Новий сонячний дах імітує бітумну черепицю, аж до цвяхів. Повний сонячний дах

Думаєте про сонячний дах від Tesla?? Ось все, що вам потрібно знати

Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та політикою Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Вперше запущена в 2016 році, система сонячних дахів Ілона Маска взяла штурмом світ фотоелектричної енергетики (PV). Сонячна черепиця Tesla. не єдина сонячна черепиця на ринку, але одна з найпривабливіших і найдорожчих.

Сонячна черепиця пропонує зовсім інший підхід до сонячних фотоелектричних установок, кінцевий продукт, безперечно, набагато кращий з естетичної точки зору, ніж традиційні сонячні фотоелектричні установки, і прагне додати прохолодний фактор до генерації власної енергії.

Хоча Tesla стверджує, що її сонячна покрівля є конкурентоспроможною з точки зору надання рішення “два за ціною одного” (ви отримуєте новий дах), в кінцевому підсумку, доказ пудингу знаходиться під час їжі.

Отже, чи справді сонячний дах Тесла. це те, про що говорять?? Давайте чесно подивимося.

Що таке сонячний дах Tesla?

Сонячна черепиця Tesla, як і інші сонячні черепиці, являє собою інноваційну систему спеціально розроблених покрівельних плиток або гонту. На відміну від звичайних сонячних фотоелектричних панелей, які монтуються на існуючий дах, сонячний дах виступає в якості прямої заміни існуючого покрівельного покриття.

Система дозволяє потенційним клієнтам отримувати вигоду від генерації власної енергії, не порушуючи при цьому естетичний вигляд їхніх будинків. Безпрограшний варіант.

новий, сонячний, імітує, черепицю, цвяхів

Сонячна покрівля Tesla складається з двох основних типів текстурованої склочерепиці. Перша є суто декоративною і називається неактивною. Вони виглядають точно так само, як і другий вид, який називається Active, щоб забезпечити однорідний вигляд готової покрівлі.

Активна черепиця. це, по суті, невеликі, розміром з черепицю, сонячні панелі, які інтегровані в основну поверхню даху в стратегічних місцях, щоб максимізувати їх ефективність. У більшості випадків більша частина південної або західної частини даху буде складатися з активної черепиці, а решта поверхні буде складатися з візуально схожої неактивної черепиці.

Активна черепиця, як і звичайні сонячні панелі, також буде встановлена якомога ближче до найкращого кута падіння сонячних променів протягом усього року. У північній півкулі це максимально наближений до 60 градусів нахил, який на більшості вітчизняних будинків становить близько 30-45 градусів, залежно від кута нахилу вашого існуючого даху.

Звичайно, якщо ви вирішили встановити сонячний дах, ваш старий дах потрібно буде повністю зняти і замінити.

Система також може використовуватися з сонячним інвертором Тесла для перетворення постійного струму, що генерується черепицею, в змінний струм, який можна використовувати у вашому домі. Хоча інвертори інших виробників також можуть використовуватися, використання власного обладнання Tesla гарантує, що системи будуть працювати з меншою кількістю потенційних проблем.

Цей інвертор також дозволяє вам встановити батарею Tesla Powerwall для зберігання надлишкової енергії, якщо ви бажаєте.

Система була розроблена у співпраці між Tesla та її дочірньою компанією SolarCity і вперше була анонсована у 2016 році. Однак лише у 2018 році Tesla та SolarCity змогли розпочати виробництво та постачання своїх перших сонячних дахів.

З тих пір Tesla продовжує вдосконалювати технологію, і її останній варіант, Solar Roof V3, може похвалитися найкращою на сьогоднішній день ефективністю і довговічністю. Продукт поставляється з щедрою 25-річною гарантією на захист від атмосферних впливів.

Чудово, але які є мінуси? Один з них полягає в тому, чи дійсно Tesla обслуговує ваш географічний регіон.

Здебільшого Tesla зможе забезпечити установку на більшій частині континентальної частини Сполучених Штатів. Однак у деяких штатах вони можуть використовувати для цього авторизованих інсталяторів.

Те ж саме стосується і інших частин світу, причому розгортання триває по всьому світу. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися, чи обслуговують вони ваш регіон, найкраще зв’язатися з Tesla або спробувати отримати пропозицію, і вони скажуть вам.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Згідно з даними фактичних котирувань Tesla, їхня система Solar Wall коштує приблизно 1.80 за згенерований ват електроенергії для їхньої активної черепиці. Вартість неактивної черепиці варіюється в залежності від складності покрівлі, про яку йде мова.

Для простих дахів.e., базові скатні дахи починаються приблизно від 13.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів, таких як шатрові або багаторівневі дахи, ця черепиця повинна коштувати близько 15.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів (i.e. Наприклад, якщо дах з перехресними скатами, крутим або змінним нахилом, різною висотою або з великою кількістю перешкод, витрати можуть досягати 18.54 за квадратний фут.

З вас також стягується плата за демонтаж та утилізацію старого даху в розмірі близько 3.55 за квадратний фут.

Як і будь-яка інша сонячна енергетична установка, фактична вартість буде варіюватися в залежності від розміру покриття даху, місця розташування та конструкції будівлі. Невеликі скатні дахи на одноповерховому будинку будуть значно дешевшими, ніж, наприклад, великий складний дах на багатоповерховому будинку.

новий, сонячний, імітує, черепицю, цвяхів

Це пов’язано з різними причинами, але головними з них є додаткові витрати на обладнання для доступу до вищих дахів або збільшення часу на проектування та встановлення даху на більших і складніших дахах, таких як двосхилі дахи.

Tesla також може вимагати від клієнтів модернізації їхніх електричних систем для того, щоб вони могли працювати з їхньою системою сонячних дахів. Модернізація елементів, таких як електричні панелі, може коштувати від 5 000 доларів і вище.

Однак, щоб дати вам приблизну оцінку, використовуючи власний калькулятор Tesla, сімейний будинок хорошого розміру коштуватиме близько 70 000 доларів, щоб встановити 8-дюймовий інвертор.05 кВт система до податкових пільг. Ця цифра базується на будинку в Нешвіллі, штат Техас, площею 2500 футів 2 (232 м2 ) і середньомісячним рахунком за електроенергію 115 доларів (це був показник U.S. в середньому у 2019 році, згідно з ОВД).

Це, за оцінками Тесли, повинно виробляти для цього гіпотетичного будинку десь 12 800 кВт-год/рік, або приблизно 100% споживання електроенергії будівлею. Ви також отримуєте додатковий бонус (за додаткову плату) зберігання енергії з цією системою, що є значною перевагою над деякими звичайними домашніми сонячними панелями.

Якщо ця оцінка є точною, це має забезпечити період окупності (час, необхідний для повернення початкових інвестицій) близько 50 років, плюс-мінус. Це, ймовірно, буде ближче до 40 років після того, як податкові пільги будуть враховані для зменшення ваших початкових капітальних витрат.

Інша оцінка для даху площею 1700 футів 2 (158 м2) в Каліфорнії з рахунком за електроенергію в 150 доларів на місяць склала 39 000 доларів до того, як з’явилися пільги для 6-відсоткових сонячних панелей.13-кіловатна система. Слід зазначити, що ця цитата була отримана в 2022 році і для іншого штату, тому витрати, ймовірно, відрізняються з цієї причини.

Ви також повинні пам’ятати, що вартість енергії з мережі, ймовірно, зростатиме з часом, тому реальна окупність, ймовірно, буде набагато коротшою, звичайно, не враховуючи будь-які витрати на обслуговування та очищення.

новий, сонячний, імітує, черепицю, цвяхів

Ми обрали цю площу, оскільки вона приблизно дорівнює середньому розміру нового сімейного будинку в США.

Для порівняння, встановлення звичайного масиву сонячних панелей аналогічного розміру коштуватиме близько 26 000 доларів США без урахування пільг. Використовуючи ті ж статистичні дані, що наведені вище, ви отримаєте справедливу окупність від 15 до 22 років, залежно від податкових пільг.

Однак пам’ятайте, що розрахунковий термін служби звичайних сонячних панелей також становить приблизно від 25 до 30 років, тому вам, ймовірно, доведеться замінити масив через кілька десятиліть.

Слід зазначити, однак, що до таких оцінок слід ставитися з певною часткою скептицизму. Остаточні цифри, ймовірно, будуть сильно відрізнятися в залежності від того, де розташований ваш будинок, якщо ви дійсно замовите установку.

Це особливо стосується звичайних сонячних панелей, і вам завжди рекомендується отримати кілька цінових пропозицій від рекомендованих інсталяторів, перш ніж давати дозвіл на виконання будь-яких робіт.

Будь-які витрати на такі інсталяції повинні також включати будь-які роботи з планування та проектування, необхідні до початку інсталяції. Це не тільки забезпечить максимально точний розрахунок витрат, але й виявить, чи підходить ваш існуючий дах для такої установки.

Останнє менш актуально для сонячних дахів Tesla, оскільки вони, як правило, є прямою заміною існуючого покрівельного покриття.

Ви також повинні мати на увазі, що витрати, ймовірно, будуть змінюватися з часом, оскільки витрати на робочу силу, витратні матеріали та матеріали будуть коливатися, враховуючи поточний економічний клімат. Можуть бути й інші витрати, такі як різні вимоги до планування місцевої влади, де це доречно.

Сонячні панелі проти. Сонячний дах Tesla: який краще?

Взагалі кажучи, за середньою вартістю за ват, сонячний дах Tesla насправді досить розумний, враховуючи всі обставини. За деякими оцінками, в Сполучених Штатах частка Tesla становить близько 1.80 за ват. Традиційні сонячні фотоелектричні панелі, як правило, коштують близько 3.00 за ват.

Однак будь-яке пряме порівняння між ними ускладнюється кількома факторами. По-перше, сонячний дах Tesla. це не просто кілька фотоелектричних панелей, а фактично новий дах і кілька фотоелектричних панелей в одному пакеті.

новий, сонячний, імітує, черепицю, цвяхів

Традиційні сонячні фотоелектричні панелі встановлюються там, де ваш дах може з ними впоратися, просто монтуються на існуючий дах без необхідності його заміни. Отже, для того, щоб забезпечити справедливе порівняння, нам потрібно зробити подібний до подібного підсумок.

Новий сонячний дах імітує асфальтову черепицю, аж до цвяхів

 • Тім де Шант
 • 01/4/2022 7:17 pm
 • Категорії: Техніка

новий, сонячний, імітує, черепицю, цвяхів

читач Коментарі та думки власників

Нова сонячна технологія, представлена вчора на виставці CES, може зробити дахи, що виробляють енергію, мейнстрімом, покладаючись на старий будівельний матеріал. цвяхи.

Протягом багатьох років домовласники, які хотіли отримати сонячну енергію, знімали старі дахи з черепиці, додавали нову, а потім встановлювали зверху великі сонячні панелі, використовуючи міцні рами. Ця модель добре працює, але вона також створює двоетапний процес, який інженери прагнуть спростити.

Багато компаній запропонували свій погляд на сонячні дахи, але поки що вони залишаються нішевими продуктами. GAF Energy сподівається змінити це за допомогою сонячної черепиці Timberline Solar Energy Shingle, яка виглядає дуже схожою на типову асфальтову черепицю. Але їх ключова особливість полягає не стільки в тому, що вони імітують зовнішній вигляд бітумної черепиці, скільки в тому, що вони встановлюються майже таким же чином. Покрівельники можуть покласти гнучкі листи вниз і прибити верхню смугу до даху так само, як це робиться для традиційних дахів.

Покладаючись на процес монтажу черепиці, GAF Energy розраховує на масштаби покрівельної індустрії, щоб зробити сонячну енергію більш доступною. “Покрівельна екосистема в 20-30 разів більша за сонячну. У Сполучених Штатах 200,000-300,000 людей щороку отримують нову сонячну систему. Понад 5 мільйонів людей отримують новий дах”. сказав Мартін ДеБоно, генеральний директор GAF Energy, в інтерв’ю Ars. “Наше нововведення полягає в тому, що тепер у вас є сонячний дах, який можна прибити цвяхами, що відповідає способу встановлення більшості дахів”.”

Новий погляд на стару ідею

Концепція сонячного даху існує вже багато років, і поки що найвідомішою є концепція Тесли. Їхні сонячні дахи стильні та витончені, з черепицею, що виробляє енергію, яку майже не відрізнити від звичайної черепиці. Але, незважаючи на кілька переглядів, їх все ще складно встановити за розумну ціну. Тільки в цьому році компанія значно підвищила вартість своїх сонячних дахів, додавши фактор “складності даху”, який впливає на загальну ціну.

новий, сонячний, імітує, черепицю, цвяхів

Підхід GAF Energy намагається спростити кілька частин процесу. Перша, за словами ДеБоно. це залучення клієнтів. Інсталятори сонячних батарей витрачають величезні суми на залучення нових клієнтів, що додається до ціни кожної установки. Минулого року монтажники витратили 0.75 за ват, щоб знайти нових клієнтів, за даними аналітиків WoodMackenzie. У типовій системі потужністю 7 кВт залучення клієнтів додає 5 250 доларів, або близько 23 відсотків вартості системи. Для порівняння, ДеБоно сказав, що “покрівельники витрачають дуже мало на продажі та маркетинг.”

Читати далі

Компанія прагнула скоротити час і складність процесу інсталяції, використовуючи формат, який знайомий покрівельникам. Вони також збільшили розміри кожної черепиці, що скорочує загальний час встановлення всього даху.

Нарешті, GAF Energy перемістила більшу частину проводки на дах замість того, щоб ховати її під черепицею. Ряди сонячних черепиць з’єднані між собою ланцюжком і з’єднані проводкою, яка виглядає як шви на металевому даху. Кожна проводка підтримує 2 кВт сонячних панелей. Покрівельники роблять електричні з’єднання між черепицею, а електрик перевіряє їх під час встановлення інвертора та підключення системи до електромережі.

Багато налаштувань

Інженери змінили схему проводки на основі досвіду компанії з попередніми поколіннями сонячних дахів. “У нашому поточному продукті, Decotech, дроти знаходяться знизу”. сказав ДеБоно. “Коли інспектор хоче побачити електропроводку. це ведмідь, коли ти знімаєш мигалку. І аналогічно для інших вбудованих фотоелектричних дахів, якщо інспектор скаже: “Я хочу побачити, що всі з’єднання зроблені”, ви піднімете водонепроникний шар, щоб показати йому.” З новою системою верхнього монтажу монтажникам потрібно лише зняти водонепроникну кришку. Такий підхід також має спростити пошук і усунення несправностей та ремонт.

новий, сонячний, імітує, черепицю, цвяхів

ДеБоно також зазначив, що завдяки меншому розміру панелі легше отримати більшу ефективність від системи. “Оскільки кожна з наших панелей має потужність 45 Вт і лише 10 вольт, ми маємо доступ до цілої низки електронних компонентів, які не повинні витримувати 300 Вт при 50 вольтах”. сказав він. “Це дозволяє нам більш ефективно використовувати електроенергію, що виробляється з цих панелей.”

Самі панелі виготовлені з монокристалічних елементів PERC, що розшифровується як “пасивний емітер і тильний контакт”. тип конструкції, який дозволяє частині фотонів, що проходять через панель, відбиватися назад до неї. Це допомагає підвищити ефективність до 23 відсотків на комірку, сказав ДеБоно. (Він не сказав, хто їхній постачальник, але підкреслив, що вони зроблені не в Китаї).) Елементи закріплені на гнучкій підкладці і накриті загартованим склом, яке витримує град. Вся система може витримувати ураганний вітер зі швидкістю до 130 миль/год і має клас пожежної безпеки А. UL сертифікував черепицю як сонячні панелі та покрівельні матеріали, що є першим випадком, і по ній можна ходити, як по традиційній черепиці.

новий, сонячний, імітує, черепицю, цвяхів

Хоча вся система використовує один інвертор, GAF Energy додала до панелей електроніку, яка дозволяє їм справлятися з затіненням. А оскільки сонячні гонтові панелі відносно невеликі, вони повинні бути в змозі забезпечити більшу потужність в тінистих умовах, ніж традиційні, більші панелі.

На весь дах надається гарантія на 25 років, і ДеБоно сказав, що вони будуть пропонувати більш повну гарантію, яка також буде включати гарантовану потужність. Крім того, він зазначає, що материнська компанія GAF Energy, Standard Industries, існує вже більше століття. “Незалежно від того, досягнемо ми успіху чи зазнаємо невдачі, материнська компанія буде поруч, щоб задовольнити наші гарантійні вимоги”. сказав він.

Чи правильна ціна?

Велике питання, звичайно, в ціні. ДеБоно не назвав точну цифру, оскільки загальна вартість включає в себе установку і решту покрівлі, які залежать від ринку. Але “домовласник не заплатить за сонячний дах GAF більше, ніж якби він купив новий дах і попросив когось покласти на нього сонячну батарею”. Це наш орієнтир”. сказав він. “Зараз ми вдвічі дешевші за сонячні дахи Tesla на будь-якому ринку.”

Читати далі

Хоча GAF Energy анонсувала черепицю вчора, ДеБоно сказав, що вони вже встановлюють її на різних ринках США. “Ми фактично встановили це. У нас є дозволи, ми пройшли перевірки.”

ДеБоно сподівається, що, продаючи новий дах і сонячну енергію в одному пакеті, його компанія зможе переконати більше людей перейти на сонячну енергію. “Ми говоримо. сказав він. що за допомогою цього даху, панове та пані клієнти, ви можете виробляти достатньо електроенергії, щоб вона не тільки оплачувала сонячну систему, але й оплачувала сам дах”. І це дуже переконлива ціннісна пропозиція.”

Чи варто замінити дах на сонячну черепицю?

Ми є незалежною, підтримуваною рекламою службою порівняння. Наша мета. допомогти вам приймати більш розумні фінансові рішення, надаючи вам інтерактивні інструменти та фінансові калькулятори, публікуючи оригінальний та об’єктивний контент, надаючи можливість проводити дослідження та порівнювати інформацію безкоштовно. щоб ви могли впевнено приймати фінансові рішення. Bankrate має партнерські відносини з емітентами, включаючи, але не обмежуючись ними, American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi та Discover.

Як ми заробляємо гроші

Пропозиції, які з’являються на цьому сайті, надходять від компаній, які компенсують нам витрати. Ця компенсація може вплинути на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті, включаючи, наприклад, порядок, в якому вони можуть з’являтися в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Але ця компенсація не впливає на інформацію, яку ми публікуємо, або на огляди, які ви бачите на цьому сайті. Ми не охоплюємо весь спектр компаній або фінансових пропозицій, які можуть бути доступні для вас.

На цій сторінці

новий, сонячний, імітує, черепицю, цвяхів

Стрілка Права Старший редактор, Житлове кредитування

Трой Сігал. старший редактор Bankrate. Вона редагує статті про домоволодіння на додаток до статей про тонкощі іпотеки та кредитування під заставу житла.

Обіцянка Bankrate

У Bankrate ми прагнемо допомогти вам приймати розумні фінансові рішення. Хоча ми дотримуємося суворої редакційної чесності. ця публікація може містити посилання на продукти наших партнерів. Ось пояснення того, як ми заробляємо гроші.

Обіцянка Bankrate

Заснований у 1976 році, Bankrate має багаторічний досвід допомоги людям у прийнятті розумних фінансових рішень. Ми підтримуємо цю репутацію вже понад чотири десятиліття, демістифікуючи процес прийняття фінансових рішень і надаючи людям впевненість у тому, які дії робити далі.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Весь наш контент написаний висококваліфікованими фахівцями та відредагований експертами, які гарантують, що все, що ми публікуємо, є об’єктивним, точним та достовірним.

Наші банківські репортери та редактори зосереджуються на питаннях, які найбільше хвилюють споживачів. найкращі банки, найновіші ставки, різні типи рахунків, поради щодо заощадження грошей та багато іншого. щоб ви могли почуватися впевнено, керуючи своїми грошима.

Редакційна доброчесність

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Наші відзначені нагородами редактори та журналісти створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення.

Ключові принципи

Ми цінуємо вашу довіру. Наша місія. надавати читачам точну та неупереджену інформацію, і ми дотримуємося редакційних стандартів, щоб забезпечити це. Наші редактори та репортери ретельно перевіряють редакційний контент, щоб переконатися, що інформація, яку ви читаєте, є точною. Ми підтримуємо брандмауер між нашими рекламодавцями та редакцією. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців.

Редакційна незалежність

Редакція Bankrate пише від імені ВАС. читача. Наша мета. дати вам найкращі поради, які допоможуть вам приймати розумні рішення щодо особистих фінансів. Ми дотримуємося суворих правил, щоб гарантувати, що наш редакційний контент не залежить від рекламодавців. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців, а наш контент ретельно перевіряється для забезпечення точності. Тому, незалежно від того, чи читаєте ви статтю або огляд, ви можете бути впевнені, що отримуєте достовірну та надійну інформацію.

Як ми заробляємо гроші

У вас є питання про гроші. Bankrate має відповіді. Наші експерти допомагають вам керувати своїми грошима вже понад чотири десятиліття. Ми постійно прагнемо надавати споживачам експертні поради та інструменти, необхідні для досягнення успіху в фінансовій сфері протягом усього життя.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що наш контент є чесним і точним. Наші відзначені нагородами редактори та репортери створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення. Контент, створений нашою редакцією, є об’єктивним, фактологічним і не залежить від наших рекламодавців.

Ми прозоро пояснюємо, як нам вдається надавати вам якісний контент, конкурентні тарифи та корисні інструменти, пояснюючи, як ми заробляємо гроші.

Bankrate.com. це незалежний, підтримуваний рекламою видавець і сервіс порівняння. Ми отримуємо компенсацію в обмін на розміщення спонсорських продуктів і послуг або за переходи за певними посиланнями, розміщеними на нашому сайті. Таким чином, ця компенсація може вплинути на те, як, де і в якому порядку з’являються продукти в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Інші фактори, такі як правила нашого власного веб-сайту, а також те, чи пропонується продукт у вашому регіоні або в обраному вами діапазоні кредитних балів, також можуть впливати на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті. Хоча ми прагнемо надати широкий спектр пропозицій, Bankrate не включає інформацію про кожен фінансовий або кредитний продукт чи послугу.

Будь-який домовласник, який турбується про вуглецевий слід та витрати на енергію, розглядав можливість використання сонячної енергії. зазвичай, у вигляді сонячних панелей. Але тепер є ще один варіант: повністю сонячний дах.

Сонячні дахи складаються з сонячної черепиці, також відомої як сонячна плитка, яка може встановлюватися поверх існуючої черепиці або встановлюватися самостійно. Таким чином, здатність збирати енергію вбудована в сам дах. Бітумна черепиця виконує всі ті ж функції, що і звичайна черепиця (захищає ваш будинок від стихії), є вогнестійкою і досить довговічною. Крім того, вони виглядають набагато витонченіше і безшовніше, ніж сонячні панелі.

Якщо ви плануєте замінити дах (або будуєте новий для нового будинку), сонячна черепиця може бути особливо своєчасним вибором. Закон про зниження інфляції, прийнятий у серпні 2022 року, пропонує розширені податкові пільги до 30 відсотків від вартості установок, що збільшує стимул для переходу на сонячну енергію.

Давайте проллємо більше світла на цю тему.

Що таке сонячна черепиця?

Сонячна черепиця або плитка схожа на звичайну черепицю для даху. Але замість того, щоб бути виготовленими з асфальту, глини або шиферу, вони виготовляються зі скла, яке містить фотоелектричні елементи. Фотоелектричні елементи діють як напівпровідники і передають енергію, зібрану від сонячного світла, в електрони, які потім можуть стати електричним струмом для живлення вашого будинку. Кожна черепиця зазвичай виробляє від 13 до 63 Вт енергії, залежно від бренду (одна з останніх, від лідера галузі Tesla, стверджує, що має максимальну потужність 71 Вт). Хоча вони обидва перетворюють сонячне світло в енергію, сонячна черепиця суттєво відрізняється від сонячних панелей (ми розглянемо відмінності пізніше).

Перша сонячна черепиця була розроблена хімічною компанією DOW Chemical Company, яка вийшла на ринок у 2011 році. Але концепція почала набувати серйозної популярності в 2016 році, коли Tesla придбала виробника Solar City і почала пропонувати те, що вона вважала “сонячним дахом Tesla”. Сьогодні існує кілька брендів черепиці для сонячних дахів, доступних через таких виробників, як CertainTeed, GAF Energy, Luma, SunTegra і, звичайно, Tesla. (Dow вийшов з гри).)

Середній розмір сонячної черепиці або плитки становить близько 12 дюймів завширшки та 86 дюймів завдовжки. Для даху стандартного розміру потрібно близько 350 сонячних плиток. Черепиця важить близько 13 фунтів на квадратний фут, тому більшість дахів можуть витримати її без додаткового посилення.

Скільки коштує сонячна черепиця?

Хоча останнім часом ціни на сонячні дахи знижуються, оскільки на ринок виходить все більше виробників, вони залишаються дорогими. В середньому, вартість встановлення сонячної черепиці становить від 21 до 25 доларів за квадратний фут або від 2100 до 2600 доларів за квадратний метр покрівлі. Таким чином, загальний проект може легко скласти в середньому від 60 000 до 75 000. принаймні. Це значно вище, ніж вартість звичайного даху (від 5,646 до 12,031. за даними HomeAdvisor). Навіть дорогі традиційні матеріали, такі як глина або шифер (від 800 до 1800 доларів за квадратний метр), коштують дешевше, ніж сонячна черепиця.

Вартість сонячної черепиці для даху залежить від кількох факторів:

 • Розмір даху: Чим більший дах, тим більше черепиці потрібно.
 • Ухил/нахил даху: Як і у випадку з будь-яким дахом, чим більший кут нахилу, тим складнішим/ризикованішим буде монтаж, що впливає на загальну вартість.
 • Розташування будинку: Витрати на робочу силу (монтаж) залежать від міста та штату.
 • Енергетичні потреби вашого будинку.
 • Конкретний виробник / марка черепиці або черепиці.

Тим не менш, ціни на сонячну черепицю впали з моменту їх впровадження, і вони можуть продовжувати падати, враховуючи значні стимули та гранти на впровадження сонячної енергетики, передбачені Законом про зниження інфляції, як для будівельників, так і для споживачів. Асоціація галузей сонячної енергетики вважає, що інвестиції IRA в чисту енергію сприятимуть “ренесансу в американському виробництві сонячної енергії”, що призведе до зниження витрат. як зазначено в його нещодавньому звіті “Каталізація американського виробництва сонячної енергії”.

Що ви заощаджуєте на витратах на електроенергію?

Незважаючи на те, що встановлення сонячного даху є дорогим, він може заощадити в довгостроковій перспективі. Залежно від кількості плиток на даху, сонячна черепиця може знизити витрати на електроенергію від 40 до 60 відсотків, згідно з даними сайту SolarReviews, що спеціалізується на споживчій освіті. Крім того, ви можете мати право на податкові пільги на федеральному рівні та рівні штату.

Допомагаємо трохи вгамувати негайну кризу: Згідно з нещодавно прийнятим Законом про зниження інфляції, власники будинків, які встановлюють сонячну черепицю, матимуть право на 30-відсотковий податковий кредит на вартість установки. Починаючи з 2023 податкового року, цей кредит продовжується до 2032 року (а потім зі зниженим відсотком до 2034 року). Кілька штатів пропонують кредити, знижки та інші стимули.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей

Як сонячна черепиця, так і сонячні панелі можуть бути чудовим варіантом, щоб підняти енергоефективність вашого будинку на новий рівень. Але що краще для вас? Переваги кожного з них у двох словах:

Сонячна черепиця Сонячні панелі
стійкість до погодних умов та довговічність Може бути більш енергоефективною в залежності від нахилу даху, впливу сонячного світла
Більша економія рахунків за електроенергію Коротший час встановлення
естетично привабливі (менше потенційних проблем з ОСББ) Недорогий монтаж

Які переваги сонячного даху?

У порівнянні зі звичайними дахами та сонячними панелями, інвестиції в сонячну черепицю мають ряд переваг.

 • Прогнозується, що вони будуть довговічними (30-40 років)
 • Вони зменшують споживання енергії/вуглецевий слід та рахунки
 • Вони краще поєднуються і нагадують традиційні покрівельні матеріали
 • Вони більш економічно ефективні на ват сонячної енергії, ніж сонячні панелі
 • Їх легше обслуговувати, ніж сонячні панелі

Які недоліки сонячного даху?

Недоліки сонячної черепиці пов’язані з тим, що вона є новою технологією.

 • Доступність більш обмежена
 • Вони дорожчі, ніж звичайні дахи та сонячні панелі
 • Вони мають менше варіантів стилю та кольору
 • Оскільки вони є частиною самого даху, їх не можна встановлювати під кутом, як сонячні панелі, для отримання максимальної енергії
 • Вони не сприяють установці “зроби сам

Останнє слово про сонячну черепицю

Сонячна черепиця все ще досить нова, а це означає, що досвідчені монтажники та підрядники можуть бути обмежені у вашому регіоні. І, звичайно, їх точна тривалість життя і довговічність все ще залишається під питанням: Жодна з них не існує достатньо довго, щоб підтвердити поточні прогнози. Також поки що не дуже зрозуміло, як вони вплинуть на вартість перепродажу будинку (хоча екологічні характеристики, в цілому, стають все більш популярними серед покупців житла).

Проте, якщо ви є екологічно свідомим домовласником, який потребує повної заміни даху або даху для нової будівлі, сонячна черепиця варта того, щоб її розглянути. Оскільки деякі штати зараз вимагають, щоб новозбудовані будинки були обладнані сонячними батареями, а розширені федеральні податкові пільги вступають в силу з 2023 року, час переходити на сонячну енергію може настати вже зараз.

Скільки коштує покрівля з сонячної черепиці GAF Timberline?

новий, сонячний, імітує, черепицю, цвяхів

Зі зростанням популярності виробництва сонячної енергії домовласники починають замислюватися про перехід на сонячну енергію, коли настає час заміни даху. Це може бути чудовою ідеєю, оскільки використання вашого даху для виробництва сонячної енергії може бути солідною інвестицією.

Але правда в тому, що не кожен зможе дозволити собі інвестувати в сонячну енергію. Ось чому важливо знати, скільки буде коштувати заміна покрівлі з використанням нової сонячної черепиці GAF Timberline. Перш ніж вирішити, чи підходить це для вашого будинку.

На жаль, покрівельні підрядники люблять тримати свої номери під замком. До тих пір, поки ви не запропонуєте запросити їх до себе додому для перевірки. Ми не згодні з цим.

Наша сім’я в RoofCrafters Roofing вже майже 3 десятиліття допомагає домовласникам приймати рішення про заміну покрівлі. Тому ми допоможемо вам визначити, чи буде дах з сонячної черепиці GAF вигідною інвестицією і чи впишеться він у ваш бюджет.

У цій статті ви дізнаєтеся:

 • 5 основних факторів, які впливають на вартість
 • Середня вартість покрівлі Timberline Solar ES
 • Переваги виробництва сонячної енергії

До кінця статті, сподіваємося, ви отримаєте всі відповіді, необхідні для того, щоб вирішити, чи буде сонячна черепиця відмінною інвестицією для вас.

Фактори, що впливають на вартість покрівлі з бітумної черепиці GAF Solar

Ми не можемо назвати вам точну ціну, не знаючи всіх багатьох факторів, які використовуються для розрахунку вартості.

5 основних факторів, які впливають на вартість виробництва сонячної енергії:

  Площа вашого даху.

Площа вашого даху

Є кілька факторів, які впливають на заміну даху. Розмір вашого даху є одним з багатьох факторів, який також має один з найбільших впливів на інвестиції в сонячну покрівлю. Заміна сонячної покрівлі вимагає придбання спеціально розробленої бітумної черепиці. Нова бітумна черепиця GAF Solar HD майже на 2 дюйми більша за стандартну архітектурну черепицю. Так, це означає заміну всього даху. Ми не можемо просто додати сонячну черепицю до існуючого даху.

Нова черепиця GAF Timberline Solar HD розроблена для сумісності з черепицею GAF Timberline Solar Energy, що виробляє енергію. Для цього необхідно придбати правильну кількість бітумної черепиці Timberline Solar Energy Shingles, яка забезпечить енергією ваш будинок. Це підводить нас до наступного фактору. споживання енергії.

Яке середньорічне енергоспоживання вашого домогосподарства?

Споживання електроенергії з плином часу вимірюється у ват-годинах. Ваш постачальник електроенергії або комунальна компанія зазвичай вимірює використання в кіловат-годинах або кВт-год. (кВт-год = кіловат-годину) Один кВт-год. це один кіловат, що генерується протягом однієї години. Припустимо, ви використовуєте 40-ватну лампочку протягом п’яти годин, ви використали 200 ват-годин або 0.2 кВт-год електроенергії.

Ми всі використовуємо різну кількість енергії. Це залежить від того, наскільки енергоефективним є ваш будинок і наскільки ви свідомо ставитеся до використання енергії. Хороша новина полягає в тому, що ви можете зменшити обидва показники і, в свою чергу, заощадити купу грошей. Це дійсно має значення, скільки електроенергії ви споживаєте щорічно. Як тільки ми дізнаємося, скільки кВт вам потрібно, ми можемо ефективно розрахувати розмір сонячної системи, необхідної для живлення вашого будинку. Чим менше енергії ви споживаєте, тим менша сонячна система вам потрібна.

Скільки скатів даху, звернених до сонця, у вашому будинку?

Ми використовуємо один з багатьох інструментів для визначення кількості сонця на вашому даху. Кількість великих схилів, звернених до сонця, також вплине на те, скільки масивів сонячної черепиці знадобиться. Оптимальними схилами даху, орієнтованими на сонце, як правило, є східні та південні схили даху.

Затінені схили даху можуть потребувати компенсації. Що означає встановлення більшої кількості масивів сонячної черепиці на менш оптимальних схилах. Іноді потрібна компенсація. Нам потрібно виробляти достатньо електроенергії, щоб забезпечити ваш будинок електроенергією, виходячи з вашого річного енергоспоживання. Після того, як це визначено, наступним основним фактором, що впливає на вартість, є складність вашого даху.

Складність заміни покрівлі вплине на вартість

Чи крутий у вас дах?? Крутизна нахилу вашого даху матиме великий вплив на розрахунок кінцевої вартості ваших сонячних інвестицій. Тому що безпека та налаштування займають більше часу. А покрівельники не можуть працювати так швидко. Повільніший час монтажу збільшує трудовитрати на будь-який проект з благоустрою будинку.

Ми розглядаємо інвестиції в нову інтегровану сонячну черепицю як два проекти з покращення будинку в одному. Новий дах і нова сонячна система, все в одному. Майте на увазі, що після встановлення сонячного даху електрики повинні будуть потрапити на дах, щоб підключити всю електропроводку, щоб ваша нова система запрацювала. Якщо ваш дах крутий або важкодоступний, трудомісткість установки також збільшиться. Труднощі або складність вплинуть на вартість.

Хороша новина полягає в тому, що наявні стимули можуть компенсувати ці витрати, а також ваш новий дах.

Які стимули доступні для використання вашого даху для виробництва енергії?

Фінансові стимули приймають різні форми. Доступні стимули часто допомагають зменшити початкові інвестиції. Таким чином, набагато легше отримати прибуток від інвестицій за коротший проміжок часу. Наш федеральний уряд та уряди штатів мають стимули, щоб допомогти домовласникам дозволити собі виробляти екологічно чисту енергію.

Ось список найпопулярніших стимулів для сонячної енергетики:

 • Федеральний податковий кредит на сонячну енергію
 • Державні податкові пільги
 • Чистий облік
 • Місцеві сонячні стимули
 • Звільнення від податку з продажу
 • Звільнення від податку на нерухомість
 • Виробничі стимули
 • Грошові стимули

Стимули допоможуть знизити вартість і в багатьох випадках компенсувати витрати на заміну даху. Таким чином, поєднання двох проектів з покращення житла в одному є досить простим рішенням.

Скільки коштує дах з дерев’яних панелей Timberline Solar ES?

Як бачите, є багато факторів, які впливають на вартість нового сонячного даху. Для нас було б майже неможливо надати вам точну вартість, не знаючи всіх факторів. Тому, щоб бути справедливими, ми надамо вам середню вартість даху Timberline Solar, встановленого на досить простому даху будинку площею від 2000 до 2500 квадратних футів. Справедливо?

Також дуже важливим є те, що будинок потребує сонячної системи для виробництва 7 кВт електроенергії. Оскільки площа будинку, який ми обрали, є середньою, більшість будинків потребують від 5 до 9 кВт електроенергії. Отже, сонячна система потужністю 7 кВт є середньою.

Ви можете очікувати, що середня вартість сонячної дахової системи складе від 35 000 до 40 000 доларів США. Це до вирахування будь-яких стимулів, згаданих раніше. Лише застосування федеральної податкової пільги у розмірі 26% знизить середню вартість електроенергії до 25 900-29 600 грн.

Майте на увазі, що середня ціна, яку ми надаємо, стосується повної сонячної покрівельної системи. Це включає повну заміну даху. Це означає встановлення нової бітумної черепиці Timberline Solar HD та встановлення достатньої кількості нової енергетичної черепиці Timberline для виробництва 7 кВт електроенергії. Два проекти з покращення будинку в одному.

Якщо вас турбує зростання вартості електроенергії. Це може бути відмінною інвестицією для вас. Ми не сумніваємося, що вартість електроенергії буде продовжувати зростати. Можливо, варто розглянути можливість виробництва власної чистої енергії та зменшення залежності від комунальної компанії.

Давайте розглянемо деякі інші переваги нової інтегрованої покрівлі з сонячної черепиці GAF.

Переваги виробництва сонячної енергії

Ось список того, що, на нашу думку, може бути топ-5 переваг вибору нової покрівельної системи GAF Timberline Solar для вашого будинку.

  Істотно скоротіть щомісячні рахунки за електроенергію.

Наймання чудового покрівельного підрядника для встановлення вашої сонячної покрівельної системи Timberline

Тепер, коли ви маєте уявлення про те, скільки коштуватиме перетворення вашого даху на енергозберігаючий актив. Ви, мабуть, готові найняти підрядника, щоб розпочати процес. Але пам’ятайте, що цифри, які ми надали, є лише середньою вартістю. Остаточна ціна буде визначена після того, як ваш місцевий елітний підрядник GAF Master Elite виконає огляд на місці.

Наша сім’я в RoofCrafters Roofing допомогла тисячам сімей за останні 3 десятиліття. Не тільки надаючи високоякісні матеріали та 25-річну гарантію на виготовлення. Але ми також допомагаємо, навчаючи їх про покрівельну індустрію. І направляючи їх до прийняття найкращих рішень для захисту своїх сімей на довгі роки.

Якщо ви вважаєте, що ми чудово підійдемо для ваших покрівельних або сонячних потреб і хочете, щоб ми приїхали подивитися, чи підходить вам сонячний дах, надішліть свою інформацію нижче. Ми з нетерпінням чекаємо на обговорення ваших сонячних цілей найближчим часом.

У RoofCrafters наша місія полягає в тому, щоб надати можливості для працевлаштування іншим процвітати та розвиватися, роблячи значний вплив на наші громади.

Не забудьте поділитися цією публікацією:

Залишити відповідь