Скільки часу потрібно сонячному зарядному пристрою для зарядки мобільного телефону. Сонячна зарядка для iPhone 11

Скільки часу потрібно сонячній зарядці, щоб зарядити мобільний телефон?

Мобільні телефони стають все більш важливими для повсякденного життя.

В умовах життя поза мережею вони допомагають підтримувати зв’язок з друзями, родиною, колегами і т.д.

З цієї причини сонячний зарядний пристрій важливий для зарядки мобільного телефону на відкритому повітрі.

Смартфони дуже портативні, що робить їх зручними для використання на відкритому повітрі.

Однак, основною проблемою є тривалість заряду за допомогою сонячних зарядних пристроїв.

Сонячний зарядний пристрій зарядить типовий мобільний телефон за 2.5-3 години від сонячної панелі потужністю 5 Вт, 1.3-1.6 годин від панелі 10 Вт, 52 хвилини до 1.1 година від панелі потужністю 15 Вт і 39-50 хвилин від панелі потужністю 20 Вт. Ця статистика базується на сонячному зарядному пристрої, що використовує 80-100% своєї номінальної потужності.

При оцінці часу заряджання враховується як потужність сонячного зарядного пристрою, так і розмір акумулятора вашого смартфона.

Середній час зарядки для різних популярних смартфонів можна побачити нижче. Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W (портативна сонячна панель)

Goal Zero Venture 35 Solar Kit з Nomad 10 (портативна сонячна панель з акумулятором)

Hiluckey Solar Charger (павербанк з вбудованою сонячною панеллю)

 • Портативна сонячна панель з USB-портами. підключайте телефон безпосередньо до панелі
 • Портативна сонячна панель з акумуляторною батареєю. або підключіть телефон безпосередньо до панелі, або використовуйте акумуляторну батарею для зарядки від сонячної енергії, перш ніж використовувати акумуляторну батарею для зарядки телефону
 • Павербанк з вбудованою сонячною панеллю. сонячна панель герметично приєднана до акумуляторної батареї

Більшість сонячних павербанків з вбудованими сонячними панелями мають хороший розмір акумулятора, але їм не вистачає вихідної потужності сонячної панелі.

Найкраща “сонячна зарядка” для підзарядки мобільного телефону. це портативна сонячна панель потужністю 10 Вт або більше разом з акумуляторною батареєю.

Використання сонячної панелі для підзарядки акумулятора буде найкращим способом підзарядити мобільний телефон від сонячної енергії, оскільки сонячна енергія непостійна через погодні зміни.

Це може вплинути на те, як панель заряджає ваш телефон, якщо ви з’єднаєте їх разом без використання павербанка.

Наприклад, я використовував свою сонячну панель Nomad 10 для прямої зарядки мого iPhone 7, і вона успішно працювала, однак, будь-яка хмарність зупиняла зарядку, і мій телефон переходив від зарядки до не зарядки.

Зарядка павербанка просто дозволить пришвидшити процес заряджання, оскільки він забезпечить постійну потужність для підзарядки вашого телефону. на відміну від того, що ваш телефон постійно переходить у сплячий режим і виходить з нього, щоб показати, що він заряджається.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про павербанки з вбудованими сонячними панелями, я створив список найкращих моделей і більш детально розглянув їх у своїй статті тут: Топ-7 павербанків на сонячних панелях. битва за потужність.

Топ-3 приклади сонячних зарядних пристроїв для телефонів

Наступні приклади. це портативні моделі сонячних панелей, які можна використовувати для прямої або непрямої зарядки телефону через додатковий акумуляторний блок.

У деяких випадках ви можете придбати їх у комплекті разом з акумуляторною батареєю, як, наприклад, комплект Goal Zero Venture 35 з Nomad 10 (партнерське посилання).

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W USB

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W USB є одним з найбільш підходящих зарядних пристроїв для мобільних телефонів. Він має чотири різні складні сонячні панелі SunPower, які дуже компактні.

Крім того, він має три 5V / 2.Вихідні USB-порти 4A (макс.) для одночасного заряджання пристроїв.

Однак панель найкраще використовувати з максимум двома USB-портами одночасно, щоб отримати повні 5В/2.4А для обох портів.

Це означає, що USB-порти об’єднуються для максимальної вихідної потужності 24 Вт (5В/4).8А), що не становить 28 Вт, але все ще є відносно високим показником для портативного сонячного зарядного пристрою.

Згідно з відгуками, сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W USB забезпечує хорошу продуктивність в сонячних і, на диво, похмурих умовах.

З іншого боку, BigBlue. це довга сонячна панель у розкладеному вигляді (33 x 11 x 0).2 дюйма). Отже, користувачі повинні пам’ятати про розмір панелі, коли використовують її для потреб рюкзака.

Сонячний зарядний пристрій Nekteck 21 Вт

Сонячний зарядний пристрій для телефону Nekteck 21W має три сонячні панелі та два стандартні порти USB-A.

Кожен порт має потужність 5В/2.0А при використанні одного порту, але при використанні обох портів максимальний струм становить 3.0А (максимум 15 Вт).

Як і BigBlue, Nekteck видає меншу потужність, ніж заявлено на панелі. При цьому 15 Вт достатньо, щоб зарядити смартфон або кілька телефонів, коли це необхідно.

Хоча вона має меншу потужність, ніж панель BigBlue, вона більш компактна. довжина в розкладеному вигляді становить 26.2 дюйми.

Можливо, вам буде легше встановити його на рюкзак або намет, оскільки він приблизно на сім дюймів коротший, ніж BigBlue.

Вражає те, що це також легкий сонячний зарядний пристрій, який важить всього 18 унцій.

Сонячний зарядний пристрій Goal Zero Nomad 10

Nomad 10. вражаючий продукт від Goal Zero.

Поставляється зі складною сонячною панеллю, яка має велику площу поверхні.

Він важить 1.2 фунти, що робить її відносно важкою, але компактною.

Панель потужністю 10 Вт, 6-7 В оснащена вбудованим портом USB-A, який ефективно функціонує.

Я використовував цю панель для успішної зарядки телефону безпосередньо, але найкращим варіантом є використання одного з банків акумуляторів Goal Zero для зарядки.

Flip 12 або Venture 35. це деякі варіанти, які є меншими для перенесення.

Двома недоліками цієї панелі є її менша вихідна потужність порівняно з попередніми двома панелями, а також її вартість.

Nomad 10 сам по собі коштує майже вдвічі дорожче, ніж панелі BigBlue або Nekteck.

Але його компактний розмір робить його придатним для використання практично для будь-яких цілей (9.5 x 14.5 x 0.75 дюймів в розкладеному вигляді).

Ви можете побачити, як Nomad 10 працював у моєму власному тестуванні для зарядки мого павербанку Sherpa у моєму відео нижче.

Ви можете прискорити роботу сонячного зарядного пристрою, встановивши його під кутом перпендикулярно до сонця і заряджаючи по одному пристрою за раз. Прямий кут до сонця дозволяє зарядному пристрою поглинати якомога більше сонячного світла. Зарядка одного пристрою за раз дозволяє уникнути розподілу вихідної потужності зарядного пристрою між кількома пристроями.

Якщо пристрій знаходиться поза рюкзаком під час руху, зверніть увагу, що він може заряджатися повільніше.

Оскільки ви перебуваєте в русі, існує велика ймовірність того, що панелі не завжди повернуті до сонця, що призводить до непослідовної зарядки.

Якщо ви хочете пришвидшити заряджання від сонячного зарядного пристрою, ви також можете розглянути можливість використання коротших кабелів.

Зверніть увагу, що коротші кабелі не обов’язково змушують сонячний зарядний пристрій працювати швидше. Однак це допомагає збільшити загальну швидкість заряджання завдяки мінімальній кількості втраченої енергії.

Також може бути доцільно придбати сонячний зарядний пристрій з акумулятором для зберігання енергії, що дозволить користувачеві заряджатися в зручний для нього час.

Чи справді працюють сонячні зарядні пристрої?

Сонячні зарядні пристрої справді працюють, якщо на них потрапляє якісне сонячне світло. Важливо вибрати сонячний зарядний пристрій потужністю не менше 10 Вт. Сонячний зарядний пристрій потужністю 10 Вт зарядить звичайний мобільний телефон за 1.3-1.6 годин. Будь-який зарядний пристрій потужністю менше 10 Вт може заряджати ваш телефон занадто повільно.

Сонячні зарядні пристрої потужністю 15 Вт або вище можуть заряджати мобільний телефон разом з іншими пристроями одночасно.

Портативність вашого сонячного зарядного пристрою має велике значення.

Тому важливо підтвердити вагу та розміри (в складеному та розкладеному вигляді) будь-якої панелі, яку ви маєте намір придбати.

Якщо ваш сонячний зарядний пристрій для телефону має великі складені сонячні панелі, він може бути занадто важким для перенесення.

Однак великі складені сонячні панелі можуть мати вищу ефективність (швидше заряджати пристрої) завдяки великій площі поверхні.

Наприклад, моя сонячна панель Elecaenta 120W масивна і важить майже 12 фунтів! Але це явно занадто потужна панель для простої зарядки телефону в більшості сценаріїв.

Деякі сонячні зарядні пристрої для телефонів працюють не так добре, як інші, залежно від їхньої потужності.

Переконайтеся, що ви вибрали марку сонячного зарядного пристрою, яка працює ефективно і має хороші та чесні відгуки.

Якщо ви коли-небудь зіткнетеся з проблемами з вашим сонячним зарядним пристроєм, у мене є посібник з усунення несправностей вашої панелі, щоб змусити її знову працювати. Я також маю кілька порад щодо технічного обслуговування, щоб запобігти виникненню будь-яких проблем під час використання поза мережею.

Чи є різниця між акумуляторними та сонячними батареями?

Немає ніякої різниці між акумуляторними та сонячними батареями. Сонячні батареї використовуються для зберігання хімічної енергії, яка перетворюється на електричну. Сонячні панелі вловлюють енергію сонця, і вона зберігається в акумуляторах для подальшого використання. Отже, сонячні батареї. це акумуляторні батареї.

У деяких випадках сонячні зарядні пристрої не постачаються з акумуляторами (або взагалі без акумуляторів), що зазвичай є проблемою.

Яскравим прикладом продукту, який не постачається з акумулятором, є сонячний зарядний пристрій Nekteck 21W. Користувачам потрібно буде придбати окремий акумуляторний блок, щоб зробити його також павербанком.

Акумуляторна батарея

Акумуляторні батареї. це електричні батареї, які можна розряджати і заряджати кілька разів. Однак вони виробляються в різних формах, розмірах і специфікаціях.

Існує безліч різних комбінацій електролітів та електродних матеріалів, що використовуються. Прикладами є нікель-кадмієві (Ni-Cd), літій-іонні (Li-Ion), нікель-металгідридні (Ni-MH), літій-іонні полімерні (Li-Ion полімер) та свинцево-кислотні.

Літій-іонні акумулятори. це дуже стабільні батареї з низьким рівнем саморозряду, але високою щільністю енергії та ємністю напруги. Крім того, це дуже довговічні батареї.

Літій-іонні акумулятори, як правило, служать вісім і більше років і мають майже нульовий ефект пам’яті. Отже, навіть якщо вони трохи високі, це варте інвестицій.

Продовжуйте читати:

Вступ: Як зробити сонячний зарядний пристрій для IPod/iPhone.MightyMintyBoost

Про: Я колишній дизайнер велосипедної промисловості, який став професійним ювеліром. Я люблю працювати руками і найщасливіший, коли я в майстерні, створюючи свої творіння. Якщо вам потрібна допомога з вашим проектом, просто дайте мені знати! Про Honus “

Мені потрібен був зарядний пристрій для мого iPodTouch, і MintyBoost, безумовно, був моїм першим вибором. Я хотів піти трохи далі і зробити його не тільки акумуляторним, але й на сонячних батареях. Інша проблема полягає в тому, що iPhone та iPodTouch мають великі акумулятори, і вони досить швидко розряджають дві батареї типу АА в MintyBoost, тому я хотів збільшити потужність акумулятора. Що я дійсно хотів, так це MightyMintyBoost!

Apple продала понад 30 мільйонів iPodTouch/iPhone. уявіть собі, що всі вони заряджаються за допомогою сонячної енергії. Якби кожен проданий iPhone/iPodTouch повністю заряджався щодня (усереднюючи ємність акумулятора) за допомогою сонячної енергії замість енергії викопного палива, ми б заощадили приблизно 50.644 гВт-год енергії, що приблизно еквівалентно 75,965,625 фунтам. CO2 в атмосфері на рік. За умови, що це найкращий сценарій (припускаючи, що ви можете отримати достатньо сонячного світла на день і приблизно 1.5 фунтів. CO2, вироблений на використану кВт-год.) Звичайно, це навіть не враховуючи всі інші iPod, мобільні телефони, КПК, мікроконтролери (я використовую його для живлення своїх проектів Arduino) та інші USB-пристрої, які можуть живитися від цього зарядного пристрою. один маленький зарядний пристрій на сонячних батареях може здатися, що він не може змінити ситуацію, але додайте всі ці мільйони пристроїв разом, і це дуже багато енергії!

У цього зарядного пристрою є кілька дуже приємних особливостей:

Працює на сонячних батареях! Вона маленька. Велика ємність акумулятора. 3.7v @2000mAh Вбудований зарядний пристрій заряджається від сонячної батареї, USB або настінної розетки. Приймає вхідну потужність від 3.7v до 7v. Вийміть сонячну батарею після зарядки, і ви отримаєте гарний компактний USB-блок живлення. Від’єднайте сонячний елемент і за допомогою липучки закріпіть MightyMintyBoost всередині рюкзака або сумки. тепер підключіть більший сонячний елемент, прикріплений до вашої сумки, для ще швидшої зарядки. Використовуючи трохи більший сонячний елемент (6v/250mAh), ви можете генерувати достатньо енергії, щоб повністю зарядити iPhone приблизно за 5.5 годин та iPod Touch за 4 години.

Побудувати її дуже легко і просто. це зайняло у мене лише близько години, тож наслідуйте приклад і побудуйте таку ж для себе!

Застереження з техніки безпеки та загальне застереження: Будьте обережні, розрізаючи бляшанку Altoids, оскільки вона може мати дуже гострі краї. за необхідності згладьте їх пилкою. Збирайте це на свій страх і ризик. хоча це дійсно легко побудувати, якщо ви щось зіпсуєте, ви можете пошкодити електронний пристрій, який ви намагаєтеся зарядити. Будьте обережні під час збирання та паяння і дотримуйтесь правил техніки безпеки. Використовуйте лише тип зарядного пристрою, спеціально розроблений для типу акумулятора, який ви використовуєте. Будь ласка, прочитайте всю інструкцію, перш ніж задавати питання. якщо є якісь питання, просто запитайте, і я допоможу якнайкраще!

Крок 1: Інструменти та матеріали

Ось що вам знадобиться для створення власного MightyMintyBoost:

Інструменти: Паяльник Ножиці Ножиці Кусачки Плоскогубці (або будівельний інструмент) Мультиметр Ножиці по металу Прозора пакувальна стрічка

Матеріали: зарядний пристрій для літієвих полімерних акумуляторів MintyBoost kit (оригінальний зарядний пристрій був знятий з виробництва) Для кращої продуктивності використовуйте літієвий зарядний пристрій Adafruit Solar (з’єднання аналогічні, але він трохи більший. див. оновлення нижче)3.7v 2000mAh Літій-полімерна батарея JST роз’єм / дріт Маленький сонячний елемент 2 x 3 липучки на клейкій основі Маленькі двосторонні клейкі квадрати Altoids олово

7/10/10 ОНОВЛЕННЯ: Adafruit тепер також продає всі деталі, необхідні для того, щоб зробити це трохи потужнішим. Подивіться тут!http://www.adafruit.com/blog/2010/07/09/how-to-make-a-solar-mintyboost-a-solar-power-charger-for-your-gadgets/

7/18/11. ЩЕ ОДНЕ ОНОВЛЕННЯ: Нещодавно Adafruit представив новий зарядний пристрій LiPo, спеціально розроблений для сонячної зарядки, який має набагато кращі характеристики. Він не такий маленький, але приріст продуктивності робить його вартим того. Подивіться і почитайте про дизайн тут-https://www.адафрут.com/products/390

Одноклітинний літій-полімерний зарядний пристрій може приймати вхідну потужність в діапазоні від 3.7 до 7v максимум. Коли елемент досягне повного заряду, зарядний пристрій автоматично переключиться на крапельне заряджання. При зарядці через міні-порт USB струм зарядки обмежений до 100 мА. Під час заряджання за допомогою штепсельної вилки струм зарядки обмежений до 280 мА.

При яскравому сонячному світлі сонячна батарея досягає максимуму приблизно при 5В @ 100мА. Якщо вам потрібна швидша зарядка, просто використовуйте більший сонячний елемент. елемент на 6 В @ 250 мА буде працювати дуже добре, і вони легко доступні та недорогі. Я використовував розмір сонячної батареї, тому що хотів, щоб вона була дуже компактною.

Я не зміг з’ясувати у виробника, чи має сонячна батарея, яку я використовував, блокуючий діод. Блокуючий діод використовується в багатьох системах сонячної зарядки, щоб запобігти розрядці акумулятора сонячною батареєю в умовах низької освітленості. Учасник Instructables RBecho зазначив, що використовувана схема зарядки заперечує необхідність блокуючого діода в цьому застосуванні. Ви можете визначити, коли сонячна батарея виробляє достатньо енергії, тому що маленький червоний світлодіод на зарядному пристрої загориться під час заряджання.

Крок 2: Зберіть комплект Minty Boost Kit

Спочатку зберіть комплект MintyBoost згідно з інструкцією. Її дуже легко зібрати. навіть новачок може це зробити.

Замість того, щоб підключати тримач акумулятора з комплекту, ми припаяємо роз’єм JST до друкованої плати MintyBoost. Цей крихітний роз’єм дозволить підключити ланцюг MintyBoost до ланцюга зарядного пристрою для літій-полімерного акумулятора. Переконайтеся, що ви правильно встановили полярність!

Перевірте MintyBoost, підключивши акумуляторну батарею (переконайтеся, що вона заряджена) та зарядний пристрій. MintyBoost підключається до роз’єму з позначкою SYS на платі зарядного пристрою, а літій-полімерна батарея. до роз’єму з позначкою GND.

Тепер виріжте виїмку в бляшанці Altoids для порту USB і за допомогою двостороннього клею прикріпіть друковану плату до бляшанки Altoids.

Крок 3: Додайте акумулятор та зарядний пристрій

Тепер виріжте виїмку з іншого боку бляшанки Altoids, щоб помістити зарядний пристрій, і закріпіть зарядний контур на дні бляшанки Altoids за допомогою двостороннього клею. Знову підключіть акумулятор і друковану плату MintyBoost до зарядного контуру. Переконайтеся, що ніщо на нижній частині однієї з плат не торкається нижньої частини олова Altoids.

Крок 4: Додайте сонячну батарею

Існує кілька різних способів підключення сонячної батареї. Перший спосіб. це просто вкоротити дроти роз’єму та вставити штекер у гніздо на зарядному контурі.

Другий спосіб. замінити роз’єм на інший роз’єм JST і підключити його до третього роз’єму з позначкою 5v на ланцюзі зарядки. У мене не було під рукою іншого роз’єму JST, тому я просто припаяв врятований двоконтактний роз’єм до зарядного контуру, де є два відкриті контакти на лінії 5v.

Використання другого методу, безумовно, трохи чистіше, оскільки у вас немає великої бочкової пробки, що стирчить з боку бляшанки.

ОНОВЛЕННЯ. Оскільки оригінальна схема зарядки була знята з виробництва, найкращий спосіб підключити нову версію зарядного пристрою Sparkfun LiPo. це з’єднати кабель міні-USB з проводами сонячної батареї, щоб він міг підключатися безпосередньо до зарядного пристрою. Простий посібник про те, як це зробити, є тут-http://ladyada.net/make/solarlipo/

Тепер прикріпіть сонячну батарею до верхньої частини бляшанки Altoids за допомогою 2 широких липучок. Я обмотав акумулятор шаром прозорої пакувальної стрічки, щоб захистити його. Потім акумуляторний блок просто встановлюється на дві друковані плати. це майже ідеальна посадка.

Тепер поставте свій MightyMintyBoost на яскраве сонце і зарядіть його! Ви повинні побачити, як загориться маленький червоний світлодіод на платі зарядного пристрою. Після повної зарядки підключіть ваш iPod / iPhone / USB-пристрій і насолоджуйтесь!

Крок 5: Поширені запитання та додаткова інформація

Ось список поширених запитань:

З: Чи можна перезарядити літій-полімерну батарею?В: Ні. зарядний пристрій автоматично переключиться на крапельний режим зарядки, а потім вимкнеться.

З: Чи можна повністю розрядити літій-полімерний акумулятор і пошкодити його??В: Ні. батарея має власну схему відключення низької напруги, яка запобігає її повному розряду. відключення низької напруги становить близько 2.8v

З: Чи має сонячна батарея блокуючий діод для запобігання розряду літій-полімерного акумулятора??В: Блокуючий діод не потрібен. літій-полімерний зарядний пристрій запобігає витоку струму з акумулятора.

З: Скільки часу потрібно для повної зарядки літій-полімерного акумулятора і скільки часу потрібно для зарядки мого iPod/iPhone??В: Скільки часу знадобиться для повної зарядки, залежить від кількості сонячного світла, але, за приблизними підрахунками, це займе близько 20 годин при використанні маленького сонячного елемента під прямими сонячними променями. Використання більшого сонячного елемента може легко зайняти половину, якщо не третину часу. Ці ж цифри будуть застосовуватися, якщо ви заряджаєте його через USB або використовуєте настінну розетку.

Зарядка вашого iPod відбувається набагато швидше. Як швидко він це зробить, залежить від ємності акумулятора вашого пристрою. iPod Touch має акумулятор на 1000 мАг, тому він повинен повністю зарядитися приблизно за 2 години. iPhone 3G має акумулятор на 1150 мАг, тому це займе трохи більше часу, а iPhone 2G має акумулятор на 1400 мАг, тому це займе близько 3 годин.

З: Літій-полімерний зарядний пристрій має діапазон вхідної напруги 3.Від 7 В мінімум до 7 В максимум. що робити, якщо я хочу використовувати сонячну батарею з більшою потужністю для швидшої зарядки?В: Щоб використовувати сонячну батарею з вихідною напругою більше 7 В, вам потрібен стабілізатор напруги, щоб знизити напругу до рівня, з яким може впоратися зарядний пристрій. Ви можете використовувати стабілізатор напруги 7805, щоб обмежити вихідний струм до 5В.вони коштують лише близько 1.50 і дуже прості в підключенні. 7805 дасть вам фіксовану напругу 5 В і, як правило, добре витримує струм до 1 А. Ви також можете використовувати LM317T, який є регульованим регулятором, але для цього знадобиться трохи більше схем. Деякі люди також використовують діоди для падіння напруги, оскільки багато діодів мають падіння напруги.7v

Іншим варіантом є використання сонячної панелі 6v/250mA. Це буде залишатися в межах діапазону вхідного струму та діапазону вхідної напруги літій-полімерного зарядного пристрою. Пам’ятайте, що ви також можете підключити менші сонячні елементи паралельно, щоб збільшити доступний струм. два сонячні елементи 5v/100mA, з’єднані разом паралельно, дадуть вихід 5v @ 200mA

З: Що робити, якщо я хочу використовувати зарядний пристрій з вищою межею вхідного струму?В: У Sparkfun є літій-полімерний зарядний пристрій з максимальним струмом 1А:http://www.sparkfun.com/commerce/product_info.php?products_id=8293

З: Як мені підключити більш потужний зарядний пристрій. здається, немає чіткого способу це зробити?В: Для використання більш потужного зарядного пристрою на 1А вам потрібно буде підключити до батареї двосторонній перемикач, щоб в одному положенні батарея була підключена до зарядного пристрою, а в іншому. до схеми MintyBoost.

З: Чи буде це працювати з іншими USB-пристроями, крім iPod і iPhone??В: Ще б пак! Список тут: http://www.ladyada.net/make/mintyboost/

З: Чи не закоротить внутрішня частина бляшанки Altoids ланцюг??В: Ні. використання двостороннього скотчу для кріплення друкованих плат запобігає контакту нижньої частини плати з внутрішнім дном жерстяної банки. Якщо ви дійсно хвилюєтеся, ви можете покрити внутрішнє дно бляшанки прозорою пакувальною стрічкою.

З: Скільки це коштує? Чи можу я побудувати його дешевше? Чи є це економічно ефективним?В: Якщо ви купуєте все, як перераховано, це буде коштувати 70.75 (не враховуючи олова Altoids та доставку).) Якщо ви хочете зібрати його за допомогою друкованої плати MintyBoost від Adafruit, побудувавши власну схему зарядки та постачаючи власні деталі з різних джерел, ви можете заощадити досить багато. Як схема зарядки, так і схема MintyBoost доступні в Інтернеті. просто перейдіть на веб-сторінки, перелічені в розділі “Інструменти та матеріали”. вони також перелічені внизу цієї сторінки.

І Maxim, і Linear Technology надають безкоштовні зразки (згідно з їхніми веб-сайтами) своїх мікросхем, тому вам просто потрібно надати всі інші біти (доступні в таких місцях, як Mouser і Digikey).) Використовуючи трохи менший сонячний елемент і батарею на 2200 мАг, можна побудувати його за набагато меншу суму:

Після додавання дрібних деталей для схеми MintyBoost, невеликої порожньої друкованої плати для схеми зарядки (вам доведеться витравлювати плату самостійно) і роз’єму міні-USB, ви могли б створити це приблизно за 21.00 (не включаючи доставку або олово Altoids.) Звичайно, це буде не зовсім те саме, але функціонально це буде те саме. Я не знаю, чи поміститься батарея 2200mAh в бляшанку Altoids. Звичайно, це буде набагато більше роботи, і може виникнути чимало проблем з усуненням несправностей, якщо ви не маєте досвіду в побудові таких типів схем або пайці компонентів для поверхневого монтажу.

Тож чи є це економічно ефективним? Абсолютно. це просто залежить від обсягу роботи, яку ви хочете виконати. У будь-якому випадку, ви отримаєте дуже корисний і універсальний зарядний пристрій на сонячних батареях.

З: Як ви розраховували споживання енергії та еквівалентні значення CO2?В: Ось математика-3.7v (номінальна напруга LiPo) x.1А (струм сонячного заряду) = 1А (струм сонячного заряду).37W.37 Вт x 12.5 годин (час зарядки на основі середньої ємності акумулятора) = 4.625 Вт-год4.625 Вт-год х 365 днів = 1688.125 Вт-год на рік1688.125 Вт-год на рік х 30 000 000 проданих одиниць = 50 643 750 000 Вт-год всього використано за рік (50.644gWh)50.644 гВт-год на рік х 1.5 фунтів CO2, виробленого на використану кВт-год = 75,965,625 фунтів. CO2, що виробляється за рік

Звичайно, це більш-менш максимальні значення, але вони явно показують певний потенціал для серйозної економії енергії. A 12.5-годинний час сонячної зарядки на день не є реалістичним для більшої частини планети, але якщо ви скоротите час сонячної зарядки приблизно до 4-х годин.5 годин при струмі 280 мА результати залишаються незмінними.

найкращих сонячних зарядних пристроїв для вашого телефону або планшета

скільки, потрібно, сонячному, зарядка, мобільного, телефон

Ми всі знаємо раптову драму, яка трапляється під час наших зовнішніх переслідувань, коли ми бачимо попередження про “низький заряд батареї” на нашому телефоні, планшеті, цифровій камері чи іншому пристрої. На відкритому повітрі ви часто опиняєтесь далеко від розетки, щоб підзарядити свої пристрої.

Що ви будете робити потім? Ви коли-небудь замислювалися про те, щоб носити з собою зарядний пристрій для мобільного телефону на сонячних батареях??

Незалежно від того, чи перебуваєте ви в поході, катаєтеся на гірському велосипеді, подорожуєте світом або просто гуляєте містом, портативний сонячний зарядний пристрій може допомогти підтримувати заряд ваших пристроїв у будь-якому місці під сонцем.

Ідея портативного сонячного обладнання, яке використовує безкоштовну сонячну енергію поза мережею для живлення нашого мобільного способу життя, є досить дивовижною. Це, безумовно, один з найкращих винаходів цього століття.

Зарядні пристрої для сонячних батарей бувають різних форм, розмірів і з різним коефіцієнтом корисної дії. Ми вже виконали важку роботу і вибрали п’ять найкращих сонячних зарядних пристроїв, доступних зараз для продажу на Amazon, які мають найновішу фотоелектричну (PV) технологію та найкращі показники зарядки.

В кінці статті ми також включили посібник покупця, де ви знайдете все, що вам потрібно знати про вибір найкращого сонячного зарядного пристрою, тому обов’язково перевірте його також.

Найкращий в цілому: зарядний пристрій на сонячних батареях BigBlue 24 Вт

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 3 USB-порти 24 Вт є нашим найкращим вибором найкращого сонячного зарядного пристрою для телефонів, який можна придбати у 2022 році, оскільки він пропонує чудове поєднання якості виготовлення, ціни, портативності та швидкості заряджання.

Він оснащений високоефективними сонячними елементами SUNPOWER (до 23 відсотків ефективності) та технологією SmartIC, що означає, що цей зарядний пристрій автоматично розпізнає протокол заряджання ваших пристроїв, щоб забезпечити найбільш підходящий і швидкий заряд. Три USB-порти дозволяють підключати і розподіляти струм між 3 пристроями одночасно.

Що робить BigBlue найкращим портативним сонячним зарядним пристроєм практично для будь-яких умов, так це його ефективність заряджання за різних погодних умов. Цей зарядний пристрій забезпечує стабільний потік енергії навіть у похмурі дні, тому ви можете впевнено планувати свій відпочинок на природі, не турбуючись про низький заряд акумулятора.

Сонячні панелі BigBlue забезпечують 24 Вт під прямими сонячними променями, і вони зарядили наш iPhone 11 від нуля до повного заряду приблизно за дві години. У похмурі дні потужність зарядки змінюється залежно від впливу хмарності, але вона повинна бути здатна заряджати від 20 відсотків і вище, що буде дуже корисно, особливо в екстрених ситуаціях.

Цей сонячний зарядний пристрій складається з чотирьох сонячних панелей SunPower, вшитих у міцне полотно, і п’ятої секції, яка більше схожа на невеликий чохол для зберігання вашого iPhone або телефону Android під час заряджання і, таким чином, захищає їх від прямого впливу сонця і перегріву. однак, якщо у вас є достатньо довгий кабель, завжди краще перемістити ваші пристрої в тінь. Ви також можете легко зберігати всі кабелі в цьому відділі.

Усередині чохла є три USB-порти, які забезпечують до 2.4А на порт або 5В/4А загалом (залежно від того, скільки прямих сонячних променів потрапляє на сонячні панелі), а також невеликий світлодіод, який вказує, коли від панелей надходить енергія.

Як щодо портативності? Зарядний пристрій на сонячних батареях BigBlue важить 754 грами або 26.6 унцій і весь сонячний зарядний пристрій складається приблизно до 14 міліметрів або 0.55 дюймів завтовшки. Це робить його ідеальним для носіння з собою під час подорожей, рюкзаків, поїздок на роботу чи навчання.

Щоб отримати максимальну віддачу від вашого портативного сонячного обладнання, ми наполегливо рекомендуємо використовувати зарядний пристрій BigBlue з USB-акумулятором. Наприклад, павербанк Anker PowerCore Elite 20 000 мАг повністю сумісний із сонячним зарядним пристроєм BigBlue 24 Вт і може зберігати достатньо енергії, щоб зарядити iPhone 11 від нуля до повного шість разів. Такий портативний акумулятор просто необхідний, оскільки сонячні зарядні пристрої самі по собі не можуть накопичувати енергію та забезпечувати її в нічний час, коли сонця немає поруч. Із зарядженим павербанком ви будете під напругою 24/7.

Що нам подобається:

 • Відмінне співвідношення ціни та якості
 • Технологія SmartIC
 • Приголомшлива швидкість заряджання
 • Три USB-порти
 • Високоякісний матеріал
 • Дуже компактний у складеному вигляді

Що нам не сподобалось:

 • Знімний USB-концентратор покращить упаковку
 • Зарядний кабель для пристроїв iOS може бути включений

скільки, потрібно, сонячному, зарядка, мобільного, телефон

Найлегша та найгнучкіша: Портативна сонячна панель Sunslice Fusion Flex 12

Sunslice Fusion Flex 12 Вт з двома USB-портами (5 В) кожен з максимальною потужністю 2.4A. ідеальний варіант для тих, хто любить зосередитися на відпочинку на природі, не турбуючись про обслуговування пристроїв, які вони беруть із собою.

скільки, потрібно, сонячному, зарядка, мобільного, телефон

Дві портативні сонячні панелі надзвичайно легкі (всього 270 грамів/9.5 унцій) і легко складається в тонку форму формату А4. Ось і все, ви можете вирушати в дорогу! Потім ви просто відкриваєте упаковку, щоб сонячні елементи повернулися обличчям до сонця, і відразу ж використовуєте їх на ходу, підключивши до них свої USB-пристрої, такі як смартфон та/або планшет. Додатковим плюсом є дві еластичні застібки та два карабіни, які ви отримуєте в комплекті, щоб легко прикріпити зарядний пристрій до рюкзака.

Сонячна панель виготовлена з тонкоплівкових сонячних елементів CIGS, які є універсальним варіантом, коли мова йде про застосування та практичне використання фотоелектричних технологій. Тонка плівка є гнучкою, вам не потрібно турбуватися про згинання панелей, щоб краще поміститися в рюкзаку. За даними виробника, кількість сонячних елементів досягає 16.Ефективність 5% за ідеальних сонячних умов. Тонкоплівкові сонячні елементи працюють краще, ніж кристалічні, під впливом сильного літнього сонця, вони підтримують краще виробництво енергії, коли їх поверхня нагрівається. це відбувається швидко в спекотні дні. З іншого боку, в холодну погоду їх продуктивність падає в порівнянні з монокристалічними елементами.

Коли мова йде про роботу в похмуру погоду або в дні, коли хмари з’являються і зникають, вам може знадобитися носити з собою павербанк, а не покладатися виключно на цей сонячний зарядний пристрій. Струм досить швидко падає в затінку і відновлюється через пару хвилин після перезапуску. Це означає, що в похмурі дні він може не забезпечити достатньої потужності для зарядки вашого телефону.

Виробник подбав про практичне використання для любителів пригод, розробивши продукт із захисним і світлопроникним покриттям EFTE. тому воно не впливає на ефективність сонячних елементів. Покриття на дотик майже таке ж, як і матеріал вашого рюкзака, проте воно стійке до подряпин і має властивості самоочищення. Додаткова перевага. водонепроникність.

Sunslice Fusion Flex 12. практичне та довговічне рішення для спонтанних, коротких подорожей, коли ви не знаєте, куди і через яку місцевість приведуть вас ваші кроки. У сонячний день все, про що ви маєте дбати. це ваші враження, а цей сонячний зарядний пристрій надасть вам трохи додаткової енергії для використання ваших пристроїв, коли у них розряджається батарея.

Що нам подобається

 • Легкий
 • Стійкі до подряпин сонячні елементи CIGS
 • Велика швидкість заряджання
 • Водонепроникний
 • Гнучкий
 • Легко кріпиться

Що нам не подобається:

скільки, потрібно, сонячному, зарядка, мобільного, телефон

Найкращий за ціною: Зовнішній портативний сонячний зарядний пристрій Hiluckey на 25 000 мАг

Hiluckey 25 000 мАг має найкращі показники в категорії сонячних павербанків. Якщо ви шукаєте сонячний зарядний пристрій, зверніть увагу на цей.

скільки, потрібно, сонячному, зарядка, мобільного, телефон

Він оснащений 4 невеликими сонячними панелями, які видають загалом 4.8 Вт під прямим сонцем. Це найбільша потужність, яку ви можете отримати від сонячного павербанку на даний момент. Хоча сонячні панелі BigBlue працюють у чотири-п’ять разів краще, ніж у Hiluckey, PowerPort не має власного накопичувача енергії. Коли немає сонця, енергія не надходить, тому необхідна додаткова зовнішня батарея, щоб заряджати пристрої, коли сонця немає поруч.

З іншого боку, Hiluckey Outdoor Power Bank має вбудований акумулятор ємністю 25 000 мАг, який може зберігати достатньо енергії, щоб зарядити iPhone 7 приблизно тричі, і має два USB-порти для одночасної зарядки смартфона вашого друга.

Вбудований акумулятор можна заряджати від сонячного світла, а також від розетки. Поставляється з вбудованим ліхтариком та чотирма світлодіодами, які показують рівень заряду акумулятора. Корпус протиударний, пило- та водонепроникний. Чудово підходить для використання на відкритому повітрі

Єдиним недоліком цього сонячного павербанку є швидкість заряджання від невеликих сонячних панелей. На повному сонці вбудований акумулятор Hiluckey може розрядитися лише на 15 відсотків за три години. Однак швидкість зарядки від вбудованого акумулятора до нашого iPhone 7 була дуже схожа на швидкість зарядки BigBlue.

Ми рекомендуємо завжди заряджати павербанк від розетки перед виходом на вулицю. Таким чином, у вас буде достатньо енергії, щоб підзарядити свої пристрої кілька разів, незалежно від погоди або часу доби. Сонячні панелі на Hiluckey не є основним джерелом зарядки, але вони є дуже хорошою альтернативою для додавання додаткової енергії до павербанку в будь-який час, коли ви перебуваєте під сонцем.

Що нам подобається

 • Відмінне співвідношення ціни та якості
 • Акумулятор високої ємності 25 000 мАг
 • Захист від перезарядки
 • Два USB-порти
 • Високоякісний матеріал
 • Дуже компактний у складеному вигляді
 • 12-місячна гарантія

Що нам не подобається:

скільки, потрібно, сонячному, зарядка, мобільного, телефон

Універсальний сонячний зарядний пристрій для телефону: Neckteck 21W

Незалежно від того, з яким середовищем ви маєте справу, Neckteck 21W. це Range Rover серед сонячних зарядних пристроїв. Маючи ультрапортативний дизайн, цей сонячний зарядний пристрій з двома USB-портами є водонепроникним, пилонепроникним та ударостійким за стандартом IPX4. Весь комплект важить трохи більше 17 унцій (приблизно. 480 грамів) і надзвичайно простий у використанні без жодних турбот про ваші пристрої.

Цей зарядний пристрій має міцну конструкцію та три монокристалічні сонячні панелі на основі інноваційної технології SunPower Maxeon, які досягають максимальної ефективності до 23%. Сонячні панелі забезпечують 2.0А на порт або 3.Максимальний струм 0А для зарядки пристроїв у дорозі. Як і інші якісні сонячні зарядні пристрої, він захищає ваші пристрої від надмірного струму та перезарядки, які можуть пошкодити їх, якщо ця функція відсутня.

Великою перевагою цього зручного сонячного зарядного пристрою є його сумісність з більшістю USB-пристроїв. Заряджає широкий спектр смартфонів, що не завжди можливо з портативними зарядними пристроями. У комплекті немає кабелів. Не забудьте взяти свій власний.

Ми рекомендуємо його для зарядки телефону в сонячний день. Вражаючою особливістю, унікальною для цього сонячного зарядного пристрою, є досить приємна швидкість зарядки, яку він забезпечує під прямим сонячним промінням. У хороших сонячних умовах вона працює бездоганно і може заряджати ваш телефон за потреби.

Однак, щоб отримати найкращий результат, коли погода не ідеальна або під час походів у тінистих місцях, наприклад, у лісі, вам слід розглянути можливість використання цього сонячного зарядного пристрою для заряджання портативного павербанку, а потім використовувати павербанк для заряджання вашого телефону. Результати кращі, оскільки відновлення після переривання заряду відбувається повільніше.

Що нам подобається:

 • Відмінне співвідношення ціни та якості
 • Монокристалічні сонячні елементи
 • Два USB-порти
 • Високоякісний матеріал
 • Чудово підходить для заряджання різноманітних смартфонів, планшетів та павербанків

Що нам не сподобалось

скільки, потрібно, сонячному, зарядка, мобільного, телефон

Найкраща сонячна панель для зарядки електростанції: Goal Zero Nomad 20

Цей дивовижний пристрій може похвалитися вражаючою швидкістю заряджання, яка дуже схожа на швидкість зарядного пристрою BigBlue Solar Charger.

Goal Zero Nomad 20W використовує провідні в галузі монокристалічні фотоелектричні сонячні елементи, щоб забезпечити швидкий і стабільний заряд під час безперешкодних сонячних умов і може зарядити смартфон до повного заряду менш ніж за дві години. Цей 20-ватний сонячний зарядний пристрій сумісний з більшістю малих і середніх пристроїв, але навіть може зарядити ноутбук приблизно за 6.5 годин під прямими сонячними променями (час залежить від умов).

Три сонячні панелі водонепроникні, захищені від ультрафіолетового випромінювання та стійкі до подряпин, пропонуючи вам довговічне та надійне портативне живлення, куди б ви не пішли. У комплекті є навіть підставка, що дозволяє розташувати панелі для досягнення найкращого потенціалу, коли вам це потрібно. Хоча сонячні зарядні пристрої Goal Zero трохи дорожчі, вони добре підходять для заряджання невеликих портативних станцій для зберігання додаткової енергії. Сумісний з надійною електростанцією Goal Zero 200x, яка безпечно зарядить ваш ноутбук, камеру та інші новітні USB-C пристрої.

Вага 2.26 фунтів (1000 грамів), Goal Zero Nomad не такий легкий, як інші сонячні зарядні пристрої, про які ми згадували раніше, але це все одно компактний зарядний пристрій, який може поміститися практично будь-де. У складеному вигляді він займає майже стільки ж місця, скільки і невеликий ноутбук. Завдяки своїй надійності та потужності, цей портативний сонячний зарядний пристрій часто використовується альпіністами в експедиціях.

Що нам подобається

 • Дивовижна швидкість заряджання
 • Захист від перезарядки
 • Сумісність із ноутбуками
 • Високоякісний матеріал
 • Дуже компактний у складеному стані
 • 12-місячна гарантія

Що нам не подобається:

скільки, потрібно, сонячному, зарядка, мобільного, телефон

Найпоширеніші способи використання сонячних зарядних пристроїв

У сучасному неспокійному світі більшість з нас не може уявити своє життя без гаджетів. І чим більш досконалими вони стають, тим більш енергоємними вони стають. Ось коли портативний сонячний зарядний пристрій стає в нагоді. Уявіть собі, що у вас є особисте джерело живлення, куди б ви не пішли.

Повна свобода від розеток!

Сонячні зарядні пристрої легкі, складні та зручні для перенесення. Все, що вам потрібно зробити, це розмістити сонячний зарядний пристрій під сонцем, і він негайно почне заряджати ваші пристрої. Ви навіть можете прикріпити його до рюкзака і заряджатися на ходу. Таким чином, ви можете насолоджуватися своїми повсякденними справами, не поспішаючи шукати розетку десь у приміщенні.

Враховуючи той факт, що сонячні зарядні пристрої для телефонів стали набагато доступнішими та ефективнішими, вони можуть врятувати життя в багатьох ситуаціях.

Сонячна енергія приносить світло в наш нестійкий світ, що розвивається, і перехід на сонячну енергію, незалежно від того, портативна вона чи ні, є чудовим способом приєднатися до боротьби зі зміною клімату, зменшивши свій вуглецевий слід.

Важливі міркування щодо сонячних зарядних пристроїв

Найважливіші функції, на які слід звертати увагу при виборі портативного сонячного зарядного пристрою

#1 Відновлення переривання заряду

Швидше за все, ви не зможете постійно використовувати портативний сонячний зарядний пристрій на повному сонці. Особливо, якщо ви живете у Великобританії. Тінь або хмари певною мірою впливатимуть на продуктивність вашого сонячного зарядного пристрою для телефону. Ми вимірювали вихідну потужність кожної моделі на повному сонці, а потім у досить хмарних умовах протягом однієї години, щоб побачити, який сонячний зарядний пристрій найшвидше відновлюється і повертається до роботи після затінення.

Найефективнішими моделями в цій категорії виявилися зарядні пристрої з найбільшою потужністю, такі як BigBlue. Neckteck 21W отримав найнижчий бал у цьому тесті через малу вихідну потужність.

Більші сонячні зарядні пристрої мають більше сонячних елементів, що одночасно піддаються впливу сонця, і це полегшує відновлення до максимальної потужності після перерви.

#2 Швидкість зарядки

Здебільшого портативні сонячні зарядні пристрої використовуються для заряджання таких пристроїв, як смартфони, планшети, акумулятори фотоапаратів тощо. коли джерело електроенергії недоступне. Саме тому ми вирішили протестувати швидкість зарядки наших сонячних зарядних пристроїв за допомогою iPhone 7 і подивитися, скільки він може зарядитися від нуля до повного заряду під прямим сонцем.

На наш подив, ми виявили, що показники швидкості заряджання наших моделей дуже відрізняються. Така значна варіабельність, очевидно, пов’язана з вихідною потужністю, а також з типом і якістю сонячних елементів.

Переможець у цій категорії, Goal Zero Nomad 20, випередив конкурентів завдяки вражаючій швидкості заряджання.

Наша порада: Якщо ви шукаєте найшвидшу швидкість заряджання, обирайте сонячний зарядний пристрій потужністю не менше 15 Вт. Хоча менші панелі легші, швидкість заряджання, наприклад, сонячного зарядного пристрою потужністю 5 Вт приблизно в три-чотири рази повільніша, ніж зарядного пристрою потужністю 15 Вт.

#3 Вага та портативність

Ідеальний портативний сонячний зарядний пристрій повинен бути легким, компактним і зручним для перенесення. Найлегша модель у нашому конкурсі. портативний сонячний павербанк Hiluckey 25,000 mAh Outdoor Portable Solar Power Bank, який важить лише 11.8 унцій. Це єдина модель, яка отримала 10 з 10 у цій категорії.

Однак майте на увазі, що зарядні пристрої з меншою потужністю менш потужні, тому, якщо вага для вас не є надзвичайно важливою, ми настійно рекомендуємо вибрати зарядний пристрій з більшою потужністю, ніж модель Hiluckey.

#4 Довговічність

Оскільки вони використовуються переважно на відкритому повітрі, сонячні зарядні пристрої постійно піддаються впливу стихії, тому довговічність є дуже важливим фактором. Всі моделі, які ми протестували, мали більш-менш однакову якість матеріалу та зшивання, а всі панелі були стійкими до погодних умов.

Сонячні технології розвиваються дуже швидко, і компанії вже інтегрували найсучасніші функції, що використовуються в домашніх сонячних системах, у портативні сонячні панелі.

Вати, ампер і міліампер-години (мАг)

Це три найпоширеніші терміни та характеристики, на які варто звернути увагу при покупці сонячного зарядного пристрою для телефону.

мАг. Міліампер-години. це найпростіший спосіб виміряти потужність або ємність павербанку. Цей термін використовується не для самих панелей, а лише для акумуляторів. Чим більше мАг, тим більше енергії він може зберігати, а отже, тим довше працюватиме павербанк.

Ампер. Ампер на сонячному зарядному пристрої визначатиме, як швидко протікає електричний струм, щоб зарядити ваші пристрої. Споживаний струм відрізняється від пристрою до пристрою, але у випадку портативних сонячних зарядних пристроїв ви отримаєте від одного до трьох ампер. Сонячні зарядні пристрої, які ми вибрали для нашого оглядового тесту, мають найвищу потужність амплітуди, доступну зараз на ринку.

Ватти. Ватти. це міра того, скільки енергії виділяється для зарядки ваших пристроїв. Це результат множення напруги на ампер, і вони є найбільш часто згадуваною одиницею виміру потужності. Оскільки USB-порти працюють при напрузі приблизно 5 вольт, один 2-амперний USB-зарядний порт (для порівняння: ноутбук зазвичай має 1.Наприклад, для зарядки на 5 ампер в одному USB-порті потрібна панель потужністю 10 Вт (5 х 2), а отже, для зарядки на 2 ампера знадобиться панель потужністю 10 Вт. Але в реальності сонячний зарядний пристрій потужністю 10 Вт не буде виробляти рівно 2 ампер заряду USB через неідеальні погодні умови (хмарність) та тип сонячних елементів.

Типи портативних сонячних панелей

Сонячні зарядні пристрої можуть мати монокристалічні, полікристалічні або надлегкі CIGS-панелі.

Монокристалічні панеліМонокристалічна технологія започаткувала фотоелектричну революцію і досі залишається найефективнішою, коли йдеться про перетворення сонячної енергії в електричну. Як випливає з назви, монокристалічні панелі виготовляються з монокристала чистого кремнію. Вони мають коефіцієнт корисної дії до 22 відсотків, і їх легко впізнати за чорними однорідними елементами.

Полікристалічні панеліНа відміну від монокристалічних панелей, полікристалічні модулі складаються з декількох кристалів, але все одно забезпечують високу ефективність до 17%. Полікристалічні панелі мають синій колір і зазвичай коштують дешевше, ніж монокристалічні панелі.Панелі CIGSПанелі CIGS складаються з мідних, індієвих, галієвих та селенідних сонячних елементів. Вони дуже відрізняються від моно- та полікристалічних панелей. Ці панелі є найбільш гнучкими та легкими, але й найменш ефективними з усіх трьох типів у перетворенні сонячного світла на корисну енергію. Це хороший варіант для туристів, які хочуть подорожувати на надлегкій вазі. Вони не такі довговічні, як монокристалічні модулі, але вони все ще роблять досить хорошу роботу в разі надзвичайних ситуацій.

Чи потрібен вам зовнішній акумулятор, чи достатньо сонячного зарядного пристрою?

Переносні сонячні зарядні пристрої можуть заряджати ваші пристрої. але тільки під прямим сонячним промінням. Якщо ви хочете зарядити свій смартфон вночі або в дощовий день, сонячні панелі не допоможуть.

З іншого боку, акумуляторна батарея, така як Anker PowerCore Elite 20 000 мАг, може накопичувати енергію і забезпечувати безперервне і стабільне живлення для підзарядки тих же пристроїв, які ви заряджаєте за допомогою сонячних зарядних пристроїв.

Завдяки сучасним технологіям акумуляторні батареї сьогодні дуже легкі, їх можна заряджати від сонячних панелей або розетки, і вони можуть зберігати багато енергії, достатньої для підзарядки смартфона до семи разів за один раз.

Оскільки акумуляторні батареї можна заряджати і від сонячних панелей, додавання одного з них до вашого сонячного комплекту означає, що ви можете мати живлення для своїх електронних пристроїв у будь-який час. навіть коли сонця немає.

Як отримати максимум від сонячного зарядного пристрою

Простота робить сонячну енергію справді чудовою. Єдиний догляд та обслуговування, якого потребує більшість сонячних зарядних пристроїв. це переконатися, що вони чисті та без пилу. Волога ганчірка повинна виконувати свою роботу більшу частину часу.

Щоб отримати найвищу ефективність зарядки, важливо правильно розташувати сонячні панелі. Хорошим емпіричним правилом є те, що кут відносно плоскої землі повинен бути приблизно таким же, як і ваша широта, з невеликими поправками відповідно до пори року (влітку пологіше, а взимку крутіше).

Найкращі сонячні зарядні пристрої 2023 року

скільки, потрібно, сонячному, зарядка, мобільного, телефон

Корі Гантер / How-To Geek

Сідні Батлер

Сідні Батлер Письменник

Сідні Батлер має понад 20 років досвіду роботи в якості позаштатного комп’ютерного спеціаліста та системного будівельника. Він більше десяти років займається навчанням користувачів і присвячує свій час поясненню технологій професійним, освітнім та масовим аудиторіям. Його інтереси включають VR, ПК, Mac, ігри, 3D-друк, побутову електроніку, Інтернет та конфіденційність. Він має ступінь магістра мистецтв у галузі дослідницької психології з акцентом на кіберпсихології, зокрема. Читати далі.

Елізабет Хенгес Комерційний редактор Елізабет Хенгес. комерційний редактор How-To Geek. Має майже десятирічний досвід написання статей про технології, ігри та гаджети. Елізабет висвітлювала свою комерційну роботу на XDA Developers, The Inventory та інших ресурсах. Вона також писала для видань The Washington Post та The Verge. Читати далі. Про те, як доглядати за сонячними панелями

Незалежно від того, чи маєте ви справу з ненадійним електропостачанням, чи хочете бути впевненими, що зможете зарядити свої необхідні гаджети далеко від електромережі, сонячний зарядний пристрій є невід’ємною частиною вашого похідного, туристичного або аварійного набору.

Amazon 30.99

Амазонка 39.99

Amazon 149.95

Amazon 72.96 79.99 Заощаджуйте 9%

Amazon 39.99 42.99 Заощаджуйте 7%

Рекомендації How-To Geek надаються тією ж командою експертів, яка допомогла людям полагодити їхні гаджети понад мільярд разів. Ми рекомендуємо тільки найкращі продукти, засновані на наших дослідженнях і досвіді. Ми ніколи не приймаємо оплату за схвалення або огляд продукту. Читати “

Оцінено 24 моделі

5 годин дослідження

Проаналізовано 24 огляди

Найкращі сонячні зарядні пристрої 2023 року

скільки, потрібно, сонячному, зарядка, мобільного, телефон

На що звернути увагу в сонячному зарядному пристрої в 2023 році

Перш ніж ми розглянемо, що робить сонячний зарядний пристрій хорошим, давайте з’ясуємо, що ми маємо на увазі під “сонячним зарядним пристроєм”, оскільки він відрізняється від таких понять, як “банк сонячної енергії” або “сонячна панель”.” Сонячний зарядний пристрій. це пристрій, який перетворює сонячну енергію за допомогою сонячних панелей в електричний струм, придатний для заряджання пристроїв, зазвичай у вигляді порту живлення USB, що відповідає специфікаціям живлення USB. Сонячні зарядні пристрої зазвичай не мають власного накопичувача енергії, але ви можете використовувати зарядний пристрій з будь-яким павербанком на ваш вибір. Загалом, розміщення літієвої батареї під прямими сонячними променями. не найкраща ідея, тому цілком логічно, що більшість сонячних зарядних пристроїв не інтегровані в них. Замість цього ви використовуєте довгий кабель для підключення пристроїв у затінку або в сумці, захищених від прямих сонячних променів. Важливо використовувати сонячний зарядний пристрій з необхідною схемою безпеки, щоб запобігти пошкодженню пристрою. У моделях з поганим контролем безпеки на пристрій може подаватися занадто велика напруга, що може пошкодити його. Зарядний пристрій може продовжувати заряджати пристрій, навіть якщо він повністю заряджений. Шукайте згадки про захист від перезарядки та інші подібні функції. Якщо ви використовуєте зарядний пристрій, в якому не вказані ці функції, зазвичай краще заряджати недорогий павербанк, а не заряджати планшет, телефон або інші пристрої безпосередньо. Потім використовуйте павербанк, щоб заряджати пристрої по черзі. Розмір, вага та особливості кріплення є іншими ключовими факторами. Невеликі, складні та легкі сонячні зарядні пристрої є більш поширеними зараз. Незважаючи на свої розміри, вони можуть виробляти корисну кількість енергії завдяки підвищенню ефективності сонячних панелей. Зарядні пристрої можуть мати кріплення для рюкзака, підставки, рамки або інші монтажні рішення. Найкраще вибрати той, який відповідає вашому сценарію використання. Для зарядних пристроїв більшої потужності завжди приємно мати кілька портів для одночасної зарядки декількох пристроїв. Захист від погодних умов є обов’язковим, оскільки ймовірність того, що в якийсь момент піде дощ, практично гарантована. Нарешті, функція, яку часто ігнорують. це “автоматичне відновлення”.” Багато сонячних зарядних пристроїв припиняють зарядку, коли сонячне світло падає нижче певного рівня, а потім не відновлюють її, якщо ви не вставите зарядний кабель вручну. Зарядні пристрої з функцією автоматичного відновлення гарантують, що ви не повернетеся через кілька годин і не виявите, що ваш пристрій вже давно перестав заряджатися.

Поширені запитання

Сонячні зарядні пристрої не накопичують енергію, і їм потрібне сонячне світло для виробництва електроенергії, тому, на жаль, ви не можете використовувати їх без сонячного світла.

Так! Навіть якщо на вулиці хмарно або похмуро, ви все одно отримаєте енергію від сонця. Речі можуть заряджатися не так швидко, але корисного світла все одно достатньо.

В теорії? Так. На практиці? Крім того, що ліхтарик випромінює низьку загальну кількість енергії у вигляді світла, він не має такого ж спектру, як сонячне світло, і був би настільки неефективним, що в ньому не було б сенсу.

Все залежить від пікової потужності зарядного пристрою та кількості сонячного світла, яке ви отримуєте. За хороших умов, цілком можливо отримати таку ж швидкість заряду, як і від звичайних настінних зарядних пристроїв.

Найкращий сонячний зарядний пристрій: Anker 24W 3-портовий USB PowerPort

скільки, потрібно, сонячному, зарядка, мобільного, телефон

 • ✓ Велика тонка панель складається до розміру рюкзака
 • ✓ Заряджайте три пристрої одночасно
 • ✓ До 12 Вт на пристрій
 • ✓ Автоматичне відновлення, якщо зарядка переривається через хмари і т.д

Компанія Anker зарекомендувала себе як виробник доступних гаджетів, які працюють краще, ніж вони мають на це право. PowerPort Solar. чудовий сонячний зарядний пристрій, особливо за його низьку ціну, і саме його ми рекомендуємо більшості людей, які шукають такі пристрої, звернути увагу в першу чергу.

Давайте спочатку розберемося з негативними моментами, тому що якщо вони є для вас вирішальними, то краще знати про них заздалегідь. По-перше, в ньому немає портів USB-C, тому вам доведеться тримати під рукою кабель USB-C до A для своїх USB-C-пристроїв. По-друге, цей зарядний пристрій не є водонепроникним, тому вам доведеться бути пильними до дощу. Самі панелі мають клас захисту IPX4, але не блок електроніки.

Якщо вас влаштовують ці невеликі компроміси, ви знайдете легкий, складний і гнучкий сонячний зарядний пристрій з вбудованою підставкою і достатньою потужністю, щоб заряджати більшість телефонів і планшетів за ціною, аналогічною настінним зарядним пристроям. Кожен порт може забезпечити до 12 Вт потужності. Враховуючи, що звичайні “швидкі” зарядні пристрої мають потужність 18 Вт, а типові настінні зарядні пристрої для iPad. 12 Вт, це непоганий результат.

Хоча було б непогано отримати більше 12 Вт для зарядки одного пристрою, Anker компенсує це завдяки автоматичному відновленню зарядки, якщо сонце тимчасово заблоковано. Незалежно від того, чи ви збираєтеся в похід, чи хочете мати в машині резервне джерело живлення на випадок надзвичайної ситуації, це фантастичний вибір.

Сонячний зарядний пристрій, Anker 24W 3-портовий USB портативний сонячний зарядний пристрій зі складною CIGS-панеллю для кемпінгу, PowerPort Solar для iPhone 12/SE/11/XS Max/XR/X/8, iPad, Samsung Galaxy S20/S10/S9/S8 та

Anker PowerPort забезпечує ідеальний баланс між ціною та продуктивністю. Він тонкий, гнучкий і підтримує зарядку декількох пристроїв з автоматичним відновленням, якщо сонячне світло переривається. Він не на 100% водонепроникний, але в усьому іншому. чудова річ.

Залишити відповідь