Чи варті сонячні панелі того. Домашня сонячна установка

Перехід на сонячну енергію в окрузі Фейакс

Округ Феакс заохочує жителів інвестувати в сонячну енергетику. Використовуючи відновлювану енергію, таку як сонячна, замість викопного палива, ви допомагаєте зменшити забруднення та викиди парникових газів, що призводять до потепління планети. А сонячна енергія може окупитися за 10-20 років, тож ви отримаєте знижені рахунки за електроенергію, податкові пільги та інші стимули, включаючи додатковий захист від втрати електроенергії під час екстремальних погодних умов, коли ви інвестуєте в рішення для зберігання енергії.

Ця веб-сторінка надає ресурси для мешканців, зацікавлених у встановленні сонячних панелей в окрузі Фейакс. Для отримання додаткової інформації про основи сонячної енергетики, варіанти використання сонячної енергії та питання, які можна задати професіоналам у сфері сонячної енергетики, зверніться до U.S. Посібник Міністерства енергетики для домовласників щодо переходу на сонячну енергію.

Переваги сонячної енергії

Жителі округу Феакс вирішили встановити сонячні панелі на своїх будинках. Натисніть на кнопку відтворення, щоб почути від них, як вони перейшли на сонячну енергію і як це змінило їхнє життя на краще!

Сонячна енергетика використовує поновлюване джерело енергії. сонце! Використання сонячної енергії не лише зменшує ваші рахунки за електроенергію, але й зменшує вплив на навколишнє середовище та вуглецевий слід округу Фейакс. Ви також допоможете зменшити навантаження на електромережу в пікові сонячні години. Крім того, встановлення сонячних панелей може збільшити вартість вашого будинку. За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики, кожен долар, який сонячна панель заощаджує на рахунках за електроенергію, збільшує вартість вашого будинку на 20.

Потенціал сонячної енергії

Першим кроком на шляху до сонячної енергії є оцінка того, чи є ваш будинок або будівля хорошим кандидатом. Кілька запитань, які слід задати при розгляді питання про перехід на сонячну енергію:

  • Ваш дах затінений деревами або іншими перешкодами? Пряме сонячне світло протягом шести або більше годин на день є ідеальним.
  • Ваш дах відносно новий? Сонячні установки можуть служити 20-25 років, тому ваш дах повинен бути не старше п’яти років.
  • У якому напрямку звернений ваш дах? Сонячні батареї можуть бути налаштовані різними способами, щоб забезпечити максимальний вплив сонячного світла протягом дня, але в ідеалі ваш дах повинен бути звернений на південь або захід для максимального впливу.

Ви можете дослідити сонячний потенціал вашої нерухомості, відвідавши сонячну карту NOVA Регіональної комісії Північної Вірджинії. Ви також можете оцінити продуктивність потенційних сонячних проектів за допомогою калькулятора PVWatts Національної лабораторії відновлюваної енергетики.

Пошук підрядника

Сертифікованих інсталяторів сонячних батарей можна знайти через Північноамериканську раду сертифікованих енергетичних практиків® (North American Board of Certified Energy Practitioners®). Відвідайте веб-сторінку Служби обслуговування споживачів округу, щоб отримати загальні поради щодо найму підрядника.

Пройшовши через програму кооперативного придбання сонячних панелей, домовласники отримують доступ до попередньо кваліфікованого сонячного інсталятора для безкоштовної оцінки своєї власності та можуть скористатися перевагами економії коштів, якщо вони вирішать встановити сонячну установку. інформацію про програми купівлі сонячних колекторів можна знайти нижче.

ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ПРОДАВЦІВ ТА ШАХРАЇВ, ЯКІ ПРОДАЮТЬ ВІД ДВЕРЕЙ ДО ДВЕРЕЙ

Мешканці округу Фейакс повинні знати про свої права та правила, що стосуються просування від дверей до дверей в окрузі. Якщо продавець приходить до вас з інформацією про сонячні панелі або установку, попросіть показати ліцензію, видану округом, перш ніж вступати з ним у контакт. Ніколи не надавайте свою особисту інформацію (дату народження, номер соціального страхування тощо).) до юриста.

Якщо ви зіткнулися з неліцензованим адвокатом, будь ласка, зв’яжіться з неекстреною лінією поліції округу Феакс за номером 703-691-2131. Інформацію про запит від дверей до дверей можна знайти тут.

Вартість та фінансування

Ваш рахунок за електроенергію базується на кількості використаних кіловат-годин (кВт-год) електроенергії. Більшість будинків використовують від 800 кВт-год до 1 500 кВт-год щомісяця, залежно від погоди, розміру будинку, енергоефективності та кількості електроприладів, що використовуються.

Ціна сонячної електроенергії зазвичай виражається в доларах за ват встановленої потужності. Типова ціна для житлових систем знаходиться в діапазоні 2.50 до 4.00 за ват, залежно від розміру та ринкової економіки. Сонячна система потужністю 5 кіловат (5 кВт) вироблятиме близько 8 000 кВт-год електроенергії на рік. При ціні 3 долари за ват, встановлення такої системи коштуватиме близько 15 000 доларів.

Завдяки зменшенню витрат на електроенергію та використанню податкових пільг, інвестиції в розмірі 15 000 можуть окупитися приблизно за 10-15 років.

Сонячні панелі для житлових будинків можна придбати за власний кошт або профінансувати за рахунок кредиту від інсталятора, банку чи іншої фінансової установи.

варті, сонячні, панелі, сонячна, установка

Програми закупівель сонячних кооперативів

Програми групових закупівель сонячної енергії роблять отримання сонячної енергії простішим та дешевшим завдяки наданню інформації та пільг учасникам. Ці програми зазвичай пропонують:

  • Безкоштовна оцінка, щоб з’ясувати, чи є ваш будинок хорошим кандидатом для встановлення сонячних панелей
  • Оптові знижки на сонячні системи, від 10 до 15 відсотків знижки
  • Доступ до кваліфікованого інсталятора сонячних панелей
  • Можливість зі знижками об’єднати вашу сонячну систему зі станціями для зарядки електромобілів та накопичувачами сонячних батарей

Крім того, деякі програми пропонують учасникам безкоштовну віртуальну оцінку енергоефективності будинку, щоб допомогти комплексно покращити його енергоефективність. Ті, хто вирішив використовувати сонячну енергію за допомогою програми кооперативних закупівель, зазвичай отримують знижку від 10 до 15 відсотків від поточних споживчих цін на сонячні батареї та системи.

Заохочення

Стимули від округу

Округ Феакс пропонує ряд стимулів для заохочення мешканців та підприємств до встановлення сонячних панелей. Служба землеустрою округу звільняє від плати за дозвіл на отримання дозволу на сонячну енергію, а Департамент податкового адміністрування округу надає 5-річне звільнення від сплати податку на обладнання для сонячної енергетики. Щоб дізнатися про процес отримання дозволів та перевірок, перейдіть на сторінку Служби землеустрою про дозволи на сонячні електростанції для житлових будинків.

Федеральні податкові пільги

Наразі федеральний уряд пропонує податковий кредит на встановлення сонячних фотоелектричних систем, який включає витрати на сонячні панелі, витрати на оплату праці підрядника, обладнання для балансування системи та пристрої для зберігання енергії. Системи, встановлені між 2022 та 2032 роками, мають право на 30-відсоткову податкову знижку. Кредит зменшиться до 26 відсотків для систем, встановлених у 2033 році, до 22 відсотків для систем, встановлених у 2034 році, а термін дії кредиту закінчиться у 2035 році, якщо його не буде продовжено Конгресом. Встановлення системи повинно бути завершено протягом податкового року, і немає максимальної суми, на яку можна претендувати.

Сонячні права

Відповідно до законодавства штату Вірджинія (§56-594), клієнти, що проживають у житлових будинках, можуть встановлювати системи потужністю до 20 кіловат, а клієнти, що не проживають у житлових будинках, можуть встановлювати системи потужністю до 500 кіловат. Енергокомпанії повинні нараховувати власникам сонячних панелей надлишок виробленої електроенергії за допомогою так званого мережевого обліку. Ваш підрядник, який займається сонячною енергетикою, повинен узгодити з вашим постачальником електроенергії заміну стандартного лічильника на нетто-лічильник після встановлення панелей. Лічильник є двонаправленим, відстежуючи електрони, що витікають з мережі та потрапляють в неї.

Відповідно до законодавства штату Вірджинія (§67-701), об’єднання співвласників будинків (ОСББ), як правило, не можуть заборонити сонячні установки. Однак законодавство допускає розумні обмеження щодо розміру, місця та способу розміщення. Для отримання додаткової інформації відвідайте цю веб-сторінку Solarize або поговоріть з вашим інсталятором сонячних батарей.

Відповідно до законодавства штату Вірджинія (§55-353), власники нерухомості можуть формувати сонячні сервітути зі своїми сусідами. Сонячний сервітут дозволяє вам і сусідові добровільно укласти угоду, згідно з якою сусід не затінюватиме вашу власність. Сервітут потім поширюється на наступних власників сусідньої нерухомості.

Сонячна політика та процеси округу

Сонячні панелі є дозволеними допоміжними спорудами на всіх забудованих об’єктах нерухомості в окрузі Фейакс за умови, що вони обслуговують об’єкт нерухомості та підпорядковані за призначенням, площею та обсягом будівлі або використанню, що обслуговується. Для отримання додаткової інформації зверніться до останнього запису на сторінці поширених запитань Департаменту планування та зонування.

Чи варті сонячні панелі того?

Лексі прийшла з HomeAdvisor та Angi (раніше Angie’s list) і відповідає за написання та редагування статей на різноманітні теми, пов’язані з будинком. Вона має майже чотирирічний досвід роботи у сфері благоустрою житла.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісії не впливають на думки чи оцінки наших редакторів.

варті, сонячні, панелі, сонячна, установка

Зміст

Здається, що сонячні панелі з’являються на дахах кожного в наші дні. Навіть сусіди, яких ви ніколи не могли очікувати, беруть сонячне занурення. Зважаючи на такий сплеск інтересу (і державні стимули), багато людей задаються питанням: “Чи варті сонячні панелі того?”?”

Це якраз те, що ми розглянемо в цій статті. Ми обговоримо деякі з найбільш важливих моментів, які слід враховувати при прийнятті рішення, чи є сонячна енергія правильним вибором для вашого будинку, чи це просто дорогий тренд. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи варті сонячні панелі цього для вас.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не представляємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, слугують лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Живіть свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть установника сонячних панелей сьогодні!

Як працюють сонячні панелі?

Сонячні панелі не є новою технологією, але вони все ще мають хмару таємничості навколо того, як вони працюють. Хороша новина полягає в тому, що вони не такі вже й складні.

Сонячні панелі містять фотоелектричні елементи. Коли ці елементи спрямовані на сонячне світло, вони збирають сонячну енергію і перетворюють її в електричні заряди. Під час цього процесу фотони (світлові частинки) вибивають електрони з атомів, створюючи електричний потік.

Електроенергія, що виробляється в результаті цього процесу, є постійним струмом, або “DC.” Проблема полягає в тому, що наші електричні системи використовують змінний струм, або “змінний струм”.” З цієї причини сонячні системи потребують інверторів для перетворення постійного струму в придатну для використання електроенергію змінного струму. Цей інвертор встановлюється між сонячними панелями та електричною системою будинку.

У деяких випадках сонячна система може живити банк акумуляторів, що дозволяє будинку зберігати електроенергію протягом ночі або коли хмарні умови перешкоджають ефективному виробництву електроенергії. В інших випадках система може підключатися безпосередньо до домашньої електромережі, що дозволяє користувачеві передавати енергію комунальному підприємству, часто з вигодою для себе.

Залежно від розміру системи, сонячна система, подібна до описаної вище, може значно знизити рахунки домовласників за комунальні послуги. У деяких випадках виробництво системи може навіть повністю компенсувати рахунок за електроенергію. Однак це залежить від багатьох факторів, і ці фактори можуть визначити, чи варто використовувати сонячну енергію чи ні.

Які будинки найбільше виграють від сонячних панелей?

Деякі будинки отримують більше користі від сонячної енергії, ніж інші. Здійснюючи великі авансові інвестиції (в деяких випадках до 25 000 доларів США), важливо знати, чи зможе будинок, про який йде мова, повною мірою скористатися перевагами сонячної енергії. Багато в чому це пов’язано з вирівнюванням їхнього даху по відношенню до південного неба.

Говорячи конкретно про будинки в Північній Америці, будинки з південною частиною даху є набагато кращими кандидатами на встановлення сонячних панелей, ніж будинки зі східною та західною сторонами даху. Крім того, будинки без високих дерев або будівель, що закривають небо з півдня, отримають більше вигоди від сонячної енергії, ніж ті, що розташовані поруч з високими будівлями або впритул до лісу з південного боку.

Коли сонячні панелі того варті?

Безумовно, бувають випадки, коли сонячні панелі того варті. Однак це залежить від кількох факторів.

Розташування

Місце розташування має значення. Чим ближче будинок до екватора, тим сильнішою буде інтенсивність сонячного випромінювання, і тим більше потенційної енергії може створити сонячна система. Ці будинки отримають більшу вигоду з точки зору виробництва енергії, ніж будинки в більш північних широтах.

Крім того, враховуйте комунальну компанію. Будинки в штатах, де електроенергія дорожча (наприклад, Каліфорнія, Коннектикут, Массачусетс і Нью-Йорк), отримають більше вигоди від сонячних панелей, ніж ті, де електроенергія відносно дешева (Луїзіана, Вашингтон, Орегон і Північна Кароліна).

Податкові пільги на федеральному, місцевому та державному рівнях

Певні програми заохочення можуть зробити встановлення сонячних панелей вартим інвестицій. Наприклад, люди, які встановлять сонячні панелі між 2022 і 2032 роками, зможуть скористатися податковим кредитом на сонячну енергію в розмірі до 30% від загальної вартості системи з розрахунку “долар за долар”. Залежно від вартості системи та фінансів платника податків, це може бути достатньою причиною для її розгляду.

По-друге, багато штатів і округів пропонують подібні кредити, знижки або пільги. Наприклад, Нью-Йорк (один з найдорожчих штатів для придбання електроенергії) пропонує знижки з розрахунку долар за ват, до 5 000 доларів у вигляді податкових відрахувань, звільнення від податку з продажу та повернення коштів на рахунки за комунальні послуги за виробництво більшої кількості ват, ніж спожито.

Рахунки за енергію та споживання

Два основних моменти сонячної системи. зменшити залежність домовласника від невідновлюваної електроенергії та знизити рахунки за електроенергію. У більшості випадків система сонячних панелей може зменшити споживання електроенергії власником будинку, зменшуючи його рахунки за електроенергію.

Але в ідеальних умовах найкраща система сонячних панелей може фактично заробити гроші для власника будинку. Оскільки система виробляє більше електроенергії, ніж використовує будинок, домовласники можуть продавати додаткову потужність комунальному підприємству за кілька доларів щомісяця. Хоча це навряд чи повністю компенсує витрати на оплату рахунків та встановлення, це гроші, які надходять у будинок, яких раніше не було.

Вартість нерухомості

Сонячні панелі зроблять ваш будинок більш доступним в обслуговуванні з часом і енергоефективним, а також можуть позитивно вплинути на вартість вашої нерухомості. Залежно від вашого місця розташування, якості установки та місцевих ринкових умов, вплив сонячних панелей на вартість нерухомості буде різним. Однак, вам також слід врахувати, що вплив на вартість нерухомості може бути не негайним. Довгострокова економія на рахунках за електроенергію може компенсувати початкові витрати на встановлення сонячних панелей, що робить їх розумною інвестицією для багатьох домовласників.

Вплив на навколишнє середовище

Ні для кого не секрет, що сонячні панелі дуже корисні для навколишнього середовища. Оскільки сонячні панелі виробляють електроенергію без викидів парникових газів і не вимагають видобутку, транспортування або спалювання викопного палива, сонячні панелі мають найнижчий вплив на навколишнє середовище в порівнянні з іншими формами виробництва енергії. Хоча виробництво та утилізація сонячних панелей мають певний вплив на навколишнє середовище, використання сонячної енергії замість викопного палива або інших форм виробництва енергії, безумовно, зменшить забруднення та деградацію навколишнього середовища.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг і розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від найкращих інсталяторів сонячних панелей

Виберіть штат, щоб почати з безкоштовної оцінки без жодних зобов’язань

Скільки коштують сонячні панелі?

Є кілька факторів, які впливають на вартість сонячних панелей, таких як тип і модель, розмір вашої установки і місце проживання. Таким чином, середній показник по країні становить близько 16 000. але вона може коливатися в межах від 3 500 до 35 000. Однак важливо зазначити, що сонячні панелі можуть з часом заощадити ваші гроші, виробляючи власну електроенергію. Ця економія зазвичай компенсує початкові витрати на встановлення сонячної панелі. Варто також відзначити, що для власників будинків, які встановлюють сонячні панелі, часто існують державні пільги та податкові кредити.

Потенційні переваги системи сонячних панелей

Існує чимало потенційних переваг системи сонячних панелей, які можуть полегшити прийняття рішення для деяких людей.

Збільшення вартості будинку

Системи сонячних панелей можуть збільшити вартість будинку, збільшуючи прибуток під час перепродажу або дозволяючи домовласнику позичити трохи більше при рефінансуванні. Наскільки система збільшує вартість, залежить від розміру системи, але деякі експерти вважають, що вартість будинку збільшується на 20 за кожну 1 зекономлену гривню в річних рахунках за комунальні послуги.

Зниження цінових коливань

Комунальні компанії славляться тим, що коригують свої ціни. І, оскільки системи сонячних панелей зменшують залежність власника будинку від поставок електричної компанії, власник будинку буде менш вразливим до коливань цін. Навіть якщо система сонячних панелей повністю відключить будинок від електромережі, більш передбачувані рахунки за електроенергію є значною перевагою.

Готовність

У системах, призначених для зберігання енергії (наприклад, з акумуляторними батареями), будинки з сонячними панелями можуть бути краще підготовлені до стихійних лих та перебоїв в електромережі. Наприклад, якщо під час шторму зникне електрика в мережі, мешканці можуть використовувати накопичену енергію з акумуляторів, поки не відновиться електропостачання. І, як тільки сонце повернеться, батареї будуть заряджатися.

Найкращі сонячні компанії за штатами та містами

Потенційні недоліки системи сонячних панелей

Це не всі метелики та ромашки, однак. Існують певні потенційні недоліки, які можуть змусити деяких домовласників відмовитися від встановлення сонячних панелей.

Початкові витрати

Незважаючи на численні податкові пільги, власникам будинків все одно доведеться сплатити авансові витрати на встановлення сонячних панелей. може варіюватися від декількох тисяч доларів до 25 000 і більше за систему. Це, очевидно, залежить від розміру та складності, але це витрати, які домовласник повинен буде взяти на себе самостійно.

Для тих, хто зацікавлений в лізингу сонячних панелей, щоб зменшити початкові витрати, це може бути надійним планом. Зауважте, що лізинг часто означає неможливість скористатися податковими пільгами.

Технічне обслуговування

Багато систем сонячних панелей розраховані на 20 років і більше без зниження функціональності, але є певні елементи технічного обслуговування, які домовласникові потрібно буде врахувати. Наприклад, панелі можуть потребувати щорічного або піврічного очищення для збереження їх ефективності. Крім того, якщо дах під панелями потребує догляду або заміни, панелі можуть значно збільшити вартість.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ МАТЕРІАЛ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не представляємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Безкоштовні оцінки без зобов’язань

Зовнішній вигляд

Хоча сонячні панелі стають все більш популярними і менш помітними, вони все ще не є улюбленим продуктом деяких домовласників. Багатьом людям не подобається, як виглядають сонячні панелі, а для товариств зі збереження історичних пам’яток вони можуть суперечити підзаконним актам.

Однак може бути рішення для обох цих сценаріїв. Встановлення дахової системи на стійках або кріпленнях за межами будинку є можливим варіантом, але зауважте, що це збільшить вартість проекту з точки зору обладнання, кабелів та дизайну.

Шукаємо безпроблемну сонячну установку

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для сонячних систем, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про всі доступні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, надані лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Поширені запитання (FAQ)

Чи можу я встановити власні сонячні панелі?

Більшість компонентів, що беруть участь у встановленні сонячних панелей, відносно прості. Більшу частину системи складають готові деталі, які потрібно лише зібрати, а більшість проводки на даху підключається за принципом “plug-and-play” (підключи і працюй). Однак під’єднання проводки до панелей в будинку трохи складніше, тому перед тим, як приступити до їх встановлення, майстрам слід провести дослідження. Крім того, найкращі сонячні компанії зазвичай пропонують швидку, професійну, безпроблемну установку, якщо ви не хочете робити це самостійно.

Чи збільшують сонячні панелі податки на нерухомість?

Системи сонячних панелей можуть збільшити вартість будинку, що, здавалося б, збільшує податки на нерухомість. Однак, оскільки багато місцевих законодавців дозволяють податкові кредити або відрахування, вони допоможуть компенсувати або зменшити податковий рахунок.

Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії?

Залежно від розміру вашого будинку, кількості енергії, яку він споживає, і кількості енергії, яку можуть генерувати ваші сонячні панелі, ви зможете керувати будинком лише за допомогою сонячної енергії. Однак для забезпечення постійного постачання електроенергії, особливо в періоди низької сонячної активності, необхідна також правильна система зберігання енергії.

Як довго служать сонячні панелі?

Термін служби сонячних панелей. від 25 до 30 років. За допомогою правильної установки, обслуговування та своєчасного ремонту ви можете допомогти продовжити термін їх служби.

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Розмір вашого будинку та кількість енергії, необхідної для його енергозабезпечення, визначатимуть, скільки сонячних панелей вам потрібно буде встановити. Наприклад, припустимо, ваш будинок має площу приблизно 1500 квадратних футів. Ймовірно, вам знадобиться від 15 до 18 сонячних панелей, щоб покрити енергетичні потреби цього простору.

Отримуйте поради експертів щодо вашого будинку, поради щодо дизайну, скільки платити професіоналам та найму експертів, які доставляються вам щодня.

Я згоден отримувати розсилку новин Forbes Home по електронній пошті. Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності для отримання додаткової інформації та деталей про те, як відмовитися від розсилки.

Чи можуть сонячні панелі дійсно забезпечити енергією цілий будинок?

варті, сонячні, панелі, сонячна, установка

З розвитком технологій зберігання сонячної енергії та акумуляторних батарей, сонячна енергія стала не тільки одним з найефективніших джерел енергії, але й одним з найбільш економічно вигідних способів енергозабезпечення будинку. (Останнім проривом є прозорі сонячні панелі, які одного дня можуть подвоїтися як вікна, що виробляють електроенергію у вашому домі)!)

Якщо у вас є відповідний дах і ви можете дозволити собі авансові інвестиції як у сонячні панелі, так і в акумуляторну батарею, сонячна енергія може стати чудовим способом зменшити ваш вуглецевий слід і забезпечити довгострокову економію на витратах на електроенергію.

Однак повна відповідь на це питання є більш складною.

Хоча за допомогою правильного налаштування сонячних панелей та накопичувачів можна повністю “відключити” свій будинок від електромережі, більш поширеною практикою є підключення будинку до електромережі та отримання електроенергії від комбінації сонячних панелей та електромережі.

Без системи накопичення ваші сонячні панелі зможуть генерувати енергію для живлення вашого будинку лише вдень. Вночі, коли ваші сонячні панелі не виробляють електроенергію, ви будете отримувати енергію з мережі.

У цьому випадку, навіть якщо ваш будинок не повністю живиться від сонячної енергії, ви все одно можете компенсувати свої рахунки за електроенергію, продаючи надлишок енергії, виробленої протягом дня, назад в мережу через місцеву комунальну компанію або державну програму. Таким чином, хоча ваш будинок не буде живитися від сонячної енергії 24/7, ви все одно зможете генерувати достатньо чистої енергії, щоб компенсувати частину ваших витрат на електроенергію та зменшити вуглецевий слід.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для живлення мого будинку?

Середній показник U.S. домогосподарство використовує 893 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії щомісяця. Це трохи менше 30 кВт-год на день.

Кількість панелей, необхідних для досягнення цього середньодобового показника, буде залежати від таких факторів, як кількість сонячного світла, яке отримує ваш будинок, розмір сонячної батареї та номінальна потужність сонячних панелей (скільки ват енергії вони генерують). Ось тут і з’являється трохи математики, але рівняння не надто складні.

На високому рівні є три ключові кроки:

Номінальна потужність сонячної панелі: переводимо вати в кіловати

Номінальна потужність сонячної панелі вимірюється у ватах (Вт). Панелі сьогодні зазвичай мають вихідну потужність від 250 до 400 Вт, залежно від того, яку систему ви купуєте. Це означає, що вони будуть виробляти 250-400 Вт електроенергії на годину під час пікових умов. Але ми хочемо перевести це в кВт, щоб вам було легше порівняти його з вашим власним споживанням електроенергії.

1 000 Вт дорівнює 1 кВт, тому середня домашня панель має потужність від 0.25 і 0.40 кВт.

Оцініть кількість годин сонячного світла

Наступний крок. розрахувати денну потужність ваших сонячних панелей. Для цього вам потрібно оцінити, скільки годин сонячного світла отримуватимуть ваші сонячні панелі на день (або умови виробництва енергії, оскільки панелі все ще можуть бути ефективними, хоча і менш ефективними, в похмурі дні).

Зрозуміло, що вплив сонячного світла на ваш будинок може сильно відрізнятися в залежності від місця розташування, сезонності, ландшафту та інших факторів. але існують інструменти для отримання середніх оцінок, заснованих на історичних наукових даних. Google’s Project Sunroof. один з таких інструментів, який просуває цю задачу ще далі, демонструючи вашу передбачувану економію та вплив на навколишнє середовище.

Крім того, в рамках будь-якого належного процесу укладання контракту на сонячну енергію та встановлення, компанії проведуть аналіз сонячного світла у вашому будинку, перш ніж рекомендувати, яку систему вам слід обрати та скільки панелей вам потрібно інвестувати.

Розрахуйте, скільки панелей вам знадобиться

Щоб отримати приблизну оцінку того, скільки сонячних панелей вам знадобиться для задоволення ваших потреб в енергії, скористайтеся наведеним нижче рівнянням. (Візьміть рахунок за електроенергію, щоб мати під рукою останні дані про споживання електроенергії вашим будинком).)

Кількість енергії, яку ваш будинок споживає в середньому за день у кВт-год / (номінальна потужність ваших сонячних панелей у кВт) х (середня кількість годин впливу сонячного світла на день)

Наприклад, якщо ваше домашнє енергоспоживання становить 30 кВт-год на день, ви хочете придбати 320 Вт сонячних панелей (0.32 кВт), а ваш будинок отримує в середньому 4 години прямих сонячних променів на день. вам знадобиться 23 панелі для забезпечення електроенергією вашого будинку.

Звичайно, це лише середній показник. Кількість панелей, необхідних для живлення вашого будинку, буде залежати від ваших потреб в електроенергії та багатьох інших факторів. Якщо у вас менший дах або ваш будинок отримує менше годин сонячного світла на день, ви можете придбати панелі з більшою потужністю, щоб генерувати більше електроенергії на годину.

Що відбувається з надлишком енергії, виробленої домашніми сонячними панелями?

У багатьох випадках ваші сонячні панелі вироблятимуть більше електроенергії, ніж ви споживаєте протягом дня. Коли це станеться, надлишок енергії буде або зберігатися в акумуляторі, якщо у вас є сонячна система зберігання, або буде відправлений в електромережу.

Комунальні служби використовують систему, яка називається мережевим обліком, щоб виміряти кількість енергії, яку виробляє ваш будинок. Вони дадуть вам сонячні кредити в обмін на надлишок енергії, яку ви відправляєте в мережу. Чистий облік дозволяє домовласникам компенсувати свої рахунки за електроенергію. тож навіть якщо ви все ще використовуєте енергію з електромережі вночі, можливо, вам не доведеться платити за цю енергію в кінці місяця. Сонячні кредити можуть компенсувати частину, якщо не весь ваш рахунок. Поговоріть з місцевою енергетичною компанією про мережевий облік для отримання додаткової інформації.

Чи будуть сонячні панелі забезпечувати електроенергією мій будинок, коли сонця немає?

У похмурі дні сонячні панелі все ще виробляють електроенергію, просто з меншою швидкістю. Зазвичай, в гарний сонячний день ви зможете генерувати достатньо енергії протягом дня, щоб забезпечити ваш будинок електроенергією. Однак у деякі дні ви просто не отримаєте достатньо сонячного світла (або навіть часткового сонячного світла), щоб повністю забезпечити свій будинок електроенергією. Саме тут стане в нагоді або наявність системи зберігання, або підключення до електромережі.

Система зберігання енергії дозволить вам використовувати резервну енергію для живлення вашого будинку, коли ваші сонячні панелі не виробляють енергію. Це той самий резервний запас, який ви будете використовувати для живлення будинку вночі, якщо у вас будинок “поза мережею”.

Якщо у вас не встановлено сонячного накопичувача, то ваш будинок буде отримувати енергію з електромережі, коли ваші сонячні панелі не виробляють її активно (наприклад, вночі).

Примітно, що в майбутньому сонячні панелі зможуть виробляти енергію вночі завдяки неймовірному прориву Стенфордських вчених. Але ця інновація все ще далека від практичного використання в реальному світі.

Скільки коштують сонячні панелі?

Встановлення сонячних панелей на вашому будинку вимагає значних фінансових інвестицій. особливо якщо ви також збираєтеся встановити систему зберігання енергії. Вартість лише сонячних панелей буде варіюватися в залежності від штату, останні дані свідчать про те, що сонячна установка може коштувати від 13 000 до 19 000 доларів. Але ця ціна не включає жодних знижок з федеральних податкових кредитів або місцевих державних пільг, на які ви можете мати право.

Регіон AVG Вартість встановлення сонячної електростанції
Північний Схід 16,020
Середній Захід 17,592
Захід 15,616
Південь 14,836

Середні регіональні ціни розраховані з використанням середніх цін по штату для сонячних установок потужністю 6 кВт від Департаменту у справах споживачів. Перейдіть за посиланням для отримання даних для конкретного штату.

Хоча авансові витрати можуть здатися великими, ви також можете розрахувати довгострокову економію, яку ви отримаєте, коли ваші сонячні панелі запрацюють. За 20-30 років життя ваших сонячних панелей ви, швидше за все, з лишком покриєте витрати на встановлення панелей завдяки державним податковим пільгам та звільненню від сплати податків, а також заощадите на витратах на електроенергію та надлишковій енергії, яку ви зможете продати комунальному підприємству або штату. Подивіться, чи існує програма викупу у вашому штаті.

Додавання накопичувача до вашої сонячної системи, ймовірно, додасть ще пару тисяч доларів авансу в залежності від обраної вами системи. Однак, ця інвестиція також має певні переваги. Ви можете повністю відключити свій будинок від електромережі. таким чином, у вас буде повністю автономний будинок, який стане в нагоді під час перебоїв з електропостачанням. Не кажучи вже про те, що ваш рахунок за електроенергію буде коштувати 0 щомісяця, оскільки ви отримуєте всю електроенергію з власного джерела.

Що робити, якщо я не можу встановити власні сонячні панелі?

Більшість власників та орендарів будинків не можуть встановити власні сонячні панелі через фінансові обмеження або невідповідність даху (недостатньо сонячного світла або інфраструктура не підтримує сонячні панелі). Але тільки тому, що ви не можете встановити власні панелі, не означає, що ви не можете скористатися фінансовими та екологічними перевагами вибору сонячної енергії.

Громадські сонячні програми дозволяють отримати доступ до фінансових переваг сонячної енергетики без встановлення власних панелей. Замість цього ви можете підписатися на місцеву сонячну електростанцію поблизу вас і підтримувати роботу цієї сонячної електростанції в обмін на знижки на рахунки за електроенергію. Хоча ви не будете отримувати сонячну електроенергію безпосередньо до свого будинку, ви підтримаєте додавання більш чистої сонячної енергії до загального енергетичного балансу в енергосистемі. З підпискою на сонячну енергію від громади ви зможете заощадити гроші на своїх витратах на електроенергію (не безпосередньо на рахунку, а через кредити, які ви отримаєте назад). і допомогти підтримати наш перехід до більш чистої енергії в майбутньому.

Перевірте, чи існують у вашому регіоні громадські сонячні програми. Щоб дізнатись більше, відвідайте Perch Community Solar.

Зацікавлені в сонячних панелях? Ось кілька порад.

Купівля сонячної енергетичної системи може бути дорогою і заплутаною. Ось кілька речей, про які варто подумати, якщо ви перебуваєте на ринку сонячних панелей.

Передайте цю статтю Поділитися повною версією статті

варті, сонячні, панелі, сонячна, установка

Завдяки технологічному та виробничому прогресу, вартість сонячних панелей впала за останнє десятиліття, що зробило сонячну енергію більш популярною для домовласників. Але з’ясування того, як додати сонячну енергетичну систему на свій дах, може бути складним завданням.

Цієї зими робітники встановили сонячну та акумуляторну систему в моєму будинку в передмісті Нью-Йорка. Це була велика інвестиція, але вона вже почала окупатися завдяки меншим рахункам за комунальні послуги та душевному спокою, що ми матимемо принаймні трохи електроенергії під час відключень електроенергії, які тут часто трапляються, оскільки шторми часто виводять з ладу лінії електропередач.

Інтерес до дахових сонячних систем високий і зростає в міру зростання цін на енергію та занепокоєння щодо зміни клімату. Багато людей також стурбовані відключеннями електроенергії, спричиненими екстремальними погодними умовами, пов’язаними зі зміною клімату. Опитування Pew Charitable Trust у 2019 році показало, що 6 відсотків американців вже встановили сонячні панелі, а ще 46 відсотків розглядають цю можливість.

“Найголовніше, що сонячна енергія набагато дешевша, ніж раніше, навіть у таких місцях, як Нью-Йорк і Бостон, де вона, як правило, дорожча, ніж у передмісті”. сказала Аніка Вістар-Джонс, директор з питань доступної сонячної енергії в Solar One, некомерційній організації з екологічної освіти в Нью-Йорку, яка допомагає доступному житлу та громадам з низьким рівнем доходу впроваджувати сонячну енергетику.

Якщо ви зацікавлені в сонячній енергії, ось кілька моментів, які слід врахувати.

Чи можете ви додати сонячні панелі на свій дах?

Це питання може здатися простим, але пошук відповіді на нього може бути напрочуд складним. Один інсталятор сказав мені, що мій дах настільки затінений деревами, що сонячні панелі не будуть генерувати достатньо електроенергії, щоб інвестиції виправдали себе. Почути іншу думку було того варте: Інсталятор, якого я найняв, розвіяв ці побоювання і порекомендував підрізати дерева. У сонячні дні моя система часто виробляє більше енергії, ніж використовує моя сім’я.

Також може бути важко з’ясувати, що дозволить місцева влада та комунальне підприємство, оскільки інформація, як правило, не є доступною простою мовою. Я засвоїв цей урок на своєму попередньому будинку.

Коли я жив у Нью-Йорку, мені знадобилися місяці досліджень, щоб дізнатися, що я не можу встановити панелі на своєму даху. Виявляється, місту потрібна велика вільна площа на пласких дахах, як у мене, для проїзду пожежників. І я не міг встановити сонячні панелі на козирку. каркасі на даху, який піднімає панелі. тому що це порушило б міські обмеження щодо висоти будинків у моєму кварталі.

Найкращий підхід. розкинути широку мережу і поговорити з якомога більшою кількістю інсталяторів сонячних батарей. Ви також можете проконсультуватися з сусідами, які встановили сонячні панелі на своїх дахах: Люди в багатьох частинах країни об’єдналися в так звані кампанії “соляризації”, щоб спільно придбати сонячні панелі, щоб отримати нижчу ціну від інсталяторів.

“Це було дійсно успішно в районах і громадах по всій країні”. сказала Гретхен Бредлі, менеджер з сонячної енергетики в Solar One.

Чи можу я дозволити собі сонячну установку?

Вам слід звернутися за пропозиціями до кількох інсталяторів. Сервіси порівняльних покупок, такі як EnergySage та SolarReviews, дозволяють легко зв’язатися з кількома інсталяторами.

Переглядаючи пропозиції, зверніть увагу на те, скільки коштуватиме система за ват. Це показує, скільки ви платите за електроенергію, що генерується системою, і дозволяє порівняти пропозиції.

Середня ціна на нові сонячні системи на даху становить 2.75 за ват, за даними EnergySage. Це становить близько 26 125 доларів для середньої системи потужністю 9 500 Вт до врахування федерального податкового кредиту. У 2022 податковому році кредит становить 26 відсотків від вартості сонячної системи; планується, що він знизиться до 22 відсотків у 2023 році і закінчиться у 2024 році. Багато штатів, включаючи Аризону, Каліфорнію, Нью-Йорк і Массачусетс, також пропонують жителям стимули для встановлення сонячних систем, такі як знижки та податкові пільги.

може сильно відрізнятися через місце розташування, місцеві витрати на робочу силу та інші фактори, наприклад, тип будинку, в якому ви живете, і чи потрібні інші роботи перед установкою. Якщо ваш дах старий або пошкоджений, наприклад, його може знадобитися замінити, перш ніж встановлювати сонячну систему.

Сонячні системи на даху можуть зменшити щомісячні рахунки за комунальні послуги, залежно від тарифів на електроенергію, кількості енергії, яку використовує будинок, та державної політики. Системи, які заощаджують більше грошей, допоможуть покупцям швидше окупити свої інвестиції. Вікрам Аггарвал, генеральний директор і засновник EnergySage, каже, що в ідеалі сонячні системи повинні окупитися протягом 10 років.

Надлишок електроенергії, що виробляється даховими системами, надходить в електромережу, і комунальні служби зазвичай компенсують власникам будинків цю енергію шляхом вирахування з їхніх щомісячних рахунків. Вартість цих кредитів залежить від штату.

Як я повинен платити за це?

Якщо ви можете дозволити собі купити сонячну систему відразу, ви отримаєте найкращу пропозицію, заплативши готівкою. Системи, придбані в кредит або в лізинг, як правило, коштують дорожче, особливо протягом терміну дії договору. Покупки в різних місцях. це найкращий спосіб захиститися від сумнівних або грабіжницьких угод.

Основна перевага лізингу сонячної енергетичної системи полягає в тому, що ваші витрати, як правило, фіксовані на весь термін дії контракту. Але експерти попереджають, що з лізингу може бути важко розірвати договір і він може стати тягарем при продажу будинку, оскільки покупці можуть не захотіти брати на себе ваш контракт.

Ціна. Аггарвал зазначив, що оренда “має сенс” для деяких людей, які можуть заробляти недостатньо, щоб претендувати на федеральний податковий кредит. Він запропонував людям, зацікавленим у сонячній оренді, отримати три-чотири пропозиції від різних інсталяторів.

Чи варто купувати акумулятор??

Додавання акумулятора до вашої сонячної системи дозволить вам зберігати частину надлишкової електроенергії, яку вона генерує, щоб використовувати її під час відключення електроенергії або у вечірній та нічний час. Сонячна система без акумулятора не забезпечить вас електроенергією під час відключення, оскільки більшість побутових систем автоматично вимикаються, коли мережа виходить з ладу.

Батареї можуть бути дорогими, особливо якщо ви хочете запустити великі прилади та забезпечити живлення протягом багатьох годин або днів. Акумулятор на 10-12 кіловат-годин, який може зберігати приблизно третину типового щоденного споживання електроенергії в будинку, коштує близько 13 000 доларів, за даними EnergySage.

Федеральний податковий кредит для дахових сонячних систем поширюється на витрати на акумулятори, які купуються разом із сонячними панелями або якщо вони додаються в наступному податковому році. Близько 28 відсотків домашніх сонячних систем, встановлених у 2021 році, включали акумулятори, порівняно з 20 відсотками у 2020 році, згідно з опитуванням EnergySage.

The Wirecutter, сервіс рекомендацій продуктів від The New York Times, має детальний посібник з купівлі сонячних та акумуляторних систем.

Чи можу я використовувати свій електромобіль як резервну батарею?

Більшість електромобілів не можуть забезпечити електроенергією будинки. Лише кілька моделей, таких як Ford F-150 Lightning та Hyundai Ioniq 5, мають таку можливість, і їх неймовірно мало.

Але багато експертів в галузі енергетики вважають, що з часом стане звичним явищем, коли автомобільні акумулятори будуть передавати енергію назад в будинки та електромережу.

У багатьох частинах Сполучених Штатів тривалі відключення електроенергії можуть траплятися лише один або два рази на рік. В результаті, пан. За словами Аггарвала, можливо, немає сенсу інвестувати в дорогу домашню батарею, яка зазвичай вміщує набагато менше енергії, ніж акумулятори електромобілів. “Усі починають говорити про те, що можна використовувати автомобіль для керування будинком.”

Якщо я не можу встановити сонячні панелі, чи можу я купувати сонячну енергію??

Ви можете приєднатися до громадського сонячного проекту, який зазвичай встановлюється на відкритій місцевості або на дахах складів та інших великих будівель.

Хоча правила різняться залежно від штату, громадські сонячні програми, як правило, працюють подібним чином. Учасники отримують два рахунки на місяць: один від громадського сонячного проєкту і один від свого комунального підприємства. Проекти продають електроенергію зі знижкою до тарифу, що стягується вашим комунальним підприємством, і кожна куплена кіловат-годину енергії відображається як кредит за кіловат-годину енергії у вашому рахунку за комунальні послуги.

Наприклад, жителі Нью-Йорка, які приєднуються до громадського сонячного проекту, можуть заощадити близько 10 відсотків на щомісячних рахунках за електроенергію, каже пані Баджай. Бредлі сказав. “Це нічого не коштує, щоб зареєструватися або вийти з проекту”. додала вона.

Хоча більшість штатів дозволяють будівництво сонячних електростанцій, більшість таких проектів припадає лише на чотири штати. Флориду, Міннесоту, Нью-Йорк і Массачусетс. згідно з даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики.

Ви можете шукати проекти у вашому регіоні на веб-сайтах, включаючи EnergySage та PowerMarket, або через державні установи, такі як Управління енергетичних досліджень та розвитку штату Нью-Йорк.

У попередній версії цієї статті було неправильно вказано терміни отримання податкового кредиту на вартість акумуляторів для домашньої сонячної енергетичної системи. Платники податків можуть претендувати на кредит за акумулятори в податковому році після року, в якому вони встановили сонячні панелі; це не означає, що сонячні панелі та акумулятори повинні бути придбані в тому ж році, щоб претендувати на кредит.

Як ми працюємо з виправленнями

Вікас Баджай, помічник редактора в розділі “Бізнес”, раніше був членом редакційної колегії та кореспондентом в Мумбаї, Індія. До цього він висвітлював житлові та фінансові ринки з Нью-Йорка. @ vikasbajaj

Версія цієї статті з’являється в друкованому вигляді на. Секція B. Перша сторінка нью-йоркського видання із заголовком: Перехід на сонячну енергію? Ось що вам потрібно Замовити передрук | Сьогоднішня газета | Підписатися

Передати цю статтю Поділитися повною версією статті

Залишити відповідь