Перевірено CleanTechnica: Сонячний генератор BLUETTI AC180. 800-ватний сонячний генератор

Генератор природи

Nature’s Generator. це портативний сонячний генератор потужністю 1800 Вт, який дозволяє вам безкоштовно та легко виробляти електроенергію для повсякденного та аварійного використання.

Система складається з акумуляторної батареї, яка зберігає електричну енергію, контролера зарядки (вхід змінного струму, вхід сонячної панелі та вхід вітрової турбіни мають власні контролери) та інвертора чистої синусоїди потужністю 1800 Вт, найсучаснішого електронного пристрою, який перетворює 12-вольтну напругу на звичайну, повсякденну побутову електроенергію.

Низькі витрати на обслуговування: Генератор природи не потребує щомісячного обслуговування. Підключайте до мережі або підзаряджайте кожні 4 місяці невикористання, і вам не доведеться турбуватися про раптові перебої в електропостачанні.

Чиста та тиха робота: На відміну від газових генераторів, генератор природи не має рухомих частин. Це значно зменшує рівень шуму, який вони створюють під час роботи.

Відновлювана енергія сонця та вітру: Генератор природи надає вам можливість використовувати відновлювану енергію сонця та вітру (сонячні панелі та вітрогенератори продаються окремо)

cleantechnica, сонячний, генератор, bluetti, ac180

Познайомтеся з вашим природним генератором 1800W

 • 3 розетки змінного струму забезпечують до 1800 Вт пікової потужності чистої синусоїди змінного струму
 • Монокристалічна сонячна панель забезпечує до 100 Вт потужності підзарядки; потрібен певний монтаж
 • Центральний РК-дисплей відображає інформацію про систему
 • Універсальний візок для важких умов експлуатації, призначений для роботи з Nature’s Generator, Nature’s Generator Power Pod або обома пристроями. Потрібна деяка збірка.
 • Вбудована функція безперебійного живлення (ДБЖ)
 • 200-ватний сонячний контролер заряду та порт
 • Контролер і порт заряду вітрогенератора потужністю 300 Вт
 • Вбудований зарядний пристрій швидкого заряджання на 90 Вт
 • 2 USB-порти забезпечують вихід до 3 Ампер або 15 Вт
 • Вбудований порт розширення на 600 В / 175 А для підключення необмеженої кількості блоків живлення Nature’s Generator

Як зарядити генератор природи 1800 Вт?

 • Використання шнура змінного струму, що входить до комплекту. Орієнтовний час перезарядки: 10. 15 годин.
 • Використання панелі живлення Nature’s Generator. Орієнтовний час перезарядки: 10. 15 годин. (продається окремо, і час заряджання може відрізнятися)
 • Використання вітрогенератора Nature’s Generator. (продається окремо, час заряджання може відрізнятися)

Що може живити Генератор природи?

Час роботи вказано орієнтовний. Використовуючи вашу систему з включеною панеллю живлення, час роботи ще більше подовжується.

Блок живлення Nature’s Generator

Технічна специфікація Гарантія

cleantechnica, сонячний, генератор, bluetti, ac180

Інвертор

 • Вихідна потужність: максимум 1800 Вт
 • Форма вихідної хвилі: Чиста синусоїда
 • Вихідна напруга: 120 В
 • Вихідна частота: 60 Гц

Порти

 • Три побутові розетки змінного струму 120 В
 • Два USB-порти. 3А комбінованої потужності
 • Один порт постійного струму 12 В (макс. 240 Вт)
 • Порт розширення: запобіжник 200А
 • Вхід змінного струму для зарядки (90 Вт)
 • Сонячний зарядний пристрій: 200 Вт
 • Вхідний вітер (300 Вт макс.)

Акумулятор

 • Тип: Закрита свинцева кислота AGM
 • Ємність: 12V 60Ah (720Wh)
 • Тримайте увімкненим або заряджайте кожні 4 місяці невикористання
 • Вбудований контролер заряду
 • Вбудований захист від низького заряду акумулятора

Загальні відомості

 • Розміри генератора з візком: 23 × 17 × 22 дюйма.
 • Генератор з візком: 83 фунти
 • Робоча температура: 32-104 °F (0-40 °C)
 • Температура зберігання: 23-111 °F (-5-45 °C)
 • Передній РК-дисплей показує рівень заряду акумулятора, інформацію про вихідну потужність та інше
 • Кнопка РК-дисплея вмикає РК-дисплей
 • Обмежена гарантія 12 місяців

Генератор природи

cleantechnica, сонячний, генератор, bluetti, ac180

Генератор природи

 • 1 × 1800 Вт Генератор природи
 • 1 × коробка для аксесуарів (надміцний візок)
 • 1 × Посібник користувача
 • 1 х шнур живлення (всередині заднього відсіку)

Посібник користувача Посібник з швидкого запуску

Надміцний візок призначений для розміщення двох блоків живлення Nature’s Generator на верхній частині генератора Nature’s Generator. Потрібна збірка.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Чи можу я підключити 3-тю або 4-ту сонячну панель до вітрового порту в моєму генераторі потужністю 1800 Вт? У мене є додатковий роз’єм для сонячного шнура Чи можу я також підключити 3-тю 4-ту панель до вітрового порту в моєму генераторі потужністю 3600 Вт?

Привіт Ванда, дякую за ваш запит. Хоча сонячний і вітровий порт виглядають однаково, вітровий порт може підтримувати лише вітрову турбіну, завдяки вбудованим контролерам заряду. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, в чаті або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Чи має вона функцію безпеки, наприклад, вимикач, чи просто звичайний запобіжник? Який максимальний струм він може обробляти при роботі обладнання від нього? (I.e. міні-зварювальний апарат з робочим циклом 20-30 ампер?)

Привіт, Тіме, дякуємо за ваш запит. Генератор потужністю 1800 Вт має 15 ампер, а генератор потужністю 3600 Вт. 30 ампер. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт та перевірте детальну інформацію про наші генератори naturesgenerator.com. Будь ласка, дайте мені знати, якщо це відповідає вашому запиту. Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.comДякую, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, Білл, дякуємо за ваш запит. Якщо акумулятор розрядився і не приймає заряд, ви можете перезапустити його так само, як перезапустити стандартний автомобільний акумулятор. Для підключення до акумулятора ви можете підключити клеми кабелю до порту розширення на задній панелі або отримати доступ до внутрішнього акумулятора, знявши верхню кришку генератора. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас по телефону або електронною поштою за адресою support@naturesgenerator.com

Чи можете ви використовувати потужність сонячного генератора під час заряджання. Я думаю, це називається наскрізною зарядкою??

Привіт Аманда, так, генератор можна використовувати під час зарядки. Однак нагадуємо, що очікуваний час заряджання може бути довшим, ніж очікувалося. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами за адресою support@naturesgenerator.com

У мене система 1800, яка поставляється з 2 панелями. Я розумію, що може знадобитися до 3 панелей. Як третя панель з’єднується з двома іншими??

Привіт Марк, на жаль, модель потужністю 1800 Вт може підтримувати лише до 2 панелей. З іншого боку, для кожного силового блоку можна додати додаткові 2 сонячні панелі. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете надіслати нам прямий запит на support@naturesgenerator.com ми будемо раді допомогти вам!

Привіт, якщо питання полягає в тому, чи можна заряджати одночасно за допомогою сонячного, змінного та вітрового портів. Так, це, безумовно, можливо, і це швидше зарядить генератор. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com.

Привіт Джей, дякую за ваш запит. Він має ШІМ-контролер заряду. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами за адресою support@naturesgenerator.com

Привіт, Гарі, дякую за ваш запит. Будь ласка, перейдіть за цим посиланням, щоб отримати доступ до запасних батарей для вашого Генератора Природи.

Акумулятор ємністю 60Аг для генератора потужністю 1800 Вт і акумулятор ємністю 100Аг для генератора Elite або 3600 Вт. Якщо у вас виникли додаткові запитання, надішліть нам електронний лист на підтримку @ naturesgenerator.com

Привіт Марк, дякую за ваш запит. Так, ви можете підключити 2 сонячні панелі Nature’s Generator потужністю 100 Вт або 200 Вт до пристрою Nature Generator потужністю 1800 Вт. Для цього вам потрібно придбати один з наших роз’ємів MC4 Branch, доступних на нашому сайті. Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на підтримку @ naturesgenerator.com

Я володію платиновим набором (1 генератор, 1 акумуляторна батарея та 3 панелі). Яка рекомендована та підтримувана потужність BTU, яку я можу підключити до цього комплекту, щоб забезпечити цілий день (10-12 годин) використання у разі відключення електроенергії? Дякую!

Я ціную, що ви знайшли час, щоб зв’язатися з нами. Це буде залежати від кількості BTU. Чесно кажучи, це не допоможе вашому кондиціонеру працювати 10. 12 годин. Можливо, вашому генератору важко підтримувати споживання потужності.

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorКонтактний номер: 800-975-7909

Чи підтримує цей виріб роботу портативного змінного струму потужністю 7,000 BTU у разі відключення електроенергії? Я шукаю резервні варіанти для приміщень.

Я вдячний, що ви знайшли час зв’язатися з нами. Це не вмістить ваш портативний кондиціонер на 7,000 BTU, у нас є система генератора природи для настінних кондиціонерів, яка може працювати приблизно 10. 13 годин. Ви можете натиснути на це посилання, щоб перевірити всю інформацію, яка вам потрібна для цього пакету. https://naturesgenerator.com/collections/all/products/natures-generator-system-for-wall-air-conditioners

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorКонтактний номер: 800-975-7909

Я працюю в місті в Каліфорнії, і ми щойно придбали 6 таких генераторів (1800 Вт) за рахунок грантових коштів нашої Батьківщини. Я збираю те, що, як я сподіваюся, є простим посібником для наших співробітників. Я бачив дані, що ноутбук може працювати протягом 12 годин. Чи можемо ми використати елементарну математику і сказати, що, якщо окремий ноутбук підключити до кожної з трьох розеток, ці пристрої працюватимуть приблизно по 4 години??

Я вдячний, що ви знайшли час зв’язатися з нами. Ви абсолютно праві! Він буде працювати по 4 години кожен.

Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, і я буду радий допомогти вам.

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorКонтактний номер: 800-975-7909

У мене є генератор Natures і два стручки вже кілька років, і мені це подобається! Моє питання стосується зарядки Ватт. Через похмуру погоду я ніколи не наближаюся до 200 Вт під час заряджання генератора або стручків. Якщо я використовую панель потужністю 300 Вт і у мене сонячний день, чи пошкоджу я пристрій, чи є в ньому вбудований захисний пристрій, який дозволить заряджати лише 200 Вт?

Привіт, Кевіне, дякую за ваш запит.

Сонячна панель потужністю 300 Вт може бути можливою, якщо у вас генератор Nature’s Elite (чорно-зеленого кольору), але якщо у вас стандартна система (біло-зеленого кольору), вона може впоратися лише з сонячною зарядкою до 200 Вт, все, що перевищує 200 Вт, буде небезпечним для генератора.

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, Дон, дякуємо, що звернулися. Так, генератор можна заряджати за допомогою розетки 12 В постійного струму, доступної на його передній панелі. Однак, будь ласка, зауважте, що вона не призначена для швидкої зарядки генератора. Все ще найкраще використовувати для зарядки входи змінного струму, сонячні та вітрові входи. Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на підтримку @ naturesgenerator.com/

Щодо вашого запиту про те, який пристрій найкраще підходить для роботи 5000 BTU змінного струму, наш стандартний генератор може працювати лише на 5000 BTU змінного струму, але час роботи буде дуже обмеженим, щонайбільше змінний струм буде працювати в середньому лише 30 хвилин. 1 година. Можливо, ви захочете перевірити систему, яку ми спеціально розробили для невеликих блоків ACT. Будь ласка, перевірте посилання нижче: https://naturesgenerator.com/collections/featured-systems/products/natures-generator-system-for-wall-air-conditioners

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, напишіть нам на підтримку support@naturesgenerator.com

З повагою, команда підтримки Nature’s Generator

На жаль, наш генератор природи не може працювати з цим типом обладнання, оскільки для його роботи потрібна величезна потужність. Наш природний генератор ідеально підходить для малопотужного обладнання, такого як світлодіодний телевізор, світлодіодна лампа, холодильник, зарядний пристрій для мобільного телефону, зарядний пристрій для ноутбука тощо.

Якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, будь ласка, напишіть нам на support@nature’sgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Я вдячний, що ви знайшли час зв’язатися з нами. Наш стандартний генератор має потужність 720Wh. На жаль, ви можете запустити обігрівач, лише якщо генератор підключений до основної електромережі змінного струму вдома, але без підключення ви не можете запустити обігрівач.

Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, і я буду більш ніж радий допомогти вам.

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorКонтактний номер: 800-975-7909

Мої сонячні панелі мають 8-міліметрові роз’єми, де можна отримати адаптер для генератора Nature Solar Elite 3600 Вт.

Роз’єми, які ви шукаєте. це роз’єми mc4. це роз’єми, які допоможуть вам підключити ваші панелі до генераторів. Для довідки, ви можете натиснути на це посилання, щоб перевірити всі кабелі та роз’єми, які ми пропонуємо. https://naturesgenerator.com/collections/all

Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, і я буду радий допомогти вам.

Дякуємо, команда підтримки Natures Generator Контактний номер: 805 383 0003

Дякуємо за ваш запит. Насправді ми зараз розглядаємо цю можливість. На жаль, єдиний елемент, який ви можете підключити до вашого генератора на даний момент. це сонячна панель, вітрогенератор та блок живлення Nature’s Generator. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на support@naturesgenerator.com, ми будемо раді відповісти на ваші запитання.

Так, обладнання не повинно піддаватися впливу крапель або бризок, а також не слід ставити на нього предмети, наповнені рідиною, наприклад, вази.

Ви можете зв’язатися з нами за адресою Support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки генератора BenNatures

Я купую вітрові турбіни для використання з генератором Nature’s Generator 1800 WATT, я щойно придбав і хотів би знати, що важливо при виборі, що стосується роз’ємів, потужності або будь-яких інших міркувань. Чи існують деякі типи вітрогенераторів, які не будуть працювати з Nature’s Generator?

Вітрогенератор Nature’s Generator виготовлений з якісного литого корпусу з алюмінієвого сплаву, який забезпечує захист від природних стихій, а його міцна конструкція забезпечує універсальне використання на суші, воді або там, де ви вирішите встановити вітрогенератор Вітрогенератор Nature’s Generator поставляється в комплекті з 100-футовим. Кабель вітрогенератора 12 AWG UL для підключення до генератора Nature’s Generator. турбіни, призначеної для монтажу на номінальному 1.5 дюймів. графік 40 сталева труба або труба (труба / труба не включена) Для вітрової турбіни, якщо ви будете шукати інші види турбіни, якщо вона має той самий роз’єм, який ми використовуємо на нашій турбіні, ви можете підключити її до свого генератора.

Дякуємо, команда підтримки Ben Natures Generator

Так, ви можете підключити більше 1 панелі, щоб допомогти вашому генератору швидше заряджатися. І щоб попередити вас, ви можете підключити максимум 3 панелі в 1 генератор, вам потрібно використовувати тільки роз’єми mc4.

Для отримання додаткових запитів не соромтеся звертатися до нас безпосередньо за адресою Support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки генераторів природи

Привіт, дякуємо за ваш запит. Так, ви можете заряджати та використовувати Генератор природи за допомогою вітру та сонця під час його використання. Якщо у вас виникли будь-які інші питання, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на support@naturesgenerator.com Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, ваші системи дуже цікаві. Мені цікаво використовувати цю систему для мотоциклетних перегонів, які вимагають постійного підігріву шин для технічного обслуговування. Обігрівачі зазвичай працюють безперервно на 300-700 Вт, а пікова потужність 1000 Вт, і призначені для роботи з невеликими газовими генераторами, приблизно 2000 Вт. Як довго працюватиме базова система? Скільки розширення за допомогою сонячної енергії, силового блоку або вітру потрібно, щоб зробити його стабільним (без паузи для зарядки)? Крім того, якщо у мене є 500 Вт вітру та сонця, що надходять у вашу систему, чи можу я витягнути 500 Вт через змінний струм? Який ваш загальний коефіцієнт корисної дії?

Якщо у вас є 300-700 Вт безперервної потужності, наш елітний генератор Nature’s (1200 Вт) дасть вам приблизно 1-2 години безперервної роботи. Power Pod дасть вам додаткові 1200 Вт, а для панелей та турбін. по 100 Вт кожна. Ви можете підключити 3 панелі до кожного блоку. Генератори природи постачаються зі стандартним шнуром змінного струму, який можна використовувати для підключення генераторів до стандартної розетки. Потім ви можете підключити до розеток змінного струму генератора будь-які предмети, які ви хочете, щоб вони залишалися увімкненими, коли може зникнути електрика.

Якщо у вас виникли будь-які інші проблеми, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Так, ви можете заряджати через розетку змінного струму та сонячну енергію одночасно.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

На жаль, ви не зможете замінити їх літієвими батареями. Наша система була розроблена для батарей SLA і не має правильної системи управління батареями для літієвих батарей.

Дякуємо, команда підтримки генераторів природи

Чи буде цей пристрій працювати з сонячною панеллю з такими характеристиками? Номінальна потужність: 100 Вт Напруга холостого ходу (Voc): 21.6В Максимальна напруга живлення (В/хв): 17.3В Струм короткого замикання (Isc): 6.17А Робочий струм (Iop): 5.Вихідний допуск 78А: ±3%: Допуск на вихід: ±3%

Ця панель повинна працювати, вам також знадобиться наш 50-футовий кабель сонячної панелі, щоб підключити панель до нашого генератора.

Дякуємо, команда підтримки генераторів природи

Якщо моя батарея потребує заміни на моєму початковому блоці (не на блоці живлення), чи можу я вставити в неї одну з ваших батарей на 100 ач замість батареї на 60 ач??

Він буде працювати з більшим акумулятором, але він може не поміститися всередині генератора. Оскільки інвертор також знаходиться всередині генератора, він залишає мало місця, і чому ми пішли з акумулятором на 60 Ач.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generatot

Ви можете технічно встановити його де завгодно в приміщенні, де хочете. Все буде залежати від того, де розташовані елементи, які ви хочете живити.

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Я придбав сонячний генератор (згаданий у цьому електронному листі) і отримав його просто чудово. заряджав його повністю 15 годин протягом ночі, потім використовував його в моєму кемпері, живлячи лише вентилятор коробки протягом 3 годин, потім він розрядився. я намагався підключити його для підзарядки, і нічого не включається взагалі. запобіжники ззаду в порядку, змінний струм нормально надходить до сонячного генератора, але нічого на панелі не загоряється, щоб вказати, що він заряджається! Я знову збираюся в похід через 10 днів і хотів би взяти з собою працюючий генератор! Генератор на сонячних батареях, золота система Артикул No. 116055 Відправляється безпосередньо від виробника 1 999.99 ДОПОМОГА!!

Дякуємо, що зв’язалися з нами!

Схоже, що ємність / напруга акумулятора занадто низька, тому він не активує зарядні пристрої, як сонячні, так і змінного струму. Я б запропонував спробувати “стрибнути” з акумулятора, щоб підняти напругу і мати можливість зарядити його. Для цього вам потрібно зняти верхню частину генератора природи, 4 болти на кожному куті та два болти на ручці (якщо у вас встановлений візок). Це надасть вам повний доступ до акумулятора, і вам знадобляться кабелі-перемички для підключення акумулятора генератора до іншого акумулятора. Ви можете підключити його до автомобільного акумулятора, щоб підзарядити батарею на цьому шляху. Як тільки ви це зробите, він подасть напругу на акумулятор генератора і почне заряджатися, ви побачите, що РК-екран на генераторі увімкнеться, а індикатор заряду батареї почне рухатися вгору і вниз. Залиште його підключеним приблизно на 1 хвилину, а потім підключіть його до настінної мережі змінного струму або сонячної панелі, і він повинен почати заряджатися. Дякуємо, команда підтримки генератора Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наші системи не захищені від електромагнітних перенапруг.

Дякую, команда підтримки природних генераторів

Який найнижчий рівень заряду акумулятора, який ми не повинні дозволяти нашому заряду опускатися нижче? Також, якщо ми дозволимо йому працювати до кінця, чи правда, що він тоді не буде заряджатися без стрибкоподібного запуску?

Наш природний генератор має захист, який припиняє подачу енергії, коли батарея розряджається, і не дозволяє йому потрапити в небезпечне місце, де ви не зможете його зарядити.

Іноді трапляється, що генератор перестає забезпечувати живлення і починає подавати звуковий сигнал, повідомляючи вам, що батарея розряджена, щоб ви могли від’єднати підключені пристрої та вимкнути систему для підзарядки, на жаль, коли це трапляється, іноді клієнти не заряджають батарею відразу, а залишають її на деякий час (тижні або місяці), таким чином, батарея все ще розряджається, а напруга стає дійсно низькою.

У цей момент батарею в генераторі природи потрібно буде стрибнути, щоб підвищити напругу та активувати зарядні пристрої. Якщо ви заряджаєте Nature’s Generator, коли батарея розряджена, вам не доведеться цього робити.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

На жаль, при потужності 750 Вт наш генератор зможе забезпечити живлення лише приблизно на 15 хвилин, перш ніж система вимкнеться через низький рівень заряду акумулятора. Після цього вам потрібно буде повністю зарядити акумулятор, перш ніж ви зможете знову користуватися тостером.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Це буде залежати від потужності / потужності, необхідної для роботи вашої масляної печі. Це визначить, чи зможе генератор живити її, і якщо зможе, це допоможе визначити, як довго він буде живити її протягом.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Як довго ви можете працювати з холодильником? Також, якщо ви залишите сонячну панель підключеною, як довго ви можете запустити холодильник? Дякуємо

Один генератор Nature’s Generator на повному заряді акумулятора може забезпечити живлення стандартного домашнього холодильника від 8 до 12 годин безперервно, перш ніж система вимкнеться. Підключення сонячних панелей допоможе вдень, поки панелі отримують достатньо сонячного світла, але з настанням вечора та ночі у вас буде лише від 8 до 12 годин, а потім вам потрібно буде повністю зарядити батарею.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Як довго, за вашими оцінками, один стручок з 3 панелями буде живити морозильну камеру холодильника? Припускаючи, що ви заряджаєтесь від сонячних панелей під час роботи приладу?

Один генератор Nature’s Generator на повному акумуляторі зможе живити стандартний домашній холодильник від 8 до 12 годин безперервно, перш ніж система вимкнеться. Підключення сонячних панелей допоможе вдень, поки панелі отримують хороше сонячне світло, але з настанням вечора та ночі у вас буде лише від 8 до 12 годин, а потім вам потрібно буде зарядити батарею до повного заряду.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Наш генератор природи має три розетки змінного струму 120 В, які ви можете використовувати для підключення пристроїв, які ви хочете живити. Залежно від кількості енергії, яку потребують ці пристрої, визначатиме, як довго триватиме акумулятор.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Так, ви можете підключити сонячні панелі та заряджати їх під час використання.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

На одному з веб-сайтів вашого роздрібного продавця він показує імпульсні вати як 3200 на цій системі 1800; чи правильно це??

Дякуємо, що звернулися до нас!

Фактичний піковий сплеск на нашому інверторі потужністю 1800 Вт становить 2880 Вт.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Після заряджання та якщо система вимкнена, ми рекомендуємо заряджати генератор кожні 3-4 місяці.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо є щось ще, з чим ми можемо допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генераторів Nature’s Generator

Я планую використовувати його для живлення відеосистеми відеореєстратора у разі відключення електроенергії. Чи можу я тримати пристрій підключеним до будинку, а систему відеореєстратора підключеною до пристрою ¿ Чи виявить він відключення електроенергії та переключиться на акумулятор для живлення відеореєстратора ¿

Дякуємо, що звернулися до нас!

Так, ви можете підключити генератор до домашньої розетки змінного струму і одночасно підключити до генератора відеореєстратор. Поки у вас є основне живлення та живлення 120 В, він виявить, коли мережа вимикається, і почне живити те, що ви підключили.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Наш генератор природи має контролер заряду 200 Вт, тому ви можете підключити дві сонячні панелі потужністю 100 Вт до нашої системи за допомогою одного з наших 50-футових кабелів для сонячних панелей та роз’єму MC4.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Genreator

Так, ви можете залишити генератор підключеним до розетки в будь-який час, він має захист від перезарядки.

Будь ласка, повідомте нас, якщо ми можемо допомогти у чомусь іншому.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Якщо генератор вимикається, чи можете ви просто підключити його і зарядити, щоб почати заряджати його від сонячної енергії, або вам доведеться використовувати перемички, які ви продаєте, щоб запустити генератор, щоб зарядити його від сонячної енергії після того, як

Дякуємо, що зв’язалися з нами!

Якщо напруга на акумуляторі не надто низька, ви зможете підзарядитися через сонячну батарею або вхід змінного струму, інакше знадобиться стрибкоподібний старт, щоб підняти напругу, щоб мати можливість підзарядитися.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Так, наші сонячні панелі можна залишати на вулиці, вони стійкі до погодних умов і здатні витримувати дощ і спеку.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо допомогти з чимось ще.

Дякую, команда підтримки природного генератора

Час заряджання на цій сторінці вказано для однієї панелі потужністю 100 Вт. Чи можна підключити другу панель, щоб скоротити час підзарядки? Яка конфігурація? Дякуємо.

Дякуємо, що звернулися до нас!

Додавання другої сонячної панелі скоротить час роботи. Для цього вам знадобиться розгалужувач MC4, який дозволить вам підключити дві сонячні панелі до одного з наших кабелів для сонячних панелей.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

Ви можете використовувати це в автофургоні, але ви обмежені інвертором потужністю 1800 Вт та акумулятором на 720 Вт-год. Якщо ви шукаєте щось, що можна підключити в автофургоні, у нас є наш новий генератор, який вийде в кінці липня, це наш генератор Nature’s Generator Elite. У комплекті є інвертор потужністю 3600 Вт, акумулятор на 1200 Вт-год та підключення на 30 А.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генератора Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Залежно від того, наскільки низький рівень заряду акумулятора, через настінну розетку змінного струму може знадобитися від 26 до 40 годин, щоб отримати повну підзарядку.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякую, підтримка Nature’s Generator

Зазвичай скільки часу потрібно для зарядки генератора з блоком живлення з однією сонячною панеллю потужністю 100 Вт??

Дякуємо, що звернулися до нас!

Для повної підзарядки генератора Nature’s Generator і Power Pod від однієї сонячної панелі потужністю 100 Вт може знадобитися від 24 до 48 годин.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Який саме тип роз’єму підключається до генератора Nature’s Generator від зарядного пристрою? Це роз’єми SB 50? У мене є генератор природи та комбінація сонячних панелей від Amazon Дякую Глен

Дякуємо, що звернулися до нас.

Наша система використовує роз’єми Anderson Power Port для послідовного з’єднання Power Pod з генератором Nature’s Generator.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Привіт Чи можна заряджати природний генератор через розетку разом із силовим блоком? і заряджати обидва одночасно?

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

Так, ви можете заряджати нашу систему через звичайну домашню розетку. Якщо до генератора підключено Power Pod, він також буде заряджати його.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

якого розміру батареї використовуються в генераторах ipod. і як ви підключаєте вітрогенератор до генератора. Штекер Андерсона.

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

Розмір акумуляторів як для нашого генератора природи, так і для Power Pod наведено нижче.

Наш вітрогенератор має власний вхід, окрім сонячних панелей, він використовує штепсельну вилку, але під’єднаний по-іншому, спеціально для нашого природного генератора

Будь ласка, дайте нам знати, якщо є щось ще, з чим ми можемо допомогти.

Дякуємо, команда підтримки природного генератора

Привіт, Nature Power, у нас є два генератори Nature Power 1800. Вони чудово працювали після урагану Марія в Пуерто-Ріко, але пару днів тому один з них перестав заряджатися і на ньому нічого не працює: світло і т.д. Ми змінили положення генератора на іншу розетку. Нічого. Помаранчевий індикатор живлення то горить, то блимає, і нічого не заряджається. Чи означає це, що генератор “мертвий”?? Дякуємо за будь-яку допомогу, яку ви можете надати. Майкл Шарп

Дякуємо, що зв’язалися з нами, і ми просимо вибачення за проблеми, які у вас виникли.

Просто для уточнення, системи, які ви маєте, є нашими, Nature’s Generator чи насправді система Nature Power? Назви близькі, але різні системи.Будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою support@naturesgenerator.com за додатковою допомогою в цьому питанні. Ми зможемо надати особисту допомогу в цьому через допоміжну електронну пошту.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Puede conectar baterías adicionales a nuestro generador. Ми продаємо блоки живлення, які можна підключити до нашого генератора, щоб узгодити час додаткової роботи.

Поговоримо, чи є ще щось, чим ми можемо вам допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Наш генератор природи має внутрішній акумулятор SLA.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Нагрівачі, на жаль, вимагають багато енергії для роботи. Наша система зможе живити обігрівач, але питання в тому, як довго, і щоб визначити це, нам знадобиться більше інформації про електричний обігрівач, який ви хочете використовувати. Будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою support @ naturesgenerator.com з додатковою інформацією, і ми будемо раді допомогти.

Ми з нетерпінням чекаємо від вас відповіді.

Дякуємо, команда підтримки природного генератора

Який середній ват на годину для сонячної зарядки? Я розумію, що це залежить від сонця, але в одному дописі хтось отримав відповідь про 5-7 ват на годину при швидкості 10 миль/год для турбіни. Я намагаюся зрозуміти, що швидше, щоб знати, що використовувати більше. Дякуємо.

Дякуємо, що звернулися до нас.

Сонячна панель заряджає до 100 Вт на годину під час використання. Сонячна панель, як правило, забезпечує більш стабільну підзарядку, якщо вона знаходиться під прямим сонцем, оскільки вітрогенератор залежить від вітру і потребує постійного вітру.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що зв’язалися з нами!

Наш генератор природи зможе живити мікрохвильову піч потужністю 1500 Вт протягом приблизно 30 хвилин безперервно, перш ніж система вимкнеться.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Будь ласка, перегляньте інформацію, яку ви шукаєте нижче.

Якщо ми можемо ще чимось допомогти, будь ласка, дайте нам знати.

Дякуємо, служба підтримки Nature’s Generator

Sí, puede conectar un televisor y una luz al mismo tiempo.

Команда підтримки генераторів Nature’s Generator

Цей генератор здатний забезпечити 1800 ват, це правда?? Тому що мені потрібно майже 1000, щоб гарантувати, що всі мої поради будуть повністю заряджені принаймні протягом 5 годин. Якщо це близько 1800. це набагато краще. Дякую заздалегідь

Дякуємо, що зв’язалися з нами та за вашу зацікавленість у нашому продукті!

Правильно, наш генератор природи має інвертор потужністю 1800 Вт і зможе забезпечити потужність до 1000 Вт, яку ви шукаєте. Крім того, наш природний генератор потужністю 1000 Вт зможе забезпечити приблизно від 30 до 45 хвилин безперервної роботи, перш ніж система вимкнеться. Якщо ви хочете працювати на 1000 Вт протягом 5 годин, вам знадобиться наступне;

Будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою за адресою support@naturesgenerator.com, якщо у вас виникнуть додаткові запитання.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо за звернення до Nature’s Generator!

З нашими системами не повинно виникнути проблем із заряджанням акумулятора вашого акумуляторного дриля-шуруповерта.

Команда підтримки Nature’s Generator

На жаль, ми не маємо наших генераторів, які продаються на ринку, наразі вони продаються лише в Інтернеті.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Вага генератора Nature’s Geneator вказана нижче;

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генератора Nature’s Generator

Так, це на основі одного лише генератора природи з однією сонячною панеллю потужністю 100 Вт.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

Наш генератор природи не потрібно вимикати для підзарядки, якщо ви його використовуєте. Ми рекомендуємо вимикати генератор, якщо ви не використовуєте його і не заряджаєте, оскільки він буде заряджатися швидше.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можете ви підключити свинцево-кислотну батарею AMG до генератора?? У мене є акумулятор на 200 Ач, який я хотів би включити в цю систему.

Дякуємо, що звернулися до нас.

Так, ви можете підключити іншу батарею AMG SLA до нашого генератора.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо допомогти з чимось ще.

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Дякуємо, що зв’язалися з нами та за вашу зацікавленість у нашому продукті.

Ви можете інтегрувати наш природний генератор з домашньою електричною панеллю за допомогою нашого комплекту для передачі електроенергії. Його потрібно буде підключити до домашнього вимикача сертифікованим електриком.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи є це практичним для цілоденного використання для живлення електричного чайника (як цей: https://smile)?amazon.com/gp/aw/d/B07FKN76ZS/)? Ми продаємо каву на фермерському ринку і хочемо підігріти воду, щоб можна було розливати каву. Дякую!

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті.

На жаль, наш генератор не зможе підтримувати потужність протягом усього дня. Ми знаємо, що електричні чайники потребують багато енергії, а той, про який ви згадали, потребує 1500 Вт, при такій потужності він швидко розрядить акумулятор.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Якщо я під’єднаю до нього свій кемпер, чи зможе він живити мікрохвильову піч і змінний струм?? Причіп має послугу 30 ампер.

Дякуємо, що звернулися до нас.

Для того, щоб запустити систему змінного струму, вам потрібно буде додати додаткові блоки живлення, це пов’язано з великою кількістю потужності, яку вимагають системи змінного струму. Якщо ви спробуєте запустити його лише від генератора, він не дасть вам довгого часу роботи. Що стосується мікрохвильовки, це майже миттєво розрядить акумулятор. На жаль, мікрохвильовки потребують великої напруги для роботи.

Будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою support @ naturesgenerator.com і дайте нам знати, чи можемо ми ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

При заміні батарей у майбутньому.Чи можна використовувати літієві батареї як заміну Дякую Крістофер

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у наших продуктах!

На жаль, ви не зможете замінити акумулятор на літій-іонну версію, оскільки наша система була розроблена навколо акумулятора AGM SLA, тому система управління акумулятором відрізняється.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Розміри транспортування генератора складають 22x19x22 з вагою транспортування 90 фунтів.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Наш генератор не має захисту від електромагнітного випромінювання.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо допомогти з чимось ще.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Час роботи з Nature’s Generator означає, що тільки один з цих пристроїв буде працювати протягом цього часу? (i.e. Холодильник 8. 12 годин. Тільки якщо холодильник підключений до генератора Nature’s Generartor)

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість нашим продуктом.

Так, час роботи, що відображається, базується на одному підключеному елементі та повному заряді акумулятора. Чим більше елементів підключено, тим менше часу роботи у вас буде, тому що він буде забирати більше енергії.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо є щось ще, з чим ми можемо допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, чи можна з’єднати генератори ланцюжком, щоб збільшити потужність? Один генератор видає 1800 Вт, два. 3600 Вт? Спасибі

Дякуємо за інтерес до нашої продукції!

Ви можете з’єднати Power Pods з генератором природи, щоб збільшити час роботи і додати додаткові Power Pods, якщо це необхідно, але, на жаль, ви не можете з’єднати генератори природи разом, щоб збільшити вихідну потужність.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо є щось ще, з чим ми можемо допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Наш генератор Nature’s Generator та блок живлення Nature’s Power Pod мають контролер заряду на 200 Вт, тому ви можете підключити дві сонячні панелі потужністю 100 Вт до генератора та кожного блоку живлення. Для цього вам потрібно переконатися, що у вас є один з наших 50-футових кабелів для сонячних панелей та роз’єм MC4 Branch Connector.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо за інтерес до нашого продукту!

Так, він зможе живити 9-амперний 110-вольтовий кондиціонер, але, на жаль, лише протягом 5-10 хвилин. При потужності 990 Вт система змінного струму буде дуже швидко отримувати енергію від нашого Природного Генератора.

Якщо ви шукаєте систему, яка зможе живити систему кондиціонування такого розміру, в даний час ми пропонуємо систему, яку ми зібрали для великих систем кондиціонування, будь ласка, дивіться нижче.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, служба підтримки Nature’s Generator

Чи є проблема, пов’язана з підключенням до електромережі 110 v. насос для гідромасажної ванни, який має штекер GFCI, що підключається до виходу змінного струму інвертора генератора Nature? В іншому випадку робоча потужність насоса становить 850 Вт, а потужність в режимі очікування становить

Дякуємо за інтерес до нашого продукту!

Не буде жодних проблем з підключенням насоса для гідромасажної ванни до генератора, він зможе його живити. Недоліком є те, що при потужності 850 Вт наш природний генератор зможе живити насос лише близько 10 хвилин або близько того. Щоб з’ясувати, наскільки велика система вам знадобиться для живлення насоса, нам потрібно знати, як довго він буде працювати.

Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас за адресою support@naturesgenerator.com, якщо вам потрібна подальша допомога.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можна заряджати генератор 3 способами (змінний струм, сонячна енергія та вітер) одночасно? Ір буде заряджатися швидше?

Чи використовує він 1800 Вт потужності для зарядки, коли підключений до вашої домашньої розетки, або він використовує лише меншу потужність для зарядки?

Привіт: Дякуємо, що звернулися до Nature’s Generator! 1800 Вт позначає кількість доступної потужності через інвертор. Пристрій, підключений до домашньої розетки, буде споживати приблизно 90 Вт енергії для підзарядки генератора. Сподіваємось, це допоможе відповісти на ваше запитання, і, будь ласка, не соромтеся давати нам знати, якщо у вас виникнуть додаткові запитання. Дякуємо, Генератор природи

На жаль, не можна. Акумулятор ємністю 100Аг занадто великий, щоб поміститися в Nature’s Generator, але ви можете придбати Power Pod з акумулятором ємністю 100Аг, щоб з’єднати його з Nature’s Generator в ланцюжок. А Power Pod можна встановити прямо на Генератор природи. Дякую

Це ШІМ. Ми провели тестування на PWM v.s. MPPT і дійшов висновку, що немає великої різниці в продуктивності на 100-ватній сонячній панелі або 2 сонячних панелях по 100 Вт. Дякуємо за інтерес до Nature’s Generator.

Я хотів би встановити це на своєму 25-футовому човні. Чи є спосіб підключити його до генератора змінного струму?(можливо, послідовно з моїми пусковими та домашніми батареями) У мене також є професійний зарядний пристрій для моряків, чи можна його приєднати до цього?

Генератор природи вже вбудований в герметичну свинцево-кислотну батарею 12В 60Ач. Якщо ваші існуючі батареї також мають напругу 12 В, ви можете підключити їх через порт розширення на задній панелі генератора Nature’s Generator. Хоча генератор заряджає ваші існуючі батареї, він також заряджає батарею в Nature’s Generator після того, як вона з’єднана в ланцюжок.

Генератор природи має 1800 Вт чистої синусоїди на трьох вихідних портах змінного струму. Ви можете використовувати природний генератор як джерело живлення для зарядного пристрою pro mariner. Дякуємо за інтерес до Nature’s Generator.

це для цього елемента SKU: HKNGGN, чи можна його використовувати цілий день близько 7 годин на s, все морозиво 1/3 к.с. / 7 Ампер 115В-60Гц 530Вт? дякую g_beas @ hotmail.com

На жаль, він не може припускати, що морожениця працює безперервно. Безперервна потужність 530 Вт протягом 7 годин означає 3710 ват-годин (530 Вт х 7 годин = 3710 ват-годин). Генератор Nature’s Generator має потужність 720 Вт/год, а Power Pod. 1200 Вт/год. Щоб змусити його працювати, вам потрібні додаткові 3 блоки живлення для підключення генератора природи. Дякуємо за інтерес до Nature’s Generator.

Чи можу я замінити 60Ah AGM акумулятор на 75Ah літій-іонну батарею глибокого циклу Smart Battery, якщо розмір і роз’єми однакові??

Не рекомендується, оскільки внутрішній захист пристосований до батарей AGM. Він може працювати або не працювати оптимально з акумуляторами іншого типу. Дякуємо за інтерес до Nature’s Generator.

Чи можу я використовувати блендер з цим пристроєм, щоб робити смузі та використовувати тостер для підсмажування? Наприклад, чарівна куля (900 Вт) або тостер (1000 Вт) для швидкого використання.

Привіт. Дякуємо, що зацікавилися генератором Nature’s Generator. Короткочасне використання високопотужних пристроїв, таких як блендер або тостер, є нормальним. Генератор природи має певний допуск для розміщення пристроїв, що перевищують номінальну потужність 1800 Вт, але не рекомендується одночасно запускати пристрої, сумарна потужність яких перевищує номінальну потужність 1800 Вт. Дякуємо вам

Доброго дня. типовий термін служби акумулятора SLA в генераторі Nature’s Generator становить приблизно від 500 до 800 циклів.

Яка безперервна вихідна потужність і як довго? А це акумуляторна батарея з глибоким осередком?? Для кабіни. Дякуємо! Дякуємо

Генератор природи має вбудований інвертор з максимальною потужністю 1800 Вт. Вбудований акумулятор. герметичний свинцево-кислотний акумулятор ємністю 60 Ач/720 Вт-год.

Коли прийшов час замінити батареї: чи є батареї промисловим стандартом, який можна придбати в багатьох місцях, чи це спеціальна батарея, яку можна придбати лише у вас? Питання стосується як генератора, так і блоку живлення.

Хоча ми завжди рекомендуємо купувати запасні батареї для Nature’s Generator та Nature’s Generator Power Pod через нас, коли настає час заміни, ви можете придбати їх деінде.

Якщо ви шукаєте акумулятор в іншому місці, ми рекомендуємо вам звернути увагу на наступні деталі:1. Переконайтеся, що ви використовуєте герметичну свинцево-кислотну батарею з такою ж ємністю. 2. Переконайтеся, що батарея, яку ви використовуєте, має сумісні клеми.3. Переконайтеся, що розмір акумулятора відповідає розміру генератора або блоку живлення

Чи можу я приєднати додаткові сонячні панелі до порту вітрового входу, оскільки порт сонячного входу обмежений до 200 Вт? Я хотів би досягти більш швидкого часу перезарядки, встановивши (5) 100-ватних сонячних панелей на генераторі, дві на сонячному вході і три на вітровому вході.

Привіт, ви не можете підключити сонячні панелі до вітрового входу на генераторі Nature’s Generator. Хоча сонячні та вітрові входи можуть виглядати однаково, вони не підтримують однакові кабельні роз’єми. Якщо ви хочете збільшити можливість підзарядки за допомогою вітру, ви можете підключити до двох вітрогенераторів на додаток до двох сонячних панелей.

Дякуємо, що звернулися до нас. Ви можете оформити замовлення на Панель живлення Nature’s Generator 100 Вт всього за 249.97. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну пошту support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Дякуємо, що звернулися до нас. Сонячні панелі сторонніх виробників можуть працювати або не працювати з Nature’s Generator. Будь ласка, переконайтеся, що технічні характеристики ваших сторонніх сонячних панелей мають ті ж характеристики, що і наші сонячні панелі Nature’s Generator. Зверніть увагу, що гарантія на генератор буде анульована, якщо він буде пошкоджений через використання сторонніх сонячних панелей та інших аксесуарів. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки за телефоном (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Дякуємо за звернення. Будь ласка, ознайомтеся з інформацією про робочу температуру та температуру зберігання генератора Nature’s Generator нижче.

Робоча температура: 32-104 °F (0-40 ° C)Температура зберігання: 23-111 °F (-5-45 ° C)

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Будемо раді допомогти вам!

Дякуємо за ваш запит! Ви можете заощадити на рахунках за електроенергію, особливо якщо ви максимально використовуєте сонячну та вітрову енергію для підзарядки генератора під час його використання. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com Ми будемо раді допомогти вам!

Привіт, Майкл, дякуємо, що звернулися. На жаль, ви можете запустити генератор і блок живлення тільки послідовно. Якщо ви шукаєте більш тривалий час роботи, ми настійно рекомендуємо вам придбати блок живлення, а для більшої потужності, можливо, ви захочете перевірити наш генератор Nature’s Generator Elite 3600w або генератор Nature’s Powerhouse. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Перевірено CleanTechnica: Сонячний генератор BLUETTI AC180

BLUETTI AC180. це компактна та ефективна портативна електростанція, яка в поєднанні з портативною сонячною панеллю BLUETTI потужністю 200 Вт стає одним з найкращих сонячних генераторів на сучасному ринку. Сама назва дещо незграбно походить від вихідної потужності змінного струму 1 800 Вт. AC180 виділяється своїм компактним квадратним форм-фактором, який є дуже ефективним та утилітарним. Всі штепсельні вилки розташовані на одному рівні в компактній рамі, з набором міцних, інтегрованих ручок зверху, які полегшують переміщення.

Він може похвалитися ємністю акумулятора 1 152 ват-годин, що є непоганим показником для пристрою такого розміру, особливо з фосфатом заліза (LiFePo4). Залізо-фосфатні батареї трохи більші за об’ємом і важчі, ніж їх більш щільні літій-іонні побратими. Накопичену енергію можна використовувати для пристроїв змінного струму, активувавши вбудований інвертор з вихідною потужністю 1 800 Вт безперервної дії, який виштовхує енергію на чотири вбудовані розетки змінного струму на передній панелі пристрою.

Заряджайте!

Для підзарядки ми підключили BLUETTI AC180 до звичайної розетки на 110 вольт. У цьому сценарії AC180 просто відкрив свою горловину, щоб всмоктати енергію. У нашому тестуванні пристрій зняв 1100 Вт потужності, що трохи нижче максимальної швидкості зарядки змінного струму в 1440 Вт, що означає, що він повністю зарядиться приблизно за годину, якщо зможе підтримувати цю швидкість. Насправді він повністю заряджається приблизно за півтори години завдяки оптимізованій кривій зарядки.

Це набагато вища швидкість заряджання, ніж у його старшого брата BLUETTI AC200Max (400-500 Вт від мережі змінного струму), і трохи вище “золотої середини” (~1000 Вт), яку ми вважаємо ідеальною швидкістю заряджання від мережі змінного струму. Заряджаючи від мережі змінного струму потужністю 1 000 Вт, вам не потрібно турбуватися про те, що кабелі перегріються або перевантажать стандартні ланцюги на 15 А, і ви все одно забираєте тонну енергії в акумуляторну батарею. Крім того, ви повинні переконатися, що використовуєте належний товстий кабель і підключаєтеся до надійної мережі.

Ємність зберігання AC180 трохи більше однієї кіловат-години також є дійсно приємним розміром. Він має достатню вихідну потужність, щоб підтримувати такі енергоємні прилади, як індукційна конфорка або холодильник, з достатньою потужністю, щоб впоратися з короткими сплесками високої продуктивності. Якщо ви використовуєте його для приготування їжі, вам потрібно мати кілька варіантів підзарядки протягом дня, щоб підзарядити його після їжі. Водночас, він також здатний без особливих зусиль заряджати невеликі холодильники, ноутбуки, зарядні пристрої для дронів та мобільні телефони, які споживають менше енергії.

Насолоджуйтесь сонячним світлом. Копирайт изображения: Кайл Філд, CleanTechnica

BLUETTI AC 180 сам по собі досить потужний, але в парі з компактною портативною сонячною панеллю BLUETTI потужністю 200 Вт він перевершує всі очікування. Сонячна панель складається до одного з найбільш плоских і компактних форматів, які ми бачили на сьогоднішній день для портативних сонячних панелей. Вона виготовлена з досить стандартної ламінованої ПВХ-підкладки з сонячними елементами між ними, які чомусь легші та компактніші, ніж багато конкуруючих панелей. У мішечку на блискавці на зовнішній стороні панелі розміщені вбудовані кабелі, які підключаються безпосередньо до адаптера та вхідного порту BLUETTI.

Квадратний корпус портативної електростанції та компактна сонячна панель потужністю 200 Вт разом утворюють надзвичайно добре зібраний портативний комплект. Під час тестування сонячної панелі ми змогли отримати від неї потужність від 130 до 200 Вт, залежно від кута відносно сонця та часу доби. Пори року та географія також впливають на продуктивність сонячних панелей, тому ваш пробіг, безсумнівно, буде змінюватися.

Сонячна панель BLUETTI PV200 має класну функцію на опорних ніжках із швидкими застібками, які можна регулювати для зміни кута нахилу панелей. Це елегантний спосіб полегшити власникам максимізацію потужності панелі, не ускладнюючи дизайн. У більшості районів сонячна батарея може виробляти достатньо енергії для повної підзарядки акумулятора кожен день. Це означає, що ви можете готувати їжу, живити електроприлади, заряджати всі свої пристрої та підтримувати життя лише за допомогою енергії сонця.

Використовуйте його!

Щоб побачити, на що здатна AC180, ми вирушили на кухню та увімкнули деякі з наших найбільш енергоємних приладів: чайник для гарячої води Bodum потужністю 800 Вт, міксер KitchenAid серії 500 та блендер Vitamix. Починаючи з простого чайника для води, AC180 показав потужність 1000 Вт, що перевищує 600-800 Вт, які ми зазвичай бачимо при нагріванні води.

Щоб змусити AC180 трохи попотіти, ми підключили всі наші кухонні тестові пристрої та підвищили їх потужність до 11. Цей тест зазвичай показує нічию між 1,350 Вт та 1,500 Вт. BLUETTI AC180 показала вихідну потужність 1 530 Вт, що вище середнього, але досить близько до типового діапазону. Пристрій не тільки впорався з навантаженням, але й залишив трохи місця для дихання, якщо вам дійсно потрібно живити все і кухонну раковину.

Ми пішли ще далі, підключивши індукційний пальник потужністю 1 500 Вт і увімкнувши його на повну потужність. BLUETTI AC180 просто продовжував виштовхувати потужність, ніби це була прогулянка в парку. Видаючи 1500 Вт безперервно, її ємність у 1152 Вт-год може забезпечити лише трохи більше 35 хвилин приготування їжі, але це розумно, якщо ви можете підзарядитися до або після їжі. Панелі з такою потужністю не дуже добре підходять для застосувань, де потрібно використовувати прилади з великим споживанням енергії, такі як індукційний пальник, протягом тривалого часу, але підходять для одиночних або двомісних кемпінгових поїздок.

Загалом

BLUETTI AC 180 та PV200 є надзвичайно універсальною портативною електростанцією та сонячним генератором. Легко уявити, як можна використовувати його як основне джерело енергії для кемпінгу або навіть для невеликого автофургона. У крайньому випадку, він може слугувати джерелом живлення під час перебоїв в електромережі або для резервного живлення будинку. Однак його менша потужність обмежує кількість пристроїв, які він може живити протягом тривалості, протягом якої він може фактично живити будинок.

Нам подобається, що це фосфат заліза. Хімія є термічно стабільною, навіть якщо це відбувається за рахунок більшого об’єму порівняно з типовим літій-іонним акумулятором. Крім того, AC180 здатний видавати 1800 Вт потужності, що є вражаючим показником для пристрою такого розміру та потужності.

BLUETTI AC180 офіційно надійде в продаж 15 червня, тоді ж ми побачимо офіційну ціну. А поки що, заходьте на офіційний сайт BLUETTI, щоб дізнатися всі подробиці про інші портативні електростанції, а також про AC180, коли прийде час.

cleantechnica, сонячний, генератор, bluetti, ac180

Технічні характеристики BLUETTI AC180

 • Ємність: 1,152 Вт-год (36 Ач)
 • Хімія: LiFePO4 (літій-залізо-фосфат)
 • Цикли: 3,500 циклів до 80% початкової ємності
 • Розетка змінного струму: 2 × 230В/7.8А, 1,800 Вт загалом
 • Тип інвертора: Чиста синусоїда
 • Пікова потужність: 2,700 Вт
 • USB-порти: 1 USB-C макс. 100 Вт, 4 порти USB-A (макс. 15 Вт на пару)
 • Вихід 12 В постійного струму: 1 × 12 В/10 А (з автомобільним адаптером)
 • Бездротова зарядна панель: 1 × 15 Вт макс.
 • Вхід змінного струму: 1,440 Вт макс.
 • Вхідна сонячна енергія: 500 Вт макс., VOC 12-60VDC, 10A
 • Автомобільний вхід: 12/24В від порту прикурювача
 • Максимальний вхід: 1,440W
 • Час заряджання (змінний струм): 1.3-1.8 годин (1440 Вт турбо-зарядки)
 • Час заряджання (сонячна батарея): 2.8-3.5 годин (максимум 500 Вт).)ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
 • Вага: 37 фунтів / 17 кг
 • Розміри (ДхШхД): 340 мм × 247 мм × 317 мм
 • Робоча температура:.4℉-104℉ /.20℃-40℃
 • Гарантія: 5 років
 • Аксесуари: Кабель для зарядки змінного струму, автомобільний кабель 12 В, кабель для сонячної зарядки

Відмова від відповідальності: BLUETTI надала автору електростанцію та сонячну панель для цілей цього огляду.

Я не люблю платні стіни. Вам не подобаються платні стіни. Хто любить платні стіни? Тут, у CleanTechnica, ми впровадили обмежену платну стіну на деякий час, але це завжди здавалося неправильним. і завжди було важко вирішити, що ми повинні поставити за нею. Теоретично, ваш найексклюзивніший та найкращий вміст залишається поза межами платної мережі. Але тоді менше людей це читають! Ми просто не любимо платні сервіси, тому вирішили відмовитися від нашого.На жаль, медіа-бізнес все ще залишається жорстким, жорстким бізнесом з крихітною маржею. Це нескінченний олімпійський виклик. залишатися над водою або навіть, можливо. ахніть. рости. Отже.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви хочете підтримати нас, будь ласка, вносите невелику суму щомісяця через PayPal або Patreon, щоб допомогти нашій команді робити те, що ми робимо! Дякуємо! Підпишіться на щоденні новини від CleanTechnica по електронній пошті. Або слідкуйте за нами в Google News!

Маєте пораду для CleanTechnica, хочете розмістити рекламу або запропонувати гостя для нашого подкасту CleanTech Talk? Зв’яжіться з нами тут.

Різниця між комплектом сонячних панелей преміум-класу 400 Вт 800 Вт

cleantechnica, сонячний, генератор, bluetti, ac180

8 вересня 2021

Комплект сонячних панелей преміум-класу. це чудовий спосіб отримати безпосередній досвід роботи з сонячною енергією. Комплект сонячних панелей потужністю 400 або 800 Вт ідеально підходить для автономних систем, для аварійного резервного живлення або для зарядки акумуляторів. Незалежно від того, чи є ви новачком у сонячних енергетичних системах, чи хочете розширити те, що у вас вже є, комплект сонячних панелей преміум-класу. це чудовий варіант.

Нижче наведені деякі з переваг інвестування в комплекти сонячних панелей, а також інформація про те, коли краще використовувати комплект сонячних панелей потужністю 400 Вт або розглянути комплект сонячних панелей потужністю 800 Вт. Давайте дізнаємось більше про ці комплекти живлення та що вони включають.

Переваги комплекту сонячних панелей

Всі сонячні енергетичні системи мають перевагу в тому, що вони виробляють поновлюване джерело енергії, при цьому відносно швидко компенсуючи початкові витрати. Однак, інвестування в світ сонячної енергетики може бути заплутаним або непосильним зобов’язанням для деяких людей, і саме тут в гру вступають комплекти сонячних панелей. Ці комплекти спрощують налаштування та встановлення, пропонуючи при цьому ті ж переваги, що і більш просунуті системи сонячних панелей.

Ефективні

Сонячні елементи, що входять до комплекту сонячних панелей, є монокристалічними, що робить їх високоефективними з коефіцієнтом перетворення 21%. Іншими словами, вони можуть перетворити 21% енергії, яку вони поглинають від сонця, в електрику.

Надійний

Всі сонячні модулі в комплектах сонячних панелей Renogy пройшли EL-тестування, що означає, що вам не доведеться турбуватися про гарячі точки на панелях. Крім того, рами сонячних панелей виготовлені зі стійкого до корозії алюмінію, що робить їх міцними, але легкими.

І не тільки рами прослужать десятиліттями, але й задня панель TPT також забезпечує безперебійну, довготривалу роботу кожного комплекту. Крім того, розподільна коробка має клас захисту IP65, що означає, що вона може захистити від струменів води низького тиску та частинок навколишнього середовища.

Безпечний

Вам не доведеться турбуватися про перезарядку, перевантаження, коротке замикання або неправильну полярність завдяки компонентам захисту, вбудованим в конструкцію кожного комплекту. Ці функції збережуть зарядні пристрої для акумуляторів та інверторні зарядні пристрої в цілості й схоронності.

Інтуїтивно зрозумілий

Незалежно від того, чи підключаєте ви свої малі комплекти сонячних панелей до герметичних, гелевих або літій-іонних батарей, алгоритм заряджання розпізнає тип батареї і підлаштовується відповідно до нього. Крім того, ці стартові комплекти використовують чотириступеневий процес заряджання для забезпечення швидкого та безпечного заряджання акумулятора.

cleantechnica, сонячний, генератор, bluetti, ac180

Для кого підходить комплект сонячних панелей?

Комплект сонячних панелей потужністю 400 Вт або 800 Вт може забезпечити ефективну сонячну енергію для ряду домашніх або бізнес-додатків. Комплекти найбільш зручні для автономних цілей, таких як крихітна домашня сонячна установка, автофургон, човен, причіп або невеликий будиночок. Більшість ваших потреб в енергії будуть задоволені за допомогою автономних комплектів сонячних панелей без попередніх витрат на встановлення сонячних панелей, оскільки ви можете встановити їх самостійно, маючи трохи довідкової інформації та відповідні інструкції.

Комплекти сонячних панелей призначені не тільки для доріг. Вони також є життєздатним варіантом в якості домашніх сонячних панелей для початківців. Різноманітні надійні функції та матеріали, що входять до комплекту, спрощують налаштування обладнання. Крім того, комплекти відносно легко монтувати за допомогою наданого монтажного обладнання.

Ще одне чудове застосування комплектів сонячних панелей. це використання їх для розширення вашої існуючої системи. Якщо ви вже встановили сонячні панелі у себе вдома або на підприємстві і потребуєте більшої потужності, додавання комплекту сонячних панелей до вашої системи. це простий спосіб отримати додаткову електроенергію без зайвих витрат.

Скільки може дати сонячна панель потужністю 400 Вт?

Як і у випадку з усіма сонячними панелями, кількість енергії, яку може виробити комплект сонячних панелей потужністю 400 Вт, залежить від різних факторів, таких як кількість сонячних годин, географічне розташування та нахил панелей. Однак, в цілому, ви можете очікувати, що комплект сонячних панелей потужністю 400 Вт буде виробляти десь між 1.2 і 3 кіловат-години (кВт-год) енергії на день.

Цієї кількості кВт/год може вистачити для живлення достатньої кількості приладів. Наприклад, в день, коли ваші панелі отримують чотири години прямого сонячного світла з контролером заряду MPPT, ви можете розраховувати на достатню кількість енергії для наступних потреб:

 • Енергоефективний холодильник пристойного розміру
 • Сонячний інвертор для телевізора та ноутбука
 • Світлодіодні ліхтарі
 • Експлуатація вентиляційних отворів і вентиляторів в автофургоні або крихітному будинку
 • Підзарядка невеликих пристроїв, таких як мобільні телефони, електронні книги та планшети
 • Запуск дизельного обігрівача на пару годин

Майте на увазі, що якщо ви використовуєте все вищезазначене щодня і хочете перезарядити батареї вашої сонячної системи, можливо, ви не зможете зробити це так швидко, як хотіли б. Однак, повністю заряджені батареї можуть дати вам пару днів свободи дій, якщо ви зіткнетеся з поганими погодними умовами або іншими проблемами.

Що входить до комплекту сонячних панелей на 400 Вт?

Звичайно, всі комплекти Renogy включають сонячні панелі. У випадку з комплектом сонячних панелей на 400 Вт це означає наявність чотирьох монокристалічних панелей по 100 Вт. Крім того, наші комплекти сонячних панелей потужністю 400 Вт постачаються з трьома роз’ємами Y-образного відгалуження, монтажними Z-образними кронштейнами, 20-футовим комплектом сонячних адаптерів 10 AWG (пара), вісьмома футами кабелів для лотків 10 AWG (пара) та ШІМ-контролером заряду Li30A Renogy Wanderer Li30A.

Якщо ви розглядаєте можливість наземного монтажу сонячних панелей, ви все одно можете використовувати надані Z-образні кронштейни для кріплення сонячних панелей до будь-якої поверхні, яку ви плануєте використовувати для свого сонячного проекту “зроби сам”.

Скільки батарей потрібно для сонячної системи потужністю 400 Вт?

Якщо ваш акумуляторний блок може зберігати принаймні 200 Ач (ампер-годин), ви можете використовувати від однієї до чотирьох батарей. Іншими словами, якщо ви купуєте батарею на 1 кВт-год, яка може працювати на 200 А-год, вам знадобиться лише одна батарея. Однак, якщо ви розглядаєте батареї, які виробляють лише 50 А-год, найкраще придбати чотири з них і з’єднати їх послідовно або паралельно.

Пам’ятайте, що батареї зберігають енергію постійного струму (DC), в той час як деякі великі прилади, такі як холодильники, використовують енергію змінного струму (AC). Підключення сонячного інвертора до вашої системи вирішить проблему сумісності.

cleantechnica, сонячний, генератор, bluetti, ac180

Скільки може виробляти сонячна панель потужністю 800 Вт?

Знову ж таки, враховуючи мінливі фактори, такі як тривалість сонячного сяйва, нахил панелі та географічне розташування, комплект сонячних панелей потужністю 800 Вт може виробляти близько 240 Вт. 256 ампер-годин на день, або від 3 до 4 кВт-год на день.

З такою кількістю енергії ви можете розраховувати на потужність:

 • Великий, енергоефективний холодильник
 • Сонячний інвертор для телевізора, кавоварки та ноутбука
 • Світлодіодні ліхтарі
 • Робота вентиляційних отворів і вентиляторів в автофургоні або крихітному будинку
 • Заряджання невеликих пристроїв, таких як мобільні телефони, електронні книги та планшети
 • Запуск дизельного обігрівача на пару годин

Основна перевага комплекту сонячних панелей потужністю 800 Вт перед комплектом сонячних панелей потужністю 400 Вт полягає в тому, що більший комплект дозволяє зберігати більше резервної енергії. Таке збільшення потужності зберігання робить комплекти сонячних панелей на 800 Вт ідеальними для більш тривалих кемпінгів або подорожей, навіть взимку.

Що входить до комплекту сонячної панелі потужністю 800 Вт?

Комплект сонячної панелі потужністю 800 Вт складається з тих самих матеріалів, що й комплект сонячної панелі потужністю 400 Вт, наприклад, монтажних Z-подібних кронштейнів, Y-подібних роз’ємів та 20-футового кабелю AK 10 AWG. Крім того, до комплекту сонячних панелей потужністю 800 Вт входять вісім панелей потужністю 100 Вт, контролер заряду Rover Li 40A MPPT, двометровий кабель запобіжника 8 AWG, восьмиметровий кабель для лотка 8 AWG, вбудований запобіжник на 20 А та запобіжник на 40 А ANL, а також модуль Bluetooth BT-1.

Скільки батарей потрібно для сонячної системи потужністю 800 Вт?

Тому що ви хочете, щоб ваша сонячна система потужністю 800 Вт могла керувати принаймні 300. Акумулятор на 360 Ач, використання двох батарей на 12 В було б мінімальним. Як і у випадку з комплектом сонячних панелей потужністю 400 Вт, якщо ви хочете накопичити більше енергії для подальшого використання, ви можете підключити більше батарей до вашої сонячної енергетичної установки. Якщо вам потрібна стабільна подача електроенергії вдень і ввечері, наприклад, для роботи обігрівача вночі, наявність чотирьох батарей є найкращим рішенням.

Підсумовуючи комплекти сонячних панелей

Преміум-комплекти сонячних панелей Renogy. чудовий вибір для тих, хто хоче спробувати свої сили в сонячній енергетиці, або для тих, хто бажає мати більш гнучкий варіант для подорожей. Ці комплекти легко встановити, і ви можете покластися на їх ефективність, безпеку та інтуїтивність.

Коли справа доходить до вибору між комплектом сонячних панелей потужністю 400 Вт або 800 Вт, ви дійсно захочете визначити заплановане використання енергії для вашої ситуації. Калькулятор сонячних панелей Renogy надзвичайно корисний при розрахунку споживання енергії для конкретних приладів, таких як фени, ноутбуки, світлодіодні ліхтарі, холодильники та багато інших.

Коли ви знаєте, скільки енергії вам потрібно, вибір між комплектом сонячних панелей потужністю 400 Вт або 800 Вт буде досить простим.

Зрештою, якщо у вас є сумніви або занепокоєння щодо того, який комплект сонячних панелей вибрати, ми рекомендуємо варіант 800 Вт. Цей комплект гарантує, що ви завжди зможете отримати енергію, необхідну для комфорту та задоволення.

Дивіться інші пов’язані статті, щоб дізнатися більше:

Портативна електростанція Jackery Explorer 880

Залиште свою електронну адресу нижче, щоб отримати повідомлення, коли продукт буде доступний для попереднього замовлення. Повідомити мене Я прочитав і згоден з Умовами та Політикою конфіденційності.

 • 1000 Вт безперервної потужності: Високопотужний з піковою потужністю 2000 Вт / 1000 Вт безперервної потужності та ємністю 880 Вт-год, Explorer 880 може впоратися з більшістю ситуацій на відкритому повітрі. Вам не доведеться турбуватися про те, що ваші пристрої розрядяться.
 • Ідеально підходить для домашнього використання: Живлення потужних пристроїв, таких як електричні молотки, невеликі повітряні компресори, циркулярні пилки, кутові шліфувальні машини, дрилі тощо.
 • Вбудований MPPT-контролер: Модуль MPPT вбудований всередині Explorer 880. Постійно контролюючи напругу та вихідний струм ваших сонячних панелей, MPPT додає до 23% більше ефективності сонячної підзарядки.
 • Зарядка: Jackery Explorer 880 може одночасно заряджати 8 різних пристроїв, таких як міні-холодильник, телефон, дрон, ноутбук, iPad, блендер, камера та Kindle.
 • Підзарядка: 3 способи підзарядки: Сонячна панель (2 панелі потребують 6.5 H, 1 панель потребує 10 H), розетка змінного струму (6).5 H), автомобільна розетка (12.5 H).
 • Примітка: Для економії енергії портативна електростанція Explorer 880 автоматично вимикається через 12 годин при споживанні менше 10 Вт енергії.

Швидка доставка

2 1 рік гарантії

30-денне повернення грошей

ЖИВЛЯТЬ 90% ВУЛИЧНИХ ПРИСТРОЇВ

 • Чисті синусоїдальні розетки змінного струму забезпечують до 1000 Вт безперервно
 • 880Wh(40.Літієва батарея 8Ач)
 • 3 стандартні розетки змінного струму PURE SINE WAVE
 • 2USB-C та 1 швидка зарядка 3.0 порт
 • 1USB-A порт (5V,2).4A)

Зверніть увагу, що загальна номінальна потужність повинна бути менше 1000 Вт (перенапруга 2000 Вт). У разі перевищення рівня заряду Explorer 880 може вимкнутися.

ТРИ ГНУЧКІ СПОСОБИ ПІДЗАРЯДКИ

 • Заряджається від 2SolarSaga 100W протягом 6.5 годин
 • Заряджається від розетки змінного струму за 6.5 годин
 • Заряджається від автомобільної розетки 12В протягом 12.5 годин

АВТОНОМНИЙ СОНЯЧНИЙ ГЕНЕРАТОР, ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ

Високоякісна технологія MPPT забезпечує швидшу швидкість сонячної підзарядки. Завдяки сумісній зарядці від сонячної енергії, портативна електростанція Explorer 880 може працювати як сонячний генератор. Він може бути повністю заряджений під повним сонцем за 6.5 годин при підключенні 2 сонячних панелей SolarSaga 100W. Таким чином, ви можете мати необмежене джерело енергії від сонця і завжди залишатися зарядженими в дорозі.

Будь ласка, майте на увазі наступне під час підзарядки від сонячної батареї:

Час підзарядки залежить від місця розташування, температури, погоди тощо. Тому фактичний час підзарядки може відрізнятися.

Тримайте портативну електростанцію подалі від тепла та прямих сонячних променів, щоб продовжити термін її служби під час підзарядки.

ПОТУЖНІСТЬ НА ВІДКРИТОМУ ПОВІТРІ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

КЕМПІНГ АВТОФУРГОНІВ / РИБОЛОВЛЯ / БЕЗДОРІЖЖЯ / ПОЛЮВАННЯ / ВІДПОЧИНОК НА ЗАДНЬОМУ ДВОРІ / НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ

Завдяки своїй портативній конструкції та більшій потужності, Explorer 880 є однією з найкращих інвестицій для вашого відпочинку на природі. Вона може працювати з більшістю ваших основних вуличних приладів та електроніки, таких як електричний гриль, кавоварка, блендер, дрон та камера. Крім того, портативна електростанція Jackery Explorer 880 може бути надійним резервним джерелом живлення для холодильників, апаратів CPAP/BiPAP, комп’ютерів тощо.

Залишити відповідь