Вартість сонячного даху Tesla проти сонячних панелей. Цитата сонячного даху Tesla

Думаючи про те, щоб отримати сонячний дах Tesla? Ось все, що вам потрібно знати

Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та політикою Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Вперше запущена в 2016 році, система сонячних дахів Ілона Маска взяла штурмом світ фотоелектричної енергетики (PV). Сонячна черепиця Tesla. не єдина сонячна черепиця на ринку, але одна з найпривабливіших і найдорожчих.

Сонячна черепиця пропонує зовсім інший підхід до сонячних фотоелектричних установок, кінцевий продукт, безперечно, набагато кращий з естетичної точки зору, ніж традиційні сонячні фотоелектричні установки, і прагне додати прохолодний фактор до генерації вашої власної енергії.

Хоча Tesla стверджує, що її сонячна покрівля є конкурентоспроможною з точки зору надання рішення “два за ціною одного” (ви отримуєте новий дах), в кінцевому підсумку, доказ пудингу в тому, що його треба їсти.

Отже, чи є сонячний дах Тесли таким, яким він повинен бути? Давайте чесно подивимось.

Що таке сонячний дах від Tesla?

Сонячна покрівля Tesla, як і інші сонячні черепиці, є інноваційною системою спеціально розроблених покрівельних плиток або гонту. На відміну від звичайних сонячних фотоелектричних панелей, які монтуються на існуючий дах, сонячний дах виступає в якості прямої заміни існуючого покрівельного покриття.

Система дозволяє потенційним клієнтам отримувати вигоду від генерації власної енергії, не порушуючи при цьому естетичний вигляд їхніх будинків. Безпрограшний варіант.

вартість, сонячного, даху, tesla, проти, сонячних

Сонячна покрівля Tesla складається з двох основних видів фактурної склочерепиці. Перший є суто декоративним і називається неактивним. Вони виглядають точно так само, як і другий вид, який називається Active, щоб забезпечити однорідний вигляд готової покрівлі.

Бітумна черепиця Active. це фактично невеликі сонячні панелі розміром з черепицю, які інтегровані в основну поверхню даху в стратегічних місцях, щоб максимізувати їхню ефективність. У більшості випадків більша частина південної або західної сторони даху буде складатися з активної черепиці, а решта поверхні буде складатися з візуально схожої неактивної черепиці.

Активна черепиця, як і звичайні сонячні панелі, також буде встановлена якомога ближче до найкращого кута падіння сонячних променів протягом усього року. У північній півкулі це максимально наближено до нахилу в 60 градусів, що для більшості вітчизняних будинків становить близько 30-45 градусів, залежно від кута нахилу існуючого даху.

Звичайно, якщо ви вирішите встановити сонячний дах, ваш старий дах потрібно буде повністю зняти і замінити.

Система також може використовуватися з сонячним інвертором Tesla для перетворення постійного струму, що генерується черепицею, в змінний струм, який можна використовувати у вашому домі. Хоча інвертори інших виробників також можуть бути використані, використання власного обладнання Tesla гарантує, що система буде працювати з меншою кількістю потенційних проблем.

Цей інвертор також дозволяє встановити батарею Tesla Powerwall для зберігання надлишкової енергії, якщо ви бажаєте.

Система була розроблена у співпраці між Tesla та її дочірньою компанією SolarCity і вперше була анонсована у 2016 році. Однак лише у 2018 році компанії Tesla та SolarCity змогли розпочати виробництво та постачання своїх перших сонячних дахів.

З тих пір Tesla продовжує вдосконалювати технологію, і її останній варіант, Solar Roof V3, може похвалитися найкращою на сьогоднішній день ефективністю і довговічністю. Продукт поставляється з щедрою 25-річною гарантією на захист від атмосферних впливів.

Чудово, але які є мінуси?? Один з них. чи дійсно Tesla обслуговує ваш географічний регіон.

Здебільшого Tesla повинна мати можливість забезпечити установку на більшій частині континентальної частини Сполучених Штатів. Однак у деяких штатах вони можуть використовувати для цього авторизованих інсталяторів.

Те саме стосується й інших частин світу, оскільки розгортання триває по всьому світу. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися, чи обслуговують вони ваш регіон, найкраще зв’язатися з Tesla або спробувати отримати пропозицію, і вони скажуть вам.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Згідно з даними фактичних котирувань Tesla, їх система Solar Wall коштує приблизно 1.80 за згенерований ват електроенергії для їхньої активної черепиці. Вартість неактивної черепиці варіюється залежно від складності покрівлі, про яку йдеться.

Для простих дахів, я.e., базові скатні дахи починаються приблизно від 13.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів, таких як шатрові або багаторівневі дахи, ця черепиця повинна коштувати близько 15.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів (наприклад.e. з перехресними скатами, крутим або змінним нахилом, різною висотою або великою кількістю перешкод), витрати можуть досягати 18.54 за квадратний фут.

З вас також стягується плата за демонтаж та утилізацію старої покрівлі в розмірі близько 3.55 за квадратний фут.

Як і будь-яка інша сонячна енергетична установка, фактична вартість буде варіюватися в залежності від розміру покриття даху, місця розташування та конструкції будівлі. Невеликі скатні дахи на одноповерховому будинку будуть значно дешевшими, ніж, наприклад, великий складний дах на багатоповерховому будинку.

вартість, сонячного, даху, tesla, проти, сонячних

Це пов’язано з різними причинами, але головною з них є додаткові витрати на обладнання для доступу до вищих дахів або збільшення часу на проектування та встановлення даху на більших і складніших дахах, таких як двосхилі дахи.

Tesla також може вимагати від клієнтів модернізації їхніх електричних систем, щоб вони могли працювати з їхньою системою сонячних дахів. Модернізація таких елементів, як електричні панелі, може коштувати від 5 000 євро і вище.

Однак, щоб дати вам приблизну оцінку, використовуючи власний калькулятор Tesla, сімейний будинок хорошого розміру обійдеться приблизно в 70 000 доларів для встановлення 8-дюймової системи.05 кВт система до податкових пільг. Ця цитата заснована на будинку в Нешвіллі, штат Техас, площею 2500 футів 2 (232 м 2 ) і середньомісячним рахунком за електроенергію в 115 доларів (це була система потужністю U.S. в середньому у 2019 році, згідно з ОВД).

Це, за оцінками Тесли, повинно бути в змозі виробляти для цього гіпотетичного будинку десь близько 12 800 кВт-год/рік, або приблизно 100% від споживання електроенергії будівлею. Ви також отримуєте додатковий бонус (за додаткову плату) зберігання енергії з цією системою, що є значною перевагою над деякими звичайними домашніми сонячними панелями.

Якщо ця оцінка точна, то період окупності (час, необхідний для відшкодування початкових інвестицій) становитиме близько 50 років, плюс-мінус. Це, ймовірно, буде ближче до 40 років після того, як будуть враховані податкові пільги, щоб зменшити ваші початкові капітальні витрати.

Інша оцінка для даху площею 1700 футів 2 (158 м2 ) у Каліфорнії з рахунком за електроенергію у 150 на місяць склала 39 000 доларів США без урахування пільг для 6-відсоткової системи.13-кіловатна система. Слід зазначити, що ця оцінка була зроблена в 2022 році і для іншого штату, тому витрати, ймовірно, відрізняються з цієї причини.

Ви також повинні пам’ятати, що витрати на електроенергію з мережі, ймовірно, зростатимуть з часом, тому реальна окупність, ймовірно, буде набагато коротшою, якщо не враховувати витрати на обслуговування та прибирання, звичайно.

вартість, сонячного, даху, tesla, проти, сонячних

Ми обрали цю площу, оскільки це приблизно середній розмір нового сімейного будинку в Сполучених Штатах.

Для порівняння, встановлення звичайної сонячної батареї аналогічного розміру коштувало б близько 26 000 доларів США без урахування пільг. Використовуючи ті ж статистичні дані, що наведені вище, ви отримаєте справедливу окупність від 15 до 22 років, в залежності від податкових пільг.

Однак пам’ятайте, що розрахунковий термін служби звичайних сонячних панелей також становить приблизно від 25 до 30 років, тому вам, ймовірно, доведеться замінити масив через кілька десятиліть.

Слід зазначити, однак, що такі оцінки слід сприймати з дрібкою солі. Остаточні цифри, ймовірно, будуть сильно відрізнятися в залежності від того, де розташований ваш будинок, якщо ви фактично замовите установку.

Це особливо стосується звичайних сонячних панелей, і вам завжди рекомендується отримати кілька цінових пропозицій від рекомендованих інсталяторів, перш ніж давати дозвіл на виконання будь-яких робіт.

Будь-які витрати на такі установки повинні також включати будь-які роботи з планування та проектування, необхідні перед установкою. Це не тільки забезпечить максимально точний розрахунок витрат, але й з’ясує, чи підходить ваша існуюча покрівля для такого монтажу.

Останнє питання менш актуальне для сонячних дахів Tesla, оскільки вони, як правило, є прямою заміною існуючого дахового покриття.

Ви також повинні мати на увазі, що витрати, ймовірно, будуть змінюватися з часом, оскільки витрати на робочу силу, витратні матеріали та матеріали будуть коливатися, враховуючи поточний економічний клімат. Можуть бути й інші витрати, такі як різні вимоги до планування місцевої влади, де це доречно.

Сонячні панелі проти. Сонячний дах Tesla: який краще?

Взагалі кажучи, за середньою вартістю за ват, сонячний дах Тесли насправді є досить розумним, враховуючи всі обставини. За деякими оцінками, в Сполучених Штатах сонячні дахи Tesla займають близько 1.80 за ват. Традиційні сонячні фотоелектричні панелі, як правило, коштують близько 3.00 за ват.

Однак будь-яке пряме порівняння між ними ускладнюється кількома факторами. По-перше, сонячний дах Tesla. це не просто кілька фотоелектричних сонячних панелей, а фактично новий дах і кілька фотоелектричних панелей в одному пакеті.

вартість, сонячного, даху, tesla, проти, сонячних

Традиційні сонячні фотоелектричні панелі можна встановити на дах, просто змонтувавши їх на існуючий дах без необхідності його заміни. Отже, для того, щоб забезпечити справедливе порівняння, нам потрібно зробити подібний до подібного підсумок.

Чи вартий сонячний дах Tesla додаткових витрат у порівнянні з сонячними панелями?

На початку 2018 року Tesla нарешті почала виробництво сонячної черепиці для громадськості на своєму нью-йоркському заводі Gigafactory 2. Це чудова новина, але чи варті преміальні сонячні продукти Tesla додаткових витрат у 2019 році? І як вони співвідносяться з вартістю традиційних сонячних панелей? Давайте подивимось.

Перш за все, давайте наведемо порядок в нашій номенклатурі. Tesla фактично виробляє два різних сонячних продукти. Їх знаменита сонячна черепиця, в якій сонячні елементи вбудовані в скляну покрівельну черепицю, а також традиційні сонячні панелі, які повинні бути прикручені до існуючого даху, як і будь-яка інша сонячна панель.

І сонячна черепиця, і панелі Tesla включають легендарну серію ультраефективних сонячних елементів HIT від Panasonic. Це одні з найефективніших сонячних елементів, доступних на ринку. Більшість сонячних панелей стандартної якості мають коефіцієнт корисної дії від 16% до 18%. Це означає, що вони здатні перетворювати від 16% до 18% всього сонячного світла, яке потрапляє на панель, в корисну електроенергію.

Панелі HIT від Panasonic, з іншого боку, мають ефективність від 19% до 21%. Ви, напевно, думаєте, що це не така вже й велика різниця, але ви помиляєтесь. Порахуйте, і ви побачите, що сонячна панель з ефективністю 21% може виробляти на 30% більше електроенергії, ніж сонячна панель з ефективністю 16%!

Партнерство Tesla з Panasonic розпочалося у 2016 році, коли Tesla обрала Panasonic для запуску виробництва сонячних панелей на своєму новому заводі Gigafactory 2. Panasonic оплачує рахунки за завод, а Tesla погодилася купувати всю сонячну продукцію, вироблену на цьому об’єкті.

Спочатку Panasonic поставляла сонячні елементи, вироблені в Японії, а потім виготовляла сонячні панелі на заводі в Нью-Йорку. До серпня 2017 року виробництво прогресувало, і Tesla почала виробляти як сонячні панелі, так і сонячну черепицю на заводі Gigafactory 2, кожна з яких використовує сонячні елементи Panasonic.

Після численних затримок і пробного запуску, у 2018 році завод взяв на себе весь виробничий процес, від сонячних елементів до готових панелей і черепиці.

Вартість сонячного даху Tesla проти вартості сонячних панелей

Сонячні панелі Tesla. це продукція преміум-класу, нарівні з іншими провідними виробниками, такими як LG і Sunpower. Їх панелі коштують дорожче, ніж пропозиції стандартної якості, але вони також більш ефективні і мають набагато кращі гарантії.

Якщо ви шукаєте сонячну панель преміум-класу, сонячна панель Tesla. чудовий варіант. Вона створена за допомогою неймовірної технології Panasonic і, ймовірно, має хорошу довгострокову гарантію.

Самі панелі, швидше за все, будуть 1.в 5-2 рази дорожче, ніж панелі стандартної якості, але решта витрат на установку, такі як монтаж та інше обладнання, повинні залишатися досить схожими на будь-яку іншу традиційну сонячну установку.

І встановлення традиційних сонячних панелей Тесли, безумовно, дешевше, ніж їх сонячна черепиця, яку важко виправдати в будь-якій ситуації. Якщо вам все одно потрібен новий дах або ви будуєте новий будинок, сонячна черепиця Tesla має набагато більше сенсу, але все одно буде дешевше просто встановити звичайну бітумну черепицю і традиційну сонячну установку.

Крім естетики, наступною перевагою сонячної черепиці Tesla є простота системи. Вам не потрібно купувати новий дах і сонячні панелі, вони інтегровані один в одного. Таким чином, якщо ми хочемо порівняти витрати, ми не можемо порівнювати вартість сонячної черепиці Тесла тільки з установкою сонячних батарей, але і з вартістю установки нового даху також.

Сонячний дах Тесли коштує близько 21.85 за квадратний фут, причому 35% черепиці. це сонячна черепиця, а решта. не сонячна черепиця. Покриття даху площею 2 500 квадратних футів черепицею Тесла обійдеться в 54 600 доларів.

Як це порівняти з новим дахом з традиційними сонячними панелями? По-перше, бітумна черепиця коштує близько 4 доларів за квадратний фут, тому покриття даху площею 2 500 квадратних футів обійдеться в 10 000 доларів.

Що стосується сонячної установки, нам знадобиться більше інформації, ніж просто розмір даху, щоб правильно розрахувати розмір установки, але припустимо, що установка має розмір 6.2 кіловати. середній розмір установки в США станом на 2018 рік. При середній вартості установки близько 3 доларів за ват, це становить 18 600 доларів. Разом з дахом і сонячною установкою ви витратите 28 600 доларів. приблизно половину ціни черепиці Tesla.

Звичайно, сонячна установка та черепиця Tesla мають право на 30% федерального інвестиційного податкового кредиту. Якщо додати їх, наші загальні витрати зменшаться до:

  • Вартість сонячного даху Tesla: 38 220
  • Сонячні панелі Асфальтована черепиця Вартість: 23 020

Різниця набагато менша, але ви все одно витрачаєте на сонячну черепицю Tesla трохи більше, ніж на традиційні сонячні панелі на окремому асфальтовому даху.

Тим не менш, є кілька довгострокових переваг бітумної черепиці Тесли над традиційною системою:

  • Тесла має довічну гарантію. Хоча сонячні елементи можуть перестати функціонувати, ви, по суті, маєте постійний дах, на який поширюється гарантія назавжди. Порівняйте це з орієнтовним терміном служби бітумної черепиці від 10 до 20 років.
  • Сонячні батареї Тесли дуже ефективні і повинні виробляти більше електроенергії на одну батарею, ніж традиційні сонячні панелі. На жаль, Tesla ще не опублікувала жодних специфікацій або даних про виробництво своєї сонячної черепиці, тому ми не можемо зробити остаточну заяву щодо виробництва.
  • Коли прийде час продавати свій будинок, ви, ймовірно, побачите більше збільшення вартості будинку з сонячною черепицею Tesla, ніж з традиційними сонячними панелями. Знову ж таки, ми не впевнені на 100%, але ми припускаємо, що панелі Тесли повинні досить добре утримувати свою вартість, і перевести це у збільшення вартості вашого будинку.

Як сонячна черепиця Tesla виглядає у порівнянні з традиційними сонячними панелями?

Сонячна черепиця Tesla є унікальною в сонячній індустрії, тому що ви ніколи навіть не дізнаєтеся, що вона там є. Традиційні сонячні панелі, як ви, напевно, помітили, досить легко помітити. Давайте порівняємо сонячну черепицю Tesla з традиційними сонячними панелями за трьома категоріями:

  • Естетика: Тесла має всіх інших виробників сонячної енергії, навіть інших виробників сонячної черепиці, перемогти тут.
  • Вартість: Сонячна черепиця Tesla набагато дорожча, ніж встановлення традиційних сонячних панелей.
  • Ефективність: Партнерство Tesla з Panasonic дає їм доступ до одних з найефективніших сонячних елементів на сучасному ринку.

Давайте розглянемо кожну з цих категорій трохи глибше.

Естетика: Тесла виграє з рук в руки

Це найбільша перевага сонячної черепиці Tesla. Вони просто гарно виглядають. Давайте визнаємо, що відновлювана енергія. це прекрасно, але сонячні панелі, прикручені на даху вашого сусіда. ні. Звичайно, вони досить добре доповнюють певні стилі будинків, але більшість з нас не живуть у сміливих, ультрасучасних будинках, які використовують сонячні компанії у своїй рекламі.

З іншого боку, сонячна черепиця Tesla настільки добре продумана, що ви навіть не помітите, що дах, на який ви дивитеся, виробляє електроенергію. Звичайно, якщо ви хочете, щоб ваші сусіди знали, що ви такий “зелений”, то у вас можуть виникнути проблеми.

У порівнянні з іншими сонячними черепицями, представленими на ринку, Tesla все ще випереджає їх. На відміну від продукції конкурентів, сонячна черепиця Tesla призначена для покриття всього даху. Tesla виробляє черепицю як з сонячними елементами всередині, так і без них. Завдяки поєднанню сонячної та несонячної черепиці ваш дах виглядає однорідним, але ви не витрачаєте гроші на встановлення сонячної черепиці в затінених місцях.

Інші виробники сонячної черепиці виробляють лише черепицю з сонячними елементами всередині, тому сонячна черепиця покриє лише частину вашого даху. Вони, безумовно, є поліпшенням у порівнянні з традиційними сонячними установками, але відразу впізнаються як щось інше, ніж просто звичайний дах.

В цілому, ніщо не може зрівнятися з сонячною черепицею Tesla.

Ефективність: Tesla використовує одні з найефективніших доступних сонячних технологій

вартість, сонячного, даху, tesla, проти, сонячних

Завдяки партнерству з Panasonic, сонячні панелі та черепиця Tesla створені на основі одних з найефективніших сонячних елементів, доступних на сьогоднішній день. Дещо прикро, що Tesla ще не опублікувала жодної офіційної статистики щодо своїх сонячних панелей або черепиці, тому ми все ще можемо лише здогадуватися про їхню потужність та ефективність.

Ми знаємо, що сонячні панелі Tesla мають потужність 325 Вт, але це вся інформація, яку Tesla офіційно оприлюднила. Ми можемо обґрунтовано припустити, що їхня сонячна панель схожа на власну 325-ватну панель Panasonic, яка може похвалитися ефективністю 21.76%.

Як ми вже згадували раніше, сонячні панелі стандартної якості, як правило, мають ефективність від 16% до 18%, так що це досить значний стрибок у продуктивності.

Сонячні плитки Tesla, які мають розміри 8.7″ X 14″, кожна містить два сонячних елементи, які виробляють 6 Вт електроенергії, максимум 12 Вт на плитку. При такій потужності 27 сонячних плиток дорівнюють одній сонячній панелі Tesla.

Tesla ще не оприлюднила дані про ефективність черепиці, але якщо текстуроване скло не сильно перешкоджає сонячному світлу потрапляти на сонячну батарею, сподіваємося, що вона близька до ефективності панелей, оскільки і в черепиці, і в панелях використовуються ті ж самі сонячні елементи Panasonic, що і в панелях.

Хто виграє?

Сонячні панелі та черепиця Tesla. це преміальний варіант сонячної енергії. Як ми бачили, це дорожче, ніж встановлення традиційних сонячних панелей, але ви також отримуєте високоякісний продукт з високою ефективністю та естетичним виглядом.

Однак залишається питання, чи варті вони додаткових витрат? Для переважної більшості домовласників, ми думаємо, що ні. Для більшості з нас традиційні сонячні панелі стандартної якості будуть працювати просто чудово. Вони надзвичайно економічно ефективні, перевірені часом і прості в установці. Вони можуть виглядати не так витончено, як сонячна черепиця Tesla, але вони чудово виробляють чисту енергію та заощаджують ваші гроші.

Однак є кілька випадків, коли сонячна черепиця може мати сенс. По-перше, якщо ви будуєте новий будинок або вам все одно потрібно перекрити дах, сонячна черепиця Tesla має більший фінансовий сенс, особливо якщо врахувати її “вічну” гарантію. По-друге, якщо вам подобається бути на передовій технологій і ви не проти додаткових витрат, які неминуче платять першопрохідці, хто ми такі, щоб вас зупиняти??

З часом, коли Tesla продовжить розвиватися, а інші компанії почнуть пропонувати аналогічні продукти, сонячна черепиця матиме кращий фінансовий сенс. Існує вже кілька виробників сонячної черепиці, таких як Luma Solar, RGS та CertainTeed, які або тестують, або вже випускають свою продукцію на ринок.

Зрештою, ми не здивуємося, побачивши сонячну черепицю на дахах по всій території США, але це, ймовірно, займе деякий час. Перші ентузіасти сонячної енергетики вже встановили традиційні сонячні панелі на своєму даху, так що найнижчі плоди вже зірвані. Поєднайте це з високою вартістю сонячної черепиці Tesla, і це може зайняти деякий час, перш ніж вони стануть популярними у великій мірі.

Сонячні панелі та черепиця Tesla. це неймовірні продукти, але ви побачите кращу віддачу від своїх сонячних інвестицій з сонячними панелями стандартної якості, оскільки вартість сонячного даху Tesla все ще дуже висока в порівнянні. принаймні на даний момент.

Earthtechling є учасником партнерської програми Amazon Services LLC Associates Program. Amazon та логотип Amazon є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її афілійованих осіб.

Сонячний дах Tesla

вартість, сонячного, даху, tesla, проти, сонячних

Перетворіть свій будинок за допомогою новітніх сонячних технологій. Інтегровані в будівлю сонячні фотоелектричні панелі від Tesla Solar Roof дозволять вам насолоджуватися красивим дахом з усіма перевагами відновлюваної енергії.

Ми налаштовуємо вашу систему сонячних дахів відповідно до вашої унікальної структури даху та потреб в енергії. Зрештою, навіщо купувати дах і сонячну фотоелектричну систему окремо, коли можна поєднати їх разом? Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з командою Quality Roofing у Мілтоні, штат Флорида, щоб запропонувати вам найновіші сонячні технології.

Зателефонуйте нам сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію або безкоштовну індивідуальну пропозицію.

вартість, сонячного, даху, tesla, проти, сонячних

Дизайн.

Перетворіть свій будинок на власну електростанцію без шкоди для естетики.

Активні сонячні фотоелементи майже не помітні неозброєним оком, що робить ваш будинок предметом заздрості сусідів.

вартість, сонячного, даху, tesla, проти, сонячних

Цінність.

Який ще дах може допомогти окупити себе з часом?

За допомогою Solar Roof ви можете підвищити цінність вашого будинку та зменшити рахунки за електроенергію за допомогою сонячної фотоелектричної черепиці, інтегрованої прямо в черепицю.

Крім того, Tesla Solar Roof може навіть збільшити сонячну потужність вашого даху в порівнянні з традиційними сонячними панелями.

вартість, сонячного, даху, tesla, проти, сонячних

Довговічність

Ми не звикли до екстремальних погодних умов на узбережжі Мексиканської затоки. Хороша новина полягає в тому, що черепиця Solar Roof створена, щоб служити довго.

Маючи втричі більшу міцність, ніж традиційна черепиця, всепогодний захист і 25-річну гарантію, ви можете бути спокійні, знаючи, що ваша сонячна покрівля буде виробляти екологічно чисту енергію протягом десятиліть.

Чому варто встановлювати сонячні панелі з Tesla Solar Roof?

Встановлення сонячної енергетичної системи будь-якої потужності зменшує ваші щомісячні рахунки за електроенергію, підвищує цінність вашого будинку та допомагає зберегти навколишнє середовище здоровим. Але з сонячною покрівлею Tesla ви можете скористатися всіма перевагами відновлюваної енергії, не жертвуючи при цьому естетикою та привабливістю.

Сонячний дах Tesla: Що потрібно знати

Якщо ви шукали нову покрівлю або сонячну батарею, швидше за все, ви чули шепотіння про сонячну покрівлю Tesla. Це ідеальне поєднання високоякісної, естетично привабливої покрівельної черепиці, яка ще й виробляє електроенергію. Завдяки нашому тісному стратегічному партнерству з Sun Valley Solar Solutions, компанія Азул Покрівля рада повідомити, що революційна сонячна покрівля Tesla тепер доступна!

Як і у випадку з усіма новими технологіями, питань про можливості сонячної покрівлі дуже багато. І хоча ми не можемо відповісти на всі питання в рамках цього короткого блогу, ми хотіли б приділити кілька хвилин і відповісти на деякі з найпоширеніших. Якщо ви шукаєте новий дах, цікавитеся сонячними панелями. або і тим, і іншим. сонячний дах може бути хорошим варіантом для вас. Читайте далі, щоб дізнатися більше про цю передову технологію і зрозуміти, чи є вона правильним вибором для вас.

Сонячна черепиця надзвичайно довговічна

Вибір сонячної покрівлі Tesla Solar Roof означає вибір однієї з найдовговічніших черепиць на ринку. Черепиця Solar Roof виготовлена із застосуванням загартованого скла, що робить її більш ніж втричі міцнішою, ніж багато традиційних покрівельних систем. Вони також розроблені для всепогодної довговічності. тож незалежно від того, чи перебуваєте ви у Флагстаффі, де йде сніг, чи у Феніксі, де спека, Tesla розробила сонячну покрівлю, щоб впоратися з усім цим.

На додаток до довговічності, Tesla надає провідну в галузі 25-річну гарантію на захист від атмосферних впливів, потужність і якість черепиці. довшу, ніж у багатьох традиційних покрівельних систем. Отже, є достатньо підстав бути впевненим, що інвестиції в сонячну покрівлю окупляться протягом багатьох років/десятиліть.

Сонячний дах допомагає пакувати речі

На відміну від черепиці, що не генерує електроенергію, сонячна покрівля почне повертати вам гроші з моменту її ввімкнення. Встановивши сонячну покрівлю, ви зможете зменшити свої щомісячні рахунки за електроенергію та одночасно замінити застарілий дах. Крім того, сонячну покрівлю можна поєднувати з такими технологіями, як Tesla Powerwall. Компактна та витончена домашня батарея Powerwall зберігає надлишкову сонячну енергію, роблячи її доступною для подальшої компенсації придбаної електроенергії вночі або для забезпечення безпеки під час перебоїв з електропостачанням.

Підвищена привабливість бордюру

Підвищена привабливість бордюру. одна з багатьох переваг нового даху. Але краса в очах того, хто дивиться, і багато домовласників вважають вигляд традиційних сонячних панелей не надто привабливим. З дахом Solar Roof вам не доведеться йти на компроміси.

Красива сонячна покрівля Tesla Solar Roof чергує поєднання енергогенеруючих і неенергогенеруючих плиток. Завдяки поєднанню різних типів черепиці Solar Roof легко інтегрується з дахами найрізноманітніших форм і розмірів. Обидва типи черепиці абсолютно не відрізняються один від одного і в поєднанні створюють невидиму сонячну батарею, яка естетично виглядає під будь-яким кутом. Хочете більше виробництва? Додайте більше черепиці, що виробляє енергію. Це так просто.

Дві команди за ціною однієї

Azul Roofing Solutions. єдиний сертифікований інсталятор сонячних дахів Tesla, який налагодив стратегічне партнерство з найнадійнішою командою сонячних дизайнерів в Арізоні. З 2006 року Sun Valley Solar Solutions допомогла більш ніж 8 500 домовласникам перейти на сонячну енергію. Завдяки тому, що Azul займається покрівельними роботами, а Sun Valley Solar Solutions забезпечує безпечне та надійне підключення до електромережі, ви отримаєте доступ до досвіду, недоступного для інших покрівельних команд.

Якщо ви зацікавлені в сонячній покрівлі Tesla, ми запрошуємо вас запросити безкоштовну пропозицію без зобов’язань! Просто натисніть кнопку нижче, щоб почати.

Залишити відповідь