Середня вартість сонячного даху. Середня вартість сонячного даху

Вартість встановлення сонячних панелей у штаті Нью-Йорк

Не існує універсальної сонячної системи, що робить визначення середньої вартості сонячної енергії в Нью-Йорку дещо складним завданням. Кожна сонячна система, яку ми встановлюємо, є індивідуальним рішенням.

Ціна залежить від кількості електроенергії, яку ви використовуєте, розміру системи, обраних вами компонентів та наявних сонячних стимулів.

Від Сиракуз у Центральному Нью-Йорку до Рочестера, озер Фінгер та долини Мохаук, системи сонячних панелей можуть бути вигідною інвестицією як для будинків, так і для бізнесу та фермерських господарств.

Хоча відновлювана енергія зараз більш доступна, ніж будь-коли, перехід на сонячну енергію все ще вимагає попередніх інвестицій. З часом безкоштовна електроенергія, що генерується вашою системою, компенсує витрати, а потім і деякі з них, але викласти ці гроші на початку може бути важкою перешкодою без розуміння того, що з цим пов’язано.

Хороша новина полягає в тому, що рентабельність сонячних інвестицій є попередньо завантаженою. Це означає, що всі податкові пільги та гранти можуть бути використані для відшкодування витрат на встановлення протягом перших кількох років після запуску вашої системи.

Скільки коштує сонячна енергія в Нью-Йорку?

Вартість сонячної системи буде варіюватися в залежності від декількох факторів. Сюди входять такі речі, як розмір вашої системи, чи встановлюєте ви наземну або дахову систему, а також тип обладнання, яке ви встановлюєте.

Середня ціна кріплення на даху в порівнянні з наземним кріпленням. Наземне кріплення

Існує два способи встановлення сонячних панелей: на даху або на землі. Обраний вами варіант вплине на вартість системи.

Дахові установки використовують дах існуючої будівлі для підтримки сонячних панелей. Наземне кріплення вимагає побудови окремої, окремо стоячої конструкції, до якої кріпляться сонячні панелі.

Наземні кріплення, як правило, дорожчі через нову опорну конструкцію. Однак він пропонує свободу встановлення вашої системи під ідеальним нахилом, зверненим у найкращому напрямку для максимізації виробництва.

Вартість встановлення сонячних панелей для будинків у Нью-Йорку

На наступній діаграмі показана середня вартість встановлення сонячних панелей для власників будинків у Нью-Йорку. Оскільки вартість залежить від розміру вашої системи в кіловатах (кВт), ми розбили її на основі того, скільки ви зазвичай витрачаєте на електроенергію щомісяця.

Якщо ви шукаєте проект покращення будинку, який не тільки зменшить ваші щомісячні витрати, але й збільшить вартість вашого майна, сонячна енергія може бути чудовим варіантом. Нижче наведена діаграма, що показує вартість установки середньої системи вказаного розміру.

Для стимулювання ми включили 30% податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику, а також 25% податковий кредит на обладнання енергетичної системи штату Нью-Йорк (який не перевищує 5,000) і грант NYSERDA. Ці цифри враховують лише найбільш широко доступні стимули. Залежно від ваших обставин, чиста вартість буде змінюватися.

Середньомісячний рахунок за електроенергію

Розмір сонячної системи

Загальна вартість установки (до пільг)

Вартість після податкових пільг та NY-Sun

Вартість встановлення сонячної енергії для фермерських господарств у Нью-Йорку

На діаграмі нижче показана середня вартість встановлення комерційної або сільськогосподарської сонячної системи в Нью-Йорку. Вона враховує три широко доступні стимули: федеральний податковий кредит, бонусну амортизацію та стимул NY-Sun.

Він не включає економію від програми мегаватних блоків NY-Sun, оскільки доступність буде залежати від місця розташування та року. Вона також не враховує грант на національну мережу.

Ми включаємо 30% федерального податкового кредиту, бонусну амортизаційну економію та грант NYSERDA в наші витрати після стимулювання. Можливо, ви можете претендувати на інші пільги (грант USDA REAP покриває до 40% вартості), які ще більше знизять ціну, але ці дві програми є найбільш доступними для фермерських господарств та бізнесу в Нью-Йорку.

Solar Installation Cost for NY Businesses and Farmers

Середньомісячний рахунок за електроенергію

Розмір сонячної системи

Загальна вартість установки (без урахування пільг)

Вартість після податкових пільг та NY-Sun

Вартість поточного обслуговування сонячної системи

Скільки коштує обслуговування сонячної системи протягом 30 з гаком років, які ви будете мати свої панелі?

Порівняно з іншими варіантами відновлюваної енергії, підтримка працездатності вашої сонячної системи потребує незначних витрат на обслуговування. Немає рухомих частин і немає необхідності в регулярному обслуговуванні. Очищення від бруду та бруду, а також прибирання снігу здебільшого є необов’язковими, а для більшості систем. непотрібними.

Однак, хоча це малоймовірно, завжди існує потенціал для виникнення проблем з вашим обладнанням. Щоб зменшити непередбачувані витрати, вам слід обрати надійне обладнання, виготовлене перевіреними компаніями. Часто це означає, що вам доведеться інвестувати трохи більше в обладнання, але ваше майбутнє буде вам вдячне.

Ваш інсталятор повинен допомогти вам визначити, яке обладнання є найкращим у довгостроковій перспективі. Однак завжди проводьте власні дослідження, щоб знайти найкращі бренди сонячних панелей та найкращі бренди інверторів.

Якісне сонячне обладнання має суттєві гарантії на продукцію, які захищають ваші інвестиції від виробничих або матеріальних помилок. Щоб додатково захистити свої інвестиції, обирайте інсталятора з власною гарантією.

Гарантії виробника не покривають нічого, коли мова йде про встановлення панелей. Це залежить від індивідуального інсталятора. Ви захочете вибрати ту, яка пропонує комплексну гарантію на виготовлення.

У Paradise Energy ми надаємо 10-річну гарантію на якість виготовлення, на додаток до нашої десятирічної гарантії продуктивності та десятирічного безкоштовного моніторингу за допомогою нашої гарантії “Потрійної десятки”.

Підводячи підсумок, ми не можемо обіцяти, що вам ніколи не доведеться витрачати гроші на обслуговування вашої сонячної системи. Однак це не є нормою, і існують різні заходи та засоби захисту для зменшення цих витрат.

Місцеві та федеральні стимули для сонячної енергетики

Існують різні федеральні, державні та місцеві стимули, які можуть допомогти скоротити витрати на встановлення на тисячі. Однак сума, яку ви заощадите, залежить від того, на які пільги ви претендуєте.

На додаток до десятиліть безкоштовної електроенергії, яку забезпечує сонячна енергія, різні стимули допомагають підсолодити горщик. Ці програми стимулювання пропонуються як на федеральному рівні, так і на рівні штатів, щоб заохотити встановлення відновлюваних джерел енергії шляхом зменшення витрат на встановлення.

На федеральному рівні існує податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику (ITC). Це дозволяє відшкодувати 30% вартості установки за рахунок податкового кредиту. Цей кредит доступний кожному. Якщо ви не маєте податкових зобов’язань для його використання, ви можете продати кредит, щоб повернути частину 30% кредиту.

Існує також прискорена амортизація, яка дозволяє підприємствам прискорити 80% федеральної амортизації до першого року введення системи в експлуатацію. Решта 20% будуть виплачуватися за графіком MACRS. Це допомагає додатково завантажити сонячні інвестиції.

На державному рівні податковий кредит на обладнання сонячної енергетичної системи штату Нью-Йорк пропонує податковий кредит у розмірі 25% для житлових сонячних систем, який обмежується 5,000. Існує також програма блокування мегават (МВт) NY-Sun Megawatt (NYSERDA), яка пропонує до 1,000/кВт, встановлених як для будинків, так і для підприємств.

Якщо ви є клієнтом National Grid і встановлюєте сонячні панелі на об’єкті, що виробляє продукти харчування, наприклад, на фермі, винограднику або в саду, ви можете претендувати на цей додатковий грант. Сума залежить від вартості системи:

 • 25 тис. інвестицій. 5 тис. грантів
 • 25. 100 тис. інвестицій. 10 тис. грантів
 • 100. 500 тисяч інвестицій. 25 тисяч грантів
 • Понад 500 тис. інвестицій. 50 тис. грантів

Нарешті, ваша сонячна система може бути звільнена від податків на продаж та нерухомість. Нью-Йорк пропонує звільнення від податку з продажу на покупки, пов’язані з установкою сонячних систем. І оскільки сонячна енергія збільшує вартість вашого майна, держава також відмовляється від будь-якого збільшення податків на нерухомість, пов’язаних з сонячною енергією.

Однак муніципалітети можуть відмовитися від цього звільнення, тому воно буде доступне не скрізь у штаті. Ось більше інформації про доступні сонячні стимули в Нью-Йорку.

Чи варта сонячна енергія своїх витрат у Нью-Йорку?

Існує думка, що сонячна енергія є практичною і доцільною лише в сонячному кліматі. Отже, враховуючи похмуру, сніжну погоду в Нью-Йорку, витратити кілька тисяч доларів на встановлення джерела енергії, що залежить від сонця, є гарною інвестицією?

Знову і знову ми бачимо, що так, це хороша інвестиція.

Жителі Нью-Йорка не насолоджуються постійною сонячною погодою, незалежно від того, де вони живуть. в регіоні озер Фінгер, центральному регіоні Нью-Йорка чи далі на захід, в Буффало. Однак сонячна енергія зарекомендувала себе для тисяч будинків та підприємств у штаті як вигідне та надійне джерело відновлюваної енергії.

Сонячна енергія окупає себе, компенсуючи ваші рахунки за електроенергію. Тарифи на електроенергію в Нью-Йорку стабільно є одними з найвищих в країні. Отже, хоча ваша система може генерувати трохи менше електроенергії, ця електроенергія матиме більшу цінність.

І оскільки вартість компонентів сонячної системи знижується, стає все більш доступним трохи збільшити розмір вашої сонячної системи, щоб компенсувати будь-які втрати виробництва через погану погоду.

Потрібно більше переконливості? Ознайомтеся з середніми показниками окупності та рентабельності інвестицій як для власників будинків, так і для підприємств / ферм на основі систем, встановлених компанією Paradise Energy Solutions для реальних клієнтів по всьому Нью-Йорку та середньоатлантичному регіоні.

Середня комерційна або сільськогосподарська система в Нью-Йорку окупить себе за 6 років.3 роки. Це краще, ніж середній показник для всіх штатів, який становить 8.15 років.

Середньостатистичний нью-йоркський будинок окупить свою систему за 15 років.6 років, що трохи швидше, ніж загальний середній показник 15.9 років.

Для порівняння, більшість сонячних панелей мають гарантію на 25 або навіть 30 і більше років, а це означає, що ваша система буде працювати і виробляти безкоштовну електроенергію принаймні стільки ж часу. Обидва ці періоди окупності залишають роки безкоштовної електроенергії.

Перейдіть на сонячну енергію

У Нью-Йорку установка сонячних панелей може коштувати від 24 000 до 90 000 доларів для власників будинків і від 100 000 до 500 000 доларів і більше для підприємств до використання пільг.

Тим не менш, ці початкові інвестиції в сонячну систему можуть призвести до економії податків і безкоштовної електроенергії для вашого будинку, бізнесу або ферми протягом 30 років, що заощадить вам тисячі доларів. Навіть у похмурому кліматі Нью-Йорка високі ціни на електроенергію та низькі витрати на встановлення роблять сонячну енергію інвестицією, яка не вимагає великих витрат на обслуговування та може заощадити вам значну суму грошей. Це також може допомогти вам зберегти навколишнє середовище!

У Paradise Energy ми надаємо повний спектр послуг з встановлення сонячних установок по всьому Нью-Йорку та за його межами. Якщо ви досліджуєте сонячну енергію, не соромтеся переглянути інші наші освітні блоги. скористайтеся нашим калькулятором заощаджень на сонячній енергії. або запросіть індивідуальний розрахунок за допомогою кнопки нижче.

Середня вартість сонячного даху

середня, вартість, сонячного, даху

Відгуки клієнтів

“Наявність сонячних панелей дала мені впевненість у тому, що мої рахунки залишатимуться контрольованими.”

З Sunrun ви можете взяти під контроль власну електроенергію, а не залежати від примх вашої комунальної компанії з черговим неминучим підвищенням тарифів. Приєднуйтесь до більш ніж чверті мільйона американських домогосподарств, які перейшли на сонячну енергію з Sunrun.

Коли ви будете готові, наші консультанти з сонячної енергетики готові допомогти. Ми можемо надати вам безкоштовну пропозицію. Спробуйте наш калькулятор вартості сонячної енергії.

Одна сонячна панель коштує від 2.67 і 3.43 на купівлю та встановлення. 4 Ціна всієї системи базується на її потужності, що вимірюється у ватах. Розмір необхідної вам системи буде залежати від кількості енергії, яку ви використовуєте, експозиції сонячного світла на даху та ефективності панелей.

Сума, яку ви заощадите, буде залежати від декількох факторів, включаючи: 18

 • Вплив сонячного світла в регіоні
 • Вартість сонячної системи (включаючи батарею, якщо є)
 • Вартість електроенергії
 • Використання енергії
 • Місцеві знижки та заохочення

Середній термін окупності домашньої сонячної системи становить від шести до дев’яти років, в залежності від вартості вашої системи, стимулів та економії на рахунках за електроенергію. 19

Ось докладніше про деякі речі, які визначають витрати на вашу систему.

Ось розбивка витрат на встановлення, заснована на даних Національної лабораторії відновлюваної енергетики: 10

Розподіл витрат за категоріями
Витрати на оплату праці 0.30 за ват
Панелі 0.47/Втгод
Інвертор 0.12/Wdc. 0.39/Wdc
Дозвіл/інспекція 0.06/Wdc
Структурний BOS 0.10/Wdc
Електрична станція електропостачання 0.19-0.27/Wdc (залежить від варіанту інвертора)
Податок з продажу Податок з продажу залежить від місця розташування; середньозважений показник по країні: 6.9%
Електрик 19.74-38.96 за годину (залежить від місця розташування та опції інвертора)
Робітник 12.88-25.57 за годину (залежить від місця розташування та типу інвертора)
Ставки навантаження (% прямих витрат) Загальний середній показник по країні: 31.8%

Цифри засновані на середніх показниках 6.Житлова сонячна система потужністю 2 кіловати.

Ці цифри базуються на середньому 6.2 кіловатна сонячна система. Вартість кожної системи залежить від виробника панелей, варіанту інвертора, місця розташування та обладнання.

Обслуговування сонячних панелей варіюється від звичайного очищення до капітального ремонту. В середньому, домогосподарства платять 150 доларів за одне очищення сонячної панелі. 11 Компанії беруть від 3 до 10 доларів за панель залежно від нахилу даху, висоти будинку та розміру системи. 11 Деякі фірми беруть фіксовану плату за очищення системи. Якщо ви чистите систему двічі на рік, як рекомендується, ви можете розраховувати на річний рахунок близько 300.

Якщо ваша система пошкоджена, ви можете понести додаткові витрати. Ремонт вашої системи буде включати обладнання та робочу силу. Робоча сила, як правило, оцінюється в 100 за годину. Матеріали для ремонту сонячної установки можуть коштувати всього 180, але можуть і більше 1 000. Ваш загальний рахунок може становити від 200 до 3 000. 11

Чотири найпоширеніші типи пошкоджень домашньої сонячної системи та вартість ремонту: 11

Розподіл вартості за категоріями
Розбите скло 20. 350, плюс праця
Тріснута панель 100. 400
Ослаблене з’єднання 100
Заміна інвертора 100. 2,500

Як і на вартість очищення, на суму, яку ви платите за ремонт, впливають такі фактори, як крутизна даху, тип і розмір системи. І якщо ваші панелі мають значні пошкодження, можливо, буде дешевше їх замінити. 11

Коли ви є власником системи, ви несете відповідальність за витрати на обслуговування та ремонт. Ваша гарантія повинна покривати конкретні несправності системи; зверніться до свого інсталятора, перш ніж починати ремонт. Оренда сонячної системи Sunrun дозволяє заощадити тисячі доларів на обслуговуванні та ремонті. Ви просто платите за електроенергію, а ми дбаємо про все інше. Наш комплексний пакет послуг включає в себе гарантію Sunrun, яка передбачає найкращий у своєму класі моніторинг, безкоштовну заміну обладнання та ремонт системи, включаючи запчастини та робочу силу, а також планове технічне обслуговування.

Якщо ви налаштовані на придбання власної домашньої сонячної системи, ви також можете придбати наш пакет повного обслуговування, Захист Плюс. Поки система належить вам, ми надаватимемо вам таку ж всебічну підтримку, як і в рамках нашої Гарантії Sunrun.

Виробник панелей

Ціна ваших панелей буде залежати від виробника. Sunrun співпрацює з LG, світовим лідером у галузі сонячних технологій та панелей. Дотримуючись правильного балансу між якістю, ефективністю та доступністю, LG пропонує одні з найкращих сонячних панелей на сучасному ринку. 14

Панелі з вищою ефективністю коштують дорожче для певного виробника. 5 Хороша новина полягає в тому, що панелі з найвищою ефективністю не завжди потрібні, особливо якщо ваш дах отримує багато сонця.

Ваш штат

Ще одним фактором, що визначає загальну вартість домашньої сонячної системи, є місце, де ви живете. Ось штати з найнижчою та найвищою середньою вартістю сонячної системи:

Найдешевша сонячна установка Найдорожча сонячна установка
Флорида: 9 198. 11 970 Род-Айленд: 13,104. 15,792
Арізона 10,332. 12,096 Нью-Йорк: 12,264. 16,044
Меріленд: 10 332. 12 768

після 30% федеральної податкової знижки на сонячну енергію 5

Те, що домашня сонячна система коштує дорожче в певному штаті, не означає, що вона менш економічно ефективна. 5 Місцеві стимули можуть суттєво знизити вартість сонячної установки навіть у найдорожчих штатах.

Три найпоширеніші види сонячних панелей. монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. 6 Ось основні характеристики кожного з них:

Тип сонячної панелі Опис
Монокристалічний Монокристалічні панелі є найефективнішими на сучасному ринку, а це означає, що вам потрібно менше панелей, щоб задовольнити ваші потреби в енергії. Монокристалічні сонячні елементи. це монокристалічний кремній, що дає електронам більшу свободу для руху і створення електроенергії. 7 Ці панелі, як правило, чорного кольору, що надає вашому даху більш елегантного вигляду. Монокристалічні панелі також довше зберігають свою ефективність і зазвичай мають гарантію від 20 до 25 років. 6
Полікристалічні Полікристалічні панелі виготовляються з великою кількістю фрагментів кремнію. 7 Хоча це робить їх менш ефективними, вони створюють менше відходів у виробництві та є більш доступними за ціною. 6 Вони також, як правило, мають синій відтінок, що, ймовірно, є найбільш впізнаваною особливістю сонячних панелей сьогодні.
Тонкоплівкові На відміну від монокристалічних та полікристалічних панелей, тонкоплівкові не виготовляються з кремнію. Натомість на метал або скло наносяться фотоелектричні матеріали. 8 Хоча це найдешевший варіант, тонкоплівкові панелі не такі ефективні і, швидше за все, не зможуть покрити енергетичні потреби середнього домогосподарства, не займаючи при цьому багато місця. 6

Тип сонячної панелі, який ви оберете, впливатиме на ціну системи. Але пам’ятайте, що якщо ви вирішите взяти в оренду, то платитимете за потужність, а не за панелі. Вартість сонячної енергії буде залежати від кількості сонячної енергії, яку ви плануєте використовувати згідно з договором оренди.

Типи кріплення сонячних панелей

Хоча сонячні панелі є основним компонентом сонячної системи, те, як ви їх встановите, також вплине на вартість. Існує три типи кріплення: 6

Тип кріплення Вартість Опис
Фіксоване кріплення 10-15 за кріплення Фіксовані кріплення є стаціонарними і не можуть бути переміщені, щоб захопити більше сонячного світла, що робить їх менш ефективними, ніж інші кріплення. Однак вони також є найдешевшими. Крім того, штати з постійним сонячним світлом, такі як Арізона та Каліфорнія, найменше страждають від цього.
Регульоване кріплення 50 за кріплення Регульовані кріплення можна нахиляти, щоб максимізувати виробництво сонячної енергії. Цей тип кріплення може також утримувати панелі в горизонтальному положенні під час шторму, щоб уникнути пошкодження вітром. Хоча вони дорожчі за фіксовані кріплення, регульовані кріплення можуть мати найбільший сенс для регіонів з більш сезонним кліматом і меншим простором, щоб максимізувати виробництво енергії.
Відстежувальне кріплення 500-3 000 за кріплення Трекінгове кріплення слідує за сонячною дугою для максимального вироблення енергії. Незважаючи на те, що вони є найдорожчими, кріплення на рейках може збільшити виробництво енергії на 45%, і, можливо, варто розглянути можливість їх встановлення залежно від вашого місця розташування. Однак монтаж на трек також вимагає більшої уваги і буде набагато дорожчим в обслуговуванні.

Скільки коштують сонячні панелі Tesla для вашого будинку

середня, вартість, сонячного, даху

середня, вартість, сонячного, даху

Провідний виробник електромобілів, компанія Tesla, зрозуміло, є синонімом відновлюваних технологій. Але лінійка екологічних продуктів Tesla не обмежується автомобілями, оскільки компанія також пропонує сонячні панелі. Знаючи про розкішний статус Tesla, природно задатися питанням, скільки коштують сонячні панелі Tesla для вашого будинку?

Сонячні панелі. це велика інвестиція, тому має сенс провести дослідження. Ви платите не тільки за саму сонячну панель, але також повинні враховувати стелажне обладнання, обладнання для моніторингу продуктивності та інвертори. Крім того, ви також можете придбати систему зберігання енергії.

Скільки все це коштує? Наш зручний гід дасть вам відповіді на ці питання.

Коротка історія сонячних панелей Tesla

Tesla вперше вийшла на ринок сонячних панелей, придбавши компанію SolarCity у 2016 році. Компанія прагнула оптимізувати зберігання акумуляторів і виробництво сонячних панелей. Хоча Tesa успішно зберегла маркетингову інфраструктуру та продажі SolarCity, вона не могла виробляти сонячні панелі відповідно до попиту.

Саме тоді Tesla співпрацювала з Panasonic на своїй нью-йоркській гігафабриці. У рамках цього партнерства компанія Panasonic надала сонячні елементи для сонячної черепиці та панелей для даху Tesla. Співпраця дозволила Tesla суттєво скоротити виробничі витрати і в кінцевому підсумку знизити вартість своїх сонячних продуктів.

Але це партнерство завершилося у 2020 році через низький попит на продукцію з боку Tesla. Panasonic досі виробляє сонячні батареї для електромобілів компанії та Tesla Powerwalls. На цьому партнерство з сонячними батареями закінчилося.

Потім Tesla почала отримувати сонячні панелі стороннього виробництва від таких компаній, як Q Cells, корейського сонячного гіганта. Пізніше Tesla представила дві лінійки сонячних панелей власного виробництва для житлових приміщень.

В даний час існує дві лінійки сонячних панелей Tesla для встановлення в житлових приміщеннях, а саме S-серія та H-серія. Ознайомтеся з їх технічними характеристиками та гарантіями продуктивності в таблиці нижче.

Модель сонячної панелі Вихідна потужність Ефективність Гарантія на продукцію Гарантія на продуктивність (25 років)
Tesla T395H 395W 20.1% 25 років 86%
Tesla T400H 400W 20.4% 25 років 86%
Tesla T405H 405W 20.6% 25 років 86%
Tesla T420S 420W 19.3% 25 років 86%
Tesla T425S 425W 19.6% 25 років 86%
Tesla T430S 430W 19.8% 25 років 86%
середня, вартість, сонячного, даху

Федеральний уряд запровадив інвестиційний податковий кредит (ITC) у 2006 році, щоб надати податкові пільги тим, хто інвестує в сонячні енергетичні системи. Домовласники, які купують сонячну енергетичну систему, отримують федеральний податковий кредит на сонячну енергію. Вони можуть використовувати цей кредит на свої федеральні податки на прибуток, щоб зменшити свої загальні зобов’язання.

У 2021 році цей податковий кредит становив 26%, але його було збільшено до 30%. Федеральний податковий кредит покриває 30% від наступних витрат:

 • Витрати на сонячне обладнання, такі як монтажне обладнання, електропроводка та інвертори
 • Витрати на сонячні панелі
 • Витрати на робочу силу
 • Плата за перевірку та отримання дозволів
 • Витрати на обладнання для зберігання (для батарей номінальною ємністю не менше 3 кВт-год)

Окрім федеральних пільг, ви також можете отримати пільги на рівні штату. Перевірте базу даних “Державне стимулювання ефективності відновлюваних джерел енергії”, щоб дізнатися більше. Деякі штати також пропонують авансові знижки при встановленні сонячної електростанції. Однак ці знижки можуть бути доступними лише до тих пір, поки держава має кошти.

Ви повинні перевірити знижки вашого штату, щоб отримати пільги, поки вони не закінчилися. Ці знижки можуть знизити витрати на придбання та встановлення сонячних панелей на 10-20%.

Інші стимули

Окрім знижок та податкових пільг, ви також можете отримати інші стимули. Ми пояснюємо їх нижче.

 • Місцеві знижки на комунальні послуги: Деякі місцеві комунальні служби стимулюють власників будинків встановлювати сонячні енергетичні системи. Наприклад, ви можете отримати знижку на оплату рахунків за електроенергію в залежності від того, скільки енергії виробляють ваші сонячні панелі. Аналогічно, деякі місцевості пропонують одноразові субсидії домовласникам, які хочуть встановити сонячні енергетичні системи.
 • Податкові пільги: Встановлення сонячних панелей збільшує вартість і ціну вашого будинку. Але більшість муніципалітетів не включають цю додаткову вартість при розрахунку податку на нерухомість. Деякі штати також звільняють від сплати податку з продажу при купівлі сонячних панелей.
 • Субсидовані кредити: Перевірте, чи пропонує ваша місцева комунальна компанія або штат субсидовані кредити для фінансування покупки сонячних панелей. Деякі неурядові організації також можуть надавати такі кредити власникам житла.

Як бачите, на остаточну вартість сонячних панелей Тесла впливають кілька факторів. Обов’язково проведіть дослідження та обговоріть всі варіанти з місцевим інсталятором, перш ніж приймати остаточне рішення.

Вартість сонячних панелей Tesla: Варіанти фінансування

Середня вартість встановлення сонячних панелей становить 16 000 доларів, але може сягати 35 000 доларів. Занадто багато грошей, щоб витратити наперед. Ось кілька варіантів фінансування для покриття вартості сонячних панелей Tesla.

Кредит на сонячну енергію від Tesla

Фінансування сонячних панелей Tesla покриває всю вартість покупки та встановлення. Ця пропозиція не доступна для комерційних, ділових або трастових організацій.

Крім того, сонячний кредит Tesla доступний тільки для жителів цих штатів:

 • Арізона
 • Каліфорнія
 • Колорадо
 • Коннектикут
 • Делавер
 • Флорида
 • Джорджія
 • Гаваї
 • Іллінойс
 • Массачусетс
 • Меріленд
 • Нью-Гемпшир
 • Нью-Джерсі
 • Нью-Мексико
 • Невада
 • Нью-Йорк
 • Орегон
 • Пенсільванія
 • Род-Айленд
 • Техас
 • Юта
 • Вірджинія
 • Вермонт
 • Вашингтон

Клієнти повинні подати заявку на кредит в день підтвердження оплати за сонячні панелі. У разі схвалення, ваша згода буде дійсна протягом 180 днів. Ви можете здійснювати платежі через телефон або онлайн.

Ви повинні здійснити перший платіж через 35 днів з дати PTO (Дозволу на експлуатацію) і надалі здійснювати щомісячні платежі в той же день. Дізнайтеся більше тут.

Готівка

Хоча сплата величезної суми заздалегідь лякає деяких, готівкові платежі є найбільш вигідними. По-перше, вам не потрібно платити відсотки за покупку сонячних панелей. По-друге, ви отримуєте федеральні податкові пільги та знижки відразу, тільки якщо платите за сонячні панелі готівкою.

Оренда сонячних панелей або угоди про купівлю електроенергії (PPA)

Деякі штати пропонують PPA (угоди про купівлю електроенергії), які дозволяють домовласникам орендувати сонячні панелі. У той час як деякі PPA мають фіксовану ставку, інші мають графік платежів зі щорічними надбавками.

Недоліком PPA є те, що ви не володієте сонячними панелями; це робить третя сторона. Ви здійснюєте платежі третій стороні протягом певного періоду.

Кредити під заставу житла

Використання власного житла може допомогти вам профінансувати сонячні панелі Tesla. У цьому випадку ваш будинок є заставою для кредиту. Ви маєте право на отримання кредиту, тільки якщо у вашому будинку достатньо власного капіталу для отримання суми кредиту.

Оскільки кредити під заставу житла мають однозначну річну ставку, вони є більш доступними, ніж особисті кредити. Термін погашення може становити від 15 до 20 років, залежно від ваших уподобань.

Вартість сонячних панелей Tesla проти. Вартість сонячних дахів Tesla

Окрім сонячних панелей, Tesla пропонує сонячні дахи з цілодобовим захистом від відключення електроенергії та 25-річною гарантією на черепицю. Оскільки дахи мають більше компонентів, таких як проблиски та підкладка, вони коштують дорожче, ніж сонячні панелі.

Consumer Reports стверджує, що сонячні дахи зазвичай повинні коштувати 24.50 за квадратний фут, щоб бути більш конкурентоспроможними, ніж звичайні дахи. Сонячні дахи Tesla відповідають цим критеріям і коштують 21.85 за квадратний фут в середньому.

Вартість сонячного даху Tesla може варіюватися в залежності від кількості обраних вами сонячних плиток. Наприклад, для будинків з більшими енергетичними потребами знадобиться більше сонячних панелей, ніж для будинків з меншими потребами або мешканцями.

Як і для сонячних панелей, у Tesla також є калькулятор для оцінки вартості сонячного даху. Введіть свою домашню адресу та середній рахунок за електроенергію в цей калькулятор, і Tesla надасть вам оцінку на основі ваших даних.

Forbes підрахував вартість даху одноповерхового будинку площею 1000 квадратних футів з 6 сонячними панелями.31 кВт потужності. це 46 425. Цифра також включає 1 Powerwall. Вартість даху площею 2 000 квадратних футів з 12.57 кВт потужності та 2 Powerwalls. 64 193.

Очевидно, що навіть найдешевший сонячний дах Tesla коштує дорожче, ніж сонячні панелі компанії. Як згадувалося раніше, сонячні панелі Tesla коштують від 20 147 до 39 441, залежно від їх розміру.

Великі системи з 36 панелями коштують дешевше, ніж встановлення цілого сонячного даху. Що ще краще, ця ціна не враховує податкові пільги та знижки зі знижками.

Підсумовуючи

Tesla Solar. варіант для тих, хто переходить на чисту енергію. Незалежно від цін, які надає Tesla, ви повинні враховувати ціни на обладнання, пільги та податкові знижки у вашій державі, щоб розрахувати загальну вартість встановлення сонячної енергетичної системи. Витрати залежать від вашого місця розташування та енергетичних потреб будинку.

Скільки коштують сонячні панелі Tesla для вашого будинку FAQ (найпоширеніші запитання)

Чи варті сонячні панелі Tesla Powerwall того?

Tesla Powerwall. це гідна інвестиція, оскільки вона дозволяє отримати максимальну віддачу від вашої сонячної енергетичної системи. Система зберігає енергію для використання вночі.

Скільки сонячних панелей достатньо для живлення будинку?

Для середньостатистичного будинку потрібно від 17 до 21 панелі для виробництва енергії, достатньої для покриття всіх рахунків за електроенергію.

Скільки коштують сонячні панелі Tesla?

Сонячні панелі Tesla коштують від 20 147 до 39 441 доларів до отримання державних та федеральних пільг.

Чи пропонує Tesla гарантію на сонячні панелі?

Сонячні панелі Tesla поставляються з гарантією, що вони збережуть 80% своєї потужності протягом 25 років. Протягом цього періоду Tesla обробляє претензії клієнтів і виконує відповідний ремонт з нульовими трудовитратами.

Як довго служать сонячні панелі Tesla?

Як і всі відомі компанії, сонячні панелі Tesla також служать від 25 до 30 років. Ви досягаєте точки беззбитковості для цієї інвестиції в кінці приблизно від шести до 10 років.

Вартість сонячної панелі

середня, вартість, сонячного, даху

Відмова від відповідальності: Всі представлені продукти та послуги відібрані нашими редакторами незалежно. Однак, коли ви купуєте щось через наші роздрібні посилання, ми можемо отримувати партнерську комісію.

Сонячні панелі. це значна інвестиція. не лише заради вашої громади та планети, але й заради вартості вашого будинку. На вартість сонячної системи впливають різні фактори. включаючи вибрані вами панелі, енергетичні потреби вашого будинку. та відповідні державні та федеральні податкові пільги.

Ми провели глибоке дослідження найкращих сонячних компаній у США та галузі в цілому. У цьому посібнику розглядаються основні фактори, що впливають на вартість сонячних панелей, а також середній показник по країні для сонячної енергетичної системи.

Порівняйте сонячні компанії

Доступні в 50 штатах Працює в галузі з 1985 року Виробляє власні монокристалічні сонячні панелі

Доступні у 23 штатах 25-річна гарантія на продукт, роботу та інвертор Гарантія захисту електроживлення

25-річна гарантія на виготовлення та продукцію Пільги для власників новобудов Доступні у 20 штатах

Скільки коштують сонячні панелі в кожному штаті?

Вартість сонячних панелей може змінюватися залежно від тарифів на електроенергію у вашому штаті та доступу до сонячних технологій. Ознайомтеся з таблицею нижче, щоб отримати уявлення про те, скільки можуть коштувати сонячні панелі у вашому регіоні.

Середня вартість вата в штатіСередня вартість системи потужністю 5 кВт (після податкових пільг)

This cost data was based on the national average from multiple sources including EnergySage, SolarReviews, and Ecowatch.

Розбивка вартості сонячних панелей

За оцінками Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA), середня вартість типової сонячної системи на даху житлового будинку потужністю 6 кіловат (кВт, або 6 000 Вт) становить приблизно 18 000 доларів США без урахування федеральних податкових пільг або місцевих стимулів. Загалом, вам слід очікувати, що ви заплатите від 10 000 до 24 000 доларів, залежно від розміру вашої системи та місця розташування. Загальна вартість сонячної системи включає сонячні панелі. які варіюються в ціні в залежності від бренду та типу, вартості монтажу та додаткового обладнання. Компанія, що займається встановленням сонячних панелей, стягує комбінацію вартості робочої сили та ціни за ват за кожну сонячну панель. На основі звіту за травень 2019 року

Типи сонячних панелей

 • Монокристалічні: Найпопулярніші сонячні панелі на ринку сьогодні, монокристалічні панелі пропонують найвищий коефіцієнт корисної дії, в середньому 24%. Однак вони також є найдорожчими. Середня вартість монокристалічних сонячних панелей становить 1 до 1.50 за ват. Отже, стандартна система потужністю 6 кВт коштує від 6 000 до 9 000.
 • Полікристалічні: Полікристалічні панелі є більш економічно вигідним варіантом. Однак вони мають нижчий коефіцієнт корисної дії, ніж монокристалічні панелі, в середньому на 20%. Середня вартість полікристалічних сонячних панелей. 0.від 90 до 1 за ват, або загалом від 5 400 до 6 000.
 • Тонкоплівкові: Тонкоплівкові сонячні панелі менш популярні для житлових сонячних систем. Вони, як правило, коштують близько 1 до 1.50 за ват.

Вартість встановлення сонячних панелей

Витрати на встановлення складають від 100% до 200% від вартості самої системи сонячних панелей. Так, наприклад, якщо ви купуєте систему монокристалічних сонячних панелей потужністю 6 кВт за 9 000, то компанія, що встановлює сонячні панелі, швидше за все, візьме приблизно від 18 000 до 27 000 за систему та установку, разом. Встановлення більшої системи, природно, збільшить витрати на робочу силу.

Додаткове обладнання

Житлові сонячні системи також зазвичай вимагають батареї для зберігання енергії та інвертора, який перетворює змінний вихід постійного струму (DC) ваших фотоелектричних сонячних панелей в змінний струм (AC). Більшість сонячних компаній включають ці компоненти в проект вашої сонячної системи. Однак, якщо ви запитуєте конкретні марки інверторів або батарей, вони можуть коштувати дорожче.

Інші фактори, які слід враховувати щодо вартості сонячних панелей

Окрім вартості вата для кожної сонячної панелі, на загальну вартість сонячної електростанції впливають й інші фактори. Нижче ми перерахували деякі з найбільш важливих для вас факторів.

Потреби в енергії

Зверніть увагу на поточну вартість електроенергії. оскільки перехід на сонячну енергію може заощадити, а може і не заощадити вам гроші на витратах на електроенергію. Чим більший ваш будинок, тим вищі щомісячні рахунки за електроенергію. тим більше переваг ви отримаєте від переходу на сонячну енергію. У деяких випадках сонячна система може усунути рахунки за електроенергію для власників будинків.

З іншого боку, якщо у вас вже є відносно низькі рахунки за комунальні послуги. можливо, ви не побачите достатньої економії, щоб виправдати витрати на встановлення домашньої сонячної системи.

Місцезнаходження

Розташування вашого будинку відіграє життєво важливу роль у тому, скільки грошей сонячні панелі можуть заощадити вам. Використовуючи дані Центрів контролю та профілактики захворювань (CDC), сайт аналізу даних Stacker визначив, що наступні 10 штатів є найбільш сонячними на континентальній частині США:

Тип даху

Ви можете використовувати систему сонячних панелей, навіть якщо ви не живете в цих штатах з блакитним небом. Більшість інсталяторів сонячних панелей використовують фотоелектричні (PV) панелі, які можуть поглинати як пряме, так і непряме сонячне світло. Однак ці сонячні панелі генерують найбільше енергії на похилих дахах, які забезпечують максимальний вплив сонця. З іншого боку, плоский дах вимагатиме будівництва кутових платформ, що збільшить ваші трудовитрати та загальну вартість встановлення сонячної системи.

Крім того, дахи на південній, західній або південно-західній стороні отримують більше сонячного світла. Наприклад, будинок, який перебуває в меншій тіні та має дах на південь з нахилом від 15 до 40 градусів, отримуватиме найбільше сонячного світла. Таким чином, ці будинки отримують і зберігають більше сонячної енергії. З іншого боку, будинок з деревами навколо або в менш сонячному регіоні, наприклад, на Тихоокеанському північному заході, може не заощадити стільки грошей, скільки власник будинку в Арізоні або Каліфорнії.

Вік та міцність конструкції вашого даху також впливають на загальну вартість встановлення сонячних панелей. Ремонт даху або оновлення покрівельного матеріалу для підтримки панелей вимагатиме додаткових витрат перед встановленням і вплине на загальну вартість.

Сонячні стимули

Уряди штатів та федеральний уряд надають сонячні стимули, щоб допомогти компенсувати авансові витрати на перехід на сонячну енергію. Зокрема, федеральний податковий кредит на сонячну енергію, або податковий кредит на сонячні інвестиції (ITC), відіграє значну роль у тому, щоб зробити сонячні панелі для житлових будинків кращою інвестицією. Цей податковий кредит надає 30% знижки від загальної вартості встановлення сонячних панелей.

Місцеві стимули залежать від штату. Наприклад, деякі штати дозволяють заробляти та продавати кредити на електроенергію, яку виробляє ваша сонячна система, за допомогою програми чистого обліку. Інші пропонують сонячні знижки. Ми рекомендуємо використовувати Базу даних державних стимулів ефективності використання відновлюваних джерел енергії, щоб дізнатися, які знижки та податкові пільги ви можете отримати.

Варіанти оплати

Постачальники сонячної енергії пропонують різні способи оплати, які впливають на те, наскільки економічно ефективними є ваші інвестиції в сонячну енергетику. Ось чотири варіанти оплати, які ви можете вибрати у більшості сонячних компаній:

 • Купівля: Оплата за сонячну систему наперед є найбільш економічно вигідним способом оплати для сонячної системи. Ви не тільки уникнете сплати відсотків з часом, але й матимете право подати заявку на федеральний податковий кредит під час наступної подачі декларації про доходи.
 • Кредит на сонячну енергію: сонячні компанії розуміють, що не кожен домовласник хоче або може заплатити за свою систему наперед. тому вони співпрацюють з кредитною компанією, щоб надати варіанти кредитування. Як і у випадку з усіма банківськими кредитами, ваша процентна ставка буде залежати від вашого кредитного рейтингу.
 • Оренда сонячної енергії: Деякі домовласники можуть вирішити орендувати свої системи сонячних панелей. За такої схеми сонячна компанія залишається власником системи, а ви сплачуєте встановлену щомісячну суму за встановлені сонячні панелі. Цей варіант не такий економічно вигідний з часом, як придбання або фінансування вашої системи, оскільки ви не маєте права на отримання державних або федеральних пільг. Однак ви уникаєте сплати великих авансових сум.
 • Угода про купівлю-продаж електроенергії (PPA): Договір купівлі-продажу електроенергії дозволяє вам майже нічого не платити за фактичну установку фотоелектричної системи. Натомість ви сплачуєте щомісячні платежі комунальному підприємству на основі енергії, згенерованої системою. Подумайте про це так, ніби ви оплачуєте свій звичайний рахунок за електроенергію. Як і у випадку з орендою, ви не є власником системи, а отже, не маєте права на податкові пільги.

Наша рекомендація

Домашні сонячні панелі допоможуть вам скоротити витрати на електроенергію та викиди вуглекислого газу. Щоб переконатися, що перехід на сонячну енергію є надійною інвестицією для вас, зверніть увагу на поточні тарифи на комунальні послуги. Якщо ви помітили, що ваші рахунки за комунальні послуги мають тенденцію до середнього або верхнього рівня середнього показника у вашому штаті, ви майже гарантовано заощадите гроші за допомогою сонячної енергії в довгостроковій перспективі.

Крім того, якщо ви можете придбати або профінансувати свою сонячну систему. ви приймаєте більш економічно вигідне рішення, ніж якщо б ви орендували або підписали PPA.

Ми пропонуємо скористатися наведеним нижче інструментом, щоб побачити, які компанії, що займаються встановленням сонячних панелей, обслуговують ваш поштовий індекс, і отримати уявлення про те, скільки коштує встановлення сонячних панелей у вашому регіоні.

Реальна вартість встановлення сонячних панелей у 2023 році

середня, вартість, сонячного, даху

У Сполучених Штатах середня національна вартість житлової сонячної енергетичної системи коливається від 16 870 до 23 170 доларів після федеральних податкових пільг.

Перш ніж вас збентежить ціна, пам’ятайте, що вона може змінюватися в залежності від декількох факторів:

 • Ваше місцезнаходження
 • Кількість сонячних панелей
 • Бренди сонячних панелей
 • Ефективність сонячних панелей
 • Професійна установка vs. Самостійна установка

У цій статті ми розповімо про особливості витрат на встановлення сонячних панелей. Крім того, ми також поділимося деякими порадами, як заощадити гроші на сонячній системі та установці.

Скільки коштує встановлення сонячних панелей?

Ваші загальні витрати на встановлення сонячних панелей розпадаються на кілька різних компонентів. Ось на що ви можете розраховувати:

 • Сонячні панелі складають приблизно 25% від загальних витрат
 • Інвертори становлять приблизно 10% від загальної вартості
 • Витрати на стелажі, монтаж і BOS складають приблизно 10% від загальної вартості
 • Витрати на установку та м’які витрати становлять приблизно 55% від загальних витрат.

Давайте детальніше розглянемо вартість кожного компонента.

Сонячні панелі: 25% від вартості сонячної установки

Вартість сонячних панелей варіюється від 70 до 1.50 за ват. Хоча на папері різниця здається номінальною, вам потрібно помножити цю вартість за ват на загальну потужність всіх ваших сонячних панелей разом узятих.

Ось що впливає на вартість вата сонячної панелі:

 • Виробник сонячних панелей: Такі фактори, як репутація бренду, кількість років на ринку та стандарти якості, яких він дотримується у виробничому процесі, впливають на вартість сонячних панелей.
 • Гарантія на сонячні панелі: Розширені гарантії або гарантії з більшою кількістю переваг призведуть до вищої вартості за ват. Вам вирішувати, чи варта щедра гарантія вищої ціни. Дізнайтеся більше про гарантії, перш ніж приймати рішення.
 • Ефективність сонячних панелей: вища ефективність означає більшу вихідну потужність на меншій площі, але такі панелі коштують дорожче. Ми радимо використовувати високоефективні сонячні панелі тільки в тому випадку, якщо у вас обмежений простір для встановлення сонячних панелей. В іншому випадку, ви зможете заощадити досить багато грошей.
 • Тип сонячних панелей: Існує три основних типи сонячних панелей на вибір. Тонкоплівкові сонячні панелі є економічно вигідними, але займають найбільше місця. Монокристалічні сонячні панелі більш ефективні, але, як правило, дорожчі. І, нарешті, полікристалічні сонячні панелі, які менш ефективні, ніж монокристалічні, але також коштують дешевше. Сьогодні більшість споживачів обирають монокристалічні панелі.
 • Естетика сонячних панелей: сонячні панелі з чорними панелями та рамами чудово виглядають на даху, але вони коштують дорожче. Обирайте естетичні сонячні панелі, якщо ви плануєте встановити їх на фасаді свого будинку або якщо у вас є обмеження з боку сусідів чи ОСББ.
 • Кількість сонячних панелей: Кількість необхідних вам сонячних панелей не впливає на вартість вата, але впливає на загальну вартість вашої сонячної системи. Скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно, і знайти оптимальний розмір системи.

Інвертори: 10% від вартості сонячної установки

Інвертори перетворюють енергію постійного струму в корисну енергію змінного струму для потреб вашого будинку. Очікується, що ви заплатите близько 30. 40 за ват для вашого інвертора(ів). Фактори, що впливають на вартість, включають марку інвертора та розмір сонячної системи.

Деякі сонячні інвертори, такі як новітні мікроінвертори Enphase, коштують трохи дорожче, але мають відмінні функції та переваги, а також прості в установці.

Стелажі, монтаж та BOS: 10% від вартості сонячної установки

Кожна сонячна енергетична система повинна включати в себе або дахову, або наземну систему кріплення, а також навісне обладнання. Вартість цих деталей залежить від матеріалу покрівлі вашого будинку або обраного вами варіанту стійки та кріплення.

Вам також знадобиться BOS або баланс частин системи. Сюди входить обладнання для заземлення, системні етикетки, розподільні коробки, роз’єднувачі, комбіновані коробки, дроти та кабелі, які ви можете придбати у місцевому будівельному магазині.

Вартість стелажів та деталей BOS залежить від вашого місцезнаходження, але зазвичай становить близько 25. 50 за ват.

Встановлення та м’які витрати: 55% від вартості сонячної установки

Більше половини вашої загальної вартості. часто до 2.00 за ват. може піти професійному інсталятору сонячних батарей. Ці витрати покривають такі речі, як

 • Праця та заробітна плата
 • Страхування від нещасних випадків на виробництві
 • Дозвільні збори
 • Плата за підключення
 • Непрямі корпоративні витрати, особливо якщо ви працюєте з великою сонячною компанією, яка в першу чергу прагне отримати прибуток.

Ви можете заощадити значну суму грошей, якщо вирішите встановити сонячні панелі своїми руками. про це нижче.

Середні витрати на встановлення сонячних панелей в залежності від місця розташування

Коли справа доходить до визначення вартості встановлення сонячних панелей, географія також має значення. Ось типовий діапазон вартості сонячної установки в деяких штатах до врахування федерального податкового кредиту.

Арізона 2.50. 3.75 за ват
Каліфорнія 2.50. 4.50 за ват
Колорадо 2.75. 5.00 за ват
Коннектикут 2.50. 4.00 за ват
Флорида 2.50. 3.75 за ват
Нью-Мексико 2.50. 4.50 за ват
Нью-Йорк 2.75. 4.50 за ват
Орегон 2.50. 4.25 за ват
Техас 2.50. 4.00 за ват

Як зменшити витрати на встановлення сонячних панелей

Є кілька способів скоротити витрати на сонячну установку. Давайте розглянемо їх.

Скористайтеся перевагами податкових кредитів та знижок

Уряд США пропонує 30% податковий кредит на сонячну енергію, який може бути зарахований до ваших федеральних податків на прибуток. Це стосується всіх сонячних установок між 2022 і 2032 роками.

Пам’ятайте, якщо ви хочете профінансувати установку сонячних панелей, обирайте варіант фінансування, який дозволить вам скористатися федеральним податковим кредитом. Більшість варіантів оренди сонячної енергії не пропонують цієї переваги.

Нарешті, перевірте наявність державних або місцевих знижок на сонячні установки.

Ретельно оцініть фінансування

Найкраще заплатити за всю сонячну систему заздалегідь, але ви можете профінансувати свою сонячну систему, якщо ви не в змозі.

Пам’ятайте, що завжди є відсотки, пов’язані з позичанням грошей та фінансуванням статей. Лізинг та кредити на сонячну енергію часто охоплюють 20 років, тому читайте дрібний шрифт щодо відсоткових ставок і того, чи отримаєте ви навіть федеральний податковий кредит чи ні. Можливо, ви захочете розглянути можливість отримання кредиту під заставу житла замість кредиту на сонячну енергію.

Вибір для самостійного встановлення

Сонячна установка, зроблена своїми руками. це чудовий спосіб заощадити майже половину ваших загальних витрат на сонячну енергію.

Майте на увазі, що вам все одно доведеться платити за такі речі, як отримання дозволів та плата за з’єднання. Однак ви можете значно зменшити або усунути витрати на оплату праці та корпоративні витрати, що суттєво вплине на загальну вартість вашої системи.

Спробуйте гібридну установку “зроби сам

Не зручно виконувати повну установку самостійно? Ви все ще можете заощадити гроші, виконуючи деякі частини самостійно та звертаючись за допомогою до підрядника, коли це необхідно. Деякі майстри спочатку встановлюють стелажі та панелі, а потім наймають підрядника для завершення електромонтажних робіт.

Отримайте допомогу експерта

Коли справа доходить до встановлення сонячних панелей, ви хочете зробити це правильно з першого разу. Використання несумісного обладнання або помилки під час встановлення є небезпечними і можуть збільшити вартість встановлення сонячних панелей.

Щоб процес пройшов максимально гладко, співпрацюйте з кваліфікованою та обізнаною сонячною компанією, такою як GoGreenSolar.

Співробітники GoGreenSolar є ветеранами галузі та експертами в галузі сонячної енергетики. Якщо ви хочете заощадити гроші на установці, але хочете отримати експертну допомогу, зверніться до GoGreenSolar вже сьогодні.

 • Клієнти отримують безкоштовну технічну підтримку від сертифікованих професіоналів NABCEP по телефону або електронною поштою
 • Доступні послуги з отримання дозволів та підключення. ми візьмемо на себе оформлення документів, щоб вам не довелося це робити!

Вибравши GoGreenSolar для своєї системи та встановлення своїми руками, ви зможете заощадити тисячі доларів і бути впевненими в тому, що встановите систему з першого разу!

Залишити відповідь