Натхненні Теслою: Клієнти кажуть, що ультратонкі, дорогі сонячні дахи Tesla…

Привид Тесли: Клієнти кажуть, що ультратонкі, дорогі сонячні дахи та панелі Tesla супроводжуються кошмарним обслуговуванням клієнтів, часто залишаючи їх без відповіді на дзвінки та електронні листи місяцями поспіль

Значок електронної пошти Конверт. Вказує на можливість відправити електронний лист.

Іконка електронної пошти Стилізований птах з відкритим ротом, що твітує.

Іконка LinkedIn Слово в.

 • Tesla Energy стягує з клієнтів десятки тисяч доларів за сонячні дахи.
 • Нещодавно Tesla Energy підвищила ціни на окремі контракти, які зросли на цілих 75 000.
 • Insider поспілкувався з 14 клієнтами Tesla Energy Solar Roof та сонячних панелей, багато з яких сказали, що їх переслідували або відправляли по колу співробітники служби підтримки.

Коли Метью Аманс підписав контракт з Tesla Energy в червні, він очікував, що компанія встановить витончену сонячну покрівлю, яка зробить його будинок в Каліфорнії більш екологічним.

Він не очікував, що Tesla підніме ціну з 70 000 до 145 000 ще до того, як дах буде встановлено, і проігнорує його дзвінки до служби підтримки клієнтів.

Аманс, професор радіології в Каліфорнійському університеті в Сан-Франциско, був одним з багатьох клієнтів Tesla Energy, який у квітні отримав несподіваний електронний лист від компанії з пропозицією підвищити ціну на їхні контракти до початку монтажу. Найближче до пояснення підійшов генеральний директор Tesla Ілон Маск під час телефонного дзвінка про прибутки компанії в першому кварталі, коли він сказав, що компанія допустила значні помилки при розрахунку вартості дахів.

Джеймс Маурофф з Нью-Джерсі встиг встановити свою сонячну покрівлю до раптового підвищення цін в середині квітня. Але коли його новий дах протік, зруйнувавши шафу його дружини, він зіткнувся з тим, що він описав як неіснуючу підтримку клієнтів.

Отримання цінової пропозиції є досить ефективним. Відтоді все швидко пішло під укіс, каже Маурофф.

Insider поспілкувався з 14 клієнтами Tesla Energy, які мають сонячні дахи або сонячні панелі, встановлені Tesla. Дев’ять з них описали розчаровуюче обслуговування клієнтів.

Вони сказали, що тижнями залишалися в невіданні, їх переслідували примари їхніх відданих радників з проєктів або відправляли по запаморочливих колах навколо онлайн і телефонних систем скарг Tesla, що іноді призводило до тривалих затримок, коли їхні дахи не працювали належним чином.

Tesla не відповіла на запити Insider про коментарі.

Клієнтам сказали, що підвищення цін до 75 000 було “бізнес-рішенням

Щоб отримати сонячний дах, потенційні клієнти повинні внести депозит у розмірі 100. Потім Tesla складає пропозицію на основі складності даху, частково за допомогою Google Maps і фотографій з дронів. Потім вона просить клієнта затвердити дизайн, підписати контракт на реалізацію проекту і домовитися про спосіб оплати за дах.

У вихідні з 9 по 10 квітня клієнти Solar Roof, які підписали контракти, але ще не почали монтаж, отримали тривожні електронні листи від Tesla, в яких повідомлялося, що компанія підвищила ціну на Solar Roof і додала поправки на індивідуальну складність даху.

Аманс підняв ціну свого контракту з 71 662.06 до понад 145 000. Ця нова ціна була підтверджена скріншотом, яким Аманс поділився з Insider. Він сказав, що не отримав задовільного пояснення, чому ціна так різко зросла, але 14 квітня йому зателефонував представник Tesla.

Аманс сказав, що представник вибачився, а коли Аманс наполягав на тому, чому ціна підскочила всього через три тижні після підписання його останнього контракту, представник повторив, що це було бізнес-рішення, сказав Аманс.

Аманс сказав, що навіть до підвищення цін спілкування зі службою підтримки клієнтів Tesla було розчаровуючим.

Наприклад, під час мого візиту на об’єкт оцінювач сказав мені прибрати деякі стелажі зсередини мого гаража для Powerwalls. сказав Аманс, маючи на увазі блок акумуляторів компанії, який вона тепер встановлює з кожним продуктом сонячної енергетики після квітневого оголошення.

Через тиждень я отримав електронного листа з повідомленням про те, що мені потрібно видалити дерево зовні мого гаража, щоб звільнити місце для панелей Powerwalls. Коли я запитав, чому вони планують розмістити їх зовні, а не всередині, як ми обговорювали, відповіді не було, сказав Аманс.

Інший клієнт, який побажав залишитися невідомим, розповів, що між узгодженням контракту в січні і підвищенням ціни Tesla в квітні їм призначили трьох менеджерів проекту, один з яких ніколи не відповідав на електронні листи, а інший регулярно забирав від тижня до двох тижнів на відповідь.

Вони підвищили ціну свого проекту на 30 000 доларів. що підтверджується документами, з якими ознайомився Insider. і вирішили розірвати контракт. Клієнт сказав, що вони відправили Tesla два електронні листи протягом тижня після підвищення цін, але не отримали негайної відповіді. Через тиждень вони отримали повідомлення від представника Tesla, з яким ніколи раніше не спілкувалися.

У тексті сказано: Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас виникнуть додаткові запитання щодо вашого проекту і як ви хотіли б діяти далі.

Поки замовник намагався скасувати проект, підрядники ледь не з’явилися в його будинку, щоб виконати частину робіт для небажаного сонячного даху. Вони подзвонили мені в день проведення робіт, і я сказав їм зачекати, поки я не вирішу це питання з Tesla. розповів клієнт.

Я ніколи, ніколи не стикався з таким поганим обслуговуванням клієнтів, сказали вони. Клієнт сказав, що врешті-решт їм вдалося знайти правильне посилання для скасування проекту.

Джей Фортін сказав, що вартість його сонячного даху зросла з 62 000 до 91 000 доларів. За його словами, перед тим, як Fortin підписав контракт у січні, Tesla була надзвичайно комунікабельною та корисною. Вони мене вразили. Але після того, як ми підписали контракт, все змінилося, як за одну ніч, сказав він.

Ви в темряві, і це все одно, що виривати зуби, щоб отримати інформацію, сказав він, наводячи приклад представника Tesla, який сказав, що компанія не може допомогти йому з’ясувати, чи підпадає дах під державні пільги.

З чотирьох потенційних клієнтів Solar Roof, які заявили, що постраждали від підвищення цін, всі сказали, що їм запропонували безкоштовні батареї Powerwall. що, як сказав Аманс в електронному листі, було схоже на зниження ціни на 5 тис. доларів з 76 тис. доларів. якщо вони вирішили продовжити свої проекти.

Пропозиція була зроблена за допомогою автоматизованого повідомлення, а не представником служби підтримки клієнтів, сказав анонімний клієнт, ціна якого була підвищена на 30 000.

Протікаючий дах, суперечки з місцевими комунальними службами та цегляні стіни для обслуговування клієнтів

Клієнти, які встановили свої сонячні дахи до підвищення цін, також зіткнулися з проблемами з обслуговуванням клієнтів Tesla.

Після того, як у жовтні інженер-програміст Володимир Вукічевіч підписав контракт на встановлення даху, він часто стикався з тижневим радіомовчанням з боку різних відділів Tesla, а також його спеціального радника проекту, сказав він. У якийсь момент він зв’язався з іншим консультантом проекту, який сказав йому, що персонал перевантажений роботою, сказав Вукічевіч.

Він встановив сонячний дах наприкінці лютого. Вукічевіч сказав, що бригада залишила кілька дірок, які йому довелося залатати самому, але він цілком задоволений роботою.

Потім він витратив три місяці, намагаючись змусити Tesla подати правильну документацію до місцевої комунальної служби, і за цей час так і не зміг увімкнути дах, каже він. Вукічевіч сказав, що він регулярно надсилає електронні листи в Tesla, але не отримує жодної відповіді. Після звернення до комунального підприємства йому повідомили, що Tesla неправильно заповнила документи, а це означає, що він не може вирішити проблему без допомоги Tesla.

Це дуже засмучує. Це прості речі, помилки, зроблені через неуважність або перевтому. Я можу це зрозуміти, але відсутність будь-якої комунікації для продукту вартістю 60 000 доларів просто бісить. сказав Вукічевіч.

За його словами, питання врешті-решт було вирішено.

Аналогічно, клієнт, який попросив назвати його лише Гаррі, сказав, що його установка пройшла добре, але Tesla не змогла завершити адміністративні кроки, щоб запустити систему в експлуатацію.

Маурофф, комп’ютерний вчений, який живе в Нью-Джерсі, встановив сонячний дах Tesla в жовтні, але роботи тривали місяцями, оскільки після встановлення даху з’явилися численні протікання, сказав він. Маурофф веде переговори з Tesla про те, чи повинен він або компанія заплатити 2 000 доларів за ремонт водостоків його будинку, які, за його словами, були пошкоджені під час установки.

За його словами, Мауроффу було надзвичайно важко змусити представників Tesla відповісти на його повідомлення. У якийсь момент він вдався до пошуку електронного псевдоніму генерального директора Ілона Маска, але не отримав жодної відповіді, сказав він.

За його словами, 5 травня Tesla направила до Мауроффа співробітника зі свого місцевого офісу, який займається установкою сонячних дахів, щоб відвідати його.

Він не знав, чому його відправили. тільки те, що його бос сказав комусь у корпорації з’ясувати, що відбувається. За словами Мауроффа, місцевий монтажний офіс навіть не підозрював, що існують якісь проблеми. Співробітник не зміг допомогти, хоча сказав, що спробує розібратися з попередньою скаргою Мауроффа про пошкодження його будинку, сказав Маурофф.

Маурофф сказав, що, виходячи з його взаємодії з компанією, він вважає, що проблема полягає у відсутності комунікації. За словами Мауроффа, вони не інтегрували своїх продавців з операційними працівниками, з людьми, які займаються післяпродажним обслуговуванням. Він і Tesla досі не домовилися про оплату за водостоки, і Маурофф подав скарги до Асоціації галузей сонячної енергетики та Бюро кращого ведення бізнесу (Better Business Bureau).

Філіп Андерсон розглядав можливість встановлення сонячного даху, але в кінцевому підсумку вирішив відмовитися від нього. Андерсон сказав, що отримав дуже мало відповіді від призначеного ним представника, коли він намагався наполягти на дизайні, який Tesla подала на затвердження. Я був дуже засмучений, коли побачив, що система, яку вони зібрали, забезпечує лише 21% компенсації енергії, в той час як типова система сонячних панелей забезпечує 75%-80% компенсації енергії. сказав він.

Андерсон попросив про консультацію, щоб обговорити, чому компенсація виявилася набагато нижчою, ніж очікувалося, але у відповідь отримав лише загальні електронні листи з проханням схвалити проект, сказав він. Тільки після того, як він публічно поскаржився, представник Tesla зателефонував йому, щоб вибачитися і вирішити його проблеми, сказав він.

Незрозуміло, якою мірою Tesla стежить за соціальними мережами для незадоволених клієнтів, але в січні вона оголосила про вакансію на посаду відділу продажів і підтримки клієнтів в Tesla Energy з описом, в якому говорилося, що кандидати повинні будуть вирішувати ескалації в соціальних мережах, спрямовані на генерального директора, з критичним мисленням.

Зрештою, Андерсон не погодився на сонячний дах, оскільки найбільше, що могла пообіцяти Tesla. це 27% компенсації енергії.

Хоча Insider поспілкувався з багатьма клієнтами, розлюченими обслуговуванням клієнтів Tesla Energy, їхній досвід не був універсальним.

Наприклад, Лоуренс Хьюсік, юрист з питань інтелектуальної власності з Пенсильванії, встановив сонячний дах у січні після підписання контракту з Tesla в серпні. Він сказав, що вважає обслуговування клієнтів найвищою якістю, описуючи персонал як дуже чуйний і відданий своїй справі.

Давні клієнти кажуть, що з моменту придбання Tesla свого енергетичного підрозділу у SolarCity відбулося помітне падіння рівня обслуговування клієнтів

Підрозділ сонячної енергетики Tesla був створений у 2016 році, коли компанія придбала компанію з виробництва сонячних панелей SolarCity, яку очолював двоюрідний брат Ілона Маска Ліндон Райв, за 2.6 мільярдів.

Вона успадкувала клієнтів, які вже мали сонячні панелі, встановлені SolarCity, деякі з яких повідомили Insider, що обслуговування клієнтів з тих пір погіршилося.

Один з клієнтів SolarCity, який побажав залишитися анонімним, сказав, що помітив значне зниження рівня обслуговування клієнтів і технічної підтримки з моменту придбання.

До придбання Tesla, якщо мені потрібно було зв’язатися з ними з питанням або проблемою, що траплялося рідко, я міг швидко зв’язатися з ними по телефону, кажуть вони. Вони додали, що в тих небагатьох випадках, коли виникали проблеми, SolarCity виходила на зв’язок протягом 48 годин.

Після того, як Tesla придбала SC у 2016 році, зміни в обслуговуванні були помітні майже одразу. Їх білінгова система виявилася непідготовленою до переходу, і в рахунках почали з’являтися помилки. Мені доводилося зв’язуватися з ними частіше, але, схоже, у них не було достатньої кількості персоналу, і отримання відповідей займало більше часу, кажуть вони.

У 2016 році регуляторна звітність показала, що SolarCity скоротила персонал, щоб зменшити витрати напередодні поглинання.

За їхніми словами, технічні проблеми почали літати під радаром. SolarCity активно повідомляла їх, коли виникала проблема. але після того, як Tesla взяла на себе відповідальність, перебої в роботі системи залишалися непоміченими, поки клієнт не використовував їх веб-додаток, кажуть вони.

Роуленд Мейор, який встановив панелі SolarCity у 2015 році, також сказав, що SolarCity активно реагувала на несправності. Наприклад, одного разу, коли наша собака пішла за диваном за своєю іграшкою, вона відключила модуль, який надсилав їм дані про виробництво. За його словами, вони подзвонили менш ніж через 24 години після втрати сигналу.

Однак у лютому цього року він увійшов у додаток Tesla і виявив, що панелі не показують жодного виробництва. За його словами, він дзвонив на лінію планування Tesla Energy 20 разів на місяць, щоб домовитися про те, щоб хтось приїхав і виправив його систему. У травні Майор нарешті додзвонився до представника, який сказав йому, що компанія надішле когось для обслуговування панелей у червні. За словами Майора, представник сказав, що компанія нещодавно найняла великий контингент для покращення обслуговування клієнтів.

68-річний Даг Болл встановив свою систему в 2014 році в своєму будинку в Арізоні. Він сказав, що ніколи не стикався з проблемами в обслуговуванні клієнтів Tesla, але після того, як Tesla придбала SolarCity, вона позбулася корисної функції, яка дозволяла клієнтам бачити історичне використання енергії.

Ви можете отримати дані про використання за день, місяць, рік, термін служби. Це було дуже зручно для моніторингу продуктивності системи. Тепер все, що ви можете отримати в додатку для телефону, а не на веб-сайті. це погодинна генерація за один день. Ви можете змінити день, але це все. Немає можливості отримати річний звіт, принаймні, не від Tesla, сказав він.

Кеті Пеллетьє з Меріленду, яка купила сонячні панелі у SolarCity в 2014 році, сказала, що її єдина взаємодія зі службою підтримки клієнтів Tesla з приводу технічних проблем відбулася в 2019 році. і вона була видатною. Але минулого літа, за її словами, вона потрапила в гру в телефонні ігри після того, як запитала, чому її кредитний чек несподівано містив позику на суму понад 10 000 доларів.

Кілька клієнтів SolarCity заявили, що бачили, як на їхніх кредитних чеках з’являються раптові позики. Щонайменше троє клієнтів подали позови проти Tesla, стверджуючи, що позики знизили їх кредитні рейтинги.

Insider також поспілкувався з домовласником, який успадкував панелі SolarCity, коли купував новий будинок, а це означає, що йому довелося погодитися на оренду сонячної системи, встановленої попереднім власником. Власник будинку попросив залишитися анонімним.

Спочатку клієнт запитував про продаж панелей назад Tesla, а не про те, щоб взяти їх в оренду.

Tesla Energy відмовилася надати мені ціну і сказала, що щороку є лише два-три місяці, протягом яких вони можуть запропонувати оцінку та можливий продаж. Я не міг чекати місяцями, щоб закрити будинок, тому мені довелося взяти кредит або втратити власність, сказали вони.

Потім домовласник спробував зв’язатися з Tesla, щоб створити обліковий запис Tesla Energy і викликати техніка для ремонту частини системи, яка виявилася зламаною.

Я надіслав більше десятка електронних листів і зробив десятки дзвінків, часто годинами чекаючи на лінії. За їхніми словами, багато разів мені доводилося годинами чекати на з’єднання лише для того, щоб мене від’єднали. За їхніми словами, проблему врешті-решт було вирішено, але знадобилося шість місяців, щоб Tesla відповіла і надіслала домовласникові перший рахунок.

З квітневим підвищенням цін Tesla Energy знаходиться під більшою увагою громадськості, ніж будь-коли раніше. Аманс подав колективний позов проти компанії 14 травня, заявивши, що підвищення цін на Solar Roof було хрестоматійною схемою обману. Позов звинуватив компанію у використанні підвищення цін, щоб закрити дірки у втратах прибутку від придбання SolarCity.

Позов має на меті змусити Tesla виконати свій початковий контракт з Амансом, а також з будь-якими іншими зацікавленими сторонами, які можуть приєднатися до класу.

Крістофер Дор з Edelson PC, юридичної фірми, що представляє інтереси Amans у судовому процесі, повідомив, що на даний момент до позову приєдналося більше трьох десятків позивачів.

Ви працюєте в Tesla Energy? Хочемо поговорити? Зв’яжіться з цим репортером за адресою ihamilton@insider.com або iahamilton@protonmail.com, використовуючи неробочу електронну адресу.

JB Straubel роз’яснює позицію Tesla щодо сонячного даху, Powerwall. Очікуйте великих подій. в наступному році

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Співробітник CleanTechnica Кайл Філд будує новий будинок в Каліфорнії. Кайл. людина Тесли. Наразі він чекає на прибуття своєї Model 3 (сьогодні!) і дуже хоче, щоб сонячний дах і стіна Tesla стали частиною його нового будинку. Кайл каже, що зв’язався з Tesla у квітні, і йому відповіли. дуже багатослівно. “Так, ми зв’яжемося з вами щодо цього, але не затримуйте дихання”.” З тих пір? Нічого.

Досвід Кайла не є унікальним. Лише на цьому тижні USA Today наробила галасу, коли повідомила про сонячний бізнес Tesla, який знизився приблизно на 50% порівняно з минулим роком. “Зайдіть в магазин Tesla і поцікавтеся Powerwall за 6000 доларів, і вам скажуть, що чекати доведеться від шести до дев’яти місяців”. Запитайте про елітний сонячний дах Solar Roof, і ви отримаєте оцінку ціни і можливу дату установки в 2019 році або пізніше”. йдеться в повідомленні.

Tesla і Solar

У типовій масківській манері Ілон провів яскраву церемонію презентації сонячного даху в 2016 році. У травні 2017 року Tesla оголосила, що готова приймати замовлення на “Сонячний дах”. У червні вона заявила, що оптимізує черепицю для швидкого монтажу. У вересні компанія оголосила про початок виробництва плитки на заводі Gigafactory 2 в Нью-Йорку. Компанія зробила велику справу, розмістивши кіоски у 800 магазинах Home Depot, щоб привернути інтерес з боку клієнтів. USA Today повідомляє, що угоду було скасовано, і ці кіоски зникнуть до кінця цього року.

Tesla практично припинила маркетинг дахових сонячних систем, які колись були джерелом життєвої сили SolarCity. Якщо колись компанія контролювала третину ринку, то зараз вона поступається SunRun і Vivint Solar, маючи частку ринку лише 16%. SolarCity була піонером моделі лізингу без початкового внеску для дахових сонячних електростанцій в той час, коли отримання кредиту в банку на сонячну систему на даху було складним і рідкісним явищем. У міру того, як сонячні батареї на дахах з’являлися все частіше, а банки ставали все більш обізнаними з технологією, потреба в лізингу, який в кінцевому підсумку часто коштує дорожче, відпала.

Tesla практично згорнула всі лізингові програми і перейшла на нову бізнес-модель, орієнтовану на традиційне фінансування. Лізинг означає роками чекати на оплату. Фінансування приносить гроші в двері, як тільки угода закривається. І це може бути ключем до того, що насправді стоїть за статусом “відсутніх в дії” сонячних продуктів Tesla сьогодні. Це більш фінансово доцільно для SolarCity, але означає уповільнення її бізнесу.

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Криза готівки

Ілон може заперечувати це, навіть якщо ви змусите його проїхати тиждень в дизельному автомобілі Smart з піднятими вікнами і без кондиціонера, але Tesla може балансувати на межі зникнення, якщо найближчим часом не зможе принести трохи грошей у двері. Її швидке зростання і нарощування виробництва використовує готівку, як рідкий кисень в ракеті Falcon 9 під час запуску. Її кредитний рейтинг був знижений. Акули короткого продажу кружляють навколо. Дехто на Уолл-стріт і за її межами нервує.

Маск пообіцяв, що компанія не потребує залучення додаткових коштів на комерційних ринках і буде прибутковою вже до кінця цього року. І ключове місце, звідки ці гроші будуть надходити. це продажі Model 3. Це те, на чому компанія зараз зосереджена, і де вона буде залишатися, мабуть, до тих пір, поки не закінчиться криза з готівкою. Аналіз, проведений The Motley Fool, свідчить про наступне. Він посилається на заяву, зроблену Tesla у своєму першому квартальному листі до акціонерів на початку цього року: “Замість того, щоб надавати пріоритет зростанню МВт сонячних потужностей за будь-яку ціну, ми вибірково розгортаємо проекти, які мають більш високу маржу і генерують грошові кошти заздалегідь. Це покращить генерування грошових коштів бізнес-підрозділу.”

Ажіотаж і очікування?

На цьому тижні Джей Бі Штраубель заявив в інтерв’ю USA Today, що на сонячні та домашні накопичувачі енергії Tesla чекають великі зміни. Компанія забирає всіх тих продавців-консультантів, які збиралися чергувати в кіосках Home Depot, і переводить їх в магазини Tesla, де встановлюються нові дисплеї. “Ніхто не повинен думати, що ми відступаємо від сонячної енергетики. Насправді все навпаки”. сказав він. “Це як з Model 3. Люди прийшли і чекають на продукт. Тож зараз ми агресивно нарощуємо нашу потужність.” Компанія просто не встигає за попитом.

Дехто може побачити в цьому стару історію з Tesla. надмірні обіцянки і недостатнє виконання зобов’язань. Багато людей, які годинами стояли під дощем, щоб зарезервувати Model 3 у 2016 році, можуть насправді не сісти за кермо свого автомобіля до 2019 року. Покупцям Solar Roof і Powerwall, можливо, доведеться почекати два роки або більше, щоб отримати продукти, які Маск обіцяв з такими фанфарами. Це не просто приманка і підміна. Маск і Тесла врешті-решт досягнуть успіху. Але постійна парадигма “ажіотажу та очікування” починає потроху вичерпувати себе. Ми бачили це з Model X. Ми бачили це з Model 3. І зараз ми бачимо це знову з Solar Roof. Це схоже на те, що ніхто ніколи не читав Ілону в дитинстві казку “Хлопчик, який кричав вовк”.

Ілон Маск. складна людина. Він носить своє серце на рукаві і постійно втручається, щоб допомогти, де тільки може, будь то люди в Пуерто-Ріко, життя яких зруйнував ураган, діти в пастці в Таїланді або люди, які п’ють отруєну воду у Флінті, штат Мічиган. Але його витівки мають відтінок ПТ Барнума. Складається враження, що він несамовито торгується, щоб утримати повітряну кулю Tesla в повітрі за допомогою “лопнувших тижнів” на заводі у Фремонті та інших геркулесівських зусиль, які не під силу простим смертним. Багато хто хотів би, щоб він менше писав у Твіттері і більше виробляв.

Наближаються великі зміни

Чи поступилася Tesla лідерством у сфері домашніх сонячних електростанцій іншим? “Розмір ринку не є проблемою для Tesla. “Їм просто потрібно виробляти продукцію на рівні якості, який вимагають люди”. каже Марк Осборн, редактор PV Tech, в інтерв’ю USA Today. “Якщо вони зможуть це зробити, то можливість для Tesla в довгостроковій перспективі є чудовою.”

Штраубель додає: “Ми зосереджені на клієнтському досвіді, а не на тому, щоб мати більшу частку ринку”. Ми дивимося на загальну картину.”

І загальна картина дійсно дуже обнадійлива. За оцінками Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA), кількість односімейних будинків у США з сонячними системами досягне 2 мільйонів до кінця цього року. Очікується, що за 5 років ця цифра зросте до 4 мільйонів. “По всій країні сонячна енергетика все ще перебуває в зародковому стані. каже представник SEIA Ден Віттен.

Енн Хоскінс, директор з питань політики Sunrun, додає: “Ми відкрилися в Іллінойсі, і вони вимагають послуг з таких причин, як прагнення до чистої енергії та енергетичної незалежності. Ми тільки на початку шляху. Все більше людей хочуть контролювати свої рахунки за електроенергію.” У нещодавньому опитуванні, проведеному Morning Consult, 58% респондентів заявили, що думають про додавання сонячної енергії до своїх будинків, і майже дві третини сказали, що схвалюють нещодавно оголошену політику Каліфорнії, яка вимагає, щоб усі нові будинки мали сонячні установки.

Так само, як багато покупців автомобілів задовольняються очікуванням своєї моделі 3, клієнти домашніх сонячних електростанцій хочуть отримати продукт Tesla або нічого. Джон Вівер, підрядник з сонячної енергетики в Нью-Бедфорді, штат Массачусетс, розповідає USA Today: “Відчуття таке, що якщо ви хочете найгарячіші та найновіші речі, ви повинні йти з Ілоном”. Ми все ще сподіваємося, що він доставить все це за ціною, яка працює для мас.”

JB Straubel бере “Не хвилюйся. Підхід “бути щасливим. “Ми не хвилюємося”. каже він. “Зростання попереду буде величезним.”

Я не люблю платних сайтів. Вам не подобаються платні стіни. Хто любить платні стіни? Тут, у CleanTechnica, ми деякий час впроваджували обмежену платну стіну, але це завжди здавалося неправильним. і завжди було важко вирішити, що ми повинні розмістити там. Теоретично, ваш найексклюзивніший та найкращий контент залишається за захисною стіною. Але тоді менше людей її читають! Нам просто не подобаються платні стіни, і тому ми вирішили відмовитися від нашої.На жаль, медіа-бізнес все ще залишається жорстким, жорстким бізнесом з крихітною маржею. Це нескінченний олімпійський виклик. залишатися над водою або навіть, можливо. затамувавши подих. рости. Отже.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви хочете підтримати нас, будь ласка, вносите невелику суму щомісяця через PayPal або Patreon, щоб допомогти нашій команді робити те, що ми робимо! Спасибі! Підпишіться на щоденні новини від CleanTechnica електронною поштою. Або слідкуйте за нами в Google News!

Маєте пораду для CleanTechnica, хочете розмістити рекламу або запропонувати гостя для нашого подкасту CleanTech Talk? Зв’яжіться з нами тут.

У Луїзіані встановили перший сонячний дах Tesla Solar Roof

Компанія Solar Alternatives оголосила про встановлення системи Tesla Solar Roof потужністю 17 кВт з двома батареями Powerwall, що є першим випадком для штату. Інтерес до розподілених сонячних та акумуляторних систем зберігання енергії зростає через екстремальні погодні умови, зумовлені кліматом.

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Візуалізація сонячного даху Tesla Solar Roof.

Поділитися

Перший сонячний дах Tesla, встановлений в Луїзіані, завершено, оголосив інсталятор Solar Alternatives. Продукт замінює традиційну конфігурацію сонячних модулів на інтегровані в будівлі фотоелектричні системи (BIPV), пристрої, які поєднують свою візуальну естетику з існуючими структурами.

Очікується, що проект заощадить сім’ї МакРей майже 70 000 доларів США на електроенергії та компенсує 350 тонн викидів протягом 30-річного гарантованого терміну експлуатації. Дах складається з 291 сонячних модулів Tesla SR60T1 загальною потужністю 17.46 кВт і дві домашні батареї Tesla PowerWall додаються. Аерофотозйомка та 3D-моделювання використовуються для припасування конструкцій до макету даху.

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Системою можна керувати за допомогою віддаленого мобільного моніторингу. Сонячний інвертор Tesla Solar Inverter, який поставляється в 3.8 кВт і 7.6 кВт конструкції, вбудований Wi-Fi, Ethernet і стільниковий зв’язок для оновлення через додаток Tesla.

Solar Alternatives, що працює на узбережжі Мексиканської затоки, надає інженерні, консультаційні та будівельні послуги комерційним, промисловим, комунальним та житловим клієнтам.

Сонячна подорож сім’ї МакРей почалася з 3.5 кВт систему з Solar Alternatives, щоб задовольнити попит на свій електромобіль. Очікується, що система забезпечить достатню кількість енергії для всього будинку, а також експортуватиме надлишок енергії в мережу під час високого попиту на енергію для отримання кредитів за чистими показниками.

Прагнення до енергетичної незалежності

Акумулятори PowerWall забезпечують резервне живлення в разі відключення електроенергії. Наприкінці минулого літа ураган Іда обрушився на Луїзіану, вибивши електроенергію на 1.2 мільйони споживачів електроенергії. За оцінками інвесторської компанії Entergy, ураган пошкодив 30 000 електроопор, що майже вдвічі більше, ніж під час урагану Катріна (17 000). Оскільки в регіоні очікується більше екстремальних погодних умов, пов’язаних з кліматом, багато сімей прагнуть включити домашнє сховище енергії для підвищення стійкості.

У своїй нещодавній популярній книзі про модернізацію електромереж “Звільнення енергії” венчурний капіталіст Білл Нуссі заявив, що бачить мільярдні можливості для інноваторів у сфері розподіленої сонячної енергетики та накопичення енергії. Бачення Нуссі розвиненої енергосистеми включає такі проекти, як сонячна батарея сім’ї МакРей, яка забезпечує місцеве виробництво та зберігання енергії.

За словами Нуссі, старіюча мережа та дешевші альтернативи великомасштабній передачі електроенергії зроблять “місцеву енергію” найкращим способом забезпечення більшої частини житлової та комерційної енергії для 70% американців, які живуть у передмістях та сільській місцевості. Нуссі описує 18 переваг локалізованої сонячної енергетики, включаючи переваги мережі, надійність і стійкість, а також економію рахунків за електроенергію для платників тарифів. Ще однією перевагою є скорочення викидів вуглекислого газу від 1400 до 2100 фунтів на місяць для сонячної системи на даху типового будинку. Якщо вугільна енергетика буде витіснена, ця система на даху також запобігає утворенню 185 фунтів вугільної золи на місяць, сказав Нуссі.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Райан Кеннеді

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Райан приєднався до журналу pv у 2021 році, принісши досвід провідного інсталятора сонячних панелей для житлових будинків, а також досвід роботи в компанії U. S.

Сонячний дах Tesla проти сонячних панелей: Відмінності та керівництво по вартості

Готові отримати пропозицію на сонячну установку? Зв’яжіться з місцевим експертом поблизу вас.

Сара Хорват. фахівець з огляду домашніх послуг вищого рівня з більш ніж 10-річним досвідом роботи в галузі домоволодіння. Ви можете знайти її статті на таких сайтах, як Robinhood, MoneyLion, Benzinga, Forbes Advisor та інших. Коли вона не зайнята написанням статей, Сара любить проводити час у своєму будинку в Орландо зі своїм нареченим і папугою.

Роксана Даунер. комерційний редактор журналу Today’s Homeowner, де вона займається усіма питаннями, від ремонту фундаменту до встановлення сонячних панелей. Вона використовує більш ніж 15-річний досвід написання та редагування текстів у своєму ретельному підході до забезпечення точного, актуального та цікавого контенту. Раніше вона редагувала для таких видань, як MSN, Architectural Digest та Better Homes Gardens. Випускниця Пенсильванського університету, Роксана зараз є власницею будинку в Оклахомі, ентузіасткою “зроби сам” і гордою матір’ю грайливого мопса.

Сьогоднішній домовласник існує для того, щоб допомогти вам безпечно та ефективно підтримувати або покращувати ваш будинок. Ми дотримуємося суворих редакційних стандартів і ретельно перевіряємо поради та ресурси, на які посилаємося в наших статтях. Натисніть нижче, щоб дізнатися більше про наш процес перевірки та про те, як ми заробляємо гроші.

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Хоча Tesla Solar Roof і стандартні сонячні панелі можуть здатися однаковими (вони обидва використовують енергію сонця і перетворюють її в електрику для вашого будинку або бізнесу), матеріали, методологія, конструкція і вартість можуть сильно відрізнятися між ними. Якщо ви думаєте про те, щоб додати сонячні панелі до свого будинку, щоб підвищити його вартість або знизити рахунки за електроенергію, ви можете не знати, які переваги має фірмовий сонячний дах Tesla. Читайте далі, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про сонячний дах Tesla і про те, як він може вписатися в інфраструктуру вашого будинку.

Що таке сонячна покрівля Tesla?

За словами компанії Tesla, сонячна дахова система Tesla. це “повністю інтегрована сонячна система та система зберігання енергії” для вашого будинку. Це означає, що система не є конструкцією або механізмом, який просто прикріплюється до вашого будинку або розміщується на задньому дворі. Це частина вашого будинку, і вона має інвертори енергії, щоб ваш будинок завжди був забезпечений потрібною кількістю енергії. Він також може зберігати енергію, яку він поглинає від сонця, в так званій Powerwall, яку ви можете поєднати з системою сонячного даху.

Powerwall гарантує, що у вас завжди буде електроенергія, як резервний генератор і акумулятор разом узяті. Навіть у похмуру погоду, шторм, вночі або при відключенні електроенергії Powerwall забезпечить ваш будинок безперебійним електропостачанням.

Ця система є абсолютно новим дахом. Tesla не тільки встановлює компоненти своєї сонячної покрівельної системи. це справжні черепиця та гонт, тому фактично відбувається заміна всього вашого даху. Якщо вам не потрібна заміна даху найближчим часом, бажано почекати з заміною існуючого даху на систему Tesla, поки не виникне потреба в новому даху.

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Відмінності між сонячним дахом Tesla та сонячними панелями

Як ми вже згадували раніше, і сонячний дах Tesla Solar Roof, і традиційні сонячні панелі Tesla використовують сонячну енергію для живлення вашого будинку; однак виконання відрізняється, вони відрізняються за зовнішнім виглядом і матеріалами, дизайном, вартістю та ефективністю. Стимули переходу на сонячну енергію виглядають по-різному, якщо порівнювати ці дві методології сонячної енергетики.

Технологія проектування

Компанія Tesla розробила свою сонячну черепицю в 2005 році, тоді як технологія фотоелектричних панелей і елементів існує з 1881 року, хоча ті конструкції були вкрай неефективними. Сучасний дизайн сонячних елементів був запатентований у 1941 році.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей

Сонячна черепиця Tesla. це саме те, що звучить. це сонячна черепиця і покрівельний матеріал, разом узяті. Сонячні елементи на бітумній черепиці. це сталева черепиця та скляна сонячна плитка. Скляні компоненти. це ті, що містять сонячні елементи, найменшу частину фотоелектричного (що отримує енергію від сонця) пристрою. Сталеві компоненти покрівлі забезпечують міцність і довговічність всієї покрівельної системи в будь-яку погоду. На відміну від сонячних панелей, ця система є фотоелектричним дахом, а не зовнішнім обладнанням, встановленим поверх вашого існуючого даху. Сонячні панелі. це прямокутні листи, що складаються з фотоелектричних елементів, які забезпечують електроенергією постійного струму ваш будинок або бізнес. Як і в сонячному даху Tesla, енергія, зібрана сонячними панелями, також проходить через інвертор і потрапляє в акумулятор. Це важлива частина обох цих систем. вона необхідна для запобігання стрибків напруги та забезпечення постійного, а не коливного рівня енергії у вашому будинку, що працює на сонячній енергії. Сонячні панелі виготовляються зі скла з алюмінієвою або сталевою рамою, і вони повністю відокремлені від вашого даху або інших конструкцій. Ви можете встановити їх на даху або на подвір’ї.

Ефективність вихідної потужності

Енергетична ефективність черепиці Tesla Solar становить 71.67 Вт. Це в середньому втричі менше, ніж у традиційних сонячних панелей (від 170 до 350 Вт). Це очевидно величезна різниця у вихідній потужності; однак, площі поверхні, яку покриває Сонячна дахова система Tesla, може бути достатньо, щоб компенсувати набагато меншу вихідну потужність, ніж у сонячних панелей, оскільки ви не зможете мати таку ж площу сонячних панелей на вашій власності, як і на всьому даху. Коли мова йде про ефективність, що це означає? По суті, енергоефективність вимірюється тим, скільки енергії щось використовує для виконання певного завдання. чим більш енергоефективним є щось, тим менше енергії воно використовує для виконання цього завдання. Середня енергоефективність звичайної системи сонячних панелей становить 19-25%, тоді як енергоефективність системи Tesla Solar Roof System. 17-20%. Це не надто велика різниця, поки ви не врахуєте вартість сонячного даху Tesla, яку ми обговоримо нижче.

Естетика

Немає сумнівів, що сонячний дах Tesla є однією з найкращих сонячних енергетичних систем, доступних на сьогоднішній день. Дизайн поєднує традиційний дах з установкою сонячних панелей, щоб створити дизайн, не схожий ні на який інший. Вони не є ні тим, ні іншим, ні тим, ні іншим одночасно, при цьому вписуючись у дизайн і тематику вашого будинку. У вас є можливість встановити новий дах для вашого будинку, який буде одночасно стильним і функціональним. У той час як сонячні панелі очевидні незалежно від того, де ви їх встановлюєте, Tesla виграє в естетичному плані з великим відривом.

Зносостійкість при ремонті

Більшість сонячних панелей розраховані на тридцять років, оскільки вони виготовлені з довговічних матеріалів, а також нікуди не діваються. Немає ніяких рухомих частин, які є частиною установки сонячних панелей. Сонячні дахові системи Tesla мають 25-річну гарантію; ми ще не знаємо, як довго вони прослужать, оскільки вони ще не існують так довго. Гарантія означає, що вони гарантовано прослужать саме стільки, і якщо вони будуть пошкоджені, технічні фахівці Tesla приїдуть, щоб полагодити вашу черепицю. Ще не визначено, як довго прослужить черепиця, але вона повинна прослужити принаймні так само довго, як і традиційні сонячні панелі. Покрівельна черепиця Tesla Solar Roof пройшла ретельне тестування. Сонячні панелі також довговічні, і оскільки панелі складаються з різних частин, якщо одна з них трісне або зламається, вся система не обов’язково вийде з ладу. Сонячне скло можна легко замінити, щоб система знову стала функціональною. Сталь та алюміній. це легкі метали, з якими легко працювати, тому ремонт рами також є простим. При розгляді сонячної дахової системи Tesla над встановленням традиційних сонячних панелей слід пам’ятати, що кількість кваліфікованих спеціалістів з ремонту сонячних панелей набагато вища, ніж спеціалістів з ремонту сонячних дахових систем Tesla. Ми розглянемо це далі в розділі “Доступність.

Вимоги до будинку

На сайті компанії Tesla зазначено, що вона враховує кількість площин даху, нахил даху та будь-які перешкоди (мансардні вікна, димоходи тощо).) на даху, щоб визначити, як встановити вашу сонячну дахову систему. Стандартних винятків не існує; якщо Tesla вирішить, що сонячний дах не може бути встановлений на вашому будинку, це рідкісне явище, і відбувається в кожному конкретному випадку окремо. Вище ми вже згадували, що якщо ви щойно замінили дах або вам не потрібна нова покрівля найближчим часом, то система Tesla може бути не найкращим вибором для вас. Однак, якщо ви хочете замінити дах, а також перейти на чисту енергію, то це може бути варіантом для вас. Розглядаючи всі варіанти сонячних панелей для вашого будинку, ви повинні знати про будь-які правила та норми, які може мати ваш ОСББ з цього питання, перш ніж розпочати фактичну установку. Це стосується як черепиці Tesla, монтаж якої може зайняти тиждень-два, так і сонячних панелей на вашому даху. Щодо встановлення сонячних панелей, ви повинні пам’ятати про вік і стан вашого даху. Якщо фахівці з монтажу вважають, що ваш дах занадто слабкий для установки, вам потрібно буде відремонтувати або повністю замінити дах, перш ніж рухатися далі. Особливо при розгляді питання про встановлення традиційних сонячних панелей, зверніть особливу увагу на наявність тіньових дерев на вашій ділянці. Це може вплинути на кількість сонячної енергії, яку можуть поглинути ваші панелі, і, можливо, вам доведеться обрізати деякі гілки. Якщо ви переїжджаєте в новий будинок, поспостерігайте за тим, як сонце падає на будинок в різні години дня. Якщо будинок проводить більшу частину дня в тіні, можливо, вам доведеться розглянути інші будинки або інші варіанти відновлюваних джерел енергії.

Розрахунок собівартості

Якщо ви, як і більшість домовласників, напевно, думаєте про інвестиції в систему сонячних панелей, щоб зробити свій будинок більш ефективним. Хоча сонячні панелі можуть виробляти від 250 до 400 Вт енергії для вашого будинку щогодини, їх встановлення коштує дорого. Це вірно, незалежно від того, чи дивитеся ви на черепицю Tesla Solar Roof або на більш традиційні сонячні компанії.

Вартість за квадратний фут

Плитка Tesla Solar Roof коштує 21.50 за квадратний фут. Типові сонячні панелі коштують від 4 до 10 доларів за квадратний фут, тому традиційні сонячні панелі, незалежно від того, чи знаходяться вони на нижньому або вищому кінці цінового діапазону, є більш доступними за ціною.

Вартість за квадратний метр

За квадратний метр сонячна дахова система Tesla коштує, за найнижчою оцінкою, близько 175. Це може досягати 300 на квадратний метр. Сонячні панелі коштують від 40 до 110 євро за квадратний метр.

Гарантія

Tesla дуже відверто заявляє про те, що її черепиця Solar Roof має 25-річну гарантію. Ця гарантія включає в себе три окремі аспекти: продукт, захист від атмосферних впливів та модуль. Гарантія на продукт гарантує, що ваша сонячна електростанція Tesla Solar Roof не матиме дефектів протягом 25 років. Якщо щось трапиться з черепицею, що стосується електричної системи або сталевої конструкції, ремонт буде включений в цю гарантію. Гарантія на захист від атмосферних впливів стверджує, що дах повинен витримувати будь-які погодні умови та сезонні зміни протягом 25 років. Нарешті, в гарантії на продукцію зазначено, що пікові рівні роботи системи залишатимуться на рівні 95% продуктивності або вище протягом перших п’яти років після встановлення. Через п’ять років Tesla заявляє, що згідно з гарантією на продукт, вихідна потужність буде зменшуватися не більше ніж на піввідсотка щороку протягом наступних двадцяти років. Оскільки сонячні компанії купують деталі для сонячних панелей у різних виробників і постачальників, а потім збирають їх самостійно, гарантії можуть відрізнятися, оскільки кожен компонент може мати різну гарантію. Тим не менш, на кожну деталь надається гарантія щонайменше на десять років, а на деякі. до 25 років. Вам доведеться звернутися за гарантією безпосередньо до сонячної компанії, з якою ви зацікавлені у співпраці.

Стимули

Для сонячних енергетичних систем, встановлених між 2020 і 2022 роками, Конгрес прийняв федеральний податковий кредит у розмірі 26%. Це означає, що ви можете зарахувати 26% від вартості вашої сонячної енергетичної системи на ваш податок на прибуток, щоб він був зменшений на цей рік на 26%. Для систем, встановлених у 2023 році, сума податкового кредиту становить 22% від вартості встановлення системи. Ці стимули закінчуються у 2024 році, якщо Конгрес не проголосує за поновлення податкового кредиту на встановлення сонячних систем. Чистий облік. це ще один тип стимулів, на які можуть розраховувати користувачі сонячної енергії. Це коли енергетичні компанії кредитують власників сонячних енергетичних систем (тобто ви повинні бути власником системи. ви не отримуєте цей стимул, якщо ви орендуєте сонячну енергетичну систему) за енергію, яку вони вносять в електромережу. Наприклад, якщо ваше домогосподарство використовує менше енергії, ніж виробило за місяць, то різницю вам компенсує енергетична компанія, до якої ви підключені. Це економить ваші гроші на рахунках за електроенергію і дозволяє вам внести свій вклад в накопичення енергії, до якої ви зможете отримати доступ в наступному місяці.

Доступність

У міру того, як Tesla знаходить свій ритм у виробництві та установці своїх сонячних дахових систем, вони стають все більш доступними по всій території США.S. і вони навіть поширилися на Канаду, чого не було ще кілька років тому. Однак через складність використовуваних матеріалів та їх збірки Tesla в минулому доводилося призупиняти виробництво, залишаючи деяких клієнтів без дахів на значний проміжок часу. Система сонячних дахів стає все більш доступною як вибір сонячної енергії, але матеріали по суті рідкісніші, ніж традиційні сонячні панелі. Що стосується звичайних сонячних панелей, з якими ми всі знайомі, вони доступні скрізь. Сонячні компанії існують по всіх Сполучених Штатах, і якщо ви відчуваєте авантюризм, ви можете просто замовити панелі та встановити їх самостійно (хоча будь-яка потенційна гарантія, яку ви могли б мати, не застосовується, якщо ви виберете цей варіант). Вони доступні скрізь.

Недоліки сонячного даху Tesla над сонячними панелями

У чому різниця між сонячним дахом і сонячними панелями?

Все ще не впевнені, чи підходить вам сонячний дах? Ось кілька основних способів, за допомогою яких новий продукт Tesla відрізняється від конкурентів.

 • Інтеграція: Сонячні панелі розташовуються на даху в одній площині або в декількох. Багато користувачів сонячних панелей встановлюють їх на площині даху, яка отримує найбільш тривале сонячне світло протягом дня. Сонячні дахи Tesla. це просто дах. Вони являють собою інтегровану систему, яка має фотоелектричні елементи всередині сталевої черепиці.
 • Загальна вартість: Сонячні дахові системи Tesla можуть коштувати в два-три (а може і більше) рази дорожче, ніж система сонячних панелей. Однак в обох випадках ви можете заощадити на рахунках за електроенергію з часом завдяки чистому обліку, який відбувається, коли ви використовуєте сонячну енергію як основне джерело енергії.
 • Розташування: Сонячний дах Tesla. це просто дах. Покрівля та енергетична система нерозривно пов’язані між собою. Деякі люди вважають за краще не мати сонячних панелей на даху. сонячні панелі можуть бути встановлені в будь-якому місці на вашій ділянці. Це особливо ефективно, якщо у вас є гектари землі, на яких ви можете їх розмістити.
 • Powerwall: Powerwall від Tesla набагато ефективніше зберігає та розподіляє енергію, ніж системи, доступні для традиційних сонячних панелей. Це опція, яку ви маєте при встановленні системи Tesla, що включає цю вдосконалену сонячну батарею, яка завжди забезпечує вас енергією, незалежно від дощу чи сонця, відключення електроенергії чи ні.

Поширені запитання щодо сонячних дахів Tesla

Чи потрібно встановлювати Tesla Powerwall з сонячним дахом??

Ні, це не обов’язково. Він доступний з усіма продуктами Tesla Solar, включаючи сонячний дах. Однак витрати на установку плюс вартість самої Powerwall становлять близько 13 000, тому, якщо у вас є гроші, це може бути відмінною інвестицією. Якщо ні, не хвилюйтеся. це не обов’язково.

Чи є сонячний дах Tesla дешевшим за звичайний дах?

Середня вартість заміни даху в США становить 8 000 доларів. Витрати на встановлення сонячного даху Tesla коливаються від 35 000 до 70 000 доларів і більше, тому він точно не дешевший за звичайний дах.

Чи є сонячна батарея Tesla кращою за звичайну сонячну?

Сонячний дах Tesla покриває більшу площу поверхні, ніж традиційні сонячні панелі. Однією з причин цього є те, що весь ваш дах оснащений фотоелектричними плитками та обладнанням, щоб якомога більша площа поверхні могла поглинати сонячне світло та забезпечувати ваш будинок сонячною енергією. Традиційні сонячні панелі обмежені за своєю формою і розміщенням, і ви не зможете покрити сонячними панелями таку ж площу поверхні, як якщо б весь ваш дах був покритий сонячними панелями Tesla Solar Roof. Більшість домовласників вважають, що черепиця Tesla Solar Roof набагато естетичніша, ніж звичайні сонячні панелі. Однак виникає питання енергоефективності. Сонячні панелі все ще на 20-30% ефективніші, ніж сонячна черепиця Tesla.

Що стосується того, що краще. сонячні панелі Tesla чи звичайні сонячні панелі. це просто питання особистих уподобань. Після купівлі збанкрутілої сонячної компанії SolarCity у своїх двоюрідних братів у 2016 році Ілон Маск змінив назву на Tesla Solar, і її панелі можна порівняти з панелями будь-якої іншої сонячної компанії, хоча вони довговічніші та дешевші в деяких сферах, ніж у конкурентів.

Як довго служить сонячний дах Tesla?

Наразі незрозуміло, як довго проіснує сонячний дах Tesla, оскільки перші сонячні дахи з’явилися лише 17 років тому. Гарантія надається на 25 років, але її довговічність та якісне виготовлення повинні гарантувати, що сонячний дах Tesla Solar Roof прослужить багато десятиліть, набагато довше, ніж звичайний дах, який служить від 10 до 15 років.

Сучасна методологія рейтингу сонячних компаній для власників будинків

Прозорість та довіра є нашими найважливішими цінностями для читача журналу “Сьогоднішній Домовласник. Ось чому ми витратили час, щоб створити об’єктивну систему рейтингу та оцінити кожну сонячну енергетичну компанію/сервіс за нашою методологією.

Наша дослідницька група заглибилася в дрібний шрифт договорів, проаналізувала понад сто відгуків клієнтів та ретельно дослідила всі послуги, витрати та продукти кожної сонячної енергетичної компанії. Ми зробили домашнє завдання за вас, дослідивши майже всі компанії, що займаються сонячною енергетикою на ринку, щоб ви могли мати інформацію, необхідну для того, щоб зробити найкращий вибір для вашого будинку.

Ми розробили формулу, щоб об’єктивно визначити найкращі компанії в галузі сонячної енергетики та оцінити кожну з них за 100-бальною шкалою на основі наведених нижче критеріїв:

Варіанти тарифних планів (30): Чи пропонує компанія різноманітні варіанти тарифних планів? Ми проаналізували кількість тарифних планів, які пропонує кожна компанія, що займається сонячною енергетикою, та гнучкість коригування тарифного плану.

Пропоновані послуги (20): скільки послуг пропонується в кожному плані? Ми проаналізували, чи виробляє компанія власні сонячні панелі, чи укладає контракти на встановлення, а також які додаткові продукти пропонує кожна з компаній.

Довіра (10): Що кажуть клієнти після встановлення сонячних панелей? Чи пропонує ця компанія гарантію? Ми враховували, наскільки задоволені клієнти після обслуговування, чи робить компанія те, що обіцяє, акредитацію BBB та гарантії обслуговування.

(10): Наскільки обґрунтованими є витрати на план або послугу порівняно з середніми по галузі? Ми порівняли витрати кожної компанії з витратами конкурентів, які пропонують такі ж послуги в галузі сонячної енергетики.

Унікальні привілеї (10): Чи пропонує компанія знижки або спеціальні послуги, такі як фінансові стимули, повернення коштів або корисний мобільний додаток?? Ми шукали додаткові послуги, які пропонує кожна компанія, що відрізняють їх від конкурентів.

Обслуговування клієнтів (10): Як клієнт відчуває себе при контакті з компанією? Ми врахували швидкість реагування, доступність у вихідні / святкові дні та простоту спілкування за допомогою телефонних дзвінків, електронної пошти та функцій онлайн-чату.

Доступність по всій країні (10): У скількох штатах компанія пропонує свої послуги? Компанії, які працюють на національному рівні та у всіх поштових індексах, мають перевагу над тими, що мають обмежену доступність.

Сара Хорват. фахівець з огляду домашніх послуг вищого рівня з більш ніж 10-річним досвідом роботи в галузі домоволодіння. Ви можете знайти її статті на таких сайтах, як Robinhood, MoneyLion, Benzinga, Forbes Advisor та інших. Коли вона не зайнята написанням книг, Сара любить проводити час у своєму будинку в Орландо зі своїм нареченим і папугою.

Роксана Даунер. комерційний редактор журналу Today’s Homeowner, де вона займається всім. від ремонту фундаменту до встановлення сонячних панелей. Вона використовує більш ніж 15-річний досвід написання та редагування текстів у своєму ретельному підході до забезпечення точного, актуального та цікавого контенту. Раніше вона редагувала для таких видань, як MSN, Architectural Digest та Better Homes Gardens. Випускниця Пенсильванського університету, Роксана зараз є власницею будинку в Оклахомі, ентузіасткою “зроби сам” і гордою матір’ю грайливого мопса.

Сонячний дах Tesla

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

У 2020 році Weddle Sons стали першими в країні сертифікованими інсталяторами сонячних дахів Tesla. Програма сертифікованих інсталяторів пропонується компанією Tesla, щоб допомогти стороннім компаніям ефективно встановлювати сонячні дахи. З тих пір ми продовжуємо співпрацювати з Tesla, надаючи практичну інформацію та методи, які дозволяють Tesla ще більше оптимізувати свою програму інсталяторів.

Ви не знайдете більш кваліфікованої покрівельної компанії для встановлення Tesla Solar Roof, ніж Weddle Sons.

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб ми могли розповісти вам, як ми можемо використати наш досвід, щоб забезпечити встановлення передового продукту світового класу.

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Чому сонячні дахи Tesla?

Tesla Solar Roof. це покрівельний продукт преміум-класу, а також неймовірний сонячний продукт. Він надзвичайно довговічний і забезпечує привабливий і витончений естетичний вигляд. Solar Roof працює разом з іншими продуктами Tesla, такими як Powerwall, щоб створити енергетичну незалежність, компенсувати ваш вуглецевий слід і надати вашому будинку дивовижний, сучасний стиль.

Якщо ви зацікавлені в сонячному продукті, будь то сонячна покрівля або традиційні сонячні панелі, наші експерти допоможуть визначити правильний вибір для вас!

Як купити сонячний дах Tesla

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Крок 1: Інструмент оцінки

Запросіть безкоштовний розрахунок вартості сонячного даху для вашого будинку. Один з наших торгових представників розгляне вашу заявку, щоб переконатися, що ваш кошторис точно відображає ваш проект.

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Крок 2: Відеодзвінок

Після того, як ви надішлете деталі вашого проекту, ви отримаєте запрошення на відеодзвінок з торговим представником, щоб обговорити ваш проект сонячного даху. У цьому відеодзвінку наш торговий представник проведе вас через початкові проекти та визначить початкову орієнтовну вартість установки.

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Крок 3: Проектування

На основі початкової оцінки, якщо ви вирішите, що сонячний дах може підійти для вашого будинку, ви можете перейти до офіційної фази проектування. На цьому етапі ми працюємо з вами, щоб більш ретельно оцінити ваші цілі в галузі сонячної енергетики, вимоги до проекту та виробничий потенціал для різних конфігурацій сонячних дахів.

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Крок 4: Замовити встановлення

Перед остаточним встановленням ми готуємо всі необхідні дозволи та документи, щоб переконатися, що ваш будинок, місто та електрична компанія готові до сонячного даху.

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Брайан Рейчел

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Кевін

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Санфорд

клієнти, кажуть, ультратонкі, сонячні

Часті запитання про сонячні дахи Tesla

Як довго чекати на сонячні дахи Tesla??

Наш час очікування до початку встановлення сонячних дахів Tesla становить 2-3 місяці, залежно від проекту. Менші, простіші проекти можуть розпочатися швидше, в той час як більші, складніші проекти можуть зайняти більше часу. Ми закликаємо вас зв’язатися з нами якомога швидше, щоб ми могли запланувати ваш проект і приступити до роботи!

Чи може дах Tesla забезпечити будинок електроенергією?

Tesla Solar Roof може легко забезпечити енергією більшість будинків. Weddle Sons розгляне кілька факторів, щоб переконатися, що ваш сонячний дах може забезпечити достатню потужність для вашого будинку. Багато з цих факторів включають: Виробництво кіловат Ми подбаємо про те, щоб ваш сонячний дах був здатний виробляти кіловати (або електроенергію), необхідну для вашого будинку. Для великих будинків, які мають кілька енергоємних приладів, таких як гідромасажні ванни та великі системи опалення та вентиляції, ваші потреби в кіловатах будуть більшими. Менші будинки з меншою кількістю приладів потребують меншої кількості кіловат. Weddle Sons проведе енергетичний аудит на етапі проектування вашого сонячного даху, щоб ми точно знали, скільки кіловат вироблятиме ваш будинок. Дизайн даху Не всі дахи здатні однаково вловлювати сонячну енергію. Для складних дахів може знадобитися більше фотоелектричної черепиці, здатної вловлювати сонячну енергію, ніж для простих плоских дахів. Наші фахівці з проектування подбають про те, щоб ми знали, скільки фотоелектричних плиток потрібно, і навіть про те, чи підійде ваш дизайн даху до Solar Roof. Енергетична незалежність Багато з наших клієнтів хочуть бути максимально незалежними від електромережі. Хоча не всі муніципалітети дозволяють справжню незалежність, ми подбаємо про те, щоб ви максимально збільшили уловлювання сонячного світла та виробництво енергії. Наші фахівці з проектування можуть порекомендувати Powerwall, домашню батарею, для зберігання надлишкової електроенергії, коли рівень захоплення сонячної енергії низький, наприклад, вночі.

Чи збільшує сонячний дах Tesla вартість будинку?

 • Зменшення вуглецевого сліду
 • Енергетична незалежність
 • Продаж енергії в мережу (залежно від місця проживання)

Дах Tesla Solar Roof також пропонує унікальні переваги, яких немає в інших сонячних продуктів, наприклад:

 • Витончена, сучасна естетика
 • Довговічний дах преміум-класу
 • Сумісність з такими продуктами, як Powerwall, для забезпечення енергетичної незалежності

Сонячний дах Tesla. це чудова інвестиція у ваш будинок. Ви не тільки отримаєте найсучасніший сонячний продукт, ви також отримаєте дах преміум-класу.

Чи можете ви працювати поза мережею з Powerwall і Tesla Solar Roof?

За допомогою Powerwall і сонячного даху Tesla можна працювати поза мережею, але для цього потрібно більше, ніж просто мати ці два продукти. Якщо ви хочете бути повністю автономним, вам знадобиться все це:

Достатня кількість вироблених кіловат (або уловлювання сонячної енергії)

Якщо ваш дах не здатний вловлювати достатньо сонячного світла для ваших електричних потреб, то ви не зможете працювати поза мережею. Weddle Sons проведе енергоаудит того, скільки енергії ви зараз використовуєте. Залежно від планування вашого даху, можливо, не вдасться повністю відключитися від мережі, хоча наші технічні фахівці зможуть визначити це під час вашої безкоштовної консультації.

Проживання в муніципалітеті або наявність комунальних послуг, які дозволяють вам бути поза мережею

На жаль, навіть якщо у вас є обладнання та кіловати, необхідні для автономної роботи, іноді це просто заборонено. Місцеві муніципалітети та комунальні компанії часто вимагають, щоб ви були підключені до електромережі. Деякі з них навіть обмежують кількість кіловат, яку може виробляти ваш дах.

Якщо ви не впевнені, чи дозволено вам працювати поза мережею, наші сертифіковані інсталятори проінформують вас про енергетичні правила, характерні для вашого місця розташування та електричної компанії.

Чи отримаю я податкову знижку на сонячну електростанцію Tesla Solar Roof??

У 2022 році ваш сонячний дах Tesla матиме право на податковий кредит у розмірі 26% від загальної вартості проекту. Сюди входять матеріальні витрати та витрати на встановлення. Ми гарантуємо, що отримаємо для вас найкращий податковий кредит для вашого сонячного проекту.

Скільки енергії може генерувати сонячна батарея Tesla Solar Roof?

Сонячний дах Tesla може генерувати величезний діапазон енергії, починаючи від дуже низького виробництва для невеликих будинків до великого виробництва для великих будинків або підприємств. Найменша потужність даху, яку ми встановили, була 4 кВт, а найбільша. 51 кВт. Це не нижня і верхня межі, це просто діапазон того, що потрібно нашим клієнтам!

Кількість кіловат, яку може виробляти ваш сонячний дах, значною мірою залежить від фотоелектричних плиток (або фотоелектричних плит), використаних для будівництва даху. Кожна плитка виробляє 72 Вт енергії, але на вашому даху також будуть звичайні плитки із загартованого скла, які не можуть виробляти енергію. Наші фахівці з сонячних дахів визначать, скільки фотоелектричних плиток потрібно для задоволення ваших потреб в енергії.

Пам’ятайте, що іноді місцеві правила обмежують кількість кіловат, яку може виробляти ваш дах, тому цілком можливо, що у вас не буде достатньо фотоелектричних плиток, щоб задовольнити всі ваші потреби в енергії та по-справжньому перейти на автономне живлення. Ми повідомимо вам про конкретні правила у вашій місцевості та про те, скільки кіловат може виробляти ваш дах.

Чи включає ціна на сонячні батареї Tesla Solar установку?

Коли ви отримаєте від нас цінову пропозицію, вона буде включати як матеріали, так і витрати на монтаж. Вам не потрібно буде турбуватися про несподівані збори або витрати. Пам’ятайте, що податкова знижка у розмірі 26%, яку ви отримаєте на свій сонячний дах, включає витрати на матеріали та монтаж.

Скільки часу потрібно для встановлення сонячного даху Tesla?

 • Розмір вашого даху. Великі дахи займають більше часу.
 • Дизайн вашого даху. Крутий та/або складний дизайн даху займе більше часу для встановлення.
 • Необхідні дозволи. Чим більше дозволів потрібно для початку будівництва, тим довше триватиме загальний час встановлення.
 • Погода. Несприятливі погодні умови (наприклад, ожеледь, сніг та грози) можуть затримати час встановлення.

Нарешті, місцева комунальна служба може затримати, коли ви зможете почати використовувати свій сонячний дах. Навіть після завершення установки, комунальному підприємству потрібно буде вжити заходів, щоб офіційно підключити її до мережі, коли це буде потрібно. Ми дамо вам приблизну оцінку, скільки часу це займе, залежно від вашого місця розташування.

У чому різниця між сонячним дахом і традиційними сонячними панелями?

Традиційні сонячні панелі. це прилади, які встановлюються на даху. Їх виробництво кіловат можна порівняти з Solar Roof, і іноді вони є кращим вибором для дахів, які мають дизайн, який просто не підходить для фотоелектричних плиток, що використовуються в установках Solar Roof. Як і Solar Roof, традиційні панелі зменшують ваш вуглецевий слід і є кроком до енергетичної незалежності.

З іншого боку, сонячна покрівля. це дах. Фотоелектричні плитки та нефункціональні плитки із загартованого скла замінюють черепицю, що використовується в традиційних дахах. Вони надзвичайно довговічні, а також створюють витончену естетику, завдяки якій ваш дах виглядає приголомшливо. Solar Roof також спроектована так, щоб легко працювати з такими продуктами, як Powerwall, акумулятором Tesla, який зберігає надлишкову електроенергію.

Наші експерти з сонячних продуктів допоможуть вам визначити, який сонячний продукт підходить для вашого будинку або для ваших енергетичних потреб.

Скільки електроенергії це може виробити?

Сонячні енергетичні системи оцінюються на основі кіловат (кВт) потужності постійного струму, і система сонячного даху може бути спроектована практично на будь-якому рівні, але, як правило, ми бачимо 8-15 кВт як типовий діапазон. Ми плануємо проекти потужністю до 50 кВт. Фактичне річне виробництво кіловат-годин (кВт-год) змінного струму залежить від інших змінних, які ретельно оцінюються в процесі проектування, таких як орієнтація схилу даху, очікувані години сонячного світла та затінення. Наш попередній досвід проектування свідчить про те, що більшість будинків на наших ринках, які в інших відношеннях добре підходять для проектування, можуть підтримувати достатню кількість виробництва, щоб замінити 80% річного споживання електроенергії в будинку.

Яка частина даху складається з фотоелектричних (PV) плиток?

Залежно від електричних потреб домовласника, ми підрахували, що сонячна частина даху може становити 30-70% від загальної поверхні даху. Всі фотоелектричні черепиці є повнорозмірними (15″ x 45″) покрівельними елементами, тому їх можна розміщувати в будь-якому місці, де є місце для повнорозмірної черепиці. Ділянки біля грабельних країв, ендови, розжолобків та перешкод, як правило, вимагають часткового використання черепиці та металевих окладів. У процесі планування ми також працюємо з дизайнерами Tesla, щоб оптимізувати розміщення для безперешкодного сонячного світла. Це означає, що пріоритетними є експозиції на південній стороні, а також на сході та заході.

Чи існують податкові пільги для сонячних дахів або енергетичних стін?

Так! У 2022 податковому році існує 26% інвестиційний податковий кредит, який застосовується до більшої частини установки сонячного даху та всієї установки Powerwall, якщо вона виконується як частина сонячного проекту. Деякі штати та комунальні підприємства мають інші доступні кредити, і ми зазвичай можемо проінформувати вас, якщо у вашому регіоні є додаткові стимули. Натисніть тут для більш детальної інформації про те, як отримати податковий кредит.

Скільки коштує сонячний дах?

Ціноутворення все ще розвивається, але наше загальне керівництво полягає в тому, що новий сонячний дах, ймовірно, буде коштувати між 1500-2000 квадратних метрів до стимулювання. Ця цифра сильно залежить від розміру обраної фотоелектричної системи (кількість “активних” фотоелектричних плиток у порівнянні зі скляними), а також від складності конструкції даху та кількості перешкод (мансардні вікна, димоходи, труби) на даху. Ми оптимістично налаштовані щодо розвитку досвіду та методів більш ефективного встановлення з часом, щоб, сподіваємось, знизити цю ціну в майбутньому. У нас є інструмент онлайн-конфігурації, який допоможе вам оцінити вартість вашого проекту. Встановлення однієї системи зберігання акумуляторів Powerwall коштує від 11 000. 13 000 залежно від того, чи потрібна інша електрична модернізація. Додаткові блоки Powerwall можуть бути додані за ціною близько 9 000 для збільшення ємності зберігання та резервного копіювання.

Чи можу я профінансувати свій сонячний дах Tesla?

Так! Ми раді запропонувати програму фінансування через Sunlight Financial, яка призначена виключно для сонячних панелей Tesla Solar Roof та Powerwall. Програма пропонує 10 або 20-річні кредити з фіксованою ставкою без штрафу за дострокове погашення та одноразову додаткову амортизацію, яка дозволяє домовласникам застосовувати податкові відшкодування з інвестиційного податкового кредиту для зменшення щомісячних платежів за решту кредиту. У деяких випадках наші клієнти виявили, що це навіть більше Поточна процентна ставка та умови вартості нерухомості зробили рефінансування привабливим варіантом для деяких клієнтів.

Які типи дахів підходять для системи Tesla Solar Roof?

Система призначена для встановлення майже на будь-який поширений тип похилого даху на сучасному ринку. Система має найкращу цінність і найбільш конкурентоспроможну ціну встановлення, коли дах має кілька великих прямокутних скатів з гарною експозицією на південь. Ми виявили, що дахи з надмірною кількістю розжолобків і западин або з великою кількістю мансардних вікон чи великою часткою малих схилів є надзвичайно трудомісткими, що призводить до надзвичайно високої вартості монтажу.

Що станеться, якщо черепиця зламається або буде пошкоджена на моєму сонячному даху??

Не хвилюйтеся! Сонячний дах легко відремонтувати майже в будь-якій ситуації. Однією з переваг роботи з місцевою/регіональною компанією, такою як Weddle and Sons, є те, що у нас є сервісний відділ, який може швидко реагувати на всіх наших ринках, а також у нас є запас запасних частин під рукою. Ми використовуємо спеціалізовані ручні інструменти, які дозволяють легко знімати окремі черепиці для обслуговування кабелів або компонентів під ними, а також встановлювати нові черепиці, якщо це необхідно.

Які райони ви обслуговуєте?

Наш головний офіс знаходиться в Манхеттені, штат Канзас, і має офіси в Олате KS (метро KC), Омаха NE, Лінкольн NE, Денвер, штат Колорадо, і Форт-Коллінз, штат Колорадо. Для встановлення сонячних дахів ми обслуговуємо великі території Канзасу (включаючи KC-MO), Небраски та Колорадо. Ми також розглядаємо проекти в окремих частинах штатів Айова, Міссурі, Вайомінг та Оклахома на індивідуальній основі.

Залишити відповідь