Портативні сонячні енергетичні системи для дому та подорожей. Сонячні пристрої для дому

Покрокова інструкція, як встановити сонячну електростанцію в домашніх умовах

Чиста енергетика стрімко набирає обертів саме тоді, коли парникові гази та викиди вуглецю завдають величезної шкоди нашій екосистемі. У всьому світі дві третини потужностей сонячних електростанцій були встановлені з 2011 року. На щастя, Індія йде в ногу зі стрімким розвитком екологічно чистої сонячної енергетики. Звіти показують, що виробництво сонячної енергії в Індії зросло на колосальні 86% у 2017 році.

Тепер ідеально використовувати сонячну енергію не тільки в комерційних об’єктах, але і в житлових будинках. Витрати на встановлення сонячної електростанції постійно знижуються, але ви завжди можете спробувати зробити це самостійно, щоб не виходити за рамки свого бюджету. Однак, якщо ваш бюджет не може собі цього дозволити і вам потрібно взяти кредит, тоді розрахуйте свою іпотеку за допомогою іпотечного калькулятора.

Ви можете заощадити гроші, встановивши сонячну фотоелектричну (PV) систему самостійно, прочитавши цей простий посібник з налаштування сонячної енергії. Ось детальний опис того, як ви можете побудувати та встановити сонячну електростанцію для свого будинку:

Покрокова інструкція зі створення сонячної електростанції

портативні, сонячні, енергетичні, системи

Крок 1: Збираємо компоненти сонячної електростанції

Все починається зі збору основних компонентів сонячної електростанції. Вам знадобляться чотири основні елементи. сонячні панелі, контролер заряду, інвертор та акумуляторна батарея. На додаток до цих елементів вам знадобляться вимикач, лічильник, роз’єм MC4 та запобіжники, серед іншого. Майте на увазі, що дуже важливо прочитати інструкцію до модуля сонячної панелі.

Перш ніж встановлювати сонячну панель, важливо вибрати комплект сонячних панелей, який буде достатнім для роботи приладів, які ви хочете експлуатувати. Ось у чому полягає користь калькулятора сонячних панелей. Цей розумний інструмент миттєво повідомить вам, скільки сонячних панелей вам потрібно встановити, щоб прилади працювали без проблем

Крок 2: Розрахуйте своє енергетичне навантаження

Перш ніж приступити до встановлення сонячних панелей, дуже важливо підрахувати потужність, яку ви використовуєте у себе вдома. Це не ракетна наука. Все, що вам потрібно зробити, це записати побутові прилади, які ви використовуєте щодня, а саме: телевізор, світло, вентилятор і так далі. Далі додайте час, протягом якого ці прилади працюють протягом доби. Перегляньте таблицю технічних характеристик ваших побутових електроприладів, щоб перевірити тривалість їх використання або час роботи, а також їх номінальну потужність.

Тепер розрахуйте “Ват-годину”, помноживши час роботи приладу на його номінальну потужність. Виконайте цей крок для кожного електричного пристрою, а потім підсумуйте окремі цифри ват-годин, щоб отримати загальну суму. Ви також можете спростити цей розрахунок за допомогою онлайн-калькулятора автономного навантаження.

Крок 3: Виберіть і зарядіть акумулятор

Основна проблема з сонячною енергією полягає в тому, що вона не забезпечує електроенергію, коли сонце заходить. Однак ви можете легко вирішити цю проблему за допомогою акумулятора. Свинцево-кислотна або літій-іонна батарея зберігає сонячну енергію, вироблену вдень, і розряджає її вночі. Це забезпечує стабільне постачання енергії за умови, що ви вибрали оптимальну ємність акумулятора. Вам знадобиться контролер живлення, щоб контролювати рівень заряду акумулятора. Це відбувається між панелями та акумулятором. Такі контролери зазвичай оснащені невеликим світлодіодним індикатором, який сповіщає про стан зарядки акумулятора, і він регулює потужність, яка надходить до акумулятора.

Крок 4: Встановіть інвертор

Сонячні батареї виробляють електроенергію у вигляді постійного струму (DC), але електроприлади використовують енергію у вигляді змінного струму (AC). Інвертор. це пристрій, який рятує день, дозволяючи використовувати електричні пристрої без використання адаптерів. Інвертори бувають різної потужності та типів, включаючи прямокутні, модифіковані синусоїдальні та чисто синусоїдальні інвертори. Прямокутні хвилі не сумісні з усіма пристроями, в той час як вихід модифікованої синусоїди не підходить для певних приладів, таких як холодильник. Це робить інвертор з чистою синусоїдою найкращим вибором для вашої сонячної системи.

Крок 5: Закріпіть сонячні панелі на даху

Після того, як батарея, контролер та інвертори готові, потрібно приступити до монтажу сонячних панелей. Виберіть найкраще місце для панелей на даху або на відкритому майданчику, куди безперешкодно потрапляє сонячне випромінювання. Ви можете зробити монтажну підставку самостійно або придбати її на ринку. Нахил монтажної стійки повинен майже дорівнювати куту широти вашого місця розташування. Правильне встановлення сонячних панелей має вирішальне значення для їхньої подальшої роботи. Отже, важливо забезпечити, щоб панелі були звернені до сонця протягом усього дня.

На останньому етапі цього кроку підключіть сонячні панелі. Ви можете простежити невелику розподільну коробку на задній панелі сонячної панелі. З’єднувальна коробка має негативний і позитивний знаки полярності. У великих панелях розподільна коробка також має клемні дроти з роз’ємом MC4. Однак, якщо ви використовуєте невеликі сонячні панелі, вам доведеться самостійно вирівняти розподільну коробку із зовнішніми проводами. Використовуйте чорний та червоний дроти для підключення негативної та позитивної клем відповідно.

Крок 6: Підключіть сонячні панелі до акумулятора

Вам потрібно з’єднати сонячні панелі з акумулятором. У деяких фотоелектричних системах вони йдуть в парі, тому вам не потрібно докладати ніяких додаткових зусиль. У корпусах, які не даються як єдине ціле, потрібно виконати послідовне і паралельне з’єднання. Ви можете зробити послідовне з’єднання, з’єднавши позитивну клему одного пристрою з негативною клемою іншого пристрою. Для паралельного з’єднання потрібно з’єднати негативну клему одного пристрою з негативною клемою іншого пристрою і так далі.

Крок 7: Встановіть підставки для інвертора та акумулятора

портативні, сонячні, енергетичні, системи

Ваша домашня сонячна установка буде неповною без стійок для акумулятора та інвертора. Знову ж таки, у вас є можливість побудувати стійки або придбати їх. Після того, як відведені місця для інвертора та акумулятора будуть готові, можна приступати до роботи над електропроводкою. Почніть з підключення контролера. Перше з’єднання зліва призначене для з’єднання контролера з сонячними панелями. Друге з’єднання призначене для з’єднання акумулятора з контролером. Останнє з’єднання призначене для підключення контролера до прямого підключення навантаження постійного струму.

Для з’єднання сонячної панелі з контролером заряду вам знадобиться окремий роз’єм, який називається роз’ємом MC4. Після підключення контролера до акумулятора на ньому повинні загорітися світлодіодні індикатори. Аналогічно вам доведеться з’єднати клему інвертора з клемою акумулятора.

Перегляньте це відео, щоб отримати додаткові вказівки щодо налаштування сонячних панелей.

Наступні кроки допоможуть вам встановити сонячну електростанцію у себе вдома. Високі витрати, понесені на установку, можуть окупитися пізніше, оскільки сонячна енергія є не тільки екологічно чистою, але й економічно вигідною інвестицією.

Біографія автора

Алісія Гордан. технічний наркоман і письменник-фрілансер, який любить читати і писати статті про охорону здоров’я, технології, фітнес і спосіб життя. Ви можете знайти її на : @meetalycia

Переносні сонячні енергетичні системи для дому в дорозі

портативні, сонячні, енергетичні, системи

Сонячні панелі можна знайти не тільки на дахах і сонячних електростанціях. зараз на ринку є безліч портативних сонячних модулів для кемпінгу, автофургонів і готовності до надзвичайних ситуацій. Ви можете придбати сонячні зарядні пристрої з невеликою сонячною панеллю та акумулятором для зарядки пристроїв, більші набори для домашньої збірки, які можуть живити автофургон, а також сонячні генератори для резервного живлення під час відключень електроенергії.

Переносні сонячні системи ідеально підходять, коли доступ до електромережі ускладнений або неможливий. Вони можуть виконувати функції, подібні до резервного генератора, але не споживають викопне паливо та не створюють шуму. Розглянемо різні категорії портативних сонячних систем та їх порівняння з даховими сонячними панелями.

Ця стаття містить партнерські посилання. Якщо ви купуєте товар за одним із цих посилань, ми отримуємо невелику комісію, яка допомагає фінансувати наш каталог переробки.

Типи портативних сонячних систем

У вас є кілька різних видів портативних сонячних систем на вибір; кожна з них служить різним цілям.

Портативний зарядний пристрій на сонячних батареях

Ці пристрої містять сонячні елементи та акумулятор. Вони часто мають ліхтарик і, можливо, компас, а також можуть заряджатися за допомогою кабелю живлення. На цих сонячних зарядних пристроях є USB-порти для заряджання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв. Деякі сонячні павербанки здатні зарядити мобільний телефон лише кілька разів і починаються приблизно від 30, тоді як інші мають більшу ємність і коштують дорожче.

портативні, сонячні, енергетичні, системи

Портативні комплекти сонячних панелей

Ці установки містять одну або кілька портативних сонячних панелей, акумуляторну батарею та контролер заряду, який регулює процес заряджання батарей. Крім того, багато портативних сонячних панелей включають в себе підставку або раму для підтримки фотоелектричної панелі під ідеальним кутом. Як правило, сонячні панелі мають високоефективні монокристалічні сонячні елементи, які генерують більше електроенергії на обмеженому просторі в порівнянні з полікристалічними сонячними панелями.

портативні, сонячні, енергетичні, системи

Генератори на сонячних батареях

Як і генератори, що працюють на викопному паливі, генератори на сонячних панелях забезпечують аварійне живлення під час перебоїв в електромережі. В останні роки на ринку з’явилося багато різних моделей, які надають покупцям більше можливостей для отримання енергії під час відключення електроенергії. Іноді сонячні генератори продаються в комплекті з сонячними панелями, а іноді панелі продаються окремо.

Це гарна ідея з’ясувати, які навантаження ви хочете живити, щоб ви могли відповідно підібрати розмір сонячного генератора. Наприклад, вам може знадобитися можливість іноді підключати холодильник, щоб запобігти псуванню продуктів. На жаль, з часом батареї починають потроху деградувати і не можуть утримувати стільки ж енергії, скільки і раніше, тому плануйте відповідно. Деякі сонячні генератори відносно легкі, що робить їх більш портативними.

Ось корисна відеоінструкція, яка допоможе вам знайти правильний сонячний генератор для вас.

Переваги портативних сонячних систем

Давайте розглянемо позитивні сторони сонячних панелей для мобільних додатків.

Менші початкові витрати

На ринку доступні численні набори сонячних батарей та кемпінгові сонячні панелі, які можна зробити своїми руками. Хоча вони варіюються в ціні від 30 до тисяч, вони зазвичай коштують значно дешевше, ніж сонячна система на даху. Таким чином, це відмінний спосіб для людей почати використовувати сонячну енергію, не вкладаючи 15 000 або більше доларів в сонячні панелі, інвертор і робочу силу. Крім того, оскільки сонячні панелі не кріпляться до даху і не підключаються до електричної мережі, вам не знадобляться професійні сонячні інсталятори.

У деяких випадках фінансування доступне через роздрібного продавця. Це допомагає зробити ці продукти доступними для більшої кількості людей, включаючи людей, які не володіють власним будинком, але, ймовірно, існують відсоткові нарахування.

Портативна сонячна енергія

Ці сонячні продукти часто містять акумулятори, які можуть заряджатися від сонця, а іноді і від розетки. Це означає, що у вас буде електрика під час подорожі на човні, кемпінгу або навіть під час відключення електроенергії. Переносні сонячні пристрої також чудово підходять для забезпечення готовності до стихійних лих, оскільки вони не залежать від електромережі.

В інших випадках енергія з мережі доступна, але може бути дуже дорогою. Наприклад, деякі кемпінги стягують велику плату за електроенергію, і власники будинків на колесах можуть заощадити гроші, використовуючи портативну сонячну установку, або вони можуть мати більшу гнучкість у виборі місця для паркування, якщо їм не потрібно паркуватись біля електричних розеток.

портативні, сонячні, енергетичні, системи

Недоліки портативних сонячних систем

Хоча вони чудово підходять для живлення в дорозі, ці системи не забезпечують всіх переваг сонячної системи на даху.

Довговічність сонячної системи

Сонячні системи на даху розраховані на 25 і більше років, і вони зазвичай включають довгострокові гарантії. Сонячні панелі зазвичай мають рами і систему кріплення, яка надійно кріпить їх до даху. На відміну від них, портативні сонячні панелі зазвичай підтримуються за допомогою підставки і часто є водонепроникними, але під час сильних дощів можуть виникнути проблеми. Крім того, оскільки вони не прикріплені, сильний вітер може пошкодити систему.

Оскільки вони менш довговічні, портативні сонячні модулі зазвичай мають коротші гарантії, ніж сонячні системи, встановлені на даху. Наприклад, на сонячну панель Bluetti PV350 надається 2-річна гарантія, а на складну сонячну валізу Renogy 100 Вт з Voyager. 10-річна гарантія.

Може не мати права на податковий кредит на сонячну енергію

Існує федеральний податковий кредит на сонячну енергію, доступний для житлових та комерційних сонячних енергетичних систем. Однак, портативні сонячні системи мають право на податковий кредит лише зрідка. Отже, якщо у вас є будинок на колесах, який є основним або додатковим місцем проживання, і ви купуєте для нього портативну сонячну систему, є велика ймовірність, що ви зможете застосувати податковий кредит.

Незважаючи на те, що існує багато варіантів портативних сонячних електростанцій, вони можуть бути не ідеальним підходом для всіх, і вони служать для інших цілей, ніж домашня система сонячних панелей. Сонячна система на даху або підписка на сонячну енергію в громаді. кращий варіант, якщо ви хочете значно знизити свої домашні рахунки за електроенергію. Якщо вам потрібна аварійна енергія або сонячна енергія в дорозі, портативна система є ідеальним рішенням.

Перш ніж купувати систему, проаналізуйте свої енергетичні потреби, а також переваги та недоліки кожного варіанту. З’ясуйте, які електричні навантаження ви будете мати, і переконайтеся, що сонячна батарея зможе живити їх протягом потрібного часу. Якщо ви будете використовувати портативну сонячну систему для кемпінгу або піших прогулянок, переконайтеся, що вона достатньо легка, щоб бути зручною.

Зображення обкладинки: MarekPhotoDesign.com. акція.саман.com. Ця стаття була вперше опублікована 25 серпня 2022 року.

Сара Лозанова

Сара Лозанова. екологічна журналістка та копірайтер, працювала консультантом, допомагаючи великим корпораціям стати більш сталими. Вона є автором Гуманний дім: прості кроки для сталого зеленого життя, а її досвід у сфері відновлюваної енергетики включає житлові та комерційні сонячні електростанції. Вона викладає курси зеленого бізнесу для аспірантів у Unity College та має ступінь MBA зі сталого управління у Вищій школі Presidio.

Система розумного будинку

портативні, сонячні, енергетичні, системи

Система “Розумний будинок” дозволяє власникам будинків контролювати, відстежувати та давати конкретні завдання своїм приладам.Ви можете обирати, як і коли активувати певні прилади у вашому домі. Такі рішення допоможуть вам ще більше скоротити витрати на електроенергію та зменшити вплив на навколишнє середовище.Гнучкість автоматизації дозволяє вам налаштовувати використання електроенергії у вашому домі в будь-який час і в будь-якому місці. LA Solar Group

Отримайте повний контроль над своєю сонячною системою!

  • Отримайте відображення енергоспоживання в реальному часі.
  • Відстежуйте продуктивність та вартість кожної сонячної системи.
  • Відстежуйте моделі використання енергії вдома у порівнянні з фотоелектричною генерацією.
  • Отримуйте аналіз сезонних та погодних тенденцій, щоб ви могли приймати розумні рішення.
  • Налаштуйте спосіб автоматизації енергоспоживання, щоб зменшити будь-які платежі за використання NEM 2.0 плата за час використання.

Ви також можете придбати домашню сонячну систему без щомісячних платежів. Це дозволить вам негайно почати бачити економію енергії.

портативні, сонячні, енергетичні, системи

Curb: Комплексний моніторинг розумного будинку

Curb Energy. це новий продукт для моніторингу енергоспоживання розумного будинку. Відстежує енергоспоживання всього будинку за допомогою датчиків, встановлених у вимикачі, розетках, світильниках, комп’ютерах та іншому обладнанні.

Curb Energy має як додаток, так і веб-програму для моніторингу всього, що відбувається у вашому домі.

Легкий моніторинг означає, що ви можете приймати більш розумні рішення щодо використання енергії. Система енергомоніторингу Curb також може допомогти вам зрозуміти ваші рахунки за електроенергію, попередити вас про щомісячний бюджет і щотижня надсилати звіти про споживання на електронну пошту.

Гнучке рішення для енергомоніторингу

Використовуючи власний широкосмуговий та стільниковий шлюз, рішення Flex Energy Monitoring Solution надає кожному домовласникові відображення використання сонячної енергії в режимі реального часу, контроль та автоматизацію для найкращих пристроїв “розумного дому”.Ви можете використовувати мобільний пристрій або веб-браузер для перегляду продуктивності вашої фотоелектричної системи на щоденній, щомісячній або щорічній основі. Це дозволяє порівняти та оцінити ваші моделі споживання енергії.

Переваги та недоліки сонячної енергії

Плюси і мінуси сонячної енергії. актуальна тема сьогодні. Як найпоширеніше джерело енергії на Землі, сонце має величезні перспективи як екологічно чистий і надійний спосіб живлення нашого світу.

Коли промениста енергія сонця перетворюється на тепло та електроенергію, вона може забезпечувати енергією житлові будинки та підприємства, і навіть приводити в рух транспортні засоби.

Зараз саме час дізнатися про переваги сонячної енергії та розглянути можливість встановлення сонячної енергетичної системи у вашому домі. Тоді ви зможете прийняти рішення: Чи варта сонячна енергія того?

Розглядаючи варіанти домашньої енергетики, важливо розуміти, як працює сонячна енергія. Коли сонячне світло потрапляє на сонячну панель, фотоелектричний елемент перетворює це світло в електрику постійного струму (DC). Інвертор перетворює її на змінний струм, який використовується у більшості пристроїв у вашому домі.

портативні, сонячні, енергетичні, системи

Переваги сонячної енергії

Чим більше ми зможемо скористатися перевагами сонячної енергії, тим менше ми будемо залежати від викопних видів палива. Додавання сонячної енергетичної системи до вашого будинку дозволить вам скористатися цими перевагами сонячної енергії:

Сонячна енергія є відновлюваним джерелом енергії та зменшує викиди вуглекислого газу

Сонячна енергія є відновлюваним джерелом енергії, а це означає, що ви ніколи її не використаєте. Сонячна енергія чиста. Вона не створює викидів вуглецю або інших “парникових” газів, що утримують тепло. Вона дозволяє уникнути шкоди навколишньому середовищу, пов’язаної з видобутком або бурінням викопних видів палива. Крім того, сонячна енергія також майже не використовує воду, на відміну від електростанцій, які виробляють електроенергію за допомогою парових турбін.

Сонячна енергія може зменшити рахунки за електроенергію у вашому домі

Сонячна енергетична система для вашого будинку може зменшити вашу залежність від електромережі та допомогти вам заощадити на рахунках за електроенергію. Деякі власники домашніх сонячних енергетичних систем можуть навіть мати надлишкову потужність, яку вони можуть продати енергопостачальній компанії. Замість того, щоб платити комунальним службам за електроенергію, власники будинків отримують оплату від комунальних служб. Вам не обов’язково купувати цілу сонячну енергетичну систему, щоб зменшити рахунки за електроенергію у вашому домі. Просто обирайте сонячні світильники, які живляться від сонця, а не від електромережі вашого будинку, щоб заощадити гроші.

Сонячна енергія може повернути вам гроші через кредити на сонячну відновлювану енергію (SREC)

Деякі штати пропонують сертифікати сонячної відновлюваної енергії (SREC). Кожна з них представляє мегават-годину електроенергії, виробленої за допомогою сонячної енергії. Постачальники електроенергії купують ці сертифікати, щоб задовольнити Стандарт портфеля відновлюваних джерел енергії свого штату. вимогу, щоб певна кількість їхньої відновлюваної енергії надходила від сонячної енергії. Ви можете продавати SREC для вашої системи, що є ще одним способом заробити гроші на ваших інвестиціях.

Будинки зі встановленими сонячними панелями можуть підвищити вартість житла

Покупці житла, швидше за все, заплатять більше за будинок зі встановленими сонячними панелями. Враховуючи всі “за” і “проти” сонячної енергії, економія на рахунках за електроенергію та гроші, зароблені від продажу електроенергії назад в енергопостачальну компанію. все це зараховується в стовпчик “плюс”. Житлові сонячні енергетичні системи високо цінуються і можуть збільшити вартість будинку при перепродажі. Вартість будинку з сонячними панелями може коштувати до 15 000 більше, ніж у сусідів.

Сонячні системи досить прості в установці і вимагають дуже незначного обслуговування. Обидва ці питання вирішує ваш постачальник сонячної енергії, якщо ви обираєте оренду сонячної енергії або договір про купівлю-продаж електроенергії (PPA). Подумайте про це, коли ви запитуєте себе, чи варта сонячна енергія того.

Сонячні панелі мають низькі витрати на обслуговування

Сонячні панелі легко обслуговувати, оскільки вони не мають рухомих частин, які зношуються з часом. Просто тримайте їх у чистоті та хорошому фізичному стані, щоб вони працювали належним чином. Завдяки низьким витратам на обслуговування та середньому терміну служби в 25 років, інвестиції в сонячні панелі можуть легко окупитися, якщо ви інвестуєте в них.

Сонячна енергія може виробляти електроенергію в будь-якому кліматі

Сонячні енергетичні системи можуть генерувати електроенергію в будь-якому кліматі. Одним з недоліків сонячної енергії є те, що вона схильна до тимчасових погодних збоїв. Похмурі дні зменшують кількість виробленої електроенергії. Холод, однак, не впливає на продуктивність. Снігопад може насправді допомогти вашій сонячній системі, оскільки сніг очищає панелі під час танення, а сонце, відбиваючись від снігу, збільшує кількість світла, що потрапляє на панелі. В результаті виробляється більше електроенергії.

портативні, сонячні, енергетичні, системи

Недоліки сонячної енергії

Недоліків сонячної енергетики стає все менше в міру того, як галузь розвивається і зростає, створюючи економію від масштабу. Технологічний прогрес допомагає сонячній енергетиці стати мейнстрімом. Ось як складаються недоліки сонячної енергії та всі “за” і “проти.

Високі початкові витрати на встановлення панелей

Найчастіше згадуваний недолік сонячної енергії. вартість. знижується в міру розвитку галузі. Початкові витрати на купівлю та встановлення обладнання недешеві. Проте, якщо вартість є проблемою, варіанти лізингу можуть зменшити суму ваших початкових витрат. Якщо ви вирішили купити, вам доведеться прожити в будинку кілька років, перш ніж система окупить себе. Це довгострокова інвестиція, яка більше підходить власникам нерухомості, ніж орендарям.

Зберігання сонячної енергії коштує дорого

Серед недоліків сонячної енергетики основною проблемою є тимчасове зниження виробництва енергії під час поганої погоди. Дні з низьким рівнем сонячної енергії, однак, мають менший ефект завдяки прогресу в технології акумуляторів. На зміну застарілим технологіям зберігання сонячної енергії, таким як свинцево-кислотні акумулятори, приходять альтернативи. Літій-іонні батареї пропонують більшу потужність за меншу ціну. Нікелеві батареї мають надзвичайно довгий термін служби. Нові технології, такі як проточні акумулятори, обіцяють масштабування та довготривале зберігання енергії.

Сонячні батареї підходять не для всіх типів дахів

Не кожне приміщення буде добре працювати з сонячними панелями. Орієнтація має значення. Якщо ваш дах не звернений до сонця, ви не зможете вловлювати достатньо сонячної енергії. Дахи, які нахилені до сонця, як правило, працюють краще, ніж плоскі дахи.

Покрівельні матеріали, такі як бітумна черепиця, метал і черепиця, полегшують встановлення сонячних панелей. Якщо ваше приміщення збудоване з інших матеріалів, монтаж може бути дорожчим. Частково енергоефективні дахи мають здатність підтримувати сонячні панелі.

Сонячні панелі залежать від сонячного світла

Очевидно, що сонячні панелі потребують сонячного світла для вироблення електроенергії. Вони не вироблятимуть електроенергію вночі, коли вона потрібна для освітлення, і можуть бути неефективними під час штормів та похмурих днів. Ваша сонячна енергетична система потребує акумуляторів, якщо ви плануєте повністю залежати від сонячної енергії для живлення вашого будинку.

Батареї. один з найдорожчих компонентів вашої системи. На відміну від сонячних панелей, вони зношуються і потребують ретельного обслуговування для продовження терміну служби. Порівнюючи енергію вітру з енергією сонця. сонячна енергія, вітер буде продовжувати виробляти електроенергію вночі та під час штормів, доки буде достатньо вітру. Багато людей використовують обидва способи в житлових системах.

Енергія сузір’я та сонячна енергія

Зважуючи всі “за” і “проти” сонячної енергії для вашого будинку, варто розглянути додаткові варіанти. Громадські сонячні проекти. це чудовий спосіб отримати переваги сонячної енергії, не купуючи та не обслуговуючи систему самостійно.

Якщо ваш будинок і дах не підтримують сонячні панелі або якщо у вас недостатньо грошей, щоб інвестувати в них, громадська сонячна енергія може бути вашою відповіддю. Обираючи цей варіант, ви погоджуєтесь на участь у програмі, яка дозволяє отримувати кредити за кожну кВт-год, згенеровану сонячною установкою. Ви отримуєте кредит на рахунок за електроенергію, пропорційний вашому відсотку власності в енергії проекту.

Залишити відповідь