Підключіть сонячну панель Harbor Freight до Jackery Explorer. Сонячна система Thunderbolt

Підключіть сонячну панель Harbor Freight до Jackery Explorer

підключіть, сонячну, панель, harbor

Як підключити сонячну панель, придбану на фрахті, до електростанції Jackery Explorer

Сонячні панелі сьогодні можна купити в багатьох різних місцях, популярний будівельний магазин Harbor Freight. одне з таких місць.

Сонячна панель Harbor Freight не сумісна з електростанцією Jackery безпосередньо з коробки, оскільки вона вимагає додаткових адаптерів.

Супутній продукт: Подовжте кабель між сонячною панеллю та електростанцією за допомогою подовжувача SAE від iGreely (натисніть, щоб переглянути на Amazon)

У цій статті я розповім вам, як називаються ці роз’єми і як їх з’єднати.

Що потрібно знати

Перш ніж ми перейдемо до конкретики, є кілька речей, які ми повинні знати, перш ніж щось підключати.

Контролер сонячного заряду

Завдання контролера сонячного заряду полягає в тому, щоб взяти напругу та силу струму, що генеруються сонячною панеллю, і регулювати їх. Потім він відправляє регульовану електроенергію до акумулятора.

Переносні електростанції мають вбудовані контролери сонячного заряду, тому ви можете підключати сонячні панелі безпосередньо до них.

Jackery Explorer не буде заряджатися, якщо ви використовуєте два контролери заряду. Тому ми не повинні купувати сонячну панель, яка має зовнішній контролер сонячного заряду.

Якщо ви вже купили панель, в комплекті з якою був контролер заряду, ви можете (сподіваємося) просто не використовувати його. Якщо він жорстко підключений до сонячної панелі, вам доведеться або обійти його, або придбати іншу панель.

Вхідні рейтинги

Не всі контролери сонячного заряду однакові. Вони мають різні вхідні номінали, що означає, що вони приймають різну напругу та силу струму.

Вхідні номінали зазвичай можна знайти в інструкції до електростанції або на порту на електростанції.

Більшість електростанцій Jackery Explorer можуть працювати з напругою 12-30 В, а типова сонячна панель потужністю 100 Вт на 12 В, наприклад, найпопулярніша від Harbor Freight, видає близько 18 В, що робить її сумісною.

Якщо ви об’єднаєте дві або більше панелей, вам доведеться збільшити або напругу, або силу струму, але про це ми поговоримо пізніше.

Хоча це нормально. перевищувати силу струму до певного моменту, ви ніколи не повинні перевищувати максимальну вхідну напругу.

Сонячні панелі Harbor Freight. які роз’єми вони використовують?

Більшість сонячних панелей, що продаються Harbor Freight сьогодні, використовують роз’єми SAE. Це двопровідний роз’єм постійного струму, який легко і швидко підключається/відключається, що робить його чудовим роз’ємом для сонячної панелі.

Роз’єми SAE мають один чоловічий і один жіночий контакт. Один з них позитивний, а інший. негативний, але який саме. залежить від використовуваної проводки та адаптерів.

Панелі від Harbor Freight, які використовують роз’єми SAE, які я розглядав, мають позитивний жіночий штифт і негативний чоловічий штифт. Це важливо, коли ми шукаємо потрібний адаптер.

Позитивний провід часто червоний, а негативний. чорний. Дроти не відрізняються один від одного, окрім кольору, який зроблений таким чином, щоб полегшити підключення та простежити за проводом.

Ви можете знайти роз’єм з маленьким “” або “-” на ньому, з кольором кабелю, який створює враження, що він протилежний тому, що написано на роз’ємі.

Це не повинно викликати занепокоєння, якщо ви можете простежити за проводом і переконатися, що позитивний вихід з’єднується з позитивним входом.

Вхід дослідника Jackery та необхідний адаптер

Вхід на електростанціях Jackery Explorer називається 8-мм роз’ємом. Це круглий роз’єм, який також має позитивну та негативну частини.

Оскільки ми знаємо, що роз’єм SAE має позитивний жіночий штифт і негативний чоловічий штифт, нам потрібен адаптер, який має протилежне.

Цей адаптер включає в себе так званий адаптер зворотної полярності SAE, який змінює позитивну і негативну полярність на протилежну. Вам не потрібно використовувати його для підключення панелі до електростанції Explorer.

Зверніть увагу, що якщо у вас новіший Explorer 1500 (натисніть, щоб переглянути на Amazon), вам доведеться використовувати адаптер, що входить до комплекту Jackery, щоб підключити вищевказаний адаптер до електростанції.

Це тому, що Jackery створила власний 8-мм вхід для Explorer 1500, і хоча він називається 8-мм входом, він дещо відрізняється від звичайного 8-мм роз’єму, що використовується іншими виробниками.

Коли у вас є адаптер, ви просто підключаєте сонячну панель до адаптера, а потім підключаєте її до електростанції.

Поєднання двох або більше панелей для збільшення швидкості заряджання

Можна об’єднати дві або більше панелей для більш швидкої зарядки батареї, але це не завжди варто робити.

Оскільки контролер заряду в електростанції вирішує, скільки ват вона збирається використовувати для зарядки акумулятора, добре знати ці обмеження, перш ніж витрачати гроші на більше панелей.

Наприклад, Explorer 160, 240, 300 і 500 мають максимальну потужність близько 50-80 Вт залежно від моделі. Більший Explorer 1000 має максимальну потужність 127 Вт, а ще більший 1500. 300 Вт.

Сонячна панель потужністю 100 Вт на 12 В буде генерувати близько 70-80 Вт в сонячних умовах.

Не завжди буває ідеально сонячно, і якщо ви збираєтеся використовувати панелі там, де часто буває хмарно, можливо, доцільніше придбати додаткову панель або дві.

Щоб об’єднати дві панелі Harbor Freight для електростанцій Explorer, вам потрібен такий адаптер від SolarEnz (натисніть, щоб переглянути на Amazon).

Цей адаптер також включає в себе адаптери зворотної полярності SAE, які можуть знадобитися, щоб переконатися, що позитивний полюс йде до позитивного, а негативний до негативного.

При паралельному з’єднанні панелей дуже важливо переконатися, що вся використовувана проводка здатна витримати силу струму. Сюди входять ці адаптери та подовжувачі.

Подовжувачі

Я рекомендую використовувати подовжувачі SAE, які постачаються з ковпачками для захисту роз’ємів, коли вони не використовуються. Ці пилозахисні ковпачки захищають від бруду, сміття та вологи.

Чим товстіший кабель, тим краще, тому шукайте кабель з найменшим перерізом і переконайтеся, що він може витримати загальний струм ваших панелей.

Мені подобаються і я рекомендую подовжувачі iGreely SAE (натисніть, щоб переглянути на Amazon). Вони бувають різної довжини і сумісні з адаптерами, на які я посилався вище.

Хоча ви можете поєднати два коротших подовжувача, я пропоную замість цього отримати довгий. Чим більше з’єднань, тим вище падіння напруги, що зменшить загальну потужність електростанції.

Поширені запитання

Я не впевнений, чи правильна полярність чи ні!

Ви можете використовувати мультиметр, щоб перевірити полярність проводів. Це також корисно при усуненні несправностей, якщо пристрій працює неправильно.

Цифровий мультиметр, такий як цей від Kaiweets (натисніть, щоб переглянути на Amazon), працює, просто встановіть його на чотири години (20 на В постійного струму) і вставте червоний тестовий провід у нібито позитивний роз’єм SAE на панелі / адаптері.

Потім зробіть те саме з чорним тестовим проводом. Якщо на маленькому екрані з’явиться позитивна напруга, ви знаєте, що він підключений правильно. Ви можете протестувати його навпаки, щоб зрозуміти, як він виглядає, якщо полярність змінена.

Скільки часу знадобиться для заряджання моєї електростанції Explorer?

Це залежить від того, наскільки велика потужність електростанції у ват-годинах. Панель потужністю 100 Вт буде генерувати близько 70-80 Вт, але якщо ваша електростанція має максимальну вхідну потужність 65 Вт, вам потрібно зробити розрахунок на основі цього.

Наприклад, останній Explorer 500 (натисніть, щоб переглянути на Amazon) має ємність акумулятора 518 Вт-год, а максимальна потужність становить близько 70 Вт.

Тоді можна розрахувати, скільки часу знадобиться для заряджання Explorer 500 за допомогою сонячної панелі потужністю 100 Вт: 518/70=7.4 години.

Ми також повинні враховувати той факт, що контролер заряду почне заряджати батарею спочатку швидко, а потім сповільниться в міру наближення до повного заряду.

Тому я б додав ще одну-дві години до оцінки, щоб отримати більш точне число, в результаті чого вийде 8-9 годин для повного заряду.

Наскільки можна переборщити з підсилювачами?

Хоча я особисто не рекомендую перевищувати 150% від максимальної сили струму з електростанцією Explorer, Jackery не рекомендує перевищувати силу струму взагалі.

З міркувань гарантії ви повинні дотримуватися того, що каже виробник.

Деякі контролери заряду більш чутливі, ніж інші, але у мене не було жодних проблем з використанням 200 Вт сонячної енергії з моїм Explorer 500 протягом декількох років.

Чи є сонячні панелі Harbor Freight водонепроникними?

Розподільна коробка на задній панелі є водонепроникною, а роз’єми SAE повинні витримувати дощ, якщо вони підключені до іншого роз’єму SAE або на них є ковпачок.

Я б попросив Harbor Freight бути впевненим, оскільки це може анулювати вашу гарантію, якщо вона пошкоджена через дощ та / або пил.

Чи можу я комбінувати сонячну панель Harbor Freight з панеллю іншого виробника??

Ви можете, але я не рекомендую цього робити. Причиною цього є те, що установка буде обмежена напругою панелі з найнижчим номіналом.

Якщо у вас є дві панелі з однаковим номіналом, ви не втратите багато, але пам’ятайте про обмеження.

Будь ласка, залиште коментар нижче, якщо у вас є якісь питання або досвід роботи з цим і вам є що додати.

Джессі завжди цікавився кемпінгом, технологіями та природою. Хто б міг подумати, що життя в маленькому містечку у Швеції з нескінченними лісами та озерами призведе до таких наслідків?

6 думок про “Підключіть сонячну панель для морських перевезень до Jackery Explorer”

Я не можу використовувати 100-ватну сонячну батарею від портового судна для зарядки Jacari 1000. Я використовував як 8 мм, так і двоконтактний адаптер, але все одно не реєструється. Не знаю, що ще робити. Відповісти

Привіт, чи є у вас мультиметр, щоб перевірити з’єднання? Це, ймовірно, вільний роз’єм або проблема з полярністю. Відповісти

Чи можу я зарядити Jackery Explorer 240 за допомогою сонячної панелі потужністю 100 Вт від HF? Я розглядаю THUNDERBOLT SOLAR 100 Вт. Jackery 240 продається з їх сонячною панеллю потужністю 60 Вт. Чи безпечно підключати HF 100 до J240? Відповісти

Привіт, так, він сумісний і буде чудово працювати з Explorer 240. Вам просто потрібен перехідник SAE на 8 мм (натисніть, щоб переглянути на Amazon). Схоже, що полярність вирівняна правильно, тому я не думаю, що вам потрібно використовувати адаптер зворотної полярності SAE, що входить до комплекту. Відповісти

З’єднання сонячних панелей разом

З’єднання сонячних панелей між собою. це простий та ефективний спосіб збільшити ваші можливості сонячної енергії. Екологічність. це чудова ідея, і оскільки сонце є нашим основним джерелом енергії, має сенс використовувати цю енергію для живлення наших будинків. Оскільки сонячна енергія стає все більш доступною, все більше і більше домовласників купують фотоелектричні сонячні панелі.

Однак ці фотоелектричні сонячні панелі можуть бути дуже дорогими, тому їх придбання з часом допомагає розподілити витрати. Але проблема полягає в тому, як з’єднати ці додаткові сонячні панелі разом, щоб підвищити напругу і вихідну потужність тих, що вже є.

При з’єднанні сонячних панелей між собою хитрість полягає у виборі способу з’єднання, який дасть вам найбільш енергоефективну конфігурацію відповідно до ваших конкретних вимог.

З’єднання сонячних панелей разом може здатися складним завданням, коли ви вперше починаєте розглядати, як це зробити, але з’єднати кілька сонячних панелей разом не так вже й складно, якщо трохи подумати. З’єднання сонячних панелей між собою в паралельні або послідовні комбінації для створення більших масивів. це часто ігнорована, але абсолютно необхідна частина будь-якої добре спроектованої сонячної енергетичної системи.

Існує три основних, але дуже різних способи з’єднання сонячних панелей між собою, і кожен спосіб з’єднання призначений для певної мети. Наприклад, для отримання більшої вихідної напруги або більшого струму.

Сонячні фотоелектричні панелі можна з’єднати послідовно, щоб збільшити вихідну напругу, або з’єднати паралельно, щоб збільшити вихідний струм. Сонячні фотоелектричні панелі також можуть бути з’єднані між собою як послідовно, так і паралельно, щоб збільшити вихідну напругу і струм для отримання масиву більшої потужності.

Незалежно від того, чи підключаєте ви дві або більше сонячних панелей, якщо ви розумієте основні принципи того, як з’єднання декількох сонячних панелей разом збільшує потужність і як працює кожен з цих способів з’єднання, ви можете легко вирішити, як з’єднати свої власні панелі разом. Адже правильне з’єднання сонячних панелей між собою може значно підвищити ефективність вашої сонячної системи.

Послідовне з’єднання сонячних панелей між собою

Перший метод, який ми розглянемо для з’єднання сонячних панелей між собою. це так зване “послідовне з’єднання”. Послідовне з’єднання сонячних панелей збільшує загальну вихідну напругу системи. Послідовне з’єднання сонячних панелей зазвичай використовується, коли у вас є підключений до мережі інвертор або контролер заряду, який вимагає 24 вольт або більше. Для послідовного з’єднання панелей ви підключаєте позитивну клему до негативної клеми кожної панелі, поки у вас не залишиться одне позитивне і негативне з’єднання.

Сонячні панелі, з’єднані послідовно, складають або підсумовують напруги, вироблені кожною окремою панеллю, даючи загальну вихідну напругу масиву, як показано на малюнку.

Сонячні панелі в серії з однаковими характеристиками

У цьому методі ВСІ сонячні панелі мають однаковий тип і номінальну потужність. Загальна вихідна напруга стає сумою вихідних напруг кожної панелі. Використовуючи ті ж три 6 вольт, 3.0 ампер зверху, ми бачимо, що коли ці фотоелектричні панелі з’єднані послідовно, масив буде виробляти вихідну напругу 18 Вольт (6 6 6) при 3.0 Ампер, що дає 54 Вт (вольт х ампер) при повному сонці.

Тепер давайте розглянемо послідовне з’єднання сонячних панелей з різною номінальною напругою, але з однаковим номінальним струмом.

Послідовне з’єднання сонячних панелей з різною напругою

У цьому методі всі сонячні панелі мають різні типи і номінальну потужність, але загальний номінальний струм. Коли вони з’єднані послідовно, масив виробляє 21 вольт при 3.0 ампер, або 63 Вт. Знову вихідна сила струму залишиться такою ж, як і раніше. 3.0 ампер, але вихідна напруга підскакує до 21 вольт (5 7 9).

Нарешті, давайте розглянемо послідовне з’єднання сонячних панелей з абсолютно різними номінальними напругами і різними номінальними струмами.

Послідовне з’єднання сонячних панелей з різним струмом

У цьому методі всі сонячні панелі мають різний тип і номінальну потужність. Напруги окремих панелей будуть додаватися, як і раніше, але цього разу сила струму буде обмежена значенням найнижчої панелі в послідовності, в даному випадку 1 Ампер. Тоді масив буде виробляти 19 Вольт (3 7 9) при 1.Тільки 0 Ампер, або тільки 19 Вт з можливих 69 Вт, що знижує ефективність масивів.

Ми бачимо, що сонячна панель, розрахована на 9 вольт, 5 ампер, буде використовувати лише одну п’яту або 20% свого максимального поточного потенціалу, що знижує її ефективність і марно витрачає гроші на придбання цієї сонячної панелі. Послідовне з’єднання сонячних панелей з різним номінальним струмом слід використовувати лише тимчасово, оскільки сонячна панель з найменшим номінальним струмом визначає вихідний струм всього масиву.

Паралельне з’єднання сонячних панелей між собою

Наступний метод з’єднання сонячних панелей між собою, який ми розглянемо. це так зване “паралельне з’єднання”. Паралельне з’єднання сонячних панелей використовується для збільшення загального струму системи і є протилежним послідовному з’єднанню. Для паралельно з’єднаних сонячних панелей ви з’єднуєте всі позитивні клеми разом (позитив до позитиву) і всі негативні клеми разом (негатив до негативу), поки у вас не залишиться одне позитивне і негативне з’єднання для підключення до регулятора і акумуляторів.

Коли ви з’єднуєте сонячні панелі паралельно, загальна вихідна напруга залишається такою ж, як і для однієї панелі, але вихідний струм стає сумою вихідної напруги кожної панелі, як показано на малюнку.

Паралельне з’єднання сонячних панелей з однаковими характеристиками

У цьому методі ВСІ сонячні панелі мають однаковий тип і номінальну потужність. Використовуючи ті ж три 6 Вольт, 3.Панелі 0 Ампер, як зазначено вище, загальна потужність панелей, при паралельному з’єднанні вихідна напруга все ще залишається на тому ж значенні 6 вольт, але загальний струм тепер збільшився до 9.0 Ампер (3 3 3), виробляючи 54 Вт при повному сонці.

Але що, якщо наші новопридбані сонячні панелі не ідентичні, як це вплине на інші панелі? Ми бачили, що струми додаються, тому немає ніякої реальної проблеми, до тих пір, поки напруга на панелях однакова і вихідна напруга залишається постійною. Давайте розглянемо паралельне з’єднання сонячних панелей з різною номінальною напругою і різним номінальним струмом.

Паралельне підключення сонячних панелей з різною напругою та струмом

Тут паралельні струми складаються, як і раніше, але напруга підлаштовується до найнижчого значення, в даному випадку 3 вольта або деякого значення напруги, дуже близького до 3 вольт. Сонячні панелі повинні мати однакову вихідну напругу, щоб бути корисними в паралельній роботі. Якщо одна панель має вищу напругу, вона буде живити струм навантаження до тих пір, поки її вихідна напруга не впаде до напруги панелі з нижчою напругою.

Ми бачимо, що сонячна панель, розрахована на 9 вольт, 5 ампер, буде працювати лише при максимальній напрузі 3 вольти, оскільки на її роботу впливає менша панель, знижуючи її ефективність і витрачаючи гроші на придбання цієї сонячної панелі більшої потужності. Не рекомендується паралельне підключення сонячних панелей з різними номінальними напругами, оскільки сонячна панель з найнижчою номінальною напругою визначає вихідну напругу всього масиву.

Тоді при паралельному з’єднанні сонячних панелей важливо, щоб вони ВСІ мали однакове номінальне значення напруги, але не обов’язково, щоб вони мали однакове значення сили струму.

Підсумок з’єднання сонячних панелей разом

З’єднання сонячних панелей між собою для формування більших масивів не так вже й складно. Скільки послідовних або паралельних ланцюжків панелей ви складаєте в масив, залежить від того, яку величину напруги і струму ви прагнете отримати. Якщо ви проектуєте 12-вольтову систему зарядки акумуляторів, то паралельне з’єднання є ідеальним варіантом. Якщо ви розглядаєте систему, підключену до електромережі з більш високою напругою, то, ймовірно, ви захочете використовувати послідовну або послідовно-паралельну комбінацію в залежності від кількості сонячних панелей, які у вас є.

Але для простого ознайомлення з тим, як з’єднати сонячні панелі між собою в паралельну або послідовну конфігурацію, просто пам’ятайте, що паралельне з’єднання = більше ампер, а послідовне з’єднання = більше напруги, і з правильним типом і комбінацією сонячних панелей ви можете живити практично будь-який електричний пристрій, який може бути у вашому домі.

Для отримання додаткової інформації про з’єднання сонячних панелей разом в послідовній або паралельній комбінації, або для отримання додаткової інформації про різні типи доступних сонячних панелей, або для вивчення переваг і недоліків використання сонячної енергії у вашому домі, натисніть тут, щоб замовити свою копію з Amazon сьогодні і дізнатися більше про проектування, підключення та встановлення позамережевих фотоелектричних сонячних електричних систем у вашому домі.

Знайдіть нас на

 • Нагрівання води постійного струму
 • Контролер заряду акумулятора
 • Паралельно з’єднані сонячні панелі
 • Послідовне з’єднання сонячних панелей
 • Вимірювання потужності сонячної панелі
 • Сонячне опромінення
 • Розуміння батарей
 • Зроби сам сонячну електростанцію

Немає в продажу Зараз бестселера Немає. 1 Дизайн фотоелектричної установки для чайників 13.77

У продажу зараз Бестселер Немає. 3 Фотоелектричні системи: Посібник з проектування та монтажу 29.45

У продажу зараз Бестселер немає. 4 Фотоелектричні системи 119.99

Будь ласка, залиште свій відгук!

Ми сподіваємося, що цей посібник “З’єднуємо сонячні панелі разом” був корисним та інформативним для вас. Ви готові поділитися своїми думками та досвідом з нами та багатьма іншими. Ваші коментарі та думки власників завжди вітаються, просто розмістіть їх у розділі нижче.

P.S. Не забудьте вподобати, оцінити та поділитися цією публікацією про навчальні посібники з альтернативної енергетики. Дякуємо, що скористалися нашим сайтом.

0 Коментарі та думки власників вже про ” З’єднання сонячних панелей разом

Я прочитав в Інтернеті, що між фотоелектричними панелями, розташованими паралельно, повинен бути вставлений діод (блокуючий зворотний потік струму). У мене є дві невеликі 12-вольтові панелі (50 Вт 30 Вт), і я хочу з’єднати їх паралельно, щоб отримати 80 Вт @ 12 В. Чи повинен я поставити діод десь у проводці між панелями та акумулятором? Або просто між двома панелями?

Привіт, у мене є 4.2 кВт контролер (вгору) та 8 сонячних панелей по 545 Вт кожна. кожна панель 48 вольт. струм кожної панелі становить 10 ампер на піку Зараз. У мене є питання Як я можу розташувати ці панелі, щоб отримати максимальну потужність? Якщо я поставлю 6 панелей послідовно і 2 панелі паралельно, а потім з’єднаю їх разом. який мій вихід ? Мені потрібен максимальний вихід, будь ласка, допоможіть мені

привіт, дайте пораду, будь ласка, у мене є 4 x 235w панелі voc 37v номіналом 29.5v для живлення 4 x 130 ah мокрих акумуляторних батарей, підключених послідовно та паралельно через контролер 100amp mppt та інвертор 24v 6000w, чи буде мені краще підключити панелі паралельно або послідовно, дякую за допомогу та поради

Будь ласка, у мене є 2 панелі по 270 Вт кожна, підключені до контролера заряду, який заряджає батарею 12 вольт 200 Ач. Я щойно купив ще 2 панелі по 300 Вт кожна для підключення до існуючої системи. Я думаю, якщо я з’єднаю 270 Вт панель з 300 Вт панеллю послідовно, перш ніж з’єднати їх всі паралельно, це зменшить втрати?

Ми очікуємо, що різниця в характеристиках I-V між вашими панелями на 270 Вт і 300 Вт буде дуже незначною, оскільки існує така невелика різниця в потужності, 270 Вт у порівнянні з 300 Вт. Таким чином, напруги Vmp та Voc будуть дуже схожими. Але значення Imp та Isc будуть більш різними. Тоді 2 x 270 Вт в одній послідовній лінії, і 2 x 300 Вт в другій послідовній лінії, з обома лініями паралельно. Таким чином напруги вирівняються, але ви все одно отримаєте різні струми в гілках, що залежать від потужності.

В даний час у мене є система 24 В з панелями 24 В, підключеними паралельно. Я хочу перейти на 12-вольтову систему, не змінюючи 24-вольтові панелі, я просто хочу купити одну 12-вольтову панель і підключити паралельно. 1) Який ефект від панелі 12v, крім зменшення вихідної напруги інших панелей 24v до 12v? 2) Чи збережуть панелі 24v свої якості, якщо я повернусь до системи 24v через кілька років??

1) Це не працює так. Ваш вихід буде близько 18 вольт, і ваші 24-вольтові панелі будуть подавати струм безпосередньо в меншу 12-вольтову панель через таку велику невідповідність. 2) Ймовірно, ні, оскільки вони все одно погіршаться з часом і будуть сприймати вашу 12-вольтову панель як навантаження

Гаразд. Чи можу я знизити напругу панелей на 24 В до 12 В за допомогою мого PMT 12v/24v Charge control?? Я хочу зменшити масштаб до 12 В, не викидаючи свої активні панелі у смітник.

Привіт, якщо у мене є 2 x 200w Omega OSP201 Панелі з’єднані послідовно VOC. 22.2; SCC(A). 8,6; VMP(v). 18; Max VMP. 8,11 Підключено до батареї 2×180 ампер/год паралельно з інвертором 2000w Pure Sine та зарядним пристроєм 20 Amp Solar control. Чи це правильний шлях? Дякую, я слідкую

У мене 24 x 230 Вт 37 вольт 7.Панелі на 8 ампер. Для того, щоб вставити ці панелі в мій універсальний інвертор EGR 120/240 6000, я повинен мати максимум 500 вольт. Я вважаю, що єдиний спосіб задовольнити вимогу 500VOC макс, мені потрібно буде з’єднати 12 панелей послідовно і 12 панелей паралельно, що дасть мені 12 x 7.8 = 93.6 ампер і 37 вольт паралельно 12 х 37 вольт = 444 вольт і 7.8 Ампер послідовно Чи можу я об’єднати 2 масиви?

12 панелей паралельно з 12 панелями послідовно, ні. 12 панелей в одній послідовній лінії дорівнює 444 вольтам, а 2 послідовних лінії паралельно (12S2P) дорівнює 15 вольтам.6 (7.8 7.8) ампер.

Якщо я з’єднаю дві панелі 18v послідовно, створюючи вихід 36v, а потім з’єднаю цей масив паралельно з двома іншими панелями 36v, якщо одна з панелей серії 18v буде в тіні, як це вплине на загальний вихід.

Підключення сонячних панелей було корисним для мене, тому я дякую вам і сподіваюся дізнатися більше від вас

Привіт, у мене є кілька сонячних панелей на 70 вольт, і вони мають дуже низький струм, я хочу підключитися до батарей, однак ще не маю інвертора, як оцінюються інвертори та чи є інвертори, які прийматимуть високу напругу та даватимуть 12-вольтні виходи для зарядки акумулятора,? Я бачу багато 12-вольтових і 24-вольтових інверторів, але не можу знайти той, який приймає вхід 70 плюс вольт, ці панелі продавалися зі світлодіодними лампами, і мені сказали підключити 3 лампи до однієї панелі, і вони будуть діяти як денні ліхтарі, але на світильниках немає напруги, і мені сказали, що менше ніж 3 лампи буде занадто мало, і панелі, що виходять, підірвуть їх, тому я вирішив не працювати таким чином, оскільки це звучить небезпечно, натомість я хочу використовувати панелі для зарядки акумуляторів, але висока напруга на виході бентежить, оскільки інші панелі, які я використовував, мали вихід 6-12 вольт, а не 70 вольт

Здається, ви заплуталися. Контролери заряду сонячних батарей, також звані контролерами заряду акумуляторів, приймають напругу і струм, що генеруються фотоелектричними панелями та/або вітрогенераторами, і виробляють стандартну вихідну напругу від 12 до 48 вольт постійного струму (в залежності від моделі), яка використовується для зарядки однієї батареї або більшого блоку батарей. Конфігурація та потужність будь-якої підключеної фотоелектричної панелі або масиву буде залежати від вхідних характеристик постійного струму контролера. Інвертори приймають напругу постійного струму і перетворюють або інвертують (звідси їхня назва) її в мережеву напругу і потужність змінного струму, або однофазну 240В, або 3-фазну для використання в побуті або для живлення вхідної мережі. Таким чином, у вас буде два різних контролера, один для виробництва необхідної напруги постійного струму, 12В, 24В і т.д. від панелей і ще один для створення більш високої напруги змінного струму для дому. На сьогоднішній день існують універсальні сонячні регулятори MPPT або системні контролери напруги, які мають обидва блоки в одному контролері. Знову ж таки, вхід постійного струму та номінальна потужність регулятора визначатимуть, як ви налаштуєте свої панелі або масив.

Дякую за останнє запитання, панелі. 67.9v на 1.07 ампер і 72.5 ват, як найкраще підключити їх усі паралельно, або 3 послідовно 3 послідовно, а потім обидва набори по 3 паралельно? Я думаю, що всі 6 паралельно з мого розуміння, чи є розрахунок для найкращого розміру батареї або кількості батарей, які це буде заряджати? Дякуємо за вашу допомогу

Якщо ваші панелі розраховані на 70 Вт кожна, а ви стверджуєте, що у вас є 6. Тоді це дає загалом 6 х 70 = 420 Вт. Ці 420 Вт доступні ТІЛЬКИ під час “повного сонця”, приблизно від 4 до 5 годин на день. Таким чином, припускаючи 4 години, це дає 4 х 420 = 1680 ват-годин на день. Оскільки це система постійного струму, вати в цьому випадку дорівнюють вольт-амперам (ВА). Таким чином, у вас є 1680 ВА на день максимум. Припускаючи 12-вольтову систему, це дорівнює 1680/12 = 140 ампер-годин на день максимум. Якщо припустити, що глибина заряду становить 50% на день, то вам знадобиться батарея ємністю 280 ампер-годин. Тобто, ваша батарея розряджається до 50% ємності щодня, а ваші панелі заряджають її протягом 4 годин повного сонця. Зрозуміло, що втрати та ефективність системи тут не розглядаються.

У мене є дві батареї 100ah 12v, з’єднані паралельно. У мене є комплект сонячних панелей потужністю 100 Вт, підключений до обох батарей. Я планую додати ще один комплект сонячних панелей потужністю 100 Вт. Чи слід підключати кожен комплект сонячних панелей до обох батарей або підключати один комплект до однієї батареї, а інший. до іншої??

Сонячний комплект складається з панелі та контролера заряду. Тоді не рекомендується підключати два або більше контролерів заряду до одних і тих же клем акумулятора, оскільки вони будуть конкурувати один з одним, і акумуляторна батарея може не заряджатися або не захищатися належним чином. Замість цього підключіть всі фотоелектричні панелі до входу одного контролера заряду акумулятора.

не підключайте паралельно, просто підключіть батареї послідовно і з’єднайте канали послідовно, щоб збільшити струм, ваша система буде працювати ідеально

Неправильна інформація. Послідовне з’єднання збільшує напругу, а не струм. Він має 12-вольтову систему, а не 24-вольтову

Привіт, у мене є 2x 330 Вт паралельно з виходом 36 В, 20 А.Чи можу я запустити це через 24v, 20amp. 440-ватний інвертор напруги / крапельниця / перетворювач??

Будь ласка, потерпіть мене, я не зовсім новачок, але мені ще багато чого потрібно дізнатися про це Я змінюю / додаю до своєї сонячної системи RV. В даний час він має одну панель, яка, на мою думку, становить 175 Вт з 30-амперним ШІМ-контролером та 2 12-вольтовими батареями 100 AH RV, які не підтримувались належним чином і потребують заміни. Контролер та батареї будуть замінені, коли я змінюватиму / додаватиму панелі на даху та оновлюватиму проводку до контролерів та акумуляторної батареї. Я хочу побудувати систему, щоб я міг додавати до неї рівними кроками, коли я дізнаюся, скільки енергії мені потрібно, і якщо потреби змінюються. (Одиниця ще не в моєму розпорядженні, тому я точно не знаю, як я буду споживати енергію.) Мій початковий план полягав у тому, щоб побудувати систему з трьома 200-ватними панелями та контролером MPPT на 60 ампер (або 2 панелями та контролером на 40 ампер), зберігаючи все збалансованим, і додавати до системи з такими кроками. У мене є достатньо місця для контролерів та батарей, з достатньою кількістю місця на даху, і я планую використовувати кронштейни для нахилу, щоб максимізувати експозицію колектора Тут я падаю Панелі послідовно або паралельно? Паралельно дасть мені 27 вольт. Серія дасть мені 81 вольт. Я б дуже хотів залишитися з 12-вольтовою системою, щоб мені не довелося більше нічого змінювати в RV, Чи можна це зробити за допомогою вищої напруги / меншого струму, що подається з панелей? Чи зможуть контролери прийняти вищу напругу і відповідно налаштуватися, або мені слід використовувати нижчу напругу і більший струм?? Крім того, я ще не знаю, на що розрахований мій зарядний пристрій / інвертор, тому, можливо, мені доведеться це також змінити. На даний момент єдине, що я придбав. це батареї, які були вилучені з моєї попередньої системи RV. Це 6-вольтові батареї FLA GC2, які були з’єднані послідовно/паралельно, що дало мені 12 вольт, 420 Ач (з урахуванням 50% розряду), що дає мені 210 Ач. Згодом я перейду на літієві батареї і додам додаткові елементи в міру збільшення системи. Я розглядаю панелі потужністю 200 Вт, максимум до 2000 Вт. Специфікації виробників цих панелей мають напругу 27 вольт, струм короткого замикання 9.66 ампер. На вашу думку, чи буде краще розглянути більше панелей з меншою потужністю (100 Вт) або продовжувати з 200-ватними панелями? Це великий автофургон і в основному бунгало / сухий кемпінг, який очікується на 1 ніч і до 2 тижнів або більше. (У мене є портативний генератор, але я вважаю за краще використовувати його тільки в разі потреби).

Розмір обраних панелей буде залежати від доступного місця для встановлення, оскільки 2 x 100 Вт панелі займуть приблизно на 40% більше місця, ніж одна 200 Вт панель. Конфігурація вашого масиву потужністю 2 кВт буде залежати від вхідних характеристик постійного струму вашого контролера заряду. Більш висока напруга і менший струм будуть кращим варіантом, оскільки менший струм означає менший діаметр кабелів. Ваш 60-амперний контролер MPPT може мати вхідну напругу постійного струму 150 В постійного струму, тоді ваші панелі Voc 27 вольт означатимуть 5 панелей в одній послідовній гілці (5 x 27 = 135 В) і дві паралельні гілки (5S2P), що дають Isc 19.32 ампера (2 x 9.66) для вашого масиву 2 кВт (10 x 200 Вт). Очевидно, що спочатку вам потрібно буде проконсультуватися з технічними характеристиками контролерів заряду.

У мене є 12. 250 Вт сонячних панелей. Вокал 37.6 і номінальний струм 8.27 Ампер У мене є сонячний контролер заряду 80A MPPT з максимальною фотоелектричною потужністю 2000 Вт (макс. Фотоелектричний масив OV). У мене є 24V 3KVA, з вхідною напругою 65-140VAC / 95-140VAC. Що було б ідеальним способом налаштувати сонячні панелі, щоб отримати найбільше для моєї акумуляторної батареї та інвертора?

Ми припускаємо, що ви придбали сонячні елементи, які ви придбали з певної причини, оскільки ви маєте певні знання або вам раніше радили. Якщо ні, або ви не маєте уявлення, що ви робите, але хочете, щоб ми вам розповіли. Очевидно, що панель потужністю 250 Вт призначена для зарядки 24-вольтової батареї. Таким чином, 2000/24 = 83 ампер, як ви заявили. Тоді вам потрібна система на 48 вольт з 6 відгалуженнями по дві панелі на кожну нитку. Це дасть максимальний масив Voc 75.2 вольта, і максимальний струм масиву 50 ампер.

У мене є дві панелі 545 Вт і одна панель 150 Вт l є 2.8 ква інвертор 24 Вт як я підключаю ці панелі послідовно або паралельно.

Очевидно, що при такій великій невідповідності між панелями ви не можете використовувати 150-ватну панель з двома 545-ватними панелями.

Все сказано і все сказано, але я просто хочу знати, що у нас є шість 150-ватних панелей, контролер заряду 60А і 4 батареї 200А, який правильний спосіб ви б порекомендували нам використовувати для підключення панелей і батарей / який стиль установки дасть щось краще, що ми можемо використовувати інвертор 240-300 вольт і 60 лампочок 12 вольт

У вас є 6 панелей потужністю 150 Вт. Тоді у вас буде максимум 900 Вт при повному сонці, незалежно від того, як ви їх з’єднаєте. Панелі потужністю 150 Вт призначені для зарядки 12-вольтових акумуляторів, тому їх напруга зазвичай становить близько 18 вольт. 3 x 18 = 54 вольта плюс 25% для Voc дорівнює приблизно 68 вольтам. Якщо ваш контролер заряду на 60А може обробляти максимальний вхід постійного струму 68 вольт, тоді 3 панелі в послідовну лінію, і 2 паралельні гілки (3S2P). Якщо ні, 2S3P. Ваші 12-вольтові лампочки потребують 12-вольтового живлення від 12-вольтових батарей. Тоді ваші 4 батареї підключені паралельно.

Якщо обидві сонячні панелі (120 Вт і 200 Вт) мають контролер заряду, чи потрібно знімати одну з них, щоб зарядити дві батареї 12 В 105 А?

Кожна панель може використовуватися для заряджання однієї батареї. Але оскільки характеристики кожної панелі різні, кожна батарея буде заряджатися з різною швидкістю.

або приєднайте проводку під двома контролерами до акумуляторної батареї. таким чином, якщо одна панель, контролер або проводка вийде з ладу, навантаження візьме на себе інша панель

Привіт, у мене 8 сонячних панелей по 545 Вт кожна. кожна панель 48 вольт. кожен струм панелі становить 10 ампер на піку зараз. У мене є питання Як я можу розташувати ці панелі, щоб отримати максимальний вихід? Якщо я поставлю 6 панелей послідовно і 2 панелі паралельно, а потім з’єднаю їх разом. який мій вихід ? Мені потрібен максимальний вихід, будь ласка, допоможіть мені

У мене є 3x 215-ватних панелей Victron. використовуючи контролер victron на 50 ампер, я буду запобіжник 50 ампер від контролера до акумулятора.скажіть, будь ласка, чи потрібно під’єднувати кожну панель до контролера, чи можна використовувати один запобіжник?який розмір запобіжника.плюс що б ви рекомендували послідовно або паралельно.велике спасибі.

Панелі потужністю 215 Вт, як правило, призначені для систем 24 В, тому мають вихідну напругу близько 36 вольт. 215 Вт / 36 В дорівнює приблизно 6 Ампер. 3 послідовно дорівнює приблизно 108 вольтам (перевірте технічні характеристики панелі для максимальної напруги). Якщо ваш контролер може обробляти вхід до 120 В постійного струму, перейдіть до серії на 6 ампер. Якщо не 3 паралельно на 36 вольт, 18 ампер на повному сонці. Для серії, очевидно, один запобіжник. Для паралельного з’єднання. один запобіжник на гілку (панель), якщо хочете, або один на весь комплект.

Якщо у мене є дві сонячні панелі однакової напруги (18v×2), але різної сили струму (80w, 120w), і я використовую два різних контролера заряду для однієї батареї на 150AH.чи буде моє з’єднання таким, як очікувалося?

підключіть, сонячну, панель, harbor

Багато споживачів шукають недорогі автономні системи, і сонячні панелі Harbor Freight є одним з найкращих варіантів. Вам цікаво, як довго служать сонячні панелі Harbor Freight? Багато покупців обирають цей бренд з кількох причин.

По-перше, вони виробляють портативні і доступні за ціною системи сонячних панелей; по-друге, ці сонячні панелі здатні генерувати достатню кількість енергії. Але, що більш важливо, сонячні панелі для портових вантажів можуть прослужити від 5 до 8 років.

По суті, такі фактори є важливими для прийняття остаточного рішення про покупку. У цій публікації давайте дізнаємось більше про сонячні панелі Harbor Freight.

Як довго служать сонячні панелі Harbor Freight

Очікується, що термін служби амоних сонячних панелей становить від 5 до 8 років. Вони прості в установці, і вся установка не вимагає великих витрат в порівнянні з наймом електрика. Вам також не потрібно буде витрачати більше коштів на прокладання проводки від будинку на відстані приблизно 90 футів і закопування ліній.

Переваги сонячних панелей Harbor Freight

підключіть, сонячну, панель, harbor

У цьому огляді сонячних панелей Harbor Freight ми розглянемо переваги системи.

Сонячні панелі Harbor Freight були спеціально розроблені з відмінними характеристиками мобільності. Вся система займає невеликий робочий простір, і ви можете встановити її в найкоротші терміни.

На додаток до цього, висувна підставка, розташована на задній частині панелей, не є найміцнішою опорою; незважаючи на це, вона корисна для адаптивної установки. Зміна кута нахилу сонячних панелей, щоб стежити за рухом сонця, є легкою і цінною для оптимізації уловлювання енергії.

Система практична, оскільки забезпечує достатню кількість енергії для роботи приладів і освітлення в дорозі або для інших видів діяльності на відкритому повітрі. Крім того, переконайтеся, що система сонячних панелей може оптимально заряджати вашу батарею при денному світлі, щоб ви могли використовувати її в сутінках. Перевірте, чи заряджає система акумулятор протягом 8 годин.

Система сонячних панелей Harbor Freight за розумною ціною. це система початкового рівня, яка чудово працює за своїм призначенням.

Багато домовласників, які вже встановили цю систему, вважають її досить інтуїтивно зрозумілою та зручною для початківців. Якщо ви ретельно дотримуєтесь інструкції з експлуатації, то легко з’єднати всі панелі разом і запустити систему сонячних панелей в роботу.

Чи варті системи сонячних панелей Harbor Freight того

Не можна заперечувати, що сонячні панелі Harbor Freight забезпечують більш унікальний доступ до сонячної енергії. Багато людей, які вже використовували ці сонячні панелі, повідомляють, що це, можливо, не найскладніші і найнадійніші системи, які ви можете придбати; однак, вони дешевші.

вони виконують завдання, для яких вони спеціально розроблені. Такі сонячні панелі легко і швидко встановлюються і використовуються. І вони досить довговічні для своїх застосувань. Отже, якщо ви шукаєте дешевшу та портативну сонячну систему, вона цілком підійде для ваших цілей.

Як би там не було, якщо ви шукаєте домашню систему сонячних панелей, яка виробляє достатньо енергії, вам може знадобитися інша модель. Сонячні панелі Harbor Freight ідеально підходять для використання поза домом. Дійсно, вони є чудовим доступом до світу безкоштовної та поновлюваної енергії сонячного світла.

Дізнайтеся більше про сонячні панелі Harbor Freight

підключіть, сонячну, панель, harbor

Огляд набору сонячних панелей Harbor Freight потужністю 100 Вт

Як вже було сказано вище, морські перевезення є одним з найдешевших варіантів, доступних на сьогоднішній день. Зазвичай вони поставляються в досить доступних комплектах. Купуючи сонячні панелі Harbor Freight, комплект сонячних панелей потужністю 100 Вт, як правило, не містить двох критично важливих елементів: інвертора та 12-вольтової батареї.

Зверніть увагу, що необхідний інвертор живлення. Інвертор перетворює постійний струм, що виробляється панелями, на змінний, який ви можете використовувати для роботи побутових приладів.Крім того, ви можете використовувати це, якщо у вас є додатковий автомобільний акумулятор.

Для початківців процес налаштування може зайняти трохи часу та зусиль. Ось чому рекомендується спочатку ознайомитися з інструкцією з експлуатації та переконатися, що пристрій знаходиться в повному робочому стані.

Спочатку, як правило, потрібен час, щоб встановити все на свої місця і визначити, який кабель до чого підключений. Тим не менш, це не дуже складно, і встановлення сонячних панелей на відкритих майданчиках, спрямованих на сонце, може бути простою справою.

Система сонячних панелей зазвичай містить сонячні панелі потужністю 25 Вт. Крім того, вони розроблені як амоні кремнієві сонячні елементи, які чудово працюють, незважаючи на похмуру погоду та під прямим сонячним промінням.

Крім того, вони зазвичай містять кілька аксесуарів, таких як необхідні кабелі та підставка для зміцнення сонячних панелей. Нескладний контролер сонячного заряду дозволяє швидко відстежувати кількість виробленої енергії.

Крім того, панелі містять кілька світлодіодних ліхтарів з USB-портами, які є досить портативними для використання пристрою в дорозі. Комплекти сонячних панелей від Harbor Freight, як правило, мають невелику вагу, тому їх установка не є обтяжливою.

Системи сонячних панелей Harbor Freight виконують виняткову роботу по повній зарядці 12-вольтової батареї для роботи побутових приладів, таких як холодильник, світлодіодні світильники і телевізор. По суті, найважливішим випробуванням системи є перевірка того, чи може вона виробляти достатню кількість енергії в звичайний день для оптимального заряджання акумулятора.

Рекомендується тестувати систему в сонячний день. Перевірте контролер зарядного пристрою кілька разів, щоб переконатися, що все працює нормально і сонячні панелі генерують енергію.

Спробуйте повернутися і перевірити ще раз приблизно через 8 годин, після того, як ви все налаштували. Якщо батарея повністю заряджена, це означає, що система ідеально підходить для оптимальної зарядки 12-вольтової батареї.

Попередження

Майте на увазі, що, як і 15-ватна сонячна панель Harbor Freight, 100-ватна версія не зможе повністю забезпечити електроенергією весь будинок. Як ви вже знаєте, 12 Вольт достатньо лише для роботи освітлення, в основному, якщо ви використовуєте такі прилади, як телевізор та світлодіодні світильники.

Крім того, сонячна батарея Harbor Freight не ідеально підходить для кондиціонерів та систем опалення.

Тим не менш, якщо ви хочете використовувати ці панелі в якості резервної системи у себе вдома під час перебоїв з електропостачанням, вони є надійними для цієї мети. Крім того, ви можете звернутися до більш складної системи з більш надійним накопичувачем електроенергії або використовувати кілька автомобільних акумуляторів.

Але врахуйте, що ви можете розраховувати на те, що сонячна батарея Harbor Freight потужністю 100 Вт буде заряджати приблизно одну 12-вольтову батарею в день.

Основні висновки

Ми відповіли на ваше запитання про те, як довго працюють сонячні панелі Harbor Freight? Сподіваємося, що ця стаття дала вам більше ідей щодо того, чи є ці системи сонячних панелей правильним варіантом для ваших потреб у сонячній енергії. Як вже згадувалося вище, особливості, які роблять цю систему ідеальною альтернативою, включають в себе:

 • Простота та зручність налаштування
 • Мобільні та доступні за ціною
 • Може тривати приблизно від 5 до 8 років
 • Достатньо міцні для своїх цілей

Пам’ятайте, що такі системи мають певні обмеження, тому ми наполегливо рекомендуємо розглянути їх, перш ніж приймати остаточне рішення про покупку. Системи сонячних панелей Harbor Freight, безсумнівно, є першокласним введенням в світ поновлюваних джерел енергії від сонця.

Як з’єднати 2 сонячні панелі по 100 Вт. Все, що вам потрібно знати

З’єднання двох 100-ватних сонячних панелей. це ефективний і простий спосіб збільшити вихідну потужність вашої автономної сонячної електростанції.

Сонячні панелі, як і акумулятори, мають негативну та позитивну клеми. Те, як ці клеми використовуються для підключення сонячних панелей, визначає, чи буде з’єднання послідовним або паралельним.

Перш ніж навчити вас, як з’єднати дві сонячні панелі потужністю 100 Вт послідовно і паралельно, ми розповімо вам про різницю між цими схемами.

Ми розглянемо обладнання, необхідне для встановлення та підключення 100-ватних сонячних панелей. Ви також дізнаєтеся більше про використання послідовних і паралельних схем, а також про їх переваги та недоліки.

Послідовне та паралельне з’єднання: Що це означає?

Чому важливо, чи буде ваша схема послідовною або паралельною? Те, як підключені сонячні панелі, безпосередньо впливає на продуктивність вашої системи. Це також відіграє роль в тому, який інвертор використовувати.

Зрештою, ви хочете підключити свою сонячну установку так, щоб отримати кращу віддачу від інвестицій і максимальну економію. Саме тоді знання того, як встановити 100-ватну сонячну батарею, стає вирішальним.

Серія

Послідовне з’єднання створюється шляхом підключення позитивної клеми однієї сонячної панелі до негативної клеми іншої сонячної панелі. З’єднання двох або більше панелей таким чином створює ланцюг фотоелектричного джерела.

Послідовне з’єднання має тільки один шлях для протікання струму. Послідовне з’єднання. це безперервний, замкнутий контур, де весь струм повинен протікати через всі навантаження контуру.

Ось чому вся ваша послідовна схема перестане працювати, якщо пошкодиться одна панель. Різдвяні гірлянди. чудовий приклад послідовного з’єднання: коли ламається одна лампочка, перестає працювати вся гірлянда.

Коли панелі з’єднані послідовно, напруга панелей додається, але сила струму залишається незмінною.

Паралельно

Паралельне з’єднання створюється шляхом підключення позитивної клеми однієї панелі до позитивної клеми іншої панелі та з’єднання негативних клем двох панелей.

Позитивні дроти підключаються до позитивного роз’єму в комбінованій коробці; негативні дроти підключаються до негативного роз’єму в комбінованій коробці. Кілька панелей, з’єднаних таким чином, називаються вихідним контуром фотоелектричної системи.

У паралельному ланцюзі існує кілька шляхів для проходження струму. Коли одна панель у паралельному ланцюзі виходить з ладу, струм ігнорує розірваний шлях і продовжує рухатися по інших шляхах.

Паралельні з’єднання використовуються для побутової електропроводки. Ось чому ви можете вимкнути телевізор, але світло залишиться увімкненим.

Коли панелі з’єднані паралельно, сила струму збільшується, але напруга залишається незмінною. Зі збільшенням сили струму збільшується і товщина проводів.

Переконайтеся, що ви знаєте, який провід для 100-ватних сонячних панелей підійде найкраще.

Послідовно-паралельний

Послідовно-паралельні схеми не є простими послідовними або простими паралельними схемами. вони поєднують обидва елементи.

Два або більше компонентів у послідовно-паралельній схемі можуть бути з’єднані послідовно, щоб сформувати одну “групу” послідовних компонентів. Може бути дві або більше “груп” послідовних компонентів. Ці “групи” можуть бути з’єднані паралельно один з одним.

Якщо один компонент в “групі” виходить з ладу, інші компоненти в цій “групі” також виходять з ладу. Але інші “групи” послідовних компонентів будуть продовжувати працювати, оскільки вони є частиною більшої паралельної системи.

Як з’єднати сонячні панелі послідовно

Зібрати послідовну схему досить просто і не потрібно ніякого додаткового обладнання. При послідовному з’єднанні сонячних панелей вам знадобиться лише один провід для з’єднання панелей.

Для послідовного з’єднання панелей необхідно з’єднати позитивну клему першої сонячної панелі з негативною клемою другої сонячної панелі.

Провід йде від негативної клеми однієї панелі і з’єднується з позитивною клемою наступної панелі. так створюється ланцюг струни.

У вас залишиться одна вільна позитивна клема і одна вільна негативна клема. Їх потрібно підключити або до входу інвертора, або до входу контролера заряду.

Як дізнатися, куди підключити? Автономні сонячні системи та мережеві системи з резервним акумулятором повинні бути підключені до контролера заряду.

Мережеві сонячні системи без резервного акумулятора потрібно підключати до інвертора.

Вихідна потужність сонячних панелей, з’єднаних послідовно

Коли дві сонячні панелі з’єднані послідовно, напруга на них додається, але сила струму залишається незмінною.

Як з’єднати сонячні панелі паралельно

Паралельне з’єднання сонячних панелей трохи складніше, оскільки вам знадобиться більше одного дроту.

Щоб з’єднати дві сонячні панелі паралельно, потрібно з’єднати позитивні клеми обох панелей разом, а негативні клеми обох панелей з’єднати разом.

Всі негативні клеми повинні бути з’єднані між собою, а всі позитивні клеми повинні бути з’єднані між собою.

У невеликих системах це можна зробити різними способами, але зазвичай використовується розгалужувальний з’єднувач. Y-подібні роз’єми мають два входи для позитивного заряду (який змінюється на один) і два входи для негативного заряду (який змінюється на один).

У вас залишиться одна загальна негативна клема і одна загальна позитивна клема. Його потрібно підключити або до контролера заряду, або до інвертора.

Як дізнатися, куди його підключити? Підключіть його до контролера заряду, якщо у вас автономна система, або мережева система з резервним акумулятором.

Підключіть його до інвертора, якщо у вас мережева система без резервного акумулятора.

У разі встановлення паралельної схеми вам або вашому інсталятору потрібно буде встановити розподільчу коробку. Коробки-комбінатори передають об’єднану потужність декількох лінійок панелей на інвертор

Після цього можна встановлювати контролер заряду.

Вихідна потужність паралельно працюючих сонячних панелей

При паралельному з’єднанні сонячних панелей сила струму збільшиться, але напруга залишиться незмінною.

Якщо у вас є дві сонячні панелі потужністю 100 Вт на 12 В і акумуляторна батарея на 12 В, вашу систему потрібно з’єднати паралельно, щоб підтримувати однакову напругу.

Прилади та обладнання, які вам можуть знадобитися

Коли ви встановлюєте сонячні панелі і з’єднуєте їх послідовно або паралельно, вам можуть знадобитися деякі пристрої.

Обов’язково перевірте технічні характеристики вашої 100-ватної сонячної панелі, щоб переконатися, що ці пристрої сумісні.

Контролер заряду сонячної батареї

Контролери заряду сонячних батарей регулюють потік струму, заряджають батареї та керують електричними навантаженнями. Вони керують потоком струму між акумуляторами та сонячними панелями для оптимальної вихідної потужності.

Вам може бути цікаво: Який розмір контролера заряду мені потрібен для 100-ватної сонячної панелі?? Контролер заряду на 10 ампер підійде для 100-ватної сонячної панелі з 12-вольтовою батареєю.

Контролери заряду з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT) використовуються в послідовних ланцюгах, тоді як контролери заряду з широтно-імпульсною модуляцією (PWM) використовуються в паралельних ланцюгах.

Інвертор

Інвертори перетворюють струм, що надходить від акумулятора, з постійного струму (DC) на змінний (AC).

Але якого розміру інвертор потрібен для 100-ватної сонячної панелі? ? Підійде інвертор на 12 В потужністю 200 Вт.

Батареї

Акумулятори накопичують надлишок електроенергії. Без акумуляторів для вашої сонячної установки ви можете залишитися без електроенергії в похмурі дні або вночі.

Який розмір акумулятора підійде для 100-ватної сонячної панелі? Для сонячної панелі потужністю 100 Вт вам знадобиться акумулятор на 100 Ач 12 В.

Коли використовуються послідовні та паралельні схеми?

Послідовні

Послідовне з’єднання рідко зустрічається в звичайній побутовій електропроводці. Зазвичай різдвяні гірлянди та ландшафтні світильники використовують послідовне з’єднання.

Подовжувачі та розетки з одним переривником ланцюга замикання на землю (GFCI), які можна знайти в електричних ланцюгах, також використовують послідовні з’єднання

Паралельні

Паралельні схеми набагато більш поширені, ніж послідовні схеми. Стандартні побутові електромережі (120 В) є паралельними ланцюгами.

Ваша домашня електромережа, яка живить освітлення, електроприлади та розетки, є паралельним контуром.

Переваги та недоліки послідовного та паралельного з’єднання

Плюси

 • Одна несправна гілка паралельного ланцюга не вплине на інші гілки і не зупинить потік струму в системі.
 • Прилади можна підключати та відключати, не впливаючи на весь ланцюг.
 • Напруга залишається постійною по всьому ланцюгу.
 • Постійна напруга означає, що всі компоненти працюють з однаковою потужністю, незалежно від додавання або вилучення компонентів. (i.e. лампочки мають однакову яскравість.)
 • Паралельні ланцюги безпечні та надійні.

Мінуси

 • Важко транспортувати енергію на великі відстані за допомогою паралельних ланцюгів через велику силу струму.
 • Паралельні схеми дорожчі у виготовленні, ніж послідовні з’єднання.
 • Паралельні схеми вимагають додаткового обладнання та більшої кількості проводів.
 • Ви не можете збільшити напругу паралельного ланцюга без зменшення опору ланцюга.

Плюси

 • Послідовні ланцюги діють як регулятори струму.
 • Послідовне з’єднання коштує дешевше, ніж паралельне.
 • Напруга сонячної системи збільшується.
 • За допомогою послідовних ланцюгів легше передавати енергію на великі відстані.

Мінуси

 • Якщо один компонент виходить з ладу, виходить з ладу весь ланцюг.
 • Якщо додається більше компонентів, опір зменшується.
 • Менший струм протікає через кожен компонент при зменшенні опору. (i.e. лампочки горять менш яскраво)

Чи був вам корисний наш блог? Тоді подумайте про перевірку:

 • Сонячні панелі: Все, що потрібно знати
 • Топ-4 портативних сонячних панелей
 • Сонячні панелі потужністю 300 Вт
 • Система сонячних панелей потужністю 500 Вт
 • Посібник зі встановлення системи сонячних панелей своїми руками
 • Системи сонячних панелей потужністю 1000 Вт
 • Яке обладнання потрібно для повної системи сонячних панелей?
 • 60-елементні та 72-елементні сонячні панелі
 • Як довго працюють сонячні панелі?
 • 4 найкращі мережеві інвертори: вичерпний посібник для покупця
 • Сонячні інвертори: Чи потрібен він мені?

Залишити відповідь