Огляд портативної електростанції Jackery Explorer 500. Інвертор живлення Jackery

Огляд портативної електростанції Jackery Explorer 500

Переносити 13 фунтів електроенергії в рюкзаку не дуже зручно, але це чудово підходить для зарядки всіх речей в автокемпінгу з сім’єю або під час подорожі по суші.

Jackery знають толк в акумуляторах і мають купу різних розмірів міцних легких електростанцій. Jackery Explorer 500. це лише одна з 10 портативних електростанцій різних розмірів.

З потужністю понад 500 Вт-год та 7 різними портами для заряджання, він буде заряджати всі ваші пристрої протягом декількох днів.

Explorer 500 не ідеальний, але він близький до цього. Давайте розберемося, що в цій моделі є чудового, а що можна було б покращити.

Мінуси

Порти та виходи

На Explorer 500 є достатня кількість портів, але я хотів би, щоб на електростанції такого розміру обов’язково були порти USB-C і, можливо, друга розетка змінного струму. Порти USB-C стають настільки популярними. Приємно мати можливість заряджати ноутбуки, камери та інші речі, які потребують більшої потужності, без необхідності використовувати кабель змінного струму. Існують автомобільні зарядні пристрої з портами USB-C потужністю від 18 до 30 Вт, тож якщо у вас є такий, це все одно, що мати USB-C на Jackery.

Що в коробці?

Налаштування в коробці просте. Акумулятор, очевидно, знаходиться у футлярі та настінному зарядному пристрої.

Explorer 500 також постачається з автомобільним зарядним пристроєм і невеликим чохлом для перенесення, який підходить як для автомобільного зарядного пристрою, так і для настінного зарядного пристрою. Деякі бренди продають автомобільний зарядний пристрій окремо, тому це гарна додаткова опція.

Скільки речей можна зарядити?

Заповнивши всі порти, ви можете заряджати 7 речей одночасно, якщо у вас заповнений кожен з портів. Звичайно, ви можете використовувати невеликий подовжувач для живлення додаткових речей або підключити інші речі до комп’ютерного USB-концентратора, який підключений до мережі. Поки навантаження на всі елементи не перевищує 500 Вт, ви можете підключати все, що завгодно.

2 порти. це порти постійного струму, для яких може бути важко знайти вилки або адаптери, тому вони можуть не мати великого значення для портів, які ви часто використовуєте. Я постійно використовую USB-C, змінний струм для великих предметів і постійний струм іноді, якщо у мене є автомобільний адаптер для чогось.

Розетка змінного струму, 3 USB-розетки та автомобільний зарядний пристрій. ви можете легко зарядити всі гаджети.

Що найбільше він може зарядити?

Explorer 500 може заряджати все, що завгодно, але не більше 500 Вт безперервної потужності. Він може спливати або досягати піку до 1000 Вт, але якщо безперервне споживання перевищує 500 Вт, він може вимкнутися.

Кілька прикладів того, як довго вони можуть працювати:

 • 60 ВТ ТЕЛЕВІЗОР 7.5 годин
 • 60 Вт портативний холодильник 9 годин
 • 4.5 повних зарядів на 13-дюймовому MacBook Pro
 • 25 зарядів камери потужністю 10 Вт
 • 53 заряди iPhone 8

Якщо ви поєднаєте його з сонячною панеллю та пристойним сонячним світлом, ви зможете використовувати його щодня протягом тижнів або місяців для заряджання електроніки або портативного холодильника.

Explorer 500 важить трохи більше 13 фунтів. Легко носити з собою в кемпінгу, фургоні або будинку.

Як швидко заряджається?

Explorer 500 заряджається приблизно за 5.5 годин через розетку або автомобільну розетку.

Якщо підключити його до SolarSaga 100 при повному сонячному світлі, ви можете отримати близько 7.5 годин для зарядки до 80% або 9.5 годин для повного заряду.

Що можна заряджати?

Explorer 500 можна заряджати за допомогою настінного зарядного пристрою, що входить до комплекту, або автомобільних зарядних пристроїв. Його також можна заряджати від будь-якої сумісної сонячної панелі, наприклад, Jackery SolarSaga 100. Панелі SolarSaga 100 заряджають Explorer 500

Які сонячні панелі можуть заряджати Explorer 500?

Сонячна панель Jackery SolarSaga 100. чудова пара до Explorer 500. При повному сонячному світлі він може повністю зарядити Explorer приблизно за 9 годин.5 годин з ефективністю 23% та потужністю 100 Вт. Вхідний зарядний порт на Explorer 500. це стандартне 8-мм з’єднання постійного струму, тому будь-яка панель, яка підключається до нього, буде працювати.

SolarSaga 60W також працює для зарядки Explorer 500, лише трохи повільніше, ніж 100 Вт.

Чи можна використовувати Explorer 500 в надзвичайних ситуаціях?

Explorer. відмінний акумулятор для надзвичайних ситуацій. Він портативний і його можна легко переміщати. Її можна використовувати для зарядки всіх необхідних пристроїв, таких як радіоприймачі або телефони. Якщо у вас також є сонячна панель, ви можете легко заряджатися від сонця доти, доки у вас немає електроенергії.

Джекері рекомендує зберігати його переважно зарядженим і дозаряджати кожні 3-6 місяців. Це добре працює в надзвичайних ситуаціях, оскільки у вас буде майже заряджений акумулятор на випадок, якщо вимкнеться електрика або вам доведеться швидко вийти з дому. Вбудований ліхтарик чудово підходить для надзвичайних ситуацій

Чи гучний Explorer 500??

Електричні батареї більшу частину часу працюють безшумно. Як тільки з’являється розетка змінного струму, електроніка всередині потребує охолодження. Невеликий вентилятор увімкнеться і забезпечить прохолоду. Вентилятор не гучний, але чутний. Вмикається і вимикається в міру нагрівання. Коли я використовую MacBook Pro в приміщенні, який споживає близько 50 Вт, вентилятор працює приблизно 50% часу.

Що таке MPPT-контролер?

Explorer 500 має вбудований контролер MPPT, який розшифровується як відстеження точки максимальної потужності. Це регулює напругу, що надходить від панелей до акумулятора, щоб максимізувати заряд акумулятора. Зі старими типами ШІМ-контролерів напруга вашої сонячної панелі повинна бути узгоджена з напругою акумулятора. Завдяки контролеру MPPT, контролер управляє перетворенням, щоб ви могли використовувати ширший діапазон панелей.

Що таке інвертор чистої синусоїди?

Для перетворення постійного струму (DC) від акумулятора в змінний струм (AC), який нам потрібен для зарядки, нам потрібен синусоїдальний інвертор. Існує 2 види синусоїдального інвертора: модифікована синусоїда і чиста синусоїда. Дешевші модифіковані синусоїдальні інвертори мають більш жорстку форму хвилі і не працюють з багатьма електронними пристроями. Інвертори з чистою синусоїдою коштують дорожче, але працюють з усією електронікою, тому ви можете без проблем підключати прилади, світильники та цифрові пристрої до Explorer 500, оскільки він має інвертор з чистою синусоїдою.

Що таке BMS?

Explorer 500 має BMS або систему управління акумулятором. Він відстежує використання та статистику акумулятора, щоб переконатися, що він заряджається та розряджається належним чином. Це, по суті, невеликий комп’ютер і датчики всередині акумулятора, які стежать за тим, щоб він добре працював і не загорявся.

Чи рекомендуємо ми портативну електростанцію Jackery Explorer 500?

Ми настійно рекомендуємо портативну електростанцію Jackery Explorer 500. Для свого розміру, це один з найкращих на ринку.

Я хотів би бачити на ньому ще одну розетку змінного струму і порти USB-C, якщо це не є для вас абсолютною вимогою, то ця легка, міцна батарея коштує дешевше, ніж аналогічні батареї з відмінною можливістю підключення до сонячних панелей. Jackery Explorer 500 заряджає все, що завгодно

Огляд: Портативна електростанція Explorer 500 від Jackery стане в нагоді при відключенні електроенергії, в надзвичайних ситуаціях та в кемпінгу

Jackery випускає цілий ряд варіантів акумуляторних батарей, від тих, що призначені для iPhone та iPad, до набагато потужніших, які стануть в нагоді в екстрених ситуаціях, при відключенні електроенергії та в кемпінгу.

Портативна електростанція Explorer 500 від Jackery. це портативна батарея середнього рівня потужністю 518 Вт-год/144 000 мАг, яка коштує 499 доларів США.99, але також дуже корисний для підтримання необхідних пристроїв зарядженими, коли немає іншого доступного джерела живлення.

Дизайн

Портативна електростанція Jackery Explorer 500. це не звичайний акумуляторний блок. при вазі трохи більше 13 фунтів, він важкий і не те, з чим ви захочете ходити навколо.

E500 має надзвичайно міцну конструкцію, яка витримає будь-які зловживання, що робить її ідеальною для кемпінгу та використання на відкритому повітрі. Завдяки своїй формі та ергономічній ручці його легко переносити, і, незважаючи на великі розміри, він має привабливий дизайн.

Він виготовлений з чорного пластику з помаранчевими акцентами та вентиляційними отворами збоку. На передній панелі є невеликий РК-дисплей, який є однією з найзручніших функцій. Ви можете натиснути на кнопку дисплея, щоб побачити поточний рівень заряду, споживання енергії будь-якими підключеними пристроями та вхідну потужність.

Поруч з дисплеєм є невеликий вхідний порт для зарядки, а під ним. ряд інших портів. З боків є ще одна кнопка, яка вмикає вбудований світлодіодний ліхтар в якості ліхтарика, що є приємним доповненням.

Порти

Є стандартний порт змінного струму 110 В, який підтримує до 500 Вт і 1000 Вт перенапруги, два роз’єми 12 В / 7 А 6.5×1.Виходи постійного струму 4 мм, автомобільна розетка 12В/10А, три 2.Порти USB-A 4A/5V та вхід постійного струму для заряджання.

Кількість пристроїв і кабелів, які використовують USB-A, зменшується, і на даний момент більше моєї електроніки має кабелі USB-C, ніж USB-A. Я хотів би, щоб Explorer 500 мав порти USB-C як для зручності, так і для зарядки пристроїв, таких як мій MacBook, без необхідності витягувати адаптер живлення, але, на жаль, портів USB-C немає.

Крім того, є гарне поєднання доступних портів. Три порти USB-A можна використовувати для невеликих пристроїв, які потребують мінімального живлення, тоді як розетка змінного струму працює практично для всього.

Що стосується двох 6.5×1.4 мм вихідні порти постійного струму, я не впевнений, що у більшості людей є пристрої, здатні ними скористатися. Я цього не роблю. Існує 6-міліметровий перетворювач постійного струму на порт автомобільного прикурювача, який працює з ними, що дозволяє отримати два сумісні з автомобілем порти, але вам потрібно буде придбати такий адаптер окремо.

На виходах постійного, змінного та USB є перемикачі ввімкнення/вимкнення, тому їх потрібно вмикати щоразу, коли ви щось заряджаєте. Вимкнення цих портів запобігає енергоспоживанню та утримує акумулятор у стані спокою, щоб він не розряджався. У мене не було достатньо часу, щоб перевірити здатність E500 тримати заряд протягом тривалого періоду часу, але він зміг підтримувати заряд протягом тижня, навіть коли не використовувався.

Джекері рекомендує заряджати його раз на кілька місяців, щоб забезпечити його готовність у надзвичайних ситуаціях, тому здебільшого він може жити захованим у шафі до тих пір, поки не знадобиться, якщо ви не забуваєте час від часу поповнювати його заряд. Для економії заряду акумулятора живлення портів автоматично вимикається через 12 годин, якщо споживання енергії не перевищує 10 Вт.

Зарядка

При 518 Вт-год, Jackery E500 має достатню кількість енергії для всього, від зарядки електроніки до живлення приладів. Тривалість роботи кожного пристрою залежить від його енергоспоживання.

З моїм 15-дюймовим MacBook Pro я протестував зарядку двічі. Першого разу для заряджання з нуля до повного заряду знадобилося 20 відсотків акумулятора, а другого разу. 19 відсотків. Отже, якщо ви не використовуєте його для чогось іншого, E500 може зарядити MacBook Pro до повного заряду приблизно п’ять разів.

Повна зарядка мого MacBook Pro зайняла близько двох годин, що здається майже повною швидкістю. Я не на 100% впевнений, що РК-дисплей показує мені точні рівні ват під час заряджання, тому що, здається, максимальна потужність становить близько 75 Вт і коливається в межах від 60 до 70 Вт, тоді як MacBook Pro здатний заряджатися при 85 Вт, але заряджання не здавалося повільним.

З моїм iPhone 11 Pro Max (iPhone з найбільшим акумулятором, який у мене є), для зарядки акумулятора E500 знадобилося три відсотки від акумулятора E500 під час першого тестування і чотири відсотки під час другого, причому зарядка зайняла його від мертвого до повного. Виходячи з цих показників, я припускаю, що я міг би зарядити iPhone 11 Pro Max близько 29 разів за допомогою E500.

Я протестував E500 з ігровим ноутбуком Razer, який в середньому споживав близько 150 Вт, і він зміг протриматися цілих чотири години. Я підключив ноутбук о 13:30.m. і Джекері помер о 17:40.m.

З моїм очищувачем повітря Dyson я підключив його до E500 о 12:00.m. і поставив на середній рівень, і він працював 24 години поспіль. Коли я закінчив цей тест, E500 все ще мав 43% заряду акумулятора, тому для таких пристроїв, як вентилятори та світильники, які споживають менше енергії, він може працювати досить довго.

Я знаю, що E500 сумісна з широким спектром невеликих приладів, таких як міні-холодильники, але я виявив, що багато моїх стандартних приладів споживають занадто багато енергії. Наприклад, мій маленький обігрівач Vornado має потужність 750 Вт/1000 Вт залежно від рівня потужності, а мій блендер Vitamix. до 1500 Вт, тому вони не сумісні.

До сумісних пристроїв належать Playstation 4/5, вентилятор Dyson, роутер Netgear і телевізор, тож є ще багато варіантів, але переконайтеся, що те, що ви хочете використовувати з E500, не перевищує 500 Вт. Для приладів, які потребують більшої потужності, у Jackery є дорожчий E1000, який є кращим рішенням для більш потужних пристроїв і використання протягом більш тривалого періоду часу.

Під час заряджання пристроїв, які споживають багато енергії, вентилятори в E500 іноді вмикаються. Вони не надто гучні, але вони помітні і схожі на роботу стандартного вентилятора на середньому рівні шуму в децибелах.

Сам E500 можна заряджати від настінної розетки за допомогою адаптера живлення, що входить до комплекту, який підключається до вхідного порту, в автомобілі за допомогою порту 12 В, або від сонячної панелі, яку Jackery продає як додатковий аксесуар. Для цього акумулятора не існує особливо швидкого способу зарядки, що є одним з недоліків цього зарядного пристрою. Це займає близько 7.5 годин для повної зарядки за допомогою адаптера змінного струму, і більш ніж удвічі довше за допомогою автомобільного адаптера. Сонячна зарядка може бути здійснена всього за 9 хвилин.5 годин, але це залежить від умов на вулиці.

Зауважте, що можлива наскрізна зарядка, тому ви можете заряджати пристрої, які підключені до мережі, коли E500 підключений до неї на зарядку.

Сонячний зарядний пристрій

Джекері продає сонячну панель потужністю 100 Вт разом з Explorer 500, яка використовує сонячну енергію для зарядки, щоб можна було постійно використовувати його поза мережею. Сонячна панель SolarSaga величезна, що здається доречним, оскільки це велика батарея.

Незважаючи на те, що він трохи громіздкий, я оцінив дизайн SolarSaga. Є ручка, яка полегшує транспортування, і вона складається навпіл. На задній панелі також є мішечок для зберігання зарядного кабелю, що було зручно.

SolarSaga підключається до E500 через вбудований кабель постійного струму, який підключається до Explorer, і він простий у використанні. Я просто підключив його до мережі та встановив панель за допомогою підставки на липучках, що додається, яка дозволяє повертати її під кутом до сонця. Мені знадобилося всього дві хвилини, щоб підготувати його до зарядки.

Враховуючи, що зараз зима, ми не отримуємо багато сонця в Північній Каліфорнії, але я вибрав для тестування день з найбільш сонячним прогнозом. Я підключив SolarSaga вранці, але я не бачив, щоб вона заряджалася більше ніж на 20 відсотків протягом дня, і я не використовував її можливості зарядки, тому що було недостатньо сонячно. Під час найбільшого сонця, яке я міг знайти взимку, SolarSaga забезпечувала лише близько 60 Вт, чого було б достатньо для підтримки роботи невеликих приладів.

Якщо ви хочете отримати повну потужність зарядки від SolarSaga, вам знадобиться хороше пряме сонячне світло, яке не затуляється деревами або іншими об’єктами, тому майте це на увазі.

Ви будете мати швидший час зарядки, коли є повне сонце, тому корисність сонячного зарядного пристрою залежить від того, де ви його берете. У сонячному кемпінгу вона може заряджати багато невеликих пристроїв протягом тижня, а якщо ви цілий день перебуваєте на сонці, у вас буде достатньо енергії і для великих пристроїв.

Джекері каже, що це повинно зайняти близько 9.5 годин для повної зарядки акумулятора, але я припускаю, що це в оптимальних сонячних умовах. Ви також можете підключати пристрої безпосередньо до SolarSaga, оскільки він має порт USB-C та порт USB-A.

Підсумок

Переживання пандемії, бурхливі пожежі в Каліфорнії та хиткі вибори у 2020 році змусили мене бути більш запасливим, ніж раніше, і змусили мене більше думати про готовність до надзвичайних ситуацій, і я не думаю, що я в цьому самотній.

Це не той технічний продукт, якому я б приділив багато уваги у 2019 році, але це щось практичне, що має сенс мати під рукою для тих, хто турбується про готовність до відключень електроенергії та інших надзвичайних ситуацій, або навіть для тих, хто цього року пішов у похід, щоб вибратися з дому.

Explorer 500 забезпечує достатню потужність, щоб підтримувати роботу декількох пристроїв протягом дня або декількох днів із збереженням енергії, і навіть може живити роутер протягом декількох годин, якщо у вас сталося випадкове відключення електроенергії, що корисно зараз, коли більшість з нас працює вдома і не може працювати без джерела живлення.

Це інвестиція за своєю ціною, але для тих, хто має потребу, це надійна портативна електростанція, яку варто розглянути, якщо ви перебуваєте на ринку.

Я скажу, що якщо ви плануєте використовувати цей тип батареї щодня для живлення кемпера або чогось іншого, можливо, ви захочете вивчити одну з моделей з більшою ємністю, оскільки E500 не має достатньої потужності, щоб підтримувати роботу приладів більше одного дня, залежно від того, що ви заряджаєте, і він також недостатньо потужний для пристроїв з більшою потужністю.

Як купити

Портативну електростанцію Jackery’s Explorer 500 можна придбати на Amazon за ціною 499.99, а також є версія з сонячною панеллю на 100 Вт за 799.98.

Примітка: Джекері надав MacRumors Explorer 500 і SolarSaga 100W для цілей цього огляду. Жодної іншої компенсації не було отримано.

Портативна електростанція заряджає ваші пристрої та виробляє електроенергію за допомогою сонячної панелі, стандартної розетки або навіть газового інверторного генератора.

Від Тімоті Дейла та Тома Скалісі | Оновлено 14 червня, 2023 5:05 PM

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

огляд, електростанції, jackery, explorer, інвертор, живлення

Портативна електростанція зберігає електричний заряд у внутрішньому акумуляторі для зарядки різних пристроїв, таких як планшет, телефон або ліхтарик. Ви можете заряджати ці портативні джерела живлення кількома способами, включаючи використання сонячної панелі, стандартної електричної розетки або навіть газового інверторного генератора.

Найкращі портативні електростанції для походів, штормів та відключень електроенергії відрізняються залежно від вихідної потужності, зарядної ємності та бажаного джерела енергії. Погляньте на наступні варіанти аварійної електростанції або портативного джерела енергії. Прочитайте наші огляди портативних електростанцій про найкращі моделі нижче, а також важливі фактори, які слід врахувати, перш ніж вибрати найкращу портативну електростанцію.

Щоб допомогти вам, ми провели практичне тестування електростанцій з найвищим рейтингом. Ми проводили години з деякими меншими моделями і дні з деякими більшими. Ми навіть брали деякі з них у поїздки на бейсбольні турніри та інші заходи. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про те, що ми знайшли в наступних моделях.

 • НАЙКРАЩА ЗАГАЛЬНА:Портативна електростанція Goal Zero Yeti 1000X
 • НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ БУКА: 150-ватний інвертор Craftsman
 • ПІДБІРКА: Портативна електростанція EcoFlow Delta
 • НАЙКРАЩА ЕЛЕКТРИЧНА:Портативна електростанція Baldr P330
 • НАЙКРАЩИЙ ГАЗОВИЙ: Супертихий 2000-ватний портативний інвертор Wen 56203i
 • НАЙКРАЩА СОНЯЧНА: Портативна електростанція Jackery Explorer 1000
 • НАЙКРАЩА ЛЕГКА: Портативна електростанція Marbero 83W
 • НАЙКРАЩА ДЛЯ ПРИСТРОЇВ: акумуляторна електростанція BioLite BaseCharge 600
 • НАЙКРАЩИЙ КОМПЛЕКТ: портативна електростанція Aimtom PowerPal 155
 • НАЙКРАЩА ДЛЯ ПОДОРОЖ:Портативна електростанція Scosche PowerUp 32K
 • НАЙКРАЩІ ЗНІМНІ АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ:Портативна акумуляторна електростанція Ryobi 40V
 • НАЙКРАЩА ДЛЯ ПОДОРОЖНІХ ПОДОРОЖ:Портативна електростанція EcoFlow River 2 Pro
 • НАЙКРАЩА ПОЗА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖЕЮ: акумуляторна електростанція BioLite BaseCharge 1500
 • НАЙКРАЩА ШВИДКА ЗАРЯДКА: Портативна електростанція Ugreen 1200 Вт

огляд, електростанції, jackery, explorer, інвертор, живлення

Як ми тестували найкращі портативні електростанції

Ми хотіли переконатися, що пропонуємо лише найкращу електростанцію для кожної нагороди. Ми розробили серію тестів і випробувань для цих електростанцій, відзначаючи їхню продуктивність на кожному етапі.

Ми використовували менші електростанції для заряджання таких пристроїв, як наші телефони та ноутбуки, звертаючи особливу увагу на те, як швидко вони розряджалися порівняно зі швидкістю, з якою пристрої заряджалися. Ми також випробували настільний вентилятор і лампу від кожної моделі (окремо, оскільки кожна з них має лише одну стандартну розетку). Ми порівнювали ці моделі за розміром і портативністю, ранжуючи їх за вагою та розміром.

Тести були зовсім іншими для більших моделей. Цей тест був дуже вчасним, оскільки трансформатор в кінці вулиці перегорів п’ять разів протягом 2 тижнів після отримання моделей. Всі вони бачили свою роботу як аварійну електростанцію, що забезпечує роботу холодильників, телевізорів, роутерів, освітлення та побутових приладів.

Ми також протестували більші моделі з найбільш енергоємними приладами, які ми тільки могли придумати: кондиціонером та обігрівачем. Ми дочекалися дня з температурою повітря 90 градусів за Фаренгейтом і ввімкнули наш віконний кондиціонер на найнижчу температуру та найвищу швидкість вентилятора. Те ж саме ми зробили і для обігрівача (до речі, про енергоспоживання). Ми відзначили, як швидко кожна модель розряджається, і які моделі (була лише одна, але про неї ми згадаємо нижче) не змогли впоратися з увімкненим компресором.

Результати всіх цих тестів дали нам необхідне підґрунтя. Ми могли б скласти список найкращих електростанцій, присвоївши кожній моделі, що пройшла тестування, нагороду за її сильні сторони.

Наш найкращий вибір

Наступні продукти належать до найкращих портативних електростанцій з точки зору якості, надійності та ціни.

Портативна електростанція Goal Zero Yeti 1000X

Люди, які шукають універсальне рішення для електростанції, захочуть розглянути портативну електростанцію Goal Zero Yeti 1000X. Ця модель забезпечує 983 ват-години роботи, а максимальна потужність. 1 500 Вт, що гарантує, що у вас буде достатньо енергії для будь-яких потреб. Він може впоратися з усім. від зарядки пристроїв поза мережею до роботи холодильника або кондиціонера вдома.

Ця модель від Goal Zero має дві стандартні 120-вольтові розетки, дві розетки USB-C, дві розетки USB і кілька 12-вольтових розеток. Він також має сонячні входи, що дозволяє заряджати його за допомогою сонячних панелей (не входять до нашого комплекту). Поставляється з базовою моделлю та 8-міліметровим зарядним портом і заряджається від стандартної 120-вольтової розетки за 9 годин. Однак, ви можете використовувати Yeti 1000X з домашніми комплектами розширення та павербанками для резервного копіювання даних в домашніх умовах.

Якщо бути відвертими, ми не очікували, що полюбимо Yeti під час нашого тестування. Були й інші моделі, які ми з більшим задоволенням тестували. Однак цифровий дисплей і потужність цієї моделі підкорили нас. Без проблем живить наш кондиціонер, електроінструменти та пристрої. Ми навіть використовували його для заряджання деяких з наших менших електростанцій, відстежуючи їхню потужність та рівень заряду батареї. Після всього цього ми дізналися про всі доступні комплекти розширення, і не могли не оцінити цю модель за її можливості. Одна річ, яку ми не оцінили? Він дуже важкий.

Технічні характеристики продукту

 • Потужність: 1,500 Вт
 • Розміри: 12.7 дюймів заввишки на 18.1 дюйм завширшки на 13.Глибина 1 дюйм
 • Вага: 37 фунтів
 • Розетки: 2 стандартні, 2 USB, 2 USB-C і 4 12-вольтові розетки
 • Накопичувач енергії: 938 ват-годин
 • Велика потужність
 • Можливості розширення для всього будинку
 • Цифровий дисплей надає інформацію в режимі реального часу

Придбайте портативну електростанцію Goal Zero на Amazon, The Home Depot або REI.

Інвертор живлення Craftsman 150 Вт

Craftsman поєднує в собі доступність і портативність, а також додає трохи потужності завдяки 150-ватному інвертору. Ця бюджетна модель під’єднується до будь-якої 20-вольтової батареї Craftsman, перетворюючи її на компактне джерело живлення, яке можна брати з собою куди завгодно або зберігати в ящику з інструментами.

Цей інвертор має три порти: USB, USB-C і стандартна розетка. Він також має вбудоване робоче світло, щоб пролити трохи світла на верстак. Час роботи буде визначатися розміром акумулятора, але з вихідною потужністю 150 Вт він може працювати з лампами, мобільними телефонами та іншими пристроями.

На нашу думку, цей доступний за ціною маленький інвертор ідеально підходить для будівельного майданчика. Він може швидко перетворити будь-яку 20-вольтову батарею Craftsman на електростанцію, дозволяючи людям заряджати свої телефони, ліхтарі або навіть ноутбук, коли поблизу немає джерела живлення. Він сповнений можливостей? Не зовсім, оскільки вона обмежена акумулятором, до якого підключається, але ми вважаємо, що будь-хто, хто має акумулятори Craftsman, повинен розглянути можливість додати її до свого набору інструментів лише через її зручність і доступність.

Характеристики продукту

 • Потужність: 150 Вт
 • Розміри: 4 дюйми заввишки на 2.5 дюймів завширшки та 3 дюйми завглибшки
 • Вага: Залежить від акумулятора, до якого вона підключена
 • Розетки: 1 стандартна розетка, 1 USB та 1 USB-C
 • Накопичення енергії: Залежить від акумулятора
 • Компактний дизайн поміщається в ящик для інструментів
 • Використовує 20-вольтні батареї Craftsman
 • Включає стандартну розетку

Придбайте портативну електростанцію Craftsman в Ace Hardware або Lowe’s.

Портативна електростанція EcoFlow Delta

Портативна електростанція преміум-класу Delta від EcoFlow пропонує високу потужність газового генератора без шуму та шкідливих випарів. Має вражаючу максимальну вихідну потужність 350 000 міліампер-годин (мАг) і заряджається від 0 до 80 відсотків за 1 годину від стандартної розетки змінного струму. Повна зарядка займає менше 2 годин. Він також заряджається від сумісної сонячної панелі (продається окремо) або 12/24-вольтового порту в автомобілі.

Пристрій живить до 13 пристроїв одночасно через шість стандартних розеток змінного струму, чотири порти USB-A, два порти USB-C та одну 12-вольтну розетку. Пристрій EcoFlow має міцне посилене алюмінієве шасі, гумові ручки та вбудовану ручку, яка дозволяє транспортувати 31-фунтовий пристрій.

Коли справа доходить до можливостей, ми вважаємо, що EcoFlow Delta не має собі рівних. Ця модель не тільки пропонує велику кількість портативної енергії, але й має більше розеток, ніж будь-яка інша модель у нашому тесті. Крім того, він також має чудові функції, такі як Bluetooth та функція аварійного живлення, що дозволяє йому виконувати функції розподільчого пристрою та генератора в одному. Нам сподобався цифровий дисплей, а додаток був простим у використанні для підключення Delta до нашого Wi-Fi. Без проблем працює з нашим кондиціонером та електроінструментами, хоча наш кондиціонер показував індикатор технічного обслуговування, який не пояснюється в інструкції з експлуатації або в додатку.

Технічні характеристики

 • Потужність: 3 300 Вт
 • Розміри: 15.7 дюймів заввишки на 8.3 дюйми завширшки на 10.Глибина 6 дюймів
 • Вага: 31 фунт
 • Розетки 6 стандартних розеток змінного струму, 4 порти USB-A, 2 порти USB-C і розетка 12 В
 • Накопичувач енергії: 350 000 мАг
 • Накопичувач енергії на 350 000 мАг
 • Досягає достатнього заряду за 1 годину
 • Підтримує до 13 пристроїв одночасно
 • Кілька варіантів зарядки

Придбайте портативну електростанцію EcoFlow на Amazon або Lowe’s.

Портативна електростанція Baldr P330

Електричні портативні електростанції, такі як Baldr P330, мають кілька переваг перед бензиновими генераторами, що робить їх ідеальними для використання в майстерні, вдома або в дорозі. По-перше, ця електростанція працює безшумно під час заряджання або живлення електронних пристроїв. Більше того, він не виробляє шкідливих випарів.

Зручна складна ручка полегшує транспортування 9-фунтової станції. Вбудований ліхтарик і система управління зарядом акумулятора оптимізують роботу пристрою. Вона живить до дев’яти пристроїв ємністю 66 000 мАг і має одну стандартну розетку змінного струму, три USB-порти, один порт типу C, три 12-вольтні розетки та бездротову зарядну панель для сумісних пристроїв.

Під час тестування ми виявили, що Baldr здатний заряджати невеликі пристрої, акумулятори електроінструментів та наш настільний вентилятор. Нам особливо сподобалася бездротова зарядна панель на верхній частині пристрою, щоб підтримувати телефони в зарядженому стані під час роботи на нашому тестовому стенді. Ми не одразу зрозуміли, що в ручку вбудований ліхтарик, але це виявилося однією з наших улюблених функцій. На жаль, ця електростанція не сумісна з нашими сонячними панелями.

Характеристики продукту

 • Потужність: 330 Вт
 • Розміри: 7.7 дюймів заввишки на 11.6 дюймів в ширину на 8.Глибина 3 дюйми
 • Вага: 9 фунтів
 • Розетки: 1 стандартна розетка змінного струму, 3 USB-порти, 1 порт типу C та три 12-вольтові розетки
 • Накопичувач енергії: 66 000 мАг
 • Поставляється з бездротовими зарядними панелями
 • Легкий. 9 фунтів
 • Вбудована ручка (з вбудованим підсвічуванням)!) для портативності

Придбайте портативну електростанцію Baldr на Amazon.

Портативний інвертор Wen 56203i Super Quiet на 2000 Вт

Чудовий вибір для кемпінгу або вечірок на задньому сидінні, інвертор Wen’s Super Quiet працює до 7 годин на одному галоні бензину. Інверторний генератор портативної електростанції видає до 400 000 мАг при тихому рівні шуму 51 децибел. Функція автоматичного відключення палива запобігає блокуванню та зменшує знос, гарантуючи, що машина використовує залишки палива з карбюратора перед вимкненням. Функції вимкнення з низьким рівнем оливи та низьким рівнем палива допомагають зберегти газ. Дві стандартні розетки змінного струму, два USB-порти та одна 12-вольтова розетка живлять до п’яти пристроїв.

Нам довелося встановити наш генератор Wen на вулиці, що є справжнім недоліком цієї моделі. І, оскільки вона не накопичує енергію, це не зовсім електростанція. Незважаючи на це, ми вважаємо, що цієї моделі цілком достатньо. Він може працювати з електроінструментами та заряджати акумулятори, і ми навіть використовували його для підзарядки деяких наших електростанцій. Він не такий тихий, як його рекламує Wen, і ви повинні бути готові залити в нього масло і бензин, перш ніж вони знадобляться, але цей генератор може легко впоратися з кількома приладами в надзвичайних ситуаціях.

Характеристики продукту

 • Потужність: 2,000 Вт
 • Розміри: 17.7 дюймів заввишки на 11.5 дюймів завширшки на 17.3 дюйми глибиною 3 дюйми
 • Вага: 39 фунтів
 • Розетки: 2 стандартні розетки змінного струму, 2 USB-порти та 12-вольтова розетка
 • Накопичувач енергії: 400 000 мАг
 • Вихідна потужність 400 000 мАг
 • Підтримує до 5 електронних пристроїв одночасно
 • Функція автоматичного відключення для збереження газу
 • Працює 7 годин на одному баку бензину

Придбайте портативну електростанцію Wen на Amazon або Target.

Портативна електростанція Jackery Explorer 1000

Люди, які вважають за краще отримувати енергію поза мережею, або просто люблять ідею багаторазового використання джерела живлення, захочуть розглянути портативну електростанцію Jackery Explorer 1000. Ця електростанція сумісна з сонячними панелями і заряджається приблизно за 6 годин за допомогою двох 100-ватних панелей на повному сонці.

Explorer 1000 має як 1000-ватну потужність, так і 1002-ватт-годину продуктивності. Має три стандартні розетки, а також два порти USB, USB C та 12-вольтовий порт постійного струму. Цифровий дисплей постійно інформує вас про відсоток заряду акумулятора, вихідну та вхідну потужність Explorer. А на випадок відключення електроенергії посеред ночі Explorer 1000 має вбудований ліхтарик, який допоможе знайти дорогу.

Jackery Explorer був дійсно однією з наших улюблених моделей у тесті. Ми використовуємо цю модель вже більше року, і вона поставляється з двома сонячними панелями, які легко встановити та підключити до електростанції. Крім того, Jackery Explorer пропрацював найдовше з усіх моделей у нашому тесті кондиціонерів, і це дійсно про щось говорить, враховуючи, що в минулому його кілька разів розряджали та перезаряджали. Але, окрім сонячних панелей та потужності, Jackery дуже простий у використанні, а цифровий дисплей чистий і простий для читання. Тільки майте на увазі, що сонячні панелі можуть бути дорогими.

Характеристики продукту

 • Потужність: 1,000 Вт
 • Розміри: 11.1 дюйм заввишки на 13.1 дюйм завширшки на 9.2 дюйми в глибину
 • Вага: 22 фунти
 • Розетки: 2 стандартні, 2 USB, 2 USB C та 12-вольтовий порт постійного струму
 • Акумуляторна батарея: 1,000 ват-годин
 • 1,000 ват-годин і 1,000 ват потужності
 • Сумісний із сонячними панелями (наші йшли в комплекті)
 • Простий у налаштуванні та використанні

Придбайте портативну електростанцію Jackery на Amazon або Lowe’s.

Портативна електростанція Marbero 83W

Заряджайте електроніку без зайвої ваги. Всього 2.Станція Marbero важить 2 фунти і є чудовим супутником у походах, кемпінгах та автоподорожах (але тримайте її подалі від води). Просто візьміть його за вбудовану ручку для перенесення. Завдяки своїй невеликій вазі, пристрій має ліхтарик на 562 люмена. однією річчю менше, ніж потрібно пакувати в рюкзак. Використовуйте його в режимі SOS, щоб подати сигнал про допомогу в надзвичайних ситуаціях або просто освітлювати кемпінг більше 12 годин на повному заряді.

Коли станція розрядиться, підзарядіть її від найближчої електричної розетки, підключіть до 12-вольтового автомобільного зарядного пристрою або використовуйте сумісну сонячну панель (продається окремо). Заряджайте до п’яти пристроїв одночасно за допомогою вбудованих розеток (включаючи одну стандартну розетку змінного струму, два порти USB-A і два порти USB-C) і 22 500 мАг вихідної потужності.

Marbero виявився акуратним маленьким пакетом. По-перше, світло є настільки яскравим, наскільки це було заявлено, і це може бути величезною перевагою під час відключення електроенергії або в кемпінгу. Крім того, вона без проблем заряджала наші великі акумулятори для електроінструментів. Наша найбільша претензія. відсутність цифрового дисплея для відображення вхідних і вихідних даних або заряду акумулятора, але є індикатор з чотирма світлодіодами, який дає приблизну оцінку залишкового заряду акумулятора.

Характеристики продукту

 • Потужність: 120 Вт
 • Габарити: 5.6 дюймів заввишки на 5.7 дюймів завширшки на 2.7 дюймів глибиною
 • Вага: 2.2 фунти
 • Розетки: 1 стандартна розетка змінного струму, 2 порти USB-A та 2 порти USB-C
 • Накопичувач енергії: 22 500 мАг
 • Легка та зручна для перенесення
 • Використовуйте 5 пристроїв одночасно (до 120 Вт)
 • Вбудований ліхтарик з режимом SOS для надзвичайних ситуацій
 • Заряджайте від розетки, автомобільного адаптера або сонячних панелей

Придбайте портативну електростанцію Marbero на Amazon.

Акумуляторна електростанція BioLite BaseCharge 600

Покупці, які розбираються в техніці та технологіях і хочуть додати портативну електростанцію до свого спорядження, повинні звернути увагу на BaseCharge 600 від BioLite. Ця електростанція середнього розміру забезпечує 600 Вт вихідної потужності та 600 ват-годин ємності, що дозволяє легко заряджати ноутбуки, телефони та акумулятори фотоапаратів. Вона також може працювати з великими приладами, такими як мікрохвильові печі та холодильники.

Зарядний пристрій BioLite BaseCharge 600 може заряджати кілька пристроїв одночасно, оскільки має дві стандартні розетки, два порти USB, два порти USB-C і три 12-вольтових порти. Зверху є навіть майданчик для бездротової зарядки. Сумісний із сонячними панелями, а цифровий дисплей спрощує моніторинг входу та виходу.

Під час нашого тесту BioLite не продемонстрував такої ж потужності, як інші більші моделі, але перевага цієї електростанції полягає в її гнучкості. Вона може заряджати так багато пристроїв, а ми є великими шанувальниками бездротових зарядних пристроїв, тому ми знайшли пристрої, які відповідають її можливостям. Спочатку він спрацював і вийшов з ладу, коли увімкнувся компресор нашого кондиціонера, але ми знали, що виходимо за межі можливостей BioLite. Це набагато краще для пристроїв.

Характеристики продукту

 • Потужність: 600 Вт
 • Розміри: 7.9 дюймів заввишки на 12.2 дюйми завширшки на 7.Глибина 9 дюймів
 • Вага: 13 фунтів
 • Розетки: 2 стандартні, 2 USB, 2 USB-C і три 12-вольтових порти, з можливістю бездротової зарядки зверху
 • Накопичення енергії: 600 Вт
 • Заряджає більшу техніку
 • Заряджає багато різних пристроїв
 • Поставляється з бездротовою зарядною панеллю

Придбайте портативну електростанцію BioLite BaseCharge 600 в BioLite.

Портативна електростанція Aimtom PowerPal 155

Заряджайте до семи електричних пристроїв одночасно і навіть живіть вбудований ліхтарик за допомогою цієї компактної та легкої портативної електростанції. Міцна верхня ручка дозволяє легко переносити цю модель 3.5-фунтова електростанція для кемпінгу, вечірки на задньому сидінні або навколо будинку. Заряджається всього за 7-8 годин від стандартної електричної розетки. Вона також працює з сумісними сонячними панелями, які можна придбати окремо.

Пристрій Aimtom має одну стандартну розетку змінного струму, три USB-порти та три 12-вольтні розетки з максимальною вихідною потужністю 42 000 мАг. Вбудована система управління акумулятором захищає пристрій від перевантаження по струму, перенапруги та екстремально високих або низьких температур, допомагаючи продовжити термін експлуатації електростанції. Цей пристрій продається за ціною, яка не розорить вас.

Перше, що ми помітили в Aimtom. це універсальна розетка, яка, як ми припускаємо, призначена для роботи як за кордоном, так і в Сполучених Штатах. Це трохи лякає на вигляд, але не бійтеся: він може безпечно отримати стандартну вилку. Нам також здалося трохи дивним, що кнопка з написом “Вихід змінного струму” по суті є кнопкою увімкнення для всіх портів, але тим не менш вона працює.

Ми оцінили цю модель в основному за її компактний розмір і гнучкість. Нам також сподобався вбудований ліхтарик, і хоча він не має цифрового дисплея, індикатор заряду батареї розділений на п’ять секцій, а не на чотири, що забезпечує трохи більшу точність.

Технічні характеристики

 • Потужність: 150 Вт
 • Розміри: 7.5 дюймів заввишки на 6.7 дюймів завширшки на 3.Глибина 5 дюймів
 • Вага: 3.5 фунтів
 • Розетки: 1 стандартна розетка змінного струму, 3 USB-порти та три 12-вольтові розетки
 • Накопичувач енергії: 42 000 мАг
 • Підтримує до 6 пристроїв одночасно
 • Вбудований монітор батареї забезпечує захист від перегріву, перенапруги та температури
 • Кілька варіантів зарядки, включаючи швидку зарядку від розетки

Придбайте портативну електростанцію Aimtom на Amazon.

Портативна електростанція Scosche PowerUp 32K

Відпустка та подорожі можуть бути непередбачуваними, але з PowerUp 32K від Scosche енергія завжди буде під рукою. Ця компактна електростанція має розміри трохи більше 6 дюймів заввишки, 4 дюйми завширшки та 2 дюйми завглибшки, що дозволяє їй поміститися в рюкзаку або ручній поклажі. І, оскільки він важить трохи більше 2 фунтів, він досить легкий, щоб забути, що він є (але обов’язково згадайте про нього на охороні)!).

Ця електростанція має чотири зарядні порти, включаючи одну стандартну розетку, два порти USB-C та один стандартний порт. Він пропонує 115 ват-годин або 32 000 мАг і виробляє 100 Вт потужності. Вбудована ручка забезпечує надійне перенесення, а вбудований ліхтарик освітить готельний номер або намет. До нього навіть додається зручний дорожній чохол, всередині якого достатньо місця для запасних шнурів.

Ми використовували цей пристрій знову і знову під час тестування. Нам сподобалася її компактність і те, що вона добре поміщається на столі, але найбільше нам сподобалося те, що вона легко поміщається в сумку або рюкзак. Конструкція міцна, і з самого початку відчувається, що це високоякісний пристрій. Нам дуже сподобався цифровий дисплей, оскільки він забезпечує корисний зворотний відлік заряду акумулятора, хоча і не відображає вхідні або вихідні значення.

Характеристики продукту

 • Потужність: 100 Вт
 • Розміри 6.1 дюйм заввишки на 3.8 дюймів завширшки та 2 дюйми завглибшки
 • Вага: 2.1 фунт
 • Розетки: 1 стандартна розетка, 2 USB-C та 1 порт USB
 • Накопичувач енергії: 115 ват-годин
 • Компактний і легкий дизайн
 • Міцна, якісна конструкція
 • Вбудований ліхтарик

Придбайте портативну електростанцію Scosche в Crutchfield або Scosche.

Портативна акумуляторна електростанція Ryobi 40V

Покупці електростанцій з гаражем, повним 40-вольтових інструментів Ryobi, повинні серйозно подумати про те, щоб знайти їм хороше застосування в портативній акумуляторній електростанції Ryobi. Ця електростанція використовує 40-вольтні акумулятори бренду і дозволяє покупцям скористатися їхньою накопиченою енергією. Ви можете підключити чотири батареї одночасно, що забезпечує достатній час роботи.

Ця модель від Ryobi виробляє 1 800 Вт потужності, хоча кількість ват-годин буде залежати від окремих підключених акумуляторів. Ви можете контролювати батареї за допомогою функції Bluetooth, зв’язавши їх з додатком Ryobi Gencontrol. Цифровий дисплей відображає час роботи та рівень навантаження, а також контролює окремі підключені акумулятори за допомогою чотирисмугової діаграми заряду. А коли Ryobi не використовується як електростанція, вона перетворюється на зарядний пристрій при підключенні до мережі, заряджаючи чотири акумулятори одночасно.

Ми відчули, що в портативній електростанції Ryobi є багато чого, що нам подобається. Ми оцінили дисплей з його чіткими індикаторами заряду батареї та рівня навантаження. Нам також сподобався Bluetooth-моніторинг і той факт, що він працює від популярної лінійки 40-вольтових акумуляторів бренду. Майте на увазі, що з чотирма акумуляторами ця модель може бути досить важкою.

Технічні характеристики

 • Потужність: 1,800 Вт
 • Розміри: 14.1 дюйм заввишки на 13.9 дюймів завширшки на 18.Глибина 5 дюймів
 • Вага Залежить від батарей
 • Розетки: 3 стандартні розетки, 2 USB-C, 4 USB-порти
 • Накопичення енергії: Залежить від акумуляторів
 • Цифрові дисплеї
 • Працює як зарядний пристрій та електростанція
 • Використовує лінійку 40-вольтових акумуляторів бренду
 • Моніторинг через Bluetooth

Придбайте портативну електростанцію Ryobi в The Home Depot.

Портативна електростанція EcoFlow River 2 Pro

Мандрівники, відпочивальники та працівники, які працюють на дорогах, можуть знайти в EcoFlow River 2 Pro відповідь на свої проблеми з електроживленням на шосе. Ця електростанція була схвалена та сертифікована TÜV Rheinland, яка є суворим агентством з перевірки транспортних засобів у Німеччині, що гарантує, що цей пристрій є достатньо безпечним для використання в транспортних засобах. Ви можете розмістити його у своєму автомобілі, підключити до зарядного порту автомобіля та мати відносно необмежену потужність під час подорожі.

Ця електростанція має потужність 800 Вт, але також має режим X-Boost, який тимчасово збільшує вихідну потужність до 1 600 Вт. Це дозволяє пристрою живити більші пристрої, які можуть споживати більше енергії під час запуску. Він має 11 портів, включаючи чотири стандартні порти, три порти USB-A, один порт USB-C, один автомобільний порт і два порти DC-5521. Він також підтримує стандартну зарядку від мережі, сонячну зарядку, зарядку від автомобіля (поставляється зі штекером) та зарядку через USB-C. Ви можете підключитися до River 2 Pro через Wi-Fi або Bluetooth і керувати налаштуваннями для індивідуального використання.

Везти з собою коробку з електрикою куди завгодно завжди має свої ризики, але знання того, що River 2 Pro сертифікований одним з найсуворіших автомобільних агентств у світі, додає впевненості в собі. Нам сподобалося, що цей пристрій поміщається на задньому сидінні пікапа з чотиримісною кабіною і забезпечує достатньо енергії для всіх пристроїв, якими сім’я може користуватися під час подорожі (зазвичай ноутбук і кілька персональних пристроїв). Ми вважаємо, що дисплей може бути трохи відкалібрований; він не реєстрував жодної потужності для низьких і середніх налаштувань вентилятора нашого тестового обігрівача (без використання тепла). Однак при підключенні до автомобіля під час подорожі це не повинно бути проблемою.

Характеристики продукту

 • Потужність: 800 Вт
 • Розміри 9 дюймів заввишки на 10.25 дюймів завширшки та 10 дюймів завглибшки
 • Вага: 17.2 фунти
 • Розетки: 4 стандартні розетки, 3 USB-A, 1 USB-C, 2 DC5521, 1 автомобільна розетка
 • Накопичувач енергії: 768 ват-годин
 • Отримали суворий сертифікат безпеки TÜV Rheinland, що гарантує безпеку для використання на транспортних засобах
 • Підтримує одночасну роботу кількох пристроїв, зокрема тих, що споживають до 1 600 Вт під час запуску
 • Поставляється з автомобільним зарядним пристроєм, щоб ви могли підзаряджатися під час руху, одночасно заряджаючи пристрої
 • Має Bluetooth та Wi-Fi, щоб ви могли контролювати та змінювати налаштування зі свого телефону

Придбайте портативну електростанцію EcoFlow на Amazon або EcoFlow.

Акумуляторна електростанція BioLite BaseCharge 1500

Люди, які шукають пригод у нетрадиційних місцях, можуть віддати перевагу потужній електростанції, такій як BioLite BaseCharge 1500. Цей пристрій забезпечує велику потужність. 1500 Вт постійної потужності та до 2400 Вт імпульсної потужності для великих пристроїв. потенційно забезпечуючи цілоденне використання в кемпінгу або в будиночку.

Ця електростанція має кілька портів і функцій зарядки, включаючи три стандартні розетки, один автомобільний порт, два порти DC5521, три порти USB-C, два порти USB-A і один бездротовий зарядний пристрій для телефонів та інших пристроїв. Підтримує заряджання від мережі, сонячної батареї, автомобіля та USB-C. Ви навіть можете підключити зарядний пристрій змінного струму до стіни та зарядний пристрій USB-C одночасно, щоб заряджатися ще швидше.

Ми виявили, що BioLite BaseCharge 1500. це абсолютний звір пристрою. Він забезпечував роботу нашого потужного обігрівача вдвічі довше, ніж деякі інші пристрої, а подвійна зарядка. це приємна особливість (хоча ми завжди відчували, що були на межі того, щоб вимкнути автоматичний вимикач). Це, безумовно, важкий пристрій вагою майже 30 фунтів, але кількість енергії, яку він містить, робить його чудовим вибором для життя поза мережею. Ми взяли її на бейсбольний турнір і використовували цілий день, щоб запустити вентилятор і зарядити пристрої, і у неї ще залишилося достатньо енергії, щоб зарядити наші пристрої по дорозі додому. Єдина наша скарга. відсутність Bluetooth або Wi-Fi, що може бути великою проблемою, враховуючи, скільки коштує зарядний пристрій.

Характеристики продукту

 • Потужність: 1,500 Вт
 • Розміри: 8.2 дюйми заввишки на 14.4 дюйми завширшки на 12.Глибина 2 дюйми
 • Вага: 28.5 фунтів
 • Розетки: 3 стандартні розетки, 1 автомобільний порт, 2 DC5521, 3 USB-C, 2 USB-A, 1 бездротовий зарядний пристрій
 • Накопичувач енергії: 1,521 ват-годин
 • Величезна потужність для цілоденного використання або зарядки пристроїв у кемпінгу
 • Пропонує 2400-ватну імпульсну потужність для запуску великих пристроїв, електроінструментів та іншої електроніки з високим енергоспоживанням
 • Подвійна зарядка; підключіть настінний зарядний пристрій і зарядний пристрій USB-C, щоб значно скоротити час зарядки

Придбайте портативну електростанцію BioLite BaseCharge 1500 на Amazon, BioLite або REI.

Портативна електростанція Ugreen 1200 Вт

Портативна електростанція Ugreen потужністю 1200 Вт може стати найшвидшим способом отримати енергію в дорозі. Цей пристрій заряджається від 0 до 80 відсотків всього за 50 хвилин за допомогою настінного зарядного пристрою. Це дозволяє вам підключити його до мережі, коли ви збираєтесь у дорогу, і скористатися перевагами майже повністю зарядженого пристрою за дуже короткий час. Інші зарядні пристрої з аналогічною потужністю можуть заряджатися вдвічі довше.

Ця модель також має інші особливості, які можна запропонувати. Забезпечує 1 200 Вт потужності та максимальну імпульсну потужність 3 000 Вт. Має шість стандартних розеток (набагато більше, ніж у більшості інших пристроїв), а також два USB-A, два USB-C, два порти DC5521 та один роз’єм для автомобільного порту. Він також оснащений Bluetooth і Wi-Fi, що дозволяє керувати налаштуваннями з телефону. Він може заряджатися від адаптера змінного струму, набору сонячних панелей та живлення автомобіля, а також постачається з настінним зарядним пристроєм, автомобільним зарядним пристроєм та сонячним адаптером. усі вони зберігаються в сумці, що входить до комплекту.

Нам багато чого сподобалося в Ugreen. Ми оцінили швидку зарядку, оскільки ми підключили його до електромережі, підстригли газон і повернулися до повністю зарядженого пристрою. Нам також дуже сподобався додаток, який містить безліч налаштувань, які можна перемикати для більшої кастомізації. Варто відзначити, що це один з небагатьох пристроїв, який поставляється з сумкою для шнурів, що входять до комплекту. Ми не зовсім впевнені, що це дійсно 1200-ватний пристрій, оскільки він розрядився швидше, ніж інші моделі. Крім того, деяка реклама суперечить сама собі, наприклад, стверджуючи, що вона має потужність 3000 Вт і 2400 Вт, а також 4-тактний газовий двигун. Зрештою, додаток робить цей пристрій чудовою пропозицією для тих, хто шукає електростанцію середньої потужності з мобільним управлінням налаштуваннями та показаннями.

Характеристики продукту

 • Потужність: 1200 Вт
 • Розміри: 10.6 дюймів заввишки на 13.4 дюйми завширшки на 8.Глибина 7 дюймів
 • Вага: 25.4 фунти
 • Розетки: 6 стандартних розеток, 2 USB-A, 2 USB-C, 2 DC5521 та 1 автомобільний порт
 • Накопичувач енергії: 1,024 ват-годин
 • Заряджається від 0 до 80 відсотків всього за 50 хвилин
 • Чудовий інтеейс мобільного додатку підтримує безліч налаштувань і параметрів
 • 3,000-ватна імпульсна потужність дозволяє цій моделі працювати з електроінструментами та іншими пристроями з високим енергоспоживанням
 • Час автономної роботи може не зрівнятися з іншими 1200-ватними пристроями
 • Інші розбіжності в рекламі змушують нас замислитися, які факти

Отримайте портативну електростанцію Ugreen на Amazon або Ugreen.

Типи портативних електростанцій

Найкращі портативні електростанції поділяються на три великі категорії залежно від методу, який вони використовують для збору та зберігання енергії: електричні, газові та сонячні.

Електричний

Електричні електростанції, також відомі як акумуляторні портативні електростанції, працюють як велика батарея. Просто підключіть портативну електростанцію до розетки, і вона швидко заряджається. Деякі електростанції також можуть заряджатися від автомобільної розетки за умови наявності відповідного адаптера, але це займає більше часу, ніж у стандартній розетці.

Електричні станції найкраще підходять для використання в приміщенні та для пристроїв з низьким енергоспоживанням, таких як мобільні телефони або ліхтарики. Деякі продукти підключаються до сумісної сонячної панелі для заряджання за допомогою сонячної енергії.

Працює на газі

Електростанції, що працюють на газі, зазвичай важать як найважчі з цих пристроїв, але вони можуть мати набір коліс, щоб зняти частину тягаря з користувача. Важливо зазначити, що ви не можете використовувати газові генератори в приміщенні або в наметі, оскільки вони можуть виробляти чадний газ та інші шкідливі вихлопи як побічний продукт згоряння палива.

Однак ці газові пристрої зазвичай вважаються найпотужнішими портативними джерелами живлення. Вони живлять електронасоси, електроінструменти і навіть портативну посудомийну машину, що дозволяє насолоджуватися природою з усіма домашніми зручностями.

Сонячна

Якщо основним призначенням портативної електростанції є кемпінг, то шукайте портативну сонячну електростанцію, яка може заряджатися протягом дня на сонці. З настанням темряви генератор буде готовий забезпечити вас енергією на кілька годин.

Раніше сонячні електростанції могли заряджатися лише за допомогою сонячного світла, що значно обмежувало їх надійність. Однак виробники почали комбінувати сонячні та електричні портативні електростанції, щоб дати користувачам можливість заряджати від традиційної розетки, розетки автомобіля або знімних сонячних панелей. Ця гібридна ідея стала однією з найкращих конструкцій електростанцій на відкритому повітрі. Сьогодні дуже мало електростанцій пропонують тільки сонячну або тільки електричну енергію.

На що звернути увагу при виборі портативної електростанції

Майте на увазі ці важливі фактори та характеристики продукту, коли купуєте найкращу електростанцію для заряджання пристроїв або запуску приладів в екстрених ситуаціях.

Вихідна потужність

Вихідна потужність портативної електростанції. це максимальна кількість енергії, яку станція передає підключеним до неї пристроям.

Номінальні показники потужності доступні у ватах. Скільки ват видає пристрій, пояснює, яку потужність він може виробляти. Чим більше ват пристрій може виробляти, тим більший електричний компонент він може запустити. Наприклад, 100-ватний блок живлення може живити дві 50-ватних лампочки. Однак він не може працювати з кондиціонером, який потребує близько 450 Вт для роботи компресора.

Потужність. це інша історія, і вона вимірюється в міліампер-годинах або ват-годинах. Обидва терміни пояснюють, як довго електростанція може живити пристрій певного розміру. Електростанція з акумулятором на 2 000 мАг може заряджати або живити пристрій, який споживає 200 мАг, протягом 10 годин. Станція потужністю 1000 ват-годин може живити пристрій потужністю 1 Вт протягом 1000 годин, або пристрій потужністю 400 Вт протягом 2.5 годин. Взагалі кажучи, менші джерела живлення використовують міліампер-години, тоді як найпотужніші блоки живлення портативних електростанцій використовують ват-години.

Вага

Електричні та сонячні генератори, як правило, менші та легші, ніж генератори, що працюють на газі, що робить їх ідеальними електростанціями для кемпінгу та автоподорожей. Однак найкращі електростанції, що працюють на газі, часто постачаються з колесами, щоб компенсувати їхню більшу вагу, тож ви можете просто доставити їх до місця призначення.

Люди, які шукають найкраще портативне джерело живлення, захочуть шукати керований розмір і вагу, а також функції, що полегшують транспортування, такі як колеса, ручка для перенесення або навіть візок для великих газових портативних електростанцій.

Шум

Подумайте, скільки шуму буде створювати електростанція. Встановлення електростанції в будинку або майстерні означає тісний простір, а гучні моделі можуть буквально вимагати захисту слуху. Портативна електростанція для кемпінгу також повинна бути тихою, інакше вона може заважати сусідам.

Зазвичай, електричні та сонячні електростанції є найбільш тихими з доступних варіантів. Ці продукти взагалі не створюють багато шуму, оскільки вони передають лише накопичену енергію. Вони дзижчать не голосніше за міні-холодильник. З іншого боку, електростанції, що працюють на газі, не просто зберігають енергію, а й генерують її. Цей процес може бути дуже гучним, залежно від конкретного продукту.

Особливості безпеки

Кожен, хто експлуатує пристрій, що працює на електриці або бензині, повинен знати про потенційні ризики, такі як перегрів. Шукайте портативні електростанції з вбудованими функціями безпеки, такими як функція автоматичного вимкнення, захист від перевантаження та внутрішній датчик високої/низької температури.

 • Функція автоматичного вимкнення допомагає запобігти передчасній деградації електростанції, вимикаючи пристрій, якщо він виявляє, що рівень палива або масла досягає мінімуму.
 • Захист від перевантаження відключає портативну електростанцію від вхідного струму, якщо виявляє, що струм перевищує безпечну ємність заряду.
 • Внутрішній датчик високої/низької температури вимірює температуру акумулятора та зупиняє всі вхідні та вихідні функції, якщо температура акумулятора виходить за межі безпечного діапазону, визначеного виробником.

Довговічність

Незалежно від того, чи використовуєте ви портативну електростанцію вдома, в кемпінгу або на будівельному майданчику, інвестуйте в продукт, який витримає будь-який спосіб транспортування і будь-які можливі пошкодження від ударів, які можуть статися. Якщо ви використовуєте електростанцію вдома або в майстерні виключно в якості резервного джерела живлення, то підійде легка модель.

Якщо ви використовуєте електростанцію для кемпінгу, зверніть увагу на вироби, які мають захист від води та ультрафіолету. На будівельному майданчику шукайте надміцний продукт, який не зламається, якщо на нього впаде гайковий ключ або молоток.

Акумулятор і спосіб зарядки

Портативні електростанції зазвичай оснащені літій-іонними акумуляторами, які вміщують значну кількість накопиченої електричної енергії. Більшість електростанцій підключаються безпосередньо до стандартної електричної розетки, але багато моделей не потребують доступу до розетки.

Деякі портативні електростанції заряджаються в машині за допомогою відповідного адаптера. чудовий спосіб для кемпінгу та подорожей. При правильних умовах сонячна зарядка працює добре. Ці моделі потребують сумісної сонячної панелі, відповідної погоди для ефективної сонячної зарядки та відповідного місця, де можна залишити портативну електростанцію, щоб вона поглинала сонячну енергію. Електростанції з декількома способами заряджання є чудовим ресурсом для тривалих туристичних походів, оскільки вони допомагають забезпечити живлення практично в будь-якій ситуації.

Поширені запитання

Нижче ви знайдете відповіді на деякі з найбільш поширених запитань про портативні електростанції.

Q. Яка оптимальна потужність потрібна для портативної електростанції?

У кожного своє призначення для портативної електросистеми, яке визначає оптимальну потужність. Однак, для середньостатистичної людини оптимальна потужність портативної електростанції повинна становити близько 40 000 мАг.

Q. Скільки пристроїв може одночасно заряджати портативна електростанція?

Кількість пристроїв, які можна заряджати одночасно, залежить від типу пристроїв, що заряджаються, потужності акумулятора та кількості розеток, доступних на портативній електростанції. Середні портативні електростанції зазвичай заряджають два-три пристрої одночасно. Однак, якщо підключені пристрої споживають більше енергії, ніж портативна електростанція видає, то електростанція не зможе живити всі пристрої одночасно.

Q. У чому різниця між портативною електростанцією та генератором?

Генератор використовує бензин або інше паливо для створення електричної енергії замість того, щоб просто зберігати електричну енергію. Крім того, генератори є набагато більшими інструментами, які призначені для підтримки значно більшої кількості електроніки. Багато генераторів забезпечують електроенергією цілий будинок, тоді як легкі портативні електростанції найкраще працюють з невеликими приладами та електронними пристроями, такими як смартфони, планшети, кемпінгові холодильники та кемпінгові печі.

Q. Чи може портативна електростанція працювати з обігрівачем?

Це залежить від конкретного обігрівача та конкретної портативної електростанції. Поки потужність обігрівача не перевищує робочу потужність портативної електростанції, електростанція може працювати з обігрівачем.

Q. Чи може портативна електростанція запустити холодильник?

Чи може портативна електростанція працювати з холодильником, залежить від потужності конкретної електростанції та потужності конкретного холодильника, так само, як і у випадку з обігрівачем. Якщо потужність холодильника не перевищує робочу потужність електростанції, то портативна електростанція може працювати з холодильником.

Q. Чи може портативна електростанція працювати від телевізора?

Хоча більшість портативних електростанцій не використовуються для роботи телевізорів, вони, безумовно, можуть працювати, якщо потужність телевізора не перевищує робочу потужність портативної електростанції.

Q. Чи можна залишати портативну електростанцію на вулиці?

Найкраще залишати портативну електростанцію всередині приміщення або принаймні під якимось накриттям, оскільки ці пристрої зазвичай не є водонепроникними. Однак, якщо ви захищаєте портативну електростанцію від води, ви можете залишати її на вулиці. Насправді, він повинен стояти на вулиці, щоб заряджатися від сонячної панелі, бажано на сонячному місці.

Q. Які поради з безпеки слід пам’ятати при використанні портативної електростанції?

Ось деякі ключові поради щодо безпеки портативних електростанцій:

 • Використовуйте правильні кабелі з правильними розетками.
 • Розміщуйте кабелі над землею, щоб уникнути небезпеки спіткнутися.
 • Не використовуйте пристрої, що перевищують робочу потужність електростанції.
 • Уникайте потрапляння води на портативну електростанцію.
 • Робіть перерви при перенесенні важких портативних електростанцій, щоб уникнути перенапруження м’язів.

Q. Скільки часу заряджається портативна електростанція?

Час заряджання залежить від конкретного продукту та способу заряджання. Наприклад, портативна електростанція може повністю зарядитися всього за 2 години при підключенні до розетки, але для повної зарядки портативної електростанції за допомогою сонячної панелі може знадобитися більше 8 годин.

Q. Як довго працюють портативні електростанції?

Заряду акумулятора середньої портативної електростанції вистачає від 3 до 13 годин, залежно від того, як ви її використовуєте. Електростанція також має середній термін служби близько 10 років, хоча це залежить від догляду, зберігання та частоти використання.

Q. Як правильно утилізувати стару портативну електростанцію?

Не додавайте до зростаючих проблем з електронними відходами, викидаючи стару портативну електростанцію на смітник. Замість цього віднесіть його до місцевого пункту прийому електроніки. Зазвичай муніципалітет або місто має програму переробки електроніки, а деякі роздрібні торговці, такі як Best Buy, також пропонують програми переробки електронних відходів.

Чому варто довіряти Bob Vila

Боб Віла. американський майстер на всі руки з 1979 року. Як ведучий улюблених і новаторських телесеріалів, включаючи “Цей старий будинок” і “Боб Віла знову вдома”, він популяризував і став синонімом домашнього благоустрою “зроби сам”.

Протягом своєї багаторічної кар’єри Боб Віла допоміг мільйонам людей будувати, реконструювати, ремонтувати та жити краще з кожним днем. традиція, яка продовжується і сьогодні, завдяки експертним, але доступним домашнім порадам. Команда Bob Vila перетворює необхідну інформацію в навчальні посібники, посібники з технічного обслуговування, інструменти 101 та багато іншого. Потім ці експерти з дому та саду ретельно досліджують, перевіряють та рекомендують продукти, які підтримують власників будинків, орендарів, домашніх майстрів та професіоналів у їхніх списках справ.

Познайомтеся з тестером

Том Скалісі. штатний автор статей про саморобку та будівництво для багатьох найбільших веб-сайтів у цій галузі, включаючи BobVila.com, “Цей старий дім”, “Сімейний майстер” та Forbes. Він також володіє та веде блог про боротьбу зі шкідниками, RiddaBugs.com.

Додаткові дослідження надані Тімоті Дейлом.

Повний посібник з інвертора VS. Генератор: Який з них кращий?

Якщо ви розглядаєте можливість придбання генератора або інвертора, але хочете знати, в чому різниця і що саме вам слід придбати, давайте відповімо на деякі з ваших запитань. Більшість людей не знають різниці між інвертором та генератором, оскільки обидва вони звучать схоже і пов’язані з електрикою. Ще одна річ, яка бентежить людей. це те, що нові сонячні генератори мають вбудовані інвертори.

огляд, електростанції, jackery, explorer, інвертор, живлення

Для швидкого ознайомлення: генератор виробляє електроенергію, а інвертор перетворює постійний струм у змінний. Але це не дає відповіді на питання, який з них кращий і який ідеально підходить для домашнього використання. У цій статті ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати про інвертор та генератор, як вони працюють, і що таке генератори з вбудованими інверторами.

Що таке інвертор

Якщо ви хочете дізнатися більше про інвертори та їх використання, давайте поговоримо про змінний і постійний струм. Змінний струм або змінний струм може рухатися вперед або назад, що означає, що він може рухатися на велику відстань без значних втрат енергії. Завдяки своїй природі, змінний струм може також витримувати високу напругу, що робить його ідеальним для живлення будинків і будівель. Постійний або постійний струм рухається в одному напрямку, оскільки електрон рухається прямолінійно. Поки ваш будинок працює на змінному струмі, вам потрібен постійний струм для живлення пристрою.

огляд, електростанції, jackery, explorer, інвертор, живлення

В рамках дискусії про інвертор та генератор, давайте поговоримо про те, що таке інвертор. Це електронний пристрій, який перетворює постійний струм, що зберігається в акумуляторах, на змінний струм для живлення ваших побутових приладів. Він має кілька електронних схем для управління навантаженням і контролю за зарядкою акумулятора. Він діє як адаптер для всіх ваших побутових приладів, оскільки може живити низьковольтні побутові прилади за допомогою звичайної електропроводки та акумулятора. Завдання інвертора. виробляти електроенергію, яка за якістю близька до тієї, що надходить з електромережі. Ви можете використовувати їх як автономну установку або підключити до електромережі. Вони чудово працюють в обох випадках.

Як працює інвертор

Говорячи про генератор vs інвертор, ви повинні розуміти головну деталь, яка розділяє ці два абсолютно різні пристрої. Генератори перетворюють енергію в електрику, тоді як інвертор не може цього зробити. Інвертори беруть наявну енергію від акумулятора або іншого джерела у вигляді постійного струму і перетворюють її на змінний струм для живлення вашого будинку. Генератор подає енергію від декількох перемикачів у різних напрямках, щоб надати енергетичній хвилі певної частоти.

Що таке генератор

Звичайний електричний генератор. це електричний пристрій, який може перетворювати певну механічну енергію в електричну. Генератори є найбільш часто використовуваними постачальниками електроенергії під час відключень, оскільки вони можуть працювати протягом тривалого періоду, і ви, залежно від розміру генератора, який ви використовуєте, виробляєте достатню кількість енергії для живлення вашого будинку або будівлі. Якщо говорити про порівняння інвертора та генератора, то генератори не потребують акумуляторної батареї для роботи, і їм не потрібне зовнішнє джерело електроенергії. Звичайні генератори використовують бензин, природний газ або вугілля для виробництва енергії. Генератори промислового масштабу постійно спалюють паливо, щоб живити все важке обладнання.

Як працює генератор

Як ви читали, генератори створюють електрику з механічної енергії, але це надмірне спрощення процесу. Генератори не виробляють електроенергію; вони використовують принципи електромагнітної індукції для постачання електричної енергії, коли зовнішнє джерело енергії приводить його в рух з певною швидкістю у вигляді первинного двигуна. Ви можете розробити генератор для виробництва змінного або постійного струму. Тому він не може керувати навантаженням або живити низьковольтні побутові прилади без належного налаштування.

Інвертор VS. Генератор: У чому відмінності

Люди здебільшого використовують інвертори та генератори для живлення своїх будинків та приладів під час відключення електроенергії. Це змушує деяких людей вважати, що обидва ці пристрої є одним і тим самим, зі схожою функціональністю та використанням. Однак, обидва ці пристрої не можуть бути більш різними, виходячи з того, де вони застосовуються і як вони працюють. Ось проста таблиця, яка допоможе вам зрозуміти різницю між інвертором та генератором.

Інвертор перетворює постійний струм, що зберігається в акумуляторі, на змінний струм змінного струму.

Генератор перетворює механічну енергію з якогось джерела на електричну.

Інвертор отримує енергію від акумулятора, який заряджається від електрики.

Найпоширеніший генератор має систему внутрішнього згоряння, яка використовує дизель або бензин як джерело енергії.

Інвертор перетворює постійний струм на змінний. Забезпечує стабільний електричний сигнал, який належним чином відфільтрований та ідеально відповідає змінному струму.

Генератори виробляють електричну енергію шляхом перетворення механічної енергії, зазвичай з викопного палива.

Інвертор сам по собі є компактним і легким пристроєм, але він працює тільки з комплектом акумуляторів, які важкі і їх важко переносити.

Генератор. це важкий пристрій, який має металеву раму та набір коліс для пересування. Якщо ви хочете більше потужності, вам потрібно більше місця. Їх нелегко переміщати.

Інвертори дорожчі за генератори тієї ж потужності.

Генератори порівняно дешевші за інвертори.

Інвертори миттєво запускаються при відключенні електроенергії. Вам не потрібно нічого робити.

Коли вимикається електрика, вам доводиться вручну запускати генератор, а це займає багато часу.

Він автоматично запускається, коли немає електроенергії, що надходить з електромережі.

Залежно від типу вашого генератора, вам може знадобитися натиснути кнопку, повернути його ключем або вручну запустити двигун за допомогою мотузки.

Він зберігає електричну енергію в акумуляторах і використовує її для живлення будинку, коли вимикається електрика.

Він виробляє енергію на місці, перетворюючи механічну енергію, тому немає необхідності в її зберіганні.

Інвертори прості в обслуговуванні, оскільки вам не потрібно багато чого робити. Тримайте його в чистоті та переконайтеся, що рівень води в акумуляторах ідеальний, і ви готові до роботи.

Генератори схожі на ваші автомобілі: вони працюють на дизельному паливі або бензині, тому потребують регулярного обслуговування, наприклад, заміни масла та мастила.

Інвертори вимагають менше місця для встановлення, але їх не можна пересувати.

Генератори великі і займають багато місця, але їх можна переміщати і навіть брати з собою в походи та на інші заходи.

Інвертори. це безшумні пристрої, які видають лише звуковий сигнал при відключенні та включенні живлення.

Генератори мають обертовий двигун, який спричиняє сильне шумове забруднення.

Інвертор vs генератор: Основи

Інвертор потребує джерела електроенергії, здебільшого електромережі, щоб заряджати батареї для подальшого використання. Він посилає енергетичні хвилі через кілька ланцюгів, щоб перетворити постійний струм на змінний і навпаки.

Генератор, як випливає з назви, бере механічну енергію з горючих матеріалів, таких як бензин і дизель, і перетворює її в електричну енергію. Працює за принципом електромагнітної індукції, яка видає постійний або змінний струм.

Інвертор vs генератор: Обслуговування

Інвертори легше обслуговувати, оскільки в них немає механічних рухів. Це невеликі пристрої, які можуть безперебійно працювати більше десяти років. Все, про що вам потрібно піклуватися. це батареї, підключені до інвертора. Необхідно стежити за тим, щоб рівень води завжди знаходився на рекомендованому рівні.

Генератори складні в обслуговуванні і потребують регулярного технічного обслуговування, оскільки їхня робота пов’язана з багатьма механічними функціями, включаючи двигун, який обертається при спалюванні палива. Необхідно відстежувати заміну мастила, замінювати мастильні матеріали та стежити за справністю інших дрібних компонентів.

Інвертор проти генератора: Шум

Інвертори мають мікропроцесори, які обмежують звук і гарантують, що зайвий шум не виходить назовні. Ви відчуваєте лише легкий звук, коли інвертор вмикається, але його надзвичайно важко помітити.

Генератори, з іншого боку, створюють шум через роботу двигуна. Рухи його двигуна створюють багато шуму від вихлопних газів. Не існує певних засобів для зменшення шуму генератора, що працює.

Інвертор vs генератор: Потужність

Інвертори. це невеликі пристрої з помірною потужністю, які ідеально підходять для роботи побутової техніки та низьковольтних пристроїв. Навіть при раптовому стрибку напруги в електромережі інвертори вимикають живлення, щоб уникнути будь-яких пошкоджень.

Якщо вам потрібне джерело електроенергії з високою потужністю, вам потрібен генератор, оскільки він може витримувати великі навантаження. Інвертори розряджаються, коли під’єднані до них акумулятори розряджаються, а генератор може працювати довше без перерв, якщо ви постійно доливаєте в нього паливо.

Інвертор проти генератора: Вартість

Інвертори, як правило, трохи дорожчі порівняно з генераторами, оскільки вони забезпечують плавний потік енергії, кращу безпеку для ваших електроприладів, безшумну роботу та компактний дизайн. Крім того, є також витрати на заміну батарей, коли закінчується термін їхньої служби.

Генератори набагато дешевші за інвертори. Вони гучні, великі і коштують набагато менше, ніж найдешевший інвертор на ринку. Основна причина. простота обслуговування та доступність запасних частин. Крім того, їх ремонт коштує дешевше, ніж ремонт у професіонала.

Інвертор проти генератора: Що краще

Плюси генератора:

 • Можуть постачати електроенергію протягом тривалого періоду часу завдяки великій ємності палива.
 • Ви можете використовувати його для запуску всіх ваших побутових приладів і важкого обладнання, чого не можна досягти за допомогою інвертора.
 • Вони дешевші за інвертори.

Мінуси генератора:

 • Вони надзвичайно шумні, і їх запуск вимагає багато зусиль.
 • Високі витрати на технічне обслуговування та високе забруднення через спалювання викопного палива.
 • Вони не сумісні з сонячними панелями і є пожежонебезпечними, тому їх потрібно розміщувати далеко.
 • Вони мають високу вартість експлуатації, оскільки спалюють викопне паливо для перетворення механічної енергії в електричну.

Плюси інвертора:

 • Інвертори можуть керувати електричним навантаженням і забезпечувати ідеальну напругу для роботи ваших побутових приладів.
 • Він запускається, як тільки вимикається електрика, і не вимагає від вас жодних зусиль.
 • Відсутність шуму під час роботи та відсутність забруднення.
 • Якщо у вас є великі акумулятори, ваш інвертор може працювати досить довго.
 • Низька вартість експлуатації та сумісність з сонячними батареями.

Мінуси інвертора:

 • Інвертори дорогі, і ви не можете пересувати їх по дому через підключені до них акумулятори.
 • Вони забезпечують лише помірний вихід енергії, тому ви не можете використовувати великі електроприлади, такі як холодильник або кондиціонер.

Якщо говорити про інвертор проти генератора, то обидва вони мають свої переваги та недоліки, тому має бути кращий варіант. На щастя для вас, існують пристрої, які називаються генераторами з вбудованими інверторами, які працюють на сонячній енергії і надають вам функціональність обох без недоліків.

Що таке сонячний генератор з вбудованим інвертором

Сонячний інверторний генератор відноситься до портативної енергетичної системи, яка працює шляхом об’єднання декількох компонентів в один блок і використовує його для виробництва та постачання електроенергії. Сонячний генератор. це переносні сонячні панелі, акумулятори, зарядний пристрій та інвертор, зібрані в одному пристрої. Сонячні панелі вловлюють сонячне світло і перетворюють його в електричну енергію за допомогою сонячних елементів. Після цього енергія надходить до генератора і проходить через зарядний пристрій та зберігається в акумуляторах. Коли ви хочете використовувати сонячний генератор для отримання енергії, інвертор регулює частоту потужності та подає її через дроти та розетки.

огляд, електростанції, jackery, explorer, інвертор, живлення

Чому варто обрати сонячний генератор

Сонячний генератор

Працює безкоштовно на сонячній енергії

Використовує електроенергію для зарядки акумуляторів

Найвища вартість експлуатації, оскільки працює на викопному паливі.

Високий рівень технічного обслуговування завдяки працюючому двигуну.

Екологічно чиста енергія.

Інвертор сам по собі не забруднює навколишнє середовище.

Спалювання викопного палива погано впливає на навколишнє середовище.

Виробляє звук, який важко помітити.

Двигун генератора видає багато шуму

Найкращий сонячний генератор Jackery

Якщо ви думаєте про покупку сонячного інверторного генератора, оскільки він більш ефективний і екологічний, ніж інвертор і генератор, давайте поговоримо про те, який продукт найкраще підходить для вас. Джекері є провідним світовим виробником портативних електростанцій та найбільшим виробником джерел сонячної енергії. Всі продукти Jackery мають 9 років досконалості та високоякісний родовід. Їх продукція надійна, відносно недорога і є найкращою інвестицією для портативної енергії. Ось деякі з найкращих сонячних генераторів Jackery.

Залишити відповідь