Наземні сонячні панелі. Не дахові сонячні панелі

Сонячні панелі для присадибної ділянки: Від концепції до реальності

Сонячні панелі є відновлюваним і стійким джерелом енергії, але вони також мають потенціал заощадити вам тисячі доларів в довгостроковій перспективі. У цій статті ми проведемо вас через процес встановлення сонячних панелей на задньому дворі, охоплюючи все, від початкового планування до обслуговування та усунення несправностей.

Дахувати чи не дахувати: Переваги наземної установки

Однією з переваг наземного монтажу є можливість встановлення більших масивів сонячних панелей, що збільшує загальну вихідну потужність вашої системи. Це пов’язано з тим, що земля краще підходить для встановлення великих важких панелей у великій кількості. Крім того, установка на задньому дворі забезпечує більшу гнучкість в орієнтації і нахилі панелей, що може підвищити загальну ефективність вашої системи.

Ще один аргумент на користь сонячних електростанцій на задньому дворі. простота обслуговування та ремонту. Набагато простіше отримати доступ до панелей, встановлених на землі, а не на даху, і працювати з ними. Це означає, що будь-які питання можна вирішити оперативно, без необхідності використання дорогого обладнання або риштування.

Нарешті, наземна установка пропонує більше можливостей для налаштування та кастомізації. Дахові сонячні панелі можна легко регулювати і змінювати положення для оптимізації виробництва енергії, тоді як панелі, встановлені на даху, більш обмежені в цьому відношенні. Крім того, наземні панелі можуть врятувати день, якщо дах непридатний для використання через кут нахилу або затінення.

Однак існують також ситуації, коли установка на даху є більш вигідною. Якщо у вас невеликий або затінений задній двір, або якщо ви хочете зберегти його для інших цілей, то установка на даху може бути вашим єдиним варіантом.

наземні, сонячні, панелі, дахові

Отримайте до 25% більше енергії, слідуючи за сонцем

Сонячні трекери. це пристрої, які регулюють положення сонячних панелей для оптимізації їхнього впливу сонячного світла. При встановленні сонячних панелей на землі можна використовувати сонячні трекери, які підвищують їх ефективність до 25% у порівнянні з фіксованими панелями. Принцип їх роботи полягає в тому, що вони стежать за рухом сонця протягом дня, регулюючи кут нахилу панелі так, щоб вона завжди була спрямована прямо на сонце. Це дозволяє вловлювати більше енергії, що призводить до збільшення виробництва електроенергії.

Сонячні трекери бувають двох основних типів: одновісні та двовісні. Одновісні трекери переміщують панелі вздовж однієї осі, слідуючи за рухом сонця зі сходу на захід. Двовісні трекери, з іншого боку, переміщують панелі вздовж двох осей, що дозволяє їм також підлаштовуватися під висоту сонця на небі. Двовісні трекери, як правило, більш ефективні, але і більш дорогі.

Розглядаючи сонячні трекери для установки на задньому дворі, важливо враховувати співвідношення витрат і вигод. Хоча вони можуть збільшити виробництво енергії, вони також збільшують загальну вартість установки. Рекомендується використовувати трекери в місцях з високим рівнем сонячної радіації та враховувати затінення від дерев і будівель, що знаходяться поруч.

наземні, сонячні, панелі, дахові

Популярні бренди сонячних панелей для дачі

Коли справа доходить до встановлення сонячних панелей на подвір’ї, є кілька брендів, які виділяються своєю надійністю, ефективністю та економічністю для сонячних установок на подвір’ї.

Canadian Solar. відомий і авторитетний бренд, який пропонує широкий асортимент сонячних панелей, спеціально розроблених для житлових будинків. Вони мають сильний акцент на якості, продуктивності та надійності, що робить їх найкращим вибором для домовласників, які хочуть встановити сонячні панелі на своєму задньому дворі.

LG Solar має репутацію виробника високоефективних сонячних панелей, які ідеально підходять для встановлення на задньому дворі. Панелі мають витончений і міцний дизайн, що робить їх чудовим варіантом для домовласників, які хочуть отримати візуально привабливу систему сонячних панелей. Крім того, панелі LG Solar пройшли випробування на стійкість до екстремальних погодних умов, що робить їх ідеальними для використання на відкритому повітрі.

Trina Solar. світовий лідер у галузі сонячної енергетики, відомий виробництвом високоякісних та доступних сонячних панелей. Панелі розроблені для простого встановлення, що робить їх чудовим варіантом для власників будинків, які хочуть встановити їх самостійно. Панелі Trina Solar також мають високий коефіцієнт корисної дії, що означає, що вони можуть генерувати більше електроенергії на квадратний фут площі, що робить їх ідеальними для невеликих присадибних ділянок.

Наземні сонячні панелі

наземні, сонячні, панелі, дахові

Якщо ви шукаєте спосіб використовувати сонячну енергію та скоротити свої витрати на електроенергію, вам може бути цікаво, чи є наземні сонячні панелі хорошим варіантом для вас. Наземні сонячні панелі, або, як їх ще називають, вільно стоячі сонячні панелі, пропонують багато переваг, включаючи можливість генерувати більше енергії в затінених місцях і можливість встановлювати їх практично в будь-якому місці. У цьому посібнику ми обговоримо основи наземної сонячної системи та відповімо на деякі поширені запитання про них.

Чи можна встановлювати сонячні панелі на землі?

Так, сонячні панелі можуть бути встановлені на землі. Насправді, наземні сонячні панелі можуть бути встановлені в будь-якому місці, де є достатньо відкритого простору та сонячного світла. Окремо стоячі сонячні панелі є популярним вибором для підприємств та громад з високими енергетичними потребами, або приватних власників, які живуть у затіненому місці, але мають широкий відкритий простір, що ідеально підходить для наземного монтажу сонячних панелей.

Наземні сонячні панелі мають багато переваг у порівнянні з традиційними даховими системами. Дахові сонячні панелі часто обмежені затіненням від дерев або будівель, але наземні панелі можна розміщувати під прямими сонячними променями. Наземні сонячні панелі також можна встановлювати на схилах або нерівній місцевості, що робить їх хорошим варіантом для будинків зі складними або похилими дахами. Крім того, наземні сонячні панелі часто легше обслуговувати та ремонтувати, ніж дахові системи.

Яка площа підходить для наземної сонячної системи?

Підходящим місцем для наземної сонячної системи є будь-який відкритий сонячний простір. Наземні сонячні панелі можуть бути встановлені в найрізноманітніших місцях, в тому числі на землі, на стовпі або на даху. Найкраще місце для наземних сонячних панелей буде залежати від ваших конкретних потреб і цілей. Якщо ви прагнете генерувати якомога більше енергії, вам слід вибрати місце з прямим сонячним світлом. Якщо ви шукаєте менш нав’язливу установку, ви можете розглянути місце на краю вашої власності або на даху.

Ви повинні шукати місце, яке є таким:

 • Земля на півдні може бути рівною або з невеликим ухилом (до 5 градусів), залежно від рельєфу місцевості.
 • Поза зоною затоплення, яка затоплюється не частіше, ніж раз на 100 років
 • Не сильно затінене деревами або іншими об’єктами
 • Всього в декількох метрах від існуючої електромережі
 • Якщо система досить велика (понад 100 кВт), її не буде видно з сусідніх будинків.
 • Відповідний ґрунт (попереднє буріння не потрібне для занадто твердих фундаментів, попереднє буріння необхідне для занадто м’яких фундаментів)

Скільки коштує встановлення наземних сонячних панелей?

Вартість встановлення стандартних наземних сонячних панелей варіюється в залежності від розміру та обсягу проекту. Вартість наземних сонячних панелей може варіюватися від 25 000 до 50 000 і більше. Найкращий спосіб отримати точну оцінку вартості вашого проекту. звернутися до кваліфікованого інсталятора сонячних панелей у вашому регіоні.

Варіанти кріплення наземних сонячних панелей

Традиційний

Сталеві стовпи є найбільш економічно ефективним методом побудови стандартної наземної системи кріплення. Сталеві опори можуть бути вбиті в землю без попереднього буріння, якщо ґрунт визнаний придатним під час геотехнічного дослідження, і вони мають вітрову стійкість для вітрового регіону А в Австралії. Якщо ви живете в районах Хоксбері або Блакитних гір, де взимку може випадати сніг, цей варіант кріплення може не підійти для вас.

Система на стовпах

Стовпові кріплення є хорошим рішенням, коли недостатньо місця для традиційної наземної системи кріплення, або коли власник нерухомості хоче уникнути порушення існуючого ландшафтного дизайну. Стовпові кріплення можуть бути встановлені на будь-якому типі місцевості. Стовпове кріплення займе менше площі на вашій ділянці, а якщо воно встановлене з системою відстеження, то може використовуватися для нахилу панелей або їх повороту на певні кути впродовж дня. Слід зазначити, що сама система відстеження потребує електроенергії, що може переважити її переваги.

Бетон

За певних обставин для встановлення системи кріплення панелей може знадобитися бетонний фундамент. Це надає конструкції більшої стабільності та стійкості до вітру. Бетонні фундаменти дорожчі за сталеві стовпи, але в деяких випадках вони можуть бути найкращим варіантом.

наземні, сонячні, панелі, дахові

Гвинт заземлення

Хоча це і дорого, але заземлення, коли ви встановлюєте сонячні панелі в землю, може забезпечити дуже стабільне рішення, особливо для тих, хто знаходиться у вітряних районах. Ґрунтові гвинти також є хорошим рішенням для об’єктів зі складними або похилими дахами.

наземні, сонячні, панелі, дахові

З баластом

У деяких випадках краще взагалі не копати землю. Сонячні панелі також можуть бути встановлені на бетонних блоках, які спираються на землю і утримують систему на місці. Цей метод, який називається баластуванням, часто використовується на дахових сонячних батареях, але також може застосовуватися для наземних систем.

наземні, сонячні, панелі, дахові

Одновісні системи відстеження

Системи стеження використовують двигуни для повороту панелей протягом дня, щоб вони завжди були під оптимальним нахилом до сонця. Одновісні трекери слідують за сонячним променем зі сходу на захід. Перевага систем відстеження полягає в тому, що вони можуть генерувати до 30% більше електроенергії, ніж панелі з фіксованим кутом нахилу. Недоліком є те, що вони дорожчі і вимагають більшого обслуговування, ніж системи з фіксованим кутом нахилу.

Двовісні системи відстеження

Вісь двовісного трекера розділена на безліч доріжок, які дозволяють панелям рухатися по колу, що призводить до підвищення продуктивності.

Плюси та мінуси наземних сонячних панелей

Якщо ви думаєте про встановлення наземної сонячної системи замість системи на даху, є кілька моментів, які слід врахувати. Ваш вибір буде ґрунтуватися на ваших конкретних потребах та обмеженнях, накладених вашим постачальником сонячної енергії.

 • Максимізація впливу сонячного світла
 • Краща циркуляція повітря може допомогти підвищити ефективність
 • Легше доступні для технічного обслуговування
 • дорожче, ніж сонячна система на даху
 • Займає більше місця на землі
 • Може знадобитися дозвіл на будівництво
 • Можуть бути схильні до пошкоджень від ударів диких тварин або інших об’єктів

Скільки наземних сонячних панелей мені знадобиться?

Типовий будинок потребує 20 наземних сонячних панелей.

Припустимо, що місцевість отримує 5 пікових сонячних годин на день і використовує 300-ватну панель. За цей час кожна сонячна панель буде генерувати 1.5 кВт-год (1 500 ват-годин) енергії щодня.

В Австралії типове домогосподарство споживає приблизно 900 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії щомісяця, або близько 30 кВт-год щодня. Ми знаємо, що кожна сонячна панель виробляє 1.5 кВт-год енергії на день, тож ми можемо компенсувати середньодобове використання австралійського будинку, встановивши 20 сонячних панелей.

Хто виробляє найкращі наземні сонячні панелі?

Існує багато виробників сонячних панелей, і якість їхньої продукції варіюється. Деякі бренди мають хорошу репутацію виробника високоякісної сонячної системи, яка прослужить багато років, тоді як інші мають репутацію виробника неякісної продукції.

Вибираючи бренд сонячної панелі, важливо провести дослідження і почитати відгуки інших споживачів. Також слід порівняти ціну сонячної панелі з її характеристиками та гарантією. Деякі бренди пропонують кращу ціну, ніж інші.

На нашу думку, найкращі наземні сонячні панелі на ринку виробляє компанія SunPower. SunPower виробляє високоякісну продукцію, яка поставляється з тривалими гарантіями та має репутацію довговічної та надійної.

Чи можу я встановити наземний комплект самостійно?

Хоча технічна відповідь. так, ви можете, якщо у вас є навички та знання, також слід задати питання, чи хочете ви ризикувати? Наземні сонячні системи коштують недешево і при неправильному встановленні можуть призвести до незадовільних результатів.

Ми рекомендуємо скористатися послугами професійного інсталятора, такого як Skyline Solar, який зможе встановити вашу систему швидко та ефективно. Вони не тільки зроблять кращу роботу, але й, швидше за все, анулюють вашу гарантію, якщо щось піде не так, коли ви спробуєте встановити систему самостійно.

Чи підходить наземна система сонячних панелей для мого будинку?

Якщо у вас багато відкритого простору на вашій ділянці і ви хочете встановити сонячні панелі в більшій кількості, ніж ви можете розмістити на даху, наземні сонячні системи можуть бути кращими. Це особливо актуально, якщо у вас багато вільного місця на ділянці, тому ви можете встановити більше сонячних панелей, ніж зможете використати.

Однак, якщо у вас недостатньо місця для сонячних панелей, ймовірно, не вдасться встановити стільки панелей, скільки вам потрібно. Системи, встановлені на даху, також можуть залишати місце для трави, клумб або іншого ландшафтного дизайну. Якщо це важливо для вас, сонячні панелі на даху можуть бути правильним вибором.

Слід також підкреслити, що якщо ваш дах не підходить для розміщення сонячних панелей, ви можете встановити наземну сонячну систему або сонячний навіс для автомобіля, а також безліч інших варіантів.

Висновок

Наземні сонячні панелі, або окремо стоячі сонячні панелі, є чудовим варіантом відновлюваної енергії для тих, хто має достатньо відкритого простору на своїй ділянці для їх встановлення. Вони пропонують потенціал для виробництва більшої кількості енергії, ніж сонячні панелі на даху, і до них легше отримати доступ для обслуговування. Однак вони можуть бути дорожчими, ніж інші варіанти, і в деяких випадках вимагають дозволу на будівництво. Наземна система повинна бути встановлена професійним сонячним інсталятором, щоб забезпечити її правильну установку. Команда Skyline Solar встановлює сонячні панелі протягом десятиліть і буде рада допомогти вам. Якщо у вас є місце і бюджет для наземної системи, вона може бути правильним вибором для вашого будинку.

Наземні сонячні панелі

Дахові сонячні панелі є найбільш затребуваним варіантом для власників будинків для встановлення сонячних енергетичних систем у своїх резиденціях. Більшість домовласників не знають, що наземні сонячні панелі можуть бути настільки ж економічно вигідними і простими в установці.

Що таке наземні сонячні панелі?

Наземні сонячні панелі. це сонячні панелі, які розміщуються на рівні землі. Вони функціонують так само, як і дахові сонячні системи. Ці панелі отримують сонячне світло, яке потім перетворюється в електрику за допомогою сонячних елементів. Вони використовуються для живлення будівельників при використанні сонячних електростанцій.

Ось три основні факти про наземні сонячні панелі.

Наземні сонячні системи часто є найкращим вибором.

Наземні сонячні панелі, як правило, дорожчі, ніж панелі на даху, через додаткові роботи та дозволи, які можуть знадобитися. Наземні сонячні системи можуть зменшити ваші витрати в довгостроковій перспективі, якщо ваш будинок не підходить для сонячних установок.

Ви також можете виявити, що ваш дах недостатньо великий, щоб розмістити сонячну енергетичну систему, здатну задовольнити ваші потреби в електроенергії. Наземні сонячні системи можуть бути адаптовані для задоволення ваших потреб в електроенергії без обмежень, властивих даховим системам.

Всі системи наземних сонячних панелей не створені однаковими

Існує два типи сонячних панелей, які встановлюються на землі. системи:

Наземні панелі складаються з металевого каркасу. яка розміщується в землі. Це тримає ваші панелі під заданим кутом. Стандартні сонячні панелі, встановлені на землі, можна регулювати вручну відповідно до сезонних коливань.

Стовпові сонячні системи можуть підтримувати кілька панелей на одному стовпі та піднімати панелі вище, ніж звичайні наземні кріплення. Більшість сонячних систем, що встановлюються на стовпах, оснащені системами відстеження, які автоматично нахиляють панелі для отримання максимальної кількості сонячного світла.

Всі домовласники можуть отримати вигоду від наземних систем сонячних панелей

Наземні сонячні панелі легко встановити, оскільки їх можна розмістити на будь-якій поверхні. Їх не обов’язково встановлювати на даху.

Крім того, кріплення у звичайних наземних системах можна легко зняти, і вони дуже легкі. Вони будуть більш надійними, коли ви виберете кріплення на стовпі.

Наземна система сонячних панелей може бути більш ефективною в розрахунку на одну сонячну панель, ніж дахові масиви. Наземні сонячні панелі не потрібно кріпити до даху, і їх можна встановити під найоптимальнішим кутом для максимального виробництва енергії.

Наземні сонячні панелі можна легко чистити та обслуговувати. Якщо ви живете в місцевості з великою кількістю снігу, дуже практично змітати сніг з панелей.

Наземні сонячні системи доступні через інсталяторів [xfield-company]. Ціна традиційної наземної сонячної системи подібна до вартості системи на даху. Якщо ви використовуєте систему відстеження, вам потрібно буде сплатити початкові витрати, однак це може бути компенсовано за рахунок більшої генерації електроенергії, що робить системи відстеження більш розумними для власників будинків.

Яка місцевість підходить для наземної сонячної системи?

Ви хочете простір, який ідеально підходить для вас.

 • У південній частині. рівні або пологі схили (до п’яти градусів).
 • Заплава, якій більше 100 років, навряд чи підійде
 • Тінь від сусідніх дерев не потрібна
 • Легко знайти існуючу електричну інфраструктуру без необхідності копати траншеї або прокладати кабелі.
 • Масивні установки (понад 100 кВт) не видно з навколишніх будинків.
 • Підходящий ґрунт (не надто м’який, щоб потрібен був бетонний фундамент, але й не настільки важкий, щоб потрібно було попереднє буріння)

Перед початком будівництва сонячної електростанції необхідно провести дослідження геотехнічних умов. Це підтвердить, що можна використовувати правильну конструкцію сонячної батареї, а також гарантію.

Різні системи стелажів для наземного монтажу сонячних панелей

Традиційні. Сталеві стовпи. найдоступніший спосіб встановлення наземних систем. Сталеві стовпи можна використовувати для забивання тільки в тому випадку, якщо геотехнічна оцінка ґрунту визнала його придатним для цього.

Бетонні. Іноді для монтажу панелей потрібна бетонна основа. Це дасть вам більшу стійкість, а також вітростійкість.

Наземні гвинти. незважаючи на те, що вони дорожчі в установці, наземні гвинти є надійним рішенням. Можна просвердлити гвинти за допомогою спеціалізованого обладнання.

Баластовані. можна не заглиблюватися в землю повністю у випадку, якщо це необхідно. Для встановлення сонячних панелей можна використовувати бетонні блоки. Вони можуть бути розміщені на землі та утримувати сонячну систему в потрібному місці.

Одноосьове відстеження: Системи відстеження використовують двигуни, які повертають панелі протягом дня, гарантуючи, що вони знаходяться точно на відстані від сонця. Одновісні трекери відстежують шлях сонця зі сходу на захід.

Двовісне відстеження. Двовісні трекери оснащені різними варіантами двигунів, які дозволяють цим панелям обертатися по колу, таким чином максимізуючи вихідну потужність.

Наземні сонячні системи: Недоліки

Наземні сонячні системи мають недоліки, але все залежить від конкретної ситуації.

Вимога до землі полягає в тому, що вона повинна бути оброблена.

Наземні системи мають очевидний недолік. їх потрібно встановлювати на землі. Це робить їх більш придатними для сільської місцевості та передмістя, ніж для міста. Наземні сонячні системи, здатні виробляти достатньо енергії для задоволення щоденних потреб американської сім’ї, потребують приблизно 1000 квадратних футів безперервного сонячного світла.

Потенційний вплив на навколишнє середовище

Сполучені Штати мають понад 8 мільярдів квадратних метрів дахів, які можуть бути використані для встановлення сонячних панелей. Ці панелі здатні подвоїти потужність виробництва електроенергії в країні. Немає необхідності створювати більше вільних земельних ділянок. Сонячна енергія на даху має мінімальний вплив на навколишнє середовище з точки зору використання землі.

Типовий сонячний масив, який встановлюється на землі, вимагає розчищення землі, а потім вирівнювання, перш ніж його можна буде засипати гравієм. Жертвування землею, що має екологічне значення, коштує дорого. Це може призвести до втрати часу на отримання дозволів та державних погоджень, а також у разі судових розглядів.

Наземні сонячні проекти можуть бути встановлені на маргінальних землях, таких як пустирі або інші забруднені або порушені землі, щоб обмежити їх вплив на навколишнє середовище. Ви також можете встановити сонячні панелі достатньо високо, щоб підтримувати агровольтаїку. Це поєднує сонячні панелі та сільське господарство. Панелі можна використовувати для сприяння росту сільськогосподарських культур або створення тіні для худоби. Сполучені Штати впроваджують більше інструментів для сидіння на відновлюваній енергії, щоб допомогти в екологічно чистому розвитку наземних сонячних електростанцій.

У деяких міських районах сонячні панелі на даху можуть бути класифіковані як “дозволене розширення”. Але, оскільки це нова заявка на нерухомість, системи, встановлені на землі, можуть вимагати схвалення від місцевих органів зонування або охорони навколишнього середовища. Це залежить від розміру системи та висоти, а також від місцевих правил.

Наземні системи вимагають більше проводки, яка підключається до будинку. Щоб захистити дроти від поїдання білками та іншими тваринами, може знадобитися розмістити їх у відокремленому місці.

Яка вартість наземних сонячних панелей?

Сонячна система коштує близько 2.77 за ват, в середньому. Це означає, що система потужністю 10 кіловат коштуватиме 27 000.8 Наземні системи дорожчі за початковими витратами. Ми включаємо додаткове монтажне обладнання, робочу силу та дозволи.

Сонячна система. це інвестиція, яка триватиме протягом тривалого часу. Тому дуже важливо визначити рентабельність інвестицій (ROI), а не тільки початкову вартість. Рентабельність інвестицій в сонячну установку визначається безліччю змінних, включаючи ціну і ефективність системи, витрати на фінансування, оплату праці, стимули з боку штатів і федерального уряду, а також ціну на електроенергію у вашому регіоні. Для того, щоб вартість системи повністю окупилася, потрібно від 7 до дванадцяти років.

Її ефективність є основним аспектом, який визначає, чи є масив, встановлений на землі, більш конкурентоспроможним за ціною, ніж сонячна батарея на даху. Система може бути більш ефективною, якщо вона може генерувати більше енергії з меншою кількістю панелей. Це дозволило б швидше окупити інвестиції.

Чи є наземні сонячні системи дешевшими за дахові??

Наземні системи можуть бути дорожчими за дахові, хоча це може здатися протиріччям. Незважаючи на те, що може здатися, що встановлення панелей на дахах та їх розміщення у важкодоступних місцях може бути дорогим, наявність даху для будівництва може допомогти знизити витрати.

Сонячні панелі, які встановлюються на дахах, потребують фундаменту для встановлення стелажів. Може знадобитися закласти фундамент з використанням цементу або інших матеріалів. Але мова йде не тільки про те, щоб встановити кронштейни для сонячних панелей і закінчити роботу.

Наземні панелі коштують дорожче, ніж дахові, але це не набагато. Вам можуть знадобитися додаткові дозволи залежно від розміру вашої сонячної батареї та фундаменту. Це може зайняти час і витрати.

Наземні кріплення можна регулювати вручну протягом року, щоб вони отримували максимальну користь від сонячних променів. Хоча вони можуть не забезпечувати таку ж гнучкість, як системи, що встановлюються на стовпах, проте їх легше регулювати, ніж системи, що встановлюються на дахах. Це збільшує виробництво електроенергії та зменшує розрив у витратах.

Важливо зазначити, що хоча установка може коштувати дорожче, наземні панелі будуть більш ефективними. Їх не потрібно підлаштовувати під орієнтацію або напрямок вашого даху. Це дозволяє розмістити їх так, щоб отримати найкращий вплив сонця. Це означає, що ви отримаєте більше енергії та зможете зменшити свої витрати протягом усього терміну служби сонячної панелі.

Наземні сонячні панелі: Які плюси і мінуси?

Важливо знати про плюси і мінуси наземної системи, якщо ви думаєте про встановлення її на даху. Ваші потреби та параметри, які ви та ваш підрядник визначите, в кінцевому підсумку вплинуть на ваш вибір.

Плюси

Окремо стоячі сонячні панелі мають перевагу в тому, що максимізують кількість поглинутого сонячного світла. Навіть якщо ваш дах може бути не ідеально орієнтований (наприклад.g. це на півдні і має нахил 30-40 градусів) Ви можете вирішити, як краще встановити вашу сонячну систему на землі, щоб максимізувати вихід енергії. Системи, встановлені на землі, набагато ефективніші, оскільки вони мають більшу циркуляцію повітря під панелями. Це дозволяє їм залишатися прохолодними. До систем, встановлених на землі, простіше отримати доступ для проведення технічного обслуговування. Це може знизити вартість робочої сили.

Мінуси

Наземні системи підходять не всім. Дахові системи можуть бути розміщені на даху, і вони можуть займати простір вашої власності. Наземні системи можуть вимагати від вас роботи з нерухомістю. Це може бути проблемою для власників будинків, які хочуть використовувати землю для садівництва, відпочинку або фермерства. У певних ситуаціях ви можете поєднувати фермерські та наземні системи з агровольтаїкою. Наземні сонячні панелі більш вразливі до пошкоджень тваринами або людьми, які намагаються модифікувати обладнання. Наземні сонячні системи є більш дорогими у випадку, якщо вам не потрібен великий ремонт даху для встановлення сонячної панелі на даху (який, ймовірно, знадобиться в майбутньому).

[xfield-company]. найкраще місце для початку вашої сонячної подорожі.

Ви можете запросити сім оцінок від місцевих інсталяторів через маркетплейс [xfield-company]. Це дозволить вам вибрати систему, яка найкраще відповідає вашим потребам і буде за найкращою ціною. Не забудьте зареєструвати свою власність сьогодні, щоб поговорити з одним з наших енергетичних консультантів, який зможе відповісти на ваші запитання протягом усього процесу реєстрації.

Вам також може бути цікаво

наземні, сонячні, панелі, дахові

Енергетичний аудит

наземні, сонячні, панелі, дахові

16 червня 2022 року

Посібник з отримання податкових пільг на сонячну енергію в Каліфорнії

наземні, сонячні, панелі, дахові

7 вересня 2017 року

Скільки коштують сонячні панелі у Флориді в 2023 році?

Розглядаємо можливість переходу на сонячну енергію у Флориді? Дізнайтеся про вартість встановлення сонячних панелей, щоб підготувати свій бюджет.

 • Вартість установки
 • Фактори вартості
 • Сонячні стимули
 • Найкращі монтажні компанії
 • Підсумок
 • Методологія

Флорида. один з найкращих штатів для переходу на сонячну енергію. Він забезпечує майже 3 000 годин сонячного світла на рік, і є понад 370 сонячних компаній на вибір.

Цей посібник розбиває типову вартість встановлення сонячних панелей у Флориді. Ми в Guides Home Team також надали рекомендації щодо найкращих сонячних компаній у штаті. У процесі дослідження ми проаналізували понад 30 компаній, що займаються сонячною енергетикою, опитали експертів галузі та прочитали понад 1 000 відгуків клієнтів.

Вартість сонячних панелей у Флориді: Місцеві ціни на встановлення

Середня вартість сонячних панелей у Флориді становить 2.57 за ват. Ціна середньої 5-кіловатної (кВт) системи становить 15 420.

Нижче наведено розбивку середньої вартості сонячних панелей у Флориді в залежності від розміру системи. Ми також включили знижену ціну після застосування федерального податкового кредиту на сонячну енергію. яка пропонує податковий кредит у розмірі 30% від ваших витрат на встановлення.

Розмір системиВартість системиВартість системи після федерального податкового кредиту

are based on 2022 averages from various sources.

Що впливає на вартість сонячних панелей у Флориді?

На вартість сонячних панелей впливають різні фактори, починаючи від місцевого законодавства і закінчуючи вашими конкретними енергетичними потребами. Нижче ми перерахували деякі з найбільш важливих факторів.

 • Нетто-облік: Мережевий облік дозволяє вам передавати надлишки електроенергії з вашої сонячної електростанції в електромережу. Ваша комунальна компанія віднімає цю енергію з вашого наступного рахунку за електроенергію за роздрібним тарифом. Комунальні компанії Флориди, що належать інвесторам (Florida Power Light, Gulf Power, Duke Energy, Tampa Electric Company), пропонують програми мережевого обліку.
 • Спосіб оплати: Більшість сонячних компаній пропонують принаймні два з цих способів оплати: купівля системи сонячних панелей заздалегідь, отримання кредиту на сонячну енергію або підписання договору лізингу. (Угоди про купівлю-продаж електроенергії, або PPA, не дозволені у Флориді). Оплата системи авансом є найбільш економічно вигідним варіантом, оскільки ви уникаєте відсоткових ставок і отримуєте доступ до податкових пільг. Вибір сонячної оренди має менші авансові витрати, але позбавляє вас стимулів до економії коштів, оскільки ви не є власником системи.
 • Тип сонячної панелі: Монокристалічні сонячні панелі є найпопулярнішим варіантом для житлових установок через їх високу ефективність. Однак вони дорожчі, ніж інші типи сонячних панелей. Полікристалічні панелі коштують дешевше, але мають нижчий коефіцієнт корисної дії. Тонкоплівкові сонячні панелі є найдешевшими, але найкраще підходять для невеликих проектів, таких як перетворення сараю або автофургона на сонячну енергію.
 • Податкові кредити на сонячну енергію: Податкові кредити на сонячну енергію надають фінансову допомогу для встановлення сонячних панелей. Дізнайтеся більше про стимули, що пропонуються у Флориді нижче.
 • Розмір системи: Ваші енергетичні потреби диктують, скільки сонячних панелей потрібно для вашого будинку. Середньостатистичний житель Флориди встановлює систему потужністю 5 кВт. Якщо припустити, що ви використовуєте стандартні панелі потужністю 250 Вт, це дорівнює приблизно 20 панелям за ціною близько 11 000 доларів. Більші системи коштують дорожче, оскільки вимагають більшої кількості панелей і мають вищі витрати на встановлення.

Сонячні стимули у Флориді

Флорида має кілька податкових пільг на сонячну енергію, які знижують вартість встановлення сонячних панелей у штаті. Домовласники також можуть скористатися федеральним податковим кредитом на інвестиції в сонячну енергетику (ITC). Це передбачає податковий кредит у розмірі 30% від загальної вартості установки сонячних панелей. Ставка знизиться до 26% у 2033 році.

Нижче ви можете прочитати про податкові пільги на сонячну енергію у штаті Флорида.

 • Зменшення податку на нерухомість для об’єктів відновлюваної енергетики: Флорида надає 100% звільнення від податку на додану вартість житлових сонячних енергетичних систем та 80% звільнення від податку на нерухомість для нежитлових систем. Цей стимул буде діяти до грудня. 31, 2037.
 • Звільнення від податку з продажу сонячних та когенераційних установок: Це звільнення скасовує 6% податок з продажу у Флориді на нове сонячне обладнання. Він став постійним у 2005 році.

Найкращі компанії з встановлення сонячних панелей у Флориді

Жителі Флориди мають багато сонячних інсталяторів на вибір, але ми рекомендуємо Elevation як наш найкращий вибір. Компанія зосереджується на максимізації ефективності сонячних панелей, дозволяючи клієнтам відстежувати використання та вироблення енергії в режимі реального часу за допомогою додатку Curb. Вони також відомі тим, що надають високоякісну підтримку клієнтів та швидке встановлення.

SunPower. ще один чудовий варіант для власників будинків у Флориді. Вони мають багаторічний досвід і знання в галузі сонячної енергетики і пропонують одні з найбільш ефективних панелей в галузі.

Скористайтеся нашим інструментом нижче, щоб запросити котирування від цих провідних постачальників.

Продукція сертифікована Energy Star Комплексний активний моніторинг 25-річна гарантія на продукцію та роботу

Пропонує 7 брендів сонячних панелей Співпрацює з Enphase для вибору акумуляторів Допомагає клієнтам зареєструватися в ощадних програмах

Підсумок: Вартість сонячних панелей у Флориді

Система сонячних панелей коштує близько 15,000 у Флориді. Однак використання федерального податкового кредиту на сонячну енергію та стимулів на рівні штату може зменшити частину цих витрат. Авторитетний інсталятор сонячних панелей у Флориді, такий як Momentum Solar, Elevation або SunPower, може допомогти вам визначити, на які пільги ви маєте право. Скористайтеся нашим інструментом нижче, щоб дізнатися, які провідні сонячні компанії обслуговують вашу адресу.

Поширені запитання про вартість сонячної енергії у Флориді

Чи варто переходити на сонячну енергію у Флориді?

Так, перехід на сонячну енергію у Флориді того вартий. Це один з найбільш сонячних штатів країни, і він пропонує податкові пільги на сонячну енергію та програми мережевого обліку для максимальної економії.

Скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку у Флориді?

Приблизно від 20 до 30 сонячних панелей необхідні для забезпечення електроенергією середнього домогосподарства. Конструкція вашого даху та щомісячне споживання енергії визначають, скільки сонячних панелей потрібно вашому будинку.

Скільки часу потрібно, щоб сонячна електростанція окупила себе?

В середньому сонячна енергетична система окупається приблизно за шість-десять років. Період окупності залежить від місцевих тарифів на електроенергію, особистого енергоспоживання, обраних варіантів оплати і того, чи використовуєте ви податкові пільги для зниження витрат.

Чи збільшують сонячні панелі податок на нерухомість у Флориді?

Ні, сонячні панелі не збільшують податок на нерухомість у Флориді. В даний час штат пропонує звільнення від податку на нерухомість для житлових сонячних систем.

Методологія: Наша система ранжування найкращих компаній-інсталяторів сонячних електростанцій

Алекс Хокінс. завзятий письменник та дослідник, що спеціалізується на сонячній енергетиці, страхуванні домашніх тварин та покращенні житла. Коли він не опитує домовласників, щоб зрозуміти їхні больові точки, або не розмовляє з професіоналами в галузях, які він висвітлює, Алекса часто можна знайти за створенням відео для його каналу YouTube “Аналіз з Алексом” або відвідуванням концертів хеві-металу.

Дана Гетц. досвідчений редактор з майже десятирічним досвідом написання та редагування контенту. Має досвід роботи в журналістиці та працювала факт-чекером для престижних журналів, таких як Нью-Йорк та Чикаго. Вона отримала ступінь з журналістики та маркетингу в Північно-Західному університеті та працювала в багатьох категоріях у сфері побутових послуг.

Карстен Ноймайстер. досвідчений фахівець у галузі енергетики, який має предметну експертизу в енергетичній політиці, сонячній та роздрібній енергетиці. Наразі він є менеджером з комунікацій Ліги сприяння розвитку роздрібної енергетики та має попередній досвід написання та редагування контенту для EcoWatch. До EcoWatch Карстен працювала в організації Solar Alternatives, де займалася кураторством контенту, виступала за місцеву політику у сфері відновлюваної енергетики та допомагала командам сонячних інженерів і монтажників. Протягом своєї кар’єри його роботи були представлені в різних виданнях, включаючи NPR, SEIA, Bankrate, PV Mag та Всесвітній економічний форум.

Сонячні панелі від Sunrun

Дізнайтеся про наші найкращі у своєму класі сонячні продукти та послуги.

Відчуйте душевний спокій на десятиліття з даховими сонячними панелями Sunrun

Коли ви співпрацюєте з такою сонячною компанією, як Sunrun, ви можете створити власну доступну, чисту енергію та отримати незалежність від вашої комунальної компанії. Сонячна установка Sunrun може допомогти забезпечити ваш будинок електроенергією, коли сонце не світить, в той час як ви підвищуєте контроль над використанням енергії та зменшуєте залежність від викопних видів палива.

Ми пропонуємо кілька планів сонячних панелей для житлових будинків, щоб допомогти вам розпочати свою сонячну подорож. Дізнайтеся, що ідеально підходить для вашого бюджету та унікальних енергетичних потреб.

наземні, сонячні, панелі, дахові

Ми пропонуємо одні з найкращих систем сонячних панелей на даху на ринку, і ви можете придбати їх за допомогою плану лізингових платежів, гнучкого сонячного фінансування або сплативши відразу. Наші індивідуальні сонячні рішення в поєднанні з винятковим сервісом та найкращою в галузі сонячною гарантією позиціонують нас як провідну компанію в галузі сонячної енергетики та зберігання енергії для житлових будинків в США.S. 1

Сонячні панелі. це лише частина рішення для забезпечення енергетичної свободи та безпеки. Щоб забезпечити максимальну віддачу від вашої домашньої енергетичної системи, подумайте про додавання послуги резервного зберігання сонячних батарей, такої як Brightbox від Sunrun. Сотні мільйонів людей постраждали від відключень електроенергії з 2008 по 2017 рік. 2 Завдяки розумній, доступній та надійній системі резервного живлення Brightbox ви зможете підтримувати світло та свіжість їжі під час відключень електроенергії.

Переваги додавання послуги зберігання енергії від Sunrun до ваших сонячних панелей

Для роботи Brightbox не потрібні небезпечні, дорогі та токсичні викопні види палива. 3 Коли сонце не світить, він може зберігати чисту та доступну резервну енергію для подальшого використання.

Brightbox у поєднанні з Tesla Powerwall може допомогти вам створити резервну копію всього будинку, або ж ви можете створити резервну копію лише потрібних вам кімнат за допомогою сонячної батареї LG Chem.

Сонячні батареї Tesla Powerwall та LG Chem можуть служити від 10 до 15 років, і зазвичай на них надається 10-річна гарантія від виробника для вашого спокою.

Сонячна енергія зі стимулами

Наш інструмент автоматизованого моделювання ділянки. це революційна технологія, яка дозволяє нам розробляти індивідуальну домашню сонячну енергетичну систему Sunrun на основі унікальних розмірів і планування вашого даху.

Інструмент автоматизованого моделювання Sunrun використовує індивідуальний профіль вашого даху, включаючи затінення, нахил, сонячне опромінення, сезонність та перешкоди на даху. Це гарантує, що спроектована система сонячних панелей Sunrun відповідатиме структурі вашого будинку та унікальним енергетичним потребам. Індивідуальна система може повідомити вам про ваш потенційний контроль над вашими майбутніми рахунками за електроенергію

Sunrun’s Product Selector. це інноваційний та простий інструмент. За лічені хвилини ви дізнаєтесь, який сонячний план, з домашньою батареєю або без неї, може дати вам і вашій родині більше переваг у довгостроковій перспективі, залежно від місця вашого проживання.

Підбірник продуктів Sunrun використовує інформацію про тип і нахил вашого даху, розмір вашого домогосподарства та інші важливі аспекти, наприклад, чи є у вас домашній офіс або чи потрібне вам резервне живлення, щоб порекомендувати вам найкращий план домашньої сонячної електростанції від Sunrun. Це може допомогти забезпечити душевний спокій, на який ви заслуговуєте під час зростання цін на електроенергію та перебоїв з електропостачанням, одночасно зменшуючи ваш вуглецевий слід.

Чи пропонує моя держава стимули для переходу на сонячну енергію?

Подивіться штати, в яких наразі доступний Sunrun, і сонячні стимули, які можуть бути запропоновані там, де ви живете. Деякі з найпоширеніших сонячних стимулів включають податкові кредити, звільнення від податку на майно та знижки. Незалежно від того, в якому штаті ви живете, ви можете мати право на федеральний податковий кредит на сонячну енергію (ITC), якщо вирішите придбати домашню сонячну енергетичну систему.

Ви можете отримати щомісячний план Sunrun для оренди сонячних панелей або передоплати за відновлювану енергію через договір купівлі-продажу сонячної енергії або план PPA. В результаті, будь-яка стимулююча економія, яку ви отримали б за рахунок податкових пільг та знижок при купівлі системи, може бути передана вам у вигляді нижчого рахунку за сонячну енергію.

Як працюють сонячні панелі?

Не можна говорити про сонячні панелі, не говорячи про кремній. Кремній. це неметалічний елемент і другий за поширеністю матеріал на Землі. 4 Вони також можуть перетворювати сонячне світло в електрику і є ключовим компонентом сонячної системи (також відомої як фотоелектрична або фотоелектрична система). 5

Сонячні панелі, сонячні елементи або фотоелементи, виготовляються шляхом нарізання кристалічного кремнію (також відомого як пластини), які мають міліметрову товщину. Ці пластини затиснуті між захисним склом, ізоляцією та захисною задньою панеллю, які утворюють сонячну панель. Задня панель допомагає регулювати температуру і вологість для оптимізації ефективності сонячної панелі. 6 Кілька сонячних панелей, з’єднаних разом, створюють сонячний масив, а в кінцевому підсумку. сонячну систему.

Існує також фізика роботи сонячних елементів: Електроенергія виробляється, коли електрони рухаються між атомами. Верх і низ кремнієвої пластини в сонячному елементі обробляються невеликою кількістю атомів додаткових матеріалів. таких як бор, галій або фосфор. так, щоб верхній шар мав більше електронів, а нижній. менше. Коли сонце активує електрони в цих протилежно заряджених шарах, електрони рухаються по ланцюгу, прикріпленому до панелей. Цей потік електронів через ланцюг генерує електричний струм, який в кінцевому підсумку живить будинок. 7

Які існують різні типи сонячних панелей?

Монокристалічні сонячні панелі:

Монокристалічні сонячні панелі мають найвищу ефективність та потужність серед усіх інших типів сонячних панелей. Ще одна причина, чому люди обирають їх, полягає в тому, як вони виглядають. Сонячні елементи в монокристалічних панелях мають квадратну форму і однотонний чорний колір, що робить їх найпопулярнішим типом сонячних панелей серед домовласників. 8 Sunrun використовує монокристалічні фотомодулі у всіх своїх домашніх сонячних системах.

Полікристалічні сонячні панелі:

Процес виробництва полікристалічних сонячних панелей дешевший, ніж монокристалічних, але він також робить їх менш ефективними. Зазвичай полікристалічні сонячні панелі не мають зрізаних кутів, тому ви не побачите великих білих проміжків на передній панелі, які ви бачите на монокристалічних панелях. 8

Тонкоплівкові сонячні панелі:

Тонкоплівкові сонячні панелі дешевші та простіші в установці, ніж їхні аналоги. Тим не менш, вони не є найкращим варіантом для домашньої сонячної установки через свою ефективність, легкість матеріалу та довговічність. 8

Як довго служать сонячні панелі насправді?

Розглядаючи можливість інвестування в сонячну установку, ви можете задатися питанням, як довго служать домашні сонячні панелі. Дослідження показують, що сонячні панелі можуть прослужити від 20 до 30 років, а іноді й довше. 9 Проте, це не означає, що панелі на вашому даху перестануть виробляти електроенергію через пару десятиліть. Це просто означає, що їх виробництво енергії зменшиться на величину, яку виробники сонячних панелей вважають оптимальною для задоволення енергетичних потреб середньостатистичного домогосподарства.

Чи є гарантія на домашні сонячні системи?

На все наше сонячне обладнання надається заводська гарантія. Крім того, наш щомісячний план оренди сонячної енергії та передплачений сонячний план (також відомий як сонячний PPA) включають проактивний моніторинг 24/7 та безкоштовне технічне обслуговування за наш рахунок. Якщо ми помітимо, що ваші дахові панелі або сонячна батарея не працюють на повну потужність, ми надішлемо експерта, щоб виправити це, навіть не ворухнувши пальцем. Ця перевага відрізняє Sunrun від інших сонячних інсталяторів в країні.

Як працює автоматизоване моделювання сайту?

Після того, як ви введете кілька деталей про ваш будинок, наш інструмент автоматизованого моделювання сайту проаналізує сотні тисяч змінних в дизайні домашньої сонячної системи, щоб побудувати зображення з високою роздільною здатністю ідеальної системи для вашого даху. Ці фактори включають нахил вашого будинку, сезонність, сонячне опромінення, затінення та перешкоди на даху. Це допомагає Sunrun гарантувати, що ви отримаєте максимальну вигоду від вашої нової домашньої сонячної системи.

Як працює селектор продуктів Sunrun?

Після того, як ви відповісте на кілька простих запитань про деталі вашого будинку, спосіб життя та використання електроенергії, селектор продуктів Sunrun покаже вам, чи є щомісячний план оренди, передоплата за сонячну енергію, фінансування системи або покупка відразу. разом з послугою резервного живлення. найбільш економічно ефективним рішенням для ваших унікальних потреб.

Чи дійсно автоматизоване моделювання сайту та селектор продуктів Sunrun є безкоштовними?

Так. У Sunrun ми прагнемо надати вам найкращі технології, послуги та інструменти, такі як наш інструмент автоматизованого моделювання сайту та селектор продуктів, щоб зробити ваш перехід на сонячну енергію максимально доступним і простим. Це допоможе вам менше турбуватися про контроль рахунків за електроенергію та захистити свій будинок під час відключень, одночасно скоротивши викиди вуглецю на десятиліття.

Чи нагріваються сонячні панелі?

Сонячні панелі на даху можуть нагріватися, особливо в спекотні літні дні. Якщо панелі нагріваються або перегріваються, вони можуть виробляти менше енергії, оскільки температура піднімається вище їх оптимального діапазону виробництва енергії.

Загалом, домашні сонячні панелі розраховані на досягнення свого пікового рівня ефективності при 77 °F (25 ° C), але їх ефективність буде знижуватися на 0.5% на кожен градус вище цієї температури. Фактичний відсоток зниження продуктивності залежить від виробника та моделі сонячної панелі. Зрештою, вам потрібно прагнути до діапазону зовнішньої температури від 59 до 95 °F (від 15 до 35 ° C). Проте для сонячних панелей на даху нереально залишатися в цьому діапазоні цілий рік, особливо в місцях, де температура може перевищувати 100 °F (37°C).8 °C). На щастя, більшість сонячних панелей витримують нагрівання до 149 °F (65 °C). 10

Тим не менш, перегріву сонячних панелей можна запобігти. Багато виробників сонячних панелей покривають панелі матеріалом, який зазвичай проводить і відводить тепло від скла. Крім того, сонячні панелі зазвичай монтуються на кілька сантиметрів над дахом, що забезпечує простір для повітряних потоків, які допомагають відводити тепло від панелей.

Незважаючи на зниження ефективності від екстремальної спеки, виробництво сонячної енергії не припиняється. Зниження виробництва електроенергії через спекотну погоду врівноважується довшими днями сонячного світла впродовж сезонів. Хоча сонячні панелі найкраще працюють у холодні сонячні дні, вони виробляють сонячну енергію цілий рік майже в будь-якій місцевості та в будь-якому кліматі.

Чи працюють сонячні панелі в холодну погоду?

Сонячні панелі виробляють енергію з сонячного світла, а не з сонячного тепла. Насправді, сонячні панелі виробляють електроенергію більш ефективно в прохолодних умовах. Навіть у найхолоднішу погоду сонячні панелі можуть перетворювати сонячне світло в електрику.

Як це працює? Холодніші температури підвищують ефективність виробництва сонячної енергії, що збільшує кількість виробленої електроенергії. Електрони перебувають у стані спокою в прохолодному кліматі. Коли електрони в сонячних панелях активуються під впливом сонячного світла, досягається різниця напруг, яка створює електричний струм.

Теплі літні температури підвищують загальний рівень енергії електронів у сонячних панелях. Цей підвищений рівень енергії зменшує енергетичний диференціал, який можна отримати, виробляючи менше енергії. Більш високий енергетичний стан заважає виробленню електроенергії сонячними панелями, оскільки частина енергії переходить в тепло замість електроенергії. Ваш будинок не обов’язково повинен знаходитися в теплому штаті, як Арізона, Каліфорнія, Невада або Техас, щоб генерувати цілорічну надійну сонячну енергію.

Чи працюють сонячні панелі вночі?

Хоча сонячні панелі потребують сонячного світла для виробництва електроенергії, є два способи отримати вигоду від сонячної енергії в нічний час: зареєструватися в програмі обліку чистої енергії (NEM) (якщо вона пропонується там, де ви живете), або додати послугу зберігання домашніх акумуляторів, таку як Brightbox від Sunrun.

Вимірювання чистої енергії (NEM): Дешевша енергія з мережі вночі

Якщо NEM пропонується у вашому штаті та вашим комунальним підприємством, ви можете мати право заробляти кредити на вашому рахунку за надлишок сонячної енергії, яку ви виробляєте та надсилаєте комунальному підприємству. 11 Вночі ви можете використовувати ці кредити для отримання електроенергії з мережі за нижчою ціною. Чистий облік може допомогти вам заощадити гроші на майбутніх рахунках за електроенергію. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт вашої комунальної компанії.

Сховище сонячних батарей: Надійна, доступна резервна енергія вдень і вночі

Служба зберігання акумуляторів, така як Brightbox, дозволяє зберігати надлишкову сонячну енергію, яку ви виробляєте, для подальшого використання. Ця накопичена сонячна енергія може допомогти підтримувати роботу ваших пристроїв і приладів вночі, під час відключень, похмурих днів і дощових днів.

Brightbox пропонує два варіанти зберігання літій-іонних сонячних батарей: Tesla Powerwall та LG Chem. Tesla Powerwall може допомогти вам створити резервну копію всього будинку, тоді як LG Chem може допомогти вам створити резервну копію чотирьох контурів у вашому домі. Існують також відмінності у функціональності програмного забезпечення та додатків.

Запросіть безкоштовну персоналізовану пропозицію, щоб зв’язатися з консультантом Sunrun Solar та визначити, яке рішення резервного копіювання Sunrun найкраще підійде для вашого будинку.

Як працює Brightbox?

Brightbox дозволяє зберігати надлишкову енергію, яку ваша сонячна система виробляє протягом дня, щоб використовувати її ввечері, вночі або коли електромережа виходить з ладу через фізичні пошкодження, екстремальні погодні умови чи інші несприятливі явища.

Чи потрібні сонячні панелі для використання Brightbox?

Крім дуже рідкісних винятків, послуга Brightbox від Sunrun включає сонячні панелі на даху. Brightbox може зберігати 100% чисту, відновлювану, домашню сонячну енергію безпосередньо з панелей на даху, коли сонце не світить, щоб ви могли використовувати її, коли вона вам найбільше потрібна.

Чи можу я додати Brightbox до моєї домашньої сонячної системи?

Наразі Brightbox з сонячною батареєю Tesla Powerwall або LG Chem доступний лише при встановленні нової домашньої сонячної системи Sunrun через проблеми з технічною сумісністю. Ми не можемо встановити сонячні панелі на даху або домашню батарею, якщо у вас вже є сонячна установка або якщо послуга зберігання акумуляторів Brigtbox недоступна у вашому регіоні.

Що відбувається під час встановлення сонячної електростанції?

Після того, як ви отримаєте дозвіл на встановлення сонячної установки, ваша власність пройде оцінку ділянки, а експерт з сонячної енергетики запланує візит до вас, щоб підтвердити дизайн вашої системи.

Після цього наші експерти з сонячного проєктування внесуть необхідні корективи у ваш проєкт і отримають ваше остаточне схвалення. Після затвердження ми подамо ваш проект до міської влади для отримання дозволу, що може зайняти до восьми тижнів. Звідти або Sunrun, або один з наших місцевих сертифікованих партнерів почне вашу сонячну установку. Ми співпрацюємо лише з найкращими інсталяторами, тому ви можете бути спокійні, знаючи, що отримаєте сонячну установку найвищої якості.

Після завершення монтажу місто або округ проведуть остаточну перевірку вашої системи. Після затвердження, будинок буде підключено до електромережі, і ми подамо ваші документи до комунальної компанії. Після того, як ваша комунальна компанія надасть дозвіл на експлуатацію (PTO), ви будете готові почати забезпечувати свій будинок енергією сонця.

Що станеться, якщо я переїду?

У нас є ціла команда професіоналів, які готові допомогти вам продати ваш сонячний будинок і передати ваш контракт, якщо це можливо, новим власникам. Sunrun полегшує передачу вашої сонячної оренди або договору купівлі-продажу електроенергії (PPA) новим власникам. Наші спеціалісти з передачі послуг займаються всім: від навчання ріелторів та потенційних покупців до роботи з ескроу-офіцерами, титульними агентами, домашніми інспекторами, а також усіма, кому може знадобитися інформація про вашу систему та договір оренди сонячної енергії або PPA.

Залишити відповідь