Сонячна система потужністю 15000 Вт. Сонячна система потужністю 15000 Вт

Скільки коштують сонячні панелі і чи варті вони того?

Подумайте про сонячні панелі для свого будинку, якщо у вас високі рахунки за комунальні послуги, ви живете в престижному місці і маєте право на податкові пільги або іншу економію.

Лорен Шван. авторка NerdWallet, яка висвітлює питання боргу, бюджетування та стратегій заощадження грошей. Вона є автором колонки “Гроші тисячоліття” для The Associated Press. Її роботи також публікували USA Today, MarketWatch та інші видання. Лорен має ступінь бакалавра історії Каліфорнійського університету в Санта-Крузі. Вона живе в Сан-Франциско.

Томмі Тіндалл Провідний автор | Споживчий борг, економія грошей, економія на концертах

Томмі Тіндалл. автор статей про особисті фінанси, який приєднався до NerdWallet у 2021 році, висвітлюючи споживчий борг, практичні способи заощадження грошей та економіку концертів. До NerdWallet він працював у команді маркетингу та комунікацій у Fannie Mae. Сьогодні Томмі прагне зробити тему грошей доступною для всіх. Його роботи з’являлися в The Washington Post, The Associated Press та на MarketWatch. Томмі базується в Бель Ейр, штат Меріленд.

Кортні Нейдель є редактором, який призначає основну команду з особистих фінансів у NerdWallet. Вона приєдналася до NerdWallet у 2014 році і провела шість років, пишучи про шопінг, бюджетування та стратегії заощадження грошей, перш ніж її підвищили до редактора. Кортні давала інтерв’ю в якості експерта з роздрібної торгівлі для Good Morning America, Cheddar та CBSN. Її попередній досвід включає позаштатне написання статей для каліфорнійських газет.

сонячна, система, потужністю, 15000

Багато або всі продукти, представлені тут, від наших партнерів, які компенсують нам витрати. Це впливає на те, про які продукти ми пишемо, а також на те, де і як продукт з’являється на сторінці. Однак це не впливає на наші оцінки. Наші думки є нашими власними. Ось список наших партнерів, і ось як ми заробляємо гроші.

Зростання вартості електроенергії з традиційних джерел та державні стимули до екологізації роблять ідею встановлення сонячних панелей більш привабливою для багатьох домовласників.

Але справжня вартість сонячних панелей і те, чи допоможуть вони вам заощадити гроші. залежить від кількох ключових факторів.

Скільки коштують сонячні панелі для дому?

В середньому, встановлення сонячних панелей та системи разом може коштувати від 15 000 до 25 000, згідно з останньою інформацією Центру сталої енергетики. Сайт бронювання побутових послуг Angi підвищує цей показник, встановлюючи нормальний діапазон для встановлення сонячних панелей в США.S. приблизно від 18 000 до 35 000 на основі своєї бази даних реалізованих проектів.

Перш ніж зробити стрибок, дізнайтеся, як виглядають ваші рахунки за електроенергію. місце розташування та стимули можуть з часом вплинути на ваш гаманець. Ось п’ять кроків, які допоможуть визначити, чи заощадите ви більше, ніж витратите на сонячні панелі.

Перегляньте свій рахунок за електроенергію

Сонячні панелі генерують власну енергію і тому можуть значно компенсувати ваш щомісячний рахунок за електроенергію. якщо не усунути його. Чим вищий ваш рахунок, тим більша ймовірність того, що ви отримаєте вигоду від переходу. Але майте на увазі, що тарифи на електроенергію та її використання. основні витрати у вашому рахунку. нестабільні.

Якщо споживання електроенергії коливається, то може змінюватися і сума заощаджень, каже Гаррет Нільсен, заступник директора U.S. Energy Policy Institute.S. Офіс технологій сонячної енергетики Міністерства енергетики США. Аналогічно, якщо споживання енергії змінюється, сума заощаджень також може змінюватися.

Тарифи на електроенергію залежать від місця розташування. Середній показник по країні становить близько 15 центів за кіловат-годину, згідно з даними за 2022 рік, отриманими від U.S. Адміністрація енергетичної інформації [0]

Відвідайте веб-сайт EIA, щоб переглянути найсвіжіші дані по кожному штату.

Оцініть вплив сонячного світла

більше сонця означає більше виробленої енергії та більший потенціал для заощадження за допомогою сонячної енергії. У деяких штатах, таких як Арізона та Каліфорнія, в середньому більше сонячних годин на добу.

Орієнтація вашого будинку щодо сонця, кількість тіні, яку він отримує, і тип даху також впливають на продуктивність сонячної системи. Ви можете оцінити ефективність панелей на вашому будинку за допомогою цього калькулятора вартості та економії сонячних панелей від SolarReviews.

Оцініть та порівняйте вартість сонячних панелей для дому

Основна частина витрат на сонячні панелі припадає на встановлення та придбання самих панелей.

Мінімальні довгострокові витрати можуть компенсувати початкові витрати. “Більшість систем не потребують особливого обслуговування і розраховані на 20 років або більше з невеликими змінами в кількості виробленої електроенергії”. говорить Нільсен.

При розрахунку загальної вартості враховуйте, скільки енергії ви регулярно споживаєте. ваше споживання вказано у вашому щомісячному рахунку за комунальні послуги. і якого розміру система буде генерувати необхідну кількість енергії. Деякі інструменти, такі як калькулятор SolarReviews, оцінюють розмір системи для вас.

За даними CSE, середня житлова 5-кіловатна система коштує від 3 до 5 євро за ват, що в результаті становить від 15 000 до 25 000 євро. Ця вартість вказана без урахування будь-яких податкових пільг або стимулів.

Якщо ви знаєте своє поточне енергоспоживання, ви можете розрахувати, скільки вам потрібно буде заплатити за сонячні панелі.

Потім порівняйте сонячні панелі з іншими дорогими товарами, такими як автомобіль або телевізор, каже Вікрам Аггарвал, генеральний директор сонячного ринку EnergySage. Деякі компанії знижують вартість установки за рахунок знижок та інших програм.

Аггарвал рекомендує отримати пропозиції від трьох-п’яти підрядників. EnergySage збирає відгуки клієнтів сонячних компаній, сертифікати, профілі Better Business Bureau та іншу інформацію, щоб допомогти вам знайти надійних постачальників.

Скористайтеся державними пільгами

Федеральний закон, прийнятий у 2022 році, стимулює споживачів до впровадження екологічно чистих технологій, таких як встановлення сонячних панелей на даху. Суттєве оновлення існуючої податкової пільги, пов’язаної з енергетикою, термін дії якої закінчується в кінці 2023 року, дозволяє платникам податків, які встановили сонячне (та інше схвалене обладнання для виробництва чистої енергії), повернути 30% вартості у вигляді федерального податкового кредиту.

Що це означає: Сонячна установка вартістю 15 000 доларів дасть кредит у розмірі 4 500 доларів (30% від 15 000), яким ви можете скористатися, коли настане час сплати податків, щоб зменшити заборгованість по федеральним податкам. Кредит не підлягає поверненню, тобто будь-які гроші, що залишилися після повної сплати податкового рахунку, не будуть вам виплачені. Але ви можете використати залишок кредиту для сплати податків у наступних податкових роках.

Кредит поширюється на відповідне обладнання, встановлене після грудня. 31, 2021 року і залишається чинною на рівні 30% до 2032 року. Після цього вона поступово зменшується до.

Залежно від вашого штату, ви можете отримати додаткові стимули, такі як повернення готівки, звільнення від податку на нерухомість, відмова від зборів та прискорене отримання дозволів. У деяких штатах власники будинків із сонячними панелями можуть продавати надлишкову енергію місцевим комунальним компаніям. Шукайте кредити, доступні у вашому штаті, переглянувши базу даних державних стимулів для відновлюваної енергетики та енергоефективності.

Слідкуйте за торговельною політикою

Зміни в державній торговельній політиці також впливають на ціни. За останнє десятиліття тарифи на імпортні сонячні елементи та панелі змінювалися, що впливало на вартість та пропозицію. Наприклад, за даними EnergySage, у 2018 році тарифи зросли на 16 центів за ват для середньостатистичного споживача, що призвело до загального збільшення на 960 доларів для системи потужністю 6 кВт.

Президент Байден оголосив дворічну паузу у введенні нових тарифів на сонячну енергетику в червні 2022 року.

Чи підходить установка сонячних панелей для вашого будинку?

Якщо ви живете в регіоні з високими тарифами на електроенергію та відповідним сонячним рейтингом, і якщо ви можете дозволити собі початкові інвестиції, варто встановити сонячні панелі на своєму будинку, поки діє 30% податкова пільга. на благо навколишнього середовища та вашого гаманця. Але не сподівайтеся, що за одну ніч ви позбудетеся від рахунків за електроенергію.

Якщо ви вирішили придбати сонячні панелі, пройдіться по магазинах і пошукайте стимули. Розгляньте можливість фінансування за допомогою сонячного кредиту, якщо ви бажаєте розподілити витрати в часі. Майте на увазі, що вам не обов’язково купувати сонячні панелі. ви також можете взяти їх в лізинг. Лізинг пропонує нижчі початкові витрати, хоча, оскільки ви не є власником панелей, вони не підвищать вартість вашого будинку, і ви можете не мати права на пільги.

Перехід на сонячну енергію. не єдиний потенційний спосіб заощадити гроші. Дізнайтеся більше про те, що ви можете зробити, щоб зменшити свої рахунки.

Сонячна система потужністю 5000 Вт

сонячна, система, потужністю, 15000

Відгуки клієнтів

“Наявність сонячних панелей дала мені впевненість у тому, що мої рахунки залишатимуться контрольованими.”

З Sunrun ви можете взяти під контроль власну електроенергію, а не залежати від примх вашої комунальної компанії з наступним неминучим підвищенням тарифів. Приєднуйтесь до більш ніж чверті мільйона американських домогосподарств, які перейшли на сонячну енергію з Sunrun.

Коли ви будете готові, наші консультанти з сонячної енергетики готові допомогти. Ми можемо надати вам безкоштовну пропозицію. Спробуйте наш калькулятор вартості сонячної енергії.

Одна сонячна панель коштує від 2.67 до 3.43 на купівлю та встановлення. 4 Ціна всієї системи базується на її потужності, що вимірюється у ватах. Наскільки велика система вам потрібна, буде залежати від того, скільки енергії ви використовуєте, експозиції сонячного світла на даху та ефективності панелей.

Сума, яку ви заощадите, буде залежати від декількох факторів, включаючи: 18

 • Експозиція сонячного світла в регіоні
 • Вартість сонячної системи (включаючи батарею, якщо є)
 • Вартість електроенергії
 • Використання енергії
 • Місцеві знижки та заохочення

Середній термін окупності житлової сонячної системи становить від шести до дев’яти років, залежно від вартості вашої системи, стимулів та економії на рахунках за електроенергію. 19

Нижче розглянемо деякі фактори, які визначають вартість вашої системи.

Ось розподіл витрат на встановлення, заснований на даних Національної лабораторії відновлюваної енергетики: 10

Розподіл витрат за категоріями
Праця 0.30 за ват
Панелі 0.47/Wdc
Інвертор 0.12/Wdc. 0.39/Wdc
Дозвіл/інспекція 0.06/Wdc
Структурний BOS 0.10/Wdc
Електричний БОС 0.19-0.27/Wdc (залежить від варіанту інвертора)
Податок з продажу Податок з продажу залежить від місця розташування; середньозважений показник по країні: 6.9%
Електрик 19.74-38.96 за годину (залежить від місця розташування та опції інвертора)
Робітник 12.88-25.57 за годину (залежить від місця розташування та інвертора)
Норми навантаження (% прямої праці) Загальний середній показник по країні: 31.8%

Цифри базуються на середньому показнику 6.2 кіловатна сонячна система для дому.

Ці цифри базуються на середньому показнику 6.Сонячна система потужністю 2 кіловати. Вартість кожної системи залежить від виробника панелей, варіанту інвертора, місця розташування та обладнання.

Обслуговування сонячних панелей варіюється від звичайного очищення до капітального ремонту. В середньому домогосподарства платять 150 гривень за одне очищення сонячної панелі. 11 Компанії беруть від 3 до 10 доларів за панель залежно від нахилу даху, висоти будинку та розміру системи. 11 Деякі фірми беруть фіксовану плату за очищення системи. Якщо ви чистите систему двічі на рік, як рекомендується, ви можете розраховувати на річний рахунок близько 300.

Якщо ваша система пошкоджена, ви можете понести додаткові витрати. Ремонт вашої системи буде включати в себе обладнання та робочу силу. Праця зазвичай оцінюється в 100 за годину. Матеріали для ремонту сонячної системи можуть коштувати всього 180, але можуть і більше 1,000. Ваш загальний рахунок може становити від 200 до 3 000. 11

Чотири найпоширеніші типи пошкоджень домашньої сонячної системи та вартість ремонту за площею: 11

Розподіл витрат за категоріями
Розбита скляна панель 20. 350, плюс праця
Тріснута панель 100. 400
Ослаблене з’єднання 100
Запасний інвертор 100. 2,500

Як і витрати на очищення, на суму, яку ви платите за ремонт, впливають такі фактори, як крутизна даху, тип і розмір системи. А якщо ваші панелі мають значні пошкодження, можливо, буде дешевше їх замінити. 11

Коли ви є власником системи, ви несете відповідальність за витрати на технічне обслуговування та ремонт. Ваша гарантія повинна покривати конкретні несправності системи; зв’яжіться з вашим інсталятором, перш ніж починати ремонт. Оренда сонячних панелей Sunrun дозволяє заощадити тисячі доларів на обслуговуванні та ремонті. Ви просто платите за електроенергію, а ми дбаємо про все інше. Наш комплексний пакет послуг включає гарантію Sunrun, яка передбачає найкращий у своєму класі моніторинг, безкоштовну заміну обладнання та ремонт системи, включаючи запчастини та робочу силу, а також планове технічне обслуговування.

Якщо ви налаштовані на придбання власної домашньої сонячної системи, ви також можете придбати наш пакет повного обслуговування “Захист Плюс. Поки система є вашою, ми надаватимемо вам таку ж всебічну підтримку, як і в рамках нашої гарантії Sunrun.

Виробник панелей

Ціна ваших панелей буде залежати від виробника. Sunrun співпрацює з LG, світовим лідером у галузі сонячних технологій та панелей. Дотримуючись правильного балансу між якістю, ефективністю та доступністю, LG пропонує одні з найкращих сонячних панелей на ринку на сьогоднішній день. 14

Для даного виробника панелі з вищою ефективністю коштують дорожче. 5 Хороша новина полягає в тому, що панелі з найвищою ефективністю не завжди потрібні, особливо якщо ваш дах отримує багато сонця.

Ваш штат

Ще одним фактором, що визначає загальну вартість домашньої сонячної системи, є місце вашого проживання. Ось штати з найнижчою та найвищою середньою вартістю сонячної системи:

Найдешевша сонячна установка Найдорожча сонячна установка
Флорида: 9 198. 11 970 Род-Айленд: 13 104. 15 792
Арізона: 10,332. 12,096 Нью-Йорк: 12 264. 16 044
Меріленд: 10 332. 12 768

після 30% федеральної податкової знижки на сонячну енергію 5

Те, що домашня сонячна система коштує дорожче в певному штаті, не означає, що вона менш економічно ефективна. 5 Місцеві стимули можуть суттєво знизити вартість сонячних установок навіть у найдорожчих штатах.

Три найпоширеніші типи сонячних панелей. монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. 6 Ось основні характеристики кожного з них:

Тип сонячної панелі Опис
Монокристалічні Монокристалічні є найефективнішими на сьогоднішньому ринку, а це означає, що вам знадобиться менше панелей для задоволення ваших потреб в енергії. Монокристалічні сонячні елементи. це монокристалічний кремній, що дає електронам більшу свободу для руху і створення електроенергії. 7 Ці панелі, як правило, чорного кольору, що надає вашому даху більш витончений естетичний вигляд. Монокристалічні панелі також довше зберігають свою ефективність і зазвичай мають гарантію від 20 до 25 років. 6
Полікристалічні Полікристалічні панелі виготовляються з великою кількістю фрагментів кремнію. 7 Хоча це робить їх менш ефективними, вони створюють менше відходів у виробництві та є більш доступними за ціною. 6 Вони також мають блакитний відтінок, що, ймовірно, є найбільш впізнаваною особливістю сонячних панелей сьогодні.
Тонкоплівкові На відміну від монокристалічних та полікристалічних панелей, тонкоплівкові не виготовляються з кремнію. Натомість на метал або скло наносяться шари фотоелектричних матеріалів. 8 Хоча це найдешевший варіант, тонкоплівкові панелі не такі ефективні і, швидше за все, не покриють енергетичні потреби середнього домогосподарства, не займаючи при цьому багато місця. 6

Обраний вами тип кріплення сонячних панелей вплине на вартість системи. Але пам’ятайте, що якщо ви вирішите орендувати, ви будете платити за потужність, а не за панелі. Вартість сонячної енергії буде залежати від кількості сонячної енергії, яку ви плануєте використовувати згідно з договором оренди.

Типи кріплень сонячних панелей

Хоча сонячні панелі є основним компонентом сонячної системи, те, як ви встановлюєте панелі, також впливає на вартість. Існує три типи кріплень: 6

Тип кріплення Вартість Опис
Фіксоване кріплення 10-15 за кріплення Фіксовані кріплення є стаціонарними і не можуть бути переміщені для захоплення більшої кількості сонячного світла, що робить їх менш ефективними, ніж інші види кріплень. Однак вони також є найдешевшими. Крім того, штати з постійним сонячним світлом, такі як Арізона та Каліфорнія, найменше страждають від цього.
Регульоване кріплення 50 за кріплення Регульовані кріплення можна нахиляти, щоб максимізувати виробництво сонячної енергії. Цей тип кріплення також може утримувати панелі в горизонтальному положенні під час шторму, щоб уникнути пошкодження вітром. Хоча вони дорожчі за фіксовані кріплення, регульовані кріплення можуть мати найбільший сенс для регіонів з більш сезонним кліматом і меншим простором для максимізації виробництва енергії.
Трекінгове кріплення 500-3 000 за кріплення Відстежувальне кріплення слідує за сонячною дугою для максимального вироблення енергії. Незважаючи на те, що вони найдорожчі, монтаж на трек може додати 45% у виробництві енергії, і, можливо, варто розглянути їх залежно від вашого місця розташування. Однак трековий монтаж також вимагає більшої уваги і буде набагато дорожчим в обслуговуванні.

Сонячна система на 5 кВт у Великобританії: Ціна, скільки вона виробляє, наскільки велика та

Сонячна система потужністю 15 кВт для будинку або бізнесу заощадить близько 81800 фунтів стерлінгів протягом очікуваного 25-річного терміну служби. За умови, що вартість електроенергії з мережі становить 0 фунтів стерлінгів.34/кВт-год (останнє оновлення у жовтні 2022 року). Це приблизно 3274 фунтів стерлінгів на рік економії, без урахування інфляції або зростання цін на електроенергію (які додадуть до ваших заощаджень, якщо ви інвестуєте в сонячну енергетику найближчим часом).

Зростання витрат на електроенергію

Вартість електроенергії у Великобританії постійно “випереджає” інфляцію. Ви можете побачити останні кілька сезонів зростання цін на цьому графіку зростання верхньої межі ціни від Ofgem:

Сума, на яку продовжує зростати вартість електроенергії, матиме великий вплив на те, чи вирішите ви, чи варта сонячна енергетика того, щоб використовувати її у Великобританії.

Розумна експортна гарантія

“Розумна” експортна гарантія замінює стару схему “зеленого” тарифу. Це дозволяє вам отримувати гроші за надлишкову енергію, яку виробляє ваша сонячна система потужністю 15 кВт, але ви не використовуєте її безпосередньо, наприклад, якщо ви виходите на вулицю вдень, коли там сонячно.

В даний час ви можете розраховувати на отримання до 15 пенсів за кВт-год електроенергії, яку ви “експортуєте”, тому для сонячної системи потужністю 15 кВт, при типових схемах використання, ви можете розраховувати на отримання близько £1147 на рік у вигляді платежів за цією схемою. Цей тариф доступний на момент написання статті від Octopus Energy.

Економія електроенергії

Однією з головних причин розглянути можливість придбання сонячної системи потужністю 15 кВт є економія коштів за рахунок прямого використання електроенергії, яку вона виробляє протягом дня, замість того, щоб платити комунальній компанії. Чим більше власної “самогенерованої” електроенергії ви використовуєте замість того, щоб купувати її або платити за бензин, якщо ви також купуєте електромобіль, тим більша ваша економія.

За допомогою правильно підібраної сонячної системи потужністю 15 кВт ви можете розраховувати на економію близько 2127 фунтів стерлінгів на рік, використовуючи власну сонячну енергію.

Ціна системи сонячних панелей потужністю 5 кВт

Сонячна система потужністю 15 кВт (без акумулятора) зазвичай коштує близько 19000 фунтів стерлінгів у Великобританії. Це з урахуванням монтажу та ПДВ.

Ви можете отримати безкоштовну пропозицію від Honest Quotes, щоб отримати точну ціну. Вони пропонують опцію нульових авансових витрат для тих, хто відповідає вимогам.

Отримайте пропозицію на встановлення сонячних панелей та/або акумуляторів по всій Великобританії від наших партнерів Honest Quotes.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для живлення мого будинку? (Сонячний путівник 2023 року)

сонячна, система, потужністю, 15000

Цей посібник допоміг багатьом домовласникам визначити оптимальний розмір сонячної системи для свого будинку. Давайте почнемо!

Кожен продукт та/або компанія, представлені тут, були незалежно відібрані автором. Ви можете дізнатися більше про нашу методологію огляду тут. Якщо ви зробите покупку за посиланнями, ми можемо отримати комісійні.

сонячна, система, потужністю, 15000

Леонардо Девід. інженер-електромеханік, MBA, консультант з питань енергетики та технічний письменник. Його досвід консультування з питань енергоефективності та сонячної енергетики охоплює такі сектори, як банківська справа, текстильна промисловість, переробка пластмас, фармацевтика, освіта, харчова промисловість, фаст-фуд, нерухомість та роздрібна торгівля. Він також пише статті на теми енергетики та інженерії з 2015 року. Дізнатися про цю особу

Перевірено Мелісою Сміт

Мелісса. завзята письменниця, аквалангістка, туристка та любителька активного відпочинку на природі. Закінчила Університет Флориди за спеціальностями “журналістика” та “дослідження сталого розвитку. До приходу в EcoWatch Мелісса працювала головним редактором журналу Scuba Diving та менеджером з комунікацій The Ocean Agency, некомерційної організації, про яку знято документальний фільм “У гонитві за коралами”, що отримав нагороду “Еммі”. Дізнатися більше про цю людину

Чому ви можете довіряти EcoWatch

Ми працюємо з групою експертів з сонячної енергетики, щоб створювати неупереджені огляди, які допоможуть вам зробити правильний вибір для вашого будинку. Жоден інший сайт не висвітлював тему відновлюваних джерел енергії так довго, як ми, а це означає, що ми маємо більше даних та інсайдерської інформації, ніж інші сайти.

Перейти до розділу:

Знайдіть найкращу ціну від сонячних інсталяторів у вашому регіоні.

Популярність сонячних панелей зростає, але багато хто все ще задається питанням, чи є сонячні панелі доступними за ціною. Як і для багатьох інших продуктів, для сонячних панелей вам потрібно придбати певну кількість панелей, які будуть генерувати енергію, достатню для покриття обсягу електроенергії, що використовується у вашому домі. Питання, яке ми бачимо найчастіше від споживачів до інсталяторів. це скільки буде коштувати сонячна енергія і скільки сонячних панелей нам знадобиться.

Правда полягає в тому, що точна кількість буде варіюватися від людини до людини і ґрунтуватися на безлічі різних факторів. Жодна сонячна ситуація не є однаковою, і з урахуванням різних налаштованих параметрів, таких як типи панелей, використання сонячної черепиці проти сонячних панелей, а також те, в якій частині країни ви живете, може вплинути на ефективність ваших панелей і, отже, на те, скільки вам потрібно для покриття базового обсягу виробництва електроенергії.

З огляду на це, найкращий спосіб дізнатися, скільки панелей знадобиться вашому будинку. це поговорити з фахівцем з сонячної енергетики, який розрахує потужність сонячних панелей на основі цих та інших факторів. Але для приблизної оцінки ми склали те саме рівняння, яке використовують професіонали, щоб дати вам краще уявлення про те, що вам може знадобитися.

Знову ж таки, системи сонячних панелей дуже індивідуальні, тому ваш постачальник сонячної енергії допоможе вам налаштувати вашу систему сонячних панелей відповідно до ваших потреб та уподобань, а також надасть поради щодо потужності панелей та розміру системи.

Які фактори впливають на те, скільки сонячних панелей вам потрібно?

Розмір вашого будинку та доступного простору на даху, кількість прямих сонячних променів, які отримує ваш будинок, тип і рейтинг ефективності ваших сонячних панелей, а також кількість енергії, яку використовує ваше домогосподарство. все це фактори, які впливають на те, скільки сонячних панелей вам знадобиться. Наприклад, якщо в Каліфорнії та Нью-Йорку є два однакових будинки, що живляться від сонячної енергії, з однаковим споживанням енергії, то для будинку в Каліфорнії знадобиться менше сонячних панелей, оскільки в цьому штаті більше сонячного світла. Але двом будинкам в одному районі може навіть не знадобитися однакова кількість сонячних панелей. Все зводиться до індивідуальних потреб кожного домогосподарства.

SunPower

SunPower розробляє та встановлює провідні в галузі рішення для домашніх сонячних електростанцій та накопичувачів у всіх 50 штатах. Маючи багату історію інновацій, починаючи з 1985 року, жодна інша компанія в цьому списку не може зрівнятися з SunPower в досвіді та знаннях.

Компанія SunPower заслужила свою позицію провідного національного інсталятора в нашому списку з кількох причин: Компанія встановлює найефективніші сонячні технології на ринку житлових будинків, пропонує найширшу зону обслуговування та надає на свої установки гарантію, що значно перевищує галузеві стандарти. У той же час, SunPower є піонером у галузі сталого розвитку в галузі.

Якби цього було недостатньо, системи SunPower поставляються з продуктами, виготовленими власними силами її дочірньої компанії Maxeon. Це означає, що ваші панелі, сонячні елементи, інвертори, акумулятори та зарядні пристрої для електромобілів розроблені для спільної роботи і на них поширюється однакова гарантія.

Найбільший недолік SunPower? Її високоефективні панелі значно дорожчі, ніж більшість продуктів конкурентів. Однак його потужні панелі є робочими конячками, які компенсують початкові витрати за рахунок більшої продуктивності (подумайте про це, як про витрату більших грошей на автомобіль, який отримує більше миль на галон).

Факти та цифри: SunPower

Рейтинг EcoWatch Рейтинг Better Business Bureau (BBB) Рік заснування Середня вартість (-) Сонячні послуги Марки пропонованого сонячного обладнання Гарантійне покриття
5
A
1985
Сонячні панелі, сонячні батареї, зарядні пристрої для електромобілів, моніторинг системи
Панелі SunPower
25-річна гарантія “все включено

Blue Raven Solar

Нам подобається Blue Raven Solar, тому що ми розуміємо, що для більшості домовласників вартість сонячної енергії є найбільшим бар’єром для входу на ринок.

З цієї причини Blue Raven Solar розробила інноваційний план фінансування сонячної енергетики, який пропонує внутрішні гнучкі варіанти з нульовим початковим внеском. Результати говорять самі за себе, оскільки Blue Raven Solar зараз є однією з найбільш швидкозростаючих сонячних компаній в країні і нещодавно була придбана компанією SunPower. План BluePower Plus (ексклюзивний для Blue Raven) імітує гнучку структуру лізингу, забезпечуючи при цьому найбільші переваги від володіння системою.

Домовласники, які мають на це право, можуть користуватися сонячною енергією протягом 18 місяців, перш ніж сплатити свій перший рахунок. У поєднанні з федеральним податковим кредитом на інвестиції в сонячну енергетику (ITC) початкова економія енергії може компенсувати більше третини загальної вартості системи, не вимагаючи жодного долара.

На відміну від цього, інші інсталятори можуть запропонувати подібне фінансування лише через сонячну оренду, ДРП або сторонніх постачальників (таких як Mosaic або Sunlight). Сторонні постачальники кредитів можуть ускладнити процес, в той час як вибір кредиту або PPA позбавить вас деяких з найбільших переваг сонячної енергетики (додаткова вартість нерухомості, федеральний податковий кредит на сонячну енергію та місцеві сонячні стимули).

Факти та цифри: Blue Raven Solar

Рейтинг EcoWatch Рейтинг Better Business Bureau (BBB) Рік заснування Середня вартість (-) Сонячні послуги Марки пропонованого сонячного обладнання Гарантійне покриття
4.5
A
2014
Сонячні панелі, моніторинг системи
Trina Solar, Canadian Solar, SolarEdge, Silfab, SunPower
25-річна гарантія виробника; 10-річна гарантія якості, 2-річна гарантія виробництва

ADT Solar

ADT Solar встановлює галузевий стандарт гарантійного покриття, включаючи багатосторонню гарантію, що робить її одним з найкращих інсталяторів для домовласників, які хочуть додаткового спокою.

Гарантійне покриття включає все нижчезазначене протягом 25 років:

 • Гарантія виробництва електроенергії: Також відома як гарантія продуктивності, вона гарантує, що ваша сонячна система буде виробляти таку кількість електроенергії, яка вказана у вашій пропозиції, або АДТ випише вам чек на різницю.
 • Гарантія на виконання робіт: Покриває будь-які проблеми з установкою вашої системи, а також відома як гарантія якості виготовлення.
 • Гарантія продуктивності панельних модулів: Це те, що АДТ Солар називає гарантією виробника, і вона гарантує, що будь-які виробничі дефекти будуть відремонтовані або ваші неефективні панелі будуть замінені.
 • Гарантія на мікроінвертори Enphase: Це підтримує продуктивність ваших інверторів.

Хоча в останні роки інші сонячні компанії почали пропонувати подібні гарантії, АДТ Солар займається цим з 2008 року, виконавши понад 30 000 інсталяцій по всій країні.

Факти та цифри: ADT Solar

Рейтинг EcoWatch Рейтинг Better Business Bureau (BBB) Рік заснування Середня вартість (-) Сонячні послуги Марки пропонованого сонячного обладнання Гарантійне покриття
4
A-
2008
Сонячні панелі, сонячні батареї, зарядні пристрої для електромобілів, енергоефективна модернізація
Silfab, Panasonic та інші в залежності від місця розташування
25-річна гарантія “все включено

Нижче наведені деякі з найбільш важливих факторів, які слід враховувати при визначенні кількості сонячних панелей, необхідних вашому будинку:

Розмір вашого будинку та доступний простір на даху

Більші будинки, як правило, споживають більше електроенергії, і їм, як правило, потрібно більше сонячних панелей. Однак вони також мають додатковий простір на даху, необхідний для встановлення більших сонячних панелей.

З цього правила можуть бути винятки. наприклад, будинок площею 2 000 квадратних футів з новими приладами Energy Star може споживати менше енергії, ніж будинок площею 1 200 квадратних футів зі старими, менш ефективними пристроями. Що стосується установки, то сонячні панелі можна розміщувати на багатьох типах поверхонь.

Однак стан вашого даху може обмежити кількість сонячних панелей, яку може витримати ваш будинок. Наприклад, якщо у вас є димохід, кондиціонер на даху або мансардне вікно, вам доведеться розмістити панелі навколо цих приладів. Аналогічно, ділянки даху, які покриті тінню, не підходять для встановлення панелей.

Крім того, більшість провідних сонячних компаній не будуть працювати на азбестових дахах через потенційні ризики для здоров’я монтажників.

Кількість прямих сонячних променів у вашому регіоні

Там, де більше сонячного світла, там більше енергії, яку можна перетворити на електрику. Річна продуктивність кожної сонячної панелі вища в таких штатах, як Арізона або Нью-Мексико, які отримують більшу кількість сонячного світла, ніж менш сонячні регіони, такі як Нова Англія.

сонячна, система, потужністю, 15000

Світовий банк створив карти сонячної радіації для більш ніж 200 країн та регіонів, включаючи США.S. Карта нижче може дати вам уявлення про кількість сонячного світла, доступного у вашому географічному розташуванні. Майте на увазі, що для будинків у більш сонячних регіонах, як правило, потрібно менше сонячних панелей.

© 2020 Світовий банк, Джерело: Глобальний сонячний атлас 2.0, Дані про сонячні ресурси: Соларгіс.

Кількість мешканців та кількість енергії, яку ви використовуєте

Домогосподарства з більшою кількістю членів зазвичай використовують більшу кількість електроенергії, а це також означає, що їм потрібно більше сонячних панелей для збільшення виробництва енергії.

Використання електроенергії є дуже важливим фактором, оскільки він визначає, скільки енергії повинна генерувати ваша система сонячних панелей. Якщо ваш будинок споживає 12 000 кіловат-годин (кВт-год) на рік і ви хочете перейти на 100% сонячну енергію, ваша система повинна бути здатна генерувати таку кількість енергії.

Типи сонячних панелей та використовувані рейтинги ефективності

Високоефективні панелі можуть генерувати більше ват на квадратний фут, а це означає, що вам потрібно придбати менше таких панелей, щоб досягти поставленої мети з виробництва електроенергії. Існує три основні типи сонячних панелей: монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові.

Загалом, монокристалічні панелі є найефективнішими сонячними панелями для житлових будинків, за ними слідують полікристалічні панелі. Найменш ефективними є тонкоплівкові панелі.

Якщо ви хочете точно знати, скільки панелей вам потрібно, ви можете натиснути нижче, щоб зв’язатися з інсталятором, перевіреним EcoWatch, і отримати безкоштовну оцінку.

Як оцінити кількість сонячних панелей, необхідних для живлення вашого будинку?

Отже, виходячи з цих факторів, скільки сонячних панелей живить будинок?

Щоб приблизно визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно без професійної оцінки, вам потрібно з’ясувати дві основні речі: яке ваше енергоспоживання і скільки енергії будуть виробляти ваші панелі. Ми розглянемо ці питання більш детально нижче, але ось загальні кроки:

 • Розрахуйте, скільки енергії споживає ваш будинок
 • Оцініть площу даху та кількість сонячного світла, яке отримує ваш будинок
 • Визначте питому продуктивність сонячних панелей у вашому регіоні, щоб оцінити розмір системи
 • Перевірте потужність конкретних панелей, які ви маєте намір придбати
 • Розділіть потужність вашої системи на потужність сонячних панелей

Визначте потреби вашого будинку в електроенергії

Згідно з останніми даними U.S. За даними Управління енергетичної інформації (EIA), середньостатистичний американський будинок споживає 10 649 кВт-год енергії на рік. Однак це залежить від штату. Наприклад:

 • У Луїзіані найвищий середній показник споживання. 14 787 кВт-год на рік.
 • Найнижче середнє споживання мають будинки на Гаваях. 6 298 кВт-год на рік.

Щоб точніше оцінити, скільки енергії ви використовуєте щорічно, додайте кВт-год, вказані у ваших останніх 12 місячних рахунках за електроенергію. Ці цифри коливатимуться залежно від таких факторів, як розмір вашого будинку, кількість мешканців, ваші звички щодо споживання електроенергії та рейтинг енергоефективності ваших домашніх пристроїв.

Потреба в електроенергії для звичайних побутових приладів

Розмір вашого будинку є основним показником того, скільки сонячних панелей вам потрібно, але ви також повинні враховувати щоденне споживання енергії. Наприклад, домогосподарство зі звичайними побутовими приладами, такими як холодильник, посудомийна машина, плита тощо, споживатиме менше електроенергії, ніж будинок з басейном з підігрівом, центральним кондиціонером, гідромасажною ванною та електромобілем.

Ці додаткові прилади та системи значно збільшать ваше щоденне споживання енергії, а це означає, що вам знадобиться більше сонячних панелей, щоб компенсувати загальне споживання енергії. Плануючи домашню сонячну систему, складіть список всіх ваших приладів і систем, щоб всі вони були враховані в остаточному проекті.

Продукт Середньорічне використання енергії Кількість необхідних сонячних панелей
Телевізор 100 кВт/рік 1
Посудомийна машина 360 кВт/рік 2
Піч 410 кВт/рік 2
Сушарка 470 кВт/рік 2
Холодильник Energy Star 615 кВт/рік 2
Електромобіль 4 000 кВт/рік 12
Електричний водонагрівач 4 500 кВт/рік 16

assuming 350-watt solar panels are installed and average sun hours

Питома продуктивність сонячної панелі

Після того, як ви визначили, скільки кВт-год електроенергії щорічно споживає ваш будинок, вам потрібно буде з’ясувати, скільки кВт-год виробляє кожна з ваших сонячних панелей протягом року. Це буде залежати від конкретного типу сонячної панелі, стану даху та місцевих пікових годин сонячного світла.

У сонячній енергетиці загальним показником, що використовується для оцінки потужності системи, є “питома продуктивність” або “питоме виробництво”.” Це можна визначити як річну кількість кВт-год енергії, виробленої на кожен кіловат встановленої сонячної потужності. Питома продуктивність значною мірою залежить від кількості сонячного світла, доступного у вашому регіоні.

Ви можете отримати краще уявлення про питому продуктивність, яка може бути досягнута у вашому регіоні, перевіривши надійні джерела, такі як сонячні карти Світового банку або база даних сонячного випромінювання Національної лабораторії відновлюваної енергетики. Щоб оцінити, скільки кВт потрібно для роботи будинку, ви можете розділити річне споживання кВт-год на питому продуктивність на кіловат сонячної потужності.

Наприклад, якщо енергетичні потреби вашого будинку становлять 15 000 кВт-год на рік, а питома продуктивність сонячних панелей у вашому регіоні. 1 500 кВт-год/кВт, вам знадобиться система потужністю близько 10 кіловат. Paradise Energy Solutions також запропонувала загальну формулу для приблизного визначення розміру сонячної енергетичної системи, яка вам потрібна.

Ви можете просто розділити ваш річний обсяг кВт-год на 1,200, і ви отримаєте необхідну кількість кіловат сонячної потужності. Отже, якщо споживання енергії, вказане у ваших останніх 12 рахунках за комунальні послуги, становить 24 000 кВт-год, вам знадобиться система потужністю 20 кВт (24 000 / 1 200 = 20).

Ви також можете відвідати цей ресурс, щоб отримати уявлення про те, як сонячні панелі можуть працювати на вашому будинку.

Дивіться нижче для отримання додаткової інформації про те, як ваші сонячні панелі можуть виробляти менше електроенергії (ват), ніж заявлено в їх номінальній потужності.

Скільки місця на даху потрібно вашій системі сонячних панелей?

В середньому для сонячної системи потрібно від 280 квадратних футів до 350 квадратних футів площі даху. Враховуючи, що середня площа даху житлового будинку в США становить 1700 квадратних футів, більшість людей не матимуть проблем з установкою сонячних панелей.

Але якщо у вас менший дах, краще інвестувати в більш високоефективні панелі, оскільки вам знадобиться менше панелей для покриття витрат на електроенергію. Щоб допомогти оцінити необхідну площу для вашої домашньої сонячної системи, ми створили таблицю, в якій вказано, скільки місця вам знадобиться для найпоширеніших розмірів сонячних систем:

Розмір системи Орієнтовне щомісячне виробництво енергії Кількість 350-ватних сонячних панелей Мінімальна необхідна площа даху
3 кВт 200. 520 кВт-год 9 160 кв.м. фут.
5 кВт 300. 860 кВт-год 15 265 кв. фут.
7 кВт 430. 1,210 кВт-год 20 355 кв. фут.
9 кВт 555. 1550 кВт-год 26 460 кв.м. фути.
11 кВт 678. 1900 кВт-год 32 565 кв. фут.
15 кВт 924. 2500 кВт-год 43 760 кв.м. футів.

based on the installation of 350-watt panels and average sun hours

Наведені вище розрахунки базуються на встановленні 350-ватних сонячних панелей. Якщо ви вирішите використовувати панелі більшої або меншої потужності, необхідна площа даху буде відрізнятися. Наприклад, вам знадобиться більше місця на даху для панелей з меншою потужністю і менше місця на даху для панелей з більшою потужністю.

Досить просто визначити, скільки місця на даху вам потрібно, просто помножте кількість необхідних сонячних панелей на їх розмір. Середньогалузевий показник площі сонячної панелі становить 17 квадратних футів.55 квадратних футів, але це число буде змінюватися в залежності від ваших панелей.

Нижче ми надали приблизний розрахунок площі даху, яка вам знадобиться, якщо ви встановите сонячну систему потужністю 9 кВт, але виберете панелі потужністю менше 350 Вт:

 • 300-ватних панелей: 30 сонячних панелей = 530 квадратних футів
 • 325-ватні панелі: 28 сонячних панелей = 500 квадратних футів
 • 375-ватні панелі: 24 сонячні панелі = 425 квадратних футів
 • 400-ватні панелі: 23 сонячні панелі = 400 квадратних футів

Висновок: Скільки сонячних панелей вам потрібно?

Після того, як ви дізнаєтеся, скільки електроенергії ви використовуєте і який розмір системи вам потрібен, ви можете перевірити потужність панелей, щоб визначити, скільки панелей потрібно придбати для вашої сонячної батареї. Помножте розмір вашої системи на 1000, щоб отримати вати, а потім розділіть це на індивідуальну потужність кожної сонячної панелі.

Більшість найкращих сонячних панелей на ринку мають вихідну потужність від 330 Вт до 360 Вт кожна. Вихідна потужність менш ефективних панелей може становити всього 250 Вт. Отже, якщо вам потрібна сонячна установка потужністю 10 кВт і ви купуєте сонячні панелі потужністю 340 Вт, вам знадобиться 30 панелей. Ваша формула буде виглядати так: 10 000 ВТ / 340 ВТ = 29.4 панелі.

Якщо ви використовуєте менш ефективні сонячні панелі потужністю 250 Вт, вам знадобиться 40 таких панелей (10 000 Вт / 250 Вт = 40). Майте на увазі, що, хоча вартість сонячних панелей нижча, якщо ви обираєте менш ефективну модель замість дорожчої високоефективної, загальна сума, яку ви заплатите за вашу сонячну енергетичну систему, може виявитися такою ж або вищою, тому що вам доведеться купити більше панелей.

Якщо ви хочете точно знати, скільки панелей вам потрібно, ви можете натиснути нижче, щоб зв’язатися з інсталятором, перевіреним EcoWatch, і отримати безкоштовну оцінку.

ГІБРИДНА СИСТЕМА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ SOL-ARK 15K

сонячна, система, потужністю, 15000

Гібридна система сонячних батарей SOL-ARK 15K поєднує в собі універсальність автономної сонячної батареї зі зручністю та гнучкістю домашньої електромережі. Ця інтуїтивно зрозуміла система дозволяє встановлювати власні рівні споживання електроенергії, одночасно дозволяючи ефективно контролювати стан і продуктивність вашого акумулятора через Wi-Fi. Також дуже важливо, щоб ваша батарея зберігала достатню потужність для підзарядки побутових приладів та забезпечення резервного живлення у разі перебоїв в електромережі.

Цей потужний акумуляторний інвертор здатний живити до 17000 Вт сонячної енергії. Він також постачається з 10-річною гарантією.

Особливості гібридного інвертора Sol-Ark 12K:

SOL-ARK 15K ПОСІБНИК КОРИСТУВАЧА SOL-ARK 15K СПЕЦИФІКАЦІЯ SOL-ARK 15K БРОШУРА SOL-ARK 15K

Безкоштовна доставка на всі замовлення до Нижніх 48 !

Як тільки ваш товар буде відправлений зі складу, ми надішлемо вам електронною поштою номер для відстеження вашого відправлення.

Безкоштовна доставка на всі замовлення

Для отримання додаткової інформації про доставку та повернення натисніть ТУТ

Гарантія ціни

Ми дбаємо про наших клієнтів і хочемо запропонувати найкраще з доступного для наших першокласних продуктів.

Умови нашої 100% гарантії відповідності ціни:

 • Товар повинен бути придбаний у нас, перш ніж ми зможемо зіставити його
 • Купуй один, отримуй один безкоштовні пропозиції та знижки не підлягають
 • Товар повинен бути в наявності на сайті конкурентів
 • Конкурентом повинен бути інтернет-магазин, а не роздрібний магазин
 • Сайт не може бути сайтом-дискаунтером або аукціоном (наприклад, eBay, overstock і т.д.).)
 • Компанія повинна бути авторизованим роздрібним продавцем відповідного продукту
 • Гарантія відповідності ціни базується на остаточній ціні товару, включаючи доставку та податки
 • Ми дбаємо про вас. Ми не хочемо просто продати вам щось і більше ніколи не чути про вас, ми хочемо бути частиною ВСІХ ваших пригод. Для цього ми знаємо, наскільки важливим є задоволення потреб клієнтів та надання якісної продукції.
 • Ми. сімейний бізнес! Ми з дружиною керуємо Wild Oak Trail, і коли наші син і донька підростуть, вони, ймовірно, теж відповідатимуть на ваші дзвінки.
 • Ми захоплюємося природою, пригодами, готовністю до надзвичайних ситуацій, життям поза мережею та багатьом іншим. Це все надихає! Ми хотіли б почути, що ви запланували для наших продуктів!
 • Ми відповідаємо за те, що продаємо. Якщо ви незадоволені, ми це виправимо.

Залишити відповідь