Фотоелектричні панелі Sharp. Гострі фотоелектричні панелі

Гострі фотоелектричні панелі

За 45 років досліджень і розробок в області фотоелектричних технологій компанія Sharp створила безліч інновацій і стала світовим лідером у виробництві сонячних елементів.

Сонячні модулі Sharp мають найкращу в галузі продуктивність і запатентовану конструкцію. Вони можуть похвалитися високою ефективністю перетворення. більше сонячного світла перетворюється на енергію. і термін служби, що вимірюється десятиліттями, щоб максимізувати ваші інвестиції. Sharp пропонує прямокутні та перші в галузі трикутні модулі серії 70 Вт. Систему Sharp можна налаштувати так, щоб підтримувати або навіть покращувати красу вашого будинку.

Гарантійний термін на дефекти матеріалів та виготовлення становить один рік з дати придбання. Гарантійний термін щодо вихідної потужності триває загалом 25 років з дати придбання, перші 10 років при 90% мінімальної номінальної вихідної потужності та решта 15 років при 80% мінімальної номінальної вихідної потужності.

Основні характеристики модулів:

Вбудовані шунтувальні діоди мінімізують падіння потужності, спричинене затіненням

Структура BSF (Black Surface Field) для підвищення ефективності перетворення енергії

Модулі продаються в США. збираються в США

Модулі виробляються на підприємствах, сертифікованих за стандартом ISO 9001

Особливості

Високопотужний модуль (62 Вт) з квадратними полікристалічними кремнієвими сонячними елементами розміром 155 мм

Ця сонячна черепиця швидко і легко інтегрується в дах так само, як звичайна плоска бетонна черепиця

Не потрібні додаткові каркасні матеріали або додаткові отвори в даху, оскільки кронштейни модуля прикручуються до існуючої обрешітки даху

Сумісний з більшістю черепиці, що використовується в новому житловому будівництві, наприклад, Eagle і Monier, кожен сонячний модуль замінює п’ять бетонних плиток

Удосконалений процес текстурування поверхні від Sharp підвищує поглинання світла та ефективність, забезпечуючи при цьому більш приглушений, природний вигляд

Біле загартоване скло, смола EVA, атмосферостійка плівка та чорна рама з подвійним анодованим алюмінієм для тривалого використання на відкритому повітрі

Модулі Sharp виробляються на підприємствах, сертифікованих за стандартом ISO 9001

25-річна обмежена гарантія на вихідну потужність

Технічні характеристики

Максимальна напруга живлення (В/хв):

Струм короткого замикання (Isc):

Максимальний струм живлення (Ipm):

Максимальна системна (постійна) напруга:

Свинцевий дріт з роз’ємом ONAMBA

Трикутник 2 Вт

Побутовий модуль потужністю 72 Вт від надійного світового постачальника сонячної енергії

Наш ексклюзивний трикутний модуль, розроблений для роботи з 142-ватним модулем сонячної системи Sharp OnEnergy, встановлює новий стандарт естетики для вальмових дахів житлових будинків і складних ліній дахів. Система OnEnergy від Sharp замінює громіздкий вигляд традиційних сонячних панелей на чистий, елегантний зовнішній вигляд, який чудово поєднується з лініями даху. Використовуючи проривну технологію, що стала можливою завдяки майже 50-річним власним дослідженням і розробкам, цей модуль включає в себе вдосконалений процес текстурування поверхні для збільшення поглинання світла та підвищення енергоефективності. Компанія Sharp пишається тим, що пропонує інноваційні продукти, які поєднують потужність сонячної електроенергії з естетикою сучасної архітектури.

Особливості:

Інженерна досконалість Розроблений для використання з модулем потужністю 142 Вт і сонячною стелажною системою OnEnergy від Sharp, цей модуль є ідеальним поєднанням технології та дизайну.

Удосконалена естетика Ексклюзивний трикутний модуль Sharp встановлює новий стандарт естетики для вальмових дахів житлових будинків і складних ліній дахів.

Міцне загартоване скло, ламінація EVA та атмосферостійка задня панель забезпечують тривалий термін служби та підвищену продуктивність модулів.

Надійна 25-річна обмежена гарантія на вихідну потужність.

Висока продуктивність У цьому модулі використовується вдосконалений процес текстурування поверхні для збільшення поглинання світла та підвищення ефективності.

Фотоелектричні панелі Sharp

фотоелектричні, панелі, sharp, гострі
фотоелектричні, панелі, sharp, гострі
фотоелектричні, панелі, sharp, гострі
фотоелектричні, панелі, sharp, гострі

Огляд всіх виробників

Тонкоплівкові модулі Sharp Solar

Тонкоплівкові модулі Sharp NA призначені для високопотужних застосувань. Тонкоплівкові модулі засновані на технології кремнієвих сонячних елементів, яка добре підтримується протягом 40 років, і характеризуються видатною довговічністю навіть в суворих умовах експлуатації і підходять для систем, що підключаються до електромережі.

Моно- та мультикристалічні модулі Sharp Solar

Незалежно від того, чи є вони автономним джерелом живлення або для підключення до мережі: модулі є несучими частинами фотоелектричної системи. В основному, розрізняють два розміри комірок: (126 мм) ² і (156 мм) ².5 мм) ², і в двох типах комірок: монокристалічних і мульти / полікристалічних. Фотомодулі Sharp можна використовувати як для мережевих, так і для острівних фотоелектричних систем. Гарантія продуктивності. до 20 років

Швидкий контакт

У вас виникли запитання про нашу продукцію? Ми завжди готові допомогти вам електронною поштою або телефоном. Або скористайтеся нашою контактною формою.

AEET Energy Group GmbH Ліхтенштейн 11 D-37581 Бад Гандерсхайм

Телефон 05382. 955 979. 0 Факс: 05382. 955 979. 9

Sharp Solar

Історія компанії Sharp Solar сягає далеко в минуле. У 1912 році була заснована компанія Sharp, яка швидко перетворилася на міжнародну компанію. Що стосується загального розвитку фотовольтаїки, Sharp Solar можна назвати компанією-першопрохідцем. У 1959 році компанія Sharp Solar почала розробку сонячних елементів, серійне виробництво яких було розпочато в 1963 році.

В даний час більша частина фотоелектричної продукції виробляється в Японії. Стабільне міжнародне розширення компанії Sharp Solar супроводжувалося в 2004 році початком виробництва фотоелектричних модулів в Європі, а також в США. Сьогодні модулі, розроблені та вироблені компанією Sharp Solar, використовуються в багатьох сферах, таких як приватне, комерційне або промислове середовище. Навіть в незвичайних умовах, від маяків до супутників, модулі Sharp Solar знаходять своє застосування.

Сьогодні Sharp Solar в основному виробляє монокристалічні та полікристалічні сонячні модулі, тонкоплівкові модулі та повну систему Sharp PV-Kit. Монокристалічні модулі, як правило, складаються з сонячних елементів, які складаються з кристала кремнію. Їх можна впізнати за чорним кольором і вони розроблені для застосувань, які висувають особливо високі вимоги до модуля. Всі монокристалічні фотоелектричні модулі Sharp Solar також підходять для використання в мережевих системах. Полікристалічні модулі складаються з тих сонячних елементів, які складаються з багатьох кристалів кремнію. Вони впізнавані за синім кольором і ідеально підходять для тих випадків, коли потрібні високоміцні та довговічні модулі. Вони також можуть використовуватися в системах, підключених до електромережі.

Тонкоплівкові модулі від Sharp Solar мають дещо нижчу ефективність. Однак вони в основному оптимізовані для дахових систем, підключених до електромережі. Це відображено, зокрема, в конструкції тонкоплівкових модулів, яка спрямована на тривалий термін служби і максимально швидку і просту установку сонячних модулів. Крім того, в цьому типі модулів Sharp Solar використовує тандемну структуру, що складається з мультикристалічного та амоного кремнієвого шару.

Комплект Sharp PV від Sharp Solar. це повна фотоелектрична система, яку можна використовувати в односімейних та багатоквартирних будинках. Sharp Solar пропонує тут на додаток до монтажу системи на даху також інтегрований варіант. Крім того, система також може бути додатково оптимізована з точки зору її продуктивності. Залежно від орієнтації даху, Sharp Solar пропонує різні фотоелектричні модулі для системи. Якщо дах орієнтований на південь, монокристалічні сонячні модулі забезпечують особливо високий рівень ефективності системи. Якщо дах орієнтований на схід або захід, Sharp Solar рекомендує встановлювати тонкоплівкові модулі. За допомогою цієї повної системи окремі сонячні модулі можна встановити без використання інструменту. У цьому випадку також була врахована можливість подовження на більш пізній термін.

Сонячна панель Sharp NU-JC370 370Wp

Це продукт для попереднього замовлення. Будь ласка, зачекайте 2-3 тижні на доставку.

Ми доставляємо по всьому Кіпру

Сонячна панель Sharp NU-JC370

Sharp представляє лінійку високоефективних монокристалічних фотоелектричних модулів PERC на 120 напівелементів потужністю від 320 Вт. Завдяки технології напівелементів, сонячна панель Sharp NU-JC370 має на 2-3% вищу продуктивність і вищу ефективність, ніж модулі такого ж розміру з цільним елементом.

Модуль напівелемента розділений на дві верхні та нижні половини, з’єднані паралельно за допомогою 3 послідовно з’єднаних підкладок.

Основними перевагами модулів з половинними комірками для користувачів є на 2-3% вища продуктивність модуля та вища загальна врожайність. У модулі з половинними комірками стандартні повні комірки розрізані на дві рівні половини. Крім того, модуль також ділиться на верхню і нижню половину і розташовані на них напівелементи.

Завдяки поділу комірок потужність, що генерується кожною коміркою, зменшується вдвічі, а втрати опору на рівні комірки та модуля зменшуються на чверть. Крім того, зменшений вдвічі струм дозволяє значно знизити температуру в комірках і, отже, зменшити ризик виникнення ефекту “гарячої точки. Три невеликі розподільні коробки, кожна з яких оснащена лише одним шунтувальним діодом, також передають менше тепла до елементів, розташованих нижче.

Ці фактори також підвищують довговічність всієї системи, а поділ модуля навпіл також вплине на загальну продуктивність. Шлях генерованого струму скорочується за рахунок поділу модуля, що додатково зменшує втрати на опір. Вертикальне встановлення модуля також буде корисним у ситуаціях затінення.

Три розподільні коробки

З’єднувальних коробок стає 3, що містять обхідний діод, з цією системою гарантується краще відведення тепла і модуль служить довше з плином часу.

Коротші шини нижчі струми на 75% менше втрат через опір Нижчі температури елементів збільшують термін служби модуля Нижчий струм нижча температура елементів менший ризик виникнення гарячих точок До 15 Вт більше виробництва на модуль Ці фактори впливають на збільшення терміну служби всієї системи і впливають на загальну продуктивність.

Вища продуктивність навіть у разі затінення

Модулі з половинною коміркою завдяки розділеній структурі, дві половинки мають вищу ефективність навіть у разі затінення.

Наприклад, якщо нижня частина модуля затінена, модуль все одно генерує 50% продуктивності верхньої частини, в той час як виробництво цільного модуля було б повністю скомпрометовано.

Це може бути випадок тіні між рядами в установках на відкритих полях або дахах, таким чином ми можемо гарантувати виробництво від сходу до заходу сонця.

Огляд сонячних панелей Sharp SunSnap ND-F2Q235

У цьому огляді сонячних панелей Sharp SunSnap ND-F2Q235 ми розповідаємо про особливості, переваги та недоліки, наші рекомендації, а також відгуки клієнтів та експертів.

 • Короткі факти
 • Основні характеристики
 • Плюси і мінуси
 • Як працюють панелі Sharp SunSnap ND-F2Q235?
 • Sharp у порівнянні з конкурентами
 • Скільки коштують сонячні панелі Sharp SunSnap ND-F2Q235?
 • Розрахунок та встановлення
 • Обслуговування сонячних панелей
 • Що кажуть експерти
 • Відгуки покупців
 • Наша рекомендація
 • Як ми обирали найкращі сонячні панелі у Великобританії
 • Поширені запитання про сонячні панелі

фотоелектричні, панелі, sharp, гострі

Відмова від відповідальності: Всі представлені продукти та послуги відібрані нашими редакторами незалежно. Однак, коли ви купуєте щось через наші роздрібні посилання, ми можемо заробити партнерську комісію.

Отримайте пропозицію по вашій сонячній установці за 60 секунд

Середньостатистичний будинок може заощадити 1190 фунтів стерлінгів щороку завдяки сонячним панелям!

Сонячні панелі Sharp SunSnap ND-F2Q235 входять до п’ятірки найкращих сонячних панелей у Великобританії, пропонуючи один з найкращих безшовних дизайнів та просту установку. Більше того, продукція Sharp трохи дешевша, ніж у конкурентів, що може змусити клієнтів замислитися над тим, наскільки вона дійсно хороша.

Щоб відповісти на це питання, наш неупереджений огляд сонячних панелей Sharp SunSnap ND-F2Q235 розповідає про те, як працює цей продукт і як його якість порівнюється з іншими на ринку. Ми аналізуємо все. від вартості та встановлення до ефективності та дизайну. Ми також враховуємо думки експертів, а також попередніх клієнтів, щоб допомогти нам запропонувати чесну рекомендацію.

Історія компанії Sharp

Sharp. це давній бренд, який існує вже 110 років, що робить його одним з найбільш перевірених і надійних постачальників сонячних панелей у світі. Компанія виробляє сонячні фотоелектричні (PV) панелі вже 60 років і досі є одним із провідних брендів на ринку.

Sharp пропонує широкий асортимент сонячних технологій для житлових, комерційних і відкритих установок. Її фотоелектричні панелі забезпечують 30 років відмінної продуктивності, тому якщо ви шукаєте рішення з тривалим терміном служби, Sharp. це правильний бренд.

З того часу, як компанія Sharp почала виробляти сонячні панелі, бренд виробив 15.4 гігават потужності. Це дозволило уникнути викидів вуглекислого газу на 168 мегатонн. Сонячні панелі Sharp сертифіковані низкою авторитетних організацій, зокрема Німецькою асоціацією технічного нагляду (TUV) та Асоціацією німецьких технічних інженерів (VDE), що свідчить про бренд як авторитетного постачальника сонячних панелей.

Основні характеристики

Переваги та недоліки сонячних панелей Sharp SunSnap ND-FQ235

Перш ніж вирішити, які сонячні панелі придбати, важливо зрозуміти переваги та недоліки кожної моделі. Ось переваги та недоліки Sharp SunSnap ND-FQ235, які ми виявили під час нашого дослідження.

Плюси і мінуси

Як працюють панелі Sharp SunSnap ND-F2Q235?

фотоелектричні, панелі, sharp, гострі

Сонячні панелі Sharp SunSnap гнучкі, що робить їх більш стійкими до розтріскування. (Джерело: Sharp)

Домовласники віддають перевагу найбільш продаваним сонячним панелям Sharp SunSnap ND-F2Q35 за витончену безрейкову систему кріплення, яка бездоганно поєднується з будь-яким дахом. Панелі SunSnap також мають міцну раму, сумісну з Zep, що усуває необхідність у монтажних рейках, покращує зовнішній вигляд, забезпечує заземлення та захист від крадіжок.

Ці сонячні панелі мають 60-коміркову полікристалічну конструкцію та виробляють 235 Вт потужності. Ефективність модуля, тобто відсоток електроенергії, що перетворюється при потраплянні сонячних променів на панелі, може досягати 14.4%. Це не найкращий показник на ринку порівняно з іншими брендами, які пропонують до 25% ефективності.

Система SunSnap забезпечує позитивний допуск лише на 5% потужності. Допуск по потужності вимірює, скільки електроенергії виробляється з сонячних панелей вище або нижче номінальної потужності, тому з панелями SunSnap ви можете бути впевнені, що отримаєте всю потужність, за яку платите.

Панелі Sharp SunSnap захищені гарантією на вихідну потужність до 25 років, а також 10-річною гарантією на матеріали та якість виготовлення.

Sharp у порівнянні з конкурентами

Тут ми порівнюємо Sharp з деякими з найкращих постачальників сонячних панелей у Великобританії. Хоча сонячні панелі Sharp SunSnap ND-F2Q335 поступаються за ефективністю, вони є найважчим варіантом, що робить їх одними з найдовговічніших. Це також найбільш естетично привабливі сонячні панелі з непомітним безрейковим дизайном. Крім того, це одна з найпростіших в установці систем сонячних панелей, завдяки врізним з’єднанням і з’єднанням на чверть обороту, які можна встановити набагато швидше, ніж інші панелі.

ПродуктМаксимальна потужністьГарантіяЕфективністьВага

Скільки коштують сонячні панелі Sharp SunSnap ND-F2Q235?

Британським домовласникам слід очікувати, що вони заплатять від 900 фунтів стерлінгів за будинок з однією спальнею з шістьма панелями до 5400 фунтів стерлінгів за 14 сонячних панелей для будинку з п’ятьма спальнями. Це включає матеріали та робочу силу і базується на стартовій ціні Sharp SunSnap у 300 фунтів стерлінгів за панель.

Вартість може змінюватися в залежності від типу та розміру вашого даху, оскільки це може вплинути на час, необхідний для встановлення панелей. Форма та напрямок даху є іншими факторами, поряд з енергією, необхідною для живлення будинку.

Сонячні панелі SunSnap від Sharp мають зручну конструкцію, завдяки чому їх можна встановити набагато швидше, а отже, можливо, і дешевше.

У таблиці нижче наведено порівняння вартості сонячних панелей Sharp SunSnap ND-F2Q325, SunPower Maxeon 3 та Evolution Elite від Project Solar.

ПродуктЗагальна вартість (14 панелей)Вартість однієї панелі

Якщо сонячні панелі Sharp SunSnap не вписуються у ваш бюджет, але ви все одно хочете скористатися перевагами сонячних технологій, вам варто звернути увагу на те, які гранти можуть бути доступні для вас. Уряд Великобританії пропонує гранти на встановлення сонячних панелей вразливим домогосподарствам з низьким рівнем доходу в рамках ініціативи ECO4, яка передбачає виділення 4 мільярдів фунтів стерлінгів протягом чотирьох років, з 2022 по 2026 рік. Прийнятність буде визначатися місцевими радами.

Котирування та встановлення

Компанія Sharp відома своїм відмінним процесом продажу, високоякісним обслуговуванням клієнтів та швидким встановленням. Процес від отримання комерційної пропозиції до встановлення складається з наступних кроків:

Обслуговування сонячних панелей

Сонячні панелі Sharp SunSnap досить прості в обслуговуванні. їх потрібно лише чистити кожні шість-12 місяців для підвищення ефективності. Якщо ви живете в районі з високим рівнем забруднення, вам може знадобитися найняти професіонала, щоб зробити це частіше. Ми рекомендуємо звернутися до компанії Sharp, оскільки вони надають послуги з обслуговування сонячних панелей, які включають промивання панелей очищеною водою для забезпечення оптимальної ефективності.

Якщо ваші панелі працюють не так ефективно або ви помітили накопичення сміття, ви можете скористатися шлангом, щоб очистити їх від сміття без необхідності підніматися на дах. Однак професійне очищення також важливе, оскільки це допоможе вам покращити вихід енергії з ваших панелей.

Що кажуть експерти

фотоелектричні, панелі, sharp, гострі

Sharp виготовляє витончені сонячні панелі, які можна монтувати без використання рейок. (Джерело: Sharp)

Ось кілька відгуків експертів про панелі SunSnap від Sharp:

Хоча це не найбільш економічно вигідний варіант у цьому списку, панель Sharp SunSnap ND-F2Q235 потужністю 235 Вт є однією з найбільш продаваних панелей у світі та одним з найулюбленіших варіантів для власників будинків високого класу. Панелі Sharp пропонують стандартну продуктивність з 14.4% ефективності та 235 Вт потужності для 60 полікристалічних фотоелементів. Цей продукт вирізняється сумісними з Zep рамами для безрейкового монтажу (тому панелі мають нижчий профіль), витонченим зовнішнім виглядом і задньою панеллю, що забезпечує гармонійне поєднання панелей з дахом. Це робить SunSnap від Sharp ідеальним рішенням для домовласників, які шукають якісні сонячні панелі з низьким профілем, які не будуть сильно впливати на зовнішній вигляд будинку. “. Expertsure

Sharp. ще один давній бренд на ринках сонячної енергетики та побутової електроніки, і ця репутація в поєднанні з 25-річною гарантією робить його надійною ставкою. Ви знаєте, що отримуєте з Sharp, а його непомітна, безрейкова система кріплення ідеально підходить для тих, хто живе в міській місцевості, а також для тих, хто живе в будинках, внесених до списку пам’яток архітектури, або в районі з суворими вимогами до естетики житла. “- EcoWatch

Sharp. це надійний вибір, а непомітні сонячні панелі особливо гарні для тих, хто живе в будівлі, що входить до списку пам’яток архітектури, або в районі з суворими естетичними вимогами. “. Зелений.Автомобіль

Відгуки клієнтів

Sharp має 30 рейтингів з оцінкою 4.2 з 5 на Solar Quotes. Більшість відгуків позитивні, хоча є й негативні, які зосереджені на технічному обслуговуванні та низькій максимальній потужності сонячних панелей.

Шкода тільки, що ми не встановили більше. “. Елісон через Solar Quotes

Продуктивність, безумовно, знижується в дуже спекотні дні, але я думаю, що це може бути звичайним явищем. [Найкраще, що я бачив. трохи більше 1600 Вт у холодний, але ясний день. “-Кен через сонячні котирування

Через [два] роки максимум. потужність ніколи не піднімається вище 1300 Вт (від 1.5 кВт), а зараз, у вересні, вона становить від 1150 до 1200. “-Дональд через Solar Quotes

Наша рекомендація

Після виробництва фотомодулів протягом 60 років, Sharp є одним з найбільш шанованих брендів в сонячній індустрії, тому не дивно, що цей продукт вважається одним з найкращих варіантів сонячних панелей на ринку. Сонячні панелі SunSnap від Sharp стали популярними завдяки своїй низькій ціні та непомітному дизайну.

Якщо ваш пріоритет. естетика, а не продуктивність, панелі Sharp SunSnap ND-F2Q235. ідеальний вибір. Їх безрейкова система кріплення та витончений зовнішній вигляд гармонійно поєднуються з будь-яким типом даху. Система Zep Compatible також забезпечує швидкий і безпроблемний монтаж, що не тільки економить час, але й зменшує витрати на робочу силу.

Як ми обирали найкращі сонячні панелі у Великобританії

Ми провели ретельне дослідження та порівняли деякі з найвідоміших британських постачальників сонячних панелей, щоб запропонувати чесний та інформативний огляд сонячних панелей Sharp SunSnap ND-F2Q235. Для цього ми проаналізували вартість, якість продукції, гарантійні умови, відгуки покупців та думки експертів. Це дозволило нам розробити власний погляд на систему сонячних панелей Sharp SunSnap.

Часті запитання про сонячні панелі

Як працюють сонячні панелі?

Більшість побутових сонячних панелей використовують так званий фотоелектричний ефект. Сонячні панелі складаються з фотоелементів, виготовлених з напівпровідникових матеріалів, таких як кремній. Коли світло потрапляє на фотоелементи, фотони в електромагнітному випромінюванні сонця нагрівають їх, що змушує електрони починати рухатися. Цей рух створює електричний струм, який потім фіксується пластинами та проводами всередині сонячної панелі у вигляді електричного заряду постійного струму (DC). Інвертор, підключений до сонячних панелей, перетворює постійний струм на змінний, який потім може бути використаний для живлення всіх електроприладів у вашому домі.

Чи варті сонячні панелі того?

Коротше кажучи, так, сонячні панелі можуть бути вигідною інвестицією завдяки ряду факторів, включаючи зниження вартості за останнє десятиліття, економію, яку можна зробити на рахунках за електроенергію, що швидко зростають, дохід від надлишкової електроенергії, проданої назад в мережу за допомогою гарантії розумного експорту, а також досягнення в технології сонячних панелей, які зробили їх більш ефективними при використанні меншого простору. Щоб дізнатися, чи варті сонячні панелі того, прочитайте наш посібник тут.

Чи працюють сонячні панелі у Великобританії?

Хоча кількість електроенергії, яку можуть виробляти сонячні панелі, варіюється в різних частинах Великобританії. система на півдні Англії, як правило, буде більш ефективною, ніж система в Шотландії, наприклад. вони добре працюють по всій країні. Кажуть, що якщо ви можете бачити на вулиці без штучного світла, ваші сонячні панелі працюють. Це тому, що їм не потрібне пряме сонячне світло для роботи. Це означає, що сонячні панелі працюють навіть під час дощу, в похмурі дні і взимку, коли йде сніг. всі типові погодні умови, які можна спостерігати по всій Великобританії.

©️ 2023 Condé Nast. Всі права захищені. Використання цього сайту означає прийняття нашої Угоди користувача, Політики конфіденційності та Заяви про використання файлів cookie, а також Ваших прав на конфіденційність в Каліфорнії. Architectural Digest може отримувати частину від продажів продуктів, придбаних через наш сайт, в рамках наших партнерських відносин з роздрібними продавцями. Матеріали цього сайту не можуть бути відтворені, розповсюджені, передані, збережені в кеші або використані в інший спосіб без попередньої письмової згоди Condé Nast. Вибір оголошень

Залишити відповідь