8 найкращих сонячних генераторів (2021) – портативні генератори на сонячних батареях. Сонячний генератор Expert power

Найкращі сонячні генератори (2021). портативні генератори на сонячних батареях

найкращих, сонячних, генератор, 2021, портативні, генератори

Сьогодні більшість країн світу залежить від нафти як палива, яка є невідновлюваним ресурсом. Але альтернативні джерела енергії починають набирати популярність, тому є люди, які шукають найкращі сонячні генератори.

Якщо вам подобається ідея жити поза мережею або, можливо, ви просто хочете мати ще одне джерело живлення для своїх потреб, як резервне, тоді сонячний генератор може бути правильним для вас.

Сонячна енергія є більш ефективною та доступною, ніж більшість інших джерел енергії, особливо якщо ви живете у віддаленому місці. Це також екологічно чистий і здатний заощадити ваші гроші.

Існує багато факторів, які слід враховувати при виборі найкращого генератора на сонячних батареях. Це, мабуть, тому, що у вас є так багато варіантів, доступних для вас. Важливо вибрати найкращий варіант для ваших потреб. Для цього вам потрібно визначити свої звичайні потреби в енергії.

Кращі сонячні генератори (2021)

Вибір редакції

Expert Power Alpha 1900

Висока продуктивність

Сонячний генератор Rockpals

Портативний сонячний генератор Jackery Explorer 500

Найкращий сонячний генератор (вибір редакції)

Портативна електростанція Jackery Explorer 500. найкращий сонячний генератор на ринку. Зручне та практичне джерело живлення для відпочинку на природі.

Особливості

Він має розетку з чистою синусоїдою змінного струму, має портативну електростанцію, яка забезпечує стабільну потужність, здатну забезпечити живлення різних пристроїв, таких як телевізори, проектори, невеликі блендери, якщо їхня потужність не перевищує 500 Вт.

Якщо ви любите природу та кемпінг, ви можете скористатися перевагами портативної енергії. Ця електростанція відмінно підходить для людей, які володіють будинками на колесах, тому що вона портативна для причепів. Його потужності достатньо для роботи стельового вентилятора, освітлення та інших електронних пристроїв у трейлері.

Ви також можете використовувати його, якщо хочете влаштувати вечірку-гриль на свіжому повітрі, тому що він може живити невеликий блендер, невелику бритву для льоду або проектор для приємного перегляду фільму та вечірки-гриль з коханою людиною.

З міркувань безпеки, він оснащений інвертором з чистою синусоїдою, щоб ви могли спокійно користуватися важливими пристроями, такими як телефони та ноутбуки, не боячись короткого замикання та пошкодження. Він також має додаткову перевагу. безшумність, оскільки спроектований для зниження електричного шуму.

Якщо ви маєте намір використовувати його вдома, він чудово підійде для вашого важливого Wi-Fi роутера, домашньої системи безпеки та освітлення, щоб вони завжди були в робочому стані.

З портативною електростанцією Jackery Portable Power Station Explorer 500 налаштування та використання досить просте, і ви можете використовувати кілька виходів одночасно для різних пристроїв. Ви також маєте захист від перепадів напруги та температури, щоб захистити вас та ваші пристрої під час використання.

Продуктивність

Може швидко заряджатися на сонці за допомогою сонячної панелі Jackery Solar Saga 100W. Зарядка займає приблизно 9.5 годин максимального сонячного світла. Ви також можете заряджати його в гаражі, і це займе 16 годин, за допомогою зручного зарядного кабелю, що входить в комплект поставки. Або ви можете використовувати розетку змінного струму і повністю зарядитися за 7.5 годин.

Сонячний генератор Expert Power Alpha 1900

Висока продуктивність

Комбінована сонячна електростанція ExpertPower Alpha1900. це енергетична революція. Він перевершує майже всі існуючі на ринку переносних сонячних генераторів свого класу.

Особливості

Оснащений найсучаснішим акумулятором, спеціально розробленим для тривалого використання та сконструйованим для найвищої надійності. Вона достатньо потужна, щоб живити велику техніку, таку як електроінструменти, міні-холодильники, пральні машини, мікрохвильові печі, телевізори та інші прилади потужністю менше 2000 Вт.

Він також оснащений революційною технологією plug and play, яка пропонує зручну енергію на вимогу для більш ніж шести приладів одночасно з легкістю.

Інформативний світлодіодний екран показує життєво важливу інформацію про зарядку, таку як вихідна / вхідна потужність, ємність акумулятора та час зарядки / розрядки, щоб ви знали, що відбувається з вашими пристроями в будь-якій ситуації.

Вона має вбудовані колеса, а також телескопічну ручку для полегшення транспортування, так що її вага не буде проблемою. Поставляється з двома портативними сонячними панелями потужністю 100 Вт, виготовленими з високоякісних монокристалічних елементів. Ці панелі також мають відкидні підставки та міцну ручку для зручного перенесення.

Продуктивність

Ці панелі можуть виробляти 100 Вт кожна, працюючи із загальною напругою 18В і 5.56А і поставляється з двома наборами кабелів MC4. Кожна панель важить 17.5 фунтів і має довжину 26 x 20 дюймів у розкладеному вигляді. Чудова річ у тому, що вони можуть працювати практично з будь-яким сонячним генератором або автономними батареями.

Щоб забезпечити вашу безпеку, він має повний захист за допомогою революційної системи управління акумулятором (BMS), так що ваш генератор і пристрої захищені від низької напруги, перенапруги, короткого замикання, перевантаження і перегріву.

Портативний сонячний генератор BALDR

Бюджетний

Портативна електростанція BALDR 330W. це портативний генератор енергії великої потужності. Ємність 297 Вт-год, що дозволяє успішно заряджати ті самі пристрої довше, ніж конкуруючі акумулятори.

Особливості

Ідеально підходить для подорожей, дому та кемпінгу і може заряджати різні пристрої, такі як планшетні комп’ютери, мобільні телефони, планшетні комп’ютери та апарати CPAP.

Він також ефективний і безпечний у використанні завдяки вбудованій системі управління акумулятором (BMS), яка допомагає ефективно використовувати батарею і подовжує термін її служби завдяки захисту від короткого замикання, перегріву, перенапруги, перевантаження і струму.

Особливістю цієї моделі є бездротовий зарядний пристрій та вбудований багаторежимний ліхтарик, здатний швидко зарядити мобільний телефон у разі катастрофи. Інвертор з чистою синусоїдою, стійкий і стабільний, працює в більш швидкому темпі з меншим рівнем шуму.

Продуктивність

Він ефективно працює з трьома простими методами зарядки і працює з будь-якою сумісною сонячною панеллю потужністю 100 Вт. Сонячний генератор можна повністю зарядити за 5-8 годин за допомогою сонячної енергії. У вас також є можливість підключити до розетки, щоб зарядитися протягом 5-8 годин.

Для повної зарядки автомобіля потрібно 7-8 годин. Додатковою перевагою є те, що він важить лише 7.1 фунт, тому він дуже портативний. Має багатофункціональний вихідний порт та 1 розетку для живлення від мережі змінного струму з чистою синусоїдою.

Сонячний генератор Westinghouse iGen160s

Портативна електростанція Westinghouse iGen160s. це інноваційний високопродуктивний пристрій. Він набагато менший, ніж інші в своєму класі, але задовольняє багато потреб у зарядці.

Особливості

Вона побудована без двигуна для чистої енергії без палива, диму та шуму, а також має можливість роботи від сонячних панелей.

Цей генератор призначений для фестивалів, кемпінгу або навіть для домашнього резервного живлення і має 100 робочих і 150 пікових ват. Це чудове енергетичне рішення з двома розетками на 120 В, чотирма USB-портами, включаючи USB-C і QualComm Quick Charge 3.0 USB розетка.

Він також має три зручні 5 мм виходи постійного струму та 3-режимне освітлення. Важить лише 3.5 фунтів, його легко транспортувати та зберігати як в автомобілі, так і в рюкзаку.

Продуктивність

Достатньо потужний для роботи багатьох пристроїв. чудовий вибір для домашнього використання в якості аварійного резервного джерела живлення в разі відключення електроенергії. Живлення від літій-іонних акумуляторів, які легко заряджаються за допомогою настінного зарядного пристрою (входить до комплекту), автомобільного зарядного пристрою або додаткової сонячної панелі.

Він безперебійно працює від мережі 12 В 5. 5 мм виходи постійного струму, два USB-порти, QualComm Quick Charge 3. Порт 0, дві побутові розетки 120 В та розетка USB-C. Тому він чудово підходить для заряджання невеликих пристроїв, таких як планшети, ноутбуки та смартфони. Спеціально розроблений із захистом від перевантаження, короткого замикання та перегріву для вашого акумулятора та підключених пристроїв.

Сонячний генератор ROCKPALS 250W

Завдяки інвертору з чистою синусоїдою, портативна електростанція Rockpals потужністю 250 Вт є винятковим генератором для виробництва чистої енергії, яку можна порівняти з тією, що постачається електричною компанією. Має швидкий двигун, який працює прохолодніше і здатен заряджати різні пристрої.

Особливості

Його можна просто зарядити трьома основними способами. По-перше, ви можете зарядити його енергією сонця, використовуючи сумісну 60-ватну або 100-ватну сонячну панель, яка продається окремо.

По-друге, за вісім годин акумулятор можна повністю зарядити, підключивши його до розетки. У комплект поставки входить автомобільний зарядний пристрій, щоб ви могли заряджати генератор, підключивши його до 12-вольтової розетки вашого автомобіля.

Продуктивність

Він безперебійно працює з дивовижними виходами USB та 12 В, які були модернізовані до потужного 250-ватного змінного струму. Це чудове альтернативне джерело енергії на будь-який випадок, яке може заряджати ряд невеликих приладів, таких як ноутбуки, iPhone, iPad та CPAP апарат.

Легкий літієвий блок живлення великої ємності зберігає велику кількість енергії і важить всього 5.5 фунтів. Це зручне доповнення до ваших планів щодо кемпінгу, і його можна легко зберігати у вашому автофургоні або в домашніх умовах на випадок надзвичайних ситуацій.

Сонячний генератор MAXOAK EB150

Ефектна портативна електростанція Maxoak BLUETTI легко заряджається від сонячної енергії або від мережі змінного струму.

Особливості

Сумісна з будь-якою сонячною панеллю з напругою відкритого контуру 16В-60В і займає менше 6 годин, більш потужні сонячні панелі заряджаються за коротший час. Приблизно за 8 годин ви можете повністю зарядити його, підключивши до розетки.

Він також має захист від короткого замикання, перенапруги, перевантаження по струму, контроль температури та інші захисні функції, а в комплекті є сонячний зарядний кабель MC4. Система керування акумулятором (BMS) допоможе продовжити термін служби акумулятора, забезпечуючи при цьому безпеку вам і вашим пристроям.

Для спостереження за ходом заряджання є РК-дисплей, а в разі будь-яких збоїв відображатиметься код помилки. Він має спеціальну конструкцію автоматичного вимкнення, яка вимикає машину, коли вона повністю заряджена.

Особливістю цього генератора є те, що він має більшу потужність і може заряджати більш потужні пристрої, такі як електродрилі, фени, блендери, за умови, що максимальна потужність пристрою не перевищує 1000 Вт, але при цьому він зберігає невеликі розміри і досить легку вагу.

Завдяки великій ємності 1500 Вт-год, ваш пристрій не потребує тривалого часу заряджання, тому немає необхідності заряджати його знову і знову.

Продуктивність

Він працює з надзвичайно довговічною літієвою електростанцією та вбудованим елементом акумулятора LG найвищого класу. Ви можете бути впевнені в його безпеці та якості, оскільки він може працювати з більшими пристроями та приладами.

Його можна використовувати як в приміщенні, так і на відкритому повітрі.

Генератор на сонячних батареях Flash Fish

Портативна електростанція Flashfish G300 модернізована для збільшення потужності, щоб задовольнити ваші потреби. Ви можете насолоджуватися заходами в приміщенні та на відкритому повітрі завдяки спеціально розробленій ручці.

Особливості

Він портативний і зручний для риболовлі, кемпінгу та всього іншого між ними. Позбавтеся від клопоту про відсутність електроенергії, коли є перебої в обслуговуванні будинку.

Він має сріблястий металевий корпус з міцними та довговічними чорними кінцями, виготовленими з пластику. Ви отримуєте 300 Вт безперервної потужності та 350 Вт пікової потужності. Він має ємність акумулятора 60000 мАг і чисту синусоїду, може живити ваші пристрої більш стабільно, але важить лише 5.6 фунтів. портативний і досить легкий, щоб поміститися у вашому рюкзаку.

Автомобільний зарядний пристрій входить до комплекту для легкої підзарядки через розетку 12 В вашого автомобіля. Ви також можете використовувати будь-яку сумісну сонячну панель. Або просто увімкніть його в розетку, якщо у вас є доступ до електрики.

Продуктивність

Він має кілька USB-портів і може заряджати кілька пристроїв. Він також має додаткову перевагу завдяки вбудованим функціям захисту, таким як захист від низької напруги, короткого замикання, блокування, перегріву, перенапруги та перевантаження по струму.

Сонячний генератор Duracell Power Source

Дивовижний безшумний безгазовий портативний сонячний генератор Duracell PowerSource має 4 розетки змінного струму, 2 USB-порти та порт 12 В постійного струму для вашого автомобіля.

Особливості

Він має видатну пікову вихідну потужність 1800 Вт і безперервну вихідну потужність 1440 Вт, тому ви можете з легкістю керувати важкими приладами, такими як телевізори або холодильники.

Він використовує стандартний роз’єм Андерсона, завдяки чому може працювати з більшістю сонячних панелей. Ви навіть можете заряджати його у своєму автомобілі за допомогою шлейфових терміналів. Або просто використовуйте змінний струм, коли він доступний.

Він також оснащений цифровим РК-дисплеєм, щоб ви могли перевірити стан одним поглядом. Індикатор “Вхід” відображає інформацію про підзарядку від автомобіля, мережі змінного струму або сонячної енергії, а індикатор “Вихід”. рівень потужності, що використовується генератором, у Ватах. Ви також можете переглянути залишок енергії в акумуляторі.

За допомогою цього генератора ви можете підготуватися до відключення електроенергії та заспокоїти свій розум. Або ви можете використовувати його для розваг на свіжому повітрі, таких як кемпінг, для надування матраца або використання у вашому автофургоні.

Найбільш характерною та зручною особливістю Duracell PowerSource є функція миттєвого увімкнення (Instant On). Система безперебійного живлення. Завдяки цій функції ви можете тримати генератор увімкненим і підключеним до розетки і мати безперервне живлення для обладнання, яке ви не хочете відключати від мережі.

У разі перебоїв в електропостачанні, PowerSource автоматично переходить від мережі змінного струму до внутрішнього акумулятора, щоб підтримувати заряд ваших пристроїв без перебоїв в електропостачанні.

Продуктивність

Цей генератор має достатню потужність, щоб підтримувати ваші пристрої в зарядженому стані, але його також можна підключити до зовнішнього акумулятора, щоб отримати доступ до ще більшої потужності.

Акумулятор працює безшумно і ідеально підходить для пристроїв, які потребують безперервного живлення, оскільки він здатний плавно переходити з живлення від мережі змінного струму на живлення від внутрішнього акумулятора. Це робить генератор дуже мудрою інвестицією.

Що таке сонячні генератори і як вони працюють

найкращих, сонячних, генератор, 2021, портативні, генератори

Простіше кажучи, сонячний генератор. це компактна електрична коробка, яка складається з трьох основних компонентів. Це інвертор, акумулятор і контролер заряду.

Сонячні панелі збирають енергію від Сонця, яку генератор зберігає в акумуляторі великої ємності. Щоб вивільнити енергію для використання, потрібен інвертор, щоб можна було заряджати різноманітні пристрої та прилади.

Якщо ви стурбовані негативним впливом газу та дизельного палива на навколишнє середовище, сонячні генератори є чудовим вибором. Сонячні генератори зручні тим, що вони не завдають шкоди навколишньому середовищу, а оскільки вони використовують енергію Сонця, вони чудово підходять для людей, які живуть у віддалених районах, а також для людей, які живуть у віддалених місцях.

Сонячні генератори працюють, вловлюючи енергію сонця та розміщуючи її в акумуляторі, а потім перетворюючи цю енергію за допомогою інвертора для використання. А робота інверторів полягає в перетворенні низького і постійного струму (DC) від акумулятора в змінний струм (AC), щоб ви могли використовувати його для зарядки ваших пристроїв і приладів.

Акумулятор зберігає енергію, захоплену сонцем, а літій-іонні акумулятори є найефективнішими та найдоступнішими. Контролер заряду працює, щоб захистити термін служби акумулятора. Можна вважати, що це мозок генератора.

Як визначити, який розмір сонячної електростанції вам потрібен

Різні люди мають різні потреби, тому, щоб вирішити, який розмір сонячного електрогенератора вам потрібно купити, спочатку потрібно визначити, які ваші потреби в електроенергії. Отже, почніть зі складання списку всіх пристроїв та приладів, які вам потрібно живити, та часу, протягом якого ви ними користуєтесь.

Для правильного розрахунку потрібно знати, яку потужність у ватах споживають прилади та пристрої. Тоді вам потрібно буде розрахувати ват-години. Ви можете зробити це, помноживши кількість годин, протягом яких ви використовуєте прилад, на вати кожного приладу або пристрою.

Для приладів, які вмикаються та вимикаються за допомогою термостатів, таких як холодильники та морозильні камери, вам буде важче розрахувати їхнє енергоспоживання. Щоб розрахувати споживання ват для цих приладів, вам потрібно буде дослідити, скільки енергії вони споживають за рік, а не просто розділити це число на 365, щоб отримати щоденну кількість.

Крім того, вам доведеться визначити загальну кількість ват, яку ви будете споживати в будь-який період, оскільки ви можете використовувати кілька пристроїв і приладів одночасно, тому вам потрібно буде знати, чи зможе ваш генератор впоратися з навантаженням. Тоді скористайтеся цим вичерпним списком, який ми склали, і виберіть найкращий сонячний генератор для ваших потреб.

Що потрібно враховувати при виборі найкращого сонячного електрогенератора

Сонячні панелі

Виробництво енергії сонячних панелей обчислюється у ватах. Кількість сонячних годин, які отримує панель, визначає рейтинг води сонячної панелі. Це не точна наука, оскільки в певні дні сонце може світити яскравіше, ніж в інші. У певні сезони може бути недостатня освітленість, і це може вплинути на продуктивність сонячної панелі. Тож ми можемо розглядати рейтинг як наближений показник.

Три основні типи сонячних панелей

Монокристалічні сонячні панелі. найбільш широко використовуються у всьому світі і виробляються з монокристалічних кремнієвих пластин. Відомо, що вони більш ефективні, ніж полікристалічні, але і більш дорогі.

Полікристалічні сонячні елементи створюються з розплавлених шматочків кремнію завдяки тому, що рух електронів між шматочками зменшується. Відомо, що вони менш ефективні, ніж монокристалічні панелі, але лише трохи.

Амоно-кристалічні, або тонкоплівкові панелі. це новий тип сонячних панелей, який є дешевшим, але менш ефективним, ніж попередні два. Однак слід зазначити, що вони легші, тонші та довговічніші.

Ємність акумулятора Номінальна потужність

Максимальна кількість енергії, яку може накопичити сонячна батарея, називається ємністю батареї. Але це не є показником кількості енергії, яку він може запропонувати в будь-який момент часу. Щоб визначити це, вам потрібно подивитися на енергетичний рейтинг батареї.

Мабуть, найвищим стандартом сонячного генератора є його здатність використовуватись і заряджатись, виконуючи ці завдання одночасно. Це може виявитися корисною функцією, щоб покрити ваші потреби в енергії в певний день.

Без цієї функції ви будете без світла, коли вам доведеться заряджати батарею, якщо у вас немає запасного акумулятора. Якщо ваш генератор довго заряджається, це може бути для вас великою незручністю.

Ось чому так важлива ємність акумулятора: ви повинні переконатися, що ємності акумулятора вашого сонячного генератора вистачить для забезпечення ваших потреб, навіть якщо його потрібно буде підзарядити.

Тип акумулятора

Існують різні типи акумуляторів, але літій-іонні та свинцево-кислотні є найпопулярнішими. Найдешевшими є свинцево-кислотні, які найчастіше зустрічаються на автомобілях. Вони мають менший термін служби, але коштують дешевше. Деякі з них використовують гель для подовження терміну служби та підвищення безпеки, але вони мають однакову потужність. Акумулятори глибокого циклу довговічніші, але коштують трохи дорожче.

Для більш тривалого терміну служби у нас є літій-іонна батарея ці батареї можна знайти в бездротових приладах, оскільки вони компактні та легкі. Незважаючи на те, що є трохи дорожчі, вони набагато більш портативні, що робить їх популярними серед сонячних генераторів.

Потужність інвертора

Змінний струм, який живить ваші пристрої, відрізняється від електричного струму, що виробляється сонячними панелями. Ось тут і з’являються силові інвертори! Інвертори перетворюють постійний струм (DC) на змінний струм, який використовується вашими пристроями. Змінний струм. це той самий тип енергії, який надходить з розетки у вашому домі.

Однак всі інвертори живлення не однакові. Інвертори зазвичай поставляються з рейтингом захисту від води, щоб клієнти знали, з якою потужністю вони здатні впоратися. Цей показник завжди повинен бути не меншим за максимальну кількість енергії, яку може виробляти система.

Інвертори з чистою синусоїдою, як правило, дорожчі, але також більш ефективні і призводять до зменшення амортизації приладів.

Вага

Вага генератора є важливим фактором, коли мова йде про портативність. Важливіше враховувати, як розподіляється вага всередині генератора, ніж саму вагу. Вам також потрібно звернути увагу на ручку та матеріали, з яких вона виготовлена, тому що ви не хочете, щоб пристрій розвалився на частини.

Генератори, які розміщені в міцному ящику, є кращими в довгостроковій перспективі. Деякі генератори навіть мають колеса для легкого перенесення. Складані сонячні панелі, як правило, легше транспортувати, оскільки не так багато можна зробити з вагою без погіршення якості. Якщо ви не маєте наміру переміщати генератор, то вага не є проблемою, тому вам слід більше зосередитися на продуктивності.

Контролери заряду

Сонячні панелі будуть перезаряджати батарею без контролера заряду. Контролери заряду регулюють кількість енергії, яку сонячні панелі передають акумуляторам. Прості контролери заряду працюють, просто відключаючи подачу живлення до акумулятора, коли досягається необхідна для нього напруга.

Відстеження точки максимальної потужності (MPPT) дозволяє більш ефективно контролювати потік електроенергії і може призвести до того, що ви матимете більше енергії. Для хорошої роботи системи ваші контролери заряду повинні бути водонепроникними і повинні бути оснащені світлодіодним дисплеєм, щоб ви могли відстежувати стан заряду.

Заключні слова

Найкращий сонячний генератор, який ви можете придбати. це портативна електростанція Jackery Explorer 500, оскільки це зручне та зручне джерело живлення для використання на відкритому повітрі та в приміщенні. Він має розетку з чистою синусоїдою змінного струму, має портативну електростанцію, яка забезпечує стабільну потужність, здатну забезпечити живлення різних пристроїв.

З міркувань безпеки, інвертор оснащений чистою синусоїдою, щоб ви могли спокійно користуватися важливими пристроями, такими як телефони та ноутбуки, не боячись короткого замикання та пошкодження. Він також має додаткову перевагу. тихий і легкий.

З портативною електростанцією Jackery Portable Power Station Explorer 500 встановлення та використання досить просте, і ви можете використовувати кілька виходів одночасно для різних пристроїв. Ви також маєте захист від перепадів напруги та температури, щоб захистити вас та ваші пристрої під час використання. У ньому є все, що може знадобитися в сонячному генераторі.

Сумісність сонячних панелей ExpertPower Alpha 1500/1800/2400

найкращих, сонячних, генератор, 2021, портативні, генератори

Як використовувати сумісні сонячні панелі з ExpertPower Alpha 1500, 1800 і 2400

ExpertPower. це компанія, яка продає багато акумуляторів, і нещодавно почала продавати портативні електростанції, також відомі як сонячні генератори. Ці портативні батареї використовуються людьми, які не мають доступу до електромережі.

Вони чудово підходять для кемпінгу, бункерування, надзвичайних ситуацій, відключення електроенергії і навіть використовуються як ДБЖ (джерело безперебійного живлення), оскільки деякі електростанції підтримують наскрізну зарядку.

У цій статті ми розглянемо, як можна підключити сонячні панелі до електростанцій ExpertPower Alpha 1500, 1800 і 2400. ExpertPower використовує дуже потужні контролери заряду MPPT в цих електростанціях, тому вони можуть обробляти велику кількість сонячної енергії та швидко заряджати літієві батареї.

Давайте почнемо з переліку моїх рекомендацій щодо сонячних панелей, потім ми поговоримо про обмеження батарей ExpertPower, як підключити будь-яку панель і скільки ви можете підключити одночасно.

Рекомендації щодо сонячних панелей

Примітка: Прокручуйте вліво/вправо на маленьких екранах, щоб переглянути всі продукти в таблиці.

Сонячні панелі, які не мають зеленої галочки навпроти “Потрібен адаптер MC4”, можна підключати до електростанцій ExpertPower Alpha без використання будь-яких додаткових адаптерів. Ці панелі поставляються з різними роз’ємами постійного струму, включаючи 8-мм, який потрібен для ExpertPower Alphas.

Якщо ви вибрали панель з роз’ємами MC4, вам знадобиться адаптер MC4, який йде в комплекті з електростанцією.

Технічні характеристики, обмеження та порти ExpertPower Alpha 1500, 1800, 2400

Електростанції ExpertPower Alpha дуже схожі між собою, але я хотів зробити коротке порівняння, тому склав цю таблицю, щоб дати вам короткий огляд того, чим вони відрізняються.

Примітка: Прокручуйте вліво/вправо на маленьких екранах, щоб переглянути всі продукти в таблиці.

Як підключити сонячні панелі до ExpertPower Alpha

Перш ніж підключати сонячні панелі, прочитайте інструкцію до виробу та переконайтеся, що наведені вище технічні характеристики відповідають дійсності. Це те, що рекламує ExpertPower, але фактичні характеристики можуть відрізнятися, тому прочитайте інструкцію, щоб бути впевненими. Я не несу відповідальності за будь-які пошкодження.

Ви також повинні переконатися, що використовувані дроти і роз’єми можуть витримувати струм, який будуть видавати ваші панелі.

Контролер заряду

Що вражає в цих електростанціях, так це контролер заряду MPPT, який може працювати в діапазоні напруги 16-60В. Це означає, що ми не обмежуємося паралельним підключенням сонячних панелей (як у більшості випадків).

Це також означає, що ви можете з’єднати дві панелі разом без використання відгалужувача MC4 Y.

З’єднайте панелі послідовно

Послідовне з’єднання двох сонячних панелей подвоїть напругу, але не силу струму, а при обмеженні 16-60В/10А послідовне з’єднання є більш доцільним і корисним.

Я рекомендую керуватися рейтингом VOC при розрахунку кількості сонячних панелей, які ви можете підключити. Так, наприклад, панель Renogy потужністю 100 Вт, яка має 21.Номінальна напруга 6 В, при підключенні двох панелей буде дорівнювати 43.2V.

Щоб з’єднати дві панелі послідовно, візьміть позитивний провід MC4 з однієї панелі та підключіть його до негативного проводу MC4 на другій панелі. Потім у вас залишиться позитивний провід MC4 від другої панелі і негативний провід MC4 від першої панелі. Тепер вони будуть підключені до адаптера MC4, що входить до комплекту поставки ExpertPower.

Коли це буде зроблено, ви готові підключити адаптер до електростанції Alpha.

Послідовно-паралельне з’єднання панелей

Щоб додати додаткові панелі, ви можете додати ще одну пару 100-ватних панелей, з’єднаних послідовно, але паралельно. Таким чином ви створите послідовно-паралельну установку і збільшите вхідний струм, а також напругу.

Щоб зробити послідовно-паралельне з’єднання, встановіть чотири панелі у дві пари, послідовно, як я пояснив вище. Коли у вас є дві пари сонячних панелей, з’єднаних послідовно, ви використовуєте відгалужувач Signstek MC4 Y (натисніть, щоб переглянути на Amazon) для паралельного з’єднання двох послідовних пар.

Підключіть панелі паралельно

Інший спосіб. з’єднати панелі тільки паралельно, це подвоїть силу струму, але напруга залишиться незмінною. Це робиться за допомогою відгалужувача Signstek MC4 Y (натисніть, щоб переглянути на Amazon).

Візьміть позитивний провід MC4 з обох панелей і підключіть їх до адаптера, який має два гніздові роз’єми MC4. Потім зробіть те саме з негативними проводами MC4 від панелі. Нарешті, підключіть два адаптери MC4 Y Branch до адаптера, що входить до комплекту поставки ExpertPower, і підключіть його до електростанції Alpha.

Подовжувачі

Цілком ймовірно, що вам знадобляться подовжувачі, щоб з’єднання працювали незалежно від того, як ви під’єднаєте панелі. Тут вам потрібно переконатися, що дріт достатньо товстий, щоб витримати загальний струм ваших сонячних панелей.

Я рекомендую ці подовжувачі MC4 від WindyNation (натисніть, щоб переглянути на Amazon). Вони бувають різної довжини та калібру. Використовуйте якомога менший датчик, щоб обмежити втрати потужності.

Ви також можете використовувати 8-міліметровий подовжувач від Graybull між адаптером ExpertPower MC4 та сонячним генератором.

Часті запитання

Скільки часу знадобиться для зарядки акумуляторів?

Це залежить від того, яка у вас модель і скільки сонячних панелей ви підключили.

Ось приблизні розрахунки часу, який знадобиться для зарядки кожної моделі з двома 100-ватними сонячними панелями, що генерують 140 Вт:

Як бачите, при використанні лише двох 100-ватних панелей це займає деякий час. Тому я рекомендую робити послідовно-паралельне з’єднання з чотирма панелями, що подвоїть швидкість зарядки і розділить вищевказані години навпіл.

У чому різниця між різними електростанціями ExpertPower Alpha?

Найбільша різниця полягає в розмірі акумулятора, у ват-годинах. Саме від цього залежить, скільки ват-годин може утримувати батарея, і як довго ви зможете живити свої пристрої.

Для прикладу, ось як довго кожна електростанція буде живити пристрій потужністю 100 Вт. Ці дані є приблизними і не враховуються в коефіцієнті корисної дії інвертора.

Ви повинні розраховувати на ефективність інвертора 80-90%, тому, помноживши наведені вище цифри на 0.8 (80%) дасть вам більш точну оцінку.

Будь ласка, залиште коментар нижче, якщо у вас виникли питання або ви маєте досвід роботи з цими електростанціями і вважаєте, що є щось, що потрібно виправити.

Літієва батарея глибокого циклу ExpertPower EP12200 LiFePO4

ExpertPower EP12200. це літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) акумуляторна батарея, призначена для глибокого циклу роботи, наприклад, для електричних тролінгових двигунів, домашніх акумуляторів, акумуляторів електромобілів, сонячних/вітряних автономних батарей і подібних пристроїв.

ExpertPower EP12200 має номінальну напругу 12 вольт (фактично 12.8 вольт) і номінальною 0.2C ємність не менше 200 Ач, при 25°C. Крім того, він має надлегку конструкцію і підтримує величезну кількість циклів зарядки/розрядки (2500-7000, або навіть більше).

Опубліковано: 24 лютого 2021 року.

Особливості та характеристики ExpertPower EP12200

Фізичні розміри ExpertPower EP12200 складають (Д х Ш х В) 20.6 x 9.5 x 8.6 (8.8 з клемами M8) дюймів (~52.4 x 24.2 x 21.9/22.4 см) і важить всього 48.3 фунти (~21.9 кг), що в середньому становить лише 1/3 свинцево-кислотного акумулятора 12В 200Аг.

ExpertPower EP12200 маркується як 4D батарея, але насправді належить до групи батарей 6D BCI:

Номінальна напруга батареї 12.8 вольт, в той час як його номінальна ємність становить 200 Ач, коли батарея розряджається протягом 5 годин (0.2°C, 40 Ампер) при 77°F (25°C). це також означає, що значення резервної ємності (RC) батареї становить щонайменше 480 хвилин (8 годин)!).

Під час розряджання акумулятора напруга тримається на рівні вище 12 В протягом ~95% часу. Однак це сильно залежить від температури навколишнього середовища, а отже, і від температури акумулятора. літієві батареї, як правило, не найкраще працюють в холодних умовах, оптимальними температурами є кімнатні температури (68-77°F, 20-25°C).

ExpertPower EP12200 забезпечує до 150 Ампер безперервно і до 200 Ампер протягом 3 секунд. Крім того, його можна заряджати максимальним струмом 50 Ампер, що дозволяє користувачеві повністю зарядити батарею за ~4 години.

Як бачимо, ExpertPower EP12200 не призначений для застосування в режимі прокручування/запуску. можна використовувати для запуску невеликих двигунів внутрішнього згоряння, стартерам яких потрібно до 100-150 Ампер, але не більше.

Однак, як акумулятор глибокого циклу, ExpertPower EP12200 здатний витримати величезну кількість циклів заряджання-розряджання. кількість циклів залежить від струму розряду і температури, а для 0.2C (40 Ампер) при 77°F (25°C). характеристики акумулятора:

Таким чином, в середньому термін служби ExpertPower EP12200 в 10 разів перевищує термін служби свинцево-кислотного акумулятора загального призначення 12В 200Ач.

ExportPower EP12200 оснащений системою управління батареєю (BMS), яка захищає батарею від небажаних явищ, включаючи перезаряд, глибокий розряд, перевантаження, перегрів, низьку температуру, коротке замикання і низький рівень саморозряду.

ExportPower EP12200 призначена для електричних систем 12В і 24В і може бути підключена як паралельно (до 4 батарей), так і послідовно (2 батареї).

Примітка: оскільки точні цифри можуть змінюватися з часом, перед підключенням акумуляторів повністю зарядіть їх один за одним і підключіть, як рекомендовано виробником. Крім того, ніколи не змішуйте літієві батареї різних розмірів і особливо різних марок.

Завдяки хімічному складу літію та вбудованій BMS, ExportPower EP12200 має дуже низький рівень саморозряду і може зберігатися при кімнатній температурі (77°F, 25°C) до року.

На ExportPower EP12200 надається 1 рік гарантії.

Як заряджати акумулятор ExportPower EP12200

ExportPower EP12200 та інші подібні літієві батареї НЕ слід заряджати за допомогою інтелектуальних зарядних пристроїв, оскільки вони часто мають режими заряду, які можуть навіть пошкодити вбудовану BMS.

ExportPower EP12200 слід заряджати або за допомогою спеціального зарядного пристрою для літієвих батарей, або за допомогою зарядного пристрою для свинцево-кислотних батарей, який також має спеціальний режим зарядки літієвих батарей.

Оскільки ExportPower EP12200 підтримує максимальний зарядний струм 50 Ампер, для максимально швидкого заряджання рекомендується використовувати зарядні пристрої з максимальним зарядним струмом в діапазоні 40-50 Ампер.

Необхідна напруга заряду для акумулятора ExportPower EP12200 зазвичай становить 14.4 вольта, з напругою очікування 13.8 Вольт.

Для заряджання літієвої батареї 12В 200Ач ExpertPower рекомендує використовувати спеціальний зарядний пристрій ExpertPower EPC1220.

ExpertPower EPC1220. це вдосконалений зарядний пристрій постійного струму/постійної напруги (CC/CV) з максимальним струмом заряду 20 Ампер, що значно нижче граничного значення 50 Ампер для акумулятора ExpertPower EP12200. Такий зарядний струм подовжує час заряджання, але додаткове навантаження на батарею практично незначне, що подовжує термін служби батареї.

ExpertPower EPC1220 можна використовувати для заряджання інших літієвих батарей, якщо вони безпечні для заряджання струмом 20 Ампер.

Для отримання додаткової інформації про цей пристрій, будь ласка, перегляньте посилання ExpertPower 12V 20A Smart Charger на Amazon (посилання відкриється в новому вікні).

Ще один дуже цікавий зарядний пристрій, який можна використовувати для зарядки ExpertPower EP12200 та подібних літієвих батарей. це зарядний пристрій NOCO Genius G26000 12V/24V 26 Amp Pro-Series Battery Charger and Maintainer.

NOCO Genius G26000 коштує дорожче, ніж зарядний пристрій ExpertPower EPC1220, але його можна використовувати для зарядки 12/16/24-вольтових акумуляторів в нормальних і холодних умовах, можна використовувати для ремонту 12-вольтових акумуляторів, він може виступати в якості 13.джерело живлення 6 вольт і т.д.

Примітка: фактичні напруги та струми залежать від встановленого типу батареї. NOCO Genius G26000 здатний заряджати літієві батареї 12 В з силою струму 26 Ампер. але користувач повинен встановити правильний режим зарядки.

Для отримання додаткової інформації про цей пристрій, не соромтеся перевіряти зарядний пристрій NOCO Genius G26000 Pro-Series Battery Charger and Maintainer на Amazon (посилання відкриється в новому вікні).

Якщо вам потрібно регулярно заряджати різні типи акумуляторів (свинцево-кислотні AGM, мокрі/затоплені, покращені мокрі/затоплені, гелеві батареї; літієві батареї), обирайте NOCO Genius G26000 або аналогічний зарядний пристрій. Якщо вам потрібно зарядити літієві батареї ExpertPower EP12200 або аналогічні, скористайтеся зарядним пристроєм ExpertPower EPC1220.

Акумулятор ExpertPower EP12200 як акумулятор для тролінгових двигунів

ExpertPower EP12200 можна використовувати як чудову надлегку акумуляторну батарею великої ємності для електричних тролінгових двигунів.

ExpertPower EP12200 здатний забезпечити 40 Ампер протягом 5 годин і 25 Ампер протягом щонайменше 8 годин при 77°F (25°C).

Для тролінгових двигунів 24 В, ExpertPower EP12200 можна підключати послідовно, тільки переконайтеся, що вони повністю заряджені перед послідовним з’єднанням.

Оскільки тролінгові двигуни рідко використовуються на повну потужність (а якщо і використовуються, то з серйозною недостатньою потужністю), ExpertPower EP12200 може живити більшість тролінгових двигунів практично цілий день, тільки обов’язково перевіряйте заряд акумулятора за допомогою монітора для літієвих батарей. деякі електричні тролінгові двигуни мають вбудовані монітори заряду батареї, але вони зазвичай налаштовані на свинцево-кислотні акумулятори і надають неправильні дані, коли двигун живиться від літієвої батареї, що може бути небезпечно з точки зору надання користувачеві неправдивих даних.

А після цілоденного тролінгу ExpertPower EP12200 можна зарядити на ніч за допомогою зарядного пристрою на 20 А (як ExpertPower EPC1220).

Якщо батарея використовується щодня, вона витримує щонайменше 2500 циклів (0.2C, 77°F), а це майже 7 років!

Акумуляторна батарея ExpertPower EP12200 як батарея для інвертора живлення

Завдяки своїм 12.Номінальна напруга 8 Вольт і максимальний розрядний струм 150 Ампер (200 Ампер протягом 3 секунд), ExpertPower EP12200 може використовуватися в умовах відсутності мережі для забезпечення енергією силових інверторів.

Наприклад, якщо до акумулятора підключено інвертор потужністю 1000 Вт з ККД 85%, то батарея повинна забезпечити:

P(W) = 1000 ВТ / 0.85 = 1177 Вт → I (Ампер) = 1177 Вт / 12.8 В = ~92 А

92 А. це значно нижче максимального струму безперервного розряду батареї ExpertPower EP12200 (150 А).

Але більшість інверторів здатні витримувати перенапругу, яка приблизно в 2 рази перевищує їх номінальну потужність. в даному випадку це буде ~184 Ампер, що все ще нижче 200 Ампер протягом 3 секунд.

Так, коли ExpertPower EP12200 використовується як акумулятор для інвертора потужністю 1000 Вт з ККД ~85%, він може живити такий пристрій щонайменше 2 години. це також залежить від стану акумулятора та температури навколишнього середовища/батареї.

Примітка: це лише приклад. Зрештою, якщо ваш інвертор працює на межі своїх можливостей майже 100% свого робочого часу, він серйозно недоотримує потужність. ІМХО звичайно.

Коротко про головне: якщо ви шукаєте акумулятор глибокого циклу, який витримує велику кількість циклів зарядки/розрядки, і який повинен бути набагато легшим, ніж аналогічні свинцево-кислотні акумулятори, розгляньте батарею ExpertPower EP12200.

Акумулятор ExpertPower EP12200 коштує дорожче, ніж аналогічні AGM/Gel-Cell акумулятори, і його потрібно заряджати спеціальними зарядними пристроями для літієвих акумуляторів або зарядними пристроями зі спеціальним режимом зарядки літієвих акумуляторів, але він підтримує в 10 разів більше циклів зарядки/розрядки, падіння ємності через сильніший струм розрядки незначне порівняно зі свинцево-кислотними акумуляторами, він у 3 рази легший за AGM/Gel-Cell акумулятори, тощо.

А в довгостроковій перспективі, якщо ExpertPower EP12200 регулярно циклічно використовувати, вона практично дешевша за аналогічну батарею AGM/Gel-Cell.

Однак, якщо Ви шукаєте акумулятор 12В 200Ач для роботи в режимі очікування, незалежно від його маси, то кращим і дешевшим вибором буде хороший AGM / Gel-Cell акумулятор.

Більше відгуків та рекомендацій можна знайти на сторінці літієвої батареї глибокого циклу ExportPower EP12200 LiFePO4 на Amazon (посилання відкриється в новому вікні).

Вам також може сподобатися:

Примітка: Партнерські посилання Amazon відкриваються в новій версії Windows, не соромтеся перевіряти їх для отримання найактуальніших пропозицій та цін.

  • Головна сторінка
  • Літієвий акумулятор глибокого циклу ExpertPower EP12200 LiFePO4

0 найкращих сонячних генераторів (огляд 2023 року)

Сонячний генератор дає вам резервну енергію від сонця, якщо ви перебуваєте в поході або у вас сталося відключення електроенергії. Ми розглянули найкращі сонячні генератори тут.

Поділіться цією історією

Поділитися Всі варіанти обміну для: 10 найкращих сонячних генераторів (огляд 2023 року)

найкращих, сонячних, генератор, 2021, портативні, генератори

Розкриття інформації про афілійованих осіб: Команда оглядачів цього старого будинку прагне надавати чесні, об’єктивні та незалежні огляди товарів та послуг для дому. Щоб підтримати цю бізнес-модель, This Old House може отримати компенсацію, якщо ви купуєте за посиланнями на нашому веб-сайті.

Сонячні генератори перетворюють сонячне світло в енергію для живлення ваших пристроїв та приладів, коли у вас немає електрики. Якщо ви шукаєте портативне джерело живлення, щоб взяти його з собою в подорож, прочитайте наш огляд нижче, щоб дізнатися про найкращі сонячні генератори. Ви також можете прочитати наш посібник з купівлі генераторів, який допоможе вам зробити розумну покупку.

Порівняйте найкращі сонячні генератори

ПродуктВатт-годинВагаГарантіяРозміриПродуктВатт-годинВагаГарантіяРозміри
Портативна електростанція Jackery Portable Power Station Explorer 240 240 5 фунтів 2 роки 9 x 5 x 8 дюймів
Портативна електростанція Jackery Explorer 500 518 13 фунтів 2 роки 12 x 8 x 9 дюймів
Портативна електростанція ROCKPALS 300 8 фунтів 2 роки 11 х 5 х 9 дюймів
Портативна електростанція EF ECOFLOW 1,260 Не вказано 2 роки 16 x 8 x 11 дюймів
Портативна електростанція BLUETTI 2,000 61 фунт 2 роки 17 x 11 x 15 дюймів
Портативна електростанція Goal Zero Yeti 500X 505 13 фунтів 2 роки 14 x 12 x 9 дюймів
Портативна електростанція MAXOAK 2,400 49 фунтів 2 роки 19 x 7 x 14 дюймів
Портативна електростанція ITEHIL 500 19 фунтів 2 роки 11 х 9 х 8 дюймів
Портативна електростанція EF ECOFLOW RIVER Pro 720 17 фунтів 2 роки 11 x 7 x 9 дюймів
Портативна електростанція на відкритому повітрі Rainier Portable Power Equipment 150 5 фунтів Не вказано 10 х 4 х 6 дюймів

0 найкращих сонячних генераторів

Портативна електростанція Jackery Explorer 240

взято на момент публікації.

Цей сонячний генератор має невелику вагу. менше п’яти фунтів. і текстуровану ручку, яка дозволяє легко переносити його з місця на місце. Ще однією унікальною особливістю цього генератора є те, що він може заряджати пристрої під час заряджання, і його можна заряджати через настінну або автомобільну розетку.

За і проти

Має найдоступнішу ціну серед моделей у цьому огляді

Може заряджати та заряджати одночасно

Має вбудовану текстуровану ручку для зручного перенесення

✘ Критикується деякими клієнтами за те, що швидко вмирає

✘ Має найнижчу вихідну потужність в цьому огляді. 200 Вт

Що кажуть клієнти

Багато клієнтів високо оцінили цю портативну електростанцію за мінімальний рівень шуму, довговічність акумулятора та зручність перенесення. Інші сказали, що мали позитивний досвід обслуговування клієнтів. Незадоволені покупці відзначили, що ця модель швидко вмирала і їй не вистачало потужності.

Портативна електростанція Jackery Explorer 500

знято на момент публікації.

Цей сонячний генератор має потужність 518 ват-годин і вісім вихідних портів і розеток, що дозволяє заряджати кілька пристроїв. Крім того, його можна брати з собою в кемпінг або в похід завдяки невеликим розмірам і великій ручці для перенесення.

За і проти

Має найдоступнішу ціну серед моделей у цьому огляді

Може заряджати та підзаряджати одночасно

Має вбудовану текстуровану ручку для зручності перенесення

✘ Критикується деякими покупцями за швидке розрядження

✘ Має низьку вихідну потужність 200 Вт

Що кажуть клієнти

Клієнти високо оцінили цей генератор за простоту використання та портативність. Однак у негативних відгуках скаржилися на те, що вентилятор не працює належним чином, а виробник надає погане обслуговування клієнтів.

Портативна електростанція ROCKPALS

знято на момент публікації.

Ручка для перенесення на цьому сонячному генераторі прогумована і текстурована, що робить її легкою і зручною для тримання. Завдяки потужності 300 Вт і 280 Вт-год цей генератор може працювати з невеликими побутовими приладами та електронними пристроями, такими як лампи, фени та ноутбуки.

Плюси і мінуси

Можна заряджати від прикурювача, триконтактної розетки, USB-порту або сонячної панелі

Має один порт USB для швидкої зарядки

Має достатню потужність, щоб забезпечити близько 40 зарядів для невеликих побутових приладів

✘ Не продається з перетворювачем постійного струму

✘ Критикують за відчуття дешевизни

Що кажуть клієнти

Багато клієнтів були задоволені цією портативною електростанцією через її відмінне співвідношення ціни та якості, портативність і тривалий час автономної роботи. Дехто сказав, що вона відповідає всім заявам виробника та проста у використанні. У негативних відгуках зазначалося, що ця модель виглядає дешево зробленою, не має достатньої потужності та погано заряджає пристрої.

Портативна електростанція EF ECOFLOW

на момент публікації.

Два з шести USB-портів цього сонячного генератора мають функцію швидкої зарядки, щоб забезпечити постійний заряд ваших необхідних пристроїв, таких як ліхтарі та телефони. Генератор забезпечує до 1,260 ват-годин для холодильників,

За і проти

Має запатентовану технологію X-Stream, яка допомагає йому швидше заряджатися

Має два USB-порти для швидкої зарядки та чотири стандартні порти для різних варіантів зарядки

Може забезпечувати живлення ноутбука понад 25 годин

✘ Не має всіх портів і розеток на одній стороні для легкого доступу

✘ Дехто зазначив, що потужність не відповідає заявленій

Що кажуть покупці

Клієнти Amazon похвалили цю електростанцію за велику потужність, мінімальний рівень шуму та чуйну технічну підтримку. Їм також сподобалося, наскільки вона легка і портативна. Однак незадоволені покупці стверджують, що він не забезпечує стільки потужності, скільки заявлено, і що він зламався після мінімального використання.

Портативна електростанція BLUETTI

фото на момент публікації.

Цей сонячний генератор може одночасно заряджати кілька потужних пристроїв на 2 000 ват-годин. Вона має інтелектуальний вентилятор, що активується залежно від температури, який підтримує прохолоду та тишу в приміщенні. Крім того, всі його розетки та порти мають кришки, щоб захистити їх, коли вони не використовуються.

Плюси і мінуси

Має сенсорний екран для керування налаштуваннями

Включає автомобільний зарядний кабель

Має невеликі ручки для перенесення з обох боків корпусу

✘ Коштує найдешевше з усіх варіантів у цьому огляді

Важить 60 фунтів, що ускладнює транспортування порівняно з іншими моделями

Що кажуть клієнти

Клієнти похвалили цю електростанцію за відмінне співвідношення ціни та якості. Багатьом сподобався простий у використанні сенсорний екран і тривалий час автономної роботи. Деякі незадоволені рецензенти зазначили, що, незважаючи на наявність вентилятора, у моделі були помилки з температурою.

Портативна електростанція Goal Zero

фото зроблено на момент публікації.

Цей генератор є чудовим вибором для туристів завдяки простоті експлуатації та 505 ват-годинам роботи. Вона також має чотири різні варіанти портів, включаючи змінний струм, 12 В та 60 Вт USB-C PD, що гарантує, що ви можете безтурботно користуватися кількома різними пристроями на відкритому повітрі. Надано з люб’язності Amazon

Плюси і мінуси

Заряджається від 180-ватної розетки за три години, від 60-ватної. за 10 годин, від 120-ватної. за 4 години.5 годин

Виготовлена з міцного, довговічного матеріалу, який ідеально підходить для роботи в дорозі

Можна підзарядити телефон до 42 разів, а ноутбук до 10 разів

✘ Має довгий таймер автоматичного вимкнення

Розетка змінного струму іноді працює повільно

Що кажуть клієнти

Клієнти, які були задоволені покупкою цього сонячного генератора, коментували, наскільки він простий в експлуатації, а також його довговічну батарею та легку конструкцію. Однак інші вважали, що цей генератор мав проблеми з живленням великих пристроїв, а деякі мали проблеми з рідкокристалічним екраном.

Портативна електростанція MAXOAK

знято на момент публікації.

Ця портативна електростанція має вражаючі вісім портів, які включають дві розетки змінного струму, одну автомобільну розетку, чотири порти USB-A і один порт USB-C, що дає вам можливість заряджати різні пристрої потужністю до 1000 Вт. Він також доступний у численних колірних варіантах, щоб відповідати вашому стилю.

Плюси та мінуси

Заряджається на 80 відсотків за 10 годин

Має інтелектуальний вентилятор охолодження для запобігання перегріву

Може заряджати ноутбук до 32 разів

✘ Настінний зарядний пристрій працює повільніше, ніж деякі інші моделі

Важчий за багато інших сонячних генераторів

Що кажуть клієнти

Цей генератор отримав позитивні відгуки на Amazon завдяки своїй високій зарядній ємності, а деякі інші також були вражені його міцною конструкцією та великою кількістю зарядних портів. З іншого боку, деякі користувачі використовували його як док-станцію через його РК-дисплей. У кількох відгуках зазначалося, що його важко читати і він не відображає залишок заряду акумулятора у відсотках. Інші також були розчаровані його 1000-ватним інвертором, який був нижчим, ніж у інших сонячних генераторів подібних розмірів.

Портативна електростанція ITEHIL

взято на момент публікації.

Цей потужний сонячний генератор виготовлений з авіаційного алюмінієвого сплаву, що надає йому додатковий захист і ударостійкість. Він також поставляється зі зручною ручкою для перенесення, яка полегшує його транспортування, і яскравим світлодіодним підсвічуванням, яке допоможе вам використовувати його в темряві.

Плюси і мінуси

Має кілька вхідних і вихідних портів, які можуть досягати понад 700 Вт

Можна заряджати від розетки, автомобільної розетки або сонячної панелі

Включає світлодіодний дисплей та функції порятунку та попередження SOS

✘ Не включає зарядку USB-C

✘ Не має сумісності з Wi-Fi

Що кажуть клієнти

Клієнти, які залишили позитивні відгуки про цей продукт, були вражені його зарядним імпортом, а також РК-екраном і загальним дизайном. Однак деякі клієнти виявили, що йому не вистачає загального рівня потужності, тоді як інші виявили, що його потрібно часто підзаряджати для правильної роботи.

Портативна електростанція EF ECOFLOW RIVER Pro

знято на момент публікації.

З потужністю 720 Вт-год і 600 Вт-год цей сонячний генератор є хорошим варіантом середнього розміру, який не розорить вас. Він може зарядитися до 80 відсотків всього за одну годину і може живити деякі пристрої потужністю до 1800 Вт. Крім того, він має три розетки змінного струму і важить менше 17 фунтів.

Плюси і мінуси

Має 10 загальних вихідних портів

Включає вбудований ліхтарик

✘ Може бути важко переносити та транспортувати

Розетки змінного струму іноді можуть бути заблоковані

Що кажуть клієнти

Цей сонячний генератор отримав позитивні відгуки від клієнтів за низький рівень шуму і легку, компактну конструкцію. Кілька інших клієнтів також були вражені швидкою зарядкою, зазначивши, що він повністю заряджається трохи більше ніж за одну годину.

Портативна електростанція на відкритому повітрі Rainier

на момент публікації.

Цей невеликий генератор на 150 Вт-год ідеально підходить для зарядки невеликих електронних пристроїв, таких як смартфони, планшети, дрони, ліхтарі або колонки. Він важить лише п’ять фунтів, має вбудований ліхтарик і заввишки лише шість дюймів, що дозволяє легко розмістити його де завгодно.

За і проти

Має три USB-порти, три 12В 5.5 мм виходи постійного струму

Має індикатор рівня заряду акумулятора для легкого відстеження

Має нижчу ціну, ніж більшість інших портативних електростанцій

✘ Не ідеально підходить для заряджання великих приладів

Час заряджання може бути непослідовним

Що кажуть клієнти

Клієнтам сподобалася маневреність і портативність цієї портативної електростанції, вони відзначили, що це чудовий вибір для кемпінгу або риболовлі. Деякі з них також похвалили його міцну, довговічну конструкцію. З іншого боку, деякі клієнти вважали, що цей продукт був надто гучним, а деякі сказали, що їм було важко його запустити.

Посібник покупця

Переносні генератори, які використовують сонячну зарядку, є надійним джерелом відновлюваної енергії. Прочитайте наш посібник з купівлі нижче, щоб дізнатися про час автономної роботи, портативність та інші фактори, які допоможуть вам вибрати найкращий сонячний електрогенератор.

Тип

Сонячні генератори доступні як в якості портативних генераторів, так і в якості резервних генераторів. Більшість сонячних генераторів є портативними, легкими та мають вбудовану ручку. Найкращі портативні сонячні генератори використовуються для забезпечення електроенергією будівельних майданчиків, кемпінгів, заходів та інших місць, де доступ до електрики обмежений.

Резервні сонячні генератори забезпечують резервне живлення на випадок виходу з ладу електромережі, забезпечуючи ефективну альтернативу для встановлення повної системи. Резервні сонячні генератори забезпечують достатню потужність, щоб увімкнути такі прилади, як холодильники, пральні машини, телевізори тощо, у разі відключення електроенергії.

У відео нижче майстер-електрик Ask This Old House Скотт Карон показує, як користуватися сонячним генератором:

Акумулятор

Вивчаючи акумулятор сонячного генератора, ви повинні враховувати його загальну ємність (вимірюється у ват-годинах) і спосіб зарядки.

Життя

Термін служби акумулятора вашого генератора залежить від розміру акумулятора та кількості енергії, необхідної для роботи ваших пристроїв. Наприклад, батарея з номінальною ємністю 150 ват-годин може забезпечити роботу 100-ватного приладу, різних електроінструментів або декількох невеликих приладів потужністю 100 Вт за 1.5 годин.

Зарядка

Час, необхідний для заряджання акумулятора, залежить від розміру акумулятора та способу заряджання, а також від потужності зарядного пристрою. Більші акумулятори заряджаються довше, ніж менші. Крім того, хоча сонячні генератори призначені для підключення до сонячних панелей для зарядки, це не завжди зручно, якщо похмуро або якщо у вас мало часу. Ось чому вони, як правило, також пропонують функцію електричної зарядки. Деякі моделі також можуть мати функцію швидкої зарядки.

Розетки/порти

Сонячні генератори постачаються з різними розетками та портами для одночасного запуску декількох пристроїв. Поширені розетки включають розетки змінного струму, порти USB та USB-C, а також автомобільні прикурювачі.

Ціна

Ціна сонячного генератора залежить головним чином від типу, який ви купуєте, та потужності. Що стосується портативних генераторів, то деякі моделі нижчого класу, які будуть живити лише невеликі предмети, можуть коштувати 200 доларів або менше, тоді як моделі вищого класу можуть коштувати значно більше 500 доларів або більше 1000 доларів.

Резервні генератори також відрізняються за ціною залежно від моделі, але менші генератори можуть коштувати близько 1 000, тоді як генератори з більшою потужністю можуть коштувати кілька тисяч і більше.

Розмір

Щоб визначити, якого розміру сонячний генератор вам потрібен, подумайте, скільки енергії вам потрібно для ваших пристроїв. Наприклад, якщо ви використовуєте портативний генератор в кемпінгу, чи потрібно вам живити портативний холодильник, телевізор або кавоварку? Або вам потрібна енергія лише для невеликих предметів, таких як мобільний телефон або міні-вентилятор? Потужність, необхідна для роботи кожного елемента, може відрізнятися, і більшість портативних сонячних генераторів можуть працювати в діапазоні 100-500 Вт. Менші пристрої зазвичай мають меншу потужність і можуть заряджати лише невеликі пристрої.

Резервні сонячні генератори, як правило, можуть видавати щонайменше 1 000 Вт, чого повинно бути достатньо для живлення таких приладів, як невеликі світильники, холодильник або телевізор. Однак, якщо вам потрібна енергія для всього будинку або для ввімкнення таких пристроїв, як пральна машина або кондиціонер, вам, швидше за все, знадобиться генератор потужністю не менше 2,000-3,000 Вт.

Бренд

Щоб переконатися, що ви отримуєте високоякісний сонячний генератор, шукайте перевірені бренди, які виробляють продукцію з хорошими відгуками. Деякі з брендів, які добре відомі завдяки виробництву сонячних генераторів, включають Jackery, ROCKPALS, Renogy, BLUETTI, EF Ecoflow, Goal Zero, Kohler, Titan Solar та Flashfish.

У чому переваги сонячного генератора?

При покупці нового генератора є кілька унікальних переваг придбання сонячного генератора замість моделі, що працює на газі, наприклад:

Рівень шуму

Стандартні генератори можуть шуміти, що може бути важливим фактором, якщо ви використовуєте їх під час кемпінгу, подорожей на автофургонах або навіть використовуєте їх поза домом. Однак однією з переваг сонячних генераторів є те, що вони працюють абсолютно безшумно, оскільки в них немає жодної з частин газових генераторів.

Обслуговування

Сонячні генератори також майже не потребують технічного обслуговування. Сонячні генератори рідше ламаються, ніж паливні, і мають менше деталей, які потрібно обслуговувати. Стандартне обслуговування, необхідне для сонячного генератора, полягає у видаленні пилу, видаленні вологи та перевірці з’єднання.

Паливо та чиста енергія

Однією з головних переваг сонячних генераторів є те, що вони використовують чисту, поновлювану енергію, що краще для навколишнього середовища. Це також може бути краще для вашого гаманця, оскільки сонячні генератори уникають необхідності запасатися паливом для запуску генератора.

Часті запитання

Чи варто купувати сонячний генератор?

Сонячний генератор може бути корисним в залежності від того, як ви його використовуєте. Вартість генератора легко окупиться, якщо ви живете в місці, де достатньо сонячного світла, і використовуєте енергію від генератора як резервне джерело живлення для дому. Крім того, якщо ви часто подорожуєте, сонячний генератор також варто придбати.

Чи буде мій сонячний генератор поставлятися з сонячною панеллю?

Це залежить від моделі. Деякі генератори поставляються з сонячними панелями, необхідними для їх роботи, а деякі ні. Якщо у вас ще немає сумісної сонячної панелі, можливо, варто знайти комплект “все включено”, оскільки це скоротить витрати і кількість покупок.

Чи існують інші типи генераторів?

Так. Деякі генератори використовують електрику або газ для живлення, і всі електрогенератори здатні підтримувати життя поза мережею. Однак деякі люди віддають перевагу сонячним генераторам з наступних причин:

  • Вони більш екологічні, оскільки використовують енергію сонця на відміну від викопного палива.
  • Вони дешевші в експлуатації, оскільки вам не потрібно купувати паливо для газових генераторів.
  • Вони кращі в надзвичайних ситуаціях, коли у вас може не бути доступу до палива.
  • Вони тихіші.
  • Вони більш портативні, оскільки вони менші та легші.

Яке призначення інвертора в моєму сонячному генераторі?

Енергія, що зберігається в акумуляторі сонячного генератора, є постійним струмом (DC), але більшість пристроїв та приладів використовують змінний струм (AC). Цей інвертор перетворює постійний струм на змінний. Якщо ваш сонячний генератор не має вбудованого інвертора, вам потрібно буде придбати його окремо.

Чому варто довіряти команді оглядачів This Old House

Понад чотири десятиліття This Old House надає домовласникам першокласний контент про покращення житла у вигляді телевізійних програм, друкованих видань та цифрового контенту на своєму веб-сайті та платформах соціальних мереж. Команда оглядачів This Old House зосереджується на створенні поглиблених оглядів продуктів та послуг, щоб допомогти вам прийняти рішення про покупку практично будь-якого товару чи ресурсу, який вам може знадобитися для вашого будинку. Команда оглядачів This Old House написала понад 1 000 оглядів на товари для дому, від акумуляторних дрилів до кухонних відер для сміття, газонокосарок та прикрас для їдальні.

Ми рекомендуємо продукти в кожному огляді, використовуючи інтенсивний процес дослідження, витрачаючи години на прочісування найкращих доступних моделей на Amazon. Для того, щоб продукт потрапив до нашого списку найкращих, він повинен мати високий рівень продажів на Amazon, стабільно позитивні відгуки клієнтів та унікальні функції, серед інших факторів. Після звуження нашого списку рекомендацій ми проводимо додаткові дослідження, а іноді й особисте тестування, щоб переконатися, що продукція відповідає нашим стандартам. Після завершення етапу дослідження ми створюємо всебічну, зручну для користувача статтю, яка включає наші рекомендовані продукти та додаткову інформацію, щоб допомогти таким домовласникам, як ви, зробити правильну покупку.

Щоб поділитися відгуками або поставити запитання про цю статтю, надішліть повідомлення нашій команді оглядачів за адресою reviews@thisoldhousereviews.com.

найкращих сонячних генераторів 2023 року

Незалежно від того, чи ви відпочиваєте в кемпінгу, чи маєте справу з відключенням електроенергії, ці сонячні генератори допоможуть вам забезпечити себе енергією.

Джек Байрам. письменник-фрілансер, який займається самовдосконаленням. Він взяв інтерв’ю у незліченної кількості професіоналів для своїх статей, включаючи все, від декораторів інтер’єру до мануальних терапевтів. Джек написав для The Strategist, Today.com та The Spruce.

Емілі Естеп. біолог рослин і журналіст, яка працювала в різних інтернет-виданнях, писала і редагувала матеріали на різні теми. від кіно і краси до науки і автомобільної промисловості. Її ступінь з біології рослин зосереджена на сталому сільському господарстві, і вона є експертом з вирощування власної їжі, наук про навколишнє середовище та всіх тем, що стосуються кімнатних рослин.

У цій статті

найкращих, сонячних, генератор, 2021, портативні, генератори

Хоча літом можна насолоджуватися багатьма речами, воно також приносить із собою хвилі спеки та шторми, які можуть вимкнути електроенергію. На щастя, сонячні генератори допомагають підтримувати електроніку без запаху пального, який притаманний бензиновим генераторам.

Сонячні генератори. це генератори, які можна заряджати або за допомогою підключених сонячних панелей, або, найчастіше, підключивши їх до джерела живлення. За словами Гері МакКоя, директора магазину Lowe’s у Шарлотті, штат Північна Кароліна, “сонячні генератори працюють, не потребуючи палива, забезпечуючи безкоштовну енергію. Ці генератори також працюють безшумно, з нульовим рівнем викидів і є кращими для навколишнього середовища.”

Маккой також розповідає, що сонячні генератори, як правило, набагато легші за традиційні генератори, що полегшує їх транспортування. Це допомагає зробити їх чудовим варіантом для людей, які потребують джерел енергії під час кемпінгу або для своїх автофургонів.

Ми поспілкувалися з МакКоєм, щоб він допоміг нам вибрати найкращі сонячні генератори. На додаток до розуміння основних переваг сонячних генераторів, ми також з’ясували такі деталі, як їхня вартість, для кого вони підходять і як довго вони працюють. Інші деталі, які варто враховувати, включають портативність, час сонячної зарядки та потужність при спробі знайти найкращий сонячний генератор для ваших потреб.

Найкращий загальний показник

Geneverse HomePower Two Pro

найкращих, сонячних, генератор, 2021, портативні, генератори

Якість матеріалів, простота підзарядки та надійна п’ятирічна гарантія допомагають закріпити HomePower Two Pro від Geneverse як наш вибір найкращого сонячного генератора. У серії Pro використовуються літій-залізо-фосфатні (LFP) батареї, які забезпечують додаткові переваги в порівнянні з більш доступними літій-іонними батареями.

З батареями LFP ви можете розраховувати на вдвічі швидшу зарядку і в шість разів довший термін служби порівняно з іншими, дешевшими літій-іонними варіантами. Це також гарантує, що батарея здатна витримувати більш різкі перепади температури.

Цей генератор має додаткову потужність у ват-годинах, що гарантує, що він може живити більшість побутових приладів та пристроїв. Працюючи на повну потужність, він здатний утримувати заряд до року, і його можна зарядити від сонячної енергії всього за три-чотири години. Якщо ви вирішите використовувати розетку змінного струму, його можна зарядити за одну-дві години.

Цей генератор також має вбудоване світлодіодне світло та зручний дисплей, який дозволяє налаштувати його протягом 30 секунд. Для додаткової зручності є супровідний додаток, який дозволяє користувачам керувати ним віддалено.

Зверніть увагу, що цей варіант важить 61 фунт, і він не має коліс або будь-яких інших корисних транспортних функцій, якщо ви захочете його перемістити.

Ціна на момент публікації: 2 299

Потужність: 2,200-4,400 Вт | Час сонячної зарядки: три-чотири години | Розміри: 11.02 x 14.11 x 17.83 дюйми | Вага: 61.3 фунти | Тривалість життя: 10 років

Найкращий бюджет

Портативна електростанція Bluetti

найкращих, сонячних, генератор, 2021, портативні, генератори

Невеликий, але потужний профіль портативної електростанції Bluetti та розумна ціна роблять її нашим вибором найкращого сонячного генератора для людей з обмеженим бюджетом. Оскільки вона важить 21 фунт і має ергономічну ручку, її легко транспортувати або переміщати.

Що стосується потужності, цей генератор використовує батарею LFP, яка забезпечує приблизно 2 500 життєвих циклів. Він має максимальну вхідну потужність 200 Вт, а сонячні панелі можуть заряджати машину протягом трьох-чотирьох годин.

Однак зарядка від настінного блоку змінного струму займає три-чотири години, що довше, ніж у інших генераторів з нашого списку. У крайньому випадку, її також можна зарядити від 12-вольтової автомобільної розетки, хоча це займе значно більше часу. від семи до восьми годин.

Інші особливості цієї моделі включають 15-ватну бездротову зарядну панель на верхній панелі для зарядки мобільних телефонів, а також чотири розетки змінного струму, два порти постійного струму, два порти USB-A, два виходи постійного струму і один автомобільний порт.

Цей варіант не сумісний з Bluetooth, тому ним не можна керувати дистанційно, а також він має дворічну гарантію, що коротше, ніж інші варіанти в нашому списку.

Ціна на момент публікації: 599

Потужність: 800 | Час сонячної зарядки: три-чотири | Розміри: 12.6 x 8.5 x 8.7 дюймів | Вага 21.4 фунти | Тривалість життя: 2,500 життєвих циклів

Найкраща розкіш

Портативна електростанція EcoFlow Delta Pro

найкращих, сонячних, генератор, 2021, портативні, генератори

Хоча вона дорожча за інші варіанти в нашому списку, портативна електростанція Delta Pro від EcoFlow має безліч функцій, які роблять її нашим вибором найкращого сонячного генератора для людей, які можуть витратити трохи більше грошей. Завдяки 3 600-ватній потужності змінного струму він забезпечує більшу потужність, ніж багато інших варіантів на ринку, а також може бути з’єднаний з іншим для загальної потужності 7 200 Вт.

Він здатний живити більшість побутових приладів, включаючи високопотужні вироби, такі як сушарки та обігрівачі. Крім того, вона використовує LFP акумулятор, який може працювати 6 500 циклів, що більш ніж удвічі перевищує термін служби більш доступних варіантів.

З п’ятьма вихідними розетками змінного струму, двома портами USB-A, двома вихідними портами USB-C та двома вихідними портами DC5521, ця станція має все необхідне. Використовуючи розетки на 240 вольт, його можна зарядити трохи менше ніж за дві години.

Цей варіант також не економить на зручності. два задніх колеса та ручка для перенесення багажу допомагають легко переміщатися куди завгодно. Однак заряджання від сонячної енергії займає більше часу, ніж інші варіанти з нашого списку, з часом заряджання від трьох з половиною до семи годин для повного заряду.

Ціна на момент публікації: 3,699

Потужність: 3600 Вт | Час заряджання від сонячної батареї: від трьох з половиною до семи годин | Розміри: 11.2 x 16.4 x 25 дюймів | Вага 99 фунтів | Термін служби: 6 500 циклів

Найкращий портативний

Портативна електростанція Anker 555

найкращих, сонячних, генератор, 2021, портативні, генератори

Портативна електростанція 555 від Anker має низку функцій, які роблять її найкращим сонячним генератором для людей, які перебувають у дорозі. Для початку, він має 200-ватний сонячний вхід, і він здатний заряджатися всього за п’ять з половиною годин. Він також може бути повністю заряджений через порт USB-C всього за чотири години.

Цей варіант має одну автомобільну розетку, три порти USB-C, два порти USB-A та 6 розеток змінного струму. При вазі трохи менше 30 фунтів, він досить легкий, щоб його можна було легко піднімати в машину і виносити з неї, а також має вбудовану ручку, що робить його ще більш зручним для перенесення з собою. Ми також цінуємо те, що вона оснащена світлодіодним ліхтарем, який допоможе освітити простір навколо вас, якщо ви візьмете її з собою в похід.

Хоча цей генератор оснащений батареями LFP, він має менший термін служби, ніж інші доступні варіанти, який триває лише 3 000 циклів заряду. Однак інші конкуренти такого ж розміру мають лише приблизно 500 циклів. З іншого боку, він має п’ятирічну гарантію, яка допоможе вам почуватися захищеними.

Ціна на момент публікації: 900

Потужність: 1,000 | Час сонячної зарядки: 5.5 годин | Розміри: 7.4 x 11.61 x 13.78 дюймів | Вага: 29.8 фунтів | Тривалість життя: 3,000 циклів

Найкраще для кемпінгу

Портативна електростанція Goal Zero Yeti 500X

найкращих, сонячних, генератор, 2021, портативні, генератори

  • Завдяки зменшеному профілю та складаній ручці цей варіант є чудовим вибором для подорожей.

Портативна електростанція Yeti 500X від Goal Zero важить менше 13 фунтів і має розбірну ручку, тому ми вважаємо, що це найкращий сонячний генератор для тих, хто збирається в похід. Незважаючи на свою компактність, він все ще оснащений портами USB-C змінного струму, 12 В і 60 Вт, що дозволяє заряджати всі ваші пристрої. Крім того, анодований алюмінієвий корпус допомагає зберегти все в безпеці.

Як і інші варіанти в цьому списку, цей генератор може працювати як від сонячних батарей, так і від розетки, або від 12-вольтової розетки автомобіля. Автомобільному зарядному пристрою знадобиться близько чотирьох з половиною годин для повної зарядки, тоді як 60-ватному настінному зарядному пристрою знадобиться до 10 годин.

Він також постачається з контролером заряду Maximum Power Point Tracking (MPPT), який є перетворювачем, здатним точно визначити, коли ваша система отримує найбільшу ефективність, на основі таких факторів, як хмарність та час доби. Це допомагає забезпечити максимально продуктивну та ефективну сонячну зарядку. Може заряджати все, від смартфона до портативного холодильника, протягом 20 годин.

Цей варіант витримає лише близько 500 циклів, перш ніж знизиться до 80% своєї потужності. Однак, оскільки він призначений для кемпінгу і буде використовуватися рідше, це може компенсувати коротший термін служби.

Ціна на момент публікації: 550

Потужність: 505 | Час сонячної зарядки: від шести до 12 годин | Розміри: 7.5 x 11.25 x 5.8 дюймів | Вага 12.9 фунтів | Тривалість життя: 500 циклів

Найкраще для автофургонів

Електростанція Anker PowerHouse 767 та комплект розширювальних акумуляторів 760

найкращих, сонячних, генератор, 2021, портативні, генератори

Якщо ви нещодавно придбали або відремонтували автофургон і шукаєте найкращий генератор на сонячних батареях, це вибір для вас. Комплект електростанції PowerHouse 767 та акумуляторної батареї 760 від Anker. це чудовий спосіб оптимізувати ваш автомобіль для відпочинку. Він може видавати 2400 Вт, і на додаток до чотирьох портів змінного струму, він також має три порти для зарядки USB-C, два порти USB-A та дві автомобільні розетки.

При використанні в автофургоні цей пристрій може підтримувати роботу міні-холодильника до 60 годин, портативної морозильної камери. до 60 годин, а фена. до двох годин. Він поставляється з сонячним зарядним кабелем, зарядним кабелем змінного струму та кабелем від акумулятора до комп’ютера.

Хоча цей варіант дорожчий за інші, він оснащений акумулятором LFP і має інтелектуальну систему контролю температури, яка відстежує температуру 100 разів на секунду. Ці особливості, на додаток до ударостійкої конструкції, допомагають створити продукт, який повинен прослужити більше десяти років. Він також постачається з п’ятирічною гарантією на весь пристрій, щоб захистити вас.

Хоча він поставляється з двома батареями, їх не можна заряджати одночасно. Ця незначна незручність призводить до дещо тривалішого часу заряджання.

Ціна на момент публікації: 2,999

Потужність: 2,400 | Час сонячної зарядки: не вказано | Розміри: 17.44 x 10.6 x 9.4 дюйми | Вага 45.6 фунтів | Термін служби: 10 років

Найкращий великий

Сонячний генератор Jackery 3000 Pro

найкращих, сонячних, генератор, 2021, портативні, генератори

  • Навіть з потужністю 3000 Вт цей варіант може зарядитися менш ніж за дві з половиною години від розетки.

Сонячний генератор 3000 Pro від Jackery з ємністю 3,024 ват-годин і потужністю 3,000 ват пропонує значну кількість енергії в порівнянні з меншими моделями. Це також один з найшвидших варіантів зарядки в нашому списку, з часом зарядки трохи менше двох з половиною годин для настінних розеток. Він має до 25% ефективності перетворення за допомогою сонячних панелей, що означає, що його можна зарядити всього за три-чотири години за допомогою сонця.

Інші особливості, які виділяють цей варіант, включають сумісність з додатком Smart, який дозволяє відстежувати такі деталі, як рівень заряду акумулятора, передбачуваний час роботи, а також вхідну та вихідну потужність.

Що стосується транспортабельності, то вона має тягу з алюмінієвого сплаву та подвійні колеса, щоб полегшити її транспортування. Ми також цінуємо, що він має п’ятирічну гарантію, а також є дуже міцним, здатним витримувати температуру.4°F.

Хоча він має ручку та колеса, щоб полегшити його транспортування з собою, цей вибір важить понад 60 фунтів, що ускладнює його підйом під час переміщення.

Ціна на момент публікації: 2 799

Потужність: 3,000 | Час сонячної зарядки: три-чотири години | Розміри: 14.7 x 14.1 x 18.6 дюймів | Вага: 63.93 фунта | Термін служби: 2,000 циклів

Підсумок

Якщо вам потрібен сонячний генератор з тривалим терміном служби, швидкою зарядкою акумулятора та високою потужністю, Geneverse HomePower Two Pro. наш вибір найкращого сонячного генератора. Якщо ви шукаєте щось більш економічно ефективне, найкращим сонячним генератором для вас може бути портативна електростанція Bluetti, яка має невелику вагу і швидко заряджається.

Що потрібно знати про сонячні генератори перед покупкою

Потужність

Визначення того, яка потужність є правильною для вас, зіграє величезну роль у виборі найкращого сонячного генератора для ваших потреб. Взагалі кажучи, якщо ви хочете живити лише холодильник або заряджати телефон, ви можете обійтися генератором потужністю близько 500 Вт, як, наприклад, портативна електростанція Goal Zero Yeti 500X.

І навпаки, для людей, які шукають щось більш надійне для виконання великих завдань, таких як забезпечення електроенергією цілого будинку, вам знадобиться щось набагато істотніше. “Домашні генератори повинні мати мінімальну потужність 2000 кіловат з акумулятором щонайменше 2000 ват-годин”. каже МакКой. “Кількість необхідної енергії буде залежати від розміру будинку.”

Використовуючи ці рекомендації, ми рекомендуємо портативну електростанцію EF EcoFlow Delta Pro для електропостачання будинку.

Час заряджання від сонячної батареї

Якщо ви маєте намір використовувати сонячні панелі для зарядки генератора, то вам слід пам’ятати про час, необхідний панелям для повної зарядки генератора. “Сонячні генератори можуть займати від 1.Від 5 до 48 годин для повної зарядки в залежності від розміру сонячної батареї, портативної електростанції та джерела енергії”. каже МакКой.

У нижній частині нашого списку деякі генератори, такі як Jackery Solar Generator 3000 Pro, можуть повністю зарядитися від сонячної енергії за три-чотири години. Деякі генератори заряджаються від шести до 12 годин, як, наприклад, портативна електростанція Goal Zero Yeti 500X. Враховуючи ваші потреби і те, як часто ви збираєтеся використовувати генератор, ви зможете вирішити, чи потрібен вам більш короткий час заряджання, або ж ви зможете впоратися з більш тривалим.

Вага

Визначення того, де ви збираєтеся використовувати і зберігати сонячний генератор, допоможе вам з’ясувати, яка вага є найкращою для вас. Продукти в нашому списку важать від 12 фунтів, як портативна електростанція Goal Zero Yeti 500X, до 100 фунтів, як портативна електростанція EF EcoFlow Delta Pro.

Якщо ви шукаєте портативний генератор, то вам варто звернути увагу на більш легкий. Навіть з такими функціями, як колеса, вам все одно доведеться піднімати генератор в автомобіль і витягувати його з нього, тому більш громіздкий генератор може бути нудним для переміщення. Однак, якщо ви маєте намір тримати його в одному місці у вашому домі, важчий генератор може бути хорошим варіантом, оскільки вони довговічні та потужні.

Тривалість життя

Залежно від того, який сонячний генератор ви придбаєте, він повинен прослужити вам щонайменше два-три роки. Якщо ви шукаєте щось, що буде працювати найдовше, наш вибір найкращого сонячного генератора для вас. це портативна електростанція EF EcoFlow Delta Pro, яка має життєвий цикл 6 500 зарядів.

Якщо ви маєте намір або потребу в регулярному використанні сонячної енергії, важливо знайти щось з більш тривалим життєвим циклом. “Ви повинні регулярно обслуговувати і перевіряти свій генератор на готовність”. каже МакКой. “Більшість виробників пропонують запускати генератор раз на місяць, щоб він працював належним чином.”

Відповіді на ваші запитання

Чи може сонячний генератор забезпечити цілий будинок?

За словами Маккоя, сонячні генератори мають потенціал для живлення цілого будинку, але не всі генератори можуть це зробити. Він розповідає, що для досягнення цієї мети знадобиться мінімальна потужність 2 000 кіловат, а також батарея щонайменше на 2 000 ват-годин.

Звичайно, додає він, це залежить від розміру будинку. З огляду на ці рекомендації, ми рекомендуємо щось на зразок сонячної електростанції Jackery Solar Generator 3000 Pro, якщо ви хочете забезпечити свій будинок електроенергією.

Скільки коштує сонячний генератор?

МакКой каже, що ви можете знайти сонячні генератори за ціною від 300 доларів, а також інші, які можуть коштувати до 5 000 доларів. В цілому, однак, вони будуть коштувати більше 1,000. МакКой зазначає, що величезна різниця в ціні є результатом кількох факторів, включаючи бренд, а також енергетичні можливості генератора.

дорогі, такі як портативна електростанція EF EcoFlow Delta Pro Portable Power Station, іноді можуть також включати додаткові порти та функції, такі як сумісність з додатками.

Чи варті сонячні генератори своїх грошей?

МакКой каже, що хоча сонячні генератори не є абсолютно необхідними, вони абсолютно варті своїх грошей. Він каже, що люди, які живуть у районах, схильних до перебоїв з електропостачанням, отримають вигоду від них як від засобу, що дозволяє підтримувати електропостачання у разі відключення електроенергії.

Окрім людей, які стикаються з несприятливими погодними умовами, МакКой рекомендує сонячні генератори людям, які перебувають у місцях, де традиційна енергія є дефіцитною, наприклад, у кемпінгах.

Хто ми такі

Ця стаття написана Джеком Байрамом, письменником-фрілансером, який пише про все, що пов’язано з будинком. Для цієї статті він поспілкувався з Гері МакКоєм, менеджером магазину Lowe’s у Шарлотті, штат Північна Кароліна, щоб отримати експертну інформацію про сонячні генератори та про те, чого очікувати від них. Згодом він дослідив численні сонячні генератори, щоб мати змогу рекомендувати широкий асортимент продукції, враховуючи такі деталі, як час сонячної зарядки, ціна та потужність.

Залишити відповідь