Сонячна панель Arlo Живлення камер безпеки Arlo за допомогою сонячної панелі. Арло…

Сонячна панель Arlo. Заряджайте камери безпеки Arlo від сонячної панелі

сонячна, панель, arlo, живлення, камера, безпеки

Сонячна панель Arlo. чудове доповнення до будь-якої системи безпеки Arlo. Вона забезпечує живлення всіх ваших камер Arlo на невизначений термін, і вам не доведеться турбуватися про оплату рахунків за електроенергію. А ще краще те, що в майбутньому його можна використовувати для живлення інших пристроїв.

Складна сонячна панель RAVPower

Складна сонячна панель RAVPower. це компактний і портативний сонячний зарядний пристрій, який використовує енергію сонця для підзарядки ваших пристроїв. Завдяки трьом USB-портам підходить для більшості пристроїв і легко складається для зберігання. Довгий USB-шнур для захисту сонячної панелі, коли вона не використовується.

Складна сонячна панель RAVPower використовує новітні технології для швидкого та легкого перетворення сонячної енергії в корисну енергію. Чотири високоефективні сонячні елементи мають ККД до 23.5%, що робить її сумісною з багатьма мобільними телефонами та іншими пристроями. Технологія iSmart дозволяє заряджати два USB-пристрої одночасно.

З потеплінням все більше людей проводять більше часу на свіжому повітрі. Якщо ви збираєтеся в похід або на природу, не забудьте взяти з собою електростанцію RAVPower, щоб завжди бути на зв’язку. Ця портативна сонячна панель розроблена для сучасних мобільних споживачів, має USB-порти та водонепроникну конструкцію. З цими функціями ви насолоджуватиметеся незабутньою подорожжю.

Складна сонячна панель RAVPower виготовлена з матеріалів промислового класу, які витримують екстремальні погодні умови. Панелі створені, щоб служити роками. Це робить їх ідеальними для використання на відкритому повітрі. Однак деякі портативні сонячні панелі не мають вбудованого акумулятора, тому для зберігання виробленої енергії необхідно використовувати павербанк. Таким чином, ви можете продовжувати заряджати свої мобільні пристрої навіть після заходу сонця.

Складна сонячна панель RAVPower сумісна з більшістю портативних електростанцій. Цей сонячний зарядний пристрій має чотири складні сонячні панелі, які підключаються через USB-порти. Він також має три USB-порти для заряджання мобільних пристроїв. Вона також має 2-полюсний вихід змінного струму, який підходить для заряджання пристроїв потужністю до 50 Вт. USB-порт зарядного пристрою оснащений технологією iSmart, яка максимізує ємність зарядки та захищає ваші пристрої від стрибків напруги в електромережі. Також має захист від короткого замикання та перезарядки.

Складана сонячна панель RAVPower компактна та легка. Портативна сонячна панель легко складається до розміру зошита для тренувань. Високий коефіцієнт перетворення. до 22%. До неї також входить зовнішній літієвий акумулятор для заряджання вночі.

RAVPower VMA5600

Сонячна панель RAVPower VMA5600 Arlo. це зручний спосіб заряджати камери безпеки Arlo. Має 8-футовий магнітний кабель і стійку до погодних умов сонячну панель. Він заряджає камери Arlo, коли вони знаходяться під прямими сонячними променями, і сумісний з камерами Arlo Ultra, Pro 3 і Pro 4. Вона також сумісна з прожекторною камерою Arlo.

Сонячна панель RAVPower VMA5600 Arlo. відмінний додатковий аксесуар для камер Arlo, особливо для тих камер, які не мають вільного доступу до розетки. RAVPower VMA5600 доступний у двох моделях: VMA5600-10000S для 2018 року та VMA5600-20000S для 2021 року. Обидві ці сонячні панелі мають схожу вагу та розміри, але відрізняються за вихідною потужністю.

Arlo Pro 2

Сонячна панель Arlo VMA5600-20000S призначена для живлення камер безпеки Arlo Ultra або Pro без батарей або довгих кабелів живлення. Ця сонячна панель досить мала, щоб поміститися будь-де, і може бути розміщена на сонячному місці. Поставляється з 2.4-метровий кабель і монтажний комплект для легкого встановлення. Ця панель забезпечить живлення вашої камери безпеки протягом двох років. Його можна використовувати як на відкритому повітрі, так і в приміщенні.

Ця панель заряджає акумулятор вашої камери, якщо ви залишаєте її на сонці принаймні на одну-дві години на день. Вона також добре працює в приміщенні або на відкритому повітрі, якщо світить сонце і температура знаходиться в межах від 32 до 113 градусів. Після встановлення сонячної панелі на стіні просто нахиліть її до сонця. Після встановлення ви можете під’єднати кабель до камери Arlo за допомогою комплектного набору гвинтів.

Сонячна панель Arlo Pro 2 виготовлена з монокристалічного кремнію, що робить її водонепроникною та пилонепроникною. Його алюмінієва рама міцна та стійка до корозії. Це також чудовий бюджетний варіант для камери Arlo Pro 2. А оскільки вона поставляється з трьома сонячними панелями, це відмінне співвідношення ціни та якості.

Ця сонячна панель призначена для живлення від сонця і не призначена для заряджання камери від 0% до 100%. Бажано зарядити камеру перед встановленням сонячної панелі. Інший варіант. використовувати сонячну панель, яка має більший радіус дії, наприклад, iTODOS. Ця панель постачається з перемикачем управління, тому ви можете легко підтримувати графік зарядки.

Сонячна панель Arlo коштує близько 80. Ви можете придбати його на офіційному веб-сайті або в авторизованого реселлера. Ми відправимо її вам через FedEx. Залежно від місця проживання, ви можете очікувати його отримання від двох до п’яти днів. Для швидшої доставки виберіть FedEx Ground. Вам потрібно буде зберегти підтвердження покупки.

Сонячна панель Arlo Pro 2 виготовлена з міцних матеріалів і може бути встановлена в будь-якому місці. Якщо розмістити камеру на сонячному місці, вона заряджатиметься швидше. У наших тестах камері знадобилося приблизно півтора дня, щоб досягти 50% заряду акумулятора. Після заряджання рівень заряду акумулятора зростатиме в додатку APP.

Зарядний пристрій для сонячних панелей Ario Ultra

Зарядний пристрій для сонячних панелей Ario Ultra. це чудовий спосіб підтримувати заряд вашого акумулятора навіть під прямими сонячними променями. Він має стійку до погодних умов конструкцію та 8-футовий магнітний кабель живлення. Також поставляється з регульованим настінним кріпленням, щоб ви могли розмістити її де завгодно. Вона постачається з восьмиметровим магнітним зарядним кабелем та регульованою системою кріплення для зручності та розміщення.

Зарядний пристрій Arlo Ultra від сонячної панелі. це чудовий спосіб заощадити гроші, підтримуючи живлення вашої камери. Стійкий до погодних умов дизайн дозволяє встановлювати його в будь-якому місці та забезпечувати безперебійне живлення. Зарядний кабель має довжину 8 футів і буде тримати камери Arlo Ultra і Pro 3 зарядженими.

Огляд глибоководної сонячної панелі Arlo

Як камера працює в тіні, під час шторму та на сонці?

Ми можемо заробляти гроші, коли ви переходите за нашими посиланнями.

Отже, у вас є нова камера Arlo, і ви втомилися міняти батареї. Ви розглядаєте сонячну панель, але чи варта вона 108 інвестицій?? Давайте з’ясуємо!

Arlo має дві різні версії сонячної панелі. тут ми просто покриваємо сонячну панель Arlo магнітними з’єднаннями, яка в даний час сумісна з камерами Ultra Pro 4 і Ultra 2.

Amazon.com List (станом на 24.08.2012 3:00 MST)

Заміна батарей виявилася для мене більшим клопотом, ніж я передбачав, тому я був радий протестувати цю сонячну панель.

Кожна батарея врешті-решт вмирає, особливо якщо у вас дуже високо підняті камери. Я знаю, що деякі з вас коментували, що ви хочете розмістити свої камери високо на дереві або на другому поверсі будинку, десь у важкодоступному місці, тож це ще одна причина, щоб зацікавитися цією сонячною панеллю.

Одним з моїх перших питань було, чи працює сонячна панель з певними функціями, які потребують живлення змінного струму? Наприклад, зони активності та функція 3-секундного озирання назад. Обидва ці способи вимагають, щоб камери були підключені до електромережі, тож як це буде працювати з цією сонячною панеллю?

Перш ніж перейти до деталей, давайте почнемо з дизайну.

Конструкція сонячної панелі Arlo

Конструкція сонячної панелі досить проста.

Якщо ми зазирнемо всередину коробки, то побачимо, що в комплекті є лише дві речі: сама панель та 8-футовий зарядний кабель.

Ми маємо магнітне кріплення з іншого боку.

Він також постачається з настінним кріпленням. Це міцне настінне кріплення, на відміну від того, що йшло в комплекті з камерою, яке виглядало досить дешевим і пластиковим. Цей повністю металевий і набагато важчий.

Якщо це відео допоможе вам, будь ласка, натисніть кнопки “Подобається” та “Підписатися.

І розбийте цей дзвіночок сповіщення, щоб отримувати оновлення щоразу, коли ми випускаємо нове відео.

Як працює сонячна панель Arlo в умовах низької освітленості?

Одна сторона мого будинку отримує дуже мало сонячного світла. Це перша сторона мого будинку, яка отримала повну тінь. Я б сказав, що кількість сонця на день, залежно від сезону, становить від двох до чотирьох годин сонця. Чи вистачить заряду батареї, щоб камера працювала??

Давайте насправді вийдемо на вулицю і дізнаємось.

У мене є камера над вхідними дверима на тій стороні будинку, де найбільше тіні. Я б сказав, що зараз вона отримує близько трьох годин сонця на день. Я встановив сонячну панель на цій стороні мого будинку, підключив її до камери та записав продуктивність протягом певного часу. Все це ви можете побачити на відео.

Я радий повідомити, що після тестування сонячна панель Arlo отримала достатньо сонця, навіть на цій затіненій стороні будинку, щоб підтримувати камеру в робочому стані.

Насправді, в цьому районі достатньо залишкового світла, що фактично все ще забезпечує певну потужність камери, навіть якщо вона знаходиться в тіні, що мене дуже вразило, коли я це побачив. Звичайно, це, мабуть, дуже маленька цівка, але принаймні панель щось отримує.

Коли я починав цей тест, камера працювала близько шести тижнів, а заряд акумулятора був на рівні 53%. Протягом першого дня тестування я отримав 13% збільшення часу автономної роботи, і загалом знадобилося три дні, щоб зарядити камеру до 100% при трьох годинах сонячного дня. Мені сподобалось це бачити.

Як сонячна панель Arlo працює в штормових умовах?

Був сценарій, коли у нас було близько півтора тижнів шторму. Був дощ, весь час був вітер. Кришка столу на моєму задньому дворі збивалася на вітрі і викликала сповіщення про рух у камері на задньому дворі, що фактично розрядило мою батарею приблизно до 35%. Не було сонця через дощ.

Через шторм я просто вимкнув камеру, і все, що я зробив. це просто вимкнув її. Я втомився отримувати всі ці сповіщення, і я знав, що це просто розряджає батарею. Як тільки вийшло сонце і шторм закінчився, я знову увімкнув камеру, і для повної зарядки батареї на задньому дворі знадобилося близько двох днів.

Майте на увазі, якщо ви маєте справу зі штормом або вітряною погодою, можливо, вам доведеться вимкнути камеру, щоб запобігти її повному вимкненню.

Як працює сонячна панель Arlo в сонячних умовах?

Не дивно, що тут немає про що звітувати: сонячна панель заряджається приблизно вдвічі швидше на сонячному місці. Щоб показати вам, давайте перейдемо на задній двір, де набагато сонячніше, тому камера тут отримує набагато більше сонця. Цій камері, яка працювала з 50% заряду батареї, знадобилося близько півтора дня, щоб повністю зарядитися до 100%, тобто приблизно вдвічі швидше, ніж у тіні.

Сонячна панель не живить функції, що працюють лише від змінного струму

Настільки ж дивовижними, як ці панелі з точки зору потужності та швидкості заряджання, чи надають вони мені ті додаткові функції, які вимагають підключення камери до електромережі?

Відповідь, на жаль, ні, і я поговорив про це з Арло і запитав, чи, можливо, щось не так з моїми налаштуваннями. Арло сказав, що, на жаль, це не забезпечує достатньої потужності, щоб мати можливість увімкнути функцію для зон активності або 3-секундний огляд, тому не розраховуйте на ці функції за допомогою сонячної панелі.

Підсумок: Чи варта сонячна панель Arlo того?

Загалом, я використовую ці сонячні панелі вже, здається, дев’ять місяців, і мені не довелося міняти батарею взагалі.

Окрім шторму, про який я згадував вище, у мене не було жодних проблем з ними. Вони чудово справляються з тим, щоб все залишалося увімкненим. Я задоволений ними, але без функцій лише для змінного струму я не впевнений, що вони варті 108 доларів за штуку.

Стів. активний користувач соціальних мереж і загалом ентузіаст розумного будинку. Він любить захоплюватися усіма технічними новинками і швидко стає одним з провідних експертів у цій галузі. Коли він не перед камерою, Стів досліджує наступний найбільший аксесуар для розумного будинку або грає зі своїми 2 маленькими доньками в сонячному Каліфорнії.

Сонячна панель Арло

Сонячна панель Arlo забезпечує зручну і просту у використанні можливість зарядки камер безпеки Arlo Pro і Arlo Pro 2. Аксесуар стійкий до погодних умов, а кріплення можна відрегулювати, щоб максимально ефективно вловлювати сонячне світло. Купити зарядний пристрій для сонячних панелей Arlo від Alarm Grid.

Цей продукт знято з виробництва і його більше немає в наявності.

Опис

Користувачі камер Arlo Pro та Arlo Pro 2 можуть отримати великі переваги від зарядного пристрою Arlo Solar Panel Charger. Цей аксесуар вбирає сонячне світло, щоб забезпечити живлення акумуляторної батареї, яка використовується з цими камерами. Зарядний пристрій стійкий до погодних умов і має просте встановлення.

Достатньо лише кількох годин перебування під прямими сонячними променями, щоб акумуляторна батарея Arlo була готовою до роботи та зарядженою. Кріплення також можна відрегулювати так, щоб зарядний пристрій отримував якомога більше сонячного світла. Дощ, вітер і сніг не зашкодять сонячному зарядному пристрою, і він може працювати при температурі від 32°F до 113°F. Три вітрозахисні кронштейни допомагають завжди тримати зарядний пристрій надійно та стійко. Пристрій підключається безпосередньо до камери або до додаткової зарядної станції за допомогою 6-футового кабелю, що входить до комплекту поставки.

Сонячна панель Arlo. це сонячний зарядний пристрій для камер Arlo Pro і Arlo Pro 2. Ви можете використовувати цей зарядний пристрій і енергію сонця для заряджання камер Arlo. Це чудове рішення, якщо ви перебуваєте на природі або не хочете використовувати електрику для заряджання камер. Пам’ятайте, що в камерах Arlo використовуються акумуляторні батареї, і один заряд може забезпечити роботу камери Arlo протягом дуже тривалого періоду часу. Камера Arlo може повністю зарядитися всього за кілька годин в ідеальних умовах, але це займе значно більше часу, якщо прямі сонячні промені недоступні. Але зарядний пристрій стійкий до погодних умов, тому вам не доведеться турбуватися, якщо ви випадково залишите його на вулиці в погану погоду. Загалом, це гарний сонячний зарядний пристрій, і ми даємо йому оцінку 5 зірок.

Є багато аспектів, які нам подобаються в сонячній панелі Arlo. Не потребує електроенергії, що дуже зручно, якщо ви намагаєтеся скоротити витрати на електроенергію або не маєте вільного доступу до електрики. Пристрій стійкий до дощу, вітру та снігу і може працювати в широкому діапазоні температур. Це робить її ідеальною для використання на відкритому повітрі. Він також постачається з трьома (3) вітровими кронштейнами, які допомагають тримати його в безпеці. Пристрій може підключатися як до самої камери Arlo, так і до зарядної станції для забезпечення живлення.

У сонячної панелі Arlo не так багато недоліків. Одна з проблем полягає в тому, що пристрій може працювати не дуже добре, коли на вулиці немає сонця. А якщо умови не ідеальні, то заряджання акумулятора може зайняти значно більше часу, ніж при використанні звичайного зарядного пристрою. Існує також той факт, що пристрій призначений лише для камер Arlo, і він, швидше за все, не буде працювати з іншими пристроями. Але ці недоліки відносно незначні, і вони не заважають нам дати сонячній панелі Arlo 5-зірковий рейтинг.

Добре: Не потребує електроенергії, стійкий до погодних умов, три (3) вітрових кронштейни в комплекті, підключається до камери або зарядної станції

Погано: Може вийти з ладу, коли не сонячно, може зайняти багато часу для заряджання в неідеальну погоду, лише для камер Arlo

Шукайте схожі товари

Як виправити або скинути налаштування сонячних панелей Arlo, якщо вони не працюють

Ця публікація може містити партнерські посилання. Як партнер роздрібних продавців (наприклад, Amazon), ми заробляємо на кваліфікованих покупках.

Сонячні панелі Arlo призначені для підтримки заряду камер безпеки Arlo, але вони не призначені для заряджання їх від низького до повного рівня заряду акумулятора. Якщо у вас є система Arlo, переконайтеся, що ви зарядили акумулятор перед тим, як використовувати її з сонячною панеллю. Якщо ваші сонячні панелі Arlo не працюють, є кілька способів усунення несправностей, тож читайте далі, щоб дізнатися більше.

Від’єднайте і знову вставте обидва кінці сонячної панелі Arlo і зарядного кабелю, стиснувши їх з боків. Коли штекер повністю вставлений у панель, його бокові сторони клацнуть, що є найпростішим способом перезавантаження сонячних панелей Arlo.

сонячна, панель, arlo, живлення, камера, безпеки

Перед підключенням камери Arlo до сонячної панелі завжди переконайтеся, що батарея правильно вставлена в камеру, а також, що вона повністю заряджена. Ви також можете зменшити використання камери на день або два, а потім знову перевірити рівень заряду акумулятора. У деяких випадках занадто активне використання камери може розрядити акумулятор швидше, ніж сонячна панель зможе його поповнити, що може бути причиною проблеми.

Сонячні панелі Arlo не заряджаються

сонячна, панель, arlo, живлення, камера, безпеки

Якщо сонячні панелі Arlo не заряджаються, це може бути пов’язано з тим, що акумулятор камери занадто холодний або занадто гарячий. Переконайтеся, що ваша сонячна панель сумісна з наявною у вас камерою Arlo, потім від’єднайте і знову підключіть кабелі від панелі, перевіривши, чи немає пошкоджених або оголених проводів. Ніколи не залишайте обладнання Arlo в екстремально низьких температурах і завжди тримайте його при температурі вище 32 градусів за Фаренгейтом.

Переконайтеся, що сонячні панелі спрямовані на сонце і розташовані під правильним кутом, щоб отримувати щонайменше три години повного сонячного світла на день. У більшості випадків панель не заряджається через те, що вона не отримує достатньої кількості сонячного світла вдень.

Завжди переконайтеся, що ваші батареї Arlo повністю заряджені, перш ніж приєднувати їх до сонячних панелей, і якщо у вас все ще виникають проблеми, можливо, вам доведеться зв’язатися з кимось із служби підтримки клієнтів Arlo для отримання додаткової допомоги з усунення несправностей.

У застосунку Arlo також є налаштування, яке дозволяє перевірити стан сонячної панелі. Переконайтеся, що перед сонячною панеллю немає перешкод (наприклад, високих дерев або будівель), які можуть заважати сонячному світлу потрапляти на неї, що призведе до її несправності.

Сонячна панель Arlo як довго заряджається

сонячна, панель, arlo, живлення, камера, безпеки

Час, необхідний для заряджання сонячної панелі Arlo, залежить від її марки та моделі, місця і способу розташування, а також від того, чи правильно вона встановлена.

Більшість сонячних панелей Arlo забезпечують крапельне заряджання камер Arlo (якщо вони сумісні), щоб довше тримати батарею зарядженою.

Однак найкраще перевірити стан сонячної панелі Arlo, перш ніж під’єднувати до неї камеру, щоб переконатися, що вона заряджена і в робочому стані.

В середньому сонячна панель Arlo повністю заряджається приблизно за три-шість годин, якщо вона знаходиться під прямими сонячними променями. Для коректної роботи сонячної панелі в камері Arlo Pro або Arlo Go завжди має бути встановлена відповідна акумуляторна батарея.

Чи потрібна сонячна панель Arlo під прямими сонячними променями?

сонячна, панель, arlo, живлення, камера, безпеки

Сонячну панель Arlo слід розміщувати в місці, де вона буде отримувати найбільше сонячного світла, але злегка похмурої погоди зазвичай достатньо, щоб сонячна панель заряджалася і працювала належним чином.

Найкраще встановлювати сонячну панель Arlo в зоні, яка отримує найбільше сонячного світла протягом дня, використовуючи монтажне обладнання, що входить до комплекту сонячної панелі. Намагайтеся уникати тінистих ділянок або ділянок, заблокованих такими перешкодами, як високі будівлі або великі високі дерева.

Панелі Arlo не потрібні прямі сонячні промені, але вона повинна бути повернута на південь, якщо ви живете в північній півкулі, і на північ, якщо ви живете в південній півкулі. Нахиліть її під відповідним кутом для вашої широти, щоб отримати максимальний рівень сонячного світла протягом найдовшого часу.

Переконайтеся, що ви протираєте сонячну панель Arlo кожні кілька місяців, щоб видалити надлишки пилу, бруду або сміття. Будь-які перешкоди, включаючи бруд, можуть вплинути на здатність сонячної панелі збирати сонячну енергію.

Правильне розміщення, регулярне чищення та обслуговування. найкращий спосіб забезпечити сонячну панель Arlo необхідною кількістю сонячного світла для її належної роботи.

Сонячна панель Arlo не заряджається занадто гаряче

сонячна, панель, arlo, живлення, камера, безпеки

Сонячна панель Arlo повинна працювати без збоїв навіть у найспекотніші літні дні. Однак камера Arlo перестане заряджатися, якщо сама камера або батарея перегріються, що не дозволить їй отримувати заряд від сонячної панелі. У більшості випадків камери Arlo можуть заряджатися і працювати за температури до 113 градусів за Фаренгейтом.

Якщо ваша камера Arlo не заряджається від сонячної панелі, а на вулиці спекотно, занесіть камеру в приміщення і дайте їй трохи охолонути. Можливо, вам доведеться почекати, поки зовнішня температура не охолоне до розумного рівня, перш ніж знову прикріпити його до сонячної панелі.

Ця стаття належить SolarPowerGenie.com і вперше опублікована 17 жовтня 2022 року

Оскільки в камерах Arlo використовуються літій-іонні акумулятори, важливо не допускати їх перегріву, щоб запобігти несправності. Переконайтеся, що ваша камера Arlo не гаряча на дотик і що вона не показує інших статусів помилок у застосунку Arlo. Якщо камера все одно не заряджається після підключення до сонячної панелі, можливо, вам доведеться придбати нову батарею.

Розрядка акумулятора сонячної панелі Arlo

сонячна, панель, arlo, живлення, камера, безпеки

Сонячна панель Arlo повинна забезпечувати постійне “крапельне заряджання” камери, коли вона підключена за допомогою кабелю, що входить до комплекту постачання. Якщо здається, що сонячна панель Arlo розряджає батарею камери, можливо, проблема в самій сонячній панелі. Переконайтеся, що все підключено правильно, і перевірте стан сонячної панелі в застосунку Arlo, щоб підтвердити це.

На вашу сонячну панель Arlo має бути гарантія, тому перевірте, чи вона поширюється на неї, і зверніться до служби технічної підтримки Arlo за допомогою в усуненні несправностей. Якщо у вас погана сонячна панель, яка все ще перебуває на гарантії, ви можете замінити її на нову.

Загалом, сонячна панель Arlo не повинна розряджати батарею, а навпаки, вона повинна забезпечувати батарею надійним джерелом заряджання. У більшості випадків розряджений акумулятор є наслідком роботи самої сонячної панелі, а не акумулятора камери. Скористайтеся гарантією або зверніться до служби технічної підтримки, щоб з’ясувати, чому розряджається батарея і що можна зробити для усунення проблеми.

Як скинути налаштування сонячної панелі Arlo

сонячна, панель, arlo, живлення, камера, безпеки

Якщо ви підтвердили, що ваша сонячна панель Arlo сумісна з камерою, але вона все одно не працює, можливо, вам просто потрібно перезавантажити сонячну панель. Цей процес є швидким і простим, і в багатьох випадках він буде доречним для виправлення більшості основних проблем із зарядкою. Перед перезавантаженням сонячної панелі Arlo завжди переконайтеся, що кабелі не пошкоджені і немає оголених проводів.

Від’єднайте і знову вставте обидва кінці зарядного кабелю на сонячну панель, переконавшись, що камера виявляє його при підключенні. Залежно від типу кабелю, вам може знадобитися стиснути бокові частини штекера, а потім зафіксувати їх на місці, під’єднавши назад до панелі.

Схожі статті

Ця стаття належить SolarPowerGenie.Стаття перекладена з англійської мови на українську і вперше опублікована 17 жовтня 2022 року

Яка сонячна панель найкраще підходить для камер Arlo своїми руками

сонячна, панель, arlo, живлення, камера, безпеки

Якщо у вас є Arlo Pro 2 в приміщенні або на вулиці, я рекомендую використовувати сонячну панель для його підзарядки. Сонячна панель подовжує час автономної роботи камери Arlo.

Arlo продає сонячну панель, яка безпосередньо сумісна з камерами Arlo Pro, Pro 2 і Arlo Go.

Ця сонячна панель від Arlo працює в діапазоні температур від 32 до 113 градусів, тому вона не буде такою функціональною взимку або при мінусовій температурі. До комплекту входить кабель довжиною 6 футів (1.8-метровий кабель живлення, який підключається до камери.

Після встановлення на стіні ви можете нахилити панель під кутом до сонця. Він поставляється з набором гвинтів, що полегшує його встановлення.

Це сонячна панель потужністю 2 Вт / 6 В, що не дуже багато, і це причина того, що вам все одно доведеться знімати камеру, щоб зарядити її при інтенсивному використанні. У мене є рішення внизу, якщо ви хочете мати можливість залишити його ввімкненим і не турбуватися про те, що батарея розрядиться.

Якщо у вас є акумуляторна батарея (натисніть, щоб переглянути на Amazon), яка має 17.Акумулятор ємністю 56 Вт-год, для його підзарядки за допомогою сонячної панелі потужністю 2 Вт знадобиться близько 18 годин сонця.

Зверніть увагу, що вони сумісні з Arlo Pro та Arlo Go.

Сонячна панель для Arlo Pro 3 та Arlo Ultra

Якщо у вас Arlo Pro 3, Arlo рекомендує сонячну панель Arlo Ultra та Arlo Pro 3.

Це, по суті, така ж сонячна панель, як і наведена вище, але з іншим дизайном. Це сонячна панель потужністю 2 Вт, яка підключається безпосередньо до Arlo Pro 3 / Arlo Ultra.

Сторонній варіант, якщо у вас Arlo Ultra

Існують сторонні панелі, які безпосередньо сумісні з такими камерами, як Arlo Ultra, наприклад. Сонячна панель Uogw Arlo Ultra має довгий 11.5-метровий зарядний кабель та регульоване кріплення.

Сторонні панелі, які дозволять камері Arlo працювати безперервно

Я рекомендую придбати сонячну панель, яка може повністю зарядити батарею камери Arlo, а не просто продовжити термін її служби.

Ось що вам знадобиться (це зовсім не складно), посилання нижче приведуть вас на Amazon.com.

Сонячна панель Newpowa 20W. така панель потужністю 20 Вт видаватиме від 5 до 15 Вт і заряджатиме акумуляторну батарею за пару годин. Він має заздалегідь просвердлені отвори для кріплення, тому ви можете встановити його як завгодно. Дроти оголені, тому у вас є позитивний і негативний дроти, які ви підключите до перетворювача 12В на 5В нижче.

Перетворювач DROK 12В на 5В. він прийме електроенергію 12В від сонячної панелі, перетворить її в 5В і виведе через USB-порт з підтримкою QC. Як і сонячна панель вище, вона має позитивний і негативний провід. Ви можете з’єднати їх разом за допомогою дротяної гайки та/або ізоляційної стрічки. Якщо він постачається із запобіжником на 1А, я рекомендую змінити його на 2А.

Погодостійкий 16-футовий зовнішній кабель Wassterstein. цей USB-подовжувач сумісний з Arlo Pro і Arlo Pro 2. Це кабель, який буде йти від перетворювача до камери. Це 16 футів / 5 метрів, тому ви можете розмістити сонячну панель далеко від камери, якщо хочете.

Зверніть увагу, що ви не зможете використовувати подовжувач типу Wassterstein, якщо у вас Arlo Pro 3 або Arlo Ultra, оскільки вони використовують магнітне з’єднання. Arlo продає власний подовжувач USB, який вам доведеться використовувати (натисніть, щоб переглянути на Amazon).

Це рішення, яке можна зробити своїми руками, створить набагато потужніший спосіб заряджати камеру Arlo.

Як повинна бути повернута сонячна панель, щоб найкраще заряджати камеру Arlo?

Ви повинні нахилити сонячну панель так, щоб вона була звернена до сонця прямо близько полудня. Це час, коли сонце найсильніше і коли ви згенеруєте найбільше електроенергії.

Зверніть увагу, що вам, можливо, доведеться змінювати кут нахилу панелі протягом року, оскільки взимку сонце буде сидіти нижче на горизонті.

Як працює сонячна панель Arlo?

Вона виробляє електроенергію, яка виводиться через кабель, що підключається до камери Arlo. Сонячні панелі можна використовувати для живлення від невеликих електронних пристроїв, таких як фотоапарат, до цілих будинків.

Сонячна панель Arlo. це стійка до погодних умов панель, яка має регульоване кріплення, щоб ви могли нахиляти її до сонця.

Він повинен бути встановлений біля камери Arlo, щоб досягти 6-футового зарядного кабелю.

Дайте мені знати нижче, якщо у вас виникнуть запитання.

Залишити відповідь