Сонячний генератор SG1500 на 1800 Вт безперервної/3600 Вт пікової потужності з 2 сонячними панелями…

Найкращі сонячні генератори 2023 року, протестовані та оглянуті

Використовуйте енергію сонця, щоб задовольнити свої потреби в енергії, де б ви не були.

Це надійне універсальне поєднання функцій та доступної ціни.

Цей потужний комплект легко транспортувати на місце.

Це вибір, якщо вам потрібна велика кількість масштабованих потужностей.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах. Дізнайтеся більше

Якщо ви в поході і хочете зарядити ліхтар, телефон або інші пристрої, сонячний генератор стане в нагоді. Або, можливо, ви подорожуєте фургоном через всю країну, і вам потрібно працювати в дорозі та підтримувати електричне живлення. ще один вагомий аргумент на користь генератора на сонячних батареях. Як би там не було, мало що може бути настільки ж корисним у сучасному технологічному світі, як джерело надійної, відновлюваної енергії. Найкращі сонячні генератори можуть надійно і стабільно задовольняти різні енергетичні потреби, і ми тут, щоб допомогти вам знайти правильний для вас.

 • Найкращий в цілому: Jackery Explorer 2000 Pro
 • Найкраща велика потужність: Jackery Explorer 3000 Pro
 • Найкращий для частого використання:Портативна сонячна електростанція Anker 767
 • Найкращий для кемпінгу:Goal Zero Yeti 1000 Core
 • Найкращий для життя поза мережею: Bluetti AC200 Max
 • Найкраще для дому: EcoFlow Delta Pro
 • Найкращий портативний:Anker 545
 • Найкращий бюджет: Jackery Explorer 300

Як ми обирали найкращі сонячні генератори

Як завзятий мандрівник, я мав можливість протестувати надзвичайно широкий спектр обладнання для активного відпочинку, включаючи мобільні та автономні електростанції, такі як генератори на сонячних батареях, а також інверторні та двопаливні генератори. Це стало особливо важливим, коли пандемія змусила мене подорожувати більше всередині країни, ніж за кордон, що спонукало мене обладнати фургон для тривалих поїздок.

Щоб брати роботу з собою в дорогу, мені потрібне було постійне джерело енергії для зарядки ноутбука, портативного холодильника, освітлення та безлічі пристроїв та інструментів навіть електровелосипедів. В результаті я випробував усі провідні портативні електростанції (і багато тих, які не є провідними), тому я точно знаю, що відрізняє найкращі від бла-бла-бла. Я писав про них (та інші технології для використання на відкритому повітрі) для таких видань, як Daily Beast, Thrillist, The Manual та інших. Були випадки, коли моя власна думка закінчувалася нічиєю, і тому я звернувся до відгуків реальних клієнтів, щоб визначити, які сонячні генератори принесли найбільше задоволення більшості користувачів.

Найкращі сонячні генератори: Огляди Рекомендації

Сонячні генератори з цього списку охоплюють широкий діапазон бюджетів, від кількох сотень доларів до кількох тисяч. Вони охоплюють кілька варіантів використання, від кемпінгу до резервного копіювання для вашого будинку. Тільки ви знаєте всі фактори, які роблять один з цих сонячних генераторів найкращим для вас, але ми вважаємо, що один з них впорається з поставленою задачею.

Кращий в цілому: Jackery Explorer 2000 Pro

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Купуйте його вживаним або відремонтованим: eBay

Чому ми обрали його: Цей сонячний генератор Jackery забезпечує найкраще поєднання потужності, можливостей вводу/виводу, портативності та довговічності.

 • Ємність акумулятора: 2,160 Вт-год
 • Вхідна потужність: 1,200 Вт
 • Вихідна потужність: 2,200 Вт (4,400 Вт імпульс)
 • Розміри: 15.1 x 10.5 x 12.1 дюйм
 • Вага: 43 фунти
 • Ціна: 2,498
 • Швидка зарядка та надзвичайна ємність
 • Міцний і простий у використанні
 • Багато портів
 • Можна підключити до шести сонячних панелей потужністю 200 Вт

Найбільша портативна електростанція від Jackery, провідного виробника сонячних генераторів, Explorer 2000 Pro пропонує величезну потужність 2160 ват-годин, що робить її здатною заряджати повний кемпінговий набір протягом декількох днів. Підключивши шість сонячних панелей потужністю 200 Вт, що є оновленням у порівнянні з установкою з чотирма панелями, доступною на Jackery Explorer 1500, ви зможете повністю зарядити цю портативну електростанцію всього за 2-2 години.5 годин. Це вдвічі менше часу, ніж у меншої моделі.

Крім того, він надзвичайно зручний у використанні. Численні вихідні порти гарантують, що ви зможете підключити широкий спектр пристроїв та електрообладнання. Його функції інтуїтивно зрозумілі, а цифровий дисплей простий для розуміння. Як і інші генератори Jackery, він неймовірно довговічний. Єдиним потенційним недоліком є його вага: У 43 фунти, це трохи важкувато для свого розміру. Незважаючи на це, завдяки великій потужності, яку ви можете зберігати, і швидкій зарядці, Jackery Explorer 2000 Pro забезпечить світло скрізь, де вам потрібна енергія.

Щоб дізнатися більше про Jackery Explorer 2000 Pro, перегляньте наш повний огляд.

Найкраща велика потужність: Jackery Explorer 3000 Pro

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

 • Достатній запас енергії для тривалих поїздок або відключень
 • Міцні ручки та колеса полегшують переміщення
 • Плавний дизайн дозволяє легко завантажувати та розвантажувати
 • Висока пікова потужність для енергоємних завдань
 • Багато портів для підключення

Це старший брат нашого найкращого вибору. Усередині Jackery Explorer 3000 Pro ви знайдете 3 024 Вт-год акумулятора, якого достатньо для живлення навіть великих пристроїв протягом тривалого періоду часу. Заряджає смартфон високого класу більше 100 разів від одного заряду. Він також може живити увімкнені прилади в автофургоні або в надзвичайних ситуаціях.

Незважаючи на велику ємність, ми з перших вуст дізналися, що Jackery Explorer 3000 Pro відносно легко переміщати. Міцні ручки, вмонтовані в корпус, дозволяють легко брати його в руки, а висувна ручка та колеса дозволяють легко котити його по кемпінгу або будь-якому іншому місцю.

Він може заряджатися менш ніж за три години від стандартної розетки або, за оптимальних умов із сонячними панелями потужністю 200 Вт, може заповнитися за вісім годин. Повна сонячна батарея може стати великою і громіздкою, але менша установка все одно може забезпечити достатню зарядку, якщо вам не потрібно щодня використовувати її на повну потужність.

Ця портативна електростанція пропонує найкраще з того, що ми любили в Explorer 2000 Pro, тільки ще більше. Коли ви живете життям фургона, живите автофургон або намагаєтеся пережити відключення електроенергії, краще мати більше, якщо ви можете виправдати додаткові витрати.

Найкраще для частого використання: Портативна сонячна електростанція Anker 767

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Чому його обрали: Висока ємність і швидке заряджання роблять цей довговічний акумулятор надійним помічником на кожен день.

 • Заряджає до 80% менш ніж за дві години
 • Висока потужність та ємність зберігання
 • Додатковий акумуляторний блок подвоює ємність
 • Акумулятори LiFePO4 витримують більше циклів заряджання, ніж традиційні моделі
 • Багато портів
 • Вбудована ручка та колеса для транспортування

Anker оснастив свою масивну портативну електростанцію батареями LiFePO4, які набагато краще витримують багаторазові заряджання та розряджання протягом тривалого часу, ніж звичайні літій-іонні елементи. Anker стверджує, що він може заряджати і розряджати до 3000 разів, перш ніж досягне 80% заряду акумулятора, в порівнянні з 500 в аналогічній літій-іонній установці. Хоча у мене не було можливості запустити його через 3 000 циклів, батареї LiFePO4 мають заслужену репутацію довговічних.

Що стосується загальної продуктивності, Anker 767 робить все, що ви хотіли б від пристрою з такими характеристиками. Погана погода, на жаль, дала мені [редактору Executive Gear Стену Горачеку] достатньо шансів протестувати його в реальних умовах.

Вбудований акумулятор має ємність 2048 Вт-год і викачує до 2400 Вт. Для цього використовуються чотири стандартні розетки змінного струму, розетка для автофургона, дві автомобільні розетки потужністю 120 Вт, два порти USB-A потужністю 12 Вт і три порти USB-C потужністю 100 Вт.

Я використовував його під час відключення електроенергії, щоб підтримувати роботу нашого Wi-Fi, заряджаючи пристрої моєї сім’ї. Зарядка телефону з нуля майже не впливає на ємність електростанції, а роутер працював кілька годин, і заряду вистачило ще надовго.

В іншому випадку він живив нашу маленьку м’ясну морозильну камеру протягом чотирьох годин, перш ніж електрика знову увімкнулася, і в баку ще залишилося трохи соку. Він робить те, що обіцяє.

Є також кілька приємних додаткових штрихів. Вбудовані колеса та висувна ручка дозволяють котити його як ручну поклажу. На жаль, це необхідні включення, тому що він важить важкі 67.3 фунти. Вона керована, але, безумовно, важка порівняно з конкурентами.

Anker 767 сумісна з сонячними панелями потужністю 200 Вт, які складаються для зручності транспортування. Я в основному заряджав пристрій від домашньої електромережі, напрочуд швидкий процес. Портативна електростанція 767 може заряджатися до більш ніж 80% менш ніж за півгодини при достатній потужності. Повна зарядка займає близько двох годин.

Anker також пропонує мобільний додаток, який підключається до електростанції через Bluetooth, якщо ви хочете керувати нею, не підходячи до неї і не торкаючись її.

Найкраще для кемпінгу: Goal Zero Yeti 1000 Core

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Купуйте вживаний або відремонтований: eBay

Чому його обрали: Завдяки своїй надзвичайній портативності, великій ємності акумулятора та знаменитій довговічності Yeti, Goal Zero Yeti 1000 Core ідеально підходить для походу або життя у фургоні.

 • Ємність: 983Wh
 • Вхідна потужність: 600 Вт
 • Вихідна потужність: 1200 Вт (2400 Вт імпульс)
 • Розміри: 9.86 x 15.25 x 10.23 дюйми
 • Вага: 31.68 фунтів
 • Ціна: 1,198.95
 • Високопортативний
 • Неймовірна довговічність
 • Швидка швидкість перезарядки
 • Багато пробок

Yeti давно відомий тим, що виробляє найкраще спорядження для активного відпочинку, яке можна купити за гроші, тож коли компанія випустила лінійку сонячних генераторів Goal Zero, не дивно, що вони виявилися чудовими. Хоча вся лінійка чудова, баланс між потужністю та портативністю моделі 1000 Core робить її ідеальною для використання в дорозі.

Хоча 1000 Core має на третину меншу ємність, ніж наш найкращий вибір, він заряджається швидше, що робить його чудовим варіантом для швидкого поповнення запасів сонячної енергії. Тим не менш, його ємність не є низькою, пропонуючи 82 заряди для телефону, 20 для ноутбука або до 15 годин для портативного холодильника (залежно від потужності). Досить сказати, що він більш ніж здатний живити ваше основне спорядження для кемпінгу.

Окрім можливостей заряджання, Goal Zero 1000 Core чудово підходить для кемпінгу завдяки своїй добротній збірці. Надзвичайно міцний. як і майже все, що виробляє Yeti. його зовнішня оболонка забезпечує надійний захист.

Найбільша проблема, яку він представляє. це вартість. Як і майже все, що виробляє Yeti, його ціна не маленька. Хоча існують інші сонячні генератори 1000-рівневої потужності за меншу ціну, цей пропонує чудовий баланс між накопиченням енергії та портативністю.

Щоб дізнатися більше про Goal Zero Yeti 1000 Core, перегляньте наш повний огляд.

Найкраще підходить для життя поза мережею: Bluetti AC200 Max

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Купити вживаний або відремонтований: eBay

Чому ми обрали його: Завдяки високій автономній потужності та можливості послідовного підключення додаткових акумуляторів, Bluetti AC200 Max ідеально підходить для отримання енергії від електромережі.

 • Ємність акумулятора: 2,048 Вт-год автономно, з можливістю розширення до 8,192 Вт-год
 • Вхідна потужність: 1,400 Вт
 • Вихідна потужність: 2,200 Вт (4,800 Вт імпульс)
 • Розміри: 16.5 x 11 x 15.2 дюйми
 • Вага: 61.9 фунтів
 • Ціна: 1 999
 • Величезна ємність
 • Можливість послідовного з’єднання
 • Блискавична вхідна ємність
 • Штепсельна вилка 30А RV та дві бездротові зарядні панелі
 • Напрочуд доступна ціна за те, що вона пропонує

Вам буде важко знайти сонячний генератор, який би краще підходив для тривалого життя поза мережею, ніж Bluetti AC200 Max. Він може похвалитися значною потужністю 2,048 Вт-год, що дозволяє вам живитися від нього довше, ніж від більшості портативних генераторів. Навіть більше, ви можете з’єднати кілька батарей Bluetti в послідовний ланцюжок, збільшивши його ємність до величезних 8.192Wh. Це просто неймовірно і означає, що ви зможете живити повнорозмірний холодильник протягом доби або кілька годин кондиціонування повітря. Для більш скромних потреб людей, які звикли жити від генератора, його вистачить на дуже довгий час.

У той же час, AC200 Max має видатну вхідну потужність 1 400 Вт. Це означає, що ви можете підключити досить великий масив сонячних панелей, щоб швидко поповнити його запаси. Це дозволяє вам підтримувати автономну систему майже без перерв. Він також має кілька спеціальних варіантів зарядки, включаючи штекер на 30 А, який дозволяє підключати його безпосередньо до автофургону, і кілька бездротових зарядних майданчиків для менших пристроїв.

Найкраще для дому: EcoFlow Delta Pro

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Чому ми обрали його: EcoFlow Delta Pro забезпечує автономну та розширювану потужність, необхідну для живлення всього будинку.

 • Ємність: 3600 Вт-год автономно, з можливістю розширення до 25 000 Вт-год
 • Вхідна потужність: 6 500 Вт
 • Вихідна потужність: 3,600 Вт (7,200 Вт сплеск)
 • Розміри 25 x 11.2 x 16.4 дюйми
 • Вага: 99 фунтів
 • Ціна: 3 699
 • Величезна місткість
 • Можливість послідовного з’єднання
 • Штепсельна вилка 30A RV
 • Блискавична вхідна потужність
 • Підключення до Wi-Fi та смартфону

Якщо ви шукаєте найкращий сонячний генератор для домашнього резервування на випадок відключення електроенергії, EcoFlow Delta Pro виділяється серед інших завдяки неперевершеній потужності та вихідній ємності. Delta Pro сам по собі має потужність 3600 Вт-год, і ви можете збільшити її до 25 000 Вт-год, з’єднавши його з додатковими батареями та генераторами EcoFlow. Це тонна потужності, і вона має значну вихідну потужність, необхідну для живлення електроніки цілого будинку, коли вам це потрібно.

Delta Pro також пропонує супутній додаток для iOS та Android, який дозволяє відстежувати використання енергії, налаштовувати його роботу, а також контролювати та керувати низкою інших елементів.

Незважаючи на те, що Delta Pro не надто великий для того, що він робить, він є важким обладнанням. Вона має колеса, тож технічно є портативною, але вона призначена для розміщення в будинку або іншому напівстаціонарному місці. Враховуючи його розмір і потужність, це також набагато дорожчий пристрій, особливо якщо ви вирішили придбати додаткові модулі. Це найкращий сонячний генератор для забезпечення резервного живлення для всього будинку, проте він вартий кожної копійки.

Найкращі портативні: Anker 545

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Купуйте вживаний або відремонтований: eBay

Чому він робить це: Якщо ви шукаєте дуже портативну потужність, Anker 545. це те, що вам потрібно.

Якщо портативність є пріоритетом, Anker 545 пропонує компактні розміри та зменшену вагу, які ви шукаєте, і має досить значну потужність. Приблизно розміром з коробку з-під взуття і легший за ящик пива, його легко упакувати разом з туристичним спорядженням і пересуватися без зайвих зусиль.

Однак, щоб отримати щось настільки легке, вам доведеться піти на компроміс з потужністю. Anker 545 має ємність 778 Вт-год і вихідну потужність 770 Вт, що є достатньою потужністю для підтримання ваших пристроїв у зарядженому стані. Зокрема, цього вистачить приблизно на 55 зарядок телефону, 10 для ноутбука або 38 для фотоапарата. На жаль, розетки мають потужність до 500 Вт, тому не можуть живити більш вимогливі пристрої, такі як фени або електричні плити.

Тим не менш, Anker 545 має деякі навороти, включаючи вбудований ліхтарик і зовнішнє освітлення. Загалом, це надійний варіант, якщо вам потрібен високомобільний генератор.

Найкращий бюджет: Jackery Explorer 300

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Купуйте його вживаним або відремонтованим: Amazon

Чому він був обраний: Завдяки своїй розумній потужності, компактним розмірам та добротній збірці за низькою ціною, Jackery Explorer 300 є чудовим бюджетним вибором.

Хоча він не такий вражаючий, як наші найкращі сонячні генератори, менший сонячний генератор Explorer 300 від Jackery є надзвичайно компактним і легким, а також має пристойну потужність за свою ціну. Це не стільки мобільна електростанція, скільки висококласний павербанк, 7-фунтовий Jackery Explorer 300 забезпечує безліч портативних підзарядок для ваших пристроїв, коли ви перебуваєте в кемпінгу, на робочому майданчику, за кермом або просто потребуєте енергії, але не маєте зручного доступу до розетки. Його скромна ємність у 293 Вт-год не є величезною, але цього достатньо, щоб забезпечити 31 заряд телефону, 15 для камери, 6 для середнього дрона, 2.5 для ноутбука, або кілька годин роботи для міні-холодильника чи телевізора. Вбудований ліхтарик дещо підвищив би його привабливість у кемпінгу, але за 300 грн (і часто значно менше, якщо ви знайдете його зі знижкою) ця дуже портативна маленька електростанція робить багато за невелику ціну.

Ми тестували цю портативну електростанцію протягом декількох місяців, і вона неодноразово ставала в нагоді, особливо взимку, коли часто трапляються перебої з електропостачанням. Одного разу вона живила два телефони, MacBook і невеликий світильник.

Вбудована ручка дозволяє дуже легко носити його з собою. Відчуття, ніби носиш ланч-бокс. Екран легко читається, а вся конструкція виглядає досить міцною. Наш тестовий пристрій ще не пережив жодних драматичних падінь, але він без проблем витримав багажники автомобілів, спортивні сумки та інші не надто розкішні умови використання. Якщо ви знайдете такий на розпродажі, купіть його та покладіть у шафу. Ви будете дуже раді мати його під рукою, коли виникне потреба.

Що потрібно врахувати, перш ніж купувати найкращі сонячні генератори

За останні кілька років сонячні генератори вибухнули на ринку. Зараз існують десятки різних брендів, які з першого погляду виглядають більш-менш однаково. Справа в тому, що серед моря підробок є лише кілька лідерів, які виділяються. Ось на що слід звернути увагу, щоб переконатися, що ви купуєте чудовий пристрій:

Скільки енергії він може зберігати?

Портативний сонячний генератор має надзвичайно широкий діапазон розмірів, але розмір генератора не означає, що він автоматично здатний зберігати велику кількість енергії. Насправді, більшість з них, на жаль, обмежені і не здатні зберігати набагато більше енергії, ніж портативний зарядний пристрій.

Щоб правильно перевірити акумулятор генератора, необхідно звернути увагу на його потужність, яка вимірюється у ват-годинах (Вт-год). Одна ват-година. це еквівалент 1 вата, що протікає протягом години. Найкращі сонячні генератори мають потужність у кілька сотень, а іноді й кілька тисяч ват-годин. Це не означає, однак, що він буде забезпечувати енергію протягом декількох сотень або декількох тисяч годин. Будь-який генератор в кінцевому підсумку працюватиме різний час, залежно від того, що до нього підключено.

Легко передбачити, як довго працюватиме генератор, коли ви використовуєте його для живлення однієї речі. Наприклад, якщо ви живите 100-ватну лампочку від електростанції потужністю 500 ват-годин, вона буде горіти п’ять годин безперервно. Додайте до цього портативний холодильник, який споживає 50 ват на годину, телефон, який споживає 18, міні-вентилятор, який споживає три і ви отримаєте картину. Чим більша потужність, тим краще.

Можливість заряджання

Жоден сонячний генератор не буде тримати заряд вічно, тому вам потрібен генератор, здатний заряджатися якомога швидше і легше. Саме тут ми вставляємо “відновлювану” в “відновлювану енергію.”

Всі електростанції, включені в цей огляд, можна заряджати, підключивши їх до сонячних панелей (звідси і назва “сонячні генератори”). Проте, ви також хочете шукати можливість заряджатися від інших джерел, таких як розетки та 12-вольтовий роз’єм вашого автомобіля. Це гарантує, що ви зможете зарядитися, незалежно від того, чи перебуваєте ви поза мережею на сонці, чи під’єднані до електромережі під час приготування їжі вдома, чи використовуєте розетку приладової панелі в дорозі.

Ви також повинні стежити за вхідною потужністю зарядки моделі, яка вимірюється у ватах (Вт). Наприклад, сонячний генератор з максимальною вхідною потужністю 100 Вт може приймати безперервний потік до 100 Вт, що є мінімумом, який ви розумно захочете шукати. Більшість наведених нижче генераторів мають вхідну потужність принаймні кілька сотень ват під час заряджання від сонячної енергії, тому кілька сонячних панелей потужністю від 50 до 200 Вт забезпечать їхню максимальну потужність.

Вихідна потужність

Сонячні генератори повинні підтримувати потужність, що надходить і виходить. Найкращі сонячні генератори можуть одночасно заряджати всі передбачувані вами пристрої через будь-які необхідні роз’єми.

Будь-яка портативна електростанція, що коштує ваших грошей, матиме високу вихідну потужність, тому ви зможете заряджати багато пристроїв, навіть якщо вони потребують багато заряду. Максимальна вихідна потужність генератора повинна бути набагато вищою, ніж його максимальна вхідна потужність. Хоча конкретна модель може бути здатна приймати лише кілька сотень ват в будь-який момент, вона зазвичай видає в геометричній прогресії більше. Як мінімум, вам знадобиться генератор, який може видавати 300 Вт за раз, хоча для більших завдань вам знадобиться щонайменше 500.

Найкращі сонячні генератори також повинні пропонувати різноманітні вихідні роз’єми, включаючи розетки змінного струму, USB-A, USB-C і навіть 12-вольтні розетки постійного струму, як та, що знаходиться на панелі приладів вашого автомобіля. Це гарантує, що ви зможете заряджати кілька пристроїв одночасно, незалежно від їх роз’єму. Кількість портів, які вам знадобляться, буде залежати від того, скільки пристроїв вам потрібно живити, але він повинен мати принаймні пару розеток змінного струму і кілька портів USB-A.

Портативність

Хоча портативні акумуляторні батареї існують вже давно, за останні кілька десятиліть вони були досить важкими, громіздкими пристроями. Одним з найбільш захоплюючих аспектів останнього покоління сонячних генераторів є те, що вони стали набагато компактнішими.

Припустимо, ви плануєте взяти генератор в похід або переобладнати його в фургон, де кожен квадратний дюйм має значення; що ж, розмір і вага стають основними факторами. Всі продукти, які ми рекомендуємо, мають розмір однієї або двох взуттєвих коробок. максимум трьох. Найлегший важить приблизно як 24 пачки газованої води, а найважчий. 100 фунтів. Більшість важать десь 30-60 фунтів.

Якщо ви використовуєте генератор як більш-менш стаціонарне джерело резервного живлення вдома, портативність не є великою проблемою. Тим не менш, ми рекомендуємо пам’ятати про вагу та розмір; ви ніколи не знаєте, коли він вам знадобиться для чогось іншого, окрім як для резервного копіювання. (Плюс, хто хоче тягати щось важке і незручне, якщо їм це не потрібно?)

Ще одне міркування щодо портативності пов’язане з необхідністю аксесуарів, які можуть вплинути на те, наскільки легко переміщати і використовувати ваш генератор. Деякі генератори, наприклад, потребують багато знімних акумуляторних батарей, що може стати проблемою, коли ви в дорозі або пакуєте автомобіль. Всі пристрої з нашого списку потребують певних аксесуарів. ви не можете отримати сонячну енергію без підключення кабелів та сонячних панелей. але вони добре працюють з мінімальними доповненнями.

Довговічність

Як і для будь-якого продукту, який ви очікуєте, що він прослужить довго, міцність і всебічна якість виготовлення мають важливе значення. Це особливо актуально, якщо ви плануєте брати генератор з собою в походи та подорожі. Багато неякісних електростанцій виготовляються з дешевих компонентів і неміцного пластику, який не витримає суворих дорожніх умов.

Довговічність. це не те, що ви можете визначити, прочитавши специфікацію в інтернеті. Ви повинні взяти генератор з собою, покористуватися ним і подивитися, як він витримає. Я перевірив достовірність цих рекомендацій за допомогою власних польових випробувань та відгуків від незліченної кількості реальних власників продуктів.

Поширені запитання

З: Який розмір сонячного генератора мені слід придбати?

Легко недооцінити, скільки потужності вам потрібно. 1000 ват-годин може здатися багато, але якщо ви збираєтеся живити переобладнаний фургон з портативним холодильником, ліхтарями та періодичним підзаряджанням телефону і ноутбука, ця 1000 ват-годин витратиться швидше, ніж ви очікуєте. Я використовував подібну установку і знаю з власного досвіду, що завжди слід переоцінювати кількість енергії, яка вам знадобиться.

Генератор потужністю до 1000 Вт-год може заряджати електроніку. Більший генератор на 1000-1500 Вт-год повинен бути мінімальним для дорожніх поїздок, де вам потрібно, щоб він працював кілька днів між повними зарядками. Для будинку або робочого майданчика, де ви плануєте використовувати серйозну енергію. наприклад, повнорозмірний холодильник або електроінструменти. вам варто почати шукати якомога більші електростанції, які можна підключити до зовнішніх акумуляторів.

Якщо ви хочете отримати точний результат, існує рівняння:

Оцініть, скільки годин вам знадобиться для живлення різних пристроїв. Наприклад, якщо ви хочете живити дві лампочки протягом 2 годин: вам потрібно 4 години роботи.

Підрахуйте загальну необхідну потужність: дві лампочки по 60 Вт, отже, вам потрібно 120 Вт.

Помножте їх разом, щоб знайти загальну кількість необхідних ват-годин: 4 x 120 = 480. Отже, в цьому випадку вам знадобиться принаймні сонячний генератор потужністю 500 Вт-год.

Це може здатися забагато для двох лампочок, але пам’ятайте, що в більшості ситуацій ви не будете живити 60-ватну лампочку годинами поспіль. Ви будете заряджати телефони та ноутбуки протягом години, охолоджувати холодильник, який час від часу вмикається та вимикається, використовувати електроінструменти короткими спалахами тощо.

З: Скільки років прослужить сонячний генератор?

Більшість сучасних генераторів розраховані на термін служби до 25 років. Найкраще спроектовані електростанції досить міцні, з невеликою кількістю рухомих частин або взагалі без них, тому вони, швидше за все, будуть працювати довго, за умови, що ви будете доглядати за ними належним чином. Я досить жорстко поводився з кількома своїми, і вони не показують жодних ознак зупинки.

З: Чи можу я забезпечити свій будинок лише сонячною енергією??

І так, і ні. Хоча абсолютно можливо забезпечити свій будинок сонячною енергією, ви навряд чи зможете зробити це за допомогою портативного сонячного генератора, якщо тільки не використовуєте кілька одночасно, обмежуючи при цьому споживання електроенергії. Найбільша з наших рекомендацій. EcoFlow Delta Pro. буде досить близькою до цього, якщо доповнити її додатковими батареями. Якщо вимкнеться електрика, ви зможете тримати холодильник холодним і користуватися основною електронікою протягом декількох днів без підзарядки. З якісними сонячними панелями, хорошим сонячним світлом та розумним використанням енергії, ваша енергія теоретично повинна бути безперебійною.

Останні думки про найкращі сонячні генератори

Ми живемо в “золотий вік” для портативних сонячних генераторів. Коли я був дитиною, і моя сім’я гралася з сонячними пристроями під час кемпінгу в 90-х, технологія не могла заряджати багато пристроїв, тому це було не дуже практично.

На противагу цьому, сонячні генератори, які ми рекомендуємо тут, є неймовірно корисними. Я покладаюся на них для роботи та повсякденних потреб під час подорожей по всій країні. Вони також чудові, коли вимикається світло. Коли буревій вимкнув електрику в моєму будинку на кілька днів, я продовжував працювати, писати свої статті та увімкнути світло.

Ми навіть не торкнулися поверхні потенціалу портативної, надійної, відновлюваної та відносно доступної енергії. Те, що ми можемо робити зараз, вже неймовірно. Потенціал того, що може статися далі, справді вражає уяву.

Чому варто довіряти нам

Журнал Popular Science почав писати про технології понад 150 років тому. Коли ми опублікували наш перший номер у 1872 році, ще не було такого поняття, як “гаджетознавство”, але якби воно існувало, наша місія. розкрити світ інновацій для пересічних читачів. означала б, що ми б про нього писали. Сьогодні PopSci прагне допомогти читачам зорієнтуватися у дедалі більшій кількості пристроїв, що з’являються на ринку, які стають дедалі страшнішими.

Наші автори та редактори об’єднали десятиліття досвіду висвітлення та огляду споживчої електроніки. У кожного з нас є своя нав’язлива спеціалізація. від висококласної аудіотехніки до відеоігор, фотоапаратів і не тільки. але коли ми оглядаємо пристрої, які не належать до нашої безпосередньої компетенції, ми робимо все можливе, щоб знайти надійні голоси та думки, які допоможуть людям отримати найкращі рекомендації. Ми знаємо, що не знаємо всього, але ми раді пережити параліч аналізу, який може викликати інтернет-шопінг, щоб читачам не довелося цього робити.

Нік Хілден пише огляди та рекомендації про товари для фітнесу, активного відпочинку та техніки для Popular Science. Понад десять років він пише про стиль життя та культуру для багатьох видань, серед яких Scientific American, Los Angeles Times, Vice, Men’s Health та інші.

00-ватний безперервний/3600-ватний піковий сонячний генератор SG1500 з 2 сонячними панелями, 100-ватний кнопковий запуск для використання на відкритому повітрі

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Компанія Jackery була заснована в Кремнієвій долині в 2012 році. Завдяки найсучаснішим дослідженням та виробничому досвіду, компанія Jackery випустила першу літієву портативну електростанцію в 2015 році. Як лідер в галузі сонячних генераторів, Jackery буде прагнути продовжувати бачення і прихильність до надання зелених енергетичних рішень і живлення життя на відкритому повітрі.

 • СОНЯЧНИЙ ГЕНЕРАТОР SG1500: Сонячний генератор Jackery SG1500 (Explorer 1500 2 x Сонячні панелі 100 Вт). ідеальне поєднання для клієнтів. Забезпечує чисту, тиху, портативну екологічно чисту енергію для повсякденного життя, не боячись перебоїв в електропостачанні.
 • 1800 ВТ БЕЗПЕРЕРВНОЇ / 3600 ВТ ПІКОВОЇ ПОТУЖНОСТІ: Сонячний генератор SG1500 має високу потужність 3600 Вт пікової / 1800 Вт безперервної потужності та ємність 1534 Вт-год. Ідеально підходить для домашнього ремонту Може забезпечувати електроенергією такі потужні пристрої, як електричний молоток, повітряний компресор, циркулярна пила, кутова шліфувальна машина, електричний гайковерт тощо.
 • ШВИДКА ПІДЗАРЯДКА Завдяки ПОДВІЙНОМУ адаптеру змінного струму (загальною потужністю 500 Вт) Explorer 1500 можна швидко підзарядити за 3 ГОДИНИ. За допомогою одного адаптера змінного струму Explorer 1500 можна зарядити за 6 годин.
 • ТЕХНОЛОГІЯ SOLARPEAK: Jackery винайшла технологію для створення більш розумної, зручної та ефективної операційної системи. Solarpeak Technology (модернізована MPPT). Він вбудований в Explorer 1500 і додає на 30% більше ефективності сонячної підзарядки.
 • ЗАРЯДЖЕННЯ: SG1500 може одночасно живити 7 різних пристроїв, таких як телевізор, дрон, ноутбук, iPad, фен, камера тощо.
 • ПІДЗАРЯДКА: 3 способи підзарядки: Сонячна панель (2 панелі потребують 8 годин), розетка (1 адаптер потребує 6 годин, 2 адаптери потребують 3 години), автомобільна розетка (15.5 H).
 • 24-МІСЯЧНА ГАРАНТІЯ: Офіс Jackery надає своєчасні послуги з 24-місячною гарантією та довічною технічною підтримкою. Адреса: 48531 Warm Springs Blvd, Ste 408 Fremont, CA 94539.
 • ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ: Підключіть 2 сонячні панелі та Explorer 1500 за допомогою 1 адаптера сонячної зарядки (входить в комплект). ПРИМІТКА: Для економії енергії портативна електростанція Explorer 1500 автоматично вимикається через 12 годин, якщо її потужність не перевищує 25 Вт.
 • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Потужність: 1534 Вт-год; Вага: 35.27 фунтів; Розміри: 14 10.4 12.7 дюймів; вхід: 2 постійного струму, подвійний до 500 Вт; виходи змінного струму (3): 3 110 В, 1800 Вт безперервної / 3600 Вт пікової потужності; вихід автомобільного порту; USB-виходи (3): 1 USB-C з PD, 2 USB-A.
 • ПАКЕТ: 1 портативна електростанція Explorer 1500; 1 автомобільний зарядний кабель; 1 адаптер змінного струму; 1 посібник користувача; 2 адаптери сонячної зарядки; 2 сонячні панелі 100 Вт.

Відгуки

Будьте першим, хто залишив відгук “Сонячний генератор SG1500 потужністю 1800 Вт безперервної дії / 3600 Вт пікової потужності з 2 сонячними панелями 100 Вт з кнопковим запуском для використання на відкритому повітрі” Скасувати відповідь

Огляд продукту

Компанія Jackery була заснована в Кремнієвій долині в 2012 році. Завдяки найсучаснішим дослідженням та виробничому досвіду, компанія Jackery випустила першу літієву портативну електростанцію в 2015 році. Як лідер у галузі сонячних генераторів, Jackery буде прагнути продовжувати своє бачення та прихильність до надання рішень для зеленої енергії та забезпечення життя на відкритому повітрі.

 • СОНЯЧНИЙ ГЕНЕРАТОР SG1500: Сонячний генератор Jackery SG1500 (Explorer 1500 2 х сонячні панелі 100 Вт). ідеальне поєднання для клієнтів. Він приносить вам чисту, тиху, портативну зелену енергію для повсякденного життя, не боячись перебоїв в електромережі.
 • 1800 ВТ БЕЗПЕРЕРВНОЇ /3600 ВТ ПІКОВОЇ ПОТУЖНОСТІ: Сонячний генератор SG1500 має високу потужність 3600 Вт пікової / 1800 Вт безперервної потужності та ємність 1534 Вт-год. Ідеально підходить для домашнього майстрування Може забезпечувати електроенергією такі потужні пристрої, як електричний молоток, повітряний компресор, циркулярна пила, кутова шліфувальна машина, електричний гайковерт і т.д.
 • ШВИДКА ПІДЗАРЯДКА Завдяки ПОДВІЙНОМУ адаптеру змінного струму (загальною потужністю 500 Вт), Explorer 1500 можна швидко зарядити за 3 ГОДИНИ. За допомогою одного адаптера змінного струму Explorer 1500 можна зарядити за 6 годин.
 • ТЕХНОЛОГІЯ SOLARPEAK: Компанія Jackery винайшла технологію для створення розумнішої, зручнішої та ефективнішої операційної системи. Технологія Solarpeak (модернізований MPPT). Вона вбудована в Explorer 1500 і додає на 30% більше ефективності підзарядки від сонячної енергії.
 • ЗАРЯДЖЕННЯ: SG1500 може одночасно живити 7 різних пристроїв, таких як телевізор, дрон, ноутбук, iPad, фен, камера тощо.
 • ПІДЗАРЯДКА: 3 способи підзарядки: Сонячна панель (2 панелі потребують 8 годин), розетка змінного струму (1 адаптер потребує 6 годин, 2 адаптери потребують 3 години), автомобільна розетка (15.5 H).
 • 24-МІСЯЧНА ГАРАНТІЯ: Офіс Jackery надає своєчасні послуги з 24-місячною гарантією та довічною технічною підтримкою. Адреса: 48531 Warm Springs Blvd, Ste 408 Fremont, CA 94539.
 • ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ: Підключіть 2 сонячні панелі та Explorer 1500 за допомогою 1 адаптера сонячної зарядки (входить в комплект). ПРИМІТКА: Для економії енергії портативна електростанція Explorer 1500 автоматично вимикається через 12 годин при споживанні менше 25 Вт.
 • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Потужність: 1534 Вт-год; Вага: 35.27 фунтів; Розміри: 14 10.4 12.7 дюймів; Вхід: 2 постійного струму, подвійний до 500 Вт; Виходи змінного струму (3): 3 110 В, 1800 Вт безперервної/3600 Вт пікової потужності; вихід автомобільного порту; USB-виходи (3): 1 USB-C з PD, 2 USB-A.
 • ПАКЕТ: 1 портативна електростанція Explorer 1500; 1 автомобільний зарядний кабель; 1 адаптер змінного струму; 1 посібник користувача; 2 адаптери сонячної зарядки; 2 сонячні панелі 100 Вт.

Особливості для Honda EG4000

Особливості Brave HBHS310GX Power Pack

Надійно кріпиться до причепа або машини.

Віджимний гідравлічний зворотний фільтр з індикатором.

Сумісність з балонами одинарної або подвійної дії.

Великий гідравлічний масляний бак з оглядом / термометром.

Технічні характеристики

Об’єм насоса:.51 CIR

Порти насоса: Впускний: 1-1/16-12 Ob і випускний: 7/8-14 Ob

Напрямок обертання насоса: За годинниковою стрілкою

Об’єм гідравлічного бака (номінальний, фактичний, корисний): 9.7, 8.5, 5.75

Матеріал гідравлічного бака: Сталь 12 калібру

Зливний отвір гідравлічного бака: 3/4NPT

Гідравлічний клапан PSI: 2,000 PSI

Тип гідравлічного клапана: Доступні додаткові комплекти

Вхід гідравлічного клапана: 12 ORB, під’єднаний до резервуару

Вихід гідравлічного клапана: встановлений адаптер JIC з внутрішнім гніздом 8

Розміри (ДхШхВ): 44 х 24.5 x 26

Особливості для Goal Zero Yeti 3000X

Прощавай, газовий генератор. Привіт, Yeti X:? Завдяки літій-іонному акумулятору Goal Zero Yeti X забезпечує вас безпечним, чистим, портативним джерелом живлення для кемпінгу, вечірок, заходів поза мережею, майстер-класів та резервного копіювання вдома.

Візьміть розетку з собою куди завгодно:? Потужний інвертор на 2000 Вт змінного струму (3500 Вт перенапруги) дозволяє впевнено працювати з енергоємними пристроями та приладами. Наш новий провідний інвертор може впоратися зі стрибками напруги від електроінструментів, медичного обладнання та побутової техніки, включаючи повнорозмірні холодильники.

Різноманітні варіанти портів:? Живіть широкий спектр пристроїв за допомогою семи різних варіантів портів, включно зі швидким заряджанням 60-ватним блоком живлення USB-C, кількома портами USB-A, регульованою напругою 12 В і двома портами змінного струму 120 В.

Відчуйте необмежену потужність: Заряджайте Yeti 3000X від сонця за допомогою наших портативних сонячних панелей, перебуваючи далеко від електромережі, і підзаряджайте його від розетки, коли ви?вдома. Вбудований контролер заряду MPPT забезпечує вам?отримуємо максимально ефективну сонячну зарядку.

Потужність у вашій долоні: Відстежуйте, контролюйте та оптимізуйте енергоспоживання з будь-якого місця за допомогою програми Yeti App 3.0. Має функції дистанційного керування ввімкненням/вимкненням живлення, сповіщення в режимі реального часу про енергоспоживання та профілі заряджання для оптимізації часу роботи від акумулятора.

Підзарядка: Смартфон (12 Втч): 253, Планшет (30 Вт-год): 101, Ноутбук (50 Втч): 61, POV-камера (5 Вт-год): 607, дзеркальна камера (18 Вт): 169, Налобний ліхтарик (5 Вт): 607

Години роботи: Light-a-Life 350 (4.5 Вт): 674, Лампочка (11 Вт): 276, CPAP (65 Вт): 47, Телевізор (42 LED) (100 Вт): 31, Гриль для пелет (60 Вт): 51, Мікрохвильова піч (1000 Вт): 3, Портативний холодильник (25 Вт): 122, Міні-холодильник (35 Вт): 87, Повнорозмірний холодильник (55 Вт): 55, Циркулярна пила (13 Ампер) (1500 Вт): 2

Об’єднайте свій Yeti з Solar: Повністю відключіть свій Yeti від електромережі за допомогою однієї з наших сонячних панелей. Існує багато факторів, які слід враховувати при виборі панелі, але ми?Ми зробили процес простим. Ознайомтеся з таблицею нижче, щоб дізнатися про всі варіанти сполучення Yeti / Solar. Зверніть увагу: максимальна сонячна потужність Yeti 3000X становить 600 Вт. Понад 600 Вт сонячної енергії збільшить час перезарядки в умовах низької освітленості та змінних умов.

Створіть резервну копію свого будинку: Налаштовувана, універсальна система зберігання енергії створює резервні копії чотирьох основних ланцюгів у вашому домі та масштабується відповідно до ваших конкретних потреб в енергії.?Живіть усе: від освітлення у приміщеннях з високим навантаженням і холодильників до медичних приладів, інтернет-модемів тощо. Інтегрується безпосередньо в електромережу вашого будинку для більш безперебійного резервного живлення.

Загальні характеристики: Ланцюговий: Ні Одночасна перезарядка Розрядка: Так Вага: 69.78 фунтів (31.65 кг) Розміри: 15.25 x 10.23 x 13.6 дюймів (38.74 x 25.98 x 34.54 см) Робоча температура використання: 32-104 F (0-40 C) Гарантія: 24 місяці

Порти: Порт USB-A (вихід): 5В, до 2.4А (макс. 12 Вт), регульований порт USB-C (вихід): 5. 12В, до 3.0А (макс. 18 Вт), регульований порт USB-C PD (вхід / вихід): 5. 20В, до 3.0А (макс. 60 Вт), регульований 6-мм порт (вихід, 6 мм): 12В, до 10А (макс. 120Вт), регульований автомобільний порт 12В (вихід): 12В, до 13А (макс. 160Вт), регульований порт високої потужності 12В (вихід): 12 В, до 30 А (макс. 360 Вт), регульований (передня панель/під кришкою) 120 В змінного струму Інвертор: 120 В змінного струму 60 Гц, 16.5А (2000 Вт, 3500 Вт імпульс) (вихід, чиста синусоїда) Зарядний порт (вхід, 8 мм): 14-50 В, до 10 А (макс. 150 Вт) (передня панель/під кришкою) Високопотужний зарядний порт (вхід): 14-50В, до 50А (макс. 600 Вт) Порт модуля розширення Закритий порт під кришкою. Використовується тільки з модулями розширення Goal Zero.

Час роботи: Заряджає смартфон (12 Втч): 253 Планшет (30 Вт): 101 Ноутбук (50 Вт): 61 POV-камера (5 Вт-год): 607 DSLR-камера (18 Втгод) 169 Налобний ліхтарик (5 Вт): 607 Годин роботи Light-a-Life 350 (4.5 Вт): 674 Лампочка (11 Вт): 276 CPAP (65 Вт): 47 Телевізор (42 LED) (100 Вт): 31 Гриль для пелет (60 Вт): 51 Мікрохвильова піч (1000 Вт): 3 Портативний холодильник (25 Вт): 122 Міні-холодильник (35 Вт): 87 Повнорозмірний холодильник (55 Вт): 55 Циркулярна пила (13 Ампер) (1500 Вт): 2

У коробці: Портативна електростанція Yeti 3000X потужністю 230 Вт, блок живлення (настінний зарядний пристрій змінного струму), візок на колесах

Сонячний генератор потужністю 600 Вт

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Ввічливість: Jackery.com

Компанія Jackery надіслала мені на тест один зі своїх останніх комплектів: Сонячний генератор Jackery 1500 з чотирма сонячними панелями SolarSaga потужністю 100 Вт. Ось основні характеристики цієї електростанції потужністю 1800 Вт:

 • Літій-іонний акумулятор на 1534Wh (ват-годин)
 • Вихід змінного струму: 110 В змінного струму, 60 Гц, 1800 Вт (3600 Вт пік)
 • Живить до 7 пристроїв одночасно: 3 розетки змінного струму, 1 порт USB-C, 2 порти USB-A, 1 автомобільний порт 12 В постійного струму
 • Важить 33 фунти.

Ура за всі цифри, але що він повинен вміти робити? За словами Джекері, Explorer 1500 може живити до 85% електроприладів:

 • Електричний гриль на 75 хвилин
 • Мікрохвильова піч на 68 хвилин
 • Холодильник на 15 годин (залежно від розміру)

Вона також працюватиме в електроінструментах, електричних плитах, кондиціонерах, телевізорах і, як стверджується, заряджатиме ваш смартфон більше 130 разів від одного заряду. До речі, ось скільки часу потрібно для підзарядки цієї електростанції Jackery:

 • Адаптер змінного струму: 6 годин (придбайте другий адаптер, щоб скоротити час вдвічі)
 • Автомобільний адаптер: 13 годин
 • 2 сонячні панелі SolarSaga: 9.5 годин
 • 4 сонячні панелі SolarSaga: 5 годин

Я заздалегідь ознайомився з технічними характеристиками, щоб побачити, як електростанція та сонячні панелі насправді працюють в реальних умовах. як вдома, так і під час нещодавньої поїздки в похід.

Хочете побачити, як добре працює ця портативна електростанція? Подивіться відгук директора новин Бена про шоу Кім:

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Приблизно 35 фунтів, електростанція трохи важкувата, але не настільки, щоб переносити її з кімнати в кімнату. Кожна з чотирьох сонячних панелей має розмір 24 дюйми на 21 дюйм в складеному вигляді і важить близько 10 фунтів. Вони відкриваються, щоб бути близько чотирьох футів завширшки.

Батарея електростанції була заряджена приблизно на 30%, тому я підключив її через адаптер змінного струму. Нагрівання до 100% зайняло лише близько двох з половиною годин.

Перший тест: Побутовий прилад

Я не витратив багато часу на те, щоб випробувати її вдома, тому що я не думаю про цю електростанцію як про щось, що може врятувати день під час відключення електроенергії. Це не заміна більш потужному резервному або портативному генератору, і вам доведеться вибирати, для чого ви будете використовувати його в разі відключення електроенергії.

Потрібно тримати холодильник холодним? Чудово. Увімкніть лампу, але слідкуйте за відсотком заряду батареї на дисплеї. Хоча ви можете одночасно заряджати електростанцію від сонячних панелей і використовувати її для живлення іншого обладнання, це не рекомендується і може вплинути на загальний термін служби акумулятора.

Тепер, коли з цим покінчено, я хотів перевірити, як він впорається з повнорозмірною мікрохвильовою піччю. Це було так, як описав Джекері, втрачаючи близько 1% за кожні п’ять хвилин, що я працював на ньому.

Більший тест: Кемпінг

Тепер прийшов час взяти сонячну електростанцію Jackery Solar Generator 1500 в дорогу до улюбленого кемпінгу моєї сім’ї в Гранд-Каньйоні. Цього разу пакування позашляховика вимагало більш ретельного підходу, враховуючи розмір електростанції та чотирьох сонячних панелей, але ми все помістили.

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Замість портативного гриля Weber, цього разу ми вирішили взяти більш компактний гриль George Foreman Grill. Після налаштування ми підключили гриль до електростанції та натиснули кнопку, щоб активувати розетки. Дисплей на грилі загорівся відразу.

Приготування бургерів при температурі 400 градусів протягом 15 хвилин розрядило близько 25% акумулятора Джекері. Потім, використовуючи його для зарядки наших телефонів та динаміка Bluetooth, ми врешті-решт зарядили акумулятор електростанції приблизно до 50%. Пора розбити сонячні панелі.

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Я розклав всі чотири панелі, направивши їх прямо на сонце (використовуючи вбудовані підставки), а потім підключив їх до електростанції за допомогою двох Y-образних адаптерів, що йдуть в комплекті. Він одразу почав заряджатися.

Хоча в специфікаціях зазначено, що станція може повністю зарядитися від чотирьох сонячних панелей приблизно за п’ять годин, це має відбуватися в абсолютно ідеальних умовах. Вказуючи прямо на сонце, без тіней, хмар чи інших перешкод, все одно знадобилося більше чотирьох годин, щоб зарядитися з 52% до 99%. На той час було вже занадто темно, щоб закінчити заряд.

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Найбільше випробування: Phoenix Suns

Я розумію, що багато людей розглядають наметовий кемпінг як спосіб вийти з мережі. відключитися на деякий час. Я згоден і зазвичай намагаюся тримати свій iPhone зарядженим, щоб мене можна було знайти. У цьому поході були пом’якшувальні обставини.

Трохи передісторії: Я був великим фанатом “Фенікс Санз” протягом трьох десятиліть. Ми з дружиною запланували цей похід кілька місяців тому, ще до того, як дізналися, що “Санз” вперше за 28 років повернуться до фіналу НБА.

Я не збирався коригувати наші плани, але й не хотів пропускати першу гру в серії. Тож я додав невеликий домашній кінотеатр поруч із нашим наметом. Ось і все, що було потрібно:

 • 10’x10′ навіс
 • 100-дюймовий екран проектора
 • Міні-проектор
 • Apple TV
 • iPhone (як точка доступу)
 • Jackery 1500 Explorer для живлення всього цього

сонячний, генератор, sg1500, 1800, безперервної

Це було досить просте налаштування, і моя єдина проблема полягала в тому, щоб мати достатньо стільникового зв’язку для трансляції гри в прямому ефірі. Якимось чином, сигнал 3G в кемпінгу був досить хорошим.

Це, безумовно, була унікальна ситуація, але налаштування було б неможливим без електростанції Jackery. Це спрацювало настільки добре, що ми також взяли з собою Blu-ray плеєр і подивилися “Аватар” пізніше того ж вечора.

До речі, про ніч, в електростанцію збоку вбудований зручний ліхтарик, який дуже добре працює в темряві.

Вердикт: чи варта ця сонячна генераторна установка своєї ціни?

Як і в усьому іншому, необхідність чогось подібного буде залежати від людини. Як я вже згадував, сонячна електростанція Джекері не призначена для забезпечення роботи всього будинку під час відключення електроенергії. лише декількох вибраних приладів та гаджетів на випадок надзвичайної ситуації. З іншого боку, це насправді дуже корисно, якщо ви вирушаєте в дорожні подорожі, і навіть було б приємним доповненням до будь-кого, хто має автофургон.

Що мені подобається

 • Простота використання за принципом “підключи і працюй
 • Свобода, яку забезпечують сонячні батареї
 • Кілька портів зарядки/живлення для одночасного використання
 • Тихий, зрідка чути звук внутрішнього вентилятора
 • Інформативний РК-дисплей з відсотком заряду батареї, вхідною/вихідною потужністю, часом до підзарядки тощо.
 • Бонусні порти USB-C та USB-A на задній панелі кожної панелі SolarSaga

Що мені не подобається

 • Портативна, але все ще відносно важка
 • Враховуючи сонячні панелі, вони займають багато місця в машині
 • Дорогий

Ціна однієї лише портативної електростанції Jackery Explorer 1500 становить 1,599. Кожна сонячна панель SolarSaga потужністю 100 Вт, придбана окремо, коштує 299.99. Порахуйте вартість електростанції та чотирьох сонячних панелей, і вийде трохи менше 2 800 до сплати податків.

Або ж заощадити 100 гривень і купити сонячний генератор Jackery Solar Generator 1500 у комплекті за 2 699 гривень. Так, це дорого, але це навіть не топовий пристрій, який пропонує Jackery (який коштує 4299).

Якщо у вас є кошти, то так, це продукт, який я рекомендую разом із сонячними панелями. Я не планую регулярно використовувати електростанцію для домашнього кінотеатру в лісі, але приємно знати, що така можливість є. Наступного разу візьму з собою кавоварку.

Залишити відповідь