Порівняйте ціни та відгуки постачальників сонячної енергії поблизу вас онлайн. Сонячна панель потужністю 390 Вт

Чи є панелі JA Solar хорошим варіантом для домашньої сонячної електростанції??

ціни, сонячної, енергії, онлайн

JA Solar Holdings Co. провідний виробник високоефективних фотоелектричних сонячних панелей зі штаб-квартирою в Шанхаї, Китай, з декількома офісами по всьому світу, в тому числі в Сан-Хосе, Каліфорнія. Вони виробляють високоефективні сонячні панелі для житлових, комерційних та комунальних проектів. JA Solar увійшла до списку найкращих виробників сонячних панелей SolarReviews 2023 року.

У цьому огляді ми зосередимося на сонячних фотоелектричних панелях для житлових будинків, доступних для придбання, з детальним описом їхніх особливостей та гарантійних зобов’язань.

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих відгуків та рейтингів домашніх сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші галузеві експерти мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи в сонячній енергетиці та зберігають редакційну незалежність своїх оглядів. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews і про те, як ми заробляємо гроші.

Основні висновки

  • JA Solar пропонує багато варіантів сонячних панелей для житлових будинків з високим коефіцієнтом корисної дії від 20% до 21%.
  • Панелі JA Solar. це панелі з наполовину розрізаними осередками, технологія, яка збільшує їх вихід енергії. Вони також використовують технологію PERC.
  • JA Solar пропонує конкурентоспроможну гарантію та має чудові відгуки клієнтів, щоб підтримувати свою репутацію.
  • Панелі JA Solar посіли 6 місце у рейтингу SolarReviews серед 10 найкращих брендів-виробників сонячних панелей 2023 року.

На цій сторінці

Чи мають сонячні панелі сенс для вашого будинку?

Які доступні модулі JA Solar?

JA продає сонячні панелі як побутового, так і комерційного розміру. Побутові сонячні панелі містять 54 або 60 сонячних елементів, тоді як комерційні панелі використовують 72 елементи. JA використовує напіврозрізані монокристалічні комірки у своїх панелях для житлових будинків, що допомагає підвищити їх ефективність. Ефективність та номінальна максимальна потужність з технічних паспортів JA Solar наведені нижче.

Моделі сонячних панелей JA для житлових будинків

JAM60S20/MR 21% 390 W
JAM54S30/MR 21.5% 420 W
JAM60S10/MR 20.2% 340 W

Ці панелі, як правило, використовують одну і ту ж технологію, з невеликими відмінностями, що призводять до різної потужності та ефективності. JAM54S30/MR, однак, є більш потужною, незважаючи на меншу кількість елементів. Це означає, що панелі менші за розміром, але все ще генерують багато електроенергії, що робить їх чудовим вибором для будинків з обмеженою площею даху.

Скільки коштують панелі JA Solar?

Вартість окремих панелей може бути важко визначити, оскільки багато факторів можуть змінити їхню ціну, наприклад, місцева установка та витрати на доставку панелей до місця встановлення.

Але, середня вартість вата для сонячних панелей становить 3.00, тому можна з упевненістю припустити, що сонячні панелі JA будуть трохи нижче цієї ціни, оскільки вони виробляються в Китаї, що робить їх вартість будівництва низькою.

Найкращий спосіб дізнатися ціни на сонячні панелі JA. це отримати безкоштовну пропозицію від місцевих інсталяторів, які використовують їх у своїх сонячних установках.

Дізнайтеся, скільки місцеві сонячні компанії беруть за встановлення панелей JA Solar

Що таке гарантія JA Solar?

JA Solar пропонує 12-річну гарантію на заміну продукції та 30-річну гарантію на виробництво панелей. Обидва ці гарантійні терміни перевищують галузеві стандарти (10 і 25 років відповідно), а також гарантійні терміни конкурентів-виробників сонячних панелей, таких як Q CELLS, Trina і Panasonic, які зазвичай надають лише 10-річну гарантію на продукцію і 25-річну гарантію на продуктивність.

Якщо через 30 років ваші сонячні панелі виробляють менше 82.5% від початкової вихідної потужності, гарантія буде дотримана. JA Solar повинна перевірити зниження продуктивності, а також будь-які інші дефекти продукту, але, незважаючи на це, це відмінний варіант гарантії, який може допомогти вам почувати себе спокійно при інвестуванні в сонячні панелі.

Модульна та коміркова технологія. що відрізняє JA Solar від інших?

На

JA пропонує сонячні панелі з напіврозрізаними елементами та PERC (або моно PERC). Напіврозрізані сонячні елементи роблять сонячні панелі більш ефективними; елементи по суті розділені навпіл так, що якщо одна половина затінена або зазнає несправностей, інша половина панелі може продовжувати генерувати енергію.

Крім того, всі сонячні панелі для житлових будинків JA використовують технологію PERC. Сонячні панелі PERC мають додатковий шар, який вловлює більше фотонів, що генерують електроенергію, які потрапляють на сонячну панель, щоб ці фотони могли бути перетворені в більшу кількість електроенергії.

Наявність напіврозрізаних комірок і технології PERC роблять панелі JA Solar надзвичайно ефективними. Рейтинг ефективності вище 20%, як правило, вважається дуже хорошим, і всі їхні модулі коливаються в межах 20-21% ефективності. Насправді, панелі JA Solar настільки ефективні, що входять до списку найефективніших панелей на ринку.

Чи рекомендуємо ми панелі JA Solar?

Так, ми рекомендуємо використовувати панелі JA Solar для встановлення домашніх сонячних панелей, і вони навіть входять до нашого списку 10 найкращих рекомендованих брендів виробників сонячних панелей. Панелі JA Solar. це чудовий спосіб додати відновлювану енергію до вашого будинку.

JA Solar. це високоякісний бренд з високоефективними сонячними панелями, який пропонує велику гарантію, особливо в порівнянні з іншими виробниками. Вони мають чудові відгуки клієнтів з відмінною оцінкою на SolarReviews понад 4.5 зірок.

На жаль, ціни важко визначити в Інтернеті, тому, щоб отримати пропозицію, найкраще поспілкуватися з місцевими сонячними інсталяторами.

Зрештою, найважливішою частиною вибору сонячних панелей є вибір інсталятора. Місцевий інсталятор з хорошими відгуками, який працює в бізнесі принаймні кілька років, є вашим найкращим вибором. Вони будуть там, щоб допомогти на кожному кроці, починаючи з установки і закінчуючи роками, якщо вам знадобиться допомога з вашою сонячною системою. Якщо вони використовують панелі JA Solar, то це тому, що вважають їх найбільш практичним і надійним варіантом, і ви можете довіряти їхнім рекомендаціям.

FuturaSun випускає дахові сонячні модулі потужністю 390-410 Вт

Новий продукт має розміри 1754x1098x30 мм і важить 21 кг. Він має температурний коефіцієнт.0.35% на градус Цельсія та ефективність перетворення енергії до 21.29%.

ціни, сонячної, енергії, онлайн

Поділіться

Італійський виробник сонячних модулів FuturaSun представив сонячний модуль для житлових і комерційних об’єктів.

Модуль Silk Premium має 120 комірок PERC розміром 210 мм, багатошинні шини та конструкцію з розрізом 1/3. Він доступний в п’яти версіях, з номінальною потужністю від 390 до 410 Вт і коефіцієнтом перетворення потужності 20.25 до 21.20%. Напруга холостого ходу становить від 40.від 7 до 41.7В і струмом короткого замикання від 12.від 18 до 12.46A.

Новинка має розміри 1754x1098x30 мм і важить 21 кг. Він виготовляється з 3.2-міліметрове скло та рама з анодованого алюмінію з отворами для кріплення та дренажу. Модуль може працювати з напругою системи до 1000 В і температурою в діапазоні від.40 і 85 градусів Цельсія. Він має температурний коефіцієнт.0.35% на градус Цельсія.

Продукт, який постачається з 15-річною гарантією та 25-річною гарантією продуктивності, також має максимальне падіння вихідної потужності 0.5% на рік, при цьому близько 87% обсягу виробництва очікується наприкінці 25-го року експлуатації.

“Більша комірка 1/3 розрізу зменшує робочий струм і внутрішній опір, покращуючи загальну продуктивність. В результаті комірка піддається меншим механічним навантаженням, що ще більше знижує ризики виникнення мікротріщин і гарячих точок, які, ймовірно, можуть виникнути під час роботи фотоелектричної панелі”. йдеться в повідомленні виробника. “Крім того, нова лінійка Premium зменшує простір між комірками з 2 мм до 0.8 мм, завдяки технології з’єднання елементів високої щільності.”

Популярний контент

Штаб-квартира компанії знаходиться в Чіттаделла, в провінції Падуя на півночі Італії, і управляє двома заводами з виробництва сонячних модулів загальною потужністю 1 ГВт в Китаї. Італійський персонал компанії зосереджений на НДДКР в таких областях, як осередки зі зворотним контактом (IBC), циліндричні стрічки, рішення “скло-скло” і модулі з незалежними секціями.

Стаття була оновлена 31 січня, щоб відобразити, що вага панелі становить 21 кг, а не 27 кг, як ми повідомляли раніше.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використовувати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Еміліано Белліні

ціни, сонячної, енергії, онлайн

Еміліано приєднався до pv magazine у березні 2017 року. Висвітлює питання сонячної та відновлюваної енергетики з 2009 року.

Сонячна панель Hyundai 390 Вт напівелементна монолицьова сонячна панель (срібляста) | HiA-S390HI

SKU: 1588001-AR UPC:.- Мінімальна закупівля: 10 одиниць Потужність: 390 Вт ЛОС: 48.18V TVOC:.0.306 ISC: 10.48A Тип комірки: 144 комірки | Розміри монокристалічного кремнію: 39.44 x 79.05 x 1.57 в специфікації: Завантажити

ціни, сонячної, енергії, онлайн

Технологія PERLТехнологія PERL забезпечує надвисоку ефективність з кращою продуктивністю в умовах низького опромінення. Максимізує потужність установки в обмеженому просторі.

Anti-LID / PIDОбидва LID (деградація, спричинена світлом) та PID (деградація, спричинена потенціалом) суворо усуваються, щоб забезпечити вищий фактичний вихід протягом життя.

Механічна міцністьЗагартоване скло та посилена конструкція рами витримують суворі погодні умови, такі як сильний сніг та сильний вітер.

Надійна гарантія

Випробувальні лабораторії UL / VDEВипробувальний центр RD компанії Hyundai є акредитованою випробувальною лабораторією як UL, так і VDE.

Потужність: 390 Вт ЛОС: 48.18V TVOC:.0.306 ISC: 10.Тип комірки 48A: 144 комірки | Розміри монокристалічного кремнію: 39.44 x 79.05 x 1.57 аркушів специфікацій: Завантажити

10-річна гарантія на товар. На матеріали та виготовлення 25-річна гарантія продуктивностіПерший рік: 97%.Лінійна гарантія після другого року: з 0.7% річної деградації, 80% гарантовано до 25 років

Супутні товари

Двостороння сонячна панель BlueSun 460 Вт з напівелементами (срібляста) | до 575 Вт з двостороннім посиленням

Двосторонні панелі Mono Perc з технологією половинного розрізу потужністю 460 Вт для оптимального виходу енергії та ефективності. 144 Місяць

Сонячна панель Solarever 410 Вт на пів-елемента моно PERC (чорна)

Обрамлені сонячні панелі Solarever 410 Вт 72-елементні сонячні панелі MONO Perc. Сонячні батареї з декількома шинами застосовують нову технологію

Сонячна панель Solarever 410 Вт на півкомірки моно PERC (чорна) | Повний піддон (31)

Повний піддон ( 31 ) Сонячні панелі Solarever 410W 72-коміркові MONO Perc Framed. Сонячна батарея з декількома шинами

Сонячна панель

Ми використовуємо файли cookie на нашому сайті. Деякі з них є основними (наприклад.g. для кошика для покупок), тоді як інші допомагають нам покращити нашу онлайн-пропозицію та керувати нею економічно. Ви можете прийняти або відхилити його, натиснувши кнопку Приймати лише необхідні файли cookie.

Огляд файлів cookie

Тут ви знайдете огляд всіх використовуваних файлів cookie. Ви можете дати згоду на всі категорії або отримати більше інформації та вибрати лише певні файли cookie.

Основні файли cookie

Основні файли cookie забезпечують основні функції та необхідні для належного функціонування веб-сайту.

Ім’я

Провайдери

Призначення

Політика конфіденційності

Ім’я файлу cookie

Час роботи файлів cookie

Ім’я

Провайдери

Призначення

Політика конфіденційності

Ім’я файлу cookie

Час роботи файлів cookie

Ім’я

Провайдери

Мета

Політика конфіденційності

Ім’я файлу cookie

Час роботи файлів cookie

ebiztrader
Не передаються третім особам
Файли cookie для контролю процесу входу в систему клієнтів магазину.
ebiztrader
Сеанс браузера
cookies_consent
Не передаються третім особам
Cookie для контролю інформації про файли cookie.
cookies_consent
30 днів
cookies_consent_ad
Не передавати третім особам
Файл cookie для контролю інтеграції маркетингових файлів cookie.
cookies_consent_ad
30 днів

Маркетингові файли cookie

Маркетингові файли cookie використовуються третіми сторонами або видавцями для показу персоналізованої реклами. Вони роблять це, відстежуючи відвідувачів через веб-сайти.

Я приймаю

Ім’я

Провайдери

Призначення

Політика конфіденційності

Файл cookie Назва файлу cookie

Час роботи файлів cookie

вимкнено
Google Analytics
Google LLC
Файл cookie Google для аналізу веб-сайту. Створює статистичні дані про те, як відвідувач використовує сайт.
_ga,_gat,_gid
2 роки

WartungsarbeitenHeute von 15-23 Uhr wird unser SecondSol Marktplatz nicht erreichbar sein.

Технічне обслуговуванняСьогодні з 15:00 до 23:00 наш сайт буде недоступний.

OnderhoudVandaag van 15-23 uur zal onze website niet beschikbaar zijn.

ManetenzioneOggi dalle 15 alle 23 il nostro sito web no sarà disponible.

Залишити відповідь