9 тестів сонячних зарядних пристроїв EasyAcc vs Ravpower vs Anker vs AUKEY. Сонячний зарядний пристрій Aukey

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої 2023 року

Адам пише про мобільні технології з 2011 року. Він є колишнім ведучим подкасту Android Authority, і його роботи з’являлися в численних публікаціях.

Річ Шерр. досвідчений журналіст у галузі технологій та фінансів, який провів майже два десятиліття на посаді редактора Potomac та Bay Area Tech Wire.

Найкращі сонячні зарядні пристрої використовують енергію сонця, щоб заряджати ваші пристрої та акумулятори. Сонячні зарядні пристрої не тільки для любителів природи. Стане у пригоді кожному, хто проводить час далеко від розетки.

Ми рекомендуємо зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON SunPower з вихідною потужністю 40 Вт і високоефективними елементами. Цей зарядний пристрій не має павербанку для зберігання заряду, але якщо ви перебуваєте далеко від електромережі і вам потрібно зарядити телефон або навіть ноутбук, це чудовий варіант. Відкривши вісім сонячних панелей, ви отримаєте достатньо енергії, поки є денне світло.

Найкращий в цілому

Портативний складаний зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON 40W

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Наш найкращий зарядний пристрій може виробляти до 40 Вт соку з восьми ефективних панелей. Він широко відкривається, щоб зібрати багато сонячного світла за допомогою восьми високоефективних панелей, але складається досить компактно, щоб поміститися у вашому рюкзаку. Тут немає рейтингу водонепроникності, тому будьте обережні, щоб не потрапити під дощ, і немає акумулятора в комплекті. Але якщо у вас є великі предмети, які потребують зарядки, зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON SunPower. чудовий вибір.

Ви можете підключити телефон і планшет, але ви також можете масштабувати його до свого ноутбука за допомогою п’яти зарядних пристроїв різних розмірів, що входять до комплекту, а також з’єднання для автомобільного акумулятора. Це чудова річ, яку варто тримати в аварійному автомобільному наборі або в рюкзаку для кемпінгу. 18-місячна гарантія також дасть вам спокій.

Кількість портів: 2 | Вихідна потужність: 2.8A макс USB, 18V DC | Типи портів: USB-A, DC | Кількість елементів: 8 | Ефективність: від 22 до 25% | Ємність акумулятора: Н/Д

Найбільш портативний

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28 Вт

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Сонячний зарядний пристрій Big Blue. це дуже портативне рішення для сонячної зарядки, яке складається до крихітних 11.1 x 6.3 x 1.3 дюйми в закритому стані. Він довгий, але вузький і тонкий, легко поміщається в більшість рюкзаків. Карабіни, що входять до комплекту, дають змогу відкрити камеру та прикріпити її до сумки поза приміщенням.

Вбудованого акумулятора немає, але три порти USB-A дозволяють швидко зарядити будь-який телефон або планшет. Панелі водонепроникні, що наш оглядач перевірив, зануривши елементи у ванну.

Наш оглядач також зазначив, що рекламована потужність 28 Вт вводить в оману. Є чотири панелі по 7 Вт, які додають до 28 Вт. На жаль, під час нашого тестування панелі змогли видати лише близько 17 Вт максимум.

У комплекті є чохол для утримання кабелів або пристроїв під час зарядки, що є приємним бонусом. Враховуючи його водонепроникність, ми рекомендуємо його для мандрівників і туристів, навіть у погану погоду. Звичайно, похмурі дні означатимуть менший час заряджання, але принаймні ви знаєте, що ваші панелі можуть витримати це.

Кількість портів: 3 | Вихідна потужність: 5V / 4.8A | Типи портів: USB-A | Кількість елементів: 4 | Ефективність: Не вказано | Ємність акумулятора: Н/Д

На що звернути увагу в портативному сонячному зарядному пристрої

Водонепроникність

Сонячна енергія найкраще працює на вулиці, тому варто звернути увагу на водонепроникність на випадок, якщо ви несподівано потрапите під дощ або сніг.

Вбудований акумулятор

Сонячні панелі генерують енергію, і цю енергію потрібно кудись дівати. Якщо у вас є сонячна панель і нічого не підключено, панелі не будуть генерувати енергію, що нормально, але акумулятор дозволить вам генерувати енергію і зберігати її до тих пір, поки вона вам не знадобиться.

Вихідна потужність

Майте на увазі, які пристрої ви будете використовувати. Більшість сонячних панелей можуть виконувати роботу, якщо все, що вам потрібно. це зарядити телефон або планшет. Якщо вам потрібно живити щось більше, наприклад, ноутбук або автомобіль, вам знадобиться потужна установка, щоб виконати роботу.

Це залежить головним чином від ефективності елементів та кількості сонячного світла, яке ви отримуєте. Сонячні панелі стають все більш і більш ефективними в наші дні, а це означає, що вони здатні генерувати багато енергії. У яскравий сонячний день небезпідставно можна подумати, що ви можете генерувати достатньо енергії для телефону та планшета або навіть більших предметів.

Якщо сонячна панель достатньо велика, вона може забезпечити заряд акумулятора вашого автомобіля, щоб він міг завестися. Стрибкоподібний старт технічно означає, що ви отримуєте енергію від джерела живлення, щоб негайно завести свій автомобіль. Сонячний варіант. це більше зарядний пристрій для автомобільного акумулятора, тобто вам потрібно буде почекати деякий час, поки акумулятор вашого автомобіля зарядиться, перш ніж ви зможете повернути ключ. Так, це можливо.

Сонячні панелі ніколи не слід залишати на вікні або в машині для зарядки. Скло з вікна може СФОКУСУВАТИ світло на панелях і спричинити їх перегрів. Сонячні панелі призначені для того, щоб перебувати на вулиці та під сонцем, або прибирати їх подалі.

Тест сонячних зарядних пристроїв EasyAcc vs Ravpower vs Anker vs AUKEY

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Ви коли-небудь пробували сонячний зарядний пристрій Aukey? Хочете дізнатися результат Anker vs Aukey? Ось кілька сонячних зарядних пристроїв / USB-зарядних пристроїв для сонячних панелей від відомих виробників, таких як Anker Solar Charger, EasyAcc Solar Charger, Aukey Solar Charger і т.д. Дуже цікаво протестувати всі сонячні зарядні пристрої, які я мав зі своїм смартфоном та планшетом.

Але наскільки добре це працює насправді? Давайте дізнаємось у цьому тесті про ці 9 сонячних зарядних пристроїв USB!

Огляд тесту:

Для цього тесту я вибрав 9 сонячних зарядних пристроїв потужністю від 8 до 28 Вт.

 • Портативний складаний сонячний зарядний пристрій Anker 8 Вт
 • Зовнішній сонячний зарядний пристрій Anker 14 Вт з двома портами, що складається на відкритому повітрі
 • Сонячний зарядний пристрій Anker 21W Power Port 2-портовий USB
 • Сонячний зарядний пристрій AUKEY 14W PB-P3
 • Сонячний зарядний пристрій AUKEY 20W PB-P2
 • Сонячний зарядний пристрій AUKEY 21W PB-P4
 • Портативний сонячний зарядний пристрій EasyAcc 15 Вт
 • Портативний сонячний зарядний пристрій EasyAcc 28W
 • Сонячний зарядний пристрій на 18 Вт з 2 портами EC Technology

Кандидати на участь у тесті

В основному, всі сонячні зарядні пристрої рівні в цьому порівнянні. Відповідно, має сенс показати вам зображення окремих зарядних пристроїв на сонячних панелях.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Короткий огляд

Всі сонячні зарядні пристрої мають “корпус” з ПВХ тканини, в який вбудовані окремі сонячні елементи. Цей “корпус” складається з декількох елементів, які можна скласти.

Залежно від моделі, сонячні зарядні пристрої мають від трьох до п’яти таких елементів. Однак для них важливо мати з’єднувальний блок із зарядним пристроєм для сонячних панелей.

А цей сонячний зарядний пристрій AUKEY 20W PB-P2 має особливу особливість, оскільки він має клемний блок на задній панелі, який повністю висувається. Сонячний зарядний пристрій виглядає трохи компактнішим.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

За винятком 8-ватної моделі Anker і 28-ватної EasyAcc, всі інші сонячні зарядні пристрої мають по два USB-порти для підключення смартфона і ЗУ.

Модель Anker потужністю 8 Вт має лише один USB-порт (більша потужність при 8 Вт не має сенсу), а сонячний зарядний пристрій EasyAcc потужністю 28 Вт має чотири виходи.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

На практиці, до того ж, не має значення, чи є у вбудованих USB-портів 2 порти, чи 2 роз’єми.1А або 2.Підтримується 4А. Зрештою, майже у всіх випадках сонячна панель завжди є обмежуючим фактором.

Тут ми покажемо вам досить практичну особливість сонячного зарядного пристрою AUKEY. Вони мають на задній панелі допоміжний засіб для позиціонування, який ви можете показати, щоб краще вирівняти зарядний пристрій по відношенню до сонця.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Це робить сонячний зарядний пристрій AUKEY дуже корисним на практиці! Правильне вирівнювання по відношенню до сонця може принести на 20-30% більше енергії.

В основному, всі сонячні зарядні пристрої в цьому тесті досить надійні. Падіння зі звичайної висоти занадто небезпечне для будь-якої панелі.

Тканина ПВХ тут захищає зарядні пристрої, безумовно, досить добре і служить при падінні як “буфер”. Самі панелі до певної міри гнучкі.

Що стосується надійності, то між різними моделями немає великих відмінностей.

Загальні питання та відповіді

Перш ніж перейти до вимірювань, кілька типових запитань та відповідей.

Я хочу прикріпити зарядний пристрій на сонячній панелі на рюкзак, щоб заряджати телефон в походах. Чи можливо це?

В принципі, так, це можливо. Усі протестовані зарядні пристрої для сонячних панелей мають відповідні петлі або отвори для кріплення. Як не дивно, але тільки не з надто високим виходом енергії! У тіні сонячні панелі майже не виробляють енергії (3-0 Вт), тому краще не бігати спиною під сонцем, сонячний зарядний пристрій не може зібрати стільки сонячного світла.

Чи працюватимуть мої сонячні панелі в похмуру погоду або під час дощу?

Сонячні фотоелектричні (PV) панелі генерують найбільше енергії на квадратний метр, коли вони отримують пряме сонячне світло.

Але що відбувається, коли похмуро і дощить?

Коли хмари закривають сонце, ваші сонячні панелі все одно вироблятимуть чисту електроенергію. Це справедливо навіть взимку (насправді, за інших рівних умов, сучасні фотоелектричні панелі працюють краще при більш низьких температурах).

Чи можна використовувати зарядний пристрій під час дощу?

В основному, це НЕ рекомендується. Хоча всі панелі можуть додавати водонепроникну функцію, але як тільки вона потрапляє на панель підключення пристрою, це може бути небезпечно.

Чому всі сонячні зарядні пристрої виглядають однаково?

Ймовірно, всі сонячні панелі USB від одного виробника, як і AUKEY, Anker та EasyAcc.

Тут ви можете вибрати ці панелі відповідно до своїх уподобань. Наприклад, ви можете вибрати зарядний пристрій з більшими панелями.

Чи може сонячна зарядка пошкодити мій телефон / планшет?

Так і ні. При звичайному використанні він не може фактично пошкодити ваші пристрої. Планшет можна заряджати при напрузі приблизно до 5.2V.

Однак при раптовому падінні тіні, наприклад, від людини, що проходить повз, може статися сильне падіння напруги.

Це не смертельно для смартфонів або планшетів, але також, безумовно, не оптимально.

Я рекомендую вам також використовувати буферний Power Bank. інформацію можна знайти далі в тексті.

Що ви думаєте про різні сонячні зарядні пристрої на ринку, які не набагато практичніші??

Ідея павербанку з вбудованою сонячною панеллю, звичайно, чудова і практична, але він пропонує дуже малу площу для збору енергії, і зазвичай він видає від 0.2 Вт і 1 Вт.

У порівнянні з 5-18 Вт протестованих сонячних зарядних пристроїв, сонячний банк може виробляти, звичайно, дуже мало енергії.

Тестова установка

Я проводжу з усіма протестованими сонячними зарядними пристроями кілька навантажувальних тестів. Конструкція завжди однакова, панель висунута, в більшості тестів лежить на землі (в деяких, але також вирівняна), і до обох USB-портів через кожний метр підключається порожній банк живлення.

Тут я зараз вимірюю, скільки ват вдається згенерувати зарядний пристрій.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

ВАЖЛИВО! Всі тести були проведені в квітні в Німеччині! Хоча я вибрав дуже сонячний день для цього тесту, але ви, безумовно, можете очікувати, що ви можете використовувати його в середині літа або в інших регіонах світу з навіть на 20-30% кращими результатами.

Звичайно, це однаково для всіх панелей. Отже, якщо протестована панель є кращою за інші в даний час за даних погодних умов, вона також буде кращою за інші зарядні пристрої для сонячних панелей за інших погодних умов.

Дивіться результати тестів значення не найкращі, як їх теоретичне значення! На мою думку, реалістичне значення, яке можна досягти в Німеччині, звичайно, не є абсолютним максимумом. Розглядайте значення скоріше як орієнтир для того, що може бути досягнуто, окремим сонячним зарядним пристроєм USB.

Ми починаємо з вимірювань на палючому сонці.

Огляд-аналіз портативної електростанції Aukey PowerZeus 500

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Розкриття інформації: Коли ви купуєте щось за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.

Aukey PowerZeus 500

Мінуси

У наші дні ми потребуємо наших електронних пристроїв більше, ніж будь-коли. Ще кілька десятиліть тому відключення електроенергії було лише незначною незручністю. У гіршому випадку, можливо, вам доведеться купувати лід, щоб кинути його в холодильник. І без ліхтарика ви б навіть не подумали про те, щоб брати з собою в похід електроніку. Сьогодні ми покладаємося на наші смартфони, ноутбуки та інші пристрої для роботи, розваг та повсякденного життя. Коли наше спорядження не працює, це засмучує. Раптом ми не зможемо зробити банківські операції або навіть замовити їжу. Що робить його ще більш неприємним, коли відключення електроенергії залишає вас без соку.

Але хороша електростанція. це більше, ніж просто резервне живлення. Якщо він буде універсальним, він також повинен бути портативним. Наприклад, припустимо, вам потрібна електростанція для кемпінгу на вихідні. Ви можете пройти лише кілька метрів між вашим автомобілем та кемпінгом. Можливо, ви будете ходити на велику відстань. Справа в тому, що завжди є компроміс між розміром і потужністю. Наприклад, візьмемо Aukey Basix Pro. Це невеликий павербанк, який відкривається і подвоюється як підставка для телефону. Він досить малий, щоб носити його у своєму. але заряджати телефон ви будете лише кілька разів.

Сьогодні ми розглянемо середній варіант: Aukey PowerZeus 500. Ця електростанція має розетки змінного струму та багато подібних функцій до повнорозмірних електростанцій. Водночас він не надто великий, щоб носити його в одній руці. Це робить його придатним для транспортування, принаймні до тих пір, поки вам не доведеться нести його занадто далеко. Але тільки тому, що він середнього розміру, не означає, що він автоматично буде середнього розміру електростанцією, яка вам потрібна. Щоб з’ясувати, чи варто його купувати, нам потрібно зазирнути під поверхню і подивитися, наскільки добре він функціонує. Ми обговоримо дизайн корпусу, ємність акумулятора і потужність зарядки. Ми також поговоримо про функції безпеки та про те, що ви можете підключити до нього. На цьому етапі ми матимемо краще уявлення про те, з чим маємо справу.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Загальний дизайн

Aukey PowerZeus 500. це прямокутна електростанція розміром з портативну стереосистему середнього розміру. Вона виготовлена з чорного пластику, а її загальні розміри складають 12.1 дюйм в ширину, 7.1 дюйм в глибину і 7.6 дюймів у висоту. Матове покриття є стриманим і легким у підтримці чистоти, а кути злегка скошені для безпеки. Зверху є ручка, яка відкидається назад для зручності зберігання. Це все, що вам дійсно потрібно для перенесення всього пристрою, оскільки електростанція важить всього 14.3 фунти. Це дозволяє легко носити його в одній руці, залишаючи іншу руку вільною для чогось іншого.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

З боків корпусу є вентиляційні отвори, що забезпечує достатній приплив повітря. Це важливо для того, щоб електростанція залишалася прохолодною, коли вона використовується. Система охолодження працює дуже добре, і може підтримувати потужність навіть при високій температурі. При цьому важливо не перекривати вентиляційні отвори з боків. Це обмежить потік повітря, знижуючи ефективність системи охолодження. З обох боків також є штепсельні розетки. Праворуч є пара триконтактних розеток змінного струму. Зліва є 12-вольтова розетка постійного струму. Все інше розташоване на передній панелі павербанка. Задня панель повністю гола, в той час як нижня частина зайнята лише кількома гумовими протиковзкими накладками.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

У центрі передньої частини корпусу ви помітите яскравий світлодіодний дисплей. Він легко читається і показує всю необхідну інформацію про вашу електростанцію. Праворуч ви побачите поточну потужність, яку зараз споживають всі ваші пристрої. Там же ви також побачите, скільки ват споживає PowerZeus для заряджання. Праворуч у відсотках та візуально відображається поточний рівень заряду акумулятора. Також є індикатори температури, потоку повітря та інші функції безпеки. Ви навіть можете бачити, які пристрої підключені до мережі та активно споживають енергію. Це може допомогти з усуненням несправностей, якщо у вас виникли проблеми з одним із зарядних кабелів.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

У комплект поставки входить не тільки сама електростанція. Ви також отримуєте всі необхідні аксесуари для початку роботи. Найголовніше, що вони включають адаптер змінного струму та адаптер розетки постійного струму. Таким чином, ви можете заряджатися скрізь, де є розетка або прикурювач. До комплекту також входить сонячний адаптер для 100-ватних панелей.

Продуктивність і ємність акумулятора

Внутрішній акумулятор PowerZeus 500 має ємність 518 ват-годин. Якщо ви схожі на більшість людей, це не дуже корисна цифра. Ось більш точна розбивка того, на що він здатний. З точки зору вихідної потужності зарядки, він може зарядити iPhone 12 трохи менше 50 разів. П’ять зарядок для MacBook Pro 16″ і 90 повних зарядок для стандартної GoPro. Що це означає з точки зору продуктивності? Якщо ви використовуєте телефон для зйомок, ви отримаєте близько 24 додаткових годин рекордного часу. Якщо ви керуєте дроном, ви зможете запустити його приблизно на 16 годин, залежно від моделі. Справа в тому, що ви отримаєте багато додаткових можливостей від своїх пристроїв.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

З таким рівнем ємності PowerZeus 500 найкраще розглядати як пригодницьку електростанцію. Це трохи більше, ніж вам коли-небудь знадобиться для зарядки смартфона. З іншого боку, він недостатньо великий, щоб бути придатним для резервного живлення цілого будинку. Аналогічно, якщо ви використовуєте медичне обладнання, вам варто звернути увагу на інші місця. Але для вихідних поза мережею з кількома невеликими пристроями ця електростанція. саме те, що вам потрібно. Досить легкий, щоб бути портативним, але все ще досить потужний, щоб бути корисним.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Коли прийде час заряджати цю електростанцію, у вас буде на вибір кілька різних методів. Почнемо з того, що більшість людей збираються заряджати його від звичайної розетки. При підключенні до звичайної триконтактної розетки батарея зарядиться за дев’ять годин. Те саме стосується потужності генератора, за умови, що ваш генератор працює належним чином. Це не повинно дивувати; зрештою, вона призначена для відтворення звичайної розетки.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Інтуїтивно зрозуміло, що найшвидший спосіб зарядити акумулятор. це використовувати автомобільну розетку. У восьмиамперному автомобільному зарядному порту акумулятор повністю зарядиться лише за вісім годин. Це зовсім непогано, враховуючи потужність. Сонячна зарядка більш варіативна. Aukey рекламує час зарядки 11 годин, але це за умови, що сонячна панель працює ідеально. Якщо є щось неоптимальне, ви не отримаєте тих самих результатів. Наприклад, сонячна панель повинна знаходитися на повному сонці, і це повинен бути сонячний день. Температура також може зіграти свою роль. Навіть якщо у вас немає доступу до звичайного джерела живлення, приємно мати таку можливість.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Сумісність і безпека

Дві розетки змінного струму на правій стороні корпусу мають максимальну потужність 500 Вт. Це приблизно 1/3 максимальної потужності звичайної розетки. над, це максимальний загальний перетин обох розеток. Якщо до розетки підключено два пристрої, їхня потужність буде обмежена до 250 Вт на кожен. Тим не менш, схема підтримує пікову напругу до 1,000 Вт. Це робить його безпечним для пристроїв з більшою стартовою потужністю. Наприклад, ви можете запустити дуже маленький міні-холодильник. У вас точно не буде проблем з будь-якими ноутбуками, планшетами або подібною електронікою. Вони не наблизяться до перевищення межі потужності. 12-вольтовий порт постійного струму зліва є лише вхідним; він не може бути використаний для заряджання.

Але що, якщо вам потрібна більш потужна електростанція? У цьому випадку розгляньте Bluetti AC200 Max і AC300. Це величезні павербанки, з потенційно достатньою потужністю, щоб забезпечити весь ваш будинок. Це модульні системи, з додатковими акумуляторами, підтримкою бездротової зарядки тощо. З іншого боку, вони громіздкі і складні в транспортуванні; ви ніколи не захочете брати їх в похід.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Знову повернемося до передньої панелі PowerZeus 500. Два порти USB Type-A зліва забезпечують стандартні п’ять вольт при 2.4 ампера. Це виходить до 12 Вт, що відповідає потужності більшості USB-портів. Цей спосіб підходить для заряджання багатьох пристроїв, але він повільніший, ніж більшість сучасних пристроїв здатні підтримувати. Для більшої швидкості використовуйте інший порт USB Type-A у верхньому правому куті. Це швидка зарядка Quick Charge 3.0 порт, і забезпечує до 18 Вт. Цього достатньо, щоб зарядити ваш iPhone на максимальній швидкості.

Нижній правий порт. це порт USB Type-C PD. PD, що скорочено від “power delivery”. це технологія, яка може видавати до 100 Вт. Однак існують швидші та повільніші версії стандарту. У цьому випадку порт “PD” забезпечує лише 18 Вт потужності, що ледве швидше, ніж звичайний USB. Це чудово підходить для смартфонів Samsung та менших пристроїв Type-C. Але ви не зможете заряджати MacBook під час його використання. Натомість вам доведеться спочатку вимкнути свій ноутбук.

Якщо ви шукаєте електростанцію з більш високою потужністю, зверніть увагу на портативну електростанцію Rockpals 500W. Вона забезпечує до 400 Вт, що достатньо для планшетів і середніх планшетів. Він також не більший за Aukey, тому його так само легко транспортувати.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Остаточний вердикт

Aukey PowerZeus 500. це справна електростанція середнього розміру, яка поставляється за розумною ціною. Потужний, універсальний і в міру портативний. Чесно кажучи, вона не ідеальна. ми б хотіли більшої потужності для фотоелементів і більшої потужності для змінного струму. Але здебільшого це одна з найкраще спроектованих електростанцій на сучасному ринку. Якщо ви шукаєте компаньйона для наступного походу, це хороший вибір.

Огляд портативної електростанції AUKEY PowerZeus 500

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Для багатьох людей по всьому світу життя у фургоні. це нова пригода, яка з’явилася завдяки глобальним реаліям COVID. Це спосіб залишатися в здоровому глузді та відчувати нові пригоди, залишаючись при цьому в безпеці. У той же час багато людей відчувають новознайдену свободу працювати з будь-якого місця, де вони хочуть. Невід’ємною частиною життя сучасного фургона є потреба в енергії, а це означає батареї. Портативна електростанція AUKEY PowerZeus 500. це рішення, на яке я мав нагоду поглянути. Я не з тих, хто живе у фургоні, і я думаю, що багато людей, які читають цю статтю, теж не відносять себе до людей, які живуть у фургоні.

AUKEY PowerZeus 500 має багато застосувань за межами фургонів. Для багатьох людей вихідні на велосипеді можуть означати поїхати кудись, розбити табір і провести цілий день, досліджуючи місцевість. Це також може означати вихідні, проведені в кемпінгу та на перегонах. Зараз настали часи, коли великий акумулятор спрощує упаковку і означає, що у вас є вся необхідна потужність для підзарядки ліхтарів і GPS-комп’ютерів велосипеда. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про особливості портативної електростанції AUKEY PowerZeus 500 і про те, як вона може працювати для вас.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Дизайн та естетика портативної електростанції AUKEY PowerZeus 500

Портативна електростанція AUKEY PowerZeus 500. це оманливо проста і невелика чорна коробка. Майже все в одному темному, але не зовсім чорно-сірому кольорі. Багато квадратів, які зменшуються в розмірі до центру, трохи розбивають візуальний образ, але це все косметичні недоліки. Важить 14 г.3 фунти (трохи менше 6.5 кг), а розміри. 12.1 дюйм / 308 мм х 7.1in/194mm x 7.1 дюйм/179 мм.

Зверху є ручка, яка подовжує всю довжину пристрою. У складеному стані він сидить по центру і досить великий, щоб його було зручно тримати в руці. Складіть його вниз, і дві маленькі гумові точки не дадуть йому врізатися в основний корпус батареї. Встановлена на місце, вона заповнює порожнечу у вирізі та завершує форму.

На кожному кінці основної коробки розміщений вентилятор. Одна сторона. вхідний отвір, а інша. вихідний. Прямокутники, в які вмонтовані вентилятори. єдиний світліший, контрастний колір в усьому дизайні. Смугаста текстура, що нагадує гриль, насправді функціонує як гриль безпосередньо над вентиляторами. Один кінець має прогумовану кришку над розеткою 12В, як у автомобіля. На протилежному кінці розташовані дві розетки 110 В змінного струму.

Основним елементом на передній панелі є великий рідкокристалічний дисплей. Під РК-дисплеєм розташовані кнопки живлення для змінного та постійного струму, а також два стандартних USB-роз’єми (5v/2.4А), один USB QC 3.0 розеток (5В, 3А / 9В, 2А / 12В, 1.5А макс. 18 Вт), один роз’єм USB-C PD (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А), плюс один порт постійного струму 12В/6А. Вхід для зарядки також є серед цього набору варіантів розеток.

Загальна ємність акумулятора. 518 Вт-год. Щоб зарядити портативну електростанцію AUKEY PowerZeus 500, підключіть її до розетки або використовуйте сонячну панель потужністю 100 Вт. Зарядка від сонячної батареї на повному сонці займає близько 11 годин, тоді як зарядка від мережі. близько 9 годин. Якщо ви йдете шляхом сонячної зарядки, Aukey продає панель Power Helio Y100, але інші повинні працювати так само добре.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Як користуватися портативною електростанцією AUKEY PowerZeus 500

Коли Aukey зв’язався зі мною, це збіглося з моїм забігом на 200 миль по пересіченій місцевості. Я планував поїхати на перегони і в табір, але у мене також був друг, який їхав і відпочивав у таборі. Можна було б вважати трохи шахрайством використання автомобіля мого друга для перевезення спорядження, але я вирішив, що це занадто гарна можливість, щоб не скористатися цим пристроєм.

Двоє людей, які вирушають у похід на вихідні та змагаються на сучасних велосипедах, чудово використовують портативну електростанцію AUKEY PowerZeus 500. Заряджати телефони, освітлювати територію табору та заряджати все необхідне на велосипеді. це те, що нам було потрібно. Ми могли б упакувати по кілька невеликих батарейних блоків, але таким чином у нас був єдиний блок, який міг легко впоратися з усіма нашими потребами. Це спростило упаковку, а це багато чого варте!

Подібно до того, як світлодіодний екран домінує в дизайні, він також домінує у використанні. Все на екрані велике і в синьо-блакитній кольоровій гамі, його легко читати і на нього приємно дивитися. На дисплеї чітко відображається рівень заряду акумулятора, а також вхідна та вихідна потужність.

Щоб увімкнути бічні розетки для настінної вилки, потрібно утримувати кнопку живлення натиснутою. Ви почуєте звуковий сигнал, після чого на короткий час увімкнеться вентилятор, і розетки почнуть працювати. USB-порти з низькою напругою вимагають лише одного натискання, і вентилятор не вмикається. Увімкнувши його та підключивши щось до мережі, ви можете спостерігати за споживанням енергії у ватах. Цікаво бачити в реальному часі, скільки енергії споживає комп’ютер або телефон.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Вердикт

Портативна електростанція AUKEY PowerZeus 500 не єдина на ринку. Існують і інші варіанти, але Aukey знижує їхню ціну, а продуктивність не поступається за якістю. Я використовую зарядні пристрої та різні акумулятори Aukey протягом багатьох років і ніколи не відчував, що їм бракує якості або функцій.

Якщо ви хочете зробити упаковку для поїздок на автомобілі простою справою, портативна електростанція AUKEY PowerZeus 500 може зробити те, що вам потрібно. Він забезпечить енергією всю сучасну електроніку, яку ви та ваша сім’я можете взяти з собою. Ви можете заряджати її від сонячної енергії, якщо хочете, а якщо хочете мати вдома резервну батарею на випадок перебоїв з електрикою, це досить добре для подвійної роботи.

Огляд бездротового павербанка AUKEY на 10 000 мАг з PD PB-Y32 потужністю 18 Вт

Цей новий павербанк від AUKEY. майстер на всі руки: він не тільки забезпечує звичайний USB 5V ⎓ 2.Зарядка 4A, як ви очікуєте від більшості павербанків, він також має вбудовану бездротову зарядну панель Qi, Qualcomm Quick Charge 3.0 вихід і вихід живлення 18 Вт!

Дизайн

AUKEY PB-Y32. це багатофактурний павербанк з гладким пластиком навколо більшої частини і м’якою, липкою поверхнею зверху, яка допомагає утримувати телефон на місці під час заряджання на бездротовій Qi-панелі.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

На передній панелі павербанка є звичайний вихід USB-A, порт вводу/виводу USB-C і вхід Micro USB. Також є 5 світлодіодів: Перший світлодіод поруч із портом Micro USB. це жовте світло, що вказує на те, що бездротову зарядку ввімкнено. Інші 4 білі світлодіоди вказують на залишок заряду в павербанку.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Розміри цього павербанка становлять 5.67″ x 2.64″ x 0.67 ″ і важить 8.01 унція.

Особливості

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

 • Бездротова зарядка Qi: Одноразове натискання кнопки живлення увімкне бездротову зарядну панель Qi, розташовану у верхній частині павербанку. Загориться бурштиновий світлодіод. Спочатку бездротова зарядна панель видає 5 Вт, а якщо до павербанку не підключено інших пристроїв (і ваш телефон це підтримує), зарядка збільшиться до 7 Вт.5 Вт або 10 Вт. Якщо не буде виявлено жодного пристрою з підтримкою Qi, бездротова панель автоматично вимкнеться через 15 секунд. Зверніть увагу, що павербанк не може приймати вхідний заряд від іншої бездротової зарядки Qi.
 • Qualcomm Quick Charge 3.0: Порт USB-A може видавати до 12 вольт, якщо підключено сумісний пристрій швидкої зарядки. В іншому випадку він видаватиме звичайні 5 В ⎓ 2.Стандарт 4A для телефонів і планшетів.
 • Живлення через USB-C: Порт USB-C може видавати до 12 В ⎓ 1.5А для підтримки швидкої зарядки сумісних пристроїв, таких як iPhone 8 або новіших.
 • Режим слабкого струму зарядки: Багато навушників Bluetooth і деякі менші пристрої, такі як фітнес-трекери, можуть споживати так мало енергії, що більшість павербанків не виявляють їх і припиняють зарядку передчасно. Ви можете увімкнути “Режим зарядки низького струму” для таких пристроїв, щоб USB-порт залишався увімкненим. Щоб увімкнути цей режим, утримуйте кнопку живлення протягом 2 секунд, доки один із світлодіодів не загориться зеленим кольором. Цей режим автоматично вимикається через 2 години.
 • Ємність 10 000 мАг: Достатньо, щоб зарядити багато смартфонів 3-4 рази за допомогою дротової зарядки (бездротова зарядка менш ефективна на всіх зарядних пристроях).

Продуктивність

Павербанк може видавати до 18 Вт через порт USB-C, який я виявив як кабель для зарядки мого Dell Chromebook. Його також можна використовувати для заряджання інших пристроїв, таких як iPhone 8 або новіших (за допомогою кабелю USB-C-Lightning, що не входить до комплекту) або інших пристроїв USB-C, таких як Nintendo Switch.

Як ви можете бачити на фото нижче, павербанк зміг видати 18 Вт (приблизно 9 В ⎓ 2 А) на мій Dell Chromebook. Це може ефективно заряджати сумісні ноутбуки, коли ноутбук вимкнено, але може бути недостатньо потужності для одночасного заряджання та використання ноутбука, залежно від того, що ви робите на ноутбуці, коли він увімкнений.

тест, сонячних, зарядних, пристроїв, easyacc

Технічні характеристики

Вхід USB-C: (18 Вт, живлення 3).0) 5V⎓3A, 9V⎓2A

Вихід USB-C: (18 Вт Потужність живлення 3.0) 5V⎓3A, 9V⎓2A, 12V⎓1.5A

Вихід USB: (Швидка зарядка 3.0) 5-6V⎓3A, 6-9V⎓2A, 9-12V⎓1.5A

Завдяки вражаючому набору функцій, включаючи бездротову зарядку Qi, Qualcomm Quick Charge 3.0 і Power Delivery (18 Вт), павербанк AUKEY поєднує в собі безліч варіантів зарядки в маленькому, легкому павербанку.

Залишити відповідь