REC проти сонячних панелей Tesla. Фотоелектричні панелі Tesla

Думаєте про те, щоб придбати сонячний дах Tesla? Ось все, що вам потрібно знати

Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та політикою Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Вперше запущена в 2016 році, система сонячних дахів Ілона Маска взяла штурмом світ фотоелектричної енергетики (PV). Сонячна черепиця Tesla. не єдина сонячна черепиця на ринку, але одна з найпривабливіших і найдорожчих.

Сонячна черепиця пропонує зовсім інший підхід до сонячних фотоелектричних установок, кінцевий продукт, безперечно, набагато перевершує в естетичному плані традиційні сонячні фотоелектричні установки, і прагне додати прохолодний фактор до генерації вашої власної енергії.

Хоча Tesla стверджує, що її сонячна покрівля є конкурентоспроможною з точки зору надання рішення “два за ціною одного” (ви отримуєте новий дах), в кінцевому підсумку, доказ пудингу в тому, що його їдять.

Тож, чи є сонячний дах Тесли таким, яким він є?? Давайте чесно подивимося.

Що таке сонячний дах від Tesla?

Сонячна черепиця Tesla, як і інша сонячна черепиця, є інноваційною системою спеціально розроблених покрівельних плиток або гонту. На відміну від звичайних сонячних фотоелектричних панелей, які монтуються на існуючий дах, сонячний дах виступає в якості прямої заміни існуючого покрівельного покриття.

Система дозволяє потенційним клієнтам отримувати вигоду від генерації власної енергії, не порушуючи при цьому естетичний вигляд їхніх будинків. Безпрограшний варіант.

проти, сонячних, панель, tesla, фотоелектричні

Сонячна покрівля Tesla складається з двох основних типів текстурованої скляної черепиці. Перший є суто декоративним і називається неактивним. Вони виглядають точно так само, як і другий вид, який називається Active, щоб забезпечити однорідний вигляд готової покрівлі.

Активна черепиця. це, по суті, невеликі сонячні панелі розміром з черепицю, які інтегровані в основну поверхню даху в стратегічних місцях, щоб максимізувати їх ефективність. У більшості випадків, більшість південних або західних ділянок даху будуть складатися з активної черепиці, а решта поверхні буде складатися з візуально схожої неактивної черепиці.

Активна черепиця, як і звичайні сонячні панелі, також буде встановлена максимально близько до найкращого кута падіння сонячних променів протягом усього року. У північній півкулі це максимально наближено до нахилу в 60 градусів, який для більшості вітчизняних будинків становить близько 30-45 градусів, залежно від кута нахилу вашого існуючого даху.

Звичайно, якщо ви вирішили встановити сонячний дах, ваш старий дах потрібно буде повністю зняти та замінити.

Система також може використовуватися з сонячним інвертором Тесла для перетворення постійного струму, що генерується черепицею, в придатний для використання змінний струм у вашому домі. Хоча інвертори інших виробників також можуть використовуватися, використання власного обладнання Tesla гарантує, що системи будуть працювати з меншою кількістю потенційних проблем.

Цей інвертор також дозволяє встановити батарею Tesla Powerwall для зберігання надлишкової енергії, якщо ви бажаєте.

Система була розроблена у співпраці між Tesla та її дочірньою компанією SolarCity і вперше була анонсована у 2016 році. Однак лише у 2018 році Tesla та SolarCity змогли розпочати виробництво та постачання своїх перших сонячних дахів.

З тих пір Tesla продовжує вдосконалювати технологію, і її останній варіант, Solar Roof V3, може похвалитися найкращою ефективністю та довговічністю на сьогоднішній день. Продукт поставляється з щедрою 25-річною гарантією на захист від атмосферних впливів.

Чудово, але які деякі недоліки? Один з них. це те, чи дійсно Tesla обслуговує ваш географічний регіон.

Здебільшого Тесла зможе забезпечити установку на більшій частині континентальної частини Сполучених Штатів. Однак у деяких штатах вони можуть використовувати для цього уповноважених установників.

Те ж саме можна сказати і про інші регіони світу, впровадження технології продовжується по всьому світу. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися, чи обслуговують вони ваш регіон, найкраще зв’язатися з Tesla або спробувати отримати пропозицію, і вони скажуть вам.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Згідно з даними фактичних котирувань Tesla, їхня система Solar Wall коштує приблизно 1.80 за згенерований ват електроенергії для Активної черепиці. Вартість їх неактивної черепиці варіюється в залежності від складності покрівлі, про яку йде мова.

Для простих дахів, я.e., базові похилі дахи починаються приблизно від 13.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів, таких як шатрові або багаторівневі дахи, ця черепиця повинна коштувати близько 15.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів (наприклад.e. Якщо ви вирішили встановити сонячну покрівлю на складному даху (з перехресними скатами, крутим або змінним нахилом, різною висотою або великою кількістю перешкод), то витрати можуть досягати 18.54 за квадратний фут.

З вас також стягується плата за демонтаж та утилізацію вашого старого даху в розмірі близько 3.55 за квадратний фут.

Як і для будь-якої сонячної енергетичної установки, фактична вартість буде варіюватися в залежності від розміру покриття даху, місця розташування та конструкції будівлі. Невеликі скатні дахи на одноповерховому будинку будуть значно дешевшими, ніж, наприклад, великий складний дах на багатоповерховому будинку.

проти, сонячних, панель, tesla, фотоелектричні

Це відбувається з різних причин, але головними з них є додаткові витрати на обладнання для доступу до вищих дахів або збільшення часу на проектування та монтаж даху на більших та складніших дахах, таких як двосхилі дахи.

Tesla також може вимагати від клієнтів модернізувати свої електричні системи для того, щоб вони могли працювати з їхньою системою Solar Roof. Модернізація елементів, таких як електричні панелі, може коштувати в районі 5 000 і вище.

Однак, щоб дати вам приблизну оцінку, використовуючи власний калькулятор Tesla, сімейний будинок хорошого розміру обійдеться приблизно в 70 000 доларів, щоб встановити 8 сонячних панелей.05 кВт система до податкових пільг. Ця цитата заснована на будинку в Нешвіллі, штат Техас, площею 2500 футів 2 (232 м 2 ) і з використанням середньомісячного рахунку за електроенергію в 115 доларів США (це був показник U.S. в середньому у 2019 році, за даними ОВД).

За оцінками Тесли, така система зможе виробляти для цього гіпотетичного будинку десь 12 800 кВт-год/рік, або приблизно 100% від загального споживання електроенергії в будинку. Ви також отримуєте додатковий бонус (за додаткову плату) зберігання енергії з цією системою, що є значною перевагою в порівнянні з деякими звичайними домашніми сонячними панелями.

Якщо ця оцінка є точною, то період окупності (час, необхідний для повернення початкових інвестицій) становитиме близько 50 років, плюс-мінус. Це, ймовірно, буде ближче до 40 років після того, як будуть враховані податкові пільги, щоб зменшити ваші початкові капітальні витрати.

Інша оцінка для даху площею 1700 футів 2 (158 м2 ) у Каліфорнії з рахунком за електроенергію у 150 на місяць склала 39 000 до отримання пільг для 6-поверхового будинку.13-кіловатна система. Слід зазначити, що ця цитата була сформована в 2022 році і для іншого штату, тому витрати, ймовірно, відрізняються з цієї причини.

Ви також повинні пам’ятати, що вартість енергії з мережі, ймовірно, зростатиме з часом, тому реальна окупність, ймовірно, буде набагато коротшою, не враховуючи витрат на технічне обслуговування та очищення, звичайно.

проти, сонячних, панель, tesla, фотоелектричні

Ми обрали цю площу, оскільки це приблизно середній розмір нового сімейного будинку в Сполучених Штатах.

Для порівняння, встановлення звичайної сонячної батареї такого ж розміру коштувало б близько 26 000 доларів США без урахування пільг. Використання тієї ж статистики, що і вище, дасть вам справедливу окупність від 15 до 22 років, залежно від податкових пільг.

Однак пам’ятайте, що розрахунковий термін служби звичайних сонячних панелей також становить приблизно від 25 до 30 років, тому вам, ймовірно, доведеться замінити масив через кілька десятиліть.

Слід зазначити, однак, що такі оцінки слід сприймати з дрібкою солі. Остаточні цифри, ймовірно, будуть сильно відрізнятися в залежності від того, де розташований ваш будинок, якщо ви дійсно замовите установку.

Це особливо стосується звичайних сонячних панелей, і вам завжди рекомендується отримати кілька пропозицій від рекомендованих інсталяторів, перш ніж давати дозвіл на проведення будь-яких робіт.

Будь-які витрати на такі установки повинні також включати будь-які роботи з планування та проектування, необхідні перед установкою. Це не тільки забезпечить максимально точний розрахунок витрат, але й виявить, чи підходить ваш існуючий дах для такої установки.

Останнє менш актуально для сонячних дахів Tesla, оскільки вони, як правило, є прямою заміною існуючого покриття даху.

Слід також зазначити, що витрати, ймовірно, будуть змінюватися з часом, оскільки витрати на робочу силу, витратні матеріали та матеріали будуть коливатися, враховуючи поточний економічний клімат. Можуть бути й інші витрати, такі як різні вимоги до планування місцевої влади, де це доречно.

Сонячні панелі проти. Сонячний дах Tesla: який краще?

Взагалі кажучи, за середньою вартістю за ват, сонячний дах Тесли насправді є досить розумним, враховуючи всі обставини. За деякими оцінками, в США частка Tesla становить близько 1.80 за ват. Традиційні сонячні фотоелектричні панелі, як правило, коштують близько 3.00 за ват.

Однак будь-яке пряме порівняння між ними ускладнюється кількома факторами. Перше. це те, що сонячна покрівля Tesla. це не просто кілька фотоелектричних панелей, а фактично новий дах і кілька фотоелектричних панелей в одному пакеті.

проти, сонячних, панель, tesla, фотоелектричні

Традиційні сонячні фотоелектричні панелі встановлюються там, де ваш дах може їх витримати, просто монтуються на існуючий дах без необхідності його заміни. Отже, для того, щоб забезпечити справедливе порівняння, нам потрібно зробити подібний до подібного підсумок.

Сонячні панелі REC проти сонячних панелей Tesla

REC Solar. норвезька компанія в галузі сонячної енергетики, заснована в 1996 році. У 2007 році компанія REC Solar відкрила свій перший завод з виробництва сонячних панелей в Сінгапурі з виробничою потужністю 740 мегават (МВт) на рік. Компанія продовжила розширюватися, відкривши додаткові виробничі потужності в Норвегії, США та Сінгапурі, а також центри досліджень і розробок в Норвегії та Сінгапурі. У 2010 році REC Solar стала першою сонячною компанією, яка запропонувала гарантію на продукцію, що покривала продуктивність своїх сонячних панелей протягом 25 років.

У 2015 році китайська компанія сонячної енергетики China National Chemical Corporation (ChemChina) придбала контрольний пакет акцій REC Solar, що допомогло компанії розширити свою глобальну присутність і збільшити виробничі потужності. ChemChina також допомогла профінансувати розробку нового заводу з виробництва сонячних панелей в Сінгапурі, який відкрився в 2018 році з виробничою потужністю 1.3 ГВт на рік.

Що ми знаємо про бренд сонячних панелей Tesla

Tesla Energy. підрозділ компанії Tesla Inc. компанія, яка фокусується на розробці та виробництві рішень для сталої енергетики. Компанія пропонує широкий асортимент продукції, включаючи сонячні панелі, системи зберігання енергії та зарядні станції для електромобілів.

Історія Tesla Energy бере свій початок у 2015 році, коли Tesla оголосила про запуск свого продукту для домашніх акумуляторів. Powerwall. Powerwall. це літій-іонна акумуляторна батарея, призначена для зберігання енергії, отриманої від сонячних панелей або з мережі в непікові години, коли електроенергія дешевша. Накопичена енергія може бути використана в години пік або під час відключення електроенергії.

У 2016 році Tesla придбала SolarCity, компанію зі встановлення сонячних панелей, співзасновником якої є Ілон Маск, який також є генеральним директором Tesla. З моменту придбання Tesla розширила свої сонячні пропозиції, включивши в них сонячні дахи, які складаються з черепиці, що нагадує традиційні покрівельні матеріали, але насправді є сонячними панелями. Ці сонячні панелі можуть бути інтегровані в дизайн будинку та генерувати електроенергію, забезпечуючи при цьому такий самий рівень захисту та довговічності, як і традиційний дах.

Сонячні панелі REC проти сонячних панелей Tesla: Плюси та мінуси

Ось список переваг і недоліків панелей цих двох брендів. Це полегшить порівняння сонячних панелей REC та Tesla.

Плюси:1. Панелі ефективні з коефіцієнтом перетворення до 22%, що допомагає заощадити місце на даху.2. Відмінні якості та гарантії: деякі панелі мають право на потрійну 25-річну гарантію.3. Сонячні панелі REC деградують повільніше, ніж більшість панелей. Найсучасніші панелі Alpha втрачають лише 0.25% виробництва на рік.4. Висока якість. REC-панелі проходять незалежне тестування, на них поширюються надійні гарантії, а частота відмов становить 1 на 10 000.

Плюси:1. Недорогий. Системи сонячних панелей Tesla коштують від 2 до 3 доларів за ват, не враховуючи витрат на встановлення та податкові пільги.2. Хороша система моніторингу. За допомогою мобільного додатку від Tesla ви можете стежити за споживанням і виробництвом енергії, забезпечуючи повний контроль і розуміння вашої енергетичної системи. 3. Іменний бренд. Використання продукції Tesla привабливе саме по собі, оскільки корпорація позиціонує себе як одного з піонерів руху за перехід на “зелену” енергію.

Мінуси:1. Панелі REC можуть бути дорожчими за фотомодулі інших виробників.2. Панелі REC в першу чергу призначені для домашніх систем, а не для сонячних електростанцій або промислових проектів.

Мінуси:1. Погане обслуговування клієнтів. До служби підтримки клієнтів Tesla може бути важко дістатися, а деякі інсталятори можуть бути непрофесійними. Іноді встановлення системи може зайняти місяці.2. Обмежена доступність. Продукція компанії Tesla доступна не скрізь. пропозиція може не встигати за попитом у США.3. Нульова роздрібна торгівля. Тесла не продає сонячні панелі, які ви можете придбати та встановити як завгодно. 4. Невелика лінійка продуктів. Насправді, Tesla пропонує лише одну модель сонячних панелей.

Кращі сонячні панелі REC проти кращих сонячних панелей Tesla: Від A1SolarStore

Давайте порівняємо панелі, які випускають на ринок Tesla і REC. Стандартна домашня панель від Tesla Energy проти суперхіта від REC. панелі Alpha.

Сонячні панелі Tesla

проти, сонячних, панель, tesla, фотоелектричні

Залежно від варіації, сонячні панелі Tesla для дому виробляють від 420 до 430 Вт потужності. Найвища ефективність. 19.8%. Панелі виглядають модно завдяки повністю чорному дизайну. Вони надають 25-річну гарантію як на продукцію, так і на продуктивність. очікується, що до кінця 25-го року вони збережуть більше 85% своєї продуктивності.

REC Alpha Pure чорний

проти, сонячних, панель, tesla, фотоелектричні

Панелі REC Alpha використовують технологію напіврозрізаних комірок, що означає, що сонячні елементи розрізані навпіл і з’єднані таким чином, щоб зменшити втрати енергії та підвищити продуктивність. Вони мають ефективність модуля до 21.9%, що вище, ніж у більшості інших сонячних панелей на ринку. Це означає, що вона може виробляти більше енергії з тієї ж кількості сонячного світла, що робить її хорошим варіантом для будинків і підприємств з обмеженою площею даху або для тих, хто хоче максимізувати вихід сонячної енергії.

На додаток до високої ефективності, панелі REC Alpha також відомі своєю довговічністю і надійністю. Система розрахована на суворі погодні умови, включаючи екстремальні температури, сильний вітер і велике снігове навантаження. На панелі також надається 25-річна гарантія на продукцію, яка покриває будь-які дефекти матеріалів або виготовлення.

Фотоелектрична система SunPower vs. Сонячний дах Tesla

Ми отримали багато запитів про сонячну черепицю з тих пір, як минулого тижня Tesla представила свою концепцію сонячного даху. Хоча ця технологія, безумовно, є привабливою та інноваційною, клієнти повинні розуміти відповідні випадки використання та пов’язані з ними витрати.

Новий сонячний дах від Tesla. це заміна даху для вашого будинку. Установка вимагає від клієнта заміни існуючого даху як на несонячну скляну черепицю, так і на черепицю з підтримкою сонячної енергії. Продукт витончений і елегантний, але досвідчений споживач повинен подумати, чи має сонячний дах фінансовий сенс для нього.

Приклад порівняння фотоелектричних панелей SunPower. Дах Tesla

Розглянемо сценарій 1. Техаський домовласник хоче зменшити споживання енергії, але йому не потрібен новий дах.

Якщо взяти за основу будинок площею 3 000 квадратних футів, то сонячний дах, що використовує 40% доступного простору, забезпечить економію енергії в розмірі 29 200 доларів США за 30 років. Це за власними розрахунками Tesla.

Вартість сонячного даху. 84 200. Для порівняння, система SunPower, що займає вдвічі меншу площу, дозволить заощадити близько 65 000 гривень енергії за весь термін служби.

Загальна вартість повністю встановленої системи SunPower, яка використовує найефективніші сонячні панелі, становить 50 000.

Сонячний дах Tesla приблизно на 70% дорожчий і виробляє вдвічі менше електроенергії, ніж система SunPower. У цьому сценарії система SunPower є більш продуктивною та економічно ефективною, а клієнт не потребує заміни даху.

Вартість сонячних дахів Tesla в довгостроковій перспективі

Якщо домовласникові потрібно замінити дах, рішення Tesla може здатися привабливим. Однак, більш детальний аналіз цифр у Сценарії 2 (див. графік нижче) показує, що це може бути не так.

За оцінками Consumer Reports, для нашого прикладу будинку площею 3 000 квадратних футів заміна асфальтового даху коштує 20 000. Таким чином, вартість системи SunPower і заміни даху становить 70 000.

Хоча витрати на сонячний дах Tesla лише на 20% нижчі, ніж SunPower плюс заміна даху, довгострокова різниця у вартості виробництва зашкодить споживачам окупити свої інвестиції. У Сценарії 2 система SunPower із заміною даху є більш економічно ефективною.

У порівнянні з Tesla, це забезпечить вдвічі більшу економію енергії протягом усього терміну експлуатації.

Чому сонячні дахи Tesla такі популярні?

Перші користувачі можуть захотіти сонячний дах Tesla незалежно від ціни. Однак ці споживачі повинні мати на увазі, що Tesla буде встановлювати сонячні дахи виключно в Каліфорнії, починаючи з червня. Ми не знаємо, коли почнуться установки в інших регіонах країни.

Якщо сонячні дахи Tesla хоч трохи схожі на Tesla Roadster, клієнти повинні бути готові до початкових труднощів. SunPower by Freedom Solar має перевірену репутацію досконалості, і всі наші установки поставляються з повною довічною гарантією на деталі, роботу та продуктивність. Ми гарантуємо, що ви будете спокійні за свої інвестиції

Незалежно від того, чи потрібен вам новий дах чи ні, ми готові запропонувати допомогу. Дозвольте досвідченим енергетичним консультантам SunPower by Freedom Solar допомогти вам визначити найкращий спосіб задоволення ваших енергетичних потреб.

Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас! Зателефонуйте нам за номером (800) 504-2337 або заповніть нашу форму запиту. Ми з нетерпінням чекаємо на ваші відгуки!

Огляди, панелі та встановлення сонячних панелей Tesla Solar

Чи виправдовують сонячні панелі Tesla свою популярність? Прочитайте наш поглиблений огляд, щоб отримати відповіді на всі ваші запитання.

 • Швидкі факти
 • Переваги Недоліки
 • Відгуки про Tesla Solar
 • Огляд Tesla
 • Оплата вартості
 • Наша рекомендація

проти, сонячних, панель, tesla, фотоелектричні

Відмова від відповідальності за рекламу: Всі представлені продукти та послуги відібрані нашими редакторами незалежно. Однак, коли ви купуєте щось через наші роздрібні посилання, ми можемо заробити партнерську комісію.

Хоча Tesla починала як автомобільна компанія, вона зробила собі ім’я в сонячній індустрії, коли представила свій сонячний дах в 2016 році. Продукт має сучасний, привабливий дизайн даху, в якому використовуються невеликі сонячні панелі, що імітують зовнішній вигляд звичайної черепиці. Елегантний зовнішній вигляд у поєднанні з широко впізнаваним ім’ям Tesla зробив її популярним вибором серед домовласників. Але наскільки хороші сонячні панелі Тесла насправді?

Ми проаналізували технічні характеристики сонячних панелей, галузеві тенденції, відгуки клієнтів та багато іншого, щоб визначити найкращі компанії в галузі сонячної енергетики, доступні для тестування. Цей огляд сонячних панелей Tesla охоплює продукцію компанії, способи оплати, репутацію, послуги та багато іншого.

Важливе зауваження: Tesla виробляє сонячні панелі та батареї, але не встановлює їх. Виберіть одного з сертифікованих інсталяторів Tesla нижче, щоб встановити ваші сонячні продукти Tesla.

Пропонує унікальні сонячні дахи для стриманої естетики Пропонує активний моніторинг 24/7 Виробляє власну сонячну батарею Powerwall

Доступна в 50 штатах Працює в галузі з 1985 року Надає власні монокристалічні сонячні панелі

Доступні в 23 штатах 25-річна гарантія на продукт, роботу та інвертор Гарантія захисту живлення

25-річна гарантія на виготовлення та продукцію Пільги для власників новобудов Доступні у 20 штатах

Короткі факти про Tesla

BBB rating is accurate as of April 2023.

Переваги та недоліки Тесли

ПеревагиНедоліки

Відгуки про сонячні батареї Тесла

Ми проаналізували 100 найсвіжіших відгуків в Google Reviews для штаб-квартири Tesla в Пало-Альто, штат Каліфорнія. В цілому, відгуки були неоднозначними, 47% з них отримали три зірки або менше. Однак ці огляди також охоплюють автомобілі Tesla, а не тільки її сонячні продукти. Клієнти в основному скаржилися на те, що у Tesla немає представників служби підтримки клієнтів, які б спілкувалися з ними наживо. Люди також мали труднощі з плануванням ремонту таких продуктів, як сонячна батарея, Powerwall. позитивні відгуки хвалять якість продукції Tesla та зусилля компанії, спрямовані на те, щоб зробити відновлювану енергію доступною. Прочитайте, що сказали деякі клієнти нижче.

Абсолютно люблять наших. Сонячні панелі : У нас була система потужністю 5 кВт, яку ми модернізували до 10 кВт, обслуговування клієнтів було на найвищому рівні, і весь досвід був чудовим (обидва рази). Силові стіни : ОБОВ’ЯЗКОВО, якщо ви отримуєте сонячну енергію люблю додаток, переглядаю його тричі на день. Завжди цікавий виклик. знизити споживання електроенергії до рівня, нижчого за чисте використання мережі. Ласкаво просимо в майбутнє, побудоване Теслою. Ми значною мірою енергонезалежні. Дякую, команда Tesla! “. Аарон Наттен через Google Reviews

Продавці дуже корисні, і вони відповідають на всі запитання, які у вас можуть виникнути “. Ліббі Чанг через Google Reviews

Я дзвонив до служби підтримки клієнтів чотири рази, і я все ще не маю доступу до автоматичного виставлення рахунків у своєму обліковому записі Tesla. Жахливе обслуговування клієнтів. “-Брендон Т. через Google Відгуки

Енергія Тесла використовує[ють] оманливі практики та тактику шахрайських продажів! По-перше, з моменту внесення депозиту до встановлення цих двох панелей пройшло більше двох років Енергетичні стіни ! А перед установкою вони збиралися профінансувати проект під 2.5% і отримайте мені знижки SGIP. Мені повідомили електронною поштою та усно, що Tesla подасть документи на знижку SGIP до комунальної компанії Тепер після завершення проекту мені кажуть, що вони більше не можуть подавати форми SGIP, і мені доведеться заплатити повну вартість проекту. “-Jay Garden через Google Reviews

Огляд Tesla

Компанія Tesla зробила собі ім’я в альтернативній енергетиці завдяки своїм електромобілям (EV) з 2003 року. У 2016 році компанія придбала компанію SolarCity і почала надавати продукти відновлюваної енергетики для домашніх сонячних енергетичних систем. Пізніше вона представила сонячну батарею Tesla Powerwall, яка стала однією з найпопулярніших сонячних батарей на ринку. Tesla також відома своїми сонячними дахами. Замість того, щоб просто розмістити сонячні панелі на вашому існуючому даху, сонячний дах Tesla використовує мінімалістичні сонячні панелі для створення нового даху без видимої сітки. прихований край і низький профіль. Це робить панелі Tesla схожими на типову черепицю і пропонує сучасний, менш помітний стиль. У сонячних дахах Tesla також використовуються монокристалічні сонячні панелі. найефективніші на сьогоднішній день. Сонячні продукти та послуги Tesla доступні у всіх 50 штатах, але відрізняються залежно від поштового індексу. Ми рекомендуємо уточнити у компанії, чи обслуговує вона адресу вашого будинку. Отримайте свою пропозицію на сонячну енергію вже сьогодні.

Сонячний дах Tesla: повний огляд

проти, сонячних, панель, tesla, фотоелектричні

У жовтні 2019 року Tesla Motors оголосила про запуск Tesla Solar Roof V3, третьої версії інтегрованої сонячної скляної черепиці компанії. Серед кількох оновлень, третя версія включала більші плитки, нижчі виробничі витрати, підвищену щільність потужності та більш простий процес встановлення.

Крім того, загальна кількість деталей у виробі зменшилася. Tesla прогнозувала, що ці зміни значно знизять вартість продукту, однак компанія продовжує боротися з прискоренням встановлення сонячних дахів.

Сонячний дах Tesla: Погляд EnergySage

Хоча Tesla найбільш відома своїми електромобілями (EV), майбутнє компанії полягає в повній інтеграції чистої енергії. одномоментному процесі скорочення викидів вуглецю, який передбачає поєднання сонячних панелей з вашим електромобілем Tesla EV. Для власників будинків, які хочуть отримати переваги сонячної енергії без її “вигляду”, сонячний дах Tesla є привабливою альтернативою: але чи підходить вам цей розкішний дах??

Що в цій статті?

Тут є багато чого, і ми спробуємо поговорити про кожен аспект сонячного даху. Перейдіть до будь-якого з розділів нижче:

 • Що таке сонячна черепиця?
 • Останні новини про сонячний дах
 • Хронологія ключових подій Solar Roof
 • Технічні характеристики сонячних дахів
 • Оцінки витрат
 • Чи варто чекати на сонячний дах Tesla?
 • Конкуренти Tesla

Сонячний дах Tesla: що потрібно знати

Деякі учасники сонячної індустрії вважають, що сонячна енергія потребує ребрендингу як естетичне і технічне вдосконалення, яке може бути частиною ремонту будинку, а не важким модулем, прикріпленим до вашого даху. Ці настрої були підкреслені в жовтні 2016 року, коли Ілон Маск представив перший покрівельний продукт Tesla. За допомогою Solar Roof компанія прагне зробити сонячну енергію більш популярною, усуваючи будь-які естетичні проблеми, які можуть виникнути у власників будинків.

“Я думаю, що є досить радикальна різниця між сонячними панелями на даху, які насправді покращують зовнішній вигляд вашого будинку, і тими, які цього не роблять, я думаю, що це буде різниця як день і ніч”. сказав Ілон Маск у своїй заяві перед офіційним запуском першого сонячного даху Tesla. Через два місяці він представив сонячний дах, використовуючи багатолюдний захід у передмісті Каліфорнії, щоб продемонструвати, що дизайн панелей Tesla був настільки бездоганно інтегрований, що вся аудиторія преси повинна була перелаштуватися на його присутність на будинку перед ними.

Використання домашнього акумулятора Tesla Powerwall з Tesla Solar Roof

Сонячні дахи Tesla Solar Roof поставляються в парі з накопичувачем енергії у вигляді акумулятора Tesla Powerwall. Tesla Powerwall може похвалитися максимальною потужністю 7 кВт без сонця або 9.6 кВт при повному сонці на додаток до 13.5 кВт-год корисної потужності. Вона також може допомогти забезпечити ваш будинок сонячною енергією під час відключення електроенергії. Він також поставляється з додатком Tesla, який дозволяє користувачам контролювати виробництво енергії в режимі реального часу. Tesla Powerwalls мають право на федеральний податковий кредит.

Які останні новини про черепицю Tesla Solar Roof?

Наразі Tesla встановила сонячні дахи по всій країні, хоча точна кількість установок невідома. Цей сонячний продукт набирає популярність серед деяких споживачів, що призводить до тривалого часу очікування установки для клієнтів, які підписують контракти. У квітні 2021 року багато з цих клієнтів були шоковані, коли отримали електронні листи від Tesla з вищою вартістю установки, ніж передбачено контрактом. Відсутність пояснень і прозорості викликала плутанину і розчарування серед споживачів, особливо якщо вони більше не могли дозволити собі високу ціну.

Під час щоквартального дзвінка про прибутки компанії Tesla у квітні 2021 року генеральний директор Ілон Маск підтвердив, що попит на сонячні дахи Tesla Solar Roof “залишається високим”, незважаючи на підвищення цін на сонячні дахи. Він визнав, що Tesla “в основному зробила кілька значних помилок в оцінці складності певних дахів.” Tesla додала інформацію про складність даху на свій веб-сайт і застереження про складність даху в калькулятор сонячних дахів; однак Tesla зазначає, що складність вашого даху буде визначена тільки після того, як ви зробите замовлення на сонячний дах. Tesla поділяє складність на три категорії. прості, проміжні та складні. на основі наступних критеріїв:

 • Простий: однорівневий дах, вільні монтажні площини, мало перешкод (труб, димарів, мансардних вікон), низький нахил
 • Проміжний: багаторівневий дах (секції даху, побудовані на декількох поверхах вашого будинку), більш переповнена монтажна площина, більше перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), більший нахил
 • Складність: багаторівневий дах (секції даху побудовані на декількох поверхах вашого будинку), переповнена монтажна площина, багато перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), крутий нахил

Виходячи з попередніх звітів, ціна сонячної батареї Tesla Solar Roof істотно варіюється в залежності від складності вашого даху.

Хронологія ключових новин та оголошень про сонячні дахи Tesla

Здається, що Tesla має шаблон надмірних обіцянок і недооцінки щодо свого сонячного даху. Ось як виглядали останні кілька років для компанії та її клієнтів.

 • Квітень 2016 року: Tesla купує Solarcity і починає виробництво сонячних панелей і сонячних дахів.
 • Травень 2017 року: Tesla почала приймати замовлення на свою сонячну черепицю Tesla
 • Серпень 2017 року: Ілон Маск показав, що він та інший керівник Tesla вже встановили дах на своїх будинках.
 • Січень 2018 року: Компанія оголосила, що нарощує виробництво покрівельного продукту на своїй гігафабриці в Буффало. В середині березня Tesla почала перші установки з клієнтами з верхньої частини списку очікування в Каліфорнії, приблизно через вісім місяців після початкової оцінки.
 • Травень 2018 року: Tesla отримала близько 11 000 замовлень на сонячний дах і намагалася задовольнити попит.
 • Серпень 2018 року: Лише 12 сонячних дахів було встановлено в Каліфорнії, провідному штаті країни за кількістю сонячних дахів.
 • Вересень 2018 року: Опубліковано звіт, в якому йдеться про те, що сонячні дахи не будуть широко встановлюватися протягом тривалого часу. За даними CNBC, Маск сказав, що їм потрібно більше часу, щоб опрацювати всі деталі. “На даху можна провести не так вже й багато прискорених випробувань на міцність”. Тож перш ніж ми зможемо розгорнути її на великій кількості будинків, ми повинні переконатися, що всі елементи даху прослужать щонайменше три десятиліття”. сказав Маск на зустрічі влітку 2018 року. У заяві бракувало як зобов’язань, так і чітких термінів.
 • Листопад 2018 року: Згідно з повідомленням Bloomberg, компанія почала нарощувати виробництво, запровадивши цілодобовий режим роботи з приблизно 80 працівниками на одну сорочку лише для виробництва сонячної черепиці. Керівник енергетичних операцій Tesla, Санджай Шах, заявив, що Tesla готується до того, що в 2019 році в бізнесі сонячних дахів очікується “величезне зростання”.” Сам Маск написав у Твіттері, що перші сонячні дахи почнуть встановлювати приблизно влітку 2019 року.
 • Червень 2019: Незважаючи на постійні затримки і втрати прибутку, Маск написав у твіттері, що сподівається виробляти близько 1 000 сонячних дахів на тиждень до кінця 2019 року.
 • Жовтень 2019 року: Tesla оголосила про випуск Tesla Solar Roof V3, в якому були внесені оновлення для збільшення обсягів виробництва і розгортання, а також зниження цін.
 • Кінець 2020 року: Компанія Tesla досягла певних успіхів на ринку сонячних дахів протягом року, майже втричі збільшивши кількість своїх установок між першим і другим кварталом. У четвертому кварталі Tesla оголосила, що “досягла значного прогресу у збільшенні кількості сонячних дахів”, але не вказала дату, яка б підтверджувала це твердження.
 • Квітень 2021 року: Клієнти Tesla Solar Roof продовжують відчувати затримки та відсутність прозорості з боку Tesla.
 • Травень 2021 року: Деякі клієнти подали до суду на Tesla через несподівані підвищення цін.
 • Червень 2021 року: electrek підтвердив, що керівник енергетичних операцій Tesla покинув компанію після місяців чуток.
 • Жовтень 2021 року: Tesla розширила можливості встановлення сонячних дахів у будь-якій точці Сполучених Штатів.
 • Листопад 2021: electrek оголосила, що черепиця Solar Roof буде більш ефективною, матиме більшу потужність і може бути встановлена на існуючих дахах.

Технічні характеристики Tesla Solar Roof: що ви отримаєте?

Якщо ви зацікавлені в установці сонячної покрівлі Tesla, вам, ймовірно, цікаво, скільки ви отримаєте від кожної сонячної панелі. Ми пояснимо деякі технічні характеристики сонячної покрівлі:

Дизайн

Незважаючи на попередні оголошення про безліч дизайнерських пропозицій, включаючи тосканську скляну черепицю, сланцеву скляну черепицю, фактурну скляну черепицю та гладку скляну черепицю, Tesla Solar Roof наразі доступна лише в одному дизайні черепиці. Згідно з інформацією на сайті Tesla, кожен шингл має розмір 15 дюймів на 45 дюймів, товщину 5 мм і виготовлений зі скла, полімерів, скловолокна та кремнію. Черепиця розроблена таким чином, щоб нагадувати традиційну асфальтову черепицю.

Гарантія

Tesla надає 25-річну гарантію на продукцію, захист від атмосферних впливів та модулі, яку можна порівняти з гарантіями провідних брендів сонячних панелей. Гарантія також гарантує, що ваша сонячна покрівля буде мати щонайменше 95 відсотків своєї “Номінальної пікової потужності” через п’ять років після встановлення, і що вона знизиться не більше ніж на 0.5 відсотків на рік протягом наступних 20 років. по суті, гарантуючи 85-відсоткову продуктивність у 25-му році. Його інвертор має 12.5-річна гарантія, яка відповідає гарантіям на інші марки стрінгових інверторів; однак ця гарантія нижча за гарантії на багато мікроінверторів, які часто становлять від 20 до 25 років.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

З новими категоріями складності, поясненими вище, трохи складно повністю оцінити вартість сонячного даху Tesla. Вартість значно варіюється в залежності від того, чи є ваш дах “простим” або “складним”, а також в залежності від площі вашого даху. Якщо у вас досить невеликий. і не дуже складний. дах, який вам вже потрібно замінити, ціна сонячного даху, ймовірно, буде цілком порівнянна з ціною нового асфальтового даху плюс сонячні панелі. Однак, коли ви збільшуєте розмір та/або складність вашого даху, ви можете очікувати, що ця кількість швидко зросте.

Чи варто чекати на сонячний дах Tesla?

Стандартні технології сонячних панелей зазвичай оцінюються на основі їх продуктивності, довговічності та гарантій. Однак, відсутність прозорості сонячних панелей Tesla ускладнює їх порівняння з традиційними сонячними панелями. Через чотири роки після першого запуску сонячного даху Tesla, компанія все ще не розкрила ефективність черепиці, а клієнти все ще стикаються з тривалим часом очікування та несподіваним зростанням цін.

Якщо ви гостро потребуєте оновлення даху або якщо вам не знадобиться оновлення даху протягом деякого часу, сонячний дах Tesla, можливо, не вартий вашого довгого очікування. Сонячні панелі надзвичайно надійні (і ми вважаємо, що вони також чудово виглядають!). Однак, якщо вам потрібно оновити свій дах найближчим часом (але не відразу), і ваш дах не надто складний або великий, ви можете бути хорошим кандидатом на сонячну покрівлю Tesla. Крім того, якщо вам подобається зовнішній вигляд і у вас є капітал, щоб покрити витрати, система може бути найкращим вибором для вас, хоча, можливо, варто порівняти сонячну покрівлю Tesla з іншими продуктами для сонячних дахів.

Сонячна черепиця Tesla найкраще підходить для нового будівництва

Більшість існуючих технологій сонячної черепиці також відомі як інтегрована в будівлю фотоелектрика (BIPV), оскільки вони інтегровані в існуючий дах і мають схожий розмір і форму зі стандартною черепицею. Tesla створила дещо інше. У серпні 2016 року Ілон Маск вперше пояснив різницю між сонячною черепицею та сонячним дахом Tesla: “Це не річ на даху”. Це дах.”

На відміну від інших сонячних черепиць, черепиця Tesla призначена для повної заміни вашого існуючого даху (хоча нещодавно electrek повідомив, що незабаром ви зможете встановити її над існуючими дахами). В результаті, найбільш економічно ефективним способом їх встановлення є встановлення на етапі будівництва вашого будинку, що означає, що вони найкраще підходять для покупців, які мають право голосу при виборі дизайну та матеріалів для свого нового будинку. Хоча це не означає, що їх не можна використовувати на існуючих будинках, модернізація даху за допомогою сонячних панелей Tesla означає демонтаж існуючого даху (що компанія Tesla зробить за вас). Таким чином, модернізація вашого даху за допомогою сонячної черепиці Tesla має сенс тільки тоді, коли ваш дах вже підлягає заміні.

Хто є конкурентами сонячних дахів Tesla?

Хоча галас навколо прославленого продукту Tesla для даху створив враження, що це нова концепція, це просто продовження блискучої перепакування, яку деякі називають “ефектом Маска”.” Розробка сонячної черепиці розвивалася протягом багатьох років, і ряд компаній зробили спробу розробити універсальний, тонкий сонячний матеріал для даху, який можна було б вважати справжнім покрівельним матеріалом, а не доповненням до модулів. Ось деякі з конкурентів сонячних дахів Tesla, які пропонують подібні BIPV-продукти:

 • Luma. ця сонячна черепиця може бути інтегрована з будь-яким покрівельним матеріалом і встановлюється аналогічно традиційній металевій покрівлі. Luma позиціонує свій продукт як єдину модернізовану систему сонячної черепиці, яка може похвалитися ефективністю 22.1 відсоток.
 • Suntegra. цей північно-східний виробник сонячної енергії знаходиться в авангарді лінійки продуктів для сонячних дахів. Компанія родом з Нью-Йорка і почала пропонувати свої два продукти для сонячних дахів всього за кілька місяців до анонсу черепиці Tesla. Сонячна черепиця Suntegra розроблена для інтеграції з низькопрофільними покрівельними матеріалами і становить близько 15.Від 9 до 17.2 відсотки ефективності. Її сонячна черепиця трохи менш ефективна. 13.Від 9 до 15.1% і призначені для інтеграції зі стандартними плоскими покрівлями з бетонної черепиці.
 • CertainTeed. спочатку покрівельна компанія, тепер цей підрядник пропонує два продукти для сонячних дахів, зі схожими стратегіями інтеграції з Suntegra. Його система Apollo II включає сонячну черепицю для низькопрофільних дахів, які складають близько 15.4 відсотки ефективності. Система Apollo Tile II від CertainTeed інтегрує сонячну черепицю з плоскими дахами з бетонної черепиці, і її черепиця має ефективність близько 16 відсотків.

Важливо відзначити, що сонячна черепиця і плитка, пропоновані цими компаніями, все ще виділяються на тлі інших покрівельних матеріалів. Ніхто не може конкурувати з Tesla з точки зору естетики або витонченості, але вони пропонують низькопрофільні рішення BIPV, які можуть полегшити естетичні проблеми для деяких покупців сонячних батарей.

Часті запитання про сонячну покрівлю Tesla Solar Roof

Хоча вартість переходу на сонячну енергію висока, а новини та інформація про сонячні дахи Tesla можуть бути заплутаними або майже застарілими, важливо дослідити кожен продукт, компанію та тему, перш ніж приймати рішення. Дізнайтеся більше про сонячний дах Tesla, прочитавши ці поширені запитання:

Залежно від вашого місцезнаходження, Tesla надішле своїх інсталяторів або підрядників для налаштування вашої системи після придбання сонячного даху.

Tesla стверджує, що їхня черепиця втричі міцніша за звичайну черепицю і здатна витримати будь-які погодні умови. Вони мають найвищий клас пожежної безпеки (клас А) і витримують вітер зі швидкістю 110 миль/год (клас F), тому ви можете відчувати себе впевнено навіть в екстремальних погодних умовах.

Tesla пропонує 25-річну гарантію на черепицю, потужність та захист від атмосферних впливів. Крім того, його інвертор має 12.5-річну гарантію, що дає домовласникам спокій за свої інвестиції.

Дізнайтеся, скільки сонячна енергія може заощадити вже сьогодні, перш ніж прийняти рішення

Подібно до того, як Tesla не виробляє електромобілі для широких мас, сонячний дах Tesla не підходить для кожного будинку. Багато в чому сонячний дах компанії схожий на її перший електромобіль. Якщо ви є прихильником новітніх технологій, вас не хвилює ціна, і ви готові почекати на продукт з невизначеними термінами виробництва, то очікування сонячного даху від Tesla може бути правильним рішенням для вас.

Крім того, очікування переходу на сонячну енергію має свої ризики, навіть якщо ви зацікавлені в сонячному даху. Вартість переходу на сонячну енергію падає з кожним роком, і вже сьогодні доступні сонячні панелі преміум-класу, які мають високі показники ефективності та елегантний чорний дизайн. Якщо ви будете роками чекати на сонячний дах Tesla, ви втратите роки економії на рахунках за електроенергію. Ви також ризикуєте втратити фінансові стимули для сонячної енергетики: термін дії багатьох державних податкових пільг вже закінчився, а федеральний інвестиційний податковий кредит для сонячної енергетики буде знижений до 22 відсотків у 2023 році.

Перед тим, як прийняти рішення чекати на сонячний дах Tesla, скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити вже сьогодні, перейшовши на сонячну енергію. Якщо ви готові вивчити можливості сонячної енергетики для вашого будинку, приєднуйтесь до EnergySage Marketplace та отримуйте індивідуальні пропозиції від сонячних інсталяторів у вашому регіоні. Ви можете бути здивовані тим, скільки ви можете заощадити, встановивши традиційні сонячні панелі на своєму даху.

Де купити черепицю для сонячної покрівлі

читати на EnergySage

Як вибрати сонячну батарею для свого будинку?? Ось все, що вам потрібно знати в Сонячна черепиця: що потрібно знати в 2023 році Найкращі сонячні панелі в 2023 році: Найкращі продукти порівняно з вартістю сонячної батареї Tesla Solar Roof проти. сонячні панелі Сонячні ферми: що це таке і як вони працюють?

Про Емілі Уокер

Маючи більш ніж п’ятирічний досвід роботи в галузі екології та чистої енергетики, Емілі є експертом у галузі сонячної енергетики, акумуляторів, технологій та політики управління енергією. Вона має ступінь магістра наук з екологічної науки та політики Університету Джона Хопкінса та ступінь бакалавра з екологічної науки та біології Коледжу Колбі. Емілі завжди шукає шляхи для більш сталого життя і зараз знаходиться в процесі електрифікації свого будинку.

Залишити відповідь