Портативна електростанція Jackery Explorer 1000. Сонячний генератор Makita

Портативна електростанція Jackery Explorer 1000

Залиште свій email нижче, щоб отримати повідомлення, коли продукт буде доступний для попереднього замовлення. Повідомити мене Я прочитав і згоден з Умовами та Політикою конфіденційності.

  • Ємність 1002 Вт-год, вихідна потужність 1000 Вт (імпульсна потужність 2000 Вт)
  • Підтримує 8 пристроїв одночасно
  • 3 способи підзарядки
  • Безпечний і простий у використанні
  • Тривалий час роботи в режимі очікування
  • Ударостійкість та вогнестійкість
  • Компактний і портативний

Швидка доставка

2 1 рік гарантії

30-денне повернення грошей

Портативна електростанція Jackery Explorer 1000 заряджає вісім пристроїв одночасно. Завдяки акумулятору ємністю 1002 Вт-год, портативна електростанція підходить для заряджання всіх пристроїв під час кемпінгу та перебоїв з електропостачанням. Відмінні характеристики електростанції Explorer 1000 включають три стандартні розетки змінного струму з чистою синусоїдою, компактний дизайн, контролер заряду MPPT та безшумну електростанцію промислового класу.

електростанція, jackery, explorer, 1000
електростанція, jackery, explorer, 1000

Для живлення за допомогою Explorer 1000 (потужністю 1002 Вт-год) введіть потужність приладу (не більше 1002 Вт)

електростанція, jackery, explorer, 1000
електростанція, jackery, explorer, 1000
електростанція, jackery, explorer, 1000
електростанція, jackery, explorer, 1000

Скільки сонячних панелей мені потрібно

Час перезарядки 0 годин

0 Вт-год Стале енергозбереження

Виберіть один тип сонячної панелі

0 годин

0 Вт

Стале енергозбереження

Рекомендація щодо продукту

електростанція, jackery, explorer, 1000

ПІДГОТОВКА СОНЯЧНОГО ГЕНЕРАТОРА

Explorer 1000 можна швидко повністю зарядити протягом 8 годин, підключивши дві сонячні панелі SolarSaga потужністю 100 Вт разом з кабелем-перехідником (входить до комплекту).

Етапи сонячної підзарядки:

Знайдіть інтеейс постійного струму на задній панелі SolarSaga 100W;

Підключіть інтеейси постійного струму 2SolarSaga 100W за допомогою Y-образного паралельного кабелю;

Підключіть Y-образний паралельний кабель до входу Андерсона Explorer 1000

Детальна інформація про продукт

електростанція, jackery, explorer, 1000

Примітки: 1. Типи та кількість сонячних панелей залежать від вашої покупки. 2. Купуйте 2 SolarSoga, отримуйте 1 з’єднувач для сонячної панелі. 3. Купуйте 4 або 6 SolarSoga, отримайте 2 роз’єми для сонячних панелей.

Цей виріб (портативний блок живлення) може подавати живлення на ваш пристрій в діапазоні температур.Від 10 до 40 градусів Цельсія (від.10 до 65 градусів Цельсія для сонячних панелей). Якщо робоча температура виходить за межі вищевказаного діапазону, цей виріб може не працювати.

електростанція, jackery, explorer, 1000

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

З: Які пристрої можуть живити Explorer 1000?

В: Зверніть увагу, що вихідні порти змінного струму можуть заряджати/живити тільки пристрої, які працюють при потужності менше 1000 Вт, крім того, загальна потужність також повинна бути менше 1000 Вт. Після перевищення Explorer 1000 автоматично вимкнеться. Будь ласка, зверніться до специфікації вашого пристрою перед покупкою.

З: Як дізнатися час роботи мого пристрою?

A: Робочий час = 1002Wh 0.85 / робоча потужність вашого пристроюДля довідки, якщо припустити, що енергоспоживання вашого пристрою становить 60 Вт (можливо, це вентилятор у корпусі), час роботи становитиме 1002 Вт-год0.85/60w=14.2 години (приблизний розрахунок).Зверніть увагу: фактичне енергоспоживання залежить від різних способів використання, будь ласка, проконсультуйтеся з Jackery для прийняття кращого рішення про покупку.

З: Яка максимальна потужність сонячних панелей може бути використана для зарядки Explorer 1000?? Також скільки часу знадобиться для підзарядки від повністю розрядженого акумулятора?

В: Максимальна вхідна потужність Explorer 1000 становить 126 Вт (12 ~ 30 В, 7.5~8.33A ). Що стосується часу підзарядки, це залежить від того, яку панель ви використовуєте, і погодних умов, наприклад, Explorer 1000 можна швидко зарядити протягом 8 годин, з’єднавши дві сонячні панелі SolarSaga 100W разом з кабелем-перехідником. При підключенні лише однієї панелі приблизний час перезарядки становить 17 годин. Час заряджання може змінюватися залежно від місця розташування, температури, погоди тощо, фактичний час може відрізнятися.

З: Чи можна заряджати Explorer 1000 під час використання?

В: Так, ви можете використовувати Explorer 1000 для зарядки пристроїв, в той час як він одночасно заряджається.

Підпишіться тут

Вводячи свій номер телефону або Email, ви даєте згоду на отримання наших маркетингових повідомлень по SMS або Email, включаючи останні пропозиції, халяву, послуги і т.д. Ви погоджуєтесь з Умовами надання послуг та Політикою конфіденційності. Ви можете відписатися в будь-який час.

Головне. не використовувати інвертор і живити безпосередньо від 12-вольтових батарей.

Зарядні станції на сонячних батареях для будівельних майданчиків давно назріли. Однією з причин, чому вони не заповнюють полиці місцевих магазинів, є те, що інструменти мають різні акумулятори і, як правило, оснащені власними адаптерами живлення для переходу від мережі змінного струму до вбудованого акумулятора постійного струму в інструменті. І як ви зараз дізнаєтеся від інженера Джеффа Яго, для живлення 120-вольтових електроінструментів змінного струму потрібен інвертор потужністю від 1 500 до 3 000 Вт і дуже важкий акумуляторний блок. Іншими словами, це просто непрактично. Що є практичним? Ви дізнаєтесь про це в цій чудовій статті, передрукованій з дозволу журналу Backwoods Home Magazine.-Редактор

Етап 1: Стандартизуйте свій бездротовий інструмент

Якщо ви плануєте жити поза мережею або будуєте щось у віддаленій місцевості, де немає електрики, я впевнений, що ви плануєте використовувати генератор. У мене також були генератори, але я вважаю, що вони занадто енергійні, галасливі, і мені не подобається тягнути паливо вгору по гірській стежці, коли мені потрібно живити будівельні інструменти. Щоб відвикнути від традиційного генератора на будівельному майданчику, я знайшов дивовижний вибір високоякісних електроінструментів, які працюють від акумуляторних батарей. Крім того, якщо ви стандартизуєтесь на одній марці та напрузі, ті самі акумуляторні блоки будуть взаємозамінні з широким спектром електропил, дрилів, портативних ліхтарів і навіть радіоприймачів. Тримання запасного акумулятора на зарядці також дозволяє швидко замінити батарею і продовжити роботу інструменту без необхідності чекати.

Коли я вперше почав купувати акумуляторні інструменти, я вирішив зупинитися на DeWALT, але є кілька інших хороших брендів акумуляторних інструментів, які пропонують таку саму взаємозамінність акумуляторних блоків у різних інструментах. Дивно, що можна побудувати лише за допомогою декількох інструментів, що працюють від батареї, а повний комплект є незамінним, якщо ви живете поза мережею або будуєте віддалений будинок для відпочинку.

Більшість виробників комерційних акумуляторних інструментів з нікель-кадмієвими (NiCad) акумуляторами підвищили їхню напругу з 12 до 18 вольт, щоб збільшити потужність інструменту і продовжити час роботи. Деякі виробники акумуляторних інструментів переходять на літій-іонні (Li-ion) акумулятори, які дозволяють створювати менші та легші портативні інструменти завдяки вищій щільності енергії цієї нової технології. Хоча зарядний пристрій DeWALT, який я використовував для цієї статті, може заряджати як нікель-кадмієві, так і нікель-металогідридні та новітні літій-іонні акумулятори, вам все ж варто стандартизувати один тип, щоб переконатися, що всі ваші акумуляторні батареї можуть використовувати один і той самий зарядний пристрій.

Етап 2: Купуйте автомобільні зарядні пристрої, а не інвертори

Для великих проектів сонячної енергетики я твердо переконаний у використанні високоякісних інверторів постійного струму, які дозволяють використовувати стандартні 120-вольтні прилади змінного струму та електроінструменти. Інвертори стають набагато надійнішими та дешевшими, що дозволяє використовувати існуючу домашню електропроводку замість того, щоб переробляти все під постійний струм. Однак для живлення 120-вольтових електроінструментів змінного струму потрібен інвертор потужністю від 1 500 до 3 000 Вт і дуже важкий акумуляторний блок. Деякі невеликі інвертори вартістю менше 50 доларів США тепер доступні для живлення ноутбуків і відеопристроїв у вашому автомобілі або вантажівці.

На жаль, багато з цих недорогих інверторів не генерують таку саму форму хвилі, що й електромережа, що може спричинити проблеми з більш чутливими електронними пристроями, які ви хочете живити. Це також правда, що багато зарядних пристроїв для підзарядки електроінструментів матимуть дуже низьку продуктивність зарядки при підключенні до недорогого інвертора змінного струму з модифікованою хвилею на 120 вольт. Більшість цих недорогих інверторів також мають низьку ефективність перетворення енергії і можуть швидко розрядити акумулятор вашого автомобіля або вантажівки, якщо двигун вимкнений під час живлення будь-якого пристрою на 120 вольт змінного струму.

Однак я був приємно здивований, виявивши, що більшість виробників будівельних інструментів, що працюють від акумуляторів, тепер пропонують версію своїх зарядних пристроїв для акумуляторів електроінструментів у вигляді портативної моделі на 12 вольт постійного струму, яку зазвичай називають “автомобільним зарядним пристроєм”.” Хоча їх важче знайти і вони трохи дорожчі. від 65 до 95 доларів, ці зарядні пристрої постійного струму забезпечують можливість заряджати ваші 12-24-вольтні акумуляторні інструменти від 12-вольтової батареї без інвертора або генератора. Ось кілька прикладів від Bosch і DeWALT.

Використання портативного 12-вольтового живлення без інвертора змінного струму має багато переваг. Це не тільки зробить всю проводку простішою і безпечнішою, ніж робота з 120 вольтами змінного струму, але й живлення 12-вольтових пристроїв постійного струму безпосередньо від 12-вольтової батареї є набагато ефективнішим.

Це може бути справжньою перевагою, якщо ваш будівельний проект або місце відпочинку на вихідних розташоване в місцевості, де транспортування генераторного палива та обладнання гірською стежкою є значним зусиллям. Хоча цей проект був призначений в першу чергу для живлення інструментів на віддаленому робочому майданчику, ви також можете використовувати цю портативну сонячну електростанцію під час відключення електроенергії або в кемпінгу для підзарядки мобільного телефону або живлення ноутбука, оскільки більшість цих пристроїв включають зарядні адаптери, які підходять до 12-вольтової допоміжної розетки автомобіля постійного струму.

Етап 3: Побудова системи

Я розробив цей проект таким чином, щоб він вимагав мінімальної кількості деталей і дуже мало з’єднань проводки. Я вибрав стандартну батарею групи 31 RV/Marine, яка призначена для багаторазових циклів глибокого заряду/розряду, і при цьому має розумну ціну. Я також знайшов недорогу пластикову коробку для акумуляторів, вбудований запобіжник постійного струму на 10 ампер і гніздо прикурювача (ось один з них з кріпленнями для клем акумулятора і вбудованим запобіжником). Я вирішив використовувати цей тип розетки для цього проекту, оскільки багато портативних інструментів та електронних пристроїв мають зарядні адаптери, які підходять до цього типу 12-вольтових розеток постійного струму. Як показано на фото, я встановив гніздо прикурювача в кришці коробки і підключив його через запобіжник до акумулятора за допомогою стандартного мідного дроту 0 і обтиску на кільцевих клемах. Центральний штир гнізда прикурювача завжди підключений до позитивного полюса акумулятора, а зовнішня оболонка завжди підключена до негативного полюса акумулятора (-).

85-ватний сонячний модуль Solar-Tech, який я вибрав для цього проекту, включає в себе повнорозмірну коробку для проводів, встановлену на задній панелі. (Зверніть увагу, що ми не змогли знайти модель з приєднаною коробкою для кабелів, тому, можливо, вам доведеться імпровізувати при приєднанні контролера заряду). Один з варіантів. встановити її всередині батарейного відсіку і придбати кабель, який закінчується чоловічим і жіночим роз’ємами MC4 (типовими для більшості сонячних панелей). Підключіть оголений кінець кабелю безпосередньо до контролера заряду, і ви можете використовувати короткий 2-провідний кабель з кільцевими клемами для швидкого підключення та відключення до клем акумулятора за допомогою барашкових гайок. Це також дозволяє швидко від’єднати біля панелі.-Редактор)

Також переконайтеся, що сонячний модуль рекламується для номінальної напруги зарядки 12 вольт (17 вольт пік), оскільки виробники збільшують фізичний розмір і потужність своїх модулів, тому для тієї ж загальної потужності масиву потрібно менше модулів і з’єднань проводки. Однак, цей збільшений розмір модуля також вимагає збільшення номінальної напруги до 24 вольт (35 вольт пік), щоб тримати струм і розмір дроту якомога меншим, а це занадто висока напруга для прямої зарядки 12-вольтової батареї. Хоча існують контролери заряду, які дозволяють усунути невідповідність між напругою сонячної батареї та напругою акумулятора, щоб ви могли використовувати сонячний модуль з вищою напругою, ці контролери, як правило, мають набагато вищу вартість і занадто великі, щоб використовувати їх у цій базовій портативній сонячній зарядній системі.

Я придбав контролер заряду Morningstar SunKeeper-12, який призначений для монтажу в стандартний ½-дюймовий вибитий отвір в коробці кабелепроводу сонячного модуля і підходить для монтажу на відкритому повітрі. Контролер сонячного заряду можна знайти на коробці з кабелепроводом, прикріпленою до задньої частини сонячного модуля, якщо ви можете знайти його з кабелепроводом (або дотримуйтесь інструкцій MC4, детально описаних вище).

Етап 4: Оцініть свої потреби в енергії

Кожен цикл заряджання інструменту споживає в середньому 7 ампер-годин ємності акумулятора (швидкість заряду 7 ампер за 1 годину). Акумуляторна батарея Group 31 RV/Marine, що використовується для цього проекту, має ємність заряду від 100 до 115 ампер-годин, залежно від ціни та марки. Щоб уникнути розрядки цього акумулятора нижче 50% (що допоможе збільшити термін його служби), ми матимемо приблизно 50 ампер-годин корисної ємності заряду. Це дорівнює семи перезарядкам акумуляторного інструменту (50 ампер-годин/7 ампер-годин) перед тим, як потрібно буде перезарядити батарею автофургона/морського судна. Звичайно, фактична кількість перезарядок інструменту буде залежати від температури навколишнього середовища, віку акумулятора та глибини розряду акумулятора інструменту.

Ми підрахували, що ця сонячна батарея групи 31 потребує 50 ампер-годин сонячної зарядки, щоб замінити те, що забрала зарядка інструменту. Якщо припустити, що ми маємо в середньому п’ять годин повного сонця на день, то для повної зарядки батареї такого розміру за два дні нам знадобиться сонячний модуль, здатний забезпечити 5 ампер вихідної потужності. (50 ампер-годин/5 ампер = 10 годин.).

Типовий 85-ватний сонячний модуль, призначений для заряджання 12-вольтових акумуляторів, зазвичай має пікову потужність 5.1 ампер, тому я вибрав 85-ватний модуль. Цей модуль меншої потужності також досить легко переносити одній людині, при цьому він досить великий, щоб забезпечити достатню кількість сонячної енергії. Ваш сонячний модуль може бути більшим або меншим, ніж мій 85-ватний модуль, що зменшить або збільшить кількість днів, необхідних для повної зарядки акумулятора автофургона/корабля.

Я також опустив міркування щодо ефективності сонячної енергії та зарядки, щоб спростити наш приклад розрахунку. Я також припустив чисте блакитне небо протягом усього дня, відсутність затінення модуля і правильну сонячну орієнтацію модуля. Враховуючи ці фактори, ви, швидше за все, перетворите в корисну зарядку акумулятора лише приблизно 70% вихідної потужності будь-якого сонячного модуля, зазначеної на його паспортній табличці. Не дивуйтеся, якщо для повної зарядки обраного вами акумулятора знадобиться трохи більше часу.

Етап 5: Запустіть його в роботу

Дуже приємно будувати щось у віддаленій місцевості, де немає електромережі, за допомогою зручних електроінструментів без необхідності мати справу з галасливим генератором. Також приємно мати портативну систему сонячної зарядки замість того, щоб тримати вантажівку в робочому стані, використовуючи інвертор постійного струму для живлення інструментів та зарядних пристроїв. Якщо немає необхідності заряджати електроінструменти на робочому майданчику, цю портативну сонячну зарядну систему можна використовувати в кемпінгу або під час аварійних відключень електроенергії. Цей сонячний модуль із вбудованим контролером сонячного заряду можна використовувати навіть для підзарядки акумуляторів вашого автокемпера під час сухого кемпінгу.

Хоча більшість основних виробників ручних інструментів, що живляться від акумуляторів, пропонують автомобільні зарядні пристрої, їх нелегко знайти в місцевому роздрібному магазині. Якщо ви не можете знайти їх на місці, є кілька інтернет-сайтів, які продають автомобільні зарядні пристрої. Замовляйте зарядний пристрій, який відповідає вашій марці акумуляторних інструментів, і переконайтеся, що зарядний пристрій відповідає напрузі та хімічному складу ваших акумуляторних батарей.

DeWALT #DC9319 7.Автомобільний зарядний пристрій від 2 до 18 В:

18-вольтовий/літій-іонний автомобільний зарядний пристрій Makita #DC18SE:

Bosch #BC006 7.Автомобільний зарядний пристрій від 2 до 24 В:

Milwaukee #M12 12-вольтовий літій-іонний настінний та автомобільний зарядний пристрій: Milwaukee #M18 18-вольтовий літій-іонний настінний та автомобільний зарядний пристрій: Це один з небагатьох, який також є зарядним пристроєм для кондиціонера, тому він має подвійну цінність.

Автомобільний зарядний пристрій Ryobi One 18-вольтовий подвійний хімічний зарядний пристрій:

Про автора: Джефф Яго. ліцензований професійний інженер і сертифікований енергоменеджер з більш ніж 30-річним досвідом роботи в галузі енергозбереження. Він має великий досвід у сфері сонячної енергетики та готовності до надзвичайних ситуацій, а також є автором численних статей і текстів.

Вступ: Сонячний зарядний пристрій для акумуляторних електроінструментів

Про мене Мене звуть Джейсон Поел Сміт. У вільний час я винахідник, виробник, хакер, майстер і просто божевільний геній, який захоплюється саморобними хаками та інструкціями”

Сонячна енергія. це чудовий спосіб отримати електроенергію на віддаленому проектному майданчику. Один з простих способів зробити це. використовувати сонячну панель для зарядки акумуляторів ваших акумуляторних електроінструментів. У цьому проекті я покажу вам кілька способів, як це можна зробити.

Примітка з техніки безпеки: Щоразу, коли ви використовуєте саморобний зарядний пристрій замість комерційного зарядного пристрою, ви приймаєте на себе певну частку ризику. Тому завжди будьте обережні. Не перезаряджайте акумулятор і не намагайтеся заряджати його швидше, ніж рекомендує виробник. Існує багато різних типів акумуляторів, і з ними потрібно поводитися по-різному. Ця інструкція призначена для акумуляторів, які виготовлені з нікель-кадмієвих елементів. Я не гарантую, що ці інструкції будуть придатні для інших типів акумуляторів, таких як нікель-металогідридні або літієві батареї.

Крок 1: Подивіться відео

Пропонуємо переглянути відео-інструкцію.

Крок 2: Передумови: Акумулятори акумуляторних інструментів та способи їх заряджання

Існує багато різних типів акумуляторів для бездротових електроінструментів та багато різних типів зарядних пристроїв.

Більшість акумуляторних батарей для акумуляторних інструментів складаються з декількох менших батарей, які з’єднані між собою послідовно. У найпростіших моделях зарядний пристрій підключається безпосередньо до кінцевих клем акумуляторної батареї за допомогою двох відкритих контактів. Потім зарядний пристрій подає невеликий постійний струм і повільно заряджає акумуляторну батарею протягом декількох годин.

У більш просунутих моделях акумуляторна батарея може мати ряд внутрішніх датчиків. Наприклад, Craftsman 19.2V батарея має тепловий запобіжник і внутрішній датчик температури. Для розміщення цих датчиків на акумуляторі є дві додаткові клеми (загалом чотири). Зарядний пристрій підключається до акумулятора через термозапобіжник. Якщо температура акумуляторів коли-небудь перевищить максимальний поріг безпеки, тепловий запобіжник відключить акумулятор від зарядного пристрою. Датчик температури дозволяє зарядному пристрою активно контролювати температуру акумуляторів під час заряджання. Це дозволяє зарядному пристрою автоматично регулювати силу струму, щоб максимізувати швидкість заряду без перегріву акумуляторів.

Якщо ви хочете використовувати саморобний зарядний пристрій для заряджання акумулятора, ваша головна турбота. безпека. Найбезпечніший спосіб заряджати акумулятор. це робити це повільно. Це принесе в жертву деяку ефективність, але це гарантує, що ви не зруйнуєте акумулятор.

Крок 3: Матеріали

Акумуляторні інструменти та акумулятори

Дроти / з’єднувальні кабелі (достатньо високого номіналу для максимальної потужності сонячної панелі)

Матеріали для виготовлення контролерів заряду своїми руками:

7805 Стабілізатор напруги 5В

5В реле (з котушкою, розрахованою на струм менше 100 мА)

2 x 0.1 Мікрофарадний конденсатор

2 x Діоди (номіналом щонайменше 1 ампер)

Крок 4: Визначте клеми акумулятора

Перше, що вам потрібно зробити, це визначити та позначити кожну з клем на акумуляторі. Якщо ваша батарея має дві клеми, ви можете легко використовувати мультиметр, щоб визначити, яка з них позитивна, а яка негативна.

Якщо батарея має більше двох клем, то є кілька речей, які потрібно перевірити. Почніть з того, що зверніть увагу на розташування клем на електроінструменті. Електроінструмент зазвичай підключається безпосередньо до позитивної та негативної клем акумулятора. Потім ви можете використовувати мультиметр для вимірювання напруги відповідних клем на акумуляторі, щоб визначити, яка з них позитивна, а яка негативна. Будь-які додаткові клеми, ймовірно, будуть тепловим запобіжником або датчиком температури.

Тепловий запобіжник зазвичай підключається до позитивної клеми акумулятора. Отже, якщо ви виміряєте його напругу за допомогою мультиметра, він матиме таку ж напругу, як і позитивна клема акумулятора (або трохи менше). Тепловий запобіжник також підключається до позитивного виходу зарядного пристрою. Після того, як ви визначили тепловий запобіжник, будь-який штифт, що залишився, буде датчиком температури.

Якщо ви хочете перевірити себе, щоб переконатися, що ви правильно визначили клеми, ви можете обережно зняти кришку акумуляторної батареї і перевірити, куди підключений кожен провід. Не від’єднуйте жодних проводів і не переміщуйте жодного з датчиків!

Після визначення кожної клеми ви можете позначити їх скотчем, перманентним маркером або подряпавши записку на боковій стороні пластикового корпусу.

Крок 5: Виберіть відповідну сонячну панель

Наступне, що вам потрібно зробити, це вибрати сонячну панель, яка добре підходить для заряджання вашого акумулятора. Панель повинна мати напругу холостого ходу (напруга, виміряна без навантаження), яка перевищує напругу акумулятора, коли він повністю заряджений. Напругу холостого ходу панелі можна визначити, підключивши мультиметр безпосередньо до панелі під яскравим сонячним світлом. Щоб дізнатися напругу повністю зарядженого акумулятора, просто зарядіть його за допомогою комерційного зарядного пристрою, а потім за допомогою мультиметра виміряйте напругу між позитивною та негативною клемами. Зазвичай це буде вище, ніж номінальна напруга, яка вказана на боковій стороні акумулятора. Наприклад, батарея на 12 В може вимірювати 14 В при повному заряді.

Інша річ, про яку вам потрібно турбуватися. це швидкість заряду. Щоб бути в безпеці, я рекомендую використовувати панель, яка буде заряджати батарею повільніше, ніж оригінальний зарядний пристрій, що йде в комплекті з батареєю. Найпростіший спосіб визначити це. порівняти їх номінальну потужність.

Ось простий приклад. Мої 12.0-вольтовий акумулятор для дриля поставляється із зарядним пристроєм, на якому вказано, що його вихідна напруга становить 15 В постійного струму при 200 мА. Це означає, що його номінальна потужність становить 3 Вт (15 В х 0).2A = 3W). Отже, ви хочете знайти сонячну панель, яка має потужність менше 3 Вт. Я вибрав 12-вольтову панель, яка була розрахована на 1.5 Вт.

Крок 6: Контролери заряду

Заряджати акумулятор можна, підключивши вихід сонячної панелі безпосередньо до клем акумулятора. Однак, якщо ви не будете ретельно стежити за напругою акумулятора, то ризикуєте перезарядити його. Ось чому ви зазвичай хочете використовувати контролер заряду.

Контролер заряду. це будь-яка схема, яка обмежує струм, що надходить до акумулятора, щоб запобігти перезарядці. Ви можете придбати комерційний контролер заряду в більшості магазинів, які продають сонячне обладнання, або ви можете створити свій власний.

У попередньому проекті я показав, як можна використовувати Arduino в якості контролера заряду. Оскільки Arduino має кілька входів, ви можете використовувати його для моніторингу та управління зарядкою декількох батарей. Перейдіть за посиланням, щоб побачити, як я це зробив. https://www.інструкції.com/ID/Arduino-Controlled-Solar-Fountain/

Ви також можете зробити контролер заряду за допомогою простої мікросхеми таймера 555. Ці мікросхеми мають внутрішній компаратор, який вмикає та вимикає вихід залежно від вхідної напруги. Це можна використовувати для підключення та відключення акумулятора за допомогою реле низького заряду. Ця схема управління обговорюється більш детально на наступному кроці.

Якщо ви плануєте залишати батарею підключеною до сонячної панелі на ніч, то вам потрібно переконатися, що або панель, або контролер заряду має блокуючий діод. Це діод, який розміщується між панеллю та акумулятором, щоб запобігти розрядці акумулятора через панель, коли темно. Діод Шотткі дає найкращі показники для цього.

Крок 7: Розробка схеми управління 555

Ось один простий приклад того, як зробити контролер заряду своїми руками.

Цей контролер заряду побудований на основі мікросхеми таймера 555. Ця мікросхема має два входи (виводи 2 і 6). Він порівнює ці вхідні напруги з набором еталонних напруг, які базуються на напрузі живлення. Якщо напруга на виводі 2 падає нижче 1/3 напруги живлення, то вихід на виводі 3 стає високим. Якщо напруга на виводі 6 перевищує 2/3 напруги живлення, то вихід на виводі 3 стає НИЗЬКИМ.

За допомогою стабілізатора напруги 7805 ми можемо зафіксувати напругу живлення на рівні 5 вольт. Отже, 1/3 напруги живлення завжди буде дорівнювати 1.66В і 2/3 напруги живлення завжди буде 3.33V.

Вхідні напруги на виводах 2 і 6 залежать від напруги акумулятора. Кожен вхід має дільник напруги, який зроблений з двох резисторів. Співвідношення двох резисторів визначає, який відсоток напруги акумулятора подається на вхідні контакти. У цьому прикладі дільник напруги на виводі 2 використовує резистор 68 кОм і резистор 10 кОм. Це означає, що напруга на виводі 2 завжди буде 12.8% від напруги акумулятора. Аналогічно, дільник напруги на виводі 6 використовує резистор 33 кОм і резистор 10 кОм. Це означає, що напруга на виводі 6 завжди буде 23.2% від напруги акумулятора. Це лише приблизне значення, оскільки всі резистори будуть трохи відрізнятися від вказаного значення.

Коли напруга батареї піднімається вище 14.4 вольта, вихід 555 стає НИЗЬКИМ і активує реле. Це відключає акумулятор від сонячної панелі. Коли напруга акумулятора падає нижче 13 вольт, вихід 555 переходить на високий рівень і деактивує реле. Це перезапускає систему для наступного циклу заряджання. У випадку акумуляторів бездротових електроінструментів це станеться, коли ви від’єднаєте акумулятор. Але в типовій сонячній системі батарея залишається підключеною, і напруга буде падати в міру використання енергії.

Якщо ваша батарея має іншу робочу напругу, ви можете змінити налаштування напруги контролера заряду, використовуючи різні значення для резисторів. Резистор 33 кОм можна замінити за формулою R = (3 x Vcutoff). 10 (в кОмах). Резистор 68 кОм можна замінити за формулою R = (6 x Vreset). 10 (в кОмах).

Крок 8: Зберіть схему

Спочатку створіть прототип схеми на макетній платі та внесіть необхідні корективи. Потім, як тільки він запрацює, припаяйте компоненти на макетну плату.

В цьому випадку мені потрібно було внести деякі зміни в плату. Штирі на реле були розташовані таким чином, що не було місця, де я міг би встановити його на платі, де штирі можна було б ізолювати один від одного. Тож я встановив його посередині набору колон. Потім я перерізав ножем провідники посередині. Це розділило дві половини і дозволило мені отримати доступ до штифтів незалежно.

Я також використовував Dremel для обрізки країв друкованої плати. Це дозволило мені легко помістити плату в невеликий пластиковий корпус проекту.

Крок 9: Виріжте прорізи в корпусі проекту

До друкованої плати підключено чотири дроти, які підключаються до неї. Отже, нам потрібно вирізати чотири прорізи в боковій частині корпусу проекту, щоб розмістити ці дроти. Я просто використовував ніж, щоб вирізати дві лінії в бічній частині корпусу. Потім я використовував плоскогубці, щоб відламати вкладку з пластику. Зробіть це для всіх чотирьох місць у верхній і нижній частині корпусу.

Крок 10: Перевірте систему

Тепер вам потрібно протестувати систему, щоб переконатися, що все працює належним чином. Найпростіший спосіб перевірити цю систему. поміняти місцями акумулятор і сонячну панель. Акумулятор підключається до входу зарядного пристрою, до якого зазвичай підключається сонячна панель. Потім сонячна панель підключається до виходу зарядного пристрою, де зазвичай знаходиться акумулятор. Зберігайте полярність позитивного та негативного проводів однаковою.

Акумулятор забезпечує стабільне джерело живлення для схеми контролера заряду, а сонячна панель діє як джерело змінної напруги. Почніть з прикриття сонячної панелі. Ви можете або накрити його чимось, або перевернути лицьовою стороною донизу. Потім повільно розкрийте панель. Коли на панель потрапляє більше світла, її вихідна напруга буде зростати. Коли напруга досягне 14.4В, ви повинні почути клацання реле, що активується. Потім повільно закрийте панель. Коли напруга впаде до 13В, ви повинні почути ще одне клацання від вимкнення реле. Якщо все працює належним чином, то ви закінчили.

Крок 11: Підключіть готовий сонячний зарядний пристрій

Тепер ви готові з’єднати всі компоненти разом. Спочатку підключіть вихід контролера заряду до акумулятора. Потім підключіть сонячну панель до входу контролера заряду. Реле може вмикатися і вимикатися кілька разів під час включення ланцюга.

Тепер у вас є власний сонячний зарядний пристрій. Це дозволить вам заряджати акумулятори в будь-якому місці, де є сонячне світло. Це може бути дійсно корисно для роботи з електроінструментами на віддалених будівельних майданчиках.

Поділіться першими

Ви зробили цей проект? Поділіться з нами!

Конкурс “Кольори веселки

електростанція, jackery, explorer, 1000

Металевий конкурс

електростанція, jackery, explorer, 1000

Конкурс проектного навчання

електростанція, jackery, explorer, 1000

Коментарі та думки власників

дякую, що зробили це! Питання: Я планую підключити виходи MC4 моєї сонячної панелі до перетворювача роз’єму MC4 в SAE. Якщо я потім підключу роз’єм SAE до зарядного пристрою, з яким поставляються мої акумулятори для дриля, чи буде зарядний пристрій діяти як контролер заряду акумулятора? Дякую!

Привіт, дякую, що поділилися!Як би ви змінили це, щоб впоратися з мінливими умовами? Я хотів би використовувати це як мобільне рішення для зарядки павербанка на 18 В і гарантувати, що пристрій завжди буде тягнути максимальну доступну потужність.

Мій досвід роботи із зарядкою павербанків полягає в тому, що вони часто обмежують / вимикають зарядку, коли вихід панелі змінюється, і не завжди перезапускають зарядку, коли панель знову опиняється на сонці.

чудове пояснення того, як працює схема зарядки. Хочу побудувати свій з другим набором резисторів і перемикачем для зарядки при двох різних напругах. Я також додам кілька ковпачків, це дозволить їм заряджатися, поки акумулятор знаходиться в інструменті. Я не хочу, щоб у сутінках не вистачало одного гвинтика без заряду. Дякую

Це було добре. однак, чи може хтось привести мене до сайту, який покаже, як підключити акумуляторний зарядний пристрій до сонячної панелі. вищезазначене не спрацює для мене. бачите, я використовую свої інструменти на місці. тому я не зможу сказати, коли відбудеться перезарядка. тому мені потрібен зарядний пристрій. і я не хочу використовувати інвертор, тому що ви втрачаєте потужність при переході від постійного струму до змінного тільки для зарядки акумуляторів постійного струму.

З чим саме у вас виникли проблеми??

він 1 з найбільших виробників ible тут,

У мене є всі деталі для друкованої плати, щоб використовувати її для невеликих 12-вольтових батарей,

але чи можна зробити фото або відео хлібного борду з цим, я не можу прочитати схему, і будувати з неї. може, ти мені допоможеш, любий друже?

Спробуйте переглянути цей підручник про те, як читати електричну схему. Це може допомогти.

Чудовий проект (5 зірок), дуже корисний, особливо показуючи, як змінити резистори на різну напругу для зарядки моїх батарейок AAA

Я щойно замовив деталі, щоб зробити його. Підкажіть, будь ласка, під час зарядки акумуляторів можуть працювати вентилятори охолодження і насос (зарядка під час роботи системи).

Використання сонячного генератора для електроінструментів

електростанція, jackery, explorer, 1000

Використання сонячного генератора для електроінструментів може бути можливим Це залежить від того, як ви граєте в гру

Нам дуже сподобалося те, що зробив Колер, створивши сонячний генератор для підзарядки enCUBE. Використовуючи свинцево-кислотний акумулятор AGM ємністю 100 ампер-годин, можна накопичити достатньо енергії для роботи різноманітних виробів для дому, офісу, магазину або навіть робочого майданчика, якщо виникнуть проблеми з джерелом живлення або брак електроенергії в цілому. Це змусило мене задуматися. чи може використання сонячного генератора для електроінструментів створити бездротовий робочий майданчик?

Питання, звичайно, відносне. Було б справедливіше запитати, чи можливо створити автономний робочий майданчик. Незважаючи на те, що в посібниках та в Інтернеті є безліч рекомендацій щодо того, що можна запустити на певному генераторі, це не завжди стосується електроінструментів, оскільки їхні потреби в енергії відрізняються від, скажімо, холодильника або мікрохвильової печі.

Kohler enCUBE є найкращим у перетворенні постійного струму в змінний як портативний генератор. Він здатний видавати 3600 пікових ват для запуску, 1800 ват протягом десяти хвилин безперервної роботи та 1440 ват постійної потужності. Є пара USB-портів на 5 ампер, два 12-вольтових автомобільних порти і дві розетки на 120 вольт змінного струму. На задній панелі також є позитивне/негативне з’єднання, яке можна використовувати для стрибкоподібного запуску або для послідовного з’єднання з іншою батареєю (можливо, з більшою кількістю).

Фальстарт

Маючи таку потужність, ми вирішили з’ясувати, що ми можемо запустити. Зарядні пристрої для акумуляторів. це не проблема. Низький рівень споживання енергії, якого вони потребують, означає, що весь ваш комплект акумуляторних батарей для акумуляторних інструментів може залишатися зарядженим. Звідти ми з Клієнтом почали великий. Дуже великий. 15 ампер, 12-дюймова пила для торцювання велика. Ви ніколи не здогадаєтесь, що з цього вийшло.

електростанція, jackery, explorer, 1000

Генератор має достатню потужність для роботи пилки, виходячи з того, що ми знаємо з її вимог до потужності на папері. Чи то 3600 Вт було недостатньо, чи то він не міг виробляти її достатньо довго, enCUBE просто не зміг подолати необхідну пускову потужність. 10-дюймові торцювальні пили будуть у тому ж човні, оскільки більшість професійних пил також мають двигун потужністю 15 А.

Звідти ми перейшли до нашої компактної торцювальної пили Bosch 8-1/2 дюйма. Цього разу у нас дещо вийшло. enCUBE намагався розкрутити полотно, але знову ж таки, пила потребувала трохи більше енергії для запуску, ніж ми могли отримати. Ми змогли запустити пилу, натискаючи на курок швидко і багато разів. Ми також не будемо сперечатися, що це надійний спосіб планувати використання генератора або пилки. тому просто не робіть цього.

Перше падіння

Далі йшов 6-годинний.6-амперна шліфувальна машина. enCUBE чудово впорався з цим інструментом. Ми спробували максимально навантажити абразивний диск, щоб побачити, чи зможемо ми на короткий час досягти пікової потужності понад 1800 Вт, яку він може витримати. Ми навіть близько не підійшли до мети.

електростанція, jackery, explorer, 1000

Після впевненого успіху, на який можна повісити капелюхи, ми знову піднялися вгору. Цього разу це була 11-амперна пила Super Sawzall від Milwaukee. і директор відділу оглядів інструментів магазину Тім Джонсон поспішив зазначити, що це його спеціальне ювілейне видання, присвячене 50-річчю. Від запуску до різання enCUBE забезпечував постійну потужність для пилки так, ніби вона була підключена до розетки.

Живлення накопичувача

Ми виявили, що використання генератора на сонячних батареях для створення ефективного автономного робочого місця не обов’язково є правдоподібним. Ви в основному обмежені інструментами з двигуном потужністю 11 ампер або менше, але навіть це дуже широке узагальнення. Інструменти з плавним пуском мають більше шансів розпочати роботу, ніж моделі, які запускаються одразу після нього.

електростанція, jackery, explorer, 1000

Акумуляторні інструменти, з іншого боку, широко відкриті. Ми вважаємо, що саме тут enCUBE стане вашим найкращим другом. Завдяки таким опціям, як лінійка FlexVolt від DeWALT, що пропонує акумуляторні настільні пилки та торцювальні пилки, або лінійка M18 Fuel від Milwaukee, що пропонує акумуляторну торцювальну пилку, у вас є кілька реальних способів працювати без електромережі, водночас досягаючи результатів за допомогою інструментів професійного рівня.

Понаднормова робота

Ми знаємо, що для багатьох з вас 10-годинний робочий день є коротким. особливо в ці літні місяці. Реальне обмеження на використання сонячного зарядного генератора для електроінструментів зводиться до джерела живлення та швидкості перезарядки.

enCUBE постачається з акумулятором ємністю 100 ампер-годин, а на ринку доступні запасні акумулятори ємністю до 125 ампер-годин. Використовуючи свинцево-кислотний акумулятор, рекомендується не розряджати батарею нижче 20%, щоб отримати від неї максимальну віддачу.

За допомогою 60-ватних сонячних панелей я зміг отримати стабільні 45 Вт зарядної потужності назад у пристрій. Цикл перезарядки становить приблизно 21 годину, якщо дотримуватися правила максимального розряду 20%. З 150-ватним варіантом я можу розраховувати на 110. 115 Вт і час перезарядки десь в районі 8-1/2 годин.

електростанція, jackery, explorer, 1000

Якщо ви оберете варіант з вищою панеллю, ви, ймовірно, зможете отримати 2 повних заряди енергії від сонячного генератора протягом дня в чудових умовах. На повністю бездротовій платформі, можливо, доповненій дротовою циркулярною пилкою, шліфувальною машиною або іншим ручним електроінструментом, ви, ймовірно, зможете пропрацювати цілий день без підключення до електромережі.

Висвітлення після гри

електростанція, jackery, explorer, 1000

Ми почали день з роздумів про те, чи може використання сонячного генератора для електроінструментів бути реалістичним варіантом. Наші результати?

Ми вважаємо, що це реальна можливість для професіоналів, які збираються використовувати переважно бездротові та дротові інструменти потужністю до 12 ампер. Вам дійсно потрібно подумати про те, щоб мати принаймні 150 Вт сонячних панелей, щоб протриматися протягом робочого дня.

Відключити весь трейлер від електромережі, включаючи торцювальні пилки, настільні пилки та інші інструменти з високою потужністю, не вийде.

Переваги досить очевидні. Ви залишаєте менший екологічний слід, використовуючи автономну енергію, що генерується сонцем. Це за умови, що ви переробляєте батарею, коли настає час її заміни. Це може бути кожні 5. 6 років, якщо ви підтримуєте її належним чином.

Ви також зменшуєте шум та викиди газового генератора до нуля в обох категоріях. Як і всі інструменти, що працюють від акумулятора, не мають викидів в атмосферу. Kohler enCUBE також працює безшумно, за винятком невеликого вентилятора охолодження.

Найкрутіше те, що це лише перший крок для Kohler. У них є надійна платформа з enCUBE. Я сподіваюся, що, оскільки літій-іонна технологія продовжує розвиватися і знижуватися в ціні, ми побачимо покоління, здатне працювати з цими 15-амперними інструментами і пропонувати ще більший час роботи.

Залишити відповідь