Невеликий сонячний комплект для автономного проживання. Сонячний генератор для побутівки

Який найкращий сонячний генератор для життя поза мережею?

Знання того, який сонячний генератор є найкращим для життя поза мережею, значною мірою залежить від ваших потреб в енергії. Майте на увазі, що сонячні генератори визначаються їхньою потужністю, яка зазвичай зображується у ват-годинах (Вт/год). Після того, як ви знаєте свої потреби в енергії, ви можете дізнатися, який розмір сонячного генератора найкраще відповідатиме вашим потребам. Як правило, сонячні генератори найкраще використовувати для зарядки різних електронних пристроїв та роботи невеликих побутових приладів у вашому автономному будинку або будинку на колесах. важливо, що їх можна використовувати як чудове джерело аварійного резервного живлення на випадок відключення електроенергії або виходу з ладу вашої сонячної системи. У двох словах, який найкращий сонячний генератор для життя поза мережею? Ми рекомендуємо використовувати EP500 Pro разом із встановленою сонячною системою для найкращого досвіду життя поза мережею. EP500 Pro має потужність 5100 Вт-год з вбудованим інвертором чистої синусоїди потужністю 3000 Вт.

Як буде працювати сонячний генератор в автономному режимі?

Отже, ви збираєтеся вивести свій поточний будинок з мережі, або ви збираєтеся переїхати кудись у дику природу.

Ви розумієте, як буде працювати більшість ваших комунальних послуг, але як саме буде працювати ваш сонячний генератор в автономному режимі?

По суті, ваш сонячний генератор. це велика акумуляторна батарея. За винятком того, що це все в одному, тобто ви можете підключати речі безпосередньо до пристрою, щоб зарядити або живити їх.

Для того, щоб ваш сонячний генератор міг працювати в автономному режимі, вам потрібно мати можливість якось його заряджати.

Зараз всі наші сонячні генератори можна заряджати від електромережі, але оскільки ви живете поза мережею, єдиним варіантом для вас буде заряджатися від мережі:

Ми рекомендуємо заряджати генератор від сонячних панелей. Тим більше, що якщо ви живете поза мережею, у вас, швидше за все, вже встановлена система сонячних панелей.

Як довго сонячні панелі будуть заряджати мій сонячний генератор?

Все залежить від того, яку потужність має ваш сонячний генератор, і скільки фотоелектричних панелей/потужності ви маєте у своєму розпорядженні.

Чим більший ваш сонячний генератор, тим довше він буде заряджатися. Ви можете компенсувати цей час очікування підзарядки, збільшивши максимальну вхідну потужність.

Наприклад, наш сонячний генератор EP500 має потужність 5100 Вт-год. Якщо ви підключите загалом шість сонячних панелей потужністю 200 Вт, ви зможете повністю зарядити свій сонячний генератор за 4 години.75 годин.

(Це, звичайно, за умови, що ваші сонячні панелі розташовані під прямими сонячними променями).) Ви можете скористатися цим веб-сайтом, щоб визначити, скільки годин прямого сонячного світла може отримувати ваша місцевість, виходячи з історичних даних.

Сонячний генератор для автономного будинку

Ми вважаємо, що сонячний генератор найкраще використовувати в якості аварійного резервного джерела живлення для будинків, які все ще підключені до електромережі.

Однак, якщо ви хочете забезпечити електроенергією невеликий автономний будиночок, то сонячний генератор може бути ідеальним рішенням для вас.

Основною причиною цього є той факт, що ви зазвичай споживаєте набагато менше енергії в невеликому автономному будиночку, ніж у вашому звичайному будинку.

У цьому випадку ми рекомендуємо сонячний генератор EP500 для невеликих автономних будиночків.

Як довго працюють автономні сонячні генератори?

Сонячні генератори прослужать вам до тих пір, поки система зберігання енергії в акумуляторі все ще функціонує в достатній мірі.

Bluetti використовує батареї LiFePO4 (літій-залізо-фосфатні) у своїх останніх сонячних генераторах. В середньому батареї LiFePO4 прослужать вам 10 років. Що стосується сонячних панелей вашого сонячного генератора, розраховуйте на термін служби від 25 років. 30 років!

Чи варто купувати автономний сонячний генератор?

Враховуючи портативність сонячних генераторів, вони є ідеальними помічниками для заряджання різних приладів у дорозі. Це, по суті, пересувне джерело живлення, здатне дістатися навіть до найвіддаленіших регіонів, без використання мережевих енергетичних рішень.

При цьому важливо пам’ятати, що сонячний генератор має обмежену потужність і, в залежності від вашого енергоспоживання, може бути не в змозі повністю замінити цей попит, коли ви живете поза мережею.

Сонячні генератори, такі як EP500, дозволяють підключати сонячні панелі, фактично ви можете підключити 1200 Вт сонячної енергії, щоб зарядити цього звіра машини. Без можливості підзаряджатися природним чином, від сонця. Сонячний генератор не матиме багато застосувань поза мережею.

Тому важливо, щоб ви придбали додаткові сонячні панелі до вашого сонячного генератора для будь-яких (якщо не для всіх) застосувань поза мережею.

Що може забезпечити автономний сонячний генератор EP500?

Наш найпотужніший сонячний генератор має потужність 5100 Вт-год і може повністю розряджатися понад 6000 разів, що робить його придатним для тривалої роботи поза мережею.

Він зможе живити такі прилади.

 • Холодильник (1200 Вт). 4 ~ 5 годин
 • Електрична сковорода (1500 Вт). 2.8 годин
 • Мікрохвильова піч (1000 Вт). 4.1 година
 • Пральна машина (1000 Вт). 8.2 години

Побутова техніка

 • Обігрівач (1500 Вт). 2.8 годин
 • Кондиціонер (1500 Вт). 2.8 годин
 • Смартфон (15 Вт). 157 разів
 • Ноутбук (76 Вт). 48 разів
 • Настільний (300 Вт). 13.77 годин
 • CPAP (40 Вт) 34. 47 годин
 • Настільна шліфувальна машина (1400). 2.5 годин
 • Зварювальний апарат (1800 Вт). 2.3 години
 • Циркулярна пила (1400 Вт). 2.5 годин

Використання сонячних генераторів

Коли ви чуєте слово “сонячний генератор”, яка перша думка спадає вам на думку?? Швидше за все, це був не автомобільний кемпінг. Однак, подумайте про всі переваги, які ви отримаєте, якщо візьмете з собою один з них. Навіть якщо ви не плануєте ночувати в машині, ви ніколи не знаєте, коли вам може знадобитися додаткова енергія. Наприклад, що станеться, якщо ваша машина зламається, а телефон розрядиться??

Хоча ви можете покластися на глибокоциклову AGM-батарею фургона для заряджання товарів, швидше за все, вона не буде настільки ж ефективною, як сонячний генератор. Немає сумнівів, що ваш сонячний генератор може забезпечити тривалий час заряджання та роботу акумулятора.

Якщо ви плануєте тривалі подорожі, де життя в автофургоні. це повсякденне життя, не забудьте взяти з собою сонячний генератор. Це ідеальна можливість для вас навіть підключити кілька сонячних панелей на даху вашого автофургона і повністю автоматизувати ваш сонячний генератор, щоб він ніколи не вичерпував енергію.

Ви коли-небудь чули про skoolie?? Школярик. це шкільний автобус, відремонтований для того, щоб стати придатним для життя житлом. Багато хто з нас прагне зменшити свій вплив на навколишнє середовище, і сонячні батареї ідеально підходять для цього. Сонячний генератор буде ідеальним джерелом енергії, поки ви не встановите основну сонячну систему.

Тепер про головну мету цієї статті: для комфортного проживання в автономних будинках або будиночках потрібне зовнішнє джерело живлення. Зазвичай це сонячні системи середнього розміру. Однак дешевшою альтернативою може бути просто потужний сонячний генератор. Для того, щоб дізнатися, чи буде цього достатньо для ваших енергетичних потреб, зробіть деякі розрахунки, з’ясуйте, яка потужність вам потрібна, щоб правильно підібрати сонячний генератор.

Заключні думки

Невеликі каюти, човни, автофургони та фургони можуть бути автономними за допомогою правильного сонячного генератора на борту.

Як правило, основними, найбільш важливими моментами, які потрібно враховувати при виборі автономного сонячного генератора, є наступні:

 • Загальна ємність батареї
 • Який розмір інвертора і чи є він чисто синусоїдальним
 • Чи є він портативним, чи можна його легко переміщати (чи є у нього колісна система)
 • Чи можна підключити зовнішні сонячні панелі до машини
 • Чи використовується контролер заряду MPPT
 • Чи достатньо зовнішніх/внутрішніх портів для зарядки
 • Чи використовує сонячний генератор новітні технології акумуляторів (LiFePO4)?)
 • Скільки циклів зарядки дасть вам сонячний генератор

невеликий, сонячний, комплект, проживання

Переносні зарядні пристрої на сонячних батареях. Зручна енергія в дорозі

Уявіть собі: ви піднімаєтеся в гору, робите захоплюючі фотографії краєвидів та відверті знімки з друзями, як раптом ваш телефон розряджається.

невеликий, сонячний, комплект, проживання

Розуміння відновлюваної енергії: Типи переваг

У цій статті ми надамо детальний опис різних типів відновлюваних джерел енергії, їхніх переваг та недоліків, а також.

невеликий, сонячний, комплект, проживання

Розуміння переваг мережевого обліку для користувачів сонячної енергії

У цій статті ми заглибимося в деталі цієї політики, досліджуючи потенційні переваги та недоліки для приватних осіб та бізнесу. Ми будемо.

невеликий, сонячний, комплект, проживання

Важливість зменшення нашої залежності від викопного палива

У цій статті ми розглянемо, чому зменшення залежності від викопних видів палива є важливим і як ми можемо це зробити в першу чергу.

Невеликий сонячний комплект для автономної кабіни “зроби сам

У вас є невелика автономна каюта або відступ, який ви хотіли б запустити за допомогою сонячної енергії? Цей комплект ідеально підходить для вас! Розмір 5.4 кВт, цей комплект є ідеальним розміром для повністю автономного будиночка площею до 800 кв.м. з меншим електричним навантаженням, ніж середній будинок. Сумісний лише з навантаженнями 120 В.

Сонячна енергія. це простіше, ніж будь-коли, коли ви замовляєте сонячний комплект “зроби сам” через Practical Preppers. Наша команда буде поруч з вами від початку і до кінця. Наші комплекти. це найбільш зручні для самостійної збірки комплекти, доступні з готовими інверторами Sol-Ark “все-в-одному. Цей невеликий комплект для автономної сонячної електростанції своїми руками включає інвертор Sol-Ark 5k-1P-N на 120 вольт, наземне кріплення Iron Ridge (водопровідну трубу необхідно придбати окремо), сонячні панелі, акумулятори та багато іншого! Прочитайте повну інформацію про те, що входить до комплекту, нижче.

Цей невеликий автономний комплект має невеликий акумулятор, тому в разі тривалої негоди можуть бути перебої з електропостачанням. Ми рекомендуємо використовувати цю систему з генератором Honda 2200 EU, щоб уникнути перебоїв з електропостачанням. Будь ласка, звертайтеся, якщо у вас виникли запитання щодо поєднання цього комплекту з резервним джерелом живлення.

Існує багато змінних, які впливають на ваші потреби в сонячній енергії. Якщо ви не впевнені, чи підходить вам цей комплект, будь ласка, почніть консультацію перед покупкою, і ми переконаємося, що у вас є саме те, що вам потрібно! Хоча необхідні зміни можуть бути внесені після покупки, цей комплект не підлягає поверненню при покупці.

Як працює DIY Solar

Коли ви замовляєте набір для сонячної енергії через Practical Preppers, ви не будете самі по собі. Ми можемо надати вам план та дизайн вашої сонячної системи, однолінійні креслення, 3D-візуалізації, пакети дозвільних документів та багато іншого! Ми також подбаємо про доставку та логістику і подбаємо про те, щоб у вас було все необхідне сонячне обладнання. Від початку до кінця ми будемо поруч з вами і завжди готові допомогти. Щоб розпочати роботу над проектом “Зроби сам” з нами, виконайте наступні кроки:

Крок 1: Придбайте свій DIY. Після покупки ми будемо підтримувати зв’язок з вами, щоб підготувати вас і розробити логістику, наприклад, доставку.

Крок 2: Отримайте матеріали. Ваші матеріали будуть надходити в декількох упаковках/відправленнях, які вимагатимуть різних потреб для розвантаження.

Крок 3: Встановіть. Ми рекомендуємо звернутися до місцевого електрика для встановлення електричних компонентів (ми можемо допомогти вам і вашому електрику на цьому шляху).

Завантаження/література

Відгук клієнта DIY Solar

Я придбав все це (обладнання для сонячної системи “зроби сам”) у Скотта Ханта, власника компанії Practical Preppers LLC, як повний пакет. Він надав все, крім бетону та дроту (хоча він надав всі кабелі для батарей та панелей, що значно спростило будівництво). Все було доставлено до мене додому вантажним транспортом і прибуло дуже своєчасно Якщо ви шукаєте будь-який вид альтернативної енергії, води або інші такі нетипові, самодостатні типи проектів, я закликаю вас перевірити їх. Існує багато компаній, які займаються подібними речами в цій гарячій і зростаючій галузі, але для мене багато важить досвід людини, яка живе життям, а не просто освоює прибутковий сегмент ринку.

Відгуки

Будьте першим, хто залишив відгук “Невеликий сонячний комплект для автономної кабіни “зроби сам” | Sol-Ark 5k-1P-N та наземне кріплення Iron Ridge” Скасувати відповідь

Сонячний генератор для будиночка

невеликий, сонячний, комплект, проживання

Вітрогенератор для будиночка | Альтернативна енергія для віддалених будинків

Віддалені будинки, будь то будиночки, мисливські будиночки або будинки для відпочинку, є чудовим місцем для впровадження систем альтернативної енергетики. Але з чого почати? Але як обслуговувати вітрову турбіну для використання в будиночку, якщо ви не завжди перебуваєте в цьому будиночку??

Клієнти Missouri Wind та Solar Wind вже давно довіряють нашій продукції для електрифікації своїх кабін та віддалених будинків. Ми допомогли порадити користувачам найкращі системи для їхніх будиночків і, в свою чергу, навчилися на їхньому досвіді.

З плином часу ми дізналися все більше і більше про те, що найкраще підходить для мешканців будинків, які використовують енергію вітру. Якщо ви шукаєте ефективні, самодостатні способи забезпечення електроенергією вашого віддаленого будинку, ми створили цей посібник для вас.

Ми розповімо, чому вітрові турбіни є хорошим вибором для електропостачання віддалених будинків, як купити систему, яка відповідає вашим потребам, і як ви можете підтримувати систему, коли ви не перебуваєте постійно на території.

Чи підходить вітроенергетика для мого будинку?

Визначення того, чи підходить вітроенергетика для вашого будинку, включає в себе багато з тих же міркувань, що і при виборі вітроенергетики для вашого будинку. Найважливішим фактором є ваші потреби в енергії.

Коли ми говоримо “будиночок”, різні читачі уявляють собі дуже різні будівлі, з дуже різними зручностями. Хтось, хто читає цю статтю, може навіть здивуватися, побачивши “зручності”, згадані в одному реченні з “каютою”.”

Для когось халупа, а для когось особняк. Тому система, яка, як ми говоримо, відповідає мінімальним потребам одного клієнта, буде намагатися задовольнити попит іншого.

Ми рекомендуємо кожному клієнту спочатку поглянути на своє енергоспоживання і подумати, що йому дійсно потрібно, а що не є необхідним, хоч і приємно мати під рукою.

Електричні джерела тепла. великі споживачі. Ми рекомендуємо клієнтам збільшити розмір своєї системи або розглянути гібридну систему, яка використовує як вітрову, так і сонячну енергію.

Опалення є одночасно необхідним і величезним джерелом енергії. Ми рекомендуємо нашим клієнтам не покладатися на вітрогенератори, оскільки їхньої енергії не вистачить на все інше.

Альтернативою електричному є газове опалення, хоча це може бути логістичною проблемою для особливо віддалених місць. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб зменшити свої потреби в опаленні (ми розглянули деякі з них у цій нещодавній статті).

Камін або піч на дровах. це інші варіанти опалення, які також можуть заощадити енергію, коли вам потрібно приготувати їжу. Якщо ви не використовуєте електричне джерело тепла, ми не будемо враховувати це при визначенні розміру вашої автономної системи.

З огляду на це, давайте перейдемо до головного питання, коли справа доходить до оцінки вітроенергетичного потенціалу вашого будинку.

Для чого ви використовуєте кабіну? Чи плануєте ви залишатися там протягом тривалого часу, або це більше для прогулянок на вихідних та полювання? Відповідь на ці питання може значно допомогти визначити, що вам потрібно під рукою.

Після того, як ви перерахували основні пункти системи, ви можете піти далі і включити те, що ви хочете.

Наприклад, які варіанти зберігання продуктів вам знадобляться у вашій каюті? Під час коротких поїздок ви можете обійтися лише кулером, але для тривалого зберігання може знадобитися повноцінний холодильник або навіть морозильна камера.

Все це означає, що не існує універсального вітрогенератора для вашої каюти. Бунгало з голими кістками потребуватиме менше енергії, ніж повністю укомплектований другий будинок.

Чим ближче ваш будиночок до типового будинку з усіма його зручностями, тим більше енергії повинні генерувати ваші вітряки, щоб не відставати від нього.

Будиночки з меншим попитом, однак, можуть бути надзвичайно успішними у використанні вітру для повного відключення від електромережі.

Незалежно від того, чи адаптуєте ви деякі речі, такі як опалення та приготування їжі, до методів, що не потребують електроенергії, чи просто обійдетеся без деяких розкошів, енергетична незалежність у ваших руках. Вам просто потрібно вибрати правильну турбіну.

Вибір правильної вітротурбінної системи для вашого будинку

Після того, як ви точно оціните потребу в електроенергії, виходячи з ваших потреб і електричного навантаження, яке вимагають ці прилади, ви можете почати звужувати свій пошук вітрогенераторних систем.

Ось деякі ключові компоненти, з якими ви захочете ознайомитися.

На нашому сайті ви побачите, що вітрогенератор складається з лопатей, монтажних і хвостових вузлів, а також генератора.

Вітер обертає лопаті турбіни, що дозволяє генератору перетворювати кінетичну енергію в напругу для вашого акумулятора. Загалом, чим ефективніший генератор, тим швидше ви зможете заряджати та перезаряджати батарею.

Ваша акумуляторна батарея. це резервуар, з якого ви отримуєте енергію для вашої каюти. Ємність вашої акумуляторної батареї багато в чому визначає те, що ви зможете працювати від енергії вітру.

Ваша акумуляторна батарея підключається до інвертора, який перетворює енергію постійного струму (DC) від вашої турбіни в енергію змінного струму (A/C), що використовується більшістю приладів.

Існують версії приладів постійного струму, але, залежно від ваших потреб, вам може знадобитися інвертор для інших речей.

Ще один компонент, про який варто згадати. контролер заряду. Ваш контролер знаходиться між генератором і акумуляторною батареєю, і він допомагає запобігти перезарядці акумуляторів.

З вітровою турбіною вам знадобиться розвантажувальне навантаження, підключене до контролера заряду. Це утримує вітрогенератор під навантаженням, що запобігає пошкодженню компонентів вашої системи надлишковою потужністю. Ви також можете використовувати для цього мережевий інвертор, але тільки якщо у вас є можливість підключитися до електромережі.

Щоб з’ясувати потреби вашої системи, корисно почати з кінцевої точки, а потім працювати у зворотному напрямку. Розрахуйте потужність використання ваших приладів, а потім знайдіть інвертор (якщо потрібно), який легко відповідає цій потужності.

Ваші прилади мають безперервне та пускове або пікове навантаження. Помножте споживану потужність приладу на 120, щоб отримати приблизне значення його безперервної потужності. Стартова потужність для більшості пристроїв вдвічі більша, але може бути ще вищою для певних речей.

Після того, як ви знайдете інвертор, який зможе комфортно впоратися з вашими розрахунковими потребами, ви можете створити акумуляторну батарею для живлення інвертора і правильно підібрати розмір контролера заряду.

Маючи цю інформацію на руках, ви можете вибрати необхідну потужність вітрової турбіни та генератора, яка може найбільш ефективно задовольнити потреби вашої системи.

Наші комплекти вітрогенераторів містять багато з цих компонентів, а деякі з них можуть відповідати вашим потребам самостійно. Користувачам з більшим попитом може знадобитися додати додаткові вітрогенератори.

Поки ви не знаєте своїх потреб, неможливо точно оцінити, яка вітроенергетична система вам знадобиться. Як тільки ви зробите ці розрахунки, вам буде набагато легше отримати чітке уявлення про ваш проект. Тим часом ми лише на відстані електронного листа.

Обслуговування вітрогенератора вашої каюти

Каюти та віддалені будинки становлять особливу проблему, коли мова йде про обслуговування вітрогенератора. Зрештою, вся справа в тому, що ви не завжди там. Отже, що це означає, що ви повинні робити, щоб підтримувати вашу систему в належному робочому стані?

Почнемо з акумуляторів. Якщо ви використовуєте літієві батареї, вони будуть у хорошій формі, якщо зберігати їх належним чином. Залиті свинцево-кислотні батареї все одно потребують вентиляції назовні, тому переконайтеся, що жодні фактори навколишнього середовища не заважатимуть цьому.

Але найбільш важливою частиною вашої системи є сама турбіна. Принаймні, ви повинні переконатися, що ваша турбіна працює в режимі, який не матиме негативного впливу на ваше обладнання, а також на вашу вітрову турбіну.

Залежно від того, як змонтована ваша система, найпростішим і найбезпечнішим рішенням може бути зняти турбіну і встановити її знову, коли ви повернетесь. Що б ви не робили, переконайтеся, що ваша турбіна готова до будь-яких погодних умов, які можуть виникнути під час відсутності власника.

Поки ви робите ці речі, ваша система повинна бути в безпеці, поки ви не на місці. Перевірте свою систему, коли повернетесь, щоб переконатися, що всі компоненти працювали за вашої відсутності, і насолоджуйтеся своєю енергонезалежною каютою.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи є вітрогенератор хорошою ідеєю для мого Air BnB або оренди для відпустки?

Якщо ви будете на місці, щоб обслуговувати систему і відключати турбіну за потреби, то це може працювати. В іншому випадку, подумайте про кількість тренувань, які вам доведеться провести з гостями, щоб бути впевненими, що вони знають, як з нею поводитися.

Сонячна панель буде кращим вибором, оскільки вам не потрібно турбуватися про відведення надлишкових навантажень.

Чи можна поєднувати вітрогенератори та сонячні панелі?

Так! Насправді, ми рекомендуємо її, особливо для наших клієнтів, які бажають бути повністю автономними від електромережі. Наявність двох входів допомагає забезпечити більший діапазон робочого часу для вашої системи, оскільки часто вітер сильніший, коли менше сонця, і навпаки.

Переконайтеся, що ви використовуєте контролер заряду, здатний отримувати енергію як від турбін, так і від сонячних панелей.

Як високо я повинен встановити свою турбіну?

Як правило, чим вище, тим краще. Шістдесят футів. ідеальний варіант, враховуючи, що чим вище ви піднімаєтеся, тим вище загальна швидкість вітру.

Найкращий сонячний генератор для автономного життя

невеликий, сонячний, комплект, проживання

Ми можемо заробляти комісію через партнерські посилання на цій сторінці без додаткових витрат для вас. Дивіться Відмову від відповідальності для отримання детальної інформації.

Чи замислювалися ви про те, щоб повністю перейти на автономне живлення?? Я розглядав можливість відключення від електростанцій та прийняття способу життя з чистою енергією та життя поза мережею. Однією з моїх головних проблем є те, що я можу використовувати як надійне джерело живлення для мого будинку поза мережею. З такою великою кількістю сонячних генераторів на ринку, знайти найкращий сонячний генератор для життя поза мережею може бути складно, тому я склав посібник для покупця про найкращі сонячні генератори для автономного життя.

Про сонячні генератори для автономного життя

При виборі найкращого сонячного генератора слід враховувати кілька факторів. До них відносяться вартість, довговічність і те, скільки енергії потрібно користувачеві. Наприклад, вибір портативних сонячних генераторів для кемпінгу буде повністю відрізнятися від вибору найкращого сонячного генератора для живлення автономного будинку.

Вибір генератора для автономного життя може бути складним завданням. Чим більше я шукав найкращі сонячні генератори, тим більше у мене залишалося питань. Щоб допомогти вам зорієнтуватися у виборі, я відповів на основні питання, наведені нижче, такі як “якого розміру сонячний генератор є найпотужнішим” і “скільки енергії мені потрібно для моєї автономної хатини або будинку”.

Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Що таке сонячний генератор?

Сонячні генератори перетворюють енергію сонця в електричну енергію. Більшість сонячних генераторів можна використовувати для різних цілей, в тому числі для живлення будинків, підприємств і транспортних засобів.

Автономний сонячний генератор стає все більш популярним вибором, оскільки все більше людей шукають способи зменшити свою залежність від викопного палива і перейти на відновлювані джерела енергії. Вони також відносно прості в налаштуванні та використанні, що робить їх чудовим варіантом для тих, хто шукає альтернативу традиційним генераторам.

Як працюють сонячні генератори?

Сонячні генератори працюють за допомогою сонячних панелей для перетворення сонячного світла в електричну енергію. Ця електрична енергія потім зберігається в зовнішніх акумуляторах, які можуть бути використані для живлення пристроїв або приладів, коли це необхідно. Більшість сонячних генераторів можна використовувати для живлення широкого спектру електронних пристроїв, включаючи освітлення, комп’ютери, телевізори та холодильники.

Які переваги сонячних генераторів?

Є багато переваг сонячних електрогенераторів, включаючи той факт, що вони є більш екологічно чистими, ніж традиційні генератори, оскільки вони не виробляють викидів або забруднення, як енергія, яку ви отримуєте, використовуючи мережеві електростанції.

Вони працюють набагато тихіше, ніж традиційні генератори, тому ви можете насолоджуватися тишею і спокоєм під час їх використання. Найкращі сонячні генератори також можна використовувати в різних місцях, включаючи будинки. Вони також можуть бути використані для живлення та зарядки декількох пристроїв та приладів.

Чи може сонячний генератор забезпечити енергією цілий будинок, що не підключений до електромережі?

Навіть найкращий сонячний генератор не може забезпечити всю енергію для типового будинку. Проте, якщо в автономному будинку є мінімальна кількість електроприладів та електронних пристроїв, сонячний генератор може забезпечити достатню вихідну потужність.

Найкращий спосіб перевірити, чи може сонячний генератор забезпечити будинок електроенергією. це розрахувати кількість ват, що використовуються щодня, і найбільше навантаження.

За даними EIA, середній будинок в США використовує 900 кВт-год на місяць. Отже, виходячи з цього розрахунку, сонячний генератор, необхідний для автономного будинку, повинен бути 2000 кВт з літій-іонними батареями резервного живлення на 2000 Вт-год.

Якщо ви плануєте жити повністю поза мережею, я рекомендую придбати батарею, яка може витримати багато зарядів і впоратися з великими побутовими приладами.

Важлива не тільки ємність акумулятора, але й тип сонячної панелі. Купувати потужні панелі оптимальної якості краще, ніж купувати додаткові сонячні панелі нижчої якості.

Прилади в автономному будинку є ключовим фактором у визначенні того, чи можете ви жити з автономним сонячним генератором. Якщо ви використовуєте портативні сонячні генератори для тривалих поїздок в автономному режимі, достатньо базового генератора, який може заряджати пристрої та живити невеликі електроприлади. Але використовувати сонячну енергію для всього будинку може бути складно.

Наскільки великий генератор і скільки сонячних панелей вам потрібно, щоб жити поза мережею?

Кількість сонячної енергії, необхідної для життя поза мережею, залежить від кількості використовуваної електроенергії. Знайти найкращий сонячний генератор, який би відповідав вашим потребам, дуже важливо, але кількість необхідних панелей ще більш важлива.

При створенні автономного будинку з сонячними генераторами я рекомендую розрахувати, скільки сонячних панелей потрібно для живлення автономного будинку.

Щоб розрахувати необхідний розмір масиву сонячних панелей, розрахуйте наступне:

 • Кількість місця на даху, доступного для встановлення панелей?
 • Кількість прямих сонячних променів, які отримають панелі?
 • Який тип панелей буде придбано?
 • Скільки сонячної енергії або використання енергії має автономний будинок?

Більші сонячні панелі забезпечують кращу продуктивність у порівнянні з меншими. Рекомендовані сонячні панелі, необхідні для автономного життя. це 200-ватні панелі.

Кожен автономний будинок має потреби в електроенергії, і визначення кількості енергії та кількості сонячних панелей може бути складним завданням. Однак у таблиці нижче наведено загальний огляд налаштування сонячної системи та кількості необхідних панелей.

Налаштування сонячної системи для живлення автономного будинку

Розмір сонячної системи Середні витрати на електроенергію в місяць Кількість необхідних 200-ватних сонячних панелей
5 кВт 60 26 панелей
10 кВт 120 52 панелі
20 кВт 240 105 панелей
50 кВт 600 255 панелей
100 кВт 1200 510 панелей

Аварійне резервне живлення. яке найкраще резервне джерело живлення для автономної системи?

Відповідь на це питання залежить від кількох факторів, включаючи особисті уподобання, бюджет і доступність ресурсів. Сонячне світло не гарантоване у всіх частинах країни, і це є найбільшою ахіллесовою п’ятою для систем відновлюваної енергетики, таких як сонячна, і може спричинити проблеми з перебоями в електропостачанні.

Якщо ви розраховуєте на те, що сонячна енергія буде вашим єдиним джерелом енергії, вам потрібно мати запасний план на випадок, коли сонце не світить. Наприклад, якщо ви цінуєте екологічність, то найкращим варіантом для вас, ймовірно, буде система резервного живлення від акумулятора, яка може зберігати сонячну енергію протягом днів або тижнів, коли сонце не світить.

Однак, якщо у вас обмежений бюджет або ви цінуєте зручність та економічність, то використання резервної системи, яка використовує викопне паливо, наприклад, генератори природного або пропанового газу, може бути кращим варіантом.

Незалежно від того, яку систему резервного копіювання ви вибрали, переконайтеся, що у вас є план на випадок, якщо сонячна електростанція не зможе виробляти достатньо надійної енергії. Підводячи підсумок, не існує єдиного “найкращого” джерела резервного живлення для автономної установки. Зрештою, це залежить від ваших індивідуальних потреб та уподобань.

Найкращі сонячні генератори. найкращі у 2023 році

Генератор на сонячних батареях Bluetti AC200P

Bluetti AC200P може підтримувати різні пристрої, включаючи холодильники, фени та мікрохвильові печі. Цей надійний і оптимально спроектований генератор має сталеву конструкцію і займає всього 3.5 годин до повної зарядки.

З Bluetti AC200P, вихідна потужність вражає. Я можу живити 17 пристроїв одночасно. Крім того, він має численні функції безпеки для захисту від перезарядки та стрибків напруги.

Єдиним недоліком цього генератора є те, що він досить важкий. Однак, якщо ви використовуєте її для автономного будинку, і він здебільшого залишається на одному місці, то це не повинно бути проблемою.

У комплекті, показаному нижче, є сонячні панелі, але ви також можете придбати їх окремо.

Сонячний генератор Jackery 1000

Сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1000 має кілька розеток, які можуть заряджати такі прилади, як кавоварки та чайники. Джекері простий у використанні та працює безшумно. Цей компактний генератор оснащений двома сонячними панелями.

Невелика конструкція робить його зручним для переміщення, і він вважається одним з найбільш довговічних сонячних генераторів на ринку. Його конструкція дозволяє йому витримувати складні умови експлуатації. Крім того, сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1000 оснащена USB-роз’ємом для легкої зарядки ноутбука, планшета та телефону.

Недоліком цього генератора є те, що він може живити лише кілька невеликих приладів. Проте він не буде достатньо потужним, щоб підтримувати більші прилади, такі як плита. У комплект поставки входять 2 сонячні панелі потужністю 100 Вт.

Сонячний генератор EF ECOFLO Delta

Сонячний генератор EF ECOFLO Delta має літієву батарею, яка швидко заряджається і є довговічною. Я можу заряджати генератор Ecoflo за допомогою сонячної панелі або акумулятора змінного струму. Цей сонячний генератор має 6 розеток змінного струму, що робить його ідеальним для домашніх приладів та інструментів.

Ecoflo Delta можна повністю зарядити за допомогою сонячних панелей за 4 години і живити 13 пристроїв одночасно. Єдиним недоліком цього генератора є його вартість. Він коштує дорожче, ніж більшість найкращих сонячних генераторів.

У комплекті, наведеному нижче, є сонячні панелі, але за потреби їх можна придбати окремо.

Сонячний генератор Goal Zero Yeti 3000x

Goal Zero Yeti. довговічний, потужний і портативний сонячний генератор. Він має літієву батарею на 2982 Вт-год і сім вихідних портів, які дозволяють користувачеві одночасно керувати 10 приладами, наприклад, чайником, плитою та холодильником. Крім того, вбудовані колеса полегшують його транспортування та використання в кемпінгу.

Крім того, Goalzero можна зарядити протягом декількох годин, підключивши його до розетки і зарядивши за допомогою сонячних панелей. Він також стійкий до погодних умов і сумісний з більшістю приладів. Недоліком цих автономних сонячних генераторів є вартість; однак, у порівнянні з конкурентами, це, безумовно, потужний сонячний генератор.

Сонячний генератор Bluetti EP500 для автономного життя

Bluetti EP500 може забезпечити енергією весь ваш будинок. Цей генератор має вражаючу ємність акумулятора 5100 Вт-год і є одним з найефективніших генераторів, створених компанією Bluetti. Крім того, Bluetti EP500 має унікальні функції, такі як пульт дистанційного керування з додатком і сенсорний РК-екран Smart touch.

Цей сонячний генератор має витончений дизайн. Єдиний недолік. це те, що він важкий і його нелегко пересувати. Він також є одним з найдорожчих, але він, безумовно, вражає своєю вражаючою потужністю. Це серйозний претендент, якщо ви хочете живити багато електроприладів.

Портативний сонячний генератор EF Ecoflow River 288Вт

EF Ecoflow River має один з найшвидших часів заряджання серед більшості пристроїв. Він заряджається від 0-80% протягом години і досягає повного заряду за 1.6 годин. Цей портативний сонячний генератор сумісний з 80% пристроїв, таких як електроінструменти та кухонні прилади.

Цей сонячний генератор може бути не найкращим для живлення будинку, оскільки він може одночасно працювати лише з обмеженою кількістю пристроїв та приладів.

Сонячний генератор Golabs R300 для життя поза мережею

Сонячний генератор Golabs R300 компактний і дуже надійний. Цей сонячний генератор має 2 розетки 110 вольт змінного струму та 2 розетки постійного струму з двома USB-портами для швидкої зарядки. Це один з найкращих портативних генераторів, який має легку конструкцію і важить всього 8.37 фунтів.

Вихідна потужність могла б бути кращою на цьому сонячному генераторі. Вибір іншого може бути найкращим варіантом в залежності від обставин користувача.

Який сонячний генератор найпотужніший?

На ринку небагато дуже потужних генераторів. На жаль, нелегко порівняти, який з них найпотужніший, оскільки багато генераторів мають різні характеристики. Однак ось три найкращі сонячні генератори, які входять до списку найпотужніших сонячних генераторів.

EcoFlo Delta Pro

EcoFlow Delta Pro пропонує достатню потужність для багатогодинного використання у важких умовах. Цей портативний генератор має 3.Ємність акумулятора 6 кВт-год, що полегшує життя поза мережею. EcoFlo може живити такі прилади, як мікрохвильова піч, чайник, духовка, кондиціонер, обігрівач та холодильник.

Bluetti AC200P

Bluetti AC 200 має інвертор чистої синусоїди потужністю 2000 Вт і 17 виходів для декількох пристроїв. Цей сонячний генератор може живити такі прилади, як кавоварка, електрогриль та кондиціонер.

Jackery 1000

Сонячний генератор Jackery 1000 простий у використанні і працює безшумно. Цей генератор може заряджатися 8 годин при підключенні до 2 сонячних панелей потужністю 1000 Вт. Сайт Jackery пропонує цей сонячний генератор разом з панелями як комплектну пропозицію.

Висновок

У моєму дослідженні найкращого сонячного генератора на ринку було напрочуд багато варіантів, тому рішення про те, який з них придбати, може бути складним. Моя порада, як згадувалося вище, полягає в тому, щоб переконатися, що ви ретельно оцінили, яка потужність вам потрібна для початку, а потім попрацювати над різними додатковими пристроями, які вам потрібні для задоволення ваших потреб.

Можливо, вам буде складно живити щось, окрім невеликого автономного будинку, лише за рахунок 100% сонячної енергії. Гібридна система, що поєднує кілька джерел енергії.g Вітрова турбіна, що живиться від однієї акумуляторної батареї, може бути життєздатним варіантом.

Кілька найкращих варіантів сонячної енергії, на мою думку, включають Bluetti AC200P, EcoFlo Delta та Jackery 1000.

Придбання правильного сонячного генератора може бути досить вигідною інвестицією для життя поза мережею. Хоча початкові витрати високі, переваги численні.

Залишити відповідь