Двосторонні сонячні панелі: більше енергії та більше застосувань. Вертикальні двосторонні сонячні панелі

Двосторонні сонячні панелі: більше енергії та більше застосувань

Двосторонні сонячні панелі вловлюють світло не тільки з передньої частини панелі, але і ззаду. За допомогою двосторонніх сонячних панелей (PV) ми збільшуємо вихід електроенергії приблизно на 10-20%. Ми розробляємо знання і технології для двосторонніх сонячних панелей, а також повну модель, яка прогнозує вихід енергії.

Двосторонні сонячні панелі можуть значно знизити витрати на електроенергію. Наприклад, фотоелектричні установки або проекти виробляють таку ж кількість електроенергії на меншій площі даху. Крім того, на тій самій площі основи потрібно менше фотомодулів і компонентів системи, що залишає більше світла і опадів, доступних, наприклад, для екології.

Застосування двосторонніх сонячних панелей

Двостороння фотоелектрична панель зазвичай складається з 60 або 72 сонячних елементів. Ці сонячні елементи мають майже ідентичну металеву решітку спереду і ззаду, причому більше 95% обох сторін доступні для уловлювання світла.

Двосторонні панелі встановлюються на стандартних фотоелектричних станціях, а також в сегментах ринку, що розвиваються. Подумайте про фотоелектричні панелі, інтегровані в інфраструктуру, наприклад, у шумозахисні бар’єри. Або плаваючі сонячні панелі на відкритій воді або в комбінованих гідро- та аквакультурних фермах.

Ще одне застосування. в поєднанні з системами стеження за сонячною енергією, де ви можете віртуально скласти додатковий дохід від системи стеження за сонячною енергією і двосторонніх панелей. Цей останній варіант також пропонує багато можливостей для зміни опромінення під панелями та між ними. Ідеально підходить для сільського господарства або охорони природи.

Вищий вихід енергії з двосторонніми сонячними панелями

Ми проектуємо і розробляємо біфазні модулі, які відповідають специфічним вимогам, наприклад, зменшуючи кількість срібла в панелях для оптимізації витрат і продуктивності в умовах зниженої освітленості. Ми також працюємо над застосуванням матеріалів, що вловлюють світло, для поліпшення зв’язку світла в модулях і на них. Крім того, ми шукаємо рішення для позиціонування комірок і обхідних діодів, щоб врахувати підвищене затінення через міцні рами, наприклад, у випадку шумозахисних бар’єрів.

Ми також розробили нову двосторонню сонячну панель з білим шаром навколо комірок. Ці білі двосторонні сонячні панелі генерують на 5% більше енергії в порівнянні з частково прозорими двосторонніми панелями з прозорим склом і пластиковими шарами навколо комірок. Вихід білих двосторонніх панелей у порівнянні з односторонніми панелями залежить від місця розташування установки і може бути приблизно на 10-20% вищим.

Прогнозування виходу енергії за допомогою BIGEYE

Ми розробили BIGEYE для того, щоб зробити точний прогноз виходу енергії фотоелектричної системи з двосторонніми модулями для всіх сторін. Це дуже просунута і, наскільки нам відомо, найповніша імітаційна модель для фотоелектричної системи. За допомогою BIGEYE ми можемо моделювати вихід електроенергії фотоелектричних систем з будь-якою конфігурацією і в будь-якому місці. Використовуючи метеорологічні та екологічні дані, ми розраховуємо виробництво електроенергії за годину, день, місяць або рік.

Для фотоелектричних інсталяторів, розробників проектів та власників систем дуже важливо мати точний профіль генерації енергії. Це дозволяє їм забезпечувати оптимальне підключення до місцевої, національної та глобальної електромережі. Крім того, BIGEYE допомагає проектувати фотоелектричні системи таким чином, щоб генерація електроенергії краще відповідала щоденним потребам. Наприклад, збільшуючи генерацію енергії вранці або вдень.

Знання та технології

Наші фахівці працюють над різними новими концепціями осередків з метою підвищення ефективності та одночасного зниження виробничих витрат. Однією з розроблених нами концепцій біфазних елементів є промислова версія так званого сонячного елемента TOPCon. Цей елемент має спеціальні проміжні шари на тильній стороні, що складаються з дуже тонкого оксидного і полікремнієвого шару. Ця структура протидіє втратам на поверхні. Ми розробили цю концепцію осередків у співпраці з Tempress Systems, зокрема, в рамках грантового проекту TKI Urban Energy та в декількох комерційних проектах. Ця технологія вже використовується в промисловості, і у виробництві досягається ефективність клітин понад 23%.

В одній з останніх концепцій біфазних фотоелементів дуже тонкі оксиди металів включені в інтеейсні шари. Ці інтеейсні шари можуть наноситися з обох сторін і мають таку ж якість, як і в комірці TOPCon, але вони набагато прозоріші, що дозволяє сонячному світлу оптимально проникати в сонячну комірку. Таким чином, продуктивність біфазного сонячного елемента може бути значно покращена, в той час як виробництво потенційно простіше і, отже, дешевше. Ця концепція все ще розробляється у співпраці з компаніями Solmates, Levitech, Ейндховенським технологічним університетом та Делфтським технологічним університетом. Ми очікуємо, що за допомогою цієї технології можна буде виробляти недорогі сонячні елементи з ефективністю понад 25%.

Двосторонні сонячні панелі: що потрібно знати

двосторонні, сонячні, панелі, енергії, застосувань

У сонячній енергетиці з’являється новий тренд на продукцію. Двосторонні сонячні панелі. це сонячні панелі, які можуть вловлювати сонячне світло як спереду, так і ззаду, і є цікавим новим сонячним рішенням для певних типів сонячних установок.

Що таке двосторонні сонячні панелі?

Традиційні (односторонні) сонячні панелі вловлюють сонячне світло з одного боку, що поглинає світло, а світлова енергія, яку не вдається вловити, відбивається вбік. Це не так у випадку з двосторонніми сонячними панелями. скоріше, ці типи панелей мають сонячні елементи з обох боків. Це дозволяє панелям поглинати світло як ззаду, так і спереду. На практиці це означає, що біфазна сонячна панель може поглинати світло, яке відбивається від землі або іншого матеріалу.

Двосторонні сонячні модулі можуть бути ефективними в певних житлових приміщеннях, таких як перголи та деякі наземні системи. Але для більшості власників нерухомості, які розглядають можливість встановлення на даху, біфазні панелі не мають сенсу. біфазні модулі найкраще використовувати в комерційних або комунальних цілях, де панелі підняті і розташовані під кутом від монтажної поверхні, що дозволяє світлу відбиватися в задню частину панелі.

Двосторонні vs. монофазні сонячні панелі

Більшість сонячних панелей є односторонніми. Це означає, що вони мають одну фотоелектричну сторону, яка може поглинати світло від сонця і перетворювати його в енергію. Двосторонні сонячні панелі можуть поглинати світло з обох сторін і вимагають менше місця.

Оскільки двосторонні панелі мають більшу площу поверхні для поглинання сонячного світла, вони виявилися більш ефективними, ніж традиційні панелі. Якщо біфазні модулі встановлені вертикально, вони можуть збирати енергію в два пікові моменти сонячної активності: на сході та заході сонця. Вертикально встановлені панелі також більш стійкі до погодних умов, таких як сніг і сонце, які можуть покрити панель і заблокувати частину її ефективності. Двосторонні сонячні панелі також більш довговічні, ніж традиційні панелі.

Незважаючи на деякі переваги, є також багато причин, чому монофазні панелі все ще можуть бути кращими для вас у порівнянні з біфазними сонячними панелями. Оскільки двосторонні панелі настільки унікальні, вони часто вимагають додаткової роботи та обладнання для функціонування. Незважаючи на більш високі показники ефективності, вони все ще можуть коштувати дорожче для домовласників через такі речі, як наземне кріплення, яке необхідне для вертикально встановлених панелей. Існують також додаткові потреби, такі як сонячні системи відстеження, які необхідні.

Кращі виробники біфазних сонячних панелей

У порівнянні з традиційними панелями, існує відносно мало виробників двосторонніх панелей. Ось список деяких з наших улюблених.

Сонячні панелі LG

Панелі LG Solar виробляють одні з найбільш висококласних та ефективних сонячних панелей на ринку. Однією з найпопулярніших пропозицій є серія панелей LG NeON2 BiFacial. Вони мають середню потужність 5.6 Вт на кожну комірку і 19.5% ефективності.

Jinko Solar

Jinko Solar відома своїми недорогими сонячними панелями. Серія Tiger Bifacial має середню потужність 3 Вт на комірку і в середньому на 20% ефективніша.

Дизайн двосторонніх сонячних панелей

Двосторонні сонячні панелі виглядають значно інакше, ніж традиційні монокристалічні або полікристалічні кремнієві панелі. Двосторонні панелі зазвичай виготовляються з монокристалічних елементів, але існують і полікристалічні конструкції. Однією з найпомітніших фізичних особливостей двосторонніх панелей є їх тонкий профіль. багато двосторонніх конструкцій вимагають обмеженого обрамлення, а самі модулі розміщені в тонкому прозорому шарі, який може бути з подвійним склом або виготовлений з прозорою задньою панеллю.

Конструкція монтажних систем для біфазних сонячних панелей також відрізняється від традиційних рішень. Для того, щоб захопити найбільшу кількість енергії, двосторонні панелі потребують якомога меншої кількості затіненого простору на передній і задній сторонах їх поверхні. Нові стелажні рішення для біфазних панелей можуть використовувати невеликі розподільні коробки, вужчі опорні рейки і вертикальні опори тільки в самих кутах стелажної системи, щоб зменшити затінення на тильній стороні модулів.

Двосторонні сонячні панелі для комерційних та комунальних застосувань

Ідеальним варіантом використання біфазних сонячних панелей є комерційні та комунальні сонячні установки, особливо ті, що використовують сонячні трекери. У дослідженні, проведеному компанією LONGi. виробник сонячних панелей, двосторонні панелі дали на 11 відсотків більше енергії, ніж стандартні сонячні панелі в нахиленій, наземній сонячній установці в Китаї. вражаюче, що система з біфазними панелями в парі з сонячними трекерами виробляє на 27 відсотків більше сонячної енергії, ніж система аналогічного розміру з традиційними панелями.

Двосторонні панелі мають потенціал для збільшення виробництва енергії для великомасштабних сонячних установок завдяки своїй здатності поглинати енергію з обох сторін. Коли сонячна панель встановлюється над землею, як у більшості комерційних систем, сонячне світло, яке падає на землю під панеллю, відбивається вгору і може бути поглинуте сонячними елементами, розташованими ззаду. Крім того, в залежності від поверхні, більша або менша кількість світла буде відбиватися назад до двосторонніх панелей. Як правило, світліші поверхні, такі як пісок, призводять до більшого відбиття сонячного світла, ніж темні поверхні, такі як асфальт або бруд.

Чи можна використовувати двосторонні сонячні панелі для житлових установок?

Загалом, двосторонні сонячні панелі не найкраще підходять для сонячних установок на дахах житлових будинків. З огляду на їх ймовірну цінову надбавку в порівнянні з традиційними монокристалічними або полікристалічними панелями, вони мають найбільший сенс для великих сонячних проектів, які дозволяють відбитому світлу легко досягати задньої частини панелей.

Хоча двосторонні панелі найкраще підходять для комерційних або комунальних сонячних установок, їх можна використовувати в окремих випадках для житлових будинків. Окремо стоячі конструкції, такі як перголи, можуть отримати вигоду від двосторонніх панелей, які забезпечать часткову тінь на додаток до генерації енергії. Двосторонні панелі також можна використовувати в будь-якому іншому випадку, коли безпосередньо за сонячними панелями нічого немає. Наприклад, навіси та козирки, виготовлені з двосторонніх сонячних панелей, дозволяють відбитому світлу потрапляти на задню частину панелей.

двосторонні, сонячні, панелі, енергії, застосувань

Якщо ви розглядаєте можливість встановлення наземної сонячної системи замість установки на даху, двосторонні панелі також можуть вам підійти. Подібно до комерційних та комунальних застосувань, житлова наземна система підпирається над землею, що дозволяє світлу досягати зворотного боку біфазних панелей.

Тарифні пільги для двосторонніх сонячних панелей

Тарифи на сонячні панелі та обладнання мали значний вплив на галузь за останні кілька років. Починаючи з 2018 року, президент Трамп вирівняв тарифи на сонячні панелі іноземного виробництва. Ці тарифи були покликані стимулювати зростання американської сонячної промисловості та виробництва сонячних панелей. Це обмежує доступ до дешевших сонячних панелей.

З моменту вступу на посаду президента адміністрація Байдена зберегла ці тарифи, вирішивши продовжити їх ще на 4 роки у 2022 році. Однак вони прийняли важливе рішення, вирішивши звільнити двосторонні сонячні панелі від оподаткування. Це надзвичайно важливо для споживачів, оскільки дозволяє отримати доступ до дешевших панелей.

Чи варті двосторонні сонячні панелі того?

Двосторонні сонячні панелі можуть бути корисними для комерційних та комунальних сонячних електростанцій, але вони, як правило, не мають такого великого сенсу для житлових проектів на дахах будинків.

Двосторонні сонячні панелі дорожчі за традиційні сонячні панелі і можуть коштувати до 0.10 більше на ват.

Двосторонні панелі здатні поглинати та перетворювати енергію сонця з обох боків у порівнянні з традиційними панелями, які можуть робити це лише з одного боку, що робить їх менш ефективними.

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Кращі сонячні панелі в 2023 році: Топ продуктів у порівнянні Сонячна черепиця: що потрібно знати у 2023 році Які найефективніші сонячні панелі? Кращі бренди 2023 року Чи варті сонячні панелі того, щоб їх купувати у 2023 році?

Про Джейкоба Марша

Джейкоб. автор EnergySage з досвідом роботи в галузі сонячної енергетики, електрифікації та відновлюваних джерел енергії. Маючи більш ніж п’ятирічний досвід дослідження та написання статей про домашню енергетику (плюс ступінь з геологічних наук в Університеті Тафтса), він застосовує унікальний науковий підхід до написання та дослідження всього, що пов’язано з енергією.

Двосторонні сонячні панелі

двосторонні, сонячні, панелі, енергії, застосувань

У цьому розділі нашого сайту ви можете знайти всі двосторонні сонячні панелі, які зараз є в наявності на складі. Це потужні фотомодулі, які ідеально підходять для комерційних та промислових проєктів. Оскільки бі-модулі лише нещодавно набули популярності і не всі з ними знайомі, дозвольте нам трохи розповісти вам про них.

Що таке двосторонні сонячні панелі?

Біфаціальна сонячна панель. це фотомодуль з двома активними сторонами. Замість білої або чорної задньої панелі на тильній стороні є ще один шар скла, який захищає сонячні елементи. Вона часто не має рамки.

Як працюють двосторонні сонячні панелі?

Лицьова сторона двосторонньої панелі працює так само, як і будь-яка звичайна панель. Однак задня сторона збирає світло, яке відбивається від поверхні, і розсіяне світло. Зазвичай, це дає до 30% продукції лицьової сторони. Наприклад, біфазна сонячна панель потужністю 400 Вт отримує бонус у 130 Вт, якщо умови хороші. Оскільки задня сторона біфазної панелі призначена для роботи з розсіяним світлом, вона добре працює в умовах низької освітленості, наприклад, в похмуру погоду, осінні та зимові дні.

Як встановити двосторонні сонячні панелі?

Теоретично, двосторонні модулі можна встановлювати так само, як і стандартні панелі. Однак біфазні панелі частіше використовуються в наземних установках або системах на плоских дахах, оскільки потрібен хороший нахил, щоб скористатися перевагами задньої сторони. Ваш інсталятор повинен враховувати альбедо. відбивну здатність поверхні, на яку встановлюються панелі. Асфальт або чорна поверхня, наприклад, дає найнижчий біфаціальний коефіцієнт підсилення, і іноді інсталятори підкладають під модулі білу мембрану, щоб збільшити альбедо.

Ось схема функціонування біфазних сонячних панелей. Ви можете бачити, що сонячні панелі часто піднімають над землею, щоб запобігти перегріву. Ретельне планування є ключовим: ви хочете мінімізувати затінення не тільки панелей, але й поверхні.

Які переваги двосторонніх сонячних панелей?

Існує кілька видів біфазних сонячних панелей. Почнемо з того, що ефективність біфазних сонячних панелей вища, ніж у стандартних. Односторонні панелі мають коефіцієнт перетворення енергії в середньому 17-21%. Коли задня сторона бі-модуля працює на повну потужність, його ефективність може досягати 25-27%. Таким чином, вам потрібно набагато менше місця для побудови потужної сонячної системи.

Гарантії на вихід зазвичай тривають трохи довше для двосторонніх панелей. Стандартні сонячні панелі зазвичай мають 25-річну гарантію на продуктивність. Двосторонні панелі мають 30-річну гарантію.

Крім того, двосторонні панелі можна встановлювати різними способами. наприклад, вертикальна установка є життєздатним варіантом. Різні конфігурації дозволяють вашій установці забезпечувати більшу потужність в різний час доби.

Нарешті, деякі віддають перевагу дизайну двосторонніх панелей перед стандартними. Двосторонні панелі іноді бувають безкаркасними, і вони часто прозорі, що дозволяє їм добре поєднуватися з вашим дахом.

Хто виробляє двосторонні сонячні панелі?

і все більше компаній починають робити бі-модулі, в першу чергу ними цікавляться бренди, які націлені на виробництво панелей для комерційних і промислових установок. JA Solar, Jinko, Trina, Canadian Solar можна перерахувати серед найпопулярніших виробників двосторонніх сонячних панелей. Експерти в галузі сонячної енергетики бачать великий потенціал у двосторонніх модулях і очікують, що вони стануть все більш популярними, а це означає, що все більше брендів почнуть їх виробляти.

Вартість біфазних сонячних панелей

Бі-модулі дорожчі за стандартні сонячні панелі такої ж потужності. Однак, ви повинні взяти до уваги двосторонню вигоду, яку забезпечує задня сторона. При правильному використанні двосторонні панелі виявляються економічно ефективними. наприклад, 480-ватна двостороння панель з 30% бонусом з задньої сторони виробляє більше енергії, ніж дві 300-ватних панелі. За таких обставин ціна двосторонньої сонячної панелі буде меншою, ніж ціна двох панелей, і вона також займатиме менше місця.

Найдешевші панелі з Китаю. Наприклад, двосторонні панелі Trina Solar. це надійний вибір: компанія відома своєю сучасністю та інноваційністю. Сьогодні ця компанія входить до ТОП-5 світових сонячних брендів і пропонує різноманітний асортимент продукції за відносно низькими цінами. Ще одним хорошим вибором будуть двосторонні панелі LONGi Solar. Модулі цього китайського бренду, як правило, ще дешевші, хоча трохи менш популярні та ефективні.

Американські компанії також виробляють двосторонні модулі для житлових і комерційних сонячних проектів. Їх ціна, як правило, трохи вища, але якість може бути трохи кращою. Американські компанії також часто надають кращі гарантії на свою продукцію. Наприклад, ви можете обрати двосторонні панелі Canadian Solar, які, як відомо, відмінно працюють в умовах низької освітленості. Canadian Solar. напівкитайський бренд з виробничими майданчиками в Азії, що пояснює його помірні ціни. Ми також можемо порекомендувати звернути увагу на двосторонні сонячні панелі Silfab: цей канадський бренд пропонує найефективніші панелі в Північній Америці та надає надійну гарантію на свою продукцію.

Чому варто купувати у нас

Ми пропонуємо на продаж безліч різних двосторонніх сонячних панелей від брендів з усього світу. Ось що виділяє A1SolarStore серед інших магазинів:

  • Наші центри реалізації розташовані на східному та західному узбережжі США. Ви можете скористатися картою наших центрів, щоб перевірити наявність продукції.
  • Ми обробляємо всі замовлення за 24 години і відправляємо їх за 48 годин. Інвертори та контролери заряду доставляються безкоштовно.
  • Замовлення доставляються вантажним транспортом за 4-7 робочих днів. Ви також можете самостійно забрати своє замовлення з центру виконання замовлень.
  • Ми продаємо найкращі біфазні сонячні панелі тільки від перевірених виробників. ніяких підробок.
  • Ми пропонуємо доступні ціни на все обладнання для сонячної енергетики

Якщо ви зацікавлені, перегляньте різні моделі в нашому магазині. Ви можете скористатися нашим сонячним калькулятором, щоб отримати уявлення про те, скільки панелей вам знадобиться і скільки коштуватиме система. Наші менеджери завжди раді відповісти на будь-які питання, що стосуються котирувань, цін, гарантій та доставки біфазних сонячних панелей.

Безкоштовний та корисний дайджест про сонячну енергетику. Немає спаму

Як вертикальні сонячні панелі можуть зберегти сільськогосподарські землі та трансформувати сільське господарство?

двосторонні, сонячні, панелі, енергії, застосувань

двосторонні, сонячні, панелі, енергії, застосувань

Марта вивчала політологію та медіа-журналістику в Католицькому університеті Португалії (UCP) і розвинула свою журналістську кар’єру, працюючи в португальських газетах Diário de Notícias, Correio da Manhā та ЗМІ в Брюсселі. Вона є репортером журналу Travel Tomorrow, а також займається наданням комунікаційних послуг та дослідженням політики ЄС для різних консалтингових компаній у Брюсселі. Колишня стажерка програми “Блакитна книга” Європейської Комісії, Марта має великий інтерес до питань ЄС та глобальних справ, а також досвід у підготовці звітів та інтерпретації інформації. За можливості Марта любить подорожувати, досліджувати природу та вивчати відновлювальне сільське господарство. Вона також з ентузіазмом ставиться до космічних проектів та космосу.

Вертикальні сонячні панелі можуть допомогти фермерам використовувати енергію сонця не тільки для вирощування кращого врожаю, але й для перетворення сонячної енергії в електричну.

1. Вертикальні сонячні панелі

Сонячні панелі. це великі модулі, які, як правило, займають багато корисного простору, особливо на землях, що виробляють продукти харчування. Завдяки інноваційним вертикальним сонячним панелям, що отримали назву Sunzaun, каліфорнійська компанія Sunstall пропонує альтернативні рішення, які можна використовувати на існуючих полях і орних землях, не жертвуючи ними заради чистої зеленої енергії. Вертикальна система Sunzuan з 43 панелями в даний час встановлена на виноробні в Каліфорнії і виробляє 23 кВт енергії.

Встановлення вертикальних панелей зазвичай дорожче у порівнянні зі звичайними сонячними панелями. Однак вертикальні сонячні панелі Sunzuan порушують цю норму, спрощуючи їх встановлення, оскільки не потрібно будувати підйомні платформи. Вертикальні панелі можуть бути вишикувані в лінію там, де їх зручно розмістити, і навіть можуть бути встановлені з нахилом до 15 градусів.

Це лише початок розуміння взаємодії між вертикальною сонячною енергією, врожайністю, використанням землі та фінансовими вигодами для фермерів. Дохідність також залежить від місця розташування, конструкції сонячних систем і багатьох деталей.

Павільйон для засмаги

двосторонні, сонячні, панелі, енергії, застосувань

2. Двосторонні модулі

Встановлення вертикальних сонячних панелей не викликає великих труднощів, оскільки процес дуже схожий на звичайні сонячні системи. Різниця, однак, полягає в тому, що ця система поєднує в собі новий винахід двосторонніх сонячних модулів, і весь масив стоїть як прикордонна стіна в полі. Згідно з останніми дослідженнями, встановлення цих модулів у конфігурації зі сходу на захід може виробляти таку ж кількість електроенергії, як і сонячна панель, орієнтована на південь.

Дійсно, дослідники Лейпцизького університету прикладних наук стверджують, що встановлення двосторонніх сонячних панелей, одна сторона яких звернена на схід, а інша на захід, дозволить виробляти більше відновлюваної електроенергії та зменшити один з побічних ефектів традиційних сонячних електростанцій. надлишок електроенергії опівдні та її нестачу вранці або вдень.

Sunzaun призначений для розміщення двосторонніх панелей в рамці та без рамки, а також для безпечного та надійного управління проводами.

Sunzaun

двосторонні, сонячні, панелі, енергії, застосувань

“Двосторонні сонячні панелі можуть використовувати сонячну енергію з обох сторін. Встановлена в орієнтації зі сходу на захід, найбільше електроенергії генерується вранці та ввечері. Це дозволило б зменшити потребу в зберіганні електроенергії і в той же час зберегти низьку площу, необхідну для виробництва електроенергії”. сказала Софія Рекер з Лейпцизького університету прикладних наук і перший автор дослідження.

3. Універсальні

Незважаючи на великі перспективи для фермерів та сільського господарства, конструкція вертикальних сонячних панелей не обмежується сільськогосподарськими полями. вони можуть бути встановлені вздовж автомобільних доріг, залізниць, парканів або навіть балконів у житлових районах. Панелі були протестовані і успішно витримали вітер до 0.084 фунтів на квадратний дюйм і в даний час знаходяться в процесі отримання сертифікату UL2703, який гарантує безпеку модулів і системи в цілому.

Залишити відповідь