Сонячні панелі своїми руками: плюси, мінуси та керівництво по установці. Домашні фотоелектричні панелі

Домашні фотоелектричні панелі

Оптовий фотоелектричний піддон GCL 280w 51 GCL 285w 52 Натисніть біжучий рядок для деталей GCL 290w 53 REC 240w 59 CSUN 305w 69 Suniva 275w 81 Suniva 340w 79 Оптовий фотоелектричний піддон американського виробництва 315w 74 Американського виробництва 325w 76 Американського виробництва 335w 79 Натисніть біжучий рядок для деталей

Швидкі посилання на продукти

Огляд

Сонячні електросистеми. це ідеальний спосіб виробляти власну електроенергію, зменшуючи щомісячні рахунки за електроенергію, забезпечуючи енергетичну незалежність або навіть повністю відключаючись від електромережі.

Ці системи доступні в малих і великих розмірах, можуть бути виготовлені на замовлення відповідно до розмірів вашого домогосподарства, і дозволяють вам отримати більшу незалежність та економію енергії. У багатьох регіонах вироблену електроенергію можна навіть продавати назад у мережу для ще більшої економії або отримання прибутку.

Переваги сонячних фотоелектричних систем

Скоротіть свої рахунки за електроенергію: Енергія сонця є безкоштовною, тому після того, як ви сплатили початкову вартість вашої сонячної фотоелектричної системи, ви генеруєте безкоштовну електроенергію. без жодних витрат для вас.

Заробляйте гроші за допомогою фотоелектричної системи: У багатьох регіонах існують SREC (Кредити на сонячну відновлювану енергію), які ви отримуєте за енергію, яку виробляє ваша фотоелектрична система. навіть якщо ви використовуєте цю енергію. Ці кредити можна продавати щомісяця, приносячи дохід. при цьому зменшуючи рахунки за електроенергію.

Продавати енергію в мережу: З підключеними до мережі фотоелектричними системами ви часто можете продавати енергію, яку ви не використовуєте, назад в енергокомпанію (так звану мережу). Це часто призводить до отримання кредиту або навіть доходу, який виплачує вам енергетична компанія.

Зробіть свій внесок у чисте довкілля: Сонячна енергія у всіх формах є чистою і сприяє зменшенню вуглецевого сліду. Відновлювана енергія, на відміну від викопного палива, не виділяє шкідливих газів або забруднюючих речовин. Встановлюючи сонячну фотоелектричну систему, ви робите свій внесок у зменшення власного вуглецевого сліду, а також допомагаєте підтримувати чисте довкілля на планеті.

Енергетична незалежність: Сонячна фотоелектрична система дає вам незалежність і свободу від підвищення тарифів на електроенергію та збільшення витрат, і багато систем можуть бути налаштовані на забезпечення електроенергією під час штормів, відключень та інших перебоїв в електропостачанні. Ніяких галасливих або дорогих газових генераторів, або незручних втрат електроенергії, сонячна фотоелектрична система може дати вам енергетичну незалежність, на яку ви заслуговуєте.

Як працює фотоелектрична система

сонячні, панелі, своїми, рука, плюси, мінуси

(1) Коли сонячне світло потрапляє на сонячну батарею, панелі починають виробляти електроенергію. Електроенергія, вироблена сонячними фотоелектричними панелями, є електроенергією постійного струму (DC).

Для того, щоб ваш будинок міг безпечно використовувати цю енергію, вона повинна бути спочатку перетворена з постійного струму в змінний (змінний струм), який сьогодні використовується в більшості будинків.

(2) Електроенергія постійного струму подається в сонячний інвертор, де вона перетворюється з постійного струму в змінний, щоб електроенергія була сумісною. Залежно від застосування використовуються різні типи сонячних інверторів.

Наприклад, мікроінвертори. це тип сонячного інвертора, який монтується на саму сонячну панель.

Також використовуються сонячні панелі змінного струму, які виробляють змінний струм, і їх не потрібно запускати через окремий інвертор. Стрінгові інвертори також дуже поширені, оскільки вони дозволяють подавати кілька фотоелектричних панелей в один пристрій для перетворення.

(3) Змінний струм потім подається на вашу сервісну панель, так що живлення може подаватися до різних навантажень, таких як освітлення, холодильник або телевізор.

(4) Коли виробляється надлишок енергії (ви виробляєте більше енергії, ніж використовуєте), надлишок електроенергії подається через ваш лічильник електроенергії. У деяких районах існує окремий лічильник для обліку виробленої електроенергії.

(5) Потім ця енергія повертається назад до вашої електромережі, яку енергетична компанія викуповує у вас. Це може призвести до отримання кредиту або до отримання доходу в деяких областях за енергію, яку ви не використовуєте.

Це лише один приклад мережевої сонячної фотоелектричної системи. Використовуються також інші конфігурації, такі як автономні системи або системи з резервним живленням від акумулятора. Мережеві системи, однак, на сьогоднішній день є найпоширенішими фотоелектричними системами, що встановлюються. Для отримання додаткової інформації про інші типи систем, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Пакети

Solar Panels Plus пропонує повні домашні сонячні електричні фотоелектричні системи для місць по всій території США. Ці сонячні фотоелектричні системи були спроектовані та упаковані так, щоб легко інтегруватися в поточну електромережу вашого будинку.

Доступні в різних розмірах і з різною потужністю, ці пакети дозволяють вам генерувати власну енергію безкоштовно і значно скоротити рахунки за електроенергію. незалежно від того, чи є ваше енергоспоживання малим чи великим.

Ці пакети включають наступні компоненти:

Сонячні фотоелектричні панелі

сонячні, панелі, своїми, рука, плюси, мінуси

Масив сонячних фотоелектричних панелей є основним компонентом будь-якої домашньої сонячної фотоелектричної системи. Фотоелектричні панелі, що використовуються, можуть бути зазначені як такі, що відповідають американському закону “Buy American Act Compliant”, і мають повну 25-річну гарантію. забезпечення надійної, безкоштовної генерації енергії на десятиліття вперед.

Ці панелі протестовані та сертифіковані UL, що відповідає міжнародним стандартам безпеки. Вони доступні в різних розмірах, наприклад, панелі потужністю 230 Вт і 270 Вт. Ці фотоелектричні панелі також мають право на федеральні, державні та місцеві знижки. різко знижуючи початкові витрати на всю вашу сонячну фотоелектричну систему. Для отримання повного переліку стимулів, будь ласка, відвідайте www.dsireusa.org.

Пакети сонячних фотоелектричних панелей розраховані на різні електричні навантаження і можуть містити як 6-8 фотоелектричних панелей, так і 20 або більше фотоелектричних панелей. Доступні різні розміри в залежності від вашого споживання електроенергії, або ми можемо швидко і легко підібрати індивідуальний пакет відповідно до ваших конкретних електричних потреб і бюджету.

Наші сонячні модулі змінного струму також можуть бути включені в пакети, що робить сонячні фотоелектричні панелі більш доступними, ніж будь-коли раніше.

Сонячний інвертор

Сонячний інвертор є ще одним важливим компонентом домашньої сонячної фотоелектричної системи. Сонячний інвертор приймає енергію постійного струму (DC), що генерується фотоелектричними панелями, і перетворює її в придатний для використання змінний струм (AC), щоб його можна було безпечно використовувати для живлення приладів і предметів у вашому домі. або повернути в електромережу.

Сонячні інвертори доступні у двох типах технологій. стрінгові інвертори та мікроінвертори. Обидва типи сонячних інверторів включені в наші пакети і доступні для домашнього застосування.

Стрінгові інвертори дозволяють з’єднати всі сонячні панелі разом, а потім підключити їх до одного пристрою. Наші стрінгові інвертори американського виробництва, високоефективні та мають повну 10-річну гарантію.

Кожен стрінговий інвертор був розрахований відповідно до кількості панелей в кожному комплекті, з урахуванням температурних коливань, напруги, сили струму, а також напруги і фази будинку.

Для цих інверторів доступні такі опції, як віддалений веб-моніторинг.

Мікроінвертори встановлюються на кожну окрему фотоелектричну панель під час монтажу, інвертуючи електричний струм з постійного на змінний прямо в джерелі. Наші мікроінвертори доступні від ряду виробників, таких як добре відома компанія Enphase. Вони надійні, високопродуктивні та мають розмір, що відповідає кількості панелей у кожній системі.

Мікроінвертори також дозволяють розширити можливості налаштування, що дає вам свободу отримати саме ту потужність, яку ви хочете для свого будинку. Або ви можете повернутися пізніше і легко додати більше панелей, що дозволить вам повільно нарощувати розмір вашої сонячної фотоелектричної системи з часом.

Стелажі для фотоелектричних панелей

Кожен пакет включає набір фотоелектричних стелажів для вашої системи. Стійка має вирішальне значення для безпечного та легкого монтажу ваших фотоелектричних панелей. Доступні різні варіанти стелажів, що підвищують гнучкість місця встановлення фотоелектричних панелей.

Монтаж на даху, наземний монтаж та монтаж на стовпі. це лише деякі з варіантів, доступних для вашої домашньої фотоелектричної системи.

Якщо у вас немає місця на даху або якщо затінення є проблемою, для встановлення фотоелектричних панелей можна використовувати наземні або стовпові системи кріплення.

Контролери заряду

Контролери заряду включені в наші автономні системи та системи з резервним акумулятором. Контролери заряду є важливою частиною будь-якої фотоелектричної системи, яка включає резервну батарею для зберігання.

Ці контролери використовують новітні технології, щоб збільшити термін служби ваших батарей і забезпечити оптимальний заряд на довший час. Вони дозволяють отримати максимальну віддачу від ваших інвестицій в автономну систему або систему резервного живлення від акумулятора.

Баланс фотоелектричних компонентів системи

Ряд інших елементів також включені в кожен пакет, який створюється для вашої сонячної інсталяції. Це дозволяє вашому інсталятору здійснювати покупки в одному місці та отримувати одну партію з усім необхідним для швидкого, безпечного та простого встановлення. Батареї, проводка, кабелі та багато іншого доступні. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Сонячні панелі, зроблені своїми руками: плюси, мінуси та керівництво по установці

сонячні, панелі, своїми, рука, плюси, мінуси

Щоб заощадити гроші, не дивно, що багато домовласників розглядають можливість будівництва сонячних електростанцій “зроби сам”, або “зроби сам”. Ви можете встановити сонячні панелі самостійно, але є деякі переваги та недоліки в тому, щоб робити це самостійно. У цій статті ми розглянемо основні плюси та мінуси, які потрібно знати про системи сонячних панелей, зроблені своїми руками, перш ніж приймати рішення.

Чи можете ви встановити сонячні панелі самостійно?

Система сонячних панелей є складною, саме тому так багато компаній по всій території США.S. спеціалізуються на наданні професійних послуг зі встановлення сонячних панелей. Однак це не означає, що ви не можете побудувати власну систему сонячних панелей. ви можете встановити власні панелі, установка сонячних панелей “зроби сам” може бути життєздатним варіантом для деяких покупців сонячних панелей, які хочуть підключитися до відновлюваної енергії.

Згідно з даними EnergySage Marketplace, середня вартість переходу на сонячну енергію для домовласників (після врахування федерального податкового кредиту) становить близько 20 650 доларів у 2023 році. З цієї суми витрати на проектування та встановлення складають близько 10% від загального рахунку; ці 10%. це те, що заощадить вам сонячна установка, зроблена своїми руками, оскільки вам все одно доведеться купувати обладнання та компоненти самостійно. Незважаючи на це, все ще існує спокуса побудувати власну установку сонячних панелей, щоб заощадити гроші та повністю контролювати свій домашній проект з відновлюваної енергетики.

Ваша сонячна енергетична система повинна продовжувати генерувати електроенергію протягом 25-35 років, тому ви повинні враховувати як авансові витрати, так і відносні фінансові вигоди для всіх ваших варіантів сонячної енергії. Якщо ви купуєте домашній сонячний комплект, як ті, що продаються в Costco або Home Depot, він може бути дешевшим за ват, але ви не отримаєте обладнання тієї ж якості, яке можуть запропонувати вам сонячні інсталятори. Здебільшого сонячні інсталятори купують у дистриб’юторів обладнання, які не продають його широкому загалу. і вони часто отримують нижчу ціну, оскільки можуть купувати оптом і мають доступ до найкращих брендів сонячних панелей. Вибір більш дорогого варіанту зараз може в кінцевому підсумку заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі, оскільки ви, ймовірно, матимете систему, побудовану на кілька десятиліть, що компенсує ваші щомісячні рахунки за електроенергію.

Плюси та мінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками, та комплектів сонячних панелей

Панелі, зроблені своїми руками, можуть бути чудовим варіантом для автономного живлення та деяких невеликих домашніх застосувань. Однак для забезпечення електроенергією всього будинку, можливо, у ваших інтересах буде звернутися до професійного інсталятора.

Плюси та мінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками

Плюси сонячних панелей, зроблених своїми рукамиМінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками
Забезпечує більшу енергетичну незалежність для власників будинків, не будучи прив’язаним до електромережі. Вимагає набагато більшого обслуговування, яке в іншому випадку покривалося б гарантією від інсталятора.
Ефективні для живлення невеликих об’єктів, таких як будинки на колесах, човни та інші прилади Встановлення сонячних панелей для цілого будинку може бути складним для людини без знань і досвіду професійного інсталятора.
Дозволяє власникам будинків заощадити приблизно 10% від загальної вартості установки, які в іншому випадку пішли б на оплату праці. Встановлення “зроби сам” може бути незаконним там, де ви живете, згідно з місцевими законами про зонування.

Більшість домашніх комплектів сонячних панелей “зроби сам” (включаючи такі елементи, як сонячні батареї та інвертори) призначені для використання поза мережею, що означає, що ви не можете використовувати їх і залишатися підключеними до своєї електромережі. Якщо ви пересічний домовласник, відключення від електромережі, ймовірно, не у ваших інтересах. можливість доступу до електроенергії, виробленої комунальними службами, важлива, якщо ваша сонячна батарея не виробляє достатньо електроенергії, щоб задовольнити ваші потреби в будь-який час доби протягом усього року.

Однак домашні сонячні комплекти можуть бути хорошим рішенням, якщо ви не намагаєтеся забезпечити енергією весь будинок. Фургони на колесах, човни та все більш популярні крихітні будиночки. це все можливості дослідити сонячну енергію своїми руками, оскільки вони вже автономні та мобільні. Комплекти для зберігання також є хорошим варіантом для резервного копіювання на випадок відключення електроенергії і можуть містити акумуляторні батареї та акумуляторні системи.

Якщо ви хочете встановити сонячну електростанцію своїми руками, порівняйте кілька варіантів заздалегідь. Grape Solar є великим виробником (серед інших) і пропонує кілька різних продуктів і компонентів для домашньої збірки як для мережевих, так і для автономних систем, про які ви можете знайти більше інформації нижче.

Варіанти сонячних батарей, які можна зробити своїми руками

ПродуктРозмір системи (Вт)Вартість системиДолари за ватПосилання на продавця
Комплект фотоелектричних панелей Grape Solar 400 Вт 400 588 1.47 Home Depot
Комплект фотоелектричних сонячних панелей Grape Solar потужністю 600 Вт 600 857 1.42 Home Depot
Renogy сонячна батарея 12-вольт/24-вольт преміум-класу 800 1,350 1.69 Реноме
ЕКО-ВИГІДНИЙ комплект автономних сонячних панелей 800 1,090 1.36 Amazon

Приймаючи рішення про сонячні панелі, зроблені своїми руками, пам’ятайте, що ви отримуєте те, за що платите. Домашній сонячний комплект може бути дешевшим, але сонячні інсталятори пропонують величезну цінність за відносно невеликі додаткові витрати (пам’ятайте, що цифра 10%. це?). Коли справа доходить до встановлення дорогої електричної системи на вашому майні, пошук когось, хто знає, що робить, може заощадити вам час і гроші в довгостроковій перспективі.

Деякі з найкращих інсталяторів сонячних панелей працюють у цьому бізнесі десятиліттями. досвід, який не можуть повторити жодні онлайн-дослідження чи посібники “зроби сам”. Кожен штат вимагає, щоб інсталятори мали ліцензію та кваліфікацію для встановлення сонячних панелей, а незалежні сертифікації, такі як Північноамериканська рада сертифікованих енергетиків (NABCEP) Професійна сертифікація сонячних фотоелектричних установок, гарантують, що компанія, з якою ви вирішили співпрацювати, має глибоке розуміння процесу. Завдяки цьому вони можуть надати досвідчену інформацію та допомогти вам оцінити, яке обладнання найкраще підходить для вашої власності та чи підходить вам акумуляторна система.

Ваш інсталятор також допоможе вам заповнити та подати дозволи та заявки, які вам потрібно подати, щоб запустити вашу сонячну електростанцію в експлуатацію. Це особливо важливо, тому що ваша комунальна служба не дозволить вам підключити вашу систему до мережі без підпису сертифікованого електрика.

Завдяки досвіду вашого інсталятора, він також матиме чітке уявлення про фінансові стимули для сонячної енергетики, доступні у вашому регіоні, і навіть зможе допомогти вам заощадити більше грошей, знайшовши будь-які знижки та податкові пільги, які ви, можливо, пропустили. Нарешті, важливо відзначити, що багато виробників обладнання будуть дотримуватися своїх гарантій тільки в тому випадку, якщо їх обладнання встановлював кваліфікований інсталятор. Багато інсталяторів також пропонують додаткову гарантію на свою роботу.

Покрокова інструкція для сонячних панелей: як встановити сонячні панелі своїми руками

Процес встановлення сонячних панелей своїми руками можна спростити до шести основних етапів:

Придбайте сонячне обладнання та компоненти (сонячні панелі, батареї, інвертори, стелажі тощо).)

Обладнання та компоненти, включаючи панелі, можна придбати за допомогою Посібника покупця EnergySage. Ви можете порівняти моделі панелей, акумуляторів та інверторів за такими характеристиками, як ефективність, гарантії тощо.

Встановіть стелажі або кріплення для панелей на даху або землі

Після того, як ви підготували необхідне обладнання, проекти та дозволи, настав час встановлювати обладнання. Для систем кріплення на даху це починається з установки стелажів і монтажного обладнання. Для початку позначте, де буде встановлена ваша система, просвердліть місця, де будуть встановлені лагові болти, зашпаклюйте отвори, вставте лагові болти та закріпіть на них рейки. Для наземних систем кроки аналогічні, тільки панелі будуть встановлені на рівні землі на певному типі стелажної системи.

Встановіть своє обладнання

Першими встановлюються сонячні інвертори, які перетворюють електроенергію, вироблену сонячними панелями, у корисну електроенергію. Після встановлення панелей за допомогою болтів, що додаються, вам потрібно буде підключити дріт заземлення. Це шматок мідного дроту через рейки, який служить запобіжним заходом від ударів блискавки та інших несправностей. Після цього ви можете прикріпити сонячні панелі до стелажного обладнання.

Підключіться до основної електричної плати

Після того, як ви повністю встановили свою панель та систему, обов’язково заплануйте перевірку в найближчому до вас місцевому будівельному управлінні. Це забезпечить відповідність вашої системи місцевим нормам. Після проходження цієї перевірки ви можете подати заявку на підключення до електромережі. Місцеве комунальне підприємство надасть вам лічильник для запису експорту електроенергії.

Зв’яжіться з комунальною компанією та запросіть дозвіл на ввімкнення (PTO), якщо це необхідно у вашій місцевості

Після цього увімкніть систему після отримання відповідного дозволу та перевірте, як вона працює, за допомогою програми для моніторингу сонячних панелей.

Обслуговування систем сонячних панелей, зроблених своїми руками

Однією з переваг роботи з сертифікованим інсталятором сонячних панелей є гарантія, яка надається на їхні послуги. Виробники сонячних панелей надають ряд гарантій, які гарантують, що ви матимете підтримку та покриття у малоймовірному випадку виникнення проблеми, спричиненої незвичайними обставинами, такими як великий град або падіння гілок дерев. Гарантії на вихідну потужність гарантують, що продуктивність панелі не впаде нижче певного рівня протягом терміну дії гарантії (зазвичай 25 років). Наприклад, виробник може надати гарантію, що пікова вихідна потужність не опуститься нижче 85% протягом 25 років.

Поширені запитання про сонячні панелі, які можна зробити своїми руками

Якщо ви розглядаєте можливість придбання комплекту сонячних панелей, але все ще маєте сумніви щодо найкращих варіантів, процесу та загальної вартості, ознайомтеся з кількома найпоширенішими питаннями, з якими ми стикаємося під час спілкування з покупцями сонячних панелей:

Сонячні панелі, зроблені своїми руками, можуть бути привабливими для встановлення, але їх довгострокова вартість може бути під питанням лише через якість. Як правило, система сонячних панелей повинна продовжувати виробляти електроенергію протягом 25-35 років, тому важливо інвестувати в якісне обладнання та надійного інсталятора. Якщо ви купуєте комплект домашніх сонячних панелей у роздрібного продавця, ви можете платити менше за ват, але ви не отримаєте такої ж ефективності або якості, яку зазвичай пропонують професійні інсталятори зі своєю продукцією.

Ви також, швидше за все, відмовитеся від будь-яких гарантій, які постачаються з вашою системою сонячних панелей, оскільки гарантії часто застосовуються лише тоді, коли система встановлена сертифікованим інсталятором. Важливо також зазначити, що якщо вам все ще потрібно покладатися на певну енергію і залишатися підключеним до мережі, сонячні панелі, зроблені своїми руками, як правило, не варті того. Вони найкраще підходять для невеликих автономних систем, таких як автофургони, де сонячний генератор або сонячна батарея може забезпечити вас енергією, коли в іншому випадку у вас може не бути доступу до мережі.

Для встановлення сонячних панелей не обов’язково бути електриком. Звичайно, не є незаконним йти шляхом “зроби сам”, якщо ви вирішите це зробити. Однак, коли справа доходить до встановлення дорогої електричної системи на вашому майні, ми рекомендуємо покладатися на професіоналів з технічними ноу-хау. їх досвід безцінний і може суттєво вплинути на загальну якість та продуктивність вашої системи. Крім того, сонячні інсталятори допоможуть вам заповнити дозволи та подати важливі документи, про необхідність яких ви могли б і не знати.

Ви можете знайти надійні сонячні панелі, які можна зробити своїми руками, у роздрібних магазинах, таких як Home Depot, або у виробників, таких як Grape Solar, за ціною від 6 000 до 11 000 доларів США, в залежності від розміру вашої системи. Для більш дешевих варіантів, деякі виробники продають сонячні панелі на Amazon за ціною від 1 600 до 2 500 доларів. Ви можете зіткнутися з додатковими витратами, якщо хочете встановити сонячну батарею та систему контролера заряду в рамках вашого проекту “зроби сам”.

Чи встановлювати сонячні панелі самостійно, чи найняти інсталятора?

Якщо ви вагаєтесь між сонячною системою “зроби сам” та наймом сонячного інсталятора, отримання приблизної оцінки вартості установки може допомогти вам у процесі прийняття рішення. За допомогою нашого сонячного калькулятора ви можете побачити авансові витрати та довгострокові оцінки заощаджень на основі вашого місця розташування та типу даху, щоб визначити, чи є сонячна установка найкращим вибором для вас. Якщо ви хочете отримати пропозиції від місцевих підрядників сьогодні, обов’язково перевірте платформу порівняння цін на EnergySage Marketplace.

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Як встановити сонячні панелі Сонячна черепиця: що потрібно знати в 2023 році Найкращі сонячні панелі в 2023 році: Кращі продукти в порівнянні Чи варті сонячні панелі того в 2023 році?

Все, що потрібно знати перед встановленням сонячних панелей на своєму будинку

Експерт SunPower ділиться поширеними помилковими уявленнями, дивовижною економією та правильним обслуговуванням.

сонячні, панелі, своїми, рука, плюси, мінуси

Перехід на сонячну енергію ще ніколи не був таким простим і привабливим. Це частково пов’язано з нещодавнім прийняттям Закон про зниження інфляції каже Нуала Меі, віце-президент з обслуговування клієнтів компанії SunPower, яка займається сонячними панелями та енергетичними послугами для дому. Законодавство містить понад 300 мільйонів, призначених для витрат на чисту енергію, частина з яких повернеться у вигляді податкових пільг та кредитів домовласникам, які вирішили придбати сонячні системи.

Все це звучить чудово, але, як і у випадку з будь-якою модернізацією будинку, ви, мабуть, задаєтесь питанням про те, що включає в себе цей процес. Читайте далі відповіді Меі на питання про вартість, економію, установку та інші міркування, коли мова йде про використання сонця для освітлення вашого будинку.

Як дізнатися, чи готовий мій будинок до сонячної енергії?

Такі компанії, як SunPower, мають системи та процеси, які допоможуть вам на кожному етапі встановлення, включаючи первинну фазу досліджень. “Індивідуальний аналіз вашого будинку гарантує, що наша команда зможе розробити систему, яка задовольнить ваші енергетичні потреби сьогодні і в майбутньому”. пояснює Меі.

Оцінюючи фактори, включаючи розташування вашого будинку на ділянці, SunPower визначить такі деталі, як кількість панелей, які може вмістити ваш дах, та ідеальне розташування панелей. Вони також вивчать ваше поточне енергоспоживання і допоможуть вам подумати про те, як це може виглядати в майбутньому; сім’я з п’ятьма дітьми, що живуть вдома, матиме інші потреби, ніж пара птахів, які незабаром покинуть гніздо.

Якщо ви бачите похмурі дні так само часто, як і сонячні, це не означає, що ваш будинок не є претендентом. Меі зазначає, що це міф, що вам потрібно жити в особливо сонячному кліматі, щоб скористатися перевагами сонячної енергії.

“У США налічується близько 100 мільйонів будинків.S. які є чудовими кандидатами на сонячну енергію”. каже вона. “Важливо також пам’ятати, що більшість типів дахів, які використовуються в США.S такі як асфальт, черепиця та глиняна плитка. здатні утримувати сонячні панелі.”

Не знаєте, з чого почати? Інструмент Design Studio від SunPower дозволяє побачити, як виглядатиме ваш будинок з сонячними панелями, і отримати оцінку економії енергії, ввівши свою адресу.

сонячні, панелі, своїми, рука, плюси, мінуси

Скільки коштують сонячні панелі?

Ціна встановлення сонячної системи варіюється від будинку до будинку, залежно від потреб та місця розташування. Середня вартість системи становить близько 20 000 доларів США, які можна сплатити авансом або фінансувати щомісячними платежами. Якщо ви платите за систему відразу, вона може стати основним активом, якщо і коли ви вирішите продати свій будинок, оскільки дослідження показують, що встановлення системи може підвищити його вартість, особливо в певних штатах.

Але фінансування системи означає, що ви можете почати бачити економію ще швидше, оскільки платежі компенсуються за рахунок зменшення споживання електроенергії. За даними компанії SunPower, багато клієнтів, які фінансують свої системи за допомогою кредиту, починають бачити економію на комунальних платежах, як тільки їх система активується.

Чи може сонячна енергія повністю відключити мене від електромережі?

Можливо, в залежності від того, скільки енергії ви використовуєте, скільки у вас панелей, клімату, в якому ви живете, і якщо ви вибрали акумуляторну батарею. Навіть якщо ви досягли цього етапу, як пояснює Меі, є причини залишатися на зв’язку з мережею: “Можливо, ви зможете задовольнити всі свої потреби в електроенергії в денний час за допомогою сонячної системи і навіть генерувати надлишкову енергію, яка може бути відправлена назад в мережу для зарахування в рахунок майбутніх рахунків за електроенергію”. Це допоможе суспільству, зменшивши навантаження на електромережі під час поганої погоди та високого попиту.”

Також зростає ринок систем резервних акумуляторів, які дозволяють домовласникам зберігати додаткову енергію, що генерується сонячними панелями їхнього будинку. Наприклад, 26-кіловат-годинна акумуляторна система SunVault від SunPower може зберігати достатньо енергії для роботи таких предметів першої необхідності, як світло та холодильник, а також предметів, які роблять життя комфортнішим, таких як пральна машина/сушарка під час відключення електроенергії.

У поєднанні з системою зберігання сонячної енергії, сонячна енергія може дати вам спокій, що ви зможете підтримувати електрику навіть у випадку відключення електроенергії. Ви також можете використовувати енергію, накопичену в акумуляторі, в періоди, коли тарифи на електроенергію в мережі найвищі, щоб заощадити гроші на рахунках за електроенергію.

сонячні, панелі, своїми, рука, плюси, мінуси

Я перейшов на сонячну енергію. Що тепер?

У багатьох людей виникають питання щодо обслуговування сонячної системи. Ваш постачальник може надати повний контрольний список, каже Меі, але вона зазначає, що ключовою порадою є обрізка дерев, щоб переконатися, що система працює на повну потужність, і уникнути падіння гілок або листя, які можуть спричинити проблеми. За словами Меі, найбільш важливо працювати з авторитетною компанією, в якій ви впевнені, що вона буде поруч протягом усього терміну служби системи.

Далі подумайте про гарантію, яка дасть вам душевний спокій і захистить ваші інвестиції, якщо щось непередбачуване піде не так. Купуючи гарантію, шукайте таку, яка охоплює все, від продуктивності до деталей, і переконайтеся, що ви повністю розумієте умови.

Сонячні системи зазвичай служать від 25 до 30 років, тому за умови правильного встановлення та належного обслуговування енергетичне майбутнє вашого будинку може виглядати безхмарним на довгі десятиліття.

Найефективніші сонячні панелі 2023 року (посібник)

Саманта висвітлює всі теми, пов’язані з будинком, включаючи покращення та ремонт будинку. Раніше вона редагувала контент про ремонт та дизайн будинків у The Spruce та HomeAdvisor. Вона також розмістила відео з порадами та рішеннями щодо домашнього ремонту та запустила кілька оглядових рад з благоустрою будинку, укомплектованих ліцензованими професіоналами.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

сонячні, панелі, своїми, рука, плюси, мінуси

Встановлення сонячних панелей для вашого будинку. це чудовий спосіб заощадити енергію та зменшити рахунки за комунальні послуги. Однак важливо розуміти відмінності у виготовленні сонячних панелей, щоб вибрати найбільш ефективні сонячні панелі для вашої комерційної або житлової установки. Для тих, хто хоче встановити сонячну електростанцію вдома, ми шукали і знайшли найкращі сонячні компанії для розгляду.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не представляємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

Наскільки ефективні сонячні панелі?

Ефективність сонячних панелей визначається кількістю сонячного світла, відбитого від поверхні панелей, яке потім перетворюється в електричну або теплову енергію. Раніше середня ефективність сонячних панелей становила близько 15%, але завдяки вдосконаленню фотоелектричних технологій ефективність сонячних панелей наразі становить від 15% до 22%. Високоефективні сонячні панелі можуть досягати навіть майже 23. В результаті, 370 Вт є типовою номінальною потужністю панелі, що є покращенням з 250 Вт. Ефективність сонячних панелей визначається двома факторами: ефективністю фотоелектричних (ФЕ) елементів та загальною ефективністю панелі.

Ефективність панелей

Ефективність фотоелектричних елементів залежить від конструкції фотоелемента і типу кремнію, в той час як розташування і конфігурація елементів, а також розмір сонячної панелі є основою для загальної ефективності панелі.

Ефективність клітин

Загальна ефективність панелі визначається шляхом ділення максимальної номінальної потужності за стандартних умов тестування на загальну площу панелей (в метрах).

Найефективніші сонячні панелі

У той час як найефективніші доступні панелі мають відсоток ефективності вище 20%, панелі серії HiHero від Canadian Solar поділяють з SunPower найвищий показник ефективності. 22%.80% за оптимальних умов.

Однак, сонячна панель Canadian Solar HiHero 445 H-AG має температурний коефіцієнт 0.26%. У порівнянні з коефіцієнтом SunPower, який дорівнює 0.29%, HiHero випереджає своїх конкурентів, коли температура піднімається вище 77 градусів за Фаренгейтом.

Canadian Solar Високоефективний модуль HiHero з гетеропереходом (HJT) 445H-AG -0.26 22.80%
SunPower Житловий модуль змінного струму 420-440 Вт Серія M: M440 -0.29 22.80%
Q Cells Q.Peak Duo Blk ML-G10 £410.00 -0.27 20.90%
REC Solar REC Alpha Pure-R REC430AA PURE-R -0.26 22.30%
Panasonic Solar EverVolt™ Series EVPV410H -0.26 22.20%
Silfab SILFAB Elite SIL. 380 BK 0.38 21.40%
Житлові панелі з даними станом на квітень 2023 року

Канадська компанія Canadian Solar

Canadian Solar пропонує споживачам десять модельних рядів сонячних панелей. Лінійка панелей HiKu Mono PERC на одному кінці спектру забезпечує до 425 Вт при 20.9% ефективності, в той час як з іншого боку, моделі компанії BiHiKu7 починаються з 580 Вт і продовжуються ще через шість потужностей, щоб досягти колосальних 610 Вт.

Однак найефективнішою сонячною панеллю компанії є модель HiHero 445 H-AG, яка має потужність 445 Вт при коефіцієнті корисної дії 22.8% ефективності та 0.26% коефіцієнт ефективності.

SunPower

SunPower пропонує три лінійки побутових панелей разом з компонентами та системами зберігання енергії. Сонячні панелі компанії серії M складаються з п’яти моделей, ефективність яких варіюється від 21.від 7% у моделі M420 до найвищої в нашому огляді, M440, з коефіцієнтом корисної дії 22.8% номінальної потужності.

Дві інші серії SunPower. це лінійки X та U. Лінійка X використовує власну технологію компанії Maxeon і варіюється від 21.від 2% до 22.7% ефективності. Серія U. це найновіша бюджетна новинка SunPower, яка відмовляється від використання панелей Maxeon, але все ще поставляється з аналогічними гарантійними зобов’язаннями.

Q Cells

Асортимент побутових панелей Q Cell включає кілька моделей в лінійках Q-Peak Duo BLK ML-G10 і Q-Peak Duo BLK-G10. Серія BLK-G10 включає панелі потужністю від 350 Вт до 370 Вт з ККД від 19.від 5% до 20.6%.

ML-G10. це найновіша лінійка Q Cell з більшою потужністю та трохи вищою ефективністю. Панелі серії включають модель на 385 Вт з 19.6% ефективності та ще п’ять моделей. Найпотужнішою в серії є 410-ватна панель з 20.9% максимальної ефективності та температурний коефіцієнт 0.27%.

REC Solar

REC Solar пропонує п’ять серій сонячних панелей на вибір. починаючи з серії N-Peak 2 потужністю від 360 Вт до 375 Вт і збільшуючи потужність з кожною серією. Найпотужнішою та найефективнішою панеллю компанії є Alpha Pure-R потужністю 430 Вт з коефіцієнтом корисної дії 22.3% ефективності з коефіцієнтом корисної дії 0.26.

Panasonic Solar

Серед численних галузей, в яких працює Panasonic, в секторі сонячної енергетики компанія пропонує на вибір 15-панельні моделі в шести варіаціях серій. Колекція під назвою Evervolt складається з побутових сонячних панелей потужністю від 350 до 410 Вт.

Найпотужніший сонячний модуль Evervolt серії H має потужність 410 Вт з коефіцієнтом корисної дії 22.20% ККД і температурний коефіцієнт 0.26% температурний коефіцієнт.

Silfab Solar

Пропозиція сонячних панелей Silfab включає дві житлові серії, Silfab Prime і Silfab Elite. Моделі, доступні в обох серіях, мають ККД до 21.4%. Найпотужніша панель компанії, SIL-410 BG, виробляє до 410 Вт з коефіцієнтом корисної дії 0.377%

Як перевірити ефективність сонячної панелі

Моніторинг продуктивності та ефективності ваших сонячних панелей дозволяє порівнювати розрахунки, щоб стежити за деградацією панелей або помічати раптові падіння ефективності, які можуть свідчити про проблеми в системі.

Щоб розрахувати ефективність окремої панелі, вам потрібно виміряти розміри поверхні та визначити загальну виробничу площу в метрах квадратних. Вам також знадобиться поточна кількість виробленої електроенергії в кіловатах.

Існує кілька способів визначення потужності в кіловатах. Якщо ви шукаєте потенціал панелі, просто використовуйте номінальну потужність панелі для розрахунку і розділіть на 1000. Для більш точного тестування візьміть значення потужності з вашого сонячного лічильника або використовуйте мультиметр для вимірювання вольт і ампер. Перемножте два результати, щоб отримати загальну кількість ват. Розділіть вати на 1,000, щоб отримати вимірювання в кВт.

Отримавши ці два числа, розділіть потужність панелі на загальну площу поверхні сонячної панелі у квадратних метрах. Помножте результат на 100. Підсумок. це ваш поточний рейтинг ефективності панелей, які ви тестуєте.

Наприклад, сонячна панель розміром 182 см на 106 см має площу поверхні 1.82 м х 1.06 м або 1.93 квадратних метри. Якщо панель виробляє 400 Вт або 0.40 кВт. Ділення 0.40 на 1.93 дорівнює 0.207. Помножте на 100, щоб отримати коефіцієнт корисної дії 20.7%.

Ефективність за типом сонячної панелі

Існує три типи сонячних панелей, які найчастіше використовуються в комерційних або житлових установках: монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. Ось коротке пояснення про кожну з них, а також про те, для яких застосувань вони найбільш корисні:

Монокристалічний

Монокристалічні сонячні панелі часто рекламуються як найефективніший варіант і часто встановлюються для великих енергетичних систем в комерційних і житлових об’єктах. Однак розміри панелей різняться, тому монокристалічні можуть використовуватися і в менших установках.

Плюси

 • Виготовлені з кремнію з високим ступенем чистоти, що підвищує їх ефективність до 15%. 23%
 • Не потребують стільки місця, як полікристалічні та тонкоплівкові панелі
 • Монокристалічні панелі можуть служити до 25 років завдяки стабільним та інертним властивостям кремнію

Мінуси

 • Висока ціна через складну конструкцію
 • Не найкращий вибір для холодного клімату, оскільки снігопад може пошкодити сонячні елементи та призвести до виходу системи з ладу.

Монокристалічні бренди: SunPower, LG та Panasonic

Полікристалічні

Як випливає з назви, полікристалічні сонячні панелі виготовляються з декількох кристалів чистого кремнію, які плавляться разом. кристали не завжди кращі. Полікристалічні панелі насправді менш ефективні, ніж їх монокристалічні аналоги. Однак вони виробляються з різною потужністю від 5 Вт до 250 Вт і вище, що робить їх гарним вибором як для малих, так і для великомасштабних установок.

Плюси

 • Процес їх створення простіший, тому вони дешевші за монокристалічні
 • Менше відходів після процесу плавлення, що робить їх кращими для навколишнього середовища
 • Міцні та довговічні, як і монокристалічні сонячні панелі, тому вони є хорошим вибором для економних домовласників

Мінуси

 • Менша ефективність (від 13% до 17%), оскільки кремній, який використовується для їх виготовлення, має нижчий ступінь чистоти.
 • Займають більше місця, щоб виробляти той самий рівень потужності, що й монокристалічні елементи.

Полікристалічні бренди: TrinaSolar та YingliSolar

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми представляємо інформацію не про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, є лише демонстраційними, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Виберіть штат, щоб почати роботу з безкоштовною оцінкою без зобов’язань

Тонкоплівкові

Тонкоплівкові фотоелементи, які не виготовлені з кремнію, хоча вони легкі і їх легко переміщати, є найменш ефективним типом сонячних панелей. Використовуйте їх лише для установки, яка не потребує великої потужності; гнучкість і портативність є двома головними факторами для них.

Плюси

 • Простіше і дешевше у виробництві
 • Ідеально підходить для сонячних транспортних застосувань, таких як панелі, що встановлюються на дахах автобусів та холодильних установках для вантажівок-холодильників

Мінуси

 • Не найкращий вибір для дахів, оскільки вони вимагають великого простору для використання достатньої кількості сонячної енергії для виробництва енергії.
 • Слабкіші, тому руйнуються швидше, ніж кристалічні панелі. На установки тонкоплівкових панелей надається лише коротка гарантія, що особливо слід враховувати домовласникам в залежності від того, як довго вони планують проживати в своїх будинках.

Тонкоплівкові марки: Stion та Solopower

Фактори, що впливають на сонячну ефективність

На ефективність сонячних панелей може впливати кілька факторів, таких як тип сонячної панелі, ефективність інвертора, тепловий цикл тощо. Ось деякі фактори, які слід врахувати перед покупкою системи сонячних панелей:

Типи сонячних панелей

Щоб вирішити, який тип сонячної панелі підійде для вашого будинку, насамперед потрібно ознайомитися з кожним типом, його конструкцією та ефективністю:

 • Монокристалічні сонячні панелі: Найпопулярніший і найефективніший тип сонячних панелей, монокристалічні сонячні панелі, популярні серед житлових будинків і підприємств. Вони виготовлені з окремих кристалів чистого кремнію і можуть генерувати від 300 до 400 (іноді навіть більше) Вт потужності кожен.
 • Полікристалічні сонячні панелі: Полікристалічні панелі виготовляються з декількох шматків кремнію, які розділені на фрагменти і переплавлені разом. Вони трохи дешевші, але й менш ефективні, ніж монокристалічні сонячні панелі.
 • Тонкоплівкові сонячні панелі: Тонкоплівкові сонячні панелі можуть бути виготовлені з трьох різних матеріалів: Амоний кремній (a-Si), телурид калію (CdTe) і селенід міді, індію та галію (CIGS). Кожен тип тонкоплівкових сонячних панелей дешевший за обидва кристалічних, але також менш ефективний.

Години сонячного світла

Хоча сонячні панелі можуть генерувати електроенергію в різних умовах освітлення, навіть у похмурі дні, їх ефективність різко падає в години з недостатньою кількістю світла. Як правило, близько чотирьох годин на день прямого сонячного світла необхідно для досягнення оптимальної продуктивності вашого масиву сонячних панелей.

Однак, протягом решти світлового дня, коли сонячне світло присутнє, але не пряме, ваші сонячні панелі все ще можуть генерувати значну кількість електроенергії. Те саме стосується похмурих днів.

Загальна кількість годин сонячного світла будь-якого типу в день безпосередньо впливає на загальну ефективність ваших панелей в короткостроковій перспективі. Сонячні панелі, які не отримують оптимальну кількість сонячного світла щодня, не мають довгострокових наслідків.

Ефективність інвертора

Інвертор перетворює звичайну електроенергію постійного струму (DC) в електроенергію змінного струму (AC), на якій працює ваш будинок. Ефективність перетворення більшості інверторів становить від 97% до 99%, тому втрати енергії відносно незначні.

Температурний коефіцієнт

Показники ефективності сонячних панелей вимірюються і реєструються в лабораторних умовах, які називаються стандартними умовами випробувань або STC. Лабораторні умови включають вимірювання при 25 градусах Цельсія (77F). Номінальний температурний коефіцієнт для сонячних панелей вимірює відсоток втрати ефективності панелі, коли її поверхня піднімається вище цієї температури.

На кожен градус Цельсія, на який температура панелі піднімається вище 25, ефективність панелі буде зменшуватися на номінальний коефіцієнт у відсотках.

Наприклад, найпотужніша сонячна панель SunPower M440 виробляє максимальну потужність 440 Вт в ідеальних умовах при 25 градусах Цельсія. Коефіцієнт корисної дії при такій температурі становить 22.8%. Панель має температурний коефіцієнт 0.29%.

Коли температура панелі підвищується на 10 градусів за Цельсієм (50F), що не рідкість під гарячими сонячними променями, її ефективність знижується на 2.9%, а це означає, що загальна ефективність падає нижче 20%. По суті, панель виробляє менше енергії, коли вона гаряча.

Вологе тепло

Випробування сонячних панелей на вологе нагрівання. це суворе випробування, під час якого сонячна панель герметично закривається в камері при температурі 85 градусів за Цельсієм і вологості 85% протягом 1,000 годин. Випробування має на меті відтворити та прискорити суворі умови, в яких продукт буде перебувати протягом декількох років під прямим впливом стихії.

Хоча випробування вологим теплом безпосередньо не вимірює вплив погодних умов на ефективність панелі, цей процес перевіряє цілісність панелі, пов’язану з розшаруванням і корозією, які, в свою чергу, впливають на загальну ефективність панелі.

Тепловий цикл

Тепловий цикл тестує вашу сонячну панель, щоб побачити, чи може вона витримати широкий діапазон температур. Компоненти сонячної панелі можуть розширюватися і стискатися під час термоциклу, що може вплинути на їх ефективність.

Орієнтація сонячної панелі

Дахи, орієнтовані на південь, ідеально підходять для виробництва електроенергії за допомогою сонячних панелей. Дахи, звернені на захід, є наступним найкращим варіантом, а дахи, звернені на схід. наступним. Якщо у вас дах виходить на північ, можливо, ви захочете переглянути. Панелі, орієнтовані на захід і схід, генерують на 15% менше енергії, ніж масив, орієнтований на південь, тоді як панелі, орієнтовані на північ, можуть втратити до 20%.

Визначення оптимального кута установки по відношенню до сонця має важливе значення для оптимізації продуктивності сонячної панелі. Точний кут нахилу залежить від широти, але, як правило, становить від 30 до 45 градусів. Кут установки впливає на те, скільки часу в день панель отримує пряме сонячне світло.

Кут установки має найбільший вплив взимку, коли сонце знаходиться нижче на горизонті. Правильна орієнтація та кут нахилу взимку може дати приблизно на 50% більше енергії, ніж панелі, встановлені без урахування цих факторів.

Фактори навколишнього середовища, що впливають на ефективність сонячної енергії

На додаток до типових факторів, навколишнє середовище також слід враховувати перед покупкою системи сонячних панелей. Фактори навколишнього середовища, такі як середня температура, погодні умови і навіть накопичення пилу та бруду, також впливають на ефективність сонячної енергії.

Температура

Сонячні панелі найкраще працюють при температурі близько 77 ° F, з піковою ефективністю між 59 ° F і 95 ° F. Однак, коли температура поверхні ваших сонячних панелей перевищує 149 ° F, ефективність сонячних панелей може знизитися.

Колір

Колір задньої плівки, яка захищає панелі, також може впливати на ефективність. Наприклад, хоча чорний колір може виглядати більш привабливо для захисного заднього листа, він поглинає більше тепла. Це призводить до підвищення температури і, отже, зниження загальної ефективності перетворення, тому інші кольори, такі як синій, зелений або навіть візерунки, можуть бути кращим варіантом для ваших сонячних панелей.

Екстремальні погодні умови

Все, що стоїть між сонцем і сонячними панелями, зменшує кількість сонячної енергії, яку виробляє ваша система. Тому екстремальні погодні умови, такі як сніг, вітер, дощ і град, можуть потенційно вплинути на ефективність вашої сонячної панелі.

Оскільки сніг накопичується на поверхні сонячних панелей, сонце не може проникнути крізь них, що в кінцевому підсумку вплине на ефективність вашої системи.

Оскільки вітер потенційно може охолодити ваші сонячні панелі, вітер може зробити їх більш ефективними, поки на них все ще світить сонце.

Дощ не впливає на ефективність ваших сонячних панелей; однак дощові хмари можуть вплинути на кількість сонячного світла, що потрапляє на них. Однак постійні зливи допомагають утримувати шари бруду і пилу від покриття панелей і блокування світла, що може знизити виробництво сонячної енергії.

На відміну від снігу та дощу, град може створити незначні проблеми для ваших сонячних панелей. Хоча сонячні панелі були протестовані на стійкість до умов, схожих на град, існує ймовірність пошкодження сонячних панелей під час градового шторму.

Накопичення пилу та бруду

З часом на ваших сонячних панелях обов’язково накопичується пил і бруд під впливом природних факторів. Якщо на ваших сонячних панелях є шар пилу і бруду, сонце не зможе ефективно досягати панелей, що призведе до зниження ефективності, поки панелі не будуть очищені.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг і розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від інсталяторів сонячних панелей з найвищим рейтингом

Безкоштовні, ні до чого не зобов’язуючі оцінки

Чому важлива ефективність сонячних панелей?

Ефективність сонячної панелі вимірюється відсотком сонячного світла, яке потрапляє на панель і перетворюється на корисну електроенергію. Тому ефективність є найбільш важливою, коли простір на даху обмежений.

Наприклад, якщо у вас обмежений простір на даху і ви не можете розмістити на ньому стільки сонячних панелей, скільки хотіли б, може мати сенс заплатити більше за встановлення більш ефективних панелей, щоб поглинати якомога більше сонячного світла.

Однак панелі з нижчим ККД вироблятимуть таку ж енергію, як і високоефективні, але для цього їм знадобиться більше енергії та більше місця. Таким чином, панелі з меншою ефективністю можуть покрити ваше споживання електроенергії та допомогти вам заощадити гроші, якщо у вас є місце для їх розміщення.

Кількість енергії, яку може створити панель з 15% ККД, може бути на 100 Вт меншою, ніж у панелі такого ж розміру, яка може досягти 22% ККД. У середньому для житлової сонячної установки може знадобитися до восьми додаткових 15% сонячних панелей, щоб генерувати таку ж потужність, як і 20 одиниць при 22%.

Чому сонячні панелі не на 100% ефективні?

Панель зі 100% ефективністю може перетворити все світло, яке потрапляє на панель, в електричну енергію. Однак, оскільки сонячні панелі не можуть поглинати енергію всього сонячного спектру, вони не можуть перетворювати сонячне світло в електрику зі 100% ефективністю. Певні довжини хвиль світла відбиваються від сонячних панелей або взагалі втрачаються.

Що потрібно враховувати при встановленні сонячних панелей

Вартість

Сонячні панелі можуть бути дорогими на початковому етапі, тому багато власників будинків не приймають рішення про перехід на сонячну енергію легковажно. Центр сталої енергетики повідомляє, що установка може коштувати в середньому від 15 000 до 25 000 євро. Полікристалічні сонячні панелі вважаються найбільш економічно вигідним вибором в установках сонячних панелей, але це залежить від типу панелей та їх кількості, необхідної для встановлення.

Хоча ваші початкові інвестиції в сонячні панелі можуть окупитися протягом багатьох років, вам може знадобитися більше часу, щоб повернути свої гроші, виходячи з ряду факторів, включаючи використання енергії та погодні умови; останні можуть вплинути на функціональність сонячних панелей.

Місцезнаходження

Не дивно, що сонячна енергія є більш ефективною в місцях, де є більше сонячного світла. Житлові та комерційні будівлі в Південній Каліфорнії, наприклад, швидше за все, отримають більше переваг від сонячної енергії, ніж ті, що розташовані на хмарному північному заході Тихого океану. Проте, навіть не найсонячніші місця можуть отримати вигоду від сонячної енергії, оскільки більш низькі температури змусять панелі виробляти більше енергії.

Використання енергії

Якщо ваші рахунки за електроенергію високі, то має сенс встановити сонячні панелі, щоб зменшити витрати і з часом окупити початкові інвестиції. Однак, якщо ваше споживання енергії мінімальне, встановлення сонячних панелей може бути недоцільним. Важливо також зазначити, що максимальна ефективність досягається лише в найкращих умовах і лише на початку терміну експлуатації панелі. Коли сонячні панелі старіють і піддаються впливу стихії, вони починають працювати менш ефективно.

Компанії, що встановлюють сонячні батареї

Вибір компанії для встановлення сонячної енергетичної системи є дуже важливим рішенням. Хоча деякі інсталятори використовують кілька виробників сонячних панелей і компонентів, багато хто встановлює лише один або два бренди. Переконайтеся, що обрана вами монтажна компанія готова встановити сонячні панелі обраного вами бренду і може обслуговувати систему в разі потреби.

Сонячні стимули

Федеральний податковий кредит на сонячну енергію для житлових будинків дозволяє власникам будинків відняти 30% вартості встановленої сонячної енергетичної системи з їх оподатковуваного доходу за рік. Однак це лише один з декількох стимулів, які можуть бути доступні в залежності від вашого місцезнаходження. Шукайте також місцеві, державні та регіональні стимули. Ваша компанія, що займається встановленням сонячних панелей, повинна бути добре обізнана, щоб допомогти вам відкрити для себе ці переваги.

Шукаєте безпроблемну сонячну установку

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не представляємо інформацію про всі доступні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Поширені запитання (FAQ)

Яка сонячна панель має найвищий ККД?

В даний час найвищий зафіксований рейтинг ефективності сонячних панелей був отриманий в лабораторії і, за чутками, досяг понад 40% ефективності. Однак, в більш практичних умовах, найбільш високоефективними сонячними панелями, доступними для домовласників, є модель HiHero 445 H-AG від Canadian Solar.

Який найефективніший тип сонячних панелей?

Монокристалічні сонячні панелі часто вважаються найефективнішим варіантом сонячних панелей. Тому їх зазвичай встановлюють для великих енергетичних систем у комерційних та житлових об’єктах.

Як підвищена енергоефективність приносить вам користь?

Підвищення енергоефективності сонячних панелей має кілька переваг для домовласників.

 • Потенційно менше сонячних панелей потрібно купувати та обслуговувати
 • Високоефективні сонячні панелі виробляють більше енергії під прямим та непрямим сонячним світлом.

Який тип сонячних панелей має найвищу ефективність?

Монокристалічні сонячні панелі часто вважаються найефективнішим варіантом сонячних панелей. Тому вони, як правило, встановлюються для великих енергетичних систем у комерційних та житлових об’єктах.

Скільки сонячних панелей вам потрібно?

Для будинку площею приблизно 1500 квадратних футів, за оцінками, знадобиться від 15 до 18 сонячних панелей.

Чи можете ви встановити сонячну панель своїми руками?

Заощадити гроші та встановити сонячні панелі самостійно. дуже спокусливо, особливо якщо у вас за плечима багато успішних проектів, реалізованих власними силами. Але встановлення сонячних панелей. це проект, який краще довірити професіоналам. Залежно від типу обраної вами панелі, установка може вимагати складних конфігурацій, які в іншому випадку важко встановити правильно без відповідного досвіду.

Крім того, для збереження гарантії може знадобитися професійний монтаж. Як і у випадку з багатьма проектами, залучення професіонала для встановлення сонячної енергетичної системи означає, що все буде зроблено правильно з першого разу, так що ви зможете почати пожинати плоди негайно.

Скільки часу знадобиться, щоб окупити вартість сонячних панелей?

Ця відповідь буде залежати від багатьох факторів, включаючи початкові витрати на систему сонячних панелей, кількість енергетичних стимулів та використання електроенергії. В середньому, однак, домовласникам потрібно від шести до 10 років, щоб окупити свої початкові інвестиції.

Як довго працюють сонячні панелі?

Сонячні панелі мають середній термін служби від 25 до 30 років. Однак вони можуть прослужити до 50 років. Довговічність сонячних панелей залежить від погодних умов, в яких вони встановлені, оскільки сніг, вітер і сміття від буревіїв можуть впливати на їх роботу.

Отримуйте поради експертів щодо вашого будинку, поради щодо дизайну, скільки платити професіоналам та найму експертів, які доставляються вам щодня.

Я згоден отримувати розсилку новин Forbes Home на електронну пошту. Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності для отримання додаткової інформації та деталей про те, як відмовитися.

Залишити відповідь