Сонячна батарея vs. Домашній генератор – що мені підходить. Генераторна система сонячних панелей

Найкращі сонячні генератори 2023 року, протестовані та оглянуті

Незалежно від того, чи облаштовуєте ви свій будинок на випадок тривалого відключення електроенергії, чи шукаєте стабільне джерело автономного живлення для свого приземлення, зараз як ніколи вдалий час для придбання сонячного генератора. Але просіювання всіх доступних на ринку варіантів. від електростанцій розміром від ланч-боксу до багажу, сонячних панелей, які можна упакувати в рюкзак, до декількох восьмифутових панелей, з’єднаних ланцюжком. може зайняти багато часу і зусиль. Щоб допомогти вам вибрати найкращий сонячний генератор для ваших цілей, ми протестували деякі з найпотужніших моделей від Anker, Jackery, Goal Zero і BioLite, щоб побачити, як вони працюють разом.

 • Найкращий в цілому: сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1000 Pro
 • Найкраща ціна: сонячний генератор Anker 555
 • Найбільш портативна: BioLite BaseCharge 1500 Сонячна панель 100
 • Найбільш настроюваний: сонячний генератор Goal Zero Yeti 1500X Boulder 200 Briefcase
 • Найкраще для автофургонів: сонячна електростанція Anker Solar Generator 767

Як я тестував найкращі сонячні генератори

Сонячний генератор складається з двох компонентів. сонячної панелі та електростанції. Щоб зрозуміти продуктивність всього комплекту, я розглянув кожен компонент, а потім оцінив, як вони працюють в тандемі.

 • Сонячні панелі були протестовані в тандемі (для забезпечення однакових умов) при ясному небі. Тестування проводилося пізньої осені, коли кут нахилу сонця менш ідеальний, ніж у розпал літа, що впливає на потенціал кожної панелі для досягнення заявленої максимальної потужності. Сонячні панелі були протестовані з використанням електростанцій одного бренду, але там, де це було можливо, я також використовував різні панелі з різними електростанціями, щоб побачити, чи впливає це на результати.
 • Електростанції оцінювалися за низкою критеріїв. Після повної зарядки всіх електростанцій я залишив їх у приміщенні з клімат-контролем на три дні, а потім на вулиці на 24 години при температурі, близькій до нуля. жодна з електростанцій не втратила потужності під час цього тесту. Потім я підключив до всіх електростанцій різні прилади, щоб побачити, як вони справляються з гучністю: осушувач повітря, сонячну лампу, два ноутбуки, один з найкращих павербанків для кемпінгу, пару навушників, ще одну електростанцію і т.д. Використовуючи ці налаштування, я запустив кожну електростанцію до половини її передбачуваної потужності. Нарешті, я розглянув, наскільки кожна електростанція сумісна з іншими сонячними панелями, а також додаткові функції, такі як Bluetooth-сумісні додатки, дисплейні панелі, бездротова зарядка, вхідні порти USB-C та багато іншого.

Сонячні панелі протестовані

Я протестував шість сонячних панелей потужністю 100 Вт і 200 Вт від Goal Zero, Anker, Jackery та BioLite.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Я перевірив, що всі сонячні панелі були спрямовані в одному напрямку і під однаковим кутом, коли тестував їх виміряну потужність проти їх заявленої потужності.

Модель Вага Розмір (в розгорнутому вигляді) Вихідні порти Гарантія Заявлена потужність Виміряна потужність
Сонячна панель Jackery SolarSaga 200 Вт 18 фунтів 540 x 2320 x 25 мм ПОСТІЙНИЙ СТРУМ 1.5 років 200W 184W
Goal Zero Boulder 200W 42 фунти 40 x 53.5 x 1.75 дюймів Високопотужний порт (HPP) 2 роки 200W 145W
Сонячна панель Anker 531 20 фунтів 23.75 x 83.75 x.75 дюймів XT-60 2 роки 200W 158W
Goal Zero Boulder 100W 20 фунтів 40 x 26.75 x 1.75 дюймів Високопотужний порт (HPP) 2 роки 100W 73W
Сонячна панель Anker 625 11 фунтів 57 x 20.75 x 1.75 дюймів XT-60 2 роки 100W 94W
Сонячна панель BioLite 100 10 фунтів 20 x 57.5 x 1 дюйм Високопотужний порт (HPP) 1 рік 100W 52W

Станції живлення протестовані

Електростанції, які я тестував, мали потужність від 1 002 Вт/год до 2 048 Вт/год і могли працювати на 110 або 120 вольт (остання напруга необхідна для роботи більшості основних побутових приладів).

сонячна, батарея, генератор, підходить

Всі електростанції були здатні тримати заряд протягом тривалого часу, не втрачаючи потужності ні під час триденного тесту в приміщенні, ні під час 24-годинного тесту на відкритому повітрі при мінусовій і близькій до нуля температурі.

Модель Вага Вт-год Вхідні порти Максимальний вхід для сонячної енергії Максимальна напруга для розетки змінного струму Додаток? Гарантія
Goal Zero Yeti 1500X 45.5 фунтів 1,516 USB-C, 8 мм, порт підвищеної потужності (HPP) 600W 120V Так 2 роки
Jackery Explorer 1000 Pro 25.5 фунтів 1,002 Перемінний і постійний струм 800W 120V Немає 3 роки
Anker 767 XX 2,048 AC і XT60 1000W 120V Так 5 років
Anker 555 29.8 фунтів 1,024 Постійний струм і USB-C 200W 110V Немає 5 років
BioLite BaseCharge 1500 26.5 1,521 USB-C, порт підвищеної потужності (HPP) 400W 110V Немає 2 роки

Найкращий в цілому: Сонячний генератор Jackery 1000 Pro (Explorer 1000 Pro Solar Saga 200W)

сонячна, батарея, генератор, підходить

Основні характеристики

 • Потужність електростанції: 1002 ват-годин
 • Сонячні панелі: чотири 200-ватних сонячних панелі
 • Енергія, вироблена однією панеллю під прямими сонячними променями: 184 Вт
 • Максимальний вихід змінного струму: 120 вольт і 1000 Вт
 • Також доступний з електростанцією на 2000 Вт-год
 • Також доступний з двома 80-ватними панелями

Поряд з BioLite BaseCharge 1500 і Anker 555, Jackery Explorer 1000 Pro має один з найбільш спрощених інтеейсів користувача. Окремі кнопки для активації USB-роз’ємів, роз’ємів змінного та постійного струму, а також кнопка для ввімкнення світла електростанції (на випадок, якщо ви захочете освітити свій табір або будинок) та кнопка для ввімкнення дисплея. Дисплей тут дає вам мінімум інформації. вхідна потужність, вихідна потужність, відсоток заряду акумулятора, що залишився, і час для зарядки або розрядки акумулятора в залежності від поточних умов.

Explorer 1000 Pro має максимальну вихідну потужність 1000 Вт (пікова потужність 2000 Вт), чого достатньо для живлення багатьох сучасних холодильників. Але з огляду на те, що час автономної роботи складає лише 1002 Вт/год, вона може забезпечувати таку потужність лише близько доби (за умови, що вона не заряджає нічого іншого), якщо одночасно не отримуватиме свіжий сік від сонячної батареї. Для деяких це не буде проблемою, оскільки вони просто використовуватимуть акумулятор для живлення інших пристроїв протягом дня, поки він заряджається, а потім використовуватимуть його вночі для живлення більш стриманих пристроїв, таких як найкращі похідні вентилятори або, можливо, один пристрій з високим енергоспоживанням, наприклад, портативний холодильник.

сонячна, батарея, генератор, підходить

При вазі понад 25 фунтів, Jackery Explorer 1000 Pro, є одним з найбільш транспортабельних пристроїв, які я розглядав, але це все ще не те, що ви хотіли б тягнути більше ста футів або близько того за один раз.

Сонячна панель

Спочатку я протестував сонячну панель SolarSaga потужністю 200 Вт як повну установку, з чотирма панелями, підключеними до однієї електростанції. Цей тест показав повну потужність масиву, який зареєстрував 650 Вт генерації електроенергії в сонячний (хоча і туманний) день. Нещодавно я повторно протестував одну панель в тандемі з іншими пристроями в цьому огляді, і при абсолютно чистому небі панель виявилася ще більш вражаючою: вона зареєструвала 184 Вт енергії, що надходить від однієї панелі. Якщо у вас не так багато часу для підзарядки електростанції від сонця, то повна установка з усіма чотирма панелями. це безпрограшна ідея.

Це, однак, трохи складно. Кожна панель поставляється з футляром для перенесення і кабелем, який підключається до двох портів постійного струму на Explorer 1000 Pro. Якщо ви бачите тут математичну задачу, це правильно: вам також знадобляться два роз’єми для підключення сонячних панелей Jackery, які, як не дивно, не включені в ціну покупки. Два з них можна використовувати, щоб подвоїти кількість панелей, які можна підключити до Explorer 1000 Pro.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Встановлення та демонтаж такої кількості панелей займає деякий час, але я був вражений тим, наскільки це було легко та інтуїтивно зрозуміло. Це тому, що Джекері оптимізував кількість портів на кожному блоці, зробивши набагато зрозумілішим, який кабель підключається до якого блоку в якому порту.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Хоча на перший погляд може здатися, що існує невідповідність між тривалістю заряджання цієї установки та часом автономної роботи, варто пам’ятати, що умови не завжди є оптимальними. Одна з речей, яка мене найбільше вразила в цих пристроях. це здатність панелі виробляти електроенергію в умовах недостатнього освітлення. Навіть у повній тіні. сутінки швидко наближалися. одна панель SolarSaga генерувала вхідну потужність 6 Вт.

Найкращий бюджет: Сонячний генератор Anker 555 (555 PowerHouse з двома (2) 625 сонячними панелями по 100 Вт)

сонячна, батарея, генератор, підходить

Ключові особливості

 • Потужність електростанції: 1024 ват-годин
 • Сонячні панелі: дві 100-ватних сонячних панелі
 • Енергія, що виробляється однією панеллю під прямими сонячними променями: 94 Вт
 • Максимальна потужність змінного струму: 110 вольт і 1000 Вт
 • Також доступна електростанція потужністю 1229 Вт/год і три сонячні панелі потужністю 100 Вт
 • Максимальна вихідна напруга електростанції: 110В
 • Порт XT60 на сонячній панелі потребує адаптера для сумісності з електростанцією

Якщо у вашій родині є безліч пристроїв, які, здається, всі повинні бути підключені одночасно, вам пощастило з Anker 555 PowerHouse. Це був єдиний пристрій у моєму тесті, який міг похвалитися шістьма розетками змінного струму, а також трьома розетками USB-C і двома розетками USB-A. Розеток було так багато, що насправді було важко знайти достатньо речей, щоб підключити їх у моєму домі. в кінцевому підсумку я підключив очищувач повітря, сонячну лампу, два вентилятори, ноутбук та акумуляторну батарею. У 555 PowerHouse не було жодних проблем з цим. він ледве використовував третину своєї загальної вихідної потужності. Якщо у вашій родині є безліч пристроїв, які просто необхідно постійно заряджати, то це чудовий варіант.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Зауважте, що це не найкращий вибір для тих, хто шукає резервне живлення для свого холодильника, оскільки його потужність 1,024 ват-години була меншою в моєму тесті і має вихід лише до 110 вольт.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Що ще мені сподобалося в цьому пристрої, так це корисність і порівняльна простота його зарядки. Вони мають один вхідний порт постійного струму на задній панелі та порт USB-C потужністю 100 Вт, який виконує подвійну функцію входу та виходу. Як людина, яка намагається відстежувати величезну кількість і різноманітність шнурів, які завжди плавають навколо, я оцінив можливість заряджати цей пристрій, не відстежуючи оригінальний шнур.

Сонячна панель

Anker 625 була найкращою з 100-ватних панелей, які я тестував. це одна з найкращих сонячних панелей для кемпінгу, яку я тестував навесні, і вона досі залишається однією з моїх улюблених частин спорядження. Вона навіть перевершила 200-ватну панель Jackery SolarSaga, якщо врахувати, що ця панель згенерувала 94 відсотки від заявленої потужності, тоді як Jackery. лише 92 відсотки. Частково це пов’язано з включенням сонячного годинника у верхній частині панелі, який допоміг мені правильно вирівняти панель під час налаштування. Цей сонячний годинник є настільки корисною функцією, що після того, як я правильно вирівняв Anker 625, я повернувся і відрегулював всі інші панелі відповідно до нього. було виміряно миттєве збільшення потужності. Дві такі панелі. відмінний вибір для підзарядки електростанції розміром з 555 PowerHouse.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Я тестував цю панель деякий час. на відміну від деяких інших у цьому тесті. і за цей час я помітив, що вона трохи потерлася по краях тканинної підкладки. Хоча це і не ідеально, але це анітрохи не вплинуло на функціональність пристрою.

Найбільш портативна: Сонячна панель BioLite BaseCharge 1500 100

сонячна, батарея, генератор, підходить

Основні характеристики

 • Потужність електростанції: 1521 ват-годин
 • Сонячні панелі: одна сонячна панель потужністю 100 Вт
 • Енергія, що виробляється однією панеллю під прямими сонячними променями: 52 Вт
 • Максимальна потужність змінного струму: 110 вольт і 1200 Вт
 • Також доступний з електростанцією на 622 Вт-год
 • Найлегший блок, який я тестував
 • Електростанція проста у використанні
 • Електростанція сумісна з Goal Zero Boulder 200 (до двох)

Як і Jackery Explorer 1000 Pro та Anker 555 PowerHouse, BioLite BaseCharge 1500 має елегантний та впорядкований користувацький інтеейс, який легко читати та розуміти. Панель дисплея показує відсоток заряду акумулятора, приблизну кількість годин, яка знадобиться для повної або часткової зарядки акумулятора, кількість ват, що надходять до пристрою, і кількість ват, що виходять з нього. Він також показує вам кількість ват-годин, використаних пристроєм загалом. спостерігати за цим числом було трохи схоже на спостереження за одометром на вашому автомобілі. Не дуже корисно щодня, але приємно знати в сукупності. Є окремі кнопки для ввімкнення портів USB, живлення постійного та змінного струму, а також кнопка для ввімкнення дисплея. (Друга кнопка дозволяє скинути показник кількості використаних ват, що корисно, якщо ви зацікавлені в отриманні точних даних про загальне енергоспоживання).

сонячна, батарея, генератор, підходить

Є три деталі, які виділяють BioLite BaseCharge 1500 серед конкурентів:

 • Можливість бездротової зарядки на верхній панелі пристрою. (На жаль, я не зміг перевірити це, оскільки не маю пристрою з такою можливістю).)
 • Вибір розміщення вхідного порту на передній панелі пристрою, а не на задній. Під час тестування я виявив, що ця конфігурація була простішою при підключенні сонячних панелей.
 • Ця електростанція напрочуд легка, особливо в порівнянні з Yeti 1500X, яка має порівнянну потужність у ват-годинах. Якщо ви плануєте переносити електростанцію з кімнати в кімнату, це ідеальний варіант.

Під час тестування BioLite BaseCharge 1500 була однією з небагатьох електростанцій, де оцінка “годин до розрядки” постійно стрибала. Це, ймовірно, точно відображало зміну потреб в енергії великих пристроїв, але було заплутано на вигляд і робило оцінки часу менш корисними, ніж вони могли б бути в іншому випадку. (Відсоткова оцінка кількості заряду акумулятора, що залишився, залишилася досить стабільною).)

Сонячна панель

У той час як BaseCharge 1500 стала однією з моїх улюблених електростанцій, сонячна панель BioLite Solar Panel 100 була найменш улюбленою сонячною панеллю. По-перше, дві підставки просто не забезпечують достатньої підтримки для панелей. Частково це пов’язано з тим, що двох зарядних пристроїв недостатньо, а також з тим, що одна з підставок розташована ближче до середини пристрою, замість того, щоб обидві були на зовнішніх краях. Я зміг використати BaseCharge 1500, щоб трохи підтримати його, але це не було ідеальним рішенням.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Мені сподобалося те, що, як і в Anker 625, в ній є сонячний годинник, який допоміг мені розташувати панель під правильним кутом, щоб максимізувати вихід енергії.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Однак, навіть з цією перевагою, це була найслабша панель в моєму тесті, яка генерувала лише близько половини заявленої потужності навіть в ясний день з сонячним небом. Якщо ви вирішили вибрати BaseCharge 1500, варто розглянути можливість використання його в парі з Goal Zero Boulder 200W. пара, яка виявилася успішною під час тестування.

Найкраща кастомізація: Сонячний генератор Goal Zero Yeti 1500X Boulder 200 Briefcase

сонячна, батарея, генератор, підходить

Основні характеристики

 • Потужність електростанції: 1516 ват-годин
 • Сонячні панелі: одна 100-ватна сонячна панель
 • Енергія, створена однією панеллю під прямими сонячними променями: 73 Вт
 • Максимальна потужність змінного струму: 120 вольт і 2000 Вт
 • Також доступні сонячні панелі потужністю 200 і 300 Вт
 • Електростанції доступні в розмірах від 187 ват-годин до 6071 ват-годин
 • Можливість моніторингу електростанції з іншої кімнати за допомогою додатку
 • Більші електростанції можуть живити основні побутові прилади протягом декількох днів без підзарядки
 • Важкий
 • Менш інтуїтивно зрозумілий, ніж інші електростанції, на які я дивився
 • Важко підзарядити, якщо загубити оригінальні кабелі

У Yeti 1500X був один з найскладніших користувальницьких інтеейсів для навігації, і він включав кілька деталей, які викликали у мене змішані почуття. Найяскравіша з них полягає в тому, що коли пристрій підключено до джерела живлення, індикатор безперервно блимає синім кольором, поки він не зарядиться, а потім перемикається на постійне синє світло. якщо ви перебуваєте в одному приміщенні з пристроєм, коли він заряджається, це дуже відволікає увагу. Далі. три кнопки над дисплеєм, на яких написано “блок”, “світло” та “інформація”.” Пристрій досить простий. він перемикає вхідні та вихідні вимірювання між вольтами, амперами, ватами і т.д. Це дуже зручно, якщо вам цікаво, скільки енергії споживає даний пристрій. Далі йде light-on інших електростанцій, ця кнопка вмикає власне світло, що корисно, якщо ви намагаєтеся бачити, що ви робите у вечірні години. Goal Zero, однак, не має вбудованого підсвічування; ця кнопка вмикає і вимикає екран дисплея, на якому відображається джерело живлення. Кнопка інформації, схоже, лише вмикає дисплей (а не вимикає). незрозуміло, для чого ще вона призначена.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Цікаво, що, незважаючи на наявність одного з найпотужніших портів змінного струму в моєму тесті, місця вистачило лише для двох плагінів. Я підозрюю, що більшості людей цього буде достатньо (і це дійсно допомагає зменшити непотрібний струм, який втрачається через ці порти), але інші можуть виявити, що їм доведеться відкопувати подовжувач, щоб компенсувати нестачу портів.

Однією з найбільш незвичайних особливостей Yeti 1500X є верхня кришка, в якій є місце для зберігання зарядних кабелів або чогось іншого, що ви захочете туди покласти. Внизу також міститься детальний опис усіх обмежень потужності різних портів, а також постійні нагадування про те, що не можна допускати намокання вашої станції. все це напіврозбірливим шрифтом. Дивно, але цього не можна сказати про жодну з електростанцій в моєму тесті (включаючи Anker 767, яка, незважаючи на найбільшу площу поверхні, дивним чином не містила цієї інформації взагалі). Під кришкою також є другий 8-мм порт, а також вихідний порт 12В HPP.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Потужність, якою він заряджався. 1385 Вт через один порт змінного струму (я підключив його назад до пристрою Anker 767), була вищою, ніж у всього іншого, що я тестував, оскільки це була єдина комбінація, де це було доступно. максимальна вхідна потужність Yeti 1500X становить 150 В від мережі змінного струму). Піктограма, що показує, скільки залишилося енергії, однак, залишилася незмінною.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Як і Anker 767, Yeti 1500X має додаток, який можна використовувати для моніторингу використання заряду акумулятора. Цей додаток був не таким інтуїтивно зрозумілим у використанні, як у Anker 767, і вимагав ще кількох кроків, щоб дістатися до точки, де я міг контролювати використання батареї (він також просив мене оновити його прошивку, здається, кожного разу, коли я відкривав його). Однак, як тільки ви все налаштуєте, він надасть вам стільки ж інформації та контролю, скільки і додаток Anker 767.

Сонячна панель

Я протестував як Boulder 100W, так і Boulder 200W від Goal Zero. Це, по суті, однакові панелі (хоча і з різними портами (ВЕС і DC), що впливає на те, з якими іншими електростанціями ви зможете їх з’єднати), просто різного розміру, тому вибір однієї з них буде залежати від ваших потреб в енергії та ваших особистих можливостей.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Ці панелі значно об’ємніші та громіздкіші, ніж все інше, що я тестував. У той час як серія SolarSaga від Jackery і сонячні панелі Anker виглядають так, ніби хтось взяв туристичну сонячну панель і просто збільшив її в 20 разів. Серія Boulder від Goal Zero виглядає як сонячна панель з вашого будинку, яка зменшилася до розміру, який можна закинути на заднє сидіння автомобіля.

І 100-ватна, і 200-ватна сонячні панелі поставляються з кейсами для перенесення, які через розташування блискавок є досить незручними у використанні. Але використовувати їх слід, тому що спосіб складання цих панелей залишає сонячні елементи на зовнішній стороні упаковки, а не на внутрішній (як у решти сонячних панелей в моєму тесті). У той час як панель потужністю 100 Вт була важкою, але досить легкою для переміщення завдяки зручній ручці на довгій стороні складених панелей, панель потужністю 200 Вт мала тенденцію волочитися по землі (принаймні, це був мій досвід, як людини зі зростом 5 футів 5 дюймів), змушуючи мене нахилятися на один бік під час ходьби. Я вже згадував, що ці панелі були важкими? При вазі 42 фунти, Boulder 200W надзвичайно важкий.

Хоча сонячні панелі Boulder досить легко встановити, конструкція ніжок дає вам менше можливостей для максимізації кута нахилу сонця в зимові місяці, коли воно знаходиться нижче до горизонту. Це показало, що під час тестування панелі видавали лише 73 Вт для 100-ватної панелі та 143 Вт для 200-ватної панелі.

Сонячна батарея проти. Генератор для всього будинку. який підходить саме мені?

Існує безліч причин, чому власники будинків в Арізоні прагнуть отримати більшу енергетичну незалежність. Від запобігання перебоїв в електропостачанні до зменшення залежності від мережі, уникнення зарядки під час пікових навантажень. або просто контролювати власну енергію, незалежно від того, чи є вона повністю автономною або підключеною до електромережі за допомогою автономної генерації електроенергії.

Для резервного живлення під час відключення електроенергії багатьом домовласникам тут, у великому районі Фенікса, потрібен доступ до життєво важливого електронного медичного обладнання або постійного охолодження ліків. Деякі домовласники вважають за краще мати резервний варіант живлення для запуску необхідного обладнання безпеки або предметів першої необхідності, таких як свердловинний насос або система безпеки, а деякі домовласники не хочуть прощатися з усією їжею в морозильній камері кожного разу, коли відключається електрика. Незалежно від того, чому вам потрібне незалежне рішення для резервного живлення вашого будинку. Ви, швидше за все, опинитеся на роздоріжжі вибору між генератором для всього будинку та системою резервного живлення від сонячної батареї. Кожен тип системи має свої плюси і мінуси. ось що експерти з сонячних установок компанії SouthFace Solar хочуть, щоб ви знали про вибір між сонячною енергією, що живиться від акумуляторів, і генератором.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Резервні генератори з електроприводом

Якщо ви коли-небудь чули низький гул, що доноситься з сусіднього будинку, коли вимикається електрика, ви, швидше за все, чули гул резервного генератора. Це генератори на основі згоряння, які виробляють електроенергію шляхом спалювання викопного палива, такого як природний газ або пропан. Резервні генератори можуть бути спроектовані таким чином, щоб вмикатися автоматично при виявленні перебоїв в електропостачанні або вмикатися вручну за потреби. Вартість встановлення резервного генератора залежить від того, наскільки великий ваш будинок і які прилади ви хотіли б підтримувати в робочому стані під час відключення електроенергії.

Переваги резервного генератора для всього будинку:

 • Резервне живлення на вимогу
 • Нижчі витрати на встановлення порівняно з іншими варіантами резервного живлення
 • Можна використовувати існуючу газову лінію
 • Може бути доданий до будинку з сонячною батареєю або без неї

Хоча резервні генератори є популярним вибором для резервного живлення, є деякі недоліки у використанні цього типу систем. Вони можуть бути особливо гучними (якщо вам доводилося чути низький гул, ви розумієте!Вони вимагають регулярного обслуговування і вимагатимуть витрат на газ, навіть якщо вам не потрібно його використовувати, а також спалюють викопне паливо, що створює шкідливі викиди вуглецю в атмосферу.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Резервне копіювання сонячної батареї

Резервне живлення від сонячних батарей. також відома як накопичувач сонячних батарей. це батарея, яка може зберігати та розподіляти відновлювану електроенергію, вироблену сонячними панелями. Можливо, ви чули про такі продукти сонячних батарей, як сонячна батарея Tesla, Tesla Powerwall. Система сонячних батарей найкраще поєднується з новою або існуючою системою сонячних фотоелектричних панелей та інвертором, і може бути спроектована для роботи в поєднанні з електричною мережею або незалежно від неї. Вони називаються мережевими та автономними системами відповідно. Батареї можна використовувати і без сонячної енергії, але їх потрібно буде заряджати від джерела енергії, наприклад, від електромережі.

Домашня сонячна батарея гарантує, що ваш будинок використовує якомога більше відновлюваної електроенергії, що надходить від ваших сонячних панелей, і може використовуватися під час низької сонячної активності (наприклад, вночі), під час відключення електроенергії або щоб уникнути періодів, коли електроенергія дорожчає (наприклад, програми зарядки за час використання/пікового попиту).

Переваги резервного живлення від сонячних батарей

 • Автоматично виявляє перебої в електропостачанні
 • Використовується для збалансування пікових навантажень
 • Має право на пільги на сонячний податковий кредит
 • Ще більше зменшує ваш вуглецевий слід у поєднанні з сонячною енергією
 • Тиха робота
 • Низькі витрати на обслуговування

Який недолік? Якщо ви поєднуєте сонячну батарею з сонячним акумулятором, ви будете мати живлення, поки світить сонце, але що станеться, якщо вам знадобиться резервне живлення під час похмурого тижня?? Залежно від ваших потреб у резервному живленні, генератор може бути кращим варіантом. Крім того, сонячна батарея завжди буде змінюватися в залежності від розміру вашої системи і від того, яка система зберігання сонячних панелей найкраще відповідає потребам вас і вашого будинку. Хоча вартість системи зберігання сонячних батарей вища, ніж у резервного генератора, акумуляторні батареї також можуть претендувати на цінні сонячні стимули, такі як економія податкових кредитів, і використовуватися для компенсації пікових навантажень.

Вибір того, що підходить для Ви

Отже, який варіант буде найкращим для вашого будинку? Якщо ви не плануєте встановлювати сонячну енергію в майбутньому, а лише хочете, щоб ваші основні прилади працювали під час надзвичайних ситуацій, резервний генератор може бути найбільш підходящим варіантом.

Якщо ви хочете, щоб світло залишалося увімкненим під час відключення електроенергії, зменшити пікові витрати на електроенергію за тарифами, або вже маєте сонячну фотоелектричну систему, система резервного живлення від сонячної батареї, ймовірно, буде найкращим варіантом для вашого будинку.

Сонячні генератори: Посібник з портативної сонячної енергії

сонячна, батарея, генератор, підходить

Сонячний генератор. це портативна електростанція, яка використовує портативні сонячні панелі для зарядки акумулятора, а накопичену електроенергію можна використовувати для зарядки або роботи інших пристроїв.

Оскільки зміна клімату продовжує впливати на нашу планету у вигляді екстремальних погодних умов, підвищення температури, підвищення рівня моря тощо, ми повинні шукати стійкі рішення для більшої кількості аспектів нашого повсякденного життя. Сюди входить перехід на використання портативних сонячних електрогенераторів для створення та зберігання відновлюваної енергії для всіх ваших потреб у резервному електропостачанні.

Сонячні генератори не тільки створюють надійну чисту електроенергію від сонця, але й зменшують викиди шкідливих парникових газів, пов’язаних з традиційними портативними генераторами. Як результат, виробники докладають усіх зусиль, щоб зробити сонячні резервні генератори кращими та надійнішими, ніж їхні паливні аналоги. Це відображає зростання і популярність домашніх сонячних енергетичних систем як альтернативи енергозабезпеченню вашого будинку викопним паливом.

З цієї статті ви краще зрозумієте, що таке сонячний генератор, чому сонячні генератори варті інвестицій, як придбати портативний сонячний генератор, який підходить саме вам, і чому сонячні генератори повинні замінити традиційні генератори, що працюють на газі.

Що таке сонячний генератор?

Під терміном сонячний генератор зазвичай розуміють поєднання портативних сонячних панелей, акумулятора, зарядного пристрою та інвертора в єдиний пристрій, що дозволяє вловлювати, зберігати і розподіляти енергію сонця.

Сонячні генератори популярні для кемпінгу, катання на човнах, подорожей на автофургонах та в якості аварійного резервного живлення.

На відміну від традиційного генератора, який зазвичай працює на газі, дизельному паливі або пропані і включає в себе двигун, паливний бак і генератор змінного струму, сонячний генератор не має жодних рухомих частин. По суті, вони складаються з чотирьох елементів:

 • Портативні сонячні панелі. Захоплює енергію сонця
 • Акумуляторна батарея. Зберігає енергію, захоплену сонячними панелями
 • Контролер сонячного заряду. Керує кількістю енергії, що надходить до акумулятора
 • Сонячний інвертор. Перетворює сонячну енергію в корисну електроенергію

Таким чином, сонячний генератор. це, по суті, портативна батарея з кількома фотоелектричними (ФЕП) панелями, прикріпленими для збору сонячного світла.

Портативний сонячний генератор виявляється чудовим джерелом живлення, незалежно від того, чи перебуваєте ви в дорозі, в кемпінгу, чи потребуєте електроенергії під час відключення електроенергії. Залежно від вашої ситуації, вам може знадобитися сонячний генератор з різними розетками, особливо в надзвичайних ситуаціях, коли у вас є кілька енергозалежних пристроїв і приладів.

Зазвичай сонячні генератори мають 12-вольтні розетки, розетки змінного струму та USB-порти, що дозволяють заряджати різні пристрої. Принадність декількох варіантів зарядки портативного генератора полягає в тому, що ви можете отримати необхідну енергію на ваших умовах. Наприклад, ви можете підключити смартфон безпосередньо до USB-порту для зарядки, а потім підключити подовжувач до розетки змінного струму, щоб живити набір гірлянд.

У більшості випадків у вас буде можливість придбати такі компоненти, як накопичувач сонячних батарей та панелі окремо, хоча ви також можете придбати їх як повний комплект “все-в-одному. Ми рекомендуємо придбати аксесуари, необхідні для генерації та зберігання достатньої кількості електроенергії для використання за призначенням.

Як працюють сонячні електрогенератори?

Генератор на сонячній батареї працює, виробляючи електроенергію з сонячного світла і зберігаючи її в акумуляторі для подальшого використання. Ось більш детальна розбивка процесу:

 • Сонячні панелі перетворюють сонячне світло на постійний струм і пропускають його через контролер заряду.
 • Контролер заряду регулює напругу електроенергії перед зберіганням, забезпечуючи потрібну кількість струму, що надходить до акумулятора.
 • Акумулятор зберігає всю сонячну енергію для подальшого використання.
 • Інвертор перетворює накопичену енергію від акумулятора в енергію змінного струму, яка використовується більшістю приладів і пристроїв.

Кому вигідно використовувати сонячні генератори?

Сонячні генератори не спалюють паливо для виробництва електроенергії, що робить їх ідеальними для тих, хто хоче зменшити залежність від газових генераторів, боротися з відключеннями та іншими перебоями в електропостачанні, а також мати надійне резервне джерело живлення на випадок аварійних ситуацій.

Ви можете використовувати енергію, накопичену в сонячному генераторі, під час відключення електроенергії, для зарядки пристроїв у кемпінгу, а також як джерело енергії під час подорожі на автофургоні або на човні. По суті, резервний генератор на сонячних батареях ідеально підходить для цілого ряду реальних життєвих ситуацій, тобто його корисно мати під рукою не лише в надзвичайних ситуаціях.

Людям, які хочуть зробити екологічний вибір

Традиційні генератори працюють на викопному паливі, яке забруднює навколишнє середовище. Якщо ви усвідомлюєте небезпеку, яку несуть ці види палива, то сонячний резервний генератор ідеально підходить для вас.

Людей турбують звуки та запахи традиційних генераторів

Традиційні генератори галасливі та смердючі, тому що це двигуни внутрішнього згоряння, які працюють на викопному паливі. З часом, навіть при належному обслуговуванні, вони можуть ставати більш шумними і смердючими. Якщо ви шукаєте генератор, який створює нуль звуків і запахів, сонячний електрогенератор вас не підведе.

Люди, які люблять проводити час на свіжому повітрі

Ви побачите, що сонячні електрогенератори стануть у нагоді, якщо ви любите бувати на природі, але при цьому хочете взяти з собою кілька сучасних переваг. Наприклад, під час кемпінгу або подорожі на човні сонячні батареї стануть у нагоді, щоб забезпечити безперервний доступ до електроенергії. Ви можете вмикати світло після заходу сонця, заряджати телефони, запускати невеликі кухонні прилади та будь-яку кількість зручностей, без яких вам доводилося обходитися в минулому.

Ключові фактори при покупці сонячного генератора

Сонячні генератори бувають різних розмірів і форм, тому вибір того, який буде відповідати вашим особистим потребам, повинен бути вашим пріоритетом. Вибір сонячного генератора може бути складним завданням, особливо коли у вас є різні варіанти, тому ми створили цей список покупок як хорошу відправну точку.

Оскільки не всі портативні сонячні генератори резервного живлення однакові, люди повинні знати, що генератор може і не може робити. Знання того, як ви збираєтеся використовувати генератор, допоможе вам знайти правильне рішення.

Деякі з найкращих брендів для порівняння включають Jackery, Goal Zero Yeti, Bluetti, EcoFlow, Point Zero Energy, Renogy та Tacklife. Кожна компанія робить свою продукцію унікальною, тому більш детальний огляд того, що пропонує кожна з них, може допомогти вам прийняти правильне рішення.

Ваші потреби в енергії

Кількість електроенергії, яка вам потрібна, повинна бути вашим головним міркуванням при визначенні розміру вашого сонячного генератора. Наприклад, якщо ви плануєте використовувати його на відкритому повітрі, вам слід підрахувати, скільки енергії споживають ваші пристрої та прилади, при порівнянні ємності зберігання потенційних сонячних генераторів.

Скільки електроенергії може забезпечити сонячний генератор

Чим довше генератор може забезпечувати живлення, тим краще. (Зазвичай це обчислюється у ват-годинах).) Враховуючи, що ви не завжди знаєте, коли у вас буде можливість підзарядити його, найкраще мати такий генератор, який може ефективно працювати протягом тривалого часу. Таким чином, вам буде легше займатися своїми повсякденними справами або завершити те, що ви робили, знаючи, що у вас є достатньо резервної енергії.

Як довго заряджається сонячний генератор

Крім порівняння ємності батареї сонячного генератора, слід також звернути увагу на те, скільки часу потрібно для досягнення повного заряду батареї. Деякі з них навіть мають можливість швидкої зарядки від домашньої розетки змінного струму. Це допоможе спланувати, скільки часу вам знадобиться без електрики, якщо знадобиться підзарядка.

Які функції та переваги включені

Ви можете багато чого зробити за допомогою сонячного генератора, який має корисні функції. Наприклад, більша кількість USB-портів та розеток дає вам свободу заряджати кілька пристроїв одночасно.

Вага є ще одним важливим фактором, особливо якщо ви плануєте використовувати генератор для відпочинку на природі. Батареї можуть бути важкими, тому, якщо ви плануєте багато переміщати сонячний генератор, вам варто звернути увагу на те, щоб він мав меншу вагу.

На що поширюється гарантія

Ми рекомендуємо вивчити всі переваги, які ви можете отримати від гарантії на продукт. Чим більша і авторитетніша компанія, тим більше пільг ви, ймовірно, отримаєте для підтримки вашого сонячного електрогенератора. Найкращі варіанти включають запасні частини для будь-якого необхідного ремонту, а також більш тривалий термін гарантії на ваш сонячний генератор.

Порівняння портативних сонячних генераторів з традиційними газовими генераторами

Переваги сонячних генераторів

Інвестиції в портативний сонячний генератор. це хороший спосіб зменшити вплив на навколишнє середовище та отримати безліч інших переваг:

Портативність

Сонячні генератори, як правило, легші за традиційні генератори, що працюють на газі, та ідеально підходять для заходів на свіжому повітрі, кемпінгу, надзвичайних ситуацій та загальної діяльності в дорозі. Деякі з них навіть оснащені ручкою, схожою на багажну, щоб підвищити портативність.

Низький рівень технічного обслуговування

Знос через рухомі частини в традиційних аварійних генераторах може призвести до високих витрат на обслуговування. Сонячні генератори не мають рухомих частин і не залежать від газу для виробництва електроенергії. Така конструкція допомагає знизити ймовірність необхідності платити за ремонт.

Чиста енергія

Сонячні генератори виробляють чисту, відновлювану енергію, яка не шкодить навколишньому середовищу під час роботи. Традиційні генератори працюють на викопному паливі, яке сприяє забрудненню повітря та зміні клімату. Додатковою перевагою є те, що ви можете отримати вільний доступ до сонячної енергії замість того, щоб платити за дороге викопне паливо.

Простота експлуатації

Сонячні генератори прості у використанні, оскільки не потребують заправки паливом, мастила, запуску та обслуговування. Просто увімкніть його, підключіть свої пристрої та отримуйте енергію від нього.

Мінуси сонячних генераторів

Використання сонячних генераторів має кілька недоліків, які слід врахувати перед покупкою:

Вищі початкові витрати

Сонячні генератори зазвичай вимагають більших початкових інвестицій, ніж традиційні генератори. Однак витрати на експлуатацію нижчі, ніж у традиційних варіантів, тому з часом ви заощадите гроші.

Нижчий рівень накопичення енергії

Сонячні генератори не є ідеальним рішенням, якщо ваші потреби в електроенергії занадто високі. Наприклад, під час відключення електроенергії вашого генератора може бути недостатньо для роботи всіх пристроїв і приладів у вашому домі. У більшості випадків вони найкраще підходять для роботи декількох пристроїв одночасно, таких як освітлення, телевізор або холодильник.

Повільніше вироблення енергії

У порівнянні з традиційними бензиновими портативними генераторами, сонячні генератори не є найкращим варіантом, коли вам потрібна миттєва енергія. Якщо ваш акумулятор розрядився, вам доведеться чекати на його підзарядку, щоб отримати живлення для ваших приладів та пристроїв, що може змінюватися залежно від погодних умов. З традиційним генератором вам просто потрібно додати більше палива, щоб генерувати додаткову потужність.

Переваги традиційних генераторів

Генератори, що працюють на викопному паливі, мають деякі переваги, зокрема:

Портативність

Традиційні варіанти доступні в різних розмірах, і є менші розміри, які ви можете взяти з собою в подорож. Просто пам’ятайте, що вам також доведеться носити з собою бензин, тому вони не такі портативні, як сонячні генератори.

Звична технологія

Будучи на ринку протягом багатьох років, традиційні генератори є більш звичними для деяких людей. Однак це домінування на ринку також означає, що технологія не була кардинально вдосконалена через відсутність конкуренції.

Електроенергія на вимогу

Традиційні генератори виробляють електроенергію, як тільки отримують паливо, в той час як сонячний генератор необхідно підзаряджати, щоб забезпечити електроенергію. Отже, бензинові генератори зручніші, коли вам потрібна миттєва потужність.

Мінуси традиційних генераторів

Незважаючи на свою популярність протягом багатьох років, традиційні генератори мають свої недоліки. Ось деякі з причин, чому люди від них відмовляються:

Витрати на паливо

Традиційні генератори працюють на дорогому викопному паливі, що збільшує їхні довгострокові витрати порівняно з початковою ціною придбання. Вам також доведеться платити більше за доступ до палива, якщо ви не знаходитесь поруч із заправкою або іншим джерелом палива.

Токсичні гази

Традиційні генератори є відомими забруднювачами. Кожен галон бензину містить близько 20.35 фунтів вуглекислого газу, а середній кемпінговий генератор викидає близько 1-2 фунтів вуглекислого газу на годину, навіть коли працює на 1/4 від максимального номінального навантаження.

Крім вуглекислого газу, генератори, що працюють на газі, можуть також викидати в атмосферу інші шкідливі гази, включаючи чадний газ, закис азоту та оксиди сірки.

Галаслива робота

Через велику кількість рухомих частин, з яких складається традиційний газовий генератор, він створює багато шуму під час роботи. Особливо це стосується невеликих портативних генераторів, які розроблені таким чином, щоб надавати перевагу розміру та вазі над запобіганням шуму.

Поточне обслуговування

Вам доведеться постійно платити за обслуговування традиційного генератора, якщо ви хочете підтримувати його в належному робочому стані. Регулярне технічне обслуговування, оскільки генератор використовує рухомі частини для переробки викопного палива в електроенергію, і ці рухомі частини з часом потрібно чистити, змащувати та замінювати. Крім того, паливо може зіпсуватися, якщо воно не використовується протягом тривалого періоду часу. Ці рутинні витрати, безумовно, впливають на загальну ціну володіння газовим генератором в довгостроковій перспективі.

Основні висновки

Популярність сонячних генераторів зростає, і з розвитком сонячних технологій люди, які люблять чисту енергію, все частіше обирають їх, а не генератори, що працюють на газі. Сонячні генератори пропонують низький рівень обслуговування, портативність, чисту енергію та сталий спосіб життя для боротьби зі зміною клімату. Численні переваги володіння сонячним генератором роблять його вартим інвестицій.

Перш ніж купувати сонячний генератор, переконайтеся, що ви проаналізували ключові особливості різних брендів, щоб вибрати той, який задовольнить ваші потреби в електроенергії. Такі бренди, як Jackery, Goal Zero Yeti та Bluetti виробляють широкий асортимент різних сонячних генераторів, які відповідають вашим потребам.

Якщо ви хочете зберігати ще більше резервної сонячної енергії, ніж може забезпечити навіть найкращий сонячний генератор, вам слід розглянути можливість зберігання сонячних батарей, які підключаються до вашої домашньої системи сонячних панелей. Хоча ваші домашні сонячні панелі, безумовно, можуть заряджати портативний сонячний генератор, щоб у вас була енергія в дорозі, коли вам це потрібно, сонячні генератори не призначені для роботи в якості домашнього резервного генератора для всього вашого будинку.

Якщо ви шукаєте варіанти резервного живлення, експерти Palmetto можуть допомогти вам зрозуміти довгострокові рішення, які відповідають вашим потребам в електроенергії та системним вимогам. Почніть сьогодні з безкоштовної оцінки заощаджень від сонячної енергії, а потім поговоріть з одним з наших професіоналів про те, як ви можете завжди мати необхідну енергію, коли вона вам найбільше потрібна.

найкращих сонячних генераторів 2023 року

Хайді Вахтер була старшим редактором журналу Experience Life протягом 10 років. Вона писала для таких видань, як Experience Life, Shondaland та betterpet.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Наш найкращий вибір. портативна електростанція Yeti 1500X. Однак, якщо вам потрібен менший і дешевший варіант, зверніть увагу на Jackery Explorer 500W.

Завжди корисно мати запасний варіант, особливо коли відключається електрика. Генератори, що працюють на бензині, можуть зробити трюк, але вони гучні, виділяють смердючі випари і вимагають місця для безпечного зберігання бензину. Вони також сприяють зміні клімату.

З іншого боку, сонячні генератори чисті, прості у використанні, не потребують викопного палива і стають все більш доступними в міру вдосконалення сонячних технологій. Вони можуть бути особливо корисними в надзвичайних ситуаціях, коли інші джерела живлення відключені або важкодоступні. Сонячні генератори зазвичай вловлюють сонячну енергію за допомогою стаціонарних або портативних сонячних панелей, які продаються окремо, перетворюють її в електричну енергію та зберігають її в акумуляторі для подальшого використання.

Який генератор найкраще підходить для вас? Спочатку оцініть, скільки енергії вам потрібно для запуску побутової техніки, ноутбуків і телевізорів у вашому домі, якщо станеться відключення електроенергії, або для всього, що вам знадобиться, коли ви перебуваєте в кемпінгу, живете поза мережею або подорожуєте в автофургоні.

Після того, як ви дізнаєтеся, скільки ват вам потрібно, подумайте про інші функції, які вам потрібні, наприклад, USB-порти для зарядки та акумуляторні батареї. Ви можете не витратити свій бюджет, вибравши генератор з функціями, які роблять пристрій більш ефективним, а не більш дорогим.

Ми дослідили ринок, щоб порекомендувати найкращі генератори, сумісні з сонячними панелями.

Найкращі в цілому

Портативна електростанція Goal Zero Yeti 1500X

сонячна, батарея, генератор, підходить

Потрібно одночасно живити ноутбук, телефон, електродриль, кавоварку та холодильник? Goal Zero Yeti 1500x. це потужна електростанція, яка постачає електроенергію одним натисканням кнопки або за допомогою Yeti 3.0 додатків. Вагою 43 фунти, це сонячна батарея для тих, хто живе у фургоні, або для забезпечення резервної енергії, коли лінії електропередач виходять з ладу.

Літієва батарея забезпечує 1500 ват-годин, тож ви можете зарядити телефон сто разів або запустити холодильник на цілу добу. Його провідний у галузі 2000-ватний інвертор змінного струму є одним з найпотужніших на ринку, що робить його нашим найкращим вибором. Вбудований контролер заряду MPPT збільшує ефективність на 30% при підзарядці від сумісної сонячної панелі Goal Zero. На все поширюється дворічна гарантія.

Ціна на момент публікації: 1,800

Вихідна потужність: 2000 Вт | Вага: 43 фунта | Розміри: 19 x 14 x 14 дюймів | Вихідні порти: 2 порти USB-A, 1 18-ватний USB-C, 1 60-ватний USB-C PP, 1 6-мм порт, 1 12-вольтовий (регульований), 1 12-вольтовий ГЕС, 2 120-вольтових інвертора змінного струму

Найкраща портативна

Портативний сонячний генератор Jackery Explorer 500

сонячна, батарея, генератор, підходить

Важить відносно мало. 13 кг.Компактний, міцний і доступний Jackery Explorer 500 вагою 3 фунти дозволяє вам брати сонячну електроенергію з собою в будь-яку подорож. 500-ватний інвертор забезпечує достатню потужність для заряджання декількох пристроїв через будь-який з портів змінного або постійного струму або один з трьох USB-портів.

Поставляється з автомобільним зарядним кабелем та адаптером змінного струму. Як і багато інших сонячних генераторів сімейства Jackery, пристрій можна заряджати від розетки змінного струму або за допомогою сонячної панелі Jackery SolarSaga (продається окремо). 518-ватну акумуляторну батарею потрібно буде замінити приблизно після 500 використань, але це після багатьох поїздок у кемпінг.

Ціна на момент публікації: 500

Вихідна потужність: 500 Вт | Вага: 13.3 фунти | Розміри: 11.8 x 7.6 x 9.5 дюймів | Вихідні порти: 1 розетка змінного струму (110 В 500 Вт 1000 Вт пік), 3 USB-порти, 2 порти постійного струму, 1 автомобільний порт

Найкраще для надзвичайних ситуацій

Сонячний генератор ITEHIL LiFePO4 500W 500Wh

сонячна, батарея, генератор, підходить

Якщо ви шукаєте джерело резервного живлення, яке є більш чистим, ніж дизельний генератор, електростанція ITEHIL. відмінний варіант. Завдяки швидкісній зарядці ви зможете відновити роботу пристроїв після відключення електроенергії, а також вбудованому підсвічуванню. Ви можете зарядити його за допомогою сонячних панелей (ITEHIL окремо продає панелі, які складаються в конверт у стилі валізи), автомобільного зарядного пристрою або настінної вилки. Існують обидва U.S. та міжнародні версії пристрою з вилкою змінного струму.

При вазі майже 19 фунтів, він важчий за наш найкращий портативний вибір, але все ще досить легкий, щоб його можна було досить легко переносити, і має вбудовані ручки. Наш тестер зазначає, що він недостатньо великий для живлення більшості повнорозмірних холодильників, але може живити невеликий електричний кулер. Має інтуїтивно зрозумілий дисплей, який показує, скільки залишилося заряду акумулятора.

“Здається, він добре продуманий з точки зору безпеки і містить попередження на кшталт “не встромляйте пальці безпосередньо в роз’єм живлення”.'” ~ Ллойд Альтер, редактор дизайну Treehugger

Ціна на момент публікації: 500

Вихідна потужність 500 Вт | Вага: 18.74 фунти | Розміри: 14.17 х 13 х 13.4 дюйми | Вихідні порти: 2 розетки змінного струму (100-120 В 500 Вт), 2 порти USB-A, 1 порт QC USD-A Poert, 1 тип C, 1 порт постійного струму, 1 автомобільний порт

Найкращий бюджет

Портативна електростанція Jackery Explorer 160

сонячна, батарея, генератор, підходить

У той час як багато бюджетних генераторів все ще коштують понад 200 доларів, цей доступний варіант від Jackery коштує менше 150 доларів і має дворічну гарантію. Це також один з найлегших варіантів на ринку. трохи менше 4 фунтів, що робить його ще одним чудовим вибором для кемпінгу або навіть рюкзака.

Його можна заряджати за допомогою сонячної панелі, розетки, автомобільної розетки або електрогенератора. Він чудово підходить для зарядки телефону або камери, або для роботи невеликих приладів, таких як вентилятор або ноутбук. Він має імпульсну потужність 150 Вт, але вам слід уникати його використання з будь-яким пристроєм потужністю 100 Вт або вище.

Ціна на момент публікації: 150

Вихідна потужність: 100 Вт | Вага: 3.97 фунтів | Розміри: 7.4 x 4.5 x 6.7 дюймів | Вихідні порти: 1 100-ватна розетка змінного струму, 1 USB-C, 1 USB-A

Найкраща велика потужність

Портативна електростанція Bluetti AC200P 2000WH/2000W

сонячна, батарея, генератор, підходить

Портативна електростанція Bluetti потужністю 2000 Вт може заряджатися п’ятьма різними способами і має 17 різних вихідних портів, кожен з яких закритий високоякісним пилозахисним ковпачком. Ви можете заряджати його за допомогою сонячних панелей (не входять до комплекту), через розетку, автомобільну розетку, за допомогою генератора або свинцево-кислотного акумулятора.

Ви можете одночасно підключити кілька менших пристроїв, таких як ноутбук, зарядний пристрій для камери та кілька телефонів. Або ви можете використовувати його як резервне джерело живлення для більших приладів. за словами виробника, ви можете живити настінний холодильник потужністю 800 Вт за допомогою цієї електростанції більше двох годин.

Приємною особливістю є сенсорний світлодіодний екран, який може повідомити вам, скільки енергії ви витрачаєте і скільки заряду залишилося в акумуляторі. Ви також можете встановити його в економний режим, який вимкне пристрій, якщо він відчує, що ви не використовуєте його протягом декількох годин. Він має прогумовані ніжки, тому пристрій не буде ковзати на гладких поверхнях. Він також досить важкий, тому не ідеально підходить для кемпінгу, де вам доведеться його носити, але він досить компактний, щоб поміститися в багажник автомобіля.

Ціна на момент публікації: 1,599

Вихідна потужність: 2000 Вт | Вага: 60.6 фунтів | Розміри: 16.5 x 11 x 15.2 дюйми | Вихідні порти: 6 розеток змінного струму 110 В, 1 розетка постійного струму 12 В/10 А, 1 розетка постійного струму 12 В/25 А, 2 розетки постійного струму 12 В/3 А, 4 порти USB-A, 1 порт USC-C, 2 порти бездротової зарядки

Найкраще для дому

Сонячний генератор Titan з нульовим споживанням енергії

сонячна, батарея, генератор, підходить

Відповідно до своєї назви, Titan наповнений потужністю. Його 3000-ватний інвертор має величезну вихідну потужність для легкого живлення побутових приладів, таких як холодильники та портативні блоки змінного струму. Ви перебуваєте у важкій хмарності? Без проблем. До комплекту Titan входить акумуляторна батарея, яку можна комбінувати з додатковими батареями (продаються окремо). Ви можете заряджати генератор від сонячних панелей, розетки змінного струму або автомобільного зарядного пристрою постійного струму.

На додаток до додаткових батарей, ви також можете додати USB-адаптери або автомобільний зарядний пристрій. Контролери заряду MPPT дозволяють досягти повної ємності батареї приблизно за чотири години, що робить Titan універсальним, ефективним і надійним планом резервного копіювання.

Ціна на момент публікації: 2 716

Вихідна потужність 3000 Вт | Вага: 67 фунтів | Розміри: 18.5 x 12 x 12 дюймів | Вихідні порти: 6 розеток змінного струму, 4 розетки постійного струму 12 Вольт, 1 NEMA TT-30

Також чудово

Портативна електростанція MAXOAK Bluetti

сонячна, батарея, генератор, підходить

Під час екстремальних погодних умов генератори, подібні до наведених у цьому списку, можуть бути швидко розпродані. Тож, якщо інші варіанти недоступні, нам дуже подобається цей. Bluetti зберігає багато енергії за доступною ціною. Літій-іонний акумулятор ємністю 1500 Вт-год швидко заряджається і достатній для живлення більшості побутових приладів під час відключення електроенергії.

Хоча MaxOak Bluetti служить чудовим домашнім джерелом живлення під час надзвичайних ситуацій, він також досить портативний, щоб взяти його з собою на риболовлю або в подорож. Має два порти змінного струму, п’ять USB-роз’ємів та 12-вольтовий роз’єм постійного струму, який може під’єднати міні-холодильник. Також є чудовий РК-дисплей, який допоможе вам відстежувати продуктивність генератора.

Вихідна потужність 1000 Вт | Вага: 37.9 фунтів | Розміри: 14.6 x 6.5 x 14.4 дюйми | Вихідні порти: 2 розетки змінного струму 110 вольт, 1 регульований постійний струм 12 вольт, 45-ватний USB-C, 4 порти USB-A

Якщо ви шукаєте щось потужне, що допоможе вам пережити шторм, портативна електростанція Yeti 1500X. наш найкращий вибір. Якщо вам потрібно щось портативне для кемпінгу, то Jackery 500W може стати вашим найкращим новим приятелем у подорожі.

На що звернути увагу в сонячному генераторі

Вирішуючи, який сонячний генератор підійде саме вам, враховуйте, які типи приладів, інструментів і пристроїв вам потрібно заряджати і як часто ви будете перебувати без традиційного джерела живлення. Ось ще кілька порад, які допоможуть вам у прийнятті рішень.

Сонячні панелі

Існує три найпоширеніші типи сонячних панелей. монокристалічні панелі, полікристалічні сонячні елементи та тонкоплівкові, або амоно-кристалічні панелі. Кожен з них пропонує різні рівні ефективності. Монокристалічні панелі є найпоширенішими і трохи ефективнішими, ніж полікристалічні елементи. Тонкоплівкові панелі. це новіша технологія, вони легкі, гнучкі, довговічні та більш доступні за ціною, ніж інші, але приблизно вдвічі менш ефективні, ніж інші типи. Іноді вони входять до складу генератора, а іноді продаються окремо.

сонячна, батарея, генератор, підходить

Ємність акумулятора та номінальна потужність

Сонячні генератори працюють на накопиченій енергії, тому вам потрібно враховувати ємність акумулятора (загальну кількість збереженої електроенергії). Вам також потрібно знати номінальну потужність (скільки енергії видається за один раз). Батарея з високою ємністю, але низькою потужністю, як правило, забезпечує меншу кількість електроенергії протягом тривалого періоду часу.

Тип акумулятора

Свинцево-кислотні та літій-іонні. найпоширеніші варіанти. Свинцево-кислотні використовуються для живлення таких речей, як автомобілі, тоді як літій-іонні варіанти часто використовуються для роботи електроінструментів. Вони все частіше використовуються в сонячних генераторах, оскільки вони легкі. Хоча вони, як правило, дорожчі за свинцево-кислотні різновиди, вони, як правило, мають довший термін служби, що дозволяє економити гроші на заміні батарей і не викидати їх на звалища.

Контролери заряду

Для того, щоб регулювати струм між сонячними панелями та акумулятором, найпростіші контролери відключають живлення, коли досягається максимальна напруга. Це не так ефективно, як моделі, що використовують відстеження трьох точок живлення (MPPT).

Інвертор

Перетворюючи постійний струм (DC) від сонячних панелей в змінний струм (AC), інвертори мають номінальну потужність у ватах, щоб показати максимальну потужність, яку вони можуть генерувати. Інвертори з чистою синусоїдою дорожчі, але більш ефективні. Але це не обов’язково економічно вигідний варіант, якщо ви плануєте використовувати генератор лише зрідка.

Вага

Чи будете ви використовувати сонячний генератор вдома або в дорозі? Для портативності шукайте пристрої, які легше переносити та маневрувати, і які містять частини в міцній коробці, а не у вигляді окремих частин.

Інші особливості

Зверніть увагу на наявність декількох USB-портів і розеток змінного струму, змінних батарей і світлодіодних панелей, які допоможуть вам контролювати систему в темний час доби. Нарешті, зверніть увагу на тривалість гарантії на пристрій або будь-які інші гарантії, надані виробником.

При визначенні розміру генератора, ви повинні звернути увагу на потужність, що вимірюється у ватах, а також на ємність, що вимірюється у ват-годинах (Вт/год). Як правило, генератори потужністю менше 1000 Вт можуть заряджати електроніку і чудово підходять для кемпінгу. Щоб довше живити багато пристроїв у вашому домі, вам знадобиться великий генератор потужністю близько 1500 Вт-год.

Якщо ви хочете, щоб ці пристрої заряджалися і використовувалися протягом п’яти годин:

Отже, в даному випадку вам потрібен генератор потужністю не менше 85 Вт і ємністю 425 Втгод. Якщо ви сумніваєтеся, округлюйте. Для іншого способу розрахунку ваших потреб вам може бути корисною ця інструкція від виробника Jackery.

Майте на увазі, що більшість сонячних генераторів не підключаються до електричної панелі вашого будинку, тому вони не будуть живити такі провідні пристрої, як водонагрівач або стельові світильники; для такого типу живлення вам слід розглянути можливість використання домашньої акумуляторної системи.

Сонячні генератори повинні працювати щонайменше 20-25 років. Багато виробників пропонують гарантії, які покривають ремонт та заміну, якщо щось вийде з ладу протягом перших кількох років використання.

Більшість сонячних генераторів великої потужності коштують від 1000 до 2000. Взагалі кажучи, великі генератори коштують дорожче, ніж менші, портативні пристрої. Вартість генераторів у списку варіюється від 140 до 3400 без урахування розпродажів та знижок.

Чому варто довіряти Treehugger?

Treehugger прагне допомогти нашим читачам відмовитися від викопного палива, і ми глибоко дослідили ринок, щоб знайти найкращі генератори, сумісні з сонячними панелями.

Багаторічна письменниця, яка пише про подорожі та пригоди, Хейді Вахтер знає, наскільки сонячні промені можуть бути корисними для зарядки її телефону та фотоапарата.

Меггі Бадор. екологічний репортер та редактор, що базується в Нью-Йорку. Вона почала працювати в Treehugger у 2013 році і зараз є заступником головного редактора.

Залишити відповідь