Чи можна використовувати сонячні панелі без акумулятора. Підключення сонячної енергії до будинку

Секрети послідовного або паралельного з’єднання різних сонячних панелей. вичерпний посібник

У цій статті ми покажемо вам:

Перейдемо відразу до суті.

Основи з’єднання різних фотоелектричних панелей послідовно або паралельно

Змішування сонячних панелей різної напруги або потужності, або вироблених різними виробниками, є поширеним питанням, яке задають більшість домашніх майстрів.

Хоча змішування різних сонячних панелей не рекомендується, це не заборонено, і все буде добре, якщо ретельно враховувати електричні параметри кожної панелі (напруга, потужність, сила струму).

Коли ви маєте намір з’єднати дві панелі, вироблені різними виробниками, проблема не у виробниках, а в тому, як їх з’єднати між собою.

Проблема полягає в різних електричних характеристиках панелей, а також у різній деградації продуктивності.

З’єднуємо сонячні панелі разом, щоб збільшити потужність, що генерується сонячною енергією.

З’єднання декількох сонячних панелей послідовно, паралельно або в змішаному режимі. це ефективний і простий спосіб не тільки побудувати економічно ефективну систему сонячних панелей, але й допомогти нам додати більше сонячних панелей в майбутньому, щоб задовольнити наші зростаючі щоденні потреби в електроенергії.

Як з’єднати сонячні панелі залежить від:

 • Тип вашої системи сонячних панелей,
 • Сонячна енергія, яку ви хочете генерувати,
 • Інші компоненти системи, такі як контролер заряду, акумулятор та інвертор.

Існує два основних типи з’єднання сонячних панелей. послідовно або паралельно. Ви з’єднуєте сонячні панелі послідовно, коли хочете отримати вищу напругу.

Якщо вам потрібно отримати більший струм, вам слід з’єднати панелі паралельно.

Якщо вам потрібна як більша напруга, так і більший струм, ви повинні застосувати обидва режими підключення, тобто частина сонячних панелей повинна бути з’єднана послідовно, а решта. паралельно.

Найважливіше пам’ятати, що обидва режими з’єднання забезпечують більшу потужність.

Тому, якщо вихідна потужність сонячної панелі не може самостійно задовольнити ваші щоденні потреби в електроенергії, вам слід подумати про додавання до неї більшої кількості таких панелей, послідовно або паралельно.

Однак, щоб отримати максимально ефективну систему сонячних панелей, слід дотримуватися деяких основних принципів, пов’язаних з підключенням сонячних панелей.

Послідовне з’єднання сонячних фотоелектричних панелей

Як ми вже говорили вище, при послідовному з’єднанні сонячних панелей ми отримуємо підвищену потужність в поєднанні з більш високою напругою.

Така “вища напруга” означає, що послідовне з’єднання частіше застосовується в мережевих сонячних системах, де

1) напруга системи часто становить не менше 24 вольт, і

2) вихідна напруга сонячної батареї подається на інвертор або контролер заряду, вхідна напруга якого, як правило, вища, ніж у автономних систем.

Послідовне з’єднання означає приєднання позитивної клеми сонячної панелі до негативної клеми наступної сонячної панелі, поки в кінцевому підсумку у вас не залишиться одна вільна позитивна і одна вільна негативна клема масиву, які повинні бути підключені до входу або інвертора (у випадку мережевої системи без резервного акумулятора), або контролера заряду (у випадку мережевої системи з резервним акумулятором або автономної системи сонячних панелей).

При послідовному з’єднанні сонячних панелей загальний вихідний струм сонячної батареї дорівнює струму, що проходить через одну панель, а загальна вихідна напруга є сумою падінь напруги на кожній сонячній панелі.

Останнє справедливо лише за умови, що підключені панелі мають однаковий тип і номінальну потужність.

Розглянемо зображені нижче сонячні панелі, призначені для системи сонячних панелей на 12 В, що працюють в точці максимальної потужності, видаючи при цьому зображені напругу і струм, які відповідають цій точці відстеження потужності.

можна, використовувати, сонячні, панелі

Послідовне з’єднання сонячних панелей різної потужності

Тут показано послідовне з’єднання сонячних панелей з різним номіналом напруги і однаковим номіналом струму:

можна, використовувати, сонячні, панелі

Ви можете бачити, що якщо одна з сонячних панелей має нижчу номінальну напругу (і той самий номінальний струм) порівняно з іншими панелями, вихідна потужність буде нижчою, ніж у попередньому прикладі, але втрати не є значними. Справа, однак, зовсім інша, якщо ви з’єднаєте послідовно панелі з різними номінальними значеннями струму.

Однак слід мати на увазі, що струм, який виробляється сонячною панеллю, залежить від температури навколишнього середовища, температури сонячних елементів та сонячного випромінювання.

Якщо сонячна панель з меншою потужністю належить до іншої серії або іншої марки, вона може поводитися по-різному за однакових умов навколишнього середовища.

Наприклад, якщо за однакових умов навколишнього середовища сонячна панель різної потужності (i.e., 136 Вт) має менший струм (наприклад, 7.5А), це потягне за собою зниження продуктивності всієї сонячної батареї, тому що обмежить струм сонячної батареї до 7.5A.

Продуктивність сонячної батареї настільки сильна, наскільки сильна продуктивність найслабшого елемента.

У послідовному з’єднанні таким слабким елементом є сонячна панель з найнижчим струмом.

Наступний приклад розкриває це більш детально.

Цього разу ми маємо послідовне з’єднання сонячних панелей з різними номінальними напругами і різними номінальними струмами:

можна, використовувати, сонячні, панелі

На цьому малюнку ви можете бачити, що в цілому використовуються три різних типи сонячних панелей.

Кожен тип панелей має свої номінальні значення напруги, струму і потужності.

Сумарний струм тут визначається панеллю з найменшим номіналом струму і, як наслідок, сумарна потужність сильно зменшується (на 40%) в порівнянні з попереднім прикладом, де втрата вихідної потужності не така значна.

Крім того, якщо ви подивитеся на першу панель в ряду і припустите, що ви з’єднали чотири такі панелі паралельно, то загальна вихідна потужність буде такою: 4 х 85 Вт = 340 Вт.

Просто порівняйте це з різко зниженою потужністю 365 Вт, і ви побачите, що якщо ви з’єднаєте послідовно сонячні панелі з різними номіналами напруги і струму, загальна вихідна потужність визначається в основному сонячною панеллю з найнижчим номіналом!

Більш того, давайте уявимо ідеальну вигадану ситуацію, коли струм не впливає на продуктивність сонячної батареї. загальна зібрана сонячна потужність становитиме 515 Вт (85W126W152W152W)!

Паралельне підключення сонячних фотоелектричних панелей

Наступний основний тип з’єднання сонячних панелей. паралельне з’єднання.

Паралельне з’єднання сонячних панелей є прямою протилежністю послідовному з’єднанню і використовується для збільшення загального вихідного струму масиву, а отже, і загальної вихідної потужності при збереженні тієї ж напруги.

“Однакова напруга”. це напруга системи, яка для автономних систем сонячних панелей зазвичай становить 6 або 12 В.

З цієї причини паралельне з’єднання більш характерне для автономних систем.

При паралельному з’єднанні всі позитивні клеми панелей з’єднуються разом, і всі негативні клеми також з’єднуються разом.

Зрештою, у вас є одна загальна позитивна і одна загальна негативна клема сонячної батареї, які повинні бути підключені до входу або інвертора (у випадку мережевої системи без резервного акумулятора), або контролера заряду (у випадку мережевої системи з резервним акумулятором або автономної системи).

При паралельному з’єднанні сонячних панелей сумарна вихідна напруга сонячної батареї дорівнює напрузі окремої панелі, а сумарний вихідний струм. сумі струмів, що проходять через кожну панель.

Останнє справедливо лише за умови, що підключені панелі мають однаковий тип і номінальну потужність.

можна, використовувати, сонячні, панелі

Паралельне підключення сонячних панелей різних номіналів

Тут представлено паралельне з’єднання сонячних панелей з різним номіналом напруги і однаковим номіналом струму:

можна, використовувати, сонячні, панелі

Як бачимо, справи йдуть гірше, оскільки загальна напруга масиву визначається сонячною панеллю з найнижчим номіналом напруги: ми отримали 11% втрати встановленої сонячної потужності.

Подивимось, що станеться, коли ми внесемо ще більше різноманітності і з’єднаємо паралельно сонячні панелі з різними номіналами напруги та струму:

можна, використовувати, сонячні, панелі

Ситуація постійно погіршується, але очевидно, що ви втрачаєте тут, оскільки потужність набагато нижча порівняно з послідовним з’єднанням різних сонячних панелей.

Важливо підвести підсумок:

Як при послідовному, так і при паралельному з’єднанні, підключення до масиву панелі з меншою номінальною потужністю тягне за собою зниження всієї вихідної потужності.

Чим нижчий рейтинг, тим більші втрати сонячної енергії, що генерується.

Це, однак, набагато важливіше для панелей, підключених паралельно.

Тому, якщо ви хочете отримати максимальну потужність від вашої сонячної батареї, вам слід підключати тільки однотипні панелі.

Змішування різних панелей, з’єднаних послідовно або паралельно, ЗАВЖДИ зменшує встановлену потужність.

Крім того, якщо у вас немає іншого варіанту, окрім як з’єднати різнорідні панелі, ви повинні це знати:

1) Для послідовного з’єднання. більш важливим є однаковий номінальний струм панелей.

2) Для паралельного з’єднання. більш важливим є однаковий номінал напруги панелей.

Змішане підключення сонячних панелей

Також можлива комбінація послідовного та паралельного з’єднання.

Насправді це залежить від максимально можливої загальної вихідної напруги і максимально можливого загального вихідного струму сонячної батареї, які обмежені максимальною вхідною напругою і максимальним вхідним струмом контролера заряду (для автономних систем) або інвертора (для систем з підключенням до електромережі).

Розрахунки показують, скільки потрібно панелей і як їх з’єднати.

Слід пам’ятати, що послідовне з’єднання збільшує напругу, в той час як паралельне з’єднання збільшує струм.

Як послідовне, так і паралельне з’єднання призводить до збільшення встановленої потужності, яка зменшується, якщо ви вирішите з’єднати сонячні панелі різної потужності.

Якщо ви вирішили застосувати змішане з’єднання, доцільно, щоб ваша сонячна батарея складалася з парної кількості панелей (кратної 2), наприклад, 4 панелі (2 послідовно і 2 паралельно) або 6 панелей (3 послідовно і 2 паралельно).

Якщо розрахунки розмірів системи дають непарну кількість панелей (наприклад, 3 або 5), і ви впевнені, що не збираєтеся додавати нові панелі в майбутньому, доцільно використовувати послідовне або паралельне з’єднання.

Якщо ви віддаєте перевагу підключенню сонячних панелей різної потужності, а не витрачаєте гроші на купівлю однакових сонячних панелей і в кінцевому підсумку отримуєте встановлену потужність, яка вам ніколи не знадобиться, розумною ідеєю буде розділити панелі на два комплекти і підключити їх паралельно.

У такому випадку, однак, вам слід або шукати контролер заряду (або інвертор, для систем з прив’язкою до мережі) з принаймні двома вхідними каналами, або встановити другий контролер заряду (або інвертор, для систем з прив’язкою до мережі).

Як бачите, якщо сонячна батарея складається з різних сонячних панелей, єдиним способом уникнути втрат встановленої потужності є розділення панелей в окремі ланцюги, заради, однак, можливо, більш складної проводки і більш дорогого контролера заряду або інвертора.

Що ми рекомендуємо:1) Використовуйте панелі з однаковими номінальними характеристиками.

2) При підключенні різних сонячних панелей, щоб мінімізувати втрати:

 • Підключайте послідовно тільки панелі різних марок і з однаковим струмом.
 • Паралельно з’єднувати панелі різних марок і однакової напруги.
 • Не рекомендується з’єднувати різні сонячні панелі в одну сонячну батарею, оскільки може знизитися напруга або сила струму. Це призводить до зниження вихідної потужності, а отже, і до меншої кількості згенерованої сонячної електроенергії. Тому, якщо ви плануєте використовувати різнотипні панелі, намагайтеся підбирати панелі зі схожою напругою і струмом.
 • Кожна окрема панель в сонячній батареї має різну оптимальну точку відстеження сонячної потужності в даний момент. Припустимо, що ви використовуєте контролер заряду MPTT. Різні сонячні панелі знижують ефективність роботи контролера по відстеженню цієї оптимальної точки потужності. MPPT контролер заряду сонячної батареї є більш розумним пристроєм, ніж ШІМ контролер заряду, щодо його здатності витиснути більше сонячної енергії, відстежуючи оптимальну точку потужності фотоелектричних панелей або сонячної батареї. Однак, шукаючи оптимальний компроміс, недостатньо розумно проводити тріангуляцію між такою кількістю різних точок оптимальної потужності.

Як отримати більше сонячної енергії з різних сонячних панелей, порушуючи правила найкращої практики?

Ви можете сказати, що у мене є ці різні панелі.

Я купив їх. Це була справжня угода.

Я не хочу їх викидати.

Що я можу зробити, щоб вичавити з них оптимальну сонячну енергію?

Так, ви можете це зробити, але це потребує певних інвестицій.

Вам слід придбати додаткові контролери заряду і спробувати ізолювати ці розбіжності, реалізувавши “ідеальне змішування”.’

Ось ідеальне змішування різних сонячних панелей однакової напруги, з’єднаних паралельно, за допомогою контролера заряду:

Сценарій 1. Сонячні панелі та контролер заряду розраховані на однакову напругу системи.

У цьому випадку ви можете використовувати ШІМ-контролери, якщо ви шукаєте недороге рішення.

На малюнку вище зображено з’єднання двох різних 12В сонячних панелей: 100 Вт (18Vmp x 5).5A Imp) і 50W (18Vmp x 2).77 Імп), призначена для сонячної електростанції з системною напругою 12 В.

Це може бути, наприклад, одна монокристалічна і одна полікристалічна сонячна панель.

Або фотоелектричні панелі одного типу(i).e. полі або моно), але вироблені різними виробниками.

Крім того, ви можете використовувати цю схему не тільки для ізоляції відмінностей між різними типами сонячних панелей, але також для зменшення відмінностей, спричинених навколишнім середовищем, між абсолютно однаковими фотоелектричними панелями. Наприклад, таким чином ви уникнете погіршення продуктивності, коли одна з фотоелектричних панелей частково затінена вдень або спрямована в неоптимальному напрямку.

Будь ласка, майте на увазі, що це спрощена схема. Таким чином, додаткове обладнання, необхідне для об’єднання цих сонячних панелей, таке як комбіновані блоки постійного струму та запобіжники, не потрібне.

Далі відбувається ідеальне змішування різних фотоелектричних панелей з різною напругою за допомогою контролера заряду:

Сценарій 2. Сонячні панелі мають номінальну напругу, вищу за напругу системи.

У вас є дві різні сонячні панелі з високою напругою, i.e., одну 100 Вт/24 В і одну 200 Вт/24 В, які ви хочете підключити до вже працюючої 12 В сонячної електросистеми, що складається з двох паралельно з’єднаних сонячних панелей 12 В 50 Вт з попереднього сценарію (див. малюнок вище).

У цьому випадку вам потрібно використовувати понижуючий контролер заряду MPPT, здатний знизити напругу сонячної панелі 24 В до 12 В.

Чому контролери заряду MPPT?

Чому б не використати недорогий ШІМ-контролер, запитаєте ви?

Оскільки контролери заряду MPPT перетворюють різницю напруги між 24В сонячної панелі і 12В акумуляторної батареї в збільшення вихідного струму, який вдвічі вище в порівнянні з використанням ШІМ-контролера заряду.

При цьому вдвічі більшому струмі потужність, що забезпечується на виході MPPT-контролера, буде майже вдвічі вищою порівняно з використанням понижувального ШІМ-контролера.

Будь ласка, майте на увазі, що це спрощена схема. Отже, обладнання, необхідне для поєднання цих сонячних панелей та запобіжників, пропущено.

Якщо вам сподобалась ця стаття, вам також можуть сподобатись наші нові книги для Kindle:

“Повний посібник з проектування сонячних електростанцій: Менше теорії, більше практики” [м’яка обкладинка та видання Kindle] Це відсутній посібник для перевіреного, простого та швидкого проектування сонячних електричних систем для вашого будинку, бізнесу, човна, автомобіля чи інших видів діяльності на свіжому повітрі. Написано експертами як для початківців, так і для професіоналів.

” Правда про сонячні панелі. книга, яку виробники, продавці, інсталятори та шахраї не хочуть, щоб ви читали” [м’яка обкладинка та видання Kindle]. Ця книга-бестселер у категорії “Сонячна енергетика” на Amazon Paperback Kindle Books містить більше секретів та корисних порад про сонячні панелі, які допоможуть вам заощадити багато часу та грошей. Книгу можна придбати в будь-якому магазині Amazon по всьому світу.

Натисніть тут, щоб придбати книгу “Правда про сонячні панелі” в м’якій обкладинці або Kindle на Amazon зараз і почати Заощаджуйте гроші на електроенергії та захищайте свою сім’ю від енергозалежності Залежність !

Якщо ви великий шанувальник автономної сонячної енергетики і шукаєте покрокове нетехнічне керівництво для швидкого і легкого забезпечення сонячною енергією вашого будинку, каюти або будиночка, або вашого автофургона, кемпера або човна, ви можете ознайомитися з нашим новим бестселером /в м’якій обкладинці або на Kindle/ “Автономна і мобільна сонячна енергетика для всіх”, доступним на Amazon по всьому світу.

Ви можете дізнатися більше про те, як ця книга може допомогти вам швидко і легко реалізувати ваші проекти позамережевих або мобільних сонячних електростанцій, переглянувши відео нижче:

Шукаєте перевірені сонячні продукти без ажіотажу для вашого сонячного проекту? Натисніть тут, щоб відвідати наш магазин сонячної енергії зараз!

Крім того, вам може сподобатися наш новий посібник про сонячні електричні системи, в якому розглядаються автономні, мережеві та гібридні сонячні електростанції.

Лачо Поп, магістр інженерних наук

Лачо Поп, MSE, має ступінь магістра в галузі електроніки та автоматики. Він має більш ніж 15-річний досвід у розробці та впровадженні різних складних електронних, сонячних та телекомунікаційних систем. Він є автором та співавтором кількох практичних книг у галузі сонячної енергетики та сонячної фотоелектрики. Всі книги були добре сприйняті громадськістю. Ви можете дізнатися більше про його бестселери про сонячну енергетику на Amazon на сторінці його профілю тут: Лачо Поп, профіль MSE

Чи можна використовувати сонячні панелі без акумуляторної батареї?

можна, використовувати, сонячні, панелі

Зважаючи на всі ці розмови про зберігання енергії, ви можете задатися питанням, чи є банк сонячних батарей необхідним елементом для домашніх сонячних систем. Чи можете ви навіть використовувати сонячні панелі на своєму будинку без акумуляторної батареї??

Коротка відповідь: так, ви можете. Хоча в певних ситуаціях резервне живлення від сонячної батареї має певні переваги, воно не є обов’язковим для всіх.

У цій статті ми розглянемо деякі сценарії, в яких наявність акумуляторної батареї з сонячними панелями є вигідною, а також деякі сценарії, в яких можна обійтися простими сонячними панелями на даху.

Як використовувати сонячні панелі безпосередньо без акумулятора

Якщо ви поки що не плануєте використовувати акумуляторну батарею, не хвилюйтеся! Ви все одно можете використовувати сонячні панелі для живлення вашого будинку без акумуляторної батареї. Насправді, більшість домашніх сонячних систем не підключені до акумуляторних батарей.

Ось як це працює:

Рано вранці та ввечері. це час, коли сонячна енергія виробляється менше, але потреба в енергії вища. Ви прокидаєтеся і готуєтеся до дня, або готуєте вечерю і робите домашнє завдання з дітьми. Це тоді, коли вам знадобиться багато енергії, а також тоді, коли виробництво сонячних панелей тільки набирає обертів або йде на спад.

У цей час (і особливо вночі) власники сонячних систем без акумуляторних батарей отримують енергію з мережі, яка діє як гігантська система резервного копіювання енергії.

Але протягом дня ваші сонячні панелі, швидше за все, забезпечують більш ніж достатньо енергії для живлення вашого будинку. Надлишок енергії передається в мережу для забезпечення електроенергією вашої місцевої громади.

Простіше кажучи, коли світить сонце, ви використовуєте власну сонячну енергію і відправляєте надлишок енергії в мережу; коли сонце не світить, ви берете енергію з мережі.

Такий тип установки називається мережевою системою. Ви по суті використовуєте місцеву електромережу як акумулятор для “зберігання енергії” без необхідності встановлення сонячної батареї у вашому домі.

Якщо у вас є власний акумулятор, ви, швидше за все, не будете передавати багато енергії в мережу або з неї. Ви зберігаєте власну енергію і використовуєте її, а електромережа слугує резервним джерелом для резервного джерела.

можна, використовувати, сонячні, панелі

Вимірювання чистої енергії

Якщо ви живете в штаті з чистим обліком енергії, ви отримуєте кредит за те, що відправляєте надлишок енергії в мережу. Наприкінці року ці кредити використовуються для компенсації вартості енергії, яку ви взяли з мережі. Зважаючи на нещодавні рахунки за електроенергію, сонячні.com може згенерувати кілька пропозицій для сонячних систем, які компенсують 100% вашого споживання електроенергії.

Це означає, що замість того, щоб платити за енергію з мережі, ви платите тільки за своє сонячне обладнання. І як тільки ваше обладнання окупиться, ви нічого не платите за електроенергію!

можна, використовувати, сонячні, панелі

Чи потрібен акумулятор для моєї сонячної системи??

У багатьох випадках акумуляторна батарея є “приємним доповненням” до сонячних панелей для домашнього використання. Однак зростає кількість сценаріїв, коли наявність банку сонячних батарей є вигідною, якщо не абсолютно необхідною.

Сценарій : У вас часті або тривалі перебої в електропостачанні

По-перше, якщо ви живете в місцевості з одним або декількома з наступних факторів, резервне живлення від акумулятора є гарною ідеєю.

Домашній банк акумуляторів особливо важливий, якщо у вас є важливі системи. наприклад, медичне обладнання або електричний насос для свердловини. які вам потрібно живити, коли мережа не працює. Насправді, Програма стимулювання власної генерації (SGIP) в Каліфорнії пропонує каліфорнійцям знижки до 100% від вартості акумуляторних батарей за таких обставин.

Флорида. ще один штат, де часті та тривалі відключення електроенергії роблять сонячні та акумуляторні батареї вигідними.

Сценарій : У вас несприятлива політика мережевого обліку

На додаток до резервного живлення, акумуляторні батареї також можуть бути засобом для більшої економії витрат на електроенергію. Енергетичні компанії в багатьох штатах працюють над тим, щоб скасувати або замінити політику чистого обліку. У Каліфорнії, наприклад, запропонований NEM 3.0 політика зменшила б вартість експорту сонячної енергії приблизно на 75%.

В даний час власники сонячних електростанцій в Каліфорнії заробляють близько 30 центів за кВт-год за надлишкову енергію, яку вони віддають в мережу. Під NEM 3.0, вони заробляли б близько 8 центів за кВт-год, і в цьому випадку має більше фінансового сенсу мати банк акумуляторів для зберігання та використання власної сонячної електроенергії.

Існують також штати та комунальні підприємства, які взагалі не мають політики нетто-обліку. У цих районах доцільніше зберігати та використовувати власну енергію замість того, щоб віддавати її назад у мережу.

Сценарій : Ваша комунальна служба має тарифи за час використання

У деяких місцях ціна на електроенергію з мережі коливається протягом дня в залежності від попиту. Це відоме як тарифи за час використання, або TOU.

Як правило, електроенергія найдорожча ввечері, коли люди готують їжу, дивляться телевізор, вмикають опалення або кондиціонер. На жаль, виробництво сонячної енергії не є високим у вечірній час, і власники сонячних електростанцій в кінцевому підсумку відключаються від електромережі.

Завдяки акумуляторним батареям ви можете не тільки уникнути пікових цін, але й скористатися ними, використовуючи. або навіть експортуючи. дешеву сонячну електроенергію, вироблену і збережену протягом дня. Це особливо вигідно, якщо у вас є великі електричні навантаження, такі як електричне опалення, кондиціонер або електромобіль.

можна, використовувати, сонячні, панелі

Сценарій : Ви хочете бути енергонезалежними

Якщо ви живете у віддаленому, ізольованому районі без центральної електромережі, вам знадобиться акумуляторна батарея, щоб зберігати сонячну енергію для подальшого використання. Це важливо, якщо ви хочете мати світло вночі, коли ваша система не виробляє електроенергію.

Навіть якщо ви перебуваєте в межах досяжності електромережі, багато людей вважають за краще генерувати та зберігати власну екологічно чисту електроенергію. Більшість комунальних підприємств покладаються на викопне паливо для виробництва електроенергії. Поєднуючи сонячні та акумуляторні батареї, ви зменшуєте попит на брудну енергію.

На щастя, Закон про зниження інфляції розширив податковий кредит до 30% від валових витрат на акумуляторні батареї. Дізнайтеся більше про житловий кредит на чисту енергію для акумуляторних батарей тут.

Чи можна використовувати сонячні панелі без акумулятора??

Безумовно! Насправді, більшість домашніх сонячних систем в даний час працюють без акумуляторних батарей.

Якщо ви можете користуватися енергією з мережі і не особливо турбуєтеся про перебої в електропостачанні, вам може не знадобитися акумуляторна батарея.

Однак є переваги в тому, щоб мати акумуляторну батарею для ваших сонячних панелей. На додаток до резервного живлення, зберігання акумуляторів стає все більш вигідним, оскільки політика обліку електроенергії змінюється, і все більше комунальних підприємств приймають тарифи за час використання. Це також засіб досягнення енергетичної незалежності та повної відмови від викопного палива.

Поширені запитання

Чи можна використовувати сонячні панелі та інвертори без акумулятора?

Так, якщо ви підключені до електромережі, ви можете використовувати сонячні панелі та інвертори без акумуляторних батарей. Однак важливо зазначити, що мережеві сонячні системи зазвичай відключаються під час відключень електроенергії, щоб запобігти зворотному потоку електроенергії, який може завдати шкоди працівникам комунальних служб.

Кілька виробників інверторів, а саме Enphase та SMA, мають продукти, які дозволяють безпосередньо живити основні навантаження під час відключення електроенергії навіть без акумуляторів. Це називається “ізолюванням” вашої сонячної системи.

Як працює сонячна енергія без акумуляторів?

Без акумуляторних батарей сонячні системи зазвичай використовують електромережу в якості акумулятора. Сонячна енергія спочатку використовується для безпосереднього живлення вашого будинку, а надлишок енергії спрямовується в місцеву мережу для живлення сусідніх систем. Коли сонячна система не виробляє достатньо енергії, будинок споживає електроенергію з місцевої електромережі.

Завдяки нетто-обліку домовласники отримують кредит за надлишок енергії, щоб компенсувати енергію, яку вони беруть з мережі. Це дозволяє власникам сонячних систем по суті замінити рахунки за електроенергію меншими платежами за свою сонячну систему.

Як зберігати сонячну енергію без акумуляторів?

У більшості житлових будинків надлишок сонячної енергії “зберігається” в місцевій електромережі. І під “зберігається” ми маємо на увазі використання для живлення будинку вашого сусіда.

Отже, якщо ви виробляєте більше сонячної електроенергії, ніж потрібно вашому будинку, надлишок відправляється в мережу і використовується для живлення сусідніх систем. Це не тільки зменшує попит на електроенергію, але й зменшує знос електромережі, оскільки електричний струм проходить меншу відстань.

Для комерційних застосувань існує ряд способів зберігання сонячної енергії без акумуляторів. За даними Агентства з охорони навколишнього середовища, вони включають в себе:

 • Насосна гідроелектростанція
 • Стиснене повітря
 • Маховики
 • Зберігання теплової енергії

Потенційна енергія має багато форм. не лише акумуляторні батареї!

Вступ: ПРОЕКТ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ, ЩО ПРАЦЮЄ ВІД МЕРЕЖІ ТА ПОЗА МЕРЕЖЕЮ

Я дуже люблю сонячну енергію, і моя мрія. повністю перевести свій будинок на відновлювані джерела енергії.

Я хочу спроектувати систему, яка живить мережу вранці, а також керує споживанням мого навантаження безпосередньо від сонячної енергії, що може бути досягнуто за допомогою системи ON-Grid, а ввечері я хочу використовувати енергію, яка зберігається в акумуляторі, що може бути досягнуто за допомогою системи OFF-Grid.

У цій інструкції я проведу вас через досвід побудови DIY ON.Мережева система та позамережева система.

У цій інструкції ми будемо рухатися крок за кроком, У першому розділі ми розглянемо систему ON-Grid і охопимо всі теми, пов’язані з нею. У другому розділі ми крок за кроком розглянемо позамережеві системи.

Сонячна енергія є дивовижним варіантом енергії, оскільки в даний час завдяки високому виробництву вартість сонячних панелей знизилася до непереможної кількості.,

Мій бюджет дійсно дуже низький, тому я продуктивно керував проектом з якісним продуктом.

Крок 1: Розділ 1: Система ON-GRID

У розділі 1 ми розглянемо мережеву систему та детально пояснимо її за допомогою покрокового методу.

Крок 1: Що таке система ON-Grid?

Крок 3: Необхідні матеріали

Крок 4: Планування встановлення

Буде дійсно цікаво дізнатися та отримати знання про сонячну енергію.

Крок 2: Крок 1: Що таке мережева система ?

Ми знаємо, що якщо ми зберігаємо енергію в акумуляторах, це призведе до 30% втрати енергії під час її зберігання. тому є ще один варіант підвищення ефективності нашої системи. це система ON-Grid.

У мережевій системі сонячні панелі розміщуються на даху, електроенергія, що виробляється сонячною панеллю, є постійним струмом, а електроенергія, яку ми використовуємо в наших будинках, є змінним струмом, тому для перетворення постійного струму в змінний нам потрібен інвертор для його перетворення.

Але оскільки система повинна підключатися до електромережі, тому нам потрібен інвертор Grid Tie, який перетворить постійний струм в змінний з тією ж частотою, яку ми отримуємо від нашої енергопостачальної компанії.

Мережевий інвертор підключається до нашої електромережі через сонячний лічильник, який буде просто обчислювати вироблену сонячну одиницю, ніж з’єднання здійснюється з мережевим лічильником, який обчислює одиниці, спожиті від електричної компанії, а також має дані про вироблену сонячну одиницю.

Чистий лічильник дає чисту спожиту одиницю.

ЧИСТА ОДИНИЦЯ = ( ОДИНИЦЯ, СПОЖИТА ВІД ЕНЕРГЕТИЧНОЇ КОМПАНІЇ.- СОНЯЧНА ОДИНИЦЯ)

Систему On-Grid можна легше зрозуміти на прикладі:

Припустимо, ми розмістили сонячну систему зв’язку з електромережею потужністю 3000 Вт. а вранці близько 11 години система виробляє 2700 Вт.

Споживання в нашому будинку становить 1500 Вт (споживається вентилятором, світлодіодним телевізором).і т.д.), таким чином, 1500 Вт будуть поставлятися безпосередньо від сонячної системи, а решта потужності буде повернута в мережу. ( 2700-1500=1200 W)

І припустимо, якщо у нас вранці буде вечірка і наше споживання досягне 4000 Вт, то наша сонячна система забезпечить нам 2700 Вт, а решту 1300 Вт буде поставляти компанія з постачання електроенергії.

У системі ON-GRID припустимо, що нас немає вдома цілий день і наша система генерує 12 одиниць, а ввечері, коли ми повертаємося додому і вмикаємо кондиціонер і світло, ми можемо використовувати таку ж кількість одиниць вночі,

ми можемо споживати всі 12 одиниць, які ми згенерували вранці, тому в цій системі мережа діє як наша батарея.

Крок 3: Крок 2: Як це працює ?

Сонячні панелі

Сонячні панелі складаються з фотоелектричних (ФЕ) елементів, які протягом дня перетворюють сонячне світло в електроенергію постійного струму (DC).

Цей пристрій перетворює електроенергію постійного струму, що генерується сонячними панелями, в електроенергію змінного струму (АС).

Електрична панель

Електроенергія змінного струму надходить від інвертора до вашої електричної панелі, щоб живити ваші світильники та прилади сонячною енергією. Електричну панель часто називають розподільчим ящиком.

Лічильник електроенергії

Лічильник електроенергії вимірює ваше споживання енергії. Насправді все відбувається у зворотному напрямку, коли ваша система виробляє більше енергії, ніж вам потрібно на даний момент. Надлишок сонячної енергії компенсує енергію, яку ви використовуєте вночі.

Інженерна мережа

Ваш бізнес все ще підключений до електромережі. Вночі вам знадобиться ця електроенергія від енергопостачальної компанії, але не хвилюйтеся. Витрати компенсуються будь-яким надлишком сонячної енергії, яку ви віддаєте в мережу протягом дня.

Система моніторингу енергетичного керівництва

Система моніторингу Power Guide безперервно відстежує виробництво енергії та гарантує, що ваша сонячна електростанція працює безперебійно.

Отже, мережева система складається з усіх цих елементів, які виконують певну роботу.

Крок 4: Крок 3: Необхідний матеріал

У моєму випадку я хотів встановити повну сонячну систему потужністю 3000 Вт, але через брак коштів я встановлюю 3 кВт мережевого інвертора та 1500 Вт сонячних панелей, в майбутньому я подвою сонячні панелі відповідно.

1) Сонячні панелі 250 Вт х 6 штук = 1500 Вт

2) Інвертор мережевої зв’язки (інвертор мережевої зв’язки Sukam 3 кВт)

3) 4-міліметровий рулон дроту 90 метрів (як змінного, так і постійного струму)

6) Залізний L-кутник довжиною 50 футів (у моєму випадку) 50 мм х 50 мм х 5 мм

Ці речі необхідні для завершення установки.

У дроті змінного струму внутрішній діаметр дроту менший приблизно на 15.20 де, як і в дроті постійного струму, калібр дроту вищий приблизно на 30. використовуючи ці різні дроти, ефективність збільшиться.

Для виготовлення конструкції або кріплення інвертора та панелей нам знадобиться дриль та деякі інструменти.

Нам навіть потрібна бетонна суміш, щоб закріпити конструкцію з дахом.

Крок 5: Крок 4: Планування монтажу

Отже, на цьому кроці ми зрозуміємо розрахунок навантаження нашого будинку, що дасть нам уявлення про потужність системи, яка нам потрібна. огляд місця. виготовлення конструкції, розміщення панелей, встановлення інвертора. і т.д

1) Розрахунок нашого навантаження споживання

припустимо, що за 1 день ми дивимося телевізор 2 години. наш гейзер працює 2 години, вентилятор. 10 годин, а світло. 8 годин.

Отже, потужність приладу згадується в частині опису, яка є :

Отже, ми отримуємо потужність кожного приладу, ми повинні знати, що ці прилади споживатимуть стільки потужності за 1 годину, тому, щоб отримати споживання нашого дня, ми помножимо години використання на певну потужність приладів.

Загальне споживання за день = 4444 Вт.

це наше одноденне споживання, яке дорівнює 4.4 кВт означає 4.4 одиниці електроенергії.

Отже, скільки сонячних панелей я повинен встановити?

Відповідь: 1 кВт панелей виробляє 4 одиниці в день, коли ми розділимо наше щоденне споживання на 4, то отримаємо потужність панелей, яку ми хочемо встановити, наприклад.

Тепер на щорічній основі і на основі тропічного регіону цей розрахунок змінюється, оскільки деякі країни мають більше сонячних годин, а деякі менше.

Наведений вище розрахунок зроблено для ІНДІЇ. Влітку у нас 6 годин яскравого сонячного світла.

ОЦІНКА ДІЛЯНКИ

На цьому кроці ми розраховуємо площу даху, яка доступна для встановлення сонячних панелей, 1 кВт сонячної установки вимагає 80 кв. футів. 100 кв. футів площі. Різниця в 20 кв. футів пояснюється тим, що людині потрібен простір для чищення панелей.

У моєму випадку я маю приблизно 50 кв. футів простору, доступного для встановлення 1500 Вт, тому я вирішив підняти конструкцію на 8 футів і винести її за межі мого даху, це законно, оскільки межа сонячних панелей проходить під огорожею мого даху.

Але я рекомендую вам встановлювати панелі близько до поверхні даху, оскільки вам буде легко чистити панелі після установки, в моєму випадку це виклик, але я можу використовувати простір під панелями для рослин.

ПРОЕКТУВАННЯ КОНСТРУКЦІЇ

Проектування конструкції. це основний процес, оскільки ви повинні зробити, щоб витримати більше 20 років,

У моєму випадку я використовую залізні кутники (50 мм х 50 мм х 5 мм), оскільки це забезпечить більшу міцність моєї конструкції, Основний момент, який ми повинні мати на увазі. це поверхня сонячної панелі та кут її нахилу.

Як ми всі знаємо, сонце сходить зі сходу і йде на захід, тому наша сонячна панель буде повернута на 8 градусів на південь.

У будь-якій країні ми можемо розмістити панель на південній стороні, тоді як кут нахилу залежить від широти і довготи цього місця.

Ми можемо знайти нашу за наданим посиланням: http://www.solarpaneltilt.com/

В Індії кут нахилу варіюється від 14 до 28 градусів, тому ми вибрали кут 18 градусів для кріплення конструкції, оскільки влітку сонячна панель буде генерувати приблизно таку ж кількість електроенергії, як і при 28 градусах, але взимку час сонячного сяйва дійсно менший, і наше використання потужності також зменшується, тому це нормально, якщо ми виробляємо менше електроенергії. Різниця електроенергії не дуже велика, взимку вона становить приблизно 0.5 одиничних втрат в системі 3 кВт.

Я зафіксую конструкцію, приваривши залізну пластину розміром 20 см х 20 см х 10 см і закріпивши її біля даху, а після цього ми закріпимо її, зробивши навколо неї бетонний блок.

Крок 6: Крок 5: Підключення

На цьому етапі ми встановимо сонячні панелі та виконаємо процес підключення до кінця.

Спочатку ми повинні прикріпити сонячні панелі до конструкції, тому для встановлення ми використовуємо J-образні затискачі та фіксуємо панелі за допомогою цього, як показано на зображенні.

Після того, як ми закінчимо встановлення сонячних панелей, ми з’єднаємо панелі послідовно, давайте поговоримо про з’єднання.

Послідовне з’єднання

При послідовному з’єднанні припустимо, що є шість панелей, тому ми підключимо клему VE 1-ї панелі до. Клема VE другої панелі аналогічно клема Ve другої панелі підключається до клеми.Клема VE 3-ої панелі аналогічно, при послідовному з’єднанні напруги додаються Наприклад, якщо у нас є 1 панель на 24 В і якщо ми з’єднаємо 6 панелей послідовно, то отримаємо вихідну напругу, що дорівнює 144 вольтам, а сила струму залишиться незмінною.

Таким чином, в системі On-Grid ми з’єднаємо панелі послідовно, що є необхідним, оскільки ми отримуємо більш високу напругу від мережевого інвертора.

паралельне з’єднання

При паралельному з’єднанні припустимо, що є 2 сонячні панелі по 12 В кожна, і ми з’єднуємо клему VE першої панелі з клемою VE другої панелі і т.д.Термінал VE також, вихід, який ми отримуємо, становить лише 12 Вольт, але ампер збільшиться, якщо одна панель виробляє 4 Ампер, що при паралельному з’єднанні ми отримуємо вихід 12 В 8 Ампер.

Після послідовного з’єднання всіх панелей вихід, який ми отримаємо, становить близько 144 Вольт, тому, будь ласка, виконуйте підключення ввечері, оскільки якщо ви будете робити це вранці, ви можете отримати удар електричним струмом, оскільки потенційна напруга сонячної панелі вранці висока.

Вихід спочатку йде на розподільну коробку, а потім на мережевий інвертор.

Отже, як ви всі знаєте, я підключаю лише 1500 Вт до свого інвертора потужністю 3 кВт, в інверторі є дві секції для підключення двох масивів панелей, а у нас є лише один масив панелей, тому ми будемо підключати лише один масив до інвертора. робоча напруга інвертора становить 120 В, тому наш інвертор буде успішно працювати в 6 панелях по 250 Вт.

На наведених вище зображеннях ми бачимо, що ми підключили дроти постійного струму до фотоелектричної секції, а також вихідний дріт,

Тепер ми просто підключимо вихідні дроти до нашої електромережі (ПРИМІТКА: Є 3 вихідних дроти 1) Фазний провід 2) Нульовий провід 3) Заземлюючий провід).)

Тож ми повинні підключити їх відповідно до нашої мережевої коробки.

Ось і все, тепер ми можемо подати запит на перевірку та перетворення нашого попереднього лічильника на нетто-лічильник, це займе 2 тижні, а перевірка буде проведена за 1 тиждень.

Ця система дійсно проста, і мені дуже сподобалось будувати цей проект. відчуваючи себе по-справжньому щасливими, генеруючи зелену енергію.

Крок 7: Крок 6: Тестовий запуск

Отже, коли процес встановлення та перевірки лічильника завершився, енергетична компанія надала нам сертифікат, в якому зазначено, що проект затверджений та встановлений відповідно до критеріїв державних органів.

Отже, для тестового запуску спочатку увімкніть джерело постійного струму, ніби ми неправильно встановили полярність панелей, щоб наш інвертор міг показувати червоне світло в розділі несправності.

Ми повинні придбати мережевий інвертор, який має функцію ізолювання, в цій функції, якщо мережа виходить з ладу, інвертор також перестане працювати і не буде подавати електроенергію в мережу. це обов’язково, оскільки більшість інверторів не мають цієї функції.

Отже, за 1 місяць я заощадив 188 одиниць, що для мене дуже приємно, оскільки мій рахунок за попередні місяці містив 350 спожитих одиниць, а зараз. лише 120 одиниць.

Крок 8: Розділ 2 (автономна система)

У розділі 2 ми розглянемо автономну систему та детально пояснимо її за допомогою покрокового методу.

Крок 1: Що таке позамережева система?

Крок 3: Необхідний матеріал

Крок 4: Планування установки

Буде дійсно цікаво дізнатися та отримати знання про сонячну енергію.

Крок 9: Крок 1: Що таке автономна система?

Автономна система є доцільною для сіл, де немає електрики або перебої з електропостачанням.

У цій системі електроенергія, вироблена сонячними панелями, зберігається в акумуляторі, який зберігає заряд і забезпечує резервне живлення в разі потреби. ми можемо зрозуміти це на прикладі.

Припустимо, я купив хатину в селі, де електроенергія не надається жодною компанією, і люди, що живуть там, використовують гасові масла для освітлення своїх будинків, тому я вирішив розмістити сонячну панель на даху і зберігати електроенергію в акумуляторі, який я можу використовувати ввечері для живлення своїх приладів та освітлення. ця система є незалежною системою.

Оскільки я живу в місті, і перебої з електрикою трапляються дуже рідко, я встановив гібридну сонячну інтеейсну систему.

Вранці вона заряджає акумулятор від сонячної енергії, а ввечері автоматично відключає подачу електроенергії від мережі до точок живлення, які працюють від інвертора, і живить їх від акумулятора. Ця система підходить мені, тому що вранці мій будинок буде працювати на зеленій енергії від системи On-Grid, а ввечері навантаження зміститься на систему OFF-Grid.

Крок 10: Крок 2: Як це працює ?

Сонячні панелі

Сонячні панелі складаються з фотоелектричних (PV) елементів, які перетворюють сонячне світло в електрику постійного струму (DC) протягом дня.

Позамережевий інтеейс

Вона має різні функції,

Він діє як контролер заряду, вироблена сонячна енергія протікає через нього і надходить до акумулятора, як тільки акумулятор повністю заряджений, він перекриває подачу заряду постійного струму, що йде до акумулятора.

Ця система підключена до (Акумулятор. Домашній інвертор. сонячні панелі. Основне живлення)

Він має глибокий перемикач, який навіть контролює розрядку акумулятора відповідно до наших перебоїв в електропостачанні, якщо у нас великі перебої в електропостачанні, то ми можемо подавати код відповідно, щоб підтримувати заряд акумулятора в %.

якщо у нас відключено менше електроенергії, ніж ми можемо використовувати батарею, просто залишивши 20% заряду на випадок надзвичайних ситуацій.

Після того, як енергія акумулятора буде використана, світильники, підключені до інвертора, автоматично переключаються на мережу.

Він використовується для зберігання електроенергії у формі постійного струму та забезпечує резервне живлення за потреби

Напруга = 12 В Ампер / год = 150 Ампер / год

Ми використовуємо сонячну батарею з пластиною c10, яка швидко заряджається в порівнянні зі звичайною батареєю c20.

Ми також можемо використовувати літій-іонну батарею, як силову стіну, яку я роблю, і якою скоро поділюся.

Цей пристрій перетворює електроенергію постійного струму, що генерується сонячними панелями, в електроенергію змінного струму (AC).

Електрична панель

Електрика змінного струму надходить від інвертора до вашої електричної панелі, щоб живити ваші світильники та прилади сонячною енергією. Електричну панель часто називають розподільчим ящиком.

Крок 11: Крок 3: Необхідні матеріали

Я перетворюю свою інверторну систему в сонячну систему. тож у мене вже є інвертор 900 va.

1) 150 Вт сонячні панелі 2 в кількості.

Я використовую загалом 300 Вт панелей, тому що якщо ми підрахуємо потужність нашої батареї, яка дорівнює = 12 х 150 = 1800 Вт

отже, нам потрібно генерувати 1800 Вт від сонячної панелі за день, щоб повністю зарядити наш акумулятор,

Сонячні години в нашому місті = 6 годин

Необхідна потужність панелі = 1800 / 6 = 300 Вт

Тепер, можливо, ви зрозуміли формулу або процес, який я використовував тут.

Крок 12: Крок 4: Планування установки

Просто нам потрібен порожній простір 6 футів х 6 футів, щоб зафіксувати розмір сонячної панелі в цьому місці.

У цій системі я тримаю панелі обличчям на південь, а кут нахилу = 25 градусів, тому що в зимовий сезон наша панель повинна виробляти максимум енергії, яка може зарядити батарею за день, і я зосереджуюсь на тому, щоб не використовувати енергію, що подається в мережу, оскільки я можу використовувати кредитні одиниці в літній сезон.

Я використовував залізні кутники для виготовлення конструкції, можливо, ви можете побачити, як розрахувати кут нахилу в попередніх кроках.

Залізні L-кутники мають розмір 25 мм х 25 мм х 2.5 мм. я використовував цей розмір, тому що я встановлюю панелі близько до поверхні, тому вони не потребують великої міцності.

З зображення ви отримаєте уявлення про структуру панелі.

Після того, як конструкція завершена, я прикріпив її до даху, а потім зробив бетонну основу навколо закріпленої області, що забезпечить більший захист і стійкість конструкції.

Подальше планування подібне до планування, яке ми зробили в системі ON-Grid.

Крок 13: Крок 5: Підключення

Після того, як ми закінчили з кріпленням панелей, настав час з’єднати всю систему і змусити її працювати.

У цій системі, як ми знаємо, ми використовуємо батарею 12 В, тому нам потрібно з’єднати панелі паралельним з’єднанням, щоб ми могли отримати 12 В і збільшений підсилювач.

Послідовне з’єднанняПри послідовному з’єднанні припустимо, що є шість панелей, тому ми підключимо клему VE 1-ї панелі до клеми. VE клема другої панелі аналогічно клема Ve другої панелі підключається до.Клема VE 3-ї панелі працює аналогічно, при послідовному з’єднанні напруги додаються Наприклад, якщо у нас є 1 панель на 24 В і якщо ми з’єднаємо 6 панелей послідовно, то отримаємо вихідну напругу 144 В, а сила струму залишиться такою ж. тому в системі On-Grid ми підключимо панелі в послідовному з’єднанні, що є необхідним, оскільки ми отримуємо вищу напругу від інвертора мережевого зв’язку.

паралельне з’єднання

При паралельному з’єднанні припустимо, що є 2 сонячні панелі по 12 В кожна і ми з’єднуємо клему VE першої панелі з клемою VE другої панелі і аналогічно для.VE термінал також, вихід, який ми отримуємо, становить лише 12 Вольт, але ампер збільшиться, якщо одна панель виробляє 4 Ампер, що при паралельному з’єднанні ми отримуємо вихід 12 В 8 Ампер

Після паралельного з’єднання двох панелей ми переведемо провід з кабелепроводу і підведемо його до інтеейсної системи.

де ми підключимо їх відповідно до полярності, зазначеної на інтеейсі, тепер з’єднаємо червоний провід, що йде від інтеейсу, з клемою Ve акумулятора, а чорний провід з клемою. Ve клема акумулятора,

Тепер йде інвертор, інвертор має 3 дроти з кольоровим кодуванням, і те саме кодування є в інтеейсі, тому ми будемо відповідати йому відповідно та виправляти його.

Останнім кроком є підключення інтеейсу до електромережі, оскільки ми знаємо, що в однофазній мережі є 3 дроти, а саме: 1) фазний дріт. 2) Нейтраль 3) Заземлення.

Отже, нам потрібно знайти заземлюючий провід, а потім підключити до нього заземлюючий провід. ніж нейтральний дріт і нарешті фазний дріт На цьому ми закінчили з підключеннями, і тепер настав час його ввімкнути.

Крок 14: Висновок

Сподіваюся, вам сподобався проект. Я дуже радий поділитися цим проектом з усіма вами, і я прошу вас рухатися до сталої енергії для розвитку людства.

Моє бачення полягає в тому, щоб розвивати людство за допомогою зеленої енергії, тому я також працюю для моєї країни та людей, які живуть у темряві, і надаю їм енергоефективні рішення, повністю засновані на відновлюваній енергії.

Нехай ви також допомагаєте таким людям і з’єднуєте їх з кращим світом, тому що робити власну роботу. це чудово, але працювати для інших приносить величезне задоволення.

Станьте першим, хто поділиться

Чи зробили ви цей проєкт?? Поділіться з нами!

Студентський конкурс з 3D-друку

Конкурс магнітів

Коментарі та думки власників

Привіт, Уткарш, хоча у мене є своя міні-сонячна система, я із задоволенням прочитав ваш пост і вітаю з дуже докладним поясненням обох систем. Продовжуйте в тому ж дусі.

В даний час я працюю над випробуванням, щоб побачити, чи можу я використовувати контролер заряду sukam, показаний у вашому дописі, і модифікувати його якимось чином, щоб безпосередньо дати мені регульований вихід 12 вольт при підключенні до сонячної панелі (без будь-яких батарей).

Поясніть, будь ласка, в чому різниця між мережевим інвертором та автономним інвертором?

Привіт, чи можете ви опублікувати / надіслати електронною поштою просту схему, що показує підключення системи. Також, будь ласка, скажіть, якщо у мене є мережевий інвертор на 36 В, чи потрібно змінювати підключення?

Ого! Дуже приємний запис! Ви коли-небудь будували стіну літій-іонного акумулятора?? Дякуємо за це!

Як забезпечити сонячну енергію своїм будинком

Ця стаття написана у співавторстві з Гаєм Габеєм. Гай Габай. підрядник з сонячної енергетики та генеральний директор AmeriGreen Builders, компанії з повного спектру послуг з сонячної енергетики, покрівельних робіт, опалення, вентиляції та встановлення вікон, що базується у великому Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Маючи більш ніж восьмирічний досвід роботи в будівельній галузі, Гай очолює команду AmeriGreen, яка фокусується на впровадженні освітнього підходу до енергоефективної модернізації будинків. Хлопець тримає B.S. в галузі маркетингу з Каліфорнійського державного університету. Нортрідж.

У цій статті наведено 8 посилань, які можна знайти внизу сторінки.

wikiHow позначає статтю як схвалену читачами, коли вона отримує достатню кількість позитивних відгуків. У цьому випадку 93% читачів, які проголосували, знайшли статтю корисною, завдяки чому вона отримала статус “Схвалено читачами”.

Цю статтю переглянули 155 232 рази.

Перехід на сонячну енергію. це захоплююча зміна, яка може забезпечити вам значну економію на рахунках за електроенергію протягом багатьох років, не кажучи вже про зменшення вуглецевого сліду. Ми допоможемо вам зорієнтуватися на всіх етапах вибору та встановлення ідеальної системи для вашого будинку.

Планування сонячної системи

Ознайомтеся зі своїми рахунками за комунальні послуги за минулий рік, щоб оцінити свої річні потреби в електроенергії. [1] X Джерело експерта

 • Майте на увазі, що у ваших рахунках є й інші фіксовані платежі, такі як плата за доставку від вашої комунальної компанії. Після переходу на сонячну енергію вам все одно доведеться сплачувати ці види платежів.
 • Інсталятор вашої сонячної системи буде використовувати цю інформацію, щоб допомогти визначити, якого розміру сонячну електричну систему встановити, тому тримайте її під рукою, коли будете переходити на сонячну енергію.

Перевірте, чи є у вас 100 кв. футів (9.3 м 2) даху на кожен кіловат необхідної енергії. Виміряйте площу вашого відкритого даху і переконайтеся, що у вас достатньо місця для всіх сонячних панелей, які ви збираєтеся встановити. Близько 4 сонячних панелей будуть генерувати 1 кіловат сонячної енергії і займатимуть 100 кв. футів (9.3 м 2) простору. [4] X Джерело дослідження

  Пам’ятайте, що ці ділянки даху повинні бути відкриті для сонця, і, ймовірно, не будуть настільки ефективними, якщо вони будуть затінені деревами більшу частину дня. [5] X Експертне джерело

 • Чистий облік означає, що комунальне підприємство заплатить вам або надасть вам кредит за будь-яку невикористану сонячну енергію, яку ваша система генерує і віддає назад в електромережу.
 • У США, наприклад, федеральний уряд пропонує податковий кредит у розмірі близько 20-30% від вартості вашої сонячної системи. Уряди штатів також можуть надавати державні податкові пільги.
 • Ви можете використовувати цю інформацію, щоб визначити, чи хочете ви купити або орендувати свою сонячну систему, оскільки багато стимулів застосовуються лише до власників будинків, які фактично володіють сонячною системою.

Наймання сонячного інсталятора

 • Існують онлайн-бази даних сонячних підрядників, які ви можете шукати в Інтернеті. Наприклад, якщо ви живете в Каліфорнії, зверніться до “Бази даних Каліфорнійської сонячної ініціативи”.”
 • У Північній Америці стандартна галузева сертифікація сонячних підрядників здійснюється Північноамериканською радою сертифікованих енергетиків.
 • Переконайтеся, що кожен інсталятор, з яким ви говорите, дає вам оцінку для системи однакового розміру. Наприклад, попросіть компанії надати вам приблизну вартість за кіловат.
 • Тендерні пропозиції повинні включати повну вартість всього, що необхідно для запуску вашої системи, наприклад, обладнання, робочу силу, підключення до мережі, дозволи та податки з продажу.
 • Не соромтеся запитувати у підрядників, яких ви розглядаєте, рекомендації інших клієнтів у цій галузі, з якими ви можете поспілкуватися, щоб допомогти вам прийняти рішення про вибір інсталятора.
 • Ви також можете запитати підрядників про те, які гарантії вони надають, наскільки вони знайомі з процесом отримання дозволів та скільки установок вони завершили у вашому регіоні, щоб допомогти вам у виборі.
 • Якщо кожна компанія, з якою ви розмовляли, здається однаково хорошою, ви можете просто прийняти рішення на основі того, хто дав вам найкращу пропозицію.

Придбання сонячної електричної системи

Купуйте сонячну систему, щоб отримати найкращі переваги, якщо ви можете собі це дозволити або профінансувати. Придбання сонячної системи. це найкращий спосіб максимізувати фінансові вигоди, оскільки такі речі, як податкові пільги, зазвичай застосовуються лише до домовласників, які володіють власними сонячними системами. Вибирайте покупку, якщо у вас є готівка, щоб заплатити за систему відразу, або якщо ви можете її профінансувати чи отримати кредит у своєму банку. [10] X Надійне джерело U.S. Міністерство енергетики США Офіційний сайт для українців.S. Міністерство енергетики, яке надає ресурси, пов’язані з енергетичною безпекою, енергозбереженням та ефективністю Перейти до джерела

 • Сонячна система включає сонячні панелі та інші життєво важливі електричні компоненти. Ви можете придбати її безпосередньо у вашого інсталятора сонячної енергії як частину пакету, що включає в себе установку та всі інші витрати.
 • Переконайтеся, що ви перевірили термін експлуатації та гарантію на продукцію/матеріали, перш ніж зупинити свій вибір на сонячній системі. [11] X Експертне джерело
 • Майте на увазі, що лізинг сонячної електростанції означає, що ви не матимете права на податкові пільги.
 • Важливо зазначити, що договори оренди сонячних систем зазвичай укладаються приблизно на 20 років. Після цього, як правило, ви можете купити систему за зниженою ціною.
 • Оренда сонячної електростанції може коштувати від 50 до 250 доларів на місяць, залежно від розміру системи та вашого місця розташування.
 • Перевага лізингу системи полягає в тому, що ви не несете відповідальності за ремонт або обслуговування. Компанія, у якої ви орендуєте обладнання, подбає про все це.
 • Лізинг сонячних систем пропонують багато інсталяторів сонячних батарей. Крім того, ваш інсталятор може співпрацювати з великою лізинговою компанією для придбання обладнання.
 • Як і при оренді сонячної системи, ви не будете нести відповідальність за технічне обслуговування та ремонт системи, коли підпишете ДРП.
 • Підписання PPA є ще одним варіантом, коли ви не можете дозволити собі купити сонячну систему. Однак, на відміну від лізингу, у вас не буде можливості викупити систему після закінчення терміну дії договору.
 • Середня вартість кВт-год електроенергії, придбаної через PPA у США, становить 0.11, у порівнянні з 0.15, яку ви заплатите за кВт-год через комунальну компанію. Зверніть увагу, що це залежить від місцевості, і PPA дозволені не скрізь.

Завершення встановлення

 • Можна встановлювати сонячні електросистеми і в орендованих будинках, якщо ви отримаєте дозвіл від орендодавця. Однак, це, ймовірно, не має сенсу, якщо ви не плануєте здавати житло в оренду на наступне десятиліття або два.
 • Це часто передбачає, що хтось із місцевої міської чи районної ради приїжджає, щоб провести перевірку вашого будинку на місці.
 • Переконайтеся, що ви уважно прочитали договір і повністю розумієте всі умови, включаючи щомісячні платежі за такі речі, як доставка та адміністрування, які вам все одно доведеться сплачувати.
 • Переконайтеся, що ви отримали всю документацію на сонячну систему від вашого підрядника, включаючи інформацію про гарантію та угоду про технічне обслуговування.

Контроль якості спільноти

У мене система за методом 2. Як підключити його до електромережі, щоб скористатися додатковим виробництвом електроенергії для оплати чеку енергокомпанії після того, як мої батареї зарядяться??

Дякую! Ми раді, що це було корисно. Дякуємо за ваш відгук. В якості невеликої подяки ми хотіли б запропонувати вам подарункову картку на 30 грн (дійсну в GoNift.com). Використовуйте його, щоб спробувати чудові нові продукти та послуги по всій країні, не сплачуючи повну ціну. вино, доставка їжі, одяг та багато іншого. Насолоджуйтесь! Отримати подарунок Якщо wikiHow допоміг вам, будь ласка, зробіть невеликий внесок, щоб підтримати нас у допомозі більшій кількості таких читачів, як ви. Ми прагнемо надавати світові безкоштовні ресурси з інструкціями, і навіть 1 допомагає нам у нашій місії. Підтримайте wikiHow

Це просто означає, що електроенергія чиста і має дуже мало або взагалі не має перешкод у своїй частоті. Дуже схоже на налаштування радіостанції, уявіть собі не-станції або статичну електрику між радіостанціями як несинусоїдальну або брудну електрику.

Дякую! Ми раді, що це було корисно. Дякуємо за ваш відгук. В якості невеликої подяки ми хотіли б запропонувати вам подарункову картку на 30 (дійсну на GoNift.com). Використовуйте його, щоб спробувати нові чудові продукти та послуги по всій країні, не сплачуючи повну ціну. вино, доставка їжі, одяг та багато іншого. Насолоджуйтесь! Якщо wikiHow допоміг вам, будь ласка, зробіть невеликий внесок, щоб підтримати нас у допомозі більшій кількості таких читачів, як ви. Ми прагнемо надавати світові безкоштовні ресурси, і навіть 1 допомагає нам у нашій місії. Підтримайте wikiHow

Вартість встановлення сонячного будинку залежить від потреб сім’ї та від того, що він буде живити. Вам також потрібно буде порахувати, скільки часу будуть використовуватися певні речі. Вам також знадобиться кілька глибоких акумуляторів, на яких можна зберігати і використовувати енергію. Не використовуйте батареї більш ніж на 50% від їхньої ємності; більше 50% скоротить термін служби батареї. Інші витрати, які необхідно розрахувати. це інвертор(и) живлення. Існує два різних типи, і вам потрібно з’ясувати, чи потрібна вам чиста синусоїда чи ні. Чутливі предмети (i).e. ПК, планшети тощо.) потрібна чиста синусоїда, щоб уникнути пошкодження компонентів.

Дякую! Ми раді, що це було корисно. Дякуємо за ваш відгук. Як невелику подяку, ми хотіли б запропонувати вам подарункову картку на 30 гривень (дійсну в GoNift).com). Використовуйте його, щоб спробувати чудові нові продукти та послуги по всій країні, не сплачуючи повну ціну. вино, доставка їжі, одяг та багато іншого. Насолоджуйтесь! Якщо wikiHow допоміг вам, будь ласка, зробіть невеликий внесок, щоб підтримати нас у допомозі більшій кількості таких читачів, як ви. Ми прагнемо забезпечити світ безкоштовними ресурсами, і навіть 1 допомагає нам у нашій місії. Підтримайте wikiHow

Залишити відповідь