Найкращі сонячні батареї. Vivint solar LG chem

Кращі сонячні батареї

найкращі, сонячні, батареї, vivint

Перехід на сонячну енергію може заощадити ваші витрати на електроенергію, але без способу зберігання надлишкової енергії хороша потужність може пропасти даремно. Сонячні батареї допомагають оптимізувати кількість сонячної енергії, яку ви зберігаєте та використовуєте. За допомогою цього рішення ви можете зберігати будь-яку додаткову потужність, яку генерують ваші панелі, для використання вночі, під час поганої погоди або в надзвичайних ситуаціях. Ви можете купити свинцево-кислотну, літій-іонну, нікель-кадмієву або проточну сонячну батарею.

Наша добірка найкращих сонячних батарей походить від сонячних брендів, які мають рейтинг щонайменше 3.5 зірок на нашому сайті на момент публікації. Всі вони вміщують щонайменше 9.8 кВт-год енергії та гарантією щонайменше на 10 років.

Порівняйте наші 3 найкращі сонячні батареї

Свинцево-кислотні батареї. найстаріший і найдешевший варіант, але вони не можуть зберігати стільки енергії, як інші, і мають менший термін служби. Нікель-кадмієві батареї, як правило, підходять для комерційних потреб або потреб великого бізнесу, оскільки вони стійкі до екстремально високої температури, але вони також надзвичайно токсичні і навіть заборонені в деяких країнах.

Літієві батареї, які нещодавно з’явилися на ринку і користуються популярністю серед власників будинків, зручні та легкі. Вони також мають довший термін служби, ніж альтернативи, і потребують менше обслуговування. Проточні батареї, ще одна нещодавня інновація, нетоксичні та використовують 100% накопиченої енергії. але вони можуть бути дорогими.

Всі наші найкращі продукти. це літієві батареї.

Наші найкращі варіанти

  • Модель: SunVault
  • Ємність: 52 кВт-год
  • Гарантія / гарантії: 10 років

Початок роботи

SunPower. виробник технологій сонячної енергетики та пристроїв зеленої енергетики. Відома своїми ефективними та надійними сонячними панелями, компанія є популярним варіантом сонячної енергетики для власників будинків. SunPower також надає одну з найбільш повних гарантій на сонячні панелі в галузі, хоча її гарантія на батареї відповідає гарантіям конкурентів.

Що нам подобається SunPower пропонує найпотужніші батареї в галузі, а це означає, що за допомогою системи SunVault ви зможете забезпечити одночасну роботу більшої кількості приладів протягом тривалого періоду часу. Незважаючи на збільшену ємність, батареї SunPower працюють при нижчих температурах і, ймовірно, прослужать довше без обслуговування. Крім того, SunPower має різноманітні фінансові можливості для власників будинків; ви можете сплатити свої збори заздалегідь, скористатися кредитом або орендувати свою систему. На що слід звернути увагу, щоб відобразити заявлену якість SunPower. Система акумуляторних батарей SunVault може коштувати від 12 000 до 28 000 доларів США, включно з установкою. Якщо фінансування є перешкодою, ви можете розглянути більш бюджетні сонячні батареї. Що кажуть оглядачі На момент публікації, SunPower має рейтинг 4.3 зірки на нашому сайті. За словами одного з наших рецензентів, “SunPower була найкращою з гарантією, і вона дійсно змогла підкріпити її надійністю. Це трохи дорожче, але з точки зору довговічності та надійності, це добре. Це те, що мене переконало, і я дуже задоволений своїм рішенням.”

Tesla Energy. компанія Tesla, що займається екологічно чистою енергією. Компанія розробляє повністю інтегровані сонячні та акумуляторні системи резервного живлення для дахів як для житлових, так і для комерційних об’єктів. Хоча компанія Tesla Energy існує не так довго, як SunPower, за останні роки вона зробила значний внесок у сонячну енергетику завдяки своїм доступним батареям.

Що нам подобається Батареї Tesla є універсальними завдяки можливості нарощування потужності, а це означає, що ви можете додати кілька батарей для більшої потужності. Батареї, які можна штабелювати, також стійкі до високих температур, що покращує довготривалу продуктивність. Компанія Tesla пропонує просту та безкоштовну консультацію та процес розрахунку ціни, що робить її доступною для багатьох. Компанія пропонує одні з найдешевших батарей на ринку, які зазвичай коштують від 7 500 до 8 500 грн. Що потрібно врахувати Загалом, батареї Tesla займають більше місця, ніж у конкурентів, через необхідність електричних коробок, тому враховуйте ці розміри, коли плануєте своє розташування. Також, швидше за все, ви не зможете повністю відключитися від електромережі за допомогою резервної системи Tesla. повна електрична незалежність вимагатиме великої системи сонячних панелей і додаткової потужності. Що кажуть рецензенти На момент публікації рейтинг Tesla становив 3.5 зірок на нашому сайті. Задоволеним клієнтам подобається програмне забезпечення, додатки та можливості ефективності компанії.

Один рецензент з Міннесоти сказав: “Це такий чудовий досвід, коли Powerwall встановлюється та активується за допомогою наших сонячних панелей. З точки зору Powerwall як батареї, є кілька інших з подібними характеристиками. Але програмне забезпечення для керування акумулятором Powerwall [є] абсолютно найкращим. Він робить накопичення та споживання енергії безперебійним, без простоїв, без перебоїв.”

  • Модель: LG Chem RESU
  • Місткість: 9.8 кВт-год
  • Гарантія / гарантії: 25 років

Vivint Solar перетворилася з компанії, що займається домашньою безпекою, і тепер пропонує широкий вибір технологічних пристроїв, включаючи сонячні панелі для житлових будинків у партнерстві з Freedom Forever. Разом дві компанії створюють зелені енергетичні рішення для власників будинків.

Що нам подобається Оскільки в LG Chem RESU використовується літій-іонна батарея, вона може зберігати до 70% своєї початкової ємності через 10 років, а це означає, що якість її роботи буде залишатися високою протягом тривалого періоду часу. Акумуляторна система також має менші розміри, ніж багато її аналогів, що робить її ідеальною для багатьох дизайнерських ситуацій. Vivint Solar також надає безкоштовну систему безпеки зі своїми продуктами, включаючи термостат, датчики руху та інше. На що слід звернути увагу Через свою компактність, LG Chem RESU зазвичай використовується для невеликих житлових потреб і має обмежену вихідну потужність. Якщо ви плануєте підтримувати систему опалення, вентиляції та кондиціонування або велику будівлю, ви можете розглянути інший варіант. Майте на увазі, що цінова політика Vivint Solar також менш проста, ніж у інших компаній. вона не розкриває своїх специфікацій. Що кажуть рецензенти На момент публікації Vivint Solar має рейтинг 3.8 зірок на нашому сайті.

Рецензент з Каліфорнії поділився своїм відгуком: “Коли ми зареєструвалися, співробітники Vivint також подбали про все. Це був позитивний досвід, що стосується встановлення чогось. Все пройшло добре, і вони були дуже в курсі всього. Вони знали, що їм потрібно отримати дозвіл від інспектора, і люди з Vivint подбали про все це теж.”

Що таке сонячна батарея?

Сонячна батарея. це варіант зберігання енергії для тих, хто має систему сонячних панелей. Зі збільшенням використання сонячної енергії сонячні батареї стають все більш популярними серед власників будинків, які хочуть компенсувати витрати на електроенергію, а також серед тих, хто живе або відпочиває поза мережею.

Сонячні генератори та портативні сонячні зарядні пристрої є різновидами систем зберігання сонячних батарей. У той час як сонячні генератори, як правило, прикріплюються до місця їх розташування. зазвичай до будинків, кемперів або човнів. портативний сонячний зарядний пристрій. це менший, часто ручний пристрій, який зазвичай використовується для зарядки телефонів або іншої електроніки. Деякі сонячні генератори доступні у вигляді комплектів “все-в-одному”, але ви також можете придбати компоненти окремо.

Типи сонячних батарей

Існує кілька типів акумуляторів, які слід враховувати при виборі сонячних батарей. Вибір найкращого типу залежить від ваших потреб, а також від того, що для вас є пріоритетом. економічність, безпека чи вплив на навколишнє середовище.

Акумулятор глибокого циклу Терміном “глибокий цикл” позначається здатність акумулятора виконувати цикл розряджання-перезаряджання кілька разів. Батареї глибокого циклу призначені для підтримання постійного потоку енергії протягом тривалого періоду. Товсті свинцеві пластини допомагають продовжити термін служби батареї. Літій-іонні, заливні та гелеві акумулятори. це типи акумуляторів глибокого циклу. Літій-іонна батарея Літій-іонні батареї є чудовим вибором, оскільки вони відносно невибагливі в обслуговуванні та прості в установці. Переваги літій-іонної сонячної батареї включають вищу щільність енергії, меншу вагу і збільшений термін служби. Літій-іонні акумулятори вважаються революцією у сфері домашніх систем зберігання енергії.

Літієві батареї мають додаткову перевагу в тому, що їхня напруга залишається відносно постійною під час розряджання. У свинцево-кислотному акумуляторі напруга зменшується в міру розряджання батареї. Для того, щоб свинцево-кислотна батарея підтримувала свою потужність, струм споживання збільшується при падінні напруги. Це, в свою чергу, швидше розряджає свинцево-кислотну батарею. Літієві батареї не мають цього недоліку.

Літій-полімерні батареї Подібно до літій-іонних, літій-полімерні батареї більш стійкі до таких проблем, як перезаряд або витік електроліту. Вони також дорожчі і зазвичай не витримують стільки циклів, скільки літій-іонні акумулятори. Заливні свинцево-кислотні батареї Також відомі як батареї мокрого циклу, заливні свинцево-кислотні батареї містять рідину у відкритому контейнері та диспергують газоподібний водень. Ці батареї дешевші, але потребують більшого обслуговування, оскільки батарею потрібно тримати у вертикальному положенні та добре провітрювати. Батарею також потрібно контролювати і регулярно доливати дистильовану воду. Герметичний свинцево-кислотний акумулятор Цей акумулятор з клапанним регулюванням вважається варіантом, що не потребує обслуговування в герметичних свинцево-кислотних (SLA) акумуляторах. Вони призначені для того, щоб під час заряджання батарея не досягала межі газоутворення, що запобігає виснаженню води та розсіюванню газів. Це також означає, що батарея ніколи не може бути повністю заряджена. Нікель-кадмієві батареї Нікель-кадмієві батареї мають тривалий термін служби за умови належного обслуговування. Це один з найбільш надійних типів акумуляторів, але для продовження терміну їхньої служби їм іноді потрібна повна розрядка. Пам’ятайте, що кадмій токсичний, тому такі батареї не можна викидати на сміттєзвалища. Морська батарея Якщо ви шукаєте чисту та екологічно чисту енергію, морська батарея. хороший вибір. Як і свинцево-кислотні акумулятори, акумулятори з морською водою є природною альтернативою для зберігання екологічно чистої енергії. Електроліт. морська вода, яка є нетоксичною та незаймистою. Ці батареї не потребують обслуговування і мають хороший термін служби. Гелевий акумулятор Гелевий акумулятор, або гелевий елемент, схожий на герметичний свинцево-кислотний акумулятор. Ця батарея також використовує гелевий електроліт. На відміну від інших свинцево-кислотних батарей, вам не потрібно тримати її у вертикальному положенні. вона дуже добре справляється з рухом, що робить її розумним вибором для кемперів, фургонів та човнів.

Як працюють сонячні батареї?

Сонячні батареї можуть бути встановлені поряд з системою сонячних панелей для зберігання надлишкової енергії, яку вона виробляє. Коли панелі не виробляють енергію вночі, ви можете використовувати накопичену енергію. Багато варіантів зберігання сонячних батарей постачаються з інвертором для перетворення накопиченої енергії постійного струму в необхідну вам енергію змінного струму, але деякі вимагають придбання інвертора окремо.

Потім ви можете використовувати її як генератор сонячної батареї для забезпечення потреб в електроенергії. Це допомагає людям, які хочуть зменшити витрати на електроенергію, підготуватися до стихійних лих або бути повністю відключеними від електромережі. Будинки, які все ще підключені до електромережі, можуть компенсувати її споживання резервною енергією і працювати від батареї, доки не вичерпається запас енергії в накопичувачі.

Кількість електроенергії, яку сонячна батарея може віддати за один раз, вимірюється в кіловатах (кВт). Кіловат-години (кВт-год). це загальна кількість енергії, що використовується протягом години. У.S. Управління енергетичної інформації (EIA) стверджує, що середньостатистичний американський будинок споживає 901 кВт-год на місяць, або 30 кВт-год на день. З акумулятором, який забезпечує 2.5 кВт-год, вам знадобиться 12 батарей для достатньої денної потужності.

Оскільки сонячні батареї саморозряджаються, накопичена сонячна енергія з часом виснажується. Швидкість саморозряду залежить від типу та віку батареї. Новіші батареї зазвичай розряджаються зі швидкістю від 1% до 2% на місяць, тоді як старі батареї можуть розряджатися на 2% на тиждень.

Масиви сонячних панелей для житлових будинків зазвичай не потребують сонячних батарей. Тим не менш, зберігання сонячних батарей знижує ваші рахунки за комунальні послуги, захищає вас від перебоїв в електропостачанні та зменшує ваш вуглецевий слід. Якщо у вас вже є сонячні панелі, сонячні батареї працюють для зберігання енергії на майбутнє. Однак найпопулярніші сонячні батареї, такі як Tesla Powerwall та LG Chem RESU, не призначені для повного відключення від електромережі.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Невеликі сонячні батареї працюють від 200 до 2 000. Однак якісна батарея для домашнього зберігання сонячної енергії може коштувати до 7 000 і більше доларів. Порівнюючи ціни на сонячні батареї, слід також враховувати вартість зберігання батареї за кВт-год (кіловат-годину), яка коливається від 400 за кВт-год до 750 за кВт-год.

Більшість домовласників потребують від двох до п’яти сонячних батарей для ефективного енергозабезпечення будинку. Залежно від ваших потреб в енергії, ви можете з’єднати кілька батарей послідовно або паралельно за допомогою з’єднувальних кабелів. Сонячні батареї можна накопичувати, а це означає, що ви можете встановити кілька батарей разом із системою зберігання сонячної енергії, щоб досягти потрібної для вас потужності.

Сонячні панелі є дорогими через матеріали, необхідні для їх виробництва. Очікується, що з розвитком сонячної енергетики попит на сонячні батареї знизиться.

Як правило, повністю заряджені сонячні батареї повинні забезпечувати ваш будинок електроенергією від 12 до 24 годин. Змінні, такі як енергоспоживання вашого домогосподарства, ємність ваших батарей і те, чи підключені ви до електромережі, точно визначають, як довго працюють ваші сонячні батареї. Термін служби сонячної батареї може становити від п’яти до 15 років. Ви можете продовжити термін служби акумулятора за допомогою належного обслуговування та захисту від екстремальних температур.

Акумуляторна батарея. це набір з’єднаних між собою акумуляторів. Акумуляторна батарея дозволяє зберігати більше енергії, ніж ви отримуєте від однієї батареї.

Чи варті того сонячні батареї?

Сонячні батареї. це енергоефективний спосіб генерування резервної енергії. Однак для тих, хто просто хоче бути поза мережею, дизельні генератори можуть бути дешевшими в короткостроковій перспективі. Сонячні батареї мають сенс, якщо ви живете в місцевості, де комунальні послуги ненадійні, або якщо ви хочете бути поза мережею, використовуючи відновлювану енергію. Сонячні батареї зберігають надлишкову енергію, вироблену вашою сонячною енергетичною системою, щоб ви могли використовувати її, коли ваші панелі не виробляють достатньо електроенергії.

Шукаємо компанію, що займається сонячною енергетикою? ПРОЧИТАЙТЕ НАШ ПОСІБНИК

Ви підписані на

Ми почнемо надсилати вам новини, які вам потрібні, прямо до вас. Ми цінуємо вашу конфіденційність. Легко відписатися від розсилки.

ConsumerAffairs не є державною установою. Компанії, що відображаються, можуть платити нам за авторизацію або коли ви переходите за посиланням, телефонуєте за номером або заповнюєте форму на нашому сайті. Наш контент призначений для використання лише в загальних інформаційних цілях. Дуже важливо провести власний аналіз, перш ніж робити будь-які інвестиції, виходячи з ваших особистих обставин, і проконсультуватися з вашими інвестиційними, фінансовими, податковими та юридичними консультантами.

Ідентифікатор компанії NMLS #2110672

Copyright © 2023 Consumers Unified, LLC DBA ConsumerAffairs. Всі права захищені. Вміст цього сайту не може бути перевиданий, передрукований, переписаний або розповсюджений без письмового дозволу.

Vivint solar LG chem

Журналісти в 50 країнах світу стежать за постійним потоком грошей, зароблених і втрачених на нафтовому газі, відстежуючи нові тенденції та можливості майбутнього енергетики. Не пропустіть наш ексклюзивний інформаційний бюлетень “Джерело енергії.

найкращі, сонячні, батареї, vivint

Що входить до моєї пробної версії?

Під час пробного періоду ви матимете повний цифровий доступ до FT.com з усім, що є в обох наших пакетах Standard Digital та Premium Digital.

Standard Digital включає в себе доступ до безлічі світових новин, аналітики та експертних думок. Преміум цифрова підписка включає доступ до нашої провідної бізнес-колонки Lex, а також 15 кураторських інформаційних бюлетенів, що охоплюють ключові бізнес-теми з оригінальними, поглибленими репортажами. Для повного порівняння тарифів Standard та Premium Digital натисніть тут.

Змінити тарифний план, на який ви перейдете, можна в будь-який момент під час пробного періоду, відвідавши розділ “Налаштування облікового запису”.

Що відбувається в кінці мого випробування?

Якщо ви нічого не зробите, вас буде автоматично зараховано до нашого преміум-плану цифрової щомісячної підписки та збережете повний доступ за 69 доларів на місяць.

Для економії коштів ви можете змінити свій план у будь-який час онлайн у розділі “Налаштування облікового запису”. Якщо ви хочете зберегти свій преміум-доступ і заощадити 20%, ви можете вибрати щорічну оплату в кінці пробного періоду.

Ви також можете перейти на стандартну цифрову версію. надійну журналістську пропозицію, яка відповідає багатьом потребам користувачів. Порівняйте стандартні та преміальні цифрові системи тут.

Будь-які внесені зміни можуть бути зроблені в будь-який час і набудуть чинності в кінці пробного періоду, що дозволить вам зберегти повний доступ протягом 4 тижнів, навіть якщо ви знизите клас або скасуєте його.

Коли я можу скасувати замовлення?

Ви можете змінити або скасувати підписку або пробну версію в будь-який час онлайн. Просто увійдіть в Обліковий запис налаштувань і виберіть Скасувати праворуч.

Ви все ще можете користуватися підпискою до кінця поточного розрахункового періоду.

Які форми оплати я можу використовувати?

Ми підтримуємо оплату кредитною карткою, дебетовою карткою та PayPal.

Як довго працюють домашні акумуляторні батареї?

На термін служби домашньої акумуляторної системи зберігання енергії можуть впливати різні фактори. Ми розглядаємо термін служби акумуляторів у третій частині нашої серії статей.

найкращі, сонячні, батареї, vivint

Поділіться

У частинах 1 і 2 цього циклу pv magazine розглянув продуктивний термін служби домашніх сонячних панелей та інверторів. Тут ми розглядаємо домашні акумулятори, наскільки добре вони працюють з часом і як довго їх вистачає.

Зберігання енергії в домашніх умовах стає все більш популярною функцією домашньої сонячної енергетики. Нещодавнє опитування SunPower, проведене серед більш ніж 1 500 домогосподарств, показало, що близько 40% американців регулярно турбуються про перебої в електропостачанні. З респондентів опитування, які активно розглядають сонячну енергію для своїх будинків, 70% сказали, що планують включити систему зберігання енергії акумулятора.

Окрім забезпечення резервного живлення під час відключень, багато батарей інтегровані з технологією, яка дозволяє інтелектуально планувати імпорт та експорт енергії. Ідея полягає в тому, щоб максимізувати цінність домашньої сонячної системи. А деякі акумулятори оптимізовані для інтеграції зарядного пристрою для електромобілів.

Незважаючи на те, що розгортання систем зберігання енергії постійно зростає, рівень використання акумуляторів залишається низьким. У 2020 році лише 8.1% домашніх сонячних систем включають приєднані акумулятори, згідно з даними Національної лабораторії Лоуренса Берклі (LBL).

Існує багато варіантів з різними хімічними речовинами для зберігання енергії в домашніх умовах. Однак, суть в тому, що в Сполучених Штатах два бренди домінують на ринку. більше 90% ринку обслуговується літій-іонними батареями LG Chem та Tesla Powerwall, за даними LBL. Tesla контролює понад 60% всього ринку.

Tesla PowerWall має обмежену гарантію, згідно з якою пристрій не матиме дефектів протягом 10 років після встановлення. Він також гарантує, що PowerWall почне свій життєвий цикл з ємністю 13.5 кВт-год, і буде зберігати енергетичну ємність на основі графіка деградації.

LG стверджує, що її система збереже щонайменше 60% своєї номінальної енергоємності (9).8 кВт-год) на 10 років. Батарея повинна працювати між.10 C і 45 C, щоб зберегти гарантію. Загальна пропускна здатність енергії в межах гарантії обмежена до 27.4 МВт-год.

Термін служби акумулятора

Компанія Sunrun, що займається установкою сонячних панелей, заявила, що батареї можуть служити від п’яти до 15 років. Це означає, що заміна, швидше за все, знадобиться протягом 20-30 років життя сонячної системи.

Очікуваний термін служби батареї в основному залежить від циклів використання. Як демонструють гарантії на продукцію LG і Tesla, порогові значення ємності 60% або 70% гарантуються через певну кількість циклів заряду.

Популярний контент

За даними Інституту Фарадея, два сценарії використання спричиняють таке погіршення: перезаряд і краплинний заряд. Перезарядка. це подача струму в повністю заряджену батарею. Це може призвести до перегріву або навіть до потенційного загоряння.

Крапельний заряд передбачає процес, при якому батарея постійно заряджається до 100%, і неминуче відбуваються втрати. Коливання між 100% і трохи менше 100% може призвести до підвищення внутрішньої температури, зменшення ємності та терміну служби.

Іншою причиною деградації з часом є втрата рухомих іонів літію в акумуляторі, повідомляє Faraday. Побічні реакції в акумуляторі можуть затримувати вільний корисний літій, тим самим поступово знижуючи ємність.

Хоча низькі температури можуть зупинити роботу літій-іонного акумулятора, вони фактично не погіршують стан акумулятора і не скорочують його ефективний термін служби. Загальний термін служби батареї, однак, зменшується при високих температурах, кажуть в Інституті Фарадея. Це відбувається тому, що електроліт, який знаходиться між електродами, руйнується при підвищеній температурі, в результаті чого батарея втрачає свою здатність до літій-іонного шаттлінгу. Це може зменшити кількість літій-іонів, які електрод може прийняти в свою структуру, виснажуючи ємність літій-іонного акумулятора.

Питання технічного обслуговування

Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) рекомендує встановлювати батарею в прохолодному, сухому місці, бажано в гаражі, де вплив пожежі (невелика, але потенційна загроза) може бути зведений до мінімуму. Батареї та компоненти навколо них повинні мати належну відстань для охолодження, а регулярні технічні огляди можуть бути корисними для забезпечення оптимальної роботи.

NREL зазначає, що за можливості слід уникати повторного глибокого розряду батареї, оскільки чим більше вона розряджається, тим коротший термін її служби. Якщо домашня батарея щодня глибоко розряджається, можливо, настав час збільшити розмір акумуляторної батареї.

Батареї, з’єднані послідовно, повинні мати однаковий рівень заряду, повідомляє NREL. Хоча вся батарея може показувати загальний заряд 24 вольта, напруга між батареями може бути різною, що менш корисно для захисту всієї системи в довгостроковій перспективі. Крім того, NREL рекомендує встановлювати правильні уставки напруги для зарядних пристроїв і контролерів заряду, визначені виробником.

Перевірки також повинні відбуватися часто, кажуть в NREL. Деякі речі, на які слід звертати увагу, включають витік (накопичення на зовнішній стороні батареї), відповідний рівень рідини і рівну напругу. NREL зазначає, що кожен виробник акумуляторів може мати додаткові рекомендації, тому найкращою практикою є перевірка технічного обслуговування та технічної документації на акумулятор.

Цей вміст захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Райан Кеннеді

найкращі, сонячні, батареї, vivint

Райан приєднався до pv magazine у 2021 році, принісши з собою досвід провідного інсталятора сонячних систем для житлових будинків, а також досвід роботи в компанії U. S.

Як довго працюють домашні акумуляторні батареї?

На термін служби домашньої акумуляторної системи зберігання енергії можуть впливати різні фактори. У третій частині нашого циклу ми розглянемо термін служби акумуляторів.

найкращі, сонячні, батареї, vivint

Поділитися

У частинах 1 і 2 цієї серії pv magazine розглянув продуктивний термін служби побутових сонячних панелей та інверторів. Тут ми розглядаємо домашні батареї, наскільки добре вони працюють з часом і як довго вони служать.

Зберігання енергії в житлових приміщеннях стає все більш популярною функцією домашніх сонячних електростанцій. Нещодавнє опитування SunPower, яке охопило понад 1500 домогосподарств, показало, що близько 40% американців регулярно турбуються про перебої в електропостачанні. З опитаних респондентів, які активно розглядають сонячну енергію для своїх будинків, 70% сказали, що планують включити систему зберігання енергії акумулятора.

Окрім забезпечення резервного живлення під час відключень, багато батарей інтегровані з технологією, яка дозволяє інтелектуально планувати імпорт та експорт енергії. Ідея полягає в тому, щоб максимізувати цінність домашньої сонячної системи. А деякі батареї оптимізовані для інтеграції зарядного пристрою для електромобілів.

Незважаючи на те, що розгортання систем зберігання енергії постійно зростає, кількість встановлених батарей залишається низькою. У 2020 році лише 8.1% домашніх сонячних систем включають приєднані акумулятори, згідно з даними Національної лабораторії Лоуренса Берклі (LBL).

Існує багато варіантів з різними хімічними речовинами, доступними для домашнього зберігання енергії. Однак суть полягає в тому, що в Сполучених Штатах два бренди домінують у космосі. більше 90% ринку обслуговується LG Chem та Tesla Powerwall, які є літій-іонними акумуляторами, згідно з даними LBL. Tesla контролює понад 60% всього ринку.

Tesla PowerWall має обмежену гарантію, згідно з якою пристрій не матиме дефектів протягом 10 років після встановлення. Це також гарантує, що PowerWall почне своє життя з потужністю 13.5 кВт-год, і буде зберігати енергетичну ємність відповідно до графіка деградації.

LG стверджує, що її система збереже щонайменше 60% своєї номінальної енергетичної потужності (9).8 кВт-год) протягом 10 років. Батарея повинна працювати між.10 C та 45 C, щоб залишатися під гарантією. Загальна пропускна здатність енергії в межах гарантії обмежена до 27.4 МВт-год.

Термін служби батареї

Інсталятор сонячних батарей Sunrun заявив, що батареї можуть прослужити від п’яти до 15 років. Це означає, що заміна, ймовірно, буде потрібна протягом 20-30 років життя сонячної системи.

Очікуваний термін служби батареї в основному залежить від циклів використання. Як демонструють гарантії на продукцію LG і Tesla, порогові значення в 60% або 70% ємності гарантуються через певну кількість циклів заряду.

найкращі, сонячні, батареї, vivint

За даними Інституту Фарадея, два сценарії використання спричиняють цю деградацію: надмірний заряд і крапельний заряд. Перезарядка. це акт проштовхування струму в батарею, яка повністю заряджена. Це може призвести до перегріву або навіть до потенційного загоряння.

Крапельний заряд передбачає процес, при якому батарея постійно заряджається до 100%, при цьому неминуче відбуваються втрати. Коливання між 100% і трохи менше 100% може підвищити внутрішню температуру, зменшити ємність і термін служби.

Ще однією причиною деградації з часом є втрата рухомих іонів літію в акумуляторі, вважає Фарадей. Побічні реакції в акумуляторі можуть затримувати вільний корисний літій, тим самим поступово знижуючи ємність.

Хоча низькі температури можуть зупинити роботу літій-іонного акумулятора, вони не призводять до погіршення стану акумулятора або скорочення його ефективного терміну служби. Загальний термін служби батареї, однак, зменшується при високих температурах, зазначають в Інституті Фарадея. Це відбувається тому, що електроліт, який знаходиться між електродами, руйнується при підвищеній температурі, в результаті чого батарея втрачає свою здатність до літій-іонного шатлінгу. Це може зменшити кількість літій-іонів, які електрод може прийняти в свою структуру, виснажуючи ємність літій-іонного акумулятора.

Питання технічного обслуговування

Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) рекомендує встановлювати батарею в прохолодному, сухому місці, бажано в гаражі, де вплив пожежі (невелика, але потенційна загроза) може бути зведений до мінімуму. Батареї та компоненти навколо них повинні мати належну відстань для забезпечення охолодження, а регулярні перевірки технічного обслуговування можуть бути корисними для забезпечення оптимальної роботи.

найкращі, сонячні, батареї, vivint

NREL зазначає, що за можливості слід уникати повторного глибокого розрядження акумуляторів, оскільки чим більше вони розряджаються, тим коротший термін їхньої служби. Якщо домашня батарея щодня глибоко розряджається, можливо, настав час збільшити розмір акумуляторної батареї.

Батареї, з’єднані послідовно, слід тримати на однаковому рівні заряду, зазначає NREL. Хоча вся батарея може показувати загальний заряд 24 вольти, напруга між батареями може бути різною, що менш вигідно для захисту всієї системи в довгостроковій перспективі. Крім того, NREL рекомендує встановлювати правильні уставки напруги для зарядних пристроїв та контролерів заряду, визначені виробником.

Інспекції також повинні відбуватися часто, сказали в NREL. Деякі речі, на які слід звернути увагу, включають витік (накопичення на зовнішній стороні акумулятора), відповідний рівень рідини та рівну напругу. NREL зазначає, що кожен виробник акумуляторів може мати додаткові рекомендації, тому найкращою практикою є перевірка технічного обслуговування та технічної документації на акумулятор.

Цей вміст захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використовувати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Райан Кеннеді

найкращі, сонячні, батареї, vivint

Райан приєднався до pv magazine у 2021 році, принісши досвід провідного інсталятора сонячних панелей для житлових будинків, а також досвід U. S.

Залишити відповідь