Чи можна встановити сонячні панелі на сараї? Це один із способів. Сарай з сонячним дахом

Забезпечте свій сарай сонячною енергією: Екологічність та економія коштів!

Сонячна енергія має величезний потенціал для живлення інструментів та приладів у вашому домі та громаді. Якщо у вас є автономна система, ви можете заряджати акумулятори, коли світить сонце або коли електромережа вимкнена.

Більшість сараїв на сонячних батареях використовують сонячну енергію для заряджання акумуляторів та виробництва електроенергії. Вони побудовані з панелями на даху, які вловлюють сонячне світло та допомагають зберігати енергію для подальшого використання.

Ми розповімо вам все, що вам потрібно знати про сонячну енергію для сараїв та скільки це коштує.

Що таке сарай

Сарай. це невелике закрите приміщення гаражного типу, зазвичай з дерева або пластику, яке можна використовувати для зберігання, відпочинку, укриття або домашнього офісу.

Сараї бувають різних форм і розмірів, але всі вони мають деякі спільні риси та особливості використання.

Більшість сараїв мають вікна, які пропускають світло і повітря, дах, що захищає внутрішні приміщення від дощу або снігу, і досить довгі бічні стіни для зберігання інструментів або іншого обладнання.

можна, встановити, сонячні, панелі

Чи можу я живити свій сарай за допомогою сонячної енергії??

Так, ви можете живити свій сарай за допомогою сонячної енергії. Якщо у вас є дах, на якому можна встановити сонячну батарею.

Насправді, багато власників сараїв так і роблять.

Коли світить сонце, сарай на сонячних батареях може заряджати акумулятори. Батареї зберігають енергію для подальшого використання.

Система акумуляторів забезпечує електроенергією електроприлади всередині та зовні сараю, коли електромережа відключена.

можна, встановити, сонячні, панелі
можна, встановити, сонячні, панелі

Розмір і структура сараю мають значення

Для того, щоб встановити сонячну систему, вам потрібно переконатися, що ви вибрали правильну систему сонячних панелей відповідно до розміру та конструкції вашого сараю.

Розмір сараю може варіюватися від маленького до великого. Найбільший може досягати 12 × 20 футів. Найменший. 6 × 8 футів. Середній розмір сараю становить близько 10 × 12 футів.

Зазвичай фотоелектричні панелі кріпляться до даху вашого сараю,

Панелі відрізняються за розміром та напругою. При виборі сонячних панелей важливо враховувати розмір вашого сараю.

Комплект сонячних панелей потужністю 100 Вт розміром 5 х 3 фути. це мінімальний розмір системи сонячних панелей для живлення сараю, ідеально підходить для невеликих сараїв.

Наступним фактором, який слід враховувати, є структурна придатність навісу. Переконайтеся, що він може витримати вагу системи сонячних панелей.

Перевірте розмір і потужність фотоелектричної системи, яку ви розглядаєте, перш ніж купувати сонячні панелі для свого сараю.

Також враховуйте, скільки сонячного світла отримує ваш сарай і скільки енергії вам знадобиться.

Яка потужність системи сонячних панелей для сараю?

Потужність системи сонячних панелей для сараю залежить від типу сонячних панелей та їх номінальної потужності.

Середня потужність системи сонячних панелей для даху коливається в межах 100-250 Вт.

Скільки місця на даху потрібно для сараю на сонячних батареях?

Потужність вашої системи сонячних панелей та розмір вашого сараю визначатимуть, скільки місця на даху вам потрібно для сараю на сонячних батареях.

Наприклад, вам знадобиться щонайменше 17 квадратних футів площі даху, якщо у вас є система сонячних панелей потужністю 200 Вт.

Скільки коштує встановити сонячні панелі на навіс?

Вартість сонячних панелей для сараю варіюється в залежності від бренду та розміру системи сонячних панелей.

Середній діапазон цін на встановлення системи сонячних панелей коливається від 1 000 до 2 500.

вона повинна забезпечувати багато енергії для інструментів, електроприладів або зарядки акумуляторів.

якщо це великий або згрупований сарай, він повинен мати дах, достатньо великий для декількох сонячних панелей, з’єднаних між собою, об’єднавши кабелі та компоненти, ви можете значно заощадити, але це все одно коштує набагато дорожче, ніж окремі частини.

можна, встановити, сонячні, панелі

Розрахунок потужності та розміру сонячної панелі для вашого сараю

Щоб розрахувати потужність, розмір і кількість панелей для вашого сараю, вам потрібно буде визначити:

кількість енергії (кВт-год), необхідної для сараю.

Потужність вашої системи сонячних панелей

чим більша площа поверхні панелі, тим більша потужність у ватах і вихідна потужність.

100 Вт сонячної панелі достатньо для живлення внутрішнього та зовнішнього освітлення сараю, вентиляторів та зарядки електроніки, наприклад, смартфону.

Сонячна панель потужністю 300 Вт підійде для живлення циркулярної пилки та системи опалення, якщо встановлений сонячний інвертор.

Переваги сонячної енергії для сараю

Сонячна енергія для сараїв. найкращий спосіб живити ваш сарай, не покладаючись на електромережу.

Сонячна енергія також є екологічно чистим стійким джерелом енергії, і для її встановлення не потрібні дозволи на підключення до електромережі.

Сонячна енергія для навісів також має тривалий термін служби, більшість систем служать близько 20-25 років.

Вплив сонячного світла та міркування щодо вартості

Важливо враховувати кілька факторів. Один з них. це кількість доступного сонячного світла.

Слід враховувати такі фактори, як перешкоди, інші будівлі та гілки дерев. Це допоможе вам визначити, чи варто встановлювати сонячні панелі.

Сонячні комплекти для сараїв

Так само, як і для домашньої сонячної електростанції, для формування екосистеми вам знадобляться контролер сонячного заряду, сонячний інвертор, кабелі, блок запобіжників та сонячні батареї.

Комплект від ZHCSolar зазвичай включає панелі, електропроводку, інвертор та інші необхідні компоненти для встановлення. Така система, як правило, дорожча, ніж купівля деталей окремо.

Акумулятор, інвертор, контролер заряду та кабелі

як і в будинках, сараї потребують електроенергії змінного струму, сонячний інвертор необхідний для перетворення постійного струму (DC Power) в акумуляторі в корисний змінний струм (AC Power).

Генератор заряду використовується для регулювання вихідної потужності від панелей до акумуляторів. він запобігає перезарядженню акумуляторів і забезпечує оптимальний термін служби та продуктивність акумуляторів.

Кабелі також необхідні для з’єднання всіх компонентів між собою.

Переваги сонячної енергії для сараїв

Основні переваги сонячної енергії для навісів. екологічні та фінансові.

Сараї можна живити сонячною енергією без необхідності підключення до електромережі, заощаджуючи як на витратах на паливо, так і на викидах вуглекислого газу.

Чи може дах мого сараю витримати сонячні панелі?

Так, на даху сараю можна встановити сонячні панелі. Цей варіант є практичним, якщо ви маєте хороше сонячне освітлення і ваш сарай знаходиться у відповідному місці.

Вага залежить від розміру сонячної панелі та кількості встановлених сонячних панелей.

Сонячні панелі, придатні для навісів, важать від 100 до 300 Вт і важать від 24 до 45 фунтів, з монтажними кронштейнами, що не перевищують 70 фунтів. вага, яку може витримати навіс.

Вітроенергетика. альтернатива сонячним батареям

Вітрові турбіни можуть бути ефективною альтернативою сонячним панелям для живлення сараю, особливо взимку, коли сонячного світла менше.

Вітроенергетика. це поновлюване та екологічно чисте джерело енергії, яке виробляє електроенергію за допомогою вітру.

Вітрові турбіни також набагато менші та простіші в установці, ніж сонячні панелі, що робить їх життєздатним варіантом для багатьох власників сараїв.

Зазвичай їх встановлюють на даху або на стовпі для кращого уловлювання вітру, і вони генерують енергію від легкого вітру, що робить їх більш надійним джерелом енергії, ніж сонячні панелі.

Вітрогенератори можна комбінувати з сонячною енергією, щоб отримати вигоду від переваг обох технологій.

вітро-сонячні гібридні системи можуть допомогти забезпечити електроенергією, коли вона найбільше потрібна.

Постійний потік електроенергії, виробленої сонячними панелями, забезпечує надійне джерело живлення вдень, тоді як вітрогенератори можуть допомогти забезпечити енергією вночі або незалежно від погодних умов.

Проте, вітрові турбіни мають свій власний набір переваг. Оскільки вони не потребують підключення до електромережі, вони ідеально підходять для віддалених місць, таких як сараї.

Оскільки для встановлення не потрібні дозволи, вони є чудовим варіантом для тих, хто хоче стати “зеленим”, але не хоче вкладати в це занадто багато часу або грошей.

Плюси та мінуси сонячних електростанцій

Перевага сонячної електростанції полягає в тому, що вона забезпечує безперебійну, чисту енергію. Енергія використовується до тих пір, поки світить сонце, що робить їх чудовим вибором для тривалого використання.

мінусом є те, що вона вимагає певних початкових інвестицій, і, як правило, вони не є низькими.

Чи варто додавати сонячні панелі до вашого сараю?

Встановлення сонячних панелей на сараї може генерувати відновлювану енергію і допомогти вам живити ваш сарай з меншими витратами електроенергії.

Як отримати максимальну віддачу від сонячної енергії у вашому сараї

Розглядаючи можливість використання сонячної енергії для вашого сараю, важливо розуміти, як працює технологія і що потрібно враховувати. Ось кілька порад:

Проконсультуйтеся з досвідченим інсталятором щодо ваших конкретних вимог до установки.

Розрахуйте площу даху, яка найкраще підійде для встановлення сонячних панелей. з урахуванням орієнтації, сонячної експозиції та потенціалу уловлювання вітру.

Виберіть правильний тип панелі для вашого сараю, різні панелі мають різну ефективність, коли справа доходить до збору сонячних променів.

Які предмети слід зберігати в сараї, що використовує сонячну енергію?

батареї слід зберігати в батарейному ящику і завжди тримати всередині, це повинні бути літієві або AGM/гелеві батареї.

Поширені запитання

Як я можу заощадити гроші, використовуючи сонячну енергію для живлення мого сараю?

Якщо ви хочете живити свій сарай за допомогою сонячної енергії, є кілька речей, які ви можете зробити.

ви можете порівняти ціни від інсталяторів сонячних панелей, щоб визначити найбільш економічно вигідне рішення для вашого сараю.

Крім того, сонячні панелі, які можна зробити своїми руками, доступні від 100 до 10,00, залежно від необхідної потужності. набагато дешевше, ніж сонячна установка.

Як я можу визначити, чи є живлення мого сараю на сонячній енергії найкращим варіантом для мене?

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб визначити, чи є сонячна енергія найкращим варіантом для живлення вашого сараю, перш за все, це порівняти рахунки за електроенергію до і після системних платежів.

Висновок

Сараї можуть бути чудовим вибором для встановлення сонячних панелей. якщо вони добре спроектовані та міцні, звичайно.

Якщо ви хочете живити свій сарай сонячною енергією, варіанти, про які ми говорили вище, є ідеальним способом скоротити витрати на електроенергію та зменшити вуглецевий слід.

Однак, щоб отримати максимальну віддачу від сонячної енергії, ви повинні переконатися, що сарай має хорошу якість і добре ізольований.

Чи можу я мати сонячні панелі на сараї?Це один із способів.

можна, встановити, сонячні, панелі

Приблизно на Різдво я розмовляв зі своєю дочкою та її партнером, які живуть в Австралії, про новий сарай, який вони побудували, та сонячну електростанцію, яку вони встановили для живлення нового сараю, і я вирішив, що поділюся цим проектом тут. Чи можна поставити сонячні панелі на сарай і який розмір мені потрібен? Так, ви можете використовувати дах сараю для встановлення сонячної енергетичної системи Партнер моєї доньки щойно побудував новий сарай, і він придбав усі компоненти та встановив портативну систему. Тепер у його сараї є електрика та світло, і в цій статті я розповім вам, що вам знадобиться і як це зробити.

У цій статті я хотів пройти весь процес купівлі сараю, його будівництва, дослідження найкращої сонячної установки (з обмеженим бюджетом) для сараю та того, як все працює тепер, коли цей сарай закінчений.

Цей сарай знаходиться в австралійському штаті Квінсленд, але з невеликою фантазією та деякими шаленими дослідженнями в гуглі, я думаю, що подібну установку можна досягти де завгодно.

Дослідження та будівництво нового ангару

можна, встановити, сонячні, панелі

Для початку навіс мав бути розміром 6 метрів х 9 метрів або 20 футів х 30 футів і бути побудованим на бетонній плиті/підлозі, тому було обрано кілька компаній, і коли було проведено дослідження, було виявлено, що одна компанія була виробником і постачальником для більшості інших роздрібних продавців комплектів для навісів.

Незважаючи на те, що ціни у всіх компаній були схожі, було прийнято рішення придбати навіс у компанії, яка найкраще спілкувалася зі своїми клієнтами і була дійсно швидкою у відповіді на будь-які питання, було прийнято рішення обрати компанію під назвою Fair Dinkum Sheds. Незважаючи на те, що ціни у всіх компаній були схожими, ці хлопці чудово пояснили все, що буде потрібно, і деякі деталі щодо погодження будівництва з місцевою владою. Термін доставки склав від 6 до 8 тижнів, і за цей час потрібно було видалити деякі дерева та пальми, а також вирівняти ділянку.

можна, встановити, сонячні, панелі

Спочатку побудували навіс на задньому дворі

Після того, як дерева та пальми були прибрані, настав час вирівняти майданчик, щоб можна було покласти плиту, на якій буде стояти навіс. Компанія, що займається будівництвом ангару, запропонувала для цієї роботи екскаватор Bobcat. Було проведено голосування, і було вирішено отримати іншу оцінку від місцевих операторів, і в процесі ми зробили велику економію в розмірі 200 фунтів стерлінгів.Це означало лише вбити в землю кілька дерев’яних кілочків, що вказували на кутові положення навісу.

Готовий і нетерплячий, щоб піти і закінчити сарай, але всьому свій час, і приблизно за два тижні до очікуваного прибуття комплектів для сараю бетоняр, який домовився з компанією, що займається будівництвом сараю, доставив деяке обладнання та опалубку для встановлення плити.

можна, встановити, сонячні, панелі

Кілька днів роботи. і бетонна плита була на місці і готова до встановлення ангару.

Текстове повідомлення від Fair dinkum sheds про те, що комплект прибуде завтра, і було багато хвилювання з приводу того, що нарешті побудували сарай, а потім встановили сонячну енергетичну систему для освітлення та живлення.

Все йшло за планом, і наступного дня комплект прибув з будівельною бригадою з трьох чоловік, і протягом двох днів сарай був готовий і виглядав чудово.

можна, встановити, сонячні, панелі

Загальний час склав трохи більше 2 місяців з моменту видалення дерев до завершення будівництва навісу. непогані зусилля, оскільки до доставки навісу залишалося 8 тижнів.

Я не згадував, що навіс виготовлений зі сталі і має лише зовнішню металеву обшивку, в будь-якому випадку, ви можете побачити, як він виглядає тут на деяких фотографіях. У комплекті є кілька водостічних труб для дощової води, які спускаються до землі, тому зливова каналізація залежить від власника.

Як похід привів до сонячної енергії для навісу

Під час нещодавнього походу друг мав сонячну панель, підключену до Arc Pac th, яка забезпечувала достатню потужність для похідного холодильника. світло, заряджені батареї камери та батареї телефону подальше розслідування та дослідження, і навколо A700, за винятком сонячної панелі, це здавалося великою цінністю.

Після дослідження всього, що може знадобитися, залишився один елемент, який може виявитися проблематичним, і це був Arc Pak, оскільки 240-вольтовий інвертор має лише 300 Вт, і цього було б недостатньо для всієї потужності, необхідної в сараї.

Це обмежило б можливість використання електроінструментів. Так, я чую, як ви кажете, що більшість електроінструментів зараз перезаряджаються, але ви хочете використовувати щось на зразок шліфувальної машини, яка використовує 1000 Вт. Одним з інших варіантів був Ecco boxx 1500, але на свердловині A2000 він не працював, тому знову розпочався пошук інвертора потужністю близько 1500 Вт і за розумною ціною.

Тож результат цього дослідження був справді чудовим результатом і заощадив купу грошей. За менш ніж половину вартості Ecoboxx 1500. Ось список товарів, які були обрані та знайдені в Інтернеті.

 • X-Cell 145Ah 12 вольт AGM акумулятор глибокого циклу вартість
 • Genpower 2000w/4000w 240 вольт чистий синусоїдальний інвертор
 • Різні вбудовані автоматичні вимикачі, кабель, лічильник заряду акумулятора, 12-вольтовий подвійний USB та розетки.
 • Роликовий ящик для інструментів для корпусу всієї установки
 • 1 X Сонячна панель потужністю 300 Вт з вбудованим 15-амперним контролером MPPT
 • Освітлення сараю.5-позиційний перемикач і кілька світлодіодних стрічок, що складаються з 2 х 1 метр (20 Вт) і 4 х 50 см завдовжки на 12 Вт 12 вольт

Як це все працює.

Ми вибрали більш безпечний та екологічний інвертор з чистою синусоїдою, оскільки він буде використовуватися для запуску телевізора та зарядки планшетів та телефонів. Цей пристрій має два штепсельних роз’єми на 240 В, USB-роз’єм для зарядки, а також додаткову розетку на 12 В і два USB-роз’єми (3ea) збоку коробки з лічильником заряду акумулятора (9), що показує вольт і рівень заряду акумулятора у відсотках. Інвертор працює дуже тихо з мінімальною кількістю вентиляторів і виявився достатньо потужним, щоб навіть запустити мій повітряний компресор! Оскільки батарея важить близько 30 кг (так, 30 кг)!) Коробка на роликах. чудовий варіант, якщо ви плануєте переміщати її з місця на місце.

Ось що Михайло (партнер моєї дочки) сказав про сонячну установку.

“Для освітлення сараю я проклав окрему проводку для двох світлодіодних стрічок довжиною 1 м (15 Вт) над відсіками для автомобілів і використав 3 світлодіодні стрічки довжиною 50 см (5 Вт) для освітлення зони майстерні. Все це керується 5-позиційним груповим вимикачем (29), встановленим всередині розсувних дверей для легкого доступу. Після налаштування я підрахував, що можу запустити все освітлення в сараї (всього 76 Вт) або мати одне світло і запустити 40-дюймовий телевізор (всього 82 Вт) приблизно на 3 години і використовувати лише близько 20% заряду акумулятора. В австралійське літо цю систему можна зарядити за допомогою 300-ватної панелі та 15-амперного MPPT-контролера приблизно за 2-3 години, залишивши для зарядки протягом дня все інше, наприклад, телефон, планшет, портативну колонку, дриль та акумулятори Dremel в якості додаткового бонусу. Я використовую цю установку вже кілька місяців, і досі ніколи не було такого, щоб заряд батареї опускався нижче 76% і повертався до 100% протягом півдня сонячного дня. Отже, менш ніж за A900 я забезпечив електроенергією та освітленням свій новий сарай, який є не тільки екологічно чистим, але й повністю автономним та забезпечує чудову портативну резервну систему, яку я можу перенести до головного будинку під час відключення електроенергії в сезон штормів.” Він сказав.

“Крім того, сьогодні я одночасно зарядив акумулятор Dremel, акумулятор дриля Ryobi, портативну колонку Yamaha та 10-дюймовий планшет Lenovo”. З панеллю на газоні вона утримувала потужність на рівні 13 В, тому просто заряджалася від панелі “. сказав Майкл.

Оновлення приблизно через два місяці після встановлення сонячної електростанції в сараї

Майкл сказав: “Я використовую цю установку вже кілька місяців, і досі жодного разу не було такого, щоб заряд батареї опускався нижче 76% і повертався до 100% протягом півдня сонячного дня. Висновок: менш ніж за A900 я забезпечив електроенергією та освітленням свій новий сарай, який є не тільки екологічно чистим, але й повністю автономним і забезпечує чудову портативну резервну систему, яку я можу перенести в основний будинок під час відключення електроенергії в сезон штормів.”

Деякі інші питання, які мені задавали про сонячну енергію

можна, встановити, сонячні, панелі

Скільки сонячної енергії потрібно для роботи холодильника? Для роботи середньостатистичного холодильника потрібно близько трьох-чотирьох середньостатистичних сонячних панелей, але ця кількість може бути меншою за одну.

Скільки ват сонячної панелі мені потрібно для зарядки батареї глибокого циклу? Сонячний модуль потужністю 450 Вт заряджає батарею 12 В 200 Ач (повністю розряджену) за 6 годин сонячного світла.

Чи можу я запустити холодильник на сонячній енергії? Так, середньостатистичний холодильник у США споживає приблизно 57 кВт-год на місяць, а середня морозильна камера. 58 кВт-год, що в сумі становить 115 кВт-год. Розділіть це на 30 кВт-год на місяць на сонячну панель, і ви отримаєте 3.8 сонячних панелей.

Мій сарай знаходиться на відстані 75 метрів, чи можу я встановити на ньому сонячні панелі??

можна, встановити, сонячні, панелі

Отже, у вас є сарай, який здається ідеальним для сонячних панелей, але він знаходиться далеко в глибині кварталу. Чи можете ви встановити на нього сонячні панелі, і якщо так, то скільки?

Коротка відповідь: це залежить від того, наскільки товсті кабелі ви готові прокласти від сараю до розподільчого щита. Необхідна товщина кабелю сильно варіюється залежно від того, скільки потужності ви хочете перемістити на яку відстань. Це закон Ома.

Для початку, у вашому DNSP 1 буде книга SIR 2 з правилами щодо SPD, MPD, вимірювального ізолятора 3. розмір послуги та місце розташування лічильника. Але, можливо, нам слід трохи відступити.

Аналогія вода/електрика.

Напруга у вольтах = тиск, що намагається вирватися з труб.

Струм в Амперах (А) = об’єм потоку води.

Опір в Омах = опір або імпеданс, що спричиняє низький потік і високий тиск.

% падіння напруги, що допускається у вашому домі

Електричні правила (AS3000) говорять, що від:

 • “точка постачання” у вашому помешканні (це може бути запобіжник на карнизі або роздрібний лічильник)

при повному навантаженні не може бути більше 5% резистивних втрат 4.

Для сонячних електростанцій правила такі більш суворий. Австралійський стандарт AS4777.1 передбачає максимальне падіння напруги на 2% (або напруги підйом залежно від вашої точки зору) від сонячного інвертора до “точки постачання” (де ваш будинок підключається до електромережі). У деяких будинках потрібен той самий товстий кабель, який з’єднує вас з вулицею, тільки для підключення інвертора. Це трохи схоже на наявність пожежного шланга, щоб переконатися, що ваш садовий спринклер належним чином покриває газон.

Причиною є якість електроенергії в мережі. За законом, напруга, що подається до вас, не 240 вольт, а номінальна 230 вольт, і вона може знижуватися на 6% або підвищуватися на 10%. Я буду чесним тут; я все одно рідко вимірював його нижче 240.

Так само ви не маєте права повертати електроенергію в мережу при напрузі нижче 216 або вище 253 вольт. Але заковика в тому, що якщо ви збираєтеся експортувати енергію, ваш інвертор повинен виштовхувати сонячну електроенергію з вищою напругою, ніж у мережі. Вам потрібно створити тиск, який викачує енергію назад на вулицю.

Тут починається головоломка. Коли в мережу додається більше сонячних потужностей, всі ці інвертори підвищують напругу на вулиці, і DNSP доводиться робити більше роботи, щоб утримати напругу на низькому рівні. Іноді нам доводиться дзвонити в енергетичну компанію і подавати скаргу, якщо вони не тримають ситуацію під контролем.

На межі, SA Power Networks почала дистанційно відключати (або вимикати) сонячні електростанції, якщо ситуація починає виходити з-під контролю, використовуючи “перші в світі” інструменти: управління напругою на рівні підстанції та динамічні ліміти експорту. Це досить цікаво. стабільність мережі зараз частково залежить від безлічі хитромудрих клієнтських Wi-Fi з’єднань, але, схоже, це працює.

Якщо у вас є сонячні панелі та інвертор на віддаленому сараї, проблема ускладнюється, оскільки для того, щоб енергія надходила від інвертора до вашого будинку, напруга повинна зрости ще більше. Ви можете отримати 253 вольта на інверторі, але через опір (уявіть собі перекручений садовий шланг), навіть при 253 вольтах все одно буде недостатньо тиску, щоб досягти будинку і ефективно використовувати власну енергію, не кажучи вже про експорт в мережу.

Закон Ома був оновлений для епохи Інтернету, але залишається принципово тією ж концепцією.

Не хвилюйтеся, ви не ризикуєте підірвати речі з постійно зростаючою напругою. Інвертор буде знижуватись на 5% на кожні 5 вольт вище 253, а при 258 вольтах він повністю вимкнеться через десять хвилин.

Ці проблеми ще більше загострюються при підключенні до сільської мережі SWER. За старими стандартами, сонячна батарея піднімалася до 263 вольт і все ще працювала на повну потужність. Ця надлишкова напруга створює надлишкове тепло у ваших приладах, і я можу запевнити вас, проживши з цим, 263 вольти будуть спалити ваш тост.

Який розмір / товщина дроту нам знадобиться?

Це залежить від. Недобросовісні електрики не будуть турбуватися про правильні розрахунки. Існує безліч емпіричних правил і припущень, тому варто перевірити їх як для вас, так і для них. Це рятує від незручності, коли ваш сонячний інвертор вимикається через те, що його підвищений електричний тиск піднімається занадто високо, щоб подолати опір на шляху до головного розподільного щита

Як орієнтир, типовий садовий сарай може мати 2.5 мм 2, 16-амперний кабель десь з дому. Для майстерні, емпіричним правилом є кабель 6 мм 2 та вимикач на 32 ампера в будинку той самий, який мама вмикала та вимикала, щоб змусити вас піднятися на чай, коли мобільних телефонів ще не було.

До речі, ця номінальна потужність 32 ампер. це якраз те, що в середньому 7.Зарядний пристрій для електромобілів потужністю 5 кВт. Це означає, що коли ви придбаєте електромобіль, якщо ви поставите зарядний пристрій 2-го рівня в сараї, у вас не буде достатнього потоку, щоб виконати там більше роботи. навіть для запуску пивного холодильника.

Великі навантаження в сараї можуть зменшити ваші сонячні втрати

Скажімо, у вас є кабель 6 мм 2 до сараю, і його заміна коштуватиме монету. Ви сподівалися встановити 6 кВт інвертор та сонячні панелі на даху сараю, щоб допомогти зарядити ваш електромобіль.

Деякі інсталятори можуть сказати, що ви можете встановити лише сонячну систему потужністю 3 кВт, щоб не допустити 2% втрат в кабелі. Тиск буде високим, коли багато сонячного світла, тому що опір кабелю меншого розміру перекриє потік від вашої сонячної системи потужністю 6 кВт.

Більш обізнаний інсталятор може запропонувати вам повні 6 кВт, знаючи, що електромобіль на зарядному пристрої рівня 2 може поглинути всю енергію, яку виробляють ці панелі, доки він не буде повністю заряджений, а обмеження експорту в 3 кВт тримає ситуацію під контролем.

Це чудовий приклад. Рятівна благодать для сонячної енергії полягає в тому, що це не стільки додаткове навантаження на мережу, скільки в тому, що unнавантаження 5.

Яке правильне рішення для товщини сонячного кабелю?

Спочатку вимірюємо, потім розраховуємо. Це відстань проти навантаження, з поправками на тип кабелю, спосіб монтажу та температурний режим.

Щоб передавати електроенергію на більші відстані, потрібно збільшувати розмір кабелю. Перехід від 6 до 10 до 16 мм 2 (або навіть більше) коштує кілька баксів у міді, але, ймовірно, буде коштувати багато баксів у трубопроводі та новій траншеї. Однак це дає можливість. Я завжди наполягаю на прокладанні кабелів для передачі даних (тому що вони вам все одно знадобляться пізніше), і я навіть бачив, як до труби гарячого водопостачання додавали трубу для невеликої розкоші в сараї. Наймудріші клієнти закопують 90-міліметрову зливову трубу, щоб використовувати її як канал для подальшого прокладання інших комунікацій.

Зараз, коли сонячні системи стають набагато більшими, оператори мереж наполягають на обмеженні експорту. Щоб досягти технічної відповідності, інвертор Smart meter 6 встановлюється на головному розподільчому щиті, щоб ваша сонячна електростанція могла бачити, що надходить і витрачається.

Пастка, яка спіткає деяких. це розумний лічильник повинен мати канал зв’язку RS485 з інвертором. Існують деякі бездротові рішення, але дротове з’єднання завжди краще; тому зручно, що ви вже встановили кілька додаткових кабелів для передачі даних, поки у вас була відкрита траншея для підключення до нового навісу.

І підсумок?

Є багато причин встановити сонячні панелі на своєму сараї:

 • Часто набагато простіше встановити більше сонячних панелей на простому сараї, ніж на п’ятиповерховому будинку з черепичним дахом.
 • Багато людей віддають перевагу сонячним батареям поза полем зору.
 • Часто ваші господарські будівлі мають інший аспект або кращий доступ до сонця без тіні дерев.
 • Це цінний додатковий простір для тих, хто любить великі сонячні системи.

Отже, якщо у вас є можливість, і ви можете отримати хороше підключення для передачі електроенергії та даних, то сараї. чудове місце для сонячних панелей. Особливо, коли мені не потрібно лазити по цьому кошмару:

можна, встановити, сонячні, панелі

Так, я проліз туди, тому що учень занадто молодий, високий і красивий, щоб пролізти.

Краща альтернатива: Довгі кабелі постійного струму

Подолання відстані за допомогою постійного струму високої напруги. це відповідь, якщо у вас є правильний сонячний дизайн. Для цього все одно знадобиться траншея або повітряний канал, але потенційно з меншою кількістю міді та більшою ефективністю, що робить велику систему можливою там, де інакше вона була б просто занадто далеко.

Магія електрики полягає в тому, що висока напруга і низький струм виконують однакову кількість роботи, як і низька напруга і високий струм. Сторона змінного струму вашої системи обмежена 250 вольтами, але сторона постійного струму дозволена до 600 вольт. На жаль, суперечливі австралійські стандарти не дозволяють нам використовувати 1000 вольт, на які все розраховано на міжнародному рівні.

Так, наприклад, для 3 кВт потужності потрібно протягнути мідний кабель 6 мм 2:

 • 240 В змінного струму і 12 А, стандартний кабель змінного струму при 75ºC = 27 м з 1% втрат
 • 600 В постійного струму і 5 А, в кабелі постійного струму кращої якості, розрахованому на 90ºC = 152 м з 1% втрат

У першому прикладі у вас може бути сарай на відстані близько 10 метрів від розподільчого щита. Однак у другому прикладі різниця драматична: вища напруга означає, що ваша господарська будівля може бути на відстані 75 метрів.

Ось що у вас є. Сонячна енергія дійсно може подолати відстань, якщо ви правильно спроектували її.

Виноски

 • Постачальник послуг розподільчої мережі стовпи та дроти у вашому районі.
 • Правила обслуговування та встановлення книга, яку вони видають, де пояснюється, що потрібно робити при підключенні до електромережі.
 • Сервісне обслуговуванняПристрій захисту. Ізолятор лічильникаПристрій захисту. Ізолятор лічильника Запобіжник, який спрацьовує, коли ваш місцевий городник забагато освітлює урожай помідорів у закритому ґрунті.
 • Звичайно, для цього є додаток.
 • Раніше нам доводилося вчити старих співробітників DNSP, вони не могли уявити, що потік може йти в обох напрямках
 • Хотілося б, щоб розумна людина, яка придумала цю термінологію “розумного лічильника”, не застосовувала її до кожного пристрою для збору роздрібної виручки, інверторного вимірювального обладнання, монітора споживання та пристрою захисту від перенапруги.

Ми встановили сонячні панелі на даху нашого сараю

Ми говорили про отримання сонячної енергії близько 10 років, і минулого тижня наш електрик прийшов, щоб налаштувати нашу нову систему. Я розповім вам все про систему, яку ми обрали, але спочатку трохи історії.

Трохи передісторії

Коли ми вперше почали розглядати сонячну енергетику приблизно в 2011 році, наш рахунок за електроенергію оплачував мій роботодавець, тому на той час для нас не було ніякого стимулу або економії витрат. Я зняв показники нашого лічильника електроенергії і розробив розмір системи, яка нам ідеально підійшла б. На той час “зелені” тарифи були високими, тож це було спокусливо, але ми вирішили зачекати. Я писав деякий аналіз в той час тут, і розрахунки все ще можуть бути корисними, якщо ви розглядаєте сонячну енергетику.

Через кілька років ми втратили цей платіж за електроенергію, але на той час ми знали, що зрештою переїдемо в Чеслін Райз, тому все ще не було сенсу інвестувати в сонячну енергетику. Крім того, на той час значно знизилися “зелені” тарифи.

Ми ненадовго розглядали варіант повної сонячної енергії для Cheslyn Rise, але в той час батареї все ще були дуже дорогими. Незважаючи на те, що нам довелося заплатити за кілька електроопор, щоб під’єднатися до електромережі від сусідської ділянки, це все одно було дешевше, ніж повна сонячна система з акумуляторами. Та й для зварювання Піта краще підключення до електромережі. Ми все ще мали намір встановити систему в майбутньому.

Але після того, як ми переїхали в наш старий будинок у 2017 році, було так багато інших речей, які потрібно було налаштувати, що у нас не було часу думати про сонячну енергію. Але ми подбали про те, щоб зорієнтувати один з наших великих сараїв з дахом на північ, з наміром з часом перейти на сонячні батареї.

Безпека електропостачання під час відключень

Коли наприкінці 2019 року я знову почав досліджувати варіанти сонячної енергії, я шукав інвертор, який дозволив би нам мати електроенергію, коли ми втратили підключення до мережі. Більшість інверторів відключають живлення будинку, якщо з’єднання з електромережею втрачено, щоб захистити працівників ліній, які намагаються усунути несправності. У такому випадку єдиний спосіб забезпечити будинок електроенергією. це мати систему акумуляторів.

Оскільки батареї все ще відносно дорогі, і ми втрачаємо електроенергію лише зрідка (можливо, один або два рази на рік), я просто хотів мати можливість керувати кількома морозильними камерами, а не всім будинком. На щастя, зараз є кілька інверторів, які можуть виробляти невелику кількість електроенергії без батарей.

Правильний інвертор

Той, що найкраще відповідав нашим потребам, був Fronius Primo Gen24 (є кілька подібних варіантів, але цей був найпростішим). Він дозволяє подавати електроенергію з декількох джерел генерації, заряджати акумулятори або живити будинок, а також фотоелектричну точку, яку можна використовувати для живлення декількох приладів, якщо з’єднання з мережею буде втрачено. Він мав бути затверджений в Австралії на початку 2020 року, тому я вирішив почекати.

Звичайно, все затягнулося, і він був доступний лише на початку 2021 року, і навіть тоді його було важко дістати. Я знайшов постачальника в Брісбені, який зміг надіслати нам інвертор. І я використав нашого місцевого електрика, щоб завершити установку.

Дивно, що інвертор був поставлений без передньої панелі, і ми все ще чекаємо, коли вона з’явиться, але було б цікаво побачити ребра охолодження за панеллю, оскільки це була одна з особливостей цього інвертора!

Сонячні панелі

На щастя, наш електрик має певний досвід роботи з сонячними системами. Він звернувся до свого звичайного постачальника за сонячними панелями та іншим обладнанням, необхідним для завершення системи. Він встановив найбільшу систему, яку нам дозволив наш мережевий провайдер. Він подбав про всю документацію, що також було бонусом.

Було важко сфотографувати панелі, і мене не було тут під час встановлення, тому я не можу розповісти вам більше про цю частину!

Максимальне використання сонячної системи

Моніторинг. коли я вперше замислювався про сонячну енергію, я знімав показники лічильника вранці та ввечері, щоб зрозуміти, скільки кВт/год ми використовуємо. На щастя, нові системи постачаються з більш досконалими системами моніторингу. На жаль, наша система потребує підключення до Wi-Fi, а у нас його поки що немає в сараї!

Використовуйте електрику, коли сонячно. наша система трохи завелика для наших експортних потреб, тому ми можемо максимально використовувати наявну електроенергію, працюючи всіма приладами протягом дня. Ми використовуємо функції таймера на пральній і посудомийній машинах, а також таймер на системі гарячого водопостачання. Це трохи відрізняється від того, щоб просто використовувати те, що ми хочемо, коли завгодно, але я думаю, що ми звикнемо до цього.

Найкраще підійде дах, орієнтований на північ, без тіні. якщо ви будуєте новий будинок. намагайтеся повертати дах на північ, бажано з мінімальним затіненням від дерев або інших будівель, це дозволить максимізувати кількість електроенергії, яку ви можете генерувати.

Заплануйте на майбутнє. можливо, зараз вам не потрібні акумулятори, але коли вони подешевшають, вам знадобиться новий інвертор, якщо ви не купили акумуляторний. Більшість дешевих сонячних угод стосуються базових інверторів. Якщо ви можете дозволити собі інвестувати в кращу модель, тобто готову до роботи від батарей, ви зможете підключити батареї пізніше, коли вони подешевшають.

Використовуйте місцевого електрика. якщо у вас є хтось із місцевих жителів, хто має досвід роботи з сонячними батареями, може бути корисно скористатися його послугами, оскільки ці системи можуть мати проблеми, які потребують усунення несправностей та ремонту. Це може стати справжнім кошмаром, якщо ваш інсталятор приїхав з великого міста для встановлення і не хоче повертатися, щоб допомогти вам, коли у вас виникнуть проблеми.

Ця сонячна система. лише один з багатьох способів використання сонячної енергії на нашій території. Від пральної лінії, сонячних електроприводів для паркану до сонячної печі. ми максимально використовуємо це багате джерело енергії.

Які поради ви можете дати, щоб отримати максимальну віддачу від сонячної енергії??

Залишити відповідь