Порівняйте ціни та відгуки про постачальників сонячної енергії поблизу вас онлайн. Встановлення невеликих сонячних панелей

Сонячні панелі, зроблені своїми руками: Плюси, мінуси та 6-етапний посібник з економії коштів

пора, ціни, сонячної, енергії, онлайн, встановлення

Сонячна установка, зроблена своїми руками, є чудовим варіантом. але тільки якщо у вас є час і навички, щоб зробити це правильно.

Є багато причин, чому люди вирішують перейти на сонячну енергію. Дехто хоче перейти на чисту та відновлювану енергію. Іншим подобається ідея зменшити залежність від електромережі.

Але причина номер один. це економія коштів. Опитування Pew про сонячну енергію показало, що 96% людей, які встановили або збираються встановити сонячну енергію, роблять це, щоб заощадити гроші на рахунках за електроенергію. більше, ніж будь-яка інша причина.

Тепер, цілком можливо побачити велику економію, використовуючи професійну сонячну компанію. це, врешті-решт, шлях, яким більшість людей переходять на сонячну енергію. Але якщо ви хочете максимально знизити свої початкові витрати, ви можете розглянути можливість встановлення сонячної електростанції своїми руками (DIY). Зрештою, дешевше робити все самому, ніж наймати когось, хто зробить це за вас!

Отже, які плюси та мінуси сонячної установки, зробленої своїми руками? І як це зробити??

Я відповім на ці питання, розглянувши кожну основну перевагу та недолік встановлення сонячних панелей своїми руками, а потім розбивши процес проектування та встановлення на шість простих кроків.

Дізнайтеся, скільки ви заощадите, отримавши індивідуальний розрахунок для вашого будинку

Які переваги та недоліки сонячних панелей, зроблених своїми руками?

Хоча це дешевше, ніж будівництво сонячної електростанції з професійною сонячною компанією, будівництво сонячної електростанції своїми руками все ще є великим і дорогим зобов’язанням. Вам потрібно з’ясувати, чи підходить вам установка сонячних панелей, зроблена своїми руками, перш ніж вкладати значні кошти в цей процес!

Щоб допомогти вам вирішити, чи варто вам будувати сонячні електростанції своїми руками, ось список можливих плюсів і мінусів:

Таблиця: Плюси та мінуси сонячних панелей, встановлених своїми руками

Економія коштів Багато часу та зусиль
Задоволення від самостійної роботи Ризик пошкодження даху через протікання
Фізична небезпека
Неможливість претендувати на пільги
Відсутність підтримки у разі несправностей або гарантійних претензій

За: Економія витрат

Встановлення сонячних панелей своїми руками може заощадити домовласникам тисячі доларів на авансових витратах на встановлення.

Середня вартість встановлення сонячних панелей професійною сонячною компанією становить близько 2.95 за ват. Для типової системи сонячних панелей потужністю 5 кВт (5,000 Вт) це становить 14,750.

З іншого боку, комплект сонячної панелі потужністю 5 кВт коштує від 1.00-1.50 за ват. Якщо припустити, що ви виконуєте всю роботу самостійно (тобто.e. без залучення підрядників для виконання будь-яких робіт), загальна вартість сонячної електростанції потужністю 5 кВт становить від 5 000 до 7 500 гривень.

Це дає потенційну економію в розмірі 7 250 грн. 9 759, обравши DIY замість професійної сонячної установки.

Наведені вище цифри. це лише середні показники. Існує багато змінних, які можуть змінити ці цифри для вас, наприклад, розмір системи і те, чи маєте ви право на податкову знижку на сонячну енергію (вартістю 30% від вартості сонячної енергетичної системи).

Профі: Задоволення від виконання робіт своїми руками

Якщо ви любите братися за великі та складні проекти “зроби сам”, то сонячна установка може бути саме тим, що ви шукаєте.

Вам доведеться використовувати багато різних навичок, таких як вміння вести переговори з муніципальними органами, фінансове планування, володіння електроінструментами, електромонтажні роботи і навіть податковий облік.

Існує багато етапів встановлення сонячної системи. дослідження, планування, покупки, отримання дозволів, монтаж, електропроводка та моніторинг.

Це проект, який займе вас на деякий час, і якщо вам вдасться завершити його самостійно, ви точно відчуєте почуття гордості за своє досягнення.

Тепер давайте подивимось на мінуси.

пора, ціни, сонячної, енергії, онлайн, встановлення

Падіння є справжньою небезпекою при встановленні сонячних панелей “зроби сам. Джерело зображення:

Мінус: це багато часу та зусиль

Самостійне встановлення сонячних панелей може бути корисним. але тільки якщо ви активно шукаєте серйозний виклик для себе.

Якщо, однак, ваш минулий досвід роботи з проектами “зроби сам” обмежується складанням скандинавських меблів, можливо, ви захочете утриматися від будівництва сонячної електростанції. Це не тільки вимагає великих навичок планування та організації, але й дуже трудомісткий проект: від задуму до введення в експлуатацію сонячна установка, зроблена своїми руками, зазвичай займає від одного до чотирьох місяців.

Мінуси: Ризик пошкодження даху або протікання

Це, мабуть, найбільший фінансовий ризик, коли мова йде про сонячну установку “зроби сам.

Якщо у вас не плоский дах, ваша сонячна установка передбачає свердління великої кількості отворів у даху. Свердління в неправильному місці на даху може призвести до пошкодження конструкції, в той час як неправильна герметизація та прошивка можуть спричинити протікання даху та/або появу плісняви.

Ще один фактор, який слід мати на увазі, полягає в тому, що сонячна установка, зроблена своїми руками, швидше за все, анулює гарантію на ваш дах, тому вам доведеться оплачувати рахунки за будь-який ремонт, який може знадобитися.

Мінус: Фізична небезпека

Висота та електрика високої напруги. це два основні ризики, на які наражаються люди, що займаються саморобкою під час встановлення сонячної електростанції.

І фізичні ризики не обмежуються лише монтажем. Якщо протягом 25-річного терміну служби панелей виникнуть якісь проблеми, вам доведеться повернутися на дах, щоб усунути їх.

Найгірше, якщо ви не під’єднаєте проводку належним чином, ваша дахова система може загорітися!

Мінус: відсутність підтримки в разі несправностей або гарантійних претензій

Ви самі по собі, якщо коли-небудь виникне несправність з обладнанням.

Звичайно, ви все ще можете звернутися безпосередньо до виробника, але довести гарантійні зобов’язання може бути складно. Крім того, якщо ви виконаєте неправильну установку, ви можете фактично анулювати гарантію.

Мінус: Неможливість претендувати на деякі пільги

Багато штатів пропонують стимули та знижки, які значно знижують вартість переходу на сонячну енергію.

Деякі стимули, однак, доступні лише тоді, коли установка виконана сертифікованою сонячною компанією. Обов’язково перевірте, які стимули та знижки доступні там, де ви живете.

Посібник з монтажу: 6 кроків для сонячних панелей, зроблених своїми руками

Тепер давайте зануримося в 6 кроків, необхідних для реалізації вашого проекту сонячних панелей від задуму до завершення.

Складіть план “зроби сам” і спроектуйте свою систему

Це найскладніший крок у всьому процесі “зроби сам”, особливо якщо у вас немає попереднього досвіду роботи з енергетичними системами.

A. Визначтеся зі своїми цілями

Що ви хочете від своєї системи? Фінансова економія? Резервне живлення? Незалежність від електромережі?

Мета, яку ви переслідуєте, визначатиме найкращий тип системи, складність монтажу та вартість проекту.

B. Виберіть правильний тип сонячної системи

Наступне рішення. вибрати правильний тип сонячної електростанції відповідно до вашої мети.

Всі типи систем мають багато спільних рис: всі вони включають сонячні панелі, інвертори, кріплення та електропроводку.

Однак існують деякі суттєві відмінності, які можуть вплинути на вартість і складність проекту. Ось короткий опис кожного з них.

 • Мережева система сонячних панелей: Цей тип сонячної установки використовує мережу в якості акумулятора за допомогою мережевого обліку. Мережеві сонячні системи потребують менше обладнання, ніж інші типи систем, і тому мають найнижчі початкові витрати. Недоліком цих систем є відсутність резервного живлення.
 • Гібридна система сонячних панелей: Гібридна система включає в себе рішення для зберігання акумуляторів, зберігаючи при цьому підключення до електромережі. Гібридні системи дорожчі, ніж мережеві, але вони пропонують додаткові функції, такі як резервне живлення під час збою в мережі та арбітраж часу використання.
 • Автономна сонячна система: Автономні сонячні системи працюють незалежно від електромережі. Оскільки немає електромережі, на яку можна було б покластися, сонячна система потребує багато панелей та великого акумулятора, щоб задовольнити потреби будинку в електроенергії 24/7, 365 днів на рік. навіть взимку та/або впродовж тривалих періодів похмурої погоди. Це найдорожчий тип систем.

C. Перевірте сонячні правила та норми

Існує широкий спектр правил, що регулюють сонячні установки. Вони можуть сильно відрізнятися в різних штатах і навіть між місцевими юрисдикціями.

Майте на увазі, що деякі штати не дозволяють підключати сонячну систему до електромережі, якщо установка не була виконана ліцензованим підрядником. Якщо ви живете в цьому регіоні, ви не зможете встановити мережеву або гібридну сонячну систему, зроблену своїми руками.

Якщо там, де ви живете, дозволена саморобна установка, вам, ймовірно, знадобиться дозвіл на будівництво та дозвіл на підключення до електромережі, перш ніж ви почнете установку. Це, як правило, передбачає перевірку на місці інженером-будівельником або ліцензованим електриком.

Пізніше, після завершення монтажу, вам потрібно буде пройти ще один раунд перевірок, перш ніж ваша система буде активована та підключена до електромережі.

D. Спроектуйте систему

Це одна з найскладніших частин процесу виготовлення сонячних панелей своїми руками. Ви хочете, щоб ваша система враховувала всі наступні фактори:

 • Ваші потреби в енергії
 • Клімат і кількість сонячних годин, які ви будете бачити щомісяця
 • Орієнтація сонячних панелей
 • Кут нахилу сонячної панелі
 • Природне падіння ефективності
 • Втрати при перетворенні
 • Затінення
 • Можливість розширення
 • Розмір акумулятора та зарядка (для гібридних та автономних систем)

Наш калькулятор сонячних панелей враховує всі ці фактори, щоб показати вам загальну продуктивність системи протягом кожного місяця року. Він також рекомендує розмір системи для вашого конкретного будинку і навіть показує, яку ділянку даху слід використовувати для максимального впливу сонячного світла. Спробуйте, ввівши свій поштовий індекс нижче.

Розрахуйте розмір системи, який вам потрібен, щоб компенсувати 100% споживання електроенергії

Якщо ви додаєте батареї для гібридної або автономної системи, вам потрібно буде подбати про правильний вибір розміру батареї.

Вам також потрібно буде створити електричну схему. Вони є обов’язковою частиною ваших заявок на отримання дозволу, і вони будуть служити планом, коли ви будете фізично встановлювати свої панелі.

E. Порахуйте

Тепер, коли у вас є готовий дизайн системи, настав час попрацювати з цифрами.e. ваші передбачувані витрати та заощадження протягом 25-річного терміну служби панелей.

Визначте свої витрати за допомогою онлайн-пошуку сонячного обладнання. Найпростіший спосіб зробити це. знайти ціну на повний комплект сонячної системи “все-в-одному”, який відповідає бажаному розміру вашої системи.

Далі, ви хочете з’ясувати свою економію на рахунках за комунальні послуги. Перший крок. розрахувати річну продуктивність вашої системи (див. цифри за місцем розташування тут). Помножте це на вартість електроенергії у вашому регіоні, і ви отримаєте цифру, якої можна уникнути витрат на комунальні послуги.

Маючи на руках цифри витрат і заощаджень, ви можете розрахувати рентабельність вашого проекту сонячних панелей, зроблених своїми руками.

Ось проста формула: Уникнуті витрати на комунальні послуги (i.e. економія на рахунках за електроенергію). Вартість сонячного обладнання = Ваші загальні фінансові заощадження.

Тепер ви можете вирішити, чи вартий сонячний проект “зроби сам” з фінансової точки зору.

пора, ціни, сонячної, енергії, онлайн, встановлення

Почніть процес отримання дозволу

Ви готові забруднити руки і встановити сонячні панелі! Але зачекайте. пам’ятайте про ті надокучливі правила та норми, про які ми згадували в Кроці 1? Нам потрібно буде переглянути їх, перш ніж розпочати будь-яку роботу.

Почніть з перерахування всіх дозвільних процесів, які вимагаються державою, вашим комунальним підприємством та вашим органом, що має юрисдикцію (AHJ). Вам, ймовірно, потрібно буде подати заявку на отримання дозволу на будівництво та комунальні послуги, перш ніж розпочати будь-які роботи. Це часто передбачає перевірку або електриком, або інженером-будівельником, або обома.

Переконайтеся, що ви дотримуєтеся всіх вимог, щоб переконатися, що ваша установка сумісна з кодом і легальна.

Виберіть постачальника та придбайте обладнання

Ось короткий перелік всього обладнання, яке вам знадобиться для вашої сонячної електростанції:

 • Сонячні панелі
 • Сонячний інвертор
 • Монтажне та стелажне обладнання
 • Електропроводка та загальне електропостачання
 • Акумуляторна система (для гібридних та автономних систем)
 • Контролер заряду (необхідний для деяких акумуляторних систем)

Найпростіше знайти повний комплект сонячної панелі, який включає в себе все необхідне обладнання. Якщо ні, то перед вами постане складне завдання скласти короткий список окремих компонентів, а потім з’ясувати, які з них можуть працювати разом.

Коли ви порівнюєте комплекти, ми рекомендуємо вам перевірити відгуки про продукцію на SolarReviews, щоб переконатися, що ви купуєте у відомих брендів.

Що стосується постачальника, обирайте того, хто пропонує тривалі гарантії та відмінну післяпродажну підтримку. Насправді, я б віддав перевагу обом цим факторам, а не ціні. ви будете багато взаємодіяти з постачальником для отримання технічної підтримки, а також, можливо, гарантійної підтримки.

Встановіть систему сонячних панелей

На цьому етапі ви повинні були успішно подати заявку на отримання всіх необхідних дозволів та погоджень, а також прийняти доставку вашого сонячного обладнання. Настав час встановлювати панелі!

Фактична специфіка установки буде залежати від того, який тип системи та обладнання ви вибрали.

Процес, який я описую нижче, стосується мережевої системи, яка використовує мікроінвертори для перетворення постійного струму (DC) в змінний струм (AC).

Завдання 1: Встановіть стійки та кріплення сонячних панелей

Використовуйте крейдяну лінію, щоб виміряти та позначити, де саме на даху буде встановлена стелажна система.

Далі шукайте тверді ділянки даху, в які можна просвердлити отвори для встановлення запізнювальних болтів. Вам слід розглянути можливість використання шпилькошукача з виявленням змінного струму, щоб переконатися, що ви не свердлите через лінію електропередач.

Зашпаклюйте отвори та встановіть оклад для створення водонепроникного ущільнення перед тим, як вкручувати болти для лаг. Після того, як болти будуть готові, ви можете встановити L-подібні ніжки, а потім зафіксувати на них рейки.

Метод, який я описав тут, стосується системи з використанням дахових кріплень. Якщо ваш дах не підходить для встановлення, ви можете розглянути можливість використання наземних кріплень.

Завдання 2: Підключення мікроінверторів

Переходимо до мікроінверторів. Це маленькі коробочки, які будуть модулювати вихід кожної панелі. Підключіть їх до рейок за допомогою болтів, що йдуть в комплекті. З кожної коробки буде виходити позитивний і негативний провід, які ви з’єднаєте разом, щоб сформувати послідовне з’єднання для кожного масиву.

пора, ціни, сонячної, енергії, онлайн, встановлення

Мікроінвертори, прикріплені до рейки. Пізніше кожна сонячна панель буде з’єднана з інвертором перед її монтажем. Джерело зображення: Enphase

Завдання 3: Підключіть дріт заземлення

Підключіть мідний дріт відповідного калібру через рейки в якості заземлення. Це важливий захід безпеки, який допоможе розсіяти будь-які аномалії, викликані ударом блискавки або несправністю.

Завдання 4: Встановіть розподільну коробку на даху

Вам потрібно буде просвердлити отвір у даху, щоб встановити розподільчу коробку. Якщо у вас більше однієї сонячної батареї, ви прокладете магістральний кабель від кожної з них до розподільної коробки. Це дозволить вам направити енергію від сонячних панелей до вашого будинку.

Завдання 5: Встановіть сонячні панелі

Настав час підняти панелі на дах. Кожен модуль має розмір приблизно 65 дюймів на 39 дюймів, що може бути незручним для однієї людини, щоб впоратися з ним самостійно. Подумайте про те, щоб попросити когось допомогти вам у цій частині, особливо якщо ваш дах крутий. І обов’язково використовуйте ремені безпеки, поки ви перебуваєте там!

Настав час прикріпити сонячні панелі до монтажної рейки. Перед тим, як покласти їх рівно, приведіть проводку в порядок. До кожної сонячної панелі прикріплений негативний і позитивний провід постійного струму; закріпіть їх на панелі затискачем або блискавкою, щоб вони не торкалися даху. Після того, як дроти акуратно заховані, підключіть їх до мікроінверторів

Потім вставте середні затискачі, що входять до комплекту, в перила з обох боків сонячної панелі, щоб утримати її на місці. Використовуйте сонячні панелі з кінцевими затискачами на кінці рейки; вони утримують панель на місці, але менш помітні з землі.

Завдання 6: Підключення домашнього запуску

Коли сонячні панелі готові, настав час підключити їх до будинку. Для цього вам потрібно буде встановити:

По кабелепроводу будуть прокладені дроти від дахової розподільчої коробки до зовнішньої розподільчої коробки. Розподільна коробка, в свою чергу, з’єднується з аварійним вимикачем. Це функція безпеки, яка дозволяє швидко вимкнути власну систему сонячних панелей, і є обов’язковою функцією в багатьох юрисдикціях.

Зовнішня розподільна коробка та коробка аварійного відключення повинні бути захищеними від атмосферних впливів та встановлені в легкодоступному місці, яке дозволяє легко підключити їх до основної електричної панелі будинку.

Від аварійного відключення дроти проходять до головного електричного щита будинку.

Ваша система сонячних панелей вже готова, але вам доведеться пройти ще кілька етапів, перш ніж ви зможете її увімкнути.

Фінальна перевірка та підключення до електромережі

Після завершення монтажу заплануйте перевірку в місцевому AHJ. Інспектор оцінить, чи відповідає система місцевим нормам і правилам, а також чи відповідає проект тим, що викладені у ваших планах.

Система також повинна буде пройти електричну перевірку, щоб переконатися, що вона відповідає нормам і правилам.

Після проходження перевірки ви можете подати заявку на підключення до електромережі. Комунальне підприємство або встановить другий лічильник, або замінить ваш існуючий лічильник на двонаправлений (або мережевий) лічильник. Двонаправлений лічильник може реєструвати експорт електроенергії з вашого будинку в мережу, щоб ви могли отримувати кредити на оплату рахунків за електроенергію.

Увімкніть систему

Якщо ваша система відповідає всім державним, місцевим та комунальним вимогам, ви можете вводити її в експлуатацію. Перевірте, чи працює ваша сонячна система, запустивши додаток для моніторингу сонячної енергії. сьогодні майже кожен інвертор має такий додаток.

Чи показує додаток, що система працює належним чином? Якщо так, то вітаємо!! Це була важка робота, але ви нарешті закінчили.

Зроби сам чи ні, але сонячна енергія дуже корисна

Якщо ви прочитали цю дуже довгу статтю в блозі, вітаю. Це означає, що ви серйозно налаштовані на перехід на сонячну енергію. подорож, яку, я впевнений, ви знайдете дуже корисною. Сонячні панелі зменшать ваші рахунки за електроенергію, скоротять викиди вуглекислого газу та підвищать вашу енергетичну незалежність.

Якщо у вас є багато вільного часу і навички, ви можете піти шляхом “зроби сам”.

Однак, якщо сонячна установка “зроби сам” здається вам не під силу, не хвилюйтеся: є багато високорейтингових сонячних інсталяторів, які можуть виконати цю роботу за вас.

Незалежно від того, робите ви це самостійно чи ні, ми рекомендуємо вам скористатися нашим сонячним калькулятором, оскільки він порекомендує вам систему, яка пропонує 100% компенсацію ваших комунальних платежів.

Щасти вам у вашій сонячній подорожі!

Як встановити сонячні панелі вдома

пора, ціни, сонячної, енергії, онлайн, встановлення

пора, ціни, сонячної, енергії, онлайн, встановлення

Встановлення сонячних панелей на своєму будинку. це чудовий спосіб скоротити витрати на електроенергію та допомогти навколишньому середовищу. В останні роки сонячні панелі набрали обертів, і незліченна кількість домовласників зараз звертаються до них як до альтернативного джерела енергії. Якщо ви хочете заощадити гроші на рахунках за електроенергію або зробити свій внесок у захист природи, встановлення сонячних панелей вдома. це правильне рішення. У цій статті ми розглянемо переваги, витрати та інструкції щодо встановлення сонячних панелей вдома.

Переваги сонячної енергії

пора, ціни, сонячної, енергії, онлайн, встановлення

Популярність сонячної енергетики зросла в останні роки, частково через фінансові вигоди та нижчі рахунки за комунальні послуги, пов’язані з нею. Заощадження можуть варіюватися в залежності від споживання електроенергії, розміру сонячної енергетичної системи, варіантів купівлі або оренди, щоденної кількості сонячних годин, розміру та кута нахилу даху, а також місцевих тарифів.

Сонячна енергія розглядається як модернізація житла. Сполучені Штати можуть похвалитися колосальними сонячними ресурсами, тому навіть місця з відносно невеликою кількістю сонячних ресурсів можуть відчути грошову економію. Кожна кВт-год виробленої сонячної енергії також зменшить викиди парникових газів та інших серйозних забруднювачів, а також зменшить використання та видобуток води.

Для тих, хто хоче встановити сонячні панелі у себе вдома, можна почати з невеликих сонячних панелей потужністю 100 Вт і 24-вольтових електричних акумуляторних батарей. Якщо вам потрібна більша потужність, то варто розглянути можливість встановлення сонячних панелей потужністю до 300 Вт або більше з системою, що слідує за сонцем.

Ознайомтеся з нашими “Десятьма причинами, чому вам слід встановити домашні сонячні панелі”, щоб дізнатися більше про переваги домашніх сонячних панелей.

Як знайти найкращу сонячну систему для вас

пора, ціни, сонячної, енергії, онлайн, встановлення

Перше питання, яке ви хочете задати собі. хто буде встановлювати систему? Ви хочете найняти сонячного професіонала? Якщо так, прочитайте наш детальний посібник з пошуку правильного інсталятора сонячної енергії для вас!

Ви хочете зробити це своїми руками? Чудово, у нас є всі ресурси, які вам знадобляться для того, щоб вийти на потрібну швидкість.

Наступний крок. з’ясувати, яку саме систему ви хочете. Існує кілька різних типів сонячних систем, залежно від ваших конкретних потреб. Ви хочете побудувати невеликий, портативний сонячний генератор або шукаєте постійну систему для всього будинку?

Автономні сонячні системи не мають підключення до електромережі і повинні виробляти всю необхідну для будинку електроенергію. Системи резервного живлення від мережі та акумулятора можуть бути використані для додавання резервного живлення до сонячної системи з прив’язкою до мережі. Мережеві сонячні системи призначені для тих, хто вже підключений до електромережі та бажає зменшити свої рахунки за електроенергію.

Вибираючи сонячну систему, ви повинні врахувати, скільки вам знадобиться енергії, який тип сонячних панелей ви хочете, і чи потрібна вам батарея для зберігання. Наші сонячні калькулятори допоможуть вам у цьому розібратися.

Також слід враховувати тип системи кріплення, яку ви будете використовувати. Варіанти включають системи стеження за сонцем та стаціонарні системи. Системи стеження за сонцем використовують датчики для визначення положення сонця і регулюють кут нахилу панелей протягом дня для оптимального виробництва енергії. Стаціонарні системи кріплення залишаються в одному положенні протягом дня.

Нарешті, подумайте про додавання сонячних батарей для зберігання, якщо вам потрібне більш надійне джерело електроенергії, коли сонце не світить. Поширені типи батарей для домашніх сонячних систем включають батареї на 12 і 24 В, а також великі батареї на 48 В.

Після того, як ви визначили, який тип системи найкраще відповідає вашим потребам, важливо зрозуміти, як працює сонячна панель, які типи сонячних панелей доступні та як безпечно встановити систему. altE може допомогти вам знайти професійного інсталятора, щоб отримати максимальну віддачу від вашої домашньої сонячної енергетичної системи, якщо ви не хочете встановлювати її самостійно.

Вартість сонячної енергії

 • пора, ціни, сонячної, енергії, онлайн, встановлення

Ви запитуєте себе “скільки коштують сонячні панелі??”

Коли справа доходить до встановлення сонячних панелей вдома, є кілька моментів, які слід врахувати. Перший. це вартість самої системи. Системи сонячних панелей можуть варіюватися від декількох сотень доларів за невелику установку, яку можна зробити своїми руками, до десятків тисяч доларів за більші системи.

Розмір і складність системи також визначатимуть вартість. Важливо провести дослідження і з’ясувати, який тип системи вам потрібен для вашого будинку, щоб отримати від неї максимальну вигоду.

Що стосується сонячної енергії, витрати та цінові оцінки варіюються залежно від штату та регіону. Регіони з більш високим рівнем використання та більшою кількістю сонячних днів у році, як правило, мають більш потужні програми стимулювання, які можуть зробити сонячну енергію більш доступною. Однак, інші регіони України.S. можуть не мати такого ж рівня розвитку рішень на сонячних батареях.

Скільки ви можете розраховувати заплатити за систему сонячних панелей, залежить від кількості панелей, необхідних для задоволення ваших потреб в енергії, типу сонячних панелей, які ви обираєте, і стимулів, доступних у вашому регіоні. Однак, за даними Forbes, “Сонячні панелі коштують в середньому близько 16 000, або від 3 500 до 35 000 залежно від типу та моделі.” Це досить великий діапазон!

Розглядаючи вартість сонячної енергії, ви можете розглянути можливість оптової торгівлі, оскільки це може бути найбільш економічно ефективним шляхом. Оптовий постачальник сонячної енергії, такий як altE, може запропонувати конкурентоспроможні ціни на сонячні системи для дому та допомогти зрозуміти, як працює сонячна панель та які компоненти необхідні для створення повної системи.

В altE Store наші найменші комплекти для крихітних будинків починаються від 2 500, а наша мережева сонячна система для житлових будинків потужністю 10 кВт з резервним живленням від акумулятора коштує близько 26 000. Звичайно, сюди не входить вартість робочої сили для встановлення системи або інші витрати, такі як дозволи. Але це не межа, і ми можемо розробити ідеальну систему практично для будь-якого бюджету. Перегляньте наш великий вибір комплектів сонячних електростанцій, надішліть запит на індивідуальний комплект або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам спроектувати систему Prefect.

Коли справа доходить до встановлення сонячних панелей вдома, є кілька речей, які слід врахувати. Перше. це вартість самої системи. Системи сонячних панелей можуть варіюватися від декількох сотень доларів за невелику установку “зроби сам” до десятків тисяч доларів за великі системи.

Коли справа доходить до встановлення сонячних панелей вдома, розмір і складність системи будуть визначати вартість. Важливо провести дослідження і з’ясувати, який тип системи вам потрібен для вашого будинку, щоб отримати від неї максимальну вигоду.

Процес встановлення сонячних панелей

пора, ціни, сонячної, енергії, онлайн, встановлення

Встановлення сонячних панелей у вашому домі. це чудовий спосіб заощадити гроші та зменшити вуглецевий слід. Однак важливо розуміти процес встановлення, перш ніж приймати будь-які рішення.

По-перше, вам потрібно вирішити, який тип сонячної панелі найкраще відповідає вашим потребам. Існує кілька варіантів: від сонячних панелей потужністю менше 100 Вт до сонячних панелей потужністю більше 300 Вт, гнучких сонячних панелей, двосторонніх сонячних панелей тощо. Кожен тип має свої переваги та недоліки, тому важливо враховувати, який тип буде найбільш підходящим для вашого будинку.

Загалом гнучкі сонячні панелі менш ефективні, ніж традиційні сонячні модулі, і мають не дуже довгу гарантію. Двосторонні сонячні панелі найкраще працюють, коли за ними є відбивна поверхня, наприклад, білий дах або світлий гравій. Більшість людей обирають традиційні сонячні панелі, оскільки вони мають найкращу ціну та функціональність у більшості випадків.

Далі вам потрібно вибрати, скільки енергії ви хочете генерувати за допомогою сонячних панелей. Ви можете придбати сонячну систему для дому, яка поставляється з певною кількістю панелей та інвертором, або придбати кожен компонент окремо та зібрати власну систему. У будь-якому випадку, важливо знати, яка потужність вам знадобиться, перш ніж щось купувати.

Після того, як ви придбали всі необхідні компоненти, вам потрібно буде їх встановити. Залежно від того, де ви живете, ви можете зробити установку самостійно або найняти професіонала. Якщо ви вирішили виконати установку самостійно, обов’язково прочитайте правила безпеки та перевірте всі з’єднання перед тим, як увімкнути систему.

Якщо ви плануєте придбати акумуляторну батарею для домашньої сонячної електростанції, важливо вивчити правильний тип акумуляторів для домашньої сонячної електростанції. Найпоширеніший тип. батарея на 24 В, хоча є й інші варіанти, залежно від того, скільки енергії ви хочете зберігати і скільки ви готові витратити.

Виконуючи ці кроки та досліджуючи різні компоненти домашньої сонячної енергетичної системи, ви можете переконатися, що ваша система буде безпечною та ефективною. При правильній підготовці та плануванні ви зможете насолоджуватися багатьма перевагами будинку, що працює на сонячній енергії, протягом багатьох років!

Поради щодо встановлення сонячних панелей своїми руками

пора, ціни, сонячної, енергії, онлайн, встановлення

Встановлення сонячних панелей вдома. це чудовий спосіб заощадити гроші на електроенергії та зменшити свій вуглецевий слід. Ви також можете отримати багато переваг від сонячної енергії, таких як незалежність від електромережі та збільшення вартості будинку. Але перед тим, як розпочати свій сонячний проект, важливо зрозуміти, скільки сонячної енергії вам потрібно, вартість сонячної енергії та процес встановлення сонячних панелей.

Встановлюючи сонячні панелі вдома, найкраще почати з проведення деяких досліджень, щоб визначити, який тип системи підходить для вашого будинку. Сонячні системи бувають різних розмірів і форм, починаючи від мікросистем з сонячними панелями потужністю 100 Вт або менше до електростанцій потужністю понад гігават і більше!

Після того, як ви вирішили, яка потужність вам потрібна, вам потрібно буде з’ясувати, скільки коштують сонячні панелі та інше обладнання, таке як акумулятор на 12 або 24 В, домашній інвертор та акумулятори для вашої домашньої сонячної системи.

Після того, як ви вибрали правильне обладнання, настав час придбати витратні матеріали та розпочати монтаж. Ви можете придбати обладнання у оптового продавця сонячної енергії, такого як altE, онлайн або по телефону. Обов’язково прочитайте про те, як працює сонячна панель та основи підключення домашньої сонячної електросистеми, щоб знати, чого очікувати під час встановлення.

Після того, як всі сонячні компоненти встановлені, важливо подумати про акумуляторну батарею для вашої домашньої сонячної системи. Це дозволить зберігати будь-яку надлишкову енергію, яку виробляє ваш будинок, для подальшого використання. Вибір правильних батарей для вашої домашньої сонячної системи є ключовим; шукайте високоякісні батареї, розраховані на тривале використання, і обов’язково вивчіть їх гарантії перед покупкою.

Встановлення сонячних панелей вдома може здатися страшним, але при правильній підготовці та дослідженні це не обов’язково має бути так. Дотримуючись цих порад щодо встановлення сонячних панелей своїми руками, ви будете на шляху до створення успішної та стійкої домашньої сонячної системи. І якщо ви вирішили, що шлях “зроби сам” не для вас, зателефонуйте нам, і ми попрацюємо над тим, щоб знайти професіонала з сонячної енергетики у вашому регіоні, який допоможе вам.

Підбиваємо підсумки

Багато людей у всьому світі шукають способи стати більш енергоефективними. Один з найкращих способів. встановити сонячні панелі вдома. Встановлення сонячних панелей вдома може бути чудовим способом зменшити витрати на електроенергію, допомогти навколишньому середовищу та отримати свободу у створенні власного джерела енергії.

Незалежно від того, чи вирішите ви придбати панелі у оптового постачальника сонячних панелей і встановити їх самостійно, чи звернутися до професіоналів з установки сонячних панелей, кінцевим результатом буде надійне джерело чистої енергії. Крім того, ви можете об’єднати панелі з акумуляторною батареєю для зберігання надлишкової енергії. Купуючи сонячну панель з акумуляторною батареєю, ви завжди матимете енергію, коли вона вам потрібна. Провівши певні дослідження та підготовку, будь-хто може швидко перевести свій будинок на сонячну енергію.

Рішення використовувати сонячну енергію для живлення та перетворення вашого будинку на сонячний будинок. це розумний вибір, а інвестиції в сонячні панелі. це чудовий спосіб заощадити гроші в довгостроковій перспективі. Сонячні панелі. це ефективний, екологічний спосіб енергопостачання вашого будинку, тому варто спробувати. Правильно підібравши сонячні батареї для дому, ви можете почати відчувати переваги переходу на сонячну енергію майже одразу.

Використання сонячної енергії для вашого будинку має багато переваг. Сонячна енергія. це відновлюване, чисте джерело енергії, яке може допомогти зменшити ваші рахунки за електроенергію та вуглецевий слід. Сонячні панелі стають все більш доступними і простими в установці, що робить їх привабливим варіантом для власників будинків, які прагнуть заощадити гроші і зменшити свій вплив на навколишнє середовище.

Більшість людей обирають сонячну енергетику з наступних причин:

1) Нижчі рахунки за електроенергію. залежно від кількості електроенергії, яку ви використовуєте щомісяця, встановлення системи може призвести до значного скорочення ваших рахунків за електроенергію, оскільки вона буде менше залежати від електроенергії з мережі.

2) Екологічність. сонячні панелі працюють на чистих відновлюваних джерелах енергії, а не на забруднюючих викопних видах палива, що використовуються більшістю енергокомпаній. Це робить встановлення системи одним з найпростіших способів зменшити свій вуглецевий слід та зменшити вплив на навколишнє середовище.

3) Податкові кредити та пільги. багато країн пропонують податкові кредити або інші фінансові стимули, коли ви встановлюєте систему сонячних панелей у своєму будинку або офісі. Ці стимули допомагають компенсувати початкові витрати на встановлення.

Після того, як ви отримаєте необхідну інформацію, ви можете почати планувати встановлення сонячних панелей. Почніть з дослідження доступних типів панелей та пов’язаних з ними витрат. Ви також повинні врахувати розмір вашого будинку і те, скільки енергії вам знадобиться для його енергозабезпечення. Це допоможе вам визначити, скільки панелей вам потрібно і який тип системи найкраще підійде для ваших потреб.

Далі вирішіть, чи хочете ви встановити сонячні панелі самостійно або найняти професійного інсталятора. Якщо ви вирішили зробити це самостійно, переконайтеся, що ви розумієте всі заходи безпеки та ретельно дотримуєтесь усіх інструкцій. Ви також можете проконсультуватися з електриком, перш ніж починати будь-які роботи з електропроводкою або електричними компонентами вашої системи.

Нарешті, коли все буде готово, підключіть сонячні панелі до електромережі вашого будинку і почніть насолоджуватися чистою енергією сонця! При належному обслуговуванні ваша система сонячних панелей прослужить десятиліттями і забезпечить надійне джерело відновлюваної енергії на довгі роки.

Автономні сонячні електростанції для дачі

Автономні сонячні системи для дач призначені для зменшення потреб в електроенергії невеликих будинків і віддалених дач. На відміну від мережевих сонячних систем, автономні системи не мають зв’язку з електромережею і повинні виробляти всю електроенергію, необхідну для вашого будинку.

Спеціально розроблені автономні сонячні електростанції, перелічені нижче, містять до 560 Вт сонячних панелей, що ідеально підходять для автономних кабінних систем. Щоб розрахувати, яка система найкраще підійде для вашого автономного будиночка, скористайтеся нашим зручним калькулятором автономних сонячних електросистем.

Маєте питання? Чудово! Зателефонуйте нам за номером 877-878-4060, і наші фахівці з сонячної енергетики допоможуть вам спроектувати власну автономну сонячну електростанцію для будиночка!

Назва продукту
Ціна
1,783.17
3,032.01
5,254.13

Інформація про автономні сонячні електростанції для будинків

6 кроків до проектування автономної сонячної електростанції “зроби сам

Початок роботи поза мережею? Це відео. чудове місце для початку. Ми проведемо вас через 6 основних етапів проектування вашої автономної сонячної системи. і визначимо інструменти, які вам знадобляться для завершення проекту. Подивіться відео, щоб дізнатися:

 • Визначте, яка потужність вам потрібна
 • Визначте розмір та кількість батарей, які вам знадобляться
 • Розрахуйте необхідну кількість сонячних панелей для вашої системи
 • Виберіть контролер заряду для вашої системи
 • Виберіть інвертор для перетворення постійного струму в змінний
 • Баланс компонентів системи (BoS). жаргон сонячної індустрії для всього іншого, що вам знадобиться

Огляд та підключення автономної сонячної електростанції “зроби сам

У цьому відео ви можете побачити всі компоненти, необхідні для автономної сонячної системи, і як все це з’єднується між собою. Це чудовий огляд ідеального типу сонячної системи для домашніх майстрів. Дивіться та переходьте на сонячну енергію за допомогою власної автономної сонячної електросистеми.

Використання калькулятора списку навантажень altE

Не знаєте, як визначити, скільки енергії вам знадобиться для створення вашої автономної сонячної електросистеми? Тут може допомогти наш калькулятор списку навантажень. Калькулятор електричних навантажень altE допоможе вам підрахувати всі ваші електроприлади, щоб дізнатися, скільки ват-годин на добу повинна покрити ваша система. Подивіться відео, а потім перейдіть на сторінку калькулятора списку навантажень, щоб розпочати роботу.

Використання калькулятора позамережевої сонячної енергії від altE

У цьому відео ви дізнаєтеся, як користуватися сонячним калькулятором altE Off-Grid Solar Calculator. Наш автономний калькулятор допоможе вам визначити ваші потреби у зберіганні енергії та сонячну експозицію на місці, де буде розміщена система. За допомогою цієї інформації ви можете впевнено розрахувати розмір акумуляторної батареї, побудувати сонячну батарею та вибрати контролер заряду.

Сонячний кегератор

Дізнайтеся більше про те, як створити кегератор на сонячних батареях (відео).k.a. kreezer). Ми покажемо, як перетворити звичайну морозильну камеру на кегератор на 3 чверті кеги пива. Далі ми розповімо, як розрахувати, скільки сонячних панелей та акумуляторів потрібно для живлення кегератора сонячною енергією.

©1999-2023 Alternative Energy Store Inc. Всі права захищені.

altE 330 Codman Hill Road Boxborough, MA 01719

Малі сонячні панелі: які у вас є варіанти?

пора, ціни, сонячної, енергії, онлайн, встановлення

Існує багато сонячних продуктів, що виходять за рамки традиційних панелей на 60 або 72 комірки, які використовуються для дахових, наземних, комерційних та комунальних сонячних панелей. Для покупців, які шукають невеликі сонячні панелі, ми розглянемо деякі з доступних варіантів.

Малі сонячні панелі на продаж

Нижче ми розглянемо деякі продукти для малих сонячних панелей, але спочатку, які взагалі є варіанти, коли справа доходить до купівлі та встановлення “малих сонячних панелей”?

Якщо ви шукаєте виробників сонячних панелей в Інтернеті, ви, швидше за все, натрапите на кілька категорій компаній. По-перше, є виробники, які спеціалізуються на панелях, призначених для житлових, комерційних та комунальних сонячних проектів. Ці компанії (такі як Panasonic, LG, SunPower та багато інших), як правило, є великими міжнародними виробниками, і вони виготовляють переважну більшість сонячних панелей, які ви бачите на дахах і на сонячних фермах. Панелі від цих компаній зазвичай купують сонячні інсталятори, які потім виконують з ними інсталяційні проекти.

По-друге, є виробники, такі як Renogy, які виготовляють сонячні панелі, орієнтовані на домашню збірку. Такі компанії часто виробляють сонячні панелі з меншою потужністю, які можна легко купити онлайн у оптовиків для приватних осіб, які бажають встановити сонячну енергію самостійно, без залучення монтажної компанії. Якщо ви шукаєте “невеликі сонячні панелі”, доступні для придбання для використання в домашній сонячній установці, вам, швидше за все, краще вибрати продукцію таких компаній. Зазвичай ви можете придбати невеликі панелі в інтернет-магазинах, включаючи Amazon та eBay. Традиційні панелі від великих виробників, таких як Panasonic, потрібно купувати через дистриб’ютора або як частину установки сонячних панелей від інсталятора.

Чим відрізняються малі сонячні панелі?

Малі сонячні продукти фізично менші і виробляють набагато менше електроенергії, ніж традиційні сонячні панелі. Як такі, вони найчастіше використовуються в автономних або портативних енергетичних системах. Більшість виробників, які виробляють традиційні сонячні панелі, не виробляють також панелі менших розмірів. Невеликі сонячні панелі можна використовувати по-різному: як зарядний пристрій для телефону, для автофургонів і під час кемпінгу, а також для невеликих автономних сонячних проектів.

Типи малих сонячних панелей

Існує дві основні категорії продуктів, з яких ви можете вибрати, якщо ви шукаєте невеликі панелі: малопотужні сонячні панелі та портативні сонячні гаджети.

Сонячні панелі малої потужності

Зазвичай сонячні панелі, що використовуються в дахових і наземних установках, мають потужність від 250 до 365 Вт (Вт). Панелі потужністю 100 Вт і нижче доступні для придбання у багатьох компаній і можуть бути хорошим рішенням для невеликих проектів з виробництва електроенергії. Наприклад, використання однієї або декількох сонячних панелей потужністю 100 Вт для забезпечення електроенергією човна або будинку на колесах. це чудовий спосіб заряджати електроприлади та акумулятори в дорозі, використовуючи енергію сонця.

Панелі малої потужності бувають декількох розмірів, приблизно від 10 Вт до 100 Вт. Панелі потужністю понад 100 Вт почнуть мати більш схожі розміри зі стандартними сонячними панелями для житлових будинків. Ось лише кілька варіантів невеликих панелей, які ви можете придбати:

Портативні сонячні гаджети

Другий тип менших сонячних панелей. це загальна категорія сонячних гаджетів. Це може бути що завгодно, від портативних зарядних пристроїв для телефонів до колонок на сонячних батареях, клавіатур, рюкзаків і багато іншого. Загалом, такі гаджети, як сонячні зарядні пристрої для телефонів, набагато менші за сонячні панелі, зазвичай ручні або навіть складні для зручності транспортування та використання.

Існує безліч портативних сонячних гаджетів, і ось лише кілька прикладів того, що ви можете знайти:

На відміну від малопотужних сонячних панелей, портативні сонячні гаджети. це системи “все в одному”, тобто вам не потрібно буде купувати та налаштовувати контролери заряду, акумулятори та додаткову проводку для використання вашого гаджета. Все, що вам потрібно для роботи сонячного зарядного пристрою. це трохи сонячного світла та розряджений мобільний телефон.

Розмір сонячної панелі: які типові розміри сонячних панелей?

Невеликі панелі різняться за розміром залежно від їх потужності. На нижньому кінці шкали потужності панелі можуть бути близько 1 фута на 1 фут, а більшість сонячних панелей потужністю 100 Вт мають розміри близько 2 футів на 4 фути.

Порівняйте ціни на сонячну енергію для вашого будинку на EnergySage

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Найкращі сонячні панелі у 2023 році: Порівняння кращих продуктів Сонячна черепиця: що потрібно знати у 2023 році Які найефективніші сонячні панелі? Найкращі бренди у 2023 році Чи варті сонячні панелі того у 2023 році?

Про Джейкоба Марша

Джейкоб. автор EnergySage, який має досвід роботи в галузі сонячної енергетики, електрифікації та відновлюваних джерел енергії. Маючи більш ніж п’ятирічний досвід дослідження та написання статей про домашню енергетику (плюс ступінь з геологічних наук Університету Тафтса), він застосовує унікальний науковий підхід до написання та дослідження всього, що пов’язано з енергією.

Залишити відповідь