Очищення сонячних і фотоелектричних панелей. Очищення сонячної системи

Очищення сонячних і фотоелектричних панелей

Спочатку було сказано, що очищення і обслуговування фотоелектричних систем не є необхідним. Але тепер стало очевидно, що погода і забруднення повітря дійсно залишають свій слід. Для того, щоб використовувати сонячну енергію максимально ефективно і підтримувати вихід електроенергії на максимально високому рівні, необхідне регулярне професійне очищення за допомогою відповідного обладнання.

Очищення та обслуговування фотоелектричних систем

Всі типи фотоелектричних систем повинні уловлювати сонячне світло якомога більше годин і витримувати зовнішні впливи. До них відносяться снігові бурі, дощ, шторми і град, а також, в залежності від місця розташування, сажа, пилок, пил від дорожнього руху, листя, хвоя або пташиний послід. У сільськогосподарських районах додаткові плівки бруду, що містять жир і масло, утворюються через викиди частинок під час вентиляції пташників.

Чому я повинен чистити сонячні панелі?

Регулярно чистіть панелі не тільки через їх зовнішній вигляд. Забруднення може знизити вихід електроенергії до 30 відсотків. Необхідне ретельне професійне очищення, і це стосується не лише поверхонь сонячних колекторів. У місцях з’єднання скла і рами утворюються відкладення, які з часом можуть призвести до утворення моху і лишайника на великій площі.

Правильне очищення сонячних панелей вимагає правильної техніки очищення через сильне забруднення. Модулі часто встановлюються на дахах під крутим кутом 45°, тому необхідно вжити заходів для забезпечення безпеки оператора.

Коли слід чистити фотоелектричні панелі?

Ви повинні очищати сонячні системи, використовуючи правильну технологію і, в залежності від місця розташування, звертаючись до професійних постачальників послуг.

У сільськогосподарському секторі ми рекомендуємо чистити панелі два-чотири рази на рік, наприклад, після цвітіння або після збору врожаю, коли забруднення дуже сильне.

Панелі, які піддаються меншому забрудненню з навколишнього середовища, можна чистити раз на рік або кожні два-три роки. У цьому випадку “зелена” електроенергія може вироблятися ще більш стабільно. тема, яка буде ставати все більш важливою в майбутньому.

Правильні інструменти для очищення сонячних панелей

Професійний очищувач високого тиску в поєднанні з насадкою-щіткою або роликовою щіткою і телескопічною стрілою є одними з найкращих способів ефективного та ергономічного очищення сонячних панелей.

За допомогою правильної техніки очищення можна очищати сонячні панелі площею до 1 500 квадратних метрів на день.

Насадка для щітки

Ми рекомендуємо навісне обладнання з двома дисковими щітками, які досягають робочої ширини 800 міліметрів. Необхідні зусилля зменшуються, оскільки система нейтралізує дрейфуючий рух за допомогою зустрічних обертальних рухів двох щіток. Крім того, велика робоча ширина забезпечує високу продуктивність, що зменшує кількість роботи, необхідної для сонячного очищення. Дискові щітки мають кулькові підшипники і приводяться в рух водою з мийки високого тиску. Достатньо працювати під низьким тиском з холодною водою зі швидкістю подачі від 700 до 1000 літрів на годину.

Нейлонова щетина забезпечує чистку без подряпин для захисту чутливих поверхонь сонячних панелей під час чищення. Моделі з більш жорсткою щетиною на зовнішній стороні пластин також забезпечують дуже хороші результати очищення на рамах модулів.

За допомогою важеля на держаку можна зручно регулювати кількість води, в той час як щітки рухаються по доріжках над сонячними модулями. Якщо на початку трохи підняти воду, створюється ковзний шар, який полегшує переміщення щіток по поверхні. Саморегульоване шарнірне з’єднання, до якого кріпиться головка щітки, може допомогти компенсувати різні робочі кути.

Телескопічний наконечник

Вибирайте довжину телескопічної щітки відповідно до розміру системи або використовуйте безступінчасте подовження щітки. Довгі штанги з карбону або вуглецевого композиту легші, а тому зручніші в роботі.

Якщо ви цінуєте більшу гнучкість і повинні очищати великі фасади на додаток до фотоелектричних систем, вам краще вибрати систему зі змінним наконечником. Доступні системи зі штангами, які підходять для вертикальних і горизонтальних поверхонь і можуть комбінуватися з різними насадками. Використовуйте насадку високого тиску для точкового очищення, насадку з дисковими щітками для роботи на горизонтальних фотоелементах або обертову щітку високого тиску, яка також підходить для вертикальних фасадів.

Роликові щітки

Перевага роликових щіток полягає в тому, що вони приводяться в дію високим тиском і рухаються вгору самостійно. це означає, що вам потрібно тримати їх зі значно меншим зусиллям. Роликові щітки можуть працювати з витратою води від 350 літрів на годину. Для різних поверхонь доступні щітки з м’якою або жорсткою щетиною. Ми рекомендуємо м’які щітки для очищення фотоелектричних систем.

Обслуговування сонячних батарей: Розуміння вартості сонячних панелей

очищення, сонячних, фотоелектричних, панель, сонячної

У Sunrun TM. Ми прагнемо зробити сонячну енергію доступною для всіх, незалежно від того, чи ви вирішили орендувати або придбати. ваша сонячна система все одно потребує належного догляду. Підтримка працездатності ваших сонячних панелей гарантує вам найбільшу економію енергії протягом наступних 25-30 років.

Як довго служать сонячні панелі?

Термін служби сонячних панелей становить приблизно 25-30 років, 1 і часто вони постачаються з відповідною гарантією, яка стверджує, що вони вироблятимуть щонайменше 80% номінальної потужності після двох десятиліть використання. 2 Вони неймовірно надійні! І хоча сонячні системи не потребують регулярного технічного обслуговування, деякі постачальники сонячної енергії пропонують комплексні пакети технічного обслуговування протягом усього терміну служби своїх продуктів, щоб гарантувати, що вони ефективно продовжуватимуть генерувати чисту, доступну та надійну енергію на довгі роки.

Якщо ви орендуєте або купуєте сонячну систему у постачальника сонячної енергії, який пропонує угоду про технічне обслуговування, ваші технічні спеціалісти будуть регулярно перевіряти ваші панелі у визначений час протягом року і навіть чистити їх для вас. Це означає, що з таким планом, як тільки ваша система запрацює, ви забудете про неї. і просто насолоджуватиметеся економією на рахунках за електроенергію; одночасно допомагаючи навколишньому середовищу залишатися чистим від шкідливих викидів парникових газів, зменшуючи свій вуглецевий слід.

Якщо ваші домашні сонячні панелі не мають плану технічного обслуговування, ми розповімо вам про деякі важливі кроки, які ви можете зробити, щоб забезпечити їх безперебійну роботу.

очищення, сонячних, фотоелектричних, панель, сонячної

Перевірте, чи маєте ви право на 26% федеральну податкову знижку

Щиро дякуємо! Ми зателефонуємо вам найближчим часом.

На жаль, ми ще не приймаємо нових клієнтів у вашому регіоні

Найкращий спосіб очищення сонячних панелей

Пам’ятайте, що для роботи сонячних панелей потрібне сонце. Чим більше сонячного світла потрапляє на ваші панелі, тим більше енергії вони виробляють. Але оскільки панелі розташовані під кутом до сонця. таке розташування, на жаль, дозволяє накопичувати більше бруду, пилку, листя, пташиного посліду та пилу на них. Навіть невелика кількість бруду здатна зменшити виробництво енергії. Ось чому важливо проводити періодичні перевірки технічного обслуговування та візуальні огляди вашої системи.

Ви живете в дощовому кліматі? У багатьох сценаріях дощ змиває сміття, яке збирають ваші сонячні панелі, особливо якщо вони встановлені під великим нахилом. Проте, якщо на ваших панелях накопичився надзвичайно товстий шар бруду, або якщо ви мешканець пустелі, знайомий з шарами піску та піску, що покривають ваші матеріальні цінності на відкритому повітрі, ви можете легко промити ваші панелі, не торкаючись землі, звичайною водою. Просто спрямуйте струмінь води зі шланга на панелі і змийте їх під душем, що імітує очищувальну дію природного дощу. 3

Бачити, як ваш дах стає занадто затишним під сніговою ковдрою? На щастя, здебільшого сніг тане приблизно за день-два завдяки сонячним променям та теплу, яке виробляє ваш будинок. Окрім намерзання льоду, вам не варто турбуватися про роботу сонячних панелей в холодну погоду. 4

Поради з безпеки при обслуговуванні сонячних панелей

Якщо з якихось причин використання розпилювача зі шланга на рівні землі не змиває бруд з ваших сонячних панелей або сніг не тане. У Sunrun ми не можемо підкреслити, що ваша безпека є нашою турботою , і радимо відмовитися від подальших спроб очищення ваших панелей без належної підготовки та обладнання. Тому, будь ласка, зверніться до свого надійного постачальника сонячних панелей, щоб отримати професійну допомогу.

Міністерство енергетики США (DOE) прагне сприяти широкому впровадженню безпечної, надійної та економічно ефективної сонячної енергії. 5 Однією з причин заснування організації Solar America Board for Codes and Standards (Solar ABCs), однією з цілей якої є підтримка контролю якості та стандартів безпеки на фотоелектричних установках. Натисніть тут, щоб дізнатися більше про їхній звіт: “Основи експлуатації та обслуговування фотоелектричних систем.” 6

Скільки коштує обслуговування сонячних електростанцій?

Витрати на обслуговування сонячних панелей можуть сильно відрізнятися в залежності від кожного постачальника сонячної енергії, оскільки установки системи часто пристосовані до унікальних енергетичних потреб кожного домовласника.

Плани BrightSave Monthly TM та BrightSave Prepaid TM від Sunrun включають безтурботне професійне обслуговування та моніторинг протягом двох десятиліть. Однак, якщо ви хочете придбати власну сонячну систему, наші плани BrightBuy TM або BrightAdvantage TM також підтримують вас, дозволяючи отримати гарантії на обладнання безпосередньо від провідних виробників у галузі.

А якщо у вас є додаткові запитання щодо того, яке обслуговування потребуватиме ваша майбутня сонячна система, наша команда консультантів готова обговорити ваші енергетичні потреби та допомогти вам знайти ідеальне сонячне рішення для вашого будинку. Почніть з безкоштовної оцінки сонячної енергії вже сьогодні!

Порада професіонала: Ніколи не використовуйте мило для очищення брудних сонячних панелей

Під час пандемії коронавірусу ми зрозуміли, що мило і вода є ефективним засобом захисту. регулярне миття рук є нашим найкращим захистом. Хоча брудні сонячні панелі дійсно корисно регулярно мити, щоб запобігти зниженню продуктивності та ефективності, мило тут не є рішенням.

Надано з люб’язності: Premier Solar Cleaning

Каліфорнійська компанія Bland Company, що займається установкою та обслуговуванням сонячних панелей, ніколи не використовує миючі засоби для сонячних панелей, натомість покладаючись на деіонізовану воду та систему щіток, що обертаються, для миття сонячних панелей.

“Мило може залишати плівку або залишки, які не тільки відтіняють панелі, як і бруд, який щойно змили, але й сприяють швидшому прилипанню та накопиченню бруду”. говорить Даніель Грін, директор з маркетингу Bland. “Ми використовуємо деіонізовану воду, яка наноситься через нашу систему обертових щіток. Це найкращий спосіб залишити сонячні панелі без плям, які виглядають так само гарно, як і в перший день їх встановлення.”

Замість того, щоб ризикувати безпекою співробітників Bland або потенційним пошкодженням сонячних панелей, які вони чистять, компанія з 2018 року використовує щіткові очищувачі Sola-Tecs. Рухома щітка прикріплена до коліс, які ковзають по сонячних панелях, що дозволяє проводити глибоке очищення майже без допомоги рук. Bland також пропускає воду клієнта через систему демінералізації та іонізації.

Надано з люб’язності: Premier Solar Cleaning

“[Sola-Tecs]. єдина система очищення, яку ми використовуємо. Ми виявили, що в поєднанні з нашою процедурою водопідготовки це найкращий спосіб очищення сонячних панелей”. сказав Грін. “Вона потребує менше води, менше проходів і не використовує агресивних хімікатів чи миючих засобів.”

Premier Solar Cleaning (PSC) у Південній Каліфорнії також виявила, що використання деіонізованої води через живляться водою стовпи і щітки чудово працює для очищення сонячних проектів.

“Якщо ви коли-небудь нюхали свої руки після того, як вимили їх з милом, то ви відчуваєте запах мила, яке залишилося, навіть якщо ви не бачите ніякого мила після цього”. сказав Адам Фуллер, співзасновник PSC. “Якби ми використовували мило для чищення панелей, то дуже маленькі молекули мила залишили б по собі пил і бруд, на яких вони могли б накопичуватися”.”

PSC пропонує повний пакет послуг з технічного обслуговування, включаючи інфрачервоні інспекції для виявлення пошкоджених панелей, які потребують більше, ніж просто гарного миття. Фуллер також займається цілорічним “виселенням голубів”, прибираючи під панелями і встановлюючи захисні огорожі для відлякування птахів та інших тварин. Він пишається тим, що дає клієнтам чесні відповіді і показує, як збільшиться виробництво після очищення панелей.

Ввічливість: Premier Solar Cleaning

“Будинки і заводи, розташовані поруч з аеропортом і автомагістралями, збирають смог або забруднення на нафтовій основі, які не змиваються звичайним дощем”. говорить Фуллер. “Через це деякі старі сині панелі на перший погляд здаються чорними. Бруд на поверхні відбиває світло від панелей. Чиста панель залишається прохолоднішою, дозволяючи потоку електронів рухатися легше.”

Національний постачальник ОМ для житлових і комерційних будинків SunSystem Technology також тримається подалі від мила і використовує фільтровану воду і щітку, що обертається, для очищення панелей, але директор з маркетингу Джефф Струм сказав, що компанія використовує суміш розведеного оцту і перекису водню, щоб допомогти у відмиванні бруду і жиру.

“Коли йде дощ, ґрунт накопичується біля нижнього краю сонячної панелі, перекриваючи нижній ряд фотоелементів і знижуючи ефективність виробництва”. сказав Струм. “Це як машина, яку миють зі шланга. вам все одно потрібно відмити її або використати суміш, що вивільняє ґрунт, щоб уникнути відмивання.”

Іноді просто води недостатньо, але всі згодні з тим, що мило ніколи не повинно використовуватися. Ось чому виробник мастильних матеріалів Polywater випустив свій засіб для миття сонячних панелей п’ять років тому. Висококонцентрована добавка не утворює плівки, а покращує здатність води очищати сонячні панелі, каже Чарлі Коул, міжнародний віце-президент Polywater.

Засіб для миття сонячних панелей без мила від Polywater

“Ми надаємо воді здатність піднімати ґрунт з панелі, на відміну від розчинника, який в основному оточує частинку бруду і знімає її з панелі”. сказав Коул. “[Миття сонячних панелей] безпечніше для компонентів панелі. Це не вплине на антиблікові плівки; це не призведе до корозії алюмінієвих рейок. Він біологічно розкладається, тобто не є стійким, що робить його дружнім до навколишнього середовища. Це не вплине на ґрунтові води.”

Засіб для миття сонячних панелей змінює поверхневий натяг води, тому замість того, щоб вода піднімалася вгору, вона утворює безперервну плівку на сонячних панелях, щоб підняти бруд і сміття. За словами Коула, мийка сонячних панелей особливо корисна в посушливих регіонах, де багато пилу і не вистачає води, оскільки вона дозволяє використовувати менше води для очищення.

“Багато з цих установок встановлюються в пустельних регіонах, де наявність води є дійсно проблемою. Якщо ми можемо зменшити використання води, це буде екологічна вигода”. сказав Коул.

Polywater працює з виробниками панелей, щоб отримати дозвіл на використання засобу для миття сонячних панелей, щоб не скасовувати жодних гарантій. Canadian Solar та інші світові бренди підтвердили, що засіб для миття сонячних панелей безпечний для використання на їхніх панелях. Засіб можна придбати через глобальну мережу дистриб’юторів Polywater та на Amazon у Північній Америці.

Постачальники сонячних панелей раді, що галузь починає усвідомлювати необхідність періодичного миття панелей.

“На початку менеджери з продажу панелей казали: “Не використовуйте нічого, крім дощової води”.”Люди прийняли це близько до серця, а через три роки після встановлення панелей вони почали помічати значне зниження продуктивності”. сказав Коул. “Для великої установки, якщо ваша ефективність знижується на 50%, це дійсно підриває економічне обґрунтування, яке було зроблено в першу чергу”.”

Навіть на житлових об’єктах домовласники виграють, якщо приділятимуть додаткову увагу чистоті своїх кількох сонячних панелей.

“Ми часто чуємо, як клієнти кажуть, що дощ чудово очищає їхні панелі, і хоча дощ дійсно змиває деякий бруд, він не очищає панелі по-справжньому. Якщо панелі вже брудні, дощ лише погіршує ситуацію, перетворюючи пил на товсті шари бруду”. сказав представник Bland’s Green. “Ідеальна аналогія. розглянути ваш автомобіль. Якщо ваш автомобіль не мили півроку, чи стане від того, що ви залишите його під дощем, краще чи гірше від бруду?? Так само і з брудними сонячними панелями.”

Просто не використовуйте мило. трохи ліктьового жиру та води чудово працюють.

Про автора

Келлі Пікерел

Келлі Пікерел має більш ніж десятирічний досвід роботи в галузі сонячної енергетики.S. Він є експертом у галузі сонячної енергетики і в даний час є головним редактором журналу Solar Power World.

Коментарі та думки власників

Я настійно рекомендую дотримуватися порад, наведених у цій статті, і уникати використання мила для очищення брудних сонячних панелей. Використання мила або інших агресивних хімічних речовин може пошкодити поверхню панелей і з часом знизити їх ефективність. Натомість найкраще використовувати м’яку щітку або тканину та звичайну воду, щоб обережно видалити бруд або сміття, які могли накопичитися на панелях. Регулярне очищення сонячних панелей необхідне для забезпечення оптимального виробництва енергії, і цей дбайливий підхід допоможе захистити ваші інвестиції та забезпечити максимальне виробництво енергії на довгі роки. Я також раджу звернутися до професійної компанії з очищення сонячних панелей, щоб гарантувати, що робота буде виконана безпечно та ефективно, особливо для важкодоступних панелей або великих установок. Належним чином доглядаючи за своїми сонячними панелями, ви зможете насолоджуватися багатьма перевагами чистої, відновлюваної енергії протягом багатьох років.

Привіт усім, мене звуть Ренді з Tiki’s SoftWash, розташованого у Внутрішній імперії, Південна Каліфорнія. Я володію службою зовнішнього прибирання, і однією з послуг, яку ми пропонуємо, є очищення сонячних панелей. Це чудова стаття, і інформація в ній абсолютно навчальна. Я прочитав багато ваших дописів, і у багатьох з вас є запитання та/або пропозиції. Як професіонал, який очистив багато сонячних панелей, я хотів би розповісти про те, що ми дізналися під час очищення. По-перше, сонячні компанії не говорять про технічне обслуговування, оскільки це може бути додатковою витратою або додатковим особистим завданням до вашого і без того напруженого графіку. По-друге, ми виявили, що більшість сонячних компаній, хоча і володіють загальною інформацією та установкою, нічого не знають про технічне обслуговування ваших сонячних панелей. Ця істина неодноразово підтверджувалася в індустрії. Існує кілька причин, чому варто найняти професіонала для прибирання. Однією з найважливіших причин найму професіонала є фактор безпеки. Перебування на даху може бути дуже небезпечним. Хоча декому може бути дуже комфортно виконувати це завдання самостійно, це не означає, що вони мають досвід роботи в такому середовищі. Існує багато факторів, які слід враховувати при очищенні як одноповерхового, так і двоповерхового будинку. По-друге, багато будинків у Південній Каліфорнії мають черепичні покрівельні матеріали. Якщо ви не маєте досвіду ходіння по цьому типу матеріалу, ви можете завдати великої шкоди вашому даху. Я був свідком великої шкоди від власників будинків, які намагалися ходити по власному даху з різних причин. По-третє, у нас є все необхідне обладнання. Наша вантажівка має 300 футів шланга і використовує м’який ополіскувач і ручну щітку з м’якою щетиною з подовжувальними ручками, які досягають 30 футів для невеликих робіт, і обертову щітку з м’якою щетиною для великих робіт. Ми чистимо тільки водою і промиваємо деіонізованою водою для блиску без розводів. І останнє, ОБЕРЕЖНО, більшість сонячних компаній стверджують, що якщо клієнт використовує мило або засоби для чищення або наймає сторонні компанії, які використовують мило або засоби для чищення, це може вплинути на гарантію. Обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем з сонячної енергетики, перш ніж застосовувати будь-які засоби для чищення сонячних панелей. Використання деіонізованої води є найбезпечнішою альтернативою для підтримання чистоти ваших панелей. Якщо ви хочете задати питання або домовитися про зустріч, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт: http://www.tikisSoftWash.com Або зателефонуйте: (909) 375-0408

Я живу в прекрасній Центральній долині в Каліфорнії. Оскільки це переважно сільськогосподарська зона, пил у повітрі є звичайним явищем, і він буде накопичуватися на сонячних панелях. Цей шар бруду зменшить кількість енергії, яку виробляють сонячні панелі. Я провів невелике дослідження про те, як насправді працюють сонячні панелі і яку довжину хвилі світла сонячні панелі використовують для вироблення електроенергії. Я виявив, що сонячні панелі використовують видимі довжини хвиль. Знаючи, що ультрафіолетове світло знищує все, особливо в Каліфорнії, я хотів знайти спосіб заблокувати ультрафіолетове світло та очистити свої сонячні панелі, щоб видима довжина хвилі була перешкодою. Моїм висновком було використовувати те саме мило, яке я використовую для миття моєї машини. Миття та віск McGuiar’s. https://www.мегуари.com/automotive/products/meguiars-ultimate-wash-wax-g17748-48-oz-liquid Це мило для миття автомобілів досить м’яке, щоб очистити крихку фарбу на наших автомобілях, і містить віск, який, природно, виснажується під впливом УФ-променів сонця. Я також використовую пропуск для автомийки від Pole та щітку, яку отримав від Harbor Freight. https://www.harborfreight.com/instant-on-off-telescoping-flow-through-brush-67658.html Кожного разу, коли я мив свої сонячні панелі, я отримував від 7% до 12% збільшення виробництва на наступний день. У сутінках, після того, як панелі охолонуть, я збризкую їх водою, а потім за допомогою пульверизатора з чвертю унції мила для автомийки і 32 унціями води обприскую секцію панелей за один раз. Я обережно чищу панелі, потім вмикаю воду і знову чищу панелі, одночасно ополіскуючи їх. Я не витираю їх насухо. Мої панелі найчистіші в кварталі!

Дякуємо, що попередили про дослідження. Я живу у Фресно. Як довго триває мийка автомобіля? Я використовував мило для миття посуду, і воно трималося близько місяця, перш ніж його потрібно було знову чистити.

Я встановив 27 панелей у 2020 році і не знаю, як їх чистити після всіх цих місяців. Будучи фанатиком автомобіля і дбайливо ставлячись до фарби, я вирішив, що використання цього ж методу на моїх панелях не завдасть шкоди. Я маю на увазі, що якщо рукавиця не може або не хоче закручувати фарбу, то як вона може завдати шкоди панелі?? Я був дуже невпевнений у використанні мегуарів, але ваша публікація просто дала мені деяке полегшення, тому дякую вам.

Панелі можуть прослужити багато років, використовуючи цей метод. Я помітив, що деякі комахи люблять відкладати свої яйця на сонячних фотоелектричних панелях, вони залишають на панелі восковий згусток, який не завжди легко видалити. У таких випадках теплу мильну воду, скребок з м’яким гумовим лезом, повторювати до тих пір, поки не зникне.

Хтось пробував цей продукт під назвою “Wet n Forget”? Просто тому, що я боюся залізти на дах через нахил. Цим засобом я мию сайдинг на своєму будинку. Я просто запитав

Досить дивно, як більшість служб очищення сонячних панелей цього не усвідомлюють. В Альбукерке у нас в основному компанії, що миють вікна, пропонують очищення сонячних панелей як послугу, і вони не мають доступу до деіонізованої води. Вони миють сонячні панелі так само, як миють будь-яке інше вікно. Але ми робимо це правильно. Ознайомтеся з нашими роботами на https://www.чистка сонячних панелей в Альбукерке.com

Єдине, що тут не згадується. це ТЕМПЕРАТУРА. Я живу в пустелі, де температура. температура повітря влітку коливається від 115 до 130 градусів. Так, тут спекотно! Це (температура) панелей. одна з найважливіших речей, про яку слід знати. Панелі нагріваються, тому обливання їх холодною водою може легко призвести до розтріскування скла! Не дуже добре. Ідеальний час для миття. рано вранці, поки вони ще не встигли нагрітися. Крім того, це буде ввечері після того, як вони встигнуть охолонути. Просто кажучи.

Чудова стаття! Сонячні панелі не потребують особливого догляду, але підтримувати їх у чистоті необхідно, уникайте використання таких засобів, як Windex, і ніколи не використовуйте для їх очищення мийку під тиском! Як згадували інші Коментарі та думки власників, пташиний послід не так легко видалити!

Я щойно встановив сонячні панелі у себе вдома, і я не був впевнений, як їх чистити, тому що якщо на них залишаться плями води, це може зашкодити панелям. Але я щойно отримав те, що шукав, і дякую, що поділилися з нами такою інформативною статтею.

У нас дуже товстий шар сажі на наших сонячних панелях. Він такий товстий, що я можу в ньому писати. (За останні два місяці у нас було кілька пожеж дуже близько до нашого майна). Вода та щітка НЕ видаляють сажу. Я думаю використовувати мило для посуду Dawn, змішане з водою та м’якою щетинною щіткою. “Світанок” дуже добре розщеплює жирні речовини. Однак я також розумію, що це може залишити смуги, але смуги не можуть бути такими ж поганими, як сажа, чи не так?? При митті вікон найкращий рецепт. 2-3 краплі світанку на галон; я думав зробити те саме для панелей. Будь ласка, повідомте мені про свої думки якнайшвидше. Дякую, Пем

Ваше страхування власників будинків повинно покривати їх очищення, якщо це пов’язано з лісовими пожежами. У мене навіть був попіл у водяному басейні мого кавника від пожежі WitchCreek Fire 2007 року в Каліфорнії. Хоча моя квартира не згоріла, мій поліс страхування покриває повне прибирання всередині та зовні. Оскільки пожежі є стихійним лихом, ваші тарифи не збільшуються.

Ви також можете отримати недорогу деіонізовану воду від Unger на Amazon. Це синя модель для миття машин. Я використовую його для своїх панелей, працює чудово. Трохи світанку на щітку для автофургонів та довгу палицю, а потім змийте відфільтрованою водою. Готовий до роботи.

Я НЕ ЧУВ, ЩОБ ХТОСЬ ГОВОРИВ ПРО ЗАСОБИ, ЯКІ НЕ ЗАЛИШАЮТЬ ПЛЯМ ВІД ВОДИ, ЩО ШКІДЛИВО ДЛЯ ПАНЕЛЕЙ, ЧИ Є У КОГОСЬ ХОРОША ІДЕЯ ЩОДО ПРОДУКТУ, ЯКИЙ БИ ПРАЦЮВАВ

Змішаний оцет і вода. Збризніть ним машину після миття, а потім залиште її на сонці, щоб висохла. У вас не буде плям.

Так, це системний виклик RO/DI систем водопостачання, який дає вам 100% очищену воду, і це єдиний спосіб не отримати сліди води на ваших панелях та вікнах, який я використовував весь час. Найкращі результати, але дуже дорого купувати! У мене чистий бізнес, перевірте мою сторінку, там є кілька фотографій SUN SOFT WASH http://www.sunsoftwash.com Сподіваюсь, це вам допоможе

Ми миємо наші панелі сумішшю води та мила Dawn з остаточним промиванням чистою водою. Ми робимо це раз на рік після того, як закінчиться падіння пилку. Наша проблема полягає в тому, що між двома сонячними панелями (зверненими на південь) з’явилися плями від черепиці на даху. Ми проводили “м’яке миття” даху без особливого успіху. Хтось запропонував встановити цинкову панель під сонячними панелями. Чи є у когось відповідь? Дякую

Як згадується в статті, “”Коли йде дощ, ґрунт накопичується біля нижнього краю сонячної панелі, перешкоджаючи нижньому ряду фотоелементів і перешкоджаючи ефективності виробництва” Це відбувається тому, що алюмінієва рама вища за скло, що запобігає стіканню ґрунтової води з поверхні модуля. Як зазначає Рамонд Давидальсо: “Це також залежить від нахилу модулів. Панелі під кутом 30 градусів очищаються дощовою водою краще, ніж під нахилом 10 градусів або менше” Це пов’язано з тим, що на сонячному модулі, встановленому під малим кутом на даху, набагато легше накопичувати пил біля краю рами. Зазвичай при куті нахилу менше 15 градусів вода не може стікати з поверхні модуля через алюмінієву раму (як дамба). Таким чином, є рішення додати невеликий компонент на раму, який може допомогти накопиченій ґрунтовій воді перетинати раму і автоматично витікати з поверхні модуля під час дощу, ретельно видаляти пил поблизу рами, а також допомагати видаляти вуглецево-водневе забруднення. Це запатентована технологія, яка була успішно застосована на черепичних дахових сонячних установках, кут нахилу яких завжди нижчий за 15 градусів. Якщо ви хочете дізнатись більше, протестуйте.com

Я прочитав повний технічний документ компонента, так званого “Mud killer”, в якому детально описано, як видалити пил з поверхні скла біля рами. Детальніше тут: http://www.testpv.com/portal.php?mod=viewaid=25408

На необхідність та ефективність очищення сонячних панелей впливає багато факторів. Типи забруднень, рівень опадів, розмір установки, методи очищення та вміст мінералів у воді, що використовується для миття панелей, можуть впливати на рівень підвищення ефективності очищення. Для тих установок, де потрібне часте очищення панелей, необхідно провести оцінку процесів очищення та обладнання, а також визначити, чи потрібен хімічний розчин для очищення. Якщо визначено, що необхідний засіб для чищення фотоелектричних панелей, необхідно розглянути його сумісність з компонентами панелей. Для очищення фотоелектричних панелей часто використовують засоби для миття скла та мило для посуду. Вони можуть містити широкий спектр розчинників, і їх часте використання може викликати корозію або послабити металеві та водонепроникні компоненти, що оточують захисне скло панелі, піддаючи сонячні елементи, що знаходяться під ними, ризику пошкодження. Розчинники також можуть пошкодити антиблікові плівки панелей, що знижує ефективність виробництва електроенергії. Розчинники, такі як етанол, є легкозаймистими та летючими органічними сполуками (ЛОС). SPW від Polywater. це очищувач без розчинників, який усуває ці ризики пошкодження компонентів. Схвалений основними виробниками сонячних панелей, SPW розроблений як безпечний та ефективний засіб для очищення фотоелектричних панелей.

Насправді найгірший випадок, який впливає на виробництво електроенергії. це пил, що накопичується навколо рами сонячної панелі, на який припадає майже 80% втрат потужності. 20% зусиль з очищення пилу з боку рами дають 80% приросту потужності, іншими словами, 80% зусиль з очищення пилу зі скляної поверхні дають лише 20% приросту потужності. Використовуючи “грязьовий вбивцю”, весь пил навколо рами сонячної панелі повністю зникне. Таким чином, це допомагає повернути 80% втраченої потужності. Можливо, вам більше не доведеться витрачати кошти на додаткове очищення продукту. З документації на продукт та польових випробувань ми підтвердили вищезазначене. Будь ласка, прочитайте та завантажте наступну статтю (англійська версія): http://www.testpv.com/portal.php?mod=viewaid=25408

Дуже добре складений пост! Нам потрібно, щоб більше людей поширювали інформацію про те, що не можна використовувати агресивні хімічні речовини на сонячних панелях, тому що вони дійсно можуть бути шкідливими і можуть пошкодити панелі. Багато хімічних речовин можуть бути абразивними і дряпати поверхню панелей, що може знизити їх ефективність. Крім того, деякі хімічні речовини можуть вступати в реакцію з матеріалами, що використовуються в сонячних панелях, такими як фотоелектричні елементи, і можуть спричинити незворотні пошкодження. Ми зробили так багато замін сонячних панелей сонячних панелей через цю проблему. Як правило, найкраще використовувати розчин для чищення, спеціально розроблений для сонячних панелей, і уникати використання абразивних матеріалів або агресивних хімікатів.

Коли мені було близько 30 років, я подружився з відставним керівником UPS, його братом, у швидко зростаючому містечку в центральному Кентуккі (це було близько 1980 року, якраз перед тим, як “Чиказькі ведмеді” виграли Суперкубок 1985 року вони володіли автомийкою/заправкою з повним спектром послуг, з постом для заміни масла вони були досить енергійними, придумуючи способи надання низки послуг для громади). Єдине, що я пам’ятаю, як Джей Сі сказав про цей бізнес, це те, що мило не миє машини і він показав мені бочку, яку надавав клієнтам “продавець” Розумієте, клієнти люблять бачити піну, вірять, що саме мило миє їхній автомобіль А Джей Сі визнав, що мило лише допомагає забезпечити середовище для змивання бруду з автомобіля Справжня “магія за лаштунками” знаходилася трохи збоку від нього, у сухому кутку приміщення для зберігання лежало кілька мішків солі для пом’якшення води упакованих по 6 штук на піддонах, накритих пластиком, щоб не намокли занадто рано на випадок, якщо десь серед обладнання виникне витік води М’яка вода була ключем до очищення, гаряча “м’яка” вода відмивала майже все, що можна було знайти на будь-якому автомобілі від важких вантажівок, які працювали на вугільних шахтах, до стареньких бабусь, які використовували машину тільки в неділю, щоб поїхати до церкви, до хлопців, які “кружляли” по торгових центрах було багато машин, які милися на автомийках самообслуговування/повного обслуговування, ви могли купити автомийку, заправити машину, замінити масло, я був там, якщо ви хотіли натерти машину воском або відновити блиск фарби, а потім натерти воском я був занадто дешевим, бо я брав за це гроші, але заробляв достатньо, щоб прогодувати свою сім’ю, ледве-ледве але це вже інша історія лол давайте просто скажемо, що я навчився мати, підтримувати гарну їзду без великих витрат, дуже мало догляду.

Вуглеводні, що знаходяться в повітрі, люблять прилипати до скла, фарбувати метал і, на превеликий подив дослідників, які вивчали ефект лотоса. надзвичайну гідрофобність; вуглеводні також люблять поверхні, які були оброблені, щоб відштовхувати воду, або якимось чином модифіковані для самоочищення. Покриття TiO2 може бути винятком, але воно може перешкоджати передачі фотонів. Накопичення вуглеводнів притягує частинки, що містяться в повітрі. Там, де я працюю в районі затоки Сан-Франциско, я затиснутий між 10 смугами I-880 і одним з головних з’їздів до Тесли. Досить сказати, що моя машина брудниться. Іноді я помічав, що м’який, але тривалий дощ, який не супроводжується вітром, а отже, швидким випаровуванням, практично не залишає на моєму автомобілі та лобовому склі жодної плями. Моєму автомобілю 20 років, фарба має сліди від мийки, але м’який, тривалий дощ залишає її незайманою.

Я виміряв до і після очищення своїх панелей в кінці посушливого літа в Портленді і виявив збільшення продуктивності лише на 1% або менше. У дуже запилених місцях, можливо, більше.

Через сім років після встановлення фотоелектричних модулів у моєму будинку в Чендлері, штат Арізона, я прийшов до висновку, що чистити фотомодулі не потрібно. Після повного року експлуатації я почистив свої модулі і порівняв виробництво кВт-год до і після. За день до миття і після нього були однакові безхмарні дні з однаковою температурою. Я виявив, що не було абсолютно ніяких змін у продуктивності кВт-год. Хоча очищення модулів може мати сенс в місцях масового падіння птахів або у Фресно з сильним забрудненням від сільськогосподарської діяльності, на мою тверду думку, воно не виправдовує себе в переважній більшості домашніх фотоелектричних установок.

Розчин для миття лобового скла автомобіля, здається, підходить для цього завдання. Видаляє дорожню плівку, пташиний послід і роздавлених комах

Використовуйте SWP Solar Wash Protect. концентрований біологічно розкладний розчин, змішаний з водою для кращого миття протягом тривалого періоду. Це пиловідштовхуючий засіб для чищення тільки для сонячних панелей.

Залежить від нахилу модулів. Панелі під нахилом 30 градусів стають чистішими під дощовою водою краще, ніж під нахилом 10 градусів або менше

Досить замочити її у звичайній воді (без мила) на кілька хвилин перед миттям, щоб видалити забруднення.

Я спробував Rainx, він чудово справляється з дощем, але взимку сніг має тенденцію налипати більше, ніж на звичайних панелях.

Мабуть, дуже смачно, я б сказав ви п’єте все інше, що вимивається з ваших покрівельних матеріалів.

Я повинен був би уявити, що він пропускає її через якийсь фільтр, більшість людей не п’ють дощову воду безпосередньо

У цій статті, здається, слово “мило” використовується досить широко. Звісно, ви ж не будете натирати панелі шматком мила “Діал”! Миючі засоби та поверхнево-активні речовини. це інша історія. Вони дійсно допомагають видалити поверхневі забруднення, легко змиваються і не залишають липкої плівки. Вам потрібно уникати споживчих товарів, які містять інші непотрібні речовини, такі як пом’якшувачі шкіри, і остаточне ополіскування повинно бути D.I. вода. D.I. Вода сама по собі. це добре, але іноді маслянисті забруднення потребують більшої кількості води.

Найкращий спосіб очищення сонячних панелей. за допомогою обертових щіток або роботів, на яких встановлені обертові щітки. З нашого великого досвіду очищення (наші машини очистили 100 ГВт) мило не потрібне, лише деіонізована вода!

Моя система потужністю 5 кВт-год працює вже близько 6 років, і я веду детальний журнал про її виробництво енергії, я ніколи не звертався в сервіс і ніколи не мив панелі, я дозволяв дощу очищати панелі, і до цього дня вона виробляє стільки ж, скільки і при встановленні, коли я кажу “стільки ж”, я маю на увазі відсутність значного зниження потужності, я дуже задоволений своєю системою.

Давним-давно, коли Sanyo випускала сонячні фотоелектричні панелі HIT, на їхньому проспекті була вказана “дешева” рідина для миття посуду, а не та, що з алое вера, що пом’якшує шкіру, чи щось подібне. Мило для посуду з теплою водою та (рушник), щоб змити панелі. Перший крок. обприскати всі панелі і дати воді стекти, другий крок. промити панелі милом для посуду, потім обприскати і протерти м’якою гумовою щіткою. Я б сказав, що більшість виробників сонячних фотоелектричних панелей категорично не рекомендують використовувати агресивні хімічні речовини, такі як Windex або очищувачі з будь-яким видом чистячих “піщинок”. Панелі можуть прослужити багато років за допомогою цього методу. Я помітив, що деякі комахи люблять відкладати свої яйця на сонячних фотоелектричних панелях, вони залишають на панелі восковий наліт, який не завжди легко видалити. У таких випадках, тепла мильна вода, скребок з м’яким гумовим лезом, повторюйте до тих пір, поки не зникне.

Повний посібник з очищення та обслуговування сонячних панелей

очищення, сонячних, фотоелектричних, панель, сонячної

Сонячні панелі на даху можуть забруднюватися в результаті впливу пилу і забруднення.

З огляду на це, чи потрібно чистити сонячні панелі? Чи заважає бруд виробляти сонячну енергію? Чи не забезпечують вітер і дощ достатнє очищення? Чи варто доручати це завдання спеціалізованій клінінговій компанії?

Прочитайте цей посібник, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про очищення та обслуговування сонячних панелей!

З яких компонентів складається сонячна установка?

Перш за все, давайте розберемося з двома різними термінами, які обговорюються в цій статті:

 • Очищення сонячних панелей: це передбачає миття панелей, як Windows. Очищення можна поєднувати з профілактичним обслуговуванням сонячних колекторів.
 • Обслуговування сонячних панелей: йдеться про технічне обслуговування, яке виконується професіоналом і в ідеалі має відбуватися раз на рік.

Причина, по якій фотоелектричні панелі необхідно чистити, полягає в тому, щоб забезпечити ефективність сонячної панелі. Неочищена панель ризикує виробляти менше електроенергії і тим самим знижувати рентабельність установки.

Якщо вже на те пішло, то чистка та обслуговування сонячних панелей охоплює всі типи сонячних установок, в тому числі:

З яких компонентів складається сонячна установка?

очищення, сонячних, фотоелектричних, панель, сонячної

Основними компонентами мережевої фотоелектричної установки є

 • Фотоелектричні сонячні панелі
 • Опорна конструкція
 • Інвертор або мікроінвертори
 • Автоматичний вимикач постійного струму (DC) та блок захисту
 • Автоматичний вимикач змінного струму (AC) та блок захисту

Основними компонентами сонячної теплової установки є

 • Термічні сонячні панелі
 • Первинний та вторинний контури
 • Теплообмінник
 • Бак-акумулятор тепла та гідравлічні насоси
 • Розширювальний бак
 • Труби
 • Основна панель управління

Основними компонентами гібридної сонячної установки є

 • Гібридні сонячні панелі, які містять теплообмінник
 • Опорна конструкція
 • Інвертор або мікроінвертори
 • Автоматичний вимикач постійного струму (DC) і блок захисту
 • Автоматичний вимикач змінного струму (AC) та блок захисту
 • Первинний та вторинний контури
 • Бак-акумулятор тепла та гідравлічні насоси
 • Розширювальний бак
 • Труби
 • Основна панель управління

Існує безліч компаній, які пропонують послуги з очищення кожної з цих частин сонячних панелей.

Коли варто звернутися до послуг компанії з очищення сонячних панелей

Звернення до компанії з очищення сонячних панелей є розумним вибором для дуже великих установок, відомих як сонячні електростанції або сонячні парки.

Чому це так? Оскільки, якщо ми виходимо з того, що неочищені сонячні панелі забезпечують.5% сонячної потужності, це означає значний дефіцит енергії в контексті дуже великої установки5%. це середній розрахунок, представлений Міжнародним товариством сонячної енергії. Зниження ефективності буде більш детально розглянуто в наступному параграфі, що стосується перевірки за допомогою моніторингу

Крім цього сценарію, житловому користувачеві не обов’язково користуватися послугами клінінгової компанії, якщо панелі злегка нахилений. Якщо панелі покладені горизонтально, існує більша ймовірність накопичення бруду.

Зрештою, очищення сонячних панелей. це нескладна процедура, з якою ви можете впоратися так само добре, як і професіонал. Якщо у вас невелика установка, доцільно очищати її самостійно, оскільки вартість професійного очищення перевищить очікуваний приріст енергії, пов’язаний з чистими сонячними панелями.

Насправді, ви також можете попросити свого інсталятора почистити ваші панелі, поки він виконує планове технічне обслуговування. Він може виконати це завдання в повній безпеці.

Профілактичне обслуговування

Профілактичне обслуговування включає в себе бронювання зустрічі з вашим інсталятором сонячної батареї, щоб переконатися, що все в порядку. Ця процедура, як правило, повинна проводитися раз на рік і відрізняється від профілактичного обслуговування, яке передбачає усунення виявленої несправності або поломки.

Як часто слід чистити та обслуговувати сонячні панелі і в який період часу?

В ідеалі. раз на рік

Насправді не існує нормативної періодичності технічного обслуговування вашої сонячної установки (фотоелектричної або теплової), якої слід дотримуватися. Все залежить від того, де вона встановлена і як швидко вона накопичує бруд.

Тим не менш, ви повинні прагнути до щорічної перевірки в рамках контракту на технічне обслуговування з вашою сонячною установкою. У будь-якому випадку, це те, що ми радимо робити нашим клієнтам DualSun. Тому очищення також може відбуватися в цей час.

Насправді, частота очищення сонячної установки залежить від її розташування. Сонячна панель, безумовно, накопичує бруд швидше, якщо вона особливо схильна до впливу сільськогосподарського пилу, пташиного посліду, піску або забруднення.

Крім того, тривалий період посухи також може сприяти накопиченню бруду на панелях, оскільки вони не отримують вигоди від природного дощового ополіскування.

Оптимальний період для очищення сонячних панелей

Не існує оптимального періоду для очищення сонячних панелей. Однак кінець зими здається більш сприятливим часом для їх очищення, оскільки сонце повертається і рівень виробництва зростає.

Майте на увазі, що ваш інсталятор може бути дуже зайнятий в цей час, оскільки це також ідеальний період для виконання монтажних робіт. Тож очікуйте швидкого втручання з його боку.

Нарешті, не існує певного часу доби для очищення сонячних панелей. Тим не менш, щоб уникнути втручання в сонячну потужність, ви можете вибрати світанок або сутінки, коли панелі менш теплі.

Типи операцій з обслуговування сонячних панелей

Перевірка за допомогою моніторингу

Окрім візуальної оцінки ваших колекторів, найкращий спосіб дізнатися, чи потрібно чистити сонячні панелі. це перевірити їхню продуктивність. Чи не зменшився виробіток через неочищені сонячні панелі? Якщо це так, нижчий за норму рівень вихідного сигналу сповістить вас про те, що настав час для чищення.

DGS eV, німецька секція Міжнародного товариства сонячної енергії, у своєму “Посібнику з фотоелектрики” зазначає, що в середньому нечищена фотоелектрична сонячна панель генерує на 2-7% менше енергії, ніж чиста панель.

Однак, дуже різке падіння рівня виробництва свідчить скоріше про технічну проблему. Тому, якщо рівень ефективності падає більш ніж на 10%, вам слід звернутися до професіонала для обслуговування вашої системи.

Ваш сонячний монітор надає всі ці дані. Просто увійдіть у свій онлайн-інтеейс і перевірте дані про вироблення енергії.

Інструменти, необхідні для правильного очищення фотоелектричних панелей

Для очищення поверхні панелей вам знадобиться м’яка, тепла вода і неабразивна губка. Нічого зайвого.

Пам’ятайте, що нанесення холодної води на теплу панель може призвести до теплового удару, тим самим пошкодивши вашу панель. Крім того, миття жорсткою водою може залишити білий наліт на скляних панелях і, таким чином, вплинути на їхню продуктивність.

Якщо можливо, використовуйте телескопічну жердину, щоб уникнути непотрібного ризику підніматися на дах.

І останнє, але не менш важливе, майже само собою зрозуміло, що вам слід уникати занадто сильного нахилу панелей.

Чого слід уникати при очищенні сонячних панелей

Деякі миючі засоби можуть пошкодити сонячні панелі, тому їх слід уникати:

 • Жорстка вода. Це може залишити білий наліт, який зменшує вихід фотоелектричної енергії.
 • Абразивні губки. Можуть подряпати панелі.
 • Дуже холодна вода: Використання дуже холодної води на теплій панелі може призвести до термічного шоку та безповоротного пошкодження сонячної панелі.
 • Вода під дуже високим тиском. Це може пошкодити з’єднання в рамі панелі. Тому слід уникати використання апаратів високого тиску типу Kärcher.
 • Розчинники та миючі засоби. Такі продукти можуть пошкодити поверхню сонячних колекторів.

Ви успішно підписалися!

Очищення та обслуговування фотоелектричних систем

Як ми вже зазначали раніше, сонячні панелі можуть працювати на оптимальному рівні, тільки якщо вони чисті і вільні від будь-яких предметів або елементів, які можуть блокувати сонячні промені. Це стосується і відтінків!

У Франції достатньо вітру та дощу, щоб належним чином очищати та промивати фотоелектричні сонячні установки, але ви також можете протирати панелі губкою, якщо бажаєте.

Що стосується технічного обслуговування, то варто нагадати, що фотоелектричні сонячні панелі не потребують спеціального технічного обслуговування.

Це так. Вони надзвичайно надійні та міцні. і можуть працювати до 30 років! Все, що вам потрібно зробити, це забезпечити періодичну перевірку кабелів, вимірювача потужності та інвертора. Простий погляд на монітор попередить вас про несподіване падіння рівня виробництва.

Термічне очищення та обслуговування сонячних панелей

Процедура очищення аналогічна процедурі очищення будь-якого іншого типу панелей.

Однак цей тип сонячної установки вимагає ретельного теплового обслуговування, заснованого на рекомендаціях, викладених кожним виробником частково. Це зазначено в посібниках з догляду та обслуговування.

Теплове обслуговування установки виконує інсталятор сонячної електростанції раз на рік, в цей час він:

 • Перевірте тиск води за допомогою манометра, щоб переконатися, що він становить не менше 1 бар. Якщо тиск опускається нижче 1 бар, це може поставити під загрозу циркуляцію гліколевої води і негативно вплинути на всю сонячну установку.
 • Контролює кількість гліколю, який є антифриз, що знаходиться в панелях. Повинна бути достатня кількість гліколю, щоб запобігти замерзанню панелей взимку.
 • контролює роботу запобіжних пристроїв установки, таких як змішувальний клапан на виході в бак гарячої води або запобіжний клапан геліосистеми.
 • Забезпечує ідеальну герметичність та водонепроникність установки. Підтверджує відсутність витоків рідини на доступних частинах системи.
 • Перевіряє насос, розширювальний бак та електричні з’єднання.

Всі дії, що виконуються на тепловій установці, повинні бути записані монтажником в зошиті технічного обслуговування і збережені таким чином, щоб забезпечити точне відстеження протягом усього терміну служби установки.

Очищення та обслуговування гібридних сонячних панелей

Відмінною особливістю гібридних сонячних панелей є те, що вони поєднують дві системи в одній: фотоелектричні панелі спереду і теплові панелі ззаду, в напрямку до даху.

Гібридні сонячні панелі чистяться так само, як і фотоелектричні або теплові панелі, тобто м’якою, теплою водою і неабразивною губкою.

Що стосується фотоелектричної частини, ця процедура ідентична процедурі для класичних панелей, яка складається з перевірки кабелів, виробничого корпусу та сонячного інвертора.

Обслуговування теплової частини аналогічне обслуговуванню теплової сонячної установки. Різниця в тому, що гібридні сонячні панелі, такі як DualSun, не перегріваються. Ця перевага зберігає теплоносій, а також компоненти панелі протягом тривалого періоду часу, що робить непотрібною заміну компонентів і, отже, значно знижує витрати на технічне обслуговування.

Зверніть увагу, що посібник з обслуговування сонячних панелей доступний для всіх, хто бажає встановити гібридну установку DualSun.

Обслуговування інвертора та корпусу

Для початку нагадаємо, що сонячний інвертор. це незамінна частина сонячної установки, яка перетворює вихідний постійний струм в змінний. Він також поставляється в меншому форматі, який називається мікроінвертором.

Обслуговування інвертора. це безпроблемне завдання. Раз на рік необхідно очищати повітрозабірники, щоб пристрій міг належним чином охолоджуватися. У цей час також слід перевірити індикаторні лампи та різні дисплеї.

Ця процедура обмежує зниження продуктивності пристрою в кінці терміну його служби. Слід зазначити, що розрахунковий термін служби сонячного інвертора становить близько 10 років. На додаток до очищення та обслуговування, його потрібно буде замінити принаймні один раз протягом терміну служби фотоелектричної системи.

І останнє, але не менш важливе, звернемо увагу на інші корпуси роз’ємів. Їх обслуговування полягає у витиранні пилу та перевірці індикаторних лампочок.

Для подальшого читання ми запрошуємо вас переглянути наступні статті:

Залишити відповідь