Як встановити сонячний резервний генератор: Покрокове керівництво. Сонячна генераторна установка

Електростанція Oupes 1800W. сонячний генератор (огляд CleanTechnica)

Компанія Oupes, з якою я раніше не працював, нещодавно зв’язалася зі мною і надіслала на огляд свою електростанцію потужністю 1800 Вт. Це одна з найпотужніших станцій, які я тестував, і у неї є кілька хитрощів в рукаві, яких немає у інших.

Технічні характеристики Ціна

Ось кілька специфікацій для апарату, щоб ви могли порівняти його з іншими, якщо ви робите покупку:

 • Максимальна загальна потужність 1800 Вт
 • 3 розетки 100-120 вольт в американському стилі
 • Багатобарвний дисплей, який показує ємність, використання енергії, розрахунковий час, що залишився
 • Порти USB A і C (PD)
 • Роз’єм для прикурювача та два 12-вольтових вихідних роз’єми
 • Ліхтар на задній панелі, два рівні освітлення, функція спалаху
 • Можна заряджати за допомогою настінного адаптера потужністю 185 Вт, автомобільного зарядного пристрою на 12 В або сонячної панелі потужністю до 400 Вт (продається окремо або в комплекті, у нас є дві панелі для огляду)
 • 1699 (звичайна ціна), 1399 (розпродаж, на момент написання статті), 2099 з двома панелями (розпродаж 1799 на момент написання статті)

Що мені подобається в електростанції/сонячному генераторі Oupes 1800W

Одразу хочу порівняти його з єдиною настільки ж потужною станцією, яку я розглядав: Jackery Explorer 1500. У деяких аспектах він трохи не дотягує, але в інших. випереджає.

Сонячні панелі складаються дуже компактно, і займають площу, дуже схожу на електростанцію. Вони мають ручки для перенесення, мішечок для зберігання шнурів та складні ніжки.

Однією з переваг Jackery є розмір та зручність сонячних панелей. Вони складаються, як і панелі Jackery Solar Saga, але вони складаються трохи менше. Замість того, щоб ховати їх за речами в шафі або іншому місці зберігання, ви можете встановити їх поруч з пристроєм, оскільки вони мають схожу площу. Це також може бути досить корисним для автомобільного кемпінгу.

Електростанція Oupes 1800W та дві сонячні панелі Oupes.

У розгорнутому вигляді вони трохи ширші і не такі високі, як панелі Jackery, які ми розглядали. Як і будь-які складні сонячні панелі, які я тестував, вони можуть намагатися встояти на вітрі, тому іноді вам потрібно додати трохи ваги до ніжок, щоб утримати їх притиснутими. Це можна зробити з обрізків пиломатеріалів, як я зробив тут, або ви можете зробити це з тим, що у вас є під рукою, наприклад, каміння або кілки для намету.

Маленькі ніжки мають розтяжні опорні струни, і ви можете покласти на них якусь вагу або кілок для намету, щоб він не злетів у вітряний день.

Загалом, ці дві панелі потужністю 100 Вт видають респектабельні 130 Вт. Це звучить жалюгідно, але 150 Вт є типовим показником при хорошому освітленні, а у мене сьогодні не було хорошого світла. Пилова буря (ви можете побачити пил на панелях тут) і дим від лісової пожежі в цьому районі вивели з ладу мій блок живлення. Враховуючи умови, я думаю, що вони зробили досить добре. Повна зарядка пристрою займе близько 8 годин, але якщо це занадто повільно, ви можете підключити до чотирьох панелей, щоб скоротити цей час вдвічі.

Функція ліхтаря освітлює мій стіл.

Ще одна річ, яка мені дуже сподобалась. це функція ліхтаря. Це було б чудово як для кемпінгу, так і для надзвичайних ситуацій. Світло яскраве, але не різке, оскільки світлодіоди заховані за панеллю розсіювача. Я радий бачити, що вони мали на увазі типові способи їх використання.

Я також був вражений дисплеєм. Він показує не тільки поточну споживану потужність або потужність зарядки (або і те, і інше, якщо ви робите і те, і інше), але також показує, скільки часу у вас залишилося при поточному рівні використання енергії до того, як пристрій вийде з ладу. Це позбавляє вас від зайвих здогадок та математичних розрахунків, а також полегшує регулювання на льоту, щоб переконатися, що у вас достатньо потужності, щоб пережити ніч тощо.

Речі, які могли б бути кращими

Особисто я вважаю, що станції та панелі Jackery виглядають трохи більш стильно, але це лише на перший погляд. Вони здаються такими ж міцними і функціональними, але це лише питання особистого смаку.

Ще одна невелика причіпка: 12-вольтовий вихід трохи занижений за напругою. Більшість електростанцій видають близько 13 вольт, з просіданням напруги ближче до 12 вольт при більшому навантаженні. Ця станція випустила 12.5 вольт при низькому навантаженні, а потім впала до 11.9 вольт або 12.0 вольт навіть при збільшенні навантаження. Вона ніколи не опускалася нижче 11.9, тож це не повинно бути проблемою, якщо у вас немає дуже чутливого обладнання, яке має бути вище 12 вольт. Жодна з моїх радіостанцій не мала жодних проблем.

Напружене радіочастотне тестування

Для стрес-тестування цього пристрою я підключив до нього більшу тостерну піч. При переході в режим підсмажування тостів це витягувало близько 1200 Вт з пристрою. Потім ми використовували його для приготування невеликої замороженої піци. Десять хвилин приготування їжі забирають близько 10% заряду акумулятора, тож ви можете використовувати її для приготування їжі в екстрених випадках, якщо вам не потрібно довго випікати. Він не повинен мати проблем з мікрохвильовками та іншими кухонними приладами, оскільки він видає стільки, скільки може видати будь-яка розетка на 120 вольт.

У нього не було жодних проблем із запуском більшої тостерної печі (1100 Вт).

Для радіочастотного тестування я зробив те, що зазвичай роблю: використовував його для живлення аматорського радіо. Якщо електронний пристрій випромінює неприємні радіохвилі, чутливий приймач зазвичай вловлює їх у всьому діапазоні ВЧ (короткохвильовому). Як і інші пристрої, які я тестував, цей не створював жодних радіоперешкод.

Електростанція Oupes працює з моїм комп’ютером та високочастотним трансивером Yaesu 818 для передачі цифрових сигналів.

Це не має нічого спільного з електростанцією (вона забезпечувала достатню потужність), але цього вечора я зміг отримати сигнали аж до Японії та Західної Австралії, що було весело. Оскільки моя радіоапаратура та комп’ютер споживають так мало енергії, я міг би робити це протягом 2-3 днів, використовуючи електростанцію, і, ймовірно, нескінченно довго при гарному сонці протягом дня.

Заключні думки

Загалом, це чудова ціна, особливо якщо ви можете зловити її на розпродажі, як зараз. Він добре працює в усіх моїх тестах, має безліч функцій та портів для живлення майже всього, а також має вбудований ліхтар для надзвичайних ситуацій або кемпінгу. Сонячні панелі було дуже зручно переміщати, зберігати та класти в машину. Я б рекомендував цю електростанцію, якщо вона відповідає вашим потребам в енергії.

Всі зображення Дженніфер Сенсіба.

Мені не подобаються платні стіни. Вам не подобаються платні стіни. Хто любить платні стіни? Тут, у CleanTechnica, ми впровадили обмежену платну стіну на деякий час, але це завжди здавалося неправильним. і завжди було важко вирішити, що ми повинні розмістити за нею. Теоретично, ваш найексклюзивніший і найкращий контент йде за платною стіною. Але тоді його читає менше людей! Нам просто не подобаються платні стіни, тому ми вирішили відмовитися від нашої. На жаль, медіа-бізнес все ще залишається жорстким, жорстким бізнесом з крихітною маржею. Це нескінченний олімпійський виклик. залишатися над водою або навіть, можливо. ахніть. рости. Тож.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви хочете підтримати нас, будь ласка, переказуйте невелику суму щомісяця через PayPal або Patreon, щоб допомогти нашій команді робити те, що ми робимо! Дякую! Підпишіться на щоденні новини від CleanTechnica електронною поштою. Або слідкуйте за нами в Google News!

Маєте пораду для CleanTechnica, хочете зробити рекламу або запропонувати гостя для нашого подкасту CleanTech Talk? Зв’яжіться з нами тут.

Як встановити сонячний резервний генератор: Покрокова інструкція

Традиційні домашні резервні генератори, що працюють на викопному паливі, є зручним інструментом для підтримання світла та роботи електроприладів під час відключення електроенергії. На жаль, вони також надзвичайно гучні, виробляють потенційно смертельний чадний газ і забруднюють повітря твердими частинками та парниковими газами, загрожуючи вашому здоров’ю та нашій планеті.

Сонячні генератори забезпечують чисту, поновлювану альтернативу для тих, хто хоче мати резервне джерело живлення без вищезгаданих проблем.

Ви можете налаштувати сонячні генератори plug-and-play за кілька простих кроків.

Яке обладнання вам потрібно?

Багато сонячних генераторів поставляються з усім необхідним обладнанням для початку роботи, включаючи портативну електростанцію, сонячні панелі, вбудований інвертор і контролер заряду, а також кабелі для підключення.

Якщо ви не купуєте рішення “все-в-одному”, як DELTA 2 від EcoFlow, вам, можливо, доведеться купувати компоненти окремо і пам’ятати про проблеми сумісності.

Переносні електростанції, які заряджаються від сонячних панелей, бувають різних розмірів і потужностей, наприклад, сонячні генератори DELTA Max і Pro від EcoFlow. Max поставляється з вихідною потужністю 1612 Вт-год або 2016 Вт-год. Pro пропонує 3600 Вт-год з коробки і може бути розширений до 25 кВт-год за допомогою додаткових інтелектуальних акумуляторів та іншого обладнання.

Що стосується сонячних панелей, ви можете вибрати портативні сонячні панелі або жорсткі сонячні панелі. Жорсткі сонячні панелі найкраще підходять для стаціонарної установки, де у вас є велика, рівна площа для монтажу панелей. наприклад, на даху.

Переносні сонячні панелі пропонують додаткову гнучкість для автофургонів, кемпінгів та будинків з обмеженим простором на даху.

Далі вам потрібен інвертор для перетворення постійного струму (DC) від сонячних панелей в змінний струм, який використовується майже всіма побутовими приладами та електронікою. Інвертор вбудований в портативні електростанції, сонячні генератори та комплекти живлення EcoFlow.

Нарешті, електропроводка та монтажне обладнання дозволять вам з’єднати та закріпити деталі, щоб завершити налаштування генератора.

Залежно від місця встановлення сонячних панелей, вам можуть знадобитися додаткові аксесуари, такі як сонячний подовжувач або паралельний з’єднувальний кабель для з’єднання декількох сонячних панелей.

встановити, сонячний, резервний, генератор

Як встановити сонячний резервний генератор

Перебої з електропостачанням трапляються все частіше. В умовах, коли екстремальні погодні явища трапляються частіше, ніж будь-коли, а старіння електричної інфраструктури ускладнює проблему, як ніколи важливо бути готовим до них, маючи резервне джерело живлення.

Встановлення резервного сонячного генератора. найнадійніше рішення для забезпечення надійного електропостачання, особливо під час тривалих відключень.

Розрахуйте свої енергетичні потреби

Перш ніж встановлювати сонячний резервний генератор, необхідно знати, скільки енергії ви використовуєте. Середньостатистичне американське домогосподарство використовує близько 886 кВт-год на місяць, але ця цифра може сильно варіюватися.

Для вас відповідь буде залежати не тільки від того, де ви живете, але й від того, як ви живете: енергетичних характеристик ваших приладів, розміру вашого будинку та кількості приладів і пристроїв, якими ви користуєтесь. Перш ніж зробити покупку, ви повинні визначити, скільки електроенергії повинен буде забезпечити ваш генератор.

Ваш рахунок за електроенергію може дати вам гарне уявлення про ваше щомісячне використання. Підсумуйте рахунки за рік і розділіть загальну кількість кВт-год на 12, щоб оцінити ваше щомісячне споживання. Ваше споживання енергії, як правило, значно змінюється від місяця до місяця залежно від погоди та інших факторів. Перегляд лише одного щомісячного рахунку не дасть вам чіткої картини.

Отримавши середньомісячне споживання електроенергії, знову розділіть його на 30, і ви отримаєте приблизну оцінку щоденних потреб вашого домогосподарства в електроенергії. Ви можете використовувати її, щоб визначити, яка потужність та ємність зберігання потрібна вашому сонячному генератору.

Якщо вам потрібен резервний сонячний генератор лише для живлення декількох необхідних предметів, підтвердіть споживання енергії кожним пристроєм. Складіть все, що вам потрібно для живлення, і ви зможете визначити, якою має бути вихідна потужність вашого генератора.

Важливо пам’ятати, що багато приладів потребують більше енергії для запуску, ніж їм потрібно для роботи. Це загальновідомо як пікова або імпульсна потужність. Зазвичай необхідна потужність імпульсного струму вказана на енергетичній наклейці приладу, в інструкції або на веб-сайті виробника.

Сонячні генератори EcoFlow оснащені запатентованою технологією X-Boost, яка гарантує, що ви матимете необхідну імпульсну потужність для запуску та роботи ваших приладів.

Придбайте обладнання

Портативна електростанція. це, по суті, велика батарея, яка зберігає енергію з різних джерел, включаючи сонячні панелі.

Після того, як ви визначили, скільки енергії вам потрібно для забезпечення вашого будинку, придбайте портативну електростанцію або сонячний генератор з достатньою ємністю акумулятора та вихідною потужністю.

Якщо вам потрібен резервний генератор для всього будинку, розгляньте рішення EcoFlow Whole Home Backup Power, якщо вам потрібен резервний генератор для всього будинку. Ви можете додати стаціонарні або портативні сонячні панелі, щоб генерувати необхідну вам енергію.

В іншому випадку ви можете придбати електростанцію, сонячні панелі та інші частини окремо, виходячи з потреб вашої родини.

Сонячна панель або панелі заряджають портативну електростанцію, коли вона видає потужність або коли вона не працює. Але як тільки ємність вашого сховища буде досягнута, будь-яка додатково вловлена енергія буде витрачатися даремно. Переконайтеся, що ви придбали панель (або панелі) з достатньою номінальною потужністю, щоб підтримувати портативну електростанцію зарядженою.

Заряджайте портативну електростанцію

Завжди слід починати із зарядженої батареї. Ви не знаєте, коли вам знадобиться резервне джерело енергії. Переконайтеся, що ваш акумулятор повністю заряджений, перш ніж встановлювати його.

Не забудьте. Більшість портативних електростанцій можна швидко зарядити (зазвичай приблизно за годину) від домашньої розетки. за винятком відключення електроенергії.

Розмістіть свої сонячні панелі

Нахиліть і розташуйте сонячні панелі для максимального впливу сонця. Для постійних установок багато власників будинків вибирають свої дахи. З міркувань безпеки, можливо, ви захочете, щоб професіонал виконав установку на даху з жорсткими сонячними панелями.

Якщо ви хочете використовувати більше однієї панелі, щоб швидше зарядити портативну електростанцію, визначте, як їх краще з’єднати. паралельно чи послідовно. Ви отримуєте більшу потужність при послідовному з’єднанні, але ви отримуєте більший струм при паралельному з’єднанні.

Кожна портативна електростанція також має обмеження на кількість сонячної енергії, яку вона може прийняти. ви не можете просто підключити необмежену кількість сонячних панелей, щоб задовольнити свої потреби. Наприклад, EcoFlow DELTA 2 має максимальну вхідну сонячну потужність 500 Вт.

Налаштуйте портативну електростанцію

Виберіть місце для вашої портативної електростанції. Якщо ви підключаєте пристрої та прилади до вбудованих входів, вони повинні знаходитися поруч з приладами або пристроями, які ви хочете зарядити.

Якщо ви встановлюєте систему резервного живлення для всього будинку, підключіть портативну електростанцію (станції) до домашнього електрощита за допомогою перемикача або входу живлення. Зазвичай це швидка робота, але для неї потрібен професійний електрик.

встановити, сонячний, резервний, генератор

Інші ресурси для ознайомлення

Якщо ви вирішили не використовувати систему “все в одному”, таку як портативна електростанція EcoFlow та сонячні панелі, ви можете знайти ресурси, які допоможуть вам зробити це самостійно. Для отримання додаткової інформації про те, як налаштувати компоненти у вашій системі, Міністерство енергетики США пропонує корисний посібник з балансування обладнання системи. Для експлуатації та обслуговування сонячного генератора вам може знадобитися інше обладнання, наприклад, захист від перенапруги.

Якщо ви обрали сонячний генератор EcoFlow, сторінка підтримки EcoFlow допоможе вам зв’язатися з кимось, хто може допомогти вам запустити та запустити систему, або з професійними установниками (за потреби). Ви також можете знайти посібники з експлуатації та налаштування EcoFlow, доступні безкоштовно в Інтернеті.

Висновок

Сонячний генератор підготує вас до перебоїв в електропостачанні. Це зменшує ваш вуглецевий слід. і ваші рахунки за електроенергію. Встановлення сонячного генератора не повинно бути складним, якщо ви дотримуєтесь наведених вище кроків.Якщо ви готові до енергетичної незалежності, розгляньте EcoFlow. У нас є все необхідне, від портативних електростанцій і сонячних генераторів до сонячних панелей.

EcoFlow. це компанія, що спеціалізується на портативних джерелах енергії та рішеннях у сфері відновлюваної енергетики. З моменту свого заснування у 2017 році компанія EcoFlow забезпечує спокійну енергією клієнтів на більш ніж 85 ринках завдяки лінійкам портативних електростанцій DELTA та RIVER, а також екологічно чистим аксесуарам до них.

Сонячні генератори: Посібник з портативної сонячної енергетики

встановити, сонячний, резервний, генератор

Сонячний генератор. це портативна електростанція, яка використовує портативні сонячні панелі для зарядки акумулятора, а накопичену електроенергію можна використовувати для зарядки або роботи інших пристроїв.

Оскільки зміна клімату продовжує впливати на нашу планету у вигляді екстремальних погодних умов, підвищення температури, підвищення рівня моря тощо, ми повинні шукати стійкі рішення для більшої кількості аспектів нашого повсякденного життя. Сюди входить перехід на використання портативних сонячних електрогенераторів для створення та зберігання відновлюваної енергії для всіх ваших потреб у резервному живленні.

Сонячні генератори не тільки створюють надійну чисту електроенергію від сонця, але й зменшують викиди шкідливих парникових газів, пов’язаних з традиційними портативними генераторами. Тому виробники наполегливо працюють над тим, щоб зробити сонячні резервні генератори кращими та надійнішими, ніж їхні паливні аналоги. Це відображає зростання і популярність домашніх сонячних електростанцій як альтернативи енергозабезпеченню вашого будинку викопним паливом.

З цієї статті ви краще зрозумієте, що таке сонячний генератор, чому сонячні генератори варті інвестицій, як вибрати портативний сонячний генератор, який підходить саме вам, і чому сонячні генератори повинні замінити традиційні генератори, що працюють на газі.

Що таке сонячний генератор?

Під терміном сонячний генератор зазвичай розуміють поєднання портативних сонячних панелей, акумулятора, зарядного пристрою та інвертора в одному пристрої, що дозволяє вловлювати, зберігати та розподіляти енергію сонця.

Сонячні генератори популярні для кемпінгу, катання на човнах, подорожей на автофургонах, а також для аварійного резервного живлення.

На відміну від традиційного генератора, який зазвичай працює на газі, дизельному паливі або пропані і включає в себе двигун, паливний бак і генератор змінного струму, сонячний генератор не має жодних рухомих частин. По суті, вони складаються з чотирьох елементів:

 • Переносні сонячні панелі. Захоплює енергію сонця
 • Акумуляторна батарея. Зберігає енергію, захоплену сонячними панелями
 • Контролер заряду сонячної батареї. Керує кількістю енергії, що надходить до акумулятора
 • Сонячний інвертор. Перетворюють енергію сонця на корисну електроенергію

Таким чином, сонячний генератор. це, по суті, портативна батарея з деякими фотоелектричними (PV) панелями, прикріпленими для збору сонячного світла.

Портативний сонячний генератор виявляється відмінним джерелом живлення, незалежно від того, чи перебуваєте ви в дорозі, в кемпінгу або потребуєте електрики під час відключення електроенергії. Залежно від вашої ситуації, вам може знадобитися сонячний генератор з різними розетками, особливо в надзвичайних ситуаціях, коли у вас є кілька енергозалежних пристроїв і приладів.

Зазвичай сонячні генератори мають 12-вольтні розетки, розетки змінного струму та USB-порти, щоб ви могли заряджати різні пристрої. Перевага декількох варіантів зарядки портативного генератора полягає в тому, що ви можете отримати необхідну потужність на ваших умовах. Наприклад, ви можете підключити смартфон безпосередньо до USB-порту для зарядки, а потім підключити подовжувач до розетки змінного струму, щоб живити набір гірлянд.

У більшості випадків у вас буде можливість придбати такі компоненти, як накопичувач сонячної батареї та панелі окремо, хоча ви також можете придбати їх як повний комплект “все-в-одному”. Ми рекомендуємо придбати аксесуари, необхідні для генерації та зберігання достатньої кількості електроенергії для використання за призначенням.

Як працюють сонячні електрогенератори?

Генератор сонячної батареї працює, створюючи електроенергію з сонячного світла та зберігаючи її в акумуляторі для подальшого використання. Ось більш детальна розбивка процесу:

 • Сонячні панелі перетворюють сонячне світло на постійний струм і пропускають його через контролер заряду.
 • Контролер заряду регулює напругу електроенергії перед зберіганням, забезпечуючи надходження потрібної кількості струму до акумулятора.
 • Акумулятор зберігає всю сонячну енергію для подальшого використання.
 • Інвертор перетворює накопичену енергію з акумулятора в змінний струм, який використовується більшістю приладів і пристроїв.

Кому вигідно використовувати сонячні генератори?

Сонячні генератори не спалюють паливо для виробництва електроенергії, що робить їх ідеальними для тих, хто хоче зменшити залежність від газових генераторів, боротися з відключеннями та іншими перебоями в електропостачанні, а також мати надійне резервне джерело живлення на випадок аварійних ситуацій.

Ви можете використовувати енергію, накопичену в сонячному генераторі, під час відключення електроенергії, для зарядки пристроїв у кемпінгу, а також як джерело енергії під час подорожі на автофургоні або човнах. По суті, резервний генератор на сонячних батареях ідеально підходить для цілого ряду реальних ситуацій, а це означає, що його корисно мати під рукою не тільки для надзвичайних ситуацій.

Люди, які хочуть зробити екологічно чистий вибір

Традиційні генератори працюють на викопному паливі, яке забруднює навколишнє середовище. Якщо ви усвідомлюєте небезпеку, яку несуть ці види палива, то сонячний резервний генератор ідеально підходить для вас.

Люди, яких турбують звуки та запахи традиційних генераторів

Традиційні генератори шумлять і смердять, тому що це двигуни внутрішнього згоряння, що працюють на викопному паливі. З часом і навіть при належному обслуговуванні вони можуть стати більш шумними і смердючими. Якщо ви шукаєте генератор, який створює нуль звуків і запахів, сонячний електрогенератор вас не підведе.

Люди, які люблять проводити час на свіжому повітрі

Сонячні електрогенератори стануть у нагоді вам, якщо ви любите бувати на природі, але при цьому хочете взяти з собою кілька сучасних зручностей. Наприклад, під час кемпінгу або подорожі на човні сонячні батареї стануть в нагоді, щоб забезпечити вам безперервний доступ до електроенергії. Ви зможете вмикати світло після заходу сонця, заряджати телефони, запускати невеликі кухонні прилади та будь-які інші зручності, без яких вам доводилося обходитися в минулому.

Ключові фактори при покупці сонячного генератора

Сонячні генератори бувають різних розмірів і форм, тому вибір того, який буде відповідати вашим особистим потребам, повинен бути вашим пріоритетом. Вибір сонячного генератора може бути складним завданням, особливо коли вам пропонують різні варіанти, тому ми створили цей список покупок як хорошу відправну точку.

Оскільки не всі портативні сонячні генератори резервного живлення однакові, люди повинні знати, що генератор може і не може робити. Знання того, як ви збираєтеся використовувати генератор, допоможе вам знайти правильне рішення.

Деякі з найкращих брендів для порівняння включають Jackery, Goal Zero Yeti, Bluetti, EcoFlow, Point Zero Energy, Renogy та Tacklife. Кожна компанія робить свою продукцію унікальною, тому уважний погляд на те, що пропонує кожна з них, може допомогти вам прийняти правильне рішення.

Ваші потреби в енергії

Кількість електроенергії, яка вам потрібна, повинна бути вашим головним міркуванням при визначенні розміру вашого сонячного генератора. Наприклад, якщо ви плануєте використовувати його на відкритому повітрі, вам слід розрахувати, скільки енергії використовують ваші пристрої та прилади, порівнюючи ємність зберігання потенційних сонячних генераторів.

Скільки електроенергії може забезпечити сонячний генератор

Чим довше генератор може забезпечувати живлення, тим краще. (Зазвичай це розраховується у ват-годинах.) Враховуючи, що ви не завжди знаєте, коли у вас буде можливість підзарядити його, найкраще мати такий, який може ефективно працювати протягом тривалого часу. Таким чином, вам буде легше займатися своїми повсякденними справами або завершити розпочату справу, знаючи, що у вас є достатньо резервного живлення.

Як довго заряджається сонячний генератор

Крім порівняння ємності акумулятора сонячного генератора, слід також звернути увагу на те, скільки часу потрібно для досягнення повного заряду батареї. Деякі з них навіть мають можливість швидкої зарядки від домашньої розетки змінного струму. Це допоможе спланувати, скільки часу вам знадобиться бути без електроенергії у випадку, якщо знадобиться підзарядка.

Які функції та переваги включені

Ви можете багато чого зробити з сонячним генератором, який має корисні функції. Наприклад, більша кількість USB-портів та розеток дає вам свободу заряджати кілька пристроїв одночасно.

Вага є ще одним важливим фактором, особливо якщо ви плануєте використовувати генератор для активного відпочинку на природі. Батареї можуть бути важкими, тому ви можете шукати сонячний генератор, який зосередився на зменшенні ваги, якщо ви плануєте його багато переміщати.

На що поширюється гарантія

Ми рекомендуємо вивчити будь-які переваги, які ви можете отримати від гарантії на продукт. Чим більша та авторитетніша компанія, тим більше привілеїв ви, ймовірно, отримаєте для підтримки свого сонячного електрогенератора. Кращі варіанти включають запасні частини для будь-якого необхідного ремонту, а також довший термін гарантії на ваш сонячний генератор.

Порівняння портативних сонячних генераторів з традиційними газовими генераторами

Переваги сонячних генераторів

Інвестиції в портативний сонячний генератор. це хороший спосіб зменшити вплив на навколишнє середовище та отримати безліч інших переваг:

Портативність

Сонячні генератори, як правило, легші за традиційні генератори, що працюють на газі, і ідеально підходять для заходів на природі, кемпінгу, надзвичайних ситуацій та загальної діяльності в дорозі. Деякі з них навіть оснащені ручкою для перенесення, як у багажі, щоб підвищити портативність.

Низькі витрати на обслуговування

Знос через рухомі частини в традиційних аварійних генераторах може призвести до високих витрат на обслуговування. Сонячні генератори не мають рухомих частин і не залежать від газу для виробництва електроенергії. Така конструкція допомагає знизити ймовірність необхідності платити за ремонт.

Чиста енергія

Сонячні генератори виробляють чисту, відновлювану енергію, яка не шкодить навколишньому середовищу під час роботи. Традиційні генератори працюють на викопному паливі, яке сприяє забрудненню повітря та зміні клімату. Як додаткова перевага, ви можете отримати вільний доступ до сонячної енергії замість того, щоб платити за дороге викопне паливо.

Простота експлуатації

Сонячні генератори прості у використанні, оскільки не потребують заправки паливом, змащення, запуску та обслуговування. Просто увімкніть його, підключіть пристрої та отримуйте енергію від нього.

Мінуси сонячних генераторів

Використання сонячних генераторів має кілька недоліків, які слід врахувати перед покупкою:

Вищі початкові витрати

Сонячні генератори зазвичай вимагають більших початкових інвестицій, ніж традиційні генератори. Однак витрати на експлуатацію нижчі, ніж у традиційних варіантів, тому з часом ви заощадите гроші.

Менший запас енергії

Сонячні генератори не є ідеальним рішенням, якщо ваші потреби в електроенергії занадто високі. Наприклад, під час відключення електроенергії вашого генератора може бути недостатньо для роботи всіх пристроїв і приладів у вашому домі. У більшості випадків вони найкраще підходять для роботи декількох пристроїв одночасно, таких як освітлення, телевізор або холодильник.

Повільне вироблення енергії

У порівнянні з традиційними бензиновими портативними генераторами, сонячні генератори не є найкращим варіантом, коли вам потрібна миттєва потужність. Якщо ваш акумулятор розрядиться, вам доведеться чекати на його підзарядку, щоб отримати живлення для ваших приладів та пристроїв, що може змінюватися в залежності від погодних умов. З традиційним генератором вам просто потрібно додати більше палива, щоб отримати додаткову потужність.

Плюси традиційних генераторів

Генератори, що працюють на викопному паливі, мають деякі переваги:

Портативність

Традиційні варіанти доступні в різних розмірах, і є менші розміри, які ви можете взяти з собою в подорож. Просто пам’ятайте, що вам також доведеться носити з собою бензин, тому вони не такі портативні, як сонячні генератори.

Знайома технологія

Будучи на ринку протягом багатьох років, традиційні генератори є більш звичними для деяких людей. Однак таке домінування на ринку також означає, що технологія не була кардинально вдосконалена через відсутність конкуренції.

Електроенергія на вимогу

Традиційні генератори виробляють електроенергію, як тільки отримують паливо, в той час як сонячний генератор повинен підзаряджатися, щоб забезпечити електроенергію. Отже, генератори, що працюють на газі, є більш зручними, коли вам потрібна миттєва потужність.

Мінуси традиційних генераторів

Незважаючи на свою популярність протягом багатьох років, традиційні генератори мають свої недоліки. Ось деякі з причин, чому люди від них відмовляються:

Витрати на паливо

Традиційні генератори працюють на дорогому викопному паливі, що збільшує їхні довгострокові витрати порівняно з початковою ціною покупки. Можливо, вам також доведеться платити більше за доступ до цього палива, якщо ви не знаходитесь поруч із заправкою або іншим джерелом палива.

Токсичні гази

Традиційні генератори є відомими забруднювачами навколишнього середовища. Кожен галон бензину містить близько 20.35 фунтів вуглекислого газу, а середній кемпінговий генератор викидає близько 1-2 фунтів вуглекислого газу на годину, навіть коли працює на 1/4 від максимального номінального навантаження.

Крім вуглекислого газу, газові генератори можуть також викидати в атмосферу інші шкідливі гази, включаючи чадний газ, закис азоту та оксиди сірки.

Галаслива робота

Через всі рухомі частини, з яких складається традиційний газовий генератор, вони створюють багато шуму під час роботи. Це особливо актуально для невеликих портативних генераторів, які розроблені з пріоритетом на розмір і вагу, а не на запобігання шуму.

Поточне технічне обслуговування

Вам доведеться постійно платити за обслуговування традиційного генератора, якщо ви хочете підтримувати його в належному робочому стані. Регулярне технічне обслуговування відбувається тому, що генератор використовує рухомі частини для переробки викопного палива в електроенергію, і ці рухомі частини з часом потрібно чистити, змащувати та замінювати. Крім того, паливо може зіпсуватися, якщо воно не використовується протягом тривалого періоду часу. Ці рутинні витрати, безумовно, впливають на загальну ціну володіння газовим генератором в довгостроковій перспективі.

Основні висновки

Популярність сонячних генераторів зростає, і з розвитком сонячних технологій люди, які люблять чисту енергію, все частіше обирають їх, а не генератори, що працюють на газі. Сонячні генератори пропонують низькі витрати на обслуговування, портативність, чисту енергію та сталий спосіб життя для боротьби зі зміною клімату. Численні переваги володіння сонячним генератором роблять його вартим інвестицій.

Перш ніж купувати сонячний генератор, переконайтеся, що ви проаналізували ключові особливості різних брендів, щоб вибрати той, який буде відповідати вашим потребам в електроенергії. Такі бренди, як Jackery, Goal Zero Yeti та Bluetti виробляють широкий асортимент різних сонячних генераторів для задоволення ваших потреб.

Якщо ви хочете зберігати ще більше резервної сонячної енергії, ніж може забезпечити навіть найкращий сонячний генератор, вам слід розглянути можливість зберігання сонячних батарей, які підключаються до вашої домашньої системи сонячних панелей. Хоча ваші домашні сонячні панелі, безумовно, можуть заряджати портативний сонячний генератор, щоб у вас була енергія в дорозі, коли вам це потрібно, сонячні генератори не призначені для роботи в якості домашнього резервного генератора для всього вашого будинку.

Якщо ви шукаєте варіанти резервного живлення, експерти Palmetto можуть допомогти вам зрозуміти довгострокові рішення, які відповідають вашим потребам в електроенергії та системним вимогам. Почніть сьогодні з безкоштовного розрахунку економії сонячної енергії, а потім поговоріть з одним з наших фахівців з сонячної енергетики про те, як ви можете завжди мати необхідну енергію, коли вона вам найбільше потрібна.

найкращих сонячних генераторів для автофургонів: Огляд та порівняння

встановити, сонячний, резервний, генератор

Ви хочете приєднатися до сонячних генераторів, але не знаєте, з чого почати. Ви потрапили в потрібне місце.

Якщо ви новачок у сонячній енергетиці і безрезультатно намагалися прочитати про саморобні сонячні генератори для автофургонів, або ви купили сонячний генератор, але готові до модернізації. ця стаття для вас.

Визначення найкращого сонячного генератора для вашого будинку на колесах може бути складним завданням! З такою великою кількістю варіантів plug-and-play на ринку, давайте розглянемо сім найкращих сонячних генераторів для автофургонів.

встановити, сонячний, резервний, генератор

Наші найкращі варіанти

Максимальна можливість розширенняDELTA Pro від Ecoflow

Найкращий варіант початкового рівня з високою потужністюBluetti AC200Max

Найкращі сонячні генератори для автофургонів

Прочитайте про кожен з генераторів у нашому списку, і не пропустіть нашу порівняльну таблицю та посібник для покупців, які можна завантажити нижче!

Anker PowerHouse 767

Anker PowerHouse 767 поставляється з технологією HyperFlash для зарядки від 0% до 80% всього за одну годину. Це наш найкращий сонячний генератор для ентузіастів автофургонів завдяки його рекордній швидкості заряджання, можливості розширення та низькій вартості за ват-годину.

При оновленні до комплекту розширювальної батареї вартість системи становить лише 0.73/Вт-год, що є дуже конкурентоспроможним і подвоює потужність цієї системи.

Потужність (Вт/год)Ціна (на момент написання статті)Вартість за Вт/год
2048 2000 0.98
4096 з розширювальною батареєю 760 2700 0.66

Сонячні панелі

Anker пропонує комплектні конфігурації, які включають сонячну панель моделі 531 потужністю 200 Вт.

 • П’ятирічна повна гарантія на пристрій
 • Потужність до 12 пристроїв. 2400 Вт, включаючи ексклюзивний порт RV, чотири порти змінного струму, три порти для зарядки USB-C, два порти для зарядки USB-A та дві автомобільні розетки
 • Колеса для легкого переміщення цього сонячного генератора
 • Регулярні оновлення прошивки вирішують більшість проблем, про які повідомляють клієнти, і очікуються майбутні оновлення для подальшої оптимізації цього сонячного генератора
 • Anker. надійний бренд, відомий своєю відмінною підтримкою клієнтів
 • Кабель для зарядки від мережі змінного струму, кабель від акумулятора до комп’ютера, кабель для зарядки в автомобілі та кабель для сонячної зарядки в комплекті з сумкою для аксесуарів

DELTA Pro

Відзначений нагородами сонячний генератор DeltaPro. це наш найкращий сонячний генератор для автофургонів, який постачається з мегарозширюваною системою, що може зростати з 3600 Вт-год до 25 000 Вт-год за допомогою додаткових акумуляторів та/або інших розумних генераторів EcoFlow. Ви можете придбати розширювальні батареї менш ніж за долар за ват-годину!

Серія DELTA від EcoFlow увійшла до списку 100 найкращих винаходів 2021 року за версією TIME та отримала нагороди Red Dot Design та IF Awards 2022 року.

Вартість за Втгод Вартість за Втгод Вартість за Втгод
3600 3500 0.97
7200 з розширювальною батареєю 3500 2800 = 6300 0.88

Сонячні панелі

EcoFlow продає кілька сонячних панелей, сумісних з Pro, включаючи портативну сонячну панель потужністю 400 Вт та двосторонню складну сонячну панель потужністю 220 Вт.

 • П’ять способів зарядки. зарядка від електростанції, сонячної батареї, розетки, розумного вуличного генератора або автомобільного адаптера 12 В (у комплекті)
 • Легко читабельний РК-екран або додаток EcoFlow дозволяє переглядати та контролювати час заряджання
 • Заряджається за 1.7 годин із зарядною станцією для електромобілів потужністю 3400 Вт
 • Включає колеса для легкого маневрування
 • Регулярне оновлення прошивки
 • П’ятирічна гарантія
 • Зарядний кабель змінного струму, автомобільний зарядний кабель, кабель від DC5521 до DC5525 та чохол для ручки в комплекті
 • Адаптер для електромобілів рівня 2 не входить до комплекту, і вам може знадобитися адаптер для підключення до мобільного зарядного пристрою для електромобілів, якщо ваш зарядний пристрій не має стандартного роз’єму змінного струму

Bluetti AC200Max

Якщо ви хочете спробувати сонячні генератори для вашого автофургона з можливістю розширення, ми вважаємо, що Bluetti AC200Max. найкращий сонячний генератор для вас. Його можна розширити менш ніж за долар за ват-годину.

Сонячний генератор має 16 виходів для задоволення ваших електричних потреб. Порт NEMA TT-30 на 30 А та порт постійного струму на 12 В 30 А включені з урахуванням вентиляторів для автофургонів.

Потужність (Втгод)Типова ціна (на момент написання статті)Вартість за Втгод
2048 1700 0.83
5120 з розширювальною батареєю B300 1700 2000 = 3700 0.72

Сонячні панелі

Найпопулярніші сонячні панелі Bluetti, які можна використовувати з AC200MAX, включають 200 Вт PV200 та 350 Вт PV350.

 • Bluetti відомий своєю відмінною підтримкою клієнтів
 • Простота в налаштуванні та експлуатації для покупців, які не знайомі з сонячними генераторами для автофургонів
 • Доступний мобільний додаток для зчитування даних з дисплея
 • Гарантія 24 місяці
 • Сонячна батарея і прикурювач використовують один і той же порт, що робить порт прикурювача непридатним для використання під час зарядки від сонячної батареї

ALLPOWERS S2000

ALLPOWERS S2000. це наш найкращий сонячний генератор для автофургонів для тих, хто має невеликий бюджет, оскільки він має значну потужність за ціною менше долара за ват-годину!

Це надзвичайний бюджетний сонячний генератор для автофургонів з роз’ємом 30-А та 12 виходами. Електростанція має потужність 2400 Вт з імпульсом 4000 Вт.

Потужність (Втгод)Типова ціна (на момент написання статті)Вартість за Втгод
1500 1000 0.67

Сонячні панелі

Портативна сонячна панель ALLPOWERS SP037 потужністю 400 Вт. ідеальна панель для поєднання з S2000 для швидкої зарядки або розгляньте сонячну панель SP033 потужністю 200 Вт, якщо ви готові почекати трохи довше для зарядки.

 • П’ятирічна гарантія
 • Повна зарядка за 1 хвилину.5 годин від розетки з адаптером змінного струму на 1500 Вт, що входить до комплекту, та 3 години від сонячної панелі MPPT потужністю 650 Вт
 • Пульт дистанційного керування з додатком для телефону
 • 10 років роботи від акумулятора
 • Бренд ALLPowers регулярно має купони та розпродажі на цей товар, тому слідкуйте за пропозиціями, щоб заощадити

Jackery Explorer 1000

Ви не знайдете список найкращих сонячних генераторів для автофургонів без моделі Jackery. Jackery вже давно є улюбленим брендом сонячних генераторів.

Jackery Explorer 1000. це надійний пристрій, який дозволить вам живити 90 відсотків приладів. Ця електростанція може зарядитися за шість годин за допомогою сонячних панелей потужністю 100 Вт або 5.5 годин від настінного зарядного пристрою змінного струму.

Без штекера змінного струму 30А цей сонячний генератор не ідеально підходить для підключення всього вашого автофургона, але ви все одно можете підключити його безпосередньо за допомогою адаптера від 15А до 30А.

Потужність (Втгод)Типова ціна (на момент написання статті)Вартість за Втгод
1002 900 0.90

Сонячні панелі

Ви можете змішувати та поєднувати сонячні панелі Jackery’s SolarSaga відповідно до вашої швидкості зарядки та бюджетних вимог. У лінійці Jackery є кілька панелей, включаючи панель потужністю 200 Вт і панель потужністю 100 Вт. Для надшвидкого 1.8-годинна зарядка, Jackery комплектує Explorer 1000 чотирма панелями SolarSaga потужністю 200 Вт, а також пропонує більш дешевий комплект, який включає Explorer 1000 з двома панелями SolarSaga потужністю 80 Вт.

 • Тихий і потужний. майже без шуму
 • Оснащені провідними в галузі циліндричними батареями, які відповідають стандартам безпеки UL
 • Jackery. популярний і надійний бренд сонячних генераторів
 • У Jackery часто є купони на цей товар, тому слідкуйте за пропозиціями
 • Адаптер змінного струму, автомобільний зарядний кабель та паралельний адаптер SolarSaga в комплекті
 • Підсвічування дисплея не має можливості залишатися увімкненим постійно, і без світла важко читати

Goal Zero Yeti 500X

Goal Zero. ще один бренд, відомий своїми найкращими сонячними генераторами для автофургонів. Goal Zero Yeti 500X. це невеликий варіант, який підходить для живлення вашого ноутбука або інших менших пристроїв. Невеликі розміри дозволять вам прибрати його з дороги, коли він не використовується.

Потужність (Вт-год)Типова ціна (на момент написання статті)Вартість за Вт-год
505 550 1.09

Сонячні панелі

Goal Zero 500x добре поєднується з панелями Nomad потужністю 50 Вт, 100 Вт або 200 Вт.

 • Легкий та портативний. лише 12.9 фунтів
 • Надійний бренд, відомий своїм гуманітарним корінням і допомогою малозабезпеченим верствам населення
 • Сумісність з Goal Zero Light-A-Life для яскравого світлодіодного світла (не входить до комплекту)
 • Тривалий час заряджання; очікуйте 10 годин від мережі або USB, 12-14 годин від сонячної батареї або придбайте блок живлення Goal Zero X 600 Вт, щоб скоротити час заряджання до п’яти годин
 • Відносно дорогі, якщо враховувати їх вартість за ват-годину в порівнянні з іншими сонячними генераторами для автофургонів

Anker 521

Anker 521. найкращий сонячний генератор для ентузіастів автофургонів, яким потрібен невеликий заряд. Якщо все, що вам потрібно. це живлення ноутбука або лампи, Anker 521. це надійний вибір.

Має шість портів, зокрема два порти змінного струму, два порти USB-A, порт USB-C та автомобільну розетку. Заряджається за дві години від мережі або за чотири години від сонячної енергії.

Потужність (Втгод)Типова ціна (на момент написання статті)Вартість за Втгод
256 220 0.86

Сонячні панелі

Ви можете придбати Anker 521 в комплекті з панеллю на 100 Вт або окремо.

 • Anker. бренд, якому довіряють
 • Довговічна батарея, розрахована на десятирічний термін служби
 • Розумна система контролю температури, що запобігає перегріванню приладу
 • П’ять років безтурботної гарантії від Anker
 • Легкий. лише вісім фунтів
 • Сонячні панелі можна придбати в комплекті або окремо
 • Вихідна потужність лише 200 Вт, тому точно не призначена для живлення великих приладів
 • Сонячні панелі не входять до комплекту, але їх можна придбати додатково

Посібник покупця найкращих сонячних генераторів для автофургонів

Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше про все, що вам потрібно знати, щоб прийняти найкраще рішення про покупку.

Порівняльна таблиця найкращих сонячних генераторів для автофургонів

У наступній таблиці порівнюються всі важливі характеристики, на які слід звернути увагу при покупці ідеального сонячного генератора для вашого будинку на колесах. Завантажте копію для подальшого ознайомлення.

встановити, сонячний, резервний, генератор

Скільки енергії вам потрібно

Першим кроком у визначенні найкращого сонячного генератора для ваших потреб є складання списку всіх предметів, які ви хочете живити. Це допоможе вам точно визначити, яка потужність вам потрібна.

Ця таблиця дасть вам загальне уявлення про те, скільки енергії споживають електричні прилади в будинках на колесах.

Щоб зрозуміти цю діаграму, ви повинні розуміти різницю між номінальною та імпульсною потужністю.

Номінальна потужність, також відома як робоча потужність. це кількість електроенергії, необхідна для безперервної роботи електронного. Пікові вати, також відомі як пускова потужність. це додаткова потужність, необхідна протягом двох-трьох секунд для запуску електродвигунів, які зазвичай використовуються в таких приладах, як вентилятори та холодильники.

Прилад Номінальна потужність у ватах Перенапруга Ватт
Даховий кондиціонер (15 000 BTU) 1,500 W 3,500 W
Обігрівач 1,800 W 1,800 W
Електричний водонагрівач (6 літрів) 1,440 W 1,440 W
Нагрівальна колодка 250 W 250 W
4 лампочки (75 Вт) 300 W 300 W
Фен для сушіння повітря 1,250 W 1,250 W
Електробритва 35 W 35 W
Вакуум 1,100 W 1,100 W
Міні-холодильник 50 W 120 W
Блендер 350 W 350 W
Морозильна скриня 450 W 900 W
Мікрохвильова піч (635 Вт) 635 W 800 W
Повільна плита 170 W 270 W
Тостер 850. 1250 W 850. 1250 W
Вафельниця 1,200 W 1,725 W
19-дюймовий кольоровий телевізор 160 W 160 W
Ноутбук 50. 200 W 50-200 W
Настільний комп’ютер 600 W 800 W
Супутниковий приймач тарілки 30 W 250 W
Зарядний пристрій для мобільного телефону 5. 25 W 5-25W

Місткість

Потужність виражається у ват-годинах (Вт-год). Розглядаючи найкращий сонячний генератор для автофургонів, вартість сонячного генератора, як правило, пов’язана з потужністю генератора.

Сонячні генератори більшої потужності можуть довше працювати без підзарядки або на сонці, або, якщо сонце не світить, увімкнувши його в розетку. Потужність, яку можна витягти з пристрою, зазвичай відповідає потужності пристрою.

2000 Вт-год

Це потужність, необхідна для успішного живлення всього вашого будинку на колесах без необхідності постійної зарядки. Абсолютно найкращі сонячні генератори для автофургонів будуть в цьому діапазоні або зможуть бути розширені до нього.

Ви побачите, що більшість найкращих сонячних генераторів для автофургонів у цьому діапазоні можна розширити до набагато більших діапазонів потужності за допомогою систем розширювальних батарей.

1000-2000 Вт

Ці системи можуть іноді живити весь ваш будинок на колесах, а деякі з них мають вихід змінного струму 30А (ідеально підходить для підключення до вашого будинку на колесах), але заряджати їх потрібно буде частіше.

250-750 Вт

Ви не зможете підключити весь будинок на колесах, але це дозволить вам запустити невелику електроніку, таку як ноутбук, телевізор, освітлення або просто зарядити телефон.

Розширюваність

Найкращі сонячні генератори для автофургонів можна розширювати, що дозволяє збільшити потужність генератора для живлення пристроїв і час між заряджаннями.

Загальна кількість розеток і портів

Якщо у вашому списку багато предметів, які потрібно живити, ви повинні бути впевнені, що у вас достатньо розеток і портів (і правильного типу) для живлення ваших пристроїв.

Найпоширеніші порти. це розетки змінного струму (30А і 15А), USB, USB-C і автомобільні роз’єми додаткового живлення (автомобільні зарядні пристрої або прикурювачі).

Вага та портативність

Ви хочете врахувати вагу та портативність вашої сонячної генерації для RV. Подумайте про те, як легко буде спакувати генератор, коли прийде час вирушати в дорогу. Портативність. це питання номер один при дослідженні найкращих сонячних генераторів для автофургонів.

встановити, сонячний, резервний, генератор

Ознайомтеся з функціями портативності при виборі найкращого сонячного генератора для автофургонів. Деякі сонячні генератори мають колеса для легкого маневрування. Усі найкращі сонячні генератори для автофургонів вказують свою вагу в описі товару.

Якщо ви подорожуєте наодинці, ви хочете бути впевненими, що зможете самостійно перемістити генератор. Якщо це не так, вам потрібно буде звернутися за допомогою або взяти з собою другу пару рук.

Швидкість заряджання

Швидкість заряджання сонячних генераторів для автофургонів варіюється і залежить від джерела живлення. Вони можуть зайняти десь від 1.5 годин до 48 годин для зарядки. Наступні фактори впливають на швидкість заряджання сонячного генератора вашого автофургона:

 • Потужність сонячного генератора
 • Кількість сонячних панелей
 • Сонячне світло, доступне для перетворення в сонячну енергію
 • Розташування сонячних панелей

Зауважте, що сонячні генератори можна заряджати через розетки, якщо немає сонця. Багато відпочиваючих вирішили взяти з собою резервний генератор для цього сценарію.

Методи зарядки

Коли сонце ховається за хмарами або вам потрібно, щоб ваш сонячний генератор для автофургонів заряджався швидше, ніж дозволяє сонце, ви хочете мати багато додаткових можливостей для зарядки. Найпоширенішим методом зарядки, альтернативним сонячній енергії, є зарядка його за допомогою настінного роз’єму на 110 В змінного струму.

Автомобільні адаптери на 12 В (автомобільні / прикурювачі) є популярними аксесуарами для найкращих сонячних генераторів для автофургонів, а на деяких сонячних генераторах також можлива зарядка через USB-A.

Сучасні методи зарядки стають все більш популярними на нових моделях сонячних генераторів. Зарядні пристрої USB-C, наприклад, легкі і заряджаються швидше, ніж сонячна енергія.

Деякі нові та інноваційні сонячні генератори для будинків на колесах оснащені роз’ємами для підключення електромобілів, які стають все більш популярними в міру розвитку сонячної енергетики. Залежно від зарядного пристрою для електромобілів, можливо, вам доведеться придбати окремий адаптер для електромобілів 2-го рівня, як у випадку з DeltraPRO EF EcoFlow.

Сонячні панелі

Деякі з найкращих сонячних генераторів для автофургонів доступні в комплекті з сонячними панелями, але не всі з них. Якщо ваш сонячний генератор ще не укомплектований сонячними панелями, вам потрібно буде їх придбати. Перевірте рекомендації виробника. Більшість виробників сонячних генераторів також виготовляють сонячні панелі, які гарантовано працюють з вашим сонячним генератором.

Сонячні панелі можна розширити за допомогою Y-подібних кабелів. Ви повинні бути обережними при змішуванні та підборі сонячних панелей, однак.

Уважно вивчіть електричні параметри кожної сонячної панелі. Якщо панелі мають різні характеристики, ви можете зіткнутися з проблемою продуктивності. Сонячні панелі повинні мати однакову вихідну потужність для оптимальної продуктивності.

Термін служби та гарантія

Термін служби портативних сонячних генераторів для автофургонів становить близько 10 років, а термін служби сонячних панелей. 25 років. Існують кроки, які ви можете зробити, щоб збільшити термін служби вашої інвестиції, тому що якщо ви часто використовуєте генератор і не обслуговуєте його, він може вийти з ладу раніше.

Регулярне обслуговування включає витирання пилу та сміття м’якою тканиною. Перевірте батарею на наявність залишків електроліту і завжди звертайтеся до інструкції для отримання конкретних порад щодо обслуговування.

встановити, сонячний, резервний, генератор

Зберігайте сонячний генератор RV у прохолодному, сухому місці, коли він не використовується. Не піддавайте його впливу сильного холоду або спеки.

Не перезаряджайте батарею і не заряджайте її плаваючим зарядом. Перезарядка акумулятора скорочує термін його служби. Плаваюча зарядка означає, що ви завжди залишаєте зарядний пристрій на акумуляторі, щоб він постійно був заряджений на 100%.

Щоб уникнути занадто низького або занадто високого заряду акумулятора протягом тривалого часу, використовуйте 25 відсотків ємності акумулятора, а потім знову заряджайте його до 50-75 відсотків. Робіть це принаймні кожні півроку.

Перевірте, чи є на ваш сонячний генератор гарантія, перш ніж купувати його, і не забудьте заповнити всі необхідні документи, щоб гарантія вступила в силу.

Доставка

Найчастіше покупці скаржаться на те, що сонячні генератори важко, якщо взагалі можливо, повернути. Більшість сонячних генераторів для автофургонів виготовляються з літій-іонних батарей, що відкриває червоточину для тих, хто бажає відправити їх, або повернути, або відправити комусь іншому в якості подарунка.

UPS та FedEx мають суворі правила щодо літій-іонних акумуляторів, що може ускладнити їх доставку. Важливо спочатку провести дослідження, перш ніж купувати найкращий сонячний генератор для автофургонів, і краще не планувати відправку сонячного генератора своєму другові на інший кінець країни.

Найкращі сонячні генератори для автофургонів. поширені запитання

Чи можете ви запустити сонячний генератор RV безперервно?

Це можливо за умови, що у вас достатньо сонячного світла та ємності для зберігання. Щоб сонячний генератор для автофургонів працював безперервно без підзарядки, ви повинні генерувати та зберігати більше електроенергії, ніж споживаєте, щоб мати можливість безперервно працювати без підзарядки.

Чи можна використовувати сонячні генератори для автофургонів вночі?

Якщо ваш сонячний генератор для автофургонів заряджений, то так. Тривалість роботи сонячного генератора вночі залежить від довжини акумулятора і часу, протягом якого ви заряджали його вдень. Щодня готуйтеся до нічних годин, стежачи за тим, коли заходить сонце, щоб ви могли відповідно зарядити генератор.

Чи шумлять сонячні генератори?

Сонячні генератори не мають рухомих частин, що дозволяє їм працювати безшумно. Крім того, що сонячні генератори краще для навколишнього середовища, їх безшумність. це те, що робить сонячні генератори такими привабливими для власників автофургонів. Останнє, що ви хочете чути під час відпочинку на природі. це шумний генератор.

Найкращі сонячні генератори для автофургонів не шумлять, хоча були деякі скарги на пристрої, що використовуються для їх зарядки, коли вони не використовують сонячну енергію.

Чи вимагають сонячні генератори багато обслуговування?

Вони вимагають дуже незначного обслуговування, щоб залишатися в першокласній формі. Крім регулярного видалення пилу, перевірки з’єднань і видалення вологи, обслуговування не вимагає багато зусиль. Однак, оскільки ви витрачаєте тисячі доларів, ви хочете тримати свій сонячний генератор в ідеальному стані.

Найкращий спосіб підтримувати сонячний генератор у відмінному стані. це доручити його перевірку професійному електрику, який пропонує послуги з обслуговування генераторів. Корозія є проблемою номер один для резервних генераторів, спричинена потраплянням вологи в акумуляторні батареї.

Чи потрібно купувати інвертор для мого сонячного генератора?

Хоча це малоймовірно, але якщо ваш сонячний генератор не має виходу змінного струму, то так, вам потрібно буде придбати інвертор.

Сонячні панелі виробляють електроенергію постійного струму (DC), а прилади у вашому будинку на колесах працюють на змінному струмі (AC). Інвертор перетворює постійний струм в змінний, що дозволяє живити прилади у вашому будинку на колесах.

Зверніть увагу, що найкращі сонячні генератори для будинків на колесах поставляються з вбудованими інверторами, але якщо ви в кінцевому підсумку купуєте пристрій, який не поставляється з ним, або вам потрібно придбати додатковий, зверніть увагу на потужність потужності при виборі інвертора. Інвертор Giandel Power Inverter має вбудований контролер сонячного заряду, вхід 12 В і підтримує вихідну потужність до 1200 Вт.

Підсумовуючи найкращі сонячні генератори для автофургонів

Тепер, коли ви знаєте все про найкращі сонячні генератори для будинків на колесах, ви готові використовувати сонячну енергію на повну.

Anker PowerHouse 767 зарядиться для вас всього за годину, хоча DeltaPRO EF Ecoflow 3600Wh має деякі інноваційні функції. Один з сонячних генераторів для автофургонів з цього списку напевно задовольнить ваші потреби!Перш ніж їхати, прочитайте про найкращий обігрівач RV для зимового кемпінгу.

Опубліковано на Останнє оновлення: 30 березня 2023 р

Мене звуть Райан Каннінгем, і я на місії. Я хочу, щоб сім’ї, самотні люди, будь-хто і будь-що виходили на природу і насолоджувалися світом кемпінгу! Ви знайдете все необхідне для початку роботи тут.

Приєднуйтесь до насПідпишіться на всі останні новини кемпінгу.

РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО АСОЦІЙОВАНІ КОМПАНІЇ АМАЗОНКИ

Beyond The Tent є учасником програми Amazon Services LLC Associates Program, партнерської рекламної програми, розробленої для того, щоб надати можливість сайтам заробляти рекламні відрахування за розміщення реклами та посилань на Amazon.com

Залишити відповідь