Огляд електростанції EcoFlow Delta 2: Гнучка, вдосконалена та гучна. Дельта сонячна зарядка Ecoflow

Огляд електростанції EcoFlow Delta 2: Гнучка, сучасна та гучна

З першого погляду

Наш вердикт

Вам буде важко знайти більш просунуту і розширювану портативну електростанцію, ніж EcoFlow Delta 2

Найкраще на сьогоднішній день: EcoFlow Delta 2

EcoFlow вже давно визнаний одним з найбільш технічно просунутих брендів електростанцій, з одним ключовим недоліком: хімічний склад акумуляторів. У Delta 2 EcoFlow вирішує цю проблему шляхом переходу на літій-залізо-фосфатні елементи, які більш ніж втричі збільшують робочий цикл акумулятора.

Це, ймовірно, полегшить розум споживачів, які планують інтенсивно використовувати свої електростанції.

Примітка: Цей огляд є частиною нашого постійного огляду найкращих портативних електростанцій. Перейдіть туди, щоб дізнатися про конкуруючі продукти, на що звернути увагу в електростанції та рекомендації щодо купівлі.

EcoFlow Delta 2: Різниця між літій-залізо-фосфатними акумуляторами

Чесно кажучи, суперечки про хімічний склад акумуляторів можуть бути трохи перебільшеними. Наприклад, оригінальній Delta ємністю 1000 Вт-год знадобиться 800 повних циклів розрядки, перш ніж ємність акумулятора знизиться до 80 відсотків. Це схоже на те, що ви бачите в ноутбуці або телефоні, які ви фактично заряджаєте і розряджаєте щодня або через день.

Але більшість людей навряд чи будуть випробовувати портативну електростанцію на міцність, якщо тільки ви не перебуваєте постійно поза мережею. Реально, вона буде стояти без діла до тих пір, поки не буде використана в кемпінгу або при випадкових відключеннях електроенергії.

Але перехід від 800 циклів заряджання до 3000 завдяки літій-залізо-фосфатній хімії, зрозуміло, є дуже привабливим для багатьох людей. Насправді, з такою кількістю циклів заряджання, ви можете навіть розглянути можливість використання його як спеціального ДБЖ для вашого ПК, тримаючи його увімкненим весь час.

По правді кажучи, це може спрацювати з ноутбуком, але, ймовірно, не з настільним комп’ютером. Це тому, що Delta 2 займає 30 мілісекунд, щоб взяти на себе відповідальність після відключення живлення. На більшості настільних комп’ютерів, що відповідають специфікації ATX, ДБЖ може працювати 16 мс, перш ніж система втратить живлення. 30 мс. це просто занадто мало для більшості настільних ПК, щоб не перезавантажитися відразу з Delta 2.

Це не впливає на ноутбуки, які мають батарею, на яку можна покластися під час перемикання живлення. Аналогічно, вентилятори, холодильники та більшість іншого побутового обладнання не бояться втрати живлення на частку секунди. Не варто турбуватися про втрату даних.

EcoFlow Delta 2: Дизайн і порти

Delta 2 зовні мало чим відрізняється від оригінальної моделі, з ручками на обох кінцях, які досить міцні, щоб за потреби переносити 27-фунтову електростанцію однією рукою. EcoFlow перемістив порти для зарядки від мережі змінного струму та сонячних батарей з бокової панелі на задню панель Delta 2. Сонячні порти продовжують базуватися на досить поширеному роз’ємі XT60, тому ви можете підключити до нього додаткові сонячні панелі, якщо хочете. Якщо ви йдете цим маршрутом, зверніть увагу на те, щоб напруга ваших сонячних панелей залишалася нижче межі Delta 2 в 500 Вт. Або використовуйте зарядний пристрій під брендом EcoFlow, щоб бути впевненим.

Ми протестували Delta 2 з 220-ватними двосторонніми панелями компанії і змогли отримати від 140 Вт до 150 Вт від осіннього сонця під низьким кутом. Цього було достатньо, щоб компенсувати енергоспоживання нашого холодильника у 172 Вт, і так, ви можете заряджати Delta 2 під час його використання.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Зарядка від сонячної енергії. це чудово, але похмурі дні можуть зробити зарядку дуже нудною і нервовою, якщо ви хвилюєтеся, що не встигнете підзарядитися до заходу сонця. Якщо ви опинилися в скрутному становищі під час відключення електроенергії і не можете чекати годинами, щоб зарядити станцію від сонячної панелі, Delta 2 має вражаючу швидкість заряджання від мережі змінного струму, якщо ви зможете підключити її до робочої розетки.

Підключений до мережі змінного струму, Delta 2 може заряджати до 1200 Вт, що дозволяє вам зарядити його від нуля до 100 відсотків приблизно за годину і 20 хвилин. Агресивний вхідний заряд Delta 2 не працює на 1200 Вт весь час, як більшість ноутбуків і телефонів, а зменшується, коли наближається до повної потужності, щоб зберегти довговічність акумулятора.

Порт XT60 також можна використовувати для заряджання постійним струмом у вашому автомобілі (кабель входить до комплекту). Ви також отримуєте автомобільний прикурювач та два 5.5 мм “бочкові” порти. Заряд сигарети розрахований на 12.6 вольт і 10 ампер, або 128 Вт, тоді як два порти зарядного пристрою можуть досягати 38 Вт кожен при 12.6 вольт. Ви повинні знати, що 12.6 вольт через автомобільний зарядний пристрій підійде, але деяким пристроям можуть знадобитися всі 13.Типовий автомобільний генератор забезпечує від 6 до 14 вольт для роботи. Якщо ваш пристрій потребує такої напруги, вихід постійного струму Delta 2 може не підійти для нього.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

На передній панелі Delta є чотири порти USB-A та два порти USB-C. Ми перевірили порти USB-C, і виявилося, що вони підтримують USB 3.0 Power Delivery заряджає при 5 вольтах, 9 вольтах, 12 вольтах, 15 вольтах і 20 вольтах, всі при 5 амперах. Це означає, що обидва порти можуть без проблем заряджати ноутбук USB-C потужністю до 100 Вт.

Два порти USB-A мають стандартну потужність 5 Вт, в той час як два синіх порти праворуч підтримують більш високу швидкість зарядки за допомогою QuickCharge 2.0 і 3.0 до 12 вольт, а також AFC Samsung до 9 вольт і FCP Huawei до 9 вольт або 18 Вт.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

На задній панелі Delta 2 є шість штепсельних роз’ємів змінного струму, чотири з яких двоконтактні, розраховані на стандартну 15-амперну потужність більшості американських будинків. Останні два штекери. триконтактні та розраховані на 20 ампер. Вихідна потужність змінного струму становить 1 800 Вт, а миттєвий імпульсний струм. 2 700 Вт. Увімкніть режим X-Boost на Delta 2, і вона зможе видавати потужність 2200 Вт протягом тривалого періоду часу. EcoFlow стверджує, що X-Boost найкраще підходить для пристроїв, які не потребують точної напруги, таких як обігрівач або електроінструменти, а також каже, що вам слід мати лише один порт для таких випадків. Ми б не рекомендували, наприклад, запускати стійку настільних ПК в режимі X-Boost через знижену напругу, яку EcoFlow використовує для досягнення стабільно високих 2200 Вт.

Ми бачили звіти з попередніх оглядів про те, що чиста синусоїда Delta 2 була трохи менш чистою під великими навантаженнями, але, дивлячись на вихідну потужність під навантаженням 1 600 Вт, все виявилося в порядку.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

EcoFlow Delta 2: Продуктивність

Для тестування ємності ми двічі повністю розрядили Delta 2, щоб перевірити стан акумулятора, а потім зарядили його до 100 відсотків для тестів на розряд. Для цього ми підключили ватметр до порту змінного струму і виміряли вихідну потужність за допомогою 200-ватної лампи розжарювання та невеликого обігрівача потужністю 800 Вт. Результати для обох 200-ватних ламп досягли 80 відсотків від номінальної потужності Delta 2 1,024 Вт-год. Оскільки вихідна потужність може бути різною, незалежно від того, розряджаєте ви змінний або постійний струм, ми також перевірили Delta 2 через порт USB-C з навантаженням 20 вольт при 3 амперах або 60 ватах. Це типова максимальна швидкість заряду для невеликого ноутбука, якщо він розрядився. При реальному використанні більшість невеликих ноутбуків можуть споживати від 5 Вт до 30 Вт. Вихід постійного струму становив 828 ват-годин, або в основному 80 відсотків від номінальної потужності 1024 Вт.

При більшому навантаженні у 800 Вт ми побачили, що ємність впала до 71 відсотка. Менша потужність може бути пов’язана з ефективністю інвертора під вищими навантаженнями, тим, як батарея розряджається під набагато більшим навантаженням, а також з додатковим енергоспоживанням Delta 2, наприклад, його гучними вентиляторами. Ми перейдемо до обговорення шуму вентилятора нижче.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Завдяки 81-відсотковій потужності, це означає, що Delta 2 дає вам фактичну ефективну потужність близько 821 Вт/год, а не 1,024 Вт/год. Це лише трохи відстає від 84-відсоткової ефективності конкуруючих брендів.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Шум вентилятора

Ми не можемо зробити огляд Delta 2, не згадавши одну з речей, яка нас найбільше турбує в ньому: шум вентиляторів. При високій швидкості заряджання та високій швидкості розряджання два вентилятори Delta 2 обертаються на дуже високих обертах, які ми виміряли на рівні 57 дБА за три фути від пристрою, коли вентилятори були увімкнені. Що ще гірше, це маленький вентилятор, пронизливий 57 дБА. Під час заряджання на максимальній потужності 1200 Вт вентилятори вмикаються на повну потужність. При меншій швидкості заряду потужність зменшується, але навіть на найнижчому значенні 200 Вт вентилятори працюють на повну потужність і досягають рівня шуму близько 50 дБА.

Можливо, більш дратівливим, ніж шум вентилятора під час заряджання, є шум вентилятора під час розряджання або використання. Електростанції повинні працювати безшумно, але коли Delta 2 працює на потужності понад 900 Вт, вентилятори працюють на повну потужність. Це означає, що якщо ви використовуєте кавоварку від акумулятора, будьте готові до шуму вентилятора під час роботи. Це, мабуть, так само дратує, як і деякі інверторні газогенератори.

При меншій швидкості розряду, це насправді не так вже й погано, і, працюючи з холодильником 1990-х років, який використовує близько 172 Вт, ви ледве можете почути Delta 2 над власним шумом холодильника.

Насправді ми можемо дещо пробачити шум вентилятора Delta 2 (і будь-якої електростанції) під час великих навантажень, оскільки охолодження інвертора і батарей важливо для довговічності і безпеки.

Що нас турбує, так це те, що вентилятори спрацьовують при потужності понад 120 Вт. Якщо ви сподівалися живити медичне обладнання у своїй спальні, а воно споживає більше 120 Вт, вам доведеться прислухатися до шуму вентиляторів або виводити подовжувач з кімнати.

Хороша новина полягає в тому, що представники EcoFlow повідомили нам, що планують вирішити проблему шуму вентиляторів у майбутньому оновленні прошивки пристрою. Компанія зробила це для інших моделей після початкового випуску, тому ми сподіваємось, що це покращиться.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

EcoFlow Delta 2: Підтримка додатків

Говорячи про оновлення прошивки, нам фактично довелося встановити два оновлення прошивки на пристрій з коробки, що, на нашу думку, є хорошим знаком. Це говорить нам про те, що компанія активно підтримує продукт, а не просто ніколи не випускає оновлення.

У Delta 2 з’явилася підтримка пристроїв на Android та iOS, чого не було в оригіналі. Delta 2 може підключатися до вашої мережі Wi-Fi для віддаленого моніторингу через інтернет, або, якщо Wi-Fi недоступний, ви можете безпосередньо підключити телефон або планшет до Delta 2 за допомогою Wi-Fi Direct. У нас він працював чудово, але опція Bluetooth на додаток до Wi-Fi була б ще кращою, оскільки вам не довелося б возитися зі з’єднанням без інтернету. EcoFlow вимагає входу в систему, що може декого дратувати. Ми також читали повідомлення про те, що вам доведеться час від часу підключати додаток до інтернету, що може дратувати тих, хто дійсно не має доступу до мережі.

З нашого досвіду, додаток EcoFlow загалом виявився дуже надійним та інтуїтивно зрозумілим у використанні. Ми зіткнулися з деякими помилковими розрахунками, коли намагалися визначити час роботи в реальному часі, але цього слід було очікувати. Прогнози в реальному часі щодо кількості “годин” роботи акумулятора за своєю суттю настільки ж ненадійні, як і спроби вашого автомобіля сказати вам, скільки миль на галон залишилося, не знаючи, що ви збираєтеся їхати в гору.

Додаток Eco Flow дозволяє налаштовувати швидкість заряду змінного та постійного струму, встановлювати час вимкнення, віддалено контролювати швидкість розряду та заряду, а також встановлювати максимальну швидкість заряду та розряду.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

EcoFlow Delta 2: Модульне розширення

Мабуть, однією з найкрутіших особливостей Delta 2 у порівнянні зі старою моделлю є наявність додаткового порту для акумулятора на правій стороні пристрою. Це дозволяє підключити функціональну, але невигадливу додаткову батарею Delta 2 Extra Battery для збільшення ємності на 1,024 Вт-год. це, по суті, ще один блок Delta 2 без портів змінного та постійного струму, загальною ємністю до 2 кВт-год.Ще більша додаткова батарея Delta Max на 2 кВт-год дозволяє Delta 2 досягати 3 кВт-год.

Що ми дійсно цінуємо в модульному підході порівняно з однією великою електростанцією, так це вагу. Кожну з них можна транспортувати окремо, і вони добре складаються в штабелі.

Хоча ми не розглядали його, EcoFlow також виробляє “розумний” газовий інверторний генератор, який підключається до того ж порту.

Чи варто купувати EcoFlow Delta 2?

Загалом, Delta 2 забезпечує найкращу у своєму класі швидкість заряду від мережі змінного струму, пристойну ефективність і можливість легко розширити ємність. Перехід на літій-залізо-фосфатні батареї. це вишенька на торті, що забезпечує набагато довші робочі цикли. 5-річна гарантія також є бонусом. Єдиним нашим реальним недоліком є шум вентилятора, але ми сподіваємося, що це буде вирішено в наступному оновленні. Завдяки своїй конкурентоспроможній ціні 999 (наразі 899 на Amazon), Delta 2 є одним з наших найкращих варіантів недорогої, потужної, вдосконаленої електростанції з великими можливостями розширення.

Огляд портативної електростанції EcoFlow DELTA mini

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

EcoFlow DELTA mini. це портативна електростанція потужністю 1400 Вт, яка здатна швидко заряджатися до 900 Вт, а також заряджати та постачати електроенергію одночасно. У парі з сонячними панелями потужністю до 300 Вт вона може працювати з вимогливими навантаженнями поза мережею або швидко поповнювати запас енергії від мережі змінного струму незалежно від ситуації. Завдяки акумулятору ємністю 882 Вт-год, DELTA mini. це щось особливе, але мало хто може конкурувати з нею в цьому сегменті ринку.

EcoFlow DELTA mini. це портативна електростанція потужністю 1400 Вт, яка здатна швидко заряджатися зі швидкістю до 900 Вт, а також заряджати та постачати електроенергію одночасно. У парі з сонячними панелями потужністю до 300 Вт вона може працювати з вимогливими навантаженнями поза мережею або швидко поповнювати запаси енергії від мережі змінного струму незалежно від ситуації. З акумулятором ємністю 882 Вт-год, DELTA mini. це все, що завгодно, але мало хто може конкурувати з нею в цьому сегменті ринку.

За останні кілька років на ринку портативних електростанцій з’явилося багато новинок, кожна з яких прагне охопити різні сегменти ринку. Ці випадки використання, як правило, включають автономне живлення, аварійне резервне живлення або кемпінг, тобто всі області, де потрібна розетка, але джерело живлення може бути недоступним. Окрім великого інвертора або великої внутрішньої батареї, багато з цих пристроїв намагаються виділитися з-поміж інших за рахунок ціни або функцій. Можливості заряджання є величезною відмінністю, де найбільш поширеним є вхідний вхід змінного струму, за яким слідує живлення від автомобіля та сонячна енергія.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

EcoFlow DELTA mini

EcoFlow DELTA mini. це портативна електростанція потужністю 1400 Вт з акумулятором ємністю 882 Вт-год. Підтримує пікові навантаження до 2100 Вт, а також має режим X-boost для певних енергоємних пристроїв, які менш чутливі до якості електроенергії, що збільшує потужність 1400 Вт до 1800 Вт. Це наближає його потужність до потужності газового генератора, ніж у більшості акумуляторних систем на ринку.

Ще одним ключовим аспектом DELTA mini є його здатність заряджатися при підключенні до мережі змінного струму потужністю до 900 Вт, що дозволяє йому повністю заряджатися менш ніж за 2 години. Це може здатися небагато, але деякі моделі можуть заряджатися майже цілий день, використовуючи набагато менші зовнішні джерела живлення. DELTA mini також може підтримувати живлення під час роботи, надаючи йому функції ДБЖ або підтримуючи роботу пристроїв, поки ваш автомобіль або сонячні панелі заряджають батарею. Якщо у вас працює обладнання, а енергії не вистачає, вам не потрібно вимикати його, щоб зарядити акумулятор.

З коробки EcoFlow DELTA mini виглядає як дуже елегантне та повністю інтегроване рішення для живлення. Він має дуже добре зроблений корпус з відчуттям дослідження. Мінімальний скрип пластику при переміщенні, а також вбудовані гумові накладки на нижній частині корпусу, щоб надати йому міцну основу. Дизайн може пройти довгий шлях, і EcoFlow дійсно постарався на славу, створивши DELTA mini з преміальним зовнішнім виглядом і відчуттям.

На передній панелі DELTA mini є яскравий дисплей, який легко читається і дає змогу сконцентрувати увагу на внутрішній роботі електростанції. Зліва направо швидким поглядом ви можете переглянути час роботи, що залишився, відсоток заряду акумулятора, споживання вхідної та вихідної енергії, а також деякі інші індикатори, що показують, які порти або функції активні.

Індикатор часу роботи, що постійно оновлюється, є дуже корисним, надаючи вам зворотний зв’язок у реальному часі про те, як навантаження впливають на батарею. Ємність акумулятора дає вам життєво важливу інформацію про те, наскільки заряджена система, а вхідна та поточна потужність дозволяють відстежувати можливості використання та зарядки.

На передній панелі корпусу є лише дві кнопки: велика жовта кнопка увімкнення/вимкнення, а також кнопка скидання IoT. Увімкнення та вимкнення досить очевидне, а кнопка IoT дозволяє налаштувати віддалений доступ. DELTA mini має багатофункціональний додаток, який дійсно виділяє його серед інших моделей на ринку, який ми незабаром розглянемо. Нарешті, на передній панелі є порт USB-C, два порти USB A і порт швидкої зарядки USB-A.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

На задній стороні боковин DELTA mini розташовані вентиляційні отвори, які використовуються для управління тепловим режимом електростанції. Вони динамічно вмикаються під час більшого енергоспоживання, а також під час режимів швидкої зарядки. Вони швидко зменшують швидкість обертання при зниженні навантаження, тому часто буває, що вентилятори працюють абсолютно безшумно.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

На задній панелі розташовані основні входи для зарядки, а також більш потужні виходи постійного струму. Зверху є невелика висувна кришка, щоб приховати входи під час розгортання. Під кришкою знаходиться роз’єм постійного струму для автомобільної або сонячної зарядки, перемикач швидкості заряду, вхідний штекер змінного струму та вимикач. Оскільки більшість електростанцій на ринку включають зовнішній адаптер живлення, повністю інтегрований блок живлення є дійсно приємним штрихом. Це має сенс, оскільки багато з цих адаптерів живлення сильно нагріваються під час заряджання. Режим заряду 900 Вт використовує внутрішні вентилятори для охолодження акумулятора та вбудованого блоку живлення.

З точки зору розташування портів, EcoFlow надає DELTA mini 5 розеток змінного струму 120 В, чотири з яких мають виріз, щоб дозволити триконтактним пристроям працювати без заземлення. Він також має закритий автомобільний роз’єм і два порти постійного струму. Вихідні сегменти змінного та постійного струму можна вмикати та вимикати окремо, тоді як USB-порти на передній панелі завжди увімкнені.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Дистанційне керування через додаток EcoFlow DELTA mini

EcoFlow пропонує широкі можливості дистанційного керування сумісними пристроями, починаючи від електростанцій серій RIVER і DELTA і закінчуючи розумними домашніми панелями та розумними генераторами. Додаток забезпечує централізований спосіб моніторингу та керування пристроєм, незалежно від того, чи перебуваєте ви за 5 футів від нього, чи за багато кілометрів. Це можна зробити через власну точку доступу Wi-Fi або підключившись до відомої бездротової мережі, що знаходиться в радіусі дії. Звідси він взаємодіє локально або віддалено через хмарну платформу EcoFlow.

Додаток EcoFlow досить простий, є версії для iOS та Android. Після реєстрації облікового запису в EcoFlow ви потрапляєте на екран, що дозволяє додавати різні моделі EcoFlow, які у вас є. Натиснувши на символ “”, ви потрапите на екран, де можна додати різні моделі з їхнього портфоліо, а потім отримати інструкції щодо їхнього підключення. Для DELTA mini ви натискаєте кнопку скидання IoT на передній панелі пристрою, а потім підключаєтесь до мережі Wi-Fi EcoFlow, в якій він стоїть. Після підключення ви можете взаємодіяти з електростанцією.

Дистанційний інтеейс, показаний для DELTA mini, дуже інтуїтивно зрозумілий і продовжує тенденцію, коли EcoFlow вкладає багато думок у кожен елемент дизайну. Цільова сторінка показує основні показники електростанції, а поверх візуалізації моделі відображається поточна ємність акумулятора.

У верхній частині ви бачите робочу температуру пристрою, приблизний час роботи та поточну ємність акумулятора. Наступний розділ розділений на дві частини, що охоплюють вхід і вихід. Вихід за замовчуванням показує в реальному часі вати, спожиті через порти змінного струму, 12 В постійного струму та USB на мініатюрному пристрої. Частини змінного і постійного струму можна віддалено перемикати через додаток, що дозволяє відключати навантаження, навіть якщо ви не стоїте поруч з ним. Ви також можете вручну увімкнути режим X-Boost для більш високих навантажень змінного струму (хоча він сумісний не з усіма пристроями).

Вхідна сторона є більш простою, але орієнтована на живлення від джерел постійного струму (сонячних та автомобільних) або змінного струму. Вони також дають рухомий графік поточного вхідного або вихідного навантаження в реальному часі, хоча він починається з нуля, якщо ви перемикаєте режими або виходите і знову входите у вікно програми. Історичний огляд був би непоганим, хоча, чесно кажучи, все одно вражає те, що в системі представлено стільки моніторингу, незважаючи ні на що.

Область налаштувань також вражає, відкриваючи більше функціональних можливостей, які оцінять ті, хто використовує DELTA mini на більш регулярній основі. Для збільшення терміну служби або просто для того, щоб не виснажувати пристрій в польових умовах, EcoFlow дозволяє встановлювати рівні розряду та заряду у відсотках. За замовчуванням це значення становить від 0 до 100%, але ви можете збільшити його, щоб звузити цикли заряду для збільшення терміну служби акумулятора. Підвищення рівня розряду від 0% також дозволяє встановити вбудований резерв.

Далі йдуть налаштування заряду змінного та постійного струму. Хоча фізичний перемикач на задній панелі пристрою дозволяє перемикатися між режимами швидкого заряду 200 Вт і 900 Вт, встановленими за замовчуванням, якщо залишити перемикач у режимі 200 Вт, ви можете налаштувати пікову швидкість заряду до індивідуального рівня в додатку. Ви можете налаштувати його в діапазоні від 200 до 900 Вт з кроком 100 Вт, що корисно, якщо ви хочете збалансувати навантаження від електростанції та інших пристроїв у ланцюзі. Прикладом може бути швидка зарядка декількох DELTA mini в одному ланцюзі, не турбуючись про спрацьовування вимикача. Вам також надається аналогічне налаштування для автомобільного входу, який регулюється від 4А до 8А також з кроком в 1А.

Додаток також надає вам традиційні можливості налаштування, такі як вимкнення звукових сигналів під час перемикання режимів, тайм-ауту пристрою та екрану, а також тайм-ауту штекера змінного струму. Для віддаленої екскурсії ви можете не захотіти, щоб порти змінного струму залишалися увімкненими, якщо ви випадково забудете їх вимкнути. Якщо ДБЖ використовується в домашньому офісі, ви хочете залишити порти змінного струму завжди увімкненими. Ви також можете переглядати та оновлювати прошивку через додаток, що дуже зручно з точки зору управління життєвим циклом.

Нарешті, EcoFlow дає вам можливість переглянути технічні характеристики, що є дуже корисним. Не всі запам’ятовують можливості свого електрообладнання, тому наявність довідника може стати в нагоді. Тут ви можете знайти всі деталі для DELTA mini, і, ймовірно, подібні подання для інших моделей в їхньому портфоліо. Основні моменти включають серійний номер для підтримки, номінальну потужність, вагу пристрою, діапазони температур зберігання та експлуатації, а також всі номінальні значення входу/виходу. Можливість перехресних посилань на вихідні можливості без необхідності розгортати інструкцію з експлуатації в польових умовах може бути безцінною для деяких.

Технічні характеристики EcoFlow DETLA mini

 • Вихід чистої синусоїди змінного струму (×5): 1400 Вт всього (Перенапруга 2100 Вт)
 • Максимальна потужність пристрою(ів), що підтримується X-Boost: 1800 Вт
 • Вихід USB-A (×2): 5V, 2.4А, 12 Вт макс
 • Швидка зарядка USB-A (×1): 5 В, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5А, 18 Вт макс
 • Вихід USB-C (×1): 5/9/12/15/20В, 5А, 100 Вт макс
 • Вихідна потужність автомобіля (×1): 12.6В, 10А, 126Вт макс
 • DC5521(×2): 12.6В, 3А
 • Зарядка змінного струму: 900 Вт
 • Сонячна зарядка: 300 Вт макс, 11-75 В постійного струму, 10 А
 • Автомобільна зарядка: Підтримує батарею 12В/24В, за замовчуванням 8А
 • Хімія акумулятора: NCM Li-ion
 • Термін служби: 800 циклів до 80% потужності
 • Термін придатності: 1 рік
 • Розетка змінного струму: 1.6 годин (900 Вт)
 • Автомобільний зарядний пристрій: 9.5 годин (96 Вт)
 • 110 Вт сонячна
 • 1 комплект: 10-20 годин
 • 2 комплекти 5-10 годин
 • 3 Комплекти 3.3-6.6 годин
 • 1 комплект 7.5-15 годин
 • 2 Комплекти 3.7-7.4 години
 • 1 комплект 3-6 годин
 • UL, CE, FCC, RoHS, TELEC

Двостороння сонячна панель EcoFlow 220 Вт

EcoFlow також постачає свою нову двосторонню сонячну панель потужністю 220 Вт разом з DELTA mini, яка має цікавий елемент, що допомагає забезпечити більшу гнучкість портативної електростанції. Як випливає з назви, конструкція є двосторонньою, що простими словами означає, що вона може поглинати світло з обох сторін.

Передня сторона забезпечує 100% від номінальної потужності 220 Вт, задня. 155 Вт. Це не означає, що ви додаєте обидві сторони разом для отримання більшої потужності, ніж 220 Вт, натомість передня сторона поглинає основну частину енергії, а задня, коли вона підперта, вловлює частину відбитого від землі світла, що є додатковим бонусом до сонячного випромінювання.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

EcoFlow наводить кілька прикладів відбивної здатності різних поверхонь і навіть стверджує, що якщо ви встановите дзеркала позаду панелі, то зможете отримати до 80% більше енергії, ніж в іншому випадку. Для реальних умов, швидше за все, не доведеться встановлювати дзеркала, але це виходить за рамки того, що ви зазвичай бачите в традиційних сонячних панелях.

В інструкції також зазначено, що якщо сонце знаходиться над головою, ви все одно отримаєте найбільшу потужність, якщо розмістите панель на землі. Поглинання на задній стороні дійсно відбувається в різні частини дня, коли сонце падає під більш крутими кутами, коли ви намагаєтеся отримати кожен ват енергії в батарею.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Для порівняння, ось енергія, відбита від звичайних поверхонь:

Як сонячна панель EcoFlow, так і DELTA mini сумісні з широким спектром інших пристроїв, тут немає прив’язки до конкретної платформи. Ви можете підключити DELTA mini до більшості сонячних панелей з виходами MC4, які потрапляють в підтримувані діапазони напруги, і сонячна панель має ті самі універсальні роз’єми MC4, які дозволяють їй працювати з електростанціями сторонніх виробників.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Під час використання двосторонньої сонячної панелі потужністю 220 Вт ми спостерігали високу продуктивність навіть в умовах часткової хмарності. При злегка похмурому небі ми бачили від 70 до 160 Вт, оскільки хмари частково закривали сонце. У світлий день без хмар над головою ці показники підскочили до 170-180 Вт. Цікавим елементом був нахил сонячної панелі вперед від землі, що збільшувало вихідну потужність на 10-20 Вт.

Сила DELTA mini в парі з високопродуктивною сонячною панеллю полягає в тому, що ви можете заряджати батарею, одночасно забезпечуючи її енергією. Під час нашого тестування ми використовували цю можливість, щоб підтримувати заряд DELTA mini, одночасно забезпечуючи живлення меншого навантаження потужністю 125 Вт через інвертор змінного струму. Пристрій працював на чистому позитивному заряді, коли ми подавали живлення і одночасно додавали до заряду. Сонячна енергетика. це сфера з багатьма змінними, тому фактичні результати можуть відрізнятися. Але неймовірно корисно продовжувати роботу, одночасно заряджаючи портативну електростанцію.

EcoFlow DELTA mini в польових умовах

Наявність електроенергії в будь-якій ситуації є цінним активом, саме тому цей ринок портативних електростанцій зростає так швидко, як він є. DELTA mini забезпечує потужність 1400 Вт (2100 Вт пікова) при звичайному використанні, що дає вам багато енергії без компромісів. Для порівняння, більшість побутових пристроїв розраховані на пікову потужність 1400-1500 Вт, щоб відповідати розміру вимикача на 15 А, який використовується в більшості будинків і офісів. Це ставить DELTA mini в оптимальне положення, оскільки він покриває більшість пристроїв, які можуть підключатися до загальної вилки, і багато великих пристроїв, які не піклуються про якість живлення, коли працюють в режимі X-Boost 1800W.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

В ІТ-середовищі наявність живлення під рукою навіть для мобільних пристроїв відіграє важливу роль. Багато ноутбуків класу робочих станцій споживають енергію дуже швидко, і робота від акумулятора може мати обмеження на продуктивність процесора та графічного процесора. Підключення до джерела живлення для короткочасного або проміжного використання може допомогти швидше виконати роботу або підтримувати роботу систем, які в іншому випадку швидко розряджають внутрішні акумулятори. Потім додайте додаткові пристрої, що не живляться від батарей, такі як мережеві комутатори, спільні пристрої зберігання даних для спільної роботи або навіть зовнішні монітори, де зовнішнє джерело живлення змінного струму стає необхідним для підтримки роботи.

Один із прикладів використання трохи більшої моделі DELTA в польових умовах. від нашого спеціаліста з цифрової обробки зображень, Вінса Карневале (Vince Carnevale). Він використовує його, щоб запустити робочі станції та моніторні візки під час зйомок на майданчику до того, як електричний відділ зможе забезпечити живлення від генератора. У поєднанні з ДБЖ пристрій DELTA забезпечує кілька годин автономної роботи, що дає можливість операторам і знімальній групі одразу ж приступити до роботи.

ДБЖ все ще використовується в цій ситуації, оскільки обладнання, з яким вони працюють, має допуски на втрату потужності менше 30 мс, що є часом перемикання, на який може реагувати серія DELTA. ДБЖ надає чутливому обладнанню необхідний буфер, тоді як EcoFlow DELTA забезпечує основне джерело живлення для візка. Завдяки швидкому часу заряджання, як тільки з’являється живлення, DELTA здатна швидко відновити свою зарядну ємність, щоб бути готовою до наступної події.

У периферійних ІТ-розгортаннях стояче обладнання для початкової конфігурації може означати подачу власного живлення на деякий час. Тут DELTA mini можна використовувати для забезпечення роботи серверів протягом певного періоду часу, перш ніж ви підключите їх до остаточного виробничого середовища. Ми протестували DELTA mini з 3-вузловим IoT-сервером Supermicro Edge, який без проблем витримав випробування в нашій лабораторії.

У польових умовах вам може знадобитися увімкнути його, наприклад, всередині вантажівки, і підтвердити правильність налаштувань перед завершенням розгортання. Міні-блок живлення не буде постійним джерелом живлення, але натомість дасть вам 30-60 хвилин часу роботи для виконання певних завдань перед остаточним встановленням.

Заключні думки

На ринку портативних електростанцій EcoFlow продемонстрував серйозні переваги завдяки DELTA mini та своєму більш широкому портфоліо. Він має всі необхідні функції, включаючи велику ємність, потужний інвертор, вбудований швидкий зарядний пристрій та вражаючу платформу дистанційного керування.

У той час як mini є найменшою одиницею в серії DELTA, EcoFlow масштабується до величезної екосистеми, що охоплює великі електростанції, сонячні панелі та супутнє обладнання. Для невеликих магазинів, які шукають апаратне забезпечення для роботи в польових умовах, або для медіа-професіоналів, які готуються до зйомок, EcoFlow зайняв свою нішу в серії DELTA.

Співпрацюйте зі StorageReview

Огляд EcoFlow DELTA Pro

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

EcoFlow DELTA Pro. це 3.Портативна електростанція потужністю 6 кВт-год, яка може швидко заряджатися до 3600 Вт, а також заряджатися від сонячної батареї, забезпечуючи живленням майже будь-який пристрій, який цього потребує. Завдяки можливості з’єднання декількох Delta Pro в ланцюжок, користувачі можуть отримати потужність до 25 кВт-год, яка також може бути інтегрована в домашню електромережу за допомогою панелі EcoFlow Smart Home Panel.

EcoFlow DELTA Pro. це 3.Портативна електростанція потужністю 6 кВт/год, яка може швидко заряджатися до 3600 Вт, а також заряджатися від сонячної батареї, забезпечуючи живленням майже будь-який пристрій, який цього потребує. Завдяки можливості послідовного з’єднання декількох Delta Pro, користувачі можуть отримати потужність до 25 кВт-год, яка також може бути інтегрована в домашню електромережу за допомогою панелі EcoFlow Smart Home Panel.

DELTA Pro з вихідною потужністю 3 600 Вт змінного струму створена для тих, хто хоче живити будь-що, будь-де та будь-коли, що робить її ідеальною електростанцією для життя поза мережею, резервним джерелом живлення на випадок перебоїв в електропостачанні або навіть для живлення мобільного центру обробки даних.

За останні кілька років на ринку портативних електростанцій з’явилося багато новинок, кожна з яких прагне охопити різні сегменти ринку. Ці випадки використання зазвичай включають автономне живлення, аварійне резервне живлення або кемпінг. всі області, де потрібна розетка, але джерело живлення може бути недоступним. Окрім великого інвертора або великої внутрішньої батареї, багато з цих пристроїв намагаються виділитися серед інших за рахунок вартості або функцій. Можливості зарядки є величезною перевагою, коли найчастіше використовується змінний струм, потім автомобільний, а останнім часом і сонячна енергія.

Наша оглядова модель коштує близько 3700 на Amazon.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

EcoFlow Delta Pro

EcoFlow DELTA Pro. це 3.Портативна електростанція потужністю 6 кВт, яка може бути розширена до 25 кВт-год і має стандартну ємність акумулятора 3600 Вт-год. DELTA Pro може підтримувати пікову потужність до 4500 Вт за допомогою технології X-Boost, яка призначена для роботи з такими важкими пристроями, як сушарки, кондиціонери та навіть більше.

Для тих, хто все ще побоюється, що DELTA Pro не впорається з вашим пристроєм, EcoFlow запевняє, що 99.Підтримується 99% пристроїв, починаючи від домашніх пристроїв і приладів, а також будівельних пристроїв на відкритому повітрі, і закінчуючи стандартним ІТ-обладнанням і пристроями.

Однією з найкращих особливостей DELTA Pro є безліч способів його заряджання, тобто безліч способів, якими він може отримувати вхідну енергію. При підключенні до звичайної американської розетки потужністю 1800 Вт, DELTA Pro можна повністю зарядити трохи менше ніж за 3 години, в той час як при підключенні до стандартної європейської розетки потужністю 2900 Вт, повна зарядка займає трохи менше 2 годин, а для тих, хто має доступ до розетки 240 В потужністю 3000 Вт, DELTA Pro можна зарядити блискавично швидко 1.8 годин. DELTA Pro також можна заряджати від сонячних панелей, що не є чимось абсолютно новим або ексклюзивним, але завжди приємно мати таку можливість.

Однак, що робить DELTA Pro таким особливим, так це можливість заряджати його за допомогою зарядних станцій для електромобілів. Для тих, хто бере його з собою в дорогу і хоче ще швидше зарядитися, ви можете віднести його на зарядну станцію для електромобілів або скористатися вбудованою станцією в будинку. Це дозволяє DELTA Pro досягати повного заряду приблизно за 1.7 годин. Поєднуючи всі ці способи зарядки разом, ви можете досягти максимальної вхідної потужності 6500 Вт, що робить його дуже швидким для повної зарядки.

EcoFlow DELTA Pro. це універсальна портативна електростанція “все-в-одному” для будь-яких потреб або потреб в електроенергії. DELTA Pro демонструє добре зроблений корпус з міцним відчуттям, а також мінімальним скрипом пластику при переміщенні.

Оскільки ця модель досить велика і важка, замість стандартних накладок, які мають інші EcoFlow, DELTA Pro має пару коліс в задній частині, щоб її можна було тягнути без необхідності піднімати всю 100-фунтову батарею з землі. Спереду є гумові накладки, щоб він міг м’яко лежати на будь-якій поверхні, а коли прийде час тягнути його за собою, він оснащений фіксуючою, телескопічною, схожою на багажною ручкою для перенесення.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Передня панель DELTA Pro має яскравий дисплей, який легко читається, подібно до інших моделей у портфоліо електростанцій. Дисплей надає користувачеві детальну інформацію, включаючи кількість днів, що залишилися до розрядки акумулятора, відсоток заряду акумулятора, вхідне та вихідне споживання енергії та багато іншого. Також є два інших індикатори, що показують Bluetooth і Wi-Fi, так що DELTA Pro можна керувати дистанційно з мобільного пристрою.

Індикатор тривалості безперервної роботи є дуже зручним, оскільки він може надати вам зворотний зв’язок у режимі реального часу про те, наскільки добре DELTA Pro справляється з підключеними пристроями та як навантаження впливає на батарею. Відсоток заряду дає досить точне уявлення про те, що залишилося, і може бути зручним, якщо вам потрібно спробувати розрахувати, скільки енергії споживається протягом хвилин або годин. Вхідна та поточна потужність також доступні для відстеження використання та можливостей зарядки.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

На DELTA Pro є лише дві кнопки на передній панелі корпусу: велика жовта кнопка, яка вмикає та вимикає пристрій, та інша кнопка, яка керує живленням розеток від мережі змінного струму. Порт увімкнення/вимкнення досить простий, а увімкнення/вимкнення живлення змінного струму дозволяє користувачам контролювати, чи подається живлення на порти змінного струму чи ні.

З боків DELTA Pro є вентиляційні отвори, які використовуються для системи терморегулювання електростанції. Ці вентилятори динамічно вмикаються під час більшого енергоспоживання, а також під час режимів швидкого заряджання. Керуюче програмне забезпечення також досить розумне, щоб швидко зменшувати швидкість обертання вентиляторів при зменшенні навантаження, забезпечуючи майже безшумну роботу, аж до повного вимкнення при досить низькому навантаженні.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

На задній панелі є невелика висувна кришка, щоб приховати входи під час розгортання. Під кришкою знаходяться вхідний роз’єм постійного струму для автомобільної або сонячної зарядки, перемикач швидкості заряду (дякуємо, що зробили його фізичною опцією, EcoFlow), вхідний штекер змінного струму та автоматичний вимикач. Під кришкою є ще дві кришки, які є двома додатковими портами для акумуляторів, що дозволяють підключати інші пристрої в екосистемі EcoFlow, забезпечуючи ємність акумулятора до 25 кВтгод (25 000 Втгод).

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Загалом, EcoFlow DELTA Pro має безліч роз’ємів для підключення та портів. На передній панелі є два вихідних порти швидкої зарядки USB-A, а також два звичайних вихідних порти USB-A. Крім того, є два вихідних порти USB-C потужністю 100 Вт, загалом чотири вихідні роз’єми змінного струму (20 А) та один порт змінного струму 30 А.

На задній панелі є вхід для сонячної/автомобільної зарядки, перемикач швидкості зарядки від мережі змінного струму, перемикач захисту від перевантаження, вхід для зарядки від мережі змінного струму X-Stream і два додаткові порти для акумуляторів. Нарешті, за кришкою на боковій стороні DELTA Pro є порт Андерсона, автомобільна розетка, вихідний порт DC5521, порт RJ45 пульта дистанційного керування, кнопка скидання IoT, кнопка сполучення, перемикач режиму очікування та порт Infinity.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Технологія батареї LiFePO4

Однією з найбільш бажаних змін в EcoFlow Delta Pro в порівнянні з меншими моделями є включення нових елементів живлення LiFePO4. Хоча менші моделі Delta використовують літієві батареї NCM, які пропонують перевагу в щільності потужності, вони не пропонують таку ж кількість циклів перезарядки протягом життя.

Хоча глибоке занурення в технологію акумуляторів трохи завелике для цього огляду, в кінці кінців, все зводиться до того, як довго прослужить пристрій при частих циклах заряду / розряду. Delta mini з акумуляторами NCM пропонує 800 циклів заряджання до 80% ємності, тоді як Pro підтримує 3500 циклів до 80% або 6500 циклів до 50%.

Для пересічного користувача, який використовує портативну електростанцію під час шторму або в інших проектах, це може не мати великого значення. Однак для тих, хто використовує систему щодня, це величезний бонус до пропозиції, і про це слід пам’ятати.

Технічні характеристики EcoFlow Delta Pro

 • Чистий синусоїдальний вихід змінного струму (×5): 3600 Вт всього (Перенапруга 7200 Вт)
 • Максимальна потужність пристрою (пристроїв), що підтримується X-Boost: 4500 Вт
 • Вихід USB-A (×2): 5V, 2.4А, максимум 12 Вт на порт
 • Швидка зарядка USB-A (×2): 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5А, 18 Вт макс. на порт
 • Вихід USB-C (×2): 5/9/12/15/20 В, 5 А, 100 Вт макс. на порт
 • Вихідна потужність автомобіля (×1): 12.6В, 10А, 126Вт макс
 • DC5521(×2): 12.6 В, 3 А, 38 Вт макс. на порт
 • Зарядка змінного струму: 1800 Вт макс, 120 В ~ 15 А, 3000 Вт макс, 240 В ~ 12.5A
 • Сонячна зарядка: 1600 Вт макс, 11-150 В, 15 А макс
 • Автомобільна зарядка: Підтримка акумуляторів 12В/24В, 8А
 • Хімічний склад акумулятора: LifePO4
 • Термін служби: 6 500 циклів на 50% потужності, 3 500 циклів на 80% потужності
 • Термін придатності: 1 рік
 • Wi-Fi, Bluetooth, дротовий
 • 2511.216.4 дюйма/63.528.442 см
 • 2511.216.4 дюйма/63.528.442 см
 • Настінні розетки (1800 Вт): 2.7 годин
 • Розетки (ЄС 2900 Вт): 1.9 годин
 • Розетка 240 В (3000 Вт): 1.8 годин
 • Зарядка для електромобілів (3400 Вт): 1.7 годин
 • Сонячний інтелектуальний генератор змінного струму (6500 Вт):
 • UL, CE, FCC, RoHS, TELEC

Розширення можливостей мобільного живлення

EcoFlow пропонує широкий асортимент портативних електростанцій, які орієнтовані на широкий спектр сценаріїв розгортання. У той час як Delta Mini, який ми розглядали раніше, орієнтований на середній сегмент портативних джерел живлення, існують обмеження як у піковому споживанні енергії, так і в ємності акумулятора для менших систем. Лінійка Delta від EcoFlow охоплює моделі від Mini з інвертором потужністю 1400 Вт та акумулятором 882 Вт-год до Pro з інвертором потужністю 3600 Вт та акумулятором 3600 Вт-год.

Є й інші відмінності з точки зору можливостей зарядки та хімічних особливостей акумуляторів, але в кінці кінців, суть гри полягає в тому, щоб забезпечити якомога більшу потужність портативної електростанції, не втрачаючи при цьому портативності. Delta Pro має на меті досягти цього порогового розміру, в той же час не залишаючи майже нічого позаду.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Як і в наших попередніх оглядах портативних електростанцій, наш фокус дійсно зводиться до ІТ та корпоративного фокусу в цьому “великому” класі електростанцій. Якщо менший пристрій може працювати з кількома комп’ютерами та деяким мережевим обладнанням, то чому щось більше не може підтримувати більшу кількість обладнання??

Саме на це питання ми вирішили відповісти в цьому огляді EcoFlow Delta Pro; Чи можемо ми живити портативний центр обробки даних?? Ми встановили в стійку Tripp-Lite 14U звичайний набір обладнання, починаючи від ДБЖ, мережевого комутатора і закінчуючи серверами, і раді повідомити, що ДБЖ EcoFlow Delta Pro виконав свої обіцянки.

Для більшості ІТ-обладнання ДБЖ все одно потрібен, оскільки час перемикання з живлення від електромережі на живлення від батареї набагато коротший у спеціального ДБЖ, ніж у портативної електростанції. При перемиканні з прохідної мережі змінного струму на живлення від батареї багато портативних електростанцій мають невелику затримку в межах 30 мс, що може спричинити проблеми з чутливим обладнанням. З цієї причини ми використали ДБЖ меншої потужності, щоб скоротити час перемикання, але при цьому поклали основне навантаження на портативну електростанцію.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Наша ідея розгортання була орієнтована на два різних сценарії. Один з них працює без зовнішнього джерела живлення, в той час як інший забезпечує резервне живлення під час тривалого відключення електроенергії. Віддалене розгортання може бути звичайним для периферійних рішень, де мета полягає в тому, щоб встановити обладнання для збору даних / медіа, і як тільки живлення або сховище вичерпається, згорнути проект. Ми трохи торкнулися цього питання в нашій статті Extreme Edge для астрофотографії, але не в усіх місцях буде доступне живлення. Іншою ситуацією може бути тривале відключення електроенергії або транспортування обладнання під час роботи.

EcoFlow Delta Pro добре підходить для обох ситуацій завдяки своєму акумулятору великої ємності та дуже потужному інвертору. Віддалене розгортання насправді зводиться до вибору розміру акумулятора відповідно до вимог до потужності обладнання та необхідного часу роботи проекту. EcoFlow Delta Pro пропонує акумулятор ємністю 3600 Вт-год, який, за нашими вимірами, дає нам 3000 Вт-год ємності в сценарії розряду при навантаженні 350 Вт. Повна зарядка акумулятора потребувала 4180 Вт-год. З цією цифрою, Delta Pro запропонує трохи менше 8.6 годин роботи. За потреби ви можете значно розширити цей діапазон за допомогою додаткових акумуляторних батарей.

Інвертор великої потужності також стане в нагоді в ситуаціях, коли першочерговим завданням є підтримка якомога більшої кількості обладнання в мережі або поглинання значних стрибків навантаження під час послідовностей запуску. Delta Pro здатний поглинати пікові навантаження до 7 200 Вт або підтримувати безперервне навантаження до 3 600 Вт.

Хоча компресори або електродвигуни є очевидними споживачами електроенергії, комп’ютерне обладнання під час запуску буде мати значно вищі вимоги, ніж коли воно досягне робочого стану і буде працювати на холостому ходу. Використання Delta Pro в якості буфера між ланцюгом з меншою потужністю та обладнанням з більшим енергоспоживанням може допомогти збалансувати потреби в електроенергії у віддаленому режимі.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Під час використання EcoFlow пропонує чудовий додаток для моніторингу та керування обладнанням локально або віддалено. Додаток EcoFlow об’єднує все ваше обладнання в одній області і дає вам можливість віддалено бачити, як все працює, якщо у вас є доступ до Інтернету з обох сторін. Якщо ви перебуваєте у віддаленому місці, ви можете керувати пристроєм локально. У нашому використанні додаток досить часто допомагав контролювати ситуацію та переконуватися, що пристрій працює належним чином.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Додаток EcoFlow дає вам можливість швидко переглянути стан справ і відрегулювати різні налаштування. Використання в часі відстежується для вихідної потужності та сонячного входу також надається подібний вигляд. Було б добре мати ширший історичний огляд, щоб переглянути пікові показники, щоб знати, чи не споживав якийсь пристрій величезну кількість енергії в певний час.

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

Базові операції, такі як вмикання та вимикання розеток змінного струму, регулювання швидкості заряджання та порогових значень заряджання, знаходяться у вас під рукою. Ви також можете керувати оновленням прошивки через додаток, що досить просто, коли приходить час. На сторінці налаштувань поруч із налаштуванням прошивки позначена помаранчева крапка, і ви можете натиснути кнопку “Оновити”, якщо хочете запустити його в цей час.

Висновок

Загалом, EcoFlow Delta Pro. це універсальна портативна електростанція професійного рівня. Він пропонує унікальне поєднання високої продуктивності з інвертором потужністю 3.6 кВт інвертора в поєднанні з величезним 3.Акумулятор LiFePO4 на 6 кВт-год. Новітня технологія акумуляторів дозволяє йому підтримувати тисячі циклів заряджання для майже постійного використання, не турбуючись про те, що ви розрядите батареї від зносу найближчим часом.

Підтримка зарядки є, мабуть, найширшою, яку ми бачили в портативних електростанціях на сьогоднішній день, починаючи від слабкострумового входу постійного струму від автомобіля, сонячної та змінної зарядки і закінчуючи адаптерами для використання громадських зарядних пристроїв для електромобілів. Збільшений час роботи також забезпечується підтримкою додаткових акумуляторних батарей і навіть відповідного газового генератора.

Delta Pro вписується в сферу портативних електростанцій і є, мабуть, найбільшим пристроєм, який можна розмістити на колесах, перш ніж він стане занадто великим для легкого переміщення. Сидячи у віддаленій лабораторії або в полі, Delta Pro справляється із завданням, пропонуючи дуже гарну конструкцію і не відчуваючи, що щось може зламатися під час транспортування. Очевидно, що існують обмеження щодо довговічності, головним чином, ви не можете залишати її під впливом атмосферних явищ, але вона може підтримувати роботу обладнання в місцях, які знаходяться далеко за межами досяжності традиційних джерел живлення.

Для компаній або приватних осіб, яким потрібно працювати на межі можливостей або підтримувати роботу обладнання під час тривалих відключень електроенергії, EcoFlow Delta Pro є чудовим варіантом.

Співпрацюйте зі StorageReview

EcoFlow Delta з комплектом сонячних панелей на 100 Вт 12 В

огляд, електростанції, ecoflow, delta, гнучка, гучна

EcoFlow Delta з комплектом сонячних панелей на 100 Вт 12 В

Чому варто обрати EcoFlow DELTA?

EcoFlow DELTA створений для вашого спокою. Візьміть електростанцію DELTA на будь-яку вечірку або у вітальню та живіть до 13 пристроїв одночасно. Система DELTA 1300 оснащена чотирма звичайними USB-портами, двома 60-ватними USB-C портами, а також чотирма розетками в міжнародному виконанні та шістьма розетками в американському виконанні.

З Ecoflow DELTA ви готові до будь-якої надзвичайної ситуації. Він безпечний, простий у використанні та не потребує бензину. Запускайте холодильники, освітлення, медичні прилади та інші предмети першої необхідності одним натисканням вимикача.

Відключення електроенергії не повинно означати надзвичайну ситуацію для сімей, які покладаються на медичні прилади, такі як апарат CPAP або медичний холодильник. З DELTA ви завжди будете готові до несподіванок.

Чому вам потрібен акумуляторний генератор Ecoflow Delta

 • Легка компактна конструкція. у порівнянні з бензиновими генераторами, акумуляторні генератори більш компактні та легкі. Легкий літієвий акумулятор і вхід для сонячної панелі роблять цей портативний сонячний генератор легким у пересуванні.
 • Безпечне використання в приміщенні. Бензинові генератори шумлять і виділяють чадний газ, який є причиною понад 500 смертей щороку. Під час відключення електроенергії або під час домашніх розваг ви можете безпечно використовувати портативну електростанцію Ecoflow DELTA в приміщенні.
 • Заощаджуйте час та гроші. Обслуговування бензинового генератора є дорогим і трудомістким. зазвичай обслуговується раз на півроку за ціною 150 на рік. Акумуляторні генератори не потребують обслуговування. Переносні сонячні панелі. це використання безкоштовної енергії сонця і залишення викопного палива в землі.

Що може виробляти електростанція Delta Ecoflow?

Електростанція Ecoflow Delta достатньо потужна, щоб забезпечити роботу багатьох побутових приладів та інших інструментів:

 • Ліхтарі (10 Вт) 36 годин
 • Кавоварка 50 чашок
 • Великий холодильник на 20 годин
 • Циркулярна пила 1 година
 • Ноутбук 27 зарядок
 • Електромобіль 3-5 миль (5-8 км)
 • Апарат CPAP 20 годин
 • Кондиціонер 0.8 годин

Що входить до комплекту поставки EcoFlow Delta з сонячною панеллю 100 Вт 12 В, якщо ви замовите комплект сонячної панелі:

 • 1 x Сонячний генератор EcoFlow Delta
 • 1 x 100 Вт 12 В монокристалічна сонячна панель
 • 1 x XT60 до MC4 кабель для сонячних панелей (11 футів). довгий кабель сонячної панелі)
 • 1 x 30-футовий подовжувач сонячної панелі
 • 1 х стандартний настінний зарядний пристрій змінного струму
 • 1 х чохол для перенесення
 • 1 x Автомобільний зарядний пристрій.Кабель 12В до XT60

Протягом останніх двох років компанія EcoFlow присвятила дорогоцінний час та енергію створенню технології підзарядки X-Stream. Ця технологія забезпечує найшвидшу швидкість підзарядки на ринку, працюючи в 10 разів швидше, ніж конкуруючі марки акумуляторних генераторів. Блискавична швидкість зарядки дозволяє повністю зарядити DELTA менш ніж за дві години за допомогою будь-якої звичайної розетки.

Заряджайте EcoFlow DELTA чотирма різними способами:

[Сонячні панелі]: Використовуйте сонце, підключивши до 4×110 Вт сонячних панелей. Час заряджання залежить від сонця та кількості панелей. На сонячному сонці підзарядка може зайняти 4 години.

[Будь-яка розетка у вашому домі]: Використовуйте розетку змінного струму для підзарядки менш ніж за 4 години

[Автомобільний зарядний пристрій]: Використовуйте автомобільний зарядний порт для підзарядки менш ніж за 10 годин

[Газовий генератор]: Ви можете використовувати настінний зарядний пристрій змінного струму для підключення до бензинового генератора

Характеристики сонячного генератора EcoFlow Delta:

 • Ємність. 1260 Вт-год (50.4V)
 • Розмір. 15.7 x 8.3 x 10.6 дюймів (40 x 21 x 27 см)
 • Вага нетто. 30.9 фунтів (14 кг)
 • Температура заряду. 32-113 градусів F (0-45 градусів C)
 • Температура розряду. 4-113 градусів F (20-43 градуси C)
 • Сертифікати тестування. UL / CE / FCC / RoHS / PSE
 • Клітинна хімія. Літій-іонний
 • Тип комірки. 18650
 • Термін зберігання. 1 рік (після повної зарядки)
 • Тривалість життя. 800 циклів (60%)

Входи сонячного генератора EcoFlow Delta:

 • Вхідний заряд змінного струму: X-Stream 1200 Вт макс. заряд змінного струму
 • Вхід для сонячної зарядки: 400 Вт 10-65 В постійного струму 10А макс
 • Вхід для зарядки автомобіля: 12В/24В DC 10А макс

Вихідні дані сонячного генератора EcoFlow Delta:

 • Вихід змінного струму (x6) Повна чиста синусоїда 1800 Вт (перенапруга 3300 Вт) Всього = 120 В/60 Гц
 • Вихід USB A (x2). 12 Вт на порт, 5 В постійного струму, 2.4A
 • Швидка зарядка USB A (x2). 28 Вт на порт, 5 В постійного струму, 9 В постійного струму, 12 В постійного струму, 2.4А макс
 • Вихід USB C (x2). 60 Вт на порт, 5 В постійного струму, 9 В DX, 12 В постійного струму, 20 В постійного струму, 3 А макс
 • Вихід живлення автомобіля (x1)

Монокристалічна сонячна панель потужністю 100 Вт, 12 В, технічні характеристики:

 • 12В автономна сонячна панель.
 • Гарантована позитивна вихідна потужність 0 ~ 5 Вт.
 • Клас захисту IP 65 або IP 67.
 • Виготовлена з міцного загартованого скла та алюмінієвої рами.
 • Сертифікований для роботи в складних умовах навколишнього середовища.
 • Відмінна продуктивність при низькій освітленості в похмурі дні, вранці та ввечері.

Вбудовані компоненти

 • Монокристалічна сонячна панель RICH SOLAR 100 Вт
 • Висновки панелі (пара): 12AWG, 3FT кожен
 • Водонепроникна розподільна коробка IP65
 • Водонепроникні сонячні роз’єми зі ступенем захисту IP67

Технічні характеристики

 • Максимальна потужність (Pmax): 100W
 • Максимальна напруга живлення (Vmp): 18.2V
 • Максимальний струм потужності (Імп): 5.49A
 • Напруга відкритого контуру (Voc): 22.1V
 • Струм короткого замикання (Isc): 5.93A
 • Максимальна напруга системи (Vmax): 600 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
 • Вага: 16.5 фунтів
 • Розміри: 46.7 x 20.1 x 1.4 дюйми

Що робить EcoFlow DELTA правильним генератором для вас?

Жорстка структура

Ecoflow DELTA був стратегічно розроблений, щоб мати низький, міцний центр тяжіння, що зменшує ризик перекидання. Крім того, він виготовлений з аерокосмічного алюмінію та високоміцної сталі для досягнення максимальної міцності та довговічності. Міцний, як будь-який інструмент у сараї.

Запатентована технологія X STREAM

Система керування живленням перетворює постійний струм в змінний і змінний струм в постійний найбільш ефективним способом. Технологія x stream дозволяє повністю зарядити Ecoflow DELTA 1300 всього за дві години. Передбачені захисні заходи, які збільшують імпульс потужності до 3300 Вт і запобігають перевантаженню. Ви можете зарядитися від 0 до 80% за 1 годину.

Система керування акумулятором

Усередині Ecoflow DELTA 1300 встановлено 140 літій-іонних акумуляторних елементів. Щоб подовжити продуктивність, життєвий цикл і термін зберігання, ми розробили власну запатентовану систему керування живленням акумулятора. Система керування акумулятором регулює роботу всіх літій-іонних акумуляторів всередині та піклується про стан кожного акумулятора окремо за допомогою алгоритмів штучного інтелекту.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ)

У разі відключення електроенергії функція ДБЖ стане в нагоді. Коли Ecoflow DELTA 1300 виявляє збій в електропостачанні, він автоматично вмикається, що дозволяє комп’ютеру або будь-якій найбільш чутливій утиліті, яку ви не можете дозволити собі втратити, продовжувати працювати.

З’єднується ланцюгом для збільшення потужності

Електростанція Ecoflow DELTA 1300 може бути з’єднана ланцюгом для розширення потужності. Для цього всі блоки Ecoflow DELTA повинні бути повністю заряджені.

Яскравий світлодіодний екран

Відображає важливу та корисну інформацію, таку як вхідна та вихідна потужність, а також час, що залишився.

Замінює ваш старий газовий генератор

Завдяки неймовірній ефективності та потужності, Ecoflow Delta 1300 може забезпечити живлення більшості ваших побутових приладів та інструментів.

Безкоштовна доставка для всіх замовлень у Нижніх 48 штатах !

Як тільки ваш товар буде відправлено зі складу, ми надішлемо вам електронною поштою номер для відстеження вашого відправлення.

Безкоштовна доставка на всі замовлення

Для отримання додаткової інформації про доставку та повернення натисніть ТУТ

Гарантія ціни

Ми дбаємо про наших клієнтів і хочемо запропонувати найкраще з доступного для наших першокласних продуктів.

Умови нашої 100% гарантії відповідності ціни:

 • Товар повинен бути придбаний у нас, перш ніж ми зможемо зіставити його
 • Купуйте один, отримуйте один безкоштовні пропозиції та знижки не приймаються
 • Товар повинен бути в наявності на сайті конкурента
 • Конкурент повинен бути інтернет-магазином, а не роздрібним магазином
 • Веб-сайт не може бути сайтом-дискаунтером або аукціоном (наприклад, eBay, overstock тощо).)
 • Компанія повинна бути авторизованим роздрібним продавцем відповідного товару
 • Гарантія відповідності ціни базується на остаточній ціні товару, включаючи доставку та податки
 • Ми дбаємо про вас. Ми не хочемо просто продати вам щось і більше ніколи не чути про вас, ми хочемо бути частиною ВСІХ ваших пригод. Для цього ми знаємо, наскільки важливою є задоволеність клієнтів та надання якісної продукції.
 • Ми. сімейний бізнес! Ми з дружиною керуємо стежкою “Дикий дуб”, і коли наші син і донька підростуть, вони, ймовірно, теж будуть відповідати на ваші дзвінки.
 • Ми захоплюємося природою, пригодами, готовністю до надзвичайних ситуацій, життям поза мережею та багатьом іншим. Це все надихає! Ми хотіли б почути, що ви плануєте зробити з нашими продуктами!
 • Ми відповідаємо за те, що продаємо. Якщо ви незадоволені, ми це виправимо.

Залишити відповідь