Автоматизоване очищення. Система очищення Pv

Чи потрібно чистити сонячні панелі? Відповіді на ваші запитання

У колах сонячної енергетики очищення сонячних панелей є гарячою темою для дискусій: варто чи ні? Хоча деякі вважають, що регулярне миття панелей необхідне для отримання максимального перетворення сонячної енергії. Інші вважають, що сонячні панелі слід промивати лише час від часу, якщо ви бачите помітно низький вихід сонячної енергії. Дотримання рекомендацій виробника сонячних панелей завжди є гарним початком, але якщо ви все ще не впевнені, читайте далі, щоб дізнатися, як обслуговувати і чистити сонячні панелі.

Чи потрібно чистити жорсткі сонячні панелі?

Необхідність очищення сонячних панелей залежить від кількох основних факторів: кута нахилу панелей і географічного розташування.

 • Розташування сонячних панелей може впливати на накопичення бруду. Якщо вони лежать рівно, існує більша ймовірність прилипання бруду до панелей. Під ухилом бруд скочується вниз, а не залишається на одному місці.
 • Ваше місцезнаходження також може впливати на кількість бруду, що накопичується на сонячних панелях. Якщо ви перебуваєте в пустельній місцевості, панелі мають більше шансів накопичити пил. Проживання поблизу або в лісі може спричинити проблеми з накопиченням пилку, листя та пташиного посліду.

Як часто потрібно чистити панелі?

Хоча згадані вище ситуації можуть впливати на ступінь забруднення ваших сонячних панелей, найкращий спосіб “почистити” сонячні панелі. це просто дозволити природі робити свою справу. Хороший дощовий душ змиє пил і сміття з панелей, щоб вони працювали на 95% потужності. Однак, якщо там, де ви живете, дуже сухо або спостерігається посуха, вам може знадобитися промити їх зі шланга, але це дійсно необхідно, тільки якщо ви помітили проблему.

Якщо у вас немає чіткого огляду ваших панелей, встановлення камери, спрямованої на них, дозволить вам стежити за накопиченням бруду та іншими проблемами. Наприклад, якщо спостерігається різке падіння потужності, а такі змінні, як інтенсивність сонця і хмарність, в нормі, то вам може знадобитися очистити панелі.

Ви можете перевірити сонячну потужність кількома різними способами, залежно від системи, яку ви використовуєте.

 • Для портативних електростанцій або домашніх резервних батарей просто перевірте на екрані або в додатку, щоб побачити результат.
 • Щоб безпосередньо перевірити потужність сонячної панелі, використовуйте мультиметр для перевірки напруги.

Як почистити сонячні панелі

Якщо ви вважаєте, що необхідно вийти за межі шлангової труби, є кілька варіантів, з яких ви можете вибрати.

Послуги з очищення сонячних батарей

Найняти компанію може бути найбільш простим і безпечним вибором, якщо у вас є цілий масив покрівлі. Середня вартість очищення сонячних панелей становить близько 150 євро, але деякі інсталятори сонячних панелей пропонують послуги з очищення безкоштовно або за зниженою ціною.

автоматизоване, очищення, система

Деякі виробники сонячних панелей вимагають чистити панелі кожні шість місяців, щоб зберегти гарантію. Професійні клінінгові компанії надають послуги з миття, а також перевіряють, чи не пошкодили їх птахи та навколишнє середовище.

Автоматизовані пристрої для чищення сонячних панелей

Залежно від розміру масиву сонячних панелей, їх положення та розташування, ви можете інвестувати в програмовану спринклерну систему очищення для регулярного промивання панелей. Це особливо зручно, якщо ви живете в сухому, спекотному місці і не хочете, щоб вам доводилося підніматися на драбину, щоб самостійно промивати панелі.

Роботи для чищення сонячних панелей також доступні як для плоских, так і для похилих масивів. Ці автоматизовані роботи також отримують живлення від сонячної енергії і не використовують воду. Деякі бігають по доріжках або використовують Smart mapping для очищення сонячних панелей за допомогою ганчірки з мікрофібри, що обертається.

Вартість очищення сонячних панелей

Наразі ми представили 3 різні способи зробити ваші сонячні панелі знову яскравими та блискучими: професійні клінінгові послуги, автоматизована система очищення сонячних панелей або самостійно.

Тепер ми підійшли до того, що всіх найбільше турбує. Ча-ча-ча. Скільки коштує кожен варіант? Який найефективніший спосіб очищення моїх панелей? Оскільки рекомендується регулярне технічне обслуговування, вибір правильного варіанту може врятувати вас від майбутніх сліз.

Варіант Включаючи Добре підходить для Вартість
Послуги з очищення сонячних панелей – Професійні компанії з очищення сонячних панелей. підрядники з очищення сонячних панелей – Високі дахи. Важкодоступні панелі. Велика кількість панелей. Зони з жорсткою водою. Душевний спокій 140-170
Автоматизовані пристрої для чищення сонячних панелей – Автоматичні системи очищення фотоелектричних систем. роботи для очищення сонячних батарей – Дуже велика кількість панелей (наприклад, на сонячних електростанціях). Жорсткі водні умови. Душевний спокій 1500-3000
Зробіть це самостійно – Шланг, м’яка губка, відро, м’яка тканина, щітка з довгою рукою. плюс відео з інструкціями на YouTube – Домашні сонячні панелі. Невелика кількість панелей. Легкодоступні панелі – Зовсім безкоштовно, якщо у вас вже є ці інструменти вдома.- Якщо ні, то, ймовірно, ви можете отримати їх усі за ціною менше 200.

Як ви чистите сонячні панелі самостійно?

Якщо ви все ж таки вирішили зробити це власноруч, ось кілька речей, про які слід пам’ятати:

 • Перш ніж щось робити, проконсультуйтеся з виробником панелей, щоб дізнатися, чи надають вони конкретні інструкції з обслуговування та чищення. Використання неправильних інструментів або засобів для чищення може призвести до непоправної шкоди, яка зменшить вихід сонячної енергії та анулює вашу гарантію.
 • Вимкніть систему відповідно до інструкції з експлуатації або від’єднайте портативні сонячні панелі від портативної електростанції.
 • Більшість виробників пропонують використовувати тільки воду для очищення панелей. Багато засобів для чищення залишають осад, який іноді може впливати на ефективність. Залежно від вашого місця розташування, ви також можете розглянути можливість використання дистильованої води. Жорстка водопровідна вода, зокрема, містить мінерали, які можуть залишатися на поверхні.
 • Якщо після використання води залишилися плями, то невелика кількість мила для посуду з неабразивною губкою зробить свою справу. Намагайтеся не використовувати інші миючі засоби, такі як пральні порошки або хімікати, оскільки вони можуть погано реагувати з сонячними елементами.
 • Виберіть похмурий день або почніть рано вранці. Ранкова спека призводить до того, що вода занадто швидко випаровується, залишаючи після себе осад.

Інструменти для чищення сонячних панелей

Для очищення сонячних панелей вам не знадобиться спеціальне обладнання. Шланга, м’якої губки та відра має бути достатньо, щоб виконати цю роботу. Не рекомендується використовувати мийки високого тиску, оскільки вони можуть легко пошкодити сонячні елементи. Замість мила обприскайте панелі розведеним білим оцтом, а потім протріть їх губкою. Використовуйте скребок або м’яку тканину для видалення зайвої вологи.

Ідеальним варіантом є очищення з землі, використовуючи щітку з довгою ручкою або скребок з пластиковим лезом.

Очищення сонячних панелей на даху

Якщо ваш єдиний варіант. піднятися на дах самостійно, переконайтеся, що ви вживаєте заходів безпеки, наприклад, одягаєте каску та страхувальне спорядження.

Очищення портативних сонячних панелей на землі

автоматизоване, очищення, система

Оскільки портативні сонячні панелі можуть складатися, вони можуть потребувати меншого обслуговування, ніж жорсткі фотоелектричні панелі. Мийте або протирайте портативну сонячну панель водою або вологою ганчіркою так само, як і жорсткі панелі. Якщо ви були в особливо брудному поході або використовуєте великі панелі для резервного живлення будинку, можливо, вам доведеться їх промити. Портативні сонячні панелі EcoFlow мають водонепроникність IP67. Легко очищайте їх повільним струменем води, коли це необхідно.

На відміну від стаціонарних панелей, портативні сонячні панелі пропонують вам гнучкість розміщення та використання з такими ж, якщо не кращими, можливостями сонячної зарядки.

Портативність сонячних панелей EcoFlow робить їх ідеальними для кемпінгу, але ви також можете використовувати їх як системи фотоелектричних панелей на даху. У поєднанні з портативними електростанціями сонячні панелі можуть підготувати ваш будинок до перебоїв в електропостачанні або забезпечити весь будинок сонячною енергією. Мало того, за допомогою домашньої акумуляторної екосистеми, такої як DELTA Pro від EcoFlow, ви можете керувати та налаштовувати свою домашню енергетику. Надлишок енергії зберігається в портативних електростанціях, тому ви завжди готові до несподіваного відключення електроенергії, похмурого дня або навіть до поїздки в похід. За допомогою панелі Smart Home Panel ви можете використовувати існуючі сонячні панелі, підключені до мережі змінного струму, з DELTA Pro та її екосистемою.

Автоматизоване прибирання

Комунальні сонячні електростанції добре підходять для місць з сильним сонячним світлом і великими площами землі, які не покриті ні фермами, ні лісами. Однак забруднення сонячних панелей пилом, що приноситься вітром, може бути серйозною проблемою в цих місцях. У напівзасушливих регіонах, таких як долина Сан-Хоакін у Каліфорнії, США, сезонні забруднення, які не усуваються, можуть бути досить серйозними, щоб значно знизити рентабельність проекту. У запилених посушливих місцях, таких як Саудівська Аравія або Раджастан, Індія, цілорічні умови забруднення можуть зробити сонячні проєкти нежиттєздатними, якщо не проводити регулярне очищення сонячних панелей.

Система точкового очищення панелей SPOT від Alion Energy

Alion Energy розробила роботизоване рішення для очищення сонячних електростанцій, щоб зробити ефективне, часте очищення панелей вписується в обмежений бюджет проекту на експлуатацію та технічне обслуговування. Стелажі та система транспортних засобів були розроблені разом, щоб елегантно використовувати автоматизацію в економічно ефективний спосіб.

Система очищення SPOT від Alion Energy

 • Бетонний баласт стелажа слугує доріжкою для транспортного засобу. Транспортний засіб не піднімає пил у повітря під час руху по землі і не створює навантаження на панелі або стелажну конструкцію.
 • Роботизований транспортний засіб працює автономно під час очищення ряду сонячних панелей і має власну воду, забезпечуючи високу якість, повторювані результати очищення з дуже низьким рівнем використання робочої сили.
 • Транспортний засіб рухається від ряду до ряду, зводячи кількість роботів до мінімуму. Це значно знижує витрати, підвищує гнучкість обладнання та зменшує завдання з технічного обслуговування порівняно з рішеннями з одним роботом на ряд.

Компоненти транспортного засобу для очищення SPOT

Заявлений на патент SPOT Cleaning Vehicle. це гусеничний робот з очисною головкою, баком для води, силовою та енергетичною установкою, а також системою управління. Очищувальна головка забирає воду з резервуару для води, щоб нанести її на сонячні панелі, і використовує щітку, що обертається, та склоочисник для очищення панелей. Альтернативно, за певних умов забруднення можна використовувати режим сухого очищення для економії води. Транспортний засіб приводиться в рух електродвигунами, з’єднаними з колесами. Транспортний засіб працює на автономному живленні; сонячна панель заряджає систему акумуляторів, щоб забезпечити живлення для двигунів.

автоматизоване, очищення, система

Компоненти системи очищення SPOT

Найбільша потужність від фотоелектричних станцій

Alion Energy забезпечує найкращий трекер, який утримується в чистоті, щоб забезпечити найбільшу кількість енергії та баласт для роботи на найскладніших ділянках.

Максимізуйте вихід енергії

Відбиваючі, баластні основи в поєднанні з автоматизованими рішеннями для очищення, а також міцна, стійка до сильного вітру конструкція трекера підвищують вихід енергії та захищають від втрати продуктивності.

Найнижчий сонячний LCOE

Alion Energy будує місцеві проекти масштабу комунального господарства швидше та дешевше, виробляючи при цьому більше енергії, ніж стандартні проекти з фотоелектричними трекерами. Отримуйте більший прибуток з найнижчою собівартістю електроенергії в галузі.

Переваги очищення сонячних панелей

автоматизоване, очищення, система

Ви помітили, що ваша сонячна система останнім часом виробляє менше енергії?? Накопичення сміття перешкоджає здатності сонячної панелі поглинати сонячне світло, що призводить до падіння виробництва енергії. Підтримка роботи сонячних панелей з максимальною ефективністю. лише одна з переваг очищення сонячних панелей.

Якщо ви хочете повернути інвестиції в свої сонячні панелі, необхідно подбати про те, щоб вони залишалися чистими.

Що таке сонячні панелі?

Ви, напевно, асоціюєте сонячні панелі з перевагами економії коштів та зменшенням вуглецевого сліду завдяки відновлюваному джерелу енергії. Сонячна панель поглинає сонячне світло і перетворює його в корисну енергію, забезпечуючи будівлі чистою енергією.

Сонячні панелі коштують дорого, хоча, на щастя, існують податкові кредити та знижки, які допомагають компенсувати вартість. Сонячні панелі вимагають багато місця, тому ви повинні переконатися, що ваш дах підходить для розміщення сонячної батареї.

Термін служби залежить від типу сонячної панелі, але в середньому сонячні панелі зазвичай служать від 25 до 30 років.

автоматизоване, очищення, система

Процес перетворення сонячного світла в енергію відбувається в кілька етапів:

 • Сонячні фотоелектричні елементи поглинають сонячне світло.
 • Зібране сонячне світло перетворюється в енергію постійного струму (DC).
 • Постійний струм проходить через інвертор, який перетворює його на змінний струм (AC).
 • Потім енергія змінного струму транспортується до розеток. Звідти вона забезпечує енергією будівлю.

Надлишок енергії можна зберігати в сонячній батареї, якщо вона у вас є. Сонячні батареї зберігають додаткову енергію в похмурий день. В іншому випадку, надлишок енергії можна подавати в електромережу в обмін на податкові знижки.

Переваги очищення сонячних панелей

Забруднення відбувається, коли на поверхні сонячної панелі накопичується бруд і жир. Шар бруду знижує продуктивність панелей.

Продуктивність сонячних панелей залежить від кількості сонячного світла, яке вони поглинають щодня, тому регулярне очищення сонячних панелей допомагає забезпечити їх оптимальну продуктивність. Очищення панелей є важливою частиною обслуговування сонячних панелей.

Підвищує енергоефективність

Чисті панелі виробляють більше енергії, ніж брудні, і можуть підвищити ефективність до 30%. Ви не хочете, щоб продуктивність вашої системи сонячних панелей знижувалася, тому важливо підтримувати їх у чистоті та оптимальній роботі.

Зазвичай власники сонячних панелей можуть контролювати вихід сонячної енергії, відстежуючи його в додатку для моніторингу. Вам слід час від часу перевіряти стан ваших сонячних панелей, щоб побачити, чи не відбулося якогось незвичайного зниження продуктивності. Якщо так, це може означати, що сонячні панелі потребують очищення.

Покращує час окупності інвестицій

Якщо у вас сонячні панелі працюють з низькою продуктивністю, це означає, що ви втрачаєте гроші. Ви хочете, щоб ваші сонячні панелі окупилися якомога швидше. Після того, як панелі окупилися, енергія, яку виробляють ваші сонячні панелі, дозволяє економити на рахунках за електроенергію.

Чим стабільніша потужність, тим швидше сонячні панелі окупляться і почнуть економити ваші гроші на рахунках за електроенергію в довгостроковій перспективі. Якщо ви зволікатимете з очищенням панелей, їх низька продуктивність буде коштувати вам грошей.

Умови гарантії

Багато виробників сонячних панелей пропонують гарантії, які вимагають регулярного очищення як умови гарантійної угоди. Якщо ви не будете регулярно чистити панелі, це може призвести до втрати гарантії на ваші сонячні панелі, оскільки це анулює гарантію.

Збільшує термін служби

Забруднене технологічне сонячне обладнання, швидше за все, вийде з ладу раніше, ніж обладнання, яке утримується в чистоті і добре обслуговується.

Накопичення бруду на сонячних панелях в кінцевому підсумку знижує довговічність і продуктивність пристрою. Це може навіть скоротити термін служби панелі. Тому не дозволяйте сонячним панелям довго залишатися покритими шаром бруду.

Зберігає естетичну привабливість

Ніхто не хоче дивитися на сонячну батарею, вкриту кіркою бруду. Підтримання системи сонячних панелей в чистоті покращує привабливість будинку та зберігає вашу сонячну батарею гладкою та сучасною.

Запобігає утворенню гарячих точок

Гарячі точки виникають, коли частини ваших сонячних панелей перегріваються через накопичення пилу. Гарячі точки погіршують стан сонячної панелі та скорочують термін її служби. Підтримання сонячної панелі в чистоті захищає її від утворення гарячих точок.

Можливість огляду

Очищення сонячних панелей дає вам ідеальну можливість оглянути їх. Перед початком очищення панелей можна оглянути їх на предмет пошкоджень і оцінити, чи потребують вони ремонту. Це також дає вам можливість оглянути решту вашого даху.

Що призводить до забруднення сонячних панелей

Зовнішнє середовище. чудове місце для відпочинку, але воно також може бути брудним. Ваші сонячні панелі неминуче забруднюються. Ось деякі речі, які вам доведеться очищати з панелей:

 • Бруд
 • Пил
 • Пташиний послід
 • Листя
 • Листя
 • Пилок
 • Забруднення
 • Сіль
 • Сок
 • Смог
 • Дим
 • Сніг
 • Вітер
 • Плями від води

Дощ змиває частину бруду з сонячних панелей. Проблема полягає в тому, що дощ сам по собі несе частинки пилу, що робить сонячні панелі брудними і залишає після себе патьоки води. Невеликої кількості дощової води може бути недостатньо, щоб змити такі речі, як пташиний послід і плями від води.

Сонячні панелі в штатах з сухим кліматом, таких як Арізона, Невада або Юта, потребують більш частого очищення через велику кількість пилу в повітрі. Області зі смогом або пилом також швидше забруднюють ваші сонячні панелі,

Крім того, сонячні панелі, як правило, встановлюються відносно плоско до неба, тому вони повністю відкриті і безпосередньо вловлюють багато бруду та бруду. Щоб уникнути плям від води, панелі зазвичай встановлюють під невеликим нахилом, щоб дощова вода могла належним чином стікати з них.

Що можна і чого не можна робити при очищенні сонячних панелей

Перш ніж приступити до проекту очищення, ось кілька корисних порад і підказок, які вам слід знати. Вони допоможуть вам досягти найкращих результатів, а також нададуть поради щодо безпечного очищення сонячних панелей.

Обов’язково вимикайте сонячні панелі. Перш за все, завжди вимикайте систему сонячних панелей. Ніколи не чистіть сонячні панелі, коли вони ще увімкнені. Промивати сонячну панель водою, коли вона все ще увімкнена, вкрай небезпечно. Це може призвести до ураження електричним струмом.

Обов’язково очищайте панелі від землі. Ніколи не піднімайтеся на дах без крайньої необхідності. Завжди чистіть сонячні панелі з землі або з краю даху, якщо це можливо. Використовуйте щітку з довгою ручкою для досяжності.

Використовуйте щітки з м’якою щетиною. Абразивні щітки або щітки з жорсткою щетиною можуть пошкодити сонячну панель, тому завжди використовуйте щітки з м’якою щетиною та м’який одяг для чищення. Менш абразивні матеріали захищають дах від стирання та подряпин.

Обов’язково витирайте панелі насухо. Після того, як ви закінчите промивати сонячні панелі водою, витріть їх насухо м’якою ганчіркою. Так само, як і при митті автомобіля, не допускайте висихання води на сонячних панелях, оскільки це призведе до появи неприємних плям від води.

НЕ використовуйте мийку під тиском. Ніколи не використовуйте для очищення сонячних панелей мийку під тиском або будь-які струмені води. Мийки під тиском використовують сильні струмені води для очищення бруду. Це неодмінно призведе до розтріскування скла або іншого пошкодження вашої системи сонячних панелей.

Не ходіть по сонячних панелях. Ніколи не ходіть по сонячних панелях. Сонячні панелі. це дорогі технологічні гаджети, які не розраховані на ходіння по них, тому не наступайте на них. Навантаження всією своєю вагою на панель може призвести до розтріскування скла або пошкодження проводки.

Не чистіть сонячні панелі у спеку. Сонячне світло заряджає фотоелектричні сонячні елементи, які нагрівають панелі. Уникайте чищення сонячних панелей, коли пристрій гарячий, оскільки температурний шок від холодної води може призвести до розтріскування скла, а вода швидше випаровується з гарячих сонячних панелей, що може залишити після себе сліди. Замість цього, чистіть панелі вранці, ввечері, в похмуру погоду або в прохолодні дні.

Не використовуйте холодну воду. Пам’ятайте про температуру води, яку ви використовуєте для ваших сонячних панелей. Не використовуйте холодну воду, якщо сонячні панелі теплі, і навпаки, не використовуйте гарячу воду, якщо панелі холодні. Раптові екстремальні перепади температури можуть призвести до розтріскування скла. Оскільки сонячні панелі поглинають тепло, вони, як правило, теплі, тому слід використовувати теплу воду.

НЕ використовуйте жорстку воду. Жорстка вода містить велику кількість мінералів, які залишають після себе білий осад і плями від води. Замість жорсткої води використовуйте безкальцієву або дистильовану воду, яка не містить хімікатів.

Найкращий спосіб очищення сонячних панелей

Будьте обережні під час чищення сонячних панелей. Хоча вони досить міцні, щоб витримувати зовнішні умови, вони мають деякі делікатні деталі та проводку. Вода, що протікає всередину панелі, або використання неправильного миючого засобу може зруйнувати вашу систему сонячних панелей. Що стосується обслуговування сонячних панелей, вам потрібно використовувати метод очищення, який не завдасть їм шкоди.

Регулярне очищення сонячних панелей є важливим. Ось кілька ідей щодо очисного обладнання, яке ви можете використовувати для видалення сміття з ваших сонячних панелей.

Автоматизована спринклерна система

Якщо ви хочете, щоб ваша сонячна батарея була самоочисною, на даху можна встановити автоматичні спринклерні системи, щоб підтримувати сонячні панелі в чистоті. Ці автоматизовані роботи-прибиральники запрограмовані на те, щоб розпилювати воду на сонячні панелі, автоматично промиваючи їх.

Перевага автоматичних прибиральних роботів полягає в тому, що вони не потребують людської праці. Не ворушачи пальцем, ви можете створити графік очищення, щоб забезпечити регулярне очищення вашої сонячної батареї.

Це заощадить вам витрати на наймання покрівельного підрядника або ризик отримати травму під час саморобної роботи.

Шланг

Найкращий спосіб очистити сонячні панелі від бруду. це змити пил і бруд за допомогою шланга. Іноді достатньо простого ополіскування, щоб видалити накопичений пил, бруд і пилок, хоча після цього вам потрібно буде просушити панелі, щоб запобігти появі плям від води.

М’яка щітка

Якщо простого ополіскування зі шланга недостатньо для ефективного очищення панелей, використовуйте скребок, губку або м’яку щітку, щоб зчистити стійке сміття, що прилипло до поверхні.

Не використовуйте щітку з жорсткою щетиною і не чистіть занадто сильно. Ви не хочете пошкодити або подряпати скло сонячної панелі.

В ідеалі, ви хочете знайти щітку з довгою ручкою, щоб ви могли чистити панелі від краю даху, щоб уникнути підйому на дах, якщо це не є абсолютно необхідним.

М’яка тканина

Використовуйте м’яку тканину для чищення або сушіння сонячних панелей. Не використовуйте абразивні або грубі матеріали. Безумовно, не використовуйте сталеву вату для очищення сонячної панелі, оскільки вона обов’язково подряпає сонячну панель.

Віник

Якщо мова йде лише про пил, і ви хочете зробити швидке очищення без використання води, використовуйте мітлу, щоб змести пил, що покриває сонячні панелі.

Мітла повинна бути досить м’якою і гнучкою; не використовуйте мітлу з грубою щетиною. Обережно чистіть, щоб не пошкодити і не зламати обладнання.

Повітродувка для листя

Якщо на вашому даху накопичилося багато листя, ви можете здути його за допомогою повітродувки. Повітродувки для листя також корисні для переміщення бруду, що зібрався на поверхні ваших сонячних панелей.

Оцет

Якщо ви хочете ретельно очистити сонячну батарею, ви можете почистити її м’якою щіткою, водою та оцтом.

Не кожен тип оцту безпечний для очищення поверхні вашої сонячної панелі, тому використовуйте білий оцет або інший дозволений очищувач.

Щоб створити оцтовий розчин, змішайте ці інгредієнти разом:

Не використовуйте кухонний оцет. Кулінарний оцет має більш високий рівень кислоти, яка може пошкодити сонячні панелі. Білий оцет. найкращий засіб для чищення сонячних панелей (і будь-чого навколо вашого будинку).

Розчин для чищення

Мило та миючі засоби не підходять для очищення сонячних панелей, оскільки вони залишають розводи, які перешкоджають здатності панелі поглинати сонячне світло. Водяні плями, спричинені милом, в першу чергу зводять нанівець мету очищення сонячних панелей і полегшують налипання бруду та пилу на дах.

Використовуйте тільки м’яке, неабразивне мило. Уникайте жорстких миючих засобів, таких як пральні порошки. Якщо ви хочете використовувати мильну воду для очищення, спробуйте використовувати м’яке мило, наприклад, мило для посуду. Просто переконайтеся, що мило належним чином розведене у воді.

Не використовуйте кислотні або спиртові розчини. Це призводить до пошкодження сонячних панелей.

Завжди будьте обережні з миючими засобами, оскільки деякі з них є агресивними хімічними речовинами, які можуть завдати шкоди вашим сонячним панелям.

Набір для чищення

Ви можете придбати набори для чищення сонячних панелей. Ці набори містять усе необхідне обладнання для виконання роботи. Зазвичай, ці заздалегідь підготовлені комплекти включають такі інструменти, як:

 • Біорозкладне мило
 • Щітка з м’якою щетиною
 • Склоочисник
 • Скребок
 • М’яка тканинна серветка для чищення
 • Подовжувач

Очищення сонячного інвертора

Сонячний інвертор, пристрій, який перетворює енергію, поглинену від сонця, в корисну електроенергію, потребує періодичного чищення, якщо ви хочете, щоб він продовжував виробляти сонячну енергію.

Сонячні інвертори розміщуються зовні, залишаючи їх під впливом стихій і схильними до забруднення від пилу, що витає в повітрі. Пил всередині інвертора може пошкодити друковану плату та спричинити несправність схеми. Якщо це станеться, пристрій перестане працювати.

Сонячні інвертори потребують регулярного обслуговування. Щоб почистити інвертор, просто протріть його бавовняною тканиною, щоб видалити бруд і пил. Не заливайте сонячний інвертор водою. Для очищення інвертора достатньо просто протерти його вологою ганчіркою або збризнути водою.

Час від часу вам також потрібно викликати фахівця для очищення фільтра впускного отвору. Не намагайтеся виконати це завдання самостійно, зверніться до досвідченого фахівця.

Як часто слід чистити сонячні панелі?

В середньому, ви повинні чистити сонячні панелі два-чотири рази на рік. Все залежить від місцевості, в якій ви живете, та кількості опадів, які випадають. У деяких регіонах сонячні панелі потрібно чистити лише раз на рік.

Деякі фактори, які впливають на те, як часто потрібно чистити сонячні панелі, включають

 • Засуха. Навіть у місцях, які зазвичай не є сухими або запиленими, посуха може спричинити потрапляння більшої кількості бруду в повітря, що призводить до швидшого забруднення вашої сонячної системи.
 • Сухі ділянки. У районах, де не випадають часті опади, більше пилу, тому панелі в посушливих, схожих на пустелю районах забруднюються швидше, а отже, потребують частішого чищення.
 • Смог. Смог забруднює сонячні панелі, через що їх потрібно частіше чистити.
 • Дерева. Там, де є дерева, є листя та пилок. Листя та пилок заважають сонячним елементам отримувати сонячне світло та перетворювати його в енергію.
 • Вітер. Вітер розносить сміття, таке як пилок, пил, бруд і листя, і приносить їх прямо на ваш дах.

Якщо ви живете в місцевості з великою кількістю пилу, вам, ймовірно, доведеться частіше чистити сонячні панелі, щоб вони регулярно виробляли сонячну енергію.

Зробіть своїми руками або найміть професіонала для очищення сонячних панелей?

Тепер виникає велике питання: Чи варто наймати професіонала для очищення ваших сонячних панелей, або ви повинні зробити цю роботу самостійно? Хоча рішення в кінцевому підсумку залишається за вами, ви повинні розглянути всі плюси і мінуси обох варіантів.

ЗРОБИ САМ

Ви можете самостійно очистити сонячні панелі за допомогою звичайного садового шланга та власного оцтового миючого розчину.

Якщо ви вирішили, що віддаєте перевагу роботі “зроби сам”, зберіть матеріали перед початком роботи. Не думайте лише про засоби для чищення. вам також знадобляться засоби безпеки для вашого захисту. Ось список речей, які, ймовірно, вам знадобляться для прибирання, зробленого своїми руками:

 • Сходи
 • Шланг
 • Рішення для очищення
 • Ремені безпеки
 • Каска
 • Робочі рукавички
 • Розчин для чищення
 • Пензлик
 • Серветка для чищення

Якщо ви плануєте чистити панелі самостійно, вам потрібен напарник, який допоможе вам.

Найняти професіонала

Великою перевагою найму професіонала є те, що вам не доведеться мати справу з клопотами, пов’язаними з придбанням всього обладнання самостійно. Кваліфіковані фахівці вже мають все необхідне обладнання для очищення сонячних панелей:

 • Спеціалізовані щітки
 • Сходи
 • Джгути
 • Баки для води
 • Розчини для чищення

На додаток до очищення даху, підрядник може перевірити наявність пошкоджень або проблем з вашими сонячними панелями та усунути будь-які проблеми з вашою сонячною системою. В середньому, вартість послуг з очищення сонячних панелей коливається від 5 до 35 євро за панель.

Кілька вагомих причин найняти професіонала для очищення сонячних панелей:

 • У вас немає потрібного обладнання. Якщо у вас ще немає драбини, ременів або будь-якого іншого необхідного приладдя для чищення, ви можете найняти професіонала.
 • Вам комфортно і ви маєте досвід підйому по драбині та даху. Фахівці проходять професійну підготовку для очищення сонячних панелей на дахах, тому вони набагато рідше отримують травми під час роботи на даху. Якщо вам некомфортно перебувати на даху, тоді вам слід найняти когось для цієї роботи.
 • У вас є фізичні обмеження. Якщо ви похилого віку або маєте якісь фізичні обмеження, викличте підрядника, щоб він почистив ваші панелі за вас, і не ризикуйте зайвий раз.
 • У вас немає часу. Наймання професійного чистильника сонячних панелей економить ваш час і зусилля, щоб ви могли зосередитися на інших речах.

Наймання кваліфікованого спеціаліста не тільки зменшує особистий ризик, але й зменшує ризик для ваших сонячних панелей. Якщо у вас немає досвіду в очищенні сонячних панелей, ви не ризикуєте допустити помилки, наприклад, випадково використати неправильний хімічний розчин для чищення або занадто сильно відтирати і подряпати дах.

Поширені запитання про переваги очищення сонячних панелей

Так. Windex. хороший засіб для чищення сонячних панелей, який ви можете легко розпилити на сонячні панелі, щоб очистити їх. Це дешевий продукт, який можна знайти у продажу в багатьох магазинах.

Щітку для чищення сонячних панелей можна придбати у багатьох компаній, включаючи Amazon, супермаркети, такі як Wal-Mart, або будівельні магазини, такі як Home Depot.

Сонячні панелі, як правило, витривалі та довговічні, оскільки вони спроектовані таким чином, щоб витримувати суворі погодні умови, такі як град, шторми та сильний вітер. Однак, деякі з проводів є делікатними і мають передню поверхню зі скла, тому вони можуть зламатися, якщо з ними не поводитися належним чином. Сонячні панелі нелегко пошкодити, але з ними завжди слід поводитися обережно, щоб запобігти їх пошкодженню.

Час чистити

Існує кілька варіантів очищення системи сонячних панелей: найняти компанію з очищення сонячних панелей, зробити це самостійно або придбати автоматичну мийну машину. Вам доведеться вирішити, що найкраще підходить для вашого способу життя та вашого бюджету.

Якщо ви вважаєте, що найняти професійного чистильника сонячних панелей для цієї роботи найкраще, зв’яжіться з чистильником сонячних панелей сьогодні.

Даніель Горскі

Даніель Горскі живе з родиною в Техасі. Має ступінь з професійних досліджень та додаткову освіту в галузі маркетингу. Захоплюється читанням, малюванням та письменництвом.

Робота на подвір’ї одним натисканням кнопки.

Як було показано в Forbes, CNBC та USA Today, LawnStarter дозволяє легко запланувати обслуговування у місцевого фахівця з догляду за газонами.

Насолоджуйтесь своїм прекрасним газоном.

автоматизоване, очищення, система

Хочете КРАСИВИЙ ГАЛЯВИНУ?

Отримайте прості та зрозумілі поради, які допоможуть вам виростити найзеленішу траву у вашому дворі.

EP2048455A2. Автоматична система очищення сонячних панелей. Патенти Google

Номер публікації EP2048455A2 EP2048455A2 EP08380284A EP08380284A EP2048455A2 EP 2048455 A2 EP2048455 A2 EP 2048455A2 EP 08380284 A EP08380284 A EP 08380284A EP 08380284 A EP08380284 A EP 08380284A EP 2048455 A2 EP2048455 A2 EP 2048455A2 Орган EP Європейське патентне відомство Рівень техніки ключові слова приводний блок поздовжні рейки сонячна батарея щітки для чищення чистка Дата попереднього рівня техніки 2007- 10-09 Правовий статус (Правовий статус є припущенням і не є юридичним висновком. Google не проводив юридичного аналізу і не робить жодних заяв щодо точності перерахованого статусу.) Відкликано Номер заявки EP08380284A Інші мови Німецька ( de ) Французька ( fr ) Інші версії EP2048455A3 ( en Винахідник Хуан Хосе Кастеллано Діас Поточний правонаступник (Вказані правонаступники можуть бути неточними). Google не проводив юридичного аналізу і не дає жодних запевнень чи гарантій щодо точності цього списку.) Brown Advance SA Оригінальний правонаступник Brown Group Spain SA Дата пріоритету (Дата пріоритету є припущенням і не є юридичним висновком. Google не проводив юридичного аналізу і не робить жодних заяв щодо точності вказаної дати.) 2007-10-09 Дата подання заявки 2008-10-07 Дата публікації 2009-04-15 2008-10-07 Заявка подана компанією Brown Group Spain SA Критична Brown Group Spain SA 2009-04-15 Публікація публікації EP2048455A2 Критичний патент/EP2048455A2/en 2012-04-04 Публікація публікації EP2048455A3 Критичний патент/EP2048455A3/en Статус Відкликаний правовий статус Критичний поточний

Посилання

 • 238000004140 Методи очищення 0.000 назв винаходів анотація опис 39
 • 238000006073 Реакція витіснення Методи 0.000 тверджень анотація опис 11
 • 230000005540 біологічна передача Ефекти 0.000 формула винаходу, опис 7
 • XLYOFNOQVPJJNP-UHFFFAOYSA-N вода Речовини O XLYOFNOQVPJJNP-UHFFFAOYSA-N 0.000 пунктів формули винаходу опис 6
 • 239000000428 пилові речовини 0.000 опис 2
 • 230000003213 активація Ефекти 0.000 опис 1
 • 230000004913 активація Ефекти 0.000 опис 1
 • 230000004075 зміна Ефекти 0.000 опис 1
 • 230000000295 доповнення Ефекти 0.000 опис 1
 • 238000009434 способи встановлення 0.000 опис 1
 • 239000000463 матеріал Речовини 0.000 опис 1
 • 239000002245 частинки Речовини 0.000 опис 1
 • 239000000725 суспензії Речовини 0.000 опис 1

Зображення

Класифікації

 • F. МАШИНОБУДУВАННЯ; ОСВІТЛЕННЯ; ОПАЛЕННЯ; ЗБРОЯ; ВИБУХОВІ РОБОТИ
 • F24. ОПАЛЮВАННЯ; ПЕЧІ; ВЕНТИЛЯЦІЯ
 • F24S. СОНЯЧНІ ТЕПЛОВІ КОЛЕКТОРИ; СОНЯЧНІ ТЕПЛОВІ СИСТЕМИ
 • F24S40/00. Пристрої для забезпечення безпеки або захисту сонячних колекторів тепла; запобігання несправностям сонячних колекторів тепла
 • F24S40/20. чищення; прибирання снігу
 • H. ЕЛЕКТРИКА
 • H02. ВИРОБНИЦТВО; ПЕРЕТВОРЕННЯ АБО РОЗПОДІЛ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ
 • H02S. вироблення електричної енергії шляхом перетворення інфрачервоного випромінювання, видимого світла або ультрафіолетового світла, кл.g. З ВИКОРИСТАННЯМ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ [PV] МОДУЛІВ
 • H02S40/00. Компоненти або приладдя в поєднанні з фотоелектричними модулями, не передбачені в групах H02S10/00. H02S30/00
 • H02S40/10. Пристрої для очищення
 • B. ВИКОНАННЯ ОПЕРАЦІЙ; ТРАНСПОРТУВАННЯ
 • B08. ОЧИЩЕННЯ
 • B08B. ОЧИЩЕННЯ ВЗАГАЛІ; ЗАПОБІГАННЯ ОБРОСТАННЮ ВЗАГАЛІ
 • B08B1/00. чищення способами, що передбачають використання інструментів, щіток або аналогічних частин
 • B08B1/001. Чищення способами, що передбачають використання інструментів, щіток або аналогічних елементів, що характеризуються типом чистячого інструмента
 • B08B1/002. щітки
 • B. ВИКОНАННЯ РОБІТ; ТРАНСПОРТУВАННЯ
 • B08. ОЧИЩЕННЯ
 • B08B. ОЧИЩЕННЯ ЗАГАЛОМ; ЗАПОБІГАННЯ ЗАБРУДНЕННЮ ЗАГАЛОМ
 • B08B1/00. чищення способами, що передбачають використання інструментів, щіток або аналогічних елементів
 • B08B1/04. Очищення методами, що передбачають використання інструментів, щіток або аналогічних елементів з використанням обертових робочих органів
 • F. МАШИНОБУДУВАННЯ; ОСВІТЛЕННЯ; ОПАЛЕННЯ; ЗБРОЯ; ВИБУХОВІ РОБОТИ
 • F24. ОПАЛЕННЯ; ПЕЧІ; ВЕНТИЛЯЦІЯ
 • F24S. СОНЯЧНІ ТЕПЛОВІ КОЛЕКТОРИ; СОНЯЧНІ ТЕПЛОВІ СИСТЕМИ
 • F24S50/00. Пристрої для керування сонячними тепловими колекторами
 • Y. ЗАГАЛЬНЕ МАРКУВАННЯ НОВИХ ТЕХНІЧНИХ РОЗРОБІТ; ЗАГАЛЬНЕ МАРКУВАННЯ МІЖГАЛУЗЕВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ЩО ОХОПЛЮЮТЬ ДЕКІЛЬКА РОЗДІЛІВ МПК; ТЕХНІЧНІ ОБ’ЄКТИ, ЩО ОХОПЛЮЮТЬСЯ КОЛИШНІМИ ПЕРЕХІДНИМИ СЛУЖБОВИМИ ЗБІРНИКАМИ ІЗОБРАЖЕНЬ І ДІАГРАМАМИ USPC
 • Y02. ТЕХНОЛОГІЇ АБО ЗАСТОСУВАННЯ ДЛЯ ПОМ’ЯКШЕННЯ НАСЛІДКІВ ЗМІНИ КЛІМАТУ АБО АДАПТАЦІЇ ДО НИХ
 • Y02E. СКОРОЧЕННЯ ВИКИДІВ ПАРНИКОВИХ ГАЗІВ [GHG], ПОВ’ЯЗАНИХ З ВИРОБНИЦТВОМ, ПЕРЕДАЧЕЮ АБО РОЗПОДІЛОМ ЕНЕРГІЇ
 • Y02E10/00. виробництво енергії за допомогою відновлюваних джерел енергії
 • Y02E10/40. сонячна теплова енергія, e.g. сонячні вежі
 • Y. ЗАГАЛЬНЕ МАРКУВАННЯ НОВИХ ТЕХНІЧНИХ РОЗРОБІТ; ЗАГАЛЬНЕ МАРКУВАННЯ МІЖГАЛУЗЕВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ЩО ОХОПЛЮЮТЬ ДЕКІЛЬКА РОЗДІЛІВ МПК; ТЕХНІЧНІ ПРЕДМЕТИ, ЯКІ ПОКРИВАЮТЬСЯ КОЛИШНІМИ ПЕРЕХІДНИМИ ДОВІДКОВИМИ ЗБІРНИКАМИ ІЗОБРАЖЕНЬ І ДІАГНОСТИКІВ USPC
 • Y02. ТЕХНОЛОГІЇ АБО ЗАСТОСУВАННЯ ДЛЯ ПОМ’ЯКШЕННЯ НАСЛІДКІВ ЗМІНИ КЛІМАТУ АБО АДАПТАЦІЇ ДО НИХ
 • Y02E. СКОРОЧЕННЯ ВИКИДІВ ПАРНИКОВИХ ГАЗІВ [GHG], ПОВ’ЯЗАНИХ З ВИРОБНИЦТВОМ, ПЕРЕДАЧЕЮ АБО РОЗПОДІЛОМ ЕНЕРГІЇ
 • Y02E10/00. Виробництво енергії за допомогою відновлюваних джерел енергії
 • Y02E10/50. Фотоелектрична енергія

Анотація

Ця система включає в себе:. поздовжні рейки (1). щітки для чищення (3). приводний блок (2), встановлений з можливістю лінійного переміщення вздовж поздовжніх рейок (1) і забезпечений принаймні одним моторним елементом (4) для обертального приведення в дію очисних щіток (3) і переміщення зазначених очисних щіток (3) разом з приводним блоком (2) вздовж поздовжніх рейок (1). електричну панель управління (5) та. датчик дощу (6) для автоматичного запуску приводу (2).

Опис

В даний час використання сонячних панелей для збору сонячної енергії є поширеною практикою. Очевидно, що ці сонячні панелі встановлюються на відкритому повітрі, щоб досягти прямого впливу сонячного світла, і коли йдеться про об’єкти певного масштабу, в сільській місцевості або в сільській місцевості.

З огляду на те, що сонячні панелі утримуються під нахилом, який може бути змінним або фіксованим, пил і частинки в підвішеному стані залишаються на поверхні панелі, утворюючи шар або плівку, яка ускладнює потрапляння сонячних променів на поверхню сонячної панелі і, як наслідок, значно знижує її продуктивність.

Для досягнення оптимальної продуктивності сонячної панелі необхідно періодично проводити її очищення та усунення накопиченого на ній бруду. В даний час ця операція виконується вручну, що створює ряд недоліків, таких як: високі витрати на обслуговуючий персонал, ризик нещасних випадків операторів, які повинні використовувати драбини або інші підйомні засоби для доступу до поверхні панелі і недолік транспортування інструментів і води або інших засобів для чищення до місця, де розташовані панелі.

З метою вирішення вищезазначених проблем винайдено автоматичну систему очищення сонячних панелей, що є об’єктом винаходу, яка відрізняється конструктивними особливостями, спрямованими на те, щоб дозволити її монтаж на опорній конструкції, стаціонарній або мобільній, сонячної панелі та здійснювати очищення сонячної панелі автоматично і без втручання операторів, використовуючи для цієї мети дощову воду. Дана система забезпечує переваги використання, серед яких слід відзначити значне зниження витрат на очищення сонячних панелей та утримання чистих панелей, що оптимізує її продуктивність.

Для цього, відповідно до винаходу, ця система включає: поздовжні рейки, призначені для кріплення ззовні на протилежних сторонах опорної конструкції, так що згадані рейки розташовані в площині, паралельній до сонячної панелі. щітки, розташовані поперечно відносно поздовжніх рейок і встановлені з можливістю обертання відносно приводного блоку. приводний блок, встановлений з можливістю лінійного переміщення вздовж поздовжніх рейок і забезпечений принаймні одним моторним елементом для обертального приведення в дію щіток і переміщення зазначених очисних щіток разом з приводним блоком вздовж поздовжніх рейок. електричний пульт управління і. датчик дощу, який посилає сигнал на електричний пульт управління і викликає запуск приводного блоку, коли на нього потрапляє дощова вода.

Поздовжні рейки кріпляться за допомогою опор, придатних у кожному конкретному випадку до несучої конструкції панелі, причому зазначені поздовжні рейки визначають альтернативний напрямок руху приводного блоку та щіток для чищення.

Відповідно до винаходу, щітки для чищення утворюють принаймні одне вирівнювання, яке охоплює існуючу відстань між двома поздовжніми рейками або, що те ж саме, загальну ширину сонячної панелі, так що, коли щітки рухаються вздовж рейок під дією приводного блоку, згадані щітки очищають всю поверхню панелі за один прохід.

Згідно з винаходом, приводний блок з’єднаний принаймні з однією з поздовжніх рейок за допомогою механізму передачі лінійного переміщення.

Цей передавальний механізм відповідає за лінійне або поздовжнє переміщення приводного блоку та щіток для чищення вздовж рейок, коли згаданий приводний блок вступає в роботу. Зазначений механізм передачі лінійних переміщень може бути рейковим або будь-якого іншого типу, оскільки це не змінює суті винаходу.

Тим не менш, залежно від середньої кількості опадів у районі встановлення сонячних панелей, електронна панель управління також дозволяє програмувати додаткові очищення в літній час або тривалі періоди посухи, так що щітки роблять сухе змітання пилу, що збирається на сонячній панелі, покращуючи продуктивність панелей.

У неробочому положенні щітки і привід будуть розташовані на одному з кінців поздовжніх рейок так, щоб не перешкоджати впливу сонячних променів на панель. Коли система вступає в роботу, очисні ролики починають обертатися і просуватися під дією приводного блоку вздовж поздовжніх рейок, причому зазначені ролики діють на всю поверхню панелі. Під час робочого циклу зазначені очисні ролики можуть виконувати один з декількох шляхів уздовж рейок, в залежності від параметрів робочого циклу, введених раніше в електричну панель управління, остаточно залишаючись в положенні на одному з кінців рейок.

У разі, якщо система була активована датчиком дощу, після виконання циклу очищення система залишається неактивною протягом попередньо встановленого часу, запобігаючи повторній активації датчика дощу протягом зазначеного періоду часу.

Для того, щоб доповнити опис, що проводиться, і з метою сприяння розумінню характеристик винаходу, ця специфікація супроводжується набором креслень, на яких представлено наступне, в ілюстративному та необмежувальному порядку, що не є вичерпним:

У прикладі реалізації, показаному на фігурах, автоматична система очищення сонячних панелей містить поздовжні рейки (1), на яких встановлений привід (2) з можливістю альтернативного лінійного переміщення.

Зазначений приводний блок (2) несе щітки для чищення (3), помітно циліндричні, які утворюють вирівнювання, розташоване поперечно по відношенню до поздовжніх рейок (1), що охоплює існуючий простір між цими рейками.

У показаному прикладі привід (2) складається з двох двигунів (2), які при одночасній активації викликають обертання очисних щіток (3) і лінійне переміщення вузла, утвореного очисними щітками (3) і приводом (2), уздовж поздовжніх рейок (1).

Двигуни (4) приводного блоку з’єднані з поздовжніми рейками (1) за допомогою передавальних механізмів для лінійного переміщення приводного блоку (2) уздовж рейок. У цьому прикладі реалізації механізми передачі складаються з двох шестерень (41), що приводяться в дію двигунами (4), і відповідних стійок (11), прикріплених до поздовжніх рейок (1).

Одночасне спрацьовування двигунів (4) гарантує лінійне переміщення приводного блоку (2) і очисних щіток (3) в абсолютно паралельному напрямку до поздовжніх рейок, що полегшує кероване переміщення приводного блоку по зазначених поздовжніх рейках (1).

Система додатково містить електричну панель керування (5) для активації та деактивації приводного блоку (2) та датчик дощу (6), з’єднаний з вищезазначеною електричною панеллю керування (5).

Коли датчик дощу (6) отримує дощову воду, він посилає сигнал на електричну панель управління (5), автоматично викликаючи запуск приводного блоку (2) і, отже, просування приводного блоку (2) уздовж поздовжніх рейок (1) і обертання очисних щіток (3), які використовують дощову воду для здійснення очищення тієї сонячної панелі (7), на якій встановлена система очищення.

Збірка системи здійснюється шляхом кріплення поздовжніх рейок (1) за допомогою відповідних опор до опорної конструкції відповідної сонячної панелі (7) таким чином, щоб щітки для чищення (3) були паралельні сонячній панелі (7) і контактували під час роботи системи з верхньою поверхнею згаданої сонячної панелі (7), виконуючи її чищення.

Оскільки суть винаходу була достатньою мірою описана, а також наведено бажаний приклад його реалізації, слід зазначити, що матеріали, форма, розміри та розташування описаних елементів можуть бути змінені, якщо це не призведе до зміни суттєвих ознак винаходу, який заявляється нижче.

Формула ( 4 )

Автоматична система очищення сонячних панелей, яка відрізняється тим, що містить:. поздовжні рейки (1), призначені для кріплення ззовні на протилежних сторонах опорної конструкції сонячної панелі (7), у площині, паралельній зазначеній сонячній панелі (7). щітки (3) розташовані поперечно по відношенню до поздовжніх напрямних (1) і встановлені з можливістю обертання відносно приводного блоку (2). приводний блок (2), встановлений з можливістю лінійного переміщення вздовж поздовжніх рейок (1) і забезпечений принаймні одним моторним елементом (1) для обертального приведення в дію очисних щіток (3) і переміщення зазначених очисних щіток (3) разом з приводним блоком (2) вздовж поздовжніх рейок (1). електричний пульт керування (5) та. датчик дощу (6), який надсилає сигнал на електричну панель керування (5) і викликає запуск приводного блоку (2) при потраплянні на нього дощової води.

Система за п. 1, яка відрізняється тим, що чистячі щітки (3) утворюють щонайменше одну лінію, яка перекриває відстань між двома поздовжніми рейками (1).

Система за попередніми пунктами, яка відрізняється тим, що приводний блок (2) з’єднаний принаймні з однією з поздовжніх рейок за допомогою передавального механізму, який спричиняє лінійне переміщення приводного блоку (2) вздовж поздовжніх рейок (1), коли згаданий приводний блок (2) активується.

Система за п. 3, яка відрізняється тим, що передавальний механізм містить принаймні одну шестерню (41), що приводиться в дію двигуном (4), і стійку (11), закріплену на одній з поздовжніх напрямних (1).

Заявки, що претендують на пріоритет (1)

Номер заявки Дата пріоритету Дата подання Назва
ES200702658A ES2322745B1 ( en ) 2007-10-09 2007-10-09 АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ.

Сімейство застосувань (1)

Номер заявки Назва Дата пріоритету Дата подання
EP08380284A Відкликано EP2048455A3 ( en ) 2007-10-09 2008-10-07 Автоматична система очищення сонячних панелей

Процитовано (62)

Цитується експертом, † Цитується третьою стороною

Номер публікації Дата пріоритету Дата публікації Правонаступник Назва
US20100293729A1 ( en ) 2009-05-19 2010-11-25 Чанг Чі Лі Пристрій для очищення сонячних панелей
US20110000525A1 ( en ) 2009-07-03 2011-01-06 Ву Веньсян Рама сонячної енергетичної панелі та пристрій системи її встановлення
ITTO20090741A1 ( en ) 2009-09-30 2011-04-01 Attilio Ricchetti БЛОК СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ З ПРИСТРОЄМ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ТА ГРУПОЮ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ РІДИНИ, ЩО ВКЛЮЧАЄ ТАКИЙ БЛОК СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ
DE102009060518A1 ( en ) 2009-12-23 2011-06-30 Mann Hummel GmbH, 71638 Сонячна система має декілька плоских або злегка вигнутих сонячних дзеркал, зокрема, плоских дзеркал, які обертаються навколо осі обертання
ITPE20100010A1 ( en ) 2010-03-18 2011-09-19 Emidio Spinosi ЩІТОЧНА АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ДЛЯ МИТТЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ МОДУЛІВ ПІД ЧАС ЕКСПЛУАТАЦІЇ.
CN102280498A ( en ) 2011-07-04 2011-12-14 上海电力学院 Інтелектуальна система очищення для сонячної фотоелектричної фототермічної панелі
EP2437001A1 ( en ) 2010-10-01 2012-04-04 Fachhochschule Regensburg Сервісний пристрій для очищення та обслуговування розташування сонячних панелей
ITMC20100102A1 ( en ) 2010-10-18 2012-04-19 Крістіан Леонарді ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ.
WO2011128085A3 ( en ) 2010-04-13 2012-08-09 Solar Power Group Gmbh Сонячна установка, що містить транспортний пристрій
EP2515348A1 ( en ) 2011-04-21 2012-10-24 Helios Tech., a.s. Механічний пристрій для збільшення потужності фотоелектричних панелей
ITPR20110053A1 ( en ) 2011-06-17 2012-12-18 Маріо Фонтана ПРИСТРІЙ ТА СПОСІБ ОЧИЩЕННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНОЇ ПАНЕЛІ
ITPR20110054A1 ( en ) 2011-06-17 2012-12-18 Маріо Фонтана ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНОЇ ПАНЕЛІ
EP2549199A1 ( en ) 2011-07-21 2013-01-23 Джанкарло Канніццо Автоматичний пристрій для очищення сонячної панелі
ITTO20110717A1 ( en ) 2011-08-02 2013-02-03 Ferrari S R L СИСТЕМА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ.
EP2581687A1 ( en ) 2011-10-11 2013-04-17 Robonaut GmbH Пристрій і транспортний засіб для обробки плоских поверхонь
ITRM20110614A1 ( en ) 2011-11-21 2013-05-22 Benvenuto Michele Preziuso ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ
WO2013080135A2 ( en ) 2011-12-01 2013-06-06 Умивальник S.R.L. Автоматичний мийний пристрій для суцільних поверхонь, зокрема сонячних теплових колекторів, фотоелектричних панелей, суцільних засклених стін будівель та подібних поверхонь
CN103148616A ( en ) 2013-03-27 2013-06-12 江苏七政新能源有限公司 Щітка для чищення пилу сонячного водонагрівача з роликовим колесом
US20130298897A1 ( en ) 2010-12-01 2013-11-14 Hitachi Plant Mechanics Co., ТОВ. Пристрій для збору сонячного тепла
EP2696150A1 ( en ) 2012-08-06 2014-02-12 Chemik Innovacion y Desarrollos S.L. Пристрій для обслуговування плоских елементів, зокрема сонячних панелей
WO2014022918A1 ( en ) 2012-08-09 2014-02-13 Берд Гарольд Рассел Пристрій для очищення рампи для технологій сонячної енергетики
CN103599894A ( en ) 2013-10-08 2014-02-26 大连民族学院 Автоматичний пристрій для видалення пилу з сонячних панелей
ITAR20120028A1 ( en ) 2012-09-20 2014-03-21 Fenix Automation S R L ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ПЛОСКИХ ПОВЕРХОНЬ З АВТОМАТИЧНИМ КЕРУВАННЯМ, ЗОКРЕМА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ ТА ПОДІБНИХ ПАНЕЛЕЙ.
WO2012123979A3 ( en ) 2011-03-14 2014-04-17 Преціо Бенвенуто Мчеле Пристрій для очищення сонячної панелі
CN103769377A ( en ) 2014-01-24 2014-05-07 国家电网公司 Масштабна система безводного очищення фотоелектричних масивів
WO2014080399A1 ( en ) 2012-11-26 2014-05-30 Fischer Eran Сонячна панель з природним зрошенням та система очищення сонячних колекторів
ITTV20120227A1 ( en ) 2012-12-07 2014-06-08 Валерія Джампаоло Далла АВТОМАТИЧНА ТА МОДУЛЬНА СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ
CN104038147A ( en ) 2014-05-29 2014-09-10 安徽天柱绿色能源科技有限公司 Комбінований обертовий дисковий пристрій для чищення фотоелектричної збірки
CN104028481A ( en ) 2014-05-29 2014-09-10 安徽天柱绿色能源科技有限公司 Пристрій для очищення фотоелектричних модулів в одновісному напрямку
ITBO20130212A1 ( en ) 2013-05-10 2014-11-11 Monia Ferrari ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ СИСТЕМ
CN104270078A ( en ) 2014-10-23 2015-01-07 成都卓微科技有限公司 Пристрій для очищення панелі сонячної батареї
CN104828169A ( en ) 2015-05-22 2015-08-12 上海工程技术大学 Крокуючий пристрій багаторядного робота для очищення панелей сонячних батарей
CN105149258A ( en ) 2015-09-22 2015-12-16 富韦淇 Пристрій самоочищення інтелектуальної фотоелектричної підмітальної машини
DE102014014696A1 ( en ) 2014-10-02 2016-04-07 Jason Gmbh Пристрій для переміщення очисного пристрою вздовж принаймні однієї напрямної рейки
JP2016510257A ( en ) 2013-01-18 2016-04-07 サンパワー コーポレイション Механізм для очищення поверхонь сонячних концентраторів.
US9443992B2 ( en ) 2012-08-09 2016-09-13 Джеффрі Скотт Адлер Пристрій для автономного очищення сонячних панелей
CN106000950A ( en ) 2016-05-20 2016-10-12 中冶华天南京电气工程技术有限公司 Пристрій для автоматичного очищення фотоелектричних пластин
CN106208948A ( en ) 2016-07-29 2016-12-07 无锡信大气象传感网科技有限公司 Сонячна панель автоматизованого очищення
JPWO2015132816A1 ( en ) 2014-03-04 2017-03-30 プロトラスト株式会社 Обладнання для очищення сонячних панелей
EP2740150B1 ( en ) 2011-08-04 2017-04-05 Науково-технічний університет короля Абдалли Пристрій та спосіб для очищення фотоелектричних пристроїв
ITUA20163440A1 ( en ) 2016-04-26 2017-10-26 Luigi Civitarese очищувач фотоелектричних панелей
US9831822B1 ( en ) 2016-05-13 2017-11-28 Boson Robotics Ltd. Телескопічний механізм та обладнання для очищення фотоелектричних панелей мають однакові характеристики
CN107671068A ( en ) 2017-10-16 2018-02-09 江阴艾能赛瑞能源科技有限公司 Один з видів. модуль сонячної батареї проти блокування
CN108039294A ( en ) 2017-11-30 2018-05-15 宁波伊顿电力科技有限公司 Автоматичний перемикач управління
US10056860B2 ( en ) 2016-05-13 2018-08-21 Boson Robotics Ltd. Механізм очищення з функцією самоблокування та обладнання для очищення фотоелектричних панелей з такою ж функцією
CN109277335A ( en ) 2018-11-21 2019-01-29 合肥泽尼特新能源有限公司 Своєрідний пристрій для очищення сонячних панелей з новою енергією
WO2019046086A1 ( en ) 2017-08-30 2019-03-07 Sunpower Corporation Автоматизований пристрій для очищення сонячних колекторів
US10333460B2 ( en ) 2013-12-04 2019-06-25 Ідо Рам Автоматизована система очищення сонячних панелей, що приводиться в дію тиском
WO2019177710A1 ( en ) 2018-03-11 2019-09-19 Villamar Carlos R Система та метод для сонячної тепличної аквапоніки та компостера для мух чорного солдата та автоматичної годівниці для риби
US10587218B2 ( en ) 2015-09-07 2020-03-10 Steam Tech, ТОВ Система обслуговування панелей
CN110877022A ( en ) 2019-10-10 2020-03-13 南京天创电子技术有限公司 Синхронний вертикальний підйомний пристрій для щітки прибирального робота
CN111219898A ( en ) 2020-03-04 2020-06-02 广州萧浦科技有限公司 Пристрій для поглинання сонячного випромінювання з можливістю автоматичного очищення
CN111451237A ( en ) 2020-04-08 2020-07-28 杭州吕艾文化创意有限公司 Обладнання для очищення сонячних фотоелектричних панелей, здатне ефективно зменшити ефект гарячої плями
CN111530803A ( en ) 2020-04-30 2020-08-14 白城师范学院 Робот для очищення фотоелектричних панелей з механізмом напрямної рейки та стабільною роботою
US10873291B1 ( en ) 2018-11-06 2020-12-22 Мері Етель Паркер Методи очищення фотоелектричних панелей
US10994703B2 ( en ) 2010-04-23 2021-05-04 Steam Tech, ТОВ Система поверхневого склоочисника
WO2021183699A1 ( en ) 2020-03-10 2021-09-16 Ескобедо Крістофер Системи для очищення та аналізу непористих поверхонь
US11142167B2 ( en ) 2019-01-07 2021-10-12 Steam Tech, ТОВ Щітка склоочисника з диференційованим за напрямком рухом
US11316469B1 ( en ) 2020-12-16 2022-04-26 Green Grid, Inc. Система очищення фотоелектричних панелей
US11432486B2 ( en ) 2014-02-28 2022-09-06 Джон Л. Haverkamp Система та спосіб для пасивних сонячних контейнерів з інтегрованою аквапонікою, теплицею та вирощуванням грибів
CN115273521A ( en ) 2022-05-25 2022-11-01 江西欣盛泰实业有限公司 Інтелектуальне електронне табло для автобусних зупинок з механізмом захисту від дощу та снігу
US11638939B2 ( en ) 2018-11-27 2023-05-02 Steam Tech, Ltd Мобільний очищувач панелей

Сім’ї, що цитують цю сім’ю (7)

Процитовано експертом, † Процитовано третьою стороною

Номер публікації Дата пріоритету Дата публікації Правонаступник Назва
ES2401215B1 ( en ) 2012-02-06 2014-03-11 Алехандро Уріель Чаверрі ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПЛАСТИН.
CN102626703B ( en ) 2012-03-22 2014-03-19 宁波市柯玛士太阳能科技有限公司 Інтелектуальна автоматична система очищення сонячних панелей
ES2549695B1 ( en ) 2014-04-30 2016-09-14 Алехандро Уріель Чаверрі Автоматична машина для очищення засклених поверхонь з будь-яким типом регулярної або нерегулярної обробки поверхні
CL2017000778A1 ( en ) 2017-03-30 2017-10-20 Мольтедо Феліпе Антоніо Лечуга Пристрій для очищення плоских сонячних панелей
CN106975618B ( en ) 2017-04-14 2019-11-08 杭州天时亿科技有限公司 Різновид високоефективної сонячної панелі
CN109764537A ( en ) 2019-01-28 2019-05-17 深圳市安思科电子科技有限公司 Різновид енергозберігаючого та екологічно чистого опалювального обладнання
CN112916443B ( en ) 2021-01-21 2022-07-22 辽宁省交通高等专科学校 Пристрій для очищення поверхні використовується у виробництві панелей сонячних елементів

Цитування (5)

Процитовано експертом, † Процитовано третьою стороною

Номер публікації Дата пріоритету Дата публікації Правонаступник Назва
DE10013989A1 ( en ) 2000-03-23 2001-09-27 Нойманн Рене Механізм очищення опромінених поверхонь сонячних колекторів та фотоелектричних модулів
WO2004091816A1 ( en ) 2003-04-16 2004-10-28 Інститут повітряної та кліматичної техніки gGmbH Пристрій для очищення фотоелектричних генераторів і сонячних колекторів
DE202006003697U1 ( en ) 2006-03-09 2006-05-04 Шульц, Еберхард Пристрій для очищення сонячних елементів або панелей, призначений для проведення курсу, а потім тонкого очищення
EP1693120A2 ( en ) 2005-02-16 2006-08-23 Ганс Баумгартнер Пристрій для чищення щіткою
CN101007312A ( en ) 2007-01-09 2007-08-01 武汉理工大学 Спосіб автоматичного видалення пилу з пластини сонячної батареї та його пристрій

Сім’я цитує сім’ї (1)

 • 2007-10-09 ES ES200702658A патент/ES2322745B1/en не_активний Закінчився термін дії. Збори, пов’язані зі сплатою мита
 • 2008-10-07 EP EP08380284A патент/EP2048455A3/en не_активний Відкликаний

Патентні цитати (5)

Цитується експертом, † Цитується третьою стороною

Номер публікації Дата пріоритету Дата публікації Правонаступник Назва
DE10013989A1 ( en ) 2000-03-23 2001-09-27 Нойманн Рене Механізм очищення опромінених поверхонь сонячних колекторів та фотоелектричних модулів
WO2004091816A1 ( en ) 2003-04-16 2004-10-28 Institut für Luft- und Kältetechnik gGmbH Пристрій для очищення фотоелектричних генераторів та сонячних колекторів
EP1693120A2 ( en ) 2005-02-16 2006-08-23 Ганс Баумгартнер Пристрій для чищення щіток
DE202006003697U1 ( en ) 2006-03-09 2006-05-04 Шульц, Еберхард Пристрій для очищення сонячних елементів або панелей, сконструйований таким чином, щоб здійснювати попереднє, а потім тонке очищення
CN101007312A ( en ) 2007-01-09 2007-08-01 武汉理工大学 Спосіб автоматичного видалення пилу з пластини сонячної батареї та його пристрій

Процитовано (82)

Процитовано експертом, † Процитовано третьою стороною

Номер публікації Дата пріоритету Дата публікації Правонаступник Назва
US20100293729A1 ( en ) 2009-05-19 2010-11-25 Chang Chi Lee Пристрій для чищення сонячних панелей
US20110000525A1 ( en ) 2009-07-03 2011-01-06 Wu Wenxiang Рама сонячної енергетичної панелі та пристрій для її встановлення
ITTO20090741A1 ( en ) 2009-09-30 2011-04-01 Аттіліо Рікетті БЛОК СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ З ПРИСТРОЄМ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ТА ГРУПА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ РІДИНИ, ЩО ВКЛЮЧАЄ ТАКИЙ БЛОК СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ
DE102009060518A1 ( en ) 2009-12-23 2011-06-30 Mann Hummel GmbH, 71638 Сонячна система має декілька плоских або злегка вигнутих сонячних дзеркал, зокрема, плоских дзеркал, які обертаються навколо осі обертання
DE102009060518B4 ( en ) 2009-12-23 2011-11-10 Mann Hummel Gmbh Сонячна система з сонячними дзеркалами
ITPE20100010A1 ( en ) 2010-03-18 2011-09-19 Емідіо Спінозі ЩІТКОВА АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ДЛЯ МИТТЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ МОДУЛІВ В ПРОЦЕСІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ.
WO2011128085A3 ( en ) 2010-04-13 2012-08-09 Solar Power Group Gmbh Сонячна установка, що містить транспортний пристрій
US11560125B2 ( en ) 2010-04-23 2023-01-24 Steam Tech, ТОВ Система поверхневого склоочисника
US10994703B2 ( en ) 2010-04-23 2021-05-04 Товариство з обмеженою відповідальністю “Паротех Система очищення поверхні
US9157661B2 ( en ) 2010-10-01 2015-10-13 Crowd IP Box UG Сервісний пристрій для обслуговування установки сонячних панелей
CN102446982A ( en ) 2010-10-01 2012-05-09 雷根斯堡高等专业学院 Сервісний пристрій для обслуговування сонячних панелей
CN102446982B ( en ) 2010-10-01 2014-09-17 马努系统股份公司 Сервісний пристрій для обслуговування компонування сонячних панелей
KR101276069B1 ( en ) 2010-10-01 2013-06-17 마누 지스템스 아게 Сервісний пристрій для обслуговування сонячних панелей
EP2437001A1 ( en ) 2010-10-01 2012-04-04 Вища технічна школа Регенсбурга Сервісний пристрій для очищення та обслуговування сонячних панелей
ITMC20100102A1 ( en ) 2010-10-18 2012-04-19 Крістіан Леонарді ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ.
US20130298897A1 ( en ) 2010-12-01 2013-11-14 Hitachi Plant Mechanics Co., ТОВ. Пристрій для збору сонячного тепла
US9291368B2 ( en ) 2010-12-01 2016-03-22 Hitachi, Ltd. Пристрій для збору сонячного тепла
WO2012123979A3 ( en ) 2011-03-14 2014-04-17 Презіузо Бенвенуто Мчеле Пристрій для очищення сонячних панелей
EP2515348A1 ( en ) 2011-04-21 2012-10-24 Helios Tech., a.s. Механічний пристрій для збільшення потужності фотоелектричних панелей
ITPR20110054A1 ( en ) 2011-06-17 2012-12-18 Маріо Фонтана ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНОЇ ПАНЕЛІ
ITPR20110053A1 ( en ) 2011-06-17 2012-12-18 Маріо Фонтана ПРИСТРІЙ І СПОСІБ ОЧИЩЕННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНОЇ ПАНЕЛІ
CN102280498A ( en ) 2011-07-04 2011-12-14 上海电力学院 Інтелектуальна система очищення сонячної фотоелектричної фототермічної панелі
CN102280498B ( en ) 2011-07-04 2014-04-09 上海电力学院 Інтелектуальна система очищення сонячної фотоелектричної фототермічної панелі
EP2549199A1 ( en ) 2011-07-21 2013-01-23 Джанкарло Канніццо Пристрій для автоматичного очищення сонячної панелі
ITTO20110717A1 ( en ) 2011-08-02 2013-02-03 Ferrari S R L СИСТЕМА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ.
EP2740150B1 ( en ) 2011-08-04 2017-04-05 Науково-технічний університет короля Абдалли Пристрій та спосіб очищення фотоелектричних пристроїв
EP2581687A1 ( en ) 2011-10-11 2013-04-17 Robonaut GmbH Пристрій і транспортний засіб для обробки плоских поверхонь
ITRM20110614A1 ( en ) 2011-11-21 2013-05-22 Benvenuto Michele Preziuso ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ
US9192966B2 ( en ) 2011-12-01 2015-11-24 Пральна панель S.R.L. Автоматичний мийний пристрій для суцільних поверхонь, зокрема сонячних теплових колекторів, фотоелектричних панелей, суцільних засклених стін будівель та подібних поверхонь
WO2013080135A2 ( en ) 2011-12-01 2013-06-06 Умивальник S.R.L. Автоматичний мийний пристрій для суцільних поверхонь, зокрема сонячних теплових колекторів, фотоелектричних панелей, суцільних засклених стін будівель та подібних поверхонь
EP2696150A1 ( en ) 2012-08-06 2014-02-12 Chemik Innovacion y Desarrollos S.L. Пристрій для обслуговування плоских елементів, зокрема сонячних панелей
US9481017B2 ( en ) 2012-08-09 2016-11-01 Джеффрі Скотт Адлер Пристрій для очищення рампи для технологій сонячної енергетики
US9443992B2 ( en ) 2012-08-09 2016-09-13 Джеффрі Скотт Адлер Пристрій для автономного очищення сонячних панелей
WO2014022918A1 ( en ) 2012-08-09 2014-02-13 Берд Гарольд Рассел Пристрій для очищення рампи для технологій сонячної енергетики
ITAR20120028A1 ( en ) 2012-09-20 2014-03-21 Fenix Automation S R L ПРИСТРІЙ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ ПЛОСКИХ ПОВЕРХОНЬ З АВТОМАТИЧНОЮ РОБОТОЮ, ЗОКРЕМА ДЛЯ ЧИЩЕННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ ТА ПОДІБНИХ ПАНЕЛЕЙ.
WO2014080399A1 ( en ) 2012-11-26 2014-05-30 Фішер Еран Система очищення сонячних панелей та сонячних колекторів з природним зрошенням
ITTV20120227A1 ( en ) 2012-12-07 2014-06-08 Валерія Джампаоло Далла АВТОМАТИЧНА ТА МОДУЛЬНА СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ
JP2016510257A ( en ) 2013-01-18 2016-04-07 サンパワー コーポレイション Механізм для очищення поверхонь сонячних концентраторів.
US10111563B2 ( en ) 2013-01-18 2018-10-30 Sunpower Corporation Механізм для очищення поверхонь сонячних колекторів
CN103148616A ( en ) 2013-03-27 2013-06-12 江苏七政新能源有限公司 Щітка для очищення пилу сонячного водонагрівача з роликовим колесом
ITBO20130212A1 ( en ) 2013-05-10 2014-11-11 Монія Феррарі ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ СИСТЕМ
CN103599894A ( en ) 2013-10-08 2014-02-26 大连民族学院 Автоматичний пристрій для видалення пилу з сонячних панелей
US10333460B2 ( en ) 2013-12-04 2019-06-25 Ідо Рам Автоматизована система очищення сонячних панелей з приводом від тиску
CN103769377B ( en ) 2014-01-24 2015-09-09 国家电网公司 Безводні системи очищення великомасштабних фотоелектричних масивів
CN103769377A ( en ) 2014-01-24 2014-05-07 国家电网公司 Великомасштабна система безводного очищення фотоелектричних масивів
US11432486B2 ( en ) 2014-02-28 2022-09-06 Джон Л. Хаверкамп Система та спосіб для пасивних сонячних контейнерів з інтегрованою аквапонікою, теплицею та вирощуванням грибів
JPWO2015132816A1 ( en ) 2014-03-04 2017-03-30 プロトラスト株式会社 Пристрій для очищення сонячних панелей
CN104028481A ( en ) 2014-05-29 2014-09-10 安徽天柱绿色能源科技有限公司 Пристрій для очищення фотоелектричних модулів в одновісному напрямку
CN104028481B ( en ) 2014-05-29 2016-12-07 安徽天柱绿色能源科技有限公司 Своєрідний фотоелектричний модуль одновісного очисного апарату
CN104038147A ( en ) 2014-05-29 2014-09-10 安徽天柱绿色能源科技有限公司 Комбінований пристрій для очищення фотоелектричної збірки з обертовим диском
DE102014014696A1 ( en ) 2014-10-02 2016-04-07 Jason Gmbh Пристрій для переміщення очисного пристрою вздовж принаймні однієї напрямної рейки
CN104270078A ( en ) 2014-10-23 2015-01-07 成都卓微科技有限公司 Пристрій для очищення панелі сонячної батареї
CN104828169A ( en ) 2015-05-22 2015-08-12 上海工程技术大学 Крокуючий пристрій багаторядного робота для очищення панелей сонячних елементів
US10998851B2 ( en ) 2015-09-07 2021-05-04 Steam Tech, ТОВ Система обслуговування панелей
US10587218B2 ( en ) 2015-09-07 2020-03-10 Steam Tech, Ltd Система обслуговування панелей
CN105149258A ( en ) 2015-09-22 2015-12-16 富韦淇 Пристрій самоочищення інтелектуальної фотоелектричної прибиральної машини
ITUA20163440A1 ( en ) 2016-04-26 2017-10-26 Луїджі Чівітарезе Очищувач фотоелектричних панелей
US9923513B2 ( en ) 2016-05-13 2018-03-20 Boson Robotics Ltd. Механізм очищення з функцією розпилення води та обладнання для очищення фотоелектричних панелей з такою ж функцією
US9831823B1 ( en ) 2016-05-13 2017-11-28 Boson Robotics Ltd. Механізм перетину перешкод та обладнання для очищення фотоелектричних панелей, що мають однакові характеристики
US10056860B2 ( en ) 2016-05-13 2018-08-21 Boson Robotics Ltd. Механізм очищення з функцією самоблокування та обладнання для очищення фотоелектричних панелей з такою ж функцією
US9831820B1 ( en ) 2016-05-13 2017-11-28 Boson Robotics Ltd. Рухомий механізм та обладнання для очищення фотоелектричних панелей, що мають однакові
US10016637B2 ( en ) 2016-05-13 2018-07-10 Boson Robotics Ltd. Механізм проти падіння та обладнання для очищення фотоелектричних панелей, що має те саме
US9831822B1 ( en ) 2016-05-13 2017-11-28 Boson Robotics Ltd. Телескопічний механізм та обладнання для чищення фотоелектричних панелей, що мають однакові характеристики
CN106000950A ( en ) 2016-05-20 2016-10-12 中冶华天南京电气工程技术有限公司 Пристрій для автоматичного очищення фотоелектричних пластин
CN106208948A ( en ) 2016-07-29 2016-12-07 无锡信大气象传感网科技有限公司 Сонячна панель автоматизованого очищення
WO2019046086A1 ( en ) 2017-08-30 2019-03-07 Sunpower Corporation Автоматизований пристрій для очищення сонячних колекторів
CN107671068A ( en ) 2017-10-16 2018-02-09 江阴艾能赛瑞能源科技有限公司 Один з видів. протиблокувальний модуль сонячної батареї
CN108039294A ( en ) 2017-11-30 2018-05-15 宁波伊顿电力科技有限公司 Автоматичний вимикач управління
CN112203500B ( en ) 2018-03-11 2022-04-08 卡洛斯-R-维拉马尔 Система та спосіб для сонячної теплиці рибно-рослинного симбіозу та компостера для мух чорного солдата та автоматичної годівниці для риб
WO2019177710A1 ( en ) 2018-03-11 2019-09-19 Villamar Carlos R Система та метод для сонячної тепличної аквапоніки та компостера для мух чорного солдата та автоматичної годівниці для риб
CN112203500A ( en ) 2018-03-11 2021-01-08 卡洛斯-R-维拉马尔 Система і спосіб для сонячної теплиці рибно-рослинного симбіозу та компостера для мух чорного солдата і автоматичної годівниці для риб
US10873291B1 ( en ) 2018-11-06 2020-12-22 Мері Етель Паркер Способи очищення фотоелектричних панелей
CN109277335A ( en ) 2018-11-21 2019-01-29 合肥泽尼特新能源有限公司 Своєрідний пристрій для очищення сонячних панелей нової енергії
US11638939B2 ( en ) 2018-11-27 2023-05-02 Steam Tech, Llc Мобільний очищувач панелей
US11142167B2 ( en ) 2019-01-07 2021-10-12 Steam Tech, Ltd Щітка склоочисника з диференційованим за напрямком рухом
CN110877022A ( en ) 2019-10-10 2020-03-13 南京天创电子技术有限公司 Синхронний вертикальний підйомний пристрій для щітки прибирального робота
CN111219898A ( en ) 2020-03-04 2020-06-02 广州萧浦科技有限公司 Пристрій для поглинання сонячного випромінювання з можливістю автоматичного очищення
WO2021183699A1 ( en ) 2020-03-10 2021-09-16 Ескобедо Крістофер Системи для очищення та аналізу непористих поверхонь
CN111451237A ( en ) 2020-04-08 2020-07-28 杭州吕艾文化创意有限公司 Обладнання для очищення сонячних фотоелектричних панелей, здатне ефективно зменшити ефект гарячої точки
CN111530803A ( en ) 2020-04-30 2020-08-14 白城师范学院 Робот для чищення фотоелектричних панелей з механізмом напрямної рейки та стабільною роботою
US11316469B1 ( en ) 2020-12-16 2022-04-26 Green Grid, Inc. Система очищення фотоелектричних панелей
CN115273521A ( en ) 2022-05-25 2022-11-01 江西欣盛泰实业有限公司 Інтелектуальна автобусна електронна зупинка з механізмом захисту від дощу та снігу

Схожі документи

Публікація Дата публікації Назва
EP2048455A2 ( en ) 2009-04-15 Автоматична система очищення сонячних панелей
DE10317479B4 ( en ) 2005-07-07 Система очищення фотоелектричних генераторів та сонячних колекторів
US8984704B2 ( en ) 2015-03-24 Система очищення сонячних панелей
EP2786080B1 ( en ) 2017-05-24 Автоматичний миючий пристрій для суцільних поверхонь, зокрема сонячних теплових колекторів, фотоелектричних панелей та подібних пристроїв
CN104722510B ( en ) 2017-04-12 Інтелектуальний пристрій для видалення пилу з сонячної панелі
WO2011004411A2 ( en ) 2011-01-13 Система автоматичного очищення поверхонь сонячних панелей
CN212397436U ( en ) 2021-01-26 Пристрій для чищення ременя панелі сонячних батарей
KR20190085889A ( en ) 2019-07-19 Робот для чищення сонячних панелей за допомогою датчика
FI61631C ( en ) 1982-09-10 RENINGSANORDNING FOER SEDIMENTERINGS- OCH AVLOPPSVATTENANLAEGGNINGAR
DE102011052534A1 ( en ) 2012-02-09 Пристрій для видалення забруднень із скляних поверхонь, зокрема з поверхні даху будівлі, містить фотоелектричну систему або сонячну систему та опорну раму, яка забезпечена двома поздовжніми опорами
CN103735222B ( en ) 2017-01-04 Своєрідні інтелектуальні сонячні системи протирання вікон
CN209962576U ( en ) 2020-01-17 Автоматичне очищення енергозберігаючого рекламного щита на трасі
WO2014208118A1 ( en ) 2014-12-31 Пристрій для прання
CN109750650A ( en ) 2019-05-14 Своєрідний очищувач бруду сітки з функцією фільтрації
CN216324794U ( en ) 2022-04-19 Високоефективний ріжучий пристрій для обробки високоміцної арматурної сталі
EP1423211A1 ( en ) 2004-06-02 Підвісна система згрібання сита
KR102426007B1 ( en ) 2022-07-29 Пристрій для очищення сонячних панелей
CN105763150A ( en ) 2016-07-13 Фотоелектрична конструкція з функцією автоматичного очищення
CN209703465U ( en ) 2019-11-29 Своєрідний очищувач бруду для сітки з функцією фільтрації
CN113067537B ( en ) 2022-12-09 Сонячна вентиляційна система та метод, засновані на зеленій енергії та рекультивації забруднених ділянок
CN207121978U ( en ) 2018-03-20 Своєрідний зливний підлоговий антиблокуючий пристрій для садів
CN216381011U ( en ) 2022-04-26 Кам’яна конструкція кріплення дверної плити туалету
CN218743370U ( en ) 2023-03-28 Автоматичне очищення фотоелектричної панелі
CN214319338U ( en ) 2021-10-01 Будівельні конструкції для відведення дощових опадів
CN213716163U ( en ) 2021-07-16 Пристрій для зовнішнього розпізнавання номерних знаків, що має водонепроникну конструкцію

Юридичні події

Текст у вільному форматі: ORIGINAL CODE: 0009012

Дата набуття чинності: 20090227

Своєрідний код довідкового документа: A2

Призначена держава (держави): AT BE BG CH CY CZ DE DK EE ES FI FR GB GR HR HU IE IS IT LI LT LU LV MC MT NL NO PL PT RO SE SI SK TR

Стан розширення: AL BA MK RS

Текст у вільному форматі: ORIGINAL CODE: 0009013

Код виду довідкового документа: A3

Визначена держава (держави): AT BE BG CH CY CZ DE DK EE ES FI FR GB GR HR HU IE IS IT LI LT LU LV MC MT NL NO PL PT RO SE SI SK TR

Розгорнутий стан: AL BA MK RS

Ipc: F24J 2/46 20060101AFI20120227BHEP

Текст у вільному форматі: СТАТУС: ЗАЯВКА ВІДКЛИКАНА

Дата введення в експлуатацію: 20121027

Вчені Массачусетського технологічного інституту розробили систему очищення фотоелектричних модулів на основі електростатичного відштовхування

Вчені з Массачусетського технологічного інституту розробили систему, яка може працювати при напрузі близько 12 В, з коефіцієнтом відновлення втраченої потужності після очищення 95%. Безводна система може працювати автоматично за допомогою електродвигуна.

автоматизоване, очищення, система

Image: Massachusetts Institute of Technology

Поділитися

Вчені з Массачусетського технологічного інституту розробили лабораторний прототип системи очищення сонячних модулів, яка використовує електростатичне відштовхування, щоб змусити частинки пилу відриватися і практично зістрибувати з поверхні панелей.

Вони описали систему в статті “Електростатичне видалення пилу з використанням індукції заряду за допомогою адсорбованої вологи для стійкої роботи сонячних панелей”, яка нещодавно була опублікована в журналі Science Advances. Вони сказали, що це пристрій, який здатний “активно заряджати” частинки пилу і надавати сильну кулонівську силу для відштовхування пилу.

“Наш підхід долає попередні обмеження, які виникають через використання відносно слабкої діелектрофоретичної/трибоелектричної сили короткого радіусу дії, і усуває проблему електричного короткого замикання”. пояснили вчені.

Безводна система може працювати автоматично за допомогою електродвигуна і активується електродом, розміщеним на поверхні модуля. Електричний заряд, який вона вивільняє, відштовхує частинки пилу від панелей. Нижній електрод складається зі скляної пластини, покритої прозорим і провідним шаром оксиду цинку (AZO), легованого алюмінієм, товщиною 5 нм, за допомогою атомно-шарового осадження (ALD). Вона мобільна, щоб уникнути затінення, і рухається вздовж панелі під час очищення за допомогою лінійного направляючого механізму з кроковим двигуном.

Система може працювати при напрузі близько 12 В. Дослідники заявили, що вона може відновити 95% втраченої потужності після очищення для частинок розміром більше 30 мкм.

Популярний контент

“Ми використовуємо аризонський тестовий пил (проміжні та інші фракції тестового пилу від Powder Technology Inc.”У наших експериментах ми використовували кристалічний кремнеземний пил, хімічний склад якого імітує хімічний склад типових частинок пустельного мінерального пилу”. зазначають дослідники.

Один з дослідників, Срідат Панаті, розповів, що група проводила експерименти при різних рівнях вологості, від 5% до 95%. “Поки вологість навколишнього середовища перевищує 30%, ви можете видалити майже всі частинки з поверхні, але зі зниженням вологості це стає важче”. сказав Панаті.

Моделювання показало, що споживання електроенергії пристроєм є незначним.

“Між верхнім і нижнім електродами не протікає струм, а отже, не споживається електроенергія. Єдиний режим енергоспоживання. це режим, пов’язаний з переміщенням рухомого електрода”. сказали вони, зазначивши, що ще більшого зниження вартості можна досягти за рахунок подальшого зменшення товщини електродного покриття.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Еміліано Белліні

автоматизоване, очищення, система

Еміліано приєднався до pv magazine в березні 2017 року. Він займається сонячною та відновлюваною енергією з 2009 року.

Залишити відповідь