Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої. Сонячний зарядний пристрій для iPad

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої 2023 року

Адам пише про мобільні технології з 2011 року. Він є колишнім ведучим подкасту Android Authority, і його роботи з’являлися в численних публікаціях.

Річ Шерр. досвідчений журналіст у галузі технологій та фінансів, який провів майже два десятиліття на посаді редактора Potomac and Bay Area Tech Wire.

Найкращі сонячні зарядні пристрої використовують рясну енергію сонця, щоб підтримувати заряд ваших пристроїв та акумуляторів. Сонячні зарядні пристрої не тільки для любителів природи. Вони стануть у нагоді будь-кому, хто проводить час далеко від електричної розетки.

Ми рекомендуємо зарядний пристрій для сонячних панелей X-DRAGON SunPower завдяки його вихідній потужності 40 Вт та високоефективним елементам. Цей зарядний пристрій не має павербанку для зберігання заряду, але якщо ви перебуваєте далеко від електромережі і вам потрібно зарядити телефон або навіть ноутбук, це чудовий варіант. Відкривши вісім сонячних панелей, ви отримаєте достатньо енергії, поки є денне світло.

Найкращий в цілому

Портативний складаний зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON 40 Вт

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Наш найкращий зарядний пристрій може виробляти до 40 Вт енергії від восьми ефективних панелей. Він широко відкривається, щоб зібрати багато сонячного світла за допомогою восьми високоефективних панелей, але складається досить компактно, щоб поміститися у вашому рюкзаку. Тут немає рейтингу водонепроникності, тому будьте обережні, щоб не потрапити під дощ, і немає акумулятора в комплекті. Але якщо у вас є великі предмети, які потребують зарядки, зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON SunPower. чудовий вибір.

Ви можете підключити телефон і планшет, але ви також можете масштабувати його до свого ноутбука за допомогою п’яти зарядних пристроїв різних розмірів, що входять до комплекту, і підключення для автомобільного акумулятора. Це чудова річ, яку варто тримати в аварійному автомобільному наборі або в рюкзаку для кемпінгу. 18-місячна гарантія також додасть вам душевного спокою.

Кількість портів: 2 | Вихідна потужність: 2.8A max USB, 18V DC | Типи портів: USB-A, DC | Кількість елементів: 8 | Ефективність: від 22 до 25% | Ємність акумулятора: Н/Д

Найбільш портативний

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Big Blue Solar Charger. це дуже портативне рішення для сонячної зарядки, яке складається до крихітних 11.1 x 6.3 x 1.3 дюйми в закритому стані. Довгий, але вузький і тонкий, легко поміщається в більшість рюкзаків. Карабіни, що входять до комплекту, дозволяють відкривати та пристібати його до сумки на відкритому повітрі.

Вбудованого акумулятора немає, але три порти USB-A дозволяють швидко зарядити будь-який телефон або планшет. Панелі водонепроникні, що наш оглядач перевірив, зануривши елементи у ванну.

Наш рецензент також зазначив, що рекламована потужність 28 Вт вводить в оману. Є чотири панелі потужністю 7 Вт, які додають до 28 Вт. На жаль, під час нашого тестування панелі змогли видати лише близько 17 Вт максимум.

Приємним бонусом є чохол для зберігання кабелів або пристроїв під час зарядки. Враховуючи його водонепроникність, ми рекомендуємо його для мандрівників і туристів, навіть у погану погоду. Звичайно, похмурі дні означатимуть меншу зарядку, але принаймні ви знаєте, що ваші панелі можуть витримати це.

Кількість портів: 3 | Вихідна потужність: 5V / 4.8A | Типи портів: USB-A | Кількість елементів: 4 | Ефективність: Не вказано | Ємність акумулятора: Н/Д

На що звернути увагу в портативному сонячному зарядному пристрої

Водонепроникність

Сонячна енергія найкраще працює на вулиці, тому варто звернути увагу на водонепроникність на випадок, якщо ви несподівано потрапите під дощ або сніг.

Вбудований акумулятор

Сонячні панелі виробляють енергію, і ця енергія повинна кудись йти. Якщо у вас є сонячна панель і нічого не підключено, панелі не будуть генерувати енергію, що нормально, але акумулятор дозволить вам генерувати енергію і зберігати її до тих пір, поки вона вам не знадобиться.

Вихідна потужність

Майте на увазі, якими пристроями ви будете користуватися. Більшість сонячних панелей можуть впоратися з цим завданням, якщо все, що вам потрібно. це зарядити телефон або планшет. Якщо вам потрібно живити щось більше, наприклад, ноутбук або автомобіль, вам знадобиться потужна установка, щоб виконати роботу.

Це залежить в основному від ефективності елементів та кількості сонячного світла, яке ви отримуєте. Сонячні панелі стають дедалі ефективнішими, а це означає, що вони здатні генерувати велику кількість енергії. У яскравий сонячний день небезпідставно можна подумати, що ви можете генерувати достатньо енергії для телефону та планшета або навіть більших предметів.

Якщо сонячна панель достатньо велика, вона може забезпечити заряд акумулятора вашого автомобіля, щоб він міг завестися. Стрибкоподібний старт технічно означає, що ви отримуєте енергію від джерела живлення для негайного запуску автомобіля. Сонячна батарея більше схожа на автомобільний зарядний пристрій, тобто вам доведеться почекати деякий час, поки батарея вашого автомобіля зарядиться, перш ніж ви зможете повернути ключ. Але так, це можливо.

Сонячні панелі ніколи не слід залишати у вікні або в машині на зарядці. Скло з вікна може ФОКУСУВАТИ світло на панелях і викликати їх перегрів. Сонячні панелі призначені для розміщення на вулиці та під сонцем, або ж їх можна прибрати подалі.

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Ми розглянули 25 продуктів і провели понад 100 годин наукових польових випробувань 15 найкращих портативних сонячних панелей, щоб знайти найкращі з них для сучасного виживання. Враховуючи ціну, довговічність, продуктивність, розмір і вагу, ми рекомендуємо портативний сонячний зарядний пристрій Ryno Tuff 21W.

 • 10 березня 2022 року: Goal Zero Nomad 7 Plus, Goal Zero Nomad 14 Plus, Renogy Portable E.Flex 10W, iClever USB Solar Charger та X-DRAGON 14W знято з виробництва
 • Згорнути Останні оновлення

Бути готовим до надзвичайних ситуацій означає мати можливість виробляти електроенергію без електромережі. Існують більші сонячні панелі для дому та базового табору, але багато виживальників хочуть заряджати свої портативні акумулятори та пристрої, що живляться від USB (наприклад.g. (телефони) під час пішої прогулянки. Ці портативні сонячні панелі, які зазвичай продаються для рюкзаків, походів або кемпінгу, є основною частиною дорожніх сумок та автомобільних наборів багатьох людей.

Переносні сонячні зарядні пристрої добре поєднуються з акумуляторними батареями (як з одним літій-іонним акумулятором, так і з зарядним пристроєм для акумуляторів типу АА), а деякі з них навіть мають вбудований акумулятор.

Незважаючи на те, наскільки простими здаються ці сонячні зарядні пристрої. ви ставите їх на сонці і підключаєте до них своє обладнання, так??. вибір правильного зарядного пристрою та навчання його ефективному використанню. це набагато більше, ніж ви можете собі уявити.

Ознайомтеся з посібником для початківців про автономне живлення, щоб дізнатися про основи простими словами та про те, яке обладнання вам потрібно для досягнення ваших цілей.

 • Більші панелі завжди працюють краще. Отримайте найбільший зарядний пристрій, який відповідає вашому простору, вазі та бюджету.
 • Час доби не має такого значення, як розміщення панелей перпендикулярно до сонця.
 • Незважаючи на те, що ви можете прочитати в посібниках, дуже рідко панелі не повертаються до повної потужності після проходження хмари над головою. Це могло бути проблемою для старих панелей, але, схоже, в поточному поколінні це було виправлено.
 • Тепло знижує продуктивність панелей, тому тримайте панелі подалі від гарячих поверхонь, таких як камінь або метал. Деякі з панелей, які досить сильно нагрівалися, мали швидкі коливання напруги та струму, і ці дикі коливання знизили загальний вихід енергії протягом тестового запуску.
 • Не заряджайте телефон/фару/що завгодно безпосередньо від сонячної панелі на спекотному сонці. Спочатку зарядіть акумулятор, а потім використовуйте його для зарядки телефону.

Нижче ви знайдете детальну інформацію про наші методи тестування та дані, поради щодо отримання максимальної віддачі від вашої панелі та багато іншого.

Найкраще для більшості людей:

Сонячний зарядний пристрій Ryno Tuff 21W USB

Цей досить дорогий і потужний зарядний пристрій не зовсім компактний. 1 фунт і 1 квадратний метр площі панелі, але він досить тонкий і легкий, щоб поміститися в типову упаковку.

Найкращою портативною сонячною панеллю для більшості людей є Ryno Tuff 21W. Після багатогодинного тестування за допомогою навантажувального тестера і мультиметра цей зарядний пристрій зайняв перше місце в нашому огляді в ключових областях вихідної потужності, ват на унцію і ефективності. Коли ми вимірювали погоду, рівень сонячного світла та нагрівання панелі в різних умовах, Ryno Tuff зміг підтримувати вражаючу потужність 10 Вт на одному USB-порті. Насправді, ми навіть трохи підняли її до 12 Вт за один тестовий запуск. Ціна також правильна. часто на 5-10 дешевше, ніж у конкурентів. до такої міри, що це не тільки загальний переможець, але й найкращий бюджетний варіант.

Станом на червень 2022 року обслуговування клієнтів для Ryno Tuff, здається, не існує. Це якісна панель, і її все ще продають авторитетні продавці, але не очікуйте жодних гарантій або обслуговування клієнтів.

Ми наполегливо рекомендуємо поєднувати сонячний зарядний пристрій з окремим зовнішнім USB-акумулятором, щоб не зіпсувати вбудовані батареї ваших гаджетів, випікаючи їх на сонці під час циклу заряджання. Багато продуктів у цьому посібнику продаються у версіях з акумулятором, вбудованим у сонячний зарядний пристрій, та без нього. Хоча ми вважаємо за краще тримати зарядний пристрій та акумулятор окремо, не буде помилкою, якщо ви оберете версію з вбудованим акумулятором.

Сонячний зарядний пристрій CHOETECH 19W USB

Дуже близьке друге місце, ця панель трохи компактніша за конкурента Ryno Tuff. 0.9 квадратних метрів загальної площі фотоелектричних панелей. Трохи більший, але на 40% важчий за Renogy.

CHOETECH 19W є чудовою альтернативою. якщо ви можете знайти CHOETECH приблизно за тією ж ціною, що і Ryno Tuff, впевнено беріть будь-який з них. CHOETECH важить стільки ж, скільки і Ryno Tuff, але складається в трохи компактнішу конструкцію, що економить дорогоцінний простір у менших сумках. Якість збірки міцна, як і у Ryno, але нам більше сподобалися вбудовані металеві кільця CHOETECH, ніж тканинні петлі на Ryno. Ця панель виробляла трохи менше пікової потужності, ніж Ryno в більшості наших тестів, але загальна продуктивність досить близька в більшості умов.

Чудово підходить для низької освітленості:

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 3 28 Вт

Цей великий 1.Панель площею 3 квадратних метри здатна витискати енергію з найгірших погодних умов, але заряджається за 1.33 фунти.

З іншого боку, візьміть сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W, якщо вам потрібна більша потужність і ви готові мати справу з більшою панеллю. Загальна площа панелі безпосередньо впливає на вихідну потужність. особливо в умовах постійної недостатньої освітленості. тому в таких місцях, як Тихоокеанський північний захід, можливо, доведеться заплатити і взяти з собою більший зарядний пристрій, якщо вони дійсно піклуються про енергетичну готовність. BigBlue має три USB-порти і дуже добре показав себе в наших тестах. Великий розмір робить його одним з найважчих зарядних пристроїв в нашому огляді, але в похмурі дні він виробляв вдвічі більше енергії (8 Вт проти 4 Вт).5 Вт) від Ryno та Choetech.

Хоча BigBlue має меншу висоту і ширину, ніж Ryno Tuff, додаткова панель робить його важчим і товщим у складеному стані. Renogy набагато менший і легший за них обох.

 • Різниця між рекламою та реальністю
 • Кут нахилу до сонця має значення
 • Розмір панелі безпосередньо впливає на потужність
 • Скільки часу знадобиться для зарядки мого телефону?
 • Як визначити час заряджання вашого пристрою
 • Чому зарядка від USB. це дивно
 • Як ми обирали конкурентів
 • Як ми тестували
 • Чому інші огляди похідних сонячних зарядних пристроїв помилкові
 • Примітки для ботаніків про те, як прочитати повні результати тесту
 • Перегляньте дані для кожної панелі

Підготовка на основі здорового глузду, прямо у вашу поштову скриньку.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку, щоб отримувати нові статті та розіграші. 1-2 листи на місяць. 0% спаму.

Рекламовані цифри не відповідають дійсності

Наше тестування показує, що реальна продуктивність майже ніколи не досягає того, що заявляють компанії. У кращому випадку, ви повинні використовувати ці цифри, щоб зрозуміти відносні відмінності між продуктами. Якщо вам потрібно досягти певних показників, наприклад, ват або ампер, припускайте, що вони відрізняються від маркетингових даних щонайменше на 25-50%.

Більшість USB-зарядних пристроїв мають назви на кшталт RAVPower 16W, де 16W означає потужність у ватах. Але надані виробником показники потужності генеруються в дуже штучних умовах тестування, щоб просунути якомога більшу кількість.

Краще використовувати заявлену потужність як приблизний показник загального розміру панелі та відносної потужності. e.g. панель з маркуванням 20 Вт, ймовірно, трохи сильніша і більша, ніж панель з маркуванням 10 Вт, хоча жодна з них не досягне заявлених показників.

Аналогічно, ми виявили, що підсилювачі, які виходять з USB-порту, майже ніколи не досягали номінального максимуму. Наприклад, одна панель, яка рекламувала 2.4 ампера на виході USB, насправді ніколи не піднімалася вище 1.8.

Вихідна потужність сильно залежить від кута нахилу до сонця

Наше тестування показало, що кут нахилу панелі до сонця має набагато більше значення, ніж просто час доби. Панель під поганим кутом опівдні буде працювати гірше, ніж та ж панель, спрямована прямо на сонце о 6 годині вечора. Навіть кілька градусів відхилення від 90/перпендикуляра дають помітну різницю.

Деякі з цих зарядних пристроїв досягають максимальної потужності навіть о 7 годині вечора. просто завдяки правильному розташуванню.

Ви знаєте всі ці маркетингові фотографії, де панель прикріплена до спини туристичного рюкзака за допомогою прикріплених петель, які зручно вбудовані в панелі для цієї прямої мети?

Це спрацює, тільки якщо сонце знаходиться прямо за вами або ви можете покласти частину панелі на сумку. Вертикальне розташування майже ніколи не працює, особливо якщо ви постійно змінюєте орієнтацію панелі до сонця.

Вам не потрібно няньчитися з панеллю кожні кілька хвилин, просто будьте розумні щодо свого позиціонування. Найгірший випадок: покладіть панель плазом до середини дня.

Щоб побачити, наскільки важливий кут нахилу сонця в реальних цифрах потужності, ось графік орієнтаційного тесту з панеллю BigBlue 3 28 Вт в сонячний, ранній вересневий день, приблизно опівдні.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Ми обертали панель у різних положеннях, одночасно записуючи аудіозапис, щоб позначити ці положення та часові мітки на графіку вище. Ви побачите, що рівень сонячного світла залишається постійним і становить близько 750 Вт/м2, але вихідна потужність панелі сильно коливається в залежності від положення.

Наприклад, коли ми перемістили панель з плоскої поверхні під кутом 45 градусів до сонця, вихідна потужність підскочила з трохи менше 12 Вт до 14 Вт. Повернувши панель на 45 градусів від сонця, ми знизили вихідну потужність до двох ват.

Загальний розмір панелі є найбільшим фактором потужності

Незалежно від бренду, технології або ціни, загальна площа поверхні панелі є фактором номер один, що впливає на продуктивність сонячного зарядного пристрою. Ви також не можете перемогти це, викидаючи на це гроші. для отримання максимальної потужності та найкращої продуктивності в широкому діапазоні умов, як правило, краще брати великі та дешеві, ніж маленькі та дорогі.

На діаграмі розсіювання нижче порівнюється загальна площа панелі кожного зарядного пристрою (у квадратних метрах) із середньою вихідною потужністю під час найефективнішого тестового запуску. Для науковців: існує сильна кореляція зі значенням p, що дорівнює 0.8.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Зарядні пристрої з меншою загальною площею панелі також виявилися більш чутливими до ширшого діапазону умов сонячного світла. Для досягнення максимальної потужності знадобилося більше сонячного світла, і вона швидко знижувалася при неідеальному освітленні.

Хоча чим більше, тим краще, але ідея полягає в тому, щоб бути портативним, тому ми вирішили не включати панелі, які, на нашу думку, були занадто великими для звичайної сумки. Просто візьміть найбільший зарядний пристрій, який підходить вам за розміром, вагою та бюджетними обмеженнями.

Скільки часу потрібно, щоб зарядити мій телефон?

Основне питання. в більшості випадків єдине питання, на яке всі хочуть отримати відповідь при покупці портативних сонячних зарядних пристроїв USB: як довго буде заряджатися мій телефон, якщо я поставлю його під прямі сонячні промені??

Подобається вам це чи ні, але відповідь. “це залежить”.” Існує так багато різних факторів, які впливають на це питання, що будь-які загальні відповіді є брехнею заради простоти.

Подумайте про відповідь “який автомобіль може проїхати найдальше на галоні бензину?” Щоб перевірити це, вам потрібно, щоб все інше було однаковим. ті самі шини, той самий маршрут, ті самі погодні умови, той самий тип нафти і газу, та сама вага в транспортному засобі і так далі.

Так само різні сонячні зарядні пристрої поводяться по-різному залежно від погодних умов, кута нахилу до сонця, температури, типу пристрою, до якого вони під’єднані, тощо. А різні зарядні пристрої мають різний хімічний склад акумулятора, ємність, алгоритми зарядки тощо.

Далі в цьому огляді ми пояснимо, як ми впоралися з цими відмінностями, щоб бути максимально науковими, і чому більшість інших оглядів портативних сонячних зарядних пристроїв, які ви бачите в Інтернеті, за своєю суттю є недосконалими, оскільки вони не вимірюють яблука до яблук.

Як визначити час заряджання пристрою

Під час заряджання будь-якого типу акумулятора важливими є два числа: ват-години (Вт-год) і вольти (В).

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Кожна батарея містить певну кількість ват-годин енергії. Отже, для розрядженого акумулятора на 9 Вт-год потрібно подати на нього 9 Вт протягом години або 4.5 Вт протягом 2 годин (і так далі), щоб довести його до повного заряду. Чим більше ват видає ваш зарядний пристрій, тим швидше заряджається ваше спорядження.

Ця діаграма показує кількість сонячного світла, яку тестова панель отримала протягом години (жовтий колір), яка була постійною в сонячний день, скільки енергії панель випромінювала з цього сонячного світла в будь-який момент часу (червоний колір/ват), і скільки сукупної енергії було надіслано на USB-пристрій (синій колір/ват-годинник).

Уявіть, що синя лінія. це загальний заряд акумулятора, і саме тому вона збільшується з часом.

Тому, переглядаючи графіки тестових випробувань різних панелей в цьому огляді, зверніть увагу на те, як лінія Wh зростає з часом при різних умовах сонячного світла, щоб зрозуміти, як панелі будуть працювати з різними розмірами акумуляторів.

Наприклад, зарядний пристрій Nekteck на графіку вище створив 9.3 Вт-год заряду за годину. Оскільки батарея iPhone XS становить 9.8 Вт-год, він би зарядився приблизно до 95% (від нуля) за годину. Знову ж таки, це приблизні цифри, тому що iPhone буде змінювати свої потреби в напрузі і струмі, що споживається з панелі, коли його внутрішній акумулятор просувається через цикл зарядки.

Чому зарядка через USB. це дивно

Літій-іонні акумулятори, які ви зазвичай заряджаєте через USB, витрачають більшу частину свого корисного часу автономної роботи на рівні 3.7 В, але заряджати їх потрібно щонайменше 4.2В, щоб зарядити їх на 100 відсотків. Залежно від специфіки акумулятора може бути невеликий розкид, але 4.2V. це те, до чого ви повинні прагнути.

Зарядні пристрої USB. чи то акумуляторні батареї, чи то сонячні панелі. мають USB-порти з номінальною напругою 5 В. Ця номінальна напруга 5 В є стандартом USB при зарядці акумулятора, але те, що відрізняється від одного USB-стандарту до іншого (-A), може бути різним для різних моделей.B, міні тощо.). це ампер, які порт може видати. Наприклад, багато старих USB-зарядних пристроїв можуть заряджати батарею при силі струму 1.5А, але деякі нові швидкі зарядні пристрої працюють на 2.1A.

USB-порти на сонячних зарядних пристроях, які ми протестували, мають різну силу струму, тому в нашій таблиці ми вказали максимальний струм порту з найбільшою силою струму на кожному зарядному пристрої.

Ці відмінності в силі струму та потужності між портами впливають лише на швидкість заряджання пристрою при підключенні до них. Вони не становлять загрози безпеці з наступних причин:

Ви точно не можете підсмажити свій телефон, підключивши його до порту, який дає занадто багато енергії USB. USB-порт 5В 2А = 10 Вт не “виштовхує” 10 Вт потужності в те, що ви до нього підключаєте. Натомість, ваш пристрій може за один раз споживати 10 Вт. або скільки б не було номінального максимуму порту. за один раз. Отже, немає ніякої небезпеки підсмажити телефон, якщо ви під’єднаєте його до USB-зарядки, яка здатна віддавати набагато більше енергії, ніж він може використати. Телефон буде брати з порту стільки енергії, скільки зможе, а порт не буде намагатися дати телефону додаткову енергію.

Ви, ймовірно, не можете підсмажити порт USB-зарядного пристрою, підключивши до нього неправильний телефон. Ваш планшет може спробувати витягнути 20 Вт з 10-ватного USB-порту, але якщо цей USB-порт має захист від перезарядки, то все буде гаразд. Більшість протестованих нами панелей не рекламують захист від перезарядки, але це настільки стандартна функція, що ми були б шоковані, якби вона не була універсальною для цих продуктів.

Як ми обирали претендентів

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Ми створили таблицю з 26 панелей, вивчивши інші огляди та пошукавши загальні рекомендації на форумах, присвячених виживанню, відпочинку на природі та електроніці. Звідти ми вибрали моделі, які здалися нам найкращими кандидатами, звузивши поле до 15 для особистого тестування.

Хоча розмір завжди є проблемою, ми зосередилися на панелях із заявленою потужністю понад 10 Вт, за винятком Goal Zero Nomad 7, яку ми включили через її популярність серед виживальників. Більшість панелей були надані виробником, але це ніколи не порушує нашу підготовлену обіцянку.

Як ми тестували

Окрім звичайних якостей, таких як ціна та довговічність, наша мета полягала в тому, щоб ізолювати панелі та перевірити їхню ефективність за різних погодних умов, щоб зрозуміти, яку вихідну потужність можна отримати залежно від сонячного світла та мінливих умов навколишнього середовища.

Належне тестування портативних зарядних пристроїв вимагає багато часу та спеціалізованого обладнання. Ми ще не знайшли іншого огляду в Інтернеті, який би робив це належним чином (деталі в наступному розділі).

Ми купили вимірювач опромінення для вимірювання енергії сонячного світла, що потрапляє на панель, мультиметр для вимірювання виходу з USB-порту панелі та USB-тестер навантаження, який працює як акумулятор (але з розумним управлінням, щоб ми могли змінювати споживаний струм).

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Ми розклали кожну панель на сонці на піднятій підстилці Coolaroo над кам’яним настилом світлого кольору, щоб під нею могло циркулювати повітря. Ми розмістили наш пристрій для тестування в невеликій коробці під ліжком/панеллю для затінення, з датчиком сонячного світла вимірювача опромінення в одному і тому ж місці для кожного тесту.

Це вимірювальне обладнання реєструвало багато даних під час кожного сеансу тестування (зазвичай вибірка кожні 10 секунд), які ми збирали за допомогою спеціального комп’ютерного скрипта, щоб проаналізувати дані і перетворити їх на графіки.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Наш тестовий майданчик знаходився в центральному Техасі, в двох милях від аеропорту. Для основної серії тестів ми записали дані METAR про погоду та стан неба в цьому аеропорту.

Оскільки температура навколишнього середовища впливає на продуктивність панелей, ми також спробували визначити, наскільки добре панелі справляються з нагріванням під час випікання на сонці, використовуючи тепловізійну камеру FLIR, вбудовану в смартфон CAT S61.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Додаткові примітки для ботаніків

 • Всі вимірювання проводилися з першого USB-порту або з порту швидкої зарядки, якщо він був на панелі.
 • USB-тестер навантаження був налаштований на два ампера струму. Якщо вихід панелі падав занадто низько, вона втрачала живлення, але кожного разу, коли вона знову вмикалася, вона одразу ж починала знову споживати струм на тому ж двоамперному рівні.
 • USB-мультиметр живився від окремого USB-входу, тому, якщо і коли панель вимикалася через хмарність, він продовжував записувати.
 • Тривалість більшості тестів становила щонайменше одну годину, хоча ми часто залишали панелі працювати набагато довше, щоб отримати уявлення про їхню роботу в найрізноманітніших умовах.
 • Панелі були винесені з будинку з кондиціонером і відразу ж підключені до випробувального пристрою, тому всі тести відображають підвищення температури панелей протягом сеансу.
 • Ми тестували лише один USB-порт, навіть якщо зарядний пристрій мав кілька, тому що з панелями такого відносно невеликого розміру ви дійсно хочете заряджати по одній речі за раз.
 • З наших тестових даних ви побачите, що, збільшивши силу струму, ми змогли досягти максимальної продуктивності навіть найбільших панелей при заповненні лише одного порту, тому ми впевнені, що наш рейтинг панелей залишається незмінним, навіть якщо ми завантажуємо більше одного порту.
 • Загалом, більшість панелей показали себе найкраще, коли ви намагаєтеся витягнути з них менше заявленого максимального струму, і трохи гірше, коли ви використовуєте максимальний струм або вище нього.
 • В результаті, замість того, щоб налаштовувати силу струму для кожної панелі, ми вирішили використовувати постійне значення 2А. Налаштування струму для кожної панелі було схоже на перевірку рекламних заяв, що було менш важливо, ніж реальне використання.
 • Ми вибрали 2А, оскільки рекламовані вихідні струми USB варіювалися від 1 до 4А, тому ми помилилися.від 4А до 3А, з багатьма на рівні або близько 2.4A, тому ми помилилися в меншу сторону. 2А також здавалося правильним порогом для відображення сучасних смартфонів, планшетів і т.д.
 • Оскільки деякі панелі, особливо менші, дійсно погано працювали при навантаженні 2А, а більші, які могли витримувати більший струм, були обмежені ним, ми провели кілька коротших тестових запусків при різних значеннях струму від 1А до 3А, в залежності від панелі.
 • Ми використовували результати цих коротких пробігів, коли вони здавалися доречними, і не були догматичними щодо використання лише числа від навантаження 2А. Ідея полягає в тому, щоб отримати реалістичну картину того, що може зробити кожна панель, а також придумати змістовний спосіб їх справедливого ранжування.

Чому інші огляди похідних сонячних зарядних пристроїв помилкові

Досліджуючи цей простір, ми були шоковані тим, наскільки ненауковими та оманливими є інші огляди найвищого рівня. тому, хоча ми любимо уникати розмов про конкурентів, ми вирішили поділитися своїми міркуваннями в надії підняти хвилю на цьому ринку.

Більшість інших сайтів пішли більш швидким і дешевим шляхом: виносили панель на вулицю в сонячний день, підключали до неї частково заряджену літій-іонну батарею на певний час, а потім оцінювали результати виключно за тим, на скільки відсотків збільшився заряд батареї (наприклад.g. від 10% до 15% зарядки). Панель A, яка збільшила заряд батареї на 8%, “виграла” у панелі B, яка збільшила його на 6%.

Проблема полягає в тому, що Li-Ion має криву зарядки, тому в залежності від того, з якого рівня заряду ви починаєте, буде потрібно більше або менше енергії, щоб додати відсотки до лічильника заряду. Отже, якщо вони не використовують один і той самий акумулятор з однаковим рівнем часткового заряду щоразу, тести не зовсім справедливі.

На складних об’єктах батарею повністю розряджають, потім підключають до мережі і заряджають, вимірюючи сукупний заряд за допомогою вимірювача потужності. Дехто пішов ще далі, “підтвердивши” результати, розрядивши батарею до нуля і вимірявши кумулятивну потужність.

Це покращення, але воно все ще частково тестує батарею, а не тільки панель в ізоляції. Температура акумулятора і швидкість його заряджання та розряджання впливають на те, скільки заряду він тримає. Це означає, що температура та інші фактори будуть спотворювати результати.

Деякі сайти проводять точкові тести максимальної потужності панелі, повідомляючи, що панель досягла піку при X вольтах і Y амперах. Це так само помилково, як стверджувати, що автомобіль може проїхати 50 миль на галоні, тому що оглядач вимірював ефективність використання газу під час спуску з гори на холостому ходу. Як ви можете бачити з наших результатів, деякі з панелей проходять через періоди, коли їхня продуктивність сильно коливається. Частковий знімок не дає повної картини. Належний тест буде вимірювати продуктивність і змінні в часі.

Нарешті, можливо, найсерйозніша проблема найпопулярніших тестів сонячних панелей полягає в тому, що в них немає жодного вимірювання сонячного випромінювання. фактично, часто немає навіть звіту про погоду!

Сонячне випромінювання (ват на метр квадратний). це енергія, що потрапляє на сонячну панель. Температура панелі впливає на її ефективність при перетворенні сонячного випромінювання в електрику. Отже, коли вони не проводять ретельних вимірювань як сонячної енергії, так і температури панелі, неможливо порівнювати яблука з яблуками. Розпливчасті розмови про “сонячну погоду” або “хмари, що проходять повз” не є достатньо точними.

Як прочитати повні результати тесту

Сонячне світло (“опромінення”) відображається у вигляді числа, наприклад, 600 Вт/м^2. Простіше кажучи, саме стільки енергії потрапляє на поверхню площею один квадратний метр (близько 10 квадратних футів). Ми перевищили 1000 Вт/м^2 в яскравий техаський день при температурі 108F, в іншому випадку звичайний сонячний день з сонцем прямо над головою був у діапазоні 750-900, частково хмарний або з сонцем під кутом був би 500-750, а реальний хмарний покрив опускався б приблизно до 120. На графіках ми розділили ці числа на 100, щоб отримати значення в діапазоні 0-10.

Потужність (ват) = вольт х ампер. Загалом, напруга на панелях була стабільною, а сила струму дещо змінювалася. Ви можете отримати базові значення напруги та сили струму з електронної таблиці для кожного тестового запуску.

Енергія (ват-години). це поточна загальна потужність, що надходить в акумулятор протягом певного часу. Якщо пристрої, які вас цікавлять, мають акумулятори, що вимірюються в мАг (міліампер-годинах), у посібнику для початківців пояснюється, як перевести їх, щоб ви залишалися “яблуком до яблука”.

Ефективність: Реальна ефективність панелі, яку ми виміряли, була в діапазоні 0.2% до 1.5% діапазон, тому ми помножили на 10, щоб вписати їх в графіки поряд з потужністю. Набагато більше про це в наступному розділі, однак.

Зосередьтеся на вихідній потужності, а не на напрузі

Якщо ви поринете в дані тестів, то побачите, що лише деякі з панелей змогли досягти 4.2 В, необхідних для повної зарядки середнього літій-іонного акумулятора, не кажучи вже про те, щоб залишатися на цьому рівні протягом забігу. Це не так багато, як може здатися.

Просто зосередьтеся на стовпчику потужності. Оскільки потужність = вольт х ампер, ви можете отримати 5 Вт потужності з 2.5В x 2А, або від 5В x 1А. Для одного тесту ми, можливо, набрали навантаження 2А, яке показало лише 2.5В, але якщо ми наберемо його назад до 1А при наступному запуску, то ми завжди можемо наблизитися до 5В.

Ось що відбувається: Більшість сучасних USB-пристроїв, будь то акумуляторна батарея або електронний пристрій для читання, мають мікросхему контролера, яка інтелектуально заряджає внутрішній акумулятор, коли ви підключаєте їх до однієї з цих панелей. Таким чином, чіп змінює споживаний струм зарядного порту відповідно до потреб акумулятора в напрузі для будь-якої частини циклу заряджання. якщо це початок циклу заряджання, йому може знадобитися нижча напруга та/або струм, ніж наприкінці циклу.

Ми провели ряд коротших тестів на панелях, які не піднялися вище 4.2В в основних тестових прогонах, щоб безпосередньо підтвердити, що якщо ми зменшимо споживаний струм приблизно до 1 ампера, напруга стає набагато вищою за 4.2. Таким чином, навіть панелі, які мають показники напруги в діапазоні 2.5В діапазон збільшиться до 4.2В і повністю зарядити батарею, якщо знизити споживаний струм, якщо пристрій, в якому знаходиться батарея, має контролер заряду, який може керувати процесом, змінюючи струм.

Розуміння ефективності сонячного зарядного пристрою

Ефективність сонячної панелі виражається у відсотках від вихідної потужності, поділеної на вхідну. Тому ми виміряли ват/м^2, що випромінюється сонцем під час кожного тестового запуску, помножили його на загальну площу кожної панелі зарядного пристрою в квадратних метрах і розділили виміряну вихідну потужність на отриманий результат.

Ми ніколи не отримували реальних показників ефективності вище 14% навіть для найкращих з цих зарядних пристроїв за найідеальніших умов. Це нижче рекламованих показників ефективності від 20% до 25%.

Можливо, технологія панелі настільки ефективна в ідеальних лабораторних умовах, але на той час, коли вони упаковують її в зарядний пристрій і вішають на неї кілька USB-портів, ця ефективність знижується.

Сонячний зарядний пристрій Aeiusny 20W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Сонячний зарядний пристрій 70 Aeiusny 20W. це великий, важкий пристрій, від якого ми очікували багато чого, виходячи з його розміру, але були розчаровані продуктивністю. Ми не змогли стабілізувати вихідну потужність панелі, і оскільки вихідна потужність була по всій карті, вона не давала великого загального заряду під час будь-якого тестового запуску, незалежно від того, наскільки ідеальними були умови сонячного світла.

Нам сподобалися інтегровані кільця, і якість збірки пристойна. Але з огляду на проблеми, з якими ми зіткнулися, ми не можемо рекомендувати Aeiusny. Ми збережемо його і повернемося до нього, якщо виробник виправить або прояснить проблеми.

Примітки до тесту: Це одна з панелей, яка, як ми підозрюємо, може перешкоджати нашим тестам через якусь схему автоматичного виявлення “розумних” пристроїв. На сторінці зарядного пристрою на Amazon вказані наступні характеристики:

“Технологія Smart IC: Сонячна панель Aeiusny має технологію Smart IC, яка виявляє пристрій за допомогою сигналів USB PIN і забезпечує оптимальну потужність зарядки та оптимальну швидкість зарядки для пристроїв Android та iOS одночасно, автоматично підлаштовуючись під вимоги пристрою.”

З графіків видно, що вихідна потужність зарядного пристрою дуже стрибкоподібна, при першому тестовому запуску струм коливався від приблизно 2А до 0.5A. 0A. 1.5A, немов полює серед стандартних рівнів струму USB, щоб знайти правильний.

Ми не зовсім впевнені, що сталося під час другого тесту, але, швидше за все, панель не була повністю підключена до тестового пристрою, тому незначна кількість енергії на графіку насправді надходить від входу живлення USB, а не від входу панелі.

Що стосується третього тесту, то вимірювач освітленості випадково не реєстрував, але небо було абсолютно чистим, без хмар, тож хмарність не могла відбитися на ньому в будь-якому випадку.

Під час четвертого тестового запуску, який проводився за допомогою навантажувального тестера, налаштованого на струм 3А, ви можете бачити, що панель провела більшу частину часу близько до нуля, при цьому струм періодично підскакував вгору до 1А і 2А. Це виглядає так, ніби спроба тестера набрати більше навантаження дійсно зациклила його.

Або, можливо, спека є основною причиною диких перепадів напруги, оскільки під час першого та третього тестових запусків панель залишається стабільною протягом приблизно 15 хвилин, перш ніж почати розгойдуватися.

Існує ймовірність, що в цьому винна технологія панелі. Ми помітили таку саму картину розкиду вихідної потужності в інших продуктах, схожих за зовнішнім виглядом на комірки панелі (e).g. зарядний пристрій Foxelli), що часто вказує на спільного постачальника або завод.

BigBlue 3 28W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 70 BigBlue 3 28W. це велика, високоякісна панель, з надзвичайно чистою вихідною потужністю, яка тісно корелює з сонячним входом. Ви можете бачити, наскільки чистими є графіки потужності та ефективності для більшості тестів і наскільки стабільною залишається вихідна потужність під час повного сонячного світла.

Якість збірки цієї панелі хороша, але не виняткова, оскільки це стандартний поліестеровий чохол із вбудованими металевими кільцями. Здається, він залишався досить прохолодним, навіть під літнім техаським сонцем, щоб залишатися стабільним і ефективним. Ми не помітили жодних бульбашок або інших пошкоджень від нагрівання.

Основними недоліками цієї панелі є розмір і вага. Ми включили його, тому що бачили, що багато інших людей вважали його трохи нижчим за межу для портативного зарядного пристрою в рюкзаку. Незважаючи на більшу вагу, ця панель дуже добре працює в умовах недостатнього сонячного світла. BigBlue працювала набагато краще при помірному сонячному світлі, ніж будь-яка інша панель в цьому огляді, отримуючи до 8 Вт в умовах, коли інші панелі намагалися б виробити 4.5W.

Примітки до тесту: Для більшості тестів ми встановили навантажувальний тестер на струм 2А, який зарядний пристрій тримав близько до 4А.9V.

Для запуску “bigblue-3” ми попросили тестер спробувати намалювати 3А. Зарядний пристрій видавав набагато більше 2А протягом більшої частини цього часу, і навіть дійшов до 2.5А. вище номінальних 2.4А максимум. ненадовго.

Як і графіки ліній потужності, графіки розсіювання потужності та ефективності є надзвичайно чистими і показують, що це одна з панелей, де ефективність трохи падає, коли рівень сонячного світла досягає максимуму, а вихідна потужність плато.

CHOETECH 19W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 55 CHOETECH 19W надзвичайно легка і компактна для тієї кількості соку, яку вона виробляє, і важить менше фунта. У нас немає претензій до загальної якості збірки, і ми цінуємо те, що немає жодного зайвого матеріалу, який би його обтяжував. Відмінна продуктивність за вигідною ціною в компактному корпусі.

Вихід зарядного пристрою CHOETECH був дуже стабільним за будь-яких умов, залишаючись стабільним в періоди ідеального сонячного світла і тісно корелюючи з падіннями і підйомами від хмар, що пропливають повз. Ми змогли отримати стійку оцінку 4.5В при 2А для стабільної подачі 9 Вт потужності на один з цих двох USB-виходів, коли погода сприяла.

Ця панель має одне інтегроване металеве кільце вгорі, а потім петлі з боків. Ці плетені петлі. це ціна за те, щоб не витрачати місце на кришці. Якби він мав інтегровані кільця, він важив би більше, тому що їм довелося б збільшити кількість додаткового матеріалу корпусу по всьому периметру, щоб розмістити їх.

Єдиним невеликим недоліком цієї панелі є ефективність. вам потрібно отримати більше 600 Вт/м2 (помірно сонячний день з хорошим кутом нахилу панелі), щоб побачити повну вихідну потужність. Просто вона не працює так добре при низькому рівні сонячного світла, як деякі інші, більш важкі панелі. Це, безумовно, пов’язано з його меншим розміром.

Примітки до тесту: Choetech дав нам дійсно чистий вихід панелі для двох прогонів, коли ми намагалися витягнути з неї 2А. Коли ми намагалися намалювати 3A під час останнього запуску, в декількох точках спостерігалася невелика нестабільність. Ми припускаємо, що ця нестабільність була пов’язана з накопиченням тепла від дуже високого рівня сонячного світла та підвищеного енергоспоживання.

Якщо ви подивитеся на графік для тестового запуску choetech-3, ви побачите, що панель працює нормально приблизно до 30 хвилини тесту, коли вона починає виходити з ладу. Потім, після періоду хмарності та низької потужності з 00:48 до 1:05, він відновлює свою стабільність приблизно на 10 хвилин, перш ніж знову втратити її наприкінці. Це приблизно те, чого можна було б очікувати, якби дуже велика кількість падаючого сонячного світла (більше 900 Вт/м2) і споживана потужність викликали надмірне накопичення тепла. На жаль, у нас не було можливості сфотографувати панель за допомогою камери FLIR, тому ми не можемо точно сказати, наскільки сильно вона нагрілася в піковий момент.

Сонячний зарядний пристрій Foxelli Dual USB 10W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 45 Foxelli Dual USB 10W. один з найбільш компактних і легких пристроїв, які ми протестували, а також один з найменш стабільних. Він досить сильно вибухнув на прогонах 2A, що ми не можемо протиставити йому, оскільки Foxelli заявляє лише 1.85А макс. Але ми виявили нестабільність навіть до 1А. Однак він отримав гідну оцінку 4.8 Вт в середньому на безхмарній версії цього запуску.

Якщо порівнювати його безпосередньо з аналогічним за розміром конкурентом, Choetech, то він важить трохи більше і виробляє приблизно вдвічі менше енергії. Не дуже добре.

Різниця у вазі та продуктивності, ймовірно, пов’язана з різною маркою панелей. Foxelli має тип панелі, який в наших тестах, здається, пов’язаний з меншою стабільністю при нагріванні, і, звичайно, ви можете побачити це в деяких тестових прогонах.

Примітки до тесту: Під час першого запуску вона почала працювати стабільно, а потім з’їхала з глузду приблизно на 40 хвилині, з дикими коливаннями потужності. Під час наступного запуску з більш тривалим сонячним світлом він працював краще. Але на третьому запуску він просто збожеволів. Цей третій запуск був найгарячішим (96F, проти. 80F і 90F на двох інших), а наприкінці тесту камера FLIR зафіксувала на панелі 110F.

Goal Zero Nomad 14 Plus. (Знято з виробництва)

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Goal Zero є основним гравцем у сфері позамережевої енергетики, і ми володіємо та використовуємо багато їхніх продуктів. Але 150 Goal Zero Nomad 14 Plus просто не впорався. Вона дорога і важка, і її вихід не буде достатньо стабільним, щоб її можна було використовувати з коефіцієнтом більше 1.5А струму. The 4.8V при 1.49A (~7W), при якому вона могла б стабілізуватися, навіть якщо б вона була такою ж недорогою, як одна з інших панелей, це навіть близько не достатньо, щоб бути достатньо хорошою.

Але при більш ніж в 3 рази більшій ціні і майже вдвічі більшій вазі нашого найкращого вибору, ми просто не бачимо жодних підстав для цієї панелі.

Ми працювали з підтримкою Goal Zero, думаючи, що, можливо, отримали поганий блок, але результати були такими ж після того, як вони надіслали нам запасні розподільні коробки. Потім ми поділилися нашими результатами з одним з їхніх інженерів, який запропонував нам провести повторне тестування на рівні 1.5А нічия. це дійсно дало більш стабільні результати, але це були не дуже хороші результати.

Goal Zero Nomad 7 Plus. (Знято з виробництва)

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Все, що ми сказали вище про Nomad 14 Plus, стосується і 80 Goal Zero Nomad 7 Plus, але навіть більше. За ціною і вагою, майже кожен інший зарядний пристрій в цьому посібнику абсолютно руйнує панель Nomad 7.

Один з тестувальників The Prepared навіть мав цю саму модель кілька років тому в своїх особистих запасах, і в результаті цього огляду він викинув її.

Ми протестували трохи більше 0.5А струму, що є найбільшим показником, який ми змогли отримати від Nomad 7 під повним техаським сонцем, і при цьому зберегти його стабільність. Отже, це було 2.6 Вт в ідеальних умовах, ставлячи його на останнє місце за вихідною потужністю. Навіть якщо врахувати менший розмір, ніж у решти панелей в цьому огляді, цього недостатньо.

Сонячний зарядний пристрій iClever USB. (Знято з виробництва)

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Нам сподобалася збірка і компактний дизайн сонячного зарядного пристрою 60 iClever USB Solar Charger. Він поставляється з інтегрованим акумулятором на 8000 мАг, який не можна зняти, що нам, як правило, не подобається і робить тестування складнішим. Коли ми розглянули панелі зблизька, вони виглядають так само, як і панелі інших продуктів, які показали хороші результати в нашому тестуванні.

У наступній ітерації цього огляду ми, можливо, включимо більше зарядних пристроїв з вбудованими акумуляторами і розробимо інший протокол тестування. Акумулятор iClever показав відмінні результати в цих тестах, однак, з дуже твердою оцінкою 4.8В при 2А.

Сонячний зарядний пристрій Nekteck 21W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 40 Nekteck 21W був одним із найкращих зарядних пристроїв, і він дуже близький за дизайном, розміром та продуктивністю до Choetech. Ці дві панелі можна порівняти, але, хоча продуктивність Choetech краща, конструкція Nekteck трохи більш універсальна і довговічна. вона має кришку з трьома кільцями на одному кінці, а на кінці USB-порту. два кільця.

За вагою, ціною та продуктивністю він явно знаходиться на вершині купи. За 40 гривень цей зарядний пристрій. фантастична ціна.

Примітки до тесту: Вихідна потужність Nekteck була надзвичайно чистою і стабільною протягом усіх тестів, і вона точно відповідала рівню сонячного світла. Під час третього запуску вимірювач опромінення не реєстрував, але небо було чистим приблизно до 15:00, коли вихідна потужність почала неухильно падати з кількома провалами.

Сонячний зарядний пристрій RAVPower Сонячна панель 16 Вт

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Уникайте сонячного зарядного пристрою 50 RAVPower 16W. Ми так і не змогли домогтися від цього компактного зарядного пристрою стабільної роботи на рівні 2 А, і за більшістю показників він поступався навіть зарядному пристрою Foxelli.

RAVPower заявляє про 5 В і 2.4 А, але в нашому тестуванні ми ніколи не бачили вихідної потужності, навіть близької до цієї цифри. Панель змогла досить стабільно утримувати напругу на одному з двох USB-портів між 4 і 5 В, навіть перевищуючи 5 В з пристойним запасом в декількох випадках. Але сила струму була по всій карті, коливаючись між трохи менше 2А і нулем.

Цей зарядний пристрій просто не зміг підтримувати достатній струм, щоб розрядити 4 Вт-год при навантаженні 2А. Однак, якщо ми зменшимо навантаження до 1А, ми починаємо отримувати більшу стабільність, і зарядний пристрій стабільно отримує до 5 Вт.

Дивлячись на короткі періоди в тестових прогонах, де вона працювала добре, а також на менш формальну вибіркову перевірку, яку ми провели, де ми спостерігали за лічильниками протягом декількох хвилин, але не записували, ми бачимо, що, можливо, ця панель може витримати до 7 Вт при абсолютно ідеальних умовах сонячного світла і навантаження. Але навіть після цього він не потрапляє в топ-5 у своєму ваговому та ціновому класі.

Примітки до тесту: Другий тестовий запуск цього зарядного пристрою. єдиний, який ми бачили в цьому огляді, де пристрій явно має проблеми з відновленням вихідної потужності після проходження хмари. Ви можете бачити, що він нестабільно працює приблизно 10 хвилин після підключення, а потім ця нестабільність повертається щоразу, коли рівень сонячного світла падає через хмарність. Що стосується першого запуску, було багато нестабільності, що дійсно вплинуло на середню потужність зарядного пристрою та загальну вихідну потужність у Вт-год протягом запуску.

Renogy Portable E.Flex Monocrystalline 10W. (Знято з виробництва)

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Нам сподобався 30 Renogy E.Зарядний пристрій Flex 10 Вт, і деякі з наших тестувальників купили кілька для своїх сімей. Якість збірки відчувається шалено міцною, за винятком шарнірів (якщо їх розчавити важкою вагою) і маленької пластикової коробочки на задній панелі для USB-порту, яка виступає так, що може відламатися при пакуванні. Але в іншому випадку він відчувається як танк, що дивно, враховуючи, що він важить лише півфунта.

Renogy показав дійсно високі показники ефективності для своєї категорії компактних розмірів, і він близький до панелі потужністю 5 Вт в хороший день. Однак він чутливий до навантаження, тому ми не змогли досягти максимальної ефективності, доки не зменшили навантаження до 1А.

Він виділяється тим, що залишається стабільним і продовжує заряджати навіть при досить низькому рівні сонячного світла. Навіть під хмарним покровом цей пристрій все ще може видавати чистий струминний заряд, чого ми не бачили з іншими меншими панелями (або навіть з деякими великими панелями).

Сонячний зарядний пристрій Ryno Tuff Dual USB 21W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 57 Ryno Tuff Dual USB 21W вийшов на перше місце за вихідною потужністю, ватами на унцію та ціною. Він показав відмінні результати в усіх сферах, і хоча він не був настільки стабільним у всіх тестах, як його найближчі конкуренти, в цілому він перевершив усіх інших.

Примітки до тесту: Перші два тестові запуски показали, що цей зарядний пристрій працює дуже добре, і очевидно, що він міг би набрати в середньому понад 9 Вт вихідної потужності, якби погода сприяла цьому.

Був період нестабільності в середній третині другого тесту. Це може бути пов’язано з накопиченням тепла, але важко сказати. Третій тестовий запуск був проведений з навантаженням 3А, і ви можете бачити, що він значно менш стабільний, ніж два інших, які були проведені з навантаженням 2А. Таку нестабільність при більшому навантаженні ми спостерігали у кількох панелей, і, як і в інших випадках, ми вважаємо, що причина, ймовірно, пов’язана з нагріванням.

Solar Camp 5V 7.6W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Ми не змогли отримати багато енергії від 100 Solar Camp 7.6 Вт у будь-якому з тестів, де ми встановили навантаження 2 А, щоб ідеально відповідати тому, що, як стверджує Solar Camp, забезпечує його порт. Зарядний пристрій не залишався стабільним протягом жодного з циклів 2А, і струм просто коливався в різних напрямках.

Ми нарешті почали бачити реальні результати, коли знизили силу струму до 1А. Ми зробили дуже короткий пробіг, де змогли отримати цілих 4.9 Вт з панелі при рівнях опромінення 800 Вт/м2 і вище. Якби цей зарядний пристрій міг підтримувати таку потужність протягом більш тривалого тестового запуску 1А, то це могло б поставити його в один ряд з Renogy з точки зору ват на унцію. Але навіть при одногодинному запуску 1А, коли ми імітували ясний день, видаливши хмарний покрив з набору даних, потужність все одно трохи коливалася, і в підсумку ми отримали 2.7 Вт в середньому.

Зрештою, навіть незважаючи на те, що Solar Camp легший і здатний видавати 4.9 Вт на коротких відрізках за ідеальних умов, ми все ж не вважаємо, що він належить до того ж класу, що і Renogy, з двох причин:

 • Якість збірки Renogy зашкалює, особливо в порівнянні з тонким, гнучким Solar Camp.
 • Renogy значно дешевший, особливо якщо ви знайдете його на розпродажі.

Продуктивність Solar Camp може зводитися до того, що він використовує дизайн панелей, який відрізняється від усіх інших в цьому огляді. На фото видно, що панелі виглядають по-іншому, і вони на тонкій, гнучкій підкладці.

Solar Camp рекламує цей пакет як легкий і водонепроникний, і хоча ми не перевіряли останню заяву цього разу, вона, ймовірно, справедлива. Це дуже компактний зарядний пристрій для кількості панелей та загальної площі панелей, які ви отримуєте. Нам сподобався дизайн і збірка. На жаль, продуктивність просто відсутня в нашому тестуванні.

Примітки до тесту: Під час першого тестового запуску був один приблизно 15-хвилинний відрізок, коли ця панель витримала близько 2А. Але решту часу в усіх тестах струм змінювався між нулем і 500 мА, а напруга залишалася між 4 і 5 В. Ми не знаємо, чому і як це сталося, але ми продовжили роботу з ними, щоб побачити, чи не зможемо ми поліпшити це в майбутньому огляді.

Ми провели наступний тест при 1А і отримали набагато кращі результати, але цього все одно недостатньо, щоб включити цей зарядний пристрій в наші основні рекомендації.

SunJack 15W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 80 SunJack 15W. дорога і помірно важка панель. Якість збірки схожа на зарядний пристрій Renology, який нам сподобався: твердий пластик і побудований як танк. Але з точки зору вихідної потужності, він просто не підірвав нас, як ми сподівалися, коли вперше витягли його з коробки.

Ми протестували зарядний пристрій з різною силою струму, від 1.5А до 2.8А, і ми дійсно не змогли змусити цей зарядний пристрій видавати більше 9 Вт. Ми хотіли б мати можливість протестувати в деякі дні з довгими відрізками випромінювання понад 950 Вт/м2, оскільки ми підозрюємо, що при правильному навантаженні ми могли б побачити більше 10 Вт. Але цього не сталося, і, незважаючи на це, цей зарядний пристрій не виявився кращим за набагато легші та дешевші зарядні пристрої.

Модель, яку ми протестували, поставляється в комплекті зі знімним акумулятором на 10 тис. мАг, який здається пристойним. Після тестування SunJack випустив модель без акумулятора, яка коштує на 20 дешевше, що дозволяє використовувати її з будь-яким акумулятором за вашим вибором.

X-DRAGON 14W SunPower. (знято з виробництва)

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 40 X-DRAGON 14W. це дійсно чудовий, компактний, двопанельний зарядний пристрій. Він легкий, має добротну збірку і вражаючу продуктивність для свого розміру. Ви не отримаєте тонну енергії від цього зарядного пристрою, але за хороших умов ви зможете підтримувати більше 5 Вт, що є досить непоганим показником для панелі вагою менше 1 фунта. Ця панель була дуже стабільною, і вона відстежувала зміни сонячного світла з майже ідеальною точністю.

Але, зрештою, як би нам не подобалася ця панель, ми вважаємо за краще або додати півтори унції і придбати один з більш потужних зарядних пристроїв, таких як Ryno Tuff або Choetech, або перейти на Renogy, щоб дійсно заощадити вагу. Виходячи з наших поточних цифр, ця панель просто потрапляє в дивне співвідношення розміру / продуктивності, що робить її важко рекомендувати, незважаючи на нашу любов до неї.

X-Dragon також пропонує трипанельний зарядний пристрій потужністю 20 Вт. якщо він працює так само, як ця зменшена версія, то це, мабуть, справжній звір. Ми спробуємо дістати таку панель для наступного раунду тестування.

Примітки до тесту: З середини 30 хвилин другого тестового прогону стало зрозуміло, що ця панель, ймовірно, може утримувати вихідну потужність 7 Вт в правильних умовах, але навіть тоді цього буде недостатньо, щоб потрапити в топ-4 або близько того за вагою і потужністю.

Сонячний зарядний пристрій для iPad

Складана сумка для сонячної зарядної панелі BigBlue досить мала і легка, щоб поміститися в будь-якому туристичному рюкзаку, рюкзаку для походів або аварійному наборі.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

3 USB-порти

Технологія SmartIC визначає та забезпечує оптимальний зарядний струм для ваших пристроїв.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Сонячні панелі SunPower

Підвищений коефіцієнт перетворення сонячної енергії 24%. Без ліній сітки на передній панелі, суцільна мідь на задній панелі з інтегральною схемою.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Водо- та пилонепроникний

Спеціальна поверхня з полімеру PET захищає пристрій від випадкового дощу або вологого туману, а всі порти закриті тканинною кришкою та гумовим чохлом, щоб захистити їх від пилу та води.

Ультратонкий легкий дизайн

З огляду на портативність, SolarPowa 28 має ультратонкий і легкий дизайн, всього 11.1 x 6.3 x 1.3 дюйми та 1.41 фунт. Складана конструкція додатково економить простір, ви можете взяти її та заряджати де завгодно.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Розумна технологія заряджання

Розумне розпізнавання вашого пристрою, а потім забезпечення оптимальної швидкості заряджання залежить від різних пристроїв. Сумісний з більшістю мобільних телефонів, iPad тощо.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Посібник користувача

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Частина панелі SunPower є водонепроникною IPX4, а інші частини не є водонепроникними, будь ласка, не занурюйте її у воду.

Чи можна їх з’єднати між собою ланцюжком?

Їх можна з’єднати між собою за допомогою пряжок, що додаються. Але неможливо покращити потужність заряду, використовуючи два сонячні зарядні пристрої разом. Кожен з них має власну внутрішню структуру, яка не може бути з’єднана з іншим.

Чи достатньо він міцний, щоб його можна було тримати в складеному вигляді в звичайному рюкзаку з іншими речами без пошкоджень??

Звичайно, він дуже міцний, але будьте обережні, щоб не перегнути і не подряпати панелі.

Чи безпечно заряджати цим пристроєм 3 мобільні акумулятори/мобільні батареї одночасно?

Це може зайняти деякий час, але він має 3 USB-з’єднання.

Чи всі чотири панелі повинні отримувати сонце для зарядки одного USB-порту?

Всі сонячні панелі повинні знаходитися під прямими сонячними променями, інакше сонячні панелі, які не потрапляють на сонце, стануть резисторами, що унеможливить зарядку.

Чи мають панелі автоматичне перезавантаження під час перебування на сонці?

Звичайно. Він починає заряджатися знову, як тільки виробляє достатньо енергії для зарядки підключеного пристрою.

найкращі сонячні зарядні пристрої 2023 року

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Боротьба за те, щоб ваш телефон завжди залишався зарядженим, особливо в дорозі, під час кемпінгу, туристичних походів, на фестивалях або під час відпочинку в парку, є реальною. Хороша новина полягає в тому, що зараз існує просте рішення для зарядки. сонячні зарядні пристрої для телефонів.

Ці портативні зарядні пристрої дозволяють нам скористатися перевагами безкоштовної та великої кількості сонячної енергії, щоб гарантувати, що ми ніколи не залишимося без резервного джерела для зарядки всіх наших телефонів, де б ми не знаходилися.

В Інтернеті доступні практично тисячі варіантів сонячних зарядних пристроїв для телефонів. Але не хвилюйтеся, ми зробили важку роботу за вас і знайшли в Інтернеті найкращі сонячні зарядні пристрої для телефонів у 2023 році.

Примітка: Це неупереджений огляд: ми не маємо фінансових зв’язків з жодною зі згаданих компаній, а також не заробляємо гроші на партнерській рекламі. Вміст цього блогу базується на дослідженнях та інформації, доступних на момент написання статті.

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих відгуків та рейтингів домашніх сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші галузеві експерти мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи в галузі сонячної енергетики та зберігають редакційну незалежність своїх оглядів. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews та як ми заробляємо гроші.

Найкращі сонячні зарядні пристрої для телефонів 2023 року

Ось наш вибір найкращих сонячних зарядних пристроїв на ринку.

Найкращий сонячний зарядний пристрій: Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W USB

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Наш найкращий вибір. BigBlue 3 з чотирма сонячними панелями та компактним дизайном. Джерело зображення: BigBlue

Ціна: 68.96 Купити зараз

Плюси: Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W USB. наш вибір найкращого сонячного зарядного пристрою. Чотири високоефективні складні сонячні панелі SunPower, які поміщаються в компактну сумку, можна легко зберігати в рюкзаку. Він має два вихідних USB-порти для зарядки, тому може заряджати до трьох пристроїв, забезпечуючи при цьому пристойну потужність. У відгуках незмінно стверджується, що зарядний пристрій забезпечує пристойну продуктивність і в похмуру погоду.

Мінуси: цей зарядний пристрій важчий за зарядні пристрої для сонячних панелей, його вага становить 1 кг.3 фунти, хоча він не постачається із зовнішнім акумулятором. Хоча він чудово поміститься у вашому рюкзаку, він може вас обтяжувати. Якщо ви хочете зберегти енергію для подальшого використання, вам доведеться придбати акумулятор окремо.

Сумісність: Більшість 5-вольтових USB-пристроїв, що перезаряджаються, включаючи iPhone та Android. Не сумісний з iPad Pro.

Найкращий бюджетний зарядний пристрій: Портативний зарядний пристрій BLAVOR Qi Solar Power Bank

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Портативний зарядний пристрій BLAVOR QI. чудовий варіант для завзятих мандрівників, яким потрібен довговічний портативний зарядний пристрій. Джерело зображення: Amazon

Ціна: 26.99 Купити зараз

Плюси: Оскільки портативний сонячний зарядний пристрій BLAVOR Qi Portable Solar Charger міцний, ударостійкий і важить всього 10 унцій. це найкращий сонячний зарядний пристрій з точки зору портативності і ідеально підходить для походів і кемпінгу. Він має понад 25 000 відгуків із загальною оцінкою 4.4-зірковий рейтинг на Amazon. Цей павербанк із сонячним зарядним пристроєм практично не додає ваги вашому рюкзаку і є бездротовим. Правильно. вам не доведеться турбуватися про наявність шнура для зарядки телефону. Просто покладіть його на зарядний пристрій, і ви готові до роботи. Він також працює як ліхтарик і постачається з компасом.

Мінуси: BLAVOR Qi настільки легкий, тому що має лише одну маленьку сонячну панель. Це означає, що зарядка від сонця може зайняти дуже багато часу. Більшість користувачів заряджають батарею вдома, а потім залишають її на сонці, щоб дозарядити.

Сумісність: iPhone, Samsung, Android, Windows, GoPro, GPS, планшети та більшість USB-зарядних пристроїв.

Найкращий зарядний пристрій для подорожей: портативний зарядний пристрій Hiluckey Outdoor USB-C Portable

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Зовнішній сонячний зарядний пристрій для телефону Hilucky’s Outdoor має чудові відгуки і є одним з найкращих на Amazon серед портативних сонячних панелей. Джерело зображення: Amazon

Ціна: 46.99 Купити зараз

Плюси: Сонячний зарядний пристрій для телефону Hilucky оснащений чотирма розкладними сонячними панелями, які заряджають його акумулятор. Акумулятор, що входить до комплекту, може повністю зарядити смартфон більше 7 разів. Має налаштування світлодіодного підсвічування, що робить його ідеальним для використання на відкритому повітрі. Має достатньо USB-портів для заряджання трьох пристроїв.

Мінуси: наявність чотирьох сонячних панелей робить його трохи громіздким, навіть якщо це збільшує площу поверхні зарядного пристрою для збору сонячного світла. Це також додасть додатковий 1.3 фунти до вашого рюкзака.

Сумісність: Майже всі 5V пристрої, такі як iPhone, iPad, планшети та інші смартфони.

Сонячний павербанк QiSa 38 800 мАг

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Зарядний пристрій QiSa має компактну, складну конструкцію, яка забезпечує вас енергією, яку ви можете легко взяти з собою. Джерело зображення: Amazon

Ціна: 89.98 Купити зараз

Плюси: Зарядний пристрій QiSa компактний, але не жертвує потужністю. Це робить його чудовим варіантом для того, щоб покласти його в рюкзак в похід або навіть взяти з собою на роботу, про всяк випадок. Він може заряджати три пристрої одночасно і має функцію бездротової зарядки, тому вам навіть не доведеться морочитися зі шнурами. Сам пристрій є водонепроникним і захищеним від падінь. Він також має вбудований ліхтарик!

Мінуси: хоча він має переважну більшість позитивних відгуків, деякі користувачі повідомляють, що швидкість заряджання QiSa трохи повільна, особливо при використанні бездротового зарядного пристрою. Бездротовий зарядний пристрій також має функцію автоматичного вимкнення, яка може засмутити, якщо ви намагаєтеся зарядити розряджений телефон. До того ж, це дорожчий варіант, ніж деякі інші в нашому списку.

Сумісність: більшість пристроїв USB-C

На які функції слід звернути увагу в сонячному зарядному пристрої для телефону

Коли ви купуєте сонячний зарядний пристрій для телефону, слід пам’ятати про декілька речей, щоб переконатися, що ви придбали саме той, який відповідає вашим потребам:

Найкращі сонячні зарядні пристрої 2023 року

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Корі Гантер / How-To Geek

Сідні Батлер

Сідні Батлер Письменник

Сідні Батлер має понад 20 років досвіду роботи в якості позаштатного комп’ютерного спеціаліста та системного будівельника. Понад десять років працює в галузі навчання користувачів і присвячує свій час поясненню технологій професійній, освітній та звичайній аудиторії. Його інтереси включають VR, ПК, Mac, ігри, 3D-друк, побутову електроніку, Інтернет та конфіденційність. Він має ступінь магістра мистецтв у галузі дослідницької психології з акцентом на кіберпсихології, зокрема. Читати далі.

Елізабет Хенгес Комерційний редактор Елізабет Хенгес. комерційний редактор журналу How-To Geek. Має майже десятирічний досвід роботи у сфері технологій, ігор та гаджетів. Елізабет розповідала про свою комерційну роботу на XDA Developers, The Inventory та інших ресурсах. Вона також писала для видань The Washington Post та The Verge. Читати далі. Про How-To Geek

Незалежно від того, чи маєте ви справу з ненадійним електропостачанням, чи хочете бути впевненими, що зможете зарядити свої важливі гаджети далеко від електромережі, сонячний зарядний пристрій є невід’ємною частиною вашого похідного, туристичного або аварійного набору.

Amazon 30.99

Amazon 39.99

Amazon 149.95

Amazon 72.96 79.99 Заощаджуйте 9%

Amazon 39.99 42.99 Заощаджуйте 7%

Рекомендації щодо продуктів How-To Geek надаються тією ж командою експертів, яка допомогла людям полагодити їхні гаджети понад мільярд разів. Ми рекомендуємо лише найкращі продукти, засновані на наших дослідженнях та досвіді. Ми ніколи не приймаємо оплату за схвалення або огляд продукту. Читати “

Оцінено 24 моделі

5 годин дослідження

Проаналізовано 24 огляди

Найкращі сонячні зарядні пристрої 2023 року

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

На що звернути увагу в сонячному зарядному пристрої у 2023 році

Перш ніж ми розглянемо, що робить сонячний зарядний пристрій хорошим, давайте з’ясуємо, що ми маємо на увазі під терміном “сонячний зарядний пристрій”, оскільки він відрізняється від таких понять, як “банк сонячної енергії” або “сонячна панель”.” Сонячний зарядний пристрій. це пристрій, який перетворює сонячну енергію за допомогою сонячних панелей в електричний струм, придатний для зарядки пристроїв, зазвичай у вигляді порту живлення USB, що відповідає специфікаціям живлення USB. Сонячні зарядні пристрої, як правило, не мають власного накопичувача енергії, але ви можете використовувати зарядний пристрій з павербанком на ваш вибір. Загалом, ставити літієву батарею під прямі сонячні промені. не найкраща ідея, тому цілком логічно, що більшість сонячних зарядних пристроїв не інтегровані в них. Замість цього ви будете використовувати довгий кабель для підключення пристроїв у затінку або в сумці, захищених від прямих сонячних променів. Важливо використовувати сонячний зарядний пристрій з необхідною схемою безпеки, щоб запобігти пошкодженню пристрою. У моделях з поганим контролем безпеки на пристрій може подаватися занадто велика напруга, що може пошкодити його. Зарядний пристрій може продовжувати заряджати пристрій, навіть якщо він повністю заряджений. Тому шукайте згадки про захист від перезарядки та інші подібні функції. Якщо ви використовуєте зарядний пристрій, в якому не вказані ці функції, зазвичай краще зарядити недорогий павербанк, а не заряджати планшет, телефон чи інші пристрої напряму. Потім використовуйте павербанк для зарядки пристроїв по черзі. Розмір, вага та особливості кріплення. інші ключові фактори, які слід враховувати. Маленькі, складні та легкі сонячні зарядні пристрої є більш поширеними зараз. Незважаючи на свої розміри, вони можуть виробляти достатню кількість енергії завдяки підвищенню ефективності сонячних панелей. Зарядні пристрої можуть поставлятися з кріпленнями для рюкзаків, підставками, рамами або іншими рішеннями для кріплення. Найкраще вибрати зарядний пристрій, який відповідає вашому сценарію використання. Для зарядних пристроїв більшої потужності завжди корисно мати кілька портів, щоб заряджати кілька пристроїв одночасно. Захист від погодних умов є обов’язковим, оскільки ймовірність того, що в якийсь момент піде дощ, практично гарантована. Нарешті, функція “автоматичного відновлення”, про яку часто забувають.” Багато сонячних зарядних пристроїв припиняють заряджання, коли рівень сонячного світла падає нижче певного рівня, а потім не відновлюють його, якщо ви не вставите зарядний кабель вручну. Зарядні пристрої з функцією автоматичного відновлення гарантують, що ви не повернетеся через кілька годин і не виявите, що ваш пристрій давно перестав заряджатися.

Поширені запитання

Сонячні зарядні пристрої не накопичують енергію, і їм потрібне сонячне світло для виробництва електроенергії, тому, на жаль, ви не можете використовувати їх без сонячного світла.

Так! Навіть якщо на вулиці хмарно або похмуро, ви все одно отримаєте енергію від сонця. Речі можуть заряджатися не так швидко, але корисного світла все одно буде достатньо.

В теорії? Так. На практиці? Окрім того, що ліхтарик випромінює низьку загальну кількість енергії у вигляді світла, він не має такого ж спектру, як сонячне світло, і був би настільки неефективним, що не мав би сенсу.

Все залежить від пікової потужності зарядного пристрою та кількості сонячного світла, яке ви отримуєте. За хороших умов цілком можливо отримати таку ж швидкість заряду, як і у звичайних настінних зарядних пристроїв.

Найкращий сонячний зарядний пристрій: Anker 24W 3-портовий USB PowerPort

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

 • ✓ Велика тонка панель складається до розміру рюкзака
 • ✓ Заряджайте три пристрої одночасно
 • ✓ До 12 Вт на пристрій
 • ✓ Автоматичне відновлення, якщо зарядка переривається через хмари тощо

Компанія Anker зарекомендувала себе як виробник доступних гаджетів, які працюють краще, ніж вони мають на це право. PowerPort Solar. чудовий сонячний зарядний пристрій, особливо за його низьку ціну, і саме його ми рекомендуємо більшості людей на ринку, які шукають один з цих пристроїв, щоб подивитися на нього в першу чергу.

Давайте спочатку розберемося з негативними сторонами, тому що якщо вони є для вас вирішальними, краще знати про них заздалегідь. По-перше, тут немає портів USB-C, тому вам доведеться тримати під рукою кабель USB-C до A для ваших пристроїв USB-C. По-друге, цей зарядний пристрій не є водонепроникним, тому вам доведеться бути пильними під час дощу. Самі панелі мають клас захисту IPX4, але не блок електроніки.

Якщо вас влаштовують ці невеликі компроміси, ви знайдете легкий, складний і гнучкий сонячний зарядний пристрій з вбудованою підставкою і достатньою вихідною потужністю, щоб заряджати більшість телефонів і планшетів зі швидкістю, аналогічною настінним зарядним пристроям. Кожен порт може забезпечити до 12 Вт потужності. Враховуючи, що звичайні “швидкі” зарядні пристрої мають потужність 18 Вт, а типові настінні зарядні пристрої для iPad. 12 Вт, це непоганий результат.

Хоча було б добре отримати більше 12 Вт для зарядки одного пристрою, Anker компенсує це завдяки автоматичному відновленню зарядки, якщо сонце тимчасово заблоковане. Якщо ви збираєтеся в похід або хочете мати резервне джерело живлення в машині на випадок надзвичайної ситуації, це фантастичний вибір.

Сонячний зарядний пристрій, Anker 24W 3-портовий USB портативний сонячний зарядний пристрій зі складною панеллю CIGS для кемпінгу, PowerPort Solar для iPhone 12/SE/11/XS Max/XR/X/8, iPad, Samsung Galaxy S20/S10/S9/S8 та

Anker PowerPort забезпечує ідеальний баланс між ціною та продуктивністю. Він тонкий, гнучкий і підтримує зарядку декількох пристроїв з автоматичним відновленням, якщо сонячне світло переривається. Він не на 100% водонепроникний, але в усіх інших відношеннях це чудова пропозиція.

Залишити відповідь