Огляд: Сонячні зарядні пристрої Window та Port від XD Design. Зарядний пристрій для сонячних панелей на вікні

Сонячний зарядний пристрій Window Solar Charger допомагає заряджати ваші гаджети за допомогою сонячного світла!

Зарядний пристрій Window Solar Charger допомагає очистити повітря навколо сонячних панелей. Простий, як дерев’яна рама з сонячними панелями та акумулятором, сонячний зарядний пристрій Window Solar Charger. це банк енергії, що працює від сонця, який дозволяє використовувати чисту енергію для підзарядки ваших пристроїв, таких як телефон, планшет або інші пристрої, що живляться від USB.

Сонячні панелі не сильно змінилися за останні 60 років, але Крістал Персо, ідейний натхненник сонячного зарядного пристрою Window Solar Charger, вважає, що люди все ще не прийняли сонячну енергію в глобальному масштабі. Сонячна енергія та сонячні панелі часто використовуються на дахах, живлячи будівлі та будинки, або на таких речах, як рюкзаки, допомагаючи людям, які люблять подорожувати. Звичайні люди, які сидять вдома, все ще не активно взаємодіють із сонячною панеллю в особистій якості, і віконний сонячний зарядний пристрій сподівається подолати цей бар’єр. “Використання відновлюваної енергії не повинно бути складним”. каже Кристал, і сонячний зарядний пристрій Window Solar Charger допомагає розкрити цю технологію у неймовірно простий і корисний спосіб. Просто повісьте сонячний зарядний пристрій на сонячне вікно. і все готово! Панелі поглинають енергію сонячного світла і заряджають внутрішній акумулятор зарядного пристрою. Ви можете безпосередньо підключити телефон або планшет, і батарея почне заряджати ваш смарт-пристрій, перетворюючи енергію сонця в енергію, яку ви можете використовувати!

Сонячна зарядка Window Solar Charger. це не складний і загадковий продукт, який можна назвати вигадливим. Сонячні панелі розташовані на прозорій платформі, оточеній бамбуковою рамою. Бавовняний шнур у верхній частині дозволяє повісити зарядний пристрій на гачок на вікні або навіть на стіні, куди потрапляє достатньо сонячного світла. Внутрішній акумулятор ємністю 2200 мАг збирає та зберігає сонячну енергію, допомагаючи вам поповнювати заряд ваших пристроїв за допомогою USB-виходу на основі зарядного пристрою. Сонячний зарядний пристрій Window Solar Charger можна використовувати прямо з коробки, і він є першим у серії продуктів, розроблених студією Krystal’s Grouphug, щоб допомогти демократизувати сонячну енергію, яку можна використовувати не тільки на макрорівні, але навіть у невеликих домогосподарствах та офісах, щоб заряджати телефон, планшет або навіть постійно живити ваш Smart-динамік, Smart-дзвінок або камери відеоспостереження!

Натисніть тут, щоб купити зараз: 149. Поспішайте, залишилось лише 6/142!

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Віконний сонячний зарядний пристрій

Дизайнерська сонячна панель для людей, які хочуть бути більш сталими, але не знають, з чого почати.

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

На відміну від більшості сонячних панелей, її можна повісити на будь-яке вікно. Тепер ви можете принести сонячну енергію в свій будинок, не жертвуючи дизайном.

Як це працює

Повісьте на будь-яке сонячне вікно. Для повної зарядки вбудованого акумулятора потрібно 8-10 годин під прямими сонячними променями.

Підключіть телефон або USB-пристрій до USB-порту, що входить до комплекту. Повного внутрішнього акумулятора вистачає, щоб зарядити iPhone два рази, а телефони Android. від одного до півтора разів.

Заряджайте всі свої улюблені маленькі USB-пристрої від внутрішнього акумулятора зарядного пристрою. Повна батарея може заряджати iPhone (2x), телефони Android (1. 1).5x), Планшети (0.5x), Air Pods (3x), Портативна колонка (1x), Пончики (1000x).

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Невеликі зміни, великий вплив.

Місія Grouphug. надихати на сталий спосіб життя, який не вимагає зусиль і не жертвує дизайном. Існує світ, де відновлювана енергія може бути зручною для користувачів і до смішного гарною на вигляд! І найголовніше. вони зменшать вашу залежність від викопного палива. Ми не зможемо вийти з мережі за одну ніч, але ми можемо зробити кроки до цього. Їхній патентований сонячний зарядний пристрій Window Solar Charger. це лише перший з багатьох продуктів Grouphug, які змінять наше уявлення про споживання енергії.

Процес проектування

Спочатку вони досліджували історію сонячної енергії. Перша комерційна сонячна панель з’явилася 60 років тому і вона виглядає ТОЧНО так само сьогодні. Чому?!

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Далі було багато прототипів! (Ліворуч) Один з наших перших прототипів, прикріплений до вікна. (Праворуч) Один з багатьох невдалих прототипів сонячних панелей, які вони створили на цьому шляху.

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Вони розробляють всі свої прототипи в A/D/O, мейкерському просторі в Брукліні. У них є всі інструменти, які ви можете собі уявити, і вони знаходяться всього в 5 хвилинах від легендарної пончикової Пітера Пена (прототипування на пончиках).

Потім вони побудували кілька бета-версій сонячних зарядних пристроїв, щоб люди могли їх випробувати! Перші клієнти користувалися сонячними зарядними пристроями вже кілька місяців і давали нам зворотній зв’язок про те, що працює, а що ні.

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Натисніть тут, щоб купити зараз: 149. Поспішайте, залишилося лише 6/142!

Огляд: Віконні та портові сонячні зарядні пристрої від XD Design

Минулого року ми розповідали про цікавий новий сонячний зарядний пристрій, який намагався уникнути проблемних тіней від віконних рам, рослин у горщиках та домашніх прикрас, приклеюючись до скла самого вікна. До сонячного зарядного пристрою Window Solar Charger від XD Design тепер приєднався новий, трохи менш місткий побратим під назвою Port Solar Charger, і мені випала нагода взяти обидва на тест-драйв.

Першим на оглядовій лавці. сонячний зарядний пристрій Window.

У коробці

Це 11 х 11 х 1.75 см (4.3 x 4.3 x 0.68 дюймів), 95 г (3.Пристрій вагою 35 унцій оснащений літій-іонним акумулятором ємністю 1400 мАг, розміщеним у пластиковому корпусі з АБС-пластика. Є повнорозмірний USB-порт для передачі заряду на підключений пристрій з напругою 5 В (500 мА) і міні-USB-порт для заряджання власного акумулятора приблизно за три години, якщо ви не можете чекати заявлених 13 годин, необхідних для 7-ї моделі з номінальним струмом 110 мА.8 x 7.8-міліметрова (3 x 3 дюйми) фотоелектрична панель поглинає достатньо сонця для забезпечення повного заряду. Пристрій має вбудований захист від перезаряду та короткого замикання.

Світлодіодний індикатор стану світиться червоним кольором під час отримання заряду, і стає зеленим, коли бортовий акумулятор повністю заряджений. Ви можете просто покласти його на стіл біля вікна, або ж за допомогою силіконового кільця товщиною 3 мм, що входить до комплекту, приклеїти його до скла зсередини вікна. Обидві сторони кільця липкі, і коли його здатність прилипати зменшується через неминуче накопичення пилу і бруду, ви можете освіжити його, промивши в мильній воді і давши висохнути.

Не така липка ситуація

Коли я вперше спробував приклеїти цей зарядний пристрій до вікна, я повинен повідомити про явну відсутність успіху. Я думав, що це пов’язано з тим, що поверхня пристрою, звернена до вікна, насправді не є плоскою (там є невелика крива), але з тих пір я виявив, що силіконове кільце, яке постачається з віконним сонячним зарядним пристроєм, насправді не було достатньо липким. XD Design поспішив надіслати мені інше, і я радий повідомити, що після заміни пристрій міцно тримався на внутрішній стороні вікна моєї передньої кімнати протягом усього періоду огляду.

Пристрій має міцну конструкцію і витримує кілька ударів (що дуже добре, оскільки одного разу він впав за батареєю, і я міг би обійтися без використання дротяної вішалки, щоб підняти його).

Все добре, що добре закінчується

Кажуть, що сонячному зарядному пристрою Window Solar Charger потрібно 13 годин при яскравому (сонячному) світлі, щоб повністю зарядити батарею, використовуючи лише фотоелектричну енергію. Як і у випадку з іншими сонячними зарядними пристроями, якість світла, що надходить, визначає фактичний час заряджання. Зараз у Франції наближається кінець зими, але протягом останніх кількох тижнів у нас було багато сонячних днів. Це не так високо, не так яскраво і не так потужно, як влітку, але цього було достатньо, щоб забезпечити сильне червоне світіння світлодіода пристрою.

У моїх тестах зарядний пристрій насправді займав принаймні вдвічі більше часу, щоб досягти потужності, але оскільки така підзарядка по суті безкоштовна (якщо ви вибачите за каламбур), я не буду придиратися до деталей. Фотоелектрична панель робить те, що вона повинна робити, вона забезпечує вбудований акумулятор чистою енергією. навіть якщо вам доведеться почекати деякий час, перш ніж він заповниться.

Однак, окрім індикатора зарядки/повного заряду, немає жодного способу визначити, скільки заряду залишилося в літій-іонному акумуляторі. При повній потужності її виявилося достатньо для повної зарядки мого смартфона, з деяким запасом (хоча для планшета за один присід не вистачить).

Підсумок

Якщо ви шукаєте портативне резервне джерело живлення для підзарядки свого мобільного пристрою, коли ви перебуваєте поза домом, є безліч варіантів, багато з яких оснащені сонячними панелями. Той факт, що Window Solar Charger приклеюється до внутрішньої сторони вікна і при цьому ефективно уникає тіні від рам (або штор, фіранок, рослин і дрібничок), на думку цього оглядача, є достатнім, щоб виділити цей продукт на тлі інших, і робить його набагато кориснішим у цьому процесі.

Віконний сонячний зарядний пристрій виявився чудовим способом використовувати енергію сонця для заряджання моєї зростаючої колекції мобільних пристроїв. Реально, ви не зможете повністю уникнути передачі частини ваших важко зароблених грошей комунальній компанії. Батареї пристрою розряджаються набагато швидше, ніж фотоелектрична панель може поповнити власний блок живлення цього сонячного зарядного пристрою. Але це цілком може заощадити вам кілька копійок.

Її можна просто залишити на сонці, поки ви на прогулянці, або ж вона досить маленька і легка, щоб кинути її в рюкзак і взяти з собою. За 49 євро.95 (65 доларів США), його покупка також не буде надто дорогою.

Портовий сонячний зарядний пристрій

Багато дрібних недоліків, з якими ми зіткнулися під час тестування сонячного зарядного пристрою Window Solar Charger, були ефективно вирішені в портативному сонячному зарядному пристрої Port Solar Charger від XD Design. Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю всього 1 000 мАг. це лише невеликий штрих до того, щоб зробити його пристроєм для швидкого поповнення заряду для більшості сучасних смартфонів з великою батареєю.

У коробці

Порт має круглий двоколірний пластиковий корпус, який 8.4 см (3.3 дюйми) в діаметрі і 1.8 см (0.7 дюймів) високий. Його 8 см (3.1 дюйм) фотоелектрична панель окантована 1 см (0.Товста прозора присоска з ПВХ (3 дюйми). Якщо для зарядного пристрою Window потрібно було використовувати силіконове кільце, щоб приклеїти його до скла, то порт Port потрібно просто притиснути до скла, щоб закріпити його на місці. Робота виконана.

На яскраво-білій верхній панелі розміщено п’ять маленьких світлодіодних ліхтарів. Під час заряджання від яскравого (сонячного) світла загориться зелений світлодіод. Інші чотири індикатори синього кольору вмикаються при натисканні кнопки, що знаходиться вгорі ряду, для індикації залишкового заряду або коли пристрій заряджається через USB. Цей пристрій має вбудований зарядний кабель USB, який складається в бічну частину корпусу. Це, а також вага присоски, робить його трохи важчим за зарядний пристрій Window (108 г) (3).8 унцій).

Єдине, чого не вистачає. це кабелю для заряджання мобільного пристрою від повнорозмірного USB-виходу збоку зарядного пристрою Port, але оскільки у вас, швидше за все, вже є кабель для конкретного пристрою, рішення не постачати універсальний кабель разом із пристроєм має великий сенс. Вихідна потужність порту трохи більша, ніж у віконного зарядного пристрою, на 800 мАг (5 В), але його батарея, звичайно, менша.

Змиріться з цим

Як і віконний зарядний пристрій, Port ефективно уникає тіней, що відкидаються рамками тощо, прикріплюючись безпосередньо до скла. в цьому випадку завдяки вбудованій присоску. Зчеплення з вікном відмінне, він залишається на місці, поки його не відпустити за допомогою невеликого поштовху на вкладці, що стирчить з краю чашки.

XD Design стверджує, що для повної зарядки літій-іонного акумулятора Port від розрядженого через USB знадобиться дві години. Я насправді знайшов це трохи на щедрій стороні. Зарядка від мого ноутбука зайняла від 2.5 і три години. Аналогічно, 20 годин. це час зарядки від фотоелектричної батареї, але в реальних умовах під час огляду (щоправда, наприкінці зими) це зайняло більш ніж удвічі більше часу. Хоча досягнення 75 відсотків може бути досить швидкою справою, очікування, коли загориться останній індикатор стану, може виявитися уроком терпіння.

Внутрішній акумулятор Port виявився недостатньо ємним, щоб повністю зарядити будь-який з наших домашніх смартфонів за один раз. Мій Kindle 2 і мій музичний плеєр також потребували більше одного візиту, хоча Zo 2 і моя компактна камера були задоволені одним світлодіодом, що залишився. Якщо останній синій індикатор починає блимати, це означає, що батарея порту майже розрядилася.

Нижній рядок на цьому. як зарядний пристрій для екстреного поповнення заряду, до нього важко причепитися. Але якщо ваші потреби в зарядці дуже великі, можливо, вам доведеться шукати в іншому місці. Рекомендована роздрібна ціна моделі Port становить 59 євро.95 (US78).

Сторінки продуктів: Віконний сонячний зарядний пристрій сріблястого, синього або зеленого кольору; Портовий сонячний зарядний пристрій

найкращих портативних сонячних зарядних пристроїв для ноутбуків

Ембер Нолан. позаштатна авторка Treehugger, яка захоплюється сталим способом життя, природою та пригодами на свіжому повітрі.

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Віддалена робота за допомогою ноутбука стає все більш поширеною, а разом з нею виникає проблема забезпечення комп’ютера живленням, коли електричних розеток не вистачає. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в кемпінгу в дикій природі, в дорожній поїздці, живете поза мережею або в ситуації раптового відключення електроенергії, портативний сонячний зарядний пристрій для ноутбука. це зручний пристрій, який потрібно мати під рукою.

Більшість портативних сонячних зарядних пристроїв для ноутбуків функціонують як міні-електростанції, здатні заряджати іншу електроніку, таку як мобільні телефони, камери, дрони та планшети. і це лише деякі з них. Зараз, коли на вибір пропонується більше варіантів, ніж будь-коли, ми розібрали найновіші сонячні пристрої, щоб знайти наші улюблені.

Ось найкращі портативні сонячні зарядні пристрої для ноутбуків.

Найкращий в цілому

Піковий сонячний генератор SG550 потужністю 1000 Вт з сонячною панеллю 100 Вт

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Компанія Jackery Power Outdoors, заснована колишнім інженером Apple в Кремнієвій долині, є одним з найбільш відомих виробників автономних джерел живлення. Сонячний генератор SG290 поставляється з величезною 90-ватною панеллю, яка складається і може бути легко перенесена за допомогою ручки для перенесення. 400-ватна потужність дозволяє заряджати MacBook чотири рази до того, як електростанція потребуватиме підзарядки, що робить її нашим найкращим вибором.

Ще однією відмінною особливістю є вбудований модуль MPPT, який контролює напругу та потужність сонячної панелі, додаючи до 23% більше ефективності сонячної підзарядки. Також є автоматичне налаштування енергозбереження, щоб вимикати живлення, коли не використовується. Jackery може заряджати до чотирьох пристроїв одночасно.

Ціна на момент публікації: 679

Потужність сонячної панелі: 400 Вт | Ємність акумулятора: 290 Вт-год | Вага: 7.5 фунтів | Вихідні порти: Вихід змінного струму, вихід автомобільного порту, виходи USB

Найкращий портативний

Сонячна батарея Goal Zero Sherpa 100AC Nomad 20

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Для ультрапортативного зарядного пристрою для ноутбука, який можна легко упакувати і помістити в багаж або туристичний рюкзак, Sherpa 100AC від Goal Zero важить трохи більше чотирьох фунтів. разом із зарядним пристроєм і 20-ватною сонячною панеллю. Sherpa ідеально підходить для заряджання ноутбуків, камер, планшетів і телефонів, а також має функцію бездротового заряджання.

Панель Nomad 20 може складатися і поставляється з підставкою, щоб отримати правильний кут на сонці. Це займає близько 7.Від 5 до 15 годин для підзарядки (тобто цілий день на сонці), однак він також може підзарядитися від іншого USB-джерела (за вісім. 10 годин) або від автомобільного адаптера чи настінного зарядного пристрою приблизно за три години.

Ціна на момент публікації: 450

Потужність сонячної панелі: 20 Вт | Ємність акумулятора: 94.7 ват-годин | Вага: Power bank 2 фунти, сонячна панель 2.28 фунтів | Вихідні порти: Бездротовий Qi, порти USB-C PD, USB-A, інвертор змінного струму

Найкраще для RVing

Patriot Power Sidekick

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Спеціалізуючись на аварійному обладнанні, такому як фільтри для води та готові до вживання страви для виживання, компанія 4 Patriots, що працює на відкритому повітрі, також виготовляє обов’язкові сонячні пристрої. Power Sidekick. це надійний та ефективний сонячний зарядний пристрій, призначений для раптових відключень електроенергії, а також гарне доповнення до спорядження для кемпінгу чи автофургону.

Незважаючи на свою малу вагу, зарядний пристрій Sidekick може заряджати телефони, ноутбуки, медичні пристрої, Wi-Fi роутери, радіоприймачі та багато іншого потужністю до 300 Вт. Чотири складні сонячні панелі (з’єднані між собою) забезпечують загальну потужність 40 Вт для підзарядки Sidekick, а також можуть безпосередньо заряджати будь-який пристрій, що має USB-порт. На задній панелі є підсвічування, яке стане в нагоді в наметі або на столі для пікніка, а чіткий цифровий дисплей показує рівень заряду і кількість ват, які використовує ноутбук, що заряджається.

Компанія підтримує діючих військових та благодійні організації ветеранів.

Ціна на момент публікації: 497

Потужність сонячної панелі: 40 Вт | Ємність акумулятора: 300 Вт-год | Вага: 8 фунтів | Вихідні порти: Два USB, USB Type C, два чистих синусоїдальних виходи змінного струму

Найкращий зарядний пристрій для рюкзаків

Швидкий сонячний зарядний пристрій для ноутбуків Voltaic Systems Array Rapid Solar Backpack для ноутбуків

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Рюкзак із сонячною зарядкою дозволяє заряджати ноутбук на ходу, а оновлений зарядний пристрій Array Rapid Solar Backpack Charger від Voltaic Systems має невелику вагу (5.4 фунти), міцний і потужний. Стійкий до ультрафіолету та води, рюкзак виготовлений з 33 перероблених пластикових пляшок з-під газованої води (перероблена ПЕТ-тканина). Усередині 25 літрів сховища, спеціальний м’який чохол для 15-дюймового ноутбука для додаткового захисту, а також безліч внутрішніх відділень.

Новий акумулятор більшої ємності на 88 Вт/год постачається з USB-C для заряджання найновіших пристроїв. Акумулятор можна заряджати за допомогою адаптера змінного струму або за допомогою 10-ватної сонячної панелі, вбудованої в задню частину рюкзака. Повна зарядка ноутбука займає близько шести годин.

Ціна на момент публікації: 249

Потужність сонячної панелі: 9 Вт | Ємність акумулятора: 88.8 ват-годин | Вага: 5.4 фунти | Вихідні порти: USB, USB Type C та високовольтний вихід для ноутбука

Найкращий бюджет

Портативна сонячна зарядна панель SunJack 25 Вт 2 павербанки

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Цей портативний комплект із сонячної панелі та акумулятора призначений для телефонів, планшетів та інших невеликих пристроїв, але якщо ваш ноутбук використовує кабель живлення USB-C, ви також можете підключити його. У комплект входить складаний трипанельний портативний сонячний зарядний пристрій та два акумулятори ємністю 10 000 мАг, а також два кабелі для швидкої зарядки та карабіни.

Ця установка може не бути ідеальною для живлення роботи на вашому ноутбуці протягом тривалого періоду часу, але вона може доповнити внутрішню батарею вашого ноутбука достатньо, щоб змусити його завантажитися і перевірити або відправити повідомлення в разі надзвичайної ситуації. За ціною менше 200 доларів це чудова пропозиція, яка значно дешевша, ніж пристрої з більшою потужністю.

Sunjack. це надійна назва сонячних панелей, а її довговічна конструкція забезпечена річною гарантією.

Ціна на момент публікації: 120

Потужність сонячної панелі: 25 Вт | Ємність акумулятора: 90 Вт-год кожна | Вага: 3 фунти | Вихідні порти: Один USB-A, один USB-C

Наш найкращий вибір портативного сонячного зарядного пристрою для ноутбука. це пристрій Jackery Power Outdoors за його розумну ціну та високу функціональність, але якщо ви шукаєте недорогий варіант, комплект SunJack з сонячної панелі та павербанка. це доступний, легкий вибір для зарядки ноутбуків та мобільних телефонів в екстрених ситуаціях.

Що потрібно враховувати при покупці сонячного зарядного пристрою для ноутбука

Батарея

Хоча деякі виробники портативних сонячних панелей стверджують, що вони можуть заряджати ноутбуки, підключаючись безпосередньо до панелі, це не дуже гарна ідея. Коливання напруги можуть потенційно пошкодити пристрої, а портативні сонячні панелі заряджають пристрої повільніше, ніж акумуляторні батареї. Не кажучи вже про те, що сонячні панелі можна використовувати тільки в світлий час доби, в той час як комбінація обох (акумулятора і панелі) дозволяє максимізувати вироблення електроенергії, використовуючи акумулятор вечорами і підзаряджаючи його на панелі вдень.

Вага

Хоча сонячні панелі та акумулятори стали набагато легшими за останні роки, акумуляторна система, яка є достатньо великою, щоб тримати ноутбук зарядженим протягом значного періоду часу, не поміститься у вашому Загалом кажучи, більші та важчі акумулятори будуть заряджати ноутбук довше. Ці кроки, як правило, найкраще підходять для автономних будинків, автокемпінгів або автокемпінгів. Якщо вам потрібна надлегка система, ви можете розглянути можливість використання планшета та меншого за розміром акумулятора.

Вихідні порти

Переконайтеся, що батарея має вихідні порти, до яких можна підключити кабель живлення ноутбука. Багато нових ноутбуків, таких як MacBook Pro, використовують кабель живлення з роз’ємом USB-C. Старішим ноутбукам потрібен вихідний порт змінного струму, такий, як у розетці.

Чому варто довіряти Treehugger?

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої 2023 року

Адам пише про мобільні технології з 2011 року. Він є колишнім ведучим подкасту Android Authority, і його роботи з’являлися в численних публікаціях.

Річ Шерр. досвідчений журналіст у галузі технологій та фінансів, який провів майже два десятиліття на посаді редактора Potomac та Bay Area Tech Wire.

Найкращі сонячні зарядні пристрої використовують енергію сонця, щоб підтримувати заряд ваших пристроїв та акумуляторів. Сонячні зарядні пристрої не тільки для любителів природи. Стане у пригоді кожному, хто проводить час далеко від електричної розетки.

Ми рекомендуємо зарядний пристрій для сонячних панелей X-DRAGON SunPower з потужністю 40 Вт та високоефективними елементами. До цього зарядного пристрою не входить павербанк для зберігання всього цього соку, але якщо ви перебуваєте далеко від електромережі і вам потрібно зарядити телефон або навіть ноутбук, це чудовий варіант. Відкривши вісім сонячних панелей, ви отримаєте достатньо енергії, поки є денне світло.

Найкращий в цілому

Портативний складаний зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON 40 Вт

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Наш найкращий зарядний пристрій може виробляти до 40 Вт енергії з восьми ефективних панелей. Він широко відкривається, щоб зібрати багато сонячного світла за допомогою восьми високоефективних панелей, але складається досить компактно, щоб поміститися у вашому рюкзаку. Водонепроникність не вказана, тому будьте обережні, щоб не потрапити під дощ, а акумулятор не входить до комплекту. Але якщо у вас є великі предмети, які потребують зарядки, зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON SunPower. чудовий вибір.

Ви можете під’єднати телефон і планшет, але ви також можете масштабувати його до ноутбука за допомогою п’яти зарядних пристроїв різних розмірів, що входять до комплекту, і роз’єму для підключення автомобільного акумулятора. Це чудова річ, яку варто тримати в аварійному автомобільному наборі або в рюкзаку для кемпінгу. 18-місячна гарантія також дасть вам спокій.

Кількість портів: 2 | Вихідна потужність: 2.8А макс. USB, 18В постійного струму | Типи портів: USB-A, DC | Кількість елементів: 8 | Ефективність: від 22 до 25% | Ємність акумулятора: Н/Д

Найбільш портативний

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W

огляд, сонячні, зарядні, пристрої

Сонячний зарядний пристрій Big Blue. це дуже портативне рішення для сонячної зарядки, яке складається до крихітних 11.1 x 6.3 x 1.3 дюйми в закритому стані. Він довгий, але вузький і тонкий, легко поміщається в більшість рюкзаків. Карабіни, що входять до комплекту, дозволяють відкрити та прикріпити його до сумки на відкритому повітрі.

Вбудованого акумулятора немає, але три порти USB-A дозволяють швидко зарядити будь-який телефон або планшет. Панелі водонепроникні, що наш оглядач перевірив, зануривши елементи у ванну.

Наш оглядач також зазначив, що рекламована потужність 28 Вт вводить в оману. Є чотири 7-ватних панелі, які додають до 28 Вт. На жаль, під час нашого тестування панелі змогли видати лише близько 17 Вт максимум.

Приємним бонусом є чохол для зберігання кабелів або пристроїв під час зарядки. Враховуючи його водонепроникність, ми рекомендуємо його для мандрівників і туристів, навіть у погану погоду. Звичайно, похмурі дні означатимуть менше заряджання, але принаймні ви знаєте, що ваші панелі можуть витримати це.

Кількість портів: 3 | Вихідна потужність: 5V / 4.8A | Типи портів: USB-A | Кількість елементів: 4 | Ефективність: Не вказано | Ємність акумулятора: N/A

На що слід звернути увагу в портативному сонячному зарядному пристрої

Водонепроникність

Сонячна енергія найкраще працює на вулиці, тому варто звернути увагу на водонепроникність на випадок, якщо ви несподівано потрапите під дощ або сніг.

Вбудований акумулятор

Сонячні панелі генерують енергію, і ця енергія повинна кудись йти. Якщо у вас є сонячна панель і нічого не підключено, панелі не будуть генерувати енергію, що нормально, але акумулятор дозволить вам генерувати енергію і зберігати її до тих пір, поки вона вам не знадобиться.

Вихідна потужність

Майте на увазі типи пристроїв, які ви будете використовувати. Більшість сонячних панелей можуть виконувати роботу, якщо все, що вам потрібно. це зарядити телефон або планшет. Якщо вам потрібно живити щось більше, наприклад, ноутбук або автомобіль, вам знадобиться потужна установка, щоб виконати роботу.

Це залежить здебільшого від ефективності елементів та кількості сонячного світла, яке ви отримуєте. Сонячні панелі стають дедалі ефективнішими, а це означає, що вони здатні генерувати велику кількість енергії. У яскравий сонячний день небезпідставно можна подумати, що ви можете згенерувати достатньо енергії для телефону і планшета або навіть більших предметів.

Якщо сонячна панель достатньо велика, вона може забезпечити заряд акумулятора вашого автомобіля, щоб він міг завестися. Технічно стрибкоподібний запуск означає, що ви отримуєте енергію від джерела живлення, щоб негайно завести автомобіль. Сонячна батарея. це скоріше зарядний пристрій для автомобільного акумулятора, тобто вам потрібно буде почекати деякий час, поки акумулятор автомобіля зарядиться, перш ніж ви зможете повернути ключ у замку. Але так, це можливо.

Сонячні панелі ніколи не слід залишати на вікні або в машині для зарядки. Скло з вікна може СФОКУСУВАТИ світло на панелях і викликати їх перегрів. Сонячні панелі мають бути на вулиці, під сонцем, або прибрані подалі.

Залишити відповідь