Як чистити сонячні ліхтарі та сонячні панелі. Чисті хмарні сонячні ліхтарі

Як почистити сонячні панелі сонячних ліхтарів?

чистити, сонячні, ліхтарі, панелі

Сонячні ліхтарі піддаються впливу навколишнього середовища і потребують регулярного технічного обслуговування, щоб вони продовжували працювати якнайкраще. Сонячні ліхтарі забруднюються в результаті перебування на вулиці, і з часом накопичують сміття, яке зменшує здатність сонячних ліхтарів отримувати достатню кількість сонячного світла. Сонячні ліхтарі, такі як сонячні ліхтарі, які потребують технічного обслуговування, можуть мати обмежену / тьмяну світлову віддачу вночі, скорочені періоди нічного освітлення або можуть просто не виробляти світла взагалі. Якщо це так, то зазвичай можна вирішити ці проблеми за допомогою невеликої кількості технічного обслуговування та нашого посібника з очищення сонячних ліхтарів, який повинен забезпечити безперебійну роботу ваших сонячних ліхтарів. Регулярне технічне обслуговування може бути корисним для продовження терміну служби сонячних ліхтарів і скорочення часу, необхідного для їх заміни.

Є три основні частини, які потребують обслуговування:

 • Сонячні панелі: Сонячні панелі можуть засмічуватися через накопичення бруду на поверхні, а пластик, що покриває панелі, може помутніти. Їх слід перевіряти приблизно раз на місяць, щоб переконатися, що панелі отримують якомога більше світла протягом дня.
 • Батарейки: Батареї іноді можуть окислюватися в результаті накопичення вологи всередині сонячних ліхтарів. Батареї слід перевіряти раз на три місяці, але краще перевіряти частіше, якщо ви встановлюєте їх у вологому кліматі з великою кількістю опадів.
 • Світлова кришка: Сонячні ліхтарі також включають пластик або скло, яке захищає ліхтарі всередині від зовнішнього середовища. З часом вони також стають каламутними, зменшуючи кількість світла, яке може бути вироблене вночі. За потреби переконайтеся, що кришка ліхтаря чиста, і що вона забезпечує достатньо світла для задоволення ваших потреб в освітленні.

Як правило, для обслуговування потрібно кілька основних інструментів і менше 20 хвилин на один ліхтар. Кілька паперових рушників або ганчірок, хрестоподібна викрутка та м’яка щітка. все, що потрібно для того, щоб підтримувати ваші сонячні панелі в найкращому стані. Також корисно мати під рукою інструкцію до сонячних ліхтарів, яка допоможе розібрати та зібрати сонячні ліхтарі.

Очищення сонячної панелі

Сонячна панель знаходиться у верхній частині сонячного ліхтаря і використовується для збору сонячної енергії для зберігання в акумуляторі сонячного ліхтаря для нічного освітлення. З часом захисний пластик на верхній частині сонячної панелі стає каламутним, обмежуючи кількість енергії, яку можна зібрати, і обмежуючи кількість нічного освітлення. Якщо ви не будете регулярно чистити сонячні панелі, сонячні ліхтарі можуть повністю перестати працювати. Однак це не означає, що вони несправні, просто сонячні панелі можуть потребувати очищення.

Очищення сонячної панелі відбувається швидко і легко. Змахніть будь-яке вільне сміття вологим паперовим рушником, а потім обережно протріть поверхню панелі, щоб видалити будь-яке помутніння. Нанесіть невелику кількість мила на поверхню сонячної панелі і протріть її вологою ганчіркою, щоб видалити помутніння. Після закінчення роботи видаліть залишки мила злегка вологою чистою ганчіркою.

Очищення акумуляторів

Сонячні ліхтарі, як і багато інших електронних пристроїв, можуть вийти з ладу, якщо потрапити у вологе середовище. Ось чому багато електронних приладів рекомендується зберігати в сухому прохолодному місці, коли вони не використовуються. Волога може накопичуватися всередині електроніки, якщо її залишити у вологому середовищі або в результаті сильного дощу, викликаючи корозію проводів або батарейок. Хоча сонячні ліхтарі розроблені таким чином, щоб бути стійкими до погодних умов, волога від дощу може накопичуватися всередині корпусу сонячного ліхтаря. Як наслідок, перевірка батареї всередині сонячного ліхтаря необхідна для того, щоб переконатися, що сонячний ліхтар продовжуватиме працювати.

Корозію акумулятора можна визначити за білим порошком, який накопичується на поверхні металу. Якщо ви помітили це на своєму акумуляторі, вийміть його з корпусу та почистіть м’якою щіткою. Білий порошок повинен досить легко відходити. Якщо є корозія, яку складніше видалити, використання дрібнозернистого наждачного паперу може допомогти видалити її. Також важливо почистити корпус акумулятора всередині сонячного світла, використовуючи ту саму процедуру. Перед заміною батареї всередині сонячного ліхтаря переконайтеся, що корпус сухий, щоб запобігти подальшій корозії.

Очищення кришки світла

Більшість сонячних ліхтарів мають скляну або пластикову кришку, яка захищає світлодіодні ліхтарі від навколишнього середовища. З часом сміття або бруд можуть накопичуватися як на поверхні, так і всередині через перебування на відкритому повітрі. Світильники, розміщені в кліматі з великою кількістю дощів або гроз, швидше за все, потребуватимуть більшого обслуговування, ніж ті, що розміщені в більш сухому кліматі. Цей пластик або скло можна чистити так само, як і кришку сонячної панелі, паперовим рушником або тканиною, м’яко протираючи будь-які забруднення.

Заключні кроки

Після того, як всі світлові компоненти були очищені, важливо також переконатися, що вони висохли, перш ніж збирати їх знову. Волога, яка потрапила в сонячні ліхтарі, спричинить проблеми та потребуватиме подальшого обслуговування. Використовуйте інструкцію, щоб переконатися, що всі частини зібрані правильно.

Додаткові кроки для мінімізації технічного обслуговування

Є кілька речей, які можна зробити з сонячними ліхтарями, які допоможуть мінімізувати обсяг технічного обслуговування, необхідного для ваших сонячних ліхтарів.

 • Якщо сонячне світло все ще не працює після видалення корозії з акумулятора та корпусу акумулятора, необхідно буде замінити акумулятор. Віднесіть батарею в будівельний магазин і придбайте заміну, оскільки зазвичай сонячні батареї потрібно замінювати кожні два роки в результаті багаторазового використання.
 • Купуючи нові сонячні ліхтарі, ви можете нанести прозорий лак або прозорий лак для нігтів на поверхню захисного пластику, що покриває сонячну панель. Обов’язково обклейте кришку малярським скотчем, щоб запобігти забрудненню інших ділянок. Це допоможе захистити покриття від пошкодження ультрафіолетовими променями сонця та продовжити термін служби ваших сонячних панелей. Іншим потенційним інструментом для цього є прозора захисна плівка для фарби марки 3M, яку можна придбати в Інтернеті безпосередньо у 3M.
 • Після сильних злив найкраще переконатися, що вода не накопичилася всередині ваших сонячних ліхтарів. Чим довша затримка між періодами технічного обслуговування, тим більша ймовірність того, що ваші сонячні ліхтарі можуть пошкодитися. Регулярне технічне обслуговування гарантує, що ваші сонячні ліхтарі прослужать довго, і що вони будуть працювати на оптимальному рівні.

Наш посібник покупця сонячних ліхтарів демонструє найкращі сонячні ліхтарі для садового, домашнього та комерційного освітлення. Ми визначаємо світильники, які розраховані на тривалий термін служби, і надаємо рекомендації для задоволення конкретних потреб в освітленні. Перегляньте наш посібник покупця, щоб дізнатися більше про особливості сонячного освітлення.

Спарк. пристрасний прихильник майбутнього сталої енергетики. Завдяки своєму досвіду в галузі зеленої енергетики, він зміг допомогти людям заощадити гроші та жити більш стійко завдяки сонячній енергії. Письменницька діяльність також допомагає інформувати інших про переваги екологічно чистого життя та відновлюваних ресурсів. Він любить економити гроші всюди, де тільки може, а також допомагає людям робити те ж саме.

Як чистити сонячні ліхтарі?. Поради Підказки

чистити, сонячні, ліхтарі, панелі

Більшість людей вирішують встановити зовнішні сонячні ліхтарі, які будуть освітлювати їхні сади, подвір’я, зону басейну або доріжки, тому необхідно знати, як правильно їх обслуговувати і постійно тримати в чистоті.

Вони піддаються впливу різних погодних умов, від сонця до дощу, бурі та снігу, тому їх потрібно регулярно перевіряти, щоб переконатися, що вони будуть працювати як очікується, з повною потужністю.

Справа в тому, що сонячні ліхтарі, які розміщені на вулиці, через деякий час стануть брудними, і цей бруд зменшить їхню здатність генерувати сонячну енергію в електрику. Через це вони точно будуть менш ефективними. Щоб цього не сталося, ось детальний посібник про те, як правильно чистити сонячні ліхтарі.

Посібник з очищення сонячного світла

Зазвичай є три частини сонячних ліхтарів, які потрібно чистити. Найважливішою з них є сонячна панель, яка визначає, скільки сонячного світла буде перетворено в корисну енергію. Якщо на панелі занадто багато бруду або пластик, який її покриває, помутніє, то це, безумовно, правильний час для регулярного обслуговування.

Є батарея, яка може піддаватися окисленню через вологу, що залишається на сонячних ліхтарях, і кришка світла, як третя частина, також потребує певної уваги. Враховуючи, що ця деталь зазвичай виготовляється з пластику або скла, вона також може забруднитися або забарвитися через деякий час, тому вона не буде випромінювати стільки світла, скільки може насправді.

Отже, ось кроки, які ви можете зробити, щоб переконатися, що кожна частина є надзвичайно чистою і готовою до того, щоб забезпечити те, що вона повинна забезпечити.

Очищення сонячної панелі

Сонячні ліхтарі майже завжди розташовуються зверху сонячних ліхтарів, оскільки це найбільш відкрите місце. Їх потрібно розмістити таким чином, щоб вони могли акумулювати все сонячне світло, а потім перетворити його на енергію, яку ми можемо використовувати.

З огляду на те, що сонячні панелі є надчутливими, вони покриті пластиковою частиною, яка може захистити їх, але в той же час дозволяє їм виконувати свою роботу. Але цей пластик може забруднитися і помутніти через те, що світло розміщене зовні, і знизити коефіцієнт корисної дії цього конкретного сонячного світла.

Для того, щоб правильно очистити сонячну панель, вам потрібно зчистити бруд, що знаходиться на ній, паперовим рушником або ганчіркою, а потім ретельно протерти її. Якщо ви помітили плями або помутніння, які просто не зникають, ви можете скористатися невеликою кількістю мила для посуду та води, але обов’язково обережно потріть їх. І не забудьте видалити залишки мила чистою і сухою ганчіркою.

Очищення акумулятора

чистити, сонячні, ліхтарі, панелі

Так, сонячні ліхтарі розроблені таким чином, що дозволяють їм бути стійкими до будь-яких погодних умов і добре працювати, незважаючи на сніг, дощ, шторм або екстремальну спеку. Але, якщо вони знаходяться в дуже вологому середовищі або піддаються впливу сильного дощу, може статися так, що дроти або батарея всередині почнуть піддаватися корозії. Це через вологу, накопичену всередині корпусу сонячної батареї.

Час від часу потрібно перевіряти батарею на наявність слідів білого порошку. Це корозія, і її потрібно негайно зчистити. Він повинен легко зніматися, але якщо цього не відбувається, скористайтеся дрібнозернистим наждачним папером.

Не забудьте також почистити корпус акумулятора і перевірити, чи він сухий. Перед заміною акумулятора його потрібно повністю висушити, щоб забезпечити безпечну та вільну від корозії зону.

Очищення світлової кришки

Кожен сонячний ліхтар має скляний або пластиковий ковпак, який служить захистом для світлодіода. Оскільки ця частина знаходиться в оточенні природи і також піддається впливу різних погодних умов, через деякий час на її поверхні або всередині ковпака з’являється сміття або бруд.

Через це випромінювання світла буде слабшим, тому його потрібно час від часу чистити за допомогою м’якої губки та води. Якщо потрібно, ви також можете використовувати мило для посуду, так само, як і при чищенні сонячної панелі.

Залежно від клімату місцевості, в якій ви живете, вам доведеться робити це частіше або рідше. Якщо, наприклад, ви живете в місці, яке оточене піском або в якому багато дощових днів, вам слід чистити ліхтарі щонайменше раз на місяць.

Як часто слід чистити сонячні ліхтарі?

чистити, сонячні, ліхтарі, панелі

Суворих правил у цьому питанні не існує, але, зважаючи на те, що ці ліхтарі розміщені просто неба, і вони піддаються впливу будь-якої погоди, було б добре визначити якийсь регулярний графік їхнього прибирання.

Сонячні панелі слід перевіряти та обслуговувати досить часто, наприклад, раз на місяць, щоб переконатися, що вони працюють належним чином. Батарейки не такі вибагливі, тому їх можна піддавати очищенню раз на три місяці, а плафони знаходяться десь посередині в цьому питанні.

Слід стежити за їхнім станом і проводити роботи тоді, коли це потрібно. В середньому це буде раз на два місяці.

Скільки часу займає очищення сонячних батарей?

Ті, хто регулярно займається такою роботою, кажуть, що для повного очищення одного ліхтаря потрібно близько 20 хвилин. Але потрібно мати на увазі, що для того, щоб досягти такої швидкості, вам знадобиться певна практика і час. Крім того, вам буде приємно дізнатися, що вам знадобляться лише деякі основні інструменти, такі як викрутка, м’яка щітка та паперовий рушник.

Але сонячні ліхтарі можуть бути дуже різними за дизайном та конструкцією, тому переконайтеся, що у вас є інструкція про те, як розібрати та зібрати його без помилок.

Чому це важливо?

Підіб’ємо підсумки. Для вас дуже важливо очищати кожну частину вашого зовнішнього сонячного ліхтаря з кількох причин. Перш за все, ви хочете, щоб ваша сонячна панель накопичувала та генерувала якомога більше сонячного світла в електрику. Якщо він брудний, він не зможе зробити це з повною потужністю.

По-друге, ви хочете, щоб ваше світло світило якомога яскравіше. Для того, щоб переконатися, що він виконує свою роботу, ви повинні зробити кришку світла чистою та нехмарною. І третє. це акумулятор. Ви повинні захистити її від корозії, щоб вона мала довгий термін служби. Тож переконайтеся, що ця частина теж завжди чиста, а головне, суха.

Висновок

Насправді не так вже й складно підтримувати вашу сонячну батарею у робочому стані та чистоті. Це не займе багато часу, і вам не знадобляться додаткові інструменти, щоб зробити це правильно.

Не лінуйтеся, це заощадить вам багато грошей, якщо ви будете робити це час від часу, і забезпечить вам гарне та яскраве освітлення на вашому подвір’ї. Просто майте на увазі, що середній термін служби батареї становить два роки, тому вам доведеться замінити її, ймовірно, після закінчення цього періоду часу.

Крім того, щоб добре захистити сонячну панель, ви можете нанести прозорий лак для нігтів поверх пластику, який її покриває. Це захистить цю частину від ультрафіолету.

Як почистити пожовклі пластикові сонячні ліхтарі?

Якщо ваші сонячні ліхтарі деякий час були на вулиці, то ви могли помітити, що їх пластикові компоненти вже не такі незаймані, як були. Насправді вони можуть бути жовтуватого кольору, що робить їх візуально непривабливими.

Я з’ясував, що це пов’язано з процесом, який називається окисленням, який є загальним для пластику, що піддається впливу таких елементів, як мої пластикові садові сонячні ліхтарі. Я також з’ясував, що вони не тільки не виглядають привабливо, але й можуть порушити структурну цілісність ліхтарів, значно скорочуючи їхній термін служби.

На щастя, відновити їхню колишню красу простіше простого. Перевірте, як очистити пожовклі пластикові сонячні ліхтарі в підручнику нижче.

Що вам знадобиться

чистити, сонячні, ліхтарі, панелі

Перш ніж приступити до процесу видалення жовтих плям, давайте спочатку перерахуємо речі, які нам знадобляться для цієї інструкції.

 • Тканина (2 шт)
 • Губка
 • Мило для посуду (кілька крапель)
 • Звичайний 3% перекис водню (1 галон)
 • Кисневий підсилювач для прання (1/4 чайної ложки)
 • Миска з водою
 • Інший посуд для перекису або такий самий посуд без води
 • Гумові рукавички (1 пара)
 • Ультрафіолетове або сонячне світло
 • Паперові рушники
 • Поліетиленова плівка (необов’язково)
 • Стрічка (необов’язково)

Тепер, коли ми це зрозуміли, давайте перейдемо до самого підручника.

Відновлення пожовклих пластикових сонячних ліхтарів

чистити, сонячні, ліхтарі, панелі

Частина 1: Очищення поверхні ваших ліхтарів

Перш ніж видалити плями, нам спочатку потрібно очистити сонячні ліхтарі від бруду та сміття, що накопичилися.

 • Протріть його сухою ганчіркою. Видаліть будь-який пил або сміття м’якою, але сухою тканиною.
 • Занурте губку в мильну воду і знову протріть пластик. Переконайтеся, що перед цим ви відіжмете більшу частину води, щоб уникнути потрапляння води всередину ліхтарів.
 • Повторіть процес очищення. Промийте губку і повторіть вищевказаний крок.
 • Витріть його насухо сухою ганчіркою. Ви також можете залишити його висихати на повітрі або, якщо ви поспішаєте, використовувати іншу суху м’яку тканину, щоб витерти його насухо.

Очищення ліхтарів перед видаленням плям гарантує відсутність дрібного сміття або пилу, які можуть пошкодити поверхню ваших сонячних ліхтарів.

Частина 2: Видалення жовтих плям

чистити, сонячні, ліхтарі, панелі

Після того, як поверхня ваших ліхтарів буде чистою, ви можете перейти до видалення жовтих плям на ваших ліхтарях.

 • Спочатку безпека. Вживайте необхідних заходів безпеки та одягайте гумові рукавички перед тим, як працювати з будь-якими предметами. Це робиться для того, щоб перекис не подразнював шкіру і не викликав алергічної реакції. Зрештою, це все ще хімічна речовина.
 • Наповніть миску перекисом водню. Після того, як ви вжили необхідних заходів безпеки, тепер ви можете вилити перекис водню на свою миску.
 • Додайте ¼ чайної ложки вашого оксигенованого підсилювача прання на галон перекису. Переконайтеся, що ви дотримуєтесь цього співвідношення, оскільки можуть виникнути негативні хімічні реакції, якщо співвідношення не буде вимкнено.
 • Змочіть паперовий рушник розчином. Намочіть достатньо паперових рушників, щоб покрити ділянку, яку ви хочете відновити. Переконайтеся, що паперові рушники віджаті від надлишків розчину.
 • Розрівняйте паперові рушники і притисніть їх до поверхні. Рушники повинні прилипати самостійно, але ви можете використовувати поліетиленову плівку і приклеїти її на місце, якщо цього не відбувається.
 • Тримайте його замоченим протягом декількох годин під УФ-світлом / сонячним світлом. Залежно від того, наскільки забруднені ваші пластикові ліхтарі, час замочування буде змінюватися. В середньому це займає від 2 до 6 годин, а сам розчин придатний до використання до 4 днів, перш ніж його потрібно буде замінити. Ультрафіолетове або сонячне світло може допомогти прискорити процес відбілювання.
 • Вийміть і промийте, як тільки він досягне бажаного результату. Обов’язково видаліть залишки засобу для чищення на ваших ліхтарях, ретельно промивши або протерши їх вологою ганчіркою або губкою. Якщо цього недостатньо, ви можете промити його мильною водою. Будьте обережні, щоб вода не потрапила всередину, оскільки це може призвести до електричних проблем.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про сонячне світло, у нас є список сонячних дискових ліхтарів для довідки. Крім того, ознайомтеся з найвищим рейтингом сонячних док-вогнів, якщо вам подобається.

Висновок

Вам сподобався цей підручник? Очищення пожовклих пластикових сонячних ліхтарів є важливою частиною його обслуговування, і оскільки я хочу, щоб мій власний набір ліхтарів прослужив довго, я переконуюсь, що не відстаю від його очищення, щоб уникнути надмірної оксигенації ще раз.

А як щодо вас? Ви пробували це? Чи було це ефективно? Повідомте мені про результати в розділі Коментарі та думки власників, і якщо це було ефективно, будь ласка, не соромтеся ділитися знаннями з вашою родиною та друзями.

Датчики сонячного світла: 5 речей, про які не говорять експерти

Сонячний датчик освітленості

Коли справа доходить до сонячних ліхтарів, є багато інформації але завжди є маленькі факти і “поради ніндзя”, які, здається, не передаються так часто, як вони повинні. Хоча я думаю, що ви, ймовірно, могли б пошукати в Інтернеті та посібниках з усунення несправностей і знайти ці ласі шматочки інформації, я знаю, що буде набагато корисніше зібрати її в одному місці.

Якщо ви зацікавлені в придбанні сонячного освітлення, у мене є кілька статей на цьому сайті, які охоплюють широкий спектр тем, але ось кілька маленьких самородків інформації, які можуть бути корисними, якщо ви вже зробили покупку!

Чи можна чистити сонячні датчики світла?

Загалом, очищення датчиків на ваших сонячних ліхтарях. це чудова ідея, яку слід робити досить регулярно. Очищення датчиків сонячного світла від бруду і жиру кожні 3 місяці дозволить максимізувати їх ефективність. Таким чином, вони матимуть набагато довший термін служби в цілому.

Сонячні датчики світла сидять всередині твердої зовнішньої оболонки. Виробники, які їх виготовляють, зазвичай використовують прозорий пластик або скло, які чудово захищають компоненти всередині, навіть коли ви ретельно очищаєте датчик.

Слід уникати занадто сильного скрабування датчиків сонячного світла, незважаючи на тверду зовнішню оболонку. Застосування занадто сильного тиску призведе до пошкодження датчиків сонячного світла та спричинить більше проблем.

Отже, під час чищення сонячних датчиків світла використовуйте м’які засоби для чищення, такі як:

Ви можете почати з використання вологої тканини, щоб витерти будь-який вільний бруд на датчику сонячного світла. Потім ви можете очистити більш стійкі плями за допомогою мила для миття посуду та губки для м’якого скрабування.

У більш складних випадках ви можете використовувати наждачний папір, щоб акуратно відшліфувати весь бруд і бруд, що застряг на поверхні ваших датчиків сонячного світла. Однак, ви повинні робити це дуже обережно, щоб не пошкодити ці датчики.

У більшості випадків 3-місячного інтервалу достатньо, щоб підтримувати датчики сонячного світла чистими та ефективно працювати. Проте є деякі випадки, коли це потрібно робити частіше.

Наприклад, сонячні ліхтарі під гілками дерев часто закриваються листям, дрібними гілками та соком дерев. Як наслідок, вам доведеться частіше чистити датчики на цих ліхтарях.

Сонце закрите хмарами

Чи потрібне пряме сонячне світло датчикам сонячної активності?

Ні, для роботи сонячних датчиків не потрібне пряме сонячне світло. Натомість такі датчики покладаються лише на навколишнє світло.

Наприклад, у сутінках датчик зрозуміє, що темніє, і ввімкне ваші сонячні ліхтарі, коли навколишнього світла буде мало, і зрозуміє, що вже темніє. Ось чому, якщо накрити датчик пальцем, сонячне світло увімкнеться незалежно від часу доби.

З іншого боку, яскраве навколишнє світло вдень змусить датчик вимкнути сонячне світло.

Чи виявлять датчики сонячного світла штучне світло?

Загалом, сонячні датчики світла виявляють штучне світло і навіть можуть заряджати батарею ліхтаря. Однак, оскільки люмени, що забезпечуються штучним світлом, набагато нижчі, ніж природне сонячне світло, ваші сонячні ліхтарі заряджатимуться набагато повільніше, а лампочки, ймовірно, не будуть горіти так само яскраво.

Ось чому розміщення ваших сонячних ліхтарів є досить важливим. Ці ліхтарі не слід розміщувати занадто близько до джерел штучного світла, які можуть вплинути на їхню нормальну роботу.

Наприклад, люди зазвичай розміщують сонячні ліхтарі у своєму саду, де немає звичайного освітлення. Однак розміщення їх під вуличним ліхтарем або занадто близько до зовнішнього освітлення вашого домогосподарства не дозволить їм увімкнутися, навіть коли на вулиці стемніє.

Причина цього досить проста: датчики сонячного світла думають, що зараз день, тому що вони вловлюють штучне освітлення.

Залишити відповідь