Tesla випробовує версію 3.5 їхніх сонячних дахів. Сонячна покрівельна система Tesla

Tesla випробовує версію 3.5 їхніх сонячних дахів

Співробітники Tesla в даний час отримують вигоду від нижчих рахунків за електроенергію та меншого вуглецевого сліду, оскільки вони випробовують новітню сонячну покрівельну систему Tesla. У 2019 році компанія пообіцяла встановлювати 1 000 сонячних дахів щотижня. Але минуло три роки, і вони ще не досягли цієї мети. Тепер сонячні дахи версії 3.5 вже тут, тож чи буде вона кращою за своїх попередників?

Що нового у версії 3.5?

Версія 3.5 Сонячна покрівля Tesla на даний момент дуже тиха. Все, що відомо, це те, що Tesla хоче, щоб її сонячні дахи були довговічними, простими в установці, доступними і надійними. Якщо співробітники Tesla, які зараз тестують нову систему покрівлі, будуть задоволені тим, як вона працює, і не буде повідомлено про жодні проблеми, повсюдне встановлення версії 3.5 має розпочатися в четвертому кварталі 2022 року.

Проблеми з постачанням

Компанія Tesla сподівалася, що їхня система сонячних дахів дійсно стане популярною, і навколо неї було багато галасу. Але 2022 рік став розчаруванням для компанії. У грудні 2021 року Tesla виявила, що у них виникли проблеми з постачанням сонячних панелей. Тоді, на початку 2022 року, вони оголосили, що повністю призупиняють встановлення сонячних дахів через проблеми з постачанням. Були повідомлення про те, що сонячна черепиця застрягла в порту в Лос-Анджелесі. Повідомляється, що нью-йоркська гігафабрика Tesla також не змогла отримати сонячні батареї.

сонячних дахів

Будемо сподіватися, що зараз Tesla готується до того, щоб встановлювати щонайменше 1 000 сонячних покрівельних систем на тиждень, як планувалося спочатку. Сонячний дах Tesla призначений для заміни даху об’єкта нерухомості. Tesla надає довічну гарантію на свій сонячний дах, тому це хороша інвестиція для бізнесу. Сонячний дах відрізняється від встановлення сонячних панелей на даху, які зазвичай монтуються на верхній частині даху. Термін служби сонячних панелей зазвичай становить від 25 до 30 років. Покрівля будинку повинна мати однаковий термін служби. Якщо ні, то перед встановленням сонячних панелей слід встановити новий дах, особливо якщо це комерційне приміщення. Простої в бізнесі коштують грошей, як і трактори для покрівельних робіт Atlantacommercial.com розуміє. Вони кажуть: “Ми розуміємо важливість перекриття покрівлі комерційних будівель, які займають, так, щоб майже не було перерв у роботі об’єкта”. Тому наші дахові установки добре сплановані для максимальної ефективності.”

Розуміння сонячного даху

Коли купується сонячний дах Tesla, компанія встановлює черепицю, що виробляє електроенергію, в якості покрівлі. Вони більш естетичні, ніж традиційні сонячні панелі, і для більшості людей виглядають як звичайний дах. Сонячний дах може виробляти до 71.67 Вт, але все це має свою ціну. 21.85 за квадратний фут. це вказана вартість від Tesla. Але, поки що невідомо, чи змінить Tesla свою версію, коли вийде версія 3.5 вийде в кінці цього року.

Версія 3.5 Сонячний дах Tesla неминучий, і, схоже, це буде найкраща версія. Будемо сподіватися, що Tesla зможе отримати матеріали, необхідні для встановлення якомога більшої кількості цих покрівельних систем.

Сонячний дах Tesla: Чекати чи не чекати?

Сонячний дах Tesla звучить як все, що обіцяли наші улюблені науково-фантастичні романи та фільми епохи 80-х років. У Southern Energy Management ми так само в захваті від сонячного даху Tesla, як і всі інші. І, як один з обраних сертифікованих інсталяторів Tesla Powerwall в Північній Кароліні, ви можете бути впевнені, що ми стежимо за всіма останніми новинами про сонячну черепицю Tesla.

Короткі факти

Одне з головних питань, однак, полягає в тому, “Коли буде доступний сонячний дах Tesla“?” Коротка відповідь полягає в тому, що сонячна черепиця Tesla все ще знаходиться на дуже ранніх стадіях запуску на Східному узбережжі.

Оскільки система сонячної черепиці Tesla настільки нова, особливо в Північній Кароліні, і оскільки ціна та економія енергії для даху незрозумілі, наша позиція полягає в тому, що якщо ви зацікавлені в переході на сонячну енергію в найближчі 5 років, вашим найкращим варіантом буде перевірена технологія панелей, яка була випробувана і постійно вдосконалювалася з 1970-х років. У решті цієї статті ми зануримося глибше в наші причини для цієї думки, щоб ви могли вирішити для себе. Але спочатку давайте переконаємося, що ми на одній сторінці про те, що таке сонячний дах.

Що таке сонячний дах Tesla?

Сонячний дах Tesla складається з фотоелектричних елементів, інтегрованих в черепицю. Tesla не перша компанія, яка випустила сонячну черепицю. ми встановили деякі з нині знятих з виробництва сонячних черепиць Dow у 2014 році. але це, безумовно, найсексуальніша спроба на сьогоднішній день. Сонячна черепиця функціонує так само, як і традиційні сонячні панелі: фотоелектричні елементи перетворюють фотони сонячних променів в електрику.

Сонячний дах складається з активної та пасивної черепиці. Активна черепиця виконує фактичну роботу з виробництва енергії для вашого будинку. Пасивна черепиця використовується на ділянках вашого даху, які не підходять для активних елементів. або через будівельні норми, або через недостатній сонячний потенціал. для підтримки однорідного зовнішнього вигляду.

Раніше ми говорили про 4 стилі сонячної черепиці: Тоскана, шифер, текстуроване та гладке скло. Наразі Tesla рекламує лише черепицю, яка найбільше схожа на варіант з текстурованим склом.

Характеристики сонячної черепиці Tesla

Сонячна черепиця Tesla. це гладка шиферна сіра черепиця розміром 15 “x45”, на яку надається 25-річна гарантія на черепицю, потужність та захист від атмосферних впливів. Черепиця має клас вітрової стійкості ASTM D3161 Class F, а також клас граду ANSI FM 4473 Class 3. Це все вигадливий жаргон, щоб сказати, що черепиця витримує вітер зі швидкістю 110 миль/год і град розміром 1 ¾ дюйма.

Коли сонячний дах Tesla з’явиться в Північній Кароліні?

Кілька інсталяторів почали пропонувати сонячний дах Tesla в Північній Кароліні. Зараз домовласники в Північній Кароліні, які встановлюють сонячну черепицю, платять надбавку до ціни, щоб бути в перших рядах.

Як сертифікований інсталятор Tesla Powerwall, ми поспілкувалися з Tesla про сонячний дах і попередньо ознайомилися з продуктом. На даний момент ми продовжуємо пропонувати традиційні фотоелектричні панелі Tesla, але не їх покрівельний матеріал з черепиці. Нам подобаються Powerwall, сонячні панелі та рішення, які продовжує випускати Tesla, але оскільки їх сонячний дах все ще такий новий, з такою складною технологією, ми не хочемо, щоб наші клієнти були першими в черзі, щоб випробувати недоліки продукту першого покоління. Ми знаємо, що сонячний дах Tesla змінить правила гри, і ми будемо на борту, як тільки відчуємо, що цей продукт довів довгостроковий успіх для наших клієнтів.

Якщо для вас сонячний дах Tesla. це вирішальний крок у вашій сонячній подорожі, у нас є хороші новини. в Північній Кароліні є й інші сонячні компанії, які взялися за розгортання цього продукту! Наразі Tesla також приймає 100 депозитів, що підлягають поверненню, щоб утримати ваше місце в черзі через портал онлайн-замовлень. Тим не менш, немає ніяких гарантій щодо того, коли буде встановлений ваш сонячний дах (або яким монтажником за контрактом).

Знижка на енергетичну стіну

Кожна Powerwall, встановлена в період до 31 жовтня 2023 року, має право на знижку в розмірі 500 доларів США від компанії Tesla. Ми також пропонуємо додаткову знижку в розмірі 1,000 при встановленні Powerwall разом з сонячною системою.

Сонячний дах проти сонячних панелей

Існує дві основні відмінності між сонячним дахом і традиційною системою сонячних панелей. складність і ціна.

Поговоріть з будь-яким покрівельником або сонячною компанією, які працювали з сонячною черепицею, і ми впевнені, що вони скажуть вам, що сонячний дах Tesla. це одна з найскладніших і найзаплутаніших покрівельних систем, які вони коли-небудь бачили. Середній сонячний дах потужністю 8 кВт матиме близько 460 сонячних черепиць, що означає, що на вашому даху є 460 точок підключення проводки (або 460 можливих точок розриву). З іншого боку, традиційна сонячна система такого розміру буде включати близько 25 сонячних панелей, що означає 25 з’єднань.

З традиційною сонячною системою ви також можете отримати сонячний моніторинг на рівні панелей, щоб ви точно знали, коли панель не працює належним чином, і могли точно визначити, де саме у вашій системі є проблема. Цей рівень моніторингу ще не доступний для сонячного даху, що ускладнює швидке вирішення будь-яких проблем, коли вони виникають.

Далі в списку. ціна. На сайті Tesla Solar Roof є зручний калькулятор, який бере вашу адресу і використовує Google Project Sunroof для автоматичної генерації рішення для сонячного даху для вашого будинку. Хоча з цим інструментом цікаво грати, економія енергії, яку він оцінює, не вражає нас, якщо порівнювати з традиційними сонячними панелями. Давайте більш детально розглянемо різницю в ціні між покрівлею Tesla Solar та традиційними сонячними панелями.

Покрівля Tesla Solar Roof

tesla, випробовує, версію, їхніх

tesla, випробовує, версію, їхніх

У 2020 році Weddle Sons стали першими в країні сертифікованими інсталяторами сонячних дахів Tesla. Програма сертифікованих інсталяторів пропонується компанією Tesla, щоб допомогти стороннім компаніям ефективно встановлювати сонячні дахи. З тих пір ми продовжуємо співпрацювати з Tesla, надаючи практичну інформацію та методи, які дозволяють Tesla ще більше оптимізувати свою програму інсталяторів.

Ви не знайдете більш кваліфікованої покрівельної компанії для встановлення сонячних дахів Tesla, ніж Weddle Sons.

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб ми могли розповісти вам, як ми можемо використати наш досвід, щоб забезпечити встановлення передового продукту світового класу.

tesla, випробовує, версію, їхніх

Чому Tesla Solar Roof?

Tesla Solar Roof. це покрівельний продукт преміум-класу, а також неймовірний сонячний продукт. Надзвичайно довговічна та забезпечує привабливий і витончений естетичний вигляд. Solar Roof працює разом з іншими продуктами Tesla, такими як Powerwall, щоб створити енергетичну незалежність, компенсувати ваш вуглецевий слід і надати вашому будинку дивовижний, сучасний стиль.

Якщо ви зацікавлені в сонячному продукті, будь то Solar Roof або традиційні сонячні панелі, наші фахівці допоможуть визначити правильний вибір для вас!

Як купити сонячний дах Tesla

tesla, випробовує, версію, їхніх

Крок 1: Інструмент оцінки

Запросіть безкоштовний розрахунок вартості сонячного даху для вашого будинку. Один з наших торгових представників розгляне вашу заявку, щоб переконатися, що ваш кошторис точно відображає ваш проект.

tesla, випробовує, версію, їхніх

Крок 2: Відеодзвінок

Після того, як ви надішлете деталі вашого проекту, ви отримаєте запрошення на відеодзвінок з торговим представником, щоб обговорити ваш проект сонячного даху. У цьому відеодзвінку наш торговий представник розповість вам про початкові проекти та початкову орієнтовну вартість установки.

tesla, випробовує, версію, їхніх

Крок 3: Проектування

На основі початкової оцінки, якщо ви вирішите, що сонячний дах може підійти для вашого будинку, ви можете перейти до формальної фази проектування. На цьому етапі ми працюємо з вами, щоб більш ретельно оцінити ваші цілі в галузі сонячної енергетики, вимоги до проекту та виробничий потенціал для різних конфігурацій сонячних дахів.

tesla, випробовує, версію, їхніх

Крок 4: Замовити встановлення

Перед остаточною установкою ми готуємо всі необхідні дозволи та документи, щоб переконатися, що ваш будинок, місто та електрична компанія готові до встановлення сонячного даху.

tesla, випробовує, версію, їхніх

Брайан Рейчел

tesla, випробовує, версію, їхніх

Кевін

tesla, випробовує, версію, їхніх

Санфорд

tesla, випробовує, версію, їхніх

Часті запитання про сонячні дахи Tesla

Як довго чекати на сонячні дахи Tesla?

Наш час очікування початку монтажу сонячних дахів Tesla становить 2-3 місяці, в залежності від проекту. Менші, простіші проекти можуть початися швидше, в той час як більші, складніші проекти можуть зайняти більше часу. Ми закликаємо вас зв’язатися з нами якомога швидше, щоб ми могли спланувати ваш проект і приступити до роботи!

Чи може дах Tesla забезпечити будинок енергією?

Сонячний дах Tesla може легко живити більшість будинків. Weddle Sons розгляне кілька факторів, щоб переконатися, що ваш сонячний дах може забезпечити достатню потужність для вашого будинку. Багато з цих факторів включають: Виробництво кіловат Ми переконаємося, що ваш сонячний дах здатний виробляти необхідну кількість кіловат (або електроенергії) для вашого будинку. Для великих будинків, які мають кілька енергоємних приладів, таких як гідромасажні ванни та великі системи опалення та вентиляції, ваші потреби в кіловатах будуть більшими. Менші будинки з меншою кількістю електроприладів потребують меншої кількості кіловат. Weddle Sons проведе енергетичний аудит на етапі проектування вашого сонячного даху, щоб ми точно знали, скільки кіловат вироблятиме ваш будинок. Дизайн даху Не всі дахи здатні однаково вловлювати сонячну енергію. Для складних дахів може знадобитися більше фотоелектричних плиток, здатних вловлювати сонячну енергію, ніж для простих плоских дахів. Наші фахівці з проектування подбають про те, щоб ми знали, скільки фотоелектричних плиток потрібно, і навіть якщо ваш дизайн даху сумісний з Solar Roof. Енергетична незалежність Багато з наших клієнтів хочуть бути максимально незалежними від електромережі. Хоча не всі муніципалітети дозволяють справжню незалежність, ми подбаємо про те, щоб ви максимізували уловлювання сонячного випромінювання та виробництво енергії. Наші фахівці з дизайну можуть порекомендувати Powerwall, домашню батарею, для зберігання надлишкової електроенергії, коли рівень сонячного випромінювання низький, наприклад, вночі.

Чи збільшує сонячний дах Tesla Solar Roof вартість будинку?

  • Зменшення вуглецевого сліду
  • Енергетична незалежність
  • Продаж енергії в мережу (залежно від місця проживання)

Tesla Solar Roof також пропонує унікальні переваги, яких немає в інших сонячних продуктів, наприклад:

  • Витончений, сучасний естетичний вигляд
  • Довговічний дах преміум-класу
  • Сумісність з такими продуктами, як Powerwall, для забезпечення енергетичної незалежності

Сонячна покрівля Tesla. це чудова інвестиція у ваш будинок. Ви не тільки отримаєте найсучасніший сонячний продукт, але й дах преміум-класу.

Чи можете ви працювати від мережі за допомогою Powerwall і сонячного даху Tesla?

За допомогою Powerwall та Tesla Solar Roof можна працювати поза мережею, але для цього потрібно більше, ніж просто мати ці два продукти. Якщо ви хочете бути повністю автономним, вам потрібно мати все перераховане нижче:

Достатня кількість вироблених кіловат (або уловлювання сонячної енергії)

Якщо ваш дах не здатний вловлювати достатню кількість сонячного світла для ваших електричних потреб, то ви не зможете перейти на автономне живлення. Weddle Sons проведе енергоаудит того, скільки енергії ви зараз використовуєте. Залежно від планування вашого даху, можливо, не вдасться повністю відключитися від електромережі, хоча наші технічні фахівці зможуть визначити це під час вашої безкоштовної консультації.

Проживання в муніципалітеті або наявність комунальних послуг, які дозволяють вам бути поза мережею

На жаль, навіть якщо у вас є обладнання та кіловати, необхідні для автономної роботи, іноді це просто не дозволяється. Місцеві муніципалітети та комунальні компанії часто вимагають, щоб ви були підключені до електромережі. Деякі з них навіть обмежують кількість кіловат, яку може виробляти ваш дах.

Якщо ви не впевнені, чи можете ви працювати поза мережею, наші сертифіковані інсталятори розкажуть вам про енергетичні норми, характерні для вашого місцезнаходження та електричної компанії.

Чи отримаю я податкову знижку з сонячним дахом Tesla??

У 2022 році ваш сонячний дах Tesla матиме право на податковий кредит у розмірі 26% від загальної вартості проекту. Сюди входять витрати на матеріали та витрати на встановлення. Ми гарантуємо, що надамо вам найкращий податковий кредит для вашого сонячного проекту.

Скільки енергії може генерувати сонячна електростанція Tesla Solar Roof?

Сонячний дах Tesla може генерувати величезний діапазон енергії, починаючи від дуже низького виробництва для невеликих будинків до великого виробництва для великих будинків або підприємств. Найменша потужність даху, яку ми встановили, була 4 кВт, а найбільша. 51 кВт. Це не нижня і верхня межі, це просто діапазон того, що потрібно нашим клієнтам!

Кількість кіловат, яку може виробляти ваш сонячний дах, значною мірою залежить від фотоелектричних плиток (або PV-плиток), використаних для будівництва даху. Кожна плитка виробляє 72 Вт енергії, але на вашому даху також будуть базові плитки із загартованого скла, які не можуть виробляти енергію. Наші експерти по сонячним дахам визначать, скільки фотоелектричних плиток потрібно для задоволення ваших потреб в енергії.

Пам’ятайте, що іноді місцеві правила обмежують кількість кіловат, яку може виробляти ваш дах, тому цілком можливо, що вам не вистачить фотоелектричних плиток, щоб задовольнити всі ваші потреби в енергії і по-справжньому перейти на автономне живлення. Ми повідомимо вам про конкретні правила у вашій місцевості та про те, скільки кіловат може виробляти ваш дах.

Чи включає ціна Tesla Solar установку?

Коли ви отримаєте від нас цінову пропозицію, вона буде включати як матеріали, так і витрати на встановлення. Вам не потрібно буде турбуватися про несподівані збори або витрати. Пам’ятайте, що податкова знижка у розмірі 26%, яку ви отримаєте на свій сонячний дах, включає витрати на матеріали та монтаж.

Скільки часу потрібно для встановлення сонячного даху Tesla?

  • Розмір вашого даху. Великі дахи займають більше часу.
  • Дизайн вашого даху. Круті та/або складні конструкції даху потребують більше часу для встановлення.
  • Необхідні дозволи. Чим більше дозволів потрібно для початку будівництва, тим довше буде тривати загальний час монтажу.
  • погоди. Несприятливі погодні умови (наприклад, ожеледь, сніг і грози) затягують час монтажу.

Нарешті, місцева комунальна служба може затримати, коли ви зможете почати використовувати свій сонячний дах. Навіть після завершення монтажу, комунальне підприємство повинно буде вжити заходів для офіційного підключення до мережі, коли це буде потрібно. Ми дамо вам приблизну оцінку, скільки часу це займе, залежно від вашого місця розташування.

У чому різниця між сонячною покрівлею та традиційними сонячними панелями?

Традиційні сонячні панелі. це прилади, які встановлюються на даху. Їх виробництво кіловат можна порівняти з Solar Roof, і іноді вони є кращим вибором для дахів, які мають дизайн, що просто не підходить для фотоелектричних плиток, які використовуються в установках Solar Roof. Як і Solar Roof, традиційні панелі зменшують вуглецевий слід і є кроком до енергетичної незалежності.

З іншого боку, Solar Roof. це дах. Фотоелектричні плитки та нефункціональні плитки із загартованого скла замінюють черепицю, що використовується в традиційних дахах. Вони надзвичайно довговічні, а також створюють витончену естетику, завдяки якій ваш дах виглядає приголомшливо. Solar Roof також розроблена для легкої роботи з такими продуктами, як Powerwall, фірмова батарея Tesla, яка зберігає надлишкову електроенергію.

Наші експерти з сонячних продуктів допоможуть вам визначити, який сонячний продукт підходить для вашого будинку або для ваших енергетичних потреб.

Скільки електроенергії це може виробляти?

Системи сонячної енергії оцінюються на основі кіловат (кВт) потужності постійного струму, і система сонячних дахів може бути спроектована практично на будь-якому рівні, але, як правило, ми бачимо 8-15 кВт в якості типового діапазону. У нас заплановані проекти потужністю до 50 кВт. Фактичне річне виробництво кіловат-годин (кВт-год) змінного струму залежить від інших змінних, які ретельно оцінюються в процесі проектування, таких як орієнтація схилу даху, очікувана кількість годин сонячного світла та затінення. Наш попередній досвід проектування свідчить про те, що більшість будинків на наших ринках, які в інших відношеннях добре підходять для проектування, можуть підтримувати достатнє виробництво для заміщення 80% річного споживання електроенергії в будинку.

Яка частина даху складається з фотоелектричних (PV) плиток?

Залежно від електричних потреб домовласника, ми вважаємо, що сонячна частина даху може становити 30-70% від загальної поверхні даху. Всі фотоелектричні плитки є повнорозмірними (15″ x 45″) покрівельними елементами, тому їх можна розміщувати в будь-якому місці, де є місце для повнорозмірної плитки. Ділянки біля розжолобків, ендови, розжолобків та перешкод зазвичай вимагають часткового використання черепиці та металевих окладів. У процесі планування ми також працюємо з дизайнерами Tesla, щоб оптимізувати розміщення для безперешкодного сонячного світла. Це означає, що ми надаємо перевагу південній стороні, а також східній та західній сторонам.

Чи існують податкові пільги для сонячних дахів або електростанцій?

Так! У 2022 податковому році існує 26% інвестиційний податковий кредит, який застосовується до більшої частини установки сонячного даху та всієї установки Powerwall, коли це робиться як частина сонячного проекту. Деякі штати та комунальні служби мають інші доступні кредити, і ми зазвичай можемо проінформувати вас про наявність додаткових стимулів у вашій місцевості. Натисніть тут, щоб отримати більш детальну інформацію про те, як отримати податковий кредит.

Скільки коштує сонячний дах?

Ціноутворення все ще розвивається, але наші загальні рекомендації полягають у тому, що новий сонячний дах, ймовірно, буде коштувати від 1500-2000 квадратних метрів до отримання пільг. Цей показник сильно залежить від розміру обраної фотоелектричної (PV) системи (кількість “активних” PV-плиток у порівнянні зі скляними), а також від складності конструкції даху та кількості перешкод (мансардних вікон, димоходів, труб) на даховому настилі. Ми оптимістично налаштовані щодо розвитку досвіду та методів більш ефективного встановлення з часом, щоб, сподіваємось, знизити цю ціну в майбутньому. У нас є інструмент онлайн-конфігурації, який допоможе вам оцінити вартість вашого проекту. Вартість встановлення однієї системи зберігання акумуляторів Powerwall становить від 11 000. 13 000 залежно від того, чи потрібна інша електрична модернізація. Додаткові блоки Powerwall можуть бути додані приблизно за 9 000 для збільшення ємності зберігання та резервного копіювання.

Чи можу я профінансувати свій сонячний дах Tesla??

Так! Ми раді запропонувати програму фінансування через Sunlight Financial, яка призначена виключно для Tesla Solar Roof та Powerwall. Програма пропонує 10 або 20-річні кредити з фіксованою ставкою без штрафу за дострокове погашення та одноразову додаткову амортизацію, яка дозволяє власникам житла застосовувати податкові відшкодування з інвестиційного податкового кредиту для зменшення щомісячних платежів на решту суми кредиту. У деяких випадках наші клієнти виявили, що поточна процентна ставка та вартість нерухомості зробили рефінансування привабливим варіантом для деяких клієнтів.

Які типи дахів підходять для системи Tesla Solar Roof?

Система призначена для встановлення практично на будь-яку поширену конструкцію похилого даху на сучасному ринку. Система має найкращу цінність і найбільш конкурентоспроможну ціну встановлення, коли дах має кілька великих прямокутних скатів з гарною експозицією на південь. Ми виявили, що дахи з надмірною кількістю розжолобків і западин або з великою кількістю мансардних вікон чи великою часткою невеликих схилів є надзвичайно трудомісткими, що призводить до надзвичайно високої вартості монтажу.

Що станеться, якщо черепиця зламається або буде пошкоджена на моєму сонячному даху?

Не хвилюйтеся! Покрівлю Solar Roof легко відремонтувати практично в будь-якій ситуації. Однією з переваг роботи з такою місцевою/регіональною компанією, як Weddle and Sons, є те, що у нас є сервісний відділ, який може швидко реагувати на всіх наших ринках, і у нас є запас запасних частин під рукою. Ми використовуємо спеціалізовані ручні інструменти, які дозволяють нам легко знімати окремі плитки для обслуговування кабелів або компонентів під ними або для заміни плиток, якщо це необхідно.

Які області ви обслуговуєте?

Наш головний офіс знаходиться в Манхеттені, штат Канзас, і має офіси в Олате, штат Канзас (KC Metro), Омаха, штат Північна Невада, Лінкольн, штат Північна Невада, Денвер, штат Колорадо, і Форт-Коллінз, штат Колорадо, штат Мічиган, США. Для встановлення сонячних дахів ми обслуговуємо великі території Канзасу (включаючи KC-MO), Небраски та Колорадо. Ми також розглядаємо проекти в окремих частинах штатів Айова, Міссурі, Вайомінг та Оклахома на індивідуальній основі.

Чи випередить GAF Energy Tesla на інтегрованих сонячних дахах?

Дочірня компанія покрівельного гіганта GAF має досвід роботи в різних галузях і тисячі встановлених систем на сьогоднішній день.

САН-ХОСЕ. Каліфорнія. GAF Energy встановила кілька тисяч інтегрованих сонячних дахів. Це більше, ніж встановила Tesla Energy, незважаючи на амбітні обіцянки її генерального директора. Ілон Маск. In fact, GAF Energy President Martin DeBono believes that his company’s just-launched photovoltaic roof shingle design positions it to solarize millions of residential roofs.

” Те, що ми створили. це міцна сонячна черепиця, яка працює так само швидко або швидше, ніж звичайна черепиця, виглядає чудово і виробляє електроенергію”. сказав ДеБоно, який розмовляв з Canary Media під час нещодавнього візиту цього репортера на нову сонячну електростанцію компанії потужністю 50.потужністю 50 мегават, 112. 000.виробниче підприємство площею 1 000 квадратних футів у Сан-Хосе, штат Каліфорнія.

GAF Energy є компанією Standard Industries і сестринською компанією GAF. одна з найбільших світових покрівельних компаній. GAF виробляє бітумну черепицю, а також покрівельні матеріали, такі як термопластичний поліолефін (ТПО), полівінілхлорид (ПВХ) і підкладки.

Бізнес Standard Industries включає операційні компанії GAF. BMI. Grace, Siplast, Schiedel та SGI. а також Standard Investments та Winter Properties. Forbes оцінює Standard як “Ні. 65 у списку найбільших приватних компаній Америки.

Руйнує покрівельну індустрію

“ Technology has ripped apart every industry, and technology is going to change roofing. Ми є найбільшим виробником покрівельних матеріалів у світі; або ми самі зруйнуємо покрівельну індустрію, або це зробить хтось інший”. сказав ДеБоно.

Генеральний директор протиставив традиційний процес монтажу сонячних панелей. сонячні панелі, встановлені на стелажах, закріплених шляхом свердління даху і “спроби потрапити на крокви”. продукту GAF Energy, “черепиці, яка притирається, встановлюється і закріплюється так само, як і будь-яка інша черепиця, щоб створити водонепроникний бар’єр”.”

ДеБоно сказав, що GAF розробила продукт, думаючи як покрівельна компанія, а не як сонячна компанія, створюючи покрівельний продукт, який має сонячні можливості. Він сказав, що покрівельна індустрія в 20 разів більша, ніж сонячна енергетика, і має величезну перевагу в масштабах.

Кількість житлових сонячних установок перевищила 130. 000 систем в США.S. last quarter, according to the Solar Energy Industries Association, while more than 5 million new roofs are installed on U.S. будинків щороку, за словами ДеБоно, який також сказав, що GAF командує 25-відсотковою часткою U.S. ринок покрівельних робіт.

Для традиційної сонячної компанії процес залучення клієнтів є найдорожчою частиною домашньої сонячної системи, яка коштує набагато більше за ват, ніж самі сонячні панелі. За оцінками ДеБоно, витрати на залучення клієнтів для покрівельників “зазвичай становлять менше 500. порівняно з 3. 000 до 5. 000 для сонячного даху.”

ДеБоно сказав, що GAF Energy полегшує виконання електричних з’єднань, розміщуючи електроніку та проводку на верхній стороні черепиці. “GAF Energy виконує всі електричні послуги. Покрівельник робить дах, а пізніше приїжджає співробітник GAF Energy, встановлює інвертор і завершує електричний запуск”. сказав він.

” Як виробник як сонячних панелей, так і самої черепиці, ми хочемо переконатися, що все зроблено правильно, якщо ми збираємося бути на гачку за 25.річна гарантія”. сказав він.

За словами ДеБоно, час установки становить від одного до трьох днів, що вигідно відрізняється від тижневого будівельного процесу, часто необхідного для установки сонячного даху Tesla (незважаючи на те, що компанія неодноразово наполягала, що це займає всього п’ять-сім робочих днів).

Встигнути за нами

Чи можуть США виробити достатньо сонячних панелей, щоб задовольнити зростаючий попит?

” Оскільки вона створена як покрівельний продукт, вона повинна відповідати покрівельним стандартам. Вона повинна бути здатна занурюватися у воду; вона повинна витримувати град; вона має клас пожежної безпеки А. всі стандарти, яким не повинні відповідати сонячні панелі, але повинні відповідати дахи”. сказав ДеБоно.

Це дах, і це BIPV

Сонячна покрівельна система GAF Energy. це тип інтегрованої в будівлю фотоелектричної системи, відомий як BIPV. Бунеа сказав: “Це дах, і це BIPV. тому, коли ми сертифікуємо, ми повинні сертифікувати в обох світах. У нас є стандарти покрівельної промисловості, а також стандарти BIPV.”

Вона додала: “Випробувальні агентства стали розумнішими щодо інтегрованої в будівлі фотоелектрики”.”

У вересні 2021 року. Сонячна черепиця GAF Energy отримала сертифікат UL 7103, який дозволяє компанії встановлювати свою систему на дахах житлових будинків як покрівельний продукт і як продукт для сонячної енергії. перший продукт, який визнаний і тим, і іншим, згідно з GAF Energy.

У продукту величезний потенціал. Американці хочуть сонячну енергію на своїх будинках. Навіть коли пандемія тривала, розгортання сонячних електростанцій у житлових будинках у США не припинялося.S. зросла на 21 відсоток у 2021 році порівняно з попереднім роком, досягнувши рекордних 3. 9 гігават, за даними Асоціації індустрії сонячної енергетики.

BIPV. це важкий бізнес

Але у GAF Energy є конкуренція. На додаток до Tesla, сьогодні існує цілий ряд розробників та інсталяторів BIPV, включаючи ArteZanos, Atum, CertainTeed, Forward, Heliatek, Lumeta, SunTegra, Ubiquitous Energy та Viridian Solar.

Існує також довгий список менш успішних проектів BIPV.

Але материнська компанія GAF Energy повністю підтримує її високі цілі.

” Реалізація нашого бачення проривної сонячної покрівлі для масового ринку була нашою місією з моменту запуску GAF Energy в 2019 році”. заявили Девід Вінтер і Девід Міллстоун, співголови Standard Industries, в прес-релізі.

ДеБоно зазначає, що на відміну від пропозицій деяких інших відомих постачальників, “продукт доступний вже сьогодні; це не вигадка.” Він додає: “Наша місія. енергія з кожного даху, починаючи з композитних черепичних дахів”.”

Поправка: У цій історії спочатку повідомлялося, що сонячні елементи GAF Energy’s mono PERC є вітчизняним виробництвом. Насправді вони виробляються за кордоном, а не в США.S. (хоча і не в Китаї).

Ерік Весофф є редакційним директором Canary Media.

Залишити відповідь