Очищення сонячних панелей: Чому, коли і як це робити. Очищення сонячних батарей та водостоків

ЧИСТКА ВОДОСТОКІВ У ПРИСАДИБНИХ ДІЛЯНКАХ

Водостоки легко піддаються впливу бруду, листя, гілок дерев та іншого сміття. Це сміття перешкоджає відтоку дощової води від вашого будинку і може спричинити затоплення, скупчення води та пошкодження вашого будинку.

3 причини, чому водостоки потрібно чистити:

Водостоки призначені для збору та відведення дощової води від фундаменту вашого будинку. Забиті водостоки перешкоджають належному стіканню води по жолобах і спричиняють протікання води у фундамент вашого будинку. Це може послабити стабільність вашого будинку та призвести до нерівномірного осідання фундаменту.

Засмічення у водостоках зупиняє потік води. Таке переповнення з часом завдає значної шкоди даху та зовнішньому вигляду вашого будинку, що призводить до дорогого ремонту.

Накопичення бруду, листя, палиць та іншого сміття, яке приваблює гризунів, комах та інших шкідників, які риють нори та створюють домівки у ваших водостоках. Ці шкідники є переносниками бліх, кліщів та хвороботворних бактерій. Це може наражати вас і ваших близьких на нездорові умови та хвороби. Регулярне очищення водостоків запобігає зараженню шкідниками та запобігає розмноженню шкідливих бактерій.

очищення, сонячних, панель, чому

Очищення водостоків: До і після

3 ознаки того, що ваші водостоки потребують очищення:

Коли у водостічних жолобах вашого будинку накопичується листя, воді немає куди стікати. Вага зібраної води, сміття та бруду створює додаткове навантаження на основу водостоків і може призвести до їх провисання через нездатність утримувати надлишкову вагу.

У засмічених жолобах збирається сміття, листя та палички, які є гарним джерелом їжі для птахів та матеріалів для гніздування. Якщо ви почали помічати птахів, які сідають на водостічні труби, настав час перевірити водостічні труби на наявність палиць та сміття.

Ви бачите, як рослини проростають з ваших водостоків? Якщо так, то настав час прочистити водостоки. Бруд заноситься у ваші водостоки вітром і може осідати на дні засмічених водостоків, створюючи ідеальну екосистему для проростання насіння, яке потрапляє у ваші водостоки. Доглянуті водостоки запобігають росту рослин, які можуть пошкодити ваші водостоки та дах.

Якщо ви помітили будь-яку з цих ознак, настав час почистити ринви!

НАШІ ВАРІАНТИ ОЧИЩЕННЯ ВОДОСТОКІВ

очищення, сонячних, панель, чому

Очищення водостоків житлових будинків в районі затоки

очищення, сонячних, панель, чому

Промислове очищення водостоків в районі затоки

Послуги з очищення водостоків, що надаються компанією Smart Solar Cleaning. це простий та ефективний спосіб забезпечити професійне очищення та обслуговування ваших водостоків у районі затоки.

Наші фахівці навчені виконувати кожну роботу за 3-ма пунктами:

 • Детальніше Прочищення ринви
 • Перевірте наявність протікань та тріщин
 • Перевірте, чи немає іржі, нестабільності або корозії

Ми готові допомогти вам!

Потрібне очищення водостоків у житловому або комерційному секторі в районі затоки? Зв’яжіться з нами негайно!

Легко забронюйте зустріч онлайн!

Про нас

Smart Solar Cleaning. це сімейний бізнес, який спеціалізується на очищенні сонячних панелей і вікон, а також на послугах мийки під тиском, які підходять для комерційних, промислових і житлових об’єктів.

ЗОНИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОРУЧ ЗІ МНОЮ

Волнат-Крік, Каліфорнія | Аламо, Каліфорнія Денвілл, Каліфорнія | Сан-Рамон, Каліфорнія Морган-Хілл, Каліфорнія | Гілрой, Каліфорнія Лафайєт, Каліфорнія | Плезант-Хілл, Каліфорнія Петалума, Каліфорнія | Сонома, Каліфорнія Хейворд, Каліфорнія | Віндзор, Каліфорнія Напа, Каліфорнія | Санта-Роза, Каліфорнія Окленд, Каліфорнія | Берклі, Каліфорнія Холлістер, Каліфорнія | Дублін, Каліфорнія Плезанттон, Трейсі, Фремонт, Сан-Хосе, Юніон-Сіті, Сан-Леандро, Мілпітас, Сан-Матео, Брентвуд, Пало-Альто, Морган-Гілл, Сан-Бруно, Конкорд, Ньюарк, Санта-Клара, Купертіно, Фейілд, Каліфорнія, Каліфорнія

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ СЬОГОДНІ

Наше місцезнаходження 24195 Eden Avenue Hayward, CA 94545

Наші години роботи Пн. Нд: 8:00 ранку. 6:00 ВЕЧОРА

Чистка сонячних панелей: Навіщо, коли і як це робити

очищення, сонячних, панель, чому

Обслуговування панелей є необхідністю, оскільки накопичення пилу погано впливає на продуктивність вашої панелі. На те, як часто слід чистити сонячні панелі, впливає багато факторів.

Чи впливає пил на сонячні панелі? Коротка відповідь. так!

Найбільшими факторами, що сприяють накопиченню пилу, є ваше географічне розташування та навколишні елементи, які можуть забруднювати вашу систему.

Хоча сильний дощ, як показують деякі невеликі дослідження, може допомогти очистити ваші панелі від сміття та забруднюючих речовин, більшість великих досліджень повідомляють, що накопичення пилу може знизити ефективність нашої системи всього за хвилину. приблизно на 5% або менше.

Одне дослідження показало, що сонячні панелі, які належним чином обслуговуються, виконують 3.5% ефективніше. Компанія CleanTechnica повідомила про аналіз, проведений Національною лабораторією відновлюваної енергетики США (NREL), який показав, що панелі втрачають близько 30%, якщо їх не очищати належним чином.

Нещодавнє дослідження показало, що “через накопичення пилу ефективність сонячних модулів і панелей з точки зору потужності може знизитися до 60%”. Крім того, “Дослідження показало, що середня щоденна втрата енергії протягом року, спричинена пилом, що осідає на поверхні фотоелектричних модулів, становить близько 4.4%’

Хоча пил є поширеним забруднювачем, листя також блокує сонячне світло, тим самим впливаючи на ефективність ваших панелей. Компанія Mountain View, постачальник сонячної енергії, повідомляє, що чисті панелі можуть подвоїти енергію за ніч, навіть після 15 місяців роботи.

Сонячні системи, встановлені в місцях, схильних до пилу, наприклад, поблизу головних доріг і сільськогосподарських угідь, потребуватимуть більш частого і ретельного технічного обслуговування. Якщо не очищати пил з панелей, встановлених в таких місцях, це може негативно вплинути на виробництво сонячної енергії. Дослідження показали, що “зниження сонячної ефективності через пил на фотоелектричних панелях становить приблизно 40%” в районах, схильних до пилу.

очищення, сонячних, панель, чому

Пташиний послід: Ворога немає. 1

Пташиний послід може впливати на продуктивність панелі в більшій мірі, ніж накопичення пилу. Звичайна фотоелектрична система зі струнним інвертором може призвести до того, що енергія буде вироблятися мінімально або взагалі не вироблятися, якщо пташиний послід покриє частково або повністю лише одну сонячну панель. Мікроінверторна система може побачити, що пошкоджені панелі не виробляють або виробляють обмежену потужність. Ви можете прочитати більше про струнні та мікроінвертори тут.

Дерева, розташовані поблизу ваших панелей, не тільки скидають листя та гілки, але й приваблюють птахів. З часом на них утворюється пташиний послід та сміття, які не тільки потребують очищення та розчищення, але й становлять загрозу безпеці. Отже, може знадобитися щомісячне або щорічне очищення водостоків та захист від птахів.

Ще одним фактором, що впливає на ефективність роботи панелей, є кут нахилу. Плоскі решітки потребують більшого догляду, оскільки вода може накопичуватися, залишаючи каламутні сліди, як тільки вона випаровується. З іншого боку, правильно підібрані кутові масиви можуть використовувати переваги дощу, не залишаючи каламутних залишків. Це пов’язано з тим, що дощ може легко ковзати по них, зберігаючи їх в основному вільними від пилу та забруднюючих речовин.

Чому професійне очищення сонячних панелей є найбільш ідеальним варіантом

очищення, сонячних, панель, чому

Станом на січень 2022 року в Австралії на дахах будинків встановлено понад 3 мільйони сонячних електростанцій. Рада з чистої енергії повідомила, що сектор малої сонячної енергетики додав 3.3 ГВт нових потужностей у 2021 році.

Більшість власників будинків віддають перевагу обслуговуванню сонячних панелей своїми руками. Щоб забезпечити безпечне очищення сонячних батарей та водостоків, не забувайте дотримуватися правил безпеки при використанні цього підходу. Щоб дізнатися більше про те, як ефективно та безпечно очищати сонячні панелі, прочитайте цю статтю тут.

Оскільки багато домовласників хочуть обмежити бюджет і віддають перевагу підходу “зроби сам”, послуги з очищення сонячних панелей надають професійні послуги з дотриманням галузевих протоколів безпеки. Очищення панелей не таке просте, як здається.

Ви можете отримати безкоштовну пропозицію щодо очищення ваших сонячних панелей за допомогою нашої БЕЗКОШТОВНОЇ служби котирувань. Наша мережа місцевих спеціалістів з сонячної енергетики забезпечить чистоту ваших сонячних панелей та їх найкращу продуктивність. Отримайте до 3 БЕЗКОШТОВНИХ пропозицій сьогодні, заповнивши цей короткий тест. Будь ласка, оберіть “Ремонт та обслуговування” після того, як ви вибрали, чи є ви власником будинку або бізнесу.

Коли найкраще звернутися за допомогою до експертів з очищення сонячних панелей?

очищення, сонячних, панель, чому

Невелике накопичення пилу може не становити великої проблеми, і з ним можна впоратися за допомогою садового шланга. Однак професіонали з очищення можуть впоратися зі складними проблемами і гарантують, що ви будете вільні від будь-якого ризику, пов’язаного з потраплянням на ваш дах. Координація з експертами може гарантувати вам найкращі стандарти очищення.

Як чистити сонячні панелі в домашніх умовах?

Більшість домашніх майстрів використовують матеріали, які є у них вдома. Якщо ви віддаєте перевагу очищенню своїми руками, ми рекомендуємо вам вибрати чисту воду, миючий засіб та якісну м’яку щітку для нанесення мильного розчину. Використовуйте м’який миючий засіб, тільки якщо деякі частини панелей потребують додаткового очищення. Безпечно та ретельно протирайте забруднені ділянки м’яким миючим засобом і губкою, покритою тканиною. Це запобігає появі плям від сильних хімічних речовин на ваших панелях.

Сонячне енергетичне обладнання та технічне обслуговування

Ви завжди можете виконати роботу, використовуючи інструменти для обладнання сонячних панелей, такі як екструдер, ротаційні сонячні щітки та водяний шланг. Ви можете використовувати ці інструменти, залишаючись на землі. Однак у деяких випадках для виконання роботи необхідно піднятися на дах. Ми також рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для очищення сонячних панелей, щоб отримати найкращі результати.

Само собою зрозуміло, що техніка безпеки є обов’язковою при виконанні цього складного завдання з очищення. Завжди використовуйте захисне обладнання, таке як страхувальний ремінь, щоб запобігти падінню на землю. метод, який використовують професійні експерти з прибирання. Не забувайте носити захисну каску під час виконання цього завдання. Завжди пам’ятайте про ці поради при самостійному очищенні сонячних панелей.

очищення, сонячних, панель, чому

Ідеї для збереження ефективних сонячних панелей

У той час як ідеї “зроби сам” і професійні послуги допомагають підтримувати ваші панелі в чистоті та доглядати за ними, сонячна індустрія також постійно пропонує нові ідеї для набагато більш безпроблемного обслуговування. Ці ідеї включають:

 • Спеціальні покриття для відштовхування пилу та зменшення забруднення.
 • Роботизовані прибиральники для видалення бруду. Вони використовують м’які щітки та повітродувки.
 • Комерційний інструмент Kipp Zonen для вимірювання рівня забруднення.

Монітор DustIQ від Kipp Zonen використовує світлодіод і фотодіод для моніторингу накопичення бруду на решітці. Цей інструмент допомагає операторам сонячних електростанцій визначити ідеальний час для очищення масивів для досягнення оптимальної продуктивності.

Експерти галузі рекомендують чистити панелі щонайменше двічі на рік. Це допоможе зберегти ваші інвестиції в найкращому стані та забезпечити їхню продуктивність відповідно до очікувань.

Якщо ви не надаєте своїм панелям належного обслуговування, це також може означати втрату енергії. Пам’ятайте, що втрата енергії означає втрату грошей.

Чи має значення очищення сонячних панелей? Так, дійсно. Нижче наведено відсотки енергії, які ви можете втратити за квартал, якщо не будете проводити необхідне технічне обслуговування ваших панелей.

 • 1-й рік, 1-й квартал: 5% втрат енергії
 • 1-й рік, 2-й квартал: 10% втрат енергії
 • 1-й рік, 3-й квартал: 15% втрат енергії
 • 1-й рік, 4-й квартал: 20% втрат енергії
 • 2-й рік, 1-й квартал: 25% втрат енергії
 • Другий рік 2 квартал: 30% втрат енергії
 • 2-й рік, 3-й квартал: 35% втрат енергії
 • 2-й рік, 4-й квартал: 35% втрат енергії

Поради з безпеки для домашніх майстрів з очищення сонячних панелей

очищення, сонячних, панель, чому

Дощ часто може допомогти очистити загальний пил, і в цьому випадку професійні прибиральники можуть не знадобитися. Однак, проживання в районі з високим рівнем забруднення може призвести до появи додаткового бруду та сміття, що потребуватиме садового шлангу для ефективного очищення панелей.

Якщо на масиві занадто багато стійкого бруду, що вимагає від вас піднятися на дах, завжди дотримуйтесь заходів безпеки. Під час регулярного очищення використовуйте відповідне захисне спорядження, включаючи захисний ремінь і каску.

Для очищення сонячних панелей для дому в Брісбені знадобиться чиста губка і м’який миючий засіб для ефективного видалення бруду. Якщо ваші панелі потребують ретельного догляду, довірте це завдання професіоналам, і ви ніколи не помилитеся.

Знайдіть місцевого майстра з очищення сонячних панелей вже сьогодні за допомогою нашої БЕЗКОШТОВНОЇ послуги. Отримайте безкоштовну пропозицію, заповнивши цю коротку анкету. Будь ласка, виберіть “Ремонт та обслуговування” після того, як ви вибрали, чи є ви власником будинку або бізнесу.

Очищення водостоків

Попрощайтеся з непривабливим сміттям у ваших водостоках вже сьогодні!

Покращуйте свою привабливість бордюру за допомогою очищення жолобів у Сан-Антоніо, штат Техас

Чистий сайдинг та блискучі вікна нічого не варті, якщо з водостоків стирчать бур’яни. Очищення водостоків є важливою частиною домоволодіння, оскільки ваші водостоки відіграють життєво важливу роль у цілісності та привабливості вашого будинку. Підтримуйте структурну цілісність вашого приміщення, захищаючи його від пошкодження водою за допомогою ретельного очищення водостоків та даху.

Наша команда не тільки допомагає усунути непривабливі засмічення водостоків, але ця послуга також може усунути небажаних відвідувачів, таких як птахи та гризуни. Без сміття, в якому можуть будувати гнізда та рити нори, ваш простір стає небажаним для паразитів та шкідників. Насолоджуйтесь чистішою, безпечнішою та красивішою будівлею з послугами від Gleam Team!

очищення, сонячних, панель, чому

Gleam Team. ваша місцева компанія з очищення водостоків

Ми пропонуємо різні види послуг з очищення водостоків, залежно від ваших потреб. Деякі домовласники хочуть отримати повний спектр послуг. очищення дощової каналізації, прибирання та вивезення сміття. Інші клієнти воліють, щоб ми просто прочистили їхні водостоки і залишили все як є. Це залежить від вас! Ми віримо в те, що надаємо нашим клієнтам послуги, які вони хочуть, а не продаємо їм те, що, на нашу думку, їм потрібно.

Ваша фізична безпека важливіша за чисті водостоки. Ось чому важливо довірити професіоналам підніматися по драбині і виконувати небезпечну, брудну роботу з прочищення водостоків. Наша команда застрахована, тому, якщо нещасний випадок все ж таки трапиться, не тільки наші технічні працівники, але й наші клієнти будуть застраховані. Підтвердження страхування. це серйозна справа, і в Gleam Team ми серйозно ставимося до безпеки.

Чому важливі чисті водостоки?

Переповнені водостоки не тільки неефективні та непривабливі, але й можуть призвести до значних збитків для вашого будинку або бізнесу. Ось деякі негативні наслідки засмічення водостоків:

 • Переповнені водостоки
 • що ростуть уздовж лінії даху
 • Пошкоджений водою дах
 • Стояча вода проти фундаменту вашого будинку
 • Гнила або пошкоджена фасція
 • Зламані або падаючі водостоки

Очищення водостоків від сміття впливає не лише на естетичний вигляд вашого будинку. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб запланувати планове обслуговування.

Обслуговування водостоків

Ми можемо допомогти позбавити вас клопоту з підтримання чистоти ваших водостоків, пропонуючи нашу програму технічного обслуговування. Ми рекомендуємо очищати ринви щонайменше кожні півроку. Тут, у Сан-Антоніо, ми спостерігаємо значне зростання потреб у очищенні водостоків як після падіння пилку навесні, так і після осінніх дощів.

Звичайно, якщо ви очистите водостоки взимку або влітку, ви все одно будете добре підготовлені до листя, пилку та дощу, коли вони прийдуть. Коли прийде час для обслуговування водостоків, ми зв’яжемося з вами, щоб нагадати про заплановане чищення. Як додатковий бонус, при підписанні дворічної угоди на обслуговування, ви отримуєте 10% знижку на послуги. і ваша ціна буде зафіксована на 2 роки! Ми вас застрахували!

Захист водостоку від крапель RainDrop

Ще одним рівнем захисту, який ми з гордістю пропонуємо, є система захисту ринв під назвою RainDrop. Протягом нашого 11-річного досвіду роботи з водостоками та роботи з системами захисту водостоків, починаючи від грубих екранів і закінчуючи двійниками мостів, ми знали, що для наших клієнтів важливо, щоб ми пропонували систему, яка дійсно робила те, що потрібно, а не погіршувала ситуацію!

Ми вважаємо, що ринви RainDrop забезпечують достатній захист без ризику засмічення або постійного викривлення, які ми зазвичай бачимо в металевих системах. плюс ці ринви, на нашу думку, є естетично привабливими. Ми пропонуємо безкоштовну особисту консультацію, щоб дізнатися, чи підійде вам цей варіант краще.

Почистіть водостік вже сьогодні

Незалежно від того, чи хочете ви почистити водостоки вперше, чи зацікавлені в сезонному обслуговуванні, зверніть увагу на послуги з чищення водостоків від нашої команди! Ми тут не тільки для того, щоб прочистити ваші водостоки. Дозвольте нам помити ваш сайдинг під тиском або м’яко помити ваш дах. Ваш будинок і бізнес можуть виглядати як нові з зовнішнім прибиранням від нашої команди.

Тут, у Gleam Team, ми робимо прибирання фасаду вашої будівлі легким і безпроблемним. Зв’яжіться з нашою командою для отримання додаткової інформації або заплануйте очищення водостоків на сьогодні!

Команда Gleam

7715 Mainland Dr, Ste. 108 San Antonio, TX 78250

Місцеве очищення водостоків житлових будинків у Санта-Розі, Каліфорнія

Потрібна надійна та місцева служба очищення водостоків?

Чисті та прозорі водостоки дозволяють воді вільно стікати з вашого даху на землю і відводити її подалі від вашого будинку.

Там, де ростуть дерева, сезонне очищення водостоків особливо важливе, щоб запобігти блокуванню водостічних труб, що може призвести до дорогого пошкодження води.

Жолоби та водостоки часто забиваються:

 • Розщеплення мулу на асфальтовому/черепичному даху
 • Листя дерев, насіння, мохи та водорості
 • Сторонні предмети в ринвах, такі як кульки, іграшки та ялинкові гірлянди
 • Будівельне або перекривне сміття, залишене будівельниками, таке як деревина, цвяхи та кріплення. Може іржавіти та пошкоджувати водостоки. Ми бачимо це часто!

Ми рекомендуємо проводити чистку водостоків раз на 1-3 роки, залежно від кількості дерев і чагарників поблизу. Ми також рекомендуємо проводити прибирання після будівництва нового будинку або нових робіт на даху.

Гарантія на наші послуги з очищення водостоків

Кожна послуга з чищення водостоків надається з гарантією на весь сезон. Ми повернемось безкоштовно, якщо у вас виникнуть проблеми з роботою водостоків.

Кожна послуга з очищення водостоків, яку ми виконуємо, включає в себе:

 • Перевірка на наявність протікань і пошкоджень
 • Очищення даху від сезонного сміття
 • Повне очищення водостоку від сміття
 • Промивання для забезпечення вільного протікання водостоку
 • Догляд за ландшафтом та очищення
 • Гарантія на наші послуги з очищення водостоків

Безкоштовні оцінки!

Ми можемо оцінити вартість миття вікон, сонячних панелей або водостоків за допомогою базової інформації.

Зателефонуйте або натисніть кнопку нижче. Наші оцінки завжди безкоштовні!

Доступні рішення для миття вікон в районі затоки

очищення, сонячних, панель, чому

Доступні професійні послуги з повного очищення вікон у районі затоки

Доступна сімейна компанія з миття вікон у районі затоки Сан-Франциско, наша мета. запропонувати найкращі доступні послуги з миття вікон для всього району затоки.

Наші економічно ефективні послуги з миття зовнішніх і внутрішніх вікон включають в себе послуги з очищення водостоків, миття електроприладів, миття мансардних вікон і очищення сонячних панелей, завжди справедливу і чесну оцінку цін на всі послуги з прибирання!

Лучано, власник та оператор компанії, вважає, що до людей потрібно ставитися з повагою, і що компанія прагне бути не найдешевшою, а найкращою у наданні надійних професійних послуг з миття вікон у районі затоки Сан-Франциско, не жертвуючи при цьому якістю

Професійні якісні послуги з миття вікон в районі затоки

очищення, сонячних, панель, чому

Підвищуйте продуктивність бізнесу та залучайте більше клієнтів завдяки чистим вікнам, доглянутим водостокам, мансардним вікнам та сонячним панелям, а також це стосується власників будинків, які хочуть продати або здати в оренду свою нерухомість і бажають справити незабутнє враження.

Доглянута власність показує, що ви дбаєте і звертаєте увагу на деталі, і завжди пропонуєте найкраще іншим, будь то ваші клієнти або ваша сім’я.

Такі деталі, як миття під високим тиском, чисті вікна, через які ви можете бачити, незасмічені жолоби та водостоки, чисті вікна та ущільнювачі, а також сонячна панель, яка є чистою та зберігає максимум сонячного світла, заощаджуючи ваш час та гроші!

Ми є місцевою застрахованою професійною компанією з миття вікон у районі затоки Сан-Франциско, з більш ніж 15-річним досвідом роботи, що обслуговує всю затоку, Лучано все ще особисто контролює більшість робочих місць з миття вікон, щоб забезпечити послідовність та якість.

У нас є спеціальні пропозиції для постійних клієнтів з миття вікон, а також реферальна програма та постійні знижки! Наймаючи наші послуги з миття вікон та супутні послуги, ви отримуєте найкращі професійні послуги з миття вікон у районі затоки Сан-Франциско.

Історія компанії з миття вікон Bay Area

Я заснував цю компанію з миття вікон після тривалого навчання як з миття вікон, так і з надання інших послуг. миття під тиском, чищення дахових вікон, водостоків і сонячних панелей, що йшли в комплекті, а також 100-годинний курс “Досконалість в обслуговуванні клієнтів”.

Завдяки мудрості вчення мого батька про дім і сім’ю, я зрозумів цінність і важливість прийняття рішення про те, кому слід надати право входити і бути частиною вашого особистого або ділового простору. Це принцип, якого дотримується моя компанія.

Я застосовую 4 наріжні камені до розчину для миття вікон Splash Window Cleaning Solution Bay Area

Залишити відповідь