Як найкраще очистити кільцеву сонячну панель. Сонячні панелі Windex

Як найкраще очистити кільцеву сонячну панель

Щоб кільцева сонячна панель могла генерувати достатню кількість електроенергії для живлення ваших пристроїв, вона повинна бути чистою. Сонячна панель, покрита брудом і сміттям, може швидко почати втрачати здатність генерувати електроенергію. Однак, який найкращий спосіб очищення сонячної панелі?

Найкращий спосіб очистити кільцеву сонячну панель. акуратно протерти її сухою ганчіркою з мікрофібри. Якщо на сонячній панелі є стійкий бруд, ви можете скористатися засобом для миття скла або невеликою кількістю води, щоб очистити її. Не використовуйте миючі засоби, агресивні хімічні речовини або більше води, ніж випадає під час дощу, коли чистите сонячну панель Ring.

Давайте проллємо світло на найкращий спосіб очищення сонячної панелі Ring.

Що таке сонячна панель Ring?

найкраще, очистити, сонячну, панель, сонячні

Сонячна панель Ring. це зовнішнє джерело живлення для розумних камер Ring. Це чудовий вибір для тих, кому набридло знімати камеру, щоб підзарядити її або замінити батарею. Це також надає вашому розумному будинку трохи більше стійкості, коли справа доходить до того, як ви живите свої пристрої.

Ring стверджує, що ви отримуєте найкращу продуктивність від сонячної панелі, коли вона має доступ до сонячного світла від 3 до 4 годин на день. Це неймовірно розумний проміжок часу навіть для людей, які живуть у похмурому кліматі, де не обов’язково бувають сонячні дні.

Це додатковий аксесуар, тому вам доведеться придбати його додатково до будь-яких камер або комплектів, які ви придбаєте.

Які пристрої Ring можуть використовувати сонячну панель Ring?

Тут все стає трохи прискіпливішим. Сонячна панель Ring працює лише з кількома пристроями Ring. Це обмежена кількість пристроїв, враховуючи вражаючий каталог розумних технологій Ring:

найкраще, очистити, сонячну, панель, сонячні

Сонячна панель Ring працює з камерою Ring Spotlight Cam. Це досить хороше покриття, але є один пристрій, де сонячна панель може потрапити або не потрапити в зону досяжності.

Однак сонячна панель Ring працює лише з кільцевою камерою Ring Stick Up Cam другого та третього покоління. Якщо у вас кільцевий пристрій першого покоління з кулачком, сонячна панель просто не працюватиме.

Як працює кільцева сонячна панель?

Сонячна панель Ring працює як будь-яке інше джерело сонячної енергії. Тут використовуються фотоелектричні елементи, які отримують електричний заряд, коли на них потрапляє світло. Ця сонячна панель використовує електричний заряд для заряджання акумулятора всередині камери Ring.

Оскільки камери Ring споживають дуже мало електроенергії, сонячної панелі більш ніж достатньо, щоб підтримувати їх у робочому стані. Після правильного встановлення та розташування кожна сонячна панель повинна забезпечувати достатню кількість електроенергії, щоб тримати камеру увімкненою протягом невизначеного часу.

Чому потрібно чистити кільцеву сонячну панель

Ви повинні переконатися, що ваша сонячна панель Ring залишається чистою, щоб отримати максимальну віддачу від неї. Вашій сонячній панелі буде важче генерувати електроенергію, оскільки на ній накопичується більше бруду, бруду та іншого сміття.

Весь цей бруд на сонячній панелі перешкоджає потраплянню сонячного світла до фотоелементів, з яких складається панель. Це почне зменшувати кількість енергії, яку генерує ваша сонячна панель. Найбільша проблема тут полягає в тому, що сонячні панелі мають зменшувану віддачу, коли вони починають покриватися.

Бруд, що накопичується на вашій сонячній панелі, може бути важко помітити неозброєним оком. Він може збігатися з темним кольором фотоелементів або бути прозорим для ока, але блокувати довжини хвиль сонячного світла, які живлять вашу панель. Ось чому регулярне очищення. це правильний вибір, коли мова йде про сонячні панелі в цілому.

Як почистити кільцеву сонячну панель

найкраще, очистити, сонячну, панель, сонячні

Існує багато суперечок та дезінформації щодо очищення сонячної панелі Ring. Давайте прояснимо ситуацію, щоб ви могли підтримувати свої сонячні панелі в чистоті.

Сонячні панелі Ring не відповідають тим же стандартам, що і сонячні панелі на даху вашого будинку. Вони набагато міцніші і призначені для чищення м’якими щетинними щітками, струменями води зі шлангів та м’якими миючими засобами. Сонячні панелі Ring менші за розміром і потребують більш дбайливого ставлення.

Щоб очистити сонячні панелі Ring, вам потрібно спочатку оцінити тип бруду та сміття, що знаходиться на вашій панелі. Це тому, що ви хочете використовувати найпростіший метод очищення сонячної панелі. Найкращий спосіб очищення сонячної панелі Ring. це мінімальне очищення.

Якщо ви можете видалити все сміття з кільцевої сонячної панелі за допомогою простого пензлика з м’якої щетини, це відмінний спосіб зберегти її безперешкодною. Суха тканина з мікрофібри також може бути чудовим вибором для швидкого очищення вашої сонячної панелі.

Сонячні панелі Ring не є водонепроникними. Вони призначені для захисту від дощу, але струмінь води зі шланга або мокрої губки може містити більше води, ніж цей пристрій може витримати. З огляду на це, суха тканина з мікрофібри може бути чудовим способом позбутися деяких стійких забруднень.

Тепер давайте поговоримо про одну з найбільших суперечок щодо очищення сонячної панелі Ring. Так, ви можете використовувати засіб для миття скла на цих фотоелектричних елементах. Один або два розпилення з пляшки за раз не завдадуть ніякої шкоди цьому пристрою Ring.

Проблеми з очищенням кільцевої сонячної панелі

Існують деякі проблеми, які виникають при очищенні сонячної панелі Ring. Більшість з них пов’язані з неправильними методами очищення, тому поради, які ми даємо вище, забезпечать безпеку вашої сонячної панелі. Ось кілька речей, яких слід уникати і про які слід пам’ятати під час чищення сонячної панелі:

  • Ви хочете використовувати мінімальну кількість води під час очищення цієї сонячної панелі. Випадково пошкодити сонячну панель водою може бути напрочуд легко, якщо ви спробуєте просто помити її зі шланга або використати занадто багато води для її очищення. Все, що важче за дощові опади, може поставити під загрозу водонепроникність цього пристрою.
  • Ви також хочете уникати використання жорстких миючих засобів. Ваші великі сонячні панелі можуть протистояти м’яким миючим засобам, ці менші сонячні панелі просто не призначені для роботи з милом. Деякі миючі засоби також можуть роз’їдати гідроізоляцію, що може спричинити додаткові проблеми в майбутньому.
  • Найкращий вибір розчину для чищення. це один або два розпилення засобу для миття скла безпосередньо на фотоелектричні елементи. Якщо вам потрібно очистити корпус пристрою, ви можете використовувати теплу воду в ганчірці з мікрофібри, щоб впоратися з більшістю бруду та сміття.
  • Ви також повинні бути трохи обережними під час чищення сонячної панелі Ring. Ми чули не одну історію про те, як хтось надто старанно чистив і випадково збив сонячну панель Ring з основи.

Про Трістана Перрі

Трістан Перрі. розробник програмного забезпечення, який захоплюється технічними гаджетами, саморобками та житлом. Тому він любив бачити, як розумні будинки потрапляють у мейнстрім. Трістан також має академічну освіту (математична інформатика), тому йому подобається копатися в технічних аспектах роботи пристроїв Розумного будинку.

У Трістана є близько десятка пристроїв Amazon Echo, занадто багато лампочок і стрічок Philips Hue, а також цілий човен дзвінків і дверних дзвінків. а також купу інших пристроїв для розумного дому (від Reolink, Google Nest, GLEDOPTO та інших).

Якщо у вас є запитання, відгуки або пропозиції щодо цієї статті, будь ласка, залиште коментар нижче. Зверніть увагу, що всі коментарі та думки власників потрапляють у чергу на модерацію (щоб запобігти спаму в блозі). Ваш коментар буде розглянутий вручну і схвалений Трістаном менш ніж за тиждень. Дякую!

Про Трістана Перрі

Я Трістан Перрі, хлопець, який стоїть за Smart Home Point. Я розробник програмного забезпечення, який цікавиться гаджетами, будинками та саморобками, тому мені подобається спостерігати, як розумні будинки (та домашня автоматизація) стають все більш популярними з роками. Читати далі.

Як почистити сонячні ліхтарі за допомогою зубної пасти або оцту [покрокове керівництво]

Ваші зовнішні сонячні ліхтарі починають накопичувати плівку бруду, пилу та бруду, але ви не знаєте, як їх почистити? Що ж, ви потрапили в потрібне місце. Ми склали цей покроковий посібник, щоб навчити вас двом способам очищення сонячних ліхтарів.

Метод зубної пасти:

Оцтовий метод:

Вам, мабуть, цікаво, навіщо потрібно чистити сонячні ліхтарі. І чи є інші побутові миючі засоби, які можна використовувати для чищення сонячних панелей на ваших ліхтарях? Продовжуйте читати, щоб дізнатися все про очищення сонячних ліхтарів і найкращі способи зробити це.

найкраще, очистити, сонячну, панель, сонячні

Чищення сонячних ліхтарів

Коли пил і бруд накопичуються на сонячних панелях зовнішніх ліхтарів, це може перешкодити їм поглинати стільки енергії від сонячного світла.

Сміття на панелі блокує потрапляння світла і обмежує кількість сонячного світла, яке пристрій отримує для перетворення в енергію. Коли сонячне світло забруднене, воно може здаватися тьмянішим, ніж зазвичай, або може розрядитися раніше, ніж зазвичай.

Метод зубної пасти

найкраще, очистити, сонячну, панель, сонячні

Чи знали ви, що зубною пастою можна чистити не лише зуби?? Він також ідеально підходить для очищення сонячних панелей. Він має дуже дрібну крихту, яка м’яко видаляє сміття, полірує та полірує. Просто переконайтеся, що ви використовуєте пасту, а не гель.

Нанесіть

Почніть з нанесення зубної пасти розміром з горошину на сонячну панель, розподіліть її, щоб покрити всю поверхню. Обережно проведіть пальцем по поверхні круговими рухами, щоб видалити стійкий бруд.

Відполіруйте

Візьміть чисту, суху серветку з мікрофібри і почніть протирати сонячну панель м’якими круговими рухами, щоб видалити зубну пасту. Продовжуйте протирати і полірувати панель, поки вся зубна паста не зникне, а панель не стане чистою і блискучою. Не забудьте приділити особливу увагу краям, щоб переконатися, що ви видалили всю зубну пасту.

Зубна паста Colgate з харчовою содою та перекисом

Ця упаковка зубної пасти ідеально підходить для того, щоб тримати її вдома для чищення таких речей, як сонячні панелі. Харчова сода в цій формулі додає додаткової жорсткості, щоб дбайливо очищати поверхні.

Метод оцту

Оцет може працювати як природний миючий засіб і добре видаляє жир і бруд завдяки своїй кислотності. Він навіть розчиняє накопичення жорсткої води та мінеральний накип. Щоб використовувати його на сонячних панелях, вам потрібно змішати його з водою і невеликою кількістю мила для посуду для кращого очищення.

Приготуйте розчин

Змішайте 1/4 склянки оцту з 2 склянками води та 1/2 чайної ложки миючого засобу для посуду. Добре перемішайте розчин, а потім перелийте його в пляшку з розпилювачем для зручності використання. Якщо у вас немає пульверизатора, ви можете змішати його у відрі або великій мисці і кинути мочалку в розчин для очищення.

Вимийте панель

Розпиліть розчин на панель і за допомогою мочалки обережно вичистіть сміття. Якщо ви використовуєте метод відра та мочалки, переконайтеся, що віджимаєте її, щоб вона не була надмірно мокрою, коли ви миєте панель.

Розчин повинен допомогти підняти будь-яке сміття, що застрягло, і змусити панелі на ваших сонячних ліхтарях знову працювати з максимальною ефективністю.

Бренд Amazon. Білий оцет Happy Belly

Цей оцет ідеально підходить для побутового прибирання та для сонячних панелей. Кожна пляшка містить 16 унцій, яких вистачить на кілька партій очищувальних розчинів.

Чи існують інші засоби для чищення сонячних панелей??

найкраще, очистити, сонячну, панель, сонячні

Використання м’якого миючого засобу для посуду, змішаного з водою, на сонячних панелях. це ще один спосіб очистити їх в крайньому випадку, але він не буде працювати так добре, як інші методи. Мило для посуду видалить більшу частину бруду та бруду з панелі, але воно не допоможе запобігти утворенню мінеральних відкладень. Кислотність оцту допомагає видалити мінеральні плями, залишені дощем.

Як почистити каламутні сонячні панелі?

Якщо ви спробували описані вище методи, а сонячні панелі на ваших ліхтарях все ще виглядають каламутними, ви можете спробувати нанести прозорий лак. Переконайтеся, що ви вибрали варіант, який не містить УФ-блокаторів, які можуть перешкоджати потраплянню сонячного світла на панель. Варіанти розпилення або нанесення фарби будуть добре працювати.

Прозорий глянцевий спрей Rust-Oleum

Цей прозорий аерозольний лак. чудовий вибір для відновлення сонячних панелей на ваших ліхтарях. Висихає на дотик за 20 хвилин, що дозволяє швидко виконати роботу над вашими проектами.

Чого не слід робити при чищенні сонячних панелей?

найкраще, очистити, сонячну, панель, сонячні

Уникайте використання будь-яких грубих миючих засобів або інструментів при очищенні сонячних панелей. Слід уникати таких речей, як щітки для чищення, скраб-пади та грубе мило, таке як Soft Scrub. Агресивні хімічні речовини, такі як відбілювач і медичний спирт, також можуть завдати шкоди вашим панелям, тому уникайте хімічних засобів для чищення.

Чи працюють сонячні панелі, коли вони брудні?

Хоча сонячні панелі продовжують працювати, якщо вони забруднені, їх ефективність значно падає. Одне дослідження показало, що очищення сонячних панелей може підвищити їх ефективність на 50% всього за кілька тижнів перебування на відкритому повітрі та накопичення бруду.

Це може мати значний вплив на тривалість роботи наших сонячних ліхтарів та їх яскравість.

Як дізнатися, що ваші сонячні ліхтарі псуються?

Якщо ви вже почистили сонячні ліхтарі і дали їм кілька днів поніжитися на сонці, але вони все ще не відповідають вашим очікуванням, можливо, настав час їх замінити.

Очікується, що більшість зовнішніх сонячних ліхтарів прослужать в середньому три-чотири роки, тому, якщо вони наближаються до кінця свого життя, може бути гарною ідеєю розглянути можливість придбання нових.

Чи можна використовувати Windex на сонячних панелях?

Так, Windex можна використовувати для очищення сонячних панелей ваших зовнішніх ліхтарів. Це чудове, швидке рішення, коли ви поспішаєте очистити панелі. Він не впорається з брудом так добре, як вищезгадані засоби, але він допоможе.

Засіб для миття скла Windex Original Formula

Ця упаковка з двома упаковками Windex ідеально підходить для очищення зовнішніх сонячних панелей на вихідних. Ви можете використовувати його на сонячних панелях і навісах для всебічного очищення.

Чому мої сонячні ліхтарі такі тьмяні?

Якщо ваші сонячні ліхтарі тьмяніють, спробуйте почистити їх за допомогою методів, які ми описали вище. Після гарного очищення, якщо вони все ще не працюють належним чином, перевірте погоду. У похмурі та дощові дні вони не будуть заряджатися дуже добре. Якщо їм три роки або більше, вони можуть повністю вичерпати свій ресурс.

Як зробити зовнішні сонячні ліхтарі яскравішими?

найкраще, очистити, сонячну, панель, сонячні

Якщо ви хочете зробити ваші сонячні ліхтарі яскравішими, переконайтеся, що ви також очистили тінь, яка захищає лампочку. Якщо тінь брудна, вона буде блокувати світло від виходу, в результаті чого світло буде здаватися тьмяним. Чистіть плафон тими ж розчинами, що і сонячні панелі, або просто протріть їх мильною ганчіркою.

Як почистити корозійні батареї на сонячних ліхтарях?

Якщо відсік для батареї вашого сонячного ліхтаря має корозію, яка впливає на продуктивність, ви все ще можете його врятувати.

Почніть з надягання рукавичок, щоб захистити шкіру від будь-якої можливої кислоти акумулятора, а потім вийміть акумулятор з відсіку.

Ватним тампоном, змоченим в оцті, акуратно очистіть відсік акумулятора та видаліть будь-яку корозію з цієї області. Замініть батарею на нову, яка відповідає тим самим характеристикам, що й стара.

На завершення

Тепер, коли ви знаєте все про найкращі методи очищення сонячних панелей на ваших зовнішніх світильниках, ви готові вибрати метод, який найкраще підходить для вас, і почати свій проект.

Не забувайте бути дуже обережними під час чищення сонячних панелей. Оскільки це крихкі пристрої, уникайте надмірного тиску. Щасти вам з вашим проектом і насолоджуйтеся покращеним зовнішнім освітленням!

Щоб отримати допомогу з сонячними ліхтарями, які не працюють належним чином, прочитайте нашу статтю Мої сонячні ліхтарі не працюють після дощу. чому? Що робити?

Щоб дізнатися більше про те, як доглядати за сонячними батареями, щоб продовжити термін їх служби, прочитайте нашу статтю “Чи залишаєте ви сонячні батареї постійно увімкненими”? Чи варто це робити?

Як чистити сонячні панелі та чому це потрібно робити

Сонячні панелі. це фантастична інвестиція для тих, хто хоче зменшити свій вуглецевий слід і заощадити гроші на рахунках за електроенергію.

Однак, щоб ваші сонячні панелі працювали з максимальною ефективністю, важливо підтримувати їх у чистоті та не допускати потрапляння на них бруду, сміття та інших забруднень.

У цій статті я розповім про важливість очищення сонячних панелей, найкращі методи їх очищення, а також про те, як часто їх слід чистити, щоб забезпечити максимальну продуктивність.

Як найефективніше чистити сонячні панелі

Як правило, найефективніший спосіб очищення сонячних панелей. це вода, трохи мила для посуду та велика губка, схожа на ту, яку ви використовуєте для миття автомобіля.

Важливо пам’ятати, що ви не повинні робити нічого, що може пошкодити поверхню ваших панелей. Перед тим, як протирати панелі, ви можете скористатися садовим шлангом, щоб обприскати панелі, щоб видалити пил і сміття. Якщо ви спробуєте витерти їх без води, ви ризикуєте залишити мікроподряпини, які можуть почати знижувати ефективність ваших панелей.

Вам також потрібно переконатися, що ви не використовуєте нічого потужнішого, ніж стандартний садовий шланг, щоб обприскувати сонячні панелі. Електромийка буде занадто жорсткою і може спричинити подряпини, тріщини та розхитати дротяні з’єднання. Потужний розпилювач також може призвести до того, що великі шматки сміття, такі як гілки та горіхи, застрягнуть в обрамленні ваших панелей.

Злегка мильна вода є найкращим миючим засобом, який ви можете використовувати. Все більш абразивне, ніж це, може потенційно роз’їсти поверхню ваших панелей і створити подряпини та подряпини. Деякі миючі засоби також можуть залишати плівку, якщо їх не ретельно очистити, яка може почати знижувати ефективність сонячної енергії.

  • Ручка, до якої можна прикріпити губку
  • Велика неабразивна губка
  • Обв’язка
  • Довгий садовий шланг

Чи буде чистка сонячних панелей мати значення

Дуже важливо пам’ятати, що сонячна енергетика. це довга гра. У той час як зекономлені гроші просочуються місяць за місяцем, рік за роком, пам’ятайте, що ефективність сонячних панелей слідує за аналогічною схемою. Невелика кількість пилу, майже ніякої втрати ефективності але з роками цей пил осідає, і ця невелика частина втраченої ефективності з’єднується.

Суть в тому, що очищення сонячних панелей має велике значення. Цілих 3.Від 5% до 5% ефективності може бути втрачено щоквартально, якщо їх не чистити. Звичайно, вітер і дощ допоможуть утримати частину пилу від осідання, але такі речі, як пташиний послід і сік дерев, потребують трохи більше зусиль, щоб позбутися від них.

Найголовніше, що потрібно пам’ятати при очищенні сонячних панелей. це те, що це матиме значення. Наскільки часто, залежить від того, наскільки забруднені ваші панелі, і від типу миючого засобу, який ви використовуєте!

Як часто слід чистити сонячні панелі

Ваші сонячні панелі потребують належного очищення двічі на рік. Звичайно, це слід збільшити, якщо ви живете в районі, де в повітрі більше частинок пилу, що плавають у повітрі. Пора року, в яку ви проводите прибирання, залежить від вашої місцевості, типу клімату та суворості різних сезонів.

Рекомендується проводити ретельне очищення двічі на рік, але, можливо, вам доведеться очищати сонячні панелі від загального сміття частіше. Ось деякі підводні камені, на які слід звернути увагу в залежності від того, наскільки сувора погода у вашому регіоні в різні пори року.

Осінь

Восени листя та гілки можуть впасти на сонячні панелі і застрягти на них так, що вітер не зможе їх здути. Це означає, що вам потрібно буде піднятися туди або найняти когосьі приберіть все це геть.

Осінь. це також час, коли тварини, що перебувають у сплячці, можуть прагнути залягти на зиму. Територія навколо ваших сонячних панелей може стати найкращим місцем для білок, птахів та інших тварин, що гніздяться. Може бути гарною ідеєю піднятися туди і бути в курсі будь-яких ознак того, що тварини можуть називати ваші сонячні панелі домівкою на майбутню зиму.

Порада професіонала: ніколи не використовуйте мило для очищення брудних сонячних панелей

Під час пандемії коронавірусу ми зрозуміли, що мило і вода є ефективним засобом захисту. регулярне миття рук є найкращим захистом. Хоча брудні сонячні панелі корисно регулярно мити, щоб запобігти зниженню продуктивності та ефективності, мило тут не допоможе.

Надано з люб’язності: Premier Solar Cleaning

Каліфорнійська компанія Bland Company, що займається установкою та обслуговуванням сонячних панелей, ніколи не використовує миючі засоби для сонячних панелей, натомість покладаючись на деіонізовану воду та систему щіток, що обертаються, для миття сонячних панелей.

“Мило може залишати плівку або залишки, які не тільки затінюють панелі, як і бруд, який щойно змили, але також можуть сприяти прилипанню бруду і його швидшому накопиченню”. говорить Деніел Грін, директор з маркетингу Bland. “Ми використовуємо деіонізовану воду, яка наноситься за допомогою системи обертових щіток. Це найкращий спосіб залишити сонячні панелі без плям і блиску, які виглядають так само гарно, як і в перший день їх встановлення.”

Замість того, щоб ризикувати безпекою співробітників Bland або потенційним пошкодженням сонячних панелей, які вони чистять, компанія використовує щіткові очисники Sola-Tecs з 2018 року. Рухома щітка прикріплена до коліс, які ковзають по сонячних панелях, забезпечуючи глибоке очищення майже без допомоги рук. Бланд також пропускає воду клієнта через демінералізуючу та іонізуючу систему.

Надано з люб’язності: Premier Solar Cleaning

“[Sola-Tecs]. єдина система очищення, яку ми використовуємо. Ми виявили, що в поєднанні з нашою процедурою очищення води це найкращий спосіб очищення сонячних панелей”. сказав Грін. “Він вимагає менше води, менше проходів і не використовує агресивних хімікатів або миючих засобів”.”

Premier Solar Cleaning (PSC) у Південній Каліфорнії також виявила, що використання деіонізованої води через живляться водою стовпи і щітки чудово працює для очищення сонячних проектів.

“Якщо ви коли-небудь нюхали свої руки після того, як вимили їх з милом, ви відчуваєте запах мила, яке залишилося, навіть якщо ви не бачите мила після цього”. сказав Адам Фуллер, співзасновник PSC. “Якби ми використовували мило для очищення панелей, дуже маленькі молекули мила залишили б щось для пилу та бруду, на яких вони могли б накопичуватися.”

PSC пропонує повний пакет послуг з технічного обслуговування, включаючи інфрачервоні інспекції для виявлення пошкоджених панелей, які потребують більше, ніж просто гарного миття. Фуллер також цілий рік займається “виселенням голубів”, прибираючи під панелями та встановлюючи огорожі для відлякування птахів та інших тварин. Він пишається тим, що дає клієнтам чесні відповіді та показує, як збільшиться виробництво після очищення панелей.

Надано з люб’язності: Premier Solar Cleaning

“Будинки і заводи, розташовані поруч з аеропортом і автомагістралями, збирають смог або забруднення на основі нафти, які не змиваються звичайним дощем”. сказав Фуллер. “Це призводить до того, що деякі старі сині панелі на перший погляд здаються чорними. Бруд на поверхні відбиває світло від панелей. Чиста панель залишається прохолоднішою, що дозволяє потоку електронів рухатися легше.”

Національний постачальник побутових і комерційних панелей SunSystem Technology також не використовує мило і використовує фільтровану воду і щітку, що обертається для очищення панелей, але директор з маркетингу Джефф Струм сказав, що компанія використовує суміш розведеного оцту і перекису водню, щоб допомогти у відмиванні бруду і кіптяви.

“Коли йде дощ, ґрунт накопичується біля нижнього краю сонячної панелі, перекриваючи нижній ряд фотоелементів і знижуючи ефективність виробництва”. сказав Струм. “Це як автомобіль, який миють зі шланга. вам все одно потрібно його відмити або використати суміш, що вивільняє ґрунт, щоб уникнути відмивання.”

Іноді просто води недостатньо, але всі згодні з тим, що мило ніколи не слід використовувати. Ось чому виробник мастильних матеріалів Polywater випустив свій засіб для миття сонячних панелей п’ять років тому. Висококонцентрована добавка не є милом, що утворює плівку, натомість вона покращує здатність води очищати сонячні панелі, каже Чарлі Коул, міжнародний віце-президент компанії Polywater.

Засіб для миття сонячних панелей без мила від Polywater

“Ми надаємо воді здатність піднімати ґрунт з панелі, на відміну від розчинника, який в основному оточує частинку бруду і знімає її з панелі”. сказав Коул. “[Миття сонячних панелей] безпечніше для компонентів панелі. Не впливає на антиблікові плівки, не викликає корозії алюмінієвих рейок. Біологічно розкладається, тобто не є стійким, що робить його дружнім до навколишнього середовища. Це не вплине на ґрунтові води.”

Мийка сонячних панелей змінює поверхневий натяг води, тому замість того, щоб вода піднімалася вгору, вона утворює безперервну плівку на сонячних панелях, піднімаючи бруд і сміття. За словами Коула, мийка сонячних панелей особливо корисна в посушливих регіонах, де багато пилу і не вистачає води, тому що мийка дозволяє використовувати менше води для очищення.

“Багато з цих установок встановлюються в пустельних регіонах, де наявність води є дійсно проблемою”. “Якщо ми можемо зменшити використання води, це є екологічною перевагою”. сказав Коул.

Polywater працює з виробниками панелей, щоб отримати дозвіл на використання миючого засобу, який не скасовує жодних гарантій. Canadian Solar та інші світові бренди підтвердили, що засіб для миття сонячних панелей безпечний для використання на їхніх панелях. Його можна придбати через глобальну мережу дистриб’юторів Polywater та на Amazon у Північній Америці.

Постачальники сонячних панелей раді, що галузь починає усвідомлювати необхідність періодичного миття панелей.

“На початку менеджери по роботі з панелями говорили: “Не використовуйте нічого, крім дощової води”.”Люди приймали це близько до серця, а потім через три роки після встановлення панелей вони почали помічати значне зниження продуктивності”. говорить Коул. “Для великої установки, якщо ваша ефективність знижується на 50%, це дійсно підриває економічне обґрунтування, яке було зроблено в першу чергу”.”

Навіть на житлових об’єктах власникам будинків буде корисно приділяти додаткову увагу чистоті своїх кількох сонячних панелей.

“Ми часто чуємо, як клієнти кажуть, що дощ чудово очищає їхні панелі, і хоча дощ дійсно змиває деякий бруд, він не очищає панелі по-справжньому”. Якщо панелі вже брудні, дощ лише погіршує ситуацію, перетворюючи пил на товсті шари бруду”. кажуть у Bland’s Green. “Ідеальна аналогія. розглянути ваш автомобіль. Якщо ваш автомобіль не мили шість місяців, чи стане від того, що ви залишите його під дощем, бруд краще чи гірше?? Те ж саме стосується і брудних сонячних панелей.”

Просто не використовуйте мило. трохи жиру з ліктя і вода чудово працюють.

Про автора

Келлі Пікерел

Келлі Пікерел має більш ніж десятирічний досвід роботи на U.S. в галузі сонячної енергетики і в даний час є головним редактором журналу Solar Power World.

Коментарі та думки власників

Я настійно рекомендую дотримуватися порад, наведених у цій статті, і уникати використання мила для очищення брудних сонячних панелей. Використання мила або інших агресивних хімічних речовин може пошкодити поверхню панелей і з часом знизити їх ефективність. Замість цього краще використовувати м’яку щітку або тканину і звичайну воду, щоб акуратно видалити будь-який бруд або сміття, яке могло накопичитися на панелях. Регулярне очищення сонячних панелей має важливе значення для забезпечення оптимального виробництва енергії, і цей дбайливий підхід допоможе захистити ваші інвестиції і забезпечити максимальний вихід енергії на довгі роки. Я також раджу звернутися до професійної компанії з очищення сонячних панелей, щоб гарантувати, що робота буде виконана безпечно та ефективно, особливо для важкодоступних панелей або великих установок. Правильно доглядаючи за сонячними панелями, ви зможете насолоджуватися багатьма перевагами чистої, відновлюваної енергії протягом багатьох років.

Привіт усім, мене звуть Ренді з компанії Tiki’s SoftWash, розташованої у Внутрішній імперії, Південна Каліфорнія. Я володію службою зовнішнього прибирання, і однією з послуг, яку ми пропонуємо, є очищення сонячних батарей. Це чудова стаття, і інформація є абсолютно навчальною. Я прочитав багато ваших дописів, і багато хто з вас має запитання та / або пропозиції. Як професіонал, який очистив багато сонячних панелей, я хотів би поговорити про те, що ми дізналися за час очищення. По-перше, сонячні компанії не говорять про технічне обслуговування, тому що це може бути додатковою витратою або додатковим особистим завданням до вашого і без того напруженого графіку. По-друге, ми виявили, що більшість сонячних компаній, хоча і знають загальну інформацію та установку, не знають, коли справа доходить до обслуговування ваших сонячних панелей. Ця істина усвідомлюється знову і знову в галузі. Є кілька причин, щоб найняти професіонала для очищення. Однією з найважливіших причин найму професіонала є фактор безпеки. Перебування на даху може бути дуже небезпечним. Хоча дехто може відчувати себе дуже комфортно, виконуючи це завдання самостійно, це не означає, що він має досвід роботи в такому середовищі. Під час прибирання одноповерхового або двоповерхового будинку слід враховувати багато факторів. По-друге, багато будинків у Південній Каліфорнії мають черепичні покрівельні матеріали. Якщо у вас немає досвіду ходіння по такому типу матеріалу, ви можете завдати великої шкоди даху. Я був свідком великої шкоди від власників будинків, які намагалися ходити по власному даху з різних причин. По-третє, у нас є все необхідне обладнання. Наша вантажівка перевозить 300 футів шланга і використовує м’який ополіскувач і ручну щітку з м’якою щетиною з подовжувальними ручками, які досягають 30 футів для невеликих робіт, і обертову щітку з м’якою щетиною для великих робіт. Ми чистимо лише водою та ополіскуємо деіонізованою водою для блиску без розводів. І останнє, ОБЕРЕЖНО, більшість сонячних компаній стверджують, що якщо клієнт використовує мило або засоби для чищення або наймає сторонні компанії, які використовують мило або засоби для чищення, це може вплинути на гарантію. Обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем з сонячної енергетики, перш ніж застосовувати будь-які засоби для чищення сонячних панелей. Використання DI води є найбезпечнішою альтернативою для підтримання чистоти ваших панелей. Якщо ви хочете задати питання або домовитись про зустріч, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт за адресою: http://www.tikisSoftWash.com Або зателефонуйте: (909) 375-0408

Я живу в прекрасній Центральній долині в Каліфорнії. Оскільки це переважно сільськогосподарська зона, пил у повітрі є поширеним явищем, і він буде накопичуватися на сонячних панелях. Цей шар бруду зменшить кількість енергії, яку виробляють сонячні панелі. Я провів невелике дослідження щодо того, як насправді працюють сонячні панелі та яку довжину хвилі світла сонячні панелі використовують для генерації електроенергії. Я дізнався, що сонячні панелі використовують видимі довжини хвиль. Знаючи, що ультрафіолетове світло руйнує все, особливо в Каліфорнії, я хотів знайти спосіб заблокувати ультрафіолет і очистити свої сонячні панелі, щоб видима довжина хвилі не перешкоджала. Моїм висновком було використовувати те саме мило, яке я використовую для миття свого автомобіля. Мийка та віск McGuiar’s. https://www.мегуари.com/automotive/products/meguiars-ultimate-wash-wax-g17748-48-oz-liquid Це мило для миття автомобілів досить м’яке, щоб очистити крихку фарбу на наших автомобілях, і містить віск, який, природно, виснажується під впливом УФ-променів сонця. Я також використовую пропуск на мийку через Pole та щітку, які я отримав від Harbor Freight. https://www.фрахт.com/instant-on-off-telescoping-flow-through-brush-67658.html Кожного разу, коли я мив свої сонячні панелі, я отримував від 7% до 12% збільшення виробництва на наступний день. У сутінках, після того, як панелі охолонуть, я обприскую їх водою, а потім за допомогою пульверизатора з чвертю унції мила для миття автомобілів та 32 унціями води обприскую секцію панелей за один раз. Я обережно чищу панелі щіткою, потім вмикаю воду і знову чищу панелі щіткою, одночасно змиваючи їх. Я не витираю їх насухо. Мої панелі найчистіші в кварталі!

Дякуємо за допомогу в дослідженнях. Я живу у Фресно. Як довго триває мийка автомобіля? Я використовував мило для миття посуду, і воно трималося приблизно місяць або близько того, перш ніж його потрібно було знову чистити.

Я встановив 27 панелей у 2020 році і не знаю, як їх чистити після всіх цих місяців. Будучи фанатиком автомобіля і дбайливо ставлячись до фарби, я вирішив, що використання того ж методу на моїх панелях не зашкодить. Я маю на увазі, що якщо рукавиця для миття не може або не хоче закручувати фарбу, як вона може завдати шкоди панелі?? Я був дуже невпевнений у використанні мегуарів, але ваша публікація просто дала мені деяке полегшення, тому дякую.

Панелі можуть прослужити багато років, використовуючи цей метод. Я помітив, що деякі комахи люблять відкладати свої яйця на сонячних фотоелектричних панелях, вони залишають воскову пляму на панелі, яку не завжди легко видалити. У цих випадках тепла мильна вода, скребок з м’яким гумовим лезом, повторювати до тих пір, поки не зникне.

Хтось пробував цей продукт під назвою “Wet n Forget”? Просто тому, що я боюся потрапити на свій дах через схил. Цим засобом я використовую для чищення сайдингу на своєму будинку. Тому я просто запитав

Дивно, що більшість компаній, які займаються очищенням сонячних панелей, не усвідомлюють цього. У нас в Альбукерке компанії, що займаються миттям вікон, здебільшого пропонують чистку сонячних панелей як послугу, і вони не мають доступу до деіонізованої води. Вони миють сонячні панелі так само, як миють будь-яке інше вікно. Але ми все робимо правильно. Подивіться наші роботи на сайті https://www.чистка сонячних панелей в Альбукерке.com

Єдине, що тут не згадується. це ТЕМПЕРАТУРА. Я живу в пустелі, де температура. Температура повітря в Альбукерке влітку коливається між 115 і 130 градусами. Так, спекотно! Це (температура) панелей. одна з найважливіших речей, про яку слід знати. Панелі нагріваються, тому обливання їх холодною водою може призвести до того, що скло потріскається! Не дуже добре. Ідеальний час для очищення. рано вранці, поки вони ще не встигли нагрітися. В іншому випадку це буде ввечері, після того, як вони встигнуть охолонути. Просто кажучи.

Чудова стаття! Сонячні панелі не потребують особливого догляду, але підтримувати їх у чистоті необхідно, уникайте використання таких засобів, як Windex, і ніколи не використовуйте для їх очищення мийку під тиском! Як згадували інші коментарі та думки власників, пташиний послід не так легко видалити!

Я щойно встановив сонячні панелі на своєму будинку, і я не був впевнений, як їх чистити, тому що якщо на них залишаться плями води, це може зашкодити панелям. Але я щойно отримав те, що шукав, і дякую, що поділилися з нами такою інформативною статтею.

У нас дуже товстий шар сажі на наших сонячних панелях. Вона така товста, що я можу писати на ній. (За останні два місяці у нас було кілька пожеж дуже близько до нашої власності). Вода та щітка НЕ змивають сажу. Я думаю використовувати мило для посуду Dawn, змішане з водою та м’якою щетинною щіткою. Світанок справді добре ріже жирні речовини. Однак я також розумію, що це може залишити смуги, але смуги не можуть бути такими поганими, як залишення сажі, чи не так?? При митті вікон найкращий рецепт. 2-3 краплі засобу “Світанок” на галон; я думав зробити те саме для панелей. Будь ласка, повідомте мені свої думки якнайшвидше. Дякую, Пем

Ваше страхування власників будинків повинно покривати їх очищення, якщо це пов’язано з лісовими пожежами. У мене навіть був попіл у резервуарі для води моєї кавоварки після пожежі у Вітч-Крік у 2007 році в Каліфорнії. Незважаючи на те, що моє місце не згоріло, мій поліс HO покривав і повне прибирання всередині та зовні. Оскільки пожежі є стихійним лихом, ваші тарифи не збільшуються.

Ви також можете придбати деіонізовану воду за розумною ціною від Unger на Amazon. Це синя модель для миття автомобілів. Я використовую його для своїх панелей, працює чудово. Трохи світанку нанесіть на щітку для автофургонів та довгу палицю, а потім змийте фільтрованою водою. Добре, щоб піти.

Я НЕ ЧУВ, ЩОБ ХТОСЬ ГОВОРИВ ПРО ПРОДУКТИ, ЯКІ НЕ ЗАЛИШАЮТЬ ПЛЯМ ВІД ВОДИ, ЩО ПОГАНО ДЛЯ ПАНЕЛЕЙ, ХТОСЬ МАЄ ГАРНУ ІДЕЮ ЩОДО ПРОДУКТУ, ЯКИЙ БИ ПРАЦЮВАВ

Змішаний оцет і вода. Збризніть нею машину після миття, а потім залиште її на сонці для висихання. У вас не буде плям.

Так, це системний виклик RO / DI водних систем дає вам 100% очищену воду, і це єдиний спосіб не отримати водяні знаки на ваших панелях та Windows, якими я постійно користувався. Найкращі результати, але дуже дорого купувати! У мене чистий бізнес, перевірте мою сторінку, у мене там є кілька фотографій SUN SOFT WASH http://www.sunsoftwash.com Сподіваюся, це вам допоможе

Ми миємо наші панелі сумішшю води та мила Dawn з остаточним ополіскуванням чистою водою. Ми робимо це раз на рік після того, як весь пилок закінчить падати. Наша проблема. забарвлена черепиця на даху між двома сонячними панелями (з південного боку). Ми провели “м’яке миття” даху без особливого успіху. Хтось запропонував встановити цинкову панель під сонячними панелями. Чи є у когось відповідь?? Дякуємо

Як згадується в статті, “”Коли йде дощ, ґрунт накопичується біля нижнього краю сонячної панелі, перекриваючи нижній ряд фотоелементів і знижуючи ефективність виробництва” Це пов’язано з тим, що алюмінієва рама вища за скло, що запобігає стіканню ґрунтової води з поверхні модуля. Як зазначає Рамонд Давидальсо: “Це також залежить від нахилу модулів. Панелі під кутом 30 градусів очищаються від дощової води краще, ніж панелі з нахилом 10 градусів або менше” Це пов’язано з тим, що на сонячному модулі, встановленому під малим кутом на даху, набагато легше накопичувати пил біля краю рами. Зазвичай під кутом менше 15 градусів вода не може витікати з поверхні модуля через алюмінієву раму (як гребля). Таким чином, є рішення додати невеликий компонент на раму, який може допомогти накопиченій ґрунтовій воді перетинати раму і автоматично витікати з поверхні модуля під час дощу, ретельно видалити пил поблизу рами, а також допомогти видалити вуглецево-водневе забруднення. Це запатентована технологія, яка була успішно застосована на черепичних дахових сонячних установках, кут нахилу яких завжди нижчий за 15 градусів. Якщо ви хочете дізнатися більше, testpv.com

Я прочитав повний технічний документ компонента, який називається “Mud killer”, в якому детально описано, як видалити пил з поверхні скла біля кадру. Детальніше тут: http://www.testpv.com/portal.php?mod=viewaid=25408

На необхідність та ефективність очищення сонячних панелей впливає багато факторів. Типи забруднень, рівень опадів, розмір установки, методи очищення та вміст мінералів у воді, що використовується для миття панелей, можуть впливати на рівень підвищення ефективності очищення. Для тих установок, де потрібне часте очищення панелей, необхідно провести оцінку процесів очищення та обладнання, а також визначити, чи потрібен хімічний розчин для очищення. Якщо визначено, що необхідний засіб для чищення фотоелектричних панелей, необхідно враховувати сумісність його компонентів з панелями. Для очищення фотоелектричних панелей часто використовують засоби для миття скла та мило для посуду. Вони можуть містити широкий спектр розчинників, і їх часте використання може викликати корозію або послабити металеві та водонепроникні компоненти, що оточують захисне скло панелі, піддаючи сонячні елементи, що лежать в основі, ризику пошкодження. Розчинники також можуть пошкодити антивідблискуючі плівки панелей, що знижує ефективність виробництва електроенергії. Розчинники, такі як етанол, є легкозаймистими і містять леткі органічні сполуки (ЛОС). SPW від Polywater. це очищувач без розчинників, який усуває ці ризики пошкодження компонентів. Схвалений основними виробниками сонячних панелей, SPW розроблений як безпечний та ефективний засіб для очищення фотоелектричних панелей.

Насправді найгіршим випадком, який впливає на виробництво електроенергії, є пил, що накопичується навколо рами сонячної панелі, який вносить майже 80% втрат потужності. 20% зусиль з очищення пилу з боку рами дають 80% приросту потужності, іншими словами, 80% зусиль з очищення пилу зі скляної поверхні дають лише 20% приросту потужності. Використовуючи “грязьовий вбивцю”, весь пил навколо рами сонячної панелі повністю зникне. Таким чином, це допомагає повернути 80% втраченої потужності. Можливо, вам більше не знадобиться витрачати додаткові зусилля на очищення продукту. З документації на продукт та польових випробувань ми підтвердили вищезазначене. Будь ласка, прочитайте та завантажте наступну статтю (англійська версія): http://www.testpv.com/portal.php?mod=viewaid=25408

Дуже добре складений пост! Нам потрібно, щоб більше людей поширювали інформацію про те, що не можна використовувати агресивні хімічні речовини на сонячних панелях, тому що вони дійсно можуть бути шкідливими і можуть пошкодити панелі. Багато хімічних засобів можуть бути абразивними і дряпати поверхню панелей, що може знизити їх ефективність. Крім того, деякі хімічні речовини можуть вступати в реакцію з матеріалами, що використовуються в сонячних панелях, такими як фотоелектричні елементи, і можуть спричинити незворотні пошкодження. Ми зробили так багато замін сонячних панелей сонячних панелей через цю проблему. Як правило, найкраще використовувати розчин для чищення, спеціально розроблений для сонячних панелей, і уникати використання абразивних матеріалів або агресивних хімікатів.

Коли мені було близько 30 років, я подружився з відставним керівником UPS, його братом, у швидко зростаючому містечку в центральному Кентуккі (це було близько 1980 року, якраз перед тим, як “Чиказькі ведмеді” виграли Суперкубок 1985 року вони володіли автомийкою/заправкою з повним спектром послуг, з постом для заміни масла вони були досить енергійними, придумуючи способи надання низки послуг для громади). Єдине, що я пам’ятаю, як Джей Сі сказав про цей бізнес, це те, що мило не миє машини і він показав мені бочку, яку надавав клієнтам “продавець” Розумієте, клієнти люблять бачити піну, вірять, що саме мило миє їхній автомобіль А Джей Сі визнав, що мило лише допомагає забезпечити середовище для змивання бруду з автомобіля Справжня “магія за лаштунками” знаходилася трохи збоку від нього, у сухому кутку приміщення для зберігання лежало кілька мішків солі для пом’якшення води упакованих по 6 штук на піддонах, накритих пластиком, щоб не намокли занадто рано на випадок, якщо десь серед обладнання виникне витік води М’яка вода була ключем до очищення, гаряча “м’яка” вода відмивала майже все, що можна було знайти на будь-якому автомобілі від важких вантажівок, які працювали на вугільних шахтах, до стареньких бабусь, які використовували машину тільки в неділю, щоб поїхати до церкви, до хлопців, які “кружляли” по торгових центрах було багато машин, які милися на автомийках самообслуговування/повного обслуговування, ви могли купити автомийку, заправити машину, замінити масло, я був там, якщо ви хотіли натерти машину воском або відновити блиск фарби, а потім натерти воском я був занадто дешевим, бо я брав за це гроші, але заробляв достатньо, щоб прогодувати свою сім’ю, ледве-ледве але це вже інша історія лол давайте просто скажемо, що я навчився мати, зберігати приємну їзду без великих витрат, дуже мало обслуговування.

Вуглеводні, що знаходяться в повітрі, люблять прилипати до скла, фарбувати метал і, на превеликий подив дослідників, які вивчали ефект лотоса. надзвичайну гідрофобність; Вуглеводні також люблять поверхні, які були оброблені, щоб пролити воду, або якимось чином модифіковані для самоочищення. Покриття TiO2 може бути винятком, але вони можуть заважати передачі фотонів. Скупчення вуглеводнів притягує повітряні частинки. Там, де я працюю в районі затоки Сан-Франциско, я затиснутий між 10 смугами I-880 і одним з головних з’їздів до Tesla. Досить сказати, що моя машина брудниться. Іноді я помічав, що м’який, але тривалий дощ, який не супроводжується вітром, а отже, швидким випаровуванням, практично не залишає на моєму автомобілі і лобовому склі жодної плями. Моєму автомобілю 20 років, фарба має сліди від мийки, але м’який, постійний дощ залишає її незайманою.

Я вимірював до і після очищення своїх панелей наприкінці посушливого літа в Портленді і виявив збільшення виробітку лише на 1% або менше. Дуже запилені місця, можливо, більше.

Через сім років після встановлення фотоелектричної системи в моєму будинку в Чендлері, штат Арізона, я прийшов до висновку, що чистити фотомодулі не потрібно. Після повного року експлуатації я почистив свої модулі і порівняв виробництво кВт-год до і після. За день до очищення і після нього були однакові безхмарні дні з однаковою температурою. Я виявив, що не було абсолютно ніяких змін в продуктивності кВт/год. Хоча очищення модулів може мати сенс у місцях, де багато птахів падає на землю, або у Фресно з сильним забрудненням від сільськогосподарської діяльності, на мою тверду думку, воно не виправдовує себе в переважній більшості випадків використання фотоелектричних систем у житлових будинках.

Здавалося б, рішення для очищення лобового скла автомобіля підходить для вирішення цієї задачі. Він видаляє дорожню плівку, пташиний послід і роздавлених комах

Використовуйте SWP Solar Wash Protect. концентрований біорозкладний розчин, змішаний з водою для кращого миття протягом тривалого періоду. Це пиловідштовхуючий миючий розчин тільки для сонячних панелей.

Залежить також від нахилу модулів. Панелі під нахилом 30 градусів стають чистішими від дощової води краще, ніж під нахилом 10 градусів або менше

Перед миттям достатньо замочити її у звичайній воді (без мила) на кілька хвилин, щоб видалити сніг.

Я спробував Rainx, він чудово справляється з дощем, але взимку сніг має тенденцію налипати більше, ніж на звичайних панелях.

Мабуть, дуже смачне, я б сказав ви п’єте все інше, що вимивається з ваших покрівельних матеріалів.

Я припускаю, що він пропускає її через якийсь фільтр, більшість людей не п’ють дощову воду безпосередньо

У цій статті, здається, слово “мило” використовується досить широко. Звичайно, ви не будете терти панелі шматком мила Dial! Миючі засоби та поверхнево-активні речовини. це вже інша історія. Вони дійсно допомагають видалити поверхневі забруднення, легко змиваються і не залишають липкої плівки. Потрібно уникати споживчих товарів, які містять інші непотрібні речовини, такі як пом’якшувачі шкіри, і остаточне ополіскування повинно бути D.I. вода. D.I. вода сама по собі. це добре, але іноді маслянисті забруднення потребують більшої кількості води.

Найкраще чистити сонячні панелі за допомогою обертових щіток або роботів, на яких встановлені щітки, що обертаються. З нашого великого досвіду очищення (наші машини очистили 100 ГВт) мило не потрібне, тільки деіонізована вода!

Моя система потужністю 5 кВт-год працює вже близько 6 років, і я веду детальний журнал виробництва енергії, я ніколи не звертався в сервіс і ніхто не мив панелі, я дозволив дощу очистити панелі, і до цього дня вона виробляє стільки ж, скільки і при встановленні, коли я кажу “стільки ж”, я маю на увазі відсутність значного зниження потужності, я дуже задоволений своєю системою.

Давним-давно, коли компанія Sanyo випустила сонячні фотоелектричні панелі HIT, на їхньому проспекті була вказана “дешева” рідина для миття посуду, а не та, що містить алое вера чи щось подібне. Мило для посуду з теплою водою та рушник для миття панелей. Першим кроком було обприскати всі панелі і дати воді стекти, другим кроком. вимити панелі милом для посуду, потім обприскати і витерти м’якою гумовою щіткою. Я б сказав, що більшість виробників сонячних панелей категорично не рекомендують використовувати агресивні хімічні засоби, такі як Windex або очисники з будь-якими чистячими “піщинками”. Панелі можуть прослужити багато років за допомогою цього методу. Я помітив, що деякі комахи люблять відкладати свої яйця на сонячних фотоелектричних панелях, вони залишають на панелі восковий наліт, який не завжди легко видалити. У цих випадках теплий мильний розчин, скребок з м’яким гумовим лезом, повторюйте до тих пір, поки не зникне.

Залишити відповідь