Скільки коштує сонячний дах Tesla. Встановлення черепиці Tesla на даху

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Саманта висвітлює всі теми, пов’язані з будинком, включаючи благоустрій та ремонт будинку. Раніше вона редагувала контент про домашній ремонт та дизайн у The Spruce та HomeAdvisor. Вона також розмістила відео з порадами та рішеннями для дому “зроби сам” і запустила кілька оглядових рад з благоустрою будинку, укомплектованих ліцензованими професіоналами.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

скільки, кошт, сонячний, tesla

Сонячний дах Tesla Solar Roof, розроблений компанією Tesla, пропонує стійку та енергоефективну альтернативу сучасним покрівельним покриттям. Дах оснащений сонячною скляною черепицею та інтегрованою батареєю Powerwall для зберігання виробленої енергії. Хоча це дорого. двоповерховий, 2,000 квадратних футів, 11.Сонячний дах потужністю 28 кВт коштує трохи більше 55 300 без урахування пільг, за умови, що ви замінюєте оригінальний дах. дах призначений для економії грошей у довгостроковій перспективі за рахунок зменшення або повного усунення рахунків за електроенергію власника будинку.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, слугують лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

Що таке сонячний дах Tesla?

Розроблений для максимізації виробництва енергії вашим будинком, сонячний дах Tesla є першою у своєму роді системою, яка покращує естетичний вигляд вашого будинку, одночасно знижуючи ваші рахунки за електроенергію. Покрівля Tesla Solar Roof складається з комбінації скляних сонячних панелей, скляної покрівельної черепиці та архітектурної сталевої черепиці. Інноваційний дах також є енергонезалежним завдяки Powerwall, компактній домашній батареї, що дозволяє використовувати його протягом усього дня і навіть вночі. Нарешті, сонячний дах побудований надовго. Кожна сонячна плитка залишається неушкодженою за будь-яких погодних умов, гарантуючи, що ваш будинок залишається захищеним від дощу та сонця.

Кошторис витрат на сонячний дах Tesla

Замість того, щоб безпосередньо публікувати ціни, Tesla пропонує калькулятор сонячних дахів на своєму веб-сайті, який оцінює вартість встановлення сонячного даху на вашому будинку. Калькулятор базується на поточному споживанні електроенергії та розмірі вашого будинку, серед інших факторів. Ми провели три базові розрахунки, щоб дати вам уявлення про різницю в цінах. Кожна оцінка включає заміну даху, але не враховує жодних стимулів.

До відома: всі розрахунки були проведені 13 липня 2021 року.

1,000 Одноповерховий 6.31 1 Powerwall 46,425
2,000 Двоповерховий 12.57 2 Силові стіни 64,193
3,000 Триповерховий 18.83 3 Силові стіни 81,961

Фактори, які слід враховувати

Tesla змінює їх залежно від ряду факторів, включаючи перелічені нижче.

Складність даху

Нещодавно Tesla запровадила варіації в установці залежно від складності вашого даху. Класифікація на прості, проміжні та складні має на меті відобразити складність встановлення нового даху на вашому будинку. Хоча ваш дах може не відповідати всім критеріям даної категорії в цілому:

  • Простий дах. однорівневий, з низьким ухилом і невеликою кількістю перешкод
  • Проміжний дах є багаторівневим, з більшим нахилом і більшою кількістю перешкод
  • Складний дах. це багаторівневий дах з крутим нахилом і безліччю перешкод

Хоча не існує встановленої швидкості збільшення між класифікаціями, на основі наших гіпотетичних оцінок за допомогою калькулятора Tesla Solar Roof, ви можете очікувати різницю в межах від 5,000 до 10,000 між кожним рівнем.

Заміна покрівлі

Сонячна покрівля призначена для встановлення на одношаровий 3-смуговий асфальтовий або композитний гонтовий дах, якому менше 20 років. Для будь-якого іншого покрівельного матеріалу або на більш складних будівлях покрівля повинна бути повністю замінена. У найдешевшому варіанті заміна даху додасть від 10 000 до 15 000 доларів до вашої загальної суми.

Додаткові витрати та модернізація

Залежно від поточної інфраструктури, наявної у вашому будинку, Tesla зазначає, що під час встановлення може знадобитися додаткова модернізація. Сюди входять такі послуги, як додаткові електромонтажні роботи або встановлення сонячного даху на навісі чи терасі. вказані безпосередньо вам під час огляду, але важливо зазначити, що вони не включені в розрахунок калькулятора сонячного даху.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не представляємо інформацію про всі доступні пропозиції. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Використання власного капіталу вашого будинку. це простий спосіб профінансувати ваш новий дах!

Пройдіть попередню кваліфікацію за лічені хвилини, натиснувши на свій штат.

Powerwall

В рамках пакету Tesla Solar Roof обов’язковим є використання інтегрованої системи акумуляторів компанії, яка називається Powerwall. Powerwall збирає до 13.5 кВт-год, що генерується сонячними панелями протягом дня, а потім використовує цю енергію для живлення будинку в будь-який час, коли енергія не виробляється, наприклад, вночі або під час відключення електроенергії.

Він також може контролювати використання енергії. Чим більше приладів ви плануєте використовувати Powerwall, тим більше пристроїв потрібно: наприклад, один Powerwall не може керувати великими приладами, але три пристрої Powerwall можуть одночасно керувати кількома великими приладами. До однієї системи можна підключити до 10 блоків Powerwall.

Наразі Powerwall коштує близько 6 500 за блок акумуляторів. Плата за встановлення та налаштування додає ще 4,000, в результаті чого загальна ціна становить 10,500. Кожен додатковий блок Powerwall коштує 6 500, без додаткових витрат на встановлення. Оскільки наявність системи Powerwall необхідна для того, щоб мати сонячний дах, важливо переконатися, що всі ваші пристрої можуть отримати доступ до програмного забезпечення, і що ви точно знаєте, для яких цілей і приладів ви хочете використовувати батарею.

Заохочення

Федеральні або державні стимули можуть вирахувати значну суму з вашого остаточного рахунку. Калькулятор Tesla Solar Roof допоможе врахувати ці стимули. Ви також можете знайти їх у списку на веб-сайті Tesla. Хоча стимули варіюються на рівні штату, будь-який дах, встановлений на житловому будинку з 2020 по 2023 рік, може розраховувати на 26% федерального податкового кредиту.

Процес

Монтаж сонячної електростанції Tesla може зайняти деякий час. У деяких сільських або менш населених районах компанія Tesla може ще не встановлювати сонячні дахи. Якщо це стосується вашого місцезнаходження, зв’яжіться безпосередньо з Tesla для отримання додаткової інформації про те, коли послуги сонячних дахів стануть доступними для вас.

Ви можете придбати Tesla Solar Roof безпосередньо на веб-сайті Tesla, сплативши початковий депозит у розмірі 100 доларів США для підтвердження замовлення та розрахунку на калькуляторі. Потім компанія Tesla дистанційно проектує систему сонячних панелей спеціально для вашого будинку, використовуючи надану вами інформацію та супутникові знімки.

Потім необхідно отримати будь-які дозволи, які повинні бути надані. Після цього відбудеться монтаж даху, потім необхідна перевірка з боку місцевих органів влади, а потім остаточне підключення системи Powerwall до вашої електромережі. Точний графік і вимоги до завершення будь-якого з цих етапів будуть відрізнятися в залежності від ряду факторів. Це включає, але не обмежується вашим місцезнаходженням, кількістю третіх осіб, які повинні бути залучені, та погодними умовами.

Важливо зазначити, що ці етапи можуть спричинити додаткові витрати, не передбачені калькулятором сонячних дахів. Візьміть це до уваги при перегляді вашої початкової оцінки.

Сонячні панелі Tesla проти. Сонячний дах Тесла

Сонячні панелі Tesla можуть бути встановлені на існуючих дахах і коштують значно дешевше, ніж сонячний дах, хоча все ще дорогі в порівнянні з іншими сонячними панелями на ринку. Той самий двоповерховий будинок площею 2 000 квадратних футів, про який йшлося на початку статті, потребував би лише 26 900 доларів США (до отримання пільг) для встановлення сонячних панелей Тесла.

Однак ці панелі генерують лише 8.16 кВт замість 11 кВт сонячного даху.28 кВт, що ускладнює автономне живлення. Powerwall також постачається з сонячними панелями Tesla, якщо ви зацікавлені у зберіганні енергії.

Кращі сонячні компанії по штатам та містам

Вартість сонячних дахів Tesla проти. Вартість сонячних панелей

Tesla Solar Roof. це революційний скляний сонячний дах, який повністю замінює ваш поточний дах. Для порівняння, традиційні сонячні панелі встановлюються безпосередньо на існуючий дах. Таким чином, черепиця Tesla Solar Roof буде дорожчою, ніж традиційні сонячні панелі, і коштуватиме на 21.50 за квадратний фут. У той час як традиційні сонячні панелі зазвичай коштують від 4 до 10 за квадратний фут.

Чи різко підвищила Tesla ціну на сонячні дахи?

Через витрати на ланцюжок поставок і вдосконалення сонячних дахів, Tesla різко підвищила ціну на свої сонячні дахи. Нові врахували складності встановлення сонячних дахів Tesla, що було недоглядом у минулому.

Який розмір даху Tesla вам знадобиться?

При розгляді питання про встановлення сонячного даху Tesla, його розмір буде визначатися кількома ключовими факторами, такими як місце проживання, характеристики вашого даху та поточне споживання енергії. Однак Tesla пропонує чотири стандартні розміри сонячних батарей, щоб забезпечити високоякісні сонячні системи за найкращими в галузі цінами.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте котирування від найпопулярніших установників сонячних панелей

Безкоштовні оцінки без зобов’язань

Чи варто купувати сонячний дах Tesla?

Якщо ви готові заплатити високу ціну, вам потрібно замінити дах і вам подобається ідея та витончена естетика сонячної черепиці Tesla, тоді, можливо, варто придбати сонячний дах. В іншому випадку, сонячні панелі Тесли або навіть традиційні системи сонячних панелей, такі як ті, що містяться в довіднику Forbes “Найкращі сонячні панелі для дому”, можуть мати більший фінансовий сенс, одночасно підвищуючи енергоефективність вашого будинку.

Сонячні системи Tesla значно дорожчі, ніж у інших сонячних компаній та альтернативних джерел відновлюваної енергії на ринку, і компанія регулярно змінює котирування на сонячні дахи. Однак, якщо у вас є фінанси і ви не проти інтегрувати свій будинок в систему Tesla, сонячний дах. це хороша довгострокова інвестиція для вашого будинку.

To arrive at the average costs in this article, a number of providers and cost databases were surveyed on national and local levels. All averaged figures were correct at the time of publication and may be subject to change.

Шукаємо безпроблемну сонячну установку

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для сонячних систем, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть установника сонячних панелей сьогодні!

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Чи збільшує сонячний дах Tesla вартість будинку?

Так. Сонячний дах Tesla дозволяє вашому будинку мати джерело сталої відновлюваної енергії, а також надає вашому будинку елегантний, сучасний вигляд. Якщо сонячна покрівля замінила вашу попередню покрівлю, то ваш дах також буде служити ще принаймні 20 років.

Як довго служить сонячний дах Tesla?

Сонячний дах Tesla гарантує, що він забезпечить ваш будинок чистою, ефективною сонячною енергією з 25-річною гарантією.

Скільки часу триває монтаж сонячного даху Tesla??

Точний час встановлення залежить від розміру вашого даху та складності процесу встановлення. Однак Tesla заявляє, що більшість установок займає приблизно один тиждень. Майте на увазі, що весь процес може затягнутися, якщо виникнуть проблеми з дозволами третіх сторін, фінансуванням або навіть погодою.

Наскільки ефективний сонячний дах Tesla?

Компанія Tesla ще не оприлюднила точних даних про ефективність сонячного даху як в цілому, так і в розрізі черепиці. Очікується, що вона буде конкурентоспроможною з іншими брендами сонячної черепиці на ринку.

Скільки електроенергії генерує сонячний дах Tesla?

Кількість електроенергії, яку генерує сонячний дах Tesla, залежить від кількості встановлених сонячних панелей. Tesla оцінить ваші потреби в енергії на основі поточних рахунків за електроенергію та розміру вашого будинку і надасть вам систему, яка повинна більш ніж задовольнити ваші потреби в енергії.

Чи можете ви працювати поза мережею з сонячним дахом Tesla??

Хоча за допомогою сонячного даху Tesla може бути важко повністю відключитися від електромережі, за наявності достатньої кількості панелей Powerwall можна досягти високого рівня самозабезпечення. Зрештою, те, чи зможете ви працювати поза мережею, буде залежати від ваших початкових інвестицій в сонячні дахи та електростанції, а також від того, скільки енергії ви використовуєте протягом року.

Отримуйте поради експертів щодо вашого будинку, поради щодо дизайну, скільки платити професіоналам та найму експертів, які доставляються вам щодня.

Я згоден отримувати розсилку новин Forbes Home по електронній пошті. Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності для отримання додаткової інформації та деталей про те, як відмовитися.

Сонячний дах Tesla: Плюси та мінуси встановлення сонячної черепиці на даху

скільки, кошт, сонячний, tesla

Сонячна черепиця Tesla Solar Roof створила багато галасу в світі сонячної енергетики, і деякі люди хочуть дізнатися більше про цю черепицю і про те, чи встановлює її компанія Namaste Solar. Namaste Solar в даний час не встановлює сонячну черепицю, але ми можемо допомогти вам вирішити, чи є сонячна черепиця хорошим варіантом для вас, незважаючи на галас у ЗМІ. У цій статті ми розглянемо переваги та недоліки сонячного даху Tesla для вашої домашньої сонячної енергетичної системи.

Сонячний дах Tesla: Що потрібно знати

Розгортання продукту Solar Roof від Tesla відбувається повільно і зі значними затримками. За даними журналу PV Magazine, поки що до мережі підключено лише 100 систем Solar Roof, хоча продукт доступний вже три роки. Очікування може бути вартим для тих, хто цінує диференціюючі елементи продукту. Інші домовласники, можливо, захочуть почати бачити переваги чистої сонячної енергії вже зараз, в тому числі побачити економію сонячної енергії в своїх

Плюси черепиці Tesla на даху

Дизайн: Найбільш помітна різниця між сонячними панелями та сонячним дахом. це дизайн. Tesla пропонує чотири різні стилі на вибір: текстуровану, гладку, тосканську або сланцеву черепицю для сонячних дахів. Черепиця імітує вигляд традиційного даху, тому ваші сусіди навіть не дізнаються, що на вашому будинку встановлена сонячна батарея (хоча багатьом нашим клієнтам подобається бути законодавцями сонячних тенденцій). Якщо ви хочете зберегти естетику вашого даху, черепиця Solar Roof. чудовий варіант для додавання сонячної енергії до вашого будинку.

Гарантія та довговічність: Покрівельна черепиця Tesla виготовляється із загартованого скла, яке є більш довговічним, ніж стандартна черепиця. Tesla гарантує довговічність свого продукту безстроковою гарантією (або на весь термін експлуатації вашого будинку). Ми не знаємо всіх деталей їхньої гарантії, але це досить смілива пропозиція.

Недоліки покрівельної черепиці Tesla

Вартість: Щоб встановити сонячний дах Tesla, вам потрібно замінити весь дах. навіть якщо вам не потрібен новий дах прямо зараз. Це означає, що ви платите за вартість як сонячної енергетичної системи, так і нового даху. За даними EnergySage, якщо порівнювати яблука з яблуками: “Сонячний дах Tesla коштуватиме майже на 25 000 більше, ніж встановлення сонячних панелей, але при цьому буде виробляти лише на 77% більше сонячної електроенергії (через менший розмір системи).

Невідомі витрати на обслуговування: Оскільки покрівельна черепиця Tesla є новим продуктом, витрати на обслуговування та процеси є невідомими. Якщо у вас, наприклад, протікає дах, наскільки складно буде це виправити?? Чи могли б ви викликати покрівельника у вашому районі, або Tesla буде єдиною компанією, здатною виконати ремонт. і наскільки це буде коштувати дорожче, ніж звичайний ремонт даху?? Існує також питання, як Tesla буде надавати нескінченну гарантію на необхідне технічне обслуговування. Чи матиме компанія фінансову стійкість і довговічність, щоб виконати цю гарантію??

Невідома рентабельність інвестицій: Якщо підрахувати цифри (як це зробив автор статті для Forbes), сонячні панелі все ще пропонують значно вищу рентабельність інвестицій. Згідно з їхнім прямим порівнянням сонячного даху Tesla Solar Roof проти. сонячних панелей для цього ж будинку, Tesla Solar Roof коштувала 48.9% більше і принесла лише 2.79% економії, яку забезпечили сонячні панелі. Іншими словами, з сонячним дахом ви платите майже на 50% більше, а отримуєте на 97% менше економії. Ой.

Чи підходить вам сонячна черепиця??

Сонячна покрівля Tesla. це варіант для домовласників, які турбуються про естетику свого даху, оскільки черепиця виглядає як традиційна покрівля. Плитка поставляється з високою ціною, однак, і зробить сонячний дах Tesla непосильною вартістю для багатьох власників будинків. Сонячні панелі все ще залишаються надійним, перевіреним і довговічним варіантом для домовласників, які шукають велику віддачу від інвестицій.

На передовій і думаєте про перехід на сонячну енергію?

Якщо ваш будинок знаходиться на Фронт-Рейндж в Колорадо, Namaste Solar з радістю допоможе вам вирішити, чи підходить вам сонячна енергія! Зв’яжіться з нами, щоб отримати пропозицію від одного з наших позаштатних експертів з сонячної енергетики вже сьогодні.

Рекомендоване читання:

Сонячний дах Tesla: Повний посібник

Погляньмо правді в очі, світ змінюється. Швидко. Виробництво відновлюваної енергії стрімко зростає, продажі електромобілів стрімко зростають. на носі справжня екологічна революція. Мільйони домовласників по всьому світу використовують сонячну енергію для освітлення, електроприладів і навіть для зарядки автомобілів. Це спричинило бурхливий розвиток інновацій у сфері сонячних панелей, найновішою технологією яких є сонячні дахи. Концепція, розроблена компанією Tesla, полягає в тому, щоб замінити весь дах клієнта на сонячну черепицю і поєднати її з новітніми батареями Powerwall. Як і у випадку з будь-якою новою технологією, розібратися в деталях може бути дещо складно. Продовжуйте читати, як ми розбиваємо все, від вартості до процесу встановлення нового сонячного даху Tesla.

Як працює сонячна енергія?

Простіше кажучи, сонячна енергія використовує сонячне світло і перетворює його в електрику, яка потім може бути використана для живлення вашого будинку або продана назад в мережу, коли її надлишок. Це досягається шляхом встановлення фотоелектричних модулів (сонячних панелей) на даху або наземній конструкції. Ці модулі генерують електроенергію постійного струму (DC), яка через кабелі надходить до сонячного інвертора, де перетворюється на електроенергію змінного струму (AC). З інвертора електроенергія змінного струму надходить у ваш головний розподільний щит, звідки вона розходиться по всьому будинку для живлення освітлення та електроприладів. Якщо ви виробляєте більше електроенергії, ніж використовуєте особисто, цей надлишок може бути експортований назад в мережу за фіксованою ціною, відомою як “зелений тариф”.

Що таке сонячний дах Tesla?

Вперше анонсована ще в 2016 році, новітня сонячна технологія пропонує набагато привабливіший і непомітніший спосіб отримання сонячної енергії. Клієнти отримають абсолютно новий дах, що складається з суміші сонячних плиток із загартованого скла та несонячних копій. “Сонячний дах” доповнює архітектуру вашого будинку, перетворюючи сонячне світло в електрику.”

Чи займають сонячні дахи Tesla весь дах??

  • Більші плитки
  • Швидший час встановлення
  • Збільшення виробництва енергії
  • Зменшення витрат

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

За даними Tesla, найновіша версія їхнього сонячного даху (Solarglass) зараз дешевша, ніж встановлення нового даху з бетонної черепиці з сонячними панелями. Для середньостатистичного будинку вартість системи потужністю 10 кВт після державних стимулів починається від 34 000 доларів США. Це робить його дуже реалістичним варіантом для тих, хто будує новий будинок або потребує заміни даху.

За оцінками, сонячна черепиця для даху коштуватиме 2 долари США.01 за ват, в той час як не сонячна черепиця буде коштувати 7.65 за квадратний фут.

Клієнтам також пропонується придбати акумулятор Powerwall для зберігання надлишкової електроенергії, що генерується новим дахом.

Без встановленого акумулятора ви все одно будете залежати від мережі під час сильної хмарності або вночі. Для того, щоб повністю відключитися від електромережі та живити свій будинок за допомогою сонячної енергії у вечірній час, батарея має важливе значення. Це різко збільшить витрати, оскільки Powerwall від Tesla в даний час коштує 11 500 доларів США без урахування пільг.

Хоча Powerwall є дорогим доповненням, він пропонує повну енергетичну незалежність від електромережі і швидко падає в ціні з моменту його випуску.

З розвитком досліджень і розробок компанії Tesla та вдосконаленням їх технологій, вони, безсумнівно, знизяться ще більше. майбутнє світле (без каламбуру).

Як встановлюється сонячний дах Tesla?

Водонепроникна підкладка

Після ретельного демонтажу оригінального даху будівлі (за винятком встановлення на новобудові) монтажники укладають водонепроникну підкладку, яку видно як білу поверхню на фотографії вище.

Це створює повністю водонепроникну основу для встановлення сонячної системи. Крім того, він діє як протиковзка поверхня, що дозволяє монтажникам працювати безпечно.

Металевий каркас

На наступному етапі встановлюється металевий каркас уздовж усіх країв, піків і западин по всій конструкції даху. Це діє як захист від усіх видів опадів, а також забезпечує ефективний дренаж у водостічну систему даху.

Монтаж цегли

Потім встановлюються окремі монтажні цеглини. Вони допомагають монтажникам Tesla при кріпленні панелей до даху і створюють плавну і рівномірну інтеграцію кожної панелі в конструкцію.

Пояснення про них ви можете побачити в цьому відео.

Сонячна та несонячна черепиця

Очевидно, що основним компонентом сонячного даху Tesla є. як ви вже здогадалися. сонячна плитка.

Заздалегідь визначена суміш як сонячних фотоелектричних плиток, так і скляних копій надходить на місце у вигляді попередньо змонтованих модулів, що складаються зі стеку з трьох плиток. Це значно прискорює процес монтажу, оскільки окремі плитки не потрібно з’єднувати на місці.

Найновіші версії фотоелектричної черепиці були майстерно розроблені компанією Tesla. Попередньо ущільнені шви між кожною плиткою гарантують постійну водонепроникність модулів і не залишають місця для помилок монтажників.

Крім того, черепиця оснащена креативно розробленими кріпленнями “c-clip” і стійками, що дозволяє без особливих зусиль прикріпити її до даху під відповідним кутом.

В даний час кожен модуль в системі виробляє приблизно 25 Вт.

Несонячна черепиця. це копії із загартованого скла, які називаються покрівельною черепицею. Використовуються на певних ділянках даху, де недоцільно розміщувати сонячні модулі, наприклад, на ділянках зі значним затіненням або вздовж швів даху.

Система

Після того, як кожен модуль встановлений і кожна струна підключена, вони з’єднуються через дах за допомогою різноманітних проводів і пристроїв швидкого відключення (RSD).

Потім електрична енергія подається на сонячний інвертор, який відповідає за перетворення постійного струму у важливий змінний струм для живлення вашого будинку.

Більшість клієнтів також встановлюють батарею Powerwall поряд з інвертором.

Вони можуть заряджатися протягом дня, тому власники будинків можуть використовувати сонячну енергію навіть після заходу сонця. Це створює потенціал для повного відключення від електромережі та вироблення всієї необхідної електроенергії за допомогою сонячної енергії.

Плюси та мінуси сонячного даху Tesla

Кожен новий продукт, який випускає Tesla, має тенденцію до препарування та оцінки як їх лояльною фан-базою, так і їх безперервними ненависниками. Отже, давайте неупереджено подивимося на переваги та недоліки сонячного даху Tesla.

1) Естетично привабливий довговічний дах

Не можна заперечувати, що дах Tesla прекрасний, а завдяки широкому вибору дизайну черепиці (тосканський, сланцевий, текстурований гладкий) клієнти можуть вибрати бажаний стиль.

Клієнти отримують не тільки сонячну енергію, але й неймовірно привабливе доповнення до свого будинку.

Багато людей цікавляться, чи буде сонячна черепиця стійка до граду та дощу, але будьте впевнені, сонячна черепиця отримала найвищі оцінки за градо-, вітро- та вогнестійкість, а також стверджує, що вона втричі міцніша за традиційну покрівельну черепицю. Град розміром з м’яч для гольфу не зрівняється з творінням Ілона!

Деякі люди вважають звичайні сонячні панелі потворними і вважають, що вони псують зовнішній вигляд їхніх будинків. Сонячний дах Тесли не відрізняється від звичайного даху, що дозволяє людям отримувати вигоду від сонячної енергії, одночасно покращуючи естетичний вигляд свого будинку.

2) Вищий вихідний потенціал

Не секрет, що якщо весь ваш дах складається з сонячних фотоелектричних модулів, ви, швидше за все, будете генерувати більше енергії, ніж традиційний масив сонячних панелей.

Середній розмір сонячного даху Tesla становить понад 10 кВт, тоді як стандартна система сонячних панелей зазвичай становить близько 6 кВт.6 кВт. У поєднанні з високоякісними акумуляторами це створює набагато більший потенціал для власників будинків, що підвищує ймовірність відключення від електромережі.

3) Фантастична гарантія

На сонячний дах Tesla надається значна 30-річна гарантія як на вихід енергії, так і на захист від атмосферних впливів.

Через те, що це нова технологія, не існує поточних даних про те, як система буде працювати через 15 років після встановлення. Ця гарантія розвіє побоювання і заспокоїть клієнтів, якщо щось піде не так.

Крім того, Tesla надає довічну гарантію на саму черепицю, що означає, що якщо вона коли-небудь зламається (навіть після 30-річної гарантії), вона буде покрита і замінена безкоштовно!

4) Ранній піонер

Однією з головних причин, чому багато людей обирають сонячні дахи, є бажання бути піонером інноваційних технологій і одним з перших приєднатися до нової сонячної революції.

Буде надзвичайно цікаво володіти такою новою і революційною технологією, і для тих, хто має достатній дохід, це може бути достатньою причиною, щоб замовити дах.

1) Висока вартість

Послухайте, сонячний дах дорогий. Цього нікуди не дітися, і для переважної більшості людей це просто не є економічно вигідним варіантом (поки що).

Незважаючи на те, що ціна значно знизилася з моменту її першого оголошення в 2016 році, пройде ще деякий час, перш ніж ми побачимо цілі вулиці, вкриті сонячними дахами Tesla.

Однак ми очікуємо, що витрати знизяться протягом наступних кількох років. І, звичайно, ви повинні думати про вартість як про початкові витрати за вирахуванням економії, отриманої від виробництва енергії.

2) Доступність

В даний час попит на сонячні дахи значно перевищує пропозицію, і з Ілоном, який займається електромобілями та відправляє ракети на Марс, це не є справжнім сюрпризом.

Багато людей стоять у листі очікування на сонячні дахи вже більше року, а ті, кому потрібен новий дах, швидше за все, не зможуть чекати так довго.

У міру нарощування виробництва в найближчі роки і створення більшої кількості гігафабрик Tesla ця проблема буде розсіюватися. Однак, по-перше, їм потрібно усунути відставання від своїх ентузіастів-клієнтів.

В даний час продукт встановлюється тільки в США, а в інших країнах світу є лише можливість попереднього замовлення.

3) Це все ще нова технологія

Як і у випадку з будь-якою новою технологією, що з’являється на ринку, існує потенціал для виникнення проблем. За чотири роки компанія Tesla випустила вже три версії сонячного даху, що свідчить про те, що вони добре знають про певні проблеми і наполегливо працюють над їх усуненням.

Це може збентежити деяких клієнтів, адже навіщо їм вкладати стільки грошей у щось настільки нове і неперевірене.

Крім того, в сонячному даху Tesla набагато більше окремих частин, ніж у звичайній сонячній батареї, що збільшує ймовірність збоїв і необхідність технічного обслуговування.

Станом на 2020 рік, сонячний дах Tesla. це чудовий продукт з непомірно високою початковою вартістю. В даний час це дійсно лише варіант для людей, які готові платити більше за ранній доступ до нової та захоплюючої технології.

Заключні зауваження

Як вже згадувалося раніше, Tesla випустила три версії протягом чотирьох років. Це показує, як швидко цей продукт вдосконалюється в міру того, як дослідження заглиблюються і технологія вдосконалюється.

Люди починають усвідомлювати, що сонячна енергія. ну, і взагалі всі відновлювані джерела енергії. це шлях у майбутнє.

Сонце. найпоширеніше, найстійкіше та найнадійніше джерело енергії на Землі. і воно абсолютно безкоштовне! Неймовірно, що ми ще не генеруємо всі потреби нашої планети в енергії з відновлюваних джерел, а натомість спалюємо обмежені ресурси, які шкодять навколишньому середовищу.

Коли ми дивимося на будь-яку форму технології, зростання виробництва та якості є надзвичайно швидким та експоненціальним. Візьмемо, наприклад, мобільний телефон: у 2000 році ми всі ходили з сумнозвісними “цегляними” телефонами Nokia 3310. У 2020 році вийшов iPhone 12 з неймовірними кремнієвими процесорами та близько 17 камерами.

А тепер уявіть, що двадцять років зроблять для сонячних технологій, особливо у великих компаніях, таких як Tesla.

Оскільки вартість сонячної енергії продовжує падати і падає нижче вартості викопного палива, ми побачимо перехід (який ми вже починаємо спостерігати) до відновлюваних джерел енергії. Попит на сонячну енергію буде стрімко зростати, що призведе до вибуху технологічних інновацій. Це створить “гонку озброєнь” між провідними компаніями, які захочуть запропонувати найефективніші та найдоступніші сонячні фотомодулі.

Можливо, Tesla домінує в наступному великому стрибку в технологіях відновлюваної енергетики, або конкуруюча компанія зістрибне з сонячного даху і створить дешевший і ефективніший продукт? Тільки час покаже, але, незважаючи на це, буде надзвичайно цікаво спостерігати за цією сонячною революцією.

Ллойд Хітфілд. випускник біологічних наук, який завжди мав пристрасть до інноваційних технологій, особливо екологічного характеру. Ллойд зараз працює в секторі сонячної енергетики.

Останні публікації

Більшість з нас знають, що нам потрібно діяти негайно щодо екологічних проблем. Від зміни клімату до втрати біорізноманіття. очевидно, що це одні з найбільших викликів нашого часу. Але в постійно поляризованому.

Як і багато хто з вас, я сів у неділю ввечері, щоб подивитися останній “останній в історії” серіал Девіда Аттенборо “Дикі острови” (Девіде, настав час визнати, що ти проживеш щонайменше до 150 років).

Про мене

Привіт, я Роб. Я провів понад 10 років, працюючи в екологічному секторі, з вірою в те, що інновації дають нам найкращий шанс вирішити найбільші проблеми, які наразі впливають на планету.

Що таке сонячна черепиця Tesla? Чи варті вони того?

скільки, кошт, сонячний, tesla

Багато домовласників, які досліджували сонячні панелі для свого будинку, врешті-решт стикаються з сонячним дахом Tesla. Сонячна черепиця, розроблена компанією Tesla, хоч і не є революційною, але викликає хвилю в сонячній та покрівельній галузях.

Сонячний дах Tesla пройшов довгий шлях від своїх початкових проектів і обіцяє велику економію для власників будинків. Однак є ще багато питань, які залишаються без відповідей, а оцінки витрат не виправдовують себе.

Що таке сонячний дах Tesla?

Сонячна покрівля Tesla. це інтегрований в будівлю фотоелектричний продукт (BIPV), який функціонує як покрівельний матеріал і як система фотоелектричних сонячних панелей. Сонячна черепиця може бути встановлена замість звичайного покрівельного матеріалу з такою ж захисною здатністю, і вона буває різних дизайнів, що нагадують теракотову плитку, шифер та композитну черепицю.

Сонячна черепиця випускається у двох форматах: енергогенеруюча та неенергогенеруюча. Енергозберігаюча черепиця містить сонячні елементи, які виробляють енергію під впливом сонячного світла. Неенергетична черепиця не виробляє сонячну енергію, а виглядає майже так само, як енергетична черепиця, і слугує для захисту та естетичного вигляду даху.

Сонячна черепиця, доступна сьогодні, є третьою версією, розробленою компанією Tesla з моменту виходу її першого продукту в 2016 році. За даними Tesla, остання версія їхньої сонячної черепиці більша, ефективніша, простіша в установці, дешевша у виробництві та має менше деталей.

Хоча Tesla не є першою компанією, яка розробила сонячну черепицю, вона на сьогоднішній день є найбільшим гравцем на цьому ринку.

Скільки це коштує?

Розшифровка кінцевої вартості сонячного даху Tesla може бути складним завданням. Як і у випадку з будь-якою сонячною установкою, на вартість сонячного проекту впливає багато факторів. Додайте до цього суперечливі цифри між оцінками витрат від Tesla та реальними сонячними установками, і завдання стає ще більш складним.

Однак ми можемо використовувати цифри, надані компанією Tesla, і цифри, надані реальними оцінками сонячної енергії від Tesla, щоб порівняти витрати зі звичайною сонячною установкою.

За даними Tesla, їх сонячний дах коштує 21.85 за квадратний фут з припущенням, що 35% даху буде покрито черепицею, яка не виробляє енергію. Це означає, що дах площею 2 000 квадратних футів коштуватиме близько 44 000. Майте на увазі, що сюди входить вартість заміни всього покрівельного матеріалу замість сонячної черепиці.

Однак, згідно з фактичними оцінками сонячної енергії від потенційних клієнтів Tesla. фактична вартість сонячного даху Tesla становить приблизно 35 доларів за квадратний фут. Це додає понад 26 000 до вартості даху площею 2 000 квадратних футів.

Як бачите, цінова різниця між тим, що оцінює Tesla, і кінцевою ціною може бути досить різною.

Невдале завдання отримати справжню оцінку ціни полягає в тому, що ще не багато з них були встановлені. Компанія Tesla, не відома своєю прозорістю, не надала цифр про те, скільки сонячних дахів Tesla було встановлено, а також не надала багато інформації про кінцеву вартість цих установок.

Як сонячна черепиця порівнюється з іншими покрівлями?

Щоб порівняти ціну встановлення сонячної покрівлі Tesla з перевстановленням інших покрівель, нам потрібно розбити два компоненти: вартість встановлення сонячних панелей та витрати на перевстановлення покрівлі.

Для звичайної сонячної установки середня вартість вата становить приблизно 2.75/Вт. Це означає, що для середньостатистичного будинку, який встановлює систему сонячних панелей потужністю 7 кВт, вартість становитиме 19 250 (без урахування сонячних стимулів, таких як 30% податковий кредит на сонячну енергію).

Як бачите, вартість встановлення сонячних панелей набагато менша, ніж вартість встановлення даху Tesla. Якщо ви не плануєте перекривати дах, найкращим варіантом буде просто встановити сонячні панелі.

Однак, що, якщо ви також розглядаєте можливість перевстановлення даху разом із встановленням сонячних панелей??

Середня вартість заміни даху з асфальтової черепиці для будинку площею 2 000 квадратних футів становить приблизно 7 000, згідно з даними homeguide.com. Якщо ми додамо це до вартості встановлення сонячних панелей (19 250, без урахування пільг), то орієнтовна вартість становитиме 26 250.

На папері цей приклад встановлення сонячних панелей та перекриття даху обійдеться дешевше, ніж встановлення сонячної покрівлі Tesla. Однак, що робити, якщо ваш дах не з бітумної черепиці?

Нижче наведено кошторис витрат від homeguide.com для перевстановлення різних покрівельних матеріалів. Як бачите, витрати можуть досить сильно відрізнятися, але це може дати вам гарне уявлення про потенційні витрати на перевстановлення вашого даху. Поєднайте цю вартість з вартістю встановлення сонячних панелей (приблизно 2.75 за Ватт), і ви будете мати уявлення про те, як ціна може порівнюватися з Tesla (приблизно 21.85 за квадратний фут).

скільки, кошт, сонячний, tesla

Чи вартий сонячний дах Tesla того?

Як бачите, є багато змінних і багато цифр, які слід враховувати, порівнюючи сонячний дах Tesla зі звичайною установкою сонячних панелей. Буває важко по-справжньому порівнювати яблука з яблуками.

У багатьох випадках домовласники не прагнуть перевстановлювати дах разом із встановленням сонячних панелей. У цьому випадку просто встановити сонячні панелі зазвичай є кращим варіантом, ніж встановлювати цілий сонячний дах Tesla.

Однак, якщо ви розглядаєте можливість перевстановлення даху разом із встановленням сонячних панелей, ціни стають більш конкурентоспроможними. Було б непогано проаналізувати діаграму вище, щоб оцінити, скільки може коштувати перевстановлення вашого даху. Далі ви можете звернутися до місцевої сонячної компанії та Tesla, щоб отримати оцінку вартості обох варіантів.

Щоб отримати безкоштовну оцінку сонячної енергії, або якщо у вас виникли запитання про те, як працює сонячна енергія, Green Ridge Solar тут, щоб допомогти. Зверніться до Green Ridge Solar сьогодні для отримання безкоштовного аналізу сонячної енергії або скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії.

Отримайте безкоштовний аналіз сонячної енергії

Замовте БЕЗКОШТОВНИЙ аналіз сонячної енергії для вашого будинку. Ми оцінимо ваш дах, вплив сонця, використання електроенергії, податкові пільги та багато іншого, щоб допомогти вам вирішити, чи підходить вам сонячна енергія!

Залишити відповідь