2.Зарядний пристрій для сонячної батареї 4W. Обслуговувач сонячних батарей для автофургонів

SOLVAO 7.Сонячний зарядний пристрій на 5 Вт для обслуговування акумуляторів

Якщо батареї не використовуються регулярно, вони природним чином розряджаються, і якщо їм дозволити розрядитися, вони можуть ніколи не відновити свою повну потужність. Цей пристрій для обслуговування акумуляторів на сонячних батареях допомагає контролювати розряд акумулятора в будь-який час року. Сонячний зарядний пристрій перетворює світлову енергію сонця в електроенергію постійного струму напругою 12 В, яка потім передається до акумуляторів за допомогою дроту та обраного вами роз’єму.

(знижка 24%)!) Безкоштовна доставка по США

Включає нашу гарантію якості преміум-класу з 1-річною гарантією

Якщо батареї не використовуються регулярно, вони природним чином розряджаються, і якщо їх розрядити, вони можуть ніколи не відновити свою повну потужність. Цей зарядний пристрій на сонячних батареях допомагає контролювати розряд акумулятора в будь-яку пору року. Сонячний зарядний пристрій перетворює світлову енергію сонця в електрику постійного струму напругою 12 вольт, яка потім передається до акумуляторів через дріт і вибраний вами роз’єм.

Тримайте свій 12-вольтовий акумулятор зарядженим цілий рік

Використовуйте для будь-яких 12-вольтових акумуляторів та різноманітних автономних пристроїв, навіть у хмарну погоду та за інших сприятливих погодних умов!

Наші 7.5-ватний зарядний пристрій на сонячних батареях можна використовувати для будь-яких 12-вольтових акумуляторів та різноманітних автономних пристроїв! Ідеально підходить для автомобілів, човнів, мотоциклів, автофургонів, будинків на колесах, морських суден, тракторів, електромобілів, вантажівок, снігоходів, гольф-карів, сараїв, кабін, відкривачів воріт і будь-якої іншої автомобільної техніки або 12-вольтових акумуляторів. Запобігає розрядженню акумулятора, якщо він не використовується протягом тривалого часу.

Підключення за принципом Plug and Play з високоефективним блокуючим діодом сонячної панелі для запобігання перезарядки

Легко встановлюється. просто підключіть сонячну панель, налаштуйте її та забудьте про неї! Не потребує технічних знань.

Чудово підходить для бабусь і дідусів або власників транспортних засобів, які не користуються автомобілем чи мобільним телефоном щодня! Просто встановіть її на приладовій панелі і дозвольте їй заряджати ваш акумулятор. Має вбудований блокувальний діод для захисту від зворотного струму, що означає, що регулятор контролюватиме кількість енергії, яку він надсилає, і не пошкодить або перезарядить ваші 12-вольтні акумулятори.

 • Сонячна енергія підтримує 12-вольтові акумулятори живими в усі сезони
 • Високоефективна амона сонячна панель
 • Вбудований діод для запобігання перезарядки при зворотному заряді
 • Швидка функціональність “підключи і працюй
 • Міцний, довговічний корпус з ABS
 • Не потребує технічного обслуговування, портативний і легкий
 • 2 різних способи зарядки через штекер постійного струму з затискачами типу “крокодил

Заряджайте будь-яку 12-вольтову батарею за допомогою енергії сонця

Оскільки наш сонячний зарядний пристрій також є пристроєм для технічного обслуговування, він безпечно заряджає та підтримує вологі, гелеві, SLA, AGM, акумулятори глибокого циклу тощо, використовуючи сонячну енергію. Дуже зручно тримати під рукою для забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій, заряджання резервних батарей, кемпінгу, будинків на колесах і навіть наметів, які живляться від електромережі.

Налаштування та встановлення займає лічені хвилини! Цей продукт працює прямо з коробки і може бути використаний в перший же день.

Будь ласка, повністю прочитайте інструкцію з експлуатації перед використанням.

Якщо ви виявили пошкоджений продукт(и), дефекти або будь-які проблеми, будь ласка, негайно зверніться до нашої служби підтримки. ми з радістю допоможемо і негайно вирішимо будь-які питання!

Це приголомшливий сонячний зарядний пристрій. Я використовував його кілька разів на своєму акумуляторі RV, і він зробив чудову роботуДенніс Беррілл

SOLVAO 7.Сонячний зарядний пристрій на 5 Вт для підтримання заряду акумулятора

Що люди говорять про цей зарядний пристрій для сонячних батарей?

Я шукав недорогий сонячний зарядний пристрій, щоб підтримувати заряд акумулятора мого автофургона. Це була ідеальна відповідь. 7.5-ватний струменевий заряд ідеально підходить для того, коли мій RV не використовується. Функція Plug and Play забезпечує легке налаштування та демонтаж. Рекомендував би.

Довжина шнура робить його пристосованим до різних ситуацій. Я використовую його в своєму сараї з панеллю на бічній стіні. Його дуже легко вмикати та вимикати за потреби. Чудово працює, зберігаючи заряд акумулятора Майкл В.

“Це чудовий маленький пристрій для підтримки вашого автомобіля в готовності до роботи, особливо в екстремальну спеку чи холод, коли акумулятори мають тенденцію виходити з ладу. Простий у використанні, не потребує додаткового джерела живлення. Так круто!”

“Я отримую їх для своїх автофургонів (я будую їх зі шкільних автобусів). Цей встановлений на моєму даху і поки що чудово працює. Краще, ніж гнучкі панелі для більш постійної відповіді.”

Часті запитання про зарядний пристрій для сонячних батарей SBC750

Ні, для цього пристрою не потрібен сонячний контролер. Є вбудований діод для запобігання перезарядки.

Цей зарядний пристрій не призначений для повної зарядки 12-вольтових акумуляторів, а лише для підтримання їх заряду, щоб вони не розрядилися, коли не використовуються.

Які вихідні з’єднання доступні? якщо у мене є електрогенератор з роз’ємом 8 мм постійного струму, чи можу я використовувати ці панелі для його підзарядки?? адаптер?

Цей сонячний зарядний пристрій має вбудований шнур довжиною 8 футів, 8 дюймів із роз’ємом SAE на кінці. Наступні 2 адаптери постачаються з пристроєм для різних застосувань: 1 х затискачі типу “крокодил” для акумулятора на 12 В, 1 х адаптер прикурювача на 12 В.

Чи є довший шнур для зарядного пристрою, щоб панель могла бути далі від акумулятора, щоб я міг поставити її в кращому положенні для отримання сонячного світла??

Наразі ми не пропонуємо окремий шнур для сонячного зарядного пристрою, але плануємо додати його в майбутньому.

Повний опис продукту Технічні характеристики

Будь ласка, повністю прочитайте інструкцію з експлуатації перед використанням.

Якщо ви виявили пошкоджений продукт(и), дефекти або будь-які проблеми, негайно зверніться до нашої служби підтримки. ми раді допомогти і негайно вирішимо будь-які питання!

Якщо батареї не використовуються регулярно, вони природним чином розряджаються, і якщо їх розрядити, вони можуть ніколи не відновити свою повну потужність. Цей зарядний пристрій на сонячних батареях допомагає контролювати розряд акумулятора в будь-яку пору року. Сонячний зарядний пристрій перетворює світлову енергію сонця в 12-вольтову електроенергію постійного струму, яка потім транспортується до акумуляторів за допомогою дроту та обраного вами роз’єму.

Зворотний блокуючий діод всередині пристрою гарантує, що зарядний пристрій не пошкодить і не перезарядить вашу батарею. Зверніть увагу, що цей зарядний пристрій призначений для повільного, стабільного заряду акумулятора і не призначений для повної зарядки будь-якого акумулятора.

 • Максимальна потужність: До 7.5 Вт
 • Струм при Pmax: 400mA
 • Напруга при Pmax: 18v
 • Тип сонячної панелі: Амона
 • Вимірювання: 13 3/10 x 13 3/10 x 7/10
 • Вага: 2.73 фунти
 • Сонячна енергія підтримує 12В батареї живими в усі сезони
 • Високоефективна амуова сонячна панель
 • Вбудований діод для запобігання перезарядки при зворотному заряді
 • Швидка проста функціональність “підключи і працюй
 • Міцний, довговічний каркас з ABS
 • Високоякісне скло покриває сонячну панель
 • Не потребує технічного обслуговування, портативний і легкий
 • 2 різні способи зарядки доступні через затискачі акумулятора алігатора штепсельної вилки постійного струму
 • 1 x Сонячна панель з 8 футами. 8 дюймів. Шнур з’єднувача SAE
 • 1 x Затискачі для акумулятора (приблизно 2 фути. зі шнуром)
 • 1 штекер постійного струму (приблизно 2 фути). зі шнуром)
 • 4 x кріпильні гвинти

.Підтримувач сонячної батареї потужністю 4 Вт

зарядний, пристрій, сонячної, батареї

2.Зарядний пристрій для сонячних батарей потужністю 4 Вт Заряджає свинцево-кислотні акумулятори 12 В Продовжує термін служби батареї Працює в хмарних умовах Водонепроникний Екологічно безпечний Мінімальний догляд Ідеально підходить для човнів, автомобілів, мотоциклів, снігоходів, вантажівок, автофургонів та інших транспортних засобів Зміст: (1) сонячна панель Schumacher SP-200 (1) адаптер постійного струму 12 В (1) затискний адаптер (4) кріпильні гвинти (1) інструкція користувача

зарядний, пристрій, сонячної, батареї

Посібники з експлуатації / навчальні посібники

Ці посібники пояснять, як безпечно та ефективно використовувати продукт.

НОВИНИ

Отримуйте останні оновлення прямо на свою поштову скриньку.

СПІЛЬНОТА

Слідкуйте за нами в соціальних мережах.

Відмова від відповідальності: Продукти, технічні характеристики та дані можуть бути змінені без попереднього повідомлення з метою підвищення надійності, функціональності, дизайну або іншим чином. Зображення продуктів наведено лише для ілюстрації; фактичний вигляд продукту може відрізнятися. Усі ваги та розміри є приблизними. Усі назви продуктів, торгові марки та зареєстровані торгові марки є власністю відповідних власників. Усі назви компаній, продуктів та послуг, що використовуються на цьому веб-сайті, призначені лише для ідентифікації. Використання цих назв, торгових марок та брендів не означає їх схвалення.

© Copyright 2023 Schumacher Electric Corporation. Всі права захищені.

Як вибрати найкращий зарядний пристрій для автофургонів: Основи та варіанти

Популярним методом заряджання акумуляторів автофургонів серед тих, хто відпочиває без підключення до електромережі, є сонячна батарея.

Сонячна панель перетворює сонячне світло в електричну енергію, яка, в свою чергу, використовується для заряджання акумуляторів.

Невеликі сонячні панелі потужністю 15-20 Вт використовуються для підтримки акумуляторів автофургонів, коли вони не використовуються, тоді як більші панелі потужністю 100-150 Вт часто можуть забезпечити достатню кількість енергії для заміни цілоденного використання акумуляторів.

Оскільки для будь-якої зарядки потрібно 14 вольт, панель потужністю 15 Вт забезпечує приблизно 1 ампер на батарею (батареї).

Цього приблизно достатньо, щоб замінити 0.25 ампер на годину, які багато автофургонів мають як фонове (фантомне) навантаження на батарею, навіть коли все здається вимкненим. Невеликі сонячні панелі підключаються безпосередньо до акумулятора без контролера заряду.

Простого “додавання сонячної панелі” рідко буває достатньо для зарядного пристрою для сонячних батарей автофургонів. Для отримання бажаних результатів потрібне ретельне планування, правильні компоненти, а часто і професійна установка. Дізнайтеся більше про технологію RV Solar, якщо ви розглядаєте цей варіант.

Вітрова зарядка

Інший альтернативний спосіб зарядки. це вітровий зарядний пристрій. В основному пропелер, що приводить в рух генератор змінного струму, вітряний зарядний пристрій може забезпечити невеликий додатковий зарядний струм.

Оскільки пропелер досить великий і повинен бути постійно спрямований на вітер, вітрові зарядні пристрої не є поширеними на автофургонах, але в пустелях або в гірських долинах, де є постійні вітри, вони можуть бути корисним доповненням до зарядного пристрою для автофургонів.

Генератори

Багато будинків на колесах і деякі причепи мають генератори для виробництва електроенергії.

Деякі туристи також беруть із собою портативний генератор. Люди часто кажуть, що їхній генератор заряджає батареї, але це не зовсім так.

У більшості випадків генератор забезпечує живлення будинку на колесах 120 В, що є еквівалентом берегової мережі, а власний перетворювач або інверторний зарядний пристрій виконує зарядку акумулятора.

Деякі портативні генератори мають вихідний термінал, який забезпечує постійний струм, що може бути використаний для прямої зарядки акумулятора.

Багато з цих пристроїв не забезпечують достатньої напруги для повної зарядки акумуляторів, як зазначено вище. Крім того, навіть якщо він може повністю зарядити батареї, генератор може мати проблеми з нерегульованою напругою.

Це робить його ризикованим для використання, якщо батарея майже повністю заряджена, а генератор ніхто не вимикає.

Зарядний пристрій для автофургонів. підтримуючі пристрої (струменеві зарядні пристрої)

Зарядний пристрій для автофургонів. Maintainer. це просто невеликий зарядний пристрій, призначений для підтримання рівня заряду повністю зарядженої батареї на рівні 100%.

Раніше це були невеликі одноступінчасті пристрої, які називалися крапельними зарядними пристроями, але сучасні пристрої для обслуговування акумуляторів трохи складніші і виконують плаваючий заряд (див. Багатоступінчасті зарядні пристрої).

Зарядні пристрої зазвичай призначені для обслуговування однієї 12-вольтової батареї, але деякі моделі мають кілька виходів, тому вони можуть обслуговувати 2 або більше одночасно.

Популярна марка зарядного пристрою для автофургонів називається Battery Minder, а інша. Battery Tender.

Зарядні пристрої “Ехо” та акумуляторні комбайни

Технічно ці пристрої є перемикачем, а не зарядним пристроєм для автофургонів, але вони виконують свою функцію, запозичуючи заряд від однієї батареї та застосовуючи його до іншої.

Вони дуже корисні, коли в будинку на колесах є дві окремі батареї, які зазвичай зберігаються окремо (ізольовано), але все одно повинні заряджатися від одного джерела.

Основний зарядний пристрій RV підключається до “основної” батареї, а комбайнер “відлунює” частину зарядних підсилювачів до вторинної батареї, зберігаючи їх ізольованими один від одного.

У будинках на колесах цей метод часто використовується для заряджання акумулятора шасі (двигуна) від домашніх батарей, поки будинок на колесах підключений до берегової електромережі.

Деякі приклади зарядних пристроїв для автофургонів: Xantrex Echo Charger, Magnum Smart Battery Combiner та Ultra Trik-L-Start.

Які найкращі зарядні пристрої для сонячних батарей будуть на ринку у 2023 році?

зарядний, пристрій, сонячної, батареї

Якщо у вас є доступ до сонця і зарядний пристрій для сонячних батарей, ви можете бути спокійні, коли справа доходить до підтримки електроніки зарядженою і готовою до використання.

У 2023 році фотоелектричні сонячні панелі зможуть не тільки забезпечувати електроенергією ваш будинок. вони можуть заряджати вашу електроніку та заряджати автомобільний акумулятор! Сонячна енергія може бути використана практично з будь-якого місця і може заряджати практично будь-який пристрій за допомогою правильного зарядного пристрою.

Кількість і різноманітність зарядних пристроїв для сонячних батарей на ринку може трохи лякати, тому ми полегшимо вам вибір. Незалежно від того, чи потрібен вам комплект сонячного зарядного пристрою для зарядки акумулятора телефону, автомобільного акумулятора, акумулятора човна або для живлення вашого автофургона, наші улюблені продукти на ринку представлені нижче.

Примітка редакції: Це неупереджений огляд: ми не маємо фінансових зв’язків з жодною зі згаданих компаній, а також не заробляємо гроші на партнерській рекламі. Вміст цього блогу базується на дослідженнях та інформації, доступних на момент написання статті.

Найкращі сонячні батареї та комплекти сонячних панелей для покупки

Ми вибрали ці варіанти на основі їх продуктивності, простоти використання та практичності. Деякі зарядні пристрої призначені лише для одного використання, наприклад, для зарядки телефону, а інші використовують адаптер, який може працювати для зарядки будь-чого. від автомобільних акумуляторів до човнових батарей.

Найкращий в цілому

Автомобільний зарядний пристрій для сонячних панелей SUNER POWER 12 В

зарядний, пристрій, сонячної, батареї

 • Поставляється з 1-річною гарантією
 • Можна використовувати для 12-вольтових акумуляторів в автомобілях і човнах
 • Не включає сонячний контролер заряду, який діє як регулятор потенційного перезарядження

Найкраще підходить для використання RV / ATV

Renogy 400 Вт 12-вольтовий сонячний преміум-комплект

Ціна: 819.99 (часто продається дешевше) Купити зараз

зарядний, пристрій, сонячної, батареї

 • 400 Вт потужності, щоб підтримувати світло у вашому автофургоні
 • Сонячна панель, зарядний пристрій та кронштейни входять до комплекту
 • Renogy. відомий бренд, якому довіряють

Найкраще підходить для невеликих приладів

Портативний зарядний пристрій BigBlue 3

Ціна: 79.99 (часто на розпродажі за меншу ціну) Купити зараз

зарядний, пристрій, сонячної, батареї

 • Дуже надійний, працює в хмарних умовах
 • Безпечно заряджає електроніку, таку як iPhone та iPad
 • Легкий, складаний і легко переноситься

Найкраще для човнів

Гнучка сонячна панель Topsolar 100 Вт

зарядний, пристрій, сонячної, батареї

 • Тонка, гнучка монокристалічна сонячна панель потужністю 100 Вт
 • Герметична, водонепроникна, зносостійка панель
 • Включає з’єднувальний кабель для підключення до контролера заряду

Найкраще для автомобілів

Сонячний автомобільний акумулятор Sunway Mppt і Trickle зарядний пристрій та пристрій для обслуговування

Прейскурантна ціна: 59.99 (майже завжди у продажу за ціною до 40) Купити зараз

 • Призначені для щоденного використання, зменшують ризик перезарядки акумулятора
 • Включає світлодіодний індикатор для моніторингу заряджання
 • Доступні варіанти від 1.5 кВт. 8 кВт, у комплекті затискачі типу “крокодил

Як працюють сонячні зарядні пристрої?

Подібно до того, як сонячні панелі живлять ваш будинок, зарядний пристрій заряджає акумулятор пристрою. Переносні сонячні зарядні пристрої використовують свої сонячні елементи для поглинання, а потім передачі сонячної енергії, щоб забезпечити електрикою пристрої або зарядити літій-іонні акумулятори всередині пристроїв.

Зарядні пристрої для сонячних батарей варіюються в ціні, залежно від того, який тип вам потрібен, але багато з них можна знайти за ціною менше 100.

Незважаючи на відносну простоту використання, деякі люди думають, що вони не такі потужні, як традиційні зарядні пристрої. Але, оскільки технологія стає все більш досконалою, вам не доведеться так сильно турбуватися про їхню потужність. або їх відсутність.

Чи справді працюють сонячні зарядні пристрої? Який тип вам потрібен?

Так! Зарядні пристрої на сонячних батареях можуть повністю зарядити ваші пристрої. Єдине, якщо термін служби акумулятора закінчився і його потрібно замінити, простою підзарядкою не обійтися.

Вони заряджаються довше, ніж газові або настінні зарядні пристрої, але вони є чудовим варіантом для подорожей або життя поза мережею.

Визначте, який з них підійде для ваших потреб, відповівши на наведені нижче запитання:

Що я хочу зарядити, щось велике, як автомобіль, чи маленьке, як телефон?

Якщо ви шукаєте зарядний пристрій для конкретної мети, наприклад, для зарядки автомобільного акумулятора, тоді ви можете звернути увагу на сонячні зарядні пристрої для автомобільних акумуляторів. Типові автомобільні акумулятори на 12 В не завжди є найнадійнішими, особливо якщо в машині випадково залишили світло на ніч або автомобіль простоює місяцями.

Після того, як ви визначитеся з категорією зарядних пристроїв, на які ви дивитеся, я.e., автомобільні зарядні пристрої, тоді ви можете вибрати один з доступних зарядних пристроїв. Розмір і тип акумулятора, який потрібно зарядити, визначатиме розмір і потужність зарядного пристрою, який вам потрібен.

Зарядні пристрої на сонячних батареях. це чудовий спосіб зарядити 12-вольтову батарею і продовжити термін її служби та практичне використання. Багато з цих акумуляторів відомі як “акумулятори крапельного заряду”, оскільки вони виробляють слабкий струм електроенергії для заряджання павербанків акумуляторів.

Наскільки портативним повинен бути зарядний пристрій для сонячних батарей?

Портативність важлива, особливо якщо ви плануєте використовувати зарядний пристрій під час кемпінгу або в дорозі.

Але якщо зарядний пристрій потрібен вам як резервний для автомобільного акумулятора, він не обов’язково повинен бути портативним і може стояти в гаражі, щоб використовуватися тільки тоді, коли він потрібен. або зберігатися в машині для екстреного використання!

Чи потрібен мені окремий зарядний пристрій для кожного передбачуваного використання або один, який служить для декількох цілей?

Ви можете подумати, що вам не потрібно кілька різних зарядних пристроїв для кожного пристрою, що вам потрібен лише один зарядний пристрій для сонячної батареї.

На щастя, є варіанти зарядних пристроїв, які можуть служити багатьом цілям! Тож якщо вас не дуже турбує портативність, а більше цікавить практичне використання, має сенс придбати загальний зарядний пристрій.

Також слід переконатися, що він водонепроникний, якщо використовується для човна, або пилонепроникний, якщо потрібен для кемпінгу та піших прогулянок. Ви можете звузити пошук, уточнивши, яку роль має відігравати ваш зарядний пристрій для сонячних батарей.

Збільште свої заощадження на сонячній енергії за допомогою будинку на сонячних батареях

Покладання на сонячну енергію робить ваше життя простішим. все, що вам потрібно зробити, це встановити сонячні панелі і залишити їх у спокої.

За допомогою портативних сонячних зарядних пристроїв ви можете покращити та підтримувати заряд акумуляторних батарей вашого автомобіля, човна та автофургона. з будь-якого місця. Якщо концепція використання енергії сонця для живлення ваших приладів вас приваблює, можливо, вам також варто подумати про будинок на сонячних батареях.

Дізнайтеся, скільки вам може коштувати забезпечення всіх ваших потреб в електроенергії лише за допомогою сонячних панелей.

Залишити відповідь