Q Cells vs. Тесла: Яка сонячна панель найкраще підходить для вас. Сонячні пакети Tesla

Q Cells vs. Тесла: Яка сонячна панель найкраще підходить для вас?

Q Cells і Tesla Solar є одними з провідних виробників сонячних панелей. Але який бренд підходить для вашої установки сонячних панелей?? У цьому блозі ми розглянемо обидві компанії в кількох ключових сферах, щоб ви отримали уявлення про переваги та недоліки кожної з них:

Порівняння сонячних панелей Tesla та Q Cells

Хто виробляє сонячні панелі Q Cells?

Q Cells. дочірня компанія з виробництва сонячних батарей південнокорейської фірми Hanwha Chemical. У 2012 році вони придбали німецький бренд Q Cells і швидко стали одним з провідних світових виробників сонячних панелей.

Q Cells виробляє свої панелі в декількох азіатських країнах, а також в Америці. У 2019 році Q Cells відкрила складальне підприємство в Далтоні, штат Джорджія. найбільше в своєму роді в Західній півкулі. Але на цьому інвестиції в американське виробництво не зупинилися. У травні 2022 року компанія оголосила про 170-мільйонний план збільшення своїх виробничих потужностей до 3.1 ГВТ.

Завдяки постійним інвестиціям у виробництво тут, у США, сонячні панелі Tesla є одними з найкращих сонячних панелей американського виробництва.

Хто виробляє сонячні панелі Tesla?

Компанія Tesla зі штаб-квартирою в Остіні, штат Техас, є одним з найвідоміших у світі виробників електромобілів. Завдяки придбанню компанії SolarCity у 2016 році Tesla увійшла в сонячну промисловість, виробляючи панелі в Буффало, штат Нью-Йорк.

Окрім низькопрофільних сонячних панелей, компанія також відома своєю системою сонячних батарей Tesla Powerwall та гібридним продуктом Tesla Solar Roof, що являє собою сонячну черепицю.

У Tesla працюють власні монтажні бригади, розташовані у всіх 50 штатах. Вони також мають мережу сертифікованих місцевих монтажних компаній.

Ціни на сонячні панелі Tesla та Q-елементи

Незалежно від того, чи хочете ви живити свій будинок, бізнес чи ферму, вартість сонячної енергії часто є важливим фактором при переході на сонячну енергію. Хоча може бути спокусливо вибрати найдешевші панелі, які ви можете знайти, кращим підходом часто є вибір панелей, які пропонують найкраще співвідношення ціни та якості для вашого бюджету.

Насправді, немає великої різниці в ціні між цими двома брендами. Скільки коштують сонячні панелі Tesla? Хоча ціна буде варіюватися в залежності від місця розташування, вони зазвичай коштують від 2.00. 2.75 за ват до сонячних стимулів. Це менше, ніж у середньому по країні 2.60. 3.00 за ват.

На момент написання цієї статті в листопаді 2022 року Tesla також пропонує гарантію відповідності ціни. Якщо ви отримуєте нижчу ціну від інсталятора на систему такого ж розміру, вони можуть потенційно відповідати цій ціні.

Сонячні панелі Q Cells коштуватимуть близько 2.30. 3.00 за ват до стимулювання. Це приблизно в середньому по країні.

Який бренд пропонує кращу пропозицію? Це зводиться до того, що ви цінуєте. Процес обслуговування клієнтів Tesla дещо унікальний. Процес менш персоналізований, ніж у інших виробників/інсталяторів, і здебільшого відбувається онлайн. Це больова точка для багатьох їхніх клієнтів.

Крім того, вони пропонують лише дев’ять стандартних типорозмірів систем. Це означає, що вони не будуть налаштовувати свої системи відповідно до ваших потреб. Це може означати, що ви не отримаєте найкращу можливу рентабельність інвестицій.

З Q Cells та іншими брендами, встановленими місцевими та регіональними сонячними компаніями, ви отримаєте персоналізований досвід. Їх команда дизайнерів створить індивідуальну систему відповідно до ваших конкретних потреб і власності, і вони будуть там, щоб відповісти на будь-які питання, внести будь-які зміни і допомогти вам протягом усього процесу.

Багато власників сонячних електростанцій віддають перевагу цьому шляху через те, що різниця в ціні може бути незначною.

Які є ефективними. Q-елементи або сонячні панелі Тесла?

Ефективність сонячних панелей. це відсоток електроенергії, який сонячна панель може створити з енергії, яку вона отримує від сонця. Поряд з температурним коефіцієнтом, допуском потужності та потужністю, ефективність є важливим показником при визначенні продуктивності сонячної системи.

Сонячні панелі Tesla мають ефективність 19.Від 3% до 20.6%. Сучасні сонячні панелі Q Cells мають ККД від 19.78% до 21.16%. Це дає панелям Q Cells невелику перевагу.

Коли справа доходить до загальної продуктивності, ви можете почути, що панелі Tesla є більш потужними, ніж інші панелі. Але це не завдяки кращій технології. Панелі Tesla просто більші, ніж більшість інших панелей, а це означає, що одна панель буде генерувати більше електроенергії. Однак, через їх більший розмір, це може обмежити розмір системи.

Унікальний розмір панелей Tesla також може ускладнити їх заміну, якщо в майбутньому виникне проблема, і така ж панель Tesla буде недоступна.

Захист якості: Який бренд пропонує кращі гарантії

Існує два типи гарантій на сонячні панелі. Гарантія на продукт і гарантія на продуктивність.

Гарантії на продукцію Q Cells і Tesla

Гарантії на продукцію захищають від дефектних та пошкоджених панелей. Вони гарантують, що ви не отримаєте пошкоджений продукт, а також є хорошим маркером якості. Виробник сонячних панелей, який виробляє низькоякісні панелі, що постійно ламаються, не може дозволити собі тривалу та широку гарантію.

Гарантія на продукцію Q Cells становить від 12 до 25 років, залежно від обраної вами моделі. Гарантія на сонячні панелі Tesla триває 25 років на всі моделі.

Гарантії продуктивності Q Cells та Tesla

З віком панелі вироблятимуть менше електроенергії. Гарантії продуктивності захищають від деградації панелей, гарантуючи, що панелі деградують з певною швидкістю.

Q Cells і Tesla мають однакові умови гарантії продуктивності: 25-річна лінійна гарантія. Протягом першого року обидві компанії гарантують, що їх панелі будуть виробляти щонайменше 98% від номінальної потужності. За кожен наступний рік вони не повинні деградувати зі швидкістю вище 0.54%.

Чи є сонячні панелі Tesla кращими за Q-елементи?

Сонячні панелі Tesla та Q Cells можуть бути хорошими варіантами. Обидві компанії пропонують ефективні сонячні панелі за середніми ринковими цінами, і вони підтримують свою продукцію хорошими гарантіями. Коли справа доходить до справи, найбільша різниця між сонячними панелями Tesla і Q Cells полягає в обслуговуванні.

Tesla пропонує онлайн-сервіс, де ви віртуально вводите свою інформацію і отримуєте один з дев’яти стандартних розмірів системи. Якщо цей підхід для вас, і ви впевнені, що отримаєте систему, яка відповідає вашим потребам, це може бути правильним варіантом.

З Q Cells ви, швидше за все, будете працювати з регіональним інсталятором сонячної енергії, таким як Paradise Energy Solutions. Ви налагодите стосунки з власним консультантом, який буде готовий зрозуміти ваші потреби та відповісти на ваші запитання. Тоді вони спроектують сонячну енергетичну систему, яка буде відповідати вашим цілям. Якщо цей більш персоналізований підхід вас приваблює, Q Cells може бути правильним варіантом.

Вас зацікавила ідея заощадити гроші, інвестуючи в сонячну енергію, але вам потрібна допомога у виборі найкращих сонячних панелей для вашої системи?

Зробіть наступний крок, зв’язавшись з нашою командою, натиснувши кнопку нижче. Якщо ви знаходитесь в середньоатлантичному регіоні, наша команда експертів з сонячної енергетики відповість на всі ваші запитання, допоможе вибрати найкращі сонячні панелі та інвертори та надасть точні цифри для системи, яка найкраще відповідає вашим потребам.

Хочете провести більше досліджень самостійно? Ознайомтеся з іншими порівняннями брендів сонячних панелей та цим посібником з найкращих брендів сонячних панелей.

Tesla Powerwall

cells, сонячна, панель, найкраще

Зі зростанням цін на енергоносії та екстремальними погодними умовами, які все частіше вимикають електроенергію, більше домовласників, ніж будь-коли, можуть отримати вигоду від поєднання сонячних панелей з акумуляторами.

Tesla Powerwall і Powerwall. це два варіанти, на які варто звернути увагу, коли мова йде про зберігання акумулятора. У цій статті ми розглянемо технічні характеристики, переваги та вартість Tesla Powerwall.

Основи Tesla Powerwall

Tesla Powerwall. найвідоміша домашня батарея на ринку. Powerwall встановлює стандарт для індустрії сонячних батарей. вона пропонує чудовий баланс можливостей, ємності, гнучкості та програмного забезпечення, і все це за дуже привабливою ціною.

Tesla виробляє Powerwall на своєму гігантському заводі з виробництва акумуляторів, який отримав назву “Гігафабрика”, за межами Ріно, штат Невада. Хоча на цьому заводі також виробляють акумуляторні батареї для транспортних засобів, Tesla використовує дещо іншу хімію в Powerwall, щоб оптимізувати його функціональність як стаціонарної системи зберігання.

Tesla Powerwall забезпечує всі стандартні переваги сонячних батарей, включаючи резервний захист від перебоїв в електромережі, перемикання навантаження в залежності від часу використання та більшу енергетичну незалежність.

Powerwall також поставляється з провідним в галузі програмним забезпеченням, яке дозволяє домовласникам переглядати потоки електроенергії в їхньому будинку і регулювати налаштування батареї на льоту.

cells, сонячна, панель, найкраще

Історія версій Tesla Powerwall

В даний час існує три версії Tesla Powerwall, а четверта, очевидно, готується до випуску навесні 2023 року.

Першою версією Powerwall була батарея постійного струму, яка вийшла на ринок у 2015 році. З тих пір ця версія була знята з виробництва.

За ним слідував Powerwall 2 у 2016 році, акумулятор змінного струму з більш ніж удвічі більшою ємністю, ніж у початковій версії.

Ранні моделі Powerwall і конкуренти, такі як Sonnen і LG, є батареями постійного струму, які вимагають окремого інвертора для перетворення електроенергії в змінний струм перед тим, як відправити її в будинок або мережу.

Для Powerwall 2 цей інвертор є частиною комплекту, що спрощує конфігурацію, усуваючи потребу в окремому інверторі. Однак Powerwall 2 все ще потребував окремого сонячного інвертора для отримання та зберігання сонячної енергії.

Остання версія. Powerwall. Powerwall. це, по суті, Powerwall 2 з додаванням вбудованого сонячного інвертора. Це дозволяє Powerwall безпосередньо отримувати електроенергію постійного струму від сонячних панелей і усуває потребу в ще одній серії сонячних інверторів.

Конфігурація Powerwall 2

cells, сонячна, панель, найкраще

Конфігурація Powerwall

Нарешті, Powerwall 3 мав бути випущений навесні 2022 року, але, ймовірно, буде відкладений щонайменше до весни 2023 року. Очікується, що він матиме вдвічі більшу потужність, ніж Powerwall 2, серед інших оптимізацій.

Технічні характеристики Tesla Powerwall

Категорія Powerwall 2 Powerwall
Ємність (корисна) 13.5 кВт-год 13.5 кВт-год
AC/DC ЗМІННИЙ СТРУМ ЗМІННИЙ СТРУМ
Максимальна потужність 5 кВт безперервна / 7 кВт пікова 5,8 кВт безперервна / 7.6 кВт пік
Максимальний струм резервних ланцюгів 30 ампер 50 ампер
Розміри 45.3 “H x 29.6 “Ш x 5.8 “D 62.8″H x 29.7 “Ш x 6.3″D
Стековий вихід? Так Так
Перерозподіл навантаження TOU? Так Так
Гарантія 10 років / 70% збереження ємності 10 років / 70% збереження ємності
Технічний паспорт Технічний паспорт Tesla Powerwall 2 Технічний паспорт Tesla Powerwall
Вартість тільки батареї (без урахування знижок) 7,500 8,500

Переваги Tesla Powerwall

Однією з найбільших переваг Powerwall є накопичувальна потужність. Оскільки Powerwall. це батарея змінного струму, її вихідна потужність може накопичуватися, а це означає, що додавання більшої кількості батарей забезпечить більшу кількість енергії.

Отже, якщо один Powerwall видає 5 кВт, то два Powerwall. 10 кВт, три. 15 кВт і т.д. Це також збільшує силу струму ланцюгів, які можна резервувати. Один Powerwall може створювати резервні копії ланцюгів до 30 ампер, два Powerwall можуть створювати резервні копії ланцюгів до 60 ампер, три. до 90 ампер і т.д.

Це вигідно відрізняється від батарей постійного струму, які не мають накопичуваної потужності.

Встановлення декількох батарей постійного струму збільшить ємність зберігання системи. це означає, що система буде забезпечувати живлення протягом більш тривалого часу в разі відключення. але загальна потужність системи не збільшиться. Кілька батарей постійного струму можуть підтримувати лише той самий струм ланцюга, що і одна батарея.

Ще однією великою перевагою Powerwall є система терморегулювання. Powerwall, як і автомобілі Tesla, має рідинну систему нагріву та охолодження, що проходить через акумуляторну батарею, яка підтримує роботу елементів при ідеальній температурі.

Ця система покращує довгострокову продуктивність, зменшує деградацію і робить Powerwall більш стійким до зовнішніх установок в районах з високою температурою.

Вартість Tesla Powerwall

При купівлі безпосередньо у Tesla вартість Powerwall становить 11 500 доларів США разом з установкою.

Але є один нюанс: Tesla більше не продає Powerwall окремо. Для того, щоб отримати повну вартість 11,5 тисяч, вам також доведеться купувати сонячні батареї від Tesla.

Звернення безпосередньо до Tesla. це чудовий спосіб отримати оптові ціни на сонячну енергію та накопичувачі, але якщо ви хочете придбати Powerwall самостійно, вам потрібно буде звернутися до місцевого інсталятора.

Купівля Tesla Powerwall через місцевого установника зазвичай коштує близько 12 000-16 500 доларів США в повній комплектації (8 400. 11 550 доларів США після застосування 30% федеральної податкової знижки). Сюди входять всі допоміжні компоненти, необхідні для роботи батареї. див. нашу статтю про ціни на сонячні батареї для отримання додаткової інформації про фактори, що впливають на формування цін на батареї.

Якщо власники будинків купують кілька батарей одночасно, монтажники зазвичай знижують вартість наступних батарей, оскільки частину обладнання можна заощадити.

Чи можна отримати 30% федеральну податкову знижку на електростанцію Tesla Powerwall?

Так! З прийняттям Закону про зниження інфляції, всі батареї потужністю понад 3 кВт-год мають право на 30% житлового кредиту на чисту енергію.

Цей новий та вдосконалений кредит тепер застосовується до автономних акумуляторів (акумуляторних батарей, не пов’язаних з сонячними) та акумуляторних батарей, доданих до існуючих сонячних систем.

Існують також державні та місцеві стимули, такі як каліфорнійська програма SGIP, яка пропонує знижки до 1,000 за кВт-год встановленої акумуляторної батареї.

Підсумок

Загалом, Powerwall є провідним у галузі варіантом домашнього акумулятора. Він пропонує великі можливості за дуже привабливою ціною.

Powerwall може зберігати сонячну або мережеву енергію, щоб використовувати її під час перебоїв в електропостачанні або для роботи за дорогими тарифами. У поєднанні з сонячною енергією акумуляторна батарея перетворює ваш будинок на міні-електростанцію, що живиться чистою енергією.

Борис Фельдман. наш власний Solar.com, який встановив Tesla Powerwall 2 у себе вдома. Ось що він розповів про свій досвід роботи зі своєю новою резервною батареєю.

“Powerwall 2. це дійсно крута технологія, яка дозволяє мені мати повний контроль над використанням електроенергії в нашому домі. Вона має елегантний дизайн, а мобільний додаток неймовірно інтуїтивно зрозумілий.”

Tesla Powerwall 2. Оновлення для покупців 2018 року

Powerwall 2 від Tesla. це, мабуть, найвідоміший варіант сонячної резервної батареї, хоча він і не має найбільшого обсягу продажів. Прив’язаний до знаменитого технологічного підприємця.

Tesla Powerwall 2 vs. Sonnen Eco

28 жовтня Ілон Маск вразив публіку, представивши сонячний дах Tesla та оновлену систему зберігання енергії Powerwall. Шанувальники вже ставлять.

Powerwall від Tesla: Життєздатна домашня система зберігання енергії?

На початку травня Tesla Motors представила новий Powerwall, домашній акумуляторний блок, який буде використовуватися в поєднанні з системою сонячних панелей для забезпечення.

Програма оренди сонячних панелей від Tesla: що потрібно знати

cells, сонячна, панель, найкраще

Взагалі кажучи, існує два основних методи фінансування сонячної енергетики: власність клієнта або власність третьої сторони. В установці, що належить клієнту, ви купуєте панелі відразу або за передоплатою, або за допомогою сонячної позики. При сторонній установці сонячна компанія встановлює сонячні панелі на вашій власності і зберігає право власності на обладнання, в той час як ви здійснюєте щомісячний платіж за сонячну енергію, вироблену панелями.

Програма оренди сонячних панелей Tesla пропонувала клієнтам у шести штатах. Аризоні, Каліфорнії, Коннектикуті, Массачусетсі, Нью-Джерсі та Нью-Мексико. три заздалегідь встановлені варіанти встановлення сонячних панелей на своїх будинках:

  • Мала, 3.установка потужністю 8 кВт за 50 доларів на місяць;
  • Середній. 7.Установка потужністю 6 кВт за 100 доларів на місяць;
  • І великий, 11.4 кВт за 150 доларів на місяць (зверніть увагу, що ці витрати вищі для жителів Каліфорнії).

При першому введенні Tesla включила пункт про видалення 1,500 сонячних панелей. Однак вони оновили умови програми оренди, щоб прибрати плату за скасування, що означає, що програма оренди дійсно не має довгострокових зобов’язань.

Чому Tesla запровадила програму оренди?

Програма оренди стала пострілом у руку для сонячного бізнесу Tesla, що бореться за виживання. З моменту придбання SolarCity, яка колись була найбільшою компанією з виробництва сонячних панелей для житлових будинків в США, Tesla повільно відходила з ринку сонячної енергетики. Насправді, щоквартальні сонячні установки Tesla впали з 93 мегават (МВт) у 3 кварталі 2018 року, до 73 МВт, до 47 МВт і, нарешті, до 29 МВт у 2 кварталі 2019 року.

Це сталося після того, як Tesla відійшла від традиційної практики маркетингу сонячної енергії для житлових будинків, швидко запровадила купівлю сонячної енергії у своїх магазинах електромобілів, а потім перевела весь сонячний бізнес в онлайн. Програма оренди сонячних панелей Tesla має потенціал зробити сонячну енергію більш доступною для широкої групи людей, поєднуючи відсутність авансових платежів з відсутністю довгострокового контракту.

Чи заощадила програма оренди сонячних панелей Tesla гроші домовласників?

Коротка відповідь: так, але не так багато, як ви заощадили б, володіючи власними сонячними панелями (факт, який Ілон Маск визнав у пресі з моменту запуску програми оренди). Довша відповідь? Це залежить від.

Враховуючи, що щомісячна вартість оренди сонячних панелей однакова в Нью-Мексико і Массачусетсі, покупець сонячної енергії отримає більшу віддачу від своїх грошей з точки зору виробництва на південному заході, ніж на північному сході.

Інший ключовий компонент визначення того, чи може програма оренди сонячних панелей Tesla заощадити ваші гроші. це те, скільки ви платите за електроенергію. Сонячна енергія економить ваші гроші, допомагаючи вам уникнути частини (або всіх) рахунків за електроенергію. Оскільки вартість електроенергії варіюється по всій країні, важливо не тільки знати, скільки електроенергії вироблятимуть ваші панелі, але й скільки б ви платили за електроенергію, якби не було сонячних панелей.

Наприклад, хоча ви отримаєте більше сонячної енергії за ту саму ціну в Нью-Мексико, ніж у Массачусетсі, вартість електроенергії на північному сході набагато вища. Як результат, економія від програми оренди-i.e., вартість купівлі електроенергії у вашого постачальника порівняно з щомісячною вартістю оренди. може бути вищою в штаті Массачусетс, навіть якщо панелі виробляють менше електроенергії.

Хоча Tesla більше не включає плату за демонтаж панелей, якби вони знову ввели її пізніше, ось як розрахувати, скільки ви могли б заощадити, приєднавшись до програми: якщо ви економите в середньому 30 доларів на місяць від сонячних панелей, або 360 доларів на рік, вам потрібно буде тримати сонячні панелі близько п’яти років, щоб забезпечити беззбитковість (заощадивши достатньо коштів на рахунках за електроенергію, щоб компенсувати вартість плати за демонтаж панелей).)

Міркування щодо програми оренди сонячних панелей Tesla

Існує кілька ключових запитань, на які ми рекомендуємо домовласникам відповісти перед тим, як брати участь у програмі оренди сонячних електростанцій Tesla:

Яке сонячне обладнання використовується?

Існує велика різноманітність якості та продуктивності сонячних панелей. які, відповідно, мають різну ціну. Знання того, яке обладнання встановлюється на вашому даху, може допомогти вам визначити, чи отримуєте ви вигідну пропозицію, а також ймовірність того, що панелі будуть працювати протягом тривалого часу.

Чи згодні ви не отримувати ITC та інші заохочувальні пільги?

Одним з чудових аспектів володіння власною системою сонячних панелей є те, що ви отримуєте повну вигоду від податкового кредиту на інвестиції в сонячну енергетику (ITC). а також чеки поштою на будь-які знижки або заохочення на основі продуктивності у вашому штаті. У цьому випадку Tesla отримує ці кредити, оскільки вона є власником системи.

Чи збільшаться ваші щомісячні витрати на оренду в майбутньому?

Перші погляди на контракти Tesla показують, що вони можуть збільшити щомісячну вартість оренди в майбутньому. Важливо знати, як часто і наскільки вони можуть збільшувати вашу щомісячну вартість; це допоможе гарантувати, що в майбутньому ви не платитимете за сонячну енергію більше, ніж за електроенергію з мережі.

Інші варіанти переходу на сонячну енергію

Програма оренди сонячних батарей Tesla була дуже цікавим, унікальним новим поворотом у старій моделі власності третьої сторони, яка дозволяє людям переходити на сонячну енергію, не вкладаючи жодних грошей заздалегідь. Однак у наш час власність третьої сторони. це не єдиний спосіб перейти на сонячну енергію, не сплачуючи при цьому нульових витрат.

Заощаджуйте гроші на рахунках за електроенергію за допомогою громадської сонячної енергії

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Сонячна черепиця: що потрібно знати в 2023 році Кращі сонячні панелі в 2023 році: Порівняння кращих продуктів Чи варті сонячні панелі того у 2023 році? Сонячний дах Tesla: повний огляд

Про Спенсера Філдса

Спенсер є стратегічним лідером альянсу Technology Product Alliance в EnergySage, де він носить багато капелюхів. 10-річний ветеран галузі (і сам власник сонячної електростанції)!), Спенсер пропрацював п’ять років у Synapse Energy Economics, перш ніж приєднатися до EnergySage, де проводив екологічний, економічний та політичний аналіз для громадських організацій. Сьогодні він очолює відділ ринкової та споживчої інформації та досліджень для EnergySage. Спенсер має ступені з екології та іспанознавства Браунського університету.

Чому Tesla пропонує найнижчі ціни на сонячні панелі

cells, сонячна, панель, найкраще

У той час як електромобілі Tesla набувають все більшої популярності, її сонячний бізнес відступає на надконкурентному ринку. У 2018 році Tesla втратила свою корону провідного американського виробника сонячних панелей на дахах, поступившись менш відомому конкуренту Sunrun ( RUN ). за даними дослідницької компанії Wood Mackenzie.

Тепер Маск намагається запустити сонячний бізнес Tesla за допомогою простої стратегії: Скорочення витрат. Різко. Tesla знизила ціну на свої сонячні панелі нижче середнього по країні.

За словами Тімоті Фокса, віце-президента і аналітика Clearview Energy Partners, дослідницької компанії в галузі енергетики, Тімоті Фокс сподівається використовувати низькі ціни, щоб витіснити конкурентів і завоювати частку ринку.

Щоб скорочення витрат спрацювало, Tesla стандартизувала системи і почала вимагати від клієнтів замовляти сонячні панелі онлайн, повідомила компанія в інтерв’ю The New York Times на цьому тижні. Припинивши продажі від дверей до дверей, Tesla намагається скоротити так звані м’які витрати, які відіграють значну роль у підвищенні цін на сонячні панелі.

Представник Tesla підтвердив зміни, про які повідомляє Times. На сайті компанії Tesla з’явилися нові. Минулої осені Tesla оголосила про зниження цін.

“Постріл з половини поля” від Tesla?

Але деякі спостерігачі на Уолл-стріт скептично ставляться до того, що Tesla зможе реалізувати цю стратегію, не погіршивши свій прибуток, який і без того скорочується. Норми прибутку в сонячній енергетиці дуже низькі.

Це схоже на кидок з половини поля, сказав Ден Айвз, аналітик Wedbush Securities, який нещодавно знизив свій рейтинг Tesla.

SolarCity була 6-мільярдною угодою 2016 року. 1 гравцем на ринку сонячної енергетики, коли Tesla зробила суперечливе 2.6-мільярдною угодою 2016 року з придбання компанії, яку заснували і очолювали два двоюрідні брати Маска. Хоча Маск позиціонував це придбання як спосіб для Tesla стати універсальним постачальником чистої енергії, аналітики кажуть, що вигоди виявилися невловимими.

Поки що це було схоже на невдалий вибір у першому раунді драфту, сказав Айвз.

Tesla відстає від Sunrun

Зрозуміло, що головним пріоритетом Tesla є її набагато більший бізнес з виробництва електромобілів. Компанія витратила значні кошти на масове виробництво Model 3, розробку технології безпілотного водіння і будівництво величезних заводів з виробництва акумуляторів.

За словами Коліна Руша, старшого аналітика Oppenheimer Co, сонячний бізнес Tesla скоротився приблизно на 60%.

Вони дійсно пригальмували цей бізнес і перестали кидати в нього гроші, як це було в SolarCity, сказав Бен Калло, аналітик Baird.

Це дозволило сонячним конкурентам Tesla наздогнати її.

У 2018 році Tesla опустилася на друге місце в гонці сонячних домашніх установок в 2018 році, поступившись Sunrun і трохи випередивши Vivint Sola (VSLR) r, згідно з даними консалтингової компанії Wood Mackenzie.

Ілон Маск має багато пріоритетів на своєму столі, сказав Фокс. Його конкуренти можуть просто мати більш особливий фокус, який дозволив їм завоювати частку ринку.

У своїй заяві Sunrun заявила, що вітає зусилля галузі щодо скорочення витрат і активно бере участь у скороченні м’яких витрат за допомогою реформи дозвільної системи та інших заходів.

Зниження цін

Сонячний бізнес Tesla недостатньо великий, щоб дійсно вплинути на Уолл-стріт. Акціонерів набагато більше хвилюють останні цифри продажів Model 3.

Більшість інвесторів надають цьому мінімальне значення, каже Айвз. Вона продовжує відволікати увагу, а не створювати цінність.

Але Tesla намагається змінити це, скорочуючи витрати. Залежно від місця проживання, клієнти Tesla тепер можуть розраховувати на 1.75 до 1.99 за ват після федеральної податкової пільги.

Після врахування федерального інвестиційного податкового кредиту, середній показник по країні становить 2.14 за ват, за даними EnergySage, онлайн-майданчика для купівлі та продажу сонячної енергії, який підтримується Міністерством енергетики.

Зниження цін Tesla запізнилося, сказав Руш.

За його словами, вони використовували агресивну цінову політику, яка була невиправдано високою.

Tesla має велику перевагу перед конкурентами: впізнаваність бренду.

Вони зберігають сексуальний фактор. Це компанія з відомим ім’ям і відомим генеральним директором, сказав Фокс.

Коли запрацює Gigafactory 2?

За даними аналітиків, більшість сонячних панелей Tesla виробляються третіми сторонами, що базуються в Китаї, Японії та Кореї.

Однак Tesla сподівається зробити свій сонячний бізнес більш життєздатним за рахунок масового виробництва панелей на заводі в Буффало, штат Нью-Йорк. Об’єкт, відомий як Gigafactory 2, належить державі і управляється компанією Panasonic (PCRFF).

Виробництво почалося на заводі в Буффало на початку 2018 року, хоча будівництво ще не завершено, повідомила компанія Tesla в понеділок. Tesla заявила, що планує виконати певні вимоги щодо найму та інвестицій на Gigafactory 2, але попередила, що їй, можливо, доведеться заплатити Нью-Йорку значні суми, якщо вона цього не зробить.

У загальній картині, зниження цін Tesla підкреслює прогрес, досягнутий в сонячній енергетиці. Різке падіння витрат дозволило вітровій і сонячній енергетиці вкрасти частку ринку у вугілля.

Згідно з нещодавнім звітом Інституту економіки енергетики та фінансового аналізу, американський сектор відновлюваної енергетики, можливо, вперше в історії виробив більше електроенергії, ніж вугілля, протягом квітня.

Сонячна енергія дешева і стає все дешевшою. Довгострокові тенденції дуже оптимістичні, вважає Девід Сандалоу, перший науковий співробітник Центру глобальної енергетичної політики Колумбійського університету. Від Індіани до Індії, сонячна енергетика сильно конкурує з іншими формами виробництва електроенергії.

Виправлення: У попередній версії цієї історії була перебільшена різниця між вартістю сонячних панелей Tesla та середньою по країні.

Залишити відповідь