Вимірювання мережі: Як ви можете отримати гроші за вироблену сонячну енергію. Вимірювач фотоелектричної енергії

Що таке мережевий облік сонячної енергії та як він працює?

Багато споживачів, які думають про перехід на сонячну енергію, чули термін “нетто-облік”, але не впевнені, що він означає.

Що таке чистий облік?

Простіше кажучи, мережевий облік. це механізм виставлення рахунків за комунальні послуги, доступний у більшості штатів, який пропонує житловим та бізнес-клієнтам, які виробляють надлишкову електроенергію за допомогою своїх сонячних панелей і відправляють її назад у мережу, кредит.

Як працює нетто-облік?

Коли у вас є сонячна система на даху, вона часто може генерувати більше електроенергії, ніж ви споживаєте протягом світлового дня.

За допомогою мережевого обліку домовласник отримує рахунок лише за чисту енергію, використану щомісяця, тобто за різницю між енергією, виробленою сонячною енергетичною системою, та енергією, спожитою будинком протягом місячного розрахункового періоду.

Коли ваш будинок або бізнес має мережевий лічильник, ви побачите, що лічильник працює в зворотному напрямку, а це означає, що, залежно від місцевої політики, ви можете отримати кредит, щоб застрахуватися від електроенергії, яку ви використовуєте з мережі, коли немає сонця або в нічний час. Вам виставляється рахунок лише за чисте використання енергії. Надлишок виробленої енергії повертається в мережу для використання вашими сусідами. (Читайте про чистий облік для бізнесу на бізнес-стрічці SunPower).)

вимірювання, отримати, грош, вироблену, сонячну, енергію

Переваги мережевого обліку

Чистий облік може заощадити власникам будинків сотні доларів на рахунках за комунальні послуги щороку, тому це вагома причина зробити вибір на користь економії та перейти на сонячну енергію раніше, ніж пізніше.

Є ще одна перевага від мережевого обліку. Оскільки ваша сонячна система виробляє електроенергію поблизу точки, де вона буде використовуватися, це зменшує навантаження на розподільчу та передавальну інфраструктуру мережі та мінімізує втрати енергії від передачі напруги за багато миль від найближчої електростанції. Хоча дехто стверджує, що нетто-облік є несправедливим тягарем для споживачів електроенергії, які не використовують сонячну енергію, багато досліджень витрат і вигод від нетто-обліку показали протилежне.

Чи пропонує мій штат чистий облік?

Хоча деякі державні регулятори та комунальні підприємства запропонували політику, яка ставить під сумнів цінність простого роздрібного NEM, поки що не відбулося багато змін у правилах.

Початкова політика роздрібного нетто-обліку була розроблена для районів з низьким рівнем використання сонячної енергії. Але оскільки в Каліфорнії, Нью-Йорку та інших штатах спостерігається швидке збільшення кількості сонячних панелей, що встановлюються, в найближчі кілька років відбудуться зміни. Каліфорнія вже запровадила те, що називається мережевим обліком 2.0, і принаймні одне дослідження показало, що є підстави для оптимізму щодо нової політики порівняно з оригінальним підходом до роздрібного нетто-обліку, який використовувався в “Золотому штаті.

Щоб дізнатись більше про чистий облік та інші пов’язані з ним політики у вашому штаті, перегляньте Базу даних державних стимулів для ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE). Іншим ресурсом для отримання інформації про мережевий облік, політику підтримки сонячної енергетики та програми захисту прав споживачів є Асоціація галузей сонячної енергетики (SEIA), або зверніться до місцевого дилера SunPower за останніми новинами про можливі зміни в політиці, пов’язані з мережевим обліком у вашому регіоні.

По всій країні відбувається багато дискусій про те, як розвивати поточні програми. Оновлення чистих показників можуть враховувати такі фактори, як більш точна оцінка сонячної енергії, що надходить в розподільчу мережу; структури тарифів, які стягують більшу плату за електроенергію в певний час доби (або вночі) або дивляться на те, де в мережі генерується надлишкова електроенергія; кредити за оптовими, а не роздрібними цінами; і вплив домашніх акумуляторів сонячної енергії.

Якщо ви вже користуєтесь перевагами мережевого обліку для своєї сонячної системи, ви, швидше за все, будете захищені від будь-яких значних скорочень. ви залишитесь “дідусем”, незалежно від будь-яких змін, які можуть вплинути на розрахунок тарифу для нових клієнтів сонячної енергетики.

Тож, щоб скористатися перевагами поточної сприятливої політики мережевого обліку, не зволікайте з переходом на сонячну енергію. Відвідайте нашу сторінку “Переходимо на сонячну енергію”, щоб дізнатися все. від кількості сонячних панелей, які вам знадобляться, до вартості сонячних панелей.

Чистий облік: Як ви можете отримувати гроші за вироблену сонячну енергію

Ви не використаєте всю електроенергію, яку генерують ваші сонячні панелі, але завдяки мережевому обліку вона не пропаде даремно.

вимірювання, отримати, грош, вироблену, сонячну, енергію

Якщо у вас є сонячні панелі на даху. ви майже напевно не використовуєте всю енергію, яку вони виробляють, і весь надлишок надходить у мережу. приєднання до електромережі вашого комунального підприємства. Якби власники панелей не отримували нічого в обмін на цю додаткову енергію, сонячні панелі було б важче виправдати як інвестицію. Хоча домашня акумуляторна батарея може допомогти вам зберегти енергію, яку ви не використовуєте, є простіший (і дешевший) спосіб вирішити цей дисбаланс.

Чистий облік. це один із способів, яким комунальні служби компенсують вам електроенергію, яку ви виробляєте, гарантуючи, що ви отримаєте щось в обмін на сонячну енергію, яку ви виробляєте, але не використовуєте. Хоча чистий облік є найбільш поширеною і відомою схемою компенсації, існує кілька інших. Ми пояснимо їх нижче, щоб ви могли краще зрозуміти, скільки грошей ваші сонячні панелі можуть заощадити вам протягом усього терміну експлуатації.

Як працює нетто-облік?

У штатах, які пропонують чистий облік (перевірте тут, щоб дізнатися, чи відповідає ваш штат вимогам), ви можете продавати надлишок сонячної енергії назад до комунальної компанії в обмін на кредити, які компенсують витрати на використання енергії. Ви можете генерувати надлишкову сонячну енергію, коли на вулиці ясно і сонячно, але бачити менше енергії, ніж необхідно для живлення вашого будинку, коли хмарно або дощить. Продаючи надлишкову енергію назад в електромережу, ви зможете використовувати кредит для покриття витрат на будь-яку електроенергію, яку вам потрібно використати. Ви платите лише за чисту енергію, тобто різницю між тим, скільки ви продали та фактично використали.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете дізнатися, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Типи мережевого обліку

Існує три різні моделі чистого обліку, і те, яка з них доступна для вас, може залежати від вашого штату та постачальника комунальних послуг.

Чистий облік

Чистий облік є найбільш поширеною схемою, яка працює шляхом продажу надлишкової енергії, виробленої вашими сонячними панелями, комунальному оператору в обмін на кредити, які компенсують будь-яку електроенергію, яку вам може знадобитися використати з мережі. Кредит нараховується за роздрібним тарифом, тобто за тарифом, за яким ви платите за електроенергію. Для відстеження цього потрібен лише один лічильник, хоча ваш лічильник може знадобитися оновити, коли ви перейдете на сонячну енергію.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Купуйте все / продавайте все

Модель “купуй все / продавай все” працює шляхом продажу 100% енергії, яку генерують ваші сонячні панелі, комунальному підприємству. Продається за оптовою ціною, що дешевше для закупівлі. Натомість, ви отримуєте 100% енергії для вашого будинку від комунальної компанії, за використання якої ви платите за роздрібним тарифом. Це вимагає двох окремих лічильників, і ви будете платити різницю.- якщо є.- між обсягом виробленої та спожитої енергії. Важливо зазначити, що за цієї моделі ви не споживаєте безпосередньо енергію, яку генерують ваші сонячні панелі.

Нетто-облік

Так само, як і нетто-облік, модель нетто-рахунків дозволяє вам використовувати електроенергію, вироблену вашими сонячними панелями, а надлишок продавати комунальному підприємству за роздрібною ціною. На відміну від моделі нетто-обліку, ви не можете накопичувати кредити для майбутніх платіжних циклів. Така схема є більш поширеною для комерційних ситуацій, ніж для житлових.

Що потрібно враховувати, коли мова йде про типи нетто-обліку

У деяких випадках у вас не буде вибору, коли справа доходить до типу схеми обліку чистої енергії, оскільки комунальні компанії можуть запропонувати лише один варіант. Однак, якщо у вас є можливість вибору, ви повинні мати на увазі кілька речей.

Нетто-облік є найпоширенішим варіантом з однієї причини: він найпростіший для розуміння. Ви отримуєте кредити за продану енергію, і ці кредити надаються за роздрібною ціною, тобто вони оплачуються за тією ж ставкою, за якою ви платите за електроенергію. Це робить математику простою.

Однак це не означає, що це найкраща пропозиція для вас. Якщо ви перебуваєте в ситуації, коли плануєте виробляти багато електроенергії.- регіон, де більшу частину часу сонячно, а дощ або хмарність не заважають роботі панелей.- варіант “купити все/продати все” може працювати краще. Хоча ви продаватимете за оптовим тарифом, що означає нижчу ціну для вас, оскільки ви дієте як постачальник, ви також продаватимете набагато більше, ніж в іншому випадку. Вся ваша сонячна енергія буде монетизована, а не лише її надлишок.

Ви також повинні пам’ятати про інші збори, пов’язані з нетто-обліком. Наприклад, вам, можливо, доведеться заплатити за підключення. Це щомісячні витрати, які ви сплачуєте за підключення до електромережі комунальної компанії. Зазвичай це небагато, від 10 до 20 доларів на місяць, але про ці витрати слід пам’ятати.

Незалежно від того, яка схема в кінцевому підсумку буде найкращою для вас, чистий облік енергії. це чудовий спосіб отримати максимальну віддачу від ваших сонячних панелей. Це не тільки дозволить вам забезпечити електроенергією власний будинок або оплатити повне використання електроенергії, але також дозволить вам монетизувати виробництво енергії та дозволити іншим користуватися нею.

Основи сонячної енергетики: Лічильник електроенергії

Аналіз рахунків вашого бізнесу за електроенергію має фундаментальне значення для оцінки потенційної вартості сонячної фотоелектричної системи. Розуміючи попит і споживання енергії вашої компанії, виміряні лічильником електроенергії, ви можете визначити оптимальний розмір сонячної системи для максимальної рентабельності інвестицій. Читайте далі, щоб дізнатися більше про важливість аналізу рахунків за комунальні послуги при розгляді сонячної енергетики.

Лічильники електроенергії

Кожен споживач комунальних послуг має лічильник електроенергії на своєму об’єкті, щоб комунальні служби могли збирати дані про використання енергії споживачем для інформування своїх мереж передачі та розподілу електроенергії. У багатьох штатах впроваджено стимули для сонячної енергетики, які нараховують кошти споживачам сонячної енергії на основі кількості чистої енергії, відправленої в мережу, виміряної лічильником електроенергії.

Типи електричних лічильників

Клієнти сонячної енергетики можуть використовувати три унікальних типи лічильників електроенергії, залежно від стратегії підключення до мережі та потоків доходів від сонячної енергетики: однонаправлені, двонаправлені та подвійні лічильники.

Однонаправлений лічильник вимірює енергію в одному напрямку, як вхід або вихід відносно об’єкта та мережі. Використовуючи односпрямований лічильник, сонячні проекти можуть бути прив’язані до електромережі в режимі “перед лічильником”, коли система подає всю вироблену електроенергію безпосередньо в комунальну мережу. У Нью-Йорку експорт сонячної енергії зараховується за визначеною вартістю розподілених енергетичних ресурсів (VDER), яка визначає дохід від проекту на основі того, коли і де система подає енергію в мережу.

І навпаки, багато комерційних та промислових сонячних проектів підключені “за лічильником”, коли сонячне виробництво компенсує навантаження на об’єкті. Клієнти можуть отримати значну вигоду від такої стратегії підключення, якщо на їхній території діють високі тарифи на електроенергію.

Двонаправлені лічильники здатні відображати потік енергії в мережу та з мережі. Двонаправлений лічильник важливий для сонячного проекту, що використовує політику чистого обліку, оскільки він просто відображатиме чисті потоки енергії. Політика чистого обліку часто сприяє прибутковій економіці проекту, оскільки власник проекту отримує грошові кредити за надлишок сонячної енергії, що експортується в мережу. Лічильник клієнта “працює в зворотному напрямку”, якщо експорт сонячної енергії перевищує попит на неї в мережі. Аналогічно в Нью-Йорку, політика “віддаленого” чистого обліку дозволяє клієнтам CI розподіляти кредити чистого обліку, отримані від сонячного проекту за межами майданчика, на інший лічильник на об’єкті нерухомості, що належить або орендований клієнтом, за умови, що обидва лічильники знаходяться в межах однієї комунальної території та в зоні навантаження NYISO.

Подвійний облік. це система з двома лічильниками, в якій лічильники є незалежними, тобто вони не взаємодіють один з одним. У цьому випадку один лічильник показує енергію, що споживається з мережі, а інший лічильник зчитує кВт-год сонячного експорту в мережу. Подвійний облік важливий для ринків “зеленого” тарифу, де компанія купує сонячну енергію за фіксованою ціною, тобто за фіксованим тарифом.g. Програма розвитку відновлюваної енергетики Род-Айленду (REG).

Різні державні програми стимулювання сонячної енергетики вимагають різних типів лічильників, які гарантують, що власник системи або оператор отримує відповідну компенсацію за вироблену ним чисту енергію. Таким чином, лічильники електроенергії є важливими компонентами сонячної системи, які інформують про поточну прибутковість проекту.

Досвід PowerFlex

Маючи більш ніж десятирічний досвід роботи на національному рівні, компанія PowerFlex стала кращим девелопером сонячної енергетики для клієнтів з країн СНД, які шукають найкращу реалізацію проектів та оптимальні фінансові рішення. PowerFlex продовжує використовувати політику обліку в різних штатах для розробки проектів “під ключ” для клієнтів, які прагнуть бути лідерами в галузі сталого розвитку. Щоб дізнатися, як ваша місцева політика обліку може допомогти забезпечити високоприбуткову економіку проекту, будь ласка, зв’яжіться з нами!

Що ви повинні знати про житлові сонячні системи

Перехід на сонячну енергію має багато переваг. Сонячна енергетика використовує рясне сонячне світло Арізони для виробництва енергії і є відновлюваним ресурсом, який не створює викидів в атмосферу. Це також зменшує ваш вуглецевий слід, допомагаючи боротися зі зміною клімату. Це може навіть збільшити вартість вашого будинку та зменшити ваші щомісячні рахунки за електроенергію, якщо ви продовжуватимете використовувати енергію з розумом та заощаджувати її.

Остерігайтеся шахраїв

Остерігайтеся компаній, які телефонують вам або приходять до вас додому, стверджуючи, що вони є найкращим або затвердженим підрядником для TEP. TEP не підтримує і не має офіційних партнерських відносин з жодною сонячною компанією. Будь ласка, зателефонуйте нам за номером 520-623-7711, щоб повідомити про це та надати назву компанії та продавця, якщо це можливо. Домовласники повинні ретельно перевіряти дані компанії перед підписанням контракту.

вимірювання, отримати, грош, вироблену, сонячну, енергію

Натисніть, щоб збільшити

Інструмент сонячного аналізу може допомогти клієнтам визначити, чи має сенс встановлювати фотоелектричну систему для них. Інструмент допомагає оцінити всі ваші варіанти сонячної енергії. чи то оренда, чи то власність. щоб ви могли визначити, чи буде фотоелектрична система відповідати вашим фінансовим та екологічним цілям. Цей інструмент оцінює авансові та довгострокові витрати, розмір необхідної системи та період окупності для вашого будинку.

Період окупності

Фактичний термін окупності інвестицій у фотоелектричну систему залежить від вашого енергоспоживання, розміру системи, фотоелектричної технології, наявних податкових пільг, вартості встановленої системи та змін тарифів на електроенергію, серед інших факторів. Будь-який прогноз окупності повинен відображати історію стабільних тарифів на електроенергію TEP, які протягом останніх двох десятиліть зростали в середньому менше ніж на 1% на рік.

Скористайтеся інструментом сонячного аналізу TEP, щоб оцінити період окупності або виконайте наступні кроки:

 • Розрахуйте вартість вашої системи з урахуванням податкових пільг на федеральному рівні та рівні штату. Проконсультуйтеся з податковим фахівцем, щоб перевірити, чи маєте ви право на ці кредити.
 • Оцініть кількість електроенергії, яку вироблятиме ваша система, тобто кількість енергії, яку ви не купуватимете у ТЕП. Ця оцінка розраховується шляхом множення розміру вашої системи в кіловатах на 1,900.
 • Помножте річне виробництво вашої системи на ваш тариф на електроенергію. Це ваша річна економія.
 • Розділіть вартість вашої системи, розраховану на кроці 1, на вашу річну економію, розраховану на кроці 3, щоб отримати кількість років для періоду окупності.

Вибір сонячної компанії

Для клієнтів дуже важливо вибрати досвідчену, авторитетну сонячну компанію, яка буде відповідати їхнім потребам та очікуванням. Ось кілька корисних порад щодо вибору сонячної компанії:

 • Наймайте лише ліцензованого підрядника, який має відповідну кваліфікацію для виконання проекту. Інсталятори сонячних систем повинні мати ліцензію Реєстратора підрядників Арізони (AZROC) та діючу ліцензію на ведення бізнесу в Арізоні, яка є активною та має добру репутацію.
 • Перевірте статус ліцензії компанії, зателефонувавши за номером 877-692-9762 або відвідавши веб-сайт AZROC.
 • Перевірте, чи застрахований монтажник, і попросіть надати докази.
 • Використовуйте місцевих інсталяторів, якщо це можливо. Монтажники в Тусоні знайомі з вимогами TEP та процесом подання заявок, що допоможе забезпечити схвалення проекту та успішну установку.
 • Отримайте детальні пропозиції та кошториси від кількох інсталяторів і зустріньтеся з кожним з них. Ціни, проектні специфікації та гарантії значно відрізняються. Порівняйте кожну з пропозицій, щоб переконатися, що система відповідатиме вашим цілям та очікуванням.
 • Перевірте рекомендації. Запросіть щонайменше три (3) рекомендації від клієнтів, чиї проекти схожі на ваш. Розгляньте досвід компанії та з’ясуйте, чи є у неї невирішені скарги, судові рішення або застави. Перевірте їх Бюро кращого бізнесу
 • Отримайте все в письмовому вигляді. Будь-які суттєві зміни в дизайні, продуктивності, обладнанні або кошторисі системи повинні бути задокументовані в письмовій формі.

Уважно прочитайте всі документи перед підписанням. Ви повинні розуміти умови та положення, перш ніж підписувати договір. Це допомагає запобігти розбіжностям під час та після встановлення. TEP не рекомендує підписувати договір або здійснювати платежі за орендовані системи, поки не буде встановлено лічильник загального споживання та не буде видано Дозвіл на експлуатацію.

Питання до сонячних компаній:

 • Чи маєте ви ліцензію, страховку та зобов’язання? Чи можете ви надати докази??
 • Скільки інших фотоелектричних систем, подібних до моєї, ви встановили??
 • Чи можете ви надати кілька рекомендацій?
 • Скільки енергії буде виробляти моя система?
 • Якою буде економія моїх витрат завдяки сонячній енергії та який розрахунковий період окупності?
 • Які переваги купівлі, а не лізингу?
 • Чи можна переукласти договір і за яких обставин?
 • Чи переходить договір до нових власників, якщо ми продаємо будинок?
 • Як довго прослужить обладнання, перш ніж його потрібно буде замінити?
 • Які гарантії на обладнання та чи можна придбати розширену гарантію?
 • Чи впливає вік та стан мого даху на моє рішення?

Вибір тарифного плану на абонентську плату

Клієнти сонячних електростанцій можуть обрати будь-який з наших тарифних планів на основі часу використання (TOU). Ці плани можуть зменшити ваші рахунки за електроенергію, якщо ви уникаєте використання великої кількості енергії або експлуатації декількох великих приладів під час пікового попиту. Для найбільшої економії коштів навчіться переносити споживання енергії на непікові години, наприклад, на середину дня або пізній вечір. Клієнти на планах TOU повинні скоротити споживання енергії від 3-7 р.m. влітку та з 6 до 9 години ранку.m. та 6-9 р.m. взимку.

Клієнти з фотоелектричними системами іноді припускаються помилки, фактично використовуючи більше енергії, і їхні рахунки за TEP можуть збільшитися. Важливо залишатися максимально енергоефективним і продовжувати здійснювати всілякі модернізації навіть після встановлення фотоелектричної системи, щоб утримувати витрати на електроенергію на низькому рівні.

Розрахункові кредити

Навіть після встановлення фотоелектричної системи, ви все одно будете підключені до мережі TEP і покладатися на нас у забезпеченні безпечного та надійного електропостачання, коли сонце не світить і ваша система не виробляє електроенергію. Навіть якщо ви накопичили енергію з акумуляторної системи, вона може не відповідати вашим потребам в електроенергії. Це означає, що ви все одно отримуватимете рахунок від TEP щомісяця, хоча він має бути меншим, якщо ви будете контролювати своє енергоспоживання.

Всі клієнти TEP, включаючи тих, хто має сонячні системи, мають щомісячну плату за обслуговування, яка покриває наші витрати, пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням нашої електромережі.

Кредити на надлишкову енергію

Після встановлення вашої фотоелектричної системи TEP замінить ваш існуючий лічильник на лічильник для виставлення рахунків та виробництва, щоб виміряти ваше споживання енергії та кількість енергії, яку ваша система експортує в нашу мережу. Надлишок енергії та кредити відображатимуться як “KBH”. кіловат-години. у вашому щомісячному рахунку TEP.

Ставка викупу надлишкової, невикористаної енергії вказана в Експортній ставці порівняння ресурсів (RCP) Rider-14 компанії TEP. Зарахування коштів на рахунок клієнта базується на ставці RCP, що діяла на момент подання заявки на взаємоз’єднання. Ця ставка фіксується на 10 років.

Після початкового 10-річного періоду вексельний кредит базується на поточній експортній закупівельній ставці і може змінюватися з року в рік. Ставка RCP для нових заявок, отриманих до жовтня. 1, 2022, коригується щороку.

Щомісяця, якщо залишок кредиту RCP клієнта перевищує його рахунок TEP за електроенергію, кредит застосовується до рахунку наступного місяця. У жовтні кожного року TEP виплачує клієнту будь-які залишки RCP-кредитів, якщо залишок перевищує 10.

Клієнти зі старими тарифами для фотоелектричних систем, встановлених до 2018 року, повинні звернутися до додаткової угоди TEP. 4 “Вимірювання чистої енергії для певних часткових вимог” (NM-PRS).

Перебої в електропостачанні

У разі відключення електроенергії ваша фотоелектрична система повинна автоматично вимикатися з міркувань безпеки. Це запобігає поверненню надлишкової енергії, виробленої вашою системою, в наші ланцюги, поки наші бригади ремонтують обладнання, яке має бути знеструмлене, щоб запобігти небезпеці ураження електричним струмом.

Ваша система не буде генерувати енергію під час відключення електроенергії, якщо у вас немає фотоелектричної системи з акумуляторною батареєю. Після відновлення електропостачання ви можете відновити роботу фотоелектричної системи, для чого може знадобитися ручне перезавантаження.

Технічне обслуговування Ремонт

Якщо ваша система потребує технічного обслуговування або ремонту, зверніться до вашої сонячної компанії. Якщо наявний лічильник постійного струму потрібно витягнути для ремонту, швидше за все, знадобиться дозвіл від вашого органу, що має юрисдикцію (AHJ). Якщо інвертор(и) або модулі замінюються, необхідно подати заявку до TEP.

Робота з TEP

Роль TEP полягає в тому, щоб допомагати інсталяторам і клієнтам на кожному етапі процесу подання заявки та отримання дозволу, а також гарантувати, що проєкти відповідають усім вимогам безпеки та електротехніки. На різних етапах процесу подання заявки клієнти та ваші інсталятори можуть працювати з чотирма різними відділами TEP: Енергетичні програми, Енергетичні послуги (інжиніринг), Проектні послуги та Вимірювання.

Клієнти та інсталятори можуть розраховувати на регулярні повідомлення від TEP, які допоможуть тримати проєкти в курсі подій. Клієнти можуть зробити свій внесок у просування проекту та запобігти затримкам, надавши TEP свою правильну адресу та адресу електронної пошти, своєчасно підписавши Договір про взаємозв’язок та забезпечивши відсутність проблем з доступом до свого будинку, таких як домашні тварини у дворі або замкнені ворота.

TEP розгляне Повідомлення про завершення, подане монтажником, після завершення монтажу, і, якщо воно буде схвалене, проект буде переданий до TEP Metering для обміну лічильників. Після того, як TEP видасть дозвіл на експлуатацію, інсталятор може подати живлення на фотоелектричну систему.

Кроки до встановлення сонячної системи для житлових будинків

 • Сонячна компанія заповнює та подає заявку на приєднання та необхідні документи до TEP від імені свого клієнта.
 • TEP проводить адміністративну перевірку заявки та документів протягом 7 днів з моменту отримання, щоб переконатися, що вони відповідають вимогам програми.
 • Протягом 14 днів ТЕП завершує перевірку технічних специфікацій проекту та повідомляє замовника та інсталятора, якщо проект схвалено або він потребує коригування. Для фотоелектричних систем потужністю понад 20 кВт змінного струму, TEP має 21 день для завершення оцінки взаємозв’язку.
 • Сонячна компанія забирає обладнання та матеріали для проєкту, надані ТЕП, від нашого визначеного постачальника.
 • Сонячна компанія встановлює обладнання, а потім повідомляє TEP про завершення монтажу, подаючи в електронному вигляді Повідомлення про завершення монтажу (NIC) разом із фотографіями проекту “як побудовано”. TEP може вимагати перевірки системи.
 • ТЕП розглядає NIC та координує з нашим відділом обліку встановлення лічильників для виставлення рахунків та лічильників виробництва сонячної енергії, а також завершує обмін лічильників доходу.
 • Після отримання Дозволу на експлуатацію від TEP, сонячна компанія може подавати енергію на фотоелектричну систему замовника.

Рольові обов’язки вашого інсталятора

Сонячні компанії відповідають за проектування фотоелектричної системи, пристосованої до будинку та енергетичних потреб замовника, а також за розрахунок її розміру, конфігурації та виробництва енергії. Інсталятор повинен надати детальний кошторис витрат, номери виробника та моделі вашого обладнання, а також графік реалізації проекту.

Інсталятор заповнить та подасть Заявку на підключення та проектні креслення до TEP від вашого імені, отримає необхідні дозволи, складе графік перевірок та забезпечить необхідні погодження. Вони також повинні будуть зв’язатися з TEP, якщо в проект будуть внесені будь-які значні зміни. Інсталятори повинні дотримуватися Вимог TEP щодо підключення до розподіленої генерації та наших Електричних вимог.

Якщо для встановлення потрібно відключення електроенергії, інсталятор повинен узгодити це з проектними службами TEP та повідомити замовника про цю зустріч.

Коли фотоелектрична система завершена, інсталятор повинен подати Повідомлення про завершення до TEP разом із фотографіями фотоелектричної системи “як побудовано”. Після того, як TEP встановить нові лічильники обліку та виробництва та видасть Дозвіл на експлуатацію, інсталятор завершить огляд системи разом із замовником та подасть енергію на систему.

Зміни у вашій фотоелектричній системі після встановлення

Клієнти, які хочуть розширити свою систему, додавши інвертор або більше модулів, повинні звернутися до інсталятора з відповідною заявкою до TEP. Вони збережуть свій початковий чистий тариф протягом 20-річного терміну дії договору, якщо доповнення до застарілої системи не вимагає модернізації системи розподілу електроенергії.

Клієнти з тарифом RCP можуть знайти більше інформації про розширення своєї системи та збереження початкового тарифу.

Залишити відповідь