Колектор: Сонячні панелі. Будинок на сонячних батареях

Що потрібно знати про покупку будинку з сонячними панелями

Ми є незалежним, підтримуваним рекламою сервісом порівняння. Наша мета. допомогти вам приймати більш розумні фінансові рішення, надаючи вам інтерактивні інструменти та фінансові калькулятори, публікуючи оригінальний та об’єктивний контент, надаючи можливість проводити дослідження та порівнювати інформацію безкоштовно. щоб ви могли з упевненістю приймати фінансові рішення. Bankrate має партнерські відносини з емітентами, включаючи, але не обмежуючись ними, American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi та Discover.

Як ми заробляємо гроші

Пропозиції, які з’являються на цьому сайті, надходять від компаній, які компенсують нам. Ця компенсація може вплинути на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті, включаючи, наприклад, порядок, в якому вони можуть з’являтися в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Але ця компенсація не впливає на інформацію, яку ми публікуємо, або на огляди, які ви бачите на цьому сайті. Ми не включаємо всесвіт компаній або фінансових пропозицій, які можуть бути доступні для вас.

На цій сторінці

колектор, сонячні, панелі, будинок, сонячних

Девід МакМіллін є автором статей для Bankrate і висвітлює такі теми, як кредитні картки, іпотека, банківська справа, податки та подорожі. Мета Девіда. допомогти читачам з’ясувати, як заощадити більше і менше хвилюватися.

Стрілка Права Старший редактор, Житлове кредитування

Трой Сігал. старший редактор Bankrate. Вона редагує статті про домоволодіння на додаток до статей про тонкощі іпотеки та кредитування під заставу житла.

Обіцянка Bankrate

У Bankrate ми прагнемо допомогти вам приймати більш розумні фінансові рішення. Хоча ми дотримуємося суворої редакційної чесності. ця публікація може містити посилання на продукти наших партнерів. Ось пояснення того, як ми заробляємо гроші.

Обіцянка Bankrate

Заснований у 1976 році, Bankrate має багаторічний досвід допомоги людям у прийнятті розумних фінансових рішень. Ми підтримуємо цю репутацію вже понад чотири десятиліття, демістифікуючи процес прийняття фінансових рішень і надаючи людям впевненість у тому, які дії робити далі.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Весь наш контент написаний висококваліфікованими фахівцями та відредагований експертами, які гарантують, що все, що ми публікуємо, є об’єктивним, точним та достовірним.

Купівля або продаж житла. одне з найбільших фінансових рішень, яке коли-небудь приймала людина. Наші репортери та редактори, які пишуть про нерухомість, зосереджені на інформуванні споживачів про цю операцію, що змінює життя, і про те, як орієнтуватися на складному та постійно мінливому ринку житла. Від пошуку агента до закриття угоди і далі, наша мета. допомогти вам відчути впевненість у тому, що ви робите найкращу та найрозумнішу операцію з нерухомістю з усіх можливих.

Редакційна доброчесність

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Наші відзначені нагородами редактори та репортери створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам прийняти правильні фінансові рішення.

Ключові принципи

Ми цінуємо вашу довіру. Наша місія. надавати читачам точну та неупереджену інформацію, і ми дотримуємося редакційних стандартів, щоб забезпечити це. Наші редактори та журналісти ретельно перевіряють редакційний контент, щоб гарантувати, що інформація, яку ви читаєте, є точною. Ми підтримуємо брандмауер між нашими рекламодавцями та редакційною командою. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців.

Редакційна незалежність

Редакція Bankrate пише від імені ВАС. читача. Наша мета. дати вам найкращі поради, які допоможуть вам приймати розумні рішення щодо особистих фінансів. Ми дотримуємося суворих правил, щоб гарантувати, що наш редакційний контент не залежить від рекламодавців. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців, а наш контент ретельно перевіряється на достовірність. Тож, незалежно від того, чи читаєте ви статтю або огляд, ви можете бути впевнені, що отримуєте достовірну та надійну інформацію.

Як ми заробляємо гроші

У вас є фінансові питання. У Bankrate є відповіді. Наші експерти допомагають вам керувати своїми грошима вже понад чотири десятиліття. Ми постійно прагнемо надавати споживачам експертні поради та інструменти, необхідні для досягнення успіху в фінансовій подорожі протягом усього життя.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що наш контент чесний і точний. Наші редактори та журналісти, відзначені нагородами, створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення. Контент, створений нашою редакцією, є об’єктивним, заснованим на фактах і не залежить від наших рекламодавців.

Ми прозоро пояснюємо, як нам вдається надавати вам якісний контент, конкурентоспроможні тарифи та корисні інструменти, пояснюючи, як ми заробляємо гроші.

Bankrate.com. це незалежний, підтримуваний рекламою видавець і служба порівняння. Ми отримуємо компенсацію в обмін на розміщення спонсорських продуктів і послуг, або коли ви переходите за певними посиланнями, розміщеними на нашому сайті. Таким чином, ця компенсація може вплинути на те, як, де і в якому порядку з’являються продукти в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Інші фактори, такі як правила нашого власного веб-сайту, а також те, чи пропонується продукт у вашому регіоні або в обраному вами діапазоні кредитних балів, також можуть впливати на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті. Хоча ми прагнемо надати широкий спектр пропозицій, Bankrate не включає інформацію про кожен фінансовий або кредитний продукт чи послугу.

Якщо ви шукаєте новий дах над головою, ви також можете замислитися над тим, чи може те, що знаходиться на цьому даху, допомогти планеті. Згідно зі звітом Національної асоціації ріелторів (NAR) “REALTORS and Sustainability Report 2022”, понад 50 відсотків фахівців з нерухомості кажуть, що їхні клієнти, які шукають житло, цікавляться питаннями сталого розвитку. Вони також знаходять безліч варіантів, які відповідають їхнім потребам: 77 відсотків ріелторів вказують, що на їхніх місцевих ринках є будинки з сонячними панелями.

В даний час сонячна енергія виробляє понад 4 відсотки всієї електроенергії в США.S., згідно з даними Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA). Але ця цифра збільшиться завдяки новому законодавству, яке щойно пройшло через Конгрес. За оцінками Білого дому, приблизно 7.Ще 5 мільйонів домогосподарств зможуть встановити сонячні панелі на своїх дахах завдяки податковим пільгам, передбаченим Законом про зниження інфляції від 2022 року.

Якщо ви думаєте про те, щоб випередити час і купити будинок з сонячними панелями, ось що вам потрібно знати.

Що таке сонячні панелі?

По-перше, короткий лікнеп: сонячні панелі (не плутати з сонячною черепицею або плиткою). це пристрої, які збирають сонячне світло і перетворюють його в енергію, яку можна використовувати для виробництва електроенергії або зберігати в акумуляторах для подальшого використання. Оскільки більша частина світу шукає поновлювані джерела енергії, щоб замінити споживання викопного палива, сонячні панелі. також відомі як фотоелектричні системи. використовують природну, “чисту” енергію сонця в небі і допомагають звести нанівець наслідки їзди на автомобілях, що поглинають газ, і покладатися на вугільні електростанції.

Інтерес до таких екологічних проблем все більше і більше проявляється в операціях з житловою нерухомістю. Половина агентів та брокерів у дослідженні NAR зазначили, що вони допомогли клієнту купити або продати нерухомість з “зеленими” функціями протягом останніх 12 місяців. помітний стрибок у порівнянні з 32 відсотками, які робили це у 2021 році. Зокрема, наявність сонячних панелей на даху будинку підвищує його сприйняту вартість, стверджує третина ріелторів.

Питання, які потрібно задати перед покупкою будинку з сонячними панелями

Під час обстеження будинку з сонячними панелями обов’язково задайте ці ключові питання.

Хто є власником?

Хоча ви можете припустити, що купівля будинку означає купівлю кожної його частини, це не завжди так у випадку з сонячними панелями. У деяких випадках існує договір оренди, за яким власник будинку платить компанії, що володіє панелями. Джастін Бака, віце-президент SEIA з ринків та досліджень, каже, що близько 25 відсотків будинків мають сонячні панелі, що належать третім особам, тобто власник будинку платить компанії за їх використання.

“Покупці повинні запитати, чи сонячна система належить продавцю, чи їм доведеться взяти її в оренду”. каже Бака. “Якщо є оренда, вони повинні перевірити умови, щоб переконатися, що вони розуміють витрати та будь-які варіанти викупу оренди”. У будь-якому випадку, сонячні панелі на будинку. це чудова функція.”

Хто встановив сонячні панелі?

Обов’язково поцікавтеся, чи встановлював сонячні панелі ліцензований фахівець. Існує безліч наборів для самостійної установки, доступних для власників будинків, які не бояться вийти на свій дах. Однак, якщо власник будинку (або будь-який непрофесіонал) встановить їх, ці панелі можуть не підпадати під гарантійне обслуговування, якщо обладнання вийде з ладу.

В якому стані дах?

Купуючи будь-який будинок, ви хочете знати, в якому стані знаходиться дах. Якщо на даху встановлені сонячні панелі, стан даху стає ще більш важливим фактором. Якщо дах у поганому стані, панелі потрібно зняти, перш ніж відремонтувати або замінити дах, а потім встановити їх знову. Це може збільшити складність, вартість та тривалість будь-якого ремонту. Отже, “найважливіші питання, які слід задати, стосуються стану даху та самих панелей”. каже Вахід Ахтар, брокер і власник RE/MAX Dream Homes в Сакраменто, Каліфорнія.

Якими будуть потреби в технічному обслуговуванні?

Як і все інше у вашому домі, сонячні панелі можуть потребувати очищення або обслуговування час від часу, щоб забезпечити їх найкращий можливий стан.

“Якщо ви володієте системою в місці, де випадає пристойна кількість опадів, вам, швидше за все, не доведеться думати про це роками”. каже Бака. “Я нічого не робив зі своєю п’ятирічною системою [в Сиракузах, штат Нью-Йорк], і вона працює як нова”.

Однак, “в місцях, де більше пилу і менше дощу, очищення з урахуванням місцевих умов. непогана ідея, але це повинен робити інсталятор або інший фахівець, який має кваліфікацію для безпечного перебування на даху”. зазначає він.

Якщо ви не є власником панелей, компанія Baca зазначає, що вам не доведеться турбуватися про обов’язки з технічного обслуговування. “Якщо ви уклали договір оренди, у вас, швидше за все, є гарантія продуктивності, яка знизить ваші орендні платежі, якщо система не буде працювати до певного рівня”. каже він. “Це робить технічне обслуговування відповідальністю лізингової компанії.”

Яка їхня середня продуктивність у порівнянні з середнім споживанням будинку?

Основна причина купівлі будинку з сонячними панелями полягає в тому, щоб покрити більшу частину. якщо не всі. енергетичні потреби вашого будинку. Отже, вам потрібно дослідити середнє використання будинку та порівняти його з типовою сонячною потужністю. Ви можете попросити продавця надати дані за минулий рік, а також скористатися калькулятором Національної лабораторії відновлюваної енергетики, щоб отримати уявлення про те, скільки енергії ви можете розраховувати виробляти залежно від місця розташування та типу системи.

Після того, як ви зрозумієте, яку частину ваших власних потреб в енергії задовольнить потужність сонячних панелей, ви захочете дізнатися, чи є у вас варіанти з надлишковою енергією, яку ви не використовуєте. Чистий облік, який передбачає продаж енергії, яку ви не використовуєте, іншим клієнтам, які її потребують, може забезпечити вам додаткові фінансові вигоди. Це залежить від місця розташування будинку (SEIA пропонує карту штатів, де діють правила чистого обліку, як відправну точку). Обов’язково зверніться до свого агента з нерухомості за допомогою, щоб зрозуміти, чи доступний для вас нетто-облік.

Яка гарантія виробництва?

На додаток до знання того, чи можете ви отримати вигоду, якщо ваша система виробляє більше, ніж вам потрібно, важливо мати уявлення про те, що станеться, якщо вона буде виробляти менше. Більшість компаній пропонують виробничі гарантії, які відшкодують вам певну суму, якщо система не зможе працювати. Наприклад, вам може бути гарантовано 12 000 кіловат-годин на рік. Якщо система виробляє лише 9 500 кіловат-годин, компанія може виписати вам чек. Подивіться на договір, щоб визначити, які гарантії пропонуються, якщо такі є.

більше третини (36 відсотків) ріелторів вважають, що наявність сонячних панелей на будинку збільшує його передбачувану вартість, згідно зі звітом NAR “Ріелтори та сталий розвиток 2022″.”

Колекція: Сонячні панелі

Ми пропонуємо сонячні панелі найвищої якості з різноманітними розмірами, кольорами, потужністю, ефективністю та брендами на вибір. Всі наші комплекти сонячних панелей для дому включають високоякісні сонячні панелі, підібрані відповідно до ваших енергетичних потреб та унікальних специфікацій будинку.

Наш опитувальник сонячного дизайну допоможе вам дізнатися більше про найкращі сонячні панелі для вашого будинку або нерухомості.

ПРЕДСТАВЛЕНІ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ

МІСІЯ СОНЯЧНА

 • Зібрані в Сан-Антоніо, Техас, США.
 • Створено міцніше, ніж галузеві стандарти
 • Елегантний повністю чорний дизайн і компактний розмір
 • Світовий рівень

Сонячний калькулятор

Скористайтеся нашим простим калькулятором сонячних панелей, щоб швидко оцінити, скільки сонячних панелей вам знадобиться для вашого будинку.

ЯК ЗНАЙТИ НАЙКРАЩІ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ ДЛЯ ДОМУ

Купуючи сонячні панелі для дому, потрібно враховувати такі фактори, як розмір, тип, ефективність, ціна та гарантія. Ми розбираємо, що вам потрібно знати і на що звернути увагу.

Шукаємо наші улюблені варіанти? Ознайомтеся з нашим списком найкращих сонячних панелей для дому.

Розміри сонячних панелей

Сонячні панелі для дому або бізнесу доступні в різних розмірах.

Сонячна панель з 66/108 осередків є найновішим і найпопулярнішим розміром, доступним на сьогоднішній день. Ці панелі мають розмір близько 68 “x 45” і важать близько 45 фунтів.

Сонячні панелі з 60/120 осередками також поширені і приблизно на 4-5 дюймів коротші, ніж панелі з 66/108 осередків.

Обидва розміри підходять для домашніх сонячних систем. Більшість клієнтів обирають 66-елементні панелі для житлових проектів на дахах будинків. Якщо ви встановлюєте наземну систему або якщо конфігурація вашого даху дозволяє встановити більші панелі, подумайте про більшу панель.

Щоб вибрати кількість елементів для ваших сонячних панелей, виберіть найкращий варіант вартості за ват, який відповідає вашій конфігурації даху або землі.

Полікристалічні та монокристалічні

Сонячні панелі складаються з елементів, виготовлених з монокристалічного (монокристалічного) або полікристалічного (полікристалічного) кремнію. Сьогодні більшість сонячних панелей є монокристалічними.

Ви можете визначити монокристалічну сонячну панель за її темним, рівномірним забарвленням. Полімерні сонячні панелі текстуровані і нагадують гранітну стільницю.

Моно сонячні панелі популярні завдяки вищій ефективності; однак, поліпанелі мають нижчу ціну за ват. Моно сонячні панелі також краще працюють в умовах низької освітленості порівняно з полі сонячними панелями.

Напіврозрізані сонячні елементи

Напіврозрізані сонячні елементи. одна з останніх розробок в області сонячних технологій. Це традиційні сонячні елементи, розділені навпіл лазерним різаком, щоб запобігти втраті енергії та підвищити продуктивність.

Коли електричні струми рухаються по дротах і елементах, частина енергії втрачається, що називається резистивними втратами. Розрізана навпіл комірка зменшує втрати на опір, тим самим підвищуючи продуктивність сонячної панелі.

Напіврозрізані сонячні елементи також більш ефективні в тіні. Панелі з наполовину вирізаними осередками вимагають вдвічі більшої кількості проводів, тому затінений осередок з меншою потужністю з меншою ймовірністю вплине на загальну продуктивність панелі.

Ефективність сонячних панелей

Сонячні панелі працюють, перетворюючи сонячну енергію в енергію для вашого будинку.

Середній діапазон ефективності сонячних панелей становить від 17 до 20%. Наприклад, сонячна панель з ефективністю 19% може перетворити 19% сонячної енергії в електрику.

Вихідна потужність сонячних панелей коливається від 310 до 420 і більше ват, при середній ціні за ват від 68 до 75 центів. Кількість ват вказує на те, скільки енергії виробляє сонячна панель.

Якщо у вас є панель потужністю 320 Вт і ви отримуєте 5 годин сонячного світла на день, панель вироблятиме 1 600 ват-годин, або 1.6 кВт-год на день (320 Вт х 5 годин). За один рік кожна панель генерує від 550 до 600 кВт-год.

Висока вихідна потужність не обов’язково означає кращу якість або продуктивність. Обирайте вищу ефективність, якщо ви працюєте з обмеженим простором і вам потрібна менша кількість панелей для виконання роботи. В іншому випадку, стандартні ефективні панелі працюють так само добре. за нижчою ціною.

Ціни на сонячні панелі

Кількість сонячних панелей варіюється від 200 до 600 і більше на одну панель. залежать від типу панелі (моно- або. полі), виробника, розміру комірки та вихідної потужності.

Оскільки кожен будинок індивідуальний, загальна кількість сонячних панелей, необхідних для вашого будинку, також буде різною. Не забудьте врахувати вартість інверторів, стелажів, інших частин та обладнання, а також витрати на встановлення.

У GoGreenSolar ми будемо працювати з вами, щоб визначити налаштування сонячних панелей, які відповідають вашому бюджету та енергетичним потребам. Купуючи сонячні панелі у нас, ви також отримаєте повну підтримку в установці від нашої команди, тому вам не доведеться витрачати тисячі доларів на наймання професіоналів.

Гарантії на сонячні панелі

Сонячна енергія. це значна інвестиція, тому дуже важливо розуміти, як працюють гарантії на сонячні панелі.

Гарантія на продукцію

Гарантія на продукцію покриває фізичні дефекти або дефекти виробництва. Більшість брендів сонячних панелей пропонують щонайменше 10-річну гарантію на продукцію, тоді як деякі імениті бренди надають гарантію від 20 до 25 років.

Гарантія продуктивності

Гарантія на продуктивність гарантує, що ваша сонячна панель буде продовжувати виробляти близьку до запланованої потужність протягом усього гарантійного періоду. Всі панелі, незалежно від марки або потужності, з часом зменшують потужність, але зазвичай не втрачають більше 10-20% за 25 років.

Деградація вихідної потужності

Щоб зрозуміти, як працює деградація вихідної потужності, зверніться до графіка праворуч. У цьому прикладі ми маємо сонячну панель з гарантією 90% вихідної потужності на 12 років і гарантією 80% вихідної потужності на 25 років.

Якщо ваші панелі деградують швидше, ніж передбачалося, ви можете звернутися до виробника, щоб отримати ремонт або заміну за гарантією.

x.png?v=62085328141785377301674165465″ alt=”Логотип Go Green Solar” width=”100″ height=”38″ />

Чому варто обрати GoGreenSolar?

Досвід, якому ви можете довіряти

Цікавитесь сонячною енергією своїми руками? Дізнайтеся більше про переваги та недоліки сонячних проєктів, які можна зробити своїми руками

Сонячний калькулятор

Скільки коштують сонячні панелі? Скористайтеся нашим простим калькулятором сонячних панелей, щоб швидко оцінити, скільки сонячних панелей вам знадобиться для вашого будинку.

Безкоштовний макет сонячного даху

Наші інженери використовують найсучасніше програмне забезпечення для проведення фотоелектричного аналізу та розробки безкоштовної схеми розміщення сонячних панелей на вашому даху, включеної в нашу безкоштовну пропозицію.

Початок роботи з сонячними панелями

Ми допоможемо вам розібратися з вашими сонячними потребами!

Заповніть форму, щоб отримати безкоштовну пропозицію на сонячні панелі, яка включає в себе індивідуальний макет сонячних панелей з використанням супутникової технології та розбивку виробництва сонячної енергії, федерального податкового кредиту та компенсації за енергію.

x.png?v=62085328141785377301674165465″ alt=”Логотип Go Green Solar” width=”200″ height=”77″ />

Округ Оріндж, Каліфорнія

1630 South Sunkist Street Ste E Anaheim, California 92806 Copyright © 2006-2021 GigaWatt Inc, DBA GoGreenSolar.com

Сонячна енергія на даху

Сонячна енергетика в США стрімко зросла за останнє десятиліття. У 2010 році 667 мегават (МВт) було встановлено в будинках. До 2020 року цей показник збільшився у 27 разів до понад 18 061 МВт.[1] У той же час, вартість сонячної системи для житлових будинків знизилася до половини того, що було, навіть до застосування стимулів, і продовжує знижуватися. Сонячні батареї на даху все частіше стають варіантом для багатьох домогосподарств по всій країні. Багато регіонів пропонують привабливі кредити на відновлювану енергію (REC), які в поєднанні з федеральними та місцевими стимулами можуть зробити сонячні батареї на даху привабливим фінансовим вибором, який також є корисним для навколишнього середовища.

Скористайтеся цим посібником з купівлі, щоб дізнатися більше про ваші можливості, як правильно ставити запитання підрядникам та визначити, чи підходить вам сонячна електростанція на даху.

Почніть з оцінки будинку, щоб зрозуміти його стан та відповідність вимогам.

Якщо ваш дах потребує ремонту, має сенс замінити його перед встановленням сонячних панелей, щоб уникнути необхідності знімати та встановлювати панелі пізніше. Повідомте свою покрівельну компанію про те, що ви будете встановлювати сонячні панелі, і запитайте їх, чи повернуться вони після їх встановлення, щоб переконатися, що панелі не пошкодили дах.

напрямок і нахил вашого даху мають важливе значення. Кількість виробленої енергії залежить від того, скільки сонця отримують панелі, тому тіні, дерева, інші будинки чи будівлі можуть вплинути на вашу здатність максимізувати сонячну енергію. Google Project Sunroof. це інструмент, який може вирішити більшість цих проблем. Цей інструмент використовує зображення з Google Earth та аналізує форму даху, щоб надати вам персоналізований сонячний план, враховуючи місцеві погодні умови. PVWatts. ще один інструмент від Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL), який використовує надану вами інформацію, щоб допомогти вам визначити, чи підходить вам сонячна енергетика.

Важливо розуміти правила, що діють у вашому регіоні (аж до того, чи має Асоціація власників будинків якісь рекомендації щодо встановлення), а також знати своє споживання електроенергії (кВт-год) та тарифи.

Чистий облік. це політика комунальних послуг, яка дозволяє споживачам у деяких регіонах отримувати кредит на рахунок за електроенергію, повертаючи будь-яку невикористану сонячну електроенергію, яку вони генерують, назад у мережу. Деякі штати та території обслуговування компенсують надлишок електроенергії за тарифами, нижчими за ті, що зазвичай сплачує клієнт за електроенергію. Щоб максимізувати фінансові вигоди, рекомендується, щоб система була спроектована відповідно до вашого споживання електроенергії, щоб забезпечити оптимальну економію з часом.

Купуйте або орендуйте? Що є найкращим варіантом для вас?

Рішення про купівлю або оренду сонячної системи буде залежати від ваших фінансів, державних законів та політики у сфері комунальних послуг.

Якщо ви вирішили купити систему, вам:

 • отримуйте вигоду від виробленої електроенергії;
 • матимете право на податкові пільги або інші стимули;
 • несе відповідальність за обслуговування системи;
 • можна продати систему, якщо ви переїжджаєте.

З іншого боку, якщо ви орендуєте систему:

 • компанія, що займається сонячною системою, є її власником і відповідає за її обслуговування.
 • Ви можете насолоджуватися дешевшою електроенергією з дуже низькими авансовими витратами або взагалі без них та щомісячними платежами за узгодженими тарифами.

Перш ніж підписувати договір оренди, поцікавтеся своїми можливостями у випадку, якщо ви вирішите продати свою власність. Компанія Zillow підрахувала, що будинки з сонячними панелями продаються в 4 рази дорожче.на 1% більше порівняно з будинками, які не живляться від сонячної енергії.[2]

Купівля сонячних панелей напряму може розблокувати додаткові кошти. По-перше, якщо ви купуєте систему, існують федеральні податкові пільги до 2023 року. У вашій місцевості можуть існувати додаткові стимули для подальшого зниження вартості системи. Крім того, є вигоди від кредитів на відновлювану енергію (REC), які можуть бути продані. Тарифи, отримані від REC, сильно відрізняються в залежності від штату, тому варто обговорити з вашим постачальником сонячної енергії, що це за цифри. Нарешті, є також вироблена електроенергія, яка знизить частину або, можливо, всі ваші рахунки за електроенергію в залежності від місяця. Майте на увазі, що виробництво сонячної енергії буде залежати від сезону, тому слід очікувати більшого виробництва влітку і меншого взимку. Сума цих заощаджень (податкові пільги, REC та виробництво електроенергії) може бути великою. У 2016 році Consumer Reports підрахував, що будинок у Нью-Джерсі, який придбав сонячний дах за готівку, може заощадити близько 60 000 доларів за 20 років. Якщо сім’я взяла кредит на весь проект, то за той самий 20-річний період залишиться ще 20 000 заощаджень. [3]

Якщо ви орендуєте сонячні панелі, ви, як правило, платите сонячній компанії щомісячну ставку, а сонячна компанія продовжує володіти панелями та забезпечувати їх обслуговування. Ви можете отримати вигоду від виробництва електроенергії без попередніх витрат. Однак прямих фінансових вигод менше, оскільки клієнти в лізинговій моделі не мають доступу до “зеленого” тарифу, податкового кредиту та інших державних фінансових стимулів. Зважаючи на це, все ж таки є певні переваги. У цьому випадку, за оцінками Consumer Reports, вигоди від лізингу становлять 25 000 доларів економії за 20 років.[4]

Питання, які слід задати постачальнику сонячної енергії при отриманні пропозиції.

Як і у випадку з будь-якою великою покупкою, варто отримати кілька пропозицій. NREL рекомендує запитувати кілька пропозицій. Пам’ятайте, що, швидше за все, у вашому районі вже є люди, які встановили сонячні батареї на своїх будинках, тому перевірте списки сусідів, щоб отримати рекомендації. Отримуючи пропозиції від постачальників сонячної енергії, зверніть увагу на цей список питань, щоб отримати уявлення про якість їхньої роботи та фінансову вигоду від системи.

 • Скільки систем постачальник сонячної енергії встановив за минулий рік?
 • Який розмір системи та загальна вартість встановлення?
 • Скільки електроенергії система буде генерувати протягом року і якою буде загальна приблизна економія системи?
 • Якої модернізації потребує мій будинок? Чи потрібен мені новий дах, оновлена електропроводка, розчищення від дерев оновлене підключення до інженерних мереж?
 • Як я отримаю відшкодування за надлишок виробленої електроенергії? Чи дозволяє моя юрисдикція чистий облік?
 • На що поширюється гарантія і хто відповідає за технічне обслуговування та чистку?
 • Хто відповідає за підключення до інженерних мереж, отримання дозволів та перевірок?
 • Що станеться, якщо я вирішу продати свій будинок? Які умови для нового мешканця?
 • До кого звертатися, якщо моя система вийде з ладу?
 • Що робити у випадку відключення електроенергії?
 • Якщо ви розглядаєте лізинг як модель, подумайте:
 • Яка тривалість оренди?
 • Яка початкова вартість і скільки мені потрібно платити з часом? Умови можуть відрізнятися в залежності від постачальника, тому переконайтеся, що ви розрахували, як це вийде.

Як вибрати постачальника сонячної енергії?

Після того, як ви отримали пропозиції, важливо отримати найкращу пропозицію і уважно вивчити основні умови та положення. Шукайте монтажну компанію, яка має ліцензію, повноваження від сертифікованого органу, такого як Північноамериканська рада сертифікованих енергетиків, і застрахована. Хороший постачальник сонячних панелей запропонує вам різноманітні панелі та інвертори, що відповідають вашим естетичним вимогам, з відповідними гарантіями продуктивності. Попросіть їх ознайомити вас з варіантами та продумайте, як панелі будуть виглядати на вашому будинку, щоб ви були задоволені результатом. Не забувайте про гарантію. На стрінгові інвертори зазвичай надається 10-річна гарантія, а на мікроінвертори. до 25 років. На сонячні панелі зазвичай надається 20-річна гарантія.

Обов’язково порівняйте середній час очікування, планування та час завершення проекту у різних постачальників. Нарешті, найкращий постачальник буде повністю прозорим щодо економії, пов’язаних з цим припущень, моніторингу системи, технічного обслуговування та всіх передбачуваних витрат. Національна база даних сонячної енергетики Асоціації сонячної енергетики (SEIA) включає список виробників та інсталяторів по всій території Сполучених Штатів.[5]

Визначити, скільки сонячних панелей може живити будинок, не повинно бути складно. Від ват до кіловат і більше. ці поради допоможуть вам визначити, скільки сонячних панелей потрібно в сонячній системі для домашнього використання.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

колектор, сонячні, панелі, будинок, сонячних

З: Я зацікавлений у встановленні системи сонячних панелей для мого будинку, але я не знаю багато про сонячні панелі. Наскільки вони ефективні? Скільки сонячних панелей живить будинок?

В: Існує багато стимулів та переваг для переходу з традиційної системи енергопостачання на сонячну. Існують знижки та податкові пільги, а також усвідомлення того, що ви допомагаєте поліпшити навколишнє середовище. Якщо ви задаєтесь питанням: “Скільки сонячних панелей мені потрібно??”Кілька важливих елементів дадуть відповідь на питання. Наведені нижче поради допоможуть вам розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, і які фактори впливають на цю кількість. Хоча самостійний розрахунок цих цифр може дати вам уявлення про те, яка сонячна батарея вам знадобиться, знайте, що кваліфікований інсталятор сонячних панелей зробить всі ці розрахунки за вас, якщо ви продовжите установку сонячних панелей.

Вам потрібно знати три речі: річне споживання енергії, потужність сонячної панелі та коефіцієнт виробництва.

“Скільки сонячної енергії мені потрібно?”. очікуване питання від домовласника, який тільки починає користуватися сонячними системами. Щоб точно визначити, скільки панелей потрібно для роботи будинку, вам потрібно врахувати річне споживання енергії, потужність сонячних панелей та коефіцієнт виробництва. Ці три фактори є важливими при переході на сонячну систему. Хоча цей розрахунок дасть вам приблизну оцінку, врахуйте, що на фактичну кількість панелей впливатимуть інші фактори, про які ми поговоримо пізніше.

Якщо ви хочете встановити спеціальну систему сонячного опалення. таку, де сонячні панелі нагрівають рідину або повітря і перетворюють її в центральне опалення для будинку. вам також знадобиться досвідчений інсталятор HVAC, який зможе переобладнати вашу існуючу систему центрального опалення на сонячне опалення.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які працюють поруч з вами, без жодних зобов’язань.

Подивіться на свій рахунок за комунальні послуги, щоб визначити, скільки ват ви використовуєте.

Використання енергії вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год). КВт-год означає не кількість кіловат, яку ви використовуєте за годину, а кількість енергії, яку ви витратили б, щоб підтримувати роботу приладу потужністю 1000 Вт протягом 1 години. Кількість електроприладів, які споживають електроенергію, і частота їх роботи впливають на споживання. Усе, що підключено до розетки, враховується у вашому енергоспоживанні, а великі прилади, такі як холодильники та посудомийні машини, споживають більше енергії, ніж зарядний пристрій для телефону. Наприклад, 50-дюймовий LED-телевізор споживає близько 0.016 кВт-год на годину, тоді як електрична посудомийна машина споживає близько 2 кВт-год на одне завантаження.

Станом на 2019 рік середньостатистичне американське домогосподарство використовує 10 649 кВт-год електроенергії на рік, згідно з даними U.S. Управління енергетичної інформації. Але найкращий спосіб визначити, скільки енергії вам знадобиться. це подивитися на ваші рахунки за комунальні послуги за минулий рік. Це дасть вам чітке уявлення про ваші реальні потреби в енергії, особливо якщо врахувати, що споживання енергії коливається протягом року. Кількість енергії, яку ви використовуєте, буде диктувати розмір необхідної вам системи.

Хоча встановлення сонячних панелей часто може зменшити або навіть повністю компенсувати ваш щомісячний рахунок за електроенергію, пам’ятайте, що тарифи на електроенергію та її використання є мінливими факторами. Якщо ціна на електроенергію або кількість електроенергії, яку ви використовуєте, різко зміниться, ваша економія також може змінитися. Наприклад, центральна та південна Каліфорнія вважається чудовим місцем для встановлення сонячних панелей через часте сонце, але це також штат, де регулярно зростають ціни на електроенергію.

Після того, як ви дізналися про енергетичні потреби вашого будинку, настав час придивитися до панелей. Подивіться на різні панелі та подивіться, яка їхня потужність. Потужність сонячної панелі також відома як номінальна потужність, і це електрична потужність панелі в ідеальних умовах. Вона вимірюється у ватах (Вт). Панель зазвичай виробляє від 250 до 400 Вт потужності. Для подальшого рівняння візьмемо середнє значення 320 Вт на панель.

Використовуйте річне споживання енергії та потужність сонячних панелей, щоб розрахувати коефіцієнт виробництва.

Ви можете розрахувати коефіцієнт виробництва, коли у вас є дані про річне споживання енергії та потужність сонячних панелей. Коефіцієнт виробництва. це розрахунковий вихід енергії системи з часом (вимірюється в кВт-год) у порівнянні з фактичним розміром системи (вимірюється у Вт). Щоб розрахувати коефіцієнт виробництва, розділіть вихід енергії на загальну потужність системи. В США.S., коефіцієнт виробництва, як правило, знаходиться в межах 1.3 і 1.6.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які працюють поруч з вами, без жодних зобов’язань.

Після того, як ви отримали ці три числа, настав час розрахувати кількість панелей. Формула така:

Кількість панелей = розмір системи / коефіцієнт виробництва / потужність панелі

Наприклад, використовуючи 10 649 кВт-год (середнє споживання енергії американським домогосподарством), 1.3 (нижня межа загальноприйнятих виробничих коефіцієнтів) і 320 Вт (середня потужність сонячної панелі):

Кількість панелей = 10 649 кВт-год / 1.3 / 320 W = 25.6

З цього розрахунку можна підрахувати, що для будинку з такими вимогами до потужності знадобиться близько 25 панелей, які виробляють 320 Вт.

Візьміть до уваги кількість сонця, яку отримує ваш будинок.

Пам’ятайте, що цей розрахунок передбачає, що панелі працюють в оптимальних умовах. пряме сонячне світло означає, що ваш будинок може перетворити більше енергії в електрику. У таких штатах, як Арізона та Нью-Мексико, які, як відомо, виробляють більше сонячного світла, ніж штати на північному сході, домовласникам, ймовірно, знадобиться менше сонячних панелей. Невада, Юта, Каліфорнія, Техас і Колорадо. це інші місця, які зазвичай виробляють більше сонячного світла. Але навіть якщо ви живете в регіоні або штаті з довгими зимами або за межами сонячного поясу, вам може знадобитися придбати більше сонячних панелей для ефективної роботи будинку.

Розмір, форма та матеріал вашого даху також впливають на оптимальне розміщення сонячних панелей. Ідеальний дах не затінений деревами і має велику площу, звернену на південь, захід або схід. це напрямки, які отримують найбільше сонячного світла протягом дня в північній півкулі. Дахи з крутими схилами ускладнюють встановлення сонячних панелей і можуть означати, що інсталятор не зможе розмістити стільки панелей на даху, скільки потрібно. Те саме стосується дахів дивної форми.

Кількість необхідних сонячних панелей також залежатиме від того, чи буде ваш будинок підключений до електромережі, чи ні.

Часто більш популярний варіант, мережеві системи сонячних панелей підключаються до електромережі загального користування. Якщо сонця недостатньо для забезпечення повної потужності, будинок може отримувати енергію з традиційної електромережі, тому йому не доведеться залишатися без електрики. З іншого боку, автономна система не підключена до загальної електромережі і є більш поширеною в сільській місцевості або у віддалених районах.

колектор, сонячні, панелі, будинок, сонячних

Автономні системи покладаються на акумулятори для зберігання енергії, щоб підтримувати роботу будинку вночі або в похмурі дні. Автономним системам, швидше за все, знадобиться більше панелей для роботи будинку та накопичення надлишкової енергії. Мережеві або автономні системи можуть вплинути на загальну вартість вашої сонячної електростанції.

З’ясувати, яка ємність сонячної батареї вам потрібна. це завдання саме по собі. Недостатня ємність призведе до вимкнення живлення посеред ночі, а надмірна. до зайвих складнощів та витрат на обслуговування. Кількість необхідних батарей також буде залежати від типу батареї, яку ви вибрали. Свинцево-кислотні батареї є більш економічно вигідними, але літій-іонні батареї мають кращу ємність, ефективність і термін служби.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які працюють поруч з вами, без зобов’язань.

Тип сонячної панелі впливає на її ефективність.

Існує три типи сонячних панелей: монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. Монокристалічні та полікристалічні панелі складаються з комірок, виготовлених з кремнію. Шматочки кремнію збираються у формі прямокутника і накриваються скляним листом. Монокристалічні сонячні елементи вирізаються з одного кристала кремнію, в той час як полікристалічні складаються з фрагментів кристалів кремнію. Ця різниця в конструкції впливає на ефективність і ціну. Монокристалічні панелі є більш ефективними і працюють краще, але вони також і дорожчі. Полікристалічні сонячні панелі є більш доступними за ціною, але ви трохи поступитеся ефективністю та продуктивністю.

Існують також тонкоплівкові сонячні панелі. Як випливає з назви, комірки тонші, ніж монокристалічні або полікристалічні. Однак сама панель може бути не набагато тоншою, ніж інші типи панелей. Тонкоплівкові панелі є більш портативними та гнучкими, ніж монокристалічні або полікристалічні, але вони менш ефективні. Різні панелі матимуть різні переваги та недоліки залежно від вашого будинку, географічного розташування тощо, і ваш інсталятор зможе дати вам пораду щодо того, що найкраще підходить для вас.

Хоча цей посібник може надати вам загальну інформацію про кількість панелей, розміри сонячних панелей та типи систем, які ви можете розглянути, пам’ятайте, що кваліфікований інсталятор сонячної енергії зможе надати вам більше інформації, яка стосується саме вашого будинку. Ефективність сонячних систем залежить від багатьох факторів, і може бути складно врахувати всі з них, якщо у вас немає досвіду.

Навіщо встановлювати сонячні панелі у себе вдома? Чи варто переходити на сонячну енергію у 2023 році?

Нові податкові пільги роблять ідею сонячних панелей більш привабливою, особливо в умовах зростання рахунків за електроенергію та опалення. Ось деякі речі, які слід врахувати.

Зростання цін на енергоносії та нові податкові пільги для екологічної модернізації будинків в цьому році підігрівають інтерес до сонячної енергетики.

Експерти кажуть, що для багатьох домовласників зараз вдалий час, щоб використовувати сонячну енергію. Хоча сонячна енергія може працювати не для кожного будинку, коли вона працює, вона може різко скоротити рахунки за опалення та зменшити шкоду навколишньому середовищу, спричинену спалюванням викопного палива. І хоча встановлення сонячної енергетичної системи все ще коштує недешево, авансові витрати значно знизилися за останні 10 років.

Вартість сонячних панелей

Витрати варіюються від штату до штату і залежать від таких речей, як розмір і якість сонячної батареї. За даними EnergySage, середня вартість фотоелектричної системи для житлових будинків становить близько 20 000 доларів США після 30% федеральних податкових пільг.com, інформаційного веб-сайту про альтернативну енергетику в житлових будинках.

Підпишіться на Kiplinger’s Personal Finance

Будьте розумнішим, більш поінформованим інвестором.

Підпишіться на безкоштовну електронну розсилку Kiplinger

Заробляйте та процвітайте, користуючись найкращими порадами експертів щодо інвестування, податків, пенсійного забезпечення, особистих фінансів тощо. прямо на вашу електронну пошту.

Заробляйте та процвітайте, користуючись найкращими порадами експертів. прямо на вашу електронну пошту.

Нік Лібераті, менеджер з комунікацій EnergySage, розповідає про це: Середній показник по країні для 10-кіловатної системи за ціною в середньому по країні становить 2.86 за ват, коштує 28 600. Федеральний податковий кредит дозволяє відняти 30% вартості встановлення сонячних панелей з ваших федеральних податків (або в цьому випадку загалом 8 580), що доводить вартість до 20 020.

В середньому це займає 8.7 років, щоб окупитися. тобто заощадити на електроенергії достатньо, щоб окупити вартість сонячних панелей. Після цього ваша сонячна енергія є безкоштовною, поки обладнання не зношується. Термін служби сонячних панелей зазвичай становить від 20 до 25 років, хоча на інвертор системи зазвичай надається гарантія на 10 років. Інвертор перетворює електроенергію постійного струму, вироблену сонячними панелями, в електроенергію змінного струму, яка використовується у вашому домі.

Чи варто купувати акумуляторну батарею для сонячних панелей?

Середня вартість сонячної панелі, наведена вище, не включає зберігання. Батарея може додати в середньому понад 9 000 після федерального податкового кредиту, залежно від розміру та інших особливостей. Зокрема, за словами Лібераті, середня національна вартість батареї в діапазоні 10-12 кіловат-годин становить близько 13 000 доларів. Починаючи з 2023 року, всі домашні батареї матимуть право на повну 30% податкову знижку, якщо їхня ємність перевищує 3 кВт-год. Таким чином, ви зможете вирахувати 3 900 з ваших податків, залишивши вам після сплати податків кредитну ціну батареї в розмірі 9 100.

Хоча акумулятори стають все більш популярними, більшість сонячних будинків їх не мають. Замість цього, більшість споживачів надсилають надлишок енергії до своєї енергокомпанії в якості кредиту на використання енергії, коли панелі не збирають достатньо, наприклад, вночі.

Без батареї, якщо ваша компанія втрачає електроенергію, ваш будинок теж, навіть коли сонячно. “Основна причина цього. безпека”. каже Лібераті. “Якщо ваша система сонячних панелей все ще виробляє електроенергію та надсилає її в мережу під час відключення, ці дроти під напругою становлять серйозну загрозу безпеці для будь-яких працівників комунальних служб, які намагаються відновити подачу електроенергії в мережу.

Це не буде проблемою, якщо у вас є батарея з “можливістю автономної зарядки”.” Острів. це технологія, яка дозволяє вашому будинку підтримувати себе самостійно. “Ви можете продовжувати виробляти сонячну енергію та подавати її до акумулятора під час відключення, не створюючи ризику для працівників лінії, оскільки система, яка є ізольованою, не буде виштовхувати надлишок електроенергії в мережу”. пояснює Лібераті. Він зазначає, що не всі системи сонячних панелей з накопичувачами енергії можуть автоматично ізолюватись. Якщо ви встановлюєте акумуляторну батарею, переконайтеся, що ваш інсталятор надав вам правильне обладнання, яке дозволяє використовувати цю технологію.

Що потрібно враховувати при купівлі сонячних панелей

Вікрам Аггарвал, генеральний директор і засновник EnergySage, зазначає, що для багатьох людей перехід на сонячну енергетику може бути страшним, оскільки для цього потрібно заплатити багато тисяч доларів авансом.

Аггарвал закликає робити порівняльні покупки і перевіряти будь-які заяви. наприклад, про те, що ваша комунальна компанія або уряд надасть вам сонячну енергію безкоштовно. EnergySage, за його словами, допомагає в цьому і з’єднує споживачів з надійними підрядниками. На сайті також є інформація про стимули, пропоновані різними штатами.

Ще один фактор, який слід врахувати. це те, як ваша комунальна компанія розраховується з вами за сонячну енергію, яку вона отримує від вас, особливо якщо у вас немає батареї і ви залежите від комунальної компанії, яка керує вашим будинком, коли ваші панелі не збирають достатньо енергії.

Майкл Уейр, старший спеціаліст з сонячної енергетики консалтингової компанії EcoMotion, каже, що існує напруженість щодо того, як комунальні служби кредитують клієнтів за сонячну енергію. Комунальні служби хочуть знижку, подібно до того, як вони платять за інші види енергії, які вони продають споживачам. Але прихильники сонячної енергії хочуть, щоб комунальні служби нараховували клієнтам повну суму, яку вони повинні заплатити за свою енергію, відому як чистий облік.

Шеррі Шилдс, директор з комунікацій та маркетингу Флоридського центру сонячної енергетики при Університеті Центральної Флориди, каже, що люди, які встановлюють сонячні батареї, повинні проконсультуватися зі своїми страховими компаніями про те, чи покривають вони панелі, чи потрібно купувати додаткову страховку.

Інші причини перейти на сонячну енергію

Заощадження грошей. лише одна з причин, чому люди переходять на сонячну енергію, зазначає Роберт Стоунер, заступник директора з науки та технологій Енергетичної ініціативи Массачусетського технологічного інституту (MIT). “Я думаю, що більшість людей, які інвестують в сонячні батареї на дахах житлових будинків, просто хочуть бути частиною процесу переходу, і в меншій мірі хочуть, щоб це було помітно”. говорить він. “У цьому немає нічого поганого Деякі, як я, мають власні будинки. мій будинок на вихідні знаходиться в кінці п’ятимильного бар’єрного пляжу. які просто не мають можливості підключитися до електромережі”. говорить Шеррі Шилдс, директор з розвитку сонячної енергетики.” Стоунер каже, що його сонячна система, яка включає банк свинцево-кислотних акумуляторів, забезпечує всю його електроенергію: “І це приносить мені багато радості”! Частково це пов’язано з відчуттям незалежності, яке я отримую, а частково. з тим, що я відчуваю диво виробництва електроенергії з сонця.”

Ротраут Боксталер, 86 років, Сарасота, штат Флорида., разом з чоловіком встановили 26 сонячних панелей і батарею Tesla в листопаді 2016 року. Встановлення сонячних панелей коштувало трохи менше 28 000, і вони отримали податковий кредит у розмірі близько 8 400, що залишило чисту вартість близько 19 600. Придбання батареї коштувало близько 8 400, і вони отримали податковий кредит у розмірі близько 2 500, тобто чисті витрати склали близько 5 900. “Ми дуже стурбовані зміною клімату і хочемо зробити свій внесок, щоб змінити цю тенденцію”. каже Боксталер. Перехід на сонячну енергію “був одним з найбільш позитивних рішень, які ми прийняли за час нашого життя у Флориді. Ми заощадили гроші, зробили внесок у боротьбу зі зміною клімату і мали щастя мати електроенергію кожного разу, коли в електромережі були перебої.”

Перехід на сонячну енергію не завжди повністю відрізає вас від енергетичної компанії. За словами Боксталера, коли система була вперше встановлена, їхня потреба в електроенергії від комунального підприємства значно зменшилася, а рахунки за електроенергію знизилися приблизно до 40-60 доларів на місяць. Зі збільшенням витрат на енергію, вони зараз перевищують 100 на місяць. Але окрім економії на рахунках за електроенергію, вона рахує гроші, зекономлені на їжі, яка не зіпсувалася, та на номерах у готелях, які не довелося знімати, коли вийшла з ладу електромережа.

Якщо вони про щось і шкодують, то про те, що не придбали більшу систему, каже вона. “Ми вважаємо, що рішення, яке ми прийняли щодо кількості панелей, було, можливо, занадто консервативним і повинно було включати більше ланцюгів, які могли б живитися від акумулятора”. каже вона.

Чи варто чекати на нові технології сонячних панелей?

Ще одна причина, чому ви можете вагатися щодо сонячної енергії, полягає в тому, що технологія може розвиватися, пропонуючи більш ефективні та/або дешевші варіанти. І це правда, що різні технології продовжують з’являтися. Наприклад, деякі компанії пропонують покрівельну черепицю, яка слугує сонячним колектором. Крім того, стандартні сонячні панелі стали ефективнішими, дешевшими і красивішими.

Якщо ви зачекаєте, можливо, у вас є шанс отримати щось краще?

Аггарвал каже, що сонячні панелі з кожним роком дещо вдосконалюються, але не настільки, щоб виправдати очікування кардинальних змін. Десять років тому, за його словами, кожна панель могла генерувати приблизно 240 або 245 Вт. Зараз кожна з них виробляє 400 або 420 Вт енергії. Це означає, що ви можете отримати більше енергії від системи, яка покриває ту саму площу даху. Панелі, за його словами, раніше були яскраво-синіми зі сріблястими краями. Зараз вони всі чорні і “виглядають красиво”. каже він. І вони довговічніші.

За його словами, сонячна черепиця поки що не готова до широкого використання. Аггарвал каже, що покрівельна компанія планує представити “цікавий продукт” в цьому напрямку десь в цьому році. Але сонячна черепиця все ще менш ефективна і дорожча за традиційні сонячні панелі. Однак, якщо ви плануєте замінити дах, каже він, сонячну черепицю варто розглянути.

За словами Уера, він очікує, що ціна на батареї знизиться протягом наступних п’яти або 10 років, оскільки компанії досліджують різні технології акумуляторів. Зараз найпопулярнішою технологією батарей є літій-іонна, яка в деяких випадках може становити пожежонебезпеку, що змушує деякі юрисдикції вимагати, щоб вони встановлювалися на відкритому повітрі.

Чи підходить вам сонячна енергія?

Деякі будинки не підходять для сонячних батарей:

 • Якщо у вас, наприклад, старий дах, який потрібно замінити через кілька років, має сенс почекати, тому що демонтаж і перевстановлення сонячних панелей може коштувати тисячі.
 • Якщо ваш дах виходить на північ або знаходиться в тіні, ви, ймовірно, не є хорошим кандидатом на встановлення сонячних панелей.
 • Встановлювати сонячні батареї на дахах, покритих глиняною черепицею, також складніше і дорожче, каже Лібераті.

Є ще один варіант для людей, які не можуть встановити сонячні колектори на даху.

Громадська сонячна енергетика включає в себе масив сонячних панелей, які люди можуть придбати зацікавленість. Люди, які беруть участь у громадській сонячній енергетиці, зазвичай отримують кредит від своєї комунальної компанії за електроенергію, вироблену за рахунок їхньої частки в проекті. Ви можете знайти інформацію про громадські сонячні проекти у вашому регіоні на веб-сайті EnergySage.

Примітка: Ця стаття вперше з’явилася в Kiplinger’s Retirement Report, нашому популярному щомісячному періодичному виданні, яке висвітлює ключові проблеми заможних американців похилого віку, які вийшли на пенсію або готуються до виходу на пенсію. Підпишіться тут, якщо хочете отримувати актуальні поради щодо виходу на пенсію.

Залишити відповідь