Сонячні панелі, зроблені своїми руками: Розуміння плюсів і мінусів. Домашні сонячні системи, зроблені своїми руками

Наша проста домашня сонячна енергетична система “зроби сам

Але ми не хотіли втрачати відчуття нашого простого будинку, приносячи великий генератор і глечики з газом, необхідні для його роботи, а перспектива встановлення вітрогенератора або сонячної батареї здавалася нам дорогою і технологічною проблемою в природному середовищі.

Примітка редактора: Ця стаття була вперше опублікована в 2012 році. З тих пір ми зробили кілька оновлень нашої системи, які відображені в цій оновленій версії. В основному, ми додали кілька панелей і отримали контролер заряду більшої потужності, а також додали зарядний пристрій, щоб доповнити систему в найтемніші тижні зими, коли сонячна енергія на мінімумі.

Багато років ми обходилися без зручностей, які може надати електрика, але розвиваючи Eartheasy.com за допомогою комутованого доступу до Інтернету через телефонну лінію, прокладену через ліс, було проблематично, а зарядка мого ноутбука стала регулярною необхідністю Кілька років тому в нашій місцевості з’явився бездротовий широкосмуговий зв’язок, і обіцянка високошвидкісного інтернету стала стимулом, необхідним для побудови власної надійної, доступної та простої системи альтернативної енергетики “зроби сам”.

розробка Eartheasy.com за допомогою комутованого інтернет-з’єднання по телефонній лінії, прокладеної через ліс, було непростою справою.

Сьогодні, за допомогою місцевого експерта з автономних домашніх сонячних електростанцій та систем альтернативної енергетики, ми маємо найкраще з обох світів. Наша базова сонячна енергетична система забезпечує більше електроенергії, ніж ми очікували, вона виявилася дуже надійною і не потребує технічного обслуговування, і вона майже повністю прихована від сторонніх очей. Сонячна панель на даху з кількома проводами, що ведуть до невеликої акумуляторної батареї, живить мій ноутбук, а радіоприймач, встановлений на дереві, приймає бездротовий широкосмуговий сигнал. Система також забезпечує достатньо енергії для заряджання кількох невеликих електроінструментів, запуску нашої домашньої аудіосистеми і, на диво, цілорічного живлення повнорозмірного холодильника.

Вартість цієї повної сонячної системи, за сьогоднішніми цінами на компоненти, становила близько 1200 доларів.

Наша проста домашня сонячна електростанція складається з чотирьох основних компонентів: сонячних панелей, контролера заряду, двох 6-вольтових акумуляторів для гольф-кара і невеликого інвертора. Ми з сином змогли встановити систему за кілька годин, і не було жодних проблем з обслуговуванням, окрім перевірки рівня рідини в батареях кожні кілька місяців та очищення поверхонь панелей час від часу. Крім того, раз на рік або два я піднімаю одну сторону кожної панелі, щоб змітати листя або хвою, які могли там накопичитися.

Вартість цієї повної сонячної системи, за сьогоднішніми цінами на компоненти, склала близько 1200 доларів США. Варто зазначити, що я купував панелі “б/в” по 100 за штуку. Багато людей в нашій громаді замінили свої 123-ватні панелі на новіші 250-ватні, які коштують близько 250 доларів за штуку. Отже, 123 були легко доступні, і я був задоволений кількістю енергії, яку вони забезпечать.

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Чотири компоненти: батареї, контролер заряду (внизу праворуч), інвертор (вгорі праворуч) і зарядний пристрій (під інвертором).

Основні компоненти цієї автономної сонячної електростанції є наступними:

Сонячні панелі

Ми встановили три сонячні панелі на даху нашого будинку: Фотоелектричні модулі Sharp потужністю 123 Вт, модель 123UJF. Панелі оснащені стаціонарно встановленими розподільчими коробками для зручності монтажу проводів і кабелепроводу. Для кожної панелі дві дошки прикручені до даху, а сонячна панель прикручена до дощок за допомогою барашкових гайок, тому її легко підняти, якщо потрібне технічне обслуговування. Поверхня панелі знаходиться на висоті близько 5 дюймів над поверхнею даху. Від сонячних панелей відходять два дроти, один з яких є лінією електропередач, а інший. лінією заземлення. Лінія електропередач проходить по даху до контролера заряду, де встановлений запобіжник. Коробка на ганку містить контролер заряду, інвертор та акумулятори. Дріт заземлення проходить під будинком і кріпиться до сталевого стрижня, який заглиблений приблизно на два фути в землю.

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Панель на даху/специфікація панелі зі зворотного боку панелі

Слід зазначити, що в інструкціях до панелей зазначено, що установка фотоелектричних модулів вимагає “великого ступеня майстерності і повинна виконуватися тільки кваліфікованими ліцензованими фахівцями, в тому числі ліцензованими підрядниками та ліцензованими електриками”.” Ми встановили нашу систему самостійно, тому що наш постачальник, який є ліцензованим інсталятором, дав нам чіткі вказівки і прийшов перевірити установку після того, як вона була зроблена. Ми рекомендуємо дотримуватися рекомендацій, викладених в інструкції до модуля, щодо встановлення.

Вартість сонячних панелей у сьогоднішньому ціноутворенні становить близько 1 долара за ват.

Контролер заряду

Ми використовуємо контролер заряду Morningstar ProStar30, який автоматично регулює кількість енергії, що надходить до акумулятора. Контролер має невеликий світлодіодний індикатор, який показує стан заряду, тому легко побачити, коли батареї повністю заряджені або якщо вони розряджаються. Індикатор блимає зеленим, жовтим або червоним кольором, вказуючи на стан батареї в будь-який момент часу. Цифровий дисплей показує рівень напруги батареї та швидкість заряду, що надходить від панелей. Швидкий погляд на контролер заряду дозволяє нам дізнатися, чи є у нас достатня потужність, чи потрібно трохи скоротити використання електроенергії, поки батареї не поповняться знову.

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Вартість контролера заряду Morningstar ProStar30 склала близько 250. Сьогодні ви можете придбати його приблизно за 200.

Акумуляторна батарея

Дві 6-вольтові батареї для гольф-карів з’єднані послідовно для 12-вольтової системи. Кожна батарея розрахована на 232 ампер-години. Батареї укладені в дерев’яну скриню з відкидною кришкою, а верхня панель скрині знімається, щоб забезпечити достатню вентиляцію. Батарейні клеми та з’єднання утримуються в чистоті та періодично перевіряються для забезпечення надійного з’єднання.

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Дві батареї / великий план етикетки

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Чотири компоненти встановлені в цьому кедровому ящику з вентиляційним отвором. Ця коробка подвоює лавку, на якій можна сидіти, роззуваючись.

Вартість двох батарей склала близько 400.

Інвертор

Останнім елементом системи є невеликий інвертор, який перетворює 12 вольт постійного струму в 120 вольт змінного струму. Це дозволяє нам використовувати стандартні електричні пристрої без необхідності використання адаптерів. Інвертори доступні в широкому діапазоні потужностей для систем різного розміру. У нас невеликий інвертор від Nexxtech, потужністю 300 Вт, з можливістю перенапруги 500 Вт. Поставляється з двома кабелями, червоним і чорним, із затискачами типу “алігатор” для кріплення до клем акумуляторів. Обираючи інвертор, ми виходили з того, яка потужність доступна для нашої системи і які пристрої ми хочемо запустити. При розрахунку потреби в енергії важливо додавати потреби в енергії, коли два або більше пристроїв працюють одночасно.

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Це наш маленький інвертор Nexxtech.

Наш інвертор Nexxtech на 300 Вт коштував близько 30.

Резервне живлення (необов’язково)

Минулого року ми додали до системи зарядний пристрій, який слугує додатковим джерелом живлення. Запуск зарядного пристрою, коли батареї розряджаються, дозволяє нам мати більше світла та енергії в найтемніші дні зими. Зарядний пристрій знаходиться в одній коробці з акумуляторами та іншими компонентами. На фотографіях ви можете бачити два подовжувачі, що проходять крізь підлогу. вони ведуть до нашого сараю, де у нас є невеликий генератор Honda 2000. Щоб запустити зарядний пристрій, ми запускаємо генератор, підключаємо зарядний пристрій до одного з подовжувачів, а також підключаємо лінію живлення інвертора до іншого подовжувача. Генератору потрібно попрацювати лише близько 30 хвилин, щоб зарядити батареї до 12.8 або більше. Потім генератор вимикається, зарядний пристрій від’єднується від мережі, а лінія живлення інвертора знову під’єднується до мережі. Цей процес займає лише одну-дві хвилини, і відновлені батареї мають достатньо енергії, щоб наступного дня на даху з’явилося світло.

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

ліворуч: Зарядний пристрій знаходиться на підлозі під інвертором. праворуч. Зарядний пристрій крупним планом.

Що забезпечує ця система:

Система альтернативної енергетики може бути використана для забезпечення електроенергією будь-якої кількості електричних пристроїв, таких як прилади, інструменти та комп’ютери. Чим більша система, тим, очевидно, більшу потужність вона забезпечить. Щоб дати вам уявлення про потужність такої невеликої системи, як наша, ось що ми використовуємо для живлення нашої сонячної енергетичної системи:

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Холодильник: Це холодильник з живленням від постійного струму, такого ж розміру, як і звичайна морозильна камера (4 фути завширшки). Холодильник споживає 40 Вт енергії і може бути перетворений на морозильну камеру шляхом заміни терморегулятора. Оскільки холодильник є моделлю постійного струму, він підключений безпосередньо до акумулятора, минаючи інвертор. Холодильник продовжує працювати, навіть якщо інвертор вимкнено. Наш холодильник працює безперервно вже понад 8 років без жодних проблем. Навіть у темні зимові дні сонячні панелі забезпечують достатню потужність для його роботи.

Музика: У нас вдома є звукова система Vers, яка дозволяє нам використовувати iPod або прямий кабель від iPhone чи комп’ютера, щоб забезпечити насичений звук, споживаючи при цьому відносно мало енергії. Ми можемо використовувати цю звукову систему близько 3 годин на день взимку і стільки, скільки захочемо влітку.

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Світло: Велика зміна для нашого будинку. це електричні ліхтарі. Ми замінили наші гасові лампи на кілька таких світлодіодних ліхтарів, які мають потужність лише 7 Вт кожна.

Інтернет: Наша сонячна система також забезпечує достатню потужність для роботи ноутбука, планшета та підзарядки мобільних телефонів. Вона також живить роутер, завдяки чому кілька комп’ютерів можуть одночасно працювати в режимі “Wi-Fi. Окрім роутера, на дереві, що знаходиться приблизно за 300 метрів від нашого будинку, встановлено невеликий радіоприймач, який приймає бездротовий широкосмуговий зв’язок і передає сигнал до будинку.

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Невеликі інструменти та прилади: Система також заряджає невеликі інструменти, такі як акумуляторний дриль-шуруповерт. Наша система заряджає акумулятор для цього інструменту приблизно за 30 хвилин.

Ось основні додатки, які ми використовуємо, і які забезпечуються вищеописаною сонячною енергетичною системою. Втім, ви можете використовувати широкий спектр електричних пристроїв за потреби. Сьогодні ми користуємося перевагами нашої системи, не відчуваючи технологічного втручання в наш автономний будинок і спосіб життя. Особливо холодильник значно покращив наше повсякденне життя, оскільки зберігати їжу стало набагато простіше. І ми не сумуємо за гасовими лампами.

Проведення електроенергії в сільську місцевість є чимось на кшталт балансування, оскільки ми не хочемо, щоб наш простий спосіб життя був змінений занадто великою кількістю електричних гаджетів. Це вимагає певної стриманості, щоб все було просто, але ті кілька електричних зручностей, які ми зараз маємо, дуже цінуються!

Про автора

Грег СіманУродженець Лонг-Айленда, штат Нью-Йорк, Грег Сіман заснував компанію Eartheasy у 2000 році через турботу про навколишнє середовище та бажання допомогти іншим жити більш стійко. Як редактор, Грег поєднує своє виховання в Нью-Йорку, Бостоні та Сан-Франциско з контрастом 31 року життя “поза мережею”, щоб дати нам збалансований погляд на сталий спосіб життя. Вільний час Грег проводить в саду, працює над своїм будинком і будує дерев’яний вітрильник за допомогою ручних інструментів.

З нашого магазину

Система вентиляції теплиці на сонячних батареях

Автоматична система сонячного поливу

Сонячний переробник відходів із зеленим конусом

Піднята грядка на фермі

Садові грядки з натурального кедра

Компостер Jora JK270. 9.5 кубічних футів

Безпечний сад з питною водою преміум-класу

9-лотковий дегідратор для їжі Excalibur з таймером

Дегідратор їжі Excalibur на 5 лотків з цифровим таймером

Загальноамериканський консервний балончик / плита під тиском. 15.5 літрів

Загальноамериканський каністра / плита під тиском. 30 літрів

DIY сонячні панелі: Розуміння плюсів і мінусів

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Легко подумати, що сонячна установка, зроблена своїми руками. це проста робота, яка полягає в тому, щоб просто прикрутити кілька сонячних панелей до даху. Деякі компанії навіть продають набори сонячних батарей, які можна зробити своїми руками, стверджуючи, що ви почнете насолоджуватися чистою енергією одразу після завершення проекту.

Це правда, що для певних типів установок ви можете насолоджуватися деякою економією коштів, встановлюючи сонячні панелі самостійно. Сонячні панелі, зроблені своїми руками, також дозволяють створювати невеликі автономні системи для будівель, які не мають повномасштабних потреб в електроенергії.

Однак, якщо ви не професіонал, деталі сонячної установки, зробленої своїми руками, можуть бути складними. Ви можете поставити під загрозу свою безпеку або витратити більше грошей в довгостроковій перспективі. Перш ніж почати свій проект, ви повинні зрозуміти всі плюси і мінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками.

Які переваги сонячних панелей, зроблених своїми руками?

Вибір шляху “зроби сам” для вашого проекту сонячної енергетики пропонує вам такі переваги, як нижчі витрати, підвищений контроль та зручність. Якщо ви вже є експертом з благоустрою будинку, який регулярно виконує великі, складні проекти самостійно, ви розумієте привабливість наборів для дому “зроби сам”.

Сонячні панелі, зроблені своїми руками, можуть заощадити ваші гроші

Встановлення сонячної електростанції самостійно заощаджує витрати на наймання сторонніх інсталяторів. Якщо ви можете спроектувати систему сонячних панелей, яка задовольнить потреби вашого будинку в електроенергії, ви можете знизити початкові витрати на встановлення.

Згідно з дослідженням 2021 року, проведеним Національною лабораторією відновлюваної енергетики Міністерства енергетики США, праця становить близько 10% від загальної вартості встановлення сонячних панелей. Ця потенційна економія залежить від місцевих змінних, таких як розмір сонячної системи та ваша кваліфікація для отримання податкового кредиту на сонячну енергію. Також передбачається, що інсталятори, які встановлюють сонячні панелі, роблять все самостійно і не потребують додаткової сторонньої допомоги.

Варіанти сонячних панелей охоплюють широкий діапазон вартості, потужності та ефективності. Однак більшість сонячних компаній працюють з обмеженою кількістю виробників обладнання та варіантів сонячних панелей, щоб знизити витрати. Зроби сам, і ти зможеш купити панелі, які відповідають твоєму бюджету та потребам в електроенергії.

DIY Solar може дати вам контроль

Якщо ви маєте значний досвід самостійного будівництва і хочете повністю контролювати свої проекти з благоустрою будинку, сонячна електростанція “зроби сам” може бути ідеальним рішенням для вас.

 • Обирайте будь-який компонент: Ви можете придбати панелі та обладнання, які хочете, оскільки ви не прив’язані до того, що пропонує стороння компанія.
 • Налаштуйте свій проект: Ви можете адаптувати різні етапи вашої сонячної установки відповідно до ваших конкретних потреб, бажань або часових рамок. Хочете побудувати власне наземне кріплення? Зробіть це! Просто переконайтеся, що вам комфортно вести переговори з муніципальними службовцями, фінансовими планувальниками, електриками та податковими бухгалтерами.

Зробити сонячну електростанцію своїми руками може бути зручно

У вас є ідеальний дизайн на увазі? Встановлення сонячних панелей як проект “зроби сам” дозволяє вам розробити унікальну установку для ваших панелей. Крім того, ви не застрягли в очікуванні графіків роботи сторонніх інсталяторів.

Вам потрібна невелика потужність в сараї або старому сараї? Хочете купити туалет на сонячних батареях, трейлер, будиночок або крихітний будиночок для усамітненого відпочинку?? Сонячна установка “зроби сам” також зручна при встановленні енергії в невеликих автономних структурах, які потребують лише стартового набору.

Які мінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками?

Навіть якщо ви є досвідченим майстром, ви можете зіткнутися з серйозними проблемами при встановленні власних сонячних панелей:

Сонячна електростанція “зроби сам” вимагає певних знань

Встановлення сонячної системи “зроби сам” вимагає більше знань та навичок, ніж ваш середньостатистичний проект з благоустрою будинку на вихідних. Це не те, що ви можете легко зробити самостійно, наприклад, поставити кілька полиць або викопати пеньок.

Встановлення сонячної енергії вимагає великої організації та планування. Сонячні проекти “зроби сам” також є трудомісткими.

Від проектування та встановлення до отримання дозволів та остаточного підключення до мережі, ви можете легко витратити два місяці або більше, виконуючи власну роботу. Залежно від вимог до отримання дозволів у вашому регіоні, які можуть бути складними для сонячних установок, процес може зайняти ще більше часу.

Вам знадобиться команда людей, на яких ви можете покластися, щоб виконати ретельну роботу по встановленню. Це стосується як базових робіт, таких як підйом панелей на дах, так і складних завдань, таких як підключення сонячних панелей до електромережі вашого будинку.

Щоб встановити дахові сонячні панелі, вам, очевидно, доведеться піднятися на дах вашого будинку і працювати на ньому. Це означає, що вам потрібно буде розуміти та дотримуватися посилених протоколів безпеки, щоб уникнути небезпеки, наприклад, падіння з даху.

Для більшості установок вам доведеться просвердлити дах. Свердління в неправильному місці може призвести до пошкодження конструкції, в той час як неправильна прошивка та герметизація можуть призвести до протікання даху та появи цвілі.

Немає двох однакових будинків, і розташування кожного даху відносно доступних сонячних променів може відрізнятися. Розрахунок правильних кутів та орієнтації сонячних панелей на даху має вирішальне значення для максимізації їхньої ефективності.

Ви повинні обійти різні державні установи та комунальні компанії, щоб отримати дозволи та схвалення для вашого проекту. Це напружена робота, яка вимагає наполегливості та терпіння.

Професійні інсталятори сонячних панелей мають у штаті людей, які спеціально займаються цією дозвільною роботою та мають налагоджені стосунки з людьми, які розглядають та затверджують ці дозволи.

Сонячна енергія “зроби сам” передбачає складні електромонтажні роботи

Сонячний проект “зроби сам”. це не те ж саме, що заміна вимикача у ванній кімнаті. Це важке завдання, яке в буквальному сенсі включає в себе забезпечення електроенергією всього вашого будинку. Вам потрібно не тільки встановити сонячні панелі, але й подбати про інвертори, лічильники, з’єднання електричних панелей, акумулятори та інші технічні компоненти.

Ви повинні бути добре обізнані про складні деталі безпечного та правильного підключення вашої сонячної енергетичної системи “зроби сам. Навіть маючи поглиблені навчальні посібники, плутанина технічних компонентів та електропроводки може легко заплутати вас. Такі помилки, як нещільні з’єднання, перехрещені дроти та вплив стихій, можуть призвести до ураження електричним струмом або руйнівної пожежі. Так, все настільки серйозно.

Хоча ви можете отримати дизайн панелі своєї мрії за допомогою сонячних наборів “зроби сам”, іноді винахід колеса може бути небезпечним або непрактичним. Надійний підрядник може розробити індивідуальну стратегію, яка відповідатиме потребам вашого будинку в електроенергії.

Якщо щось піде не так у вашій сонячній установці, зробленій своїми руками, цілком можливо, що ви можете анулювати гарантію на ваше сонячне обладнання.

Хоча ви все ще можете звернутися безпосередньо до виробника, доведення гарантійних зобов’язань може бути складним завданням. Ви повинні переконатися, що установка сонячних панелей була виконана відповідно до їхніх вимог і була правильно підключена до електромережі.

Якщо проблема не покривається гарантією, можливо, вам доведеться заплатити за ремонт, що з’їсть всі ваші заощадження.

Для сонячної електростанції “зроби сам” потрібне спеціальне обладнання

Для завершення монтажу системи сонячних панелей своїми руками потрібен досвід, інструменти та матеріали для правильного встановлення стелажів, сонячних панелей, електричних коробок, інверторів, проводів, лічильників та іншого обладнання.

Для мережевих сонячних систем спочатку потрібно зібрати правильні компоненти, в тому числі

 • Сонячні панелі: Для захоплення сонячних променів і перетворення їх в енергію постійного струму
 • Система кріплення: Для монтажу та закріплення масивів сонячних панелей.
 • Інвертор: перетворює енергію постійного струму з ваших панелей в електроенергію змінного струму для домашнього використання, а додаткову електроенергію змінного струму повертає назад в електромережу
 • Оптимізатор потужності або постійного струму: Щоб максимізувати потужність ваших фотоелектричних панелей
 • Роз’єднувач постійного струму: Для вимкнення системи для технічного обслуговування
 • Відключення від мережі: Автоматично вимикає систему, коли відбувається збій в електромережі.
 • Коробка-комбайнер: Для організації всіх компонентів

Якщо мова йде про автономні комплекти сонячних панелей, які можна зробити своїми руками, вам також можуть знадобитися деякі додаткові компоненти:

 • Контролер заряду: Для передачі енергії постійного струму від панелей до резервної акумуляторної батареї, а потім припинення передачі енергії, щоб уникнути перезарядки.
 • Акумуляторна батарея резервного живлення: Для живлення та енергозабезпечення вашого будинку, коли сонячного світла недостатньо.
 • Баланс системи (BoS): Сюди входить все інше обладнання, таке як розподільна коробка, дроти, запобіжники тощо.

Не забудьте про захисне спорядження! Ви не хочете отримати травму під час встановлення дахової сонячної установки для вашого будинку. Щоб залишатися в безпеці, важливо інвестувати в належне захисне обладнання під час роботи на даху.

Перш ніж встановлювати сонячні компоненти, вам потрібно буде придбати необхідне обладнання та матеріали. На відміну від професійних інсталяторів, ви не купуєте оптом, а це означає, що ви не отримаєте вигоду від економії на масштабах. Ці витрати можуть швидко з’їсти значну частину економії на сонячній установці, яку ми обговорювали раніше.

Якщо у вас недостатньо досвіду, щоб зрозуміти різницю, ви можете легко потрапити на низькосортні товари та дешеві сонячні батареї, які нещодавно заполонили ринок. Так, повні комплекти сонячних панелей, які поставляються з усіма необхідними компонентами та інструкціями, можуть здатися великою пропозицією, але ви не повинні вважати, що вони використовують високоякісне обладнання.

Якщо ви вирішите використовувати дешевше обладнання, можливо, вам доведеться зіткнутися з меншим терміном служби, зниженою енергоефективністю або більш складною установкою в довгостроковій перспективі. З іншого боку, професійні інсталятори знають, де знайти високоякісні матеріали та як виконати роботу правильно з першого разу.

Саморобна сонячна система обмежує ваші можливості

Якщо ви живите такі пристрої, як телевізори, пральні машини та холодильники, ваші потреби в енергії можуть бути високими. У цьому випадку проста електрична система з набору “зроби сам” може не відповідати вашим потребам.

Професійний інсталятор може допомогти вам спроектувати систему потрібного розміру для ваших потреб, у комплекті з накопичувачем сонячних батарей, якщо це правильне рішення для енергетичних потреб вашого будинку.

Хоча багато штатів та комунальних підприємств надають знижки та стимули, які значно знижують вартість переходу на сонячну енергію, деякі з них доступні лише в тому випадку, якщо вашу систему встановлює сертифікована сонячна компанія.

У вас також не так багато варіантів фінансування з комплектами сонячних систем “зроби сам”, що обмежує вашу здатність розділити вартість на щомісячні платежі, які відповідають вашим заощадженням від сонячної енергії. Купуючи сонячні панелі, вам, можливо, доведеться купувати систему відразу, якщо ви йдете шляхом “зроби сам”, на відміну від фінансування через третю сторону.

Чи можу я встановити сонячні панелі своїми руками?

Розглянувши деякі плюси і мінуси, пов’язані з сонячним проектом “зроби сам”, настав час вирішити, чи підходять вам сонячні панелі “зроби сам”:

Коротка відповідь: Напевно.

Домашній сонячний комплект може задовольнити ваші потреби, особливо якщо ваші потреби в енергії мінімальні. Ці готові системи, як правило, не такі складні, як багатопанельні системи, які живлять великий будинок і підключаються до електромережі.

Якщо ви все ще готові піти цим шляхом для складного сонячного проекту, ми рекомендуємо спочатку вивчити місцеві правила зонування. Деякі штати та країни забороняють встановлення сонячної системи “зроби сам” без професійної сертифікації через проблеми, які ми перерахували вище.

Довга відповідь: Напевно, ні.

Якщо ваша поточна робота та попередній досвід самостійного будівництва не включає електромонтажні роботи, інженерну кмітливість, покрівельні роботи та отримання державних дозволів, вам, ймовірно, слід довірити важку роботу професіоналам у галузі сонячної енергетики. Це особливо актуально для великих будинків зі значними потребами в електроенергії, які потребують детального плану сонячної енергетики.

Сонячна електростанція для приватного будинку. це значна інвестиція, яка повинна прослужити вам більше 25 років. Правильне налаштування з самого початку гарантує, що ваша система працюватиме на максимальній потужності, а також допоможе запобігти головному болю в майбутньому.

Ми рекомендуємо покладатися на сертифікованих експертів, які встановлюють сонячні системи щодня. Перш ніж бігти купувати сонячні панелі, нехай фахівець з сонячної енергетики вивчить ваші енергетичні потреби і порекомендує найбільш підходящий варіант для вашого будинку. Вони також можуть визначити оптимальне розміщення сонячних панелей, щоб максимізувати вихід вашої системи.

Загалом, чи справді потенційна економія сонячної енергії в домашніх умовах варта ризиків та головного болю, пов’язаних з описаним нами складним процесом?? Якщо ви отримуєте задоволення від покращення свого будинку власними силами і маєте час, щоб зробити все від початку до кінця, тоді система сонячних панелей “зроби сам” може бути для вас правильним рішенням.

Для більшості людей, однак, звернення до професіоналів дає їм душевний спокій. Так, початкові витрати можуть бути трохи вищими, але довгострокові вигоди варті цих витрат.

Palmetto, ваш експерт з встановлення сонячних панелей

Ви хочете зменшити рахунки за електроенергію, перейшовши на сонячну енергію?? Співпрацюючи з Palmetto, ви можете почати насолоджуватися перевагами цього зеленого джерела енергії без жодних клопотів, пов’язаних із саморобкою.

У Palmetto ми спрощуємо ваш перехід на чисту енергію. Наша справа. взяти на себе ризик та здогадки щодо економії чистої енергії та запропонувати комплексні рішення, які заощадять ваші гроші та час. Ми також спеціалізуємося на фінансуванні через сонячні кредити, якщо це необхідно, з різноманітними варіантами відповідно до вашого бюджету.

Щоб дізнатися, як наші фахівці можуть допомогти вам спроектувати та встановити ідеальну сонячну електростанцію для вашого будинку, почніть з безкоштовного проектування сонячної електростанції. Згодом ми підберемо для вас експерта з сонячної енергетики, який допоможе вам отримати необхідну вам систему сонячних панелей і допоможе заощадити гроші, перейшовши на сонячну енергію.

Як встановити сонячні панелі вдома

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Встановлення сонячних панелей на вашому будинку. це чудовий спосіб скоротити витрати на електроенергію та допомогти навколишньому середовищу. В останні роки сонячні панелі набрали обертів, і незліченна кількість домовласників зараз звертаються до них як до альтернативного джерела енергії. Незалежно від того, чи хочете ви заощадити гроші на рахунках за електроенергію або зробити свій внесок у захист природи, встановлення сонячних панелей вдома. це правильне рішення. У цій статті ми розглянемо переваги, витрати та інструкції зі встановлення сонячних панелей вдома.

Переваги сонячної енергії

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Популярність сонячної енергії зросла в останні роки, частково через фінансові вигоди та нижчі рахунки за комунальні послуги, пов’язані з нею. Економія може варіюватися в залежності від споживання електроенергії, розміру сонячної енергетичної системи, варіантів купівлі або оренди, щоденної кількості сонячних годин, розміру та кута нахилу даху, а також місцевих тарифів.

Сонячна енергія розглядається як модернізація житла. Сполучені Штати можуть похвалитися колосальними сонячними ресурсами, тому навіть місця з відносно невеликою кількістю сонячної енергії можуть відчути грошову економію. Кожна вироблена кВт-год сонячної енергії також зменшує викиди парникових газів та інших серйозних забруднювачів, а також зменшує використання та видобуток води.

Для тих, хто хоче встановити сонячні панелі у своєму будинку, щось невелике, наприклад, 100-ватна сонячна панель і 24-вольтова електрична акумуляторна батарея, може послужити гарним початком. Якщо вам потрібна більша потужність, то варто розглянути можливість встановлення сонячних панелей потужністю до 300 Вт або більше з системою, що слідує за сонцем.

Ознайомтеся з нашими “Десятьма причинами, чому вам слід встановити домашні сонячні панелі”, щоб дізнатися більше про переваги домашніх сонячних панелей.

Як знайти найкращу сонячну систему для вас

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Перше питання, яке ви хочете задати собі. хто буде встановлювати систему? Ви хочете найняти сонячного професіонала? Якщо так, то прочитайте наш детальний посібник з пошуку правильного інсталятора сонячних панелей для вас!

Ви хочете зробити це самостійно? Чудово, у нас є всі ресурси, які вам знадобляться для того, щоб ввійти в курс справи.

Наступний крок. з’ясувати, яку систему ви хочете. Існує кілька різних типів сонячних систем, залежно від ваших конкретних потреб. Ви хочете побудувати невеликий, портативний сонячний генератор або шукаєте постійну систему для всього будинку?

Автономні сонячні системи не мають підключення до електромережі і повинні виробляти всю необхідну для будинку електроенергію. Системи резервного живлення від мережі та акумулятора можуть бути використані для додавання резервного живлення до сонячної системи з прив’язкою до електромережі. Мережеві сонячні системи призначені для тих, хто вже підключений до електромережі та бажає зменшити свої рахунки за електроенергію.

При виборі сонячної системи слід враховувати, скільки вам потрібно, який тип сонячних панелей ви хочете, і чи потрібна вам батарея для зберігання. Наші сонячні калькулятори допоможуть вам у цьому розібратися.

Ви також повинні врахувати тип системи кріплення, яку ви будете використовувати. Можливі варіанти: системи стеження за сонцем та стаціонарні системи. Системи стеження за сонцем використовують датчики для визначення положення сонця і регулюють кут нахилу панелей протягом дня для оптимального виробництва енергії. Стаціонарні системи кріплення залишаються в одному положенні протягом дня.

Нарешті, розгляньте можливість додавання сонячних батарей для зберігання, якщо вам потрібне більш надійне джерело електроенергії, коли сонце не світить. Поширені типи батарей для домашніх сонячних систем включають батареї на 12 і 24 В до великих батарей на 48 В.

Після того, як ви визначили, який тип системи найкраще відповідає вашим потребам, важливо зрозуміти, як працює сонячна панель, які типи сонячних панелей доступні та як безпечно встановити систему. altE може допомогти вам знайти професійного інсталятора, щоб отримати максимальну віддачу від вашої домашньої сонячної електростанції, якщо ви не хочете встановлювати її самостійно.

Вартість сонячної енергії

 • сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Ви запитуєте себе “скільки коштують сонячні панелі??”

Коли справа доходить до встановлення сонячних панелей вдома, слід врахувати кілька моментів. Перше. це вартість самої системи. Системи сонячних панелей можуть коштувати від декількох сотень доларів за невелику установку “зроби сам” до десятків тисяч доларів за великі системи.

Розмір і складність системи також визначатимуть вартість. Важливо провести дослідження і з’ясувати, який тип системи вам потрібен для вашого будинку, щоб отримати від неї максимальну вигоду.

У випадку з сонячною енергією витрати і цінові оцінки варіюються в залежності від штату і регіону. Регіони з більш високим рівнем використання та більшою кількістю сонячних днів у році, як правило, мають більш надійні програми стимулювання, які можуть зробити сонячну енергію більш доступною. Однак в інших районах США.S. можуть мати не однаковий рівень розвитку для рішень на сонячних батареях.

Скільки ви можете розраховувати заплатити за систему сонячних панелей, залежить від кількості панелей, необхідних для задоволення ваших потреб в енергії, типу сонячних панелей, які ви обираєте, і стимулів, доступних у вашому регіоні. Однак, за даними Forbes, “Сонячні панелі коштують в середньому близько 16 000, або від 3 500 до 35 000 залежно від типу та моделі”.” Це досить великий діапазон!

Розглядаючи вартість сонячної енергії, ви можете розглянути оптові варіанти, оскільки це може бути найбільш економічно ефективним шляхом. Оптовий постачальник сонячної енергії, такий як altE, може запропонувати конкурентоспроможні ціни на сонячні системи для дому та допомогти зрозуміти, як працює сонячна панель і які компоненти необхідні для створення повної системи.

В altE Store наші найменші комплекти для крихітних будинків починаються від 2 500, а наша мережева сонячна система для житлових будинків потужністю 10 кВт з резервним живленням від акумулятора коштує близько 26 000. Це, звичайно, не включає вартість робочої сили для встановлення системи або інші витрати, такі як дозволи. Але небо не є межею, і ми можемо розробити ідеальну систему практично для будь-якого бюджету. Перегляньте наш великий вибір комплектів сонячних електростанцій, надішліть запит на індивідуальний комплект або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам спроектувати систему Prefect.

Коли справа доходить до встановлення сонячних панелей вдома, є кілька моментів, які слід врахувати. Перший. це вартість самої системи. Системи сонячних панелей можуть коштувати від кількох сотень доларів за невелику установку, яку можна зробити своїми руками, до десятків тисяч доларів за більші системи.

Коли справа доходить до встановлення сонячних панелей вдома, розмір і складність системи визначатимуть вартість. Важливо провести дослідження і з’ясувати, який тип системи вам потрібен для вашого будинку, щоб отримати від неї максимальну вигоду.

Процес встановлення сонячних панелей

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Встановлення сонячних панелей у вашому домі. це чудовий спосіб заощадити гроші та зменшити вуглецевий слід. Однак важливо розуміти процес встановлення, перш ніж приймати будь-які рішення.

По-перше, вам потрібно вирішити, який тип сонячної панелі найкраще відповідає вашим потребам. Існує кілька варіантів, від сонячних панелей потужністю менше 100 Вт до сонячних панелей потужністю більше 300 Вт, гнучких сонячних панелей, двосторонніх сонячних панелей тощо. Кожен тип має свої переваги та недоліки, тому важливо враховувати, який тип буде найбільш підходящим для вашого будинку.

Загалом гнучкі сонячні панелі менш ефективні, ніж традиційні сонячні модулі, і не мають дуже довгих гарантій. Двосторонні сонячні панелі найкраще працюють, коли за ними є відбивна поверхня, наприклад, білий дах або світлий гравій. Більшість людей обирають традиційні сонячні панелі, оскільки вони мають найкращі цінові показники та функціональність у більшості випадків.

Далі вам потрібно буде вибрати, скільки енергії ви хочете генерувати за допомогою сонячних панелей. Ви можете придбати сонячну систему для дому, яка поставляється з певною кількістю панелей та інвертором, або придбати кожен компонент окремо та зібрати власну систему. У будь-якому випадку, важливо знати, скільки потужності вам знадобиться, перш ніж щось купувати.

Після того, як ви придбали всі необхідні компоненти, вам потрібно буде встановити їх. Залежно від того, де ви живете, ви можете виконати установку самостійно або найняти професіонала. Якщо ви вирішили встановити систему самостійно, обов’язково ознайомтеся з правилами безпеки та перевірте всі з’єднання перед тим, як увімкнути систему.

Якщо ви плануєте придбати акумуляторну батарею для домашньої сонячної електростанції, важливо вивчити правильний тип акумуляторів для домашньої сонячної електростанції. Найпоширенішим типом є батарея на 24 В, хоча є й інші варіанти, залежно від того, скільки енергії ви хочете зберігати і скільки ви готові витратити.

Виконуючи ці кроки та досліджуючи різні компоненти домашньої сонячної електростанції, ви можете переконатися, що ваша система буде безпечною та ефективною. При правильній підготовці та плануванні ви зможете насолоджуватися багатьма перевагами будинку, що працює на сонячній енергії, протягом багатьох років!

Поради щодо встановлення сонячних панелей своїми руками

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Встановлення сонячних панелей вдома. це чудовий спосіб заощадити гроші на електроенергії та зменшити свій вуглецевий слід. Ви також можете знайти багато переваг від сонячної енергії, таких як незалежність від електромережі та збільшення вартості будинку. Але перед тим, як почати свій сонячний проект, важливо зрозуміти, скільки сонячної енергії вам потрібно, вартість сонячної енергії та процес встановлення сонячних панелей.

Встановлюючи сонячні панелі вдома, найкраще почати з проведення досліджень, щоб визначити, який тип системи підходить для вашого будинку. Сонячні системи бувають різних розмірів і форм, від мікросистем з сонячними панелями потужністю 100 Вт або менше до електростанцій потужністю понад гігават!

Після того, як ви вирішили, яка потужність вам потрібна, вам потрібно з’ясувати, скільки коштують сонячні панелі та інше обладнання, таке як акумулятор на 12 або 24 В, домашній інвертор та акумулятори для вашої домашньої сонячної системи.

Після того, як ви вибрали правильне обладнання, настав час придбати витратні матеріали та розпочати установку. Ви можете придбати обладнання у оптового продавця сонячних батарей, такого як altE, онлайн або по телефону. Обов’язково прочитайте про те, як працює сонячна панель та основи підключення домашньої сонячної електросистеми, щоб знати, чого очікувати під час встановлення.

Після того, як всі сонячні компоненти встановлені, важливо подумати про акумуляторну батарею для вашої домашньої сонячної системи. Це дозволить зберігати будь-яку надлишкову енергію, яку виробляє ваш будинок, для подальшого використання. Вибір правильних батарей для вашої домашньої сонячної системи є ключовим; шукайте високоякісні батареї, розраховані на тривале використання, і обов’язково вивчіть їх гарантії перед покупкою.

Встановлення сонячних панелей вдома може здатися страшним, але при правильній підготовці та дослідженні це не повинно бути так. Дотримуючись цих порад щодо встановлення сонячних панелей своїми руками, ви будете на шляху до створення успішної та стійкої домашньої сонячної системи. І якщо ви вирішите, що шлях “зроби сам” не для вас, зателефонуйте нам, і ми попрацюємо над тим, щоб знайти професіонала з сонячної енергетики у вашому регіоні, який допоможе вам.

Підбиваємо підсумки

Багато людей у всьому світі шукають способи стати більш енергоефективними. Одним з найкращих методів є встановлення сонячних панелей вдома. Встановлення сонячних панелей вдома може стати чудовим способом зменшити витрати на електроенергію, допомогти навколишньому середовищу та отримати свободу у створенні власного джерела енергії.

Незалежно від того, чи вирішите ви придбати панелі у оптового постачальника сонячних панелей і встановити їх самостійно, чи звернутися до професіоналів з установки сонячних батарей, кінцевим результатом буде надійне джерело чистої енергії. Крім того, ви можете об’єднати панелі з акумуляторною батареєю для зберігання надлишкової енергії. Купуючи сонячну панель з акумуляторною батареєю, ви завжди матимете енергію, коли вона вам потрібна. Провівши певні дослідження та підготовку, будь-хто може в найкоротші терміни перевести свій будинок на сонячну енергію.

Рішення використовувати сонячну енергію для живлення і перетворити свій будинок на сонячний будинок. це розумний вибір, а інвестиції в сонячні панелі. відмінний спосіб заощадити гроші в довгостроковій перспективі. Сонячні панелі. це ефективний, екологічно чистий спосіб забезпечити ваш будинок електроенергією, тож варто спробувати. Правильно підібравши сонячні батареї для дому, ви можете почати відчувати переваги переходу на сонячну енергію майже одразу.

Використання сонячної енергії для дому має багато переваг. Сонячна енергія. це відновлюване, чисте джерело енергії, яке може допомогти зменшити ваші рахунки за електроенергію та вуглецевий слід. Сонячні панелі стають все більш доступними і простими в установці, що робить їх привабливим варіантом для домовласників, які прагнуть заощадити гроші і зменшити свій вплив на навколишнє середовище.

Більшість людей обирають сонячну енергетику з наступних причин:

1) Нижчі рахунки за електроенергію. залежно від кількості електроенергії, яку ви використовуєте щомісяця, встановлення системи може призвести до значного скорочення ваших рахунків за електроенергію, оскільки вона буде менше залежати від електроенергії з електромережі.

2) Екологічність. сонячні панелі використовують чисті відновлювані джерела енергії, а не забруднюючі викопні види палива, що використовуються більшістю енергокомпаній. Це робить встановлення системи одним з найпростіших способів зменшити свій вуглецевий слід і мати менший вплив на навколишнє середовище.

3) Податкові пільги та стимули. багато країн пропонують податкові пільги або інші фінансові стимули при встановленні сонячних панелей у вашому домі чи офісі. Ці стимули допомагають компенсувати початкові витрати на встановлення.

Отримавши необхідну інформацію, ви можете почати планувати встановлення сонячних панелей. Почніть з вивчення типів доступних панелей та пов’язаних з ними витрат. Ви також повинні врахувати розмір вашого будинку та кількість енергії, яка вам знадобиться для його енергозабезпечення. Це допоможе вам визначити, скільки панелей вам потрібно і який тип системи найкраще підійде для ваших потреб.

Далі вирішіть, чи хочете ви встановити сонячні панелі самостійно, чи найняти професійного інсталятора. Якщо ви вирішили зробити це самостійно, переконайтеся, що ви розумієте всі заходи безпеки та ретельно дотримуєтесь усіх інструкцій. Ви також можете проконсультуватися з електриком, перш ніж починати будь-які роботи з електропроводкою або електричними компонентами вашої системи.

Нарешті, коли все буде готово, підключіть сонячні панелі до електромережі вашого будинку і почніть насолоджуватися чистою енергією сонця! При належному обслуговуванні ваша система сонячних панелей прослужить десятиліттями і стане надійним джерелом відновлюваної енергії на довгі роки.

Сонячні установки стають дедалі простішими, і є багато інформації про те, як їх зробити своїми руками. Але чи готові ви піти шляхом “зроби сам?

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Якщо ви цікавитеся сонячною енергетикою, ви, напевно, вже знаєте, що сонячна електроенергія корисна для навколишнього середовища, національної безпеки та повітря, яким ми дихаємо, не кажучи вже про ваші рахунки за електроенергію. І що це один з найкращих способів зменшити внесок вашого домогосподарства в глобальне потепління. Ви також, напевно, чули, що перехід на сонячну енергію може бути дешевшим, ніж оплата за електроенергію з електромережі, і ви можете задатися питанням, чи відповідає це твердження дійсності. Що ж, у більшості випадків це правда. Просто потрібен час, щоб додаткові заощадження перекрили початкові інвестиції (після цього сонячна енергія буде безкоштовною). Якщо ви встановите сонячну систему самостійно, ви можете досягти цієї критичної точки набагато швидше. в деяких випадках вдвічі швидше.

Це підводить нас до наступного великого питання: Чи можете ви дійсно встановити власні сонячні панелі? Знову ж таки, відповідь. так. Якщо ви можете вбити болти і зібрати збірні деталі, і якщо ви готові провести день або два на даху (або ні, якщо ви встановлюєте панелі на землі), ви можете встановити власну сонячну систему. Вам не потрібно знати, як підключити сонячні панелі до домашньої електромережі або електромережі. Ви наймаєте електрика для підключення будинку, а комунальна компанія подбає про все інше, як правило, безкоштовно. Для повністю автономної системи комунальна компанія взагалі не бере участі.

Можливо, це розчаровує, але ця робота навіть не є гарним приводом для придбання нових електроінструментів, оскільки єдиний інструмент, який вам знадобиться. це хороша дриль.

Отже, якщо це такий здійсненний проект, чому більшість людей користуються послугами професійних інсталяторів?? Почнемо з того, що у багатьох людей є вагомі причини наймати підрядників практично для всього, від заміни мастила до покупки продуктів. (Можливо, це не про вас, але навіть якщо це так, наша книга може допомогти вам спланувати сонячну установку і знайти хорошого місцевого інсталятора).) Фахівці з сонячної енергетики займаються не тільки установкою. Вони проектують систему, звертаються за знижками та кредитами, замовляють усі необхідні деталі, отримують дозволи та проходять усі перевірки. Але справа в тому, що ви можете зробити все це самостійно, за умови, що у вас є корисний порадник і ви готові слідувати правилам місцевого будівельного органу (саме там ви отримаєте ці дозволи).

Сонячні установки стають дедалі простішими, і ви можете бути здивовані тим, як багато допомоги можна отримати, зробивши це власноруч. Два хороших приклади. PVWatts та База даних державного стимулювання ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE). PVWatts. це онлайн-калькулятор, який допоможе вам визначити розмір сонячної електричної системи на основі місця розташування та положення вашого будинку та кута нахилу даху. Професіонали сонячної енергетики використовують той самий простий інструмент, але він безкоштовний для всіх. DSIRE пропонує актуальний, вичерпний перелік знижок, податкових пільг та інших фінансових стимулів, доступних у будь-якому регіоні Сполучених Штатів, пов’язаних з відновлюваною енергією. І це також безкоштовно і просто у використанні.

Ці два ресурси самі по собі допомагають відповісти на два найпоширеніші питання, які виникають у домовласників щодо сонячної електроенергії: Наскільки велика система мені потрібна? і скільки це буде коштувати? Інші ресурси включають постачальників сонячного обладнання, які обслуговують домашніх майстрів і пропонують покупку і технічну підтримку, а також онлайн-спільноти, такі як Build It Solar. І немає жодного закону, який би забороняв домашнім майстрам найняти професіонала з сонячної енергетики для допомоги з конкретними аспектами свого проекту, такими як створення проектних специфікацій, вибір обладнання або підготовка дозвільної документації.

Ми також повинні сказати заздалегідь, що встановлення власних сонячних панелей. це процес, на якому не варто економити. Ми не хочемо, щоб ви встановлювали систему без дозволу або без найму електрика для остаточного підключення. (Навіть професійні інсталятори сонячних панелей використовують для цього електриків).Процес отримання дозволу може бути болючим, так, але він існує для того, щоб гарантувати безпеку вашої системи не тільки для вас, але і для аварійних служб, яким, можливо, доведеться працювати навколо вашої міні-електростанції. Працюючи з місцевим будівельним департаментом, ви також дізнаєтеся про критичні фактори проектування, такі як вітрове та снігове навантаження, які є специфічними для вашої місцевості.

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Чи можу я встановити власну фотоелектричну систему? Контрольний список для домашніх майстрів

Настав час для лакмусового папірця, який покаже вам, чи варто сміливо діяти як любитель сонячних батарей або передати кермо влади професіоналу. Для більшості з вас рішення буде залежати від правил місцевого будівельного органу (швидше за все, вашого міста, округу, селища або штату) або постачальника комунальних послуг, кожен з яких може вимагати, щоб сонячні установки були виконані ліцензованим професіоналом. Це також найкращий час, щоб переконатися, що ваш проект не буде відхилений відділом зонування, стандартами історичного району або асоціацією власників житла.

 • Аматорська установка дозволена місцевим будівельним органом та постачальником комунальних послуг.
 • Вимоги до аматорської установки є обґрунтованими та прийнятними. Деякі органи влади вимагають від непрофесіоналів скласти тести, що демонструють базові знання електричних та інших побутових систем, але такі тести можуть бути не надто об’ємними.
 • Ви готові до кількох годин фізичної роботи на даху (ті, хто має наземні системи, отримують пропуск) І ви достатньо мудрі, щоб носити законне обладнання для запобігання падінню (а не мотузку, обв’язану навколо талії). Ви можете відчувати себе впевнено, як Мері Поппінс, що танцює на дахах, але вона може літати; ви повинні бути прив’язані.
 • Ви не живете в історичному районі, або, якщо живете, орган зонування дозволяє фотоелектричні системи (з прийнятними обмеженнями).
 • Ваше об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, якщо таке є, дозволяє встановлення фотоелектричних систем (з допустимими обмеженнями). Іноді асоціацію власників житла може знадобитися трохи підштовхнути, щоб вона дала дозвіл.
 • У вас стандартний тип покрівлі (бітумна черепиця, фальцева металочерепиця, дерев’яна черепиця, стандартна пласка покрівля). Якщо у вас шифер, бетонна черепиця, глиняна черепиця або інша крихка/спеціальна покрівля, проконсультуйтеся з професіоналом з покрівельних робіт та/або найміть фотоелектричну установку. Це не обов’язково є вирішальним фактором.

ТЕКСТ УРИВКА З КНИГИ “ВСТАНОВІТЬ ВЛАСНІ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ” © ДЖОЗЕФ БУРДІК ТА ФІЛІП ШМІДТ.

сонячні, панелі, зроблені, своїми, рука, розуміння

Встановіть власні сонячні панелі

Робоча сила та пов’язані з нею витрати складають більше половини ціни середньої домашньої сонячної установки. Але власники будинків можуть заощадити тисячі доларів за допомогою цього зручного для користувача посібника, який слідує тому ж процесу, який використовують професійні підрядники. За допомогою детальних інструкцій та покрокових фотографій ветеран сонячної енергетики Джозеф Бердік та досвідчений будівельник Філіп Шмідт навчать вас, як визначити розмір, місце розташування та тип установки, яка вам знадобиться. Цей вичерпний посібник “Зроби сам” охоплює все: від монтажу стелажів на даху або будівництва наземної конструкції до налаштування електричних з’єднань і створення акумуляторної батареї для автономних систем.

Залишити відповідь