DIY СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ | БРИТАНСЬКИЙ ПОСІБНИК. Сонячна електростанція, зроблена своїми руками

Наша проста домашня сонячна енергетична система “зроби сам

Але ми не хотіли втрачати відчуття нашого простого будинку, приносячи великий генератор і каністри з газом, необхідні для його роботи, а перспектива встановлення вітрової турбіни або сонячної батареї здавалася нам дорогою і технологічною проблемою в природному середовищі.

Примітка редактора: Ця стаття була вперше опублікована в 2012 році. З тих пір ми зробили кілька оновлень нашої системи, які відображені в цій оновленій версії. В основному, ми додали кілька панелей і отримали контролер заряду більшої потужності, а також додали зарядний пристрій, щоб доповнити систему в найтемніші тижні зими, коли сонячна енергія на мінімумі.

Протягом багатьох років нам вдавалося обходитися без зручностей, які може забезпечити електрика, але розробка Eartheasy.com за допомогою комутованого інтернет-з’єднання через телефонну лінію, прокладену через ліс, було складним завданням, а зарядка мого ноутбука стала регулярною необхідністю. Кілька років тому в нашому районі з’явився бездротовий широкосмуговий зв’язок, і обіцянка швидкісного інтернету стала для нас стимулом побудувати власну надійну, доступну та просту альтернативну енергетичну систему “зроби сам”.

розробка Eartheasy.На початку роботи над сайтом EarthEasy.com, використовуючи комутований доступ до Інтернету через телефонну лінію, прокладену через ліс, було складно.

Сьогодні, за допомогою місцевого експерта з автономних домашніх сонячних електростанцій та систем альтернативної енергетики, ми маємо найкраще з обох світів. Наша базова сонячна енергетична система виробляє більше електроенергії, ніж ми очікували, вона дуже надійна і не потребує обслуговування, і вона майже повністю прихована від сторонніх очей. Сонячна панель на даху з кількома проводами, що ведуть до невеликої акумуляторної батареї, живить мій ноутбук, а радіоприймач, встановлений на дереві, приймає бездротовий широкосмуговий сигнал. Система також забезпечує достатньо енергії для зарядки декількох невеликих електроінструментів, запуску нашої домашньої аудіосистеми і, на диво, цілорічного живлення повнорозмірного холодильника.

Вартість цієї повної сонячної системи, в сьогоднішніх цінах на компоненти, склала близько 1200 доларів.

Наша проста домашня сонячна електростанція складається з чотирьох основних компонентів: сонячних панелей, контролера заряду, двох 6-вольтових акумуляторів для гольф-карів і невеликого інвертора. Ми з сином змогли встановити систему за кілька годин, і не було жодних проблем з обслуговуванням, окрім перевірки рівня рідини в батареях кожні кілька місяців та очищення поверхонь панелей час від часу. Крім того, раз на рік чи два я піднімаю одну сторону кожної панелі, щоб змітати листя чи хвою, які там накопичилися.

Вартість цієї повної сонячної системи, в сьогоднішніх цінах на компоненти, склала близько 1200 доларів США. Слід зазначити, що я купив панелі “б/в” по 100 за штуку. Багато людей в нашій громаді замінили свої 123-ватні панелі на новіші 250-ватні, які коштують близько 250 доларів за штуку. Таким чином, 123 панелі були легко доступні, і я був задоволений кількістю енергії, яку вони забезпечать.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Чотири компоненти. це батареї, контролер заряду (внизу праворуч), інвертор (вгорі праворуч) і зарядний пристрій (під інвертором).

Основні компоненти цієї автономної сонячної електростанції наступні:

Сонячні панелі

На даху нашого будинку встановлено три сонячні панелі: фотоелектричні модулі Sharp потужністю 123 Вт, модель 123UJF. Панелі оснащені стаціонарно встановленими розподільчими коробками для зручності монтажу проводів і кабелепроводу. Для кожної панелі до даху прикручені дві дошки, а сонячна панель прикручена до дощок за допомогою барашкових гайок, тому її легко підняти, якщо потрібне технічне обслуговування. Поверхні панелей знаходяться на висоті близько 5 дюймів над поверхнею даху. Від сонячних панелей відходять два дроти: один. лінія електропередач, а інший. лінія заземлення. Лінія електропередач проходить по даху до контролера заряду, де встановлений запобіжник. У ящику на ганку розміщені контролер заряду, інвертор та акумулятори. Дріт заземлення проходить під будинком і кріпиться до сталевого стрижня, який забивається приблизно на два фути в землю.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Панель на даху / специфікація панелі зі зворотного боку панелі

Слід зазначити, що в інструкції до панелей зазначено, що встановлення фотоелектричних модулів вимагає “великого ступеня майстерності і повинно виконуватися лише кваліфікованими ліцензованими фахівцями, включаючи ліцензованих підрядників та ліцензованих електриків”.” Ми встановили нашу систему самостійно, оскільки наш постачальник, який є ліцензованим інсталятором, дав нам чіткі вказівки та прийшов перевірити установку після її завершення. Ми рекомендуємо дотримуватися рекомендацій, викладених в інструкції до модуля, щодо встановлення.

Вартість сонячних панелей у сьогоднішньому ціноутворенні становить близько 1 вата.

Контролер заряду

Ми використовуємо контролер заряду Morningstar ProStar30, який автоматично регулює кількість енергії, що надходить до акумулятора. Контролер має невеликий світлодіодний індикатор, який показує стан заряду, тому легко побачити, коли батареї повністю заряджені або коли вони розряджаються. Індикатор блимає зеленим, жовтим або червоним кольором, вказуючи на стан батареї в будь-який момент часу. Цифровий дисплей показує рівень напруги батареї та швидкість заряду, що надходить від панелей. Швидкий погляд на контролер заряду дозволяє нам дізнатися, чи є у нас достатня потужність, чи потрібно трохи скоротити використання електроенергії, поки батареї знову не поповняться.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Вартість контролера заряду Morningstar ProStar30 склала близько 250. Сьогодні ви можете отримати його приблизно за 200.

Акумуляторна батарея

Два 6-вольтових акумулятора для гольф-карів з’єднані послідовно для 12-вольтової системи. Кожна батарея розрахована на 232 ампер-години. Батареї знаходяться в дерев’яному ящику з відкидною кришкою, верхня панель ящика знімається для забезпечення достатньої вентиляції. Клеми та з’єднання акумуляторів утримуються в чистоті та періодично перевіряються для забезпечення надійного з’єднання.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Дві батареї/близький план етикетки

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Чотири компоненти встановлені в цьому кедровому ящику з вентиляційним отвором. Цей ящик подвоює лавку, на якій можна сидіти, знімаючи взуття.

Вартість двох акумуляторів склала близько 400.

Інвертор

Останнім елементом системи є невеликий інвертор, який перетворює 12-вольтовий постійний струм у 120-вольтовий змінний струм. Це дозволяє нам використовувати стандартні електричні пристрої без необхідності використання адаптерів. Інвертори доступні в широкому діапазоні потужностей для систем різного розміру. Наш невеликий інвертор від Nexxtech, потужністю 300 Вт, з перенапругою 500 Вт. Він поставляється з двома кабелями, червоним і чорним, із затискачами типу “алігатор” для кріплення до клем акумулятора. Обираючи інвертор, ми виходили з того, яка потужність доступна для нашої системи і які пристрої ми хочемо використовувати. При розрахунку потреби в енергії важливо додавати потреби в енергії, коли два або більше пристроїв працюють одночасно.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Це наш маленький інвертор Nexxtech.

Наш інвертор Nexxtech потужністю 300 Вт коштував близько 30.

Резервний (за бажанням)

Минулого року ми додали до системи зарядний пристрій, який слугує додатковим джерелом живлення. Запуск зарядного пристрою, коли батареї розряджаються, дозволяє нам мати більше світла та енергії в найтемніші дні зими. Зарядний пристрій знаходиться в одній коробці з акумуляторами та іншими компонентами. Ви можете побачити на фотографіях два подовжувачі, які проходять крізь підлогу. вони ведуть до нашого сараю, де у нас є невеликий генератор Honda 2000. Щоб запустити зарядний пристрій, ми запускаємо генератор, підключаємо зарядний пристрій до одного з подовжувачів, а також підключаємо лінію живлення інвертора до іншого подовжувача. Генератору достатньо попрацювати близько 30 хвилин, щоб відновити заряд батарей до 12.8 або вище. Потім генератор вимикається, зарядний пристрій від’єднується, а мережа живлення інвертора підключається назад. Цей процес займає лише хвилину чи дві, і відновлені батареї мають достатньо енергії, щоб наступного дня на даху з’явилося світло.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

ліворуч: Зарядний пристрій на підлозі під інвертором. правильно. Зарядний пристрій крупним планом.

Що забезпечує ця система:

Система альтернативної енергетики може бути використана для забезпечення електроенергією будь-якої кількості електричних пристроїв, таких як прилади, інструменти та комп’ютери. Чим більша система, тим більшу потужність вона забезпечить. Щоб дати вам уявлення про потужність такої невеликої системи, як наша, ось що ми використовуємо для живлення нашої сонячної системи:

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Холодильник: Це холодильник з живленням від постійного струму, такого ж розміру, як і звичайна морозильна камера (4 фути завширшки). Холодильник споживає 40 Вт енергії і може бути перетворений на морозильну камеру шляхом заміни термостата. Оскільки холодильник є моделлю постійного струму, він підключений безпосередньо до акумулятора, минаючи інвертор. Таким чином, холодильник продовжує працювати, навіть якщо інвертор вимкнений. Наш холодильник працює безперервно вже понад 8 років без жодних проблем. Навіть у темні зимові дні сонячні панелі забезпечують достатню потужність для його роботи.

Музика: У нашому будинку встановлена аудіосистема Vers, яка дозволяє нам використовувати iPod або прямий кабель від iPhone чи комп’ютера для відтворення насиченого звуку, споживаючи при цьому відносно мало енергії. Ми можемо використовувати цю звукову систему близько 3 годин на день взимку і стільки, скільки захочемо влітку.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Світло: Велика зміна для нашого будинку. електричне освітлення. Ми замінили наші гасові лампи на кілька таких світлодіодних ліхтарів, які мають потужність лише 7 Вт кожна.

Інтернет: Наша сонячна система також забезпечує достатню потужність для роботи ноутбука, планшета та підзарядки мобільних телефонів. Вона також живить роутер, так що кілька комп’ютерів можуть працювати через Wi-Fi одночасно. На додаток до роутера, на дереві на відстані близько 300 футів від нашого будинку встановлено невеликий радіоприймач, який приймає бездротовий широкосмуговий зв’язок і передає сигнал до будинку.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Дрібні інструменти та прилади: Система також заряджає невеликі інструменти, такі як акумуляторний шуруповерт-дриль. Наша система заряджає акумулятор для цього інструменту приблизно за 30 хвилин.

Це основні програми, які ми використовуємо, які забезпечуються описаною вище сонячною енергетичною системою. Однак ви можете використовувати найрізноманітніші електричні пристрої за потреби. Сьогодні ми насолоджуємося перевагами нашої системи, не відчуваючи технологічного вторгнення в нашу автономну садибу та спосіб життя. Особливо холодильник значно покращив наше повсякденне життя, оскільки зберігати продукти стало набагато простіше. І ми не сумуємо за гасовими лампами.

Проведення електрики в сільську місцевість є чимось на кшталт балансування, оскільки ми не хочемо, щоб наш простий спосіб життя змінювався занадто великою кількістю електричних гаджетів. Це вимагає певної стриманості, щоб зберегти речі простими, але ті кілька електричних зручностей, які ми зараз маємо, ми цінуємо найбільше!

Про автора

Грег СіманРодом з Лонг-Айленду, штат Нью-Йорк, Грег Сіман заснував компанію Eartheasy у 2000 році через турботу про навколишнє середовище та бажання допомогти іншим жити більш стійко. Як редактор, Грег поєднує своє виховання в Нью-Йорку, Бостоні та Сан-Франциско з контрастом 31 року життя “поза мережею“, щоб дати нам збалансовану перспективу сталого життя. Грег проводить вільний час, займаючись садівництвом, працюючи над своїм будинком та будуючи дерев’яний вітрильник за допомогою ручних інструментів.

З нашого магазину

Теплична система вентиляції на сонячних батареях

Автоматична система сонячного поливу

Сонячний конус для переробки відходів Green Cone

Садибне підняте садове ліжко

Натуральні кедрові підняті садові грядки

Компостер Jora JK270. 9.5 кубічних футів

Безпечний сад з питною водою преміум-класу

9-лотковий харчовий дегідратор Excalibur з таймером

Дегідратор харчових відходів Excalibur на 5 лотків з цифровим таймером

Загальноамериканський каністра / плита під тиском. 15.5 кварт

Загальноамериканський консервний балончик / плита під тиском. 30 літрів

DIY СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ | БРИТАНСЬКИЙ ПОСІБНИК

Ми раді, що спільнота DIY Renogy продовжує зростати, і все більше і більше членів вирішують довіряти нашій продукції як своєму вибору. Ця стаття присвячена всім тим, хто займається саморобкою, скорочуючи витрати та рятуючи планету з кожною сонячною системою, яку ви встановлюєте.

Отже, якщо ви думаєте про встановлення домашньої сонячної системи, ця стаття допоможе вам прийняти найкращі рішення та уникнути поширених помилок.

Тут ми відповімо на більшість ваших актуальних запитань про сонячні панелі “зроби сам. в тому числі:

Зверніть увагу, що сонячні панелі “зроби сам” у цій статті. це панелі, виготовлені виробником, придатні для встановлення “зроби сам”. Не сонячні панелі, побудовані з нуля приватними особами.

Чи можете ви встановити сонячні панелі самостійно?

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Вартість проектування, купівлі та встановлення сонячної енергії для середньостатистичного домогосподарства у Великобританії становить близько 6000 фунтів стерлінгів. З цих 6000 фунтів стерлінгів приблизно 10% йде на наймання професійного інсталятора. Іншими словами, найняти професійного інсталятора коштує щонайменше 600 фунтів стерлінгів, що викликає занепокоєння, якщо у вас обмежений бюджет.

Як результат, ви в кінцевому підсумку задаєтесь питанням, чи можете ви встановити сонячні панелі самостійно.

І відповідь. ТАК. Ви можете самостійно встановити сонячні панелі своїми руками.Все, що вам потрібно зробити, це інвестувати свій час, енергію та трохи жиру на ліктях.

Це знижує ваші витрати на перехід на сонячну енергію приблизно на 10% або більше. Для більшості домовласників це гідний стимул інвестувати свій час та зусилля.

Однак перед тим, як почати встановлювати сонячні панелі своїми руками, ось що вам потрібно знати:

Якщо ви вже не такі спритні або вправні, як раніше, ми наполегливо рекомендуємо найняти інсталятора, оскільки сонячні установки на даху можуть бути небезпечними, якщо ви не будете обережними. Жодна сума заощаджених грошей не варта того, щоб ризикувати своїм добробутом.

Не купуйте неякісні компоненти через їхню дешевизну. Натомість купуйте запчастини преміум-класу за розумними цінами. Це гарантує, що ви отримаєте найкраще співвідношення ціни та якості. Без сумніву, ми рекомендуємо купувати сонячні деталі Renogy безпосередньо у нас

Для великих сонячних установок настійно рекомендується найняти професійного інсталятора.

У регіонах із суворими правилами щодо фотоелектричних установок професійний інсталятор може допомогти вам оформити дозволи та інші необхідні документи. Деякі комунальні служби вимагають підпис сертифікованого електрика як доказ того, що ваша система може бути безпечно підключена до електромережі. Крім того, коли ви подаєте заявку на отримання гарантії розумного експорту (SEG) від вашого постачальника енергії, йому може знадобитися сертифікація MCS та схвалення DNO (районного оператора мережі).

Скільки коштує встановлення сонячних панелей?

Вартість установки сонячних панелей буде варіюватися в залежності від:

Розмір вашої системи

Тип вашої установки

Інсталятор, якого ви обираєте

В середньому, вартість найму професійного інсталятора може становити від 600 фунтів стерлінгів до кількох тисяч фунтів стерлінгів. За даними EnergySage Solar Marketplace, середня вартість робочої сили при встановленні сонячної системи становить приблизно 10% від вартості всіх ваших компонентів. Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштують сонячні панелі у Великобританії. натисніть на посилання.

Отже, якщо ваші компоненти коштують близько 6000 фунтів стерлінгів, то вартість установки буде близько 600 фунтів стерлінгів. Зверніть увагу, що ця цифра є приблизною і може змінюватися, тому краще перепровірити її у найближчого інсталятора.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Процес встановлення сонячних панелей своїми руками

Існує кілька етапів, про які потрібно подбати, перш ніж розпочати процес встановлення сонячних панелей своїми руками.

Один з етапів цілком очевидний. придбання обладнання, яке ви хочете встановити. Однак є й інші менш відомі, але важливі етапи:

Розрахунок використання енергії (навантаження або кількість електроенергії, яку ви використовуєте щодня)

Визначення розміру системи сонячних панелей

Як встановити систему сонячних панелей в домашніх умовах?

Процес встановлення сонячних панелей можна розбити на 6 основних етапів:

Крок 1: Розрахуйте щоденне споживання енергії

Якщо ви підключені до електромережі і хочете дізнатися, скільки ви використовуєте щодня, вам потрібно подивитися на свої рахунки за комунальні послуги. У рахунку за комунальні послуги ви знайдете кількість Вт (ват-годин) або кВт-год (кіловат-годин), використаних у тому місяці. Щоб отримати ще кращі результати, використовуйте рахунки за останні 3 місяці, щоб вирахувати середньомісячне споживання. Після того, як ви визначили місячне використання, розділіть цю цифру на кількість днів у місяці, щоб знайти щоденне використання.

Крім того, ви можете підсумувати потужність кожного пристрою та кількість використаних годин, щоб дізнатися загальну кількість енергії, яку ви використовуєте щодня.Наш онлайн-калькулятор сонячних панелей може допомогти вам тут.

Крок 2: Спроектуйте свою систему

Вам потрібно вирішити, чи збираєтеся ви повністю або частково замінити щоденне споживання енергії сонячною енергією. Ви можете побудувати повністю автономну сонячну систему, яка буде живити всі ваші пристрої без будь-якої допомоги від мережі.

Або ж ви можете побудувати мережеву сонячну систему, також відому як система з прив’язкою до мережі, яка лише частково заміщує сонячною енергією ваше щоденне використання.

Якщо ви будуєте автономну систему, вам обов’язково потрібна сонячна літієва батарея. З іншого боку, мережева система може обійтися без акумуляторної батареї завдяки гарантії розумного експорту (SEG). Єдиним недоліком мережевої сонячної установки без сонячних батарей є те, що у вас не буде резервного живлення під час надзвичайних ситуацій.

Крок 3: Визначення розміру сонячних панелей

Після того, як ви знаєте, скільки енергії ви хочете генерувати за допомогою сонячної енергії, ви можете розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно для виробництва такої кількості енергії. Ми пояснимо, як визначити розмір сонячних панелей пізніше в цій статті.

Крок 4: Придбайте якісні сонячні компоненти

Після визначення щоденного використання та оптимальної потужності панелей, ви можете почати купувати всі деталі, які вам знадобляться для установки, включаючи:

Крок 5: Встановіть перила, кріплення та компоненти.

Після того, як ви зібрали всі компоненти, ви можете розпочати підготовку зон, де ви будете встановлювати компоненти. Зазвичай це включає:

Встановлення огорожі для панелей на даху

Створення або розчищення відповідного місця для інвертора та акумуляторної батареї,

Після підготовки зон встановлення встановіть компоненти. Це включає в себе:

Підйом сонячних панелей на дах і прикручування їх до перил;

Прикрутіть інвертор до стіни;

Знайдіть безпечне місце для акумуляторів. Місце не повинно піддаватися впливу прямих сонячних променів або екстремальних температур (жарко/холодно);

Встановлення з’єднувальних кабелів та роз’ємів.

Крок 6: Підключіть вашу сонячну батарею до розподільчої коробки вашого будинку

Після того, як ви знаєте, які ланцюги ви хочете живити сонячною енергією, ви можете приєднати або замінити дроти джерелом живлення на ваш вибір. Наприклад, ви можете вибрати живлення лише для освітлення та кількох розеток, або ж для всіх ланцюгів.

Як розрахувати розмір сонячних панелей для вашого будинку?

Щоб розрахувати розмір сонячних панелей для вашого будинку, вам потрібно знати дві речі:

Ваше щоденне споживання енергії

Кількість пікових сонячних годин у вашому регіоні.

Отримавши ці цифри, ви можете розрахувати дві речі:

Загальна вихідна потужність, необхідна від ваших панелей у годину пік. Як? Розділіть щоденне використання на кількість пікових сонячних годин. Відповідь, яку ви отримаєте. це кількість енергії, яку ваші панелі повинні генерувати протягом кожної пікової сонячної години.

Кількість панелей кожної потужності, яку потрібно придбати, щоб задовольнити попит. Як? Розділіть наведену вище цифру (необхідну погодинну потужність) на потужність обраної вами панелі. Наприклад, якщо погодинна потужність становить 3000 Вт-год, а ви вибрали панель потужністю 300 Вт, вам знадобиться 10 (десять) сонячних панелей потужністю 300 Вт, щоб задовольнити погодинний попит на 3000 Вт.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Що таке комплекти сонячних панелей “зроби сам?

Сонячні елементи бувають різних розмірів (ємності, потужності і т.д.).), і вони можуть добре працювати тільки тоді, коли підібрані з іншими частинами відповідного розміру. Подумайте про це так, коли ви купуєте одяг в магазині з різними розмірами одягу, вам потрібно вибрати футболку, джинси і взуття, які підходять за розміром і один до одного.

Це також стосується випадків, коли ви купуєте сонячні деталі, які бувають різних розмірів. Тому вам потрібно вибрати сонячні панелі, інвертори, акумулятори та інші частини, які сумісні між собою і відповідають вашим потребам.

Ось тут і з’являються набори сонячних панелей “зроби сам.

Комплект сонячної панелі “Збери сам”. це набір сумісних деталей, які вже підібрані для вас, що позбавляє вас клопоту з пошуком потрібних деталей.

Купівля правильного сонячного комплекту заощадить ваші гроші та скоротить час, необхідний для створення робочої сонячної установки. Це також допоможе вам уникнути помилок новачків або дорогих покупок методом проб і помилок.

Renogy пропонує безліч розмірів і типів комплектів сонячних панелей, які можна зібрати своїми руками; приклади включають

Кожен з цих наборів ретельно налаштований відповідно до різних ситуацій. У нас також є гнучкі сонячні комплекти, придатні для використання в автофургонах або на суднах.

Якщо ви вважаєте, що сонячні панелі. це саме те, що вам потрібно, перейдіть за цим посиланням, щоб ознайомитися з усіма сонячними панелями Renogy.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Плюси та мінуси саморобних сонячних панелей

Як і в більшості випадків, при встановленні домашніх сонячних панелей є два моменти, на які слід звернути увагу.- плюси і мінуси.

Тільки вам вирішувати, чи переваги сонячних панелей, зроблених своїми руками, більш ніж компенсують їх недоліки.

Переваги сонячних панелей, зроблених своїми руками

Зменшує вашу залежність від електромережі та дає вам більше контролю над енергією.

Знижує витрати на електроенергію, оскільки сонячна енергія зараз є дешевшим джерелом енергії, ніж енергія з електромережі.

Ви отримуєте глибокі знання про свою систему під час встановлення та можете усунути більшість проблем.

Заощаджує гроші, які інакше були б витрачені на наймання інсталятора. Ви можете реінвестувати ці гроші в інше місце, e.g., придбати більше компонентів для створення ще кращої системи.

Підходить для більшості застосувань, включаючи будинки, офіси, автофургони, човни тощо.

Забезпечує аварійне або незалежне джерело живлення, яке можна використовувати навіть за відсутності електроенергії в мережі.

Мінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками

Це може зменшити гарантії на ваше обладнання в залежності від умов та положень вашого виробника.

Потребує інвестицій вашого часу та зусиль, щоб навчитися працювати з електрикою та сонячним обладнанням.

У деяких регіонах встановлення своїми руками може бути неможливим через заборонні місцеві закони.

Це складніше для домовласників, які встановлюють великі сонячні системи. У такому випадку ми рекомендуємо найняти професійного інсталятора.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Правила будівництва сонячних панелей для дому своїми руками

Незалежно від того, чи ви наймаєте інсталятора, чи встановлюєте домашню сонячну систему самостійно, ваша установка сонячних панелей повинна відповідати стандартним будівельним нормам Великобританії для вашої місцевості.

Ці правила зазвичай є такими:

Переконайтеся, що ваш дах достатньо міцний, щоб витримати панелі

Зменшення ризику пожежі, який створюють ваші сонячні панелі.

Як правильно встановити сонячні компоненти, щоб забезпечити їм кращу вентиляцію.

Переконайтеся, що точки входу ваших кабелів не пропускають вологу в конструкцію.

Підвищення електробезпеки вашої установки.

Як надійно змонтувати панелі та інші компоненти.

Для отримання додаткової інформації про будівельні норми для вашої місцевості перейдіть за посиланнями нижче:

Чи потрібен дозвіл на сонячні панелі?

Іноді потрібен, а іноді ні. Дозвольте пояснити чому.

У більшості випадків, якщо ваші панелі відповідають певним критеріям і стандартам, вам не потрібно отримувати дозвіл на встановлення сонячних панелей на вашій ділянці.

Однак у деяких особливих випадках, які будуть перераховані нижче, перед встановленням панелей необхідно отримати дозвіл на планування:

Якщо ваша нерухомість є пам’яткою архітектури.

Якщо ви живете на території, визначеній як природоохоронна зона.

Якщо ви збираєтеся провести будь-які серйозні модифікації будівлі. Наприклад, збільшення розміру.

Якщо ваші сонячні панелі виступають більше ніж на 0.2 метри або 20 сантиметрів від вашого даху. Наприклад, установка на плоскому даху зазвичай перевищує 0,2 метра через кутові стійки.

Якщо ви виконуєте наземну установку з автономними панелями, яка є/є:

c. Розташована на території будівлі, що входить до списку пам’яток архітектури

d. Кожна панель має площу понад 9м^2

Якщо будь-який з перерахованих вище випадків стосується вас, не хвилюйтеся. Ви все ще можете подати заявку на отримання спеціального дозволу на планування до місцевого органу влади.

Підводячи підсумок, якщо установка сонячних панелей своїми руками не передбачає жодних серйозних змін у будівлі. таких як зміна її розміру, форми, зовнішнього вигляду або інших аспектів, вам, швидше за все, не знадобиться спеціальний дозвіл від місцевої влади.

Однак, якщо ви хочете внести деякі великі зміни, можливо, вам доведеться отримати дозвіл на планування від місцевої влади перед встановленням. Ми наполегливо рекомендуємо проконсультуватися з місцевою владою, щоб дізнатися, чи існують інші правила, яких слід дотримуватися щодо незалежного виробництва енергії.

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Моніторинг та обслуговування сонячної електростанції, зробленої своїми руками

Сонячна система “зроби сам” потребує регулярного моніторингу та технічного обслуговування, щоб забезпечити її безпечну та ефективну роботу на найвищому рівні. На щастя, рівень технічного обслуговування вашої сонячної системи знаходиться на низькому рівні. Тож це не займе багато вашого часу або зусиль.

Приклади моніторингу та технічного обслуговування сонячних панелей, зроблених своїми руками:

Видалення пилу та миття сонячних панелей, якщо вони забруднені.

Перевірка затягування всіх гвинтів, болтів і з’єднань та підтягування будь-яких ослаблених елементів. Це слід робити регулярно.

Видалення пилу та очищення навколишнього середовища інверторів, акумуляторів тощо. щонайменше двічі на місяць.

Часто перевіряйте, чи працюють кабелі та компоненти при оптимальних температурах.

Недотримання всіх рекомендацій з технічного обслуговування може пошкодити вашу сонячну систему, створити ризик для здоров’я або анулювати гарантію.

Ми наполегливо рекомендуємо приносити будь-яке несправне обладнання Renogy до нас або до ліцензованого спеціаліста для ремонту. Спроба зробити ремонт своїми руками часто призводить до катастрофи, анулювання гарантії та подальшого пошкодження.

Схожі статті:

Як правильно вибрати розмір фотоелектричної системи

Скільки коштують сонячні панелі? | Путівник по Великобританії на 2023 рік

Середня продуктивність сонячних панелей в день: Посібник по Великобританії

Стимули та знижки на сонячні панелі в Україні

Які сонячні панелі найефективніші?

 • Продукти
 • Переглянути всі продукти
 • REGO
 • Сонячні панелі
 • Переглянути всі сонячні панелі
 • Жорсткі сонячні панелі
 • Гнучкі сонячні панелі
 • Складні сонячні валізи
 • Переглянути всі сонячні комплекти
 • Стартові комплекти
 • Повні комплекти
 • Преміум-комплекти
 • Автофургони/фургони/кораблі
 • Індивідуальні сонячні комплекти
 • Монтажні комплекти для проводки
 • Переглянути всі контролери заряду
 • Контролери заряду MPPT
 • ШІМ-контролери заряду
 • Переглянути всі зарядні пристрої
 • Зарядний пристрій MPPT
 • Зарядний пристрій постійного струму
 • Зарядний пристрій змінного струму до постійного струму
 • Переглянути всі інвертори
 • Акумуляторні інвертори
 • Інверторні зарядні пристрої
 • Переглянути всі акумулятори
 • Літієва батарея 100Ah
 • Моніторинг IOT
 • Переглянути все портативне обладнання
 • Портативні панелі
 • Електростанція
 • Переглянути всі аксесуари Електропроводка
 • Дроти
 • Аксесуари
 • Кронштейни для кріплення
 • Переглянути всі Дізнатися
 • Клієнтський портал
 • Калькулятор
 • Направлення
 • Блог
 • Переглянути всі спільноти
 • Renogy Power Plus
 • Renogy
 • Комерційні рішення

Сонячні панелі своїми руками: Розуміння плюсів і мінусів

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Легко подумати, що сонячна установка своїми руками. це проста робота, яка полягає в тому, щоб просто прикрутити кілька сонячних панелей до даху. Деякі компанії навіть продають готові сонячні комплекти, стверджуючи, що ви почнете насолоджуватися чистою енергією, як тільки завершите проект.

Це правда, що для певних типів установок ви можете насолоджуватися деякою економією коштів, встановлюючи сонячні панелі самостійно. Сонячні панелі “зроби сам” також дозволяють створювати невеликі автономні системи для будівель, які не мають повномасштабних потреб в електроенергії.

Однак, якщо ви не є професіоналом, деталі сонячної установки, яку ви можете зробити своїми руками, можуть бути складними. Ви можете поставити під загрозу свою безпеку або витратити більше грошей у довгостроковій перспективі. Перш ніж розпочати свій проект, ви повинні зрозуміти переваги та недоліки сонячних панелей, зроблених своїми руками.

Які переваги сонячних панелей, зроблених своїми руками?

Вибір шляху “зроби сам” для вашого проекту сонячної енергетики пропонує вам такі переваги, як нижчі витрати, підвищений контроль та зручність. Якщо ви вже є експертом з благоустрою будинку, який регулярно виконує великі, складні проекти самостійно, ви розумієте привабливість наборів для дому “Зроби сам”.

DIY Solar може заощадити ваші гроші

Встановлення сонячної електростанції самостійно заощадить вам витрати на наймання сторонніх інсталяторів. Якщо ви можете спроектувати систему сонячних панелей, яка задовольнить потреби вашого будинку в електроенергії, ви можете знизити початкові витрати на встановлення.

Згідно з дослідженням 2021 року, проведеним Національною лабораторією відновлюваної енергетики Міністерства енергетики США, праця становить близько 10% від загальної вартості встановлення сонячних панелей. Ця потенційна економія залежить від місцевих змінних, таких як розмір сонячної системи та ваша кваліфікація для отримання податкового кредиту на сонячну енергію. Це також передбачає, що інсталятори роблять все самостійно і не повинні наймати додаткову допомогу ззовні.

Варіанти сонячних панелей охоплюють широкий діапазон вартості, потужності та ефективності. Однак більшість сонячних компаній працюють з обмеженою кількістю виробників обладнання та варіантів сонячних панелей, щоб знизити витрати. Зроби сам, і ти зможеш придбати панелі, які відповідають твоєму бюджету та потребам в електроенергії.

Зроби сам може дати вам контроль

Якщо ви маєте значний досвід у виконанні робіт своїми руками і хочете повністю контролювати свої проекти з благоустрою будинку, сонячна електростанція, встановлена своїми руками, може бути ідеальним рішенням для вас.

 • Обирайте будь-який компонент: Ви можете придбати панелі та обладнання, які хочете, оскільки ви не прив’язані до того, що пропонує стороння компанія.
 • Налаштуйте свій проект: Ви можете адаптувати різні етапи вашої сонячної електростанції до ваших конкретних потреб, побажань або часових рамок. Хочете побудувати власне наземне кріплення? Зробіть це! Просто переконайтеся, що вам комфортно вести переговори з муніципальними службовцями, фінансовими планувальниками, електриками та податковими бухгалтерами.

Зробити сонячну електростанцію своїми руками може бути зручно

У вас є ідеальний дизайн на увазі? Встановлення сонячних панелей як проект “зроби сам” дозволяє вам розробити унікальне налаштування для ваших панелей. Крім того, ви не застрягли в очікуванні графіків роботи сторонніх інсталяторів.

Вам потрібна невелика потужність в сараї або старому сараї? Хочете купити туалет на сонячних батареях, трейлер, будиночок або крихітний будиночок для усамітненого відпочинку? Сонячна установка “зроби сам” також зручна при встановленні енергії в невеликих автономних структурах, які потребують лише стартового набору.

Які недоліки сонячних панелей, зроблених своїми руками?

Навіть якщо ви є досвідченим майстром, ви можете зіткнутися з серйозними проблемами при встановленні власних сонячних панелей:

Сонячна енергія “зроби сам” вимагає специфічних знань

Встановлення сонячної системи “зроби сам” вимагає більше знань і навичок, ніж середньостатистичний проект з благоустрою будинку на вихідних. Це не те, що ви можете легко зробити самостійно, наприклад, поставити кілька полиць або викопати пеньок.

Встановлення сонячної енергії вимагає великої організації та планування. Сонячні проекти “зроби сам” також є трудомісткими.

Від проектування та встановлення до отримання дозволів та остаточного підключення до мережі, ви можете легко витратити два місяці або більше, виконуючи власну роботу. Залежно від вимог щодо отримання дозволів у вашій місцевості, які можуть бути складними для сонячних установок, процес може зайняти ще більше часу.

Вам знадобиться команда людей, на яких ви можете покластися, щоб виконати ретельну роботу по установці. Це стосується як базових робіт, таких як підйом панелей на дах, так і складних завдань, таких як підключення сонячних батарей до електромережі вашого будинку.

Щоб встановити дахові сонячні панелі, вам, очевидно, доведеться залізти на дах вашого будинку і працювати на ньому. Це означає, що вам потрібно розуміти і дотримуватися посилених протоколів безпеки, щоб уникнути таких небезпек, як падіння з даху.

Для більшості установок вам доведеться просвердлити дах. Свердління в неправильному місці може призвести до пошкодження конструкції, в той час як неправильне прошивання та герметизація можуть призвести до протікання даху та появи цвілі.

Немає двох однакових будинків, і розташування кожного даху відносно доступних сонячних променів може відрізнятися. Розрахунок правильних кутів і орієнтації сонячних панелей на даху має вирішальне значення для максимізації їх ефективності.

Щоб отримати дозволи та схвалення для вашого проекту, ви повинні обійти різні урядові та комунальні установи. Це напружена робота, яка вимагає наполегливості та терпіння.

Професійні інсталятори сонячних батарей мають у своєму штаті людей, які спеціально займаються цією роботою з отримання дозволів, а також мають налагоджені зв’язки з людьми, які розглядають та затверджують ці дозволи.

Сонячна енергія “зроби сам” передбачає складні електротехнічні роботи

Сонячний проект “зроби сам”. це не те ж саме, що заміна вимикача у ванній кімнаті. Це надскладне завдання, яке в буквальному сенсі включає в себе електропостачання всього вашого будинку. Вам потрібно не тільки встановити сонячні панелі, але й подбати про інвертори, лічильники, з’єднання електричних панелей, акумулятори та інші технічні компоненти.

Ви повинні бути добре обізнані про складні деталі безпечного та правильного підключення вашої сонячної енергетичної системи “зроби сам. Навіть маючи поглиблені навчальні посібники, плутанина технічних компонентів і проводки може легко збити вас з пантелику. Такі помилки, як нещільне з’єднання, перехрещення проводів та вплив елементів, можуть призвести до ураження електричним струмом або руйнівної пожежі. Так, це настільки серйозно.

Хоча ви можете отримати дизайн панелі своєї мрії за допомогою сонячних наборів “зроби сам”, іноді винаходити велосипед може бути небезпечно або непрактично. Надійний підрядник може розробити індивідуальну стратегію, яка відповідає потребам вашого будинку в електроенергії.

Якщо щось піде не так у вашій сонячній установці, зробленій своїми руками, можливо, ви можете анулювати гарантію на ваше сонячне обладнання.

Хоча ви все ще можете звернутися безпосередньо до виробника, доведення гарантійних зобов’язань може бути складним завданням. Ви повинні переконатися, що ваша саморобна установка сонячних панелей була виконана відповідно до їхніх вимог і була правильно підключена до електромережі.

Якщо проблема не покривається гарантією, можливо, вам доведеться заплатити за ремонт, що з’їсть ваші загальні заощадження.

Для сонячної енергії “зроби сам” потрібне спеціальне обладнання

Для завершення монтажу системи сонячних панелей своїми руками потрібен досвід, інструменти та матеріали для правильного встановлення стелажів, сонячних панелей, електричних коробок, інверторів, проводів, лічильників та іншого обладнання.

Для мережевих сонячних систем спочатку потрібно зібрати правильні компоненти, включаючи:

 • Сонячні панелі: Для уловлювання сонячних променів та перетворення їх в енергію постійного струму
 • Система кріплення: Для монтажу та закріплення масивів сонячних панелей.
 • Інвертор: перетворює енергію постійного струму з ваших панелей на змінний струм для домашнього використання, а додатковий змінний струм направляє назад у мережу
 • Оптимізатор потужності або постійного струму: Щоб максимізувати потужність ваших фотоелектричних панелей
 • Відключення постійного струму: Для вимкнення системи для технічного обслуговування
 • Відключення від мережі: Автоматичне вимкнення системи при відключенні електроенергії в мережі.
 • Коробка-комбайнер: Для організації всіх компонентів

Якщо мова йде про автономні комплекти сонячних панелей, які можна зібрати своїми руками, вам також можуть знадобитися деякі додаткові компоненти:

 • Контролер заряду: Спрямовує енергію постійного струму з ваших панелей на резервну батарею, а потім припиняє передачу енергії, щоб уникнути перезарядки.
 • Акумуляторна батарея для резервного живлення: Для живлення та живлення вашого будинку, коли сонячного світла недостатньо.
 • Баланс системи (BoS): Сюди входить все інше обладнання, таке як розподільна коробка, дроти, запобіжники тощо.

Не забудьте про захисне спорядження! Ви ж не хочете отримати травму при встановленні сонячної установки на даху вашого будинку. Щоб залишатися в безпеці, важливо інвестувати в належне захисне обладнання під час роботи на даху.

Перш ніж встановлювати сонячні компоненти, вам потрібно буде придбати необхідне обладнання та матеріали. На відміну від професійних інсталяторів, ви не купуєте оптом, а це означає, що ви не отримаєте вигоду від економії на масштабі. Ці витрати можуть швидко з’їсти значну частину економії на сонячній установці, яку ми обговорювали раніше.

Якщо у вас недостатньо досвіду, щоб відрізнити, ви можете легко потрапити на низькосортні товари та дешеві сонячні батареї, які нещодавно заполонили ринок. Так, повні комплекти сонячних панелей, які поставляються з усіма необхідними компонентами та інструкціями, можуть здатися великою пропозицією, але ви не повинні вважати, що вони використовують високоякісне обладнання.

Якщо ви в кінцевому підсумку використовуєте дешевше обладнання, можливо, вам доведеться зіткнутися з меншим терміном служби, зниженою енергоефективністю або більш складною установкою в довгостроковій перспективі. З іншого боку, професійні інсталятори знають, де знайти високоякісні матеріали і як виконати роботу правильно з першого разу.

Саморобна сонячна система обмежує ваші можливості

Якщо ви живите такі пристрої, як телевізори, пральні машини та холодильники, ваші потреби в енергії можуть бути високими. У цьому випадку проста електрична система з набору для сонячної електростанції може не відповідати вашим потребам.

Професійний інсталятор може допомогти вам спроектувати систему потрібного розміру для ваших потреб, у комплекті з сонячною батареєю, якщо це правильне рішення для потреб вашого будинку в електроенергії.

Хоча багато штатів та комунальних підприємств надають знижки та стимули, які значно знижують вартість переходу на сонячну енергію, деякі з них доступні лише в тому випадку, якщо вашу систему встановлює сертифікована сонячна компанія.

У вас також не так багато варіантів фінансування з комплектами сонячних систем “зроби сам”, що обмежує вашу здатність розділити вартість на щомісячні платежі, які відповідають вашим заощадженням від сонячної енергії. Купуючи сонячні панелі, можливо, вам доведеться купувати систему відразу, якщо ви йдете шляхом “зроби сам”, а не фінансувати через третю сторону.

Чи можу я встановити сонячні панелі своїми руками?

Розглянувши деякі плюси і мінуси, пов’язані з реалізацією сонячного проекту, настав час вирішити, чи підходять вам сонячні панелі, зроблені своїми руками:

Коротка відповідь: Можливо.

Домашній сонячний комплект “зроби сам” може задовольнити ваші потреби, особливо якщо ваші потреби в енергії мінімальні. Ці готові системи, як правило, не такі складні, як багатопанельні системи, які живлять великий будинок і підключаються до електромережі.

Якщо ви все ще готові піти цим шляхом для складного сонячного проекту, ми рекомендуємо спочатку вивчити місцеві правила зонування. Деякі штати і країни забороняють установку сонячної системи “зроби сам” без професійної сертифікації через проблеми, які ми перерахували вище.

Довга відповідь: Напевно, ні.

Якщо ваша поточна робота та попередній досвід самостійної роботи не включає електромонтажні роботи, інженерну кмітливість, покрівельні роботи та отримання державних дозволів, вам, ймовірно, слід залишити важку роботу професіоналам у галузі сонячної енергетики. Це особливо актуально для великих будинків зі значними потребами в електроенергії, які потребують ретельно розробленого плану сонячної енергетики.

Домашня сонячна електростанція. це значна інвестиція, яка повинна прослужити вам більше 25 років. Правильне налаштування з самого початку гарантує, що ваша система працюватиме на максимальній потужності та допоможе запобігти головним болям у майбутньому.

Ми рекомендуємо покладатися на сертифікованих експертів, які встановлюють сонячні системи щодня. Перш ніж бігти купувати сонячні панелі, зверніться до фахівця з сонячної енергетики, який вивчить ваші енергетичні потреби та порекомендує найбільш підходящий варіант для вашого будинку. Вони також можуть визначити оптимальне розміщення сонячних панелей, щоб максимізувати вихід вашої системи.

Загалом, чи справді потенційна економія від домашніх сонячних панелей, зроблених своїми руками, варта ризиків і головного болю, пов’язаних з описаним нами складним процесом?? Якщо ви отримуєте задоволення від покращення свого будинку власними силами і маєте час, щоб зробити все від початку до кінця, тоді система сонячних панелей “зроби сам” може бути правильним рішенням для вас.

Для більшості людей, однак, звернення до професіоналів дає їм душевний спокій. Так, початкові витрати можуть бути трохи вищими, але довгострокові вигоди варті цих витрат.

Palmetto, ваші експерти з встановлення сонячних панелей

Ви хочете зменшити рахунки за електроенергію, перейшовши на сонячну енергію?? Співпрацюючи з Palmetto, ви можете почати насолоджуватися перевагами цього зеленого джерела енергії без будь-яких клопотів, пов’язаних з будівництвом.

У Palmetto ми спрощуємо ваш перехід на чисту енергію. Наш бізнес. позбавити вас від ризику та здогадок у питаннях економії чистої енергії та запропонувати комплексні рішення, які заощадять ваші гроші та час. Ми також спеціалізуємося на фінансуванні через сонячні кредити, якщо це необхідно, з різноманітними варіантами відповідно до вашого бюджету.

Щоб дізнатися, як наші професіонали можуть допомогти вам спроектувати та встановити ідеальну сонячну електростанцію для вашого будинку, почніть з безкоштовного проектування сонячної електростанції. Згодом ми можемо підібрати для вас експерта з сонячної енергетики, який допоможе вам отримати необхідну вам систему сонячних панелей і допоможе заощадити гроші, перейшовши на сонячну енергію.

Встановлення сонячної електростанції своїми руками

сонячні, панелі, британський, посібник, сонячна, електростанція

Оновлено 22 червня 2022 р. Сонячна енергетика

Встановлення сонячних панелей стало простішим з роками. З постійним розвитком сонячних технологій, встановлення сонячних панелей та обладнання для фотоелектричних систем, безсумнівно, стане ще більш простим у майбутньому.

Однак це не означає, що встановлення сонячної електростанції. це простий 5-кроковий процес або що кожен повинен спробувати це зробити.

Монтаж сонячної електростанції: Що потрібно знати перед початком робіт

Оскільки встановлення сонячних панелей передбачає роботу з панелями та обладнанням, які виробляють кілька сотень вольт електроенергії під сонячним світлом, необхідно розуміти деякі дуже серйозні питання безпеки, перш ніж розглядати можливість встановлення сонячних панелей або компонентів фотоелектричної системи на своєму будинку.

Часто роботи, пов’язані з установкою сонячних панелей, повинні виконуватися професіоналами, необхідно отримати дозволи і дотримуватися певних електричних стандартів (які часто відрізняються в різних регіонах).

Саме з цієї причини при встановленні сонячної енергетичної системи часто доводиться імпровізувати.

Хоча ми жодним чином не заохочуємо вас порушувати стандарти, правила, вимоги та рекомендації, встановлені вашим муніципалітетом щодо встановлення сонячних панелей або сонячної енергетичної системи, в кінці цієї веб-сторінки ми покажемо вам деякі способи обійти деякі складні аспекти встановлення сонячних панелей. Щоб бути впевненим, проконсультуйтеся з місцевим відділом будівництва та безпеки щодо конкретних вимог.

Давайте розглянемо основну процедуру встановлення мережевої сонячної електростанції у вашому будинку.

Встановлення сонячних панелей Сонячні енергетичні системи

По-перше, ви повинні переконатися, що ваш дах або місце, де ви збираєтеся встановлювати сонячні панелі, є достатньо міцним для встановлення сонячних панелей і витримає їхню вагу. Немає сенсу встановлювати сонячні панелі на даху, який може провалитися і в кінцевому підсумку коштуватиме вам більше грошей на ремонт.

Якщо ви не використовуєте сонячну черепицю, наступне, що ви повинні зробити в процесі установки сонячних панелей, це виміряти розміри вашого даху і переконатися, що ваші сонячні панелі (весь сонячний масив) зможуть поміститися в доступному просторі.

Встановлюючи сонячні панелі, ви також можете розглянути можливість використання ділянки, де є значний простір для додавання нових панелей у майбутньому. Для правильного встановлення сонячних панелей, в ідеалі, сонячні панелі повинні бути встановлені на даху, який виходить у напрямку, звідки сходить сонце.

Так, якщо у вашій місцевості сонце сходить на сході, ваші панелі повинні бути звернені на схід для максимальної експозиції. Переконайтеся, що дах не затінений іншими будинками, будівлями, деревами і т.д.

Одна важлива річ, яку ви повинні знати про встановлення сонячних панелей, полягає в тому, що наявність лише однієї сонячної панелі в тіні може призвести до того, що вся ваша сонячна батарея не буде працювати належним чином. Крім того, коли ви встановлюєте сонячні панелі, переконайтеся, що тінь не з’явиться зі зміною сезонів або з майбутнім розвитком у вашому районі. Встановлюйте сонячні панелі не ближче, ніж 12 від краю даху та 16 від карниза.

Перед установкою сонячних панелей необхідно встановити кронштейни на похилих дахах або змонтувати рейки на плоских дахах. Кронштейни для сонячних панелей можна купити в магазинах товарів для дому або сонячної енергетики. Кронштейни або рейки повинні бути закріплені на кроквах або фермах будинку, а не тільки на обшивці.

Кронштейни для встановлення сонячних панелей використовуються на дахах з нахилом, але нахил повинен бути розташований таким чином, щоб панель добре потрапляла під прямі сонячні промені. У сонячних установках використовується система кріпильних рейок, що дозволяє розташувати панель під будь-яким кутом. Ви повинні тримати всі сонячні панелі під однаковим кутом і на однаковій висоті (навіть при зміні нахилу даху), щоб підтримувати однакову напругу.

Переконайтеся, що ви використовуєте покрівельний герметик у місцях, де ви вкручуєте шурупи в дах, коли кріпите кронштейни або кріпильні рейки. щоб дощова вода не могла просочитися через отвори в даху. Дотримуйтесь інструкцій, що додаються до кронштейнів або рейкової системи, яку ви використовуєте, щоб переконатися, що установка сонячних панелей виконана відповідно до рекомендацій виробника.

Потім прикріпіть сонячні панелі, піднявши їх на дах, виклавши на кронштейни або рейкову систему та закріпивши їх на кронштейні або рейковій системі. Встановлюючи сонячні панелі, переконайтеся, що вони випадково не зісковзнуть з дуже похилого даху, перш ніж у вас буде можливість їх закріпити.

Коли монтаж сонячних панелей завершено і ваші панелі надійно закріплені, ви повинні підключити їх відповідно до того, як ви хочете, щоб вони виробляли енергію. Переконайтеся, що всі дроти належним чином ізольовані та водонепроникні (обмотані чорною ізоляційною стрічкою). Щоб запобігти ураженню електричним струмом, завжди підключайте дріт заземлення від монтажного обладнання до землі при виконанні сонячної установки.

Після того, як панелі з’єднані та вирівняні на місці, необхідно прокласти кабель під панелями, до розподільчої коробки, вниз по стіні будинку та до першого фотоелектричного компонента у вашій системі. зазвичай роз’єднувач постійного струму.

Для встановлення сонячної електростанції необхідно використовувати проводку, що складається з трьох проводів: негативного, позитивного та заземлення. Жодна проводка не повинна торкатися власне даху.

Встановлення кабелепроводу над усіма проводами, що виходять з ваших панелей, має важливе значення для захисту їх від впливу дощу, сонячного світла та інших елементів.

Тепер налаштуйте всі фотоелектричні компоненти відповідно до інструкцій виробника (але поки не підключайте їх). Встановіть інвертор та інші фотоелектричні компоненти в гаражі або господарській будівлі. Переконайтеся, що приміщення сухе, добре провітрюється і не піддається впливу екстремально високих або низьких температур. Це особливо важливо, коли мова йде про ваш акумуляторний блок.

Якщо передбачається холодна погода, вам слід використовувати батарейний ящик навколо всього блоку акумуляторів, щоб захистити їх від зміни навколишнього середовища. Акумуляторна батарея також необхідна для захисту дітей та домашніх тварин від випадкового ураження електричним струмом.

Наступним кроком у типовій фотоелектричній установці буде подача живлення від інвертора до домашнього розподільчого щитка змінного струму та інших компонентів системи. Для цього спочатку вимкніть головний вимикач і знеструмте всі джерела живлення змінного та постійного струму.

Потім підключіть інвертор до панелі вимикача змінного струму. Підключіть фотоелектричні дроти до вимикача постійного струму та інших компонентів фотоелектричної системи до головного вимикача постійного струму. Потім підключіть головний роз’єднувач постійного струму до інвертора.

Після того, як ви це зробите (і переконаєтеся, що ваша система безпечна, звернувшись до професійного електрика, який перевірить і переконається, що все працює належним чином), ви можете увімкнути вимикачі та вимикачі постійного / змінного струму, і електроенергія буде розподілятися від панелі вимикачів змінного струму до будь-яких електричних навантажень у вашому домі.

При прокладанні проводки через стіни використовуйте кабель-канал для захисту від ураження електричним струмом та короткого замикання. Для зовнішньої проводки використовуйте фотоелектричні кабелі над проводами, з водонепроникними фітингами або ущільнювачами для захисту від води.

Крім того, якщо ви збираєтеся використовувати сонячну енергію разом з енергією від вашої електричної компанії, добре було б встановити другу меншу панель поруч з основною панеллю для подачі сонячної енергії, разом зі зручним вимикачем, щоб за необхідності легко відключити живлення від сонячної панелі. Дуже поширена і зазвичай необхідна процедура безпеки в сонячних установках.

Вимикач, який використовується для подачі сонячної енергії, не повинен перевищувати 20% від робочого розміру панелі вимикача змінного струму. Отже, якщо електрична мережа вашого будинку становить 100 ампер, це обмежує розмір вимикача до 20 ампер. Якщо ви встановите сонячні панелі та фотоелектричну систему, яка має більше ампер, вам може знадобитися збільшити потужність електромережі вашого будинку до 200 ампер або вище.

Ярлики для встановлення сонячних панелей

Нижче ми наводимо кілька альтернативних способів заощадити ще більше грошей (і роботи), просто обійшовши деякі з найдорожчих і юридично складних аспектів встановлення сонячних електростанцій.

Дах або двір?

Якщо встановлення сонячних панелей занадто трудомістке для вас і ви не хочете проходити через усі клопоти з монтажу та встановлення сонячних панелей на даху, ви завжди можете розмістити їх у себе на задньому дворі або на балконі. Це вимагатиме, щоб ваші панелі мали якусь підставку або регульовану опору позаду них.

Однак, для різних областей існують різні правила для цього також. У деяких районах сонячні панелі, не встановлені на даху, повинні бути захищені від сторонніх осіб за допомогою огорожі або кріплення на стовпі висотою 8 футів або вище. Виконайте домашнє завдання і з’ясуйте, що потрібно у вашій місцевості, перш ніж продовжувати.

Панелі або штепсельні розетки?

Якщо ви не хочете підключатися безпосередньо до домашнього розподільчого щитка, ви можете підключити прилади безпосередньо до інвертора. Просто встановіть систему, де ви підключаєте прилади, телевізори, тостери, світильники тощо до зручної коробки з розетками прямого доступу (вилками).

Це може бути так само просто, як прикріпити подовжувач від інвертора, провести його в будинок і додати силову панель з декількома розетками з легким доступом. Багато людей обирають невеликі сонячні установки, такі як ці, щоб обійти деякі складні місця.

З цими варіантами, що дозволяють обійти деякі з найбільш дорогих (і складних) аспектів встановлення сонячних електростанцій, вам стає ще простіше створити систему, яка може окупити більшу частину ваших початкових витрат протягом декількох місяців, замість того, щоб витрачати на це роки.

Залишити відповідь