Tesla Solar Roof: повний огляд. Покрівельна система з сонячної черепиці

Покрівля Tesla Solar Roof: повний огляд

tesla, solar, roof, повний, огляд

У жовтні 2019 року Tesla Motors оголосила про запуск Tesla Solar Roof V3, третьої версії інтегрованої сонячної скляної черепиці. Серед кількох оновлень, третя версія включає більші плитки, нижчі виробничі витрати, підвищену щільність потужності та більш простий процес встановлення.

Крім того, зменшилася загальна кількість деталей у виробі. Tesla прогнозувала, що ці зміни значно знизять собівартість продукту, однак компанія продовжує боротися за прискорення встановлення сонячних дахів.

Сонячний дах Tesla: Погляд EnergySage

Хоча Tesla найбільш відома своїми електромобілями (EV), майбутнє компанії полягає в повній інтеграції чистої енергії. одномоментному процесі скорочення викидів вуглецю, який передбачає поєднання сонячних панелей з вашим електромобілем Tesla EV. Для власників будинків, які хочуть отримати переваги сонячної енергії без “зовнішнього вигляду”, сонячний дах Tesla є привабливою альтернативою: але чи є цей розкішний дах правильним варіантом для вас??

Що в цій статті?

Тут є багато інформації, і ми спробуємо розглянути кожен аспект сонячного даху. Перейдіть до будь-якого з розділів нижче:

 • Що таке сонячна черепиця?
 • Останні новини про сонячні дахи
 • Хронологія ключових подій у сфері сонячних дахів
 • Технічні характеристики сонячного даху
 • Оцінки витрат
 • Чи варто чекати на сонячний дах Tesla?
 • Конкуренти Tesla

Сонячний дах Tesla: що потрібно знати

Деякі учасники сонячної енергетики вважають, що сонячна енергетика потребує ребрендингу як естетичне та технічне вдосконалення, яке може бути частиною ремонту будинку, а не важким модулем, прикріпленим до вашого даху. Ці настрої були підкреслені в жовтні 2016 року, коли Ілон Маск представив перший покрівельний продукт Tesla. За допомогою Solar Roof компанія прагне вивести сонячну енергію в мейнстрім, усунувши будь-які естетичні проблеми, які можуть виникнути у власників будинків.

“Я думаю, що є досить радикальна різниця між сонячними панелями на даху, які насправді покращують зовнішній вигляд вашого будинку, і тими, які цього не роблять, я думаю, що це буде різниця як день і ніч”. сказав Маск у своїй заяві перед офіційним запуском першого сонячного даху Tesla. Через два місяці він представив сонячний дах на велелюдному заході в передмісті Каліфорнії, щоб продемонструвати, що дизайн панелей Tesla був настільки бездоганно інтегрований, що вся аудиторія преси повинна була звикнути до його присутності на будинку перед ними.

Використання домашнього акумулятора Tesla Powerwall з сонячним дахом Tesla Solar Roof

Сонячні дахи Tesla поставляються в парі з накопичувачем енергії у вигляді батареї Tesla Powerwall. Tesla Powerwall може похвалитися максимальною потужністю 7 кВт без сонця або 9.6 кВт при повному сонці або 13 кВт при повному сонці.5 кВт-год корисної ємності. Він також може допомогти забезпечити ваш будинок сонячною енергією під час відключення електроенергії. Він також поставляється з додатком Tesla, який дозволяє користувачам контролювати виробництво енергії в режимі реального часу. Tesla Powerwalls мають право на федеральну податкову знижку.

Які останні новини про черепицю Tesla Solar Roof?

Зараз Tesla встановила сонячні дахи по всій країні, хоча точна кількість установок невідома. Цей сонячний продукт набуває популярності серед деяких споживачів, що призводить до тривалого часу очікування установки для клієнтів, які підписують контракти. У квітні 2021 року багато з цих клієнтів були шоковані, коли отримали електронні листи від Tesla, в яких вартість установки була вищою за контрактну ціну. Відсутність пояснень та прозорості викликала плутанину та розчарування серед споживачів, особливо якщо вони більше не могли дозволити собі високу ціну.

Під час щоквартального дзвінка про прибутки Tesla у квітні 2021 року генеральний директор Ілон Маск підтвердив, що попит на сонячні дахи Tesla Solar Roof “залишається високим”, незважаючи на підвищення цін на них. Він визнав, що Тесла “в основному зробив кілька суттєвих помилок в оцінці складності певних дахів.” Компанія Tesla додала інформацію про складність даху на свій веб-сайт і застереження про складність даху в калькулятор сонячних дахів; однак Tesla зазначає, що складність вашого даху буде визначена тільки після того, як ви розмістите замовлення на сонячний дах. Tesla поділяє складність на три категорії. прості, проміжні та складні. на основі наступних критеріїв:

 • Прості: однорівневий дах, незаповнені монтажні площини, мало перешкод (труби, димарі, мансардні вікна), низький нахил
 • Проміжна: багаторівневий дах (секції даху, побудовані на декількох поверхах вашого будинку), більш переповнена монтажна площина, більше перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), більший нахил
 • Складність: багаторівневий дах (секції даху, побудовані на декількох поверхах вашого будинку), переповнена монтажна площина, багато перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), крутий нахил

Виходячи з попередніх звітів, ціна на сонячний дах Tesla Solar Roof істотно варіюється в залежності від складності вашого даху.

Хронологія ключових новин та оголошень про сонячні дахи Tesla

Схоже, що Tesla має шаблон надмірних обіцянок і невиконання зобов’язань щодо свого сонячного даху. Ось розбивка того, як виглядали останні кілька років для компанії та її клієнтів.

 • Квітень 2016 року: Tesla купує Solarcity і починає виробництво сонячних панелей і сонячного даху.
 • Травень 2017 року: Tesla почала приймати замовлення на свою сонячну черепицю Tesla
 • Серпень 2017 року: Ілон Маск показав, що він і ще один керівник Tesla вже встановили дах на своїх будинках.
 • Січень 2018 року: Компанія оголосила, що нарощує виробництво покрівельного продукту на своїй гігафабриці в Буффало. В середині березня, приблизно через вісім місяців після початкової оцінки, Tesla почала перші установки для клієнтів, які перебувають у верхній частині списку очікування в Каліфорнії.
 • Травень 2018 року: Tesla отримала близько 11 000 замовлень на сонячний дах і намагається задовольнити попит.
 • Серпень 2018 року: У Каліфорнії, провідному штаті країни за кількістю сонячних дахів, було встановлено лише 12 сонячних дахів.
 • Вересень 2018 року: Опубліковано звіт, в якому йдеться про те, що сонячні дахи ще довго не будуть широко встановлюватися. За даними CNBC, Маск сказав, що їм потрібно більше часу, щоб опрацювати всі деталі. “На даху можна провести стільки прискорених випробувань, скільки потрібно”. сказав Маск. Тому, перш ніж ми зможемо розгорнути її на великій кількості будинків, ми повинні переконатися, що всі елементи даху прослужать щонайменше три десятиліття”. сказав Маск на зустрічі влітку 2018 року. У заяві бракувало як зобов’язань, так і чітких термінів.
 • Листопад 2018 року: Згідно з повідомленням Bloomberg, компанія почала нарощувати виробництво, запровадивши цілодобовий режим роботи з приблизно 80 працівниками на одну сорочку лише для виробництва сонячної черепиці для даху. Керівник енергетичних операцій Tesla Санджай Шах заявив, що Tesla готується до того, що у 2019 році бізнес з виробництва сонячних дахів продемонструє “колосальне зростання”.” Сам Маск написав у Твіттері, що перші сонячні дахи почнуть встановлювати приблизно влітку 2019 року.
 • Червень 2019: Незважаючи на постійні затримки і втрати прибутку, Маск написав у Твіттері, що сподівається виробляти близько 1 000 сонячних дахів на тиждень до кінця 2019 року.
 • Жовтень 2019: Tesla анонсувала Tesla Solar Roof V3, в якій були внесені оновлення для збільшення обсягів виробництва та розгортання, а також зниження цін.
 • Кінець 2020 року: Компанія Tesla досягла певних успіхів на ринку сонячних дахів протягом року, майже втричі збільшивши кількість своїх установок між першим і другим кварталом. У четвертому кварталі Tesla оголосила, що “досягла значного прогресу у збільшенні кількості сонячних дахів”, але не вказала дату, яка б підтверджувала це твердження.
 • Квітень 2021 року: Клієнти Tesla Solar Roof продовжують стикатися із затримками та відсутністю прозорості з боку компанії Tesla.
 • Травень 2021 року: Деякі клієнти подали до суду на Tesla через несподіване підвищення цін.
 • Червень 2021: electrek підтвердив, що керівник енергетичних операцій Tesla покинув компанію після місяців чуток.
 • Жовтень 2021 року: Tesla розширила встановлення сонячних дахів у будь-якій точці Сполучених Штатів.
 • Листопад 2021: компанія electrek оголосила, що черепиця Solar Roof буде більш ефективною, матиме більшу потужність і може бути встановлена на існуючих дахах.

Технічні характеристики Tesla Solar Roof: що ви отримуєте?

Якщо ви зацікавлені у встановленні сонячної покрівлі Tesla, вам, мабуть, цікаво, що ви отримаєте від кожної сонячної черепиці. Ми пояснимо деякі технічні характеристики сонячного даху:

Дизайн

Незважаючи на попередні оголошення про численні пропозиції дизайну, включаючи тосканську скляну черепицю, сланцеву скляну черепицю, фактурну скляну черепицю та гладку скляну черепицю, сонячна покрівля Tesla Solar Roof наразі доступна лише в одному дизайні черепиці. Згідно з інформацією на сайті Tesla, кожна черепиця має розмір 15 дюймів на 45 дюймів, товщину 5 мм і виготовляється зі скла, полімерів, скловолокна та кремнію. Черепиця розроблена таким чином, щоб нагадувати традиційну асфальтову черепицю.

Гарантія

Tesla надає 25-річну гарантію на продукцію, захист від атмосферних впливів та модулі, яку можна порівняти з провідними брендами сонячних панелей. Гарантія також гарантує, що потужність вашого сонячного даху становитиме щонайменше 95 відсотків від “номінальної пікової потужності” через п’ять років після встановлення, і що вона буде знижуватися не більше ніж на 0.5 відсотків на рік протягом наступних 20 років. по суті, гарантуючи 85-відсоткову продуктивність на 25 році. Його інвертор має 12.5-річна гарантія, яка відповідає гарантіям інших брендів стрінгових інверторів; однак ця гарантія нижча за гарантії багатьох мікроінверторів, які часто становлять від 20 до 25 років.

Скільки коштує сонячна електростанція Tesla Solar Roof?

З новими категоріями складності, описаними вище, трохи складно повністю оцінити вартість сонячного даху Tesla. Вартість значно варіюється в залежності від того, чи є ваш дах “простим” або “складним”, а також в залежності від площі вашого даху. Якщо у вас є досить невеликий. і не надто складний. дах, який вам вже потрібно замінити, ціна сонячного даху, ймовірно, буде цілком порівнянна з ціною нового асфальтового даху плюс сонячні панелі. Однак, коли ви збільшуєте розмір та/або складність вашого даху, ви можете очікувати, що це число швидко зросте.

Чи варто чекати на сонячний дах Tesla?

Стандартні технології сонячних панелей зазвичай оцінюються на основі їх продуктивності, довговічності та гарантій. Однак недостатня прозорість Tesla ускладнює порівняння з традиційними сонячними панелями. Через чотири роки після першого запуску сонячного даху Tesla, компанія все ще не розкрила ефективність черепиці, а клієнти все ще стикаються з тривалим часом очікування та несподіваним зростанням цін.

Якщо ви гостро потребуєте оновлення даху або якщо вам не знадобиться оновлення даху протягом деякого часу, сонячна покрівля Tesla може не виправдати вашого довгого очікування. Сонячні панелі надзвичайно надійні (і ми вважаємо, що вони ще й чудово виглядають)!). Однак, якщо вам потрібно оновити свій дах найближчим часом (але не відразу), і ваш дах не надто складний або великий, ви можете бути хорошим кандидатом на сонячний дах Tesla. Крім того, якщо вам подобається зовнішній вигляд і у вас є капітал, щоб покрити витрати, система може бути найкращим вибором для вас, хоча, можливо, варто порівняти Tesla Solar Roof з іншими продуктами для сонячних дахів.

Сонячна черепиця Tesla найкраще підходить для нового будівництва

Більшість існуючих технологій сонячної черепиці також відомі як інтегрована в будівлю фотоелектрика (BIPV), оскільки вони інтегровані з вашим існуючим дахом і мають схожий розмір і форму зі стандартною черепицею. Tesla створила дещо інше. У серпні 2016 року Маск вперше пояснив різницю між сонячною черепицею та сонячним дахом Tesla: “Це не річ на даху. Це дах.”

На відміну від інших видів сонячної черепиці, черепиця Tesla призначена для повної заміни існуючого даху (хоча компанія electrek нещодавно повідомила, що незабаром ви зможете встановити її поверх існуючого даху). В результаті, найбільш економічно ефективним способом встановлення є встановлення на етапі будівництва, що означає, що вони найкраще підходять для покупців, які мають право голосу при виборі дизайну та матеріалів для свого нового будинку. Хоча це не означає, що їх не можна використовувати на існуючих будинках, модернізація вашого даху за допомогою сонячних панелей Tesla означає зняття існуючого даху (що Tesla зробить для вас). Таким чином, модернізація вашого даху за допомогою сонячної черепиці Tesla має сенс лише тоді, коли ваш дах вже підлягає заміні.

Хто є конкурентами сонячних дахів Tesla?

Хоча галас навколо прославленого покрівельного продукту Tesla створив враження, що це нова концепція, це всього лише продовження блискучої перепакування, яку деякі називають “ефектом Маска”.” Розробка сонячної черепиці та сонячної черепиці розвивалася протягом багатьох років, і ряд компаній зробили спробу розробити універсальний, тонкий сонячний матеріал для даху, який можна було б вважати справжнім покрівельним матеріалом, а не додатковим модулем до покрівлі. Ось деякі з конкурентів Tesla, які пропонують подібні продукти BIPV:

 • Luma. ця сонячна черепиця може бути інтегрована з будь-яким покрівельним матеріалом і встановлюється аналогічно традиційній металевій покрівлі. Luma позиціонує свій продукт як єдину модернізовану систему сонячної черепиці і може похвалитися ефективністю 22.1 відсоток.
 • Suntegra. цей північно-східний виробник сонячної енергії знаходиться в авангарді лінійки продуктів для сонячних дахів. Компанія родом з Нью-Йорка і почала пропонувати свої два продукти для сонячних дахів всього за кілька місяців до анонсу черепиці Tesla. Сонячна черепиця Suntegra розроблена для інтеграції з низькопрофільними покрівельними матеріалами і має близько 15.9 до 17.2 відсотки ефективності. Його сонячна черепиця трохи менш ефективна. 13.Від 9 до 15.1% і призначені для інтеграції зі стандартними плоскими дахами з бетонної черепиці.
 • CertainTeed. спочатку покрівельна компанія, зараз цей підрядник пропонує два продукти для сонячних дахів, зі схожими стратегіями інтеграції з Suntegra. Система Apollo II включає сонячну черепицю для низькопрофільних покрівель, ефективність якої становить близько 15.4 відсотки ефективності. Система Apollo Tile II від CertainTeed інтегрує сонячну черепицю з покрівлями з плоскої бетонної черепиці, а її ефективність становить близько 16%.

Важливо відзначити, що сонячна черепиця і плитка, пропоновані цими компаніями, все ще виділяються на тлі інших покрівельних матеріалів. Ніхто не може конкурувати з Tesla з точки зору естетики або витонченості, але вони пропонують низькопрофільні рішення BIPV, які можуть полегшити естетичні проблеми для деяких покупців сонячних панелей.

Часті запитання про сонячний дах Tesla Solar Roof

Хоча вартість переходу на сонячну енергію висока, а новини та інформація про сонячні дахи Tesla можуть бути заплутаними або майже застарілими, важливо дослідити кожен продукт, компанію та тему, перш ніж приймати рішення. Дізнайтеся більше про сонячний дах Tesla, прочитавши ці поширені запитання:

Залежно від вашого місцезнаходження, Tesla надішле своїх інсталяторів або підрядників для налаштування вашої системи після придбання сонячного даху.

Tesla стверджує, що їхня черепиця втричі міцніша за звичайну черепицю і здатна витримати будь-які погодні умови. Вони мають найвищий клас вогнестійкості (клас А) і витримують вітер зі швидкістю 110 миль/год (клас F), тому ви можете почуватися впевнено навіть в екстремальних погодних умовах.

Tesla пропонує 25-річну гарантію на черепицю, потужність та захист від атмосферних впливів. Крім того, його інвертор має 12.5-річна гарантія, що дає домовласникам спокій за свої інвестиції.

Дізнайтеся, скільки сонячна енергія може заощадити вже сьогодні, перш ніж приймати рішення

Так само, як Tesla не виробляє електромобілі для широких мас, сонячний дах Tesla не підходить для кожного будинку. Багато в чому сонячний дах компанії схожий на її перший електромобіль. Якщо ви є прихильником новітніх технологій, вас не хвилює ціна, і ви готові почекати на продукт з невизначеними термінами виробництва, тоді очікування сонячного даху від Tesla може бути правильним рішенням для вас.

Крім того, очікування переходу на сонячну енергію має свої ризики, навіть якщо ви зацікавлені в сонячному даху. Вартість переходу на сонячну енергію падає з кожним роком, і вже сьогодні доступні сонячні панелі преміум-класу, які мають високі показники ефективності та елегантний чорний дизайн. Якщо ви будете роками чекати на сонячний дах Tesla, ви втратите роки економії на рахунках за електроенергію. Ви також ризикуєте втратити фінансові стимули для сонячної енергетики: термін дії багатьох державних податкових пільг вже закінчився, а федеральний інвестиційний податковий кредит для сонячної енергетики буде знижено до 22 відсотків у 2023 році.

Перш ніж ви приймете рішення чекати на сонячний дах Tesla, скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити вже сьогодні, перейшовши на сонячну енергію. Якщо ви готові вивчити варіанти сонячної енергії для вашого будинку, приєднуйтесь до EnergySage Marketplace та отримуйте індивідуальні пропозиції від сонячних інсталяторів у вашому регіоні. Ви можете бути здивовані тим, скільки ви можете заощадити, встановивши традиційні сонячні панелі на даху.

Де купити сонячну черепицю для даху

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Сонячна черепиця: що потрібно знати в 2023 році Найкращі сонячні панелі в 2023 році: Найкращі продукти порівняно з вартістю сонячної батареї Tesla Solar Roof. сонячні панелі Сонячні електростанції: що це таке і як вони працюють?

Про Емілі Уокер

Маючи більш ніж п’ятирічний досвід роботи в галузі екології та чистої енергетики, Емілі є експертом у галузі сонячних батарей, акумуляторів, технологій та політики управління енергією Здобула ступінь магістра наук з екології та політики в Університеті Джона Хопкінса та ступінь бакалавра з екології та біології в Коледжі Колбі. Емілі завжди шукає способи жити більш екологічно і в даний час знаходиться в процесі електрифікації свого будинку.

Сонячна черепиця Timberline Solar™ від GAF Energy

Kidd Roofing рада повідомити, що тепер ми пропонуємо нову сонячну черепицю виробництва GAF Energy. Сонячна черепиця Timberline. це екологічно чисте, економічно вигідне, довговічне покрівельне рішення для власників нерухомості в усьому світі. Щоб дізнатися більше про цей чудовий варіант для вашого будинку, зателефонуйте в Kidd Roofing за номером (866) 671-7791.

Про сонячну черепицю Timberline Solar

Сонячна черепиця Timberline. це перша у своєму роді сонячна черепиця, яку можна прибити до даху так само, як і традиційну черепицю. На відміну від традиційної черепиці, яка просто забезпечує зовнішню захисну оболонку для вашого даху, сонячна черепиця Timberline виконує подвійну функцію.

Встановлюючи бітумну черепицю Timberline Solar, ви не тільки отримуєте вишукану покрівельну систему, достатньо міцну, щоб захистити ваше домогосподарство від снігу, дощу, екстремальних температур, вітру та інших небезпечних умов, але й отримуєте додаткову перевагу сонячної енергії. Ви можете використовувати екологічно чисту енергію, яку виробляє черепиця Timberline Solar, для живлення окремих частин вашого будинку, що дозволить вам щомісяця економити на комунальних витратах.

Все, що потрібно. це один монтаж нашими підрядниками, сертифікованими GAF, і ви можете почати пожинати плоди своєї покрівельної системи Timberline Solar. На бітумну черепицю Timberline Solar також надається найкраща в галузі гарантія, доступна для кваліфікованих систем за певних умов.

Які переваги сонячної черепиці?

Мабуть, найбільш значною перевагою встановлення черепиці Timberline Solar є економія коштів на рахунках за електроенергію щомісяця. Сонячна енергія, як правило, дешевша, ніж тарифи вашої комунальної компанії, і ви можете використовувати чисту енергію, що генерується вашим новим сонячним дахом, для доповнення електропостачання вашого будинку. Залежно від різних факторів. таких як сума, яку ви заощаджуєте на електроенергії щомісяця, і чи претендуєте ви на державні пільги за перехід на сонячну енергію. ваша нова покрівельна система може навіть окупитися.

Якщо ваша нова сонячна покрівельна система встановлена підрядником, сертифікованим GAF, ви також отримаєте вигоду від всеохоплюючої 25-річної гарантії, яка включає захист як самого даху, так і його сонячних компонентів. Тим не менш, вам, швидше за все, не доведеться турбуватися про пошкодження вашої нової сонячної черепиці. Черепиця Timberline Solar настільки міцна, що по ній можна спокійно ходити, і вона розрахована на вітер швидкістю до 130 миль/год. Більшість традиційних черепиць, для порівняння, витримують пориви вітру до 90 миль/год.

Монтаж сонячної черепиці Timberline

Всі наші фахівці повинні бути сертифіковані GAF. Спочатку ми зустрінемося з вами для консультації, щоб оглянути ваш дах, розробити варіанти фінансування та заповнити необхідні документи. Далі процес монтажу надзвичайно простий:

 • Заплануйте дату встановлення
 • Замініть існуючий дах на нову сонячну черепицю
 • Встановіть електричні компоненти та підключіть їх до вашої нової сонячної покрівельної системи
 • Огляньте нашу роботу і переконайтеся, що система знаходиться в належному робочому стані
 • Почніть виробляти дешеву, чисту енергію!

Якщо ви готові трансформувати свою покрівельну систему, зв’яжіться з Kidd Roofing вже сьогодні, щоб запланувати консультацію з одним із наших сертифікованих експертів GAF.

Поширені запитання

Нижче ми відповіли на деякі з найпоширеніших запитань, які задають нашим технічним спеціалістам потенційні клієнти. Якщо у вас виникли додаткові питання щодо черепиці Timberline Solar, ціни або процесу монтажу, зв’яжіться з Kidd Roofing вже сьогодні.

Чи заощадить мені гроші монтаж черепиці Timberline Solar?

Встановлення покрівельної системи Timberline Solar може заощадити ваші гроші на декількох фронтах. По-перше, процес монтажу є швидким і простим, тому що на відміну від сонячного даху Tesla, який може зайняти дні або тижні, черепиця Timberline Solar може бути встановлена за той самий час, що і звичайна черепиця. Це тому, що, як і звичайна черепиця, черепиця Timberline Solar може бути швидко прибита до вашого даху. Чим простіша ваша покрівельна система, тим більше грошей ви заощадите на монтажі. І на відміну від сонячної покрівельної системи Tesla, система GAF Timberline не потребує акумуляторної батареї для належної роботи. Акумуляторні батареї можуть швидко збільшити вартість покрівельної системи.

Розмір вашого даху також відіграє важливу роль. Чим більший ваш дах, тим більше сонячної черепиці ви матимете у своєму розпорядженні. Сонячні панелі = більше енергії, що генерується вашою покрівельною системою. Збільшення кількості сонячних панелей на даху допоможе зменшити ваші щомісячні рахунки за комунальні послуги.

Чи збільшить сонячна черепиця вартість моєї нерухомості?

Плануєте продати свій будинок або розглядаєте можливість переїзду в майбутньому? Встановлюючи сонячну черепицю Timberline Solar, ви також можете збільшити вартість вашої нерухомості. Насправді, дослідження вже показують, що встановлення сонячних панелей на вашому будинку може збільшити його вартість до 4 разів.1 відсоток у порівнянні з аналогічними будинками без сонячних панелей, за даними CNBC та Zillow.

Чи отримаю я федеральний податковий кредит, якщо встановлюю сонячну черепицю?

Так, після завершення встановлення ви маєте право на отримання федерального кредиту на сонячну енергію для житлових будинків. Дізнайтеся більше про федеральний податковий кредит за перехід на сонячну енергію тут.

Як працює сонячна енергія?

Сонячна черепиця Timberline використовує фотоелектричні (PV) елементи для поглинання сонячного світла та перетворення його в електричну енергію. Технологія Timberline використовує інвертор для перетворення електричного струму в корисну енергію. Потім ви можете використовувати енергію для живлення вашого будинку, зберігати її в акумуляторі або повертати в мережу, якщо у вас є надлишок енергії, що може принести вам кредити за вечірні години або для подальшого використання.

Поширені хибні уявлення про сонячну енергію

Хоча критики можуть посилатися на витрати, пов’язані зі встановленням сонячних панелей, ви насправді можете заощадити свої гроші в довгостроковій перспективі. Завдяки державним стимулам та довгостроковим варіантам фінансування, а також постійно зростаючій вартості електроенергії по всій країні, ніколи не було кращого часу, щоб заощадити гроші за допомогою сонячної енергії.

Інші власники будинків турбуються про ефективність сонячних покрівельних систем. Це, ймовірно, засноване на помилковому уявленні про те, що сонячні панелі не будуть працювати або не будуть настільки ефективними, коли сонце не виходить. Однак сонячні панелі продовжують збирати сонячне світло, навіть коли сонце закрите хмарами або дощем. Ви також можете використовувати акумуляторні батареї для збору та зберігання сонячної енергії для використання в темний час доби.

Зверніться до Kidd Roofing сьогодні

Якщо ви розглядаєте можливість встановлення сонячної покрівельної системи, зв’яжіться з фахівцями Kidd Roofing в Остіні за телефоном (866) 671-7791 для консультації, щоб обговорити ваші цілі та варіанти фінансування.

Покрівельні послуги

Скільки коштує покрівля з гонтової черепиці GAF Timberline, що працює на сонячній енергії?

tesla, solar, roof, повний, огляд

Зі зростанням популярності виробництва сонячної енергії домовласники починають розглядати можливість переходу на сонячну енергію, коли настає час заміни даху. Це може бути чудовою ідеєю, оскільки використання даху для виробництва сонячної енергії може бути надійною інвестицією.

Але правда в тому, що не кожен зможе дозволити собі інвестувати в сонячну енергетику. Ось чому важливо знати, скільки коштуватиме заміна покрівлі з використанням нових сонячних панелей GAF Timberline Solar Energy Singles. Перш ніж вирішити, чи підходить це для вашого будинку.

На жаль, покрівельні підрядники люблять тримати свої номери під замком. До тих пір, поки ви не запропонуєте запросити їх до себе додому для огляду. Ми не згодні з цим.

Наша сім’я в RoofCrafters Roofing вже майже 3 десятиліття допомагає домовласникам приймати рішення про заміну покрівлі. Тому ми допоможемо вам визначити, чи буде покрівля з сонячної черепиці GAF відмінною інвестицією і чи впишеться вона у ваш бюджет.

У цій статті ви дізнаєтеся:

 • 5 основних факторів, які впливають на вартість
 • Середня вартість покрівлі Timberline Solar ES
 • Переваги виробництва сонячної енергії

Сподіваємося, що до кінця статті ви отримаєте всі відповіді, необхідні для того, щоб вирішити, чи буде сонячна черепиця чудовою інвестицією для вас.

Фактори, що впливають на вартість даху з сонячної черепиці GAF

Ми не можемо назвати вам точну ціну, не знаючи всіх багатьох факторів, які використовуються для розрахунку вартості.

Це 5 основних факторів, які впливають на вартість виробництва сонячної енергії:

  Площа вашого даху.

Площа вашого даху

Існує кілька факторів, які впливають на заміну покрівлі. Розмір вашого даху є одним з багатьох факторів, який також має один з найбільших впливів на інвестиції в сонячний дах. Заміна сонячної покрівлі вимагає придбання спеціально розробленої бітумної черепиці. Нова бітумна черепиця GAF Solar HD майже на 2 дюйми більша за стандартну архітектурну черепицю. Так, це означає, що весь ваш дах повинен бути замінений. Ми не можемо просто додати сонячну черепицю до вашої існуючої покрівлі.

Нова черепиця GAF Timberline Solar HD розроблена для сумісності з черепицею GAF Timberline Solar Energy, що виробляє сонячну енергію. Для цього потрібно придбати правильну кількість сонячної черепиці Timberline для живлення вашого будинку. Це підводить нас до наступного фактору. споживання енергії.

Яке середньорічне енергоспоживання вашого домогосподарства?

Використання електроенергії з плином часу вимірюється у ват-годинах. Ваш постачальник електроенергії або комунальна компанія зазвичай вимірює використання в кіловат-годинах або кВт-год. (кВт-год = кіловат-година) Одна кВт-год. це один кіловат, вироблений за одну годину. Припустимо, ви використовуєте 40-ватну лампочку протягом п’яти годин, ви використали 200 ват-годин або 0.2 кВт-год електроенергії.

Ми всі використовуємо різну кількість енергії. Залежно від того, наскільки енергоефективним є ваш будинок і наскільки ви свідомо ставитеся до використання енергії. Хороша новина полягає в тому, що ви можете зменшити обидва показники і, в свою чергу, заощадити купу грошей. Дуже важливо, скільки електроенергії ви споживаєте щороку. Як тільки ми дізнаємося, скільки кВт вам потрібно, ми можемо ефективно розрахувати розмір сонячної системи, необхідної для живлення вашого будинку. Чим менше енергії ви споживаєте, тим менша сонячна система вам потрібна.

Скільки скатів даху звернено до сонця у вашому будинку?

Ми використовуємо один з багатьох інструментів, щоб визначити кількість сонця на вашому даху. Кількість великих схилів, звернених до сонця, також впливає на те, скільки масивів сонячної черепиці знадобиться. Оптимальними схилами даху, зверненими до сонця, як правило, є східні та південні схили даху.

Затінені схили даху можуть потребувати компенсації. Це означає, що на менш оптимальних схилах потрібно встановлювати більше масивів сонячної черепиці. Іноді потрібна компенсація. Ми повинні виробляти достатню кількість електроенергії для живлення вашого будинку, виходячи з вашого річного енергоспоживання. Після того, як це визначено, наступним основним фактором, який впливає на вартість, є складність вашого даху.

Складність заміни даху вплине на вартість

Чи крутий у вас дах?? Крутизна схилу вашого даху матиме великий вплив на розрахунок кінцевої вартості ваших сонячних інвестицій. Тому що безпека та налаштування займають більше часу. І покрівельники не можуть працювати так швидко. Повільніший час монтажу збільшує трудовитрати на будь-який проект з благоустрою будинку.

Ми розглядаємо інвестиції в нову інтегровану сонячну черепицю як здійснення двох проектів з благоустрою будинку в одному. Новий дах і нова сонячна система, все в одному. Майте на увазі, що після встановлення сонячного даху електрики повинні будуть потрапити на дах, щоб підключити всю проводку, щоб змусити вашу нову систему працювати. Якщо ваш дах крутий або важкодоступний, трудомісткість монтажу також збільшиться. Труднощі або складність вплинуть на вартість.

Хороша новина полягає в тому, що наявні стимули можуть компенсувати ці витрати, а також ваш новий дах.

Які існують стимули для використання даху для виробництва енергії?

Фінансові стимули приймають різні форми. Наявні стимули часто допомагають зменшити початкові інвестиції. Таким чином, набагато легше отримати повернення інвестицій за коротший період часу. Наш федеральний уряд та уряди штатів мають стимули, щоб допомогти домовласникам дозволити собі виробляти екологічно чисту енергію.

Ось список найпопулярніших стимулів для сонячної енергетики:

 • Федеральний податковий кредит на сонячну енергію
 • Державні податкові пільги
 • Облік нетто-обліку
 • Місцеві сонячні стимули
 • Звільнення від податку з продажу
 • Звільнення від податку на нерухомість
 • Виробничі стимули
 • Грошові стимули

Стимули допоможуть знизити вартість і в багатьох випадках компенсувати витрати на заміну даху. Таким чином, об’єднати два проекти з покращення будинку в один. досить просте рішення.

Скільки коштує дах із сонячних панелей Timberline Solar ES?

Як бачите, є багато факторів, які впливають на вартість нового сонячного даху. Для нас було б майже неможливо надати вам точну вартість, не знаючи всіх факторів. Щоб бути справедливими, ми надамо вам середню вартість покрівлі Timberline Solar, встановленої на досить простому даху будинку площею від 2000 до 2500 квадратних футів. Справедливо?

Також дуже важливо, щоб будинок потребував сонячної системи для виробництва 7 кВт електроенергії. Оскільки площа обраного нами будинку є середньою, більшість будинків потребують від 5 до 9 кВт електроенергії. Отже, сонячна система потужністю 7 кВт є середньою.

Ви можете очікувати, що середня вартість сонячної дахової системи становитиме від 35 000 до 40 000 доларів. Це без урахування раніше згаданих заохочень. Лише застосування федеральної податкової пільги у розмірі 26% знижує середню вартість до 25 900-29 600 доларів США.

Майте на увазі, що середня ціна, яку ми надаємо, стосується повної сонячної системи даху. Сюди входить повна заміна даху. Це означає встановлення нової бітумної черепиці Timberline Solar HD та встановлення достатньої кількості нової енергетичної черепиці Timberline для виробництва 7 кВт електроенергії. Два проекти з покращення будинку в одному.

Якщо ви стурбовані зростанням вартості електроенергії. Це може бути відмінною інвестицією для вас. У нас немає сумнівів, що вартість електроенергії буде продовжувати зростати. Можливо, варто розглянути можливість виробництва власної чистої енергії та зменшення залежності від комунальної компанії.

Давайте розглянемо деякі інші переваги нової інтегрованої сонячної покрівлі GAF.

Переваги виробництва сонячної енергії

Ось список того, що, на нашу думку, може бути топ-5 переваг вибору нової покрівельної системи GAF Timberline Solar для вашого будинку.

  Істотно знизити щомісячні рахунки за електроенергію.

Як найняти хорошого підрядника для встановлення сонячної покрівельної системи Timberline?

Тепер, коли ви маєте уявлення про те, скільки коштуватиме перетворення вашого даху на енергетичний актив. Ви, напевно, готові найняти підрядника, щоб почати процес. Але пам’ятайте, що цифри, які ми надали. це лише середня вартість. Остаточна ціна буде визначена після того, як ваш місцевий підрядник GAF Master Elite виконає огляд на місці.

Наша сім’я тут, у RoofCrafters Roofing, допомогла тисячам сімей за останні 3 десятиліття. Не тільки надаючи високоякісні матеріали та 25-річну гарантію на виготовлення. Але ми також допомогли їм дізнатися більше про покрівельну індустрію. І направляючи їх до прийняття найкращих рішень для захисту своїх сімей на довгі роки.

Якщо ви вважаєте, що ми чудово підійдемо для ваших покрівельних або сонячних потреб і хотіли б, щоб ми приїхали, щоб побачити, чи підходить вам сонячний дах, надішліть свою інформацію нижче. Ми з нетерпінням чекаємо на обговорення ваших сонячних цілей найближчим часом.

У RoofCrafters наша місія полягає в тому, щоб забезпечити можливості працевлаштування для інших, щоб процвітати та розвиватися, роблячи значний вплив у наших громадах.

Не забудьте поділитися цією статтею:

Чому сонячна черепиця, ймовірно, не підходить вам

Сонячна черепиця. це, по суті, невеликі фотоелектричні панелі, сконструйовані так, щоб виглядати і функціонувати як звичайна черепиця.

Ця черепиця розроблена таким чином, щоб гармонійно поєднуватися з рештою покрівлі, підвищуючи її привабливість і водночас забезпечуючи вас безкоштовним джерелом енергії. Що не подобається?

Як би чудово це не звучало, сонячна черепиця має кілька недоліків. Отже, вони не є найкращим вибором для більшості домовласників.

Сонячна черепиця менш ефективна, ніж фотоелектричні панелі

Сонячна черепиця встановлюється так само, як і решта покрівельної черепиці. Якщо ваш дах не виходить на південь або захід, а нахил не є ідеальним, вони не будуть орієнтовані на максимальну фотоелектричну потужність.

Фотоелектричні панелі, з іншого боку, можуть бути встановлені на нахиленій стелажній системі або на трекерах, щоб використовувати більшу частину сонячної енергії.

Якщо ваш дах не підходить для встановлення фотоелектричних панелей, вам краще вибрати наземний фотоелектричний масив, ніж сонячну черепицю.

Звичайні фотоелектричні панелі, встановлені на даху або на землі, є більш ефективними, ніж сонячна черепиця. і це не тільки завдяки орієнтації. Черепиця лежить безпосередньо на даху, без циркуляції повітря під нею. В результаті вони нагріваються набагато швидше, ніж панелі, а гарячі сонячні елементи значно менш ефективно виробляють електроенергію.

Сонячна черепиця не надійна і не довговічна

Кожна сонячна черепиця або гонт повинні бути підключені до масиву окремо. Це створює десятки (або сотні) вразливих місць для виходу з ладу.

Але більше занепокоєння у експертів з сонячної енергетики викликає ідея вбудовування дорогої системи генерації електроенергії в покрівельний матеріал, який не розрахований на такий довгий термін служби, як сонячний елемент. Причина, по якій традиційні фотоелектричні панельні системи мають сенс, полягає в тому, що вони служать десятиліттями, через стільки проектів перекриття даху, скільки потрібно для вашого будинку.

Коли покрівельна черепиця виходить з ладу, ви змушені утилізувати її, а разом з нею і сонячну батарею.

Сонячна черепиця не є економічно ефективною

Якщо ви шукаєте новий дах і можете розташувати установку під кутом для отримання максимальної кількості фотоелектричної енергії, сонячна черепиця може бути одним з варіантів. Однак це буде коштувати набагато дорожче, ніж традиційна установка фотоелектричних панелей.

Чому вони такі дорогі? Встановлення сонячної черепиці вимагає іншої підготовки. По суті, ваш підрядник повинен виступати і як інсталятор фотоелектричних систем, і як покрівельник. Крім того, для гарантійного обслуговування може знадобитися присутність покрівельника на об’єкті під час встановлення фотоелектричних панелей. Це може значно збільшити вартість.

Якщо вам ще не потрібен новий дах, сонячна черепиця, ймовірно, не є правильним вибором для вас. Вони можуть бути більш естетично привабливими, але це, як правило, не є виправданим компромісом за збільшення вартості та зниження ефективності.

Нарешті, ці продукти можуть бути недоступні набагато довше, принаймні, не в рамках масового виробництва. Незважаючи на грандіозний вихід на ринок відновлюваної енергетики в 2010 році, компанія Dow Chemical оголосила в липні цього року про припинення виробництва своєї покрівельної продукції Powerhouse Solar Shingle.

Наша команда експертів Intermountain Wind Solar може надати вам необхідну інформацію, щоб визначити, який тип фотоелектричної системи найкраще підійде саме вам. Ми обслуговуємо як житлових, так і комерційних клієнтів по всьому Міжгірському Заходу.

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про фотоелектричні альтернативи сонячній черепиці.

Залишити відповідь