Інформація та ціни на сонячні системи потужністю 5 кВт. Сонячна система на 5000 кВт-год

кВт Інформація про сонячну систему та ціни

Сонячна енергетична система потужністю 5 кВт. це розмір, який повинен легко компенсувати споживання електроенергії типовим австралійським будинком.

Однак більшість австралійців, які встановлюють сонячну енергію в наші дні, як правило, встановлюють системи потужністю понад 5 кВт, оскільки це забезпечує краще співвідношення ціни та якості. 6.Системи потужністю 6 кВт зараз вважаються початковим рівнем, а 10 кВт сонячної енергії є кращими, якщо ви можете їх встановити (навіть більше, якщо ви розглядаєте електромобіль).

Сонячні системи потужністю 5 кВт також є мінімальним розміром системи, який слід враховувати, якщо ви хочете додати батареї до своєї системи в майбутньому. знову ж таки, більшість тих, хто має намір встановити батареї, обирають більші системи.

Ось що вам потрібно знати про системи потужністю 5 кВт, включаючи інформацію про ціни.

Скільки сонячних панелей вам знадобиться для 5 кВт?

Щоб створити сонячну систему потужністю 5 кВт, вам потрібно 12 сонячних панелей, припускаючи, що ви використовуєте панелі потужністю 415 Вт. це фактично дасть вам 4.98 кВт.

Кожна панель буде приблизно 1.8 метрів х 1.1 метр, тож вам знадобиться щонайменше 23.7 м² площі даху.

Щоб дати вам уявлення про те, наскільки великі 23.7 м², ця картинка може допомогти:

Скільки електроенергії буде генерувати сонячна система потужністю 5 кВт?

Сонячна система потужністю 5 кВт буде генерувати приблизно 20 кВт-год на день, залежно від вашого місця розташування та ряду інших факторів. Середній будинок в Австралії використовує близько 16 кВт-год на день.

Зверніть увагу, що це не означає, що встановлення сонячної електростанції потужністю 5 кВт автоматично призведе до нульового рахунку за електроенергію, оскільки більшість домогосподарств використовують більшу частину електроенергії вночі, коли сонце не світить. я розповідаю про це більш детально тут.

Скільки грошей заощадить сонячна система потужністю 5 кВт?

Ви можете подумати: “Якщо система потужністю 5 кВт компенсує моє споживання енергії, то, звичайно, це знизить мої рахунки за електроенергію?”

На жаль, це не так просто! Сума, яку електроенергетичні компанії заплатять вам за вашу сонячну енергію (так званий “зелений тариф”), набагато нижча, ніж ціна, яку вони стягують з вас за купівлю тієї ж електроенергії з мережі! Крім того, в рахунку є й інші витрати, такі як плата за постачання, так звана плата за обслуговування. Однак, сонячна електростанція потужністю 5 кВт все ще є відмінною інвестицією.

Скажімо, ви отримуєте близько 8 центів за кВт/год за експортовану енергію (деякі роздрібні продавці пропонують більше, деякі менше) у порівнянні з 30 центів за кВт/год при купівлі електроенергії з електромережі. Ось 3 сценарії, які показують, як працює окупність системи потужністю 5 кВт:

1) Використовувати всю сонячну електроенергію за допомогою системи потужністю 5 кВт у вашому домі. Це малоймовірно, якщо у вас немає міні алюмінієвого заводу на задньому дворі. або ви керуєте невеликим бізнесом з дому.

Якби це було у вашій ситуації, ви б заощадили приблизно 2100 гривень за перший рік і близько 67 000 гривень за 20 років; беручи до уваги інфляцію на електроенергію в 5%. Це серйозні заощадження.

2) Експортуйте половину електроенергії: Ви заощадите близько 1400 за перший рік.

3) Експортувати всю електроенергію: Ви заощадите близько 700 гривень за перший рік з системою потужністю 5 кВт.

Ви можете побачити цифри на власні очі та змінити всі припущення, щоб побачити, як вони впливають на окупність, за допомогою мого калькулятора окупності сонячної енергії.

Скільки коштує сонячна електростанція потужністю 5 кВт?

Вартість сонячної системи потужністю 5 кВт компенсується субсидією в розмірі близько 1 980 євро від УНТ (так звана “сонячна знижка”), яка забирає значну частину авансової ціни. З урахуванням субсидії, очікуйте, що у 2023 році ви заплатите близько 4 500. 8 000 євро за якісну систему потужністю 5 кВт, залежно від обраних компонентів та підходу інсталятора до встановлення.

Як швидко окупиться сонячна електростанція потужністю 5 кВт?

Якщо ви не експортуєте всю енергію і припускаєте, що заплатили розумну ціну за сонячну систему потужністю 5 кВт, то термін окупності становить менше 5 років. тобто досить швидкий термін окупності.

Але ви можете отримати позитивний грошовий потік з першого дня, якщо отримаєте дешеве сонячне фінансування. Дуже легко профінансувати покупку таким чином, щоб ваша щомісячна економія енергії була більшою, ніж вартість виплати кредиту. Знову ж таки, мої сонячні калькулятори досить чітко показують, чи є інвестиція позитивним або негативним грошовим потоком; i.e. чи рентабельна вона.

Пошук надійного інсталятора, який встановить вам якісну сонячну електростанцію потужністю 5 кВт за розумною ціною, може бути трудомістким процесом. Ось чому я зробив важку роботу за вас і склав список фотоелектричних інсталяторів, яким я довіряю, щоб вони виконали роботу належним чином. Якщо ви хочете отримати 3 конкурентні пропозиції щодо ціни на сонячну систему потужністю 5 кВт від місцевих фахівців (включаючи розрахунки окупності), ви можете отримати їх тут.

Сонячна система потужністю 5 кВт: Чи забезпечить вона будинок?

інформація, ціни, сонячні, системи

Сонячна система потужністю 5 кВт може бути чудовим способом зменшити вашу залежність від електромережі, але важливо розуміти обмеження системи, перш ніж робити інвестиції. Система потужністю 5 кВт є популярним вибором для власників будинків, але вона, як правило, недостатньо велика, щоб забезпечити ціле домогосподарство.

У більшості випадків система потужністю 5 кВт компенсує частину вашого енергоспоживання, що може призвести до економії на рахунках за електроенергію. Є кілька моментів, які слід врахувати при визначенні того, чи підходить система потужністю 5 кВт для вашого будинку. По-перше, врахуйте свої енергетичні потреби.

Система потужністю 5 кВт зазвичай виробляє достатньо енергії, щоб компенсувати частину вашого споживання, але важливо розуміти свої енергетичні потреби, перш ніж робити інвестиції. Якщо у вас великий будинок або рахунки за електроенергію, системи потужністю 5 кВт може бути недостатньо для задоволення ваших потреб.

По-друге, розглянемо вартість системи потужністю 5 кВт. Сонячні енергетичні системи можуть бути значною інвестицією, і вартість системи потужністю 5 кВт буде варіюватися в залежності від якості компонентів і установки. Обов’язково отримайте котирування від декількох інсталяторів сонячних батарей, щоб порівняти вартість системи потужністю 5 кВт. По-третє, враховуйте вимоги до технічного обслуговування сонячної електростанції. Сонячні енергетичні системи вимагають

Сонячна енергія є життєздатним варіантом для тих, хто прагне зменшити свій вуглецевий слід

Сонячна енергія є одним з найчистіших і найбільш відновлюваних джерел енергії, що робить її чудовим варіантом для тих, хто прагне зменшити свій вуглецевий слід. Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику і не виробляють жодних викидів під час роботи. Насправді, сонячна система потужністю 5 кВт може компенсувати близько 10 тонн вуглекислого газу щороку1. це еквівалентно пробігу автомобіля на понад 12 000 км! На додаток до зменшення викидів, сонячна енергія також може заощадити ваші гроші на рахунках за електроенергію.

Ціни на електроенергію зростають в останні роки, і очікується, що вони будуть продовжувати зростати. Сонячна енергія може забезпечити економічно ефективний спосіб ізолювати себе від цих зростаючих цін. Звичайно, сонячна енергетика не позбавлена проблем.

Однією з найбільших проблем є початкова вартість сонячних панелей та встановлення. Сонячні панелі можуть коштувати від 5000 до 25 000, залежно від розміру та типу обраної вами системи.2 Існують також деякі витрати на обслуговування, пов’язані з сонячною енергією, хоча вони зазвичай мінімальні. Зазвичай в Австралії потрібно близько 3-5 років, щоб окупити сонячні панелі.

Ще однією проблемою, з якою стикається сонячна енергетика, є переривчастість сонячного світла. Сонячні панелі виробляють електроенергію лише тоді, коли світить сонце, а це означає, що вам потрібно буде доповнити сонячну енергію іншим джерелом енергії, наприклад, батареями, якщо ви хочете мати можливість користуватися електроенергією вночі або в похмурі дні.

Незважаючи на ці виклики, сонячна енергія є життєздатним варіантом для тих, хто прагне зменшити свій вуглецевий слід. Якщо ви зацікавлені в сонячній енергії, обов’язково проведіть дослідження, щоб знайти найкращу систему для ваших потреб і бюджету. 1 https://energysage.com/solar/101/solar-carbon-footprint 2 https://www.енерговитрати.com/solar/cost-of-solar-panels/

Чи зможе сонячна система потужністю 5 кВт забезпечити будинок?

Так, сонячна система потужністю 5 кВт може забезпечити достатньо енергії для невеликого будинку або квартири. Вона не зможе забезпечити роботу більшого будинку або всієї побутової техніки в будинку. Однак важливо зазначити, що сонячної системи потужністю 5 кВт може бути недостатньо для живлення більшого будинку або для роботи всіх побутових приладів у будинку.

Більші будинки, як правило, мають вищі потреби в енергії через більшу кількість кімнат та приладів, і, як наслідок, сонячна система потужністю 5 кВт може бути не в змозі задовольнити ці потреби в енергії.

Загалом, сонячна система потужністю 5 кВт може бути чудовим вибором для забезпечення електроенергією невеликого будинку або квартири, але важливо врахувати енергетичні потреби вашого будинку та приладів, перш ніж інвестувати в сонячну систему. Консультація з експертом з сонячної енергетики або проведення детального енергоаудиту може допомогти визначити відповідний розмір сонячної системи для ваших конкретних потреб.

Середньостатистичний будинок використовує приблизно 8 000 кВт-год електроенергії на рік

Сонячна система потужністю 5 кВт може компенсувати значну частину енергоспоживання будинку, але вона не зможе повністю компенсувати енергоспоживання середнього будинку. Середньостатистичний будинок у Сполучених Штатах використовує приблизно 8 000 кВт-год електроенергії на рік, тому сонячна система потужністю 5 кВт компенсує близько 630 кВт-год споживання електроенергії на місяць.

інформація, ціни, сонячні, системи

Це означає, що сонячна система потужністю 5 кВт може компенсувати близько 22% енергоспоживання середнього будинку. Для того, щоб повністю компенсувати енергоспоживання середнього будинку, знадобиться більша сонячна система.

Сонячна система потужністю 5 кВт буде генерувати приблизно 5700 кВт-год електроенергії на рік

За даними U.S. Адміністрація енергетичної інформації, середній показник U.S. домогосподарство споживає близько 11 000 кВт-год електроенергії на рік.

Сонячна система потужністю 5 кВт буде генерувати приблизно 5700 кВт-год електроенергії на рік, що становить трохи більше 50% потреб середнього домогосподарства в електроенергії. Для сім’ї, яка споживає в середньому по країні електроенергію, система потужністю 5 кВт заощадить понад 500 доларів на рік на рахунках за електроенергію.

У деяких штатах економія може бути ще вищою завдяки державним та місцевим стимулам для сонячної енергетики. Сонячні панелі мають середній термін окупності 5-10 років, що робить їх дуже надійною інвестицією. Хоча система потужністю 5 кВт не зможе повністю компенсувати потреби домогосподарства в електроенергії, вона, безумовно, зробить значний внесок. Будь-яка сім’я, яка перейде на сонячну енергію, зробить свій внесок у зменшення залежності від викопного палива та допоможе боротися зі зміною клімату.

Середній термін служби сонячних панелей. 25 років

Середній термін служби сонячної панелі. 25 років. На термін служби сонячної панелі впливає багато факторів, таких як якість використовуваних матеріалів, процес виробництва, кількість сонячного світла, на яке панель потрапляє, і умови навколишнього середовища, в яких вона знаходиться.

Якість матеріалів, з яких виготовлена сонячна панель, впливає на термін її служби. Сонячні панелі зазвичай виготовляються з кремнію, скла та металу. Якість цих матеріалів впливає на те, наскільки добре сонячна панель протистоїть стихії і як довго вона буде виробляти електроенергію.

Процес виробництва сонячної панелі також може вплинути на термін її служби. Сонячні панелі виготовляються шляхом поєднання кремнію та інших матеріалів для створення фотоелектричного елемента. Потім комірки збираються в панель. Якість виробничого процесу впливає на якість сонячної панелі. Кількість сонячного світла, яке потрапляє на сонячну панель, також впливає на термін її служби.

Для виробництва електроенергії сонячним панелям потрібне сонячне світло. Чим більше сонячного світла потрапляє на панель, тим довше вона буде виробляти електроенергію. Умови навколишнього середовища, в яких перебуває сонячна панель, також впливають на термін її служби. Сонячні панелі зазвичай встановлюються на дахах або на відкритих майданчиках. Вони піддаються впливу стихій, включаючи вітер, дощ, сніг і град.

Сонячна панель прослужить довше, якщо не піддаватиметься впливу екстремальних умов. Сонячні панелі мають середній термін служби 25 років. Якість використаних матеріалів, виробничий процес, кількість сонячного світла, що потрапляє на панель, та умови навколишнього середовища, в яких вона перебуває, впливають на термін служби сонячної панелі.

Сонячна енергія є безкоштовним джерелом енергії після здійснення початкових інвестицій

Сонячна енергія є безкоштовним джерелом енергії після здійснення початкових інвестицій. Ці початкові інвестиції зазвичай стосуються встановлення сонячних панелей та необхідного обладнання для їх запуску.

Сонячна енергія не залежить від коливань фондового ринку, як інші види енергії, що робить її більш стабільною та послідовною інвестицією.

Термін служби сонячних панелей становить близько 25 років, а це означає, що після встановлення вони забезпечуватимуть вас безкоштовною енергією протягом багатьох років. Крім того, сонячні панелі майже не потребують витрат на обслуговування, що робить їх ще більш економічно вигідними в довгостроковій перспективі.

Сонячна енергія може значно зменшити ваші рахунки за електроенергію

Якщо ви розглядаєте можливість переходу на сонячну енергію, вас, ймовірно, цікавить, як це вплине на ваші рахунки за електроенергію. Хороша новина полягає в тому, що сонячна енергія може значно зменшити ваші рахунки за електроенергію, а в деяких випадках навіть повністю їх скасувати.

Як сонячна енергія зменшує рахунки за електроенергію? Відповідь проста: виробляючи власну електроенергію, ви не залежите від електромережі і не платите за використану електроенергію. У більшості випадків початкові інвестиції в сонячну електростанцію компенсуються за рахунок економії на рахунках за електроенергію.

А в деяких випадках ви навіть зможете продавати надлишок електроенергії назад енергетичній компанії. Є кілька речей, про які слід пам’ятати, коли ви перейшли на сонячну енергію. Перш за все, ви повинні переконатися, що ваша сонячна електростанція має правильний розмір.

Розмір вашої сонячної електростанції повинен відповідати вашому середньому споживанню електроенергії. По-друге, ви повинні переконатися, що ваша сонячна електростанція встановлена правильно. Професійний інсталятор сонячних панелей зможе допомогти вам у цьому.

Нарешті, ви повинні переконатися, що у вас є резервний план на випадок відключення електроенергії. У більшості випадків ваша сонячна електростанція буде продовжувати виробляти електроенергію навіть під час відключення електроенергії. Однак, завжди корисно мати запасний план на випадок тривалого відключення електроенергії.

Якщо ви розглядаєте можливість переходу на сонячну енергію, є велика ймовірність, що це зменшить ваші рахунки за електроенергію. Сонячна енергія. це чудовий спосіб заощадити гроші, а в деяких випадках вона може навіть допомогти вам повністю усунути рахунки за електроенергію.

Сонячна система потужністю 5 кВт. це чудовий спосіб заощадити на рахунках за електроенергію. Вона забезпечить роботу будинку, але взимку вам може знадобитися доповнити її іншими джерелами енергії.

Скільки батарей потрібно для сонячного інвертора 5000 Вт?

інформація, ціни, сонячні, системи

У наш час альтернативна енергетика все більше входить у повсякденне життя сучасних людей, тому ви знаєте, скільки сонячних батарей потрібно для підключення сонячного інвертора 5000 Вт. Це і екологічна безпека таких виробництв, і можливість створити автономну систему електропостачання, яка дозволить не турбуватися про раптове відключення електроенергії.

Якщо ви збираєтеся стати більш енергонезалежними, інверторні генератори. відмінне рішення. Найпопулярнішим варіантом для домашнього використання є сонячний інвертор 5000w. Потужності повинно вистачити для більшості основних побутових приладів.

інформація, ціни, сонячні, системи

Для чого потрібні акумулятори в сонячному інверторі 5000w?

В сонячній енергетиці особливе місце займають акумуляторні батареї. Їм відводиться роль посередника в передачі отриманої електричної енергії кінцевим споживачам. Це можна пояснити тим, що максимальна кількість електричної енергії генерується сонячною батареєю.

Однак найбільше її споживання відбувається з настанням темряви, коли починається масове використання освітлення за допомогою побутових приладів. Акумулятори для силових інверторів дозволяють зберігати надлишок електроенергії, виробленої вдень, для вечірнього та нічного використання.

Звичайно, як варіант, вдень ви можете відключити частину працюючих сонячних модулів про запас, але це не вирішить проблему вечірнього дефіциту електроенергії.

Чи може сонячний інвертор 5000 Вт живити будинок?

Сонячний інвертор 5000w. це високоякісний гібридний інвертор з пріоритетними характеристиками. Дозволяє живити будинок і заряджати акумуляторну батарею, використовуючи фотоелектричну енергію. Крім того, ця гібридна сонячна інверторна 10-годинна система перетворення електроенергії потужністю 5000 Вт пропонує 3.Акумуляторна батарея на 5кВт для живлення будинку в нічний час.

Отже, у вас буде достатньо потужності, щоб покрити більшу частину енергоспоживання вашого будинку або бізнесу. Це робить її ідеальною стартовою системою для більшості житлових приміщень. Це також хороша точка входу для будь-якого комерційного простору. Це не вимагає великих енерговитрат, таких як офіс на одну-дві людини або невеликий магазин.

Скільки змінного струму може працювати сонячний інвертор потужністю 5 кВт?

Основні прилади для сонячної системи потужністю 5 кВт наступні:

ПриладиКількість
Вентилятори 5
Освітлення 10
AC 1.5тонна або праска (можна використовувати один прилад одночасно) 1
Холодильник 1
Водяний насос 0
СВІТЛОДІОДНИЙ ТЕЛЕВІЗОР 1
Пральна машина 1

Елементи в таблиці можна використовувати одночасно. Налаштування електроприладів може дозволити вам використовувати більше предметів, наприклад, якщо не використовується лише 2 вентилятори, немає LED-телевізора та кондиціонера, можна також використовувати водяний насос.

Скільки батарей для сонячного інвертора 5000W?

Кількість батарей, необхідних для 5000-ватної сонячної інверторної системи, залежить від декількох факторів, включаючи ємність батарей, напругу системи та кількість необхідного резервного живлення.

При розрахунку потреби в батареях для живлення сонячного інвертора потужністю 5000 Вт найкраще враховувати різні фактори, такі як ємність, напруга і тривалість активної роботи в годинах.

Життєво важливо знати, як довго ви хочете запустити інвертор. Батареї матимуть обмежену ємність. Він починає швидко розряджатися, як тільки ви підключаєте інвертор. Навіть якщо до інвертора не підключено жодних приладів, батарея буде продовжувати розряджатися.

Кількість і ємність акумуляторів повинна бути такою, щоб енергії, яка в них зберігається, вистачало на темний час доби, при цьому варто враховувати, що нічне споживання електроенергії мінімальне в порівнянні з денною активністю.

Батарея на 100Аг зберігає приблизно 100А 12В = 1200Вт. (Лампочка потужністю 100 Вт буде працювати 12 годин від цієї батареї). Тож якщо за ніч ви споживаєте 2.4кВт-год електроенергії, тоді потрібно встановити 2 батареї по 100Ач (12В), але тут слід врахувати, що батареї небажано розряджати на 100%, а краще не більше 70%-50%.

Виходячи з цього, ми отримуємо, що 2 батареї по 100Ач забезпечать 2400 0.7 = 1700Wh. Це актуально при розрядці великими струмами, при підключенні потужного споживача напруга просідає і ємність фактично зменшується.

Порівняно з малогабаритними резервними батареями, великі інвертори використовуються для аварійних цілей.

Для сонячного інвертора Prostar 48V 5000W буде потрібно 4 одиниці сонячних батарей 12v 200ah.

інформація, ціни, сонячні, системи

Як розрахувати час резервного живлення від акумуляторів для сонячного інвертора?

Коли ви знаєте силу струму акумулятора, вам буде легко визначити потребу в енергії для інвертора. Для гібридного інвертора потужністю 5 кВт знадобиться мінімум від 450 до 500 ач 12 В батареї. В якості альтернативи, ви можете мати дві окремі батареї по 250 Ач 12 В, які будуть живити систему від 30 до 45 хвилин.

Якщо ви вимагаєте, щоб інвертор працював 1 годину, вам знадобляться акумулятори на 12 В ємністю 750Аг. Чим довше ви працюєте, тим більше енергії буде потрібно для резервного живлення.

Для 4 годин роботи операційної системи може знадобитися батарея на 2500Аг. Пам’ятайте, що вам доведеться подвоювати ємність кожного разу, коли ви не хочете розрядити батарею повністю.

Припускаючи, що у вас є система на 48 В і ви хочете використовувати 12 В батареї, вам потрібно буде з’єднати чотири 12 В батареї послідовно, щоб отримати систему на 48 В.

Припустимо, ви хочете, щоб ваша система працювала 8 годин, і ви хочете використовувати батареї з глибиною розряду 50% (це означає, що ви використовуєте тільки половину ємності батареї, щоб продовжити термін її служби). Потужність, необхідна системі, буде такою:

5000 Вт х 8 годин = 40 000 ват-годин (Вт)

Щоб розрахувати загальну ємність необхідних батарей, потрібно розділити загальну необхідну потужність на напругу і глибину розряду:

40 000 Вт-год / 48 В / 0.5 = 1666.7 Ач

Якщо припустити, що ви використовуєте батареї ємністю 200 Ач, вам знадобиться приблизно 8 батарей (1666.7 Ач / 200 Ач на батарею = 8.33 батареї).

Це приблизна оцінка, і фактична кількість необхідних батарей буде залежати від кількох інших факторів, таких як ефективність інвертора та сонячних панелей, кліматичні умови та кількість використовуваних сонячних панелей.

Супутні продукти сонячного інвертора

інформація, ціни, сонячні, системи

Prostar PSW2K-Pro mppt зарядний пристрій гібридний сонячний інвертор 24 вольта 2000 Вт

інформація, ціни, сонячні, системи

PSW0.5K-Pro 12v постійного струму до змінного струму поза мережею mppt сонячний інвертор 500 Вт

інформація, ціни, сонячні, системи

PSW1K-Pro mppt dc to ac однофазний автономний сонячний інвертор потужністю 1000 Вт

інформація, ціни, сонячні, системи

PSW6K-Pro. найкращий сонячний інвертор потужністю 6000 Вт поза мережею на 48 В для дому

інформація, ціни, сонячні, системи

PST5K найкращий сонячний інвертор постійного струму 48 В постійного струму чистої синусоїди поза мережею 5000 Вт

інформація, ціни, сонячні, системи

PSM-5K VMIII поза мережею сонячна енергія чиста синусоїда 5000w інвертор 48v

інформація, ціни, сонячні, системи

PIS5K-48 VMII високий фотоелектричний інвертор на 5 кВт поза мережею 48 В для дому

інформація, ціни, сонячні, системи

Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт на день?

Вирішивши використовувати систему потужністю 5 кВт, потрібно точно знати, скільки енергії вона буде виробляти за день.

Сонячна система потужністю 5 кВт вироблятиме близько 20 кВт протягом цілого дня. Найбільше енергії буде вироблятися, коли сонце знаходиться найвище на небі, о 10 ранку та о 14 годині дня. Ці цифри, однак, будуть змінюватися залежно від вашого місця розташування та рівня освітленості кожного дня.

Сонячне світло, яке отримує масив сонячних панелей, також безпосередньо впливає на вихідну потужність.

Щоб краще зрозуміти, що сонячна система потужністю 5 кВт зробить для вашого будинку, давайте заглибимося в неї глибше.

інформація, ціни, сонячні, системи

Чому це називається сонячною системою на 5 кВт?

Сонячна система потужністю 5 кВт. це інструмент для перетворення енергії, який перетворює енергію сонця в електрику. Складається з 16 сонячних панелей по 1.6м х 1м кожна, які можуть виробляти 320 Вт потужності, що в цілому становить 5120 Вт або 5 кВт-год енергії на годину пікової потужності.

Що може вплинути на вихідну потужність?

Чим більше сонячних панелей працюють разом, тим більше енергії вони виробляють. Кожна панель має сонячні елементи, з’єднані між собою проводами, по яких виробляється електроенергія.

Це економічно вигідно, оскільки знижує ваші рахунки за електроенергію на 90%. Заощадження оцінюється в 4.62 на день. Це означає річну рентабельність інвестицій у розмірі 1900.

Однак, навіть з урахуванням додаткових переваг, отримання такої віддачі залежить від таких факторів, як:

Вирівнювання сонячних панелей Тіні, що падають на панелі Хмарність Географічне розташування Робоча температура панелей тощо.

Ця сонячна система ідеально підходить для середніх і великих сімей з принаймні 1 дитиною.6. Мільйони домовласників встановлюють панелі тільки в Австралії. Середня вартість системи сонячних панелей коливається від 5000. 8000. Незважаючи на те, що це дорого, це співвідношення ціни і якості та гарантія.

Ви ніколи не повинні купувати дешеву сонячну систему потужністю 5 кВт, оскільки вихідна потужність не буде задовільною, і ви заплатите більше в довгостроковій перспективі. Завжди отримуйте принаймні 3 пропозиції від місцевих сонячних інсталяторів та уникайте загальнонаціональних компаній. Котирування повинні відрізнятися лише на кілька сотень доларів. Не намагайтеся заощадити на інсталяторах, купуючи сонячну систему 8000 за півціни. Це просто не буде працювати. Вартість встановлення сонячної системи потужністю 5 кВт варіюється в залежності від штату.

Скільки коштує система потужністю 5 кВт?

Середня вартість системи сонячних панелей потужністю 5 кВт становить 5 655. Незважаючи на те, що це дорого, це співвідношення ціни і якості та гарантія.

Ніколи не купуйте дешеву сонячну систему потужністю 5 кВт, оскільки вихідна потужність не буде задовільною, і ви заплатите більше в довгостроковій перспективі.

Завжди отримуйте щонайменше три пропозиції від місцевих сонячних інсталяторів та уникайте національних компаній. Котирування повинні відрізнятися лише на кілька сотень доларів. Не намагайтеся заощадити на інсталяторах, купуючи сонячну систему потужністю 8000 за півціни. Це просто не спрацює.

Вартість установки сонячної системи потужністю 5 кВт варіюється в залежності від штату.

В який час доби вона буде виробляти найбільше енергії?

Сонячна система потужністю 5 кВт виробляє найбільшу потужність між 8 ранку та 5 вечора, з піковим часом з 10 ранку до 2 вечора. Це пов’язано з інтенсивністю світла, яке отримують панелі, коли сонце знаходиться найвище в небі. Ця система буде виробляти щонайменше 20 кВт енергії щодня. Це може компенсувати все споживання енергії в одному будинку.

Сонячна система потужністю 5 кВт означає, що потужність, яку система буде виробляти за годину в пікові періоди, становить 5 000 Вт (5 кВт).

Деякі фактори можуть впливати на продуктивність вашої сонячної системи потужністю 5 кВт, які не мають нічого спільного з рівнем освітленості. Навіть незначне падіння потужності за годину може суттєво вплинути на загальну потужність вашої системи за день та рік.

Бруд на панелях може зменшити кількість виробленої енергії. Оскільки панелі розміщуються на дахах, вони можуть легко притягувати бруд, пилок та інші покриття. Вони блокують сонячні елементи від отримання необхідного сонячного світла навіть у години пік. Бруд зменшує виробництво електроенергії до 5%.

Для очищення панелей не потрібне спеціальне обладнання. Ви можете використовувати шланг або відро з теплою мильною водою. Завжди використовуйте м’яку губку, щоб не пошкодити панелі.

Щоб переконатися, що ви отримуєте максимальну потужність сонячної системи потужністю 5 кВт, переконайтеся в наступних двох речах:

i. Купуйте сонячні панелі та інвертори найвищої якості. Інвертор. це електронний пристрій, який змінює постійний струм (DC) на змінний струм (AC), що подається по всьому будинку.

ii. Забезпечте правильне розташування, де панелі можуть отримувати максимум сонячного світла. Сонячна панель повинна бути надійно закріплена на даху, щоб уникнути зісковзування або пошкодження під час шторму. Вони завжди повинні бути звернені на північ, оскільки саме там вони отримують максимум сонячного світла для регіонів південної півкулі.

Чи працюватимуть сонячні панелі вночі?

Як і будь-яка інша сонячна панель, сонячна система потужністю 5 кВт не працює вночі. Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику. Тому відсутність сонячного світла означає, що вночі енергія не виробляється. Фотоелектричні панелі поглинають сонячне світло і перетворюють його в постійний струм, а інвертор перетворює його в змінний струм. Енергія змінного струму. це енергія, яку використовує ваш будинок.Якщо сонячна система виробляє надлишкову енергію, вона передається назад в електромережу за допомогою “мережевого обліку”. Цей надлишок енергії додає кредитів до вашого рахунку за електроенергію, що означає, що ви в кінцевому підсумку заробляєте гроші. Чиста сума за лічильником значно знизилася, і ви насправді не заробляєте багато грошей, але це допомагає компенсувати електроенергію, яку ви використовуєте з мережі вночі.

Підключення до електромережі гарантує, що ви матимете постійне живлення навіть при коливаннях виробництва енергії.

Альтернативою підключенню до електромережі є встановлення сонячної батареї. Також відома як “автономна робота”, вона дозволяє зберігати надлишок енергії, яку виробляє ваша система, і використовувати її вночі після заходу сонця, коли сонячні панелі переходять у режим очікування до сходу сонця.

Які прилади можна використовувати з сонячною системою потужністю 5 кВт?

Існує ряд побутових приладів, які можна використовувати з сонячною системою потужністю 5 кВт. Рекомендується зменшити споживання енергії вночі, використовуючи електроприлади вдень. Використання їх у години пік дає найкращі результати завдяки високій потужності.

Встановлення енергоефективного освітлення також зменшить споживання енергії в будинку. Коли ці прилади не використовуються, їх потрібно вимикати, щоб запобігти марному споживанню енергії.

Ось 5 стандартних приладів, які ви можете легко використовувати з електроенергією, виробленою сонячною системою потужністю 5 кВт:

ПриладВатти на годинуСереднє значення. Години, використані щодняЗагальна кількість ват

a. Пральна машина. 800 Вт (за цикл)

Пральні машини можуть бути енергоефективними, особливо при використанні сонячної енергії. Вони не є одними з найбільших споживачів енергії вашої сонячної системи, але вам все одно потрібно використовувати їх ефективно, щоб максимально використати вашу потужність. Завжди ставте холодну воду там, де це можливо, і запускайте лише повне навантаження.Використовуйте пральну машину та сушарку вдень, коли ваша сонячна система виробляє найбільше енергії. Найкраще це зробити, встановивши таймер на машині, щоб вона вмикалася під час пікових періодів споживання енергії.

b. Водонагрівачі. 4 кВт на день

Це, безумовно, одне з найбільших витрат електроенергії порівняно з будь-яким іншим приладом. Оскільки ми звикли використовувати гарячу воду для будь-чого, системи, які ми встановили, призначені для того, щоб гаряча вода з крану (в буквальному сенсі) з’являлася тоді, коли ми її потребуємо.Однак ми платимо ціну за цю розкіш, оскільки для того, щоб закип’ятити велику кількість води щодня для наших потреб, потрібно багато енергії.Середній електричний водонагрівач використовує колосальні 4 кВт енергії на день або, якщо говорити про перспективу, чверть всієї енергії, виробленої вашою сонячною системою потужністю 5 кВт.

c. Духова шафа / варильна поверхня. 2400 Вт на годину

Духовки, як і водонагрівачі, споживають досить багато енергії. Хоча більшість домогосподарств не користуються ними щодня. Ми часто використовуємо варильну поверхню максимум годину на день, яка насправді споживає менше енергії, ніж духовка.

d. Телевізор. 100 Вт на годинуВаш типовий плазмовий телевізор з 50-дюймовим екраном без особливої енергоефективності споживає лише близько 100 кВт на годину. Очевидно, що чим більший екран і чим яскравіші налаштування, тим більше енергії він споживає, але телевізор є приладом з дуже низьким споживанням порівняно з деякими іншими.Якщо ви дійсно прагнете досягти успіху в галузі енергоспоживання, вам найкраще перейти на світлодіодний телевізор. Як і лампи, світлодіодні екрани набагато енергоефективніші і споживають лише близько 38 Вт енергії на день.

e. Холодильник 100-200 Вт на годину (1 кВт. 2 кВт на день)

Цього не уникнути. Нам усім потрібно зберігати їжу холодною або на льоду, а холодильники працюють цілий день, щодня. Вони не з’їдають багато енергії, якщо ви використовуєте сучасний енергоефективний кондиціонер. Наведені вище цифри стосуються холодильників віком не більше 10 років.

Коли ви встановите сонячну систему потужністю 5 кВт, вам потрібно буде уважно стежити за тим, як вона працює з різними побутовими приладами. Якщо ви виявите, що ваша система не може впоратися з навантаженням, вам краще звернути увагу на систему гарячого водопостачання та холодильник для заміни.

Я знаю, що ви, напевно, думаєте: “Зачекайте хвилинку, я щойно виклав 3500 за сонячну систему. Ні, мені потрібна нова техніка”?

У більшості випадків відповідь. ні. Але якщо ви збираєтеся витратити стільки грошей на зниження витрат на електроенергію, ви використовуєте холодильник 15-річної давності і 30-річну бойлерну установку для гарячої води. Можливо, настав час їх також замінити.

f. Кондиціонер 3 кВт. 5 кВт на годину

Працювати кондиціонером на сонячній енергії. це все одно, що намагатися плавати в свинцевих чоботях. В якийсь момент ви будете набирати воду. Враховуючи, що ваша система виробляє лише 5 кВт у пікові періоди, а кондиціонер використовує стільки ж за годину, ви зіткнетеся з проблемами.

Використовуйте економно, і я б радив використовувати тільки в пікові періоди. Хороша частина кондиціонера полягає в тому, що він дійсно потрібен лише в спекотні дні, коли сонце високо в небі, тому ваша система в будь-якому випадку буде працювати на максимумі.Використовуйте його економно вночі, і все буде добре.

Чи можу я зберігати енергію, щоб використовувати її пізніше?

Так, ви можете зберігати сонячну енергію для подальшого використання. Не вся енергія, вироблена сонячною системою потужністю 5 кВт, буде використана, особливо в пікові періоди. Це те, що називається “надлишковою або надлишковою енергією”. Думка про те, що ви виробляєте всю цю чудову зелену енергію протягом дня, коли ви на роботі, і не можете використовувати її пізніше, не є великою реальністю.

Тому майже всі сонячні системи спроектовані таким чином, щоб мати можливість резервного копіювання/збереження надлишкової енергії, яка в основному використовується у вечірній час. Виробники технологій сонячної енергетики нещодавно розробили сонячні батареї, які зберігають енергію для подальшого використання. Хоча вони були дуже дорогими, коли тільки з’явилися на ринку, їхня ціна швидко знижується, і до 2020 року вони стануть дуже доступними.

Сонячна система потужністю 5 кВт використовує свої батареї для економії енергії шляхом перетворення постійного струму в змінний. Скільки енергії зберігається, залежить від розміру батареї. Чим більший розмір, тим більше енергії зберігається. Розмір визначається кількістю енергії, яку вам потрібно використовувати в будинку, і кількістю днів.

Сонячні батареї в сонячній системі зберігають надлишкову енергію, а не повертають її в мережу. Коли панелі виробляють надлишкову енергію, вона використовується для зарядки акумуляторів. Енергія повертається в мережу, коли батареї повністю заряджені.

Ці батареї найкраще використовувати вночі, коли сонячні панелі неактивні. Ці сонячні батареї є ефективним резервним джерелом і можуть забезпечити енергією весь будинок, коли сонце не світить.

Сонячна система потужністю 5 кВт поставляється з різними типами резервних батарей для вашого будинку. До них відносяться:

i. Частково автономна сонячна система плюс накопичувач: Ця резервна батарея призначена для роботи однієї ділянки електромережі будинку на сонячних батареях та акумуляторах без використання енергії з електромережі. Система працює на електричних навантаженнях, таких як пральна машина, холодильник, телевізор, освітлення та кондиціонер. Вони залишаються “увімкненими” навіть тоді, коли в електромережі виникають перебої.

ii. Джерело безперебійного живлення (ДБЖ): Ця резервна система дозволяє вашому будинку продовжувати працювати на сонячній енергії навіть тоді, коли електромережа не працює. Отже, якщо ви мили посуд або прали, ви можете продовжувати робити це без жодних перерв.

iii. Джерело безперебійного живлення (ДБЖ): Це найбільш бажана система резервного живлення від акумулятора, оскільки вона забезпечує аварійне живлення при виході з ладу електромережі. Зазвичай їх називають “автономними”, тобто ви більше не будете покладатися на мережу для задоволення будь-яких своїх енергетичних потреб. Він надійний завдяки своїй безперервній системі живлення.

Що відбувається з енергією, яку ми не використовуємо?

Ви вже переконалися, що сонячна система потужністю 5 кВт може виробляти надлишкову енергію. За оцінками Австралії, навіть за допомогою сонячної системи потужністю 5 кВт більшість будинків потребують в середньому лише 10 кВт енергії щодня.

Оскільки ви можете не використати всю електроенергію у вашому домі, надлишкова енергія експортується назад у мережу. Потім енергія продається енергетичною компанією іншим місцевим домогосподарствам для використання. Вам також платять невеликі гроші за електроенергію, яку ви виробили і подали в мережу.

Це означає, що інші люди використовують енергію, яка вам не потрібна, і, в свою чергу, ваші рахунки за електроенергію зменшуються. Ви можете продавати надлишок енергії в національну мережу або за допомогою мережевого обліку, або експортуючи енергію.

Зазвичай використовується чистий облік, оскільки він передбачає отримання тієї ж ціни за одиницю енергії при експорті, що і при купівлі енергії в країні. Однак для використання цієї системи вам потрібен експортний лічильник, схвалений OFGEM, що робить процес довгим і дорогим.

Простий експорт енергії не такий поширений. Надлишок енергії передається назад в мережу. Ви в кінцевому підсумку отримуєте менше за одиницю порівняно з вартістю покупки електроенергії.

Якщо ви хочете підрахувати, скільки у вас є невикористаної енергії, ви можете перевірити лічильник чистої електроенергії. Це називається “feed-in-traffic”.

Однак тарифи варіюються в залежності від штату. Якщо тарифи вищі, ви отримаєте більший чистий прибуток, експортуючи якомога більше сонячної енергії.

Крім того, ви можете використовувати сонячну батарею. Як зазначалося вище, сонячні батареї. це чудовий спосіб зберігати надлишкову енергію, яку ви виробляєте протягом дня, для подальшого використання.

Це ідеальний варіант, оскільки дозволяє вам використовувати більше власної енергії та зменшити рахунки за електроенергію практично до нуля, якщо ви використовуєте її правильно. Батареї дорогі, а це означає, що вашій системі знадобиться більше часу, щоб окупити себе.

Залишити відповідь