Як довго служать дахові сонячні панелі для житлових будинків. Сонячна батарея на даху

Сонячна шпаргалка: Ваш повний посібник з встановлення сонячних панелей вдома

Тут ви знайдете відповіді на всі свої запитання про сонячні панелі, навіть ті, про які ви не знали, що у вас є.

З жовтня 2021 року Ендрю Блок працює редактором у CNET, висвітлюючи питання опалення, вентиляції та домашньої енергетики, з акцентом на сонячну енергетику. Як екологічний журналіст, він орієнтується в мінливому енергетичному ландшафті, щоб допомогти людям приймати розумні енергетичні рішення. Випускник Центру екологічної журналістики імені Найта в Мічиганському університеті і з 2019 року пише для кількох видань про регіон Великих озер, включаючи Great Lakes Now та Environmental Health News. Ви можете знайти його на заході Мічигану, спостерігаючи за птахами.

Стівен Джей. Броннер. нью-йоркський письменник-фрілансер, редактор і репортер. За більш ніж десятирічну кар’єру в журналістиці він писав про енергетику, місцеву політику та школи, поради щодо успіху стартапів, індустрію фасованих харчових продуктів, науку про працю, особисті фінанси та блокчейн. Його статті з’являлися в Inverse, Kotaku, Entrepreneur, NextAdvisor та CNET, а колонки, написані від імені його клієнтів, публікувалися в Forbes, HR Dive, Fast Company, NASDAQ та MarketWatch. Раніше Стівен працював редактором авторських матеріалів та редактором новин у виданні Entrepreneur.com, а також був віце-президентом з питань контенту та стратегії в Ditto PR. Захоплюється відеоіграми та панк-роком. Подивіться деякі з його робіт на stephenjbronner.com.

довго, служать, дахові, сонячні

За останні кілька років зірки (особливо та велика, що знаходиться в центрі нашої Сонячної системи) вирівнялися так, що сонячні панелі для житлових будинків стають все більш привабливими для задоволення енергетичних потреб вашого будинку.

Зростання вартості енергії по всій території США, а також популярність сонячних панелей завдяки федеральним податковим пільгам просто зробили економіку сонячної енергетики не тільки досяжною, але й вигідною для домовласників у довгостроковій перспективі.

Якщо ви подивилися на сонячну енергію лише кілька років тому, то з тих пір витрати продовжують знижуватися, каже Бен Делман, директор з комунікацій Solar United Neighbors. Це залежить від вашої ситуації, але все більше і більше домовласників і сімей вирішують, що сонячна енергія має сенс для них як спосіб заощадити гроші, взявши під контроль, звідки надходить їхня електроенергія.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Нижче ми зібрали поради експертів CNET, які допоможуть вам пройти процес купівлі сонячних панелей.

У цій статті

 • Як працюють сонячні панелі?
 • Чи є варіант сонячних панелей, який мені підходить?
 • Скільки коштують сонячні панелі?
 • Скільки грошей мені заощадять сонячні панелі?
 • Чи можу я встановити сонячні панелі самостійно?
 • Де краще купувати сонячні панелі?
 • Як обслуговувати сонячні панелі?
 • Чи працює сонячна енергія там, де я живу?
 • Чи потрібна мені резервна батарея?
 • Чи збільшує сонячна енергія вартість мого будинку?
 • Чи є сонячні панелі шахрайством?
 • Що таке нетто-облік?
 • Чи варто переходити на сонячну енергію?

Як працюють сонячні панелі?

Купівля системи сонячних панелей означає придбання великої кількості обладнання, про яке пересічна людина не має причин знати. У найпростіших термінах, фотони від сонця поглинаються сонячними панелями і перетворюються в електрику постійного струму, або DC. Щоб ця енергія могла використовуватися в американських будинках, вона повинна пройти через інвертор, приєднаний до сонячної батареї, щоб стати електроенергією змінного струму, або змінного струму.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете дізнатися, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Дізнайтеся більше про те, що ви насправді купуєте, прочитавши статті за посиланнями нижче:

 • Найефективніші сонячні панелі
 • Основи сонячної енергетики: Магія фотоелектричних панелей
 • Як пісок стає сонячними панелями
 • Ось як сонячні панелі перетворюють світло на енергію
 • Кут нахилу сонячних панелей, який генерує найбільше енергії
 • Ефективність сонячних панелей: Що це таке і чому це важливо?
 • Що потрібно знати про сонячні інвертори: Основне сонячне обладнання
 • Сонячний елемент, модуль, панель та масив: У чому різниця?
 • Двосторонні сонячні панелі генерують електроенергію, але не тоді, коли ви ставите їх сюди
 • Що таке віртуальна електростанція? Чи варто приєднатися до однієї з них?
 • Скільки енергії виробляє сонячна панель?

Чи є варіант сонячної панелі, який підійде саме мені?

На щастя для тих, хто цікавиться сонячною енергією, існує багато варіантів для власників будинків і навіть орендарів, щоб задовольнити частину або більшу частину своїх потреб в електроенергії за рахунок енергії сонця.

Найпоширеніший спосіб перейти на сонячну енергію для власників будинків. це встановлення панелей на даху. Ці системи можна придбати безпосередньо у інсталятора (або зібрати самостійно) за велику суму готівкою або за допомогою відносно доступного фінансування (наприклад, 1.99% річних 15-річний кредит). Існують також варіанти сонячних панелей на даху для тих, хто не має достатнього капіталу для запуску проекту. Це сонячна оренда, коли домовласник сплачує фіксовану щомісячну вартість компанії, яка зберігає право власності на сонячну систему; або договір купівлі-продажу електроенергії, в якому домовласник платить за електроенергію, вироблену сонячними панелями, а не за саму систему.

Нарешті, як власники будинків, так і орендарі в багатьох місцях мають доступ до громадської сонячної енергії. Цей варіант дозволяє людям підключитися до сусідньої сонячної електростанції, щоб отримати певну економію енергії.

Скільки коштують сонячні панелі?

Вартість сонячних панелей буде залежати від кількох факторів, зокрема, від того, де ви живете, яку частину ваших потреб в енергії ви хочете покрити за допомогою системи, чи будете ви встановлювати її самостійно і чи потрібна вам батарея (яка може коштувати стільки ж, скільки і сама система). За даними консалтингової компанії Wood Mackenzie, у 2022 році середня вартість становила близько 3 доларів за ват для системи потужністю 8 кВт через інсталятора.

Спосіб, яким ви платите за систему, є життєво важливим. Ви помітите найбільший удар по вашому банківському балансу, сплативши за сонячну енергію відразу, тоді як фінансування розподілить витрати на роки, але з додатковими відсотками. Оренда або PPA є найбільш прийнятними для людей з обмеженим бюджетом, але ви не отримаєте довгострокових переваг, які приходять з придбанням системи у власність.

Скільки грошей мені заощадять сонячні панелі?

Якщо ви купуєте систему відразу або фінансуєте її, ви отримаєте 30% податкову знижку через Закон про зниження інфляції.

Щоб отримати краще уявлення про те, коли очікувати повернення інвестицій, подивіться, скільки енергії ви спожили за останні рік-два і скільки це вам коштувало. Потім, працюючи з інсталятором, з’ясуйте, яку частину вашої енергії ви хотіли б компенсувати за рахунок сонячної енергії і скільки буде коштувати система. Зрештою, економія від відсутності необхідності купувати електроенергію у вашої комунальної служби буде більшою, ніж вартість самої сонячної системи.

З точки зору окупності, в цілому, від семи до 12 років. це пристойний середній показник, коли ви бачите прибуток від інвестицій в сонячну енергетику після придбання системи, сказав Делман.

Чи можу я встановити сонячні панелі самостійно?

Більшу частину системи сонячних панелей можна встановити самостійно.- монтаж панелей на даху та з’єднання їх між собою. Але якщо ваш будинок підключений до електромережі, вам потрібно буде найняти ліцензованого електрика для остаточного підключення, необхідного для подачі електроенергії до вашої комунальної служби.

Ще одна річ, яку слід мати на увазі, якщо ви робите це самостійно. це те, чи вимагає гарантія на придбані вами панелі, щоб їх встановлював професіонал, сказав Делман. Часто, коли люди роблять це самостійно, вони наймають електрика для виконання оздоблювальних робіт, щоб отримати сертифікат. Також добре, якщо ви не є експертом, мати когось з досвідом, хто просто перевірить електропроводку та переконається, що все знаходиться там, де повинно бути.

Де купувати сонячні панелі?

Якщо ви хочете купити панелі безпосередньо, більшість будівельних магазинів та великих роздрібних торговців мають їх у наявності. Якщо ви хочете придбати їх через професіонала, за словами Делмана, гарним місцем для початку є веб-сайт місцевої асоціації сонячної енергетики (наприклад, Нью-Йоркської асоціації сонячної енергетики). Ці організації повинні мати список своїх членів, який часто включає інсталяторів та постачальників. Як правило, інсталятори працюють з одним або двома брендами сонячних панелей.

Шукайте інсталятора, який має досвід роботи, особливо з подібними ситуаціями у вашому домі, каже Делман. Чи працювали вони з тими ж покрівельними матеріалами? Ви хочете встановити наземну систему? Перевірте відгуки на Yelp, Angie’s List, Google та інших, а також отримайте рекомендації. (Solar United Neighbors також пропонує ресурси для переходу на сонячну енергію, безкоштовно).)

Найкращий спосіб переконатися, що ви отримуєте найкращу пропозицію на свої сонячні панелі. це отримати кілька цінових пропозицій і задати стільки питань потенційним інсталяторам, скільки вам потрібно. CNET проаналізував багато національних сонячних компаній, але також варто звернутися до місцевих інсталяторів, які іноді можуть запропонувати нижчі ціни.

Як обслуговувати сонячні панелі?

Обслуговування сонячних панелей, як правило, мінімальне і досить просте. Незважаючи на це, у нас є інформація, необхідна для того, щоб підтримувати ваші панелі в найкращому стані.

Чи працює сонячна енергія там, де я живу?

Сонячні панелі, в цілому, працюватимуть в різних кліматичних зонах, навіть у тих, де бувають холодні зими. Важливіші питання, які слід задати: Чи отримує мій дах достатню кількість сонячного світла? Чи затінюють дерева мій дах?? І найголовніше, чи пропонує мій постачальник послуг чистий облік??

Чистий облік є, мабуть, найважливішим аспектом переходу на сонячну енергію, оскільки він передбачає, що ваша енергопостачальна компанія буде платити вам за енергію, вироблену вашими сонячними панелями, яку ви не споживаєте. Чистий облік гарантує, що рентабельність інвестицій у сонячну енергетику буде фінансово обґрунтованою.

Чи збільшує сонячна енергія вартість мого будинку?

Перехід на сонячну енергію має ще одну перевагу для власників будинків: це може підвищити ціну їхньої нерухомості, якщо і коли вони вирішать її продати. Згідно з дослідженнями Національної лабораторії Лоуренса Берклі та Zillow, будинки з сонячними панелями часто продаються приблизно на 10 000 доларів дорожче порівняно з тими, які їх не мають.

Чи є сонячні панелі шахрайством?

Ні. Сонячні панелі. це перевірена технологія, яка може допомогти вам перевести частину вашого енергоспоживання на дешевшу, екологічно чисту електроенергію. Але це не означає, що шахрайські компанії (хоча і рідкісні) не існують. Компанія, про яку йдеться у статті, на яку ми посилаємося нижче, нещодавно припинила свою діяльність, але трохи обережності не завадить.

Що таке чистий облік?

Чистий облік.- процес, за допомогою якого вам платять за електроенергію, вироблену вашими сонячними панелями, але відправлену назад у мережу.- є критично важливим фактором, який визначає, чи варто домовласникам переходити на сонячну енергію.

Припустимо, в прекрасний сонячний день ви на роботі, світло, телевізор і посудомийна машина вимкнені, тому, ймовірно, ваша система виробляє більше електроенергії, ніж ви споживаєте, сказав Делман. Коли це відбувається, електроенергія надходить в електромережу через ваш електролічильник для використання вашими сусідами. Чистий облік. це те, що гарантує вам отримання кредиту за цю електроенергію, так що ваші інвестиції все одно повертаються, навіть якщо ви самі не використовуєте електроенергію.

Ви можете дізнатися про політику вашого штату щодо мережевого обліку тут.

Чи варто переходити на сонячну енергію?

Сонячна енергія не буде варіантом для всіх. Якщо ваш будинок не отримує достатньої кількості сонячного світла через затінення даху, ви живете в штаті, де відсутній мережевий облік, або немає громадської сонячної електростанції, перехід на сонячну енергію може бути для вас недоцільним.

Але зі зростанням вартості енергії та падінням цін на сонячні панелі, для багатьох людей ніколи не було кращого часу, щоб перейти на сонячну енергію. Існують варіанти переходу на сонячну енергію, які повинні відповідати потребам більшості людей, будь то фінансування, оренда сонячної енергії, PPA або сонячна енергія громади, що дозволить їм почати економити на рахунках за електроенергію майже відразу. За більшістю оцінок, сонячна система починає окупатися через сім-12 років.

Забезпечення вашого будинку сонячною енергією не тільки дозволяє отримувати електроенергію з екологічно чистого джерела, але й забезпечує неперевершену рентабельність інвестицій, що дозволить вам заощадити гроші на рахунках за електроенергію та підвищити вартість вашого будинку.

Як довго працюють дахові домашні сонячні панелі?

На тривалість продуктивного життя домашньої сонячної панелі впливають численні фактори. У першій частині цієї серії ми розглянули самі сонячні панелі.

довго, служать, дахові, сонячні

Image: Dennis Schroeder

Поділитися

Житлові сонячні панелі часто продаються з довгостроковими кредитами або лізингом, при цьому домовласники укладають контракти на 20 і більше років. Але як довго служать панелі, і наскільки вони стійкі?

Термін служби панелей залежить від декількох факторів, включаючи клімат, тип модуля та систему кріплення. Хоча не існує конкретної “кінцевої дати” для панелі як такої, втрата виробництва з часом часто змушує виводити обладнання з експлуатації.

При прийнятті рішення про те, чи продовжувати експлуатацію панелі через 20-30 років, чи шукати оновлення в цей час, моніторинг вихідних рівнів. найкращий спосіб прийняти обґрунтоване рішення. Втрата продуктивності з часом, яка називається деградацією, зазвичай дорівнює приблизно 0.5% щороку, за даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL).

Виробники зазвичай вважають 25-30 років точкою, в якій відбулася достатня деградація, коли може настати час розглянути питання про заміну панелі. За даними NREL, галузевий стандарт гарантії на сонячні модулі становить 25 років.

Враховуючи 0.При 5% річному темпі деградації, 20-річна панель здатна виробляти близько 90% від своєї початкової потужності.

Якість панелей може мати певний вплив на швидкість деградації. NREL повідомляє, що виробники преміум-класу, такі як Panasonic та LG, мають показники близько 0.3% на рік, в той час як деякі марки деградують зі швидкістю до 0.80%. Через 25 років ці панелі преміум-класу все ще можуть виробляти 93% своєї початкової продуктивності, а приклад з більш високим ступенем деградації може виробляти 82.5%.

Значна частина деградації пояснюється явищем, яке називається потенційно-індукованою деградацією (PID), проблемою, з якою стикаються деякі, але не всі панелі. PID виникає, коли потенціал напруги панелі та струм витоку спричиняють рухливість іонів всередині модуля між напівпровідниковим матеріалом та іншими елементами модуля, наприклад, склом, кріпленням або рамкою. Це призводить до зниження вихідної потужності модуля, в деяких випадках значно.

Деякі виробники виготовляють свої панелі з PID-стійкими матеріалами для скла, інкапсуляції та дифузійних бар’єрів.

Всі панелі також страждають від так званої світлоіндукованої деградації (LID), при якій панелі втрачають ефективність протягом перших годин перебування на сонці. LID варіюється від панелі до панелі залежно від якості кристалічних кремнієвих пластин, але зазвичай призводить до одноразової втрати ефективності на 1-3%, повідомляє випробувальна лабораторія PVEL, PV Evolution Labs.

Погодні умови

Вплив погодних умов є основним чинником деградації панелей. Тепло є ключовим фактором як для продуктивності панелі в реальному часі, так і для її деградації з часом. Тепло навколишнього середовища негативно впливає на продуктивність та ефективність електричних компонентів, повідомляє NREL.

Перевіривши технічний паспорт виробника, можна знайти температурний коефіцієнт панелі, який продемонструє здатність панелі працювати при більш високих температурах.

Коефіцієнт пояснює, скільки ефективності в реальному часі втрачається з кожним градусом Цельсія, що перевищує стандартну температуру 25 C. Наприклад, температурний коефіцієнт.0.353% означає, що на кожен градус Цельсія вище 25, 0.353% загальної виробничої потужності втрачається.

Теплообмін призводить до деградації панелей через процес, який називається термічним циклом. Коли тепло, матеріали розширюються, а коли температура знижується, вони стискаються. Цей рух повільно призводить до утворення мікротріщин у панелі з часом, що знижує продуктивність.

Популярний контент

У своєму щорічному дослідженні Module Score Card компанія PVEL проаналізувала 36 діючих сонячних проєктів в Індії та виявила значний вплив теплової деградації. Середньорічна деградація проектів склала 1.47%, але масиви, розташовані в більш холодних гірських регіонах, деградували майже вдвічі менше. на рівні 0.7%.

Правильний монтаж може допомогти впоратися з проблемами, пов’язаними з теплом. Панелі слід встановлювати на кілька сантиметрів вище даху, щоб конвективне повітря могло проходити під ними і охолоджувати обладнання. Світлі матеріали можуть бути використані в конструкції панелей для обмеження поглинання тепла. А такі компоненти, як інвертори та комбінатори, робота яких особливо чутлива до тепла, повинні розташовуватися в затінених місцях, рекомендує CED Greentech.

Вітер. ще одна погодна умова, яка може завдати певної шкоди сонячним панелям. Сильний вітер може спричинити згинання панелей, що називається динамічним механічним навантаженням. Це також викликає мікротріщини в панелях, знижуючи продуктивність. Деякі стелажі оптимізовані для районів з сильним вітром, захищаючи панелі від сильних підйомних сил і обмежуючи мікророзтріскування. Як правило, в технічному паспорті виробника міститься інформація про максимальний вітер, який здатна витримати панель.

Те саме стосується снігу, який може накривати панелі під час сильних штормів, обмежуючи продуктивність. Сніг також може спричинити динамічне механічне навантаження, що руйнує панелі. Зазвичай сніг зісковзує з панелей, оскільки вони слизькі та теплі, але в деяких випадках домовласник може вирішити очистити панелі від снігу. Це потрібно робити обережно, оскільки подряпини на скляній поверхні панелі можуть негативно вплинути на продуктивність.

Деградація. це нормальна, неминуча частина життя панелі. Правильна установка, ретельне очищення від снігу та ретельне очищення панелей можуть допомогти з продуктивністю, але в кінцевому підсумку, сонячна панель. це технологія без рухомих частин, що вимагає дуже незначного технічного обслуговування.

Щоб гарантувати, що дана панель проживе довгий термін служби і буде працювати відповідно до плану, вона повинна пройти стандартні випробування для сертифікації. Панелі підлягають випробуванням Міжнародної електротехнічної комісії (IEC), які застосовуються як до моно-, так і до полікристалічних панелей.

EnergySage заявляє, що панелі, які відповідають стандарту IEC 61215, проходять випробування на електричні характеристики, такі як струми витоку в мокрому стані та опір ізоляції. Вони проходять випробування на механічне навантаження під дією вітру та снігу, а також кліматичні випробування, які перевіряють на стійкість до впливу гарячих точок, ультрафіолетового випромінювання, вологості-замерзання, вологої спеки, граду та інших зовнішніх впливів.

IEC 61215 також визначає показники продуктивності панелі за стандартних умов випробувань, включаючи температурний коефіцієнт, напругу холостого ходу та максимальну вихідну потужність.

Також на специфікації панелі часто можна побачити печатку Underwriters Laboratories (UL), яка також забезпечує стандарти та тестування. UL проводить кліматичні випробування та випробування на старіння, а також повний спектр тестів на безпеку.

Фактори відмов

Поломка сонячних панелей відбувається з низькою частотою. NREL провела дослідження понад 50 000 систем, встановлених у США та 4 500 по всьому світу в період з 2000 по 2015 рік. Дослідження показало, що середній показник відмов становить 5 панелей з 10 000 щорічно.

Показники виходу з ладу панелей помітно покращилися з часом, оскільки було виявлено, що системи, встановлені між 1980 і 2000 роками, демонструють вдвічі більший рівень відмов, ніж системи, встановлені після 2000 року.

Простої системи рідко пов’язані з виходом з ладу панелей. Насправді, дослідження, проведене компанією kWh Analytics, показало, що 80% всіх простоїв сонячних електростанцій є результатом виходу з ладу інверторів. пристроїв, які перетворюють постійний струм панелі в придатний для використання змінний струм. pv magazine проаналізує продуктивність інверторів у наступному випуску цієї серії.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Райан Кеннеді

довго, служать, дахові, сонячні

Райан приєднався до pv magazine у 2021 році, принісши з собою досвід провідного інсталятора сонячних панелей для житлових будинків, а також U. S.

Як сонячні панелі кріпляться до даху

Дахи виконують важливу роботу. Вони утримують тепло і не пропускають все інше. Однак, вони не можуть зробити багато іншого. і якщо у вас немає шикарного ресторану на даху, ваш дах, ймовірно, не приносить вам грошей.

Але для багатьох існує досить простий спосіб змусити дах працювати і заощаджувати гроші. сонячної системи на даху. Виробляючи безкоштовну та чисту електроенергію протягом десятиліть, сонячна енергія може бути вигідною інвестицією.

Але як фотоелектричні панелі кріпляться до даху, і чи має значення, який у вас дах?? Чи завдадуть вони шкоди? Що станеться, якщо вам знадобиться новий дах після встановлення сонячних панелей? Ми відповімо на всі ці та інші питання, щоб ви могли вирішити, чи підходить вам сонячна система для даху.

Про що ми поговоримо:

Кріплення сонячних панелей для різних типів дахів

Сонячна індустрія розробила рішення для встановлення сонячних панелей практично на всі види покрівельних матеріалів. Будь то типова бітумна черепиця, якою покрито багато будинків в Америці, або міцні металеві дахи комерційного класу, швидше за все, існує перевірений і вірний спосіб надійного кріплення панелей.

Асфальтована бітумна черепиця на даху

Сонячні панелі були встановлені на тисячах будинків по всій Америці за допомогою лаг-болта і окладу. Болт кріпиться до крокв даху, щільно фіксуючи сонячні панелі і стелажну систему.

Щоб виключити можливість протікання, під черепицю підкладають шматок окладу.

Фальцеві металеві дахи

Фальцеві металеві дахи чудово підходять для встановлення сонячних панелей. Вони не тільки неймовірно довговічні та міцні, але й не потребують жодних прорізів у даху при встановленні кріплень.

Як це робиться? На фальц кріпиться U-образний затискач, а потім до нього надійно кріпиться стійка сонячних панелей.

Гофровані металеві дахи

Майте металеву покрівлю, яка не є фальцевою? Існує ефективний спосіб встановити сонячну батарею і на ній.

На покрівлі з профнастилу сонячні панелі та їхні стійки кріпляться за допомогою кронштейна, розробленого спеціально для цього типу покрівлі. Кронштейн встановлюється на ребро і утримується на місці тими самими оцинкованими шурупами, які ваша покрівельна компанія використовувала для монтажу даху.

Плоскі покрівлі та гумові покрівлі

Сонячні панелі з каучуку EPDM, TPO або іншого матеріалу також можуть бути встановлені на ваших плоских дахах. без будь-яких проникнень. Вони називаються баластними кріпленнями. Сонячні панелі та їх кріплення утримуються на даху під вагою шлакоблоків.

Додатковою перевагою баластної системи кріплення є те, що самі панелі можна орієнтувати і нахиляти для максимізації виробництва, що неможливо з іншими типами кріплення, які залежать від кута нахилу даху, на якому вони встановлюються.

Чи варта сонячна черепиця того?

Оскільки виробники все ближче і ближче підходять до того, щоб зробити сонячну черепицю широко доступною, навколо цієї теми з’являється все більше і більше галасу.

Одне можна сказати напевно, сонячна черепиця дійсно виглядає чудово і може навіть не відрізнятися від звичайної покрівельної черепиці. Однак вони набагато менш економічно ефективні, ніж сонячні панелі.

За даними SolarReviews.Згідно з дослідженням компанії SolarReviews.com, встановлення сонячної черепиці на даху площею в середньому 3 000 квадратних футів коштуватиме від 66 000 до 78 000 доларів США. Для порівняння, в цьому ціновому діапазоні зазвичай можна встановити систему потужністю 20-30 кВт.

Хоча власники сонячних батарей в деяких штатах можуть платити досить високі тарифи і використовувати достатньо електроенергії, щоб сонячний дах в кінцевому підсумку окупився, він поки що не може конкурувати з економією витрат, яку дають сонячні панелі.

Якщо ви шукаєте способи зберегти привабливість вашого будинку або бізнесу під час встановлення сонячних панелей, перегляньте наш блог: ” Як спроектувати привабливу сонячну систему.”

Чи може ваш дах витримати додаткову вагу сонячних панелей?

Сонячні панелі. це не зовсім великі важкі цеглини, але вони щось важать. близько 2.5 до 2.7 фунтів на квадратний фут. Перш ніж встановлювати систему, варто переконатися, що ваш дах витримає додаткову вагу. У переважній більшості випадків. скажімо, близько 95. сонячні панелі можна встановлювати на дахах, які не потребують додаткової підтримки.

Однак, щоб переконатися, що сонячні панелі не будуть встановлені на жодному з 5% дахів, які не можуть витримати вагу, сторонній інженер-будівельник оцінить дах і видасть свій штамп про схвалення. Якщо потрібно, можна додати додаткову підтримку.

Чи можуть сонячні панелі пошкодити ваш дах?

Більшість людей остерігаються дірок у даху. і це справедливо. За винятком фальцевих металевих дахів та пласких дахів, для правильного монтажу сонячних панелей потрібні отвори в даху.

Однак правильно встановлена сонячна система не повинна спричиняти витоків, навіть якщо потрібні прорізи. Промисловість встановлює сонячні батареї на даху вже кілька десятиліть, і були розроблені належні заходи для мінімізації ризику пошкодження водою, яке може статися через встановлення сонячних панелей.

Існує навіть додаткова перевага. ваші сонячні панелі дійсно можуть захистити ваш дах.

Сонячні панелі діють як захист від загального і неминучого зносу. Вони довговічні та спроектовані таким чином, щоб витримувати більшу частину того, що підкидає їм матінка-природа, зберігаючи ваш дах сухим та чистим знизу.

Важливо звернути увагу на те, щоб працювати з надійним інсталятором сонячних панелей. Це забезпечить вам гарантію, і вони будуть працювати, щоб підтримувати гарантію на ваш дах.

Що станеться, якщо вам потрібен новий дах?

Якщо вам потрібно замінити дах після встановлення сонячних панелей, вам потрібно буде зняти та встановити сонячні панелі знову.

Ваш інсталятор повинен оглянути ваш дах перед початком проекту, щоб переконатися, що він у хорошому стані. Якщо вам потрібен новий дах, вам потрібно буде прибрати його перед встановленням сонячних панелей.

Хоча новий дах ніколи не є чимось, що ми з радістю купуємо, ваше майбутнє буде вам вдячне. Якщо вам потрібен новий дах або ремонт даху, сонячні панелі доведеться знімати та встановлювати заново. Це повинно коштувати менше, ніж сама установка, але краще уникати цього, якщо це можливо.

Чи будуть ваші панелі захищені в сувору погоду?

Так, ваші сонячні панелі будуть захищені в найсуворішу погоду. Сонячні системи будуть спроектовані та встановлені таким чином, щоб протистояти вітрам, виходячи з ваших місцевих вимог до вітрового навантаження. Більшість систем розраховані на вітер швидкістю 90-120 миль/год.

Ваша сонячна система повинна бути встановлена відповідно до місцевих будівельних норм, які базуються на місцевих погодних умовах. Ці коди будуть диктувати певну швидкість вітру, яку повинні витримувати сонячні системи

Співпраця з авторитетною, досвідченою компанією, що займається встановленням сонячних панелей, забезпечить вам якісну систему, яка працюватиме роками і навіть десятиліттями. Ви будете впевнені, що отримаєте сонячну систему, яка працює належним чином і безпечно та генерує безкоштовну електроенергію протягом 30 років.

Як встановити сонячні панелі на даху будинку та підключити їх

Сонячна енергія швидко зарекомендувала себе як квінтесенція сучасного способу виробництва електроенергії. Це екологічно чиста, відновлювана енергія, яка може зменшити (або навіть скасувати) ваші щомісячні рахунки за електроенергію.

Встановлення власного набору сонячних панелей на даху замість того, щоб платити за професійну установку, має безліч переваг і вигод.

Але як це зробити??

Що ж, ви в правильному місці.

У цьому посібнику ми розповімо вам про всі переваги встановлення сонячних панелей на даху та про те, як ви можете зробити це самостійно!

Чому варто встановлювати сонячні панелі на даху

довго, служать, дахові, сонячні

Встановлення власних сонячних панелей має багато переваг. Щоб полегшити їх засвоєння, ми розбили ключові моменти нижче, щоб ви могли ознайомитися з ними.

Сонячні панелі. це відновлюване джерело зеленої енергії

За останні два десятиліття шкода, спричинена зміною клімату, стає все більш очевидною. Життя на нашій планеті в небезпеці, і ми всі відчуваємо тиск, щоб змінити свої звички і жити більш екологічно.

Виробництво власної чистої, відновлюваної енергії від сонця. чудовий спосіб зробити це, і це саме те, що забезпечують сонячні панелі!

Якщо ви шукаєте більш екологічний спосіб життя, сонячна енергія. це фантастичне місце для початку.

Сонячні панелі можуть допомогти вам заощадити гроші

Екологічне життя. це не лише порятунок планети. Ви також можете зберегти більше зелені у своєму гаманці.

Виробництво власної енергії означає меншу (або нульову) залежність від електромережі. Ви можете зменшити свої рахунки за електроенергію або взагалі відмовитися від них. Початкові інвестиції можуть бути значними, але з часом ви неодмінно почнете бачити фінансові вигоди.

В умовах скорочення світових запасів викопного палива та непередбачуваної геополітичної ситуації, не кажучи вже про стихійні лиха, що посилюються зміною клімату, ціна на електроенергію з мережі, швидше за все, буде продовжувати зростати.

У той же час, застаріла енергетична інфраструктура зробила мережу менш надійною, ніж будь-коли.

Зважаючи на стрімке скорочення та вдосконалення технологій сонячної енергетики, ніколи не було кращого часу, щоб зануритися в цю справу.

Сонячні панелі легко встановлюються

Встановлення власних сонячних панелей на даху може здатися масштабним заходом, але насправді це не так.

Ви цілком можете зробити це самостійно!

Нижче ми крок за кроком розповімо вам, як встановити сонячну батарею своїми руками. Ремонт будинку не повинен бути стресовим або надмірним, і встановлення сонячних панелей не є таким.

Сонячні панелі не потребують особливого обслуговування

Сонячні панелі не тільки легко встановлюються, але й майже не потребують обслуговування. Після встановлення панелей на даху ви можете просто забути про них. Сонячні енергетичні системи не потребують дозаправки і. якщо вони придбані у надійного виробника. є дуже довговічними. Жорстка сонячна панель від EcoFlow має сертифікат захисту від атмосферних впливів IP68, що робить її повністю водонепроникною! Ці панелі спроектовані так, щоб служити з мінімальним втручанням. Можливо, вам доведеться чистити їх один або два рази на рік, але дощ, як правило, подбає про це.

Що потрібно врахувати перед встановленням сонячних панелей на даху

Тепер, коли ви знаєте, чому сонячні панелі. це така гарна ідея, ми впевнені, що ви прагнете придбати свої власні.

Не поспішайте бігти до магазину (або ноутбука). є кілька ключових міркувань, які слід врахувати в першу чергу.

Ви не хочете інвестувати в технологію, яка не відповідає вашим потребам у виробництві електроенергії, або встановлювати неправильне обладнання.

Перед тим, як перейти на сонячну енергію, уважно розгляньте наступні фактори.

Ваше місцезнаходження

Місцезнаходження. це не лише кількість сонячного світла, яке ви отримуєте щодня. Пікові години сонячного сяйва мають вплив, але сонячні панелі можуть отримувати енергію навіть в умовах недостатньої освітленості. Вам не обов’язково жити в пустелі, щоб ваша сонячна панель генерувала достатню кількість енергії.

Однак, якщо ваш дах знаходиться в тіні, ви не отримаєте таких же переваг, як сонячна панель, яка отримує прямі сонячні промені.

Проведіть дослідження щодо того, скільки сонячного світла в середньому отримує ваша місцевість, і врахуйте такі фактори, як тінь. Варто знати, наскільки вартісними будуть ваші інвестиції, перш ніж їх здійснювати.

Скільки енергії використовує ваш будинок?

Численні фактори впливають на те, скільки енергії споживає ваш будинок. Кількість людей у вашому домі, кількість пристроїв, що працюють одночасно, та розмір вашого будинку. все це впливає на споживання енергії. Перш ніж купувати сонячні панелі та сонячну електросистему, обов’язково проаналізуйте, скільки електроенергії споживає ваш будинок, особливо враховуючи потужність основних пристроїв та приладів.

Математичні розрахунки дадуть вам більш чітке уявлення про те, наскільки вигідним для вас буде перехід на сонячну енергію!

Стан вашого даху

Сонячні панелі зазвичай не пошкоджують дах, але вони створюють додаткове навантаження на існуючу конструкцію. Це пов’язано з тим, що вони зазвичай монтуються за допомогою гачків для панелей або подібних пристроїв.

Якщо ваш дах не оглядався кілька років або має ознаки деградації (гниль, деревоточці, іржа тощо), можливо, зараз не найкращий час для інвестування в сонячні панелі, встановлені на даху.

Останнє, що ви хочете. це витратити гроші на набір сонячних панелей, а потім виявити, що ваш дах не може їх витримати.

Крім того, портативні сонячні панелі також є більш ніж життєздатним варіантом. Ви можете встановити їх у себе на задньому дворі. і взяти з собою куди завгодно.

Бренд, у якого ви купуєте

І останнє, але, мабуть, найголовніше, вам потрібно розглянути, якого виробника придбати сонячні панелі та сонячну енергетичну систему, яка перетворює та зберігає електроенергію.

Не всі бренди (або сонячні панелі) створені рівними. і репутація має значення!

Ви завжди повинні прочитати інформацію про бренд, в який ви інвестуєте, перш ніж продовжувати оформлення замовлення. Вам може здатися, що ви знайшли вигідну пропозицію, але якщо ви купуєте неякісну технологію, її, швидше за все, доведеться замінити набагато раніше, ніж вам хотілося б.

Як встановити та підключити сонячні панелі на даху. крок за кроком

Тепер давайте перейдемо до найдрібніших деталей: встановлення!

Коли справа доходить до установки, жорсткі сонячні панелі дещо схожі між брендами. Але є деякі унікальні відмінності.

Цей покроковий посібник є узагальненим підходом, але він все одно повинен застосовуватися до вашої установки.

Це не так складно, як ви можете подумати, тож давайте вже почнемо.

Прикріпіть кріплення сонячних панелей

Після того, як ви безпечно підніметеся на дах, перше, що вам потрібно буде зробити, це закріпити кріплення сонячних панелей. Кріплення. це те, до чого будуть кріпитися і “висіти” ваші панелі, тому ви повинні переконатися, що вони повністю стабільні.

Також подумайте, як ви збираєтеся максимізувати вплив сонячного світла протягом дня. Прикріпіть кріплення до сторони, яка отримує найбільше денного світла під кутом 18-36 градусів.

Закріпіть сонячні панелі на місці

Після того, як кріплення надійно закріплені, настав час встановити самі панелі.

EcoFlow пропонує як жорсткі, так і гнучкі сонячні панелі, щоб задовольнити ваші потреби в установці на даху. Незалежно від того, наскільки похилим або незвичайним може бути ваш дах, у вас не повинно виникнути жодних труднощів з установкою панелей на місце.

Просто переконайтеся, що всі гайки та болти щільно закручені, закріплюючи панель на кріпленні. Це допоможе гарантувати, що вони залишаться саме там, де ви їх встановили, незалежно від погоди.

Підключіть сонячні панелі до інвертора або портативної електростанції

Далі йде електропроводка. Ця частина може здатися вам найбільш складною, але насправді це відносно простий процес. У більшості випадків використовуються кабельні роз’єми MC4, оскільки вони сумісні з усіма видами сонячних панелей. Ви повинні робити це тільки тоді, коли домогосподарство повністю відключено від електромережі, інакше ви ризикуєте уразити електричним струмом себе, а не панелі.

Встановіть сонячний інвертор або використовуйте портативну електростанцію

Інвертор перетворює сонячне світло, яке поглинають ваші панелі, в електричну енергію, яку ви можете використовувати та зберігати. Переносні електростанції та сонячні генератори EcoFlow мають вбудований інвертор, а також все інше, що потрібно для справжньої сонячної електростанції plug-and-play.

Зазвичай інвертор слід встановлювати біля головного електричного щита, в ідеалі. в прохолодному місці.

Якщо ви вирішили встановити сонячний інвертор на відкритому повітрі, переконайтеся, що на нього не потрапляє пряме сонце.

Підключіть інвертор до споживчого блоку

Нарешті, вам потрібно підключити інвертор до споживчого блоку (плата запобіжників). Вам також потрібно буде підключити сонячні батареї до споживчого блоку, щоб зберігати вироблену електроенергію.

Цей крок не потрібен з портативними електростанціями та сонячними генераторами EcoFlow, які є універсальними рішеннями для сонячних електростанцій.

Лічильник генерації, встановлений поруч, покаже вам, скільки енергії виробляють ваші сонячні панелі.

З багатьма продуктами EcoFlow ви можете отримати доступ до цієї інформації та багато іншого за допомогою додатку EcoFlow на вашому смартфоні.

Вітаємо, ви завершили свою першу установку!

ПРИМІТКА: Ваші сонячні панелі завжди повинні постачатися зі спеціальним посібником з монтажу для вашої системи. Наш посібник є універсальним для багатьох сонячних панелей, тому обов’язково посилайтеся на нього як на посібник високого рівня поряд з інструкцією до вашого продукту.

Чи потрібен дозвіл на встановлення сонячних панелей на даху??

У більшості випадків, ні, вам не потрібно подавати заявку на отримання дозволу на встановлення сонячних панелей на даху. Зазвичай це вважається дозволеною забудовою і не повинно впливати на сусідів будь-яким значущим чином.

Зрештою, ви не розширюєте свою власність. Ви просто додаєте до того, що вже є.

Однак, деякі винятки можуть застосовуватися залежно від вашого місцезнаходження та місцевих правил. Особливо, якщо порушуються наступні критерії:

 • Панелі піднімаються вище 8 дюймів (200 мм) від даху
 • Ваш будинок є пам’яткою архітектури або історичною будівлею
 • Ви живете поруч із пам’яткою архітектури або історичною будівлею

Ознайомтеся з місцевими та національними рекомендаціями щодо конкретної інформації, яка стосується вашого будинку, але здебільшого, ви маєте бути готовими до роботи!

Якщо вам з якихось причин відмовили в дозволі на будівництво сонячної електростанції на даху, не хвилюйтеся, це не кінець вашої сонячної подорожі. EcoFlow пропонує ряд портативних сонячних панелей, які можна використовувати з портативними електростанціями (такими як DELTA Pro) для отримання енергії незалежно від того, де ви знаходитесь. і вам не потрібно ні в кого питати дозволу!

Висновок

Встановлення сонячних панелей на даху може здатися величезною справою, але вона може виявитися дуже корисною.

Ви не тільки отримуєте енергетичну незалежність, але й робите свій внесок у захист навколишнього середовища та заощаджуєте гроші на рахунках за комунальні послуги в довгостроковій перспективі.

Подумайте про придбання власних сонячних панелей вже сьогодні і переконайтеся самі, чому так багато людей і підприємств переходять на сонячну енергію.

EcoFlow. компанія, що займається рішеннями для портативної енергетики та відновлюваної енергетики. З моменту свого заснування у 2017 році компанія EcoFlow забезпечує спокійну енергією клієнтів на більш ніж 85 ринках завдяки лінійкам портативних електростанцій DELTA та RIVER, а також екологічно чистим аксесуарам.

Залишити відповідь