Виготовлення сонячних панелей за індивідуальним розміром. Сонячна панель 6v 100ma

Виготовлення сонячних панелей за індивідуальним розміром

Про себе Люблю проекти на сонячних батареях, електроніку (µCs) і останнім часом 3D-друк. Про Razanur “

У мене є лише 10×10см розміром 0.Сонячні батареї на 5 вольт у моєму підвалі. Але мені часто потрібні інші напруги та/або сонячні панелі інших розмірів, тому мені довелося знайти спосіб, як їх вирізати і помістити в якийсь гарний водонепроникний корпус. Я думаю, що я знайшов гарний спосіб, як зробити і те, і інше, і хотів би поділитися ним.

Що вам знадобиться:- Сирі сонячні батареї будь-якого розміру. Дроти, паяльник, припій. Прозора (поліефірна) смола. Скловолоконні килимки. Шліфувальний папір. Зубна паста. Тонше. Dremel або щось подібне. Алмазне лезо. Шліфувальна головка. Шматок дерева. Молоток і стамеска. Необов’язково: Фарба (лак)

Зібрали матеріал? Добре, давайте почнемо!

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: Як завжди: Ви несете відповідальність за те, що робите. Якщо ви пошкодите будь-яке майно, людей або тварин, або постраждаєте будь-яким іншим чином, я не можу нести відповідальність, навіть якщо я сказав вам це зробити. Робота з Dremel, паяльником, стрічковою шліфувальною машиною, смолою або будь-яким іншим інструментом чи матеріалом може бути небезпечною і виконується на ваш власний ризик.

До речі: всі вимірювання в метричній системі. 1 м = 100 см 1 см = 10 мм

1 мм = 0.0393700787 дюйм 1 см = 0.393700787 дюйм Будь ласка, використовуйте Google-калькулятор або будь-який інший калькулятор, якщо ви хочете дізнатися розміри в дюймах (або будь-якій іншій системі).

Анотація: Метод вирізання клітин далеко не ідеальний. Якщо у вас є якісь інші методи, будь ласка, скажіть мені 🙂

tudurache розмістив у коментарі дуже корисне посилання на свій веб-сайт. Я ще не спробував метод, який він знайшов, але незабаром спробую і розповім, як це було.

Крок 1: Спеціальна сонячна панель: Виріжте їх!

По-перше: Приведіть їх до потрібного розміру! Для цього ви повинні спланувати, які розміри ви хочете мати в кінцевому підсумку. (Обережно: Намагайтеся, щоб комірки були якомога більшими, чим менші комірки, тим більше роботи, тим більше втрат і т.д!)Подумайте про наступні моменти:-Яка напруга вам потрібна в кінцевому підсумку?Скільки комірок у вас є?Наскільки вони великі?Яку форму вони мають?Скільки мА вам потрібно в кінцевому підсумку?-Де основні прагнення? (Чим товстіші лінії припою, тим важче або неможливо припаяти тонкі)-Ви втратите деякі елементи (вони настільки тонкі, що легко ламаються)

Кожна комірка зазвичай має 0.5V. Скільки мА на см² вони дають, потрібно виміряти² (зазвичай близько 1А@0).5V=0.5 Вт на комірку 10смх10см = 0.005A@0.5В/см² ). Тепер ви завжди можете їх вставити:. серія. паралельно Послідовне з’єднання підвищує напругу (три послідовно з’єднані елементи дають 3×0.5V=1.5В і т.д.), але тільки сила струму найменшого елемента (тому намагайтеся використовувати елементи однакових розмірів)³. Паралельно збільшує силу струму (три однакові комірки з 0.5А дають 1.5А і т.д.). Розмір тут не має значення (ви можете поставити все, що у вас є).

Ось одне запитання від wasteinc. Я думаю, що це трохи більше прояснює ситуацію:Q: [. Моя перша сонячна панель. це 12 послідовно з’єднаних клітин, що дає мені 6.5 напруга холостого ходу, але коли я намагаюся зарядити щось від USB, напруга падає до 4.7 навіть за найкращих умов освітлення. У похмурому небі напруга коливається близько 3.8

Отже, мій висновок полягає в тому, щоб поставити більше 16-19 елементів на мою нову сонячну панель. чи стикалися ви з подібною поведінкою?

В: Зазвичай клітини дають близько 0.6В розімкнутий ланцюг і 0.5В при достатньому навантаженні.

Якщо напруга падає значно нижче, переконайтеся, що елементи достатньо великі (дають достатній струм). Звичайно, ви не зможете живити 1A 5V USB із загальною поверхнею комірки 10cmx10cm (одна комірка такого розміру зазвичай забезпечує близько 0.5V 1A. або 5В 100мА при ідеальному розрізі на 10 частин, так що швидше за все 5В 80мА). Отже, вам знадобиться загалом 1000 см² (д.g. 30cmx35cm), щоб мати повноцінну USB-сонячну панель. [. ]

Я думаю, що більше елементів не принесе користі (напруга на відкритому циклі зросте і стане небезпечною для всього підключеного, якщо навантаження буде малим / відсутнім). Я б використовував таку ж кількість елементів з більшою площею кожного та/або використовував (наприклад, стару мобільну) батарею, щоб ви могли заряджати її протягом 12 годин, а потім заряджати через USB протягом 1 години. Це все одно краще, тому що вам слід досить точно забезпечити 5.0V для USB, інакше заряджений пристрій може зламатися.

Ви можете e.g. використовуйте дешевий павербанк (~5), замініть батарею кількома старими телефонними акумуляторами, заряджайте їх з =4.7V (бита потребує 4.7В для повної зарядки, вони зазвичай мають схему для контролю заряду, тому 5 або 6В теж підійдуть) через сонячну батарею, а потім використовуйте схему від павербанку для забезпечення стабільних 5.0V для USB.

Якщо це все ще не працює, перевірте кожну комірку на наявність короткого замикання!

Тільки якщо у вас готовий цей план, продовжуйте.

Я спробував кілька способів довести сонячну батарею до потрібного розміру, але врешті-решт спрацював лише один: Виріжте їх! Я взяв алмазний диск для свого Dremel і побудував маленький столик, на якому я міг точно їх вирізати.

Під час роботи з Dremel використовуйте захисні окуляри та старий одяг!

Далі може з’явитися інструкція. Подумайте про опір вашого пристрою. Не беріть напругу короткого замикання, але не беріть і напругу розімкнутого замикання! Можна комбінувати обидва способи. Подумайте про наступний приклад: комірки A і C однакового розміру, комірки B1 і B2 вдвічі менші. Щоб отримати 1.5В і повний струм з’єднайте їх так: плюс.-елемент A.-| клітинка B1.-| елемент C.- мінус. | Комірка B2.-|

Крок 2: Виготовлення сонячної панелі на замовлення: Припій

Тепер вам потрібно спаяти вирізані шматки між собою. Тепер уважно дотримуйтесь свого плану. Поставити три комірки послідовно. почніть з першої комірки зверху. Припаяйте два дроти до головних приводів. Продовжуйте з наступним, але припаяйте ті самі дроти до задньої частини. Обріжте дроти. Припаяйте дві нові у верхній частині другої комірки. Припаяйте їх до задньої частини третього. Тепер припаяйте дроти до задньої частини першої комірки, з’єднайте їх іншим дротом і додайте кабель як плюс. Зробіть те саме спереду третьої комірки, це ваш мінус. На закінчення: Завжди паяйте спиною до верху.

Щоб з’єднати елементи паралельно, припаяйте їх зверху до верху і ззаду до спини.

Намагайтеся використовувати якомога тонші дроти.

Але не надто тонко, потужність повинна мати можливість проходити через ‘. У будь-якому випадку це ДУЖЕ тонко. Один приклад: Два метри дроту, 500 мА (напруга не має значення) і втрати 0.Для 1В знадобиться кабель з перерізом 0.145 мм². Формула: Q=IL0,018/ ΔU Q = необхідний переріз I = ампер I = ампер L = довжина дроту (Зверніть увагу: Живлення повинно проходити по кабелю два рази: Один раз від комірки і один раз до комірки) ΔU = допустима втрата напруги

Крок 3: Спеціальна сонячна панель: Підготуйте форму

Далі, ми хочемо ці клітини як панель. Я часто використовував оргскло і дерево, щоб зробити це, але воно досить товсте і важко зробити його водонепроникним. Тож я вирішив використати іншу техніку. Я згадав, що у мене в шафі є трохи смоли. Тож я будую форму для них. Дотримуйтесь інструкції на малюнках.

Крок 4: Сонячна панель на замовлення: Заливаємо смолою!

Тепер велике протистояння там. Чи буде це поєднуватися? Хм, я маю на увазі, чи буде це працювати так, як я хотів? Як завжди, дотримуйтесь інструкції на картинці.

Додаткові примітки:. Перед тим, як запечатати клітини назавжди, слід ретельно очистити їх за допомогою мочки та розріджувача. Чим чистіше, тим більше енергії Коли смола застигає, не допускайте, щоб в неї щось потрапило. Виглядає негарно і затримує світло (менше енергії). і не залишайте відбитків пальців :). Робіть це на вулиці (не під деревом тощо) або в дуже добре провітрюваному приміщенні. Інакше у всьому будинку буде смердіти, як у пеклі! Коли ви ріжете склопластик: Воно страшенно дряпається, якщо ви до нього доторкнетеся. Не торкайтеся себе рукавичками, якими ви торкалися скловолокна.

Крок 5: Сонячна панель на замовлення: Останні штрихи.

Тепер вам потрібно добре відшліфувати / відшліфувати краї та відполірувати поверхню. Дешевий спосіб зробити це. зубна паста. Дає непогані результати, завжди під рукою і дуже дешевий 🙂

Коли ви шліфуєте краї, будьте дуже обережні з кабелями. Після розрізання ви (майже) можете викинути панель. і надіти засоби захисту органів дихання та очей.

Отримайте задоволення від вашої сонячної панелі нестандартного розміру (електричної). Він повинен бути на 100% водонепроникним, стійким до більшості хімічних речовин, дуже легким і дуже міцним.

Будь ласка, залиште коментар, якщо у вас є якісь питання або виправлення. Я буду радий, якщо ви опублікуєте фотографії, якщо ви зробили це самостійно.

Станьте першим, хто поділиться

Ви робили цей проект? Поділіться з нами!

Конкурс “Кольори веселки

виготовлення, сонячних, панель, індивідуальним, розміром, сонячна

Зробіть міст

виготовлення, сонячних, панель, індивідуальним, розміром, сонячна

Студентський конкурс з 3D-друку

виготовлення, сонячних, панель, індивідуальним, розміром, сонячна

Коментарі та думки власників

Привіт, дуже гарна робота, але різати елементи таким чином трохи ризиковано. Я використовував інший підхід при різанні сонячних батарей. Я використовував алмазний склоріз, дуже дешевий. З комірки 15×15 см мені вдалося вирізати понад 40 міні-комірок, кожна з яких виробляє близько 100 мА струму. У мене є відео, щоб показати це: http://www.схеми.ro/Howto/CutSolarCells_en.aspx

Дякую! Ви маєте рацію, мій метод все одно призводить до того, що багато елементів ламається (думаю, щонайменше 10%), і це вимагає досить багато роботи (підготовка столу для різання тощо), і не забувайте. кожен розріз забирає близько 1 мм комірки. Ваш метод здається кращим, я перевірю його на собі. якщо він мені підійде, я б хотів розмістити посилання на нього в інструкції 🙂

Привіт. Просто закінчіть будувати мій різак для сонячних панелей. Хоча основою є високоякісна прецизійна рейка, вібрації дриля та низькоякісний алмазний диск не дозволили мені надійно розрізати панелі.

Приємно побудований!Що ви використовували в якості рейки?Можливо, це вам допоможе:Спробуйте закріпити весь дриль на заземленій плиті (менше вібрації) Використовуйте тонку, але м’яку підкладку під панель.Змінюйте швидкість і тип фрези. Обкладіть панель (наприклад, оргсклом або деревом) шаром м’якого і тонкого матеріалу. Якщо ви подивитеся відео на YouTube, ви знайдете кілька схожих, але дещо відмінних ідей, як їх різати.

Чи є алмазне лезо круглим? Це повинно бути.

алмазне лезо кругле, але низької якості. дуже мало на зовнішньому радіусі леза.Я використовував мікропрецизійну рейку і видалив дефектний двигун, який був на ній (металобрухт).Я думаю, що мені може знадобитися спеціальний двигун з низьким рівнем вібрації та краще полотно.Можливо, колись.

Ви маєте рацію, мій метод все ще призводить до того, що багато елементів розбивається (принаймні 10%), і це вимагає досить багато роботи (підготовка столу для різання тощо), і не забувайте. кожен розріз забирає близько 1 мм комірки. Є ще один метод (на який вказав tudurache): http://www.схеми.ro/Howto/CutSolarCells_en.aspx Я не пробував, але це звучить багатообіцяюче. Якщо ви знайдете будь-який новий метод або вдосконалення одного з методів, будь ласка, дайте мені / нам знати!

Це виглядає чудово! Я щойно придбав різак ebay за 2. не можу дочекатися, щоб спробувати. Дякую!

Так, я нарешті теж спробував. Для мене це теж не дуже добре спрацювало. Все ще дотримуюся Dremel.

Одну річ я щойно помітив у вашій установці: Лезо здається дуже низьким, моє виступає на кілька мм над площиною.

Молодець! Я купив кілька і хотів вирізати їх до вхідної напруги і зменшити струм і спробував стандартний різак круглого класу, який розбив їх. потім я спробував дриль з алмазом, але не побудував рухомий стіл, щоб правильно утримувати його на місці. Я зроблю його і опублікую фотографії.

міні сонячні панелі Квадратна форма полікристалічна 70мм х 70мм 6В 100мАг

виготовлення, сонячних, панель, індивідуальним, розміром, сонячна

міні сонячні панелі квадратної форми полікристалічні 70мм х 70мм 6В 100мАг

Сонячна пластина | сонячний комплект | сонячна панель

Опис

Це міні сонячна панель. Він споживає сонячні промені для безпосереднього виробництва електроенергії. Він не потребує спеціального обладнання. Просто поставте цей пристрій під сонячні промені, і дошка готова виробляти електроенергію. Він має невелику вагу, а також може бути місцем, де простір є проблемою, оскільки він також не займає багато місця. Цей міні-пристрій виробляє 6 В електроенергії. Завдяки чудовому дизайну та високому виробництву електроенергії, вона дуже популярна в сонячних проектах “зроби сам”. Отже, якщо ви хочете необмежене джерело електроенергії, то це може бути правильним вибором для вас.

Пакет включає

Це упаковка одного шматка полікристалічних міні сонячних панелей квадратної форми 70мм х 70мм 6В 100мАг з дротяним кріпленням

Пакет включає:

1 x міні сонячні панелі квадратної форми полікристалічні 70мм х 70мм 6V 100mAh

відгуки на міні сонячні панелі Квадратна форма полікристалічна 70мм х 70мм 6В 100мАч

Тільки зареєстровані клієнти, які придбали цей товар, можуть залишати відгуки.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Чи справді ця панель виробляє струм 100 мА? якщо ні, то на яку потужність я можу розраховувати?? SaadMaqsood запитав 15/02/2023

так, на повному сонці це дає 80-100mah

Rytronics.у відповіді на 04/03/2023

Так, Нілеш, це можна використовувати для міні-водяного насоса, також залежить від того, скільки струму потрібно двигуну постійного струму. Цей сонячний модуль забезпечує 100 мА, тому, можливо, вам доведеться використовувати кілька сонячних панелей, щоб отримати бажаний вихідний струм.

Ритроніка.у відповідь на 26/02/2022

Вибачте, питань не знайдено

На ваше запитання відповість представник магазину або інші покупці.

Цей сайт захищений reCAPTCHA та застосовується Політика конфіденційності та Умови використання Google.

Дякуємо за запитання!

Ваше питання отримано і ми відповімо на нього найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте одне і те ж питання повторно.

Виникла помилка при збереженні вашого запитання. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Цей сайт захищено за допомогою reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови використання Google.

Ваша відповідь отримана і буде опублікована найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте повторно одну і ту ж відповідь.

Виникла помилка при збереженні вашої відповіді. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Політика відшкодування та повернення

Наша політика відшкодування та повернення триває 10 днів з дати доставки. Якщо з моменту покупки минуло 10 днів, ми не можемо запропонувати вам повне відшкодування або обмін.

Щоб мати право на повернення, ваш товар повинен бути невикористаним і в тому ж стані, в якому ви його отримали. Він також повинен бути в оригінальній упаковці.

Декілька видів товарів не підлягають поверненню.

Щоб завершити повернення, нам потрібна квитанція або підтвердження покупки.

Будь ласка, не відправляйте покупку назад виробнику.

Часткове відшкодування

Існують певні ситуації, коли відшкодування надається лише частково (якщо це можливо). Будь-який товар не в первісному стані, пошкоджений або некомплектний з причин, не пов’язаних з нашою помилкою.- Будь-який товар, який повертається більш ніж через 10 днів після доставки

Повне відшкодування

Як тільки ваше повернення буде отримано та перевірено, ми надішлемо вам електронного листа з повідомленням про те, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вас про схвалення або відхилення вашого відшкодування.

Якщо ваше відшкодування буде схвалено, то протягом певної кількості днів воно буде оброблено, і кредит буде автоматично застосований до вашої кредитної картки або початкового способу оплати.

Запізніле або відсутнє відшкодування

Якщо ви ще не отримали відшкодування, спочатку перевірте свій банківський рахунок ще раз.

Потім зв’яжіться з компанією, що випустила вашу кредитну картку, це може зайняти деякий час, перш ніж ваше відшкодування буде офіційно опубліковане.

Далі зверніться до свого банку. Часто потрібен певний час на обробку, перш ніж відшкодування буде відправлено.

Якщо ви зробили все це, але все ще не отримали відшкодування, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою [email protected].

Запізніле або відсутнє відшкодування (якщо є)

Як тільки відшкодування буде ініційовано, ви отримаєте повідомлення про ініційоване відшкодування. після цього зачекайте мінімум 3 дні. Зверніться до компанії, що випустила вашу кредитну картку, це може зайняти деякий час, перш ніж ваше відшкодування буде офіційно опубліковане.Далі зверніться до свого банку. Часто існує певний час обробки, перш ніж відшкодування буде відправлено.Якщо ви зробили все це, але досі не отримали відшкодування, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою [email protected]

Поверненню підлягають лише товари зі звичайними цінами. Товари, що розпродаються, не підлягають поверненню.

Обміни

Ми замінюємо товари, лише якщо вони дефектні або пошкоджені (під час доставки), будь ласка, зробіть фото, якщо упаковка загартована або пошкоджена під час отримання товару. Якщо ви хочете обміняти його на такий самий, напишіть нам на електронну адресу [email protected] та надішліть свій товар: M/S Rytronics Enterprises, ділянка GH-05B Greater Noida west Sector, 201306 (UP).

Повернення доставки

Щоб повернути товар, ви повинні надіслати його поштою на адресу: M / S Rytronics Enterprises, ділянка GH-05B, західний сектор Великої Нойди, 201306 (UP).

Ви несете відповідальність за оплату власних витрат на доставку для повернення вашого товару. Вартість доставки не відшкодовується. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість зворотної доставки буде вирахувана з вашого відшкодування.

Залежно від того, де ви живете, час, який може знадобитися для того, щоб ваш обміняний товар дійшов до вас, може відрізнятися.

Якщо ви повертаєте більше товарів, вартість яких перевищує 2000 рупій, ви можете скористатися послугою відстежуваної доставки або придбати страховку на доставку. Ми не гарантуємо, що отримаємо ваш повернутий товар.

Потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами за адресою [email protected] з питань, пов’язаних з відшкодуваннями та поверненнями.

Залишити відповідь