Порівняйте ціни та відгуки про постачальників сонячних панелей поблизу вас онлайн. Скельний сонячний генератор

Комплект сонячних панелей Rockpals 300 Вт генератор 100 Вт

280Wh/75000mAh Портативний акумуляторний генератор чистий безшумний 110В розетка змінного струму / 12В або 24В постійного струму / USB для швидкої зарядки, домашніх надзвичайних ситуацій, кемпінгу, CPAP (нижче 96 Вт) та інше.

 • ПОРТАТИВНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ “ВСЕ В ОДНОМУ” Включає три USB-порти, розетку змінного струму та вихідні порти 5 DC для заряджання планшетів, iPhone, iPad, ноутбуків, вентиляторів, телевізорів, світильників та апарату CPAP.
 • ВЕЛИКА ПОТУЖНІСТЬ ЛЕГКА ВАГА 280WH (300W / 75000Ah) і важить лише 7.3 фунти зі зручною ручкою для перенесення.
 • ТРИ ВАРІАНТИ ЗАРЯДЖЕННЯ 110В розетка змінного струму, 12В автомобільний зарядний пристрій та додаткова сонячна панель 60Вт-100Вт.
 • СВІТЛОДІОДНИЙ ДИСПЛЕЙ Легко зчитувати дані про заряд/розряд та термін служби акумулятора.
 • НАДІЙНА ГАРАНТІЯ ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ Надається 24-місячна гарантія, а чиста синусоїда захищає ваші чутливі пристрої від пошкоджень.

Сонячна панель потужністю 100 Вт

До 21.5%-23.Ефективність перетворення 5%, заряджайтеся енергією сонця! Підключіть складну сонячну панель Rockpals до сумісної електростанції Rockpals 300W/330W/500W і насолоджуйтеся перевагами енергії на відкритому повітрі

 • 3-USB Інтелектуальна технологія зарядки ідентифікує ваш пристрій, максимізує швидкість зарядки, захищає ваш пристрій від перевантаження та перезарядки
 • ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ ПЕРЕТВОРЕННЯ Перетворює до 21.5-23.5% сонячної енергії у вільну енергію.
 • ВОДОСТІЙКА МІЦНА Оксфордська тканина, водостійка, витримує більшість погодних умов, ідеально підходить для активного відпочинку на природі, таких як кемпінг, скелелазіння, піші прогулянки, пікнік. (ПРИМІТКА: Розподільна коробка не є водонепроникною)
 • ПОРТАТИВНІ розміри в складеному вигляді: 20.5 × 14.2 × 2.6 дюймів, лише 10.8 фунтів із зручною ручкою для перенесення.

Захист покупця. Легке повернення. Гарантія. Гарантія повернення грошей.

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Характеристики станції Rockpals 300W

 • 6-7 годин (змінний струм)
 • 6-7 годин (автомобільний адаптер 12 В)
 • 8-9 годин (додаткова сонячна панель на 18 В)
 • Захист від короткого замикання
 • Контроль напруги (перенапруга/недостатня напруга)
 • Контроль температури (низький / високий)
 • Захист від перевантаження по струму
 • Захист від перевантаження
 • Захист від перезарядки

Поширені запитання

З: Які пристрої можуть живити Rockpals 300W?

В: Зверніть увагу, що вихідний порт змінного струму може заряджати пристрої потужністю менше 300 Вт, вихід DC1 може заряджати пристрої потужністю менше 96 Вт, вихід DC2 може заряджати пристрої потужністю менше 48 Вт. Після перевищення, RP 300W буде в режимі захисту. Нам потрібно зарядити його настінним зарядним пристроєм, щоб скинути його.

З: Як розрахувати час роботи для вашого пристрою?

A: 1. Час роботи на виході змінного струму = 280 годин 0.85 / потужність вашого пристрою. Наприклад, припустимо, що потужність вашого пристрою становить 50 Вт, час роботи буде 280 годин 0.85/50w=4.76 годин (приблизно розраховано); 2. Робочий час виходу постійного струму та USB = 280 годин 0.96/ потужність вашого пристрою.

З: Чи може він живити ваш cpap?

В: Звичайно, це може бути. Електростанція RP 300W може живити ваш cpap двома способами: Штепсельна вилка 110 В змінного струму та штепсельна вилка 12 В / 24 В постійного струму. Ми настійно рекомендуємо використовувати перетворювач постійного струму ROCKPALS (продається окремо від ROCKPALS) з цією електростанцією та вимкнути обігрівач та зволожувач повітря, щоб отримати близько 3 ночей використання.

З: Чи буде вона автоматично вимикатися після заряджання малопотужного пристрою?

В: Так, це буде. Однак для цього питання ми оновлюємо його. Він буде вимкнений через 10 годин, якщо ви не використовуєте його або заряджаєте малопотужний пристрій потужністю менше 1 Вт для порту змінного струму, менше 1.68 Вт для порту 24 В постійного струму, менше 1.2 Вт для порту постійного струму 12 В, менше 0.25 Вт для 5V USB. Ця функція може заощадити енергію та продовжити термін служби портативної електростанції.

З: Чи може це бути як ДБЖ?

В: Так, це може. Якщо зробити ДБЖ, вхід становить 78 Вт, вихід. лише 78 Вт або менше 78 Вт може постійно працювати.

З: Чи може він підключатися до іншого обладнання під час заряджання від сонячної панелі?

Яка машина CPAP може мати потужність Rockpals 300 Вт?

RP300W працює лише для CPAP, номінальна потужність якого нижче 96 Вт. Якщо ваша машина перевищує 96 Вт, використовується лише порт змінного струму (96 Вт ~ 300 Вт). Час роботи вашого CPAP залежить від робочої потужності вашого CPAP.

Якщо мій USB-пристрій має вхід 1А, чи не пошкодить його вихід 2А цього зарядного пристрою?

Ні.Цей зарядний пристрій має інтелектуальну зарядку, яка визначає ваш пристрій і подає саме той струм, який йому потрібен. Якщо ваш телефон приймає лише 1А, зарядний пристрій видаватиме 1А.

Що робити, якщо складна сонячна панель не заряджає мої пристрої?

Перевірте, чи вхідна напруга вашого пристрою становить 5В або 18В.2.Якщо це похмурий день або непряме сонячне світло, можуть виникнути коливання струму, що, в свою чергу, може заблокувати зарядку. Тому, будь ласка, поставте цю сонячну панель на сонце безпосередньо або дочекайтеся сонячного дня.3. Будь ласка, протріть панель вологою ганчіркою перед використанням, щоб уникнути подряпин.4.Тримайтеся подалі від вогню, води та хімічних рідин.

Якщо частково хмарно або темно, чи буде зарядний пристрій все ще працювати?

Чи буде ця сонячна панель заряджати мій ноутбук?

Чи потягне сонячна панель потужністю 100 Вт електрику в автофургоні, трейлері? Чи потрібен сонячний контролер?

Якщо інші сонячні панелі заряджають нашу електростанцію, сонячний контролер не потрібен, оскільки він входить до складу нашої електростанції. Однак, якщо наші сонячні панелі дають енергію для акумуляторів деяких автомобілів, сонячний контролер потрібен, оскільки їхні акумулятори не захищені.

Чи можна з’єднати сонячну панель потужністю 100 Вт з іншими сонячними панелями для швидшої зарядки?

Ні. Сонячна панель Rockpals 100W не може бути паралельною і не може бути паралельною з будь-якою іншою сонячною панеллю.

Доставка та повернення

Ми сподіваємось, що вам сподобався ваш досвід покупок в Інтернеті з Portable4Life.com. Будь ласка, зверніться до нашого розділу “Доставка та повернення”, щоб отримати повну інформацію про доставку та обробку повернень. Вся наша продукція доставляється безкоштовно в межах США. Ви можете зв’язатися з нами для отримання інформації про вартість фрахту за межами США або для прискорення доставки. Всі повернення будуть оброблятися відповідно до наших умов, що містяться в нашій Політиці повернення.

Гарантія найнижчої ціни

Portable4Life прагне надати вам найкращі доступні! Якщо ви знайшли нижчу ціну в Інтернеті, ми просто порівняємо її з нею. Як це працює дуже просто, просто повідомити нас протягом 7 днів з моменту покупки, і ми повернемо різницю. Або якщо ви хочете купити товар, але побачили нижчу ціну в іншому місці, повідомте нам про це, і ми запропонуємо найнижчу доступну ціну. Заповніть форму нижче після покупки (щоб отримати відшкодування) або до покупки (щоб отримати найнижчу ціну):

Застосовуються наступні умови:- Продукт повинен бути ідентичним продуктом (без доповнень і варіацій)- Це повинен бути той самий виробник з тією самою гарантією, моделлю та роком, і він повинен бути в наявності (доступний продукт)- Не застосовуються жодні розпродажі або закриття позицій- Ми не будемо відповідати на основі помилок у ціноутворенні з інших веб-сайтів- Ціна застосовується до загальної ціни, включаючи доставку, податки та знижки. Ми залишаємо за собою право перевірити все вищезазначене перед поверненням коштів

Експертний огляд сонячних генераторів Bluetti: виберіть правильний для вас

Bluetti. це 3-річний бренд, який в основному виробляє портативні сонячні генератори, системи резервного живлення та складні сонячні панелі. Їх продукція використовує технологію акумуляторів LiFePO4, яка в даний час вважається найкращим видом літієвих акумуляторів на ринку і виявилася досить популярною в спільнотах “зроби сам” та фургонів, дозволяючи людям живити важливі пристрої та прилади в ситуаціях, коли вони знаходяться поза мережею.

Нещодавно ми протестували деякі продукти Bluetti, щоб побачити, наскільки ефективно вони використовують сонячну енергію, щоб підтримувати акумулятори зарядженими та готовими до подачі живлення на всі види енергоємних пристроїв. Ми виявили, що наш павербанк Bluetti та сонячна панель справляються з багатьма важливими завданнями у дворі, будинку та навіть у дикій природі.

Ось повний огляд продуктів Bluetti та додаткова інформація про їх використання.

Дізнайтеся, скільки сонячних панелей вам потрібно, щоб відмовитися від рахунків за електроенергію

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих відгуків та рейтингів домашніх сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші експерти мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи в галузі сонячної енергетики та зберігають редакційну незалежність у своїх оглядах. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews і про те, як ми заробляємо гроші.

Основні висновки

 • Сонячні генератори Bluetti використовують літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) батареї, які є безпечнішими та довговічнішими, ніж інші конструкції літієвих батарей.
 • Компанія пропонує безліч акумуляторних батарей ємністю від 268 ват-годин до 12.3 кіловат-години.
 • Більшість акумуляторів Bluetti є портативними, і всі вони мають можливість заряджатися від сонячних панелей, які компанія також виробляє.
 • Компанія пропонує гарантію 24 місяці на свої невеликі портативні сонячні генератори та до п’яти років на свої великі домашні рішення для резервного копіювання.
 • Завдяки широкому спектру доступних опцій, надійній якості збірки та чудовій технології, що стоїть за всім цим, SolarReviews рекомендує продукцію Bluetti.

Технологія Bluetti

Ключова ціннісна пропозиція Bluetti полягає у використанні літій-залізо-фосфатних акумуляторів. Ця комбінація хімічних речовин (LiFePO4, або скорочено LFP) робить батареї Bluetti більш стабільними, довговічними та менш шкідливими для навколишнього середовища, ніж типові літій-нікель-марганцево-кобальтові (NMC) батареї, що використовуються в інших популярних сонячних генераторах. Bluetti заявляє, що її LFP-батареї можуть працювати від 2 500 (серія EB) до 3 500 (серії AC і B) циклів, перш ніж їхня ємність знизиться до 80% від початкової, у порівнянні з 500-цикловими батареями інших брендів.

Наступна особливість портативних електростанцій Bluetti. це сонячна енергія. Від початкового рівня EB3A до флагманського AC200P, оснащені вбудованим контролером сонячного заряду MPPT, що дозволяє акумулятору отримувати максимальну віддачу від сонячних панелей. Bluetti виготовляє власну складну сонячну панель, але також забезпечує стандартні з’єднання MC4, тому будь-який сумісний сонячний масив може бути використаний для зарядки акумуляторів (з допустимою вхідною потужністю, яка відрізняється для кожного з її продуктів).

Нарешті, Bluetti включає інвертор чистої синусоїди в кожну з батарей і забезпечує кілька розеток постійного і змінного струму, щоб забезпечити варіанти живлення пристроїв. Типові розетки: USB-A, USB-C, 120 В змінного струму та 12 В постійного струму. Крім того, всі портативні електростанції Bluetti поставляються з бездротовими зарядними панелями потужністю 15 Вт, вбудованими у верхню частину пристрою.

Як працює сонячний генератор Bluetti Solar

Для того, щоб надати хороший огляд портативних електростанцій Bluetti, ми придбали Bluetti EB55 разом зі складною сонячною панеллю PV120. За допомогою цієї пари продуктів ви можете забезпечити живленням численні пристрої поза домом і навіть забезпечити собі певний спокій у разі відключення електроенергії.

Ми вважаємо, що EB55. це добре зроблений, потужний і універсальний пристрій. Це відмінний варіант для людей, яким потрібна енергія в дорозі, будь то в автономному кемпінгу, як аксесуар для автофургона або навіть просто для веселого дня в парку або на пляжі.

Деталі Bluetti EB55

EB55 має 537 ват-годин (Вт-год) ємності для зберігання і може видавати 700 Вт безперервної потужності (1 400 Вт імпульсу). Цього недостатньо для запуску кондиціонера, але цілком достатньо для роботи повнорозмірного холодильника протягом декількох годин під час відключення електроенергії, або декількох менших приладів протягом цілого дня, навіть без підзарядки.

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Аксесуари, які постачаються з Bluetti EB55 (зліва направо): кабель для сонячної зарядки, кабель для зарядки постійного струму, шнур змінного струму, ремінець на липучці та блок живлення.

Усередині коробки EB55 постачається з блоком живлення змінного струму, кабелем для заряджання від розетки постійного струму автомобіля та кабелем для заряджання від сонячних панелей. EB55 має 12 розеток:

 • Чотири USB-A
 • Один USB-C
 • Два заземлених і два незаземлених виходи змінного струму 120 В
 • Два 12В/10А постійного струму
 • Один роз’єм прикурювача на 12 В постійного струму

Пристрій має компактну вагу 10.94 x 7.87 x 7.79 дюймів і важить 16.5 фунтів, зі складною ручкою для перенесення зверху. Збоку пристрою є вбудований вентилятор з вентиляційними отворами, а спереду. невеликий РК-екран з підсвічуванням, який відображає стан заряду та вхідну/вихідну потужність у двох відтінках синього кольору.

Заряджання

Bluetti EB55 може заряджатися від мережі змінного струму за допомогою блоку живлення, що входить до комплекту, або від сонячних панелей, або від обох джерел одночасно. Також можна заряджати за допомогою виходу 12В постійного струму від автомобіля або генератора. Потужність зарядки. до 200 Вт від мережі змінного струму або сонячної енергії, або 400 Вт від мережі змінного струму та сонячної енергії одночасно.

У наших тестах сонячна панель Bluetti потужністю 120 Вт без особливих зусиль забезпечила максимальну потужність для EB55 під повним сонцем у теплий день. Сонячна панель має висоту близько 2 футів і ширину 6 футів, з чотирма секціями, які розкладаються в складеному положенні. На тильній стороні цих секцій є тонкі “ніжки”, які відкидаються від основного корпусу і дозволяють користувачеві регулювати кут, під яким панель розміщується відносно землі, в межах від 40° до 50°.

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Особливості сонячної панелі Bluetti PV120: повністю складена, чохол на блискавці з проводами, регульована ніжка.

Вся сонячна панель одягнена в поліефірну тканину в стилі ріпстоп, з твердою пластиковою ручкою на одному кінці, яка використовується для перенесення панелі в складеному стані. Самі сонячні секції ламіновані всередині листами з етилентетрафторетилену (ETFE), що дозволяє їм бути гнучкими і протистояти вицвітанню і розтріскуванню під впливом високих температур і ультрафіолетового випромінювання. Сумка на блискавці на тильній стороні однієї секції містить кабелі та список специфікацій.

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Повністю висувна сонячна панель PV120.

Ми рекомендуємо тримати батарею подалі від прямих сонячних променів, оскільки вона нагрівається під час заряджання.

На щастя, EB55 поставляється з 5.5-футовим сонячним зарядним кабелем з роз’ємами MC4, а панель PV120 поставляється з власним 9.5-футовим кабелем, що дозволяє легко розмістити панель на сонці, а батарею десь поруч в тіні. Оскільки Bluetti використовує стандартні сонячні роз’єми, додаткові кабелі можна придбати в Інтернеті з різних джерел, якщо відстань між панеллю та акумулятором перевищує 15 футів.

Слово застереження: Сонячні панелі Bluetti мають клас захисту IP65, що означає, що вони можуть витримати невеликі бризки води, але не витримують дощу та снігу. Виставляйте їх тільки в сухий день.

При тестуванні зарядки від мережі ми легко отримали обіцяні 200 Вт від зарядного пристрою, хоча слід зазначити, що зарядний блок має власний внутрішній вентилятор охолодження, який може трохи шуміти, тому краще заряджати його поза зоною чутності. Або адаптер змінного струму, або сонячна батарея здатні заповнити 537 Втч акумулятора EB55 приблизно за 3 години, а поєднання сонячної та змінної енергії може збільшити потужність до 400 Вт, скоротивши час заряджання до 1 години.8 годин.

Використання потужності

У наших тестах EB55 зміг живити багато важливих приладів і пристроїв, і ми рекомендуємо його для середніх навантажень, таких як зарядка телефонів і ноутбуків, кемпінг, або навіть для короткочасних заходів, таких як невеликі концерти в парку, де відсутня електрика.

Ми протестували наш EB55 кількома способами: живленням невеликого насоса для відкритого басейну, відтворенням живого звуку через гучномовець та живленням повнорозмірного холодильника. У всіх цих тестах EB55 показав дуже хороші результати.

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Bluetti EB55 працює з насосом для басейну.

Завдяки ємності акумулятора 537 Вт-год, він теоретично може забезпечити роботу насоса для басейну потужністю 33 Вт протягом 16 годин, навіть без підзарядки від сонячної енергії. На середній гучності гучномовець і деякі гітарні педалі споживають 25 Вт. Уявіть собі вечірку біля басейну з рок-групою у віддаленому місці, яка повністю працює від одного акумулятора Bluetti EB55. Все, що вам знадобиться. це транспорт і джерело води.

Ближче до дому холодильник споживав від 105 Вт до 220 Вт, залежно від циклу, в якому він працював, тому він міг працювати протягом 3 годин або більше під час відключення електроенергії. Якщо ви додасте 4 години сонячної зарядки в середньому близько 100 Вт, ви можете продовжити цей час до шести годин або більше. Підключаючи холодильник лише час від часу, ви теоретично могли б зберігати їжу холодною протягом декількох днів під час відключення електроенергії за допомогою одного EB55 та сонячної панелі, і, ймовірно, у вас залишилося б достатньо енергії для підзарядки вашого телефону.

Завдяки хімічному складу батареї LiFePO4, Bluetti може повністю заряджатися і розряджатися 2 500 разів, що може означати кілька років автономної роботи навіть при дворазовому щоденному використанні. Така кількість циклів повинна залишати батарею на рівні 80% від початкової ємності.

Це досить чудова маленька батарея, і вона цілком варта своїх 499 MSRP. Але EB55. одна з найменших за ємністю батарей, які пропонує Bluetti, а деякі з продуктів компанії можуть зробити набагато більше, ніж просто зберігати їжу холодною протягом декількох годин.

Порівняння продуктів Bluetti

Тепер давайте подивимося на деякі ключові характеристики лінійки продуктів Bluetti. У компанії є пропозиції як невеликі, як EB3A початкового рівня з акумуляторною батареєю на 268 Вт-год, так і великі, як розширюваний інверторний модуль AC300, який не постачається з власною батареєю, але замість цього може бути поєднаний з чотирма розширювальними батареями B300 для отримання 12 Вт-год.3 кВт-год акумулятора. Це майже стільки ж, скільки Tesla Powerwall.

Менші, більш портативні електростанції (в основному все, що поміщається в чохол для перенесення Bluetti) досить прості: просто коробки з батареями, входами і вихідними портами, в той час як більші пропозиції, такі як Bluetti AC200MAX і AC300, оснащені Bluetooth і можуть управлятися через додаток для смартфона Bluetti (новіша, маленька EB3A також підтримується додатком). Для дуже великих потреб у резервному живленні від батареї два інверторні модулі AC300 можуть бути об’єднані з Bluetti AC300 Fusion Box для створення системи на 240 В з доступом до 24.5 кВт-год зберігання.

Ось короткий огляд портативних моделей Bluetti та їх ключові характеристики:

Продукт Потужність Вихідна потужність (імпульсна) Максимальна вхідна потужність Вт # Кількість розеток Розширювана Максимальна потужність
EB3A 268 Втч 600 ВТ (1 200 ВТ) 430 Вт SolarAC 9 N НЕ ВИЗНАЧЕНО
EB55 537 Вт 700 ВТ (1 400 ВТ) 400W SolarAC 12 N Н/Д
EB70S 716 Вт 800 ВТ (1,400 ВТ) 200 Вт сонячна / змінного струму 12 N НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
AC200P 2,000 Втч 2,000 ВТ (4,800 ВТ) 1 200 Вт SolarAC 17 N НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
Інверторний модуль AC300 НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ 3,000 ВТ (6,000 ВТ) 5 400 Вт SolarAC 16 Y 12,288 Вт-год
AC200MAX 2,048 Вт 2,200 ВТ (4,800 ВТ) 1,300 Вт SolarAC 15 Y 8,192 Вт
Розширювальна батарея B230 2,048 Втч НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ N/A НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО Н/Д Н/Д
Розширювальна батарея B300 3,071 Вт НЕМАЄ Н/Д НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ Н/Д Н/Д

Вартість

Як і багато технологічних продуктів, які ви можете знайти на Amazon, продукти Bluetti часто розпродаються, і люди, які шукають продукцію компанії, часто можуть знайти купони та коди знижок в Інтернеті. Для довідки, тут наведені MSRP найпопулярніших продуктів Bluetti:

 • EB3A: 299
 • EB55: 499
 • EB70S: 599
 • AC200P: 1,699
 • Інверторний модуль AC300: 1,899
 • AC200MAX: 1,899
 • Розширювальна батарея B230: 1,399
 • Розширювальна батарея B300: 2,199
 • Сонячна панель PV120: 299
 • Сонячна панель PV200: 499
 • Сонячна панель PV350: 849

Гарантії на батареї Bluetti

Гарантія. це те місце, де портативні батареї, такі як Bluetti, трохи програють у порівнянні зі спеціально побудованими домашніми сонячними батареями. Гарантія на більшість продуктів Bluetti покриває лише 24 місяці дефектів, пов’язаних з матеріалами та якістю виготовлення. Ці продукти розраховані на тривалий термін служби, але виробник не пропонує довгострокову гарантію на більшість своїх продуктів.

Тим не менш, якщо ви придбаєте AC300 з однією або кількома розширювальними батареями B300, Bluetti пропонує 48 місяців гарантійного обслуговування. Більші домашні системи резервного живлення, такі як EP500Pro, мають 5-річну гарантію. Вони не зовсім відповідають 10-річним гарантіям, пропонованим такими компаніями, як Generac і LG, тому, якщо ви стурбовані довгостроковим покриттям, одне з цих рішень з акумуляторами може бути кращим для вас.

За іронією долі, Generac і LG використовують літієві батареї NMC, тому Bluetti теоретично повинні пережити їх. Bluetti заявляє, що її батареї серії EB витримають 2 500 циклів, перш ніж знизяться до 80% від початкової ємності, а батареї серій AC і B. 3 500 циклів, перш ніж досягнуть 80%. Припускаючи один повний цикл в день, це більше 9 років.

Як Bluetti порівнюється з конкурентами?

Коли мова йде про найкращі сонячні генератори, Bluetti є одним з головних претендентів. Акумуляторні елементи LFP працюють у п’ять разів довше, ніж продукти основних конкурентів. Jackery та GoalZero, а їхня продукція настільки ж довговічна і проста у використанні.

Надаючи 48-60 місяців гарантії на свої флагманські продукти, Bluetti перевищує стандарти, встановлені своїми конкурентами, які майже всі пропонують лише 24 місяці покриття. Справедливості заради варто зазначити, що термін служби 500 циклів майже напевно вичерпається протягом цих 24 місяців регулярного використання, тому у Bluetti є шанс продовжити свої гарантії і ще більше відрізнити себе від Jackery, GoalZero та інших. Ми сподіваємося, що це станеться, оскільки продукти Bluetti проводять більше часу в дикій природі і доводять свою довговічність.

Який продукт Bluetti підходить саме вам?

Якщо ви перебуваєте в дорозі і вам потрібно підтримувати живлення невеликих пристроїв в умовах відсутності мережі, EB55. відмінний вибір. Якщо ви просто хочете, щоб ваш телефон залишався зарядженим у дикій природі, новий EB3A. чудовий недорогий варіант.

Для тривалих поїздок і перебування в каюті AC200P забезпечує надійне зберігання енергії та вихідну потужність, яка може забезпечити комфорт в автономній каюті, особливо в парі з декількома сонячними панелями Bluetti, з’єднаними послідовно.

Для домашнього резервного копіювання ми рекомендуємо EP500 Pro, а не AC300 з розширювальними батареями, просто через форм-фактор і 5-річну гарантію. Якщо Bluetti коли-небудь збільшить гарантійний захист для своїх модульних батарей, ми оновимо цю рекомендацію відповідним чином.

Підсумок: чи хороша продукція Bluetti?

Акумулятори та сонячні панелі Bluetti вигідно відрізняються від більшості інших портативних рішень на ринку. Акумулятори LFP та сонячні панелі з покриттям ETFE. це потужні та якісно виготовлені продукти, призначені для життя поза межами електромережі. Крім того, Bluetti відповідає або перевершує галузеві стандарти для портативних пристроїв, надаючи 2-5-річну гарантію на свою продукцію.

Одне застереження полягає в тому, що компанії лише кілька років, і поки що невідомо, чи витримають її батареї заявлений термін служби в 2 500 циклів, і чи виявиться компанія вправною в роботі зі скаргами клієнтів, якщо вони не витримають цього терміну. Але технологія надійна, продукція популярна і користується попитом, а представники Bluetti активно залучають клієнтів через кілька каналів, включаючи групу власників. Здається, компанія робить все правильно.

Ще одним застереженням є те, що сонячні панелі Bluetti не такі надійні, як справжні домашні сонячні панелі. Наприклад, вони не призначені для використання на вулиці під час дощу та снігу. Якщо ви шукаєте щось, що може слугувати світильником для вашого будинку або навіть автономного будиночка, справжні дахові або наземні сонячні панелі набагато надійніші і можуть витримувати погодні умови протягом десятиліть. І ви все ще можете використовувати резервну батарею Bluetti з добре спроектованою сонячною установкою.

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Bluetti PV120; SolarReviews та схвалений Боуї.

Незважаючи на застереження, Bluetti виробляє чудові продукти. Якщо ви шукаєте спосіб забезпечити живлення важливих пристроїв, перебуваючи в дикій природі, ми рекомендуємо вам акумулятори та сонячні панелі Bluetti.

Сонячний генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор
ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Сонячні генератори Growatt забезпечують нескінченну зелену енергію для живлення ваших пристроїв, від подорожей поза мережею до резервного живлення будинку під час відключень електроенергії. і при цьому не потребувати додаткового палива, як газовий генератор.

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Загалом, сонячний генератор технічно відноситься до будь-якої енергетичної системи, що живиться від сонця. Набори сонячних генераторів Growatt зазвичай включають в себе портативні електростанції з високоефективними сонячними панелями. Такий комплект сонячних генераторів є ідеальним портативним та стійким рішенням для отримання чистої сонячної енергії, зменшення вуглецевого сліду та зменшення залежності від електромережі.

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Сонячний генератор працює, збираючи енергію сонця за допомогою сонячних панелей, зберігаючи її у вбудованому акумуляторі (літієвій батареї) і перетворюючи енергію в змінний струм за допомогою інвертора, перш ніж використовувати її в побутових приладах та інших електронних пристроях.

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Сонячний генератор Growatt VS. Генератор

Сонячні генератори ідеально підходять як для короткочасного, так і для довгострокового дефіциту електроенергії. Традиційні генератори, навпаки, працюють недовго, якщо їх постійно не заправляти.

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Посібник покупця сонячного генератора Growatt

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Сонячний генератор 101: Повний посібник покупця сонячного генератора 2023

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Сонячний генератор проти газового генератора. Виберіть найкращий для вас

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Портативний сонячний генератор: 9 причин купити

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Чи вартий сонячний генератор для автофургона того?

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Так, сонячні генератори коштують своїх грошей. Оскільки вони портативні і прості у використанні, що вимагає нульового обслуговування і не вимагає додаткових витрат на паливо. Вони є надійним джерелом енергії та резервним живленням при відключенні електроенергії в будинку, а також добре підходять для більшості видів активного відпочинку на природі.

Під розміром тут зазвичай мається на увазі потужність. По-перше, вирішіть, скільки пристроїв ви хочете живити і скільки загальної потужності вам потрібно. По-друге, ви повинні врахувати, як довго ви хочете живити ці пристрої і скільки енергії вам потрібно щодня, перш ніж вирішити, який сонячний електрогенератор придбати.

Так, безпека завжди є нашим головним пріоритетом. Вбудована система управління акумулятором нашої портативної сонячної електростанції регулює ключові параметри акумулятора, щоб забезпечити його безпеку, надійність і довговічність. Він належить до чистої зеленої енергії та відновлюваної енергії, незалежно від того, заряджається він чи використовується, він не буде виробляти шкідливих газів, як паливні генератори.

Так, але це має залежати від кількості електроприладів у вашому домі, а також від вихідної потужності та ємності сонячного портативного генератора.

Це залежить від потужності вашого холодильника та потужності сонячного генератора. Наприклад, портативний сонячний генератор Growatt INFINITY 1500 має потужність 1512 Вт, що може живити холодильник потужністю 150 Вт протягом приблизно 8.5 годин. Використовується довідкова формула розрахунку:

Час роботи (год) = потужність сонячного генератора (Вт) 0.85 / робоча потужність холодильника (Вт)

Так! Але не всі. Це відносно нова технологія, і виробники часто вказують у своїх інструкціях з експлуатації, чи сумісні їхні портативні сонячні генератори з ДБЖ чи ні. Обидва сонячні генератори Growatt INFINITY 1500 та INFINITY 1300 оснащені джерелом безперебійного живлення (ДБЖ) менше 20 мілісекунд, тому вам більше не доведеться турбуватися про відключення електроенергії вдома або зрив важливих робіт під час перебоїв з електропостачанням. Все, від освітлення в приміщеннях з інтенсивним використанням і холодильників до медичного обладнання, комп’ютерів та іншого, ніколи не вийде з ладу.

Загалом, це 5-15 років, але в основному це залежить від якості акумулятора та частоти його використання. Наприклад, сонячний генератор Growatt INIFNITY 1300 використовує вбудовану батарею LiFePO4, яка може мати 3000 життєвих циклів і може використовуватися не менше десяти років. Вбудована система керування акумулятором також може краще оптимізувати ефективність роботи акумулятора та продовжити термін його служби.

Обладнання та прилади, які ви можете запустити, залежать від потужності та продуктивності генератора. Генератор меншої потужності, такий як Growatt VITA 550 (538 Вт/год, потужність 600 Вт), може живити невеликі пристрої, такі як ноутбук, телефон і вентилятор. Генератори більшої потужності, такі як Growatt INFINITY 1500 (потужність 1512 Вт, вихідна потужність 2000 Вт), можуть довше живити ваші великі прилади, такі як телевізори, холодильники та мікрохвильові печі.

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Бренд: YARGOMатеріал: Монокристалічний кремнійРозміри ДхШхВ: 21.85 x 15.35 x 2.56 дюймівВага товару: 8.3 фунтиВключені компоненти: 1 сонячна панель Yargo 100 Вт, кабель сонячного адаптера від 1 до 4, 1 посібник користувача

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

Про цей товар

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ціни, сонячних, панель, сонячний, генератор

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ:

Q1: Чи має сонячна панель покриття ETFE з гарною якістю збірки?Чи є він водонепроникним?

A1: Так, він має покриття ETFE з гарною якістю збірки та водонепроникний, він водонепроникний IP65, що захистить від бризок води

(Не ставте його під дощ або не замочуйте у воді на тривалий час).

Питання 2: Що таке кабель сонячного адаптера від 1 до 4?

A2: 5.52.1 мм / MC4 / Андерсон / 8 мм кабель сонячного адаптера.

Q3: З якою портативною електростанцією / акумулятором сумісна ця сонячна панель?

A3:1. Сонячна панель Yargo 100 Вт має одну батарею постійного струму 20.Вихідний порт 9В, призначений для більшості портативних електростанцій/генераторів на ринку, таких як Jackery, Ecoflow, Bluetti, SUAOKI, Enkeeo, Goal Zero Yeti, Webetop, Paxcess, ROCKPALS, Togopower ;

Герметичний свинцево-кислотний акумулятор

Колоїдні свинцево-кислотні батареї

Відкриті свинцево-кислотні батареї

Q4: Чому моя Yargo SOLAR 100 не може забезпечити вихідну потужність 100 Вт??

A4: На фактичну вихідну потужність впливатиме багато факторів, таких як погода, температура, інтенсивність сонячного світла та кут нахилу панелі. 100 Вт потужності. це результат за ідеальних умов. Тому, щоб отримати вищу вихідну потужність, використовуйте його під сильнішим сонячним світлом, регулюйте кут і уникайте тіні.

Q5: Чи може він заряджати мій USB-c / pd-павербанк безпосередньо, чи йому потрібен сонячний перетворювач?

A5: Ця портативна сонячна панель Yargo потужністю 100 Вт підтримує зарядку USB QC2.0 3.0, і може заряджати телефон або блокнот.

Q6: Чи є адаптер для зарядки 12-вольтової батареї глибокого циклу?

A6: Кабель MC4 для сонячних генераторів EcoFlow RIVER/Max/Pro/DELTA, Rockpals 300W, PAXCESS 330W та інших портативних генераторів, сумісних з роз’ємом MC4, або підключення до сонячного контролера (не входить в комплект) для зарядки 12В батареї.

Q7: Як почистити поверхню сонячної панелі?

A7: Будь ласка, використовуйте м’яку тканину для видалення пилу та бруду з поверхні.

Відгуки клієнтів

Купив його, щоб замінити одну з моїх старих панелей, яка демонструє деяке старіння, і я цілком задоволений роботою цієї панелі на даний момент. Так, вона громіздкіша, ніж зазвичай (ви можете бачити, що вона охоплює два шезлонги, коли повністю розгорнута), але ви насправді отримуєте продуктивність, за яку платите.Хоча в комплекті немає чохла для цього, він насправді не потрібен. На відміну від більшості інших панелей, які я використовував, USB-порти заховані за панеллю всередині відсіку на блискавці.Крім того, всі кабелі постійного струму інтегровані в пристрій, тож вам не доведеться підключати свої власні. Така конструкція досить приємна, тому що вам потрібно менше турбуватися про пошкодження вологою або втрату роз’ємів постійного струму в сумці для аксесуарів.Я тестував цю панель, коли було переважно хмарно, але сонце все ще було досить яскравим, щоб просвічувати крізь хмари. З коробки вихідна напруга постійного струму показувала ~24 В (що приблизно так само, як у більшості інших панелей цього класу). Навіть в такий похмурий день він все одно зміг підтримувати напругу ~20.5v при 3.5А (що дає близько 72 Вт потужності). Це досить вражаюче, тому що більшість панелей, які я мав, могли робити лише приблизно 35-40 Вт в тих же умовах, перш ніж напруга різко падала нижче 18 В.До порту USB-C приєднаний буст-перетворювач, тому напруга не є прохідною (але регулюється до певної вихідної напруги). Підтримує також PPS (на диво, до 21.4v) та більшість інших протоколів швидкої зарядки (див. скріншот). Однак регулятор може підтримувати напругу лише в межах доступної йому потужності. Регулятор скинеться, якщо напруга живлення стане занадто низькою (замість того, щоб знизити вихідну напругу), тому майте це на увазі, якщо ви намагаєтеся заряджати важкі пристрої, такі як ноутбук, оскільки вони, ймовірно, не будуть заряджатися, якщо ви не перебуваєте в достатній кількості сонця. Регулятор завжди рекламуватиме можливості до 65 Вт, навіть якщо ви перебуваєте в хмарній ситуації, тому потужні пристрої намагатимуться перевищити доступну потужність панелі, змушуючи регулятор постійно перезавантажуватися.Також зверніть увагу, що хоча порт USB-A також має різні протоколи швидкого заряджання, вони недоступні, коли одночасно використовується порт USB-C. Коли використовуються обидва USB-порти, обидва порти обмежені лише зарядкою 5 В без можливості швидкої зарядки (навіть у режимі PD). Майте це на увазі, якщо вам дійсно потрібно це зробити.Для мене я прив’язую регулятор USB-C на стороні постійного струму, щоб я міг використовувати як порт USB-A для контролю якості, так і порт USB-C для зарядки моїх менших блоків живлення. Як я вже згадував раніше, порт постійного струму досить потужний, і він без проблем видавав 72 Вт навіть у похмурий день.Поки що все добре. буду оновлювати, якщо у мене виникнуть якісь конкретні проблеми.

Моя перша сонячна панель, і я вражений. Нещодавно ми перейшли на електрику з нашими автомобілями, і тепер ми намагаємось бути зеленими, щоб зберегти нашу планету для молодого покоління, тому ми вирішили відмовитись від газових генераторів, поки ми відпочиваємо в кемпінгу, щоб живити деякі з наших основних пристроїв, перебуваючи поза мережею. У нас був павербанк на 500 Вт-год, щоб заряджати ліхтарики, телефони, ноутбуки та пристрої для хот-спотів. Ми хочемо переконатися, що ці пристрої мають соки для використання протягом наших 10 днів поза мережею, і ця сонячна панель відповідає і перевершує наші потреби.Панель поставляється з декількома адаптерами, які підходять до павербанків, що доступні на ринку сьогодні. Панель складається в тонкий портфель для зручного зберігання та прихований мішечок для зберігання проводів, щоб ви не загубили їх. Вбудовані ручки дуже зручні для перенесення без ризику пошкодити панель під час роботи з нею. Існує також вбудована підставка, щоб панель стояла вертикально для поглинання сонячної енергії. Мені не доводиться підпирати його об каміння під час зарядки. Протягом нашого 10-денного походу сонячна панель підтримувала заряд нашого павербанку, поки ми постійно користувалися нашими пристроями, перебуваючи далеко від електромережі! Дуже рекомендую.

У мене вдома так багато портативних електростанцій, і всі вони бувають різних розмірів, потужності та різних варіантів підключення для зарядки через сонячні панелі. 2 найкращі варіанти зарядки електростанції за допомогою сонячних панелей. це використання роз’ємів MC4 та Андерсона, але ці роз’єми доступні лише в портативних електростанціях високого класу, в той час як інші портативні електростанції середнього та нижчого класу мають роз’єм постійного струму.Те саме стосується сонячних панелей. У мене є кілька інших сонячних панелей, і вони не завжди поставляються з роз’ємом MC4 або Андерсона. Сонячні панелі низького класу забезпечують лише підключення до постійного струму за допомогою різних адаптерів постійного струму. Ось що робить цю портативну сонячну панель YARGO чудовою, тому що вона оснащена роз’ємом 4-в-1, який має 2 роз’єми постійного струму, Андерсона та MC4, що дійсно круто і робить її універсальною для роботи з більшістю портативних електростанцій!4 сонячні панелі красиво складаються за допомогою вбудованої ручки, яку легко переносити, і вона має нерегульовану підставку для ніг. Вбудована сумка для зберігання на блискавці може вмістити все, і вона навіть має USB-концентратор, який може заряджати ваш телефон або столи безпосередньо від сонячної панелі за допомогою портів USB-C та USB-A. Я також ціную магнітні ручки та кнопки для легкого складання та закриття.Дуже хороша портативна сонячна панель, яка може працювати практично з будь-якою портативною електростанцією. 5 з 5 зірок!

Мій сонячний досвід почався, коли я купив кілька акумуляторних батарей із сонячними панелями з одного боку. Акумуляторні батареї були дуже корисними, а функція сонячної енергії. це круто. Все, що вам потрібно було зробити, це покласти акумулятор на сонце, і він почне заряджатися. Вони дуже зручні, але заряджаються повільно. Потім я купив акумуляторну батарею з вбудованою складною сонячною панеллю. Цей був громіздкіший, але заряджав акумулятор швидше. Ці акумулятори були чудовими, тому що вони були портативними, але наскільки вони портативні, не має значення, коли вони просто сидять на сонці і заряджаються. Під час заряджання акумулятора все, що ви хочете, щоб він заряджався швидше. Подумавши про те, що складна сонячна панель на моєму акумуляторному блоці заряджається швидше, я почав шукати більшу сонячну панель, яка могла б заряджати мої акумуляторні блоки. Тоді я знайшов цей предмет. По суті, це дуже велика сонячна панель, яку ви можете підключити до своїх акумуляторних батарей. Він поставляється з цілою купою проводів, які вам не потрібні. Все, що мені було потрібно. це USB та USB-C плагіни. Просто підключіть акумуляторні блоки до USB-портів і омг, він заряджає акумуляторний блок набагато швидше. Недоліком є те, що він більше не може очевидно, але це не має значення, коли він просто сидить на сонці годинами. Мені подобається, що є магніти на кнопках, які допомагають тримати сонячні панелі разом, коли вони складені.

Я щасливо задоволений цим набором сонячних панелей. Однією з його особливостей є сумісність з широким спектром сонячних генераторів і 12-вольтових акумуляторів. Це робить його неймовірно зручним для любителів активного відпочинку, таких як я, та мандрівників, які покладаються на портативні електростанції, щоб залишатися на зв’язку та заряджатися в дорозі. Однією з моїх проблем є те, що я не можу підключити один з моїх приладів до розетки або іншого приладу через проблеми зі з’єднанням.Що стосується продуктивності, монокристалічні кремнієві сонячні елементи класу А забезпечують високу ефективність перетворення до 23%, що значно краще, ніж у звичайних панелей при сильному сонячному світлі. Крім того, ламіновані ETFE сонячні елементи забезпечують стійкість до атмосферних впливів на відкритому повітрі та довший термін служби, що робить їх надійною інвестицією на довгі роки.Ще однією вражаючою особливістю цієї сонячної панелі є технологія швидкої зарядки. Оснащений USB QC 3.З виходом 0 і Type-C вона ідеально підходить для заряджання смартфонів, планшетів, GPS-пристроїв та цифрових камер. Це особливо зручно під час несподіваних відключень електроенергії або надзвичайних ситуацій.Нарешті, складна та портативна конструкція цієї сонячної панелі є головним плюсом. Ручка дозволяє легко носити її з собою, куди б я не пішов, а регульований кронштейн дозволяє мені використовувати панель під різними кутами в залежності від розташування сонця.

Залишити відповідь